XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
153 utakmica za dan Subota, 18 Avgust 2018


Fudbal

18.08
17:00
Omladinac
Cement
1
0
18.08.2018 17:00 1 : 0
18.08
17:00
Radni─Źki (ZR)
Crvena zvezda
1
0
18.08.2018 17:00 1 : 0
18.08
17:00
OFK Vršac
Ba─Źka 1901
3
0
18.08.2018 17:00 3 : 0
18.08
17:00
Mladost
Bratstvo 1946
0
1
18.08.2018 17:00 0 : 1
18.08
17:00
─îSK Pivara
Radni─Źki (SM)
2
1
18.08.2018 17:00 2 : 1
18.08
17:00
Dinamo 1945
Radni─Źki (NP)
1
1
18.08.2018 17:00 1 : 1
18.08
17:00
Sloga 33
Provo
4
1
18.08.2018 17:00 4 : 1
18.08
17:00
Šumadija (A)
Sloga (P┼Ż)
1
1
18.08.2018 17:00 1 : 1
18.08
17:00
Mladi radnik 1926
Budućnost Krušik 2014
0
0
18.08.2018 17:00 0 : 0
18.08
17:00
Jedinstvo (Ub)
Drina
2
0
18.08.2018 17:00 2 : 0
18.08
17:00
Smederevo 1924
Polet (LJ)
2
0
18.08.2018 17:00 2 : 0
18.08
17:00
Mokra Gora
Tutin
0
0
18.08.2018 17:00 0 : 0
18.08
17:00
FAP
Proleter Mihajlovac
0
1
18.08.2018 17:00
FAP
0 : 1
18.08
17:00
Loznica
Jošanica
0
3
18.08.2018 17:00 0 : 3
18.08
17:00
Dunav
Jagodina Tabane
0
1
18.08.2018 17:00 0 : 1
18.08
17:00
Jedinstvo (P)
Radan
2
0
18.08.2018 17:00 2 : 0
18.08
17:00
Pukovac
Jedinstvo (B)
1
3
18.08.2018 17:00 1 : 3
18.08
17:00
GFK Dubo─Źica
Radni─Źki (S)
0
1
18.08.2018 17:00 0 : 1
18.08
16:30
OFK Beograd
Radni─Źki (NB)
2
2
18.08.2018 16:30 2 : 2
18.08
16:30
IMT
Stepojevac Vaga
4
0
18.08.2018 16:30
IMT
4 : 0
18.08
16:30
Radni─Źki (O)
Lokomotiva
0
0
18.08.2018 16:30 0 : 0
18.08
16:30
BSK Bor─Źa
GSP Polet Dor─çol
2
2
18.08.2018 16:30 2 : 2
18.08
17:00
Budu─çnost
Krajina
2
1
18.08.2018 17:00 2 : 1
18.08
17:00
Kikinda 1909
Begej
2
2
18.08.2018 17:00 2 : 2
18.08
17:00
Radni─Źki (K)
Kozara
3
3
18.08.2018 17:00 3 : 3
18.08
17:00
Sloboda
Sloga
5
0
18.08.2018 17:00 5 : 0
18.08
17:00
Jedinstvo (BK)
OFK Proleter
3
0
18.08.2018 17:00 3 : 0
18.08
17:00
Radni─Źki (S)
┼ŻAK
4
0
18.08.2018 17:00 4 : 0
18.08
17:00
Podrinje
Jugovi─ç
3
0
18.08.2018 17:00 3 : 0
18.08
17:00
Sloga (T)
Jedinstvo (SP)
1
1
18.08.2018 17:00 1 : 1
18.08
17:00
Radni─Źki (┼á)
Sremac Vojka
0
1
18.08.2018 17:00 0 : 1
18.08
17:00
Radni─Źki 1912
Tekstilac
3
0
18.08.2018 17:00 3 : 0
18.08
17:00
OFK Vrbas
Radni─Źki (S)
1
3
18.08.2018 17:00 1 : 3
18.08
17:00
Polet (K)
Mladost APA
1
2
18.08.2018 17:00 1 : 2
18.08
17:00
Pusta Reka
Sloga
4
1
18.08.2018 17:00 4 : 1
18.08
17:00
Balkanski
Vranjska Banja
2
0
18.08.2018 17:00 2 : 0
18.08
17:00
OFK Kosanica
Napredak (D)
5
2
18.08.2018 17:00 5 : 2
18.08
17:00
─Éerdap
Malošište
3
0
18.08.2018 17:00 3 : 0
18.08
17:00
Timok 1919
Naša krila 1936
5
0
18.08.2018 17:00 5 : 0
18.08
17:00
BSK
Hajduk Veljko
1
0
18.08.2018 17:00
BSK
1 : 0
18.08
16:30
Leštane
Borac
5
0
18.08.2018 16:30 5 : 0
18.08
16:30
Sopot
Mladenovac
0
1
18.08.2018 16:30 0 : 1
18.08
17:30
Delija
Lehel
3
1
18.08.2018 17:30 3 : 1
18.08
17:30
Proleter 2006
Naftagas
0
1
18.08.2018 17:30 0 : 1
18.08
17:00
┼ŻAK
Slavija
1
2
18.08.2018 17:00 1 : 2
18.08
17:00
Vojvodina (T)
Radni─Źki 1918
3
1
18.08.2018 17:00 3 : 1
18.08
17:30
Sloven
Napredak
1
0
18.08.2018 17:30 1 : 0
18.08
17:30
Partizan
Kupinovo
10
1
18.08.2018 17:30 10 : 1
18.08
17:30
Mladost
Index
3
0
18.08.2018 17:30 3 : 0
18.08
17:30
Fruškogorski partizan
Ba─Źka
5
0
18.08.2018 17:30 5 : 0
18.08
17:00
Napredak
Sloga
0
1
18.08.2018 17:00 0 : 1
18.08
17:00
Radni─Źki 1905
Panonija IM Topola
2
0
18.08.2018 17:00 2 : 0
18.08
17:00
Proleter (RS)
Njegoš
2
2
18.08.2018 17:00 2 : 2
18.08
17:00
Obili─ç
─Éur─Ĺin
1
3
18.08.2018 17:00 1 : 3
18.08
17:00
Vinogradar
Preporod
2
1
18.08.2018 17:00 2 : 1
18.08
17:00
Ov─Źar
Backovac Junajted
2
2
18.08.2018 17:00 2 : 2
18.08
17:00
Slatina
Lunjevica
0
3
18.08.2018 17:00 0 : 3
18.08
17:00
Parmenac
Rakova
3
2
18.08.2018 17:00 3 : 2
18.08
17:00
Omladinac
Rudar
2
2
18.08.2018 17:00 2 : 2
18.08
17:00
Jedinstvo 1936
Vinogradar
4
0
18.08.2018 17:00 4 : 0
18.08
17:00
Blagotin
Ribnik
3
1
18.08.2018 17:00 3 : 1
18.08
17:30
Jedinstvo 1945 (VL)
Jevremovac
3
0
18.08.2018 17:30 3 : 0
18.08
17:30
Dušan Silni
Jedinstvo (ŠT)
3
0
18.08.2018 17:30 3 : 0
18.08
17:00
Jedinstvo Stevi─ç
Vulturul
5
2
18.08.2018 17:00 5 : 2
18.08
17:00
Dunav
Radni─Źki (B)
1
3
18.08.2018 17:00 1 : 3
18.08
17:00
Trgova─Źki
Polet (SD)
1
0
18.08.2018 17:00 1 : 0
18.08
17:00
Jedinstvo (Lj)
Sloga (B)
1
1
18.08.2018 17:00 1 : 1
18.08
17:00
Morava (┼Ż)
Radni─Źki 1947
4
0
18.08.2018 17:00 4 : 0
18.08
17:00
OFK Napredak 1929
Padina
3
0
18.08.2018 17:00 3 : 0
18.08
17:00
Bresje Superior
Osipaonica
1
3
18.08.2018 17:00 1 : 3
18.08
17:00
Crvena zvezda
Polet
2
0
18.08.2018 17:00 2 : 0
18.08
17:00
Sloboda
Mladi radnik
4
0
18.08.2018 17:00 4 : 0
18.08
17:00
Cerovac
Podunavac
3
2
18.08.2018 17:00 3 : 2
18.08
17:00
Sloga (M)
Plana
2
2
18.08.2018 17:00 2 : 2
18.08
17:00
Pobeda
Proleter 1947
0
0
18.08.2018 17:00 0 : 0
18.08
17:00
┼Żelezni─Źar Kusadak
Sloga (L)
3
1
18.08.2018 17:00 3 : 1
18.08
17:30
Jug Bogdan
Mladost 1982
5
1
18.08.2018 17:30 5 : 1
18.08
17:30
Trbunje
Dobri─Ź
1
1
18.08.2018 17:30 1 : 1
18.08
17:00
OFK Jabu─Źje
Iskra
2
2
18.08.2018 17:00 2 : 2
18.08
17:00
Radnik
Sovljak
4
1
18.08.2018 17:00 4 : 1
18.08
17:00
Banjani
Pepeljevac
2
0
18.08.2018 17:00 2 : 0
18.08
17:00
Rubribreza
Tulari
2
0
18.08.2018 17:00 2 : 0
18.08
17:30
Slavija
Šumadinac (KG)
2
3
18.08.2018 17:30 2 : 3
18.08
17:30
Crnokosa
Ariljska rampa
0
1
18.08.2018 17:30 0 : 1
18.08
17:00
Kamenorezac 76
Garevina
3
2
18.08.2018 17:00 3 : 2
18.08
17:00
Sloga (D)
Trudbenik
0
1
18.08.2018 17:00 0 : 1
18.08
17:00
Stari Trstenik
Polet 57
0
1
18.08.2018 17:00 0 : 1
18.08
17:30
OFK Gradnulica
Tamiš
1
4
18.08.2018 17:30 1 : 4
18.08
17:30
OFK Staji─çevo
Potisje
1
4
18.08.2018 17:30 1 : 4
18.08
17:30
Mladost
Bile─çanin
3
4
18.08.2018 17:30 3 : 4
18.08
17:30
Naftagas
Jedinstvo
5
1
18.08.2018 17:30 5 : 1
18.08
17:30
ASK
┼ŻFK Banat
5
0
18.08.2018 17:30
ASK
5 : 0
18.08
17:30
Zadrugar
MSK
2
2
18.08.2018 17:30 2 : 2
MSK
18.08
17:00
Mlada krila
Zvezda
3
0
18.08.2018 17:00 3 : 0
18.08
17:00
Bogutova─Źka Banja
Jovo Kursula
0
1
18.08.2018 17:00 0 : 1
18.08
17:00
Veliko Trnjane
Mladost (B)
5
0
18.08.2018 17:00 5 : 0
18.08
17:00
Modrica
Parunovac
3
0
18.08.2018 17:00 3 : 0
18.08
17:00
Globoder
Naupare
1
1
18.08.2018 17:00 1 : 1
18.08
17:30
Sparta
Mrovska
1
4
18.08.2018 17:30 1 : 4
18.08
17:30
Mladost 2013
Jedinstvo 2014
4
1
18.08.2018 17:30 4 : 1
18.08
17:00
─îelik
Zvijezda 09
2
0
18.08.2018 17:00 2 : 0
18.08
17:00
Krupa
GOŠK
3
0
18.08.2018 17:00 3 : 0
18.08
17:00
Radnik
Mladost
3
1
18.08.2018 17:00 3 : 1
18.08
17:30
Sloga
Slavija
3
1
18.08.2018 17:30 3 : 1
18.08
17:30
Drina
Alfa
1
1
18.08.2018 17:30 1 : 1
18.08
20:00
Sutjeska
Rudar Prijedor
2
1
18.08.2018 20:00 2 : 1
18.08
17:30
Kozara
Podrinje
1
0
18.08.2018 17:30 1 : 0
18.08
19:30
Borac
Tekstilac
2
1
18.08.2018 19:30 2 : 1
18.08
17:00
Iskra
Grbalj
0
0
18.08.2018 17:00 0 : 0
18.08
17:00
OFK Petrovac
Mornar
1
0
18.08.2018 17:00 1 : 0
18.08
17:00
OFK Titograd
Zeta
2
1
18.08.2018 17:00 2 : 1
18.08
17:00
Rudar
Sutjeska
1
2
18.08.2018 17:00 1 : 2
18.08
13:30
Cardiff City
Newcastle United
0
0
18.08.2018 13:30 0 : 0
18.08
16:00
Everton
Southampton
2
1
18.08.2018 16:00 2 : 1
18.08
16:00
Leicester
Wolverhampton
2
0
18.08.2018 16:00 2 : 0
18.08
16:00
Tottenham Hotspur
Fulham
3
1
18.08.2018 16:00 3 : 1
18.08
16:00
West Ham United
AFC Bournemouth
1
2
18.08.2018 16:00 1 : 2
18.08
18:30
Chelsea
Arsenal
3
2
18.08.2018 18:30 3 : 2
18.08
18:15
Celta de Vigo
Espanyol
1
1
18.08.2018 18:15 1 : 1
18.08
20:15
Villarreal
Real Sociedad
1
2
18.08.2018 20:15 1 : 2
18.08
22:15
Barcelona
Deportivo Alav├ęs
3
0
18.08.2018 22:15 3 : 0
18.08
18:00
Chievo
Juventus
2
3
18.08.2018 18:00 2 : 3
18.08
20:30
Lazio
Napoli
1
2
18.08.2018 20:30 1 : 2
18.08
20:00
Amiens SC
Montpellier
1
2
18.08.2018 20:00 1 : 2
18.08
20:00
Caen
Nice
1
1
18.08.2018 20:00 1 : 1
18.08
20:00
Dijon
Nantes
2
0
18.08.2018 20:00 2 : 0
18.08
17:00
Guingamp
PSG
1
3
18.08.2018 17:00 1 : 3
PSG
18.08
20:00
Monaco
Lille
0
0
18.08.2018 20:00 0 : 0
18.08
20:00
Rennes
Angers
1
0
18.08.2018 20:00 1 : 0
18.08
20:00
Vo┼żdovac
Dinamo
2
0
18.08.2018 20:00 2 : 0
18.08
19:00
─îukari─Źki
Proleter
1
0
18.08.2018 19:00 1 : 0
18.08
20:00
Vojvodina
OFK Ba─Źka
2
0
18.08.2018 20:00 2 : 0
18.08
20:00
Mladost
Zemun
2
1
18.08.2018 20:00 2 : 1
18.08
17:30
OFK ┼Żarkovo
Javor Matis
1
0
18.08.2018 17:30 1 : 0
18.08
17:30
TSC
Zlatibor
1
2
18.08.2018 17:30
TSC
1 : 2
18.08
17:30
Be─Źej 1918
Sin─Ĺeli─ç
0
1
18.08.2018 17:30 0 : 1
18.08
17:30
Teleoptik
Be┼żanija
0
1
18.08.2018 17:30 0 : 1
18.08
20:00
Sloboda
Novi Pazar
0
0
18.08.2018 20:00 0 : 0
18.08
13:00
Radni─Źki 1923
Ma─Źva
1
1
18.08.2018 13:00 1 : 1
18.08
13:00
Borac
Kara─Ĺor─Ĺe
2
0
18.08.2018 13:00 2 : 0
18.08
11:00
Trajal
Spartak ┼ŻK
1
4
18.08.2018 11:00 1 : 4
18.08
10:00
Crvena Zvezda
Rad
2
2
18.08.2018 10:00 2 : 2
Rad
18.08
11:00
In─Ĺija
Internacional
0
1
18.08.2018 11:00 0 : 1
18.08
10:00
Brodarac
Jedinstvo
3
1
18.08.2018 10:00 3 : 1
18.08
09:00
─îukari─Źki
BASK
2
0
18.08.2018 09:00 2 : 0
18.08
17:00
Radni─Źki (N)
Vojvodina
0
3
18.08.2018 17:00 0 : 3
18.08
11:00
Radni─Źki 1923
Ma─Źva
1
0
18.08.2018 11:00 1 : 0
18.08
11:00
Borac
Jedinstvo (Ub)
2
1
18.08.2018 11:00 2 : 1
18.08
10:00
Partizan
Vo┼żdovac
7
0
18.08.2018 10:00 7 : 0
18.08
18:00
Crvena Zvezda
Rad
3
0
18.08.2018 18:00 3 : 0
Rad
18.08
13:00
Brodarac
Kiker
1
0
18.08.2018 13:00 1 : 0
18.08
11:15
─îukari─Źki
Apolon 4
4
0
18.08.2018 11:15 4 : 0
18.08
17:00
Real Niš
Vojvodina
0
0
18.08.2018 17:00 0 : 0