XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 423 utakmica za dan
Subota, 1 Septembar 2018


Fudbal

Radnički (ZR)
Zrenjanin
1 : 1
Borac
Sakule
01.09.2018 16:30
Radnički (ZR)
1 : 1
Borac
OFK Vršac
Vršac
0 : 1
Dunav
Stari Banovci
01.09.2018 16:30
OFK Vršac
0 : 1
Dunav
Mladost
Bački Jarak
1 : 0
Bačka 1901
Subotica
01.09.2018 16:30
Mladost
1 : 0
Bačka 1901
ČSK Pivara
Čelarevo
0 : 1
Hajduk 1912
Kula
01.09.2018 16:30
ČSK Pivara
0 : 1
Hajduk 1912
Dinamo 1945
Pančevo
3 : 1
Bratstvo 1946
Prigrevica
01.09.2018 16:30
Dinamo 1945
3 : 1
Bratstvo 1946
Radnički (NP)
Nova Pazova
0 : 4
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
01.09.2018 16:30
Radnički (NP)
0 : 4
Radnički (SM)
Šumadija (A)
Aranđelovac
1 : 0
Provo
Provo
01.09.2018 16:00
Šumadija (A)
1 : 0
Provo
Mladi radnik 1926
Požarevac
1 : 0
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
01.09.2018 16:00
Mladi radnik 1926
1 : 0
Sloga 33
Jedinstvo (Ub)
Ub
0 : 1
Sloga (PŽ)
Požega
01.09.2018 16:00
Jedinstvo (Ub)
0 : 1
Sloga (PŽ)
Smederevo 1924
Smederevo
3 : 1
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
01.09.2018 16:00
Smederevo 1924
3 : 1
Budućnost Krušik 2014
Mokra Gora
Zubin Potok
1 : 1
Drina
Ljubovija
01.09.2018 16:00
Mokra Gora
1 : 1
Drina
FAP
Priboj
1 : 0
Polet (LJ)
Ljubić
01.09.2018 16:00
FAP
1 : 0
Polet (LJ)
Loznica
Loznica
0 : 1
Tutin
Tutin
01.09.2018 16:00
Loznica
0 : 1
Tutin
Jošanica
Novi Pazar
2 : 0
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
01.09.2018 16:00
Jošanica
2 : 0
Proleter Mihajlovac
Dunav
Prahovo
2 : 1
SFS Borac
Paraćin
01.09.2018 16:30
Dunav
2 : 1
SFS Borac
Moravac Orion
Mrštane
0 : 0
Temnić 1924
Varvarin
01.09.2018 16:30
Moravac Orion
0 : 0
Temnić 1924
Jedinstvo (P)
Paraćin
1 : 1
Trstenik PPT
Trstenik
01.09.2018 16:30
Jedinstvo (P)
1 : 1
Trstenik PPT
GFK Dubočica
Leskovac
2 : 0
Radan
Lebane
01.09.2018 16:30
GFK Dubočica
2 : 0
Radan
IMT
Novi Beograd
1 : 0
OFK Beograd
Beograd
01.09.2018 16:30
IMT
1 : 0
OFK Beograd
Grafičar
Beograd
7 : 0
BASK
Beograd
01.09.2018 10:00
Grafičar
7 : 0
BASK
Radnički (O)
Obrenovac
0 : 0
Stepojevac Vaga
Stepojevac
01.09.2018 16:30
Radnički (O)
0 : 0
Stepojevac Vaga
BSK Borča
Borča
0 : 1
Prva Iskra
Barič
01.09.2018 16:30
BSK Borča
0 : 1
Prva Iskra
Brodarac
Novi Beograd
1 : 1
GSP Polet Dorćol
Beograd
01.09.2018 10:00
Brodarac
1 : 1
GSP Polet Dorćol
Kikinda 1909
Kikinda
3 : 0
Krajina
Krajišnik
01.09.2018 16:30
Kikinda 1909
3 : 0
Krajina
Radnički (K)
Kovin
2 : 2
Begej
Žitište
01.09.2018 16:30
Radnički (K)
2 : 2
Begej
Sloboda
Novi Kozarci
1 : 0
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
01.09.2018 16:30
Sloboda
1 : 0
Jedinstvo (NB)
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
3 : 4
Sloga
Plandište
01.09.2018 16:30
Jedinstvo (BK)
3 : 4
Sloga
Radnički (S)
Sutjeska
1 : 1
BAK
Bela Crkva
01.09.2018 16:30
Radnički (S)
1 : 1
BAK
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
1 : 2
Sloga (E)
Erdevik
01.09.2018 16:30
Podrinje
1 : 2
Sloga (E)
Sloga (T)
Temerin
1 : 0
Tatra
Kisač
01.09.2018 16:30
Sloga (T)
1 : 0
Tatra
Radnički (Š)
Šid
1 : 2
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
01.09.2018 16:30
Radnički (Š)
1 : 2
Jedinstvo (SP)
Sremac Vojka
Vojka
2 : 1
1. Maj Ruma
Ruma
01.09.2018 16:30
Sremac Vojka
2 : 1
1. Maj Ruma
OFK Vrbas
Vrbas
1 : 1
Crvenka
Crvenka
01.09.2018 16:30
OFK Vrbas
1 : 1
Crvenka
Polet (K)
Karavukovo
2 : 3
Radnički (S)
Sombor
01.09.2018 16:30
Polet (K)
2 : 3
Radnički (S)
Gruža
Gruža
3 : 1
Apolon 2018
Kovači
01.09.2018 16:00
Gruža
3 : 1
Apolon 2018
Goč
Vrnjačka Banja
2 : 1
Polet
Ratina
01.09.2018 16:00
Goč
2 : 1
Polet
Trepča
Kosovska Mitrovica
1 : 4
Real
Podunavci
01.09.2018 16:00
Trepča
1 : 4
Real
VGSK
Veliko Gradište
4 : 0
Rudar
Stamnica
01.09.2018 16:00
VGSK
4 : 0
Rudar
Mladi borac
Veliko Orašje
2 : 2
RSK
Rabrovo
01.09.2018 16:00
Mladi borac
2 : 2
RSK
Železničar
Lajkovac
1 : 1
Mačva 2005
Bogatić
01.09.2018 16:00
Železničar
1 : 1
Mačva 2005
Sloboda
Čačak
1 : 3
Sevojno
Sevojno
01.09.2018 16:00
Sloboda
1 : 3
Sevojno
Sloga (BB)
Bajina Bašta
0 : 0
Orlovac
Mrčajevci
01.09.2018 16:00
Sloga (BB)
0 : 0
Orlovac
Pusta Reka
Bojnik
0 : 0
Jedinstvo (P)
Pirot
01.09.2018 16:30
Pusta Reka
0 : 0
Jedinstvo (P)
Pčinja
Trgovište
3 : 2
Morava
Vladičin Han
01.09.2018 16:30
Pčinja
3 : 2
Morava
Balkanski
Dimitrovgrad
2 : 1
Sloga
Leskovac
01.09.2018 16:30
Balkanski
2 : 1
Sloga
OFK Kosanica
Kuršumlija
4 : 2
Levač
Rekovac
01.09.2018 16:30
OFK Kosanica
4 : 2
Levač
Đerdap
Kladovo
3 : 0
Majdanpek
Majdanpek
01.09.2018 16:30
Đerdap
3 : 0
Majdanpek
Timok 1919
Zaječar
1 : 0
Moravica
Subotinac
01.09.2018 16:30
Timok 1919
1 : 0
Moravica
BSK
Bogovina
3 : 0
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
01.09.2018 16:30
BSK
3 : 0
Rudar Alpos
Leštane
Leštane
2 : 0
BSK Batajnica
Batajnica
01.09.2018 16:30
Leštane
2 : 0
BSK Batajnica
Sopot
Sopot
0 : 1
Borac
Lazarevac
01.09.2018 16:30
Sopot
0 : 1
Borac
Milutinac
Zemun
1 : 1
Sremčica
Sremčica
01.09.2018 16:30
Milutinac
1 : 1
Sremčica
Delija
Mokrin
3 : 0
Vojvodina
Novo Miloševo
01.09.2018 16:30
Delija
3 : 0
Vojvodina
2. Oktobar
Kumane
1 : 2
Omladinac FAM
Botoš
01.09.2018 16:30
2. Oktobar
1 : 2
Omladinac FAM
Mladost (L)
Lukićevo
2 : 1
Borac
Aleksandrovo
01.09.2018 16:30
Mladost (L)
2 : 1
Borac
ŽAK
Sombor
1 : 2
Stari Grad
Bačka Palanka
01.09.2018 16:30
ŽAK
1 : 2
Stari Grad
Vojvodina (T)
Tovariševo
2 : 0
Budućnost (P)
Parage
01.09.2018 16:30
Vojvodina (T)
2 : 0
Budućnost (P)
Krila Krajine
Bačka Palanka
3 : 0
Radnički 1918
Ratkovo
01.09.2018 16:30
Krila Krajine
3 : 0
Radnički 1918
Sloven
Ruma
0 : 3
Borac (M)
Martinci
01.09.2018 17:00
Sloven
0 : 3
Borac (M)
Partizan
Vitojevci
1 : 0
Jadran
Golubinci
01.09.2018 17:00
Partizan
1 : 0
Jadran
Rudar
Vrdnik
2 : 0
Kupinovo
Kupinovo
01.09.2018 17:00
Rudar
2 : 0
Kupinovo
Sloga Bat 1924
Batočina
4 : 1
Plaskovac
Plaskovac
01.09.2018 16:30
Sloga Bat 1924
4 : 1
Plaskovac
Slavija
Novi Sad
1 : 2
Miletić
Mošorin
01.09.2018 16:30
Slavija
1 : 2
Miletić
Mladost
Novi Sad
2 : 1
Šajkaš 1908
Kovilj
01.09.2018 16:30
Mladost
2 : 1
Šajkaš 1908
Napredak
Nadalj
2 : 1
Senta
Senta
01.09.2018 16:30
Napredak
2 : 1
Senta
Radnički 1905
Bajmok
5 : 0
Sloga
Ostojićevo
01.09.2018 16:30
Radnički 1905
5 : 0
Sloga
Proleter (RS)
Ravno Selo
2 : 1
Vojvodina
Bačko Gradište
01.09.2018 16:30
Proleter (RS)
2 : 1
Vojvodina
Obilić
Novi Kneževac
3 : 0
Panonija IM Topola
Panonija
01.09.2018 16:30
Obilić
3 : 0
Panonija IM Topola
Borac (O)
Ostružnica
2 : 1
Balkan Mirijevo
Beograd
01.09.2018 16:30
Borac (O)
2 : 1
Balkan Mirijevo
Rakovica
Rakovica
1 : 0
Dunav
Veliko Selo
01.09.2018 11:00
Rakovica
1 : 0
Dunav
Zvezda
Konatice
2 : 1
Omladinac
Veliko Polje
01.09.2018 16:30
Zvezda
2 : 1
Omladinac
Vinča
Vinča
2 : 1
Ropočevo
Ropočevo
01.09.2018 16:30
Vinča
2 : 1
Ropočevo
Slatina
Slatina
5 : 1
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
01.09.2018 16:30
Slatina
5 : 1
Backovac Junajted
Parmenac
Parmenac
0 : 0
Mladost
Preljina
01.09.2018 16:30
Parmenac
0 : 0
Mladost
Omladinac
Novo Selo
5 : 1
Budućnost
Konarevo
01.09.2018 16:30
Omladinac
5 : 1
Budućnost
Blagotin
Poljna
4 : 2
Vinogradar
Zleginje
01.09.2018 16:30
Blagotin
4 : 2
Vinogradar
Čitluk
Čitluk
6 : 4
Ribnik
Gornji Ribnik
01.09.2018 16:30
Čitluk
6 : 4
Ribnik
Jedinstvo 1945 (VL)
Vladimirci
0 : 0
Mladi Borac
Dublje
01.09.2018 16:00
Jedinstvo 1945 (VL)
0 : 0
Mladi Borac
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
6 : 0
Jevremovac
Jevremovac
01.09.2018 16:00
Dušan Silni
6 : 0
Jevremovac
Vojvodina (S)
Seleuš
3 : 2
Jugoslavija
Jabuka
01.09.2018 16:30
Vojvodina (S)
3 : 2
Jugoslavija
Trgovački
Petrovac na Mlavi
0 : 2
Pomoravlje
Vlaški Do
01.09.2018 16:30
Trgovački
0 : 2
Pomoravlje
Jedinstvo (Lj)
Ljubinje
0 : 0
Železničar
Požarevac
01.09.2018 16:30
Jedinstvo (Lj)
0 : 0
Železničar
Morava (Ž)
Žitkovac
6 : 1
Sloga
Korman
01.09.2018 16:30
Morava (Ž)
6 : 1
Sloga
OFK Napredak 1929
Aleksinac
2 : 0
Doljevac
Doljevac
01.09.2018 16:30
OFK Napredak 1929
2 : 0
Doljevac
Napredak 2012
Krušje
0 : 1
Mladost (B)
Batušinac
01.09.2018 16:30
Napredak 2012
0 : 1
Mladost (B)
Brestovac
Borski Brestovac
4 : 2
Rudna Glava
Rudna Glava
01.09.2018 17:00
Brestovac
4 : 2
Rudna Glava
Zlot
Zlot
1 : 0
Sloga
Kobišnica
01.09.2018 17:00
Zlot
1 : 0
Sloga
Polom
Leskovo
1 : 0
Branik
Štubik
01.09.2018 17:00
Polom
1 : 0
Branik
Krivelj
Krivelj
7 : 3
Ključ
Podvrška
01.09.2018 17:00
Krivelj
7 : 3
Ključ
OFK Jabučje
Jabučje
1 : 1
ZSK
Valjevo
01.09.2018 16:00
OFK Jabučje
1 : 1
ZSK
Radnik
Ub
2 : 2
Trlić
Trlić
01.09.2018 16:00
Radnik
2 : 2
Trlić
Banjani
Banjani
2 : 1
Sovljak
Sovljak
01.09.2018 16:00
Banjani
2 : 1
Sovljak
Rubribreza
Rubribreza
2 : 1
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
01.09.2018 16:00
Rubribreza
2 : 1
Pepeljevac
Crnokosa
Kosjerić
5 : 0
Savinac
Visibaba
01.09.2018 17:00
Crnokosa
5 : 0
Savinac
Ozren
Sokobanja
4 : 0
Kosovo
Zvezdan
01.09.2018 16:30
Ozren
4 : 0
Kosovo
Midžor (K)
Kalna
4 : 3
Velika Jasikova
Velika Jasikova
01.09.2018 16:30
Midžor (K)
4 : 3
Velika Jasikova
Borac
Barje Čiflik
0 : 4
Senjak
Pirot
01.09.2018 16:30
Borac
0 : 4
Senjak
Mladost
Poljska Ržana
0 : 1
Vladimir Durković
Berilovac
01.09.2018 16:30
Mladost
0 : 1
Vladimir Durković
Zadrugar
Krupac
2 : 2
Spartak
Pirot
01.09.2018 16:30
Zadrugar
2 : 2
Spartak
Omladinac (GK)
Gornji Komren
2 : 0
Sloboda
Gornja Vrežina
01.09.2018 16:30
Omladinac (GK)
2 : 0
Sloboda
Mladost
Suvojnica
4 : 2
Trešnjevka
Lopardince
01.09.2018 16:30
Mladost
4 : 2
Trešnjevka
Rvati
Obrenovac
2 : 0
Sloga
Ratari
01.09.2018 17:00
Rvati
2 : 0
Sloga
Pobednik
Piroman
1 : 4
Rojkovac
Obrenovac
01.09.2018 17:00
Pobednik
1 : 4
Rojkovac
Jedinstvo
Gospođinci
2 : 0
Železničar
Novi Sad
01.09.2018 16:30
Jedinstvo
2 : 0
Železničar
Veternik
Veternik
2 : 0
Titel
Titel
01.09.2018 16:30
Veternik
2 : 0
Titel
OFK Futog
Futog
6 : 0
Borac
Rakovac
01.09.2018 16:30
OFK Futog
6 : 0
Borac
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
2 : 1
Dobrica
Dobrica
01.09.2018 16:30
Vojvodina (CC)
2 : 1
Dobrica
Sloga (D)
Dašnica
6 : 1
Kamenorezac 76
Dublje
01.09.2018 16:30
Sloga (D)
6 : 1
Kamenorezac 76
Stari Trstenik
Stari Trstenik
1 : 0
Rubin
Donji Stupanj
01.09.2018 16:30
Stari Trstenik
1 : 0
Rubin
Ursule
Ursule
1 : 3
Morava
Ribare
01.09.2018 16:30
Ursule
1 : 3
Morava
Jedinstvo (D)
Duboka (Jagodina)
1 : 0
Blagotin
Belušić
01.09.2018 16:30
Jedinstvo (D)
1 : 0
Blagotin
Mladost (T)
Tečić
1 : 2
Vinogradar
Crkvenac
01.09.2018 16:30
Mladost (T)
1 : 2
Vinogradar
Borac 1805
Ivankovac
1 : 4
Napredak
Stubica
01.09.2018 16:30
Borac 1805
1 : 4
Napredak
Budućnost
Miliva
2 : 3
Radnički
Tekija
01.09.2018 16:30
Budućnost
2 : 3
Radnički
Pomoravlje
Ostrikovac
2 : 1
Rudar (St)
Stenjevac
01.09.2018 16:30
Pomoravlje
2 : 1
Rudar (St)
OFK Stajićevo
Stajićevo
0 : 2
OFK Klek
Klek
01.09.2018 16:30
OFK Stajićevo
0 : 2
OFK Klek
Mladost
Belo Blato
3 : 5
Tamiš
Farkaždin
01.09.2018 16:30
Mladost
3 : 5
Tamiš
Naftagas
Boka
3 : 3
Potisje
Knićanin
01.09.2018 16:30
Naftagas
3 : 3
Potisje
ASK
Aradac
2 : 0
Bilećanin
Sečanj
01.09.2018 16:30
ASK
2 : 0
Bilećanin
Zadrugar
Lazarevo
6 : 0
Jedinstvo
Ečka
01.09.2018 16:30
Zadrugar
6 : 0
Jedinstvo
MSK
Mihajlovo
6 : 0
ŽFK Banat
Zrenjanin
01.09.2018 16:30
MSK
6 : 0
ŽFK Banat
Djurinci
Đurinci
3 : 2
OFK Rogača
Rogača
01.09.2018 17:30
Djurinci
3 : 2
OFK Rogača
Stojnik
Stojnik
10 : 0
Sibnica
Sibnica
01.09.2018 17:30
Stojnik
10 : 0
Sibnica
Mladi radnik 1925
Grdica
6 : 0
Partizan
Vrba
01.09.2018 16:30
Mladi radnik 1925
6 : 0
Partizan
Mlada krila
Metikoši
1 : 1
Progorelica
Progorelica
01.09.2018 16:30
Mlada krila
1 : 1
Progorelica
Bogutovačka Banja
Bogutovac
3 : 0
Borac (V)
Vraneši
01.09.2018 16:30
Bogutovačka Banja
3 : 0
Borac (V)
Marjan
Knić
0 : 1
Sloga (M)
Milatovac
01.09.2018 16:30
Marjan
0 : 1
Sloga (M)
Proleter
Međa
4 : 0
Terekves
Hetin
01.09.2018 16:30
Proleter
4 : 0
Terekves
1.Oktobar
Srpski Itebej
4 : 1
Bega
Novi Itebej
01.09.2018 16:30
1.Oktobar
4 : 1
Bega
Napredak (BT)
Banatska Topola
5 : 0
Omladinac
Ravni Topolovac
01.09.2018 16:30
Napredak (BT)
5 : 0
Omladinac
Roham
Nova Crnja
0 : 2
Jedinstvo
Bočar
01.09.2018 16:30
Roham
0 : 2
Jedinstvo
Napredak (Č)
Čestereg
0 : 1
Vojvodina
Bašaid
01.09.2018 16:30
Napredak (Č)
0 : 1
Vojvodina
Mladost (J)
Jelenac
3 : 1
Ranilović
Ranilović
01.09.2018 16:30
Mladost (J)
3 : 1
Ranilović
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
0 : 3
Lemind 1953
Leskovac
01.09.2018 16:30
Veliko Trnjane
0 : 3
Lemind 1953
Todorovce
Todorovce
3 : 3
Bratstvo
Bratmilovce
01.09.2018 16:30
Todorovce
3 : 3
Bratstvo
OFK Šabac
Šabac
2 : 4
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
01.09.2018 16:00
OFK Šabac
2 : 4
Zadrugar
Bačka 1945
Bačka Palanka
1 : 2
Sloga
Plavna
01.09.2018 16:30
Bačka 1945
1 : 2
Sloga
Polet (V)
Voluja
0 : 1
Žitkovica 2017
Žitkovica
01.09.2018 16:30
Polet (V)
0 : 1
Žitkovica 2017
Petka
Petka
1 : 2
Šumadija (MC)
Mali Crljeni
01.09.2018 16:30
Petka
1 : 2
Šumadija (MC)
Kolonija
Kovin
3 : 0
Stari Tamiš
Stari Tamiš
01.09.2018 16:30
Kolonija
3 : 0
Stari Tamiš
Jedinstvo
Dubovac
3 : 1
Borac
Pločica
01.09.2018 16:30
Jedinstvo
3 : 1
Borac
Mladost
Vojlovica
4 : 3
Omladinac
Deliblato
01.09.2018 16:30
Mladost
4 : 3
Omladinac
Dolovo
Dolovo
1 : 2
Budućnost
Banatski Brestovac
01.09.2018 16:30
Dolovo
1 : 2
Budućnost
BSK Bavanište
Bavanište
2 : 6
Proleter
Mramorak
01.09.2018 16:30
BSK Bavanište
2 : 6
Proleter
OFK Rutevac 1908
Rutevac
3 : 0
Polet (R)
Radevac
01.09.2018 16:30
OFK Rutevac 1908
3 : 0
Polet (R)
Škriljac
Bradarac
1 : 1
OFK Draževac
Draževac
01.09.2018 16:30
Škriljac
1 : 1
OFK Draževac
Jastrebac
Tešica
0 : 2
OFK Sloga
Dobrujevac
01.09.2018 16:30
Jastrebac
0 : 2
OFK Sloga
Palić
Palić
1 : 7
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
01.09.2018 17:00
Palić
1 : 7
Udarnik Višnjevac
Bjelica
Milatovići
4 : 2
Prilike
Prilike
01.09.2018 17:00
Bjelica
4 : 2
Prilike
Kapidžija
Kapidžija
3 : 2
Bukovica
Bukovica
01.09.2018 17:00
Kapidžija
3 : 2
Bukovica
Modrica
Modrica
4 : 1
Mudrakovac
Mudrakovac
01.09.2018 17:00
Modrica
4 : 1
Mudrakovac
Mladost 2013
Jazovnik
6 : 2
Dragojevac
Dragojevac
01.09.2018 17:00
Mladost 2013
6 : 2
Dragojevac
Belpos
Belotić
5 : 1
Torpedo
Lojanice
01.09.2018 17:00
Belpos
5 : 1
Torpedo
Proleter
Neuzina
2 : 3
Tisa 1933
Taraš
01.09.2018 16:30
Proleter
2 : 3
Tisa 1933
KSK Konak 1926
Konak
4 : 2
Sloga
Jarkovac
01.09.2018 16:30
KSK Konak 1926
4 : 2
Sloga
Partizan
Tomaševac
0 : 3
Borac
Zrenjanin
01.09.2018 16:30
Partizan
0 : 3
Borac
Navalin
Navalin
8 : 1
Veternica
Leskovac
01.09.2018 16:30
Navalin
8 : 1
Veternica
Atletiko
Donja Jajina
4 : 2
Rudar 1973
Rudare
01.09.2018 16:30
Atletiko
4 : 2
Rudar 1973
ŠFU Derbi 2016
Vlase
1 : 3
Badince
Badince
01.09.2018 16:30
ŠFU Derbi 2016
1 : 3
Badince
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
4 : 0
Gornje Krajince
Gornje Krajince
01.09.2018 16:30
Mladost (DL)
4 : 0
Gornje Krajince
Bojić
Bojić
2 : 2
Žabar
Žabar
01.09.2018 16:30
Bojić
2 : 2
Žabar
Rudar
Donje Crniljevo
1 : 4
Zablaće
Zablaće (Šabac)
01.09.2018 16:30
Rudar
1 : 4
Zablaće
Cerić
Miokus
4 : 1
OFK Varna
Varna
01.09.2018 16:30
Cerić
4 : 1
OFK Varna
Napredak
Uzveće
0 : 0
Omladinac
Bogatic
01.09.2018 16:00
Napredak
0 : 0
Omladinac
Dražmirovac
Dražmirovac
1 : 1
GFK Tabane
Jagodina
01.09.2018 16:30
Dražmirovac
1 : 1
GFK Tabane
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
0 : 3
Pocerina
Jevremovac
01.09.2018 16:30
POFK Letnjikovac
0 : 3
Pocerina
Metaloplastika
Šabac
3 : 1
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
01.09.2018 16:30
Metaloplastika
3 : 1
OFK Letnjikovac 1983
Dumača
Pocerski Metković
2 : 2
Sloga
Duvanište
01.09.2018 16:30
Dumača
2 : 2
Sloga
Petlovača
Petlovača
5 : 0
Borac
Šabac
01.09.2018 16:30
Petlovača
5 : 0
Borac
Omladinac
Slepčević
5 : 2
Napredak
Ševarice
01.09.2018 16:30
Omladinac
5 : 2
Napredak
SU Stanišić 1920
Stanišić
7 : 0
Panonija
Lalić
01.09.2018 16:30
SU Stanišić 1920
7 : 0
Panonija
Borac
Veliko Laole
4 : 1
Burovac
Burovac
01.09.2018 16:30
Borac
4 : 1
Burovac
Dobrnje
Dobrnje
0 : 3
Soko
Krvije
01.09.2018 16:30
Dobrnje
0 : 3
Soko
Dragoš
Oreškovica
2 : 0
Radnik
Pankovo
01.09.2018 16:30
Dragoš
2 : 0
Radnik
Mladost
Ranovac
3 : 0
Vukan
Ždrelo
01.09.2018 16:30
Mladost
3 : 0
Vukan
Trstenica
Trstenica
2 : 1
Ljubinić
Ljubinić
01.09.2018 17:00
Trstenica
2 : 1
Ljubinić
Noćaj
Noćaj
2 : 10
Sloga
Zasavica I
01.09.2018 17:00
Noćaj
2 : 10
Sloga
Makrešane
Makrešane
3 : 1
Polet (K)
Kobilje
01.09.2018 16:30
Makrešane
3 : 1
Polet (K)
Zmajevac
Belasica
6 : 0
Kruševica
Kruševica
01.09.2018 16:30
Zmajevac
6 : 0
Kruševica
Lomnica
Lomnica
3 : 2
Polet (Š)
Šavrane
01.09.2018 16:30
Lomnica
3 : 2
Polet (Š)
GFK Strelište
Jagodina
0 : 3
OFK Dragoševac
Dragoševac
01.09.2018 16:30
GFK Strelište
0 : 3
OFK Dragoševac
Čelik
Zenica
0 : 0
Sarajevo
Sarajevo
01.09.2018 20:00
Čelik
0 : 0
Sarajevo
Tuzla City
Simin Han
3 : 1
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
01.09.2018 17:00
Tuzla City
3 : 1
Zvijezda 09
Krupa
Krupa na Vrbasu
1 : 2
Zrinjski
Mostar
01.09.2018 17:00
Krupa
1 : 2
Zrinjski
Radnik
Bijeljina
1 : 0
GOŠK
Gabela
01.09.2018 17:00
Radnik
1 : 0
GOŠK
Mladost
Doboj-Kakanj
1 : 0
Sloboda
Tuzla
01.09.2018 17:00
Mladost
1 : 0
Sloboda
Željezničar Sport Team
Banja Luka
2 : 2
Sloga
Gornje Crnjelovo
01.09.2018 17:00
Željezničar Sport Team
2 : 2
Sloga
Drina
Zvornik
1 : 2
Sloboda
Mrkonjić Grad
01.09.2018 17:00
Drina
1 : 2
Sloboda
Sutjeska
Foča
1 : 2
Slavija
Istočno Sarajevo
01.09.2018 19:00
Sutjeska
1 : 2
Slavija
Kozara
Gradiška
2 : 4
Alfa
Modriča
01.09.2018 17:00
Kozara
2 : 4
Alfa
Borac
Banja Luka
3 : 0
Rudar Prijedor
Prijedor
01.09.2018 19:30
Borac
3 : 0
Rudar Prijedor
Tekstilac
Derventa
0 : 0
Podrinje
Janja
01.09.2018 17:00
Tekstilac
0 : 0
Podrinje
Budućnost
Podgorica
1 : 1
OFK Petrovac
Petrovac
01.09.2018 20:00
Budućnost
1 : 1
OFK Petrovac
Iskra
Danilovgrad
2 : 0
Mornar
Bar
01.09.2018 16:00
Iskra
2 : 0
Mornar
Rudar
Pljevlja
0 : 0
Lovćen
Cetinje
01.09.2018 16:00
Rudar
0 : 0
Lovćen
Zeta
Golubovci
0 : 0
Grbalj
Radanovići
01.09.2018 16:00
Zeta
0 : 0
Grbalj
Polet Stars
Nikšić
1 : 4
Drezga
Piperi
01.09.2018 16:00
Polet Stars
1 : 4
Drezga
Karioke
Podgorica
3 : 4
Crvena stijena
Podgorica
01.09.2018 15:00
Karioke
3 : 4
Crvena stijena
Brskovo
Mojkovac
2 : 0
Napredak
Berane
01.09.2018 16:00
Brskovo
2 : 0
Napredak
Leicester
Leicester
1 : 2
Liverpool
Liverpool
01.09.2018 13:30
Leicester
1 : 2
Liverpool
Brighton
Brighton
2 : 2
Fulham
London
01.09.2018 16:00
Brighton
2 : 2
Fulham
Chelsea
London
2 : 0
AFC Bournemouth
Bournemouth
01.09.2018 16:00
Chelsea
2 : 0
AFC Bournemouth
Crystal Palace
London
0 : 2
Southampton
Southampton
01.09.2018 16:00
Crystal Palace
0 : 2
Southampton
Everton
Liverpool
1 : 1
Huddersfield Town
Huddersfield
01.09.2018 16:00
Everton
1 : 1
Huddersfield Town
West Ham United
London
0 : 1
Wolverhampton
Wolverhampton
01.09.2018 16:00
West Ham United
0 : 1
Wolverhampton
Manchester City
Manchester
2 : 1
Newcastle United
Newcastle upon Tyne
01.09.2018 18:30
Manchester City
2 : 1
Newcastle United
Celta de Vigo
Vigo
2 : 0
Atlético Madrid
Madrid
01.09.2018 18:30
Celta de Vigo
2 : 0
Atlético Madrid
Real Madrid
Madrid
4 : 1
Leganés
Leganés
01.09.2018 20:45
Real Madrid
4 : 1
Leganés
Hoffenheim
Sinsheim
3 : 1
Freiburg
Freiburg im Breisgau
01.09.2018 15:30
Hoffenheim
3 : 1
Freiburg
Bayer Leverkusen
Leverkusen
1 : 3
Wolfsburg
Wolfsburg
01.09.2018 15:30
Bayer Leverkusen
1 : 3
Wolfsburg
Eintracht
Frankfurt am Main
1 : 2
Werder
Bremen
01.09.2018 15:30
Eintracht
1 : 2
Werder
Augsburg
Augsburg
1 : 1
Borussia Mönchengladbach
Mönchengladbach
01.09.2018 15:30
Augsburg
1 : 1
Borussia Mönchengladbach
Nürnberg
Nürnberg
1 : 1
Mainz 05
Mainz
01.09.2018 15:30
Nürnberg
1 : 1
Mainz 05
Stuttgart
Stuttgart
0 : 3
Bayern
München
01.09.2018 18:30
Stuttgart
0 : 3
Bayern
Bologna
Bologna
0 : 3
Internazionale
Milano
01.09.2018 18:00
Bologna
0 : 3
Internazionale
Parma
Parma
1 : 2
Juventus
Torino
01.09.2018 20:30
Parma
1 : 2
Juventus
Angers
Angers
1 : 0
Lille
Villeneuve d'Ascq
01.09.2018 20:00
Angers
1 : 0
Lille
Dijon
Dijon
0 : 2
Caen
Caen
01.09.2018 20:00
Dijon
0 : 2
Caen
Guingamp
Guingamp
1 : 2
Toulouse
Toulouse
01.09.2018 20:00
Guingamp
1 : 2
Toulouse
Nîmes
Nîmes
2 : 4
PSG
Paris
01.09.2018 17:00
Nîmes
2 : 4
PSG
Reims
Reims
0 : 1
Montpellier
Montpellier
01.09.2018 20:00
Reims
0 : 1
Montpellier
Strasbourg
Strasbourg
2 : 3
Nantes
Nantes
01.09.2018 20:00
Strasbourg
2 : 3
Nantes
Napredak
Kruševac
0 : 0
Voždovac
Beograd
01.09.2018 20:00
Napredak
0 : 0
Voždovac
Čukarički
Beograd
1 : 1
Radnički (N)
Niš
01.09.2018 18:00
Čukarički
1 : 1
Radnički (N)
Radnik
Surdulica
0 : 0
Proleter
Novi Sad
01.09.2018 20:00
Radnik
0 : 0
Proleter
Zemun
Zemun
1 : 0
Rad
Beograd
01.09.2018 17:00
Zemun
1 : 0
Rad
Požega
Požega
1 : 1
Heroj Polet
Jajinci
01.09.2018 16:30
Požega
1 : 1
Heroj Polet
Sloga 036
Kraljevo
0 : 4
Šabac
Šabac
01.09.2018 16:30
Sloga 036
0 : 4
Šabac
Jedinstvo
Ub
2 : 6
ŽFK Una Fortuna
Kragujevac
01.09.2018 16:30
Jedinstvo
2 : 6
ŽFK Una Fortuna
Radnički 1923
Kragujevac
1 : 2
Metalac
Gornji Milanovac
01.09.2018 13:00
Radnički 1923
1 : 2
Metalac
Železničar
Pančevo
0 : 4
Petar Puača
Novi Sad
01.09.2018 10:00
Železničar
0 : 4
Petar Puača
Hajduk 1912
Kula
2 : 1
Omladinac
Novi Banovci
01.09.2018 10:00
Hajduk 1912
2 : 1
Omladinac
Borac (NS)
Novi Sad
0 : 0
OFK Vršac
Vršac
01.09.2018 10:00
Borac (NS)
0 : 0
OFK Vršac
Vojvodina
Novi Sad
4 : 0
TSC
Bačka Topola
01.09.2018 10:00
Vojvodina
4 : 0
TSC
Napredak
Kruševac
5 : 1
Car Konstantin
Niš
01.09.2018
Napredak
5 : 1
Car Konstantin
Radnički (P)
Pirot
3 : 0
Trstenik PPT
Trstenik
01.09.2018
Radnički (P)
3 : 0
Trstenik PPT
Dinamo
Vranje
5 : 3
Bor
Bor
01.09.2018
Dinamo
5 : 3
Bor
OFK Lugomir
Rakitovo
1 : 4
Real
Niš
01.09.2018
OFK Lugomir
1 : 4
Real
Kolubara
Lazarevac
2 : 0
011
Beograd
01.09.2018 10:00
Kolubara
2 : 0
011
BSK Borča
Borča
1 : 2
Zemun
Zemun
01.09.2018 10:00
BSK Borča
1 : 2
Zemun
Brodarac 2
Beograd
1 : 2
Radnički (NB)
Novi Beograd
01.09.2018 16:30
Brodarac 2
1 : 2
Radnički (NB)
Jošanica
Novi Pazar
0 : 3
Sloga (BB)
Bajina Bašta
01.09.2018 16:30
Jošanica
0 : 3
Sloga (BB)
Jedinstvo Putevi
Užice
1 : 1
Tutin
Tutin
01.09.2018 16:30
Jedinstvo Putevi
1 : 1
Tutin
Zlatibor
Čajetina
0 : 1
Sloboda
Čačak
01.09.2018 16:30
Zlatibor
0 : 1
Sloboda
Polet
Ljubić
1 : 1
BIP
Čačak
01.09.2018 16:30
Polet
1 : 1
BIP
Ribnica
Mionica
1 : 1
Vrelo sport
Vrelo
01.09.2018 16:30
Ribnica
1 : 1
Vrelo sport
Radnički Šabački
Šabac
7 : 0
Drina
Ljubovija
01.09.2018 16:30
Radnički Šabački
7 : 0
Drina
Provo
Provo
0 : 1
Radnički
Valjevo
01.09.2018 16:30
Provo
0 : 1
Radnički
GSP Polet
Beograd
0 : 2
Siti Sport Klub
Beograd
01.09.2018
GSP Polet
0 : 2
Siti Sport Klub
Zmaj 1953
Beograd
01.09.2018
Palilulac
Beograd
01.09.2018
Zmaj 1953
:
Palilulac
Vrčin
Vrčin
01.09.2018
Žarkovo
Beograd
01.09.2018
Vrčin
:
Žarkovo
Novi Beograd
Novi Beograd
2 : 0
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
01.09.2018
Novi Beograd
2 : 0
Crvena zvezda
Bratstvo 1946
Prigrevica
0 : 3
Mladost (BJ)
Backi Jarak
01.09.2018 10:00
Bratstvo 1946
0 : 3
Mladost (BJ)
Index
Novi Sad
0 : 3
Borac (Sa)
Sakule
01.09.2018 10:00
Index
0 : 3
Borac (Sa)
Sloga (M)
Miloševac
4 : 1
Omladinac Seone
Seone
01.09.2018
Sloga (M)
4 : 1
Omladinac Seone
Sloboda
Lipe
9 : 1
Polet
Trnovče
01.09.2018
Sloboda
9 : 1
Polet
Borac 1932
Ralja
7 : 0
Železničar Kusadak
Kusadak
01.09.2018
Borac 1932
7 : 0
Železničar Kusadak
Udarnik
Lozovik
2 : 2
Sloga (L)
Lugavčina
01.09.2018
Udarnik
2 : 2
Sloga (L)
Inđija
Inđija
4 : 1
Trajal
Kruševac
01.09.2018 13:00
Inđija
4 : 1
Trajal
Čukarički
Beograd
2 : 0
Spartak ŽK
Subotica
01.09.2018 16:30
Čukarički
2 : 0
Spartak ŽK
IMT
Beograd
0 : 4
Radnički
Novi Beograd
01.09.2018
IMT
0 : 4
Radnički
Voždovac
Beograd
1 : 2
Grafičar
Beograd
01.09.2018
Voždovac
1 : 2
Grafičar
Crvena zvezda
Beograd
2 : 0
Lokomotiva
Beograd
01.09.2018
Crvena zvezda
2 : 0
Lokomotiva
OFK Beograd
Beograd
0 : 3
Rad
Beograd
01.09.2018
OFK Beograd
0 : 3
Rad
BSK Borča
Borča
0 : 2
Partizan
Beograd
01.09.2018
BSK Borča
0 : 2
Partizan
Internacional
Beograd
0 : 2
Zemun
Zemun
01.09.2018
Internacional
0 : 2
Zemun
Sinđelić
Beograd
2 : 1
Brodarac
Beograd
01.09.2018
Sinđelić
2 : 1
Brodarac
Sremčica
Sremčica
0 : 0
Sinđelić 2
Beograd
01.09.2018
Sremčica
0 : 0
Sinđelić 2
OFK Zabrežje
Zabrežje
01.09.2018
Zvezdara
Beograd
01.09.2018
OFK Zabrežje
:
Zvezdara
Bežanija
Beograd
4 : 0
Leštane
Beograd
01.09.2018
Bežanija
4 : 0
Leštane
OFK Beograd 2
Beograd
2 : 6
Rad 2
Beograd
01.09.2018
OFK Beograd 2
2 : 6
Rad 2
DIF
Beograd
01.09.2018
Komgrap
Beograd
01.09.2018
DIF
:
Komgrap
Stepojevac Vaga
Stepojevac
2 : 4
Lokomotiva 2
Beograd
01.09.2018
Stepojevac Vaga
2 : 4
Lokomotiva 2
OFK Žarkovo
Beograd
2 : 2
Zmaj 1953
Beograd
01.09.2018
OFK Žarkovo
2 : 2
Zmaj 1953
Radnički 1923
Kragujevac
3 : 1
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
01.09.2018 11:00
Radnički 1923
3 : 1
Metalac (GM)
Bečkerek 023
Zrenjanin
1 : 4
Dinamo 1945
Pančevo
01.09.2018 10:00
Bečkerek 023
1 : 4
Dinamo 1945
Železničar
Pančevo
2 : 5
Petar Puača
Novi Sad
01.09.2018 12:00
Železničar
2 : 5
Petar Puača
Hajduk 1912
Kula
2 : 1
Inđija
Inđija
01.09.2018 12:00
Hajduk 1912
2 : 1
Inđija
Borac (NS)
Novi Sad
3 : 0
OFK Vršac
Vršac
01.09.2018 12:00
Borac (NS)
3 : 0
OFK Vršac
Vojvodina
Novi Sad
3 : 1
TSC
Bačka Topola
01.09.2018 12:00
Vojvodina
3 : 1
TSC
Bor
Bor
0 : 0
Timok
Zaječar
01.09.2018
Bor
0 : 0
Timok
Lider MGM
Leskovac
0 : 5
Radnički (N)
Niš
01.09.2018
Lider MGM
0 : 5
Radnički (N)
Sinđelić
Niš
1 : 4
Jagodina Tabane
Jagodina
01.09.2018
Sinđelić
1 : 4
Jagodina Tabane
Napredak
Kruševac
4 : 2
Dinamo
Vranje
01.09.2018
Napredak
4 : 2
Dinamo
Radnički (NB)
Novi Beograd
7 : 0
IMT
Beograd
01.09.2018
Radnički (NB)
7 : 0
IMT
Lokomotiva
Beograd
2 : 0
DIF
Beograd
01.09.2018
Lokomotiva
2 : 0
DIF
Teleoptik
Zemun
7 : 1
Kolubara
Lazarevac
01.09.2018
Teleoptik
7 : 1
Kolubara
BSK 1925
Beograd
0 : 0
Internacional
Beograd
01.09.2018
BSK 1925
0 : 0
Internacional
Bežanija
Beograd
0 : 1
BSK Borča
Borča
01.09.2018
Bežanija
0 : 1
BSK Borča
Studenski grad
Novi Beograd
1 : 7
Grafičar
Beograd
01.09.2018
Studenski grad
1 : 7
Grafičar
Sinđelić
Beograd
0 : 3
011
Beograd
01.09.2018
Sinđelić
0 : 3
011
Trajal
Kruševac
6 : 3
Kruševac
Kruševac
01.09.2018
Trajal
6 : 3
Kruševac
Temnić 1924
Varvarin
5 : 1
Sloga
Despotovac
01.09.2018
Temnić 1924
5 : 1
Sloga
Šampion 2014
Leskovac
9 : 0
Vlasina
Vlasotince
01.09.2018
Šampion 2014
9 : 0
Vlasina
Timočanin
Knjaževac
6 : 2
Đerdap
Kladovo
01.09.2018
Timočanin
6 : 2
Đerdap
Topličanin
Prokuplje
0 : 0
Radnički
Svilajnac
01.09.2018
Topličanin
0 : 0
Radnički
Omladinac
Veliko Polje
1 : 2
Jedinstvo
Surcin
01.09.2018
Omladinac
1 : 2
Jedinstvo
Novi Beograd
Novi Beograd
8 : 2
Beograd 1929
Beograd
01.09.2018
Novi Beograd
8 : 2
Beograd 1929
OLE
Zemun
2 : 0
Radnički
Obrenovac
01.09.2018
OLE
2 : 0
Radnički
BASK
Beograd
3 : 0
Budućnost
Dobanovci
01.09.2018
BASK
3 : 0
Budućnost
Palilulac
Beograd
4 : 2
Postar 1930
Beograd
01.09.2018
Palilulac
4 : 2
Postar 1930
Šabac
Šabac
7 : 0
Omladinac 2014
Ljig
01.09.2018 12:00
Šabac
7 : 0
Omladinac 2014
Železničar
Lajkovac
3 : 0
Rađevac
Krupanj
01.09.2018 12:00
Železničar
3 : 0
Rađevac
Zlatar
Nova Varoš
0 : 2
FAP
Priboj
01.09.2018 16:30
Zlatar
0 : 2
FAP
Polimlje
Prijepolje
3 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
01.09.2018 16:30
Polimlje
3 : 1
Jedinstvo Putevi
Zlatibor
Čajetina
01.09.2018
Prvi Partizan
Užice
01.09.2018
Zlatibor
:
Prvi Partizan
Sloga (S)
Sjenica
4 : 0
Sloga (BB)
Bajina Bašta
01.09.2018 16:30
Sloga (S)
4 : 0
Sloga (BB)
Sloboda
Čačak
01.09.2018
Goč
Vrnjačka Banja
01.09.2018
Sloboda
:
Goč
Budućnost
Arilje
1 : 7
Apolon
Kraljevo
01.09.2018 16:30
Budućnost
1 : 7
Apolon
BIP
Čačak
4 : 0
Čačak 94
Čačak
01.09.2018 16:30
BIP
4 : 0
Čačak 94
Polet
Ljubić
1 : 0
Takovo
Gornji Milanovac
01.09.2018 16:30
Polet
1 : 0
Takovo
Napredak
Markovac
2 : 9
Vodojaža
Grošnica
01.09.2018 10:00
Napredak
2 : 9
Vodojaža
VGSK
Veliko Gradište
3 : 0
Homoljac
Žagubica
01.09.2018 10:00
VGSK
3 : 0
Homoljac
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
2 : 1
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
01.09.2018
OFK Aranđelovac 1979
2 : 1
Jasenica 2017
Partizan 1945
Darosava
10 : 1
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
01.09.2018
Partizan 1945
10 : 1
Sloga 33
RSK
Rabrovo
1 : 6
Karađorđe
Topola
01.09.2018 11:00
RSK
1 : 6
Karađorđe
Kabel
Novi Sad
0 : 3
Prof. Bolesnikov
Novi Sad
01.09.2018 16:00
Kabel
0 : 3
Prof. Bolesnikov
Index
Novi Sad
1 : 2
Petrika
Novi Sad
01.09.2018 12:00
Index
1 : 2
Petrika
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
1 : 2
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
01.09.2018 10:00
Sloga (BNS)
1 : 2
Podrinje
Borac (Š)
Šajkaš
3 : 0
Srbobran
Srbobran
01.09.2018 12:00
Borac (Š)
3 : 0
Srbobran
Crvena Zvezda
Beograd
5 : 1
Voždovac
Beograd
01.09.2018 18:00
Crvena Zvezda
5 : 1
Voždovac
Sloboda
Užice
2 : 2
Radnički (Z)
Zrenjanin
01.09.2018 13:00
Sloboda
2 : 2
Radnički (Z)
Čukarički
Beograd
4 : 1
Spartak ŽK
Subotica
01.09.2018 14:00
Čukarički
4 : 1
Spartak ŽK
Voždovac MK
Beograd
1 : 1
Zemun MK
Zemun
01.09.2018 11:30
Voždovac MK
1 : 1
Zemun MK
Radnički (NB) MK
Novi Beograd
4 : 0
O11 MK
Beograd
01.09.2018 13:00
Radnički (NB) MK
4 : 0
O11 MK
Studentski Grad MK
Novi Beograd
8 : 2
Sinđelić MK
Beograd
01.09.2018 13:00
Studentski Grad MK
8 : 2
Sinđelić MK
Grafičar MK
Beograd
3 : 3
Voždovac MK
Beograd
01.09.2018
Grafičar MK
3 : 3
Voždovac MK
DIF MK
Beograd
2 : 1
Brodarac MK
Novi Beograd
01.09.2018
DIF MK
2 : 1
Brodarac MK
Kolubara MK
Lazarevac
1 : 2
Obrenovac 1905 MK
Obrenovac
01.09.2018
Kolubara MK
1 : 2
Obrenovac 1905 MK
OFK Beograd MK
Beograd
2 : 1
Radnički (NB) MK
Novi Beograd
01.09.2018
OFK Beograd MK
2 : 1
Radnički (NB) MK
011 B MK
Novi Beograd
1 : 3
Napredak
Medosevac
01.09.2018
011 B MK
1 : 3
Napredak
IMT
Novi Beograd
0 : 3
Rad MK
Beograd
01.09.2018
IMT
0 : 3
Rad MK
Zemun MK
Zemun
6 : 1
Dunavac
Grocka
01.09.2018
Zemun MK
6 : 1
Dunavac
Sinđelić 2012
Beograd
8 : 0
Srem MK
Jakovo
01.09.2018
Sinđelić 2012
8 : 0
Srem MK
OFK Beograd MK
Beograd
1 : 0
Radnički PDM MK
Mladenovac
01.09.2018
OFK Beograd MK
1 : 0
Radnički PDM MK
Brodarac MK
Novi Beograd
01.09.2018
Zemun MK-V
Zemun
01.09.2018
Brodarac MK
:
Zemun MK-V
Rad MK
Beograd
7 : 2
Sopot MK
Sopot
01.09.2018
Rad MK
7 : 2
Sopot MK
Prva Iskra MK
Barič
3 : 2
Crvena Zvezda MML MK
Beograd
01.09.2018
Prva Iskra MK
3 : 2
Crvena Zvezda MML MK
Boleč MK
Beograd
5 : 0
Rakovica MK
Rakovica
01.09.2018
Boleč MK
5 : 0
Rakovica MK
Borac MK
Ostružnica
1 : 4
Vinča MK
Vinča
01.09.2018
Borac MK
1 : 4
Vinča MK
Kikinda 1909
Kikinda
1 : 7
Coerver junior FA
Vršac
01.09.2018 10:00
Kikinda 1909
1 : 7
Coerver junior FA
Index
Novi Sad
1 : 2
RFK N.S. 1921
Novi Sad
01.09.2018 10:00
Index
1 : 2
RFK N.S. 1921
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
0 : 11
Petrika
Novi Sad
01.09.2018 10:00
Radnički (SM)
0 : 11
Petrika
Petar Puača
Novi Sad
5 : 1
GFK Sloven
Ruma
01.09.2018 10:00
Petar Puača
5 : 1
GFK Sloven
Sloga
Miloševac
1 : 7
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
01.09.2018
Sloga
1 : 7
Proleter Mihajlovac
Sloboda
Lipe
1 : 4
Bresje Superior
Velika Plana
01.09.2018
Sloboda
1 : 4
Bresje Superior
Borac 1932
Ralja
2 : 4
Proleter (V)
Vranovo
01.09.2018
Borac 1932
2 : 4
Proleter (V)
Jedinstvo
Krnjevo
6 : 0
Budućnost
Mala Krsna
01.09.2018
Jedinstvo
6 : 0
Budućnost
Osipaonica
Osipaonica
4 : 1
Mladi radnik 1940
Radinac
01.09.2018 14:30
Osipaonica
4 : 1
Mladi radnik 1940
Bačka 1901
Subotica
6 : 0
Preporod
Novi Žednik
01.09.2018 13:00
Bačka 1901
6 : 0
Preporod
Obilić
Novi Kneževac
1 : 1
Čantavir
Čantavir
01.09.2018 10:00
Obilić
1 : 1
Čantavir
Mladost APA
Apatin
1 : 6
Spartak
Subotica
01.09.2018 10:00
Mladost APA
1 : 6
Spartak
Crvenka
Crvenka
0 : 6
OFK Bačka
Bačka Palanka
01.09.2018 10:00
Crvenka
0 : 6
OFK Bačka
Arena Su
Subotica
3 : 1
Njerš Ištvan
Totovo Selo
01.09.2018 10:00
Arena Su
3 : 1
Njerš Ištvan
TSC
Bačka Topola
1 : 3
CFK
Vrbas
01.09.2018 10:00
TSC
1 : 3
CFK
Bečej 1918
Bečej
2 : 2
Radnički (S)
Sombor
01.09.2018 10:00
Bečej 1918
2 : 2
Radnički (S)
Mladost (L)
Lučani
9 : 0
Sloboda (Č)
Čačak
01.09.2018 16:30
Mladost (L)
9 : 0
Sloboda (Č)
LFK Mladost
Lučani
0 : 8
Sloga (P)
Požega
01.09.2018 16:30
LFK Mladost
0 : 8
Sloga (P)
Čačak 94
Čačak
0 : 2
Javor
Ivanjica
01.09.2018 16:30
Čačak 94
0 : 2
Javor
Sloboda (U)
Užice
2 : 0
Jedinstvo Putevi
Užice
01.09.2018 16:30
Sloboda (U)
2 : 0
Jedinstvo Putevi
Kinder
Čačak
0 : 2
Metalac
Gornji Milanovac
01.09.2018 16:30
Kinder
0 : 2
Metalac
Borac
Čačak
8 : 0
Sloga (BB)
Bajina Bašta
01.09.2018 16:30
Borac
8 : 0
Sloga (BB)
FAP
Priboj
2 : 3
Gaučosi
Čačak
01.09.2018 16:30
FAP
2 : 3
Gaučosi
Drina
Ljubovija
1 : 4
Šabac
Šabac
01.09.2018 16:30
Drina
1 : 4
Šabac
Savacijum
Šabac
7 : 0
Vojvode
Mionica
01.09.2018 16:30
Savacijum
7 : 0
Vojvode
Radnički
Valjevo
2 : 0
OFK Osečina
Osečina
01.09.2018 16:30
Radnički
2 : 0
OFK Osečina
Senjak
Valjevo
0 : 1
Pčelinjo
Loznica
01.09.2018 16:30
Senjak
0 : 1
Pčelinjo
Budućnost-Krušik 2014
Valjevo
2 : 3
Mačva
Šabac
01.09.2018 16:30
Budućnost-Krušik 2014
2 : 3
Mačva
Loznica
Loznica
2 : 0
Mačva 2005
Bogatić
01.09.2018 16:30
Loznica
2 : 0
Mačva 2005
Jedinstvo
Ub
8 : 2
Železničar
Lajkovac
01.09.2018 16:30
Jedinstvo
8 : 2
Železničar
OFK Radnički
Niš
1 : 2
Napredak
Kruševac
01.09.2018
OFK Radnički
1 : 2
Napredak
Duel Juniors
Krusevac
0 : 1
Trstenik PTT
Trstenik
01.09.2018
Duel Juniors
0 : 1
Trstenik PTT
Timok
Zaječar
0 : 0
Kopernikus Železničar
Nis
01.09.2018
Timok
0 : 0
Kopernikus Železničar
SFS Borac
Paraćin
2 : 1
Radnički (P)
Pirot
01.09.2018
SFS Borac
2 : 1
Radnički (P)
Radnički (N)
Niš
1 : 1
Trajal
Kruševac
01.09.2018
Radnički (N)
1 : 1
Trajal
Jagodina
Jagodina
1 : 3
Real
Niš
01.09.2018
Jagodina
1 : 3
Real
Timočanin
Knjaževac
2 : 2
Dinamo
Vranje
01.09.2018
Timočanin
2 : 2
Dinamo
Nacional
Niš
5 : 0
Lider MGM
Leskovac
01.09.2018
Nacional
5 : 0
Lider MGM
Prosoker
Krusevac
4 : 0
Djerdap
Kladovo
01.09.2018
Prosoker
4 : 0
Djerdap
Temnić 1924
Varvarin
0 : 3
OFK Napredak
Aleksinac
01.09.2018
Temnić 1924
0 : 3
OFK Napredak
Hajduk Veljko
Negotin
1 : 0
Morava
Ćuprija
01.09.2018
Hajduk Veljko
1 : 0
Morava
Bor
Bor
2 : 1
Mali Bor
Bor
01.09.2018
Bor
2 : 1
Mali Bor
Car Lazar
Kruševac
2 : 5
Dunav
Prahovo
01.09.2018
Car Lazar
2 : 5
Dunav
Župa
Aleksandrovac
4 : 0
Kruševac
Kruševac
01.09.2018
Župa
4 : 0
Kruševac
Radnički
Svilajnac
6 : 1
Kopaonik
Brus
01.09.2018
Radnički
6 : 1
Kopaonik
Radnik
Surdulica
6 : 1
Kosanica
Kuršumlija
01.09.2018
Radnik
6 : 1
Kosanica
Topličanin
Prokuplje
2 : 1
OFK Radnički
Niš
01.09.2018
Topličanin
2 : 1
OFK Radnički
Dubočica
Leskovac
0 : 1
Vlasina
Vlasotince
01.09.2018
Dubočica
0 : 1
Vlasina
Šampion
Leskovac
6 : 0
Real
Niš
01.09.2018
Šampion
6 : 0
Real
Lugina
Preševo
1 : 5
Ternoci
Veliki Trnovac
01.09.2018
Lugina
1 : 5
Ternoci
Sinđelić
Niš
3 : 2
Sloga
Leskovac
01.09.2018
Sinđelić
3 : 2
Sloga
Internacional
Beograd
5 : 1
Zemun
Zemun
01.09.2018
Internacional
5 : 1
Zemun
BSK Borča
Borča
1 : 3
Partizan
Beograd
01.09.2018
BSK Borča
1 : 3
Partizan
OFK Beograd
Beograd
1 : 2
Voždovac
Beograd
01.09.2018
OFK Beograd
1 : 2
Voždovac
011
Beograd
2 : 2
Radnički (O)
Obrenovac
01.09.2018
011
2 : 2
Radnički (O)
Čukarički
Beograd
5 : 1
Brodarac
Novi Beograd
01.09.2018
Čukarički
5 : 1
Brodarac
Radnički (NB)
Novi Beograd
4 : 0
Rad
Beograd
01.09.2018
Radnički (NB)
4 : 0
Rad
Crvena zvezda
Beograd
10 : 0
Sinđelić
Beograd
01.09.2018
Crvena zvezda
10 : 0
Sinđelić
Savac
Sabac
12 : 0
Mačva
Šabac
01.09.2018 16:30
Savac
12 : 0
Mačva
Požarevac
Požarevac
4 : 1
Jedinstvo
Ub
01.09.2018 16:30
Požarevac
4 : 1
Jedinstvo
Ad Drinum
Loznica
0 : 12
Radnicki 1923
Kragujevac
01.09.2018 16:30
Ad Drinum
0 : 12
Radnicki 1923
Šampion
Gornji Milanovac
4 : 1
Plana
Velika Plana
01.09.2018 16:30
Šampion
4 : 1
Plana
Požega
Požega
0 : 4
Šabac
Šabac
01.09.2018 16:30
Požega
0 : 4
Šabac
Karađordje
Topola
0 : 3
Sloga 036
Kraljevo
01.09.2018 16:30
Karađordje
0 : 3
Sloga 036
Napredak junior 2018
Kruševac
1 : 0
Mašinac
Niš
01.09.2018
Napredak junior 2018
1 : 0
Mašinac
Kolibri
Kuršumlija
1 : 1
Jagodina
Jagodina
01.09.2018
Kolibri
1 : 1
Jagodina
Lavice Dubočica
Leskovac
4 : 2
Preševo
Preševo
01.09.2018
Lavice Dubočica
4 : 2
Preševo
Krstarica
Prokuplje
4 : 0
Vučice
Vučje
01.09.2018
Krstarica
4 : 0
Vučice
Majdanpek
Majdanpek
0 : 2
Morava
Žitkovac
01.09.2018
Majdanpek
0 : 2
Morava
Jedinstvo 2014
Pirot
4 : 5
Radnički 2012
Niš
01.09.2018
Jedinstvo 2014
4 : 5
Radnički 2012
Banat
Vršac
0 : 1
TSC
Kanjiža
01.09.2018
Banat
0 : 1
TSC
Voja Gačić
Pančevo
01.09.2018
Bačka
Bačka Palanka
01.09.2018
Voja Gačić
:
Bačka
Vojvodina
Novi Sad
13 : 0
Nova Kolonija
Kovin
01.09.2018
Vojvodina
13 : 0
Nova Kolonija
Stajićevo 2017
Stajićevo
01.09.2018
Inđija
Inđija
01.09.2018
Stajićevo 2017
:
Inđija
TSC
Bačka Topola
5 : 1
Bajša
Bajša
01.09.2018 10:00
TSC
5 : 1
Bajša
Lokomotiva
Beograd
1 : 2
Radnički
Obrenovac
01.09.2018
Lokomotiva
1 : 2
Radnički
Teleoptik
Zemun
5 : 1
BSK 1925
Beograd
01.09.2018
Teleoptik
5 : 1
BSK 1925
Brodarac 1947
Beograd
0 : 3
Vozdovac
Beograd
01.09.2018
Brodarac 1947
0 : 3
Vozdovac
OLE
Borca
2 : 1