12.09
16:00
Junkovac
Lokomotiva
4
3
|
12.09.2018 16:00 | Junkovac | 4 : 3 | Lokomotiva | |||||
12.09
16:00
Šumadinac (N)
BSK
5
1
|
12.09.2018 16:00 | Šumadinac (N) | 5 : 1 | BSK | |||||
12.09
16:00
Mladost MG
Omladinac
2
1
|
12.09.2018 16:00 | Mladost MG | 2 : 1 | Omladinac | |||||
12.09
16:00
Mladi rudar 1954
Banja
4
2
|
12.09.2018 16:00 | Mladi rudar 1954 | 4 : 2 | Banja | |||||
12.09
16:00
ŽSK
Borac
0
3
|
12.09.2018 16:00 | ŽSK | 0 : 3 | Borac | |||||
12.09
16:00
Prvi srpski ustanak
Trnava
1
0
|
12.09.2018 16:00 | Prvi srpski ustanak | 1 : 0 | Trnava | |||||
12.09
16:00
Sloga Bat 1924
Vinča
5
0
|
12.09.2018 16:00 | Sloga Bat 1924 | 5 : 0 | Vinča |
12.09
16:30
Ribnica
Radnik
0
2
|
12.09.2018 16:30 | Ribnica | 0 : 2 | Radnik | |||||
12.09
16:30
Granit
Stubal
4
1
|
12.09.2018 16:30 | Granit | 4 : 1 | Stubal | |||||
12.09
16:30
Popovići Vrnjci
Proleter
2
1
|
12.09.2018 16:30 | Popovići Vrnjci | 2 : 1 | Proleter | |||||
12.09
16:30
Omladinac
Ibar
2
0
|
12.09.2018 16:30 | Omladinac | 2 : 0 | Ibar | |||||
12.09
16:30
Napredak
OFK Ras
1
0
|
12.09.2018 16:30 | Napredak | 1 : 0 | OFK Ras | |||||
12.09
16:30
Lasta
Budućnost
4
3
|
12.09.2018 16:30 | Lasta | 4 : 3 | Budućnost | |||||
12.09
16:30
Gruža
Mataruge
1
2
|
12.09.2018 16:30 | Gruža | 1 : 2 | Mataruge | |||||
12.09
16:30
Kraljevo Hajduk
Rudar
2
1
|
12.09.2018 16:30 | Kraljevo Hajduk | 2 : 1 | Rudar |
12.09
16:30
Jedinstvo 1936
Meševo
1
4
|
12.09.2018 16:30 | Jedinstvo 1936 | 1 : 4 | Meševo |
12.09
16:00
Trgovački
Rudar 2001
2
0
|
12.09.2018 16:00 | Trgovački | 2 : 0 | Rudar 2001 | |||||
12.09
16:00
Borac (Ž)
Omladinac (Š)
2
0
|
12.09.2018 16:00 | Borac (Ž) | 2 : 0 | Omladinac (Š) | |||||
12.09
16:00
Borac (K)
Pomoravlje
0
5
|
12.09.2018 16:00 | Borac (K) | 0 : 5 | Pomoravlje | |||||
12.09
16:00
Mlava (ML)
Rudar (K)
3
2
|
12.09.2018 16:00 | Mlava (ML) | 3 : 2 | Rudar (K) | |||||
12.09
16:00
Obilić
Polet (SD)
4
0
|
12.09.2018 16:00 | Obilić | 4 : 0 | Polet (SD) | |||||
12.09
16:00
Jedinstvo (Lj)
Budućnost
1
0
|
12.09.2018 16:00 | Jedinstvo (Lj) | 1 : 0 | Budućnost | |||||
12.09
16:00
Sloga (B)
Makce
7
0
|
12.09.2018 16:00 | Sloga (B) | 7 : 0 | Makce | |||||
12.09
16:00
Đerdap
Železničar
1
2
|
12.09.2018 16:00 | Đerdap | 1 : 2 | Železničar |
12.09
16:30
Brestovac
Zlot
3
2
|
12.09.2018 16:30 | Brestovac | 3 : 2 | Zlot | |||||
12.09
16:30
Polom
Rudna Glava
1
1
|
12.09.2018 16:30 | Polom | 1 : 1 | Rudna Glava | |||||
12.09
16:30
Šarbanovac
Sloga
1
5
|
12.09.2018 16:30 | Šarbanovac | 1 : 5 | Sloga | |||||
12.09
16:30
Nemetali
Branik
2
0
|
12.09.2018 16:30 | Nemetali | 2 : 0 | Branik | |||||
12.09
16:30
Poreč
Radnički (K)
3
0
|
12.09.2018 16:30 | Poreč | 3 : 0 | Radnički (K) | |||||
12.09
16:30
Blizna
Ključ
4
3
|
12.09.2018 16:30 | Blizna | 4 : 3 | Ključ | |||||
12.09
16:30
BSK
Bor 1919
3
4
|
12.09.2018 16:30 | BSK | 3 : 4 | Bor 1919 |
12.09
16:00
Jastreb
Dundjerski
3
1
|
12.09.2018 16:00 | Jastreb | 3 : 1 | Dundjerski | |||||
12.09
14:00
Akademija 10
Polet
2
1
|
12.09.2018 14:00 | Akademija 10 | 2 : 1 | Polet | |||||
12.09
16:00
Mladost 1982
Dobrič
2
3
|
12.09.2018 16:00 | Mladost 1982 | 2 : 3 | Dobrič | |||||
12.09
16:00
Kosovac
Trbunje
3
1
|
12.09.2018 16:00 | Kosovac | 3 : 1 | Trbunje | |||||
12.09
16:00
Real
Kaćuša
0
3
|
12.09.2018 16:00 | Real | 0 : 3 | Kaćuša | |||||
12.09
16:00
Svetlost Badnjevac
Omladinac
3
0
|
12.09.2018 16:00 | Svetlost Badnjevac | 3 : 0 | Omladinac | |||||
12.09
16:00
Partizanski put
Borac
3
2
|
12.09.2018 16:00 | Partizanski put | 3 : 2 | Borac | |||||
12.09
16:00
NS Tatko
Jug Bogdan
2
1
|
12.09.2018 16:00 | NS Tatko | 2 : 1 | Jug Bogdan | |||||
12.09
16:00
Pobeda
Spartak
1
1
|
12.09.2018 16:00 | Pobeda | 1 : 1 | Spartak |
12.09
16:00
Radnik
ZSK
5
3
|
12.09.2018 16:00 | Radnik | 5 : 3 | ZSK | |||||
12.09
16:00
Mladost
OFK Jabučje
2
2
|
12.09.2018 16:00 | Mladost | 2 : 2 | OFK Jabučje | |||||
12.09
16:00
Banjani
Trlić
2
0
|
12.09.2018 16:00 | Banjani | 2 : 0 | Trlić | |||||
12.09
16:00
Ribnikar
Iskra
0
1
|
12.09.2018 16:00 | Ribnikar | 0 : 1 | Iskra | |||||
12.09
16:00
Rubribreza
Sovljak
6
3
|
12.09.2018 16:00 | Rubribreza | 6 : 3 | Sovljak | |||||
12.09
16:00
Kolubara 2
OFK Brđanac
1
1
|
12.09.2018 16:00 | Kolubara 2 | 1 : 1 | OFK Brđanac | |||||
12.09
16:00
Tešnjar
Pepeljevac
1
1
|
12.09.2018 16:00 | Tešnjar | 1 : 1 | Pepeljevac | |||||
12.09
16:00
Tulari
Tvrdojevac
2
0
|
12.09.2018 16:00 | Tulari | 2 : 0 | Tvrdojevac |
12.09
17:00
Slavija
Borac (D)
2
2
|
12.09.2018 17:00 | Slavija | 2 : 2 | Borac (D) | |||||
12.09
17:00
Budućnost
Jadran
1
1
|
12.09.2018 17:00 | Budućnost | 1 : 1 | Jadran | |||||
12.09
17:00
Srbija
Korićani
1
2
|
12.09.2018 17:00 | Srbija | 1 : 2 | Korićani | |||||
12.09
17:00
Mladost (P)
Šumadinac (KG)
4
3
|
12.09.2018 17:00 | Mladost (P) | 4 : 3 | Šumadinac (KG) | |||||
12.09
17:00
OFK Bagremar
Sloga (D)
1
0
|
12.09.2018 17:00 | OFK Bagremar | 1 : 0 | Sloga (D) | |||||
12.09
17:00
Šumadija 1934
Jedinstvo
5
2
|
12.09.2018 17:00 | Šumadija 1934 | 5 : 2 | Jedinstvo | |||||
12.09
17:00
21. oktobar
Kutlovo
1
1
|
12.09.2018 17:00 | 21. oktobar | 1 : 1 | Kutlovo |
12.09
16:30
Ježevica
Čajetina
0
2
|
12.09.2018 16:30 | Ježevica | 0 : 2 | Čajetina | |||||
12.09
16:30
Crnokosa
Prvi partizan
4
1
|
12.09.2018 16:30 | Crnokosa | 4 : 1 | Prvi partizan | |||||
12.09
16:30
Jedinstvo
Lauš
1
1
|
12.09.2018 16:30 | Jedinstvo | 1 : 1 | Lauš | |||||
12.09
16:30
Perućac
Savinac
4
3
|
12.09.2018 16:30 | Perućac | 4 : 3 | Savinac | |||||
12.09
16:30
Višesava
Lazarica
2
2
|
12.09.2018 16:30 | Višesava | 2 : 2 | Lazarica | |||||
12.09
16:30
Jasen
Ariljska rampa
3
1
|
12.09.2018 16:30 | Jasen | 3 : 1 | Ariljska rampa | |||||
12.09
16:30
Polet
Omladinac
1
3
|
12.09.2018 16:30 | Polet | 1 : 3 | Omladinac |
12.09
16:30
OFK Rtanj
OFK 019
3
6
|
12.09.2018 16:30 | OFK Rtanj | 3 : 6 | OFK 019 | |||||
12.09
16:30
OFK Knjaz
Graničar
2
1
|
12.09.2018 16:30 | OFK Knjaz | 2 : 1 | Graničar | |||||
12.09
16:30
Ozren
Osnić
7
1
|
12.09.2018 16:30 | Ozren | 7 : 1 | Osnić | |||||
12.09
16:30
Midžor (K)
Kosovo
3
0
|
12.09.2018 16:30 | Midžor (K) | 3 : 0 | Kosovo | |||||
12.09
16:30
Sloga (M)
Trebič
1
4
|
12.09.2018 16:30 | Sloga (M) | 1 : 4 | Trebič | |||||
12.09
16:30
Malinik
Velika Jasikova
1
1
|
12.09.2018 16:30 | Malinik | 1 : 1 | Velika Jasikova | |||||
12.09
16:30
Bučje Podvis
Radnički 1946
1
1
|
12.09.2018 16:30 | Bučje Podvis | 1 : 1 | Radnički 1946 |
12.09
16:00
Jedinstvo (GM)
Rudar
2
3
|
12.09.2018 16:00 | Jedinstvo (GM) | 2 : 3 | Rudar | |||||
12.09
16:00
Budućnost
Morava
2
2
|
12.09.2018 16:00 | Budućnost | 2 : 2 | Morava | |||||
12.09
16:00
Proleter
Čegar 2013
3
0
|
12.09.2018 16:00 | Proleter | 3 : 0 | Čegar 2013 | |||||
12.09
16:00
Vulkan 1963
Vrtište
4
4
|
12.09.2018 16:00 | Vulkan 1963 | 4 : 4 | Vrtište | |||||
12.09
16:00
Stevan Nešticki
Mladost (L)
1
1
|
12.09.2018 16:00 | Stevan Nešticki | 1 : 1 | Mladost (L) | |||||
12.09
16:00
Omladinac (GK)
Crvena zastava
1
0
|
12.09.2018 16:00 | Omladinac (GK) | 1 : 0 | Crvena zastava | |||||
12.09
16:00
Sloboda
Mladost (DK)
4
1
|
12.09.2018 16:00 | Sloboda | 4 : 1 | Mladost (DK) |
12.09
16:00
Mladost (BJ)
ČSK Pivara
3
0
|
12.09.2018 16:00 | Mladost (BJ) | 3 : 0 | ČSK Pivara | |||||
12.09
16:00
Trajal
Radnički (P)
0
1
|
12.09.2018 16:00 | Trajal | 0 : 1 | Radnički (P) | |||||
12.09
16:00
Mokra Gora
Sloboda
0
0
|
12.09.2018 16:00 | Mokra Gora | 0 : 0 | Sloboda | |||||
12.09
16:00
Kolubara
Temnić 1924
2
0
|
12.09.2018 16:00 | Kolubara | 2 : 0 | Temnić 1924 |
12.09
10:00
Dinamo 1945
Železničar
2
1
|
12.09.2018 10:00 | Dinamo 1945 | 2 : 1 | Železničar |
12.09
12:00
Lokomotiva
IMT
2
0
|
12.09.2018 12:00 | Lokomotiva | 2 : 0 | IMT |
12.09
11:00
Trajal
Brodarac
2
3
|
12.09.2018 11:00 | Trajal | 2 : 3 | Brodarac |
12.09
Rad
IMT
1
0
|
12.09.2018 | Rad | 1 : 0 | IMT |
12.09
16:30
Kovacevac
Postar 1930
6
1
|
12.09.2018 16:30 | Kovacevac | 6 : 1 | Postar 1930 |
12.09
17:15
Vojvodina
PPD Zagreb
21
29
|
12.09.2018 17:15 | Vojvodina | 21 : 29 | PPD Zagreb | |||||
12.09
19:00
Gorenje Velenje
Dinamo Pančevo
34
24
|
12.09.2018 19:00 | Gorenje Velenje | 34 : 24 | Dinamo Pančevo |