XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 680 utakmica za dan
Nedelja, 16 Septembar 2018


Fudbal

Železničar
Pančevo
0 : 0
Cement
Beočin
16.09.2018 16:00
Železničar
0 : 0
Cement
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
2 : 3
Tutin
Tutin
16.09.2018 15:30
Proleter Mihajlovac
2 : 3
Tutin
Radnički (P)
Pirot
4 : 0
Dunav
Prahovo
16.09.2018 16:00
Radnički (P)
4 : 0
Dunav
Budućnost
Popovac
0 : 2
Temnić 1924
Varvarin
16.09.2018 16:00
Budućnost
0 : 2
Temnić 1924
Pukovac
Pukovac
1 : 1
Rtanj
Boljevac
16.09.2018 16:00
Pukovac
1 : 1
Rtanj
Zaplanjac
Gadžin Han
0 : 0
OFK Sinđelić
Niš
16.09.2018 16:00
Zaplanjac
0 : 0
OFK Sinđelić
Car Konstantin
Niš
2 : 0
Radan
Lebane
16.09.2018 11:00
Car Konstantin
2 : 0
Radan
Kolubara
Lazarevac
3 : 3
Stepojevac Vaga
Stepojevac
16.09.2018 16:00
Kolubara
3 : 3
Stepojevac Vaga
Crvena Zvezda
Mali Mokri Lug
4 : 2
Lokomotiva
Beograd
16.09.2018 16:00
Crvena Zvezda
4 : 2
Lokomotiva
Zvezdara
Beograd
2 : 1
GSP Polet Dorćol
Beograd
16.09.2018 16:00
Zvezdara
2 : 1
GSP Polet Dorćol
Mladost (O)
Omoljica
2 : 3
Krajina
Krajišnik
16.09.2018 16:00
Mladost (O)
2 : 3
Krajina
Vojvodina 1928
Perlez
0 : 0
Begej
Žitište
16.09.2018 16:00
Vojvodina 1928
0 : 0
Begej
ŽAK
Kikinda
0 : 0
Sloga
Plandište
16.09.2018 16:00
ŽAK
0 : 0
Sloga
Podunavac
Belegiš
1 : 3
Sloga (E)
Erdevik
16.09.2018 16:00
Podunavac
1 : 3
Sloga (E)
LSK Laćarak
Laćarak
1 : 1
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
16.09.2018 16:00
LSK Laćarak
1 : 1
Podrinje
Hajduk (D)
Divoš
2 : 3
Borac (Š)
Šajkaš
16.09.2018 16:00
Hajduk (D)
2 : 3
Borac (Š)
Hajduk (B)
Beška
1 : 0
Hajduk (Č)
Čurug
16.09.2018 16:00
Hajduk (B)
1 : 0
Hajduk (Č)
Bajša
Bajša
2 : 0
Mladost (T)
Turija
16.09.2018 16:00
Bajša
2 : 0
Mladost (T)
Radnički 1912/FK Stanišić
Sombor
3 : 1
Bačka
Pačir
16.09.2018 16:00
Radnički 1912/FK Stanišić
3 : 1
Bačka
Mladost (BP)
Bački Petrovac
0 : 1
Sloga (Č)
Čonoplja
16.09.2018 16:00
Mladost (BP)
0 : 1
Sloga (Č)
Budućnost
Mladenovo
0 : 0
Tekstilac
Odžaci
16.09.2018 16:00
Budućnost
0 : 0
Tekstilac
Tisa
Adorjan
3 : 1
Radnički (S)
Sombor
16.09.2018 16:00
Tisa
3 : 1
Radnički (S)
Karađorđe
Ribnica
1 : 1
Apolon 2018
Kovači
16.09.2018 15:30
Karađorđe
1 : 1
Apolon 2018
Bane 1931
Raška
0 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
16.09.2018 15:30
Bane 1931
0 : 0
Šumadija 1903
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
1 : 1
Sloga
Kraljevo
16.09.2018 15:30
Novi Pazar 1928
1 : 1
Sloga
Real
Podunavci
1 : 0
Polet
Ratina
16.09.2018 15:30
Real
1 : 0
Polet
OFK Napredak
Markovac
3 : 1
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
16.09.2018 15:30
OFK Napredak
3 : 1
OFK Aranđelovac 1979
Petar Dobrnjac
Dobrnje
2 : 0
Rudar
Stamnica
16.09.2018 15:30
Petar Dobrnjac
2 : 0
Rudar
Homoljac
Žagubica
0 : 11
RSK
Rabrovo
16.09.2018 15:30
Homoljac
0 : 11
RSK
Zvižd
Kučevo
1 : 0
Borac 1932
Ralja
16.09.2018 15:30
Zvižd
1 : 0
Borac 1932
Udarnik
Lozovik
2 : 0
Partizan 1945
Darosava
16.09.2018 15:30
Udarnik
2 : 0
Partizan 1945
Železničar
Lajkovac
0 : 0
OFK Divci
Divci
16.09.2018 15:30
Železničar
0 : 0
OFK Divci
Radjevac
Krupanj
4 : 0
Mačva 2005
Bogatić
16.09.2018 15:30
Radjevac
4 : 0
Mačva 2005
Radnički Stobeks
Klupci
2 : 0
Zadrugar
Lajkovac
16.09.2018 15:30
Radnički Stobeks
2 : 0
Zadrugar
Borac
Lešnica
4 : 1
Radnički Šabački
Šabac
16.09.2018 15:30
Borac
4 : 1
Radnički Šabački
Vrelo Sport
Vrelo
2 : 1
Radnički (V)
Valjevo
16.09.2018 15:30
Vrelo Sport
2 : 1
Radnički (V)
OFK Osečina
Osečina
4 : 1
Spartak 1924
Ljig
16.09.2018 15:30
OFK Osečina
4 : 1
Spartak 1924
Brezovica
Brezovica
2 : 1
Ribnica
Mionica
16.09.2018 15:30
Brezovica
2 : 1
Ribnica
Prijevor
Prijevor
0 : 2
Sevojno
Sevojno
16.09.2018 15:30
Prijevor
0 : 2
Sevojno
Zlatar
Nova Varoš
2 : 1
Orlovac
Mrčajevci
16.09.2018 15:30
Zlatar
2 : 1
Orlovac
Sloga (S)
Sjenica
0 : 1
Budućnost
Arilje
16.09.2018 15:30
Sloga (S)
0 : 1
Budućnost
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
0 : 1
Morava
Vladičin Han
16.09.2018 16:00
OFK Brzi Brod
0 : 1
Morava
Jablanica
Medveđa
2 : 2
Sloga
Leskovac
16.09.2018 16:00
Jablanica
2 : 2
Sloga
Mladost (B)
Bosilegrad
1 : 0
Mladost (M)
Medoševac
16.09.2018 16:00
Mladost (B)
1 : 0
Mladost (M)
Tanasko Rajić
Pirot
0 : 3
Vranjska Banja
Vranjska Banja
16.09.2018 11:00
Tanasko Rajić
0 : 3
Vranjska Banja
Župa
Aleksandrovac
1 : 0
Sloga
Despotovac
16.09.2018 16:00
Župa
1 : 0
Sloga
Dragocvet
Dragocvet
0 : 3
OFK Lugomir
Rakitovo
16.09.2018 16:00
Dragocvet
0 : 3
OFK Lugomir
Morava 1918
Ćuprija
0 : 1
Levač
Rekovac
16.09.2018 16:00
Morava 1918
0 : 1
Levač
Jastrebac (VŠ)
Veliki Šiljegovac
2 : 1
Jedinstvo (M)
Mijatovac
16.09.2018 16:00
Jastrebac (VŠ)
2 : 1
Jedinstvo (M)
Bošnjane
Bošnjane
2 : 0
Napredak (D)
Drenovac
16.09.2018 16:00
Bošnjane
2 : 0
Napredak (D)
Jastrebac (B)
Blace
3 : 0
Žitorađa
Žitorađa
16.09.2018 16:00
Jastrebac (B)
3 : 0
Žitorađa
OFK Topličanin
Prokuplje
3 : 0
Juhor
Obrež
16.09.2018 16:00
OFK Topličanin
3 : 0
Juhor
Bukovik
Razanj
0 : 0
Đerdap
Kladovo
16.09.2018 16:00
Bukovik
0 : 0
Đerdap
OFK Slatina
Bor
5 : 0
Moravica
Subotinac
16.09.2018 16:00
OFK Slatina
5 : 0
Moravica
Kablovi
Zaječar
3 : 1
Malošište
Malošište
16.09.2018 16:00
Kablovi
3 : 1
Malošište
Orljane
Orljane
4 : 3
Naša krila 1936
Belotinac
16.09.2018 16:00
Orljane
4 : 3
Naša krila 1936
Hajduk Veljko
Negotin
1 : 1
Timočanin
Knjaževac
16.09.2018 16:00
Hajduk Veljko
1 : 1
Timočanin
Hajduk
Beograd
2 : 2
TEK Sloga
Veliki Crljeni
16.09.2018 11:00
Hajduk
2 : 2
TEK Sloga
Komgrap
Beograd
3 : 0
Borac
Lazarevac
16.09.2018 16:00
Komgrap
3 : 0
Borac
BSK Baćevac
Baćevac
0 : 3
Napredak
Medoševac
16.09.2018 16:00
BSK Baćevac
0 : 3
Napredak
Sremčica
Sremčica
4 : 0
Budućnost
Zvečka
16.09.2018 16:00
Sremčica
4 : 0
Budućnost
Banat
Čenta
4 : 2
Vojvodina
Novo Miloševo
16.09.2018 16:00
Banat
4 : 2
Vojvodina
2. Oktobar
Kumane
1 : 4
Rusanda
Melenci
16.09.2018 16:00
2. Oktobar
1 : 4
Rusanda
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
2 : 4
Lehel
Mužlja
16.09.2018 16:00
Mladost (BD)
2 : 4
Lehel
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
6 : 3
Omladinac FAM
Botoš
16.09.2018 16:00
Crvena zvezda (VS)
6 : 3
Omladinac FAM
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
1 : 1
Naftagas
Elemir
16.09.2018 16:00
Crvena Zvezda (RS)
1 : 1
Naftagas
Borac
Aleksandrovo
1 : 6
Radnički 1911
Jaša Tomić
16.09.2018 16:00
Borac
1 : 6
Radnički 1911
Kula
Kula
7 : 2
OFK Odžaci
Odžaci
16.09.2018 16:00
Kula
7 : 2
OFK Odžaci
Polet (S)
Sivac
1 : 1
Stari Grad
Bačka Palanka
16.09.2018 16:00
Polet (S)
1 : 1
Stari Grad
Kulpin
Kulpin
3 : 2
Borac 46
Obrovac
16.09.2018 16:00
Kulpin
3 : 2
Borac 46
Rusin
Ruski Krstur
6 : 0
Tvrđava
Bač
16.09.2018 16:00
Rusin
6 : 0
Tvrđava
Radnički 1918
Ratkovo
2 : 1
Lipar
Lipar
16.09.2018 16:00
Radnički 1918
2 : 1
Lipar
Sloboda (DT)
Donji Tovarnik
2 : 1
Borac (M)
Martinci
16.09.2018 16:30
Sloboda (DT)
2 : 1
Borac (M)
PSK Putinci
Putinci
1 : 0
Sloven
Ruma
16.09.2018 16:30
PSK Putinci
1 : 0
Sloven
Graničar 1924
Adaševci
3 : 1
Ljukovo
Ljukovo
16.09.2018 16:30
Graničar 1924
3 : 1
Ljukovo
Donji Petrovci
Donji Petrovci
4 : 2
Napredak
Popinci
16.09.2018 16:30
Donji Petrovci
4 : 2
Napredak
Železničar
Inđija
2 : 0
Budućnost
Salaš Noćajski
16.09.2018 16:30
Železničar
2 : 0
Budućnost
Kupinovo
Kupinovo
1 : 0
Polet (NK)
Novi Karlovci
16.09.2018 16:30
Kupinovo
1 : 0
Polet (NK)
Vinča
Vinča (Topola)
4 : 1
Plaskovac
Plaskovac
16.09.2018 15:30
Vinča
4 : 1
Plaskovac
Trnava
Donja Trnava
0 : 2
Sloga Bat 1924
Batočina
16.09.2018 15:30
Trnava
0 : 2
Sloga Bat 1924
Borac
Pajsijević
2 : 0
Prvi srpski ustanak
Orašac
16.09.2018 15:30
Borac
2 : 0
Prvi srpski ustanak
Banja
Banja
2 : 0
ŽSK
Žirovnica
16.09.2018 15:30
Banja
2 : 0
ŽSK
Omladinac
Donja Rača
0 : 0
Mladi rudar 1954
Bukovik
16.09.2018 15:30
Omladinac
0 : 0
Mladi rudar 1954
BSK
Belosavci
1 : 1
Mladost MG
Saranovo
16.09.2018 15:30
BSK
1 : 1
Mladost MG
Junkovac
Junkovac
1 : 0
Šumadinac (N)
Natalinci
16.09.2018 15:30
Junkovac
1 : 0
Šumadinac (N)
Index
Novi Sad
0 : 0
Jedinstvo
Rumenka
16.09.2018 10:00
Index
0 : 0
Jedinstvo
OFK Sirig
Sirig
1 : 3
Omladinac
Stepanovićevo
16.09.2018 16:30
OFK Sirig
1 : 3
Omladinac
TSK
Temerin
2 : 1
Fruškogorski partizan
Bukovac
16.09.2018 16:30
TSK
2 : 1
Fruškogorski partizan
Fruškogorac
Sremska Kamenica
2 : 1
ŽSK
Žabalj
16.09.2018 16:30
Fruškogorac
2 : 1
ŽSK
Petrovaradin
Petrovaradin
0 : 0
Šajkaš 1908
Kovilj
16.09.2018 16:30
Petrovaradin
0 : 0
Šajkaš 1908
Jadran
Feketić
1 : 2
Napredak
Nadalj
16.09.2018 16:00
Jadran
1 : 2
Napredak
Iskra
Kucura
1 : 4
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
16.09.2018 16:00
Iskra
1 : 4
Sutjeska
Radnički 1905
Bajmok
2 : 0
Senta
Senta
16.09.2018 16:00
Radnički 1905
2 : 0
Senta
Preporod
Novi Žednik
0 : 0
Vojvodina
Bačko Gradište
16.09.2018 16:00
Preporod
0 : 0
Vojvodina
Vinogradar
Hajdukovo
6 : 0
Panonija IM Topola
Panonija
16.09.2018 16:00
Vinogradar
6 : 0
Panonija IM Topola
Đurđin
Đurđin
0 : 0
Njegoš
Lovćenac
16.09.2018 16:00
Đurđin
0 : 0
Njegoš
Omladinac
Šaludovac
1 : 1
Javor
Sladaja
16.09.2018 10:00
Omladinac
1 : 1
Javor
Napredak
Zlatovo
2 : 2
OFK Batinac
Batinac
16.09.2018 16:00
Napredak
2 : 2
OFK Batinac
Kušiljevo
Kušiljevo
3 : 0
Resavac
Subotica
16.09.2018 16:00
Kušiljevo
3 : 0
Resavac
Hajduk
Čepure
4 : 0
Mladost (S)
Sikirica
16.09.2018 16:00
Hajduk
4 : 0
Mladost (S)
Kolare
Kolare
2 : 2
OFK Bratstvo
Medveđa
16.09.2018 16:00
Kolare
2 : 2
OFK Bratstvo
Mladost (K)
Koncarevo
4 : 2
Partizan
Glogovac
16.09.2018 16:00
Mladost (K)
4 : 2
Partizan
Mladost (D)
Dublje
1 : 2
Juhor
Glavinci
16.09.2018 16:00
Mladost (D)
1 : 2
Juhor
Srem
Jakovo
0 : 0
Borac (O)
Ostružnica
16.09.2018 16:00
Srem
0 : 0
Borac (O)
Institut
Zemun Polje
2 : 0
Zmaj
Zemun
16.09.2018 16:00
Institut
2 : 0
Zmaj
Crvenka
Borča
4 : 0
Balkan Mirijevo
Beograd
16.09.2018 16:00
Crvenka
4 : 0
Balkan Mirijevo
Šumadinac
Bečmen
3 : 1
Poštar Zvezdara
Beograd
16.09.2018 16:00
Šumadinac
3 : 1
Poštar Zvezdara
Sinđelić
Ugrinovci
0 : 2
Dunav
Veliko Selo
16.09.2018 16:00
Sinđelić
0 : 2
Dunav
Atakante
Beograd
0 : 1
PKB Kovilovo
Kovilovo
16.09.2018 16:00
Atakante
0 : 1
PKB Kovilovo
Strelac
Mislođin
1 : 1
Zabrežje
Zabrežje
16.09.2018 16:00
Strelac
1 : 1
Zabrežje
Borac
Arnajevo
1 : 0
Duboko
Mala Moštanica
16.09.2018 16:00
Borac
1 : 0
Duboko
Mladost (C)
Cvetovac
3 : 1
Šumadija
Šopić
16.09.2018 16:00
Mladost (C)
3 : 1
Šumadija
Radnički
Rudovci
2 : 3
Omladinac
Veliko Polje
16.09.2018 10:00
Radnički
2 : 3
Omladinac
Mladost (B)
Baroševac
2 : 3
Lisović
Lisović
16.09.2018 16:00
Mladost (B)
2 : 3
Lisović
Kosmaj
Ralja
1 : 0
Kosmajac
Koraćica
16.09.2018 16:00
Kosmaj
1 : 0
Kosmajac
Kovačevac
Kovačevac
0 : 6
Boleč
Boleč
16.09.2018 16:00
Kovačevac
0 : 6
Boleč
Velika Krsna
Velika Krsna
3 : 1
Selo Mladenovac
Mladenovac
16.09.2018 16:00
Velika Krsna
3 : 1
Selo Mladenovac
Rabrovac
Rabrovac
2 : 2
Pudarci
Pudarci
16.09.2018 16:00
Rabrovac
2 : 2
Pudarci
Ropočevo
Ropočevo
2 : 3
Vrčin
Vrčin
16.09.2018 16:00
Ropočevo
2 : 3
Vrčin
Jedinstvo (K)
Konjevići
1 : 1
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
16.09.2018 16:00
Jedinstvo (K)
1 : 1
Backovac Junajted
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
0 : 1
Slatina
Slatina
16.09.2018 16:00
Jedinstvo (GG)
0 : 1
Slatina
Omladinac
Zablaće
1 : 0
Ovčar
Markovica
16.09.2018 16:00
Omladinac
1 : 0
Ovčar
Napredak
Svračkovci
2 : 2
Rudar
Bresnica
16.09.2018 16:00
Napredak
2 : 2
Rudar
Ozrem
Ozrem
1 : 4
Mladost
Preljina
16.09.2018 16:00
Ozrem
1 : 4
Mladost
Jedinstvo (P)
Puhovo
2 : 3
Spartak
Trnava
16.09.2018 16:00
Jedinstvo (P)
2 : 3
Spartak
Zadrugar
Donja Trepča
1 : 1
Rakova
Rakova
16.09.2018 16:00
Zadrugar
1 : 1
Rakova
Radnik
Ušće
3 : 0
Rudar
Baljevac
16.09.2018 16:00
Radnik
3 : 0
Rudar
Mataruge
Mataruge
1 : 1
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
16.09.2018 16:00
Mataruge
1 : 1
Kraljevo Hajduk
Budućnost
Konarevo
0 : 3
Gruža
Vitanovac
16.09.2018 16:00
Budućnost
0 : 3
Gruža
OFK Ras
Novi Pazar
3 : 2
Lasta
Vitkovac
16.09.2018 16:00
OFK Ras
3 : 2
Lasta
Ibar
Mataruška Banja
1 : 2
Napredak
Gračac
16.09.2018 16:00
Ibar
1 : 2
Napredak
Proleter
Pečenog
2 : 1
Omladinac
Novo Selo
16.09.2018 11:00
Proleter
2 : 1
Omladinac
Stubal
Stubal
5 : 1
Popovići Vrnjci
Vrnjci
16.09.2018 16:00
Stubal
5 : 1
Popovići Vrnjci
Ribnica
Jovac
2 : 2
Granit
Jošanička banja
16.09.2018 16:00
Ribnica
2 : 2
Granit
Donji Kopaonik
Razbojna
0 : 1
13. April
Lomnica
16.09.2018 16:00
Donji Kopaonik
0 : 1
13. April
Vinogradar
Zleginje
5 : 0
Poljoprivrednik
Počekovina
16.09.2018 16:00
Vinogradar
5 : 0
Poljoprivrednik
FUD
Brus
1 : 0
Čitluk
Čitluk
16.09.2018 16:00
FUD
1 : 0
Čitluk
Meševo
Meševo
4 : 1
Mladost (DK)
Donji Katun
16.09.2018 16:00
Meševo
4 : 1
Mladost (DK)
Mačkovac
Mačkovac
3 : 1
Blagotin
Poljna
16.09.2018 16:00
Mačkovac
3 : 1
Blagotin
Duško
Klenje
1 : 1
Mladi Borac
Dublje
16.09.2018 16:00
Duško
1 : 1
Mladi Borac
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
0 : 0
Jedinstvo 1945 (VL)
Vladimirci
16.09.2018 16:00
Dušan Silni
0 : 0
Jedinstvo 1945 (VL)
Mladost (PR)
Prnjavor
2 : 0
Mladost (DD)
Donji Dobrić
16.09.2018 16:00
Mladost (PR)
2 : 0
Mladost (DD)
Podrinje
Lozničko Polje
5 : 1
Jevremovac
Jevremovac
16.09.2018 16:00
Podrinje
5 : 1
Jevremovac
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
2 : 3
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
16.09.2018 16:00
Sloga (LŠ)
2 : 3
Jedinstvo (MZ)
Sloga (BO)
Bogosavac
2 : 0
Jedinstvo (ŠT)
Štitar
16.09.2018 16:00
Sloga (BO)
2 : 0
Jedinstvo (ŠT)
Cer
Jadranska Lešnica
3 : 1
Sindjelić
Lipnica
16.09.2018 16:00
Cer
3 : 1
Sindjelić
Hajduk Stanko
Crna Bara
7 : 0
Karađorđe
Mišar
16.09.2018 16:00
Hajduk Stanko
7 : 0
Karađorđe
Vulturul
Grebenac
0 : 5
Strela
Ivanovo
16.09.2018 16:00
Vulturul
0 : 5
Strela
Dolina
Padina
1 : 2
Radnički (B)
Baranda
16.09.2018 16:00
Dolina
1 : 2
Radnički (B)
Vojvodina (S)
Seleuš
3 : 2
Dunav
Banatska Palanka
16.09.2018 16:00
Vojvodina (S)
3 : 2
Dunav
Crvena zvezda
Pavliš
0 : 2
Partizan (U)
Uljma
16.09.2018 16:00
Crvena zvezda
0 : 2
Partizan (U)
Polet
Izbište
4 : 1
Jugoslavija
Jabuka
16.09.2018 16:00
Polet
4 : 1
Jugoslavija
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
1 : 0
Jedinstvo Stević
Kačarevo
16.09.2018 16:00
Sloga (BNS)
1 : 0
Jedinstvo Stević
Spartak 1911
Debeljača
2 : 1
Borac (St)
Starčevo
16.09.2018 16:00
Spartak 1911
2 : 1
Borac (St)
Potporanj
Potporanj
2 : 1
Partizan (G)
Gaj
16.09.2018 16:00
Potporanj
2 : 1
Partizan (G)
Budućnost
Vezičevo
2 : 0
Sloga (B)
Burovac
16.09.2018 16:00
Budućnost
2 : 0
Sloga (B)
Rudar (K)
Krepoljin
4 : 3
Obilić
Živica
16.09.2018 16:00
Rudar (K)
4 : 3
Obilić
Pomoravlje
Vlaški Do
4 : 1
Mlava (ML)
Malo Laole
16.09.2018 16:00
Pomoravlje
4 : 1
Mlava (ML)
Omladinac (Š)
Šetonje
3 : 0
Borac (K)
Klenovnik
16.09.2018 16:00
Omladinac (Š)
3 : 0
Borac (K)
Radnički 1924
Kočane
1 : 7
Morava (Ž)
Žitkovac
16.09.2018 16:00
Radnički 1924
1 : 7
Morava (Ž)
Rasovača
Rasovača
4 : 1
Doljevac
Doljevac
16.09.2018 16:00
Rasovača
4 : 1
Doljevac
Moravac
Čečina
2 : 0
Radnički 1947
Čapljinac
16.09.2018 16:00
Moravac
2 : 0
Radnički 1947
Naisus 1977
Rožina
2 : 0
Padina
Padina
16.09.2018 16:00
Naisus 1977
2 : 0
Padina
Palilula
Aleksinac
3 : 2
Moravac
Zaplanjska Toponica
16.09.2018 16:00
Palilula
3 : 2
Moravac
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
2 : 2
Elid
Donji Dušnik
16.09.2018 16:00
Crvena zvezda
2 : 2
Elid
Sloboda
Lipe
2 : 1
Osipaonica
Osipaonica
16.09.2018 15:30
Sloboda
2 : 1
Osipaonica
Cerovac
Cerovac
0 : 1
Crvena zvezda
Suvodol
16.09.2018 15:30
Cerovac
0 : 1
Crvena zvezda
SASK
Saraorci
1 : 2
Bresje Superior
Velika Plana
16.09.2018 15:30
SASK
1 : 2
Bresje Superior
Sloga (M)
Miloševac
1 : 3
Polet
Trnovče
16.09.2018 15:30
Sloga (M)
1 : 3
Polet
Pobeda
Golobok
3 : 0
Mladi radnik
Radinac
16.09.2018 15:30
Pobeda
3 : 0
Mladi radnik
Železničar Kusadak
Kusadak
5 : 3
Podunavac
Udovice
16.09.2018 15:30
Železničar Kusadak
5 : 3
Podunavac
Proleter 1947
Vranovo
1 : 0
Plana
Velika Plana
16.09.2018 15:30
Proleter 1947
1 : 0
Plana
Ključ
Podvrška
2 : 2
BSK
Bukovče
16.09.2018 11:00
Ključ
2 : 2
BSK
Radnički (K)
Klokočevac
2 : 2
Blizna
Blizna
16.09.2018 16:00
Radnički (K)
2 : 2
Blizna
Branik
Štubik
4 : 0
Krivelj
Krivelj
16.09.2018 16:00
Branik
4 : 0
Krivelj
Sloga
Kobišnica
2 : 0
Nemetali
Donja Bela Reka
16.09.2018 11:00
Sloga
2 : 0
Nemetali
Spartak
Gornja Trnava (Prokuplje)
2 : 0
Jastreb
Blace
16.09.2018 16:00
Spartak
2 : 0
Jastreb
Jug Bogdan
Đakus
8 : 0
Pobeda
Donje Crnatovo
16.09.2018 16:00
Jug Bogdan
8 : 0
Pobeda
Borac
Držanovac
0 : 3
NS Tatko
Stara Bozurna
16.09.2018 16:00
Borac
0 : 3
NS Tatko
Omladinac
Podina
3 : 0
Partizanski put
Grudaš
16.09.2018 16:00
Omladinac
3 : 0
Partizanski put
Kaćuša
Kuršumlija
1 : 2
Svetlost Badnjevac
Badnjevac kod Žitorađe
16.09.2018 16:00
Kaćuša
1 : 2
Svetlost Badnjevac
Dobrič
Pejkovac
0 : 3
Kosovac
Prokuplje
16.09.2018 16:00
Dobrič
0 : 3
Kosovac
Dundjerski
Voljčinac
1 : 5
Akademija 10
Prokuplje
16.09.2018 16:00
Dundjerski
1 : 5
Akademija 10
ZSK
Valjevo
5 : 3
Tvrdojevac
Tvrdojevac
16.09.2018 15:00
ZSK
5 : 3
Tvrdojevac
Sovljak
Sovljak
0 : 0
Kolubara 2
Valjevo
16.09.2018 15:00
Sovljak
0 : 0
Kolubara 2
Iskra
Donja Bukovica
3 : 1
Rubribreza
Rubribreza
16.09.2018 15:00
Iskra
3 : 1
Rubribreza
Trlić
Trlić
3 : 1
Ribnikar
Pecka
16.09.2018 15:00
Trlić
3 : 1
Ribnikar
Jedinstvo
Petrovac
2 : 0
21. oktobar
Kragujevac
16.09.2018 16:00
Jedinstvo
2 : 0
21. oktobar
Šumadinac (KG)
Kragujevac
1 : 3
OFK Bagremar
Kragujevac
16.09.2018 16:00
Šumadinac (KG)
1 : 3
OFK Bagremar
Pobeda 1926
Beloševac
1 : 1
Mladost (P)
Pajazitovo
16.09.2018 16:00
Pobeda 1926
1 : 1
Mladost (P)
Korićani
Korićani
0 : 0
Erdoglija 1931
Kragujevac
16.09.2018 16:00
Korićani
0 : 0
Erdoglija 1931
Jadran
Kragujevac
1 : 4
Srbija
Ilićevo
16.09.2018 16:00
Jadran
1 : 4
Srbija
Borac (D)
Drenovac
3 : 1
Budućnost
Resnik
16.09.2018 16:00
Borac (D)
3 : 1
Budućnost
Sloboda
Grbice
1 : 0
Slavija
Kragujevac
16.09.2018 16:00
Sloboda
1 : 0
Slavija
Čajetina
Čajetina
6 : 2
Omladinac
Zdravčići
16.09.2018 16:00
Čajetina
6 : 2
Omladinac
Ariljska rampa
Požega
0 : 1
Polet
Rasna
16.09.2018 11:00
Ariljska rampa
0 : 1
Polet
Lazarica
Prilipac
2 : 3
Jasen
Brodarevo
16.09.2018 16:00
Lazarica
2 : 3
Jasen
Savinac
Visibaba
2 : 1
Višesava
Bajina Bašta
16.09.2018 16:00
Savinac
2 : 1
Višesava
Lauš
Lopaš
2 : 4
Perućac
Perućac
16.09.2018 11:00
Lauš
2 : 4
Perućac
Ježevica
Ježevica
1 : 1
Sečica
Seča reka
16.09.2018 16:00
Ježevica
1 : 1
Sečica
Polet
Stajkovce
3 : 2
Jedinstvo (G)
Grdelica
16.09.2018 16:00
Polet
3 : 2
Jedinstvo (G)
OFK Morava
Leskovac
0 : 2
Vučje
Vučje
16.09.2018 16:00
OFK Morava
0 : 2
Vučje
Kumarevo 65
Kumarevo
0 : 0
Šumadija
Razgojna
16.09.2018 16:00
Kumarevo 65
0 : 0
Šumadija
Umac
Miroševce
2 : 1
Železničar
Brestovac
16.09.2018 16:00
Umac
2 : 1
Železničar
Bobište
Bobište
4 : 1
Sloga
Lipovica
16.09.2018 16:00
Bobište
4 : 1
Sloga
Čekmin
Čekmin
2 : 0
Mladi borac
Živkovo
16.09.2018 16:00
Čekmin
2 : 0
Mladi borac
Progres
Ladovica
5 : 1
Zloćudovo
Zloćudovo
16.09.2018 16:00
Progres
5 : 1
Zloćudovo
OFK Brza
Brza
2 : 0
Mladost 1959
Vinarce
16.09.2018 16:00
OFK Brza
2 : 0
Mladost 1959
Radnički 1946
Lubnica
3 : 0
OFK Rtanj
Boljevac
16.09.2018 16:00
Radnički 1946
3 : 0
OFK Rtanj
Trebič
Sokobanja
1 : 2
Malinik
Podgorac
16.09.2018 16:00
Trebič
1 : 2
Malinik
Kosovo
Zvezdan
3 : 0
Sloga (M)
Minićevo
16.09.2018 16:00
Kosovo
3 : 0
Sloga (M)
Graničar
Veliki Izvor
1 : 1
Ozren
Sokobanja
16.09.2018 16:00
Graničar
1 : 1
Ozren
OFK 019
Zaječar
3 : 0
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
16.09.2018 16:00
OFK 019
3 : 0
OFK Knjaz
Mladost
Poljska Ržana
0 : 5
Senjak
Pirot
16.09.2018 16:00
Mladost
0 : 5
Senjak
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
1 : 1
Gnjilan
Gnjilan
16.09.2018 16:00
Sloga
1 : 1
Gnjilan
Rajko Mitić
Bela Palanka
11 : 0
Spartak
Pirot
16.09.2018 16:00
Rajko Mitić
11 : 0
Spartak
Mladost (DK)
Donji Komren
0 : 2
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
16.09.2018 16:00
Mladost (DK)
0 : 2
Jedinstvo (GM)
Crvena zastava
Hum
1 : 1
Sloboda
Gornja Vrežina
16.09.2018 16:00
Crvena zastava
1 : 1
Sloboda
Palilulac
Niš
1 : 1
Omladinac (GK)
Gornji Komren
16.09.2018 16:00
Palilulac
1 : 1
Omladinac (GK)
Vrtište
Vrtište
4 : 2
Stevan Nešticki
Leskovik
16.09.2018 16:00
Vrtište
4 : 2
Stevan Nešticki
Čegar 2013
Kamenica
2 : 3
Vulkan 1963
Brenica
16.09.2018 16:00
Čegar 2013
2 : 3
Vulkan 1963
Morava
Krušce
2 : 0
Proleter
Donja Vrežina
16.09.2018 16:00
Morava
2 : 0
Proleter
Rudar
Jelašnica
3 : 0
Budućnost
Prva Kutina
16.09.2018 11:00
Rudar
3 : 0
Budućnost
Čelik
Belo polje
1 : 1
Ternoci
Trnovac
16.09.2018 16:00
Čelik
1 : 1
Ternoci
Levosoje
Levosoje
0 : 4
Vihor
Žbevac
16.09.2018 16:00
Levosoje
0 : 4
Vihor
BSK Bujanovac
Bujanovac
2 : 7
Nebeski Andjeli
Vranje
16.09.2018 16:00
BSK Bujanovac
2 : 7
Nebeski Andjeli
Pavlovac
Pavlovac
3 : 0
Trešnjevka
Lopardince
16.09.2018 16:00
Pavlovac
3 : 0
Trešnjevka
Lugina
Aliđerce
7 : 1
FSU Južna pruga
Stubal (Vladičin Han)
16.09.2018 16:00
Lugina
7 : 1
FSU Južna pruga
Joševa
Joševa
3 : 0
Gunjevac
Gunjevac
16.09.2018 16:00
Joševa
3 : 0
Gunjevac
Vrelo
Vrelo
0 : 5
Kalenić
Kalenić
16.09.2018 16:00
Vrelo
0 : 5
Kalenić
Polet (DL)
Donji Lajkovac
5 : 1
Pambukovica
Pambukovica
16.09.2018 16:00
Polet (DL)
5 : 1
Pambukovica
Čučuge
Čučuge
0 : 1
Dimitrije Tucović
Ćelije
16.09.2018 16:00
Čučuge
0 : 1
Dimitrije Tucović
Šarbane
Šarbane
3 : 0
Mladost
Vračević
16.09.2018 16:00
Šarbane
3 : 0
Mladost
Polet (T)
Takovo
5 : 0
Crvena Jabuka
Ub
16.09.2018 16:00
Polet (T)
5 : 0
Crvena Jabuka
OFK Paljuvi
Paljuvi
3 : 1
Rudar
Radljevo
16.09.2018 16:00
OFK Paljuvi
3 : 1
Rudar
Jedinstvo
Dren
0 : 0
Belo Polje
Belo Polje
16.09.2018 16:30
Jedinstvo
0 : 0
Belo Polje
Polet
Grabovac
1 : 0
Krtinska
Krtinska
16.09.2018 16:30
Polet
1 : 0
Krtinska
Susek
Susek
3 : 2
Titel
Titel
16.09.2018 16:30
Susek
3 : 2
Titel
Dinamo
Budisava
2 : 0
Borac
Rakovac
16.09.2018 16:30
Dinamo
2 : 0
Borac
Obilić
Vilovo
6 : 0
Moskva
Budisava
16.09.2018 16:30
Obilić
6 : 0
Moskva
Čenej
Čenej
5 : 1
Hajduk
Gardinovci
16.09.2018 16:30
Čenej
5 : 1
Hajduk
Janošik
Janošik
3 : 3
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
16.09.2018 16:00
Janošik
3 : 3
Vojvodina (CC)
Karaš (J)
Jasenovo
2 : 0
Partizan (K)
Kajtasovo
16.09.2018 16:00
Karaš (J)
2 : 0
Partizan (K)
Ševac
Kusić
2 : 1
Dobrica
Dobrica
16.09.2018 16:00
Ševac
2 : 1
Dobrica
Sloga (M)
Margita
1 : 2
Borac (VS)
Veliko Središte
16.09.2018 16:00
Sloga (M)
1 : 2
Borac (VS)
Karaš (K)
Kuštilj
4 : 1
Borac (VG)
Vračev Gaj
16.09.2018 16:00
Karaš (K)
4 : 1
Borac (VG)
Hajdučica
Hajdučica
4 : 0
Vinogradar
Gudurica
16.09.2018 16:00
Hajdučica
4 : 0
Vinogradar
Budućnost (A)
Alibunar
4 : 1
Ratar
Kruščica
16.09.2018 16:00
Budućnost (A)
4 : 1
Ratar
Sloga (D)
Dašnica
2 : 3
Garevina
Garevina
16.09.2018 16:00
Sloga (D)
2 : 3
Garevina
14. Oktobar
Izbenica
6 : 0
Kamenorezac 76
Dublje
16.09.2018 16:00
14. Oktobar
6 : 0
Kamenorezac 76
Ušće
Grad Stalać
8 : 0
Velika Drenova
Velika Drenova
16.09.2018 16:00
Ušće
8 : 0
Velika Drenova
Mladost
Toljevac
3 : 0
Borac
Gornji Katun
16.09.2018 16:00
Mladost
3 : 0
Borac
Omladinac
Pojate
2 : 4
Rubin
Donji Stupanj
16.09.2018 16:00
Omladinac
2 : 4
Rubin
Polet 57
Milutovac
5 : 1
Beli Orlovi
Tobolac
16.09.2018 16:00
Polet 57
5 : 1
Beli Orlovi
Ursule
Ursule
0 : 3
Partizan
Majur
16.09.2018 16:00
Ursule
0 : 3
Partizan
Jedinstvo (D)
Duboka (Jagodina)
2 : 1
Sloga
Voljavče
16.09.2018 16:00
Jedinstvo (D)
2 : 1
Sloga
Šumadinac
Dragovo
1 : 1
Morava
Ribare
16.09.2018 16:00
Šumadinac
1 : 1
Morava
Morava
Kočino Selo
11 : 1
Blagotin
Belušić
16.09.2018 16:00
Morava
11 : 1
Blagotin
Mladost (T)
Tečić
5 : 2
Sinđelić 1934
Vojska
16.09.2018 16:00
Mladost (T)
5 : 2
Sinđelić 1934
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
5 : 3
Mladost (GM)
Gornja Mutnica
16.09.2018 16:00
Rudar (SR)
5 : 3
Mladost (GM)
Borac 1805
Ivankovac
4 : 7
15. Avgust 1950
Lomnica
16.09.2018 16:00
Borac 1805
4 : 7
15. Avgust 1950
Orlovi
Jasenovo
4 : 0
Napredak
Stubica
16.09.2018 16:00
Orlovi
4 : 0
Napredak
Mladost (J)
Jovac
9 : 0
Beljanica
Strmosten
16.09.2018 16:00
Mladost (J)
9 : 0
Beljanica
Budućnost
Miliva
2 : 2
Moravac 2015
Krušar
16.09.2018 16:00
Budućnost
2 : 2
Moravac 2015
Žabari
Žabari (Valjevo)
4 : 0
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
16.09.2018 11:00
Žabari
4 : 0
Milenko Pavlović
Jadar 2013
Valjevo
4 : 5
Komanice
Komanice
16.09.2018 11:00
Jadar 2013
4 : 5
Komanice
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
2 : 2
Rakac Stave
Stave
16.09.2018 16:00
Mladost (VK)
2 : 2
Rakac Stave
Polet
Popučke
3 : 2
Rajac
Kadina Luka
16.09.2018 16:00
Polet
3 : 2
Rajac
Stari drugari
Kadina Luka
0 : 2
Junior Novo Naselje
Valjevo
16.09.2018 16:00
Stari drugari
0 : 2
Junior Novo Naselje
Popadić
Popadić
2 : 1
Lukavac
Lukavac
16.09.2018 16:00
Popadić
2 : 1
Lukavac
Mladost (L)
Latković
1 : 0
Borac
Rajković
16.09.2018 16:00
Mladost (L)
1 : 0
Borac
13. Maj
Zemun
3 : 2
Mladi Proleter
Beograd
16.09.2018 11:00
13. Maj
3 : 2
Mladi Proleter
Novi Beograd
Novi Beograd
0 : 1
Busije
Zemun
16.09.2018 16:00
Novi Beograd
0 : 1
Busije
BUSK
Beograd
1 : 1
Rekreativo 011
Beograd
16.09.2018 16:00
BUSK
1 : 1
Rekreativo 011
Šećeranac Ada
Beograd
4 : 1
Sparta Železnik
Železnik
16.09.2018 10:00
Šećeranac Ada
4 : 1
Sparta Železnik
Posavac Tišma
Boljevci
1 : 0
Umka
Umka
16.09.2018 16:00
Posavac Tišma
1 : 0
Umka
011
Beograd
2 : 1
Dedinje
Beograd
16.09.2018 12:00
011
2 : 1
Dedinje
Siti Sport Klub
Beograd
0 : 0
PKB Padinska Skela
Padinska Skela
16.09.2018 16:00
Siti Sport Klub
0 : 0
PKB Padinska Skela
Heroj Polet
Jajinci
2 : 0
Minel
Ripanj
16.09.2018 16:00
Heroj Polet
2 : 0
Minel
Lepušnica
Glogonjski Rit
3 : 1
Zuce
Zuce
16.09.2018 16:00
Lepušnica
3 : 1
Zuce
Pinosava
Pinosava
2 : 1
Pionir
Besni Fok
16.09.2018 16:00
Pinosava
2 : 1
Pionir
Poštar
Beograd
3 : 1
Sveti Stefan
Slanci
16.09.2018 16:00
Poštar
3 : 1
Sveti Stefan
Sloga (V)
Voganj
3 : 0
Mladost
Buđanovci
16.09.2018 16:30
Sloga (V)
3 : 0
Mladost
Donji Srem 2015
Pećinci
1 : 0
Graničar
Obrež
16.09.2018 16:30
Donji Srem 2015
1 : 0
Graničar
Sloga (Č)
Čalma
2 : 4
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
16.09.2018 16:30
Sloga (Č)
2 : 4
OFK Zeka Buljubaša
BSK
Bešenovo
5 : 0
Fruškogorac
Manđeloš
16.09.2018 16:30
BSK
5 : 0
Fruškogorac
Napredak
Žarkovac
4 : 0
Mitros
Sremska Mitrovica
16.09.2018 16:30
Napredak
4 : 0
Mitros
Hajduk
Višnjićevo
1 : 1
Obilić 1993
Kukujevci
16.09.2018 16:30
Hajduk
1 : 1
Obilić 1993
Krušedol
Krušedol
2 : 0
Šumar
Ogar
16.09.2018 16:30
Krušedol
2 : 0
Šumar
OFK Bikić
Bikić Do
2 : 0
Fruška Gora
Ruma
16.09.2018 16:30
OFK Bikić
2 : 0
Fruška Gora
Rudar 2012
Babe
1 : 5
Djurinci
Đurinci
16.09.2018 16:30
Rudar 2012
1 : 5
Djurinci
Mladost (MI)
Mala Ivanča
3 : 0
Vojvoda
Dučina
16.09.2018 14:00
Mladost (MI)
3 : 0
Vojvoda
Nemenikuće
Nemenikuće
2 : 1
OFK Slatina
Slatina
16.09.2018 16:30
Nemenikuće
2 : 1
OFK Slatina
Popović
Popovići
7 : 0
Sibnica
Sibnica
16.09.2018 14:00
Popović
7 : 0
Sibnica
Partizan
Vrba
2 : 7
Borac (V)
Vraneši
16.09.2018 16:00
Partizan
2 : 7
Borac (V)
Progorelica
Progorelica
1 : 1
Zvezda
Čukojevac
16.09.2018 16:00
Progorelica
1 : 1
Zvezda
Mineral 2015
Rudno
1 : 3
Bogutovačka Banja
Bogutovac
16.09.2018 16:00
Mineral 2015
1 : 3
Bogutovačka Banja
Metalac
Kraljevo
1 : 3
Mlada krila
Metikoši
16.09.2018 11:00
Metalac
1 : 3
Mlada krila
Tavnik
Tavnik
2 : 1
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
16.09.2018 16:00
Tavnik
2 : 1
Jedinstvo (D)
Lazac
Lazac
1 : 2
Jedinstvo (G)
Godačica
16.09.2018 16:00
Lazac
1 : 2
Jedinstvo (G)
Mladost (R)
Rašković
3 : 1
Karađorđe 2013 (Viš)
Viševac
16.09.2018 15:30
Mladost (R)
3 : 1
Karađorđe 2013 (Viš)
Partizan
Bumbarevo Brdo
2 : 0
BSK
Borač
16.09.2018 15:30
Partizan
2 : 0
BSK
Badnjevac
Badnjevac
0 : 2
Omladinac-Šumadinac
Vučkovica
16.09.2018 15:30
Badnjevac
0 : 2
Omladinac-Šumadinac
Udarnik Trska 1947
Trska
0 : 4
Sloga (M)
Milatovac
16.09.2018 15:30
Udarnik Trska 1947
0 : 4
Sloga (M)
Veliki Borak
Veliki Borak
3 : 1
Guncate
Guncati
16.09.2018 16:00
Veliki Borak
3 : 1
Guncate
Velika Mostanica
Velika Mostanica
2 : 2
Barajevo
Barajevo
16.09.2018 16:00
Velika Mostanica
2 : 2
Barajevo
Velika Reka
Velika Reka
0 : 2
Milan Orlić
Novo Selo
16.09.2018 16:00
Velika Reka
0 : 2
Milan Orlić
7. Juli
Bela Crkva
2 : 1
Jadar (ST)
Stupnica
16.09.2018 16:00
7. Juli
2 : 1
Jadar (ST)
Prva Iskra
Runjani
2 : 2
Antimon
Zajača
16.09.2018 16:00
Prva Iskra
2 : 2
Antimon
Mladost
Brezjak
5 : 2
Sloga
Straža
16.09.2018 16:00
Mladost
5 : 2
Sloga
Borac
Kozjak
0 : 3
Vidojevica
Lešnica
16.09.2018 16:00
Borac
0 : 3
Vidojevica
Jadar 1961 (GD)
Gornji Dobrić
2 : 2
Rudar
Brasina
16.09.2018 16:00
Jadar 1961 (GD)
2 : 2
Rudar
Kopljari
Kopljari
6 : 2
Radoje Domanović
Ovsište
16.09.2018 15:30
Kopljari
6 : 2
Radoje Domanović
Mladost (J)
Jelenac
4 : 2
Kralj Petar I
Topola
16.09.2018 15:30
Mladost (J)
4 : 2
Kralj Petar I
Sloga
Zagorica
3 : 2
B 2000
Aranđelovac
16.09.2018 15:30
Sloga
3 : 2
B 2000
Jasenica
Božurnja
8 : 1
Ranilović
Ranilović
16.09.2018 15:30
Jasenica
8 : 1
Ranilović
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
3 : 0
Šamot
Aranđelovac
16.09.2018 15:30
Trešnjevica
3 : 0
Šamot
Brezovac
Brezovac
3 : 0
Borac
Kloka
16.09.2018 11:00
Brezovac
3 : 0
Borac
Vrbica
Aranđelovac
1 : 5
Šumadinac (S)
Stojnik
16.09.2018 15:30
Vrbica
1 : 5
Šumadinac (S)
Milanovo
Milanovo
3 : 0
Radnički
Pertate
16.09.2018 16:00
Milanovo
3 : 0
Radnički
Radnik Sušica
Kukulovce
0 : 0
Plantaža
Donje Stopanje
16.09.2018 16:00
Radnik Sušica
0 : 0
Plantaža
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
0 : 2
Gradac
Konopnica
16.09.2018 11:00
Veliko Trnjane
0 : 2
Gradac
Sloboda
Donje Brijanje
2 : 0
Jedinstvo (Š)
Šišava
16.09.2018 16:00
Sloboda
2 : 0
Jedinstvo (Š)
Real
Donja Jajina
5 : 3
Lemind 1953
Leskovac
16.09.2018 16:00
Real
5 : 3
Lemind 1953
Moravac
Pečenjevce
0 : 1
Marjan MB
Mala Biljanica
16.09.2018 16:00
Moravac
0 : 1
Marjan MB
Bratstvo
Bratmilovce
3 : 0
BSK
Belanovce
16.09.2018 11:00
Bratstvo
3 : 0
BSK
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
1 : 3
Drina
Badovinci
16.09.2018 16:00
Budućnost (PD)
1 : 3
Drina
Napredak
Mačvanski Belotić
0 : 1
Budućnost 1929 (ZM)
Zminjak
16.09.2018 16:00
Napredak
0 : 1
Budućnost 1929 (ZM)
Majur
Majur
4 : 0
Cer
Petkovica
16.09.2018 16:00
Majur
4 : 0
Cer
Premijer
Badovinci
4 : 2
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
16.09.2018 16:00
Premijer
4 : 2
Zadrugar
Mladost
Pocerski Pričinović
6 : 3
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
16.09.2018 16:00
Mladost
6 : 3
Vojvoda Stepa Stepanović
Dobrava
Vukošić
2 : 3
Vlašić
Donje Crniljevo
16.09.2018 16:00
Dobrava
2 : 3
Vlašić
Rankovac
Nakučani
1 : 1
Pričinović
Pocerski Pričinović
16.09.2018 16:00
Rankovac
1 : 1
Pričinović
Trešnjevka
Trbusac
3 : 0
Sloga (KR)
Krnić
16.09.2018 16:00
Trešnjevka
3 : 0
Sloga (KR)
Šipurske livade
Šabac
5 : 1
Sloga (MA)
Matijevac
16.09.2018 16:00
Šipurske livade
5 : 1
Sloga (MA)
Provo 2015
Provo
0 : 2
Radnički
Koceljeva
16.09.2018 11:00
Provo 2015
0 : 2
Radnički
AFK
Ada
0 : 0
Hajduk
Podlokanj
16.09.2018 16:00
AFK
0 : 0
Hajduk
Graničar
Đala
0 : 4
Tornjoš
Tornjoš
16.09.2018 16:00
Graničar
0 : 4
Tornjoš
Horgoš 1911
Horgoš
4 : 0
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
16.09.2018 16:00
Horgoš 1911
4 : 0
Jedinstvo (SK)
Jadran
Sanad
0 : 4
Potisje
Kanjiža
16.09.2018 16:00
Jadran
0 : 4
Potisje
Čoka
Čoka
3 : 1
Tisa
Padej
16.09.2018 16:00
Čoka
3 : 1
Tisa
Tromedja
Majdan
0 : 2
Slavija
Banatsko Aranđelovo
16.09.2018 16:00
Tromedja
0 : 2
Slavija
Jedinstvo (M)
Martonoš
1 : 3
Bačka
Mol
16.09.2018 16:00
Jedinstvo (M)
1 : 3
Bačka
Borac
Vizić
0 : 11
Maglić
Bački Maglić
16.09.2018 16:00
Borac
0 : 11
Maglić
Bačka (D)
Despotovo
3 : 0
Sloga
Plavna
16.09.2018 16:00
Bačka (D)
3 : 0
Sloga
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
2 : 1
Budućnost
Gložan
16.09.2018 16:00
Bački Hajduk
2 : 1
Budućnost
Slavija
Bođani
4 : 4
Naša Zvezda
Silbaš
16.09.2018 16:00
Slavija
4 : 4
Naša Zvezda
Mladost
Mali Bač
1 : 2
Krivanj
Selenča
16.09.2018 16:00
Mladost
1 : 2
Krivanj
Napredak 1934
Nabrđe
2 : 1
Žitkovica 2017
Žitkovica
16.09.2018 16:00
Napredak 1934
2 : 1
Žitkovica 2017
Dizel
Bare
2 : 1
Sirakovo
Sirakovo
16.09.2018 16:00
Dizel
2 : 1
Sirakovo
Sloga (L)
Lučica
3 : 0
Mladost (B)
Biskuplje
16.09.2018 16:00
Sloga (L)
3 : 0
Mladost (B)
Desine
Desine
2 : 3
Vihor
Маljurevac
16.09.2018 16:00
Desine
2 : 3
Vihor
Žika Marković Uča
Miljević
3 : 2
Stig 1955
Beranje
16.09.2018 16:00
Žika Marković Uča
3 : 2
Stig 1955
Sloga (M)
Mustapić
4 : 1
Polet (B)
Bikinje
16.09.2018 16:00
Sloga (M)
4 : 1
Polet (B)
Rade Milošević
Dubočka
0 : 1
Napredak 1936
Veliko Crniće
16.09.2018 16:00
Rade Milošević
0 : 1
Napredak 1936
Radnički (K)
Knežica
3 : 3
Jasenovac
Krepoljin
16.09.2018 16:00
Radnički (K)
3 : 3
Jasenovac
BSK
Bošnjak
0 : 4
Manastirica
Manastirica
16.09.2018 16:00
BSK
0 : 4
Manastirica
Zadrugar (T)
Tabanovac
6 : 0
Sloga 1952
Veliki Popovac
16.09.2018 16:00
Zadrugar (T)
6 : 0
Sloga 1952
Bata Bulić
Bistrica
1 : 1
Napredak (S)
Simićevo
16.09.2018 16:00
Bata Bulić
1 : 1
Napredak (S)
Jedinstvo (K)
Kamenovo
0 : 2
Omladinac (B)
Busur
16.09.2018 16:00
Jedinstvo (K)
0 : 2
Omladinac (B)
Pobeda
Pobeda
2 : 2
Sloboda
Stara Moravica
16.09.2018 16:00
Pobeda
2 : 2
Sloboda
Tomislavci
Tomislavci
0 : 0
Budućnost
Savino Selo
16.09.2018 16:00
Tomislavci
0 : 0
Budućnost
Mladost (R)
Radičević
0 : 8
Mladost Radost
Srbobran
16.09.2018 16:00
Mladost (R)
0 : 8
Mladost Radost
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
3 : 2
Obilić
Zmajevo
16.09.2018 16:00
Jedinstvo
3 : 2
Obilić
Sloga
Lukavica
2 : 1
Šumadija (MC)
Mali Crljeni
16.09.2018 16:00
Sloga
2 : 1
Šumadija (MC)
Vreoci
Vreoci
4 : 0
Mladi Borac
Županjac
16.09.2018 16:00
Vreoci
4 : 0
Mladi Borac
Lokomotiva
Novi Sip
0 : 0
Omladinac
Vajuga
16.09.2018 16:00
Lokomotiva
0 : 0
Omladinac
Koča Andjelković
Tekija
8 : 1
Milutinovac
Milutinovac
16.09.2018 16:00
Koča Andjelković
8 : 1
Milutinovac
Mala Vrbica
Mala Vrbica
1 : 2
Napredak
Korbovo
16.09.2018 16:00
Mala Vrbica
1 : 2
Napredak
Ivanča
Velika Ivanča
2 : 1
Borac
Amerić
16.09.2018 16:00
Ivanča
2 : 1
Borac
Omladinac
Rajkovac
0 : 2
Šepšin
Šepšin
16.09.2018 16:00
Omladinac
0 : 2
Šepšin
Sloga
Granice
3 : 6
Napredak
Međulužje
16.09.2018 16:00
Sloga
3 : 6
Napredak
Markovac
Markovac
1 : 1
OFK Student
Mladenovac
16.09.2018 16:00
Markovac
1 : 1
OFK Student
Jedinstvo
Dubovac
2 : 1
Stari Tamiš
Stari Tamiš
16.09.2018 16:00
Jedinstvo
2 : 1
Stari Tamiš
Mladost
Vojlovica
2 : 8
Kolonija
Kovin
16.09.2018 16:00
Mladost
2 : 8
Kolonija
Dolovo
Dolovo
5 : 0
Borac
Pločica
16.09.2018 16:00
Dolovo
5 : 0
Borac
BSK Bavanište
Bavanište
0 : 1
Omladinac
Deliblato
16.09.2018 16:00
BSK Bavanište
0 : 1
Omladinac
Proleter
Mramorak
1 : 1
Budućnost
Banatski Brestovac
16.09.2018 16:00
Proleter
1 : 1
Budućnost
Tempo
Sefkerin
1 : 2
Glogonj
Glogonj
16.09.2018 16:00
Tempo
1 : 2
Glogonj
Unirea
Uzdin
4 : 3
Omladinac 1927
Opovo
16.09.2018 16:00
Unirea
4 : 3
Omladinac 1927
Pobeda
Samoš
1 : 2
Slavia
Kovačica
16.09.2018 16:00
Pobeda
1 : 2
Slavia
Vojlovica 2018
Vojlovica
0 : 4
Mundial
Pančevo
16.09.2018 16:00
Vojlovica 2018
0 : 4
Mundial
Planinac
Vujetinci
1 : 2
Budućnost
Stančići
16.09.2018 16:00
Planinac
1 : 2
Budućnost
Mladost (A)
Atenica
4 : 1
Morava (K)
Katrga
16.09.2018 16:00
Mladost (A)
4 : 1
Morava (K)
Vujan
Prislonica
2 : 3
BIP
Čačak
16.09.2018 16:00
Vujan
2 : 3
BIP
Mršinci
Mršinci
1 : 0
Malba
Žaočani
16.09.2018 16:00
Mršinci
1 : 0
Malba
Drugovac
Drugovac
0 : 3
Petrijevac
Petrijevo
16.09.2018 15:30
Drugovac
0 : 3
Petrijevac
7. Juli
Vodanj
0 : 4
Omladinac
Seone
16.09.2018 15:30
7. Juli
0 : 4
Omladinac
Jezava
Smederevo
3 : 0
Vrbovac
Vrbovac
16.09.2018 15:30
Jezava
3 : 0
Vrbovac
Skobalj
Skobalj
4 : 0
OFK Slavija
Smederevo
16.09.2018 15:30
Skobalj
4 : 0
OFK Slavija
Vučak
Vučak
3 : 0
Hajduk Veljko 1934
Dobri Do
16.09.2018 15:30
Vučak
3 : 0
Hajduk Veljko 1934
Jerma
Sukovo
2 : 2
Lokomotiva
Belo Polje
16.09.2018 16:00
Jerma
2 : 2
Lokomotiva
Temac
Temska
5 : 2
Rongo Siti
Pirot
16.09.2018 16:00
Temac
5 : 2
Rongo Siti
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
0 : 7
Napredak
Izvor
16.09.2018 16:00
Veliki Suvodol
0 : 7
Napredak
Omladinac (B)
Bukovac
4 : 1
Mladost
Kruščić
16.09.2018 16:00
Omladinac (B)
4 : 1
Mladost
Zadrugar
Srpski Miletić
1 : 0
Omladinac (D)
Deronje
16.09.2018 16:00
Zadrugar
1 : 0
Omladinac (D)
Hajduk
Stapar
1 : 1
Partizan
Kupusina
16.09.2018 16:00
Hajduk
1 : 1
Partizan
Kordun
Kljajićevo
4 : 0
Terekveš
Svilojevo
16.09.2018 16:00
Kordun
4 : 0
Terekveš
OFK Šikara
Sombor
6 : 4
Jedinstvo
Ribarevo
16.09.2018 16:00
OFK Šikara
6 : 4
Jedinstvo
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
4 : 1
Dunav
Bački Monoštor
16.09.2018 16:00
Aleksa Šantić
4 : 1
Dunav
Škriljac
Bradarac
3 : 0
Borac
Trnjane
16.09.2018 11:00
Škriljac
3 : 0
Borac
Jastrebac
Tešica
5 : 1
OFK Draževac
Draževac
16.09.2018 11:00
Jastrebac
5 : 1
OFK Draževac
Ratar
Gornja Peščanica
2 : 7
OFK Sloga
Dobrujevac
16.09.2018 16:00
Ratar
2 : 7
OFK Sloga
Žednik
Stari Žednik
3 : 0
Hajduk
Bačko Dušanovo
16.09.2018 16:00
Žednik
3 : 0
Hajduk
Solid
Subotica
2 : 1
Bikovo
Bikovo
16.09.2018 16:00
Solid
2 : 1
Bikovo
Elektrovojvodina
Subotica
0 : 3
Lokomotiva
Subotica
16.09.2018 16:00
Elektrovojvodina
0 : 3
Lokomotiva
Čantavir
Čantavir
2 : 3
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
16.09.2018 16:00
Čantavir
2 : 3
Udarnik Višnjevac
Takovski Ustanak
Takovo
3 : 1
Omladinac
Kalimanići
16.09.2018 16:00
Takovski Ustanak
3 : 1
Omladinac
Brezak
Pranjani
3 : 0
FC Stella Rossa
Gornji MIlanovac
16.09.2018 16:00
Brezak
3 : 0
FC Stella Rossa
Šumadija
Brdjani
6 : 1
Jablanica
Jablanica (Gornji Milanovac)
16.09.2018 16:00
Šumadija
6 : 1
Jablanica
Donja Vrbava
Donja Vrbava
7 : 2
Šilopaj
Šilopaj
16.09.2018 16:00
Donja Vrbava
7 : 2
Šilopaj
Jasenica
Kruševo
4 : 2
Mladost 1948
Donja Livadica
16.09.2018 15:30
Jasenica
4 : 2
Mladost 1948
Gradina
Rti
3 : 5
Voćar
Kotraža
16.09.2018 16:30
Gradina
3 : 5
Voćar
Brezova
Brezova
1 : 5
Dedinje Junajted
Guča
16.09.2018 16:30
Brezova
1 : 5
Dedinje Junajted
Radnički
Turica
6 : 1
Prilike
Prilike
16.09.2018 16:30
Radnički
6 : 1
Prilike
Jelica
Goračići
2 : 3
Gorušica
Viča
16.09.2018 16:30
Jelica
2 : 3
Gorušica
Kriva Reka
Kriva Reka
16.09.2018
Tara
Kremna
16.09.2018
Kriva Reka
:
Tara
Konjuh
Konjuh
0 : 2
Kapidžija
Kapidžija
16.09.2018 16:30
Konjuh
0 : 2
Kapidžija
Naupare
Naupare
9 : 2
Čarapan
Kruševac
16.09.2018 16:30
Naupare
9 : 2
Čarapan
Mladost VPD
Kruševac
3 : 0
Bukovica
Bukovica
16.09.2018 11:00
Mladost VPD
3 : 0
Bukovica
Parunovac
Parunovac
3 : 1
Rasina
Vitanovac
16.09.2018 16:30
Parunovac
3 : 1
Rasina
Žabare
Žabare
0 : 5
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
16.09.2018 16:30
Žabare
0 : 5
Gornji Stepoš
Mudrakovac
Mudrakovac
1 : 2
Sebečevac
Sebečevac
16.09.2018 11:00
Mudrakovac
1 : 2
Sebečevac
Mladost
Resnik
0 : 3
Palilulac
Šarbanovac
16.09.2018 16:30
Mladost
0 : 3
Palilulac
Sloga
Žučkovac
0 : 1
Hajduk
Rujevica
16.09.2018 16:30
Sloga
0 : 1
Hajduk
Seljak
Cvetojevac
3 : 5
Zastava
Kragujevac
16.09.2018 16:30
Seljak
3 : 5
Zastava
Sloga Lužnice 2016
Lužnice
1 : 1
Divostin
Kragujevac
16.09.2018 16:30
Sloga Lužnice 2016
1 : 1
Divostin
OFK Žeželj
Donja Sabanta
4 : 1
Košutnjak
Kragujevac
16.09.2018 16:30
OFK Žeželj
4 : 1
Košutnjak
Vinogradi DB
Kragujevac
2 : 0
Kolonija
Kragujevac
16.09.2018 16:30
Vinogradi DB
2 : 0
Kolonija
Ćava
Grošnica
7 : 0
Bratstvo 1975
Erdeč
16.09.2018 16:30
Ćava
7 : 0
Bratstvo 1975
Trešnjica
Tvrdići
0 : 2
Glumač
Glumač
16.09.2018 16:30
Trešnjica
0 : 2
Glumač
Duškovci
Duškovci
4 : 2
Dobrinjac
Donja Dobrinja
16.09.2018 16:30
Duškovci
4 : 2
Dobrinjac
Napredak
Gornja Dobrinja
1 : 3
Bakionica
Bakionica
16.09.2018 16:30
Napredak
1 : 3
Bakionica
Borac
Srednja Dobrinja
1 : 2
Plavi Tok
Dražinovići
16.09.2018 16:30
Borac