XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 714 utakmica za dan
Nedelja, 23 Septembar 2018

Fudbal

23.09.2018 19:00 Partizan 1 : 1 Crvena zvezda
23.09.2018 16:00 Trajal 0 : 0 TSC
23.09.2018 19:30 Čelik 1 : 1 Tuzla City
23.09.2018 19:30 Široki Brijeg 2 : 0 Zvijezda 09
23.09.2018 16:30 Mladost 2 : 2 Željezničar
23.09.2018 16:00 Sloboda 0 : 1 Borac
23.09.2018 15:30 Mornar 1 : 1 Grbalj
23.09.2018 15:00 Sutjeska 2 : 1 Budućnost
23.09.2018 17:00 Arsenal 0 : 1 OFK Mladost Lješkopolje 1970
23.09.2018 17:00 Dečić 6 : 1 Berane
23.09.2018 17:00 Jezero 0 : 0 Igalo
23.09.2018 17:00 Kom 0 : 2 Bokelj
23.09.2018 17:00 Otrant 0 : 0 Jedinstvo
23.09.2018 15:30 Provo 0 : 2 Tutin
23.09.2018 11:00 Polet (LJ) 0 : 0 Proleter Mihajlovac
23.09.2018 15:30 Drina 3 : 3 Jošanica
23.09.2018 15:30 Radnički (P) 3 : 0 SFS Borac
23.09.2018 15:30 Budućnost 3 : 1 Moravac Orion
23.09.2018 15:30 Pukovac 0 : 1 Temnić 1924
23.09.2018 15:30 Zaplanjac 2 : 1 Rtanj
23.09.2018 11:00 Car Konstantin 1 : 0 Trstenik PPT
23.09.2018 11:00 Prva Iskra 1 : 0 Crvena Zvezda
23.09.2018 15:30 Stepojevac Vaga 3 : 3 Brodarac
23.09.2018 15:30 Jedinstvo 4 : 0 Radnički (O)
23.09.2018 16:00 Kikinda 1909 1 : 4 Sloboda
23.09.2018 16:00 Mladost (O) 2 : 1 Radnički (K)
23.09.2018 16:00 Tatra 0 : 0 Sremac Vojka
23.09.2018 16:00 Hajduk (Č) 1 : 6 Radnički (Š)
23.09.2018 16:00 Jugović 1 : 0 Hajduk (B)
23.09.2018 16:00 Borac (Š) 3 : 0 Sloga (T)
23.09.2018 16:00 Podunavac 4 : 0 LSK Laćarak
23.09.2018 16:00 Mladost (T) 6 : 1 BSK
23.09.2018 16:00 Tekstilac 2 : 1 Tisa
23.09.2018 16:00 Tavankut 0 : 2 Mladost (BP)
23.09.2018 16:00 Bačka 2 : 3 OFK Vrbas
23.09.2018 16:00 Bajša 0 : 0 Radnički 1912
23.09.2018 15:30 Polet 4 : 2 Gruža
23.09.2018 15:30 Vodojaža 1 : 1 Real
23.09.2018 15:30 Šumadija (T) 1 : 1 Karađorđe
23.09.2018 15:30 Partizan 1945 1 : 2 OFK Napredak
23.09.2018 15:30 Borac 1932 2 : 1 Udarnik
23.09.2018 15:30 RSK 3 : 1 Zvižd
23.09.2018 15:30 Rudar 3 : 1 Homoljac
23.09.2018 15:30 Morava 1 : 0 Mladi borac
23.09.2018 15:30 OFK Aranđelovac 1979 6 : 3 VGSK
23.09.2018 15:30 OFK Divci 2 : 0 Radjevac
23.09.2018 15:30 Orlovac 2 : 1 Sloga (S)
23.09.2018 15:30 Polet (T) 0 : 3 Jedinstvo Putevi
23.09.2018 18:00 LFK Mladost 1 : 3 Sloga (BB)
23.09.2018 15:30 Jedinstvo (GS) 5 : 1 OFK Niš
23.09.2018 15:30 Vranjska Banja 3 : 0 Budućnost
23.09.2018 15:30 Mladost (M) 2 : 2 Tanasko Rajić
23.09.2018 15:30 Morava 2 : 3 Jablanica
23.09.2018 11:00 Jedinstvo (P) 0 : 0 OFK Brzi Brod
23.09.2018 15:30 Vlasina 3 : 3 Balkanski
23.09.2018 15:30 Žitorađa 0 : 0 OFK Topličanin
23.09.2018 15:30 Napredak (D) 3 : 2 Jastrebac (B)
23.09.2018 15:30 Jedinstvo (M) 2 : 0 Bošnjane
23.09.2018 15:30 Levač 0 : 0 Jastrebac (VŠ)
23.09.2018 15:30 OFK Lugomir 1 : 1 Morava 1918
23.09.2018 15:30 Rembas 1 : 0 Dragocvet
23.09.2018 15:30 Župa 0 : 1 OFK Kosanica
23.09.2018 15:30 Majdanpek 3 : 0 Rudar Alpos
23.09.2018 15:30 Timočanin 1 : 0 Brodoremont
23.09.2018 15:30 Naša krila 1936 4 : 2 BSK
23.09.2018 15:30 Malošište 2 : 0 Orljane
23.09.2018 15:30 Moravica 3 : 0 Kablovi
23.09.2018 10:00 Torlak 1 : 1 Budućnost
23.09.2018 10:00 Borac 1 : 2 BSK Baćevac
23.09.2018 15:30 Turbina 3 : 2 Komgrap
23.09.2018 15:30 BSK Batajnica 0 : 1 Studenski Grad
23.09.2018 15:30 Vojvodina 4 : 2 Radnički 1911
23.09.2018 15:30 Naftagas 1 : 0 Mladost (L)
23.09.2018 15:30 Omladinac FAM 4 : 1 Crvena Zvezda (RS)
23.09.2018 15:30 Lehel 1 : 1 Crvena zvezda (VS)
23.09.2018 15:30 Rusanda 2 : 1 Mladost (BD)
23.09.2018 15:30 Banat 4 : 0 Proleter 2006
23.09.2018 15:30 Hercegovac 2 : 0 Lipar
23.09.2018 15:30 Budućnost (P) 2 : 1 Radnički 1918
23.09.2018 15:30 Slavija 1 : 1 Rusin
23.09.2018 15:30 Borac 46 6 : 3 Vojvodina (T)
23.09.2018 15:30 Stari Grad 3 : 0 Kulpin
23.09.2018 15:30 OFK Odžaci 3 : 1 Polet (S)
23.09.2018 16:30 Borac (M) 0 : 2 Polet (NK)
23.09.2018 16:30 Jadran 4 : 0 Kupinovo
23.09.2018 16:30 Budućnost 1 : 3 Rudar
23.09.2018 16:30 Borac (K) 1 : 2 Železničar
23.09.2018 16:30 Napredak 1 : 4 Partizan
23.09.2018 16:30 Ljukovo 1 : 0 Donji Petrovci
23.09.2018 16:30 Sloboda (DT) 3 : 1 PSK Putinci
23.09.2018 15:30 Šumadinac (N) 2 : 1 Lokomotiva
23.09.2018 15:30 Mladost MG 0 : 0 Junkovac
23.09.2018 15:30 ŽSK 1 : 0 Omladinac
23.09.2018 15:30 Prvi srpski ustanak 1 : 1 Banja
23.09.2018 15:30 Plaskovac 6 : 3 Trnava
23.09.2018 16:00 Šajkaš 1908 4 : 1 Index
23.09.2018 16:00 ŽSK 4 : 1 Petrovaradin
23.09.2018 16:00 Miletić 0 : 2 Fruškogorac
23.09.2018 16:00 Bačka 2 : 1 OFK Sirig
23.09.2018 16:00 Jedinstvo 0 : 1 RFK Novi Sad 1921
23.09.2018 16:00 Vojvodina 8 : 1 Vinogradar
23.09.2018 16:00 Proleter (Nj) 2 : 1 Obilić
23.09.2018 16:00 Senta 1 : 4 Proleter (RS)
23.09.2018 16:00 Sutjeska 4 : 0 Radnički 1905
23.09.2018 15:30 Javor 2 : 1 Juhor
23.09.2018 15:30 Partizan 2 : 2 Mladost (D)
23.09.2018 15:30 OFK Bratstvo 6 : 0 Mladost (K)
23.09.2018 15:30 Bratstvo 1 : 1 Kolare
23.09.2018 15:30 Resavac 2 : 1 Hajduk
23.09.2018 15:30 OFK Batinac 2 : 2 Kušiljevo
23.09.2018 10:00 Omladinac 2 : 1 Napredak
23.09.2018 15:30 PKB Kovilovo 2 : 1 Srem
23.09.2018 13:30 Dunav 1 : 2 Atakante
23.09.2018 15:30 Poštar Zvezdara 1 : 1 Sinđelić
23.09.2018 15:30 Borac (P) 2 : 2 Šumadinac
23.09.2018 15:30 Zmaj 1 : 1 Crvenka
23.09.2018 15:30 Lisović 2 : 0 Strelac
23.09.2018 15:30 Omladinac 3 : 3 Mladost (B)
23.09.2018 15:30 Rušanj 0 : 5 Mladost (C)
23.09.2018 15:30 Duboko 5 : 2 Budućnost
23.09.2018 15:30 Zabrežje 0 : 2 Borac
23.09.2018 15:30 Vrčin 7 : 0 Kosmaj
23.09.2018 15:30 Šumadija 5 : 1 Ropočevo
23.09.2018 15:30 Dunavac 2 : 2 Vinča
23.09.2018 10:00 Selo Mladenovac 4 : 0 Rabrovac
23.09.2018 15:30 Boleč 3 : 0 Velika Krsna
23.09.2018 15:30 Kosmajac 3 : 0 Kovačevac
23.09.2018 16:00 Backovac Junajted 2 : 5 Rakova
23.09.2018 16:00 Spartak 3 : 1 Zadrugar
23.09.2018 16:00 Mladost 3 : 2 Jedinstvo (P)
23.09.2018 16:00 Rudar 2 : 0 Ozrem
23.09.2018 16:00 Lunjevica 2 : 1 Napredak
23.09.2018 16:00 Jedinstvo (K) 2 : 4 Jedinstvo (GG)
23.09.2018 16:00 Granit 0 : 0 Radnik
23.09.2018 11:00 Popovići Vrnjci 2 : 1 Ribnica
23.09.2018 16:00 Napredak 0 : 1 Proleter
23.09.2018 16:00 Lasta 1 : 1 Ibar
23.09.2018 16:00 Gruža 3 : 1 OFK Ras
23.09.2018 16:00 Kraljevo Hajduk 1 : 1 Budućnost
23.09.2018 11:00 Rudar 3 : 2 Mataruge
23.09.2018 15:30 Kupci 1 : 0 Sloga (Ć)
23.09.2018 15:30 Mladost (DK) 4 : 1 Mačkovac
23.09.2018 15:30 Poljoprivrednik 3 : 2 FUD
23.09.2018 15:30 13. April 1 : 2 Vinogradar
23.09.2018 15:30 Šanac 7 : 2 Donji Kopaonik
23.09.2018 15:30 Sloga (M) 5 : 0 Ribnik
23.09.2018 15:30 Mladi Borac 3 : 0 Karađorđe
23.09.2018 15:30 Jedinstvo (ŠT) 3 : 2 Cer
23.09.2018 15:30 Jedinstvo (MZ) 0 : 3 Sloga (BO)
23.09.2018 15:30 Mladost (DD) 1 : 1 Podrinje
23.09.2018 15:30 Duško 2 : 2 Dušan Silni
23.09.2018 16:00 Partizan (G) 3 : 0 Jedinstvo (V)
23.09.2018 16:00 Borac (St) 0 : 1 Potporanj
23.09.2018 16:00 Jugoslavija 4 : 1 Sloga (BNS)
23.09.2018 16:00 Partizan (U) 3 : 0 Polet
23.09.2018 16:00 Radnički (B) 4 : 1 Vojvodina (S)
23.09.2018 16:00 Strela 1 : 1 Dolina
23.09.2018 15:30 Borac (Ž) 1 : 1 Rudar 2001
23.09.2018 15:30 Borac (K) 1 : 2 Trgovački
23.09.2018 15:30 Mlava (ML) 1 : 0 Omladinac (Š)
23.09.2018 15:30 Obilić 1 : 3 Pomoravlje
23.09.2018 15:30 Sloga (B) 2 : 1 Polet (SD)
23.09.2018 15:30 Železničar 14 : 0 Makce
23.09.2018 15:30 Zemljoradnik 1 : 1 Mladost (B)
23.09.2018 15:30 Elid 1 : 1 Napredak 2012
23.09.2018 15:30 Moravac 3 : 0 Crvena zvezda
23.09.2018 15:30 Padina 0 : 3 Palilula
23.09.2018 15:30 Radnički 1947 4 : 4 Naisus 1977
23.09.2018 15:30 Doljevac 0 : 0 Moravac
23.09.2018 15:30 Osipaonica 1 : 1 Plana
23.09.2018 15:30 Podunavac 1 : 0 Sloga (L)
23.09.2018 15:30 Polet 1 : 0 Pobeda
23.09.2018 15:30 Bresje Superior 5 : 1 Sloga (M)
23.09.2018 15:30 Crvena zvezda 1 : 2 SASK
23.09.2018 15:30 Sloboda 5 : 0 Cerovac
23.09.2018 16:00 Nemetali 4 : 1 Rudna Glava
23.09.2018 15:30 Jastreb 3 : 6 Akademija 10
23.09.2018 15:30 Mladost 1982 0 : 2 Dundjerski
23.09.2018 15:30 Kosovac 3 : 2 Polet
23.09.2018 15:30 Real 0 : 3 Dobrič
23.09.2018 11:00 Svetlost Badnjevac 3 : 0 Trbunje
23.09.2018 15:30 Partizanski put 3 : 0 Kaćuša
23.09.2018 15:30 NS Tatko 4 : 3 Omladinac
23.09.2018 15:30 Pobeda 1 : 6 Borac
23.09.2018 15:30 Spartak 0 : 1 Jug Bogdan
23.09.2018 15:00 Mladost 4 : 0 ZSK
23.09.2018 15:00 Ribnikar 0 : 3 OFK Jabučje
23.09.2018 15:00 Kolubara 2 2 : 0 Iskra
23.09.2018 15:00 Tešnjar 1 : 1 Sovljak
23.09.2018 15:00 Tulari 0 : 4 OFK Brđanac
23.09.2018 15:00 Tvrdojevac 2 : 1 Pepeljevac
23.09.2018 16:00 Budućnost 1 : 0 Sloboda
23.09.2018 16:00 Srbija 3 : 0 Borac (D)
23.09.2018 16:00 Erdoglija 1931 2 : 0 Jadran
23.09.2018 16:00 Mladost (P) 1 : 0 Korićani
23.09.2018 16:00 OFK Bagremar 1 : 1 Pobeda 1926
23.09.2018 16:00 Šumadija 1934 3 : 2 Šumadinac (KG)
23.09.2018 16:00 Kutlovo 1 : 4 Jedinstvo
23.09.2018 16:00 Sečica 0 : 6 Čajetina
23.09.2018 16:00 Perućac 4 : 3 Prvi partizan
23.09.2018 16:00 Višesava 4 : 1 Lauš
23.09.2018 16:00 Jasen 3 : 0 Savinac
23.09.2018 16:00 Polet 5 : 2 Lazarica
23.09.2018 16:00 Omladinac 3 : 3 Ariljska rampa
23.09.2018 15:30 Jedinstvo (G) 1 : 0 Mladost 1959
23.09.2018 15:30 Zloćudovo 1 : 2 OFK Brza
23.09.2018 15:30 Mladi borac 6 : 1 Progres
23.09.2018 15:30 Sloga 2 : 3 Čekmin
23.09.2018 15:30 Železničar 2 : 2 Bobište
23.09.2018 15:30 Šumadija 2 : 1 Umac
23.09.2018 15:30 Vučje 1 : 0 Kumarevo 65
23.09.2018 15:30 Polet 5 : 0 OFK Morava
23.09.2018 15:30 OFK Rtanj 2 : 1 OFK Knjaz
23.09.2018 15:30 Sloga (M) 1 : 5 Rudar Vrška Čuka
23.09.2018 15:30 Malinik 3 : 0 Kosovo
23.09.2018 15:30 Omladinac 1 : 0 Trebič
23.09.2018 15:30 Bučje Podvis 3 : 4 Velika Jasikova
23.09.2018 16:00 Spartak 1 : 3 Dragoš
23.09.2018 16:00 Borac 2 : 7 Zadrugar
23.09.2018 16:00 Mladost 0 : 2 Padež
23.09.2018 15:30 Jedinstvo (GM) 4 : 1 Budućnost
23.09.2018 15:30 Proleter 0 : 2 Rudar
23.09.2018 15:30 Vulkan 1963 0 : 4 Morava
23.09.2018 15:30 Stevan Nešticki 3 : 2 Čegar 2013
23.09.2018 15:30 Sloboda 2 : 2 Palilulac
23.09.2018 15:30 Mladost (DK) 6 : 3 Crvena zastava
23.09.2018 15:30 Ternoci 6 : 0 FSU Južna pruga
23.09.2018 15:30 Trešnjevka 0 : 3 Lugina
23.09.2018 15:30 OFK Alakince 5 : 1 BSK Bujanovac
23.09.2018 15:30 Vihor 6 : 2 Mladost
23.09.2018 15:30 Čelik 3 : 0 Levosoje
23.09.2018 Čaglavica 1 : 6 Sitnica
23.09.2018 16:00 Gracko 2 : 0 Radnički
23.09.2018 16:00 Mladost 0 : 3 Polet (T)
23.09.2018 16:00 Dimitrije Tucović 3 : 0 Šarbane
23.09.2018 16:00 Pambukovica 0 : 4 Čučuge
23.09.2018 16:00 Gunjevac 2 : 1 Vrelo
23.09.2018 15:30 Posavina 4 : 0 Jedinstvo
23.09.2018 15:30 Sloga 1 : 2 Pobednik
23.09.2018 15:30 Belo Polje 2 : 0 Rvati
23.09.2018 16:00 Hajduk 1 : 4 Jedinstvo
23.09.2018 16:00 Moskva 4 : 0 Čenej
23.09.2018 16:00 Borac 0 : 2 Bačka
23.09.2018 16:00 Titel 9 : 1 Dinamo
23.09.2018 16:00 Vinogradar 1 : 1 Susek
23.09.2018 16:00 Ratar 4 : 1 Janošik
23.09.2018 16:00 Borac (VG) 1 : 5 Hajdučica
23.09.2018 16:00 Borac (VS) 1 : 1 Karaš (K)
23.09.2018 16:00 Dobrica 3 : 1 Sloga (M)
23.09.2018 16:00 Partizan (K) 3 : 2 Ševac
23.09.2018 15:30 Rubin 5 : 1 Polet 57
23.09.2018 15:30 Borac 4 : 2 Omladinac
23.09.2018 15:30 Trudbenik 2 : 1 Mladost
23.09.2018 15:30 Velika Drenova 1 : 2 Stari Trstenik
23.09.2018 15:30 Sloga (L) 1 : 1 14. Oktobar
23.09.2018 15:30 Vinorača 1 : 1 Vinogradar
23.09.2018 15:30 Osaonica 1 : 2 Kupinovac
23.09.2018 15:30 Sinđelić 1934 1 : 0 Šantarovac
23.09.2018 15:30 Partizan 2 : 1 Jedinstvo (D)
23.09.2018 15:30 Mladost (G) 7 : 0 Ursule
23.09.2018 15:30 Mladost (GM) 0 : 3 Radnički
23.09.2018 15:30 Napredak 0 : 1 Mladost (J)
23.09.2018 15:30 15. Avgust 1950 2 : 2 Omladinski
23.09.2018 15:30 Rudar (SR) 1 : 1 Borac 1805
23.09.2018 16:00 Borac 1 : 2 Žabari
23.09.2018 16:00 Lukavac 3 : 2 Mladost (L)
23.09.2018 16:00 Junior Novo Naselje 4 : 1 Popadić
23.09.2018 16:00 Rajac 3 : 3 Stari drugari
23.09.2018 16:00 Rakac Stave 5 : 1 Polet
23.09.2018 16:00 Komanice 7 : 0 Mladost (VK)
23.09.2018 16:00 Milenko Pavlović 1 : 2 Jadar 2013
23.09.2018 15:30 Dedinje 3 : 2 13. Maj
23.09.2018 15:30 Umka 2 : 1 011
23.09.2018 10:00 Penjarol 1 : 2 Posavac Tišma
23.09.2018 10:00 Rekreativo 011 3 : 2 Šećeranac Ada
23.09.2018 15:30 Busije 1 : 0 BUSK
23.09.2018 11:00 Mladi Proleter 1 : 3 Novi Beograd
23.09.2018 15:30 Pionir 0 : 0 Poštar
23.09.2018 15:30 Zuce 1 : 1 Pinosava
23.09.2018 15:30 Minel 1 : 3 Lepušnica
23.09.2018 15:30 Avala 2 : 1 Siti Sport Klub
23.09.2018 16:30 Mladost 0 : 7 Fruška Gora
23.09.2018 16:30 Šumar 0 : 2 OFK Bikić
23.09.2018 16:30 Obilić 1993 1 : 0 Krušedol
23.09.2018 16:30 Mitros 3 : 1 Hajduk
23.09.2018 16:30 Fruškogorac 1 : 4 Napredak
23.09.2018 16:30 OFK Zeka Buljubaša 1 : 2 BSK
23.09.2018 16:30 Graničar 3 : 0 Sloga (Č)
23.09.2018 16:30 Sloga (V) 1 : 1 Donji Srem 2015
23.09.2018 13:30 Vis 4 : 0 Rudar 2012
23.09.2018 11:00 Sibnica 0 : 8 Mladost (G)
23.09.2018 16:00 OFK Slatina 1 : 3 Popović
23.09.2018 16:00 OFK Rogača 3 : 0 Nemenikuće
23.09.2018 13:30 Vojvoda 1 : 1 Stojnik
23.09.2018 16:00 Jedinstvo (G) 9 : 0 Partizan
23.09.2018 16:00 Borac (A) 1 : 1 Lazac
23.09.2018 16:00 Jedinstvo (D) 1 : 1 Mladi radnik 1925
23.09.2018 16:00 Zvezda 0 : 1 Mladost
23.09.2018 16:00 Borac (V) 2 : 1 Progorelica
23.09.2018 15:30 Mladi radnik 0 : 3 Udarnik Trska 1947
23.09.2018 15:30 BSK 2 : 2 Badnjevac
23.09.2018 15:30 Karađorđe 2013 (Viš) 1 : 1 Partizan
23.09.2018 11:00 Karađorđe (V) 2 : 2 Mladost (R)
23.09.2018 15:30 Barajevo 3 : 0 Beljina
23.09.2018 15:30 Veliki Borak 1 : 3 Velika Mostanica
23.09.2018 15:30 Rudar 3 : 2 Azbukovica
23.09.2018 15:30 Vidojevica 1 : 1 Jadar 1961 (GD)
23.09.2018 15:30 Sloga 2 : 1 Borac
23.09.2018 15:30 Antimon 0 : 0 Mladost
23.09.2018 15:30 Jadar (ST) 0 : 1 Prva Iskra
23.09.2018 15:30 Milan Orlić 1 : 1 7. Juli
23.09.2018 15:30 Šumadinac (S) 3 : 0 Kopljari
23.09.2018 15:30 Borac 2 : 1 Vrbica
23.09.2018 15:30 Šamot 1 : 2 Brezovac
23.09.2018 15:30 Ranilović 2 : 3 Trešnjevica
23.09.2018 11:00 B 2000 4 : 2 Jasenica
23.09.2018 15:30 Radoje Domanović 3 : 0 Mladost (J)
23.09.2018 15:30 Marjan MB 4 : 0 Todorovce
23.09.2018 11:00 Lemind 1953 4 : 2 Moravac
23.09.2018 15:30 Gradac 3 : 3 Sloboda
23.09.2018 15:30 Plantaža 3 : 0 Veliko Trnjane
23.09.2018 15:30 Milanovo 3 : 1 Radnik Sušica
23.09.2018 15:30 Zadrugar 1 : 3 Budućnost (PD)
23.09.2018 15:30 Gorki 1 : 1 Premijer
23.09.2018 15:30 Cer 1 : 3 Sloboda
23.09.2018 15:30 Budućnost 1929 (ZM) 2 : 1 Majur
23.09.2018 15:30 Drina 5 : 0 Napredak
23.09.2018 15:30 Sloga (MA) 1 : 0 Provo 2015
23.09.2018 15:30 Sloga (KR) 0 : 1 Šipurske livade
23.09.2018 15:30 Pričinović 0 : 4 Trešnjevka
23.09.2018 15:30 Vlašić 4 : 2 Rankovac
23.09.2018 15:30 Vojvoda Stepa Stepanović 3 : 2 Dobrava
23.09.2018 16:00 Slavija 4 : 1 Jedinstvo (M)
23.09.2018 16:00 Tisa 9 : 0 Tromedja
23.09.2018 16:00 Potisje 2 : 2 Čoka
23.09.2018 16:00 Jedinstvo (SK) 1 : 3 Jadran
23.09.2018 16:00 Hajduk 0 : 0 Graničar
23.09.2018 16:00 Šampion 1 : 4 AFK
23.09.2018 16:00 Naša Zvezda 2 : 1 Mladost
23.09.2018 16:00 Budućnost 3 : 0 Slavija
23.09.2018 16:00 Sloga 1 : 2 Bački Hajduk
23.09.2018 16:00 Maglić 4 : 1 Bačka (D)
23.09.2018 15:30 Polet (B) 4 : 1 Polet (V)
23.09.2018 15:30 Stig 1955 2 : 1 Sloga (M)
23.09.2018 15:30 Vihor 5 : 2 Žika Marković Uča
23.09.2018 15:30 Mladost (B) 1 : 0 Desine
23.09.2018 15:30 Sirakovo 0 : 1 Sloga (L)
23.09.2018 15:30 Napredak (P) 3 : 0 Napredak 1934
23.09.2018 15:30 Omladinac (B) 3 : 2 Integral
23.09.2018 15:30 Napredak (S) 5 : 0 Jedinstvo (K)
23.09.2018 15:30 Sloga 1952 1 : 3 Bata Bulić
23.09.2018 15:30 Manastirica 4 : 0 Zadrugar (T)
23.09.2018 15:30 Napredak 1936 0 : 0 Radnički (K)
23.09.2018 16:00 Mladost Radost 6 : 1 Jedinstvo
23.09.2018 16:00 Budućnost 3 : 1 Mladost (R)
23.09.2018 16:00 Pobeda 0 : 7 Tomislavci
23.09.2018 15:30 Mladi Borac 2 : 0 Strmovo
23.09.2018 15:30 Šumadija (MC) 5 : 3 Vreoci
23.09.2018 15:30 Bistrica 1 : 3 Mladost (Č)
23.09.2018 15:30 Milutinovac 0 : 3 Mala Vrbica
23.09.2018 15:30 Omladinac 1 : 0 Koča Andjelković
23.09.2018 15:30 Egeta 0 : 3 Lokomotiva
23.09.2018 15:30 OFK Student 2 : 0 Ivanča
23.09.2018 15:30 Vlaška 2 : 1 Markovac
23.09.2018 15:30 Šepšin 2 : 1 Sloga
23.09.2018 15:30 Borac 4 : 2 Omladinac
23.09.2018 16:00 Stari Tamiš 0 : 4 Budućnost
23.09.2018 16:00 Omladinac 0 : 2 Proleter
23.09.2018 16:00 Borac 1 : 1 BSK Bavanište
23.09.2018 16:00 Kolonija 4 : 3 Dolovo
23.09.2018 16:00 Jedinstvo 11 : 3 Mladost
23.09.2018 16:00 Polet 6 : 4 Mundial
23.09.2018 16:00 Slavia 3 : 1 Vojlovica 2018
23.09.2018 16:00 Omladinac 1927 3 : 1 Pobeda
23.09.2018 16:00 Glogonj 0 : 2 Unirea
23.09.2018 11:00 Prijatelji 3 : 1 Mršinci
23.09.2018 15:30 Morava (K) 3 : 0 Vujan
23.09.2018 13:00 Kej 0 : 0 Mladost (A)
23.09.2018 15:30 Čačak 94 0 : 1 Planinac
23.09.2018 15:30 Petrijevac 2 : 1 Badljevica
23.09.2018 15:30 Omladinac 1 : 0 Landol
23.09.2018 15:30 Drugovac 2 : 0 Lunjevac
23.09.2018 15:30 Vrbovac 2 : 1 Stari Hrast 2018
23.09.2018 15:30 Hajduk Veljko 1934 1 : 3 Budućnost
23.09.2018 15:30 OFK Slavija 0 : 5 Vučak
23.09.2018 15:30 Jezava 1 : 3 Skobalj
23.09.2018 16:00 Željuša 7 : 0 Mladost
23.09.2018 16:00 Rongo Siti 8 : 1 Veliki Suvodol
23.09.2018 16:00 Lokomotiva 1 : 1 Temac
23.09.2018 15:30 Mladost 2 : 2 Dunav
23.09.2018 15:30 Jedinstvo 0 : 1 Aleksa Šantić
23.09.2018 15:30 Terekveš 3 : 0 OFK Šikara
23.09.2018 15:30 Partizan 1 : 1 Kordun
23.09.2018 15:30 Omladinac (D) 3 : 2 Hajduk
23.09.2018 15:30 Omladinac (B) 4 : 0 Zadrugar
23.09.2018 11:00 Gredetin 1 : 1 Ratar
23.09.2018 15:30 Borac 0 : 2 Polet (V)
23.09.2018 11:00 OFK Rutevac 1908 1 : 0 Škriljac
23.09.2018 16:00 Hajduk 1 : 3 Udarnik Višnjevac
23.09.2018 16:00 Lokomotiva 1 : 3 Čantavir
23.09.2018 16:00 OFK Mala Bosna 2015 3 : 2 Elektrovojvodina
23.09.2018 16:00 Bikovo 3 : 2 Palić
23.09.2018 16:00 Žednik 4 : 2 Solid
23.09.2018 16:00 Šilopaj 0 : 4 Takovski Ustanak
23.09.2018 16:00 Ozremica 1 : 3 Donja Vrbava
23.09.2018 16:00 Jablanica 2 : 4 Velereč 94
23.09.2018 16:00 FC Stella Rossa 0 : 3 Šumadija
23.09.2018 16:00 Omladinac 1 : 1 Brezak
23.09.2018 15:30 Mladost (NS) 0 : 4 Obilić
23.09.2018 15:30 Mladost 1948 0 : 4 Jedinstvo
23.09.2018 15:30 Omladinac 3 : 0 Jasenica
23.09.2018 15:30 Jasenica 2017 3 : 0 Palanka
23.09.2018 15:30 Bačinac 1 : 0 Radnik
23.09.2018 16:30 Voćar 1 : 4 Gorušica
23.09.2018 16:30 Sloga 0 : 1 Jelica
23.09.2018 16:30 Prilike 3 : 0 Bratstvo
23.09.2018 16:30 Dedinje Junajted 3 : 1 Radnički
23.09.2018 16:30 Vrelo 2 : 2 Brezova
23.09.2018 16:30 Gradina 0 : 3 Bjelica
23.09.2018 16:30 Kapedunum 4 : 2 Kriva Reka
23.09.2018 11:00 Tara : Soko
23.09.2018 16:00 Sebečevac 5 : 1 Konjuh
23.09.2018 16:00 Gornji Stepoš 3 : 1 Modrica
23.09.2018 16:00 Rasina 1 : 4 Žabare
23.09.2018 11:00 Zdravinje 4 : 1 Parunovac
23.09.2018 16:00 Bukovica 0 : 4 Borac
23.09.2018 11:00 Čarapan 2 : 4 Mladost VPD
23.09.2018 10:00 Jugovići 6 : 1 Dobrič
23.09.2018 10:00 Borac 1 : 2 Arbanasce
23.09.2018 16:00 Koprijan 1 : 2 Sloga
23.09.2018 16:00 Lepaja 2018 2 : 6 Baličevac
23.09.2018 16:00 Slemen 5 : 0 Sloga
23.09.2018 16:00 Palilulac 0 : 2 Rtanj
23.09.2018 16:00 Kolonija 3 : 2 Ćava
23.09.2018 16:00 Košutnjak 1 : 2 Vinogradi DB
23.09.2018 16:00 Divostin 0 : 2 OFK Žeželj
23.09.2018 16:00 Zastava 4 : 0 Sloga Lužnice 2016
23.09.2018 16:00 Maršić 6 : 3 Seljak
23.09.2018 16:30 Plavi Tok 3 : 0 Blagaja
23.09.2018 16:30 Bakionica 5 : 1 Borac
23.09.2018 16:30 Dobrinjac 1 : 1 Napredak
23.09.2018 16:30 Glumač 5 : 3 Duškovci
23.09.2018 16:30 Gorobilje 3 : 0 Trešnjica
23.09.2018 15:30 Rujnik 0 : 12 Radnički 1936
23.09.2018 15:30 Čegar 1946 0 : 2 Jasenovik 2018
23.09.2018 15:30 Supovac 1 : 0 Sloga 1948
23.09.2018 15:30 Spartak 4 : 1 Durlan Siti
23.09.2018 11:00 Vrelo 4 : 1 Rečka
23.09.2018 16:00 Polet 0 : 2 OFK Tamnič
23.09.2018 11:00 Miloševo 0 : 1 Mladost
23.09.2018 15:30 Toplica 2 : 1 Grkinja
23.09.2018 15:30 Pobeda 4 : 2 Mekiš
23.09.2018 15:30 Kaluđerica 1969 2 : 1 Podunavac
23.09.2018 15:30 Zaklopača 3 : 0 Mladost
23.09.2018 11:00 Mrovska 4 : 2 Petrovac 74
23.09.2018 11:00 Verko 3 : 2 Belpos
23.09.2018 11:00 Dragojevac 2 : 1 Hajduk
23.09.2018 11:00 Polet 2 : 1 Mladost 2013
23.09.2018 16:00 Radnik 0 : 4 ISK Izvor
23.09.2018 16:00 Jedinstvo 3 : 2 Donja Mutnica
23.09.2018 16:00 Napredak 1 : 0 Sloga
23.09.2018 16:00 BSK Buljane 4 : 0 Šumadija
23.09.2018 16:00 Budućnost 4 : 3 Razvitak
23.09.2018 16:00 Magnohrom 1 : 2 Miločajac
23.09.2018 16:00 Zgodačica 2 : 0 Milakovac 2018
23.09.2018 16:00 Mladost 1925 0 : 2 Braća Vuković
23.09.2018 16:00 Morava 2 : 0 Šumadija
23.09.2018 16:00 Koštam Polje 3 : 0 Mladost 1981
23.09.2018 16:00 Omladinac 1 : 2 Budućnost
23.09.2018 10:00 Jašunja 1 : 2 Mladost (DL)
23.09.2018 11:00 Rudar 1973 1 : 0 FSU Borac 2018
23.09.2018 11:00 SU Donja Lomnica 1 : 1 Napredak
23.09.2018 11:00 Korman 0 : 4 OFK Jelen
23.09.2018 11:00 Borac BTG 4 : 1 OFK Varna
23.09.2018 11:00 Zablaće 0 : 1 Cerić
23.09.2018 11:00 Volujac 2 : 0 Jedinstvo
23.09.2018 11:00 Žabar 1 : 2 Mladost Slatina
23.09.2018 11:00 Mladost Svileuva 2 : 0 Rudar
23.09.2018 11:00 Stojan Lazarac 2 : 3 Mladost (O)
23.09.2018 15:30 Šumadinac 3 : 0 OFK Radnički
23.09.2018 15:30 Dobra Voda 3 : 0 Omladinac
23.09.2018 15:30 Sloboda 12 : 0 Mladost
23.09.2018 15:30 GFK Tabane 4 : 1 Belica
23.09.2018 15:30 Sloga (Ć) 2 : 1 Dunav
23.09.2018 15:30 Moravac 1933 0 : 5 Ljubičevo
23.09.2018 15:30 Sopot 2 : 3 Proleter 1932
23.09.2018 15:30 Batovac 0 : 0 BSK 1931
23.09.2018 15:30 Zemljoradnik 1 : 1 Mlava (B)
23.09.2018 15:30 Sloga (D) 3 : 1 Sloga 1936
23.09.2018 15:30 Pobeda (SK) 1 : 2 Beli Orao
23.09.2018 15:30 Metalac 1 : 4 Vojvoda Milenko
23.09.2018 11:00 Lipolist 5 : 0 POFK Letnjikovac
23.09.2018 16:00 Borac 1 : 4 Omladinac
23.09.2018 16:00 Pocerina 1 : 4 Petlovača
23.09.2018 11:00 Sloga 2 : 3 Jedinstvo
23.09.2018 11:00 OFK Takovo 5 : 2 Dokmir
23.09.2018 11:00 Omladinac 1 : 1 OFK Stublenica
23.09.2018 11:00 Brgule 2 : 1 Murgaš
23.09.2018 15:30 Panonija 2 : 3 Lider
23.09.2018 15:30 Jedinstvo Lemeš 0 : 5 Borac (BG)
23.09.2018 15:30 Telečka 3 : 0 Dinamo (S)
23.09.2018 11:00 Rudar 1947 7 : 1 Napredak
23.09.2018 10:00 Beli Orlovi 0 : 3 Jedinstvo
23.09.2018 11:00 Bujačić 2 : 2 OFK Povlen
23.09.2018 11:00 Sloga Gorić 2 : 1 Zadrugar
23.09.2018 16:00 OFK Senjak 1 : 2 Kotešica
23.09.2018 16:00 Mali korak 1 : 2 Dračić 2018
23.09.2018 16:30 Hajduk 1 : 5 Mladost
23.09.2018 16:30 Sremac 6 : 0 Vitez
23.09.2018 16:30 OFK Brestač 6 : 2 Kameni
23.09.2018 16:30 Sloven 1 : 2 Srem
23.09.2018 16:00 Banat 3 : 0 Mladost
23.09.2018 16:00 Omladinac 7 : 1 Vršac
23.09.2018 16:00 Hajduk 1 : 3 Banat (D)
23.09.2018 16:00 OFK Banat 0 : 3 Vitorul
23.09.2018 12:00 Tolić 3 : 3 Toplica
23.09.2018 15:00 Joks Junajted 7 : 1 Babajić
23.09.2018 15:00 Proleter 1 : 6 Gornji Lajkovac
23.09.2018 15:30 Resavac 3 : 0 Mladi Radnik
23.09.2018 15:30 Sinđelić 3 : 2 Rudar
23.09.2018 15:30 Mladi Borac 0 : 7 Resava
23.09.2018 15:30 Sloga 1 : 2 Kolubara
23.09.2018 15:30 Proleter 1 : 3 Nepričava
23.09.2018 11:00 Strmovo 1968 3 : 0 Ratkovac
23.09.2018 16:00 Jedinstvo (LJ) 2 : 1 Napredak
23.09.2018 16:00 Jedinstvo (M) 2 : 5 Sremac
23.09.2018 16:00 Jednota 5 : 1 Graničar
23.09.2018 16:00 Erdevik 2017 3 : 1 OFK Bingula
23.09.2018 16:00 Omladinac 3 : 2 Sinđelić
23.09.2018 16:00 Borac 1 : 6 OFK Bačinci
23.09.2018 16:00 Borac (VR) 3 : 1 Noćaj
23.09.2018 16:00 Poletarac 3 : 2 Srem (SR)
23.09.2018 16:00 Borac (R) 2 : 2 Graničar
23.09.2018 16:00 Srem (SM) 2 : 2 Zmaj
23.09.2018 16:00 Sloga 1 : 0 Trgovački
23.09.2018 16:00 Sloboda 0 : 2 Planinac
23.09.2018 15:30 Car Uroš 4 : 1 Fruškogorac
23.09.2018 15:30 Radnički 3 : 0 Planinac
23.09.2018 15:30 Borac 2 : 2 Sloga (M)
23.09.2018 15:30 ČSK 1939 5 : 1 Sloga (K)
23.09.2018 16:00 Graničar 5 : 0 Jedinstvo (K)
23.09.2018 16:00 Jedinstvo (P) 5 : 0 27. Oktobar
23.09.2018 16:00 Sremac 4 : 2 Borac
23.09.2018 16:00 Fruškogorac 2 : 0 Polet
23.09.2018 16:00 Hrtkovci 3 : 1 Vojvodina
23.09.2018 15:30 Vratare 2 : 3 Polet (Š)
23.09.2018 15:30 Polet (K) : Lomnica
23.09.2018 15:30 Grkljane 2 : 0 Zmajevac
23.09.2018 11:00 Padež 1 : 1 Gaglovo
23.09.2018 15:30 Dvorane : Makrešane
23.09.2018 15:30 Štitari 5 : 2 Mladost 2015
23.09.2018 11:00 Budućnost (B) 3 : 1 Kalipolje
23.09.2018 11:00 Mladost (R) 0 : 1 Krćevac 04
23.09.2018 11:00 Jarmenovci 2 : 2 Budućnost MI
23.09.2018 15:30 Mladost (G) 0 : 4 Hajduk
23.09.2018 15:30 Mladost (DB) 2 : 1 Sloga
23.09.2018 15:30 Granit 0 : 3 Gučevo 1929
23.09.2018 15:30 Baštovan 2015 0 : 0 Dunavac
23.09.2018 15:30 Ram 2 : 0 Kumane
23.09.2018 15:30 Srednjevo 0 : 1 Stiški Kurjak
23.09.2018 15:30 Sloga 0 : 0 Mirko Tomić
23.09.2018 11:00 Napredak 1927 2 : 1 BSK 1924
23.09.2018 11:00 Stig (MC) 1 : 1 Sloga 1945
23.09.2018 11:00 Stig (C) 1 : 0 Jedinstvo (S)
23.09.2018 15:30 Mladi borac 2018 3 : 4 Napredak (MK)
23.09.2018 15:30 Mladost (CK) 1 : 2 Feniks
23.09.2018 16:00 Hajduk 1 : 2 Kremenac
23.09.2018 16:00 Dobrača 1 : 2 Bukorovac
23.09.2018 15:30 Gorski Car 4 : 3 Tulež
23.09.2018 13:00 Čobanče 2 : 7 Jezero
23.09.2018 13:00 Crnča 3 : 0 Selanac
23.09.2018 16:00 Mladi radnik 4 : 1 Gradac
23.09.2018 15:30 Bresje 1 : 0 Lipar
23.09.2018 15:30 Jagodina 2 : 4 OFK Dragoševac
23.09.2018 14:30 West Ham United 0 : 0 Chelsea
23.09.2018 17:00 Arsenal 2 : 0 Everton
23.09.2018 12:00 Levante 2 : 6 Sevilla
23.09.2018 16:15 Villarreal 0 : 0 Valencia
23.09.2018 20:00 Real Betis 2 : 2 Athletic Club
23.09.2018 20:45 Barcelona 2 : 2 Girona
23.09.2018 15:30 Bayer Leverkusen 1 : 0 Mainz 05
23.09.2018 18:00 Eintracht 1 : 1 RB Leipzig
23.09.2018 15:00 Bologna 2 : 0 Roma
23.09.2018 15:00 Chievo 0 : 2 Udinese
23.09.2018 20:30 Frosinone 0 : 2 Juventus
23.09.2018 15:00 Lazio 4 : 1 Genoa
23.09.2018 18:00 Milan 2 : 2 Atalanta
23.09.2018 12:30 Torino 1 : 3 Napoli
23.09.2018 17:00 Guingamp 1 : 3 Bordeaux
23.09.2018 15:00 Rennes 1 : 3 PSG
23.09.2018 21:00 Olympique Lyonnais 4 : 2 Olympique Marseille
23.09.2018 16:00 Radnički 1923 0 : 7 Sloga
23.09.2018 15:30 Požarevac 1 : 1 Mašinac Trejs PZP
23.09.2018 13:00 TSC 4 : 0 Karađorđe
23.09.2018 14:00 Zemun 2 : 0 Radnički 2012
23.09.2018 16:00 Polet 1 : 0 Lavice Dubočica
23.09.2018 15:30 Kolibri 3 : 0 Kolubara
23.09.2018 13:30 Rad 0 : 4 Vojvodina
23.09.2018 14:00 Spartak ŽK 3 : 1 OFK Beograd
23.09.2018 13:00 Javor Matis 3 : 0 Budućnost Krušik 2014
23.09.2018 13:00 Novi Pazar 1 : 0 Metalac
23.09.2018 13:00 Šumadija (A) 2 : 1 Radnički 1923
23.09.2018 13:00 Sloga (P) 6 : 0 Mladi radnik 1926
23.09.2018 13:00 Karađorđe 4 : 3 Smederevo 1924
23.09.2018 13:00 Loznica 2 : 2 Sloga (K)
23.09.2018 13:00 Mladost 3 : 0 Sloboda (U)
23.09.2018 10:00 OFK Vršac 0 : 3 OFK Bačka (BP)
23.09.2018 10:00 RFK N.S. 1921 0 : 3 TSC
23.09.2018 09:00 Omladinac 0 : 2 Vojvodina
23.09.2018 10:00 Radnički (SM) 3 : 0 Hajduk 1912
23.09.2018 10:00 Radnički (Z) 4 : 0 Železničar
23.09.2018 Jagodina Tabane 0 : 2 Napredak
23.09.2018 Bor 1 : 0 Radnik
23.09.2018 Car Konstantin 3 : 0 OFK Lugomir
23.09.2018 12:30 IM Rakovica 0 : 4 DIF
23.09.2018 13:00 Bežanija 5 : 4 Brodarac 2
23.09.2018 13:00 Lokomotiva 1 : 0 Radničkin (O)
23.09.2018 13:00 Radnički (NB) 1 : 1 Zemun
23.09.2018 12:00 Grafičar 1 : 4 BSK Borča
23.09.2018 10:00 Crvena zvezda 2 : 3 Njerš Ištvan
23.09.2018 11:00 Polet (K) 0 : 9 Mladost (BJ)
23.09.2018 10:00 Krila Krajine 5 : 1 Bratstvo 1946
23.09.2018 13:00 Zemun 2 : 1 Apolon 4
23.09.2018 11:30 Rad 2 : 0 Vojvodina
23.09.2018 12:00 Spartak ŽK 1 : 1 OFK Beograd
23.09.2018 09:00 Partizan 4 : 0 Teleoptik
23.09.2018 15:00 Radnički (Z) 0 : 2 Real Niš
23.09.2018 10:00 Crvena Zvezda 1 : 2 Čukarički
23.09.2018 11:00 Javor Matis 1 : 6 Budućnost Krušik 2014
23.09.2018 11:00 Novi Pazar 0 : 0 Metalac (GM)
23.09.2018 11:00 Šumadija (A) 1 : 1 Radnički 1923
23.09.2018 11:00 Sloga (P) 2 : 1 Mladi radnik 1926
23.09.2018 11:00 Loznica 4 : 0 Sloga (K)
23.09.2018 11:00 Mladost (L) 2 : 1 Šumadija 1903
23.09.2018 12:00 OFK Vršac 2 : 0 OFK Bačka (BP)
23.09.2018 12:00 RFK N.S. 1921 1 : 2 TSC
23.09.2018 10:00 Proleter 2006 1 : 2 Železničar
23.09.2018 10:00 Radnički (S) 2 : 0 Bečkerek 023
23.09.2018 10:00 Omladinac 2014 0 : 3 Železničar
23.09.2018 17:00 Pazar Juniors 3 : 0 AS
23.09.2018 13:00 Rudar 3 : 0 Jošanica
23.09.2018 13:00 Bane 7 : 2 Tutin
23.09.2018 12:00 Petrika 0 : 4 Petar Puača
23.09.2018 12:00 Slavija 1 : 0 Index
23.09.2018 10:00 Podrinje 1 : 0 GFK Sloven
23.09.2018 12:00 Radnički (SM) 2 : 1 OFK Banat
23.09.2018 10:00 Dunav 3 : 3 Sloga (BNS)
23.09.2018 10:00 Srbobran 3 : 1 ČSK Pivara
23.09.2018 12:00 Bečej 1918 5 : 3 Borac (Š)
23.09.2018 12:00 BAK 2 : 0 Polet
23.09.2018 11:00 Crvena zvezda 2 : 0 Partizan (U)
23.09.2018 11:00 Sloga 9 : 1 Potporanj
23.09.2018 11:00 Radnički (K) 2 : 1 Jedinstvo Stević
23.09.2018 11:00 Gučevo 1929 4 : 2 Borac
23.09.2018 11:00 Urovci 1 : 8 Duboko
23.09.2018 10:00 OFK Beograd MK 1 : 2 Čukarički MK
23.09.2018 11:00 Voždovac MK 5 : 3 BSK Borča MK
23.09.2018 11:00 Lokomotiva MK 5 : 3 Sinđelić MK
23.09.2018 15:30 Rad MK 0 : 1 Crvena zvezda MK
23.09.2018 10:00 Mladost (L) 2 : 0 OFK Vršac
23.09.2018 10:00 Petrika 2 : 0 Petar Puača
23.09.2018 10:00 Bajša 1 : 2 Vinogradar
23.09.2018 10:30 Preporod 0 : 5 Obilić
23.09.2018 10:00 Tavankut 0 : 19 Spartak
23.09.2018 10:00 CFK 7 : 0 Mladost APA
23.09.2018 11:30 Njerš Ištvan 1 : 5 Radnički (S)
23.09.2018 10:00 OFK Bačka 2 : 1 Bečej 1918
23.09.2018 10:00 Crvenka 0 : 4 Arena Su
23.09.2018 19:00 Novi Pazar B 3 : 0
23.09.2018 Sport Club 99 B :
23.09.2018 10:00 Jedinstvo 2017 0 : 3 OFK Ras
23.09.2018 11:00 Tutin 2 : 7
23.09.2018 10:00 Hajdučica 3 : 0 Karaš (J)
23.09.2018 10:00 BAK 0 : 5 Coerver junior FA
23.09.2018 11:00 Stari Tamiš 0 : 5 Budućnost (BB)
23.09.2018 10:00 Mladost (V) 3 : 0 Sloga
23.09.2018 11:00 Slavia 2 : 0 Glogonj
23.09.2018 10:00 Mundial 8 : 1 Spartak 1911
23.09.2018 11:00 Dolina 8 : 4 Mladost (O)
23.09.2018 09:00 Spartak '06 4 : 0 AFK
23.09.2018 Rudar 3 : 4 Jedinstvo 2017
23.09.2018 11:00 Rudar 3 : 1 Pazar Juniors B
23.09.2018 13:00 Vlada Dimitrijević 4 : 6 Sport Club 99 B
23.09.2018 Pčelinjo 2 4 : 2 Gučevo 1929
23.09.2018 Pčelinjo : Loznica 2
23.09.2018 16:30 Plavi 2000 5 : 2 Dunav

Košarka

23.09.2018 21:00 Budućnost VOLI 75 : 89 Crvena zvezda MTS 0:1

Odbojka

23.09.2018 09:00 Blok Aut 3 : 0 Mladenovac
23.09.2018 09:00 Roda 3 : 0 Crnjanski
23.09.2018 10:45 AS 3 : 0 Partizan
23.09.2018 10:45 Lucky Star 0 : 3 Železničar

Rukomet

23.09.2018 19:00 Vojvodina 20 : 23 PPD Zagreb
23.09.2018 18:00 Partizan 25 : 25 Metaloplastika
23.09.2018 17:00 Hajduk Veljko 33 : 27 Vranje 1957
23.09.2018 20:30 Lokomotiva 21 : 25 Dubočica 54
23.09.2018 19:00 Proleter 34 : 30 Morava
23.09.2018 19:30 Mačva 25 : 27 Kolubara
23.09.2018 20:30 SC Voždovac 2012 29 : 30 Lavovi BP
23.09.2018 17:00 Mladost