XS
SM
MD
LG

Prona─Ĺeno ukupno 698 utakmica za dan
Subota, 6 Oktobar 2018


Fudbal

OFK Vršac
Vršac
2 : 0
Cement
Beo─Źin
06.10.2018 15:30
OFK Vršac
2 : 0
Cement
Mladost
Ba─Źki Jarak
2 : 0
┼Żelezni─Źar
Pan─Źevo
06.10.2018 15:30
Mladost
2 : 0
┼Żelezni─Źar
─îSK Pivara
─îelarevo
0 : 5
Kabel
Novi Sad
06.10.2018 15:30
─îSK Pivara
0 : 5
Kabel
Dinamo 1945
Pan─Źevo
0 : 1
Omladinac
Novi Banovci
06.10.2018 15:30
Dinamo 1945
0 : 1
Omladinac
Radni─Źki (NP)
Nova Pazova
0 : 0
Borac
Sakule
06.10.2018 15:30
Radni─Źki (NP)
0 : 0
Borac
Radni─Źki (SM)
Sremska Mitrovica
4 : 1
Dunav
Stari Banovci
06.10.2018 15:30
Radni─Źki (SM)
4 : 1
Dunav
Bratstvo 1946
Prigrevica
4 : 2
Crvena zvezda
Novi Sad
06.10.2018 15:30
Bratstvo 1946
4 : 2
Crvena zvezda
Hajduk 1912
Kula
2 : 0
Ba─Źka 1901
Subotica
06.10.2018 15:30
Hajduk 1912
2 : 0
Ba─Źka 1901
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
0 : 0
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
06.10.2018 15:00
Budućnost Krušik 2014
0 : 0
Proleter Mihajlovac
Sloga (P┼Ż)
Po┼żega
2 : 0
Jošanica
Novi Pazar
06.10.2018 15:00
Sloga (P┼Ż)
2 : 0
Jošanica
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
1 : 1
Loznica
Loznica
06.10.2018 15:00
Sloga 33
1 : 1
Loznica
Šumadija (A)
Aran─Ĺelovac
0 : 0
FAP
Priboj
06.10.2018 15:00
Šumadija (A)
0 : 0
FAP
Mladi radnik 1926
Po┼żarevac
1 : 0
Mokra Gora
Zubin Potok
06.10.2018 15:00
Mladi radnik 1926
1 : 0
Mokra Gora
Jedinstvo (Ub)
Ub
0 : 1
Smederevo 1924
Smederevo
06.10.2018 15:00
Jedinstvo (Ub)
0 : 1
Smederevo 1924
Jedinstvo (P)
Para─çin
0 : 3
Radni─Źki (P)
Pirot
06.10.2018 15:00
Jedinstvo (P)
0 : 3
Radni─Źki (P)
GFK Dubo─Źica
Leskovac
3 : 0
Dunav
Prahovo
06.10.2018 15:00
GFK Dubo─Źica
3 : 0
Dunav
Radni─Źki (S)
Svilajnac
2 : 1
Rtanj
Boljevac
06.10.2018 15:00
Radni─Źki (S)
2 : 1
Rtanj
Jedinstvo (B)
Bošnjace
2 : 0
Trstenik PPT
Trstenik
06.10.2018 15:00
Jedinstvo (B)
2 : 0
Trstenik PPT
Radni─Źki (NB)
Novi Beograd
1 : 2
Lokomotiva
Beograd
06.10.2018 14:30
Radni─Źki (NB)
1 : 2
Lokomotiva
BASK
Beograd
1 : 2
Crvena Zvezda
Mali Mokri Lug
06.10.2018 10:00
BASK
1 : 2
Crvena Zvezda
OFK Beograd
Beograd
0 : 1
Brodarac
Novi Beograd
06.10.2018 14:30
OFK Beograd
0 : 1
Brodarac
Jedinstvo
Sur─Źin
1 : 1
Kolubara
Lazarevac
06.10.2018 14:30
Jedinstvo
1 : 1
Kolubara
IMT
Novi Beograd
1 : 0
BSK Bor─Źa
Bor─Źa
06.10.2018 14:30
IMT
1 : 0
BSK Bor─Źa
Grafi─Źar
Beograd
6 : 2
Radni─Źki (O)
Obrenovac
06.10.2018 10:00
Grafi─Źar
6 : 2
Radni─Źki (O)
Krajina
Krajišnik
2 : 1
Sloga
Plandište
06.10.2018 15:30
Krajina
2 : 1
Sloga
Kozara
Banatsko Veliko Selo
1 : 0
BAK
Bela Crkva
06.10.2018 15:30
Kozara
1 : 0
BAK
Jedinstvo (NB)
Novi Be─Źej
8 : 0
OFK Proleter
Banatski Karlovac
06.10.2018 15:30
Jedinstvo (NB)
8 : 0
OFK Proleter
Begej
┼Żiti┼íte
1 : 0
┼ŻAK
Kikinda
06.10.2018 15:30
Begej
1 : 0
┼ŻAK
Budu─çnost
Srpska Crnja
4 : 2
Radni─Źki (S)
Sutjeska
06.10.2018 15:30
Budu─çnost
4 : 2
Radni─Źki (S)
Kikinda 1909
Kikinda
3 : 4
Jedinstvo (BK)
Banatsko Kara─Ĺor─Ĺevo
06.10.2018 15:30
Kikinda 1909
3 : 4
Jedinstvo (BK)
Radni─Źki (K)
Kovin
0 : 1
Sloboda
Novi Kozarci
06.10.2018 15:30
Radni─Źki (K)
0 : 1
Sloboda
Podrinje
Ma─Źvanska Mitrovica
4 : 0
Hajduk (B)
Beška
06.10.2018 15:30
Podrinje
4 : 0
Hajduk (B)
Crvenka
Crvenka
2 : 0
Mladost APA
Apatin
06.10.2018 15:30
Crvenka
2 : 0
Mladost APA
Sloga (─î)
─îonoplja
2 : 1
Tisa
Adorjan
06.10.2018 15:30
Sloga (─î)
2 : 1
Tisa
Sloga
Kraljevo
1 : 2
Real
Podunavci
06.10.2018 15:00
Sloga
1 : 2
Real
Šumadija 1903
Kragujevac
0 : 1
Trep─Źa
Kosovska Mitrovica
06.10.2018 15:00
Šumadija 1903
0 : 1
Trep─Źa
Apolon 2018
Kova─Źi
0 : 3
Go─Ź
Vrnja─Źka Banja
06.10.2018 15:00
Apolon 2018
0 : 3
Go─Ź
Kara─Ĺor─Ĺe
Topola
0 : 0
Zvi┼żd
Ku─Źevo
06.10.2018 15:00
Kara─Ĺor─Ĺe
0 : 0
Zvi┼żd
Morava
Velika Plana
11 : 0
Homoljac
┼Żagubica
06.10.2018 15:00
Morava
11 : 0
Homoljac
VGSK
Veliko Gradište
1 : 0
Mladi borac
Veliko Orašje
06.10.2018 15:00
VGSK
1 : 0
Mladi borac
Spartak 1924
Ljig
0 : 1
┼Żelezni─Źar
Lajkovac
06.10.2018 15:00
Spartak 1924
0 : 1
┼Żelezni─Źar
Radni─Źki (V)
Valjevo
3 : 0
Ribnica
Mionica
06.10.2018 15:00
Radni─Źki (V)
3 : 0
Ribnica
Radni─Źki ┼áaba─Źki
Šabac
3 : 1
Brezovica
Brezovica
06.10.2018 15:00
Radni─Źki ┼áaba─Źki
3 : 1
Brezovica
Zadrugar
Lajkovac
1 : 1
OFK Ose─Źina
Ose─Źina
06.10.2018 15:00
Zadrugar
1 : 1
OFK Ose─Źina
Ma─Źva 2005
Bogati─ç
5 : 1
Vrelo Sport
Vrelo
06.10.2018 15:00
Ma─Źva 2005
5 : 1
Vrelo Sport
Takovo
Gornji Milanovac
0 : 1
Budu─çnost
Arilje
06.10.2018 15:00
Takovo
0 : 1
Budu─çnost
Sevojno
Sevojno
3 : 1
Jedinstvo Putevi
U┼żice
06.10.2018 15:00
Sevojno
3 : 1
Jedinstvo Putevi
Sloga
Leskovac
1 : 0
Budu─çnost
Orašje
06.10.2018 15:00
Sloga
1 : 0
Budu─çnost
P─Źinja
Trgovište
2 : 1
Balkanski
Dimitrovgrad
06.10.2018 15:00
P─Źinja
2 : 1
Balkanski
Sloga
Despotovac
3 : 0
┼Żitora─Ĺa
┼Żitora─Ĺa
06.10.2018 15:00
Sloga
3 : 0
┼Żitora─Ĺa
OFK Kosanica
Kuršumlija
0 : 0
Dragocvet
Dragocvet
06.10.2018 15:00
OFK Kosanica
0 : 0
Dragocvet
Svrljig
Svrljig
3 : 0
Rudar Alpos
Aleksina─Źki rudnici
06.10.2018 15:00
Svrljig
3 : 0
Rudar Alpos
─Éerdap
Kladovo
3 : 0
Orljane
Orljane
06.10.2018 15:00
─Éerdap
3 : 0
Orljane
Timok 1919
Zaje─Źar
1 : 1
Kablovi
Zaje─Źar
06.10.2018 15:00
Timok 1919
1 : 1
Kablovi
Napredak
Medoševac
3 : 1
Budu─çnost
Zve─Źka
06.10.2018 14:30
Napredak
3 : 1
Budu─çnost
Leštane
Leštane
0 : 0
Studenski Grad
Novi Beograd
06.10.2018 14:30
Leštane
0 : 0
Studenski Grad
Delija
Mokrin
0 : 1
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
06.10.2018 15:00
Delija
0 : 1
Crvena zvezda (VS)
Proleter 2006
Zrenjanin
0 : 0
2. Oktobar
Kumane
06.10.2018 15:00
Proleter 2006
0 : 0
2. Oktobar
Tvr─Ĺava
Ba─Ź
2 : 0
Lipar
Lipar
06.10.2018 15:00
Tvr─Ĺava
2 : 0
Lipar
┼ŻAK
Sombor
1 : 1
Kulpin
Kulpin
06.10.2018 15:00
┼ŻAK
1 : 1
Kulpin
Sloven
Ruma
1 : 0
Partizan
Vitojevci
06.10.2018 16:00
Sloven
1 : 0
Partizan
Mladi rudar 1954
Bukovik
1 : 2
Šumadinac (N)
Natalinci
06.10.2018 15:00
Mladi rudar 1954
1 : 2
Šumadinac (N)
Sloga Bat 1924
Bato─Źina
4 : 0
Omladinac
Donja Ra─Źa
06.10.2018 15:00
Sloga Bat 1924
4 : 0
Omladinac
Fruškogorski partizan
Bukovac
2 : 1
Petrovaradin
Petrovaradin
06.10.2018 15:30
Fruškogorski partizan
2 : 1
Petrovaradin
Omladinac
Stepanovi─çevo
0 : 4
Mladost
Novi Sad
06.10.2018 15:30
Omladinac
0 : 4
Mladost
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
6 : 1
OFK Sirig
Sirig
06.10.2018 15:30
RFK Novi Sad 1921
6 : 1
OFK Sirig
Panonija IM Topola
Panonija
0 : 7
Jadran
Feketi─ç
06.10.2018 15:30
Panonija IM Topola
0 : 7
Jadran
Sloga
Ostoji─çevo
3 : 1
─Éur─Ĺin
─Éur─Ĺin
06.10.2018 15:30
Sloga
3 : 1
─Éur─Ĺin
Napredak
Nadalj
0 : 1
Proleter (RS)
Ravno Selo
06.10.2018 15:30
Napredak
0 : 1
Proleter (RS)
Balkan Mirijevo
Beograd
3 : 1
Sin─Ĺeli─ç
Ugrinovci
06.10.2018 14:30
Balkan Mirijevo
3 : 1
Sin─Ĺeli─ç
Borac (O)
Ostru┼żnica
1 : 0
Rakovica
Rakovica
06.10.2018 14:30
Borac (O)
1 : 0
Rakovica
Šumadija
Šopić
4 : 2
Lisovi─ç
Lisovi─ç
06.10.2018 14:30
Šumadija
4 : 2
Lisovi─ç
Ov─Źar
Markovica
2 : 1
Ozrem
Ozrem
06.10.2018 15:00
Ov─Źar
2 : 1
Ozrem
Slatina
Slatina
4 : 1
Napredak
Svra─Źkovci
06.10.2018 15:00
Slatina
4 : 1
Napredak
Omladinac
Novo Selo
3 : 1
Granit
Jo┼íani─Źka banja
06.10.2018 15:30
Omladinac
3 : 1
Granit
Rudar
Baljevac
1 : 0
OFK Ras
Novi Pazar
06.10.2018 15:30
Rudar
1 : 0
OFK Ras
Jedinstvo 1936
Kruševac
8 : 1
Poljoprivrednik
Po─Źekovina
06.10.2018 15:00
Jedinstvo 1936
8 : 1
Poljoprivrednik
Jevremovac
Jevremovac
0 : 5
Cer
Jadranska Lešnica
06.10.2018 15:00
Jevremovac
0 : 5
Cer
Jedinstvo 1945 (VL)
Vladimirci
4 : 0
Sloga (LŠ)
Lipni─Źki ┼áor
06.10.2018 15:00
Jedinstvo 1945 (VL)
4 : 0
Sloga (LŠ)
Jedinstvo Stevi─ç
Ka─Źarevo
0 : 0
Partizan (G)
Gaj
06.10.2018 15:30
Jedinstvo Stevi─ç
0 : 0
Partizan (G)
Dunav
Banatska Palanka
1 : 3
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
06.10.2018 15:30
Dunav
1 : 3
Sloga (BNS)
Jedinstvo (Lj)
Ljubinje
2 : 4
Omladinac (Š)
Šetonje
06.10.2018 15:00
Jedinstvo (Lj)
2 : 4
Omladinac (Š)
─Éerdap
Golubac
2 : 1
Rudar (K)
Krepoljin
06.10.2018 15:00
─Éerdap
2 : 1
Rudar (K)
Makce
Makce
0 : 5
Budu─çnost
Vezi─Źevo
06.10.2018 15:00
Makce
0 : 5
Budu─çnost
Moravac
─îe─Źina
1 : 0
Radni─Źki 1924
Ko─Źane
06.10.2018 15:00
Moravac
1 : 0
Radni─Źki 1924
Napredak 2012
Krušje
6 : 1
Radni─Źki 1947
─îapljinac
06.10.2018 15:00
Napredak 2012
6 : 1
Radni─Źki 1947
Mladi radnik
Radinac
1 : 0
Proleter 1947
Vranovo
06.10.2018 15:00
Mladi radnik
1 : 0
Proleter 1947
Brestovac
Borski Brestovac
4 : 1
Šarbanovac
Šarbanovac
06.10.2018 15:00
Brestovac
4 : 1
Šarbanovac
Pore─Ź
Donji milanovac
0 : 3
Rudna Glava
Rudna Glava
06.10.2018 15:00
Pore─Ź
0 : 3
Rudna Glava
BSK
Bukov─Źe
0 : 1
Branik
Štubik
06.10.2018 15:00
BSK
0 : 1
Branik
Banjani
Banjani
2 : 0
ZSK
Valjevo
06.10.2018 14:00
Banjani
2 : 0
ZSK
Rubribreza
Rubribreza
2 : 0
Radnik
Ub
06.10.2018 14:00
Rubribreza
2 : 0
Radnik
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
1 : 3
OFK Br─Ĺanac
Valjevo
06.10.2018 14:00
Pepeljevac
1 : 3
OFK Br─Ĺanac
21. oktobar
Kragujevac
2 : 3
Pobeda 1926
Beloševac
06.10.2018 15:00
21. oktobar
2 : 3
Pobeda 1926
Crnokosa
Kosjeri─ç
3 : 2
─îajetina
─îajetina
06.10.2018 15:30
Crnokosa
3 : 2
─îajetina
Mid┼żor (K)
Kalna
1 : 3
OFK 019
Zaje─Źar
06.10.2018 15:30
Mid┼żor (K)
1 : 3
OFK 019
Senjak
Pirot
4 : 2
Spartak
Pirot
06.10.2018 15:30
Senjak
4 : 2
Spartak
Vladimir Durkovi─ç
Berilovac
4 : 0
Dragoš
Pirot
06.10.2018 15:30
Vladimir Durkovi─ç
4 : 0
Dragoš
Borac
Barje ─îiflik
0 : 3
Rajko Miti─ç
Bela Palanka
06.10.2018 15:30
Borac
0 : 3
Rajko Miti─ç
Omladinac (GK)
Gornji Komren
0 : 1
─îegar 2013
Kamenica
06.10.2018 15:00
Omladinac (GK)
0 : 1
─îegar 2013
Nebeski Andjeli
Vranje
5 : 0
FSU Ju┼żna pruga
Stubal (Vladi─Źin Han)
06.10.2018 15:00
Nebeski Andjeli
5 : 0
FSU Ju┼żna pruga
Polet
Laplje Selo
4 : 1
Ugljare
Ugljare
06.10.2018
Polet
4 : 1
Ugljare
Gracko
Staro Gracko
0 : 1
Sitnica
Lepina
06.10.2018
Gracko
0 : 1
Sitnica
Oskar
Pasjane
0 : 1
Kusce
Gornje Kusce
06.10.2018 14:00
Oskar
0 : 1
Kusce
Crvena Jabuka
Ub
1 : 1
Joševa
Joševa
06.10.2018 15:00
Crvena Jabuka
1 : 1
Joševa
Kaleni─ç
Kaleni─ç
1 : 1
Šarbane
Šarbane
06.10.2018 15:00
Kaleni─ç
1 : 1
Šarbane
Skela
Skela
6 : 1
Jedinstvo
Dren
06.10.2018 14:30
Skela
6 : 1
Jedinstvo
Krtinska
Krtinska
1 : 2
Rojkovac
Obrenovac
06.10.2018 14:30
Krtinska
1 : 2
Rojkovac
Borac
Ušće
3 : 1
Pobednik
Piroman
06.10.2018 14:30
Borac
3 : 1
Pobednik
Rvati
Obrenovac
4 : 3
Polet
Grabovac
06.10.2018 14:30
Rvati
4 : 3
Polet
┼Żelezni─Źar
Novi Sad
10 : 0
Dinamo
Budisava
06.10.2018 15:30
┼Żelezni─Źar
10 : 0
Dinamo
Veternik
Veternik
1 : 0
OFK Futog
Futog
06.10.2018 15:30
Veternik
1 : 0
OFK Futog
Vinogradar
Gudurica
2 : 0
Janošik
Janošik
06.10.2018 15:30
Vinogradar
2 : 0
Janošik
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
2 : 0
Sloga (M)
Margita
06.10.2018 15:30
Vojvodina (CC)
2 : 0
Sloga (M)
Garevina
Garevina
0 : 3
Rubin
Donji Stupanj
06.10.2018 15:00
Garevina
0 : 3
Rubin
Kamenorezac 76
Dublje
3 : 3
Mladost
Toljevac
06.10.2018 15:00
Kamenorezac 76
3 : 3
Mladost
Sloga (D)
Dašnica
5 : 1
Ušće
Grad Stala─ç
06.10.2018 15:00
Sloga (D)
5 : 1
Ušće
Vinora─Źa
Vinora─Źa
2 : 0
Osaonica
Bagrdan
06.10.2018 15:00
Vinora─Źa
2 : 0
Osaonica
Morava
Ribare
0 : 0
Šantarovac
Šantarovac
06.10.2018 15:00
Morava
0 : 0
Šantarovac
Ursule
Ursule
1 : 3
Jedinstvo (D)
Duboka (Jagodina)
06.10.2018 15:00
Ursule
1 : 3
Jedinstvo (D)
Beljanica
Strmosten
2 : 2
Rudar (St)
Stenjevac
06.10.2018 15:00
Beljanica
2 : 2
Rudar (St)
Napredak
Stubica
2 : 2
Pomoravlje
Ostrikovac
06.10.2018 15:00
Napredak
2 : 2
Pomoravlje
15. Avgust 1950
Lomnica
1 : 1
Mladost (J)
Jovac
06.10.2018 15:00
15. Avgust 1950
1 : 1
Mladost (J)
Potisje
Kni─çanin
5 : 0
Jedinstvo
E─Źka
06.10.2018 15:00
Potisje
5 : 0
Jedinstvo
Tamiš
Farka┼żdin
5 : 1
┼ŻFK Banat
Zrenjanin
06.10.2018 15:00
Tamiš
5 : 1
┼ŻFK Banat
OFK Klek
Klek
2 : 3
MSK
Mihajlovo
06.10.2018 15:00
OFK Klek
2 : 3
MSK
OFK Gradnulica
Zrenjanin
3 : 3
Zadrugar
Lazarevo
06.10.2018 15:00
OFK Gradnulica
3 : 3
Zadrugar
OFK Staji─çevo
Staji─çevo
2 : 0
ASK
Aradac
06.10.2018 15:00
OFK Staji─çevo
2 : 0
ASK
Mladost
Belo Blato
2 : 3
Naftagas
Boka
06.10.2018 15:00
Mladost
2 : 3
Naftagas
Sparta ┼Żeleznik
┼Żeleznik
2 : 4
011
Beograd
06.10.2018 14:30
Sparta ┼Żeleznik
2 : 4
011
Djurinci
─Éurinci
5 : 4
Nemeniku─çe
Nemeniku─çe
06.10.2018 15:30
Djurinci
5 : 4
Nemeniku─çe
Mlada krila
Metikoši
1 : 1
Lazac
Lazac
06.10.2018 15:30
Mlada krila
1 : 1
Lazac
Bogutova─Źka Banja
Bogutovac
2 : 4
Mladi radnik 1925
Grdica
06.10.2018 15:30
Bogutova─Źka Banja
2 : 4
Mladi radnik 1925
Jovo Kursula
Cvetke
0 : 0
Tavnik
Tavnik
06.10.2018 15:30
Jovo Kursula
0 : 0
Tavnik
Omladinac-Šumadinac
Vu─Źkovica
4 : 2
Udarnik Trska 1947
Trska
06.10.2018 15:00
Omladinac-Šumadinac
4 : 2
Udarnik Trska 1947
Terekves
Hetin
1 : 2
Omladinac
Ravni Topolovac
06.10.2018 15:00
Terekves
1 : 2
Omladinac
Bega
Novi Itebej
0 : 4
Jedinstvo
Bo─Źar
06.10.2018 15:00
Bega
0 : 4
Jedinstvo
Proleter
Me─Ĺa
1 : 1
Vojvodina
Bašaid
06.10.2018 15:00
Proleter
1 : 1
Vojvodina
1.Oktobar
Srpski Itebej
1 : 2
Napredak (─î)
─îestereg
06.10.2018 15:00
1.Oktobar
1 : 2
Napredak (─î)
Napredak (BT)
Banatska Topola
0 : 2
Roham
Nova Crnja
06.10.2018 15:00
Napredak (BT)
0 : 2
Roham
Kralj Petar I
Topola
5 : 3
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
06.10.2018 15:00
Kralj Petar I
5 : 3
Trešnjevica
Radni─Źki
Pertate
4 : 0
Mladost (B)
Batulovce
06.10.2018 15:00
Radni─Źki
4 : 0
Mladost (B)
Jedinstvo (Š)
Šišava
3 : 0
Todorovce
Todorovce
06.10.2018 15:00
Jedinstvo (Š)
3 : 0
Todorovce
Torpedo 1924
Tabanovi─ç
3 : 0
Zadrugar
Ma─Źvanski Pri─Źinovi─ç
06.10.2018 15:00
Torpedo 1924
3 : 0
Zadrugar
Radni─Źki
Koceljeva
1 : 2
Mladost
Pocerski Pri─Źinovi─ç
06.10.2018 15:00
Radni─Źki
1 : 2
Mladost
Tisa
Padej
1 : 2
Ba─Źka
Mol
06.10.2018 15:30
Tisa
1 : 2
Ba─Źka
Potisje
Kanji┼ża
7 : 0
Jedinstvo (M)
Martonoš
06.10.2018 15:30
Potisje
7 : 0
Jedinstvo (M)
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
2 : 1
Tromedja
Majdan
06.10.2018 15:30
Jedinstvo (SK)
2 : 1
Tromedja
Tornjoš
Tornjoš
5 : 4
─îoka
─îoka
06.10.2018 15:30
Tornjoš
5 : 4
─îoka
Hajduk
Podlokanj
1 : 1
Jadran
Sanad
06.10.2018 15:30
Hajduk
1 : 1
Jadran
Šampion
Orom
1 : 2
Horgoš 1911
Horgoš
06.10.2018 15:30
Šampion
1 : 2
Horgoš 1911
AFK
Ada
3 : 0
Grani─Źar
─Éala
06.10.2018 15:30
AFK
3 : 0
Grani─Źar
Ba─Źka 1945
Ba─Źka Palanka
2 : 0
Ba─Źki Hajduk
Ba─Źko Novo Selo
06.10.2018 15:30
Ba─Źka 1945
2 : 0
Ba─Źki Hajduk
┼Żitkovica 2017
┼Żitkovica
2 : 5
Desine
Desine
06.10.2018 15:00
┼Żitkovica 2017
2 : 5
Desine
Jasenovac
Krepoljin
2 : 1
Bata Buli─ç
Bistrica
06.10.2018 15:00
Jasenovac
2 : 1
Bata Buli─ç
Sloboda
Stara Moravica
1 : 2
Obili─ç
Zmajevo
06.10.2018 15:00
Sloboda
1 : 2
Obili─ç
Borac (A)
Arapovac
1 : 2
Vreoci
Vreoci
06.10.2018 15:00
Borac (A)
1 : 2
Vreoci
Mladost (─î)
─îibutkovica
5 : 1
Petka
Petka
06.10.2018 15:00
Mladost (─î)
5 : 1
Petka
Petli─ç SD 026
Smederevo
5 : 1
Badljevica
Badljevica
06.10.2018 12:00
Petli─ç SD 026
5 : 1
Badljevica
Nišavac
Stani─Źenje
3 : 1
Mladost
Mali Suvodol
06.10.2018 15:30
Nišavac
3 : 1
Mladost
Napredak
Izvor
3 : 3
┼Żelju┼ía
┼Żelju┼ía
06.10.2018 15:30
Napredak
3 : 3
┼Żelju┼ía
Jerma
Sukovo
2 : 1
Temac
Temska
06.10.2018 15:30
Jerma
2 : 1
Temac
Polet (R)
Radevac
1 : 0
Ratar
Gornja Pe┼í─Źanica
06.10.2018 15:00
Polet (R)
1 : 0
Ratar
Borac
Trnjane
0 : 0
Jedinstvo
Bobovište
06.10.2018 15:00
Borac
0 : 0
Jedinstvo
OFK Rutevac 1908
Rutevac
1 : 2
Jastrebac
Tešica
06.10.2018 15:00
OFK Rutevac 1908
1 : 2
Jastrebac
Bjelica
Milatovi─çi
2 : 2
Brezova
Brezova
06.10.2018 15:00
Bjelica
2 : 2
Brezova
Policajac 92
U┼żice
06.10.2018
Kriva Reka
Kriva Reka
06.10.2018
Policajac 92
:
Kriva Reka
Zlatibor 2
─îajetina
06.10.2018
Kotroman
Mokra Gora
06.10.2018
Zlatibor 2
:
Kotroman
Soko
Bajina Bašta
06.10.2018
Raketa
U┼żice
06.10.2018
Soko
:
Raketa
Globoder
Globoder
3 : 0
Konjuh
Konjuh
06.10.2018 15:30
Globoder
3 : 0
Konjuh
Kapid┼żija
Kapid┼żija
0 : 2
Borac
Bivolje
06.10.2018 15:30
Kapid┼żija
0 : 2
Borac
Borac
Azbresnica
1 : 1
Sloga
Jovanovac
06.10.2018
Borac
1 : 1
Sloga
Sokograd
Sokobanja
3 : 0
Sloga
┼Żu─Źkovac
06.10.2018 15:30
Sokograd
3 : 0
Sloga
Napredak
Jošanica
3 : 0
Mladost
Resnik
06.10.2018 15:30
Napredak
3 : 0
Mladost
Aluminjum
Niš
4 : 0
Radni─Źki 1936
Trupale
06.10.2018 15:00
Aluminjum
4 : 0
Radni─Źki 1936
Toplica
Šarlinac
3 : 1
Taskovi─çi
Taskovi─çi
06.10.2018 15:00
Toplica
3 : 1
Taskovi─çi
Mekiš
Mekiš
4 : 2
10. februar
Šajinovac
06.10.2018 15:00
Mekiš
4 : 2
10. februar
Sparta
Kaona
0 : 0
Belpos
Beloti─ç
06.10.2018 15:00
Sparta
0 : 0
Belpos
Mladost 2013
Jazovnik
3 : 2
Mladost (Z)
Zvezd
06.10.2018 15:00
Mladost 2013
3 : 2
Mladost (Z)
Zlatica
Zlatica
2 : 0
Sloga
Jarkovac
06.10.2018 15:00
Zlatica
2 : 0
Sloga
Proleter
Neuzina
4 : 0
Borac
Zrenjanin
06.10.2018 15:00
Proleter
4 : 0
Borac
KSK Konak 1926
Konak
3 : 1
Partizan
Tomaševac
06.10.2018 15:00
KSK Konak 1926
3 : 1
Partizan
Budu─çnost
Lebina
3 : 0
Šumadija
Trešnjevica
06.10.2018 15:00
Budu─çnost
3 : 0
Šumadija
Sloga Obrva
Obrva
1 : 0
Bra─ça Vukovi─ç
La─Ĺevci
06.10.2018 15:30
Sloga Obrva
1 : 0
Bra─ça Vukovi─ç
Stara Čaršija
Kraljevo
1 : 0
Šumadija
Šumarice
06.10.2018 15:30
Stara Čaršija
1 : 0
Šumadija
Omladinac
Drak─Źi─çi
3 : 1
Koštam Polje
Delime─Ĺe
06.10.2018 15:30
Omladinac
3 : 1
Koštam Polje
Jedinstvo 2017
Tutin
3 : 0
Studen Vitez
Studenica
06.10.2018 15:00
Jedinstvo 2017
3 : 0
Studen Vitez
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
4 : 1
Gornje Krajince
Gornje Krajince
06.10.2018 15:00
Gornje Sinkovce
4 : 1
Gornje Krajince
Veternica
Leskovac
3 : 1
ŠFU Derbi 2016
Vlase
06.10.2018 15:00
Veternica
3 : 1
ŠFU Derbi 2016
Atletiko
Donja Jajina
1 : 0
Napredak
Bogojevce
06.10.2018 15:00
Atletiko
1 : 0
Napredak
Boji─ç
Boji─ç
2 : 2
Mladost Slatina
Slatina
06.10.2018 15:30
Boji─ç
2 : 2
Mladost Slatina
Omladinac
Bogatic
4 : 0
Bair
Bogatic
06.10.2018 15:00
Omladinac
4 : 0
Bair
Napredak
Uzve─çe
3 : 4
Radnik
Glogovac
06.10.2018 15:00
Napredak
3 : 4
Radnik
Mladi radnik
Junkovac
1 : 2
Dimitrije Tucovi─ç
Šušnjar
06.10.2018 15:00
Mladi radnik
1 : 2
Dimitrije Tucovi─ç
GFK Tabane
Jagodina
0 : 0
Dobra Voda
Dobra Voda
06.10.2018 15:00
GFK Tabane
0 : 0
Dobra Voda
Trnava
Trnava
1 : 0
Belica
Belica
06.10.2018 15:00
Trnava
1 : 0
Belica
Partizan
Drenovac
4 : 0
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
06.10.2018 15:30
Partizan
4 : 0
POFK Letnjikovac
Sloga
Duvanište
1 : 2
Napredak
Ševarice
06.10.2018 15:30
Sloga
1 : 2
Napredak
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
0 : 2
Omladinac
Slep─Źevi─ç
06.10.2018 15:30
OFK Letnjikovac 1983
0 : 2
Omladinac
Metaloplastika
Šabac
4 : 2
Culjkovi─ç
Culjkovi─ç
06.10.2018 15:30
Metaloplastika
4 : 2
Culjkovi─ç
Duma─Źa
Pocerski Metkovi─ç
0 : 2
Petlova─Źa
Petlova─Źa
06.10.2018 15:30
Duma─Źa
0 : 2
Petlova─Źa
Zvizdar
Zvizdar
5 : 0
Jedinstvo
Milorci
06.10.2018 15:30
Zvizdar
5 : 0
Jedinstvo
SU Stanišić 1920
Stanišić
9 : 2
Dinamo (S)
Sonta
06.10.2018 15:00
SU Stanišić 1920
9 : 2
Dinamo (S)
Sport
Bezdan
1 : 1
Dinamo 1923
Ba─Źki Breg
06.10.2018 15:00
Sport
1 : 1
Dinamo 1923
Kastrum
Gamzigrad
1 : 2
Šljivar
Šljivar
06.10.2018 15:30
Kastrum
1 : 2
Šljivar
Burovac
Burovac
2 : 3
Soko
Krvije
06.10.2018 15:00
Burovac
2 : 3
Soko
Borac
Veliko Laole
2 : 0
Udarnik 2015
─ćovdin
06.10.2018 15:00
Borac
2 : 0
Udarnik 2015
Dobrnje
Dobrnje
0 : 2
Radnik
Pankovo
06.10.2018 15:00
Dobrnje
0 : 2
Radnik
Vukan
┼Żdrelo
3 : 1
Zabr─Ĺe 1936
Zabr─Ĺe
06.10.2018 15:00
Vukan
3 : 1
Zabr─Ĺe 1936
Napredak
Trnov─Źe
1 : 3
Melnica
Melnica
06.10.2018 15:00
Napredak
1 : 3
Melnica
Kotlenik (L)
Selo Leskovac
3 : 0
Grivac
Grivac
06.10.2018
Kotlenik (L)
3 : 0
Grivac
Mladost
Pretoke
2 : 1
Jedinstvo
Oplani─ç
06.10.2018
Mladost
2 : 1
Jedinstvo
Kruševica 1980
Kne┼żevac
1 : 0
Kotlenik (G)
Guncati
06.10.2018
Kruševica 1980
1 : 0
Kotlenik (G)
Zadrugar
Orašac (Obrenovac)
1 : 3
Ljubini─ç
Ljubini─ç
06.10.2018 14:30
Zadrugar
1 : 3
Ljubini─ç
Crvena Zastava
Obrenovac
1 : 5
Partizan
Dra┼żevac
06.10.2018 14:30
Crvena Zastava
1 : 5
Partizan
Trstenica
Trstenica
0 : 1
Proleter
Jasenak
06.10.2018 14:30
Trstenica
0 : 1
Proleter
Solunac
Banatski Sokolac
3 : 1
Vladimirovac
Vladimirovac
06.10.2018 15:30
Solunac
3 : 1
Vladimirovac
Gaj
Veliki Gaj
1 : 6
Grani─Źar
Mileti─çevo
06.10.2018 15:30
Gaj
1 : 6
Grani─Źar
Crvena zvezda
Novi Kozjak
2 : 4
Mladost
Velika Greda
06.10.2018 15:30
Crvena zvezda
2 : 4
Mladost
Jedinstvo (M)
Morovi─ç
2 : 1
Napredak
Vašica
06.10.2018 15:00
Jedinstvo (M)
2 : 1
Napredak
Stara Čaršija
Osaonica
4 : 0
Stevka Bo┼żurevka
Bo┼żurevac
06.10.2018 16:00
Stara Čaršija
4 : 0
Stevka Bo┼żurevka
Topoljak
Grabovac
4 : 1
Mladost
Mala Drenova
06.10.2018 16:00
Topoljak
4 : 1
Mladost
Luk
Vo─çnjak
0 : 1
TE Gu─Źevo
Trbušnica
06.10.2018 15:00
Luk
0 : 1
TE Gu─Źevo
Gu─Źevo 1929
Banja Kovilja─Źa
1 : 0
Sloga
Korenita
06.10.2018 15:00
Gu─Źevo 1929
1 : 0
Sloga
Budu─çnost
Milatovac (┼Żagubica)
3 : 0
Mladost
Krupaja
06.10.2018 15:00
Budu─çnost
3 : 0
Mladost
Pobeda 1953
Osanica
2 : 1
Borac
Vukovac
06.10.2018 15:00
Pobeda 1953
2 : 1
Borac
Proleter
─îetere┼że
2 : 6
BSK
Brzohode
06.10.2018 15:00
Proleter
2 : 6
BSK
Budu─çnost
Ko─Źetin
2 : 1
Polet
Aleksandrovac
06.10.2018 15:00
Budu─çnost
2 : 1
Polet
Mladost
Porodin
1 : 3
Udarnik
Sibnica
06.10.2018 15:00
Mladost
1 : 3
Udarnik
─îoban─Źe
─îitluk
2 : 0
Crn─Źa
Crn─Źa
06.10.2018 13:00
─îoban─Źe
2 : 0
Crn─Źa
Velika Morava
Selo Varvarin
3 : 1
Rubin
Zalogovac
06.10.2018 15:00
Velika Morava
3 : 1
Rubin
Gradac
Plo─Źnik
1 : 0
OFK Orašje
Orašje
06.10.2018 15:00
Gradac
1 : 0
OFK Orašje
OFK Kopaonik 1931
Brus
7 : 0
Jezero
Zlatari
06.10.2018 15:30
OFK Kopaonik 1931
7 : 0
Jezero
┼Żupski biseri
Lacisled
5 : 0
Mladost
Raklja
06.10.2018 15:30
┼Żupski biseri
5 : 0
Mladost
Baštovan
Subotica
2 : 5
Kopaonik
Brus
06.10.2018 15:30
Baštovan
2 : 5
Kopaonik
Prevešt
3 : 0
Goša
Vukmanovac
06.10.2018 16:00
3 : 0
Goša
Leva─Ź 2
Rekovac
1 : 2
Povratak otpisanih
Rekovac
06.10.2018 16:00
Leva─Ź 2
1 : 2
Povratak otpisanih
Prosvetar
Belušić
1 : 4
Polet
Sekuri─Ź
06.10.2018 16:00
Prosvetar
1 : 4
Polet
Bresje
Bresje
2 : 1
Jagodina
Jagodina
06.10.2018 15:00
Bresje
2 : 1
Jagodina
GOŠK
Gabela
0 : 4
Zrinjski
Mostar
06.10.2018 15:30
GOŠK
0 : 4
Zrinjski
Sloboda
Tuzla
0 : 3
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
06.10.2018 15:30
Sloboda
0 : 3
Zvijezda 09
Mladost
Doboj-Kakanj
0 : 6
Sarajevo
Sarajevo
06.10.2018 15:30
Mladost
0 : 6
Sarajevo
Radnik
Bijeljina
3 : 1
Tuzla City
Simin Han
06.10.2018 15:30
Radnik
3 : 1
Tuzla City
Široki Brijeg
Široki Brijeg
2 : 0
Krupa
Krupa na Vrbasu
06.10.2018 18:30
Široki Brijeg
2 : 0
Krupa
Alfa
Modri─Źa
1 : 0
┼Żeljezni─Źar Sport Team
Banja Luka
06.10.2018 15:30
Alfa
1 : 0
┼Żeljezni─Źar Sport Team
Slavija
Isto─Źno Sarajevo
0 : 2
Rudar Prijedor
Prijedor
06.10.2018 15:30
Slavija
0 : 2
Rudar Prijedor
Sloboda
Mrkonji─ç Grad
0 : 0
Podrinje
Janja
06.10.2018 16:00
Sloboda
0 : 0
Podrinje
Sloga
Gornje Crnjelovo
1 : 0
Tekstilac
Derventa
06.10.2018 15:30
Sloga
1 : 0
Tekstilac
Drina
Zvornik
0 : 1
Borac
Banja Luka
06.10.2018 15:30
Drina
0 : 1
Borac
Sutjeska
Fo─Źa
2 : 0
Kozara
Gradiška
06.10.2018 15:30
Sutjeska
2 : 0
Kozara
Grbalj
Radanovi─çi
4 : 0
OFK Petrovac
Petrovac
06.10.2018 14:30
Grbalj
4 : 0
OFK Petrovac
Mornar
Bar
0 : 1
Budu─çnost
Podgorica
06.10.2018 14:30
Mornar
0 : 1
Budu─çnost
OFK Titograd
Podgorica
1 : 1
Iskra
Danilovgrad
06.10.2018 14:30
OFK Titograd
1 : 1
Iskra
Sutjeska
Nikšić
1 : 1
Lov─çen
Cetinje
06.10.2018 14:30
Sutjeska
1 : 1
Lov─çen
Zeta
Golubovci
0 : 0
Rudar
Pljevlja
06.10.2018 14:30
Zeta
0 : 0
Rudar
Adria
Podgorica
0 : 1
Crvena stijena
Podgorica
06.10.2018 12:00
Adria
0 : 1
Crvena stijena
Bratstvo
Cijevna
4 : 0
Gorštak
Kolašin
06.10.2018 15:00
Bratstvo
4 : 0
Gorštak
Brskovo
Mojkovac
0 : 1
Ibar
Ro┼żaje
06.10.2018 15:00
Brskovo
0 : 1
Ibar
Hajduk
Bar
3 : 4
Cetinje
Cetinje
06.10.2018 15:00
Hajduk
3 : 4
Cetinje
Burnley
Burnley
1 : 1
Huddersfield Town
Huddersfield
06.10.2018 16:00
Burnley
1 : 1
Huddersfield Town
Crystal Palace
London
0 : 1
Wolverhampton
Wolverhampton
06.10.2018 16:00
Crystal Palace
0 : 1
Wolverhampton
Leicester
Leicester
1 : 2
Everton
Liverpool
06.10.2018 16:00
Leicester
1 : 2
Everton
Manchester United
Manchester
3 : 2
Newcastle United
Newcastle upon Tyne
06.10.2018 18:30
Manchester United
3 : 2
Newcastle United
Tottenham Hotspur
London
1 : 0
Cardiff City
Cardiff
06.10.2018 16:00
Tottenham Hotspur
1 : 0
Cardiff City
Watford
Watford
0 : 4
AFC Bournemouth
Bournemouth
06.10.2018 16:00
Watford
0 : 4
AFC Bournemouth
Deportivo Alav├ęs
Vitoria-Gasteiz
1 : 0
Real Madrid
Madrid
06.10.2018 18:30
Deportivo Alav├ęs
1 : 0
Real Madrid
Getafe
Getafe (Madrid)
0 : 1
Levante
Valencia
06.10.2018 16:15
Getafe
0 : 1
Levante
Legan├ęs
Legan├ęs
1 : 0
Rayo Vallecano
Madrid
06.10.2018 20:45
Legan├ęs
1 : 0
Rayo Vallecano
Girona
Girona
2 : 3
Eibar
Eibar
06.10.2018 13:00
Girona
2 : 3
Eibar
Bayern
M├╝nchen
0 : 3
Borussia M├Ânchengladbach
M├Ânchengladbach
06.10.2018 18:30
Bayern
0 : 3
Borussia M├Ânchengladbach
Borussia Dortmund
Dortmund
4 : 3
Augsburg
Augsburg
06.10.2018 15:30
Borussia Dortmund
4 : 3
Augsburg
Hannover 96
Hannover
3 : 1
Stuttgart
Stuttgart
06.10.2018 15:30
Hannover 96
3 : 1
Stuttgart
Mainz 05
Mainz
0 : 0
Hertha BSC
Berlin
06.10.2018 15:30
Mainz 05
0 : 0
Hertha BSC
Fortuna
D├╝sseldorf
0 : 2
Schalke 04
Gelsenkirchen
06.10.2018 15:30
Fortuna
0 : 2
Schalke 04
Cagliari
Cagliari
2 : 0
Bologna
Bologna
06.10.2018 15:00
Cagliari
2 : 0
Bologna
Empoli
Empoli
0 : 2
Roma
Roma
06.10.2018 20:30
Empoli
0 : 2
Roma
Udinese
Udine
0 : 2
Juventus
Torino
06.10.2018 18:00
Udinese
0 : 2
Juventus
Amiens SC
Amiens
1 : 0
Dijon
Dijon
06.10.2018 20:00
Amiens SC
1 : 0
Dijon
Angers
Angers
2 : 2
Strasbourg
Strasbourg
06.10.2018 20:00
Angers
2 : 2
Strasbourg
Guingamp
Guingamp
1 : 1
Montpellier
Montpellier
06.10.2018 20:00
Guingamp
1 : 1
Montpellier
Lille
Villeneuve d'Ascq
3 : 1
Saint-Étienne
Saint-├łtienne
06.10.2018 17:00
Lille
3 : 1
Saint-Étienne
Nîmes
Nîmes
0 : 0
Reims
Reims
06.10.2018 20:00
Nîmes
0 : 0
Reims
─îukari─Źki
Beograd
6 : 1
Dinamo
Vranje
06.10.2018 18:00
─îukari─Źki
6 : 1
Dinamo
Vojvodina
Novi Sad
0 : 1
Napredak
Kruševac
06.10.2018 18:00
Vojvodina
0 : 1
Napredak
Radnik
Surdulica
0 : 0
Spartak ┼ŻK
Subotica
06.10.2018 16:00
Radnik
0 : 0
Spartak ┼ŻK
Mladost
Lu─Źani
0 : 1
Radni─Źki (N)
Niš
06.10.2018 16:00
Mladost
0 : 1
Radni─Źki (N)
Rad
Beograd
1 : 3
Proleter
Novi Sad
06.10.2018 18:00
Rad
1 : 3
Proleter
Ma─Źva
Šabac
2 : 0
OFK Ba─Źka
Ba─Źka Palanka
06.10.2018 17:00
Ma─Źva
2 : 0
OFK Ba─Źka
In─Ĺija
In─Ĺija
1 : 2
Trajal
Kruševac
06.10.2018 15:00
In─Ĺija
1 : 2
Trajal
Sloboda
U┼żice
0 : 2
TSC
Ba─Źka Topola
06.10.2018 15:00
Sloboda
0 : 2
TSC
Budu─çnost
Dobanovci
1 : 1
Sin─Ĺeli─ç
Beograd
06.10.2018 15:00
Budu─çnost
1 : 1
Sin─Ĺeli─ç
Slatke male
Burovac
3 : 1
Šabac
Šabac
06.10.2018 15:00
Slatke male
3 : 1
Šabac
Po┼żega
Po┼żega
4 : 2
┼ŻFK Una Fortuna
Kragujevac
06.10.2018 15:00
Po┼żega
4 : 2
┼ŻFK Una Fortuna
Sloga 036
Kraljevo
4 : 1
Jedinstvo
Ub
06.10.2018
Sloga 036
4 : 1
Jedinstvo
┼ŻFU Zvezda B 2018
Beograd
3 : 2
Stajicevo
Stajicevo
06.10.2018
┼ŻFU Zvezda B 2018
3 : 2
Stajicevo
Banat
Vrsac
2 : 0
Spartak 2
Subotica
06.10.2018
Banat
2 : 0
Spartak 2
Nova Kolonija
Kovin
3 : 3
Moskva
Novi Sad
06.10.2018
Nova Kolonija
3 : 3
Moskva
ZFK Toplicanin
Prokuplje
7 : 0
Vu─Źice
Vu─Źje
06.10.2018
ZFK Toplicanin
7 : 0
Vu─Źice
Jagodina
Jagodina
4 : 3
Napredak Junior 2018
Krusevac
06.10.2018
Jagodina
4 : 3
Napredak Junior 2018
Jedinstvo 2014
Pirot
7 : 0
Leva─Ź
Rekovac
06.10.2018
Jedinstvo 2014
7 : 0
Leva─Ź
Mašinac Trejs PZP
Niš
9 : 0
Vojvodina
Novi Sad
06.10.2018 15:00
Mašinac Trejs PZP
9 : 0
Vojvodina
Polet
Sivac
1 : 4
TSC
Kanji┼ża
06.10.2018 16:00
Polet
1 : 4
TSC
Kolibri
Kuršumlija
1 : 4
Lavice Dubo─Źica
Leskovac
06.10.2018 11:00
Kolibri
1 : 4
Lavice Dubo─Źica
Kolubara
Lazarevac
0 : 12
Ma─Źva
Šabac
06.10.2018 13:00
Kolubara
0 : 12
Ma─Źva
Borac
─îa─Źak
1 : 2
Radni─Źki 1923
Kragujevac
06.10.2018 13:00
Borac
1 : 2
Radni─Źki 1923
Petar Pua─Źa
Novi Sad
0 : 4
TSC
Ba─Źka Topola
06.10.2018 10:00
Petar Pua─Źa
0 : 4
TSC
Radni─Źki (Z)
Zrenjanin
0 : 0
Ba─Źka 1901
Subotica
06.10.2018 10:00
Radni─Źki (Z)
0 : 0
Ba─Źka 1901
Mladi borac
Veliko Orašje
1 : 14
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
06.10.2018
Mladi borac
1 : 14
Jasenica 2017
Sloga (BB)
Bajina Bašta
0 : 1
Sloboda
─îa─Źak
06.10.2018 14:30
Sloga (BB)
0 : 1
Sloboda
FAP
Priboj
0 : 0
BIP
─îa─Źak
06.10.2018 14:30
FAP
0 : 0
BIP
Jošanica
Novi Pazar
1 : 1
Polet
Ljubi─ç
06.10.2018 14:30
Jošanica
1 : 1
Polet
Jedinstvo Putevi
U┼żice
4 : 0
Zlatibor
─îajetina
06.10.2018 14:30
Jedinstvo Putevi
4 : 0
Zlatibor
Brezovica
Brezovica
0 : 10
Drina
Ljubovija
06.10.2018 14:30
Brezovica
0 : 10
Drina
Ribnica
Mionica
0 : 1
Radni─Źki
Valjevo
06.10.2018 14:30
Ribnica
0 : 1
Radni─Źki
Radni─Źki ┼áaba─Źki
Šabac
5 : 0
Provo
Provo
06.10.2018 14:30
Radni─Źki ┼áaba─Źki
5 : 0
Provo
Polet (K)
Karavukovo
0 : 3
Njerš Ištvan
Totovo Selo
06.10.2018 10:00
Polet (K)
0 : 3
Njerš Ištvan
Krila Krajine
Ba─Źka Palanka
0 : 0
Crvena zvezda
Novi Sad
06.10.2018 09:00
Krila Krajine
0 : 0
Crvena zvezda
Cement
Beo─Źin
8 : 0
Borac (Sa)
Sakule
06.10.2018 10:00
Cement
8 : 0
Borac (Sa)
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
2 : 3
Radni─Źki (NP)
Nova Pazova
06.10.2018 10:00
Jedinstvo (SP)
2 : 3
Radni─Źki (NP)
Borac
Star─Źevo
3 : 0
Tempo
Sefkerin
06.10.2018 12:00
Borac
3 : 0
Tempo
Strela
Ivanovo
2 : 7
Dolina
Padina
06.10.2018 15:30
Strela
2 : 7
Dolina
OFK Od┼żaci
Od┼żaci
0 : 3
Omladinac
Deronje
06.10.2018 10:30
OFK Od┼żaci
0 : 3
Omladinac
Mladost APA
Apatin
3 : 0
Crvenka
Crvenka
06.10.2018 09:30
Mladost APA
3 : 0
Crvenka
Spektar
Sombor
0 : 3
Mladost (BP)
Ba─Źki Petrovac
06.10.2018
Spektar
0 : 3
Mladost (BP)
Slavija
Pivnice
1 : 3
Hajduk
Stapar
06.10.2018
Slavija
1 : 3
Hajduk
Prva Iskra
Bari─Ź
3 : 0
Posavina
Stubline
06.10.2018 11:00
Prva Iskra
3 : 0
Posavina
Crvena Zastava
Obrenovac
0 : 2
Strelac
Mislodjin
06.10.2018 11:00
Crvena Zastava
0 : 2
Strelac
Polet
Grabovac
5 : 1
Budu─çnost
Zve─Źka
06.10.2018 11:00
Polet
5 : 1
Budu─çnost
Rvati
Obrenovac
3 : 0
Jedinstvo
Dren
06.10.2018 13:00
Rvati
3 : 0
Jedinstvo
AFK
Ada
0 : 7
Senta
Senta
06.10.2018
AFK
0 : 7
Senta
Tisa
Adorjan
2 : 3
Tornjoš
Tornjoš
06.10.2018
Tisa
2 : 3
Tornjoš
Vo┼żdovac
Beograd
2 : 2
Internacional
Beograd
06.10.2018 12:00
Vo┼żdovac
2 : 2
Internacional
Rad
Beograd
6 : 0
Jedinstvo
Ub
06.10.2018 11:00
Rad
6 : 0
Jedinstvo
Spartak ┼ŻK
Subotica
3 : 2
BASK
Beograd
06.10.2018 12:00
Spartak ┼ŻK
3 : 2
BASK
Partizan
Beograd
1 : 0
Vojvodina
Novi Sad
06.10.2018 11:00
Partizan
1 : 0
Vojvodina
Radni─Źki
Novi Beograd
1 : 1
Internacional
Beograd
06.10.2018
Radni─Źki
1 : 1
Internacional
Lokomotiva
Beograd
1 : 2
Rad
Beograd
06.10.2018
Lokomotiva
1 : 2
Rad
Grafi─Źar
Beograd
0 : 0
Sin─Ĺeli─ç
Beograd
06.10.2018
Grafi─Źar
0 : 0
Sin─Ĺeli─ç
Vo┼żdovac
Beograd
3 : 1
IMT
Beograd
06.10.2018
Vo┼żdovac
3 : 1
IMT
Zemun
Zemun
2 : 0
OFK Beograd
Beograd
06.10.2018
Zemun
2 : 0
OFK Beograd
Komgrap
Beograd
06.10.2018
Srem─Źica
Srem─Źica
06.10.2018
Komgrap
:
Srem─Źica
Rad 2
Beograd
8 : 0
Lokomotiva 2
Beograd
06.10.2018
Rad 2
8 : 0
Lokomotiva 2
Leštane
Beograd
2 : 2
Zmaj 1953
Beograd
06.10.2018
Leštane
2 : 2
Zmaj 1953
Zvezdara
Beograd
0 : 0
OFK ┼Żarkovo
Beograd
06.10.2018
Zvezdara
0 : 0
OFK ┼Żarkovo
Sin─Ĺeli─ç 2
Beograd
10 : 0
Stepojevac Vaga
Stepojevac
06.10.2018
Sin─Ĺeli─ç 2
10 : 0
Stepojevac Vaga
OFK Zabre┼żje
Zabre┼żje
06.10.2018
DIF
Beograd
06.10.2018
OFK Zabre┼żje
:
DIF
Be┼żanija
Beograd
4 : 1
OFK Beograd 2
Beograd
06.10.2018
Be┼żanija
4 : 1
OFK Beograd 2
Borac
─îa─Źak
1 : 0
Radni─Źki 1923
Kragujevac
06.10.2018 11:00
Borac
1 : 0
Radni─Źki 1923
Jedinstvo (Ub)
Ub
2 : 1
Mladi radnik 1926
Po┼żarevac
06.10.2018 11:00
Jedinstvo (Ub)
2 : 1
Mladi radnik 1926
In─Ĺija
In─Ĺija
1 : 2
OFK Vršac
Vršac
06.10.2018 12:00
In─Ĺija
1 : 2
OFK Vršac
Petar Pua─Źa
Novi Sad
1 : 4
TSC
Ba─Źka Topola
06.10.2018 12:00
Petar Pua─Źa
1 : 4
TSC
Spartak
Subotica
1 : 2
Borac (NS)
Novi Sad
06.10.2018 12:00
Spartak
1 : 2
Borac (NS)
Proleter 2006
Zrenjanin
5 : 2
Ba─Źka 1901
Subotica
06.10.2018 10:00
Proleter 2006
5 : 2
Ba─Źka 1901
Radni─Źki (S)
Sombor
0 : 1
Hajduk 1912
Kula
06.10.2018 10:00
Radni─Źki (S)
0 : 1
Hajduk 1912
Be─Źkerek 023
Zrenjanin
0 : 0
┼Żelezni─Źar
Pan─Źevo
06.10.2018 12:00
Be─Źkerek 023
0 : 0
┼Żelezni─Źar
Teleoptik
Zemun
4 : 1
BSK 1925
Beograd
06.10.2018
Teleoptik
4 : 1
BSK 1925
Internacional
Beograd
1 : 0
Sin─Ĺeli─ç
Beograd
06.10.2018
Internacional
1 : 0
Sin─Ĺeli─ç
011
Beograd
2 : 0
Be┼żanija
Beograd
06.10.2018
011
2 : 0
Be┼żanija
Lokomotiva
Beograd
0 : 1
Radni─Źki (NB)
Novi Beograd
06.10.2018
Lokomotiva
0 : 1
Radni─Źki (NB)
IMT
Beograd
0 : 3
BSK Bor─Źa
Bor─Źa
06.10.2018
IMT
0 : 3
BSK Bor─Źa
DIF
Beograd
0 : 2
Grafi─Źar
Beograd
06.10.2018
DIF
0 : 2
Grafi─Źar
Kolubara
Lazarevac
4 : 2
Studenski grad
Novi Beograd
06.10.2018
Kolubara
4 : 2
Studenski grad
─Éerdap
Kladovo
1 : 0
Sloga
Despotovac
06.10.2018
─Éerdap
1 : 0
Sloga
Vlasina
Vlasotince
1 : 4
Radni─Źki
Svilajnac
06.10.2018
Vlasina
1 : 4
Radni─Źki
Timo─Źanin
Knja┼żevac
2 : 1
Trajal
Kruševac
06.10.2018
Timo─Źanin
2 : 1
Trajal
Nacional 2
Niš
1 : 2
Topli─Źanin
Prokuplje
06.10.2018
Nacional 2
1 : 2
Topli─Źanin
Šampion 2014
Leskovac
5 : 2
Temni─ç 1924
Varvarin
06.10.2018
Šampion 2014
5 : 2
Temni─ç 1924
Radni─Źki
Obrenovac
4 : 0
Palilulac
Beograd
06.10.2018
Radni─Źki
4 : 0
Palilulac
Novi Beograd
Novi Beograd
3 : 0
OLE
Zemun
06.10.2018
Novi Beograd
3 : 0
OLE
Postar 1930
Beograd
0 : 1
Balkan
Beograd
06.10.2018
Postar 1930
0 : 1
Balkan
Omladinac
Veliko Polje
0 : 2
BASK
Beograd
06.10.2018
Omladinac
0 : 2
BASK
Jedinstvo
Surcin
1 : 1
Rakovica
Rakovica
06.10.2018
Jedinstvo
1 : 1
Rakovica
Sunrise
Šabac
4 : 0
Radni─Źki
Valjevo
06.10.2018 12:00
Sunrise
4 : 0
Radni─Źki
Šabac
Šabac
4 : 0
┼Żelezni─Źar
Lajkovac
06.10.2018 12:00
Šabac
4 : 0
┼Żelezni─Źar
Jedinstvo Putevi
U┼żice
2 : 1
Zlatar
Nova Varoš
06.10.2018 14:30
Jedinstvo Putevi
2 : 1
Zlatar
FAP
Priboj
06.10.2018
Prvi Partizan
U┼żice
06.10.2018
FAP
:
Prvi Partizan
Polimlje
Prijepolje
4 : 1
Sloga (BB)
Bajina Bašta
06.10.2018 14:30
Polimlje
4 : 1
Sloga (BB)
Zlatibor
─îajetina
0 : 1
Sloga (S)
Sjenica
06.10.2018 14:30
Zlatibor
0 : 1
Sloga (S)
Apolon
Kraljevo
3 : 3
Sloboda
─îa─Źak
06.10.2018 14:30
Apolon
3 : 3
Sloboda
Go─Ź
Vrnja─Źka Banja
06.10.2018
─îa─Źak 94
─îa─Źak
06.10.2018
Go─Ź
:
─îa─Źak 94
Budu─çnost
Arilje
2 : 4
Takovo
Gornji Milanovac
06.10.2018 14:30
Budu─çnost
2 : 4
Takovo
BIP
─îa─Źak
0 : 5
Polet
Ljubi─ç
06.10.2018 14:30
BIP
0 : 5
Polet
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
4 : 2
Napredak
Markovac
06.10.2018 10:00
Jasenica 2017
4 : 2
Napredak
Zvi┼żd
Ku─Źevo
0 : 2
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
06.10.2018 10:00
Zvi┼żd
0 : 2
Sloga 33
Homoljac
┼Żagubica
0 : 8
Kara─Ĺor─Ĺe
Topola
06.10.2018
Homoljac
0 : 8
Kara─Ĺor─Ĺe
Vodoja┼ża
Grošnica
9 : 0
RSK
Rabrovo
06.10.2018
Vodoja┼ża
9 : 0
RSK
VGSK
Veliko Gradište
3 : 0
Partizan 1945
Darosava
06.10.2018 10:00
VGSK
3 : 0
Partizan 1945
Tutin
Tutin
0 : 2
Jedinstvo
Tutin
06.10.2018 11:00
Tutin
0 : 2
Jedinstvo
Prof. Bolesnikov
Novi Sad
1 : 1
Petar Pua─Źa
Novi Sad
06.10.2018 12:00
Prof. Bolesnikov
1 : 1
Petar Pua─Źa
Radni─Źki (SM)
Sremska Mitrovica
1 : 1
Srem
Sremska Mitrovica
06.10.2018 10:00
Radni─Źki (SM)
1 : 1
Srem
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
0 : 3
Omladinac
Novi Banovci
06.10.2018 10:00
Sloga (BNS)
0 : 3
Omladinac
Tekstilac
Od┼żaci
3 : 0
─îSK Pivara
─îelarevo
06.10.2018 14:00
Tekstilac
3 : 0
─îSK Pivara
Petli─ç
Beograd
06.10.2018
Banja
Beograd
06.10.2018
Petli─ç
:
Banja
Minel
Beograd
3 : 1
Institut
Beograd
06.10.2018
Minel
3 : 1
Institut
Avala 1939
Beograd
4 : 1
Zvezdara
Beograd
06.10.2018
Avala 1939
4 : 1
Zvezdara
Jedinstvo Stevi─ç
Ka─Źarevo
7 : 0
Polet
Idvor
06.10.2018 12:00
Jedinstvo Stevi─ç
7 : 0
Polet
Šumadija
Azanja
7 : 1
Cerovac
Cerovac
06.10.2018 15:00
Šumadija
7 : 1
Cerovac
Podrinje
Lozni─Źko Polje
11 : 1
Cer
Jadranska Lešnica
06.10.2018 12:00
Podrinje
11 : 1
Cer
Mladost
Donji Dobri─ç
0 : 7
Rudar
Brasina
06.10.2018 10:00
Mladost
0 : 7
Rudar
Radni─Źki Stobex
Klupci
11 : 2
Drina
Ljubovija
06.10.2018 12:00
Radni─Źki Stobex
11 : 2
Drina
Borac
Lešnica
3 : 2
Sloga
Lipni─Źki ┼áor
06.10.2018 10:00
Borac
3 : 2
Sloga
Zvezda
Konatice
3 : 1
Zadrugar
Orasac
06.10.2018 10:00