07.10
15:00
Provo
Polet (LJ)
1
0
|
07.10.2018 15:00 | Provo | 1 : 0 | Polet (LJ) | |||||
07.10
15:00
Drina
Tutin
0
3
|
07.10.2018 15:00 | Drina | 0 : 3 | Tutin |
07.10
15:00
Budućnost
SFS Borac
3
0
|
07.10.2018 15:00 | Budućnost | 3 : 0 | SFS Borac | |||||
07.10
15:00
Pukovac
Moravac Orion
0
2
|
07.10.2018 15:00 | Pukovac | 0 : 2 | Moravac Orion | |||||
07.10
15:00
Zaplanjac
Temnić 1924
2
1
|
07.10.2018 15:00 | Zaplanjac | 2 : 1 | Temnić 1924 | |||||
07.10
11:00
Car Konstantin
Jagodina Tabane
2
0
|
07.10.2018 11:00 | Car Konstantin | 2 : 0 | Jagodina Tabane | |||||
07.10
15:00
Radan
OFK Sinđelić
0
5
|
07.10.2018 15:00 | Radan | 0 : 5 | OFK Sinđelić |
07.10
11:00
Prva Iskra
GSP Polet Dorćol
1
1
|
07.10.2018 11:00 | Prva Iskra | 1 : 1 | GSP Polet Dorćol | |||||
07.10
14:30
Stepojevac Vaga
Zvezdara
1
3
|
07.10.2018 14:30 | Stepojevac Vaga | 1 : 3 | Zvezdara |
07.10
15:30
Mladost (O)
Vojvodina 1928
0
1
|
07.10.2018 15:30 | Mladost (O) | 0 : 1 | Vojvodina 1928 |
07.10
15:30
Tatra
Jedinstvo (SP)
0
0
|
07.10.2018 15:30 | Tatra | 0 : 0 | Jedinstvo (SP) | |||||
07.10
15:30
Hajduk (Č)
1. Maj Ruma
0
1
|
07.10.2018 15:30 | Hajduk (Č) | 0 : 1 | 1. Maj Ruma | |||||
07.10
15:30
Jugović
Sremac Vojka
2
0
|
07.10.2018 15:30 | Jugović | 2 : 0 | Sremac Vojka | |||||
07.10
15:30
Borac (Š)
Radnički (Š)
2
1
|
07.10.2018 15:30 | Borac (Š) | 2 : 1 | Radnički (Š) | |||||
07.10
15:30
Podunavac
Sloga (T)
3
0
|
07.10.2018 15:30 | Podunavac | 3 : 0 | Sloga (T) | |||||
07.10
15:30
LSK Laćarak
Hajduk (D)
0
4
|
07.10.2018 15:30 | LSK Laćarak | 0 : 4 | Hajduk (D) |
07.10
15:30
Mladost (T)
Radnički (S)
3
0
|
07.10.2018 15:30 | Mladost (T) | 3 : 0 | Radnički (S) | |||||
07.10
15:30
Tekstilac
BSK
4
1
|
07.10.2018 15:30 | Tekstilac | 4 : 1 | BSK | |||||
07.10
15:30
Tavankut
Budućnost
1
0
|
07.10.2018 15:30 | Tavankut | 1 : 0 | Budućnost | |||||
07.10
15:30
Bačka
Polet (K)
2
0
|
07.10.2018 15:30 | Bačka | 2 : 0 | Polet (K) | |||||
07.10
15:30
Bajša
Mladost (BP)
3
0
|
07.10.2018 15:30 | Bajša | 3 : 0 | Mladost (BP) | |||||
07.10
15:30
Radnički 1912
OFK Vrbas
5
0
|
07.10.2018 15:30 | Radnički 1912 | 5 : 0 | OFK Vrbas |
07.10
15:00
Vodojaža
Gruža
2
1
|
07.10.2018 15:00 | Vodojaža | 2 : 1 | Gruža | |||||
07.10
15:00
Sušica
Polet
2
0
|
07.10.2018 15:00 | Sušica | 2 : 0 | Polet | |||||
07.10
15:00
Šumadija (T)
Novi Pazar 1928
1
0
|
07.10.2018 15:00 | Šumadija (T) | 1 : 0 | Novi Pazar 1928 | |||||
07.10
15:00
Karađorđe
Bane 1931
3
3
|
07.10.2018 15:00 | Karađorđe | 3 : 3 | Bane 1931 |
07.10
15:00
Borac 1932
OFK Napredak
1
1
|
07.10.2018 15:00 | Borac 1932 | 1 : 1 | OFK Napredak | |||||
07.10
15:00
RSK
Partizan 1945
2
1
|
07.10.2018 15:00 | RSK | 2 : 1 | Partizan 1945 | |||||
07.10
15:00
Rudar
Udarnik
4
0
|
07.10.2018 15:00 | Rudar | 4 : 0 | Udarnik | |||||
07.10
15:00
OFK Aranđelovac 1979
Petar Dobrnjac
8
1
|
07.10.2018 15:00 | OFK Aranđelovac 1979 | 8 : 1 | Petar Dobrnjac |
07.10
15:00
OFK Divci
Borac
2
2
|
07.10.2018 15:00 | OFK Divci | 2 : 2 | Borac | |||||
07.10
15:00
Radjevac
Radnički Stobeks
2
1
|
07.10.2018 15:00 | Radjevac | 2 : 1 | Radnički Stobeks |
07.10
15:00
Orlovac
Sloboda
4
0
|
07.10.2018 15:00 | Orlovac | 4 : 0 | Sloboda | |||||
07.10
15:00
Polet (T)
Sloga (S)
1
0
|
07.10.2018 15:00 | Polet (T) | 1 : 0 | Sloga (S) | |||||
07.10
17:00
LFK Mladost
Zlatar
1
1
|
07.10.2018 17:00 | LFK Mladost | 1 : 1 | Zlatar | |||||
07.10
15:00
Prijevor
Polimlje
3
0
|
07.10.2018 15:00 | Prijevor | 3 : 0 | Polimlje |
07.10
15:00
Jedinstvo (GS)
Vranjska Banja
0
6
|
07.10.2018 15:00 | Jedinstvo (GS) | 0 : 6 | Vranjska Banja | |||||
07.10
15:00
Mladost (M)
OFK Niš
0
0
|
07.10.2018 15:00 | Mladost (M) | 0 : 0 | OFK Niš | |||||
07.10
15:00
Morava
Tanasko Rajić
1
1
|
07.10.2018 15:00 | Morava | 1 : 1 | Tanasko Rajić | |||||
07.10
11:00
Jedinstvo (P)
Mladost (B)
5
0
|
07.10.2018 11:00 | Jedinstvo (P) | 5 : 0 | Mladost (B) | |||||
07.10
15:00
Vlasina
Jablanica
5
0
|
07.10.2018 15:00 | Vlasina | 5 : 0 | Jablanica | |||||
07.10
15:00
Pusta Reka
OFK Brzi Brod
3
0
|
07.10.2018 15:00 | Pusta Reka | 3 : 0 | OFK Brzi Brod |
07.10
15:00
Napredak (D)
Juhor
0
1
|
07.10.2018 15:00 | Napredak (D) | 0 : 1 | Juhor | |||||
07.10
15:00
Jedinstvo (M)
OFK Topličanin
2
1
|
07.10.2018 15:00 | Jedinstvo (M) | 2 : 1 | OFK Topličanin | |||||
07.10
15:00
Levač
Jastrebac (B)
2
2
|
07.10.2018 15:00 | Levač | 2 : 2 | Jastrebac (B) | |||||
07.10
15:00
OFK Lugomir
Bošnjane
3
0
|
07.10.2018 15:00 | OFK Lugomir | 3 : 0 | Bošnjane | |||||
07.10
15:00
Rembas
Jastrebac (VŠ)
2
0
|
07.10.2018 15:00 | Rembas | 2 : 0 | Jastrebac (VŠ) | |||||
07.10
15:00
Župa
Morava 1918
2
0
|
07.10.2018 15:00 | Župa | 2 : 0 | Morava 1918 |
07.10
15:00
Majdanpek
Timočanin
0
3
|
07.10.2018 15:00 | Majdanpek | 0 : 3 | Timočanin | |||||
07.10
15:00
Naša krila 1936
Brodoremont
5
0
|
07.10.2018 15:00 | Naša krila 1936 | 5 : 0 | Brodoremont | |||||
07.10
15:00
Malošište
Hajduk Veljko
1
1
|
07.10.2018 15:00 | Malošište | 1 : 1 | Hajduk Veljko | |||||
07.10
15:00
Moravica
BSK
3
2
|
07.10.2018 15:00 | Moravica | 3 : 2 | BSK | |||||
07.10
15:00
Bukovik
OFK Slatina
5
0
|
07.10.2018 15:00 | Bukovik | 5 : 0 | OFK Slatina |
07.10
10:00
Torlak
Mladenovac
0
0
|
07.10.2018 10:00 | Torlak | 0 : 0 | Mladenovac | |||||
07.10
10:00
Borac
Sremčica
0
5
|
07.10.2018 10:00 | Borac | 0 : 5 | Sremčica | |||||
07.10
14:30
Turbina
Milutinac
2
2
|
07.10.2018 14:30 | Turbina | 2 : 2 | Milutinac | |||||
07.10
14:30
BSK Batajnica
BSK Baćevac
1
0
|
07.10.2018 14:30 | BSK Batajnica | 1 : 0 | BSK Baćevac | |||||
07.10
11:00
Hajduk
Sopot
1
0
|
07.10.2018 11:00 | Hajduk | 1 : 0 | Sopot |
07.10
15:00
Vojvodina
Polet
2
1
|
07.10.2018 15:00 | Vojvodina | 2 : 1 | Polet | |||||
07.10
15:00
Naftagas
Radnički 1911
0
0
|
07.10.2018 15:00 | Naftagas | 0 : 0 | Radnički 1911 | |||||
07.10
15:00
Omladinac FAM
Borac
1
0
|
07.10.2018 15:00 | Omladinac FAM | 1 : 0 | Borac | |||||
07.10
15:00
Lehel
Mladost (L)
2
2
|
07.10.2018 15:00 | Lehel | 2 : 2 | Mladost (L) | |||||
07.10
15:00
Rusanda
Crvena Zvezda (RS)
4
0
|
07.10.2018 15:00 | Rusanda | 4 : 0 | Crvena Zvezda (RS) | |||||
07.10
15:00
Banat
Mladost (BD)
1
1
|
07.10.2018 15:00 | Banat | 1 : 1 | Mladost (BD) |
07.10
15:00
Hercegovac
Budućnost (P)
0
1
|
07.10.2018 15:00 | Hercegovac | 0 : 1 | Budućnost (P) | |||||
07.10
15:00
Slavija
Radnički 1918
4
1
|
07.10.2018 15:00 | Slavija | 4 : 1 | Radnički 1918 | |||||
07.10
15:00
Borac 46
Krila Krajine
0
1
|
07.10.2018 15:00 | Borac 46 | 0 : 1 | Krila Krajine | |||||
07.10
15:00
Stari Grad
Rusin
3
0
|
07.10.2018 15:00 | Stari Grad | 3 : 0 | Rusin | |||||
07.10
15:00
OFK Odžaci
Vojvodina (T)
0
4
|
07.10.2018 15:00 | OFK Odžaci | 0 : 4 | Vojvodina (T) | |||||
07.10
15:00
Kula
Polet (S)
5
1
|
07.10.2018 15:00 | Kula | 5 : 1 | Polet (S) |
07.10
16:00
Borac (M)
Jadran
0
2
|
07.10.2018 16:00 | Borac (M) | 0 : 2 | Jadran | |||||
07.10
16:00
Budućnost
Polet (NK)
5
1
|
07.10.2018 16:00 | Budućnost | 5 : 1 | Polet (NK) | |||||
07.10
16:00
Borac (K)
Kupinovo
3
0
|
07.10.2018 16:00 | Borac (K) | 3 : 0 | Kupinovo | |||||
07.10
16:00
Napredak
Rudar
3
0
|
07.10.2018 16:00 | Napredak | 3 : 0 | Rudar | |||||
07.10
16:00
Ljukovo
Železničar
0
3
|
07.10.2018 16:00 | Ljukovo | 0 : 3 | Železničar | |||||
07.10
16:00
Sloboda (DT)
Donji Petrovci
4
1
|
07.10.2018 16:00 | Sloboda (DT) | 4 : 1 | Donji Petrovci | |||||
07.10
16:00
PSK Putinci
Graničar 1924
3
2
|
07.10.2018 16:00 | PSK Putinci | 3 : 2 | Graničar 1924 |
07.10
15:00
Mladost MG
Lokomotiva
5
2
|
07.10.2018 15:00 | Mladost MG | 5 : 2 | Lokomotiva | |||||
07.10
15:00
ŽSK
Junkovac
1
0
|
07.10.2018 15:00 | ŽSK | 1 : 0 | Junkovac | |||||
07.10
15:00
Prvi srpski ustanak
BSK
0
0
|
07.10.2018 15:00 | Prvi srpski ustanak | 0 : 0 | BSK | |||||
07.10
15:00
Plaskovac
Banja
3
3
|
07.10.2018 15:00 | Plaskovac | 3 : 3 | Banja | |||||
07.10
15:00
Vinča
Trnava
0
0
|
07.10.2018 15:00 | Vinča | 0 : 0 | Trnava |
07.10
15:30
ŽSK
Index
0
3
|
07.10.2018 15:30 | ŽSK | 0 : 3 | Index | |||||
07.10
15:30
Miletić
Šajkaš 1908
3
1
|
07.10.2018 15:30 | Miletić | 3 : 1 | Šajkaš 1908 | |||||
07.10
15:30
Bačka
TSK
1
1
|
07.10.2018 15:30 | Bačka | 1 : 1 | TSK | |||||
07.10
15:30
Jedinstvo
Slavija
0
4
|
07.10.2018 15:30 | Jedinstvo | 0 : 4 | Slavija |
07.10
15:30
Vojvodina
Njegoš
2
1
|
07.10.2018 15:30 | Vojvodina | 2 : 1 | Njegoš | |||||
07.10
15:30
Proleter (Nj)
Vinogradar
1
4
|
07.10.2018 15:30 | Proleter (Nj) | 1 : 4 | Vinogradar | |||||
07.10
15:30
Sutjeska
Obilić
1
0
|
07.10.2018 15:30 | Sutjeska | 1 : 0 | Obilić | |||||
07.10
15:30
Iskra
Radnički 1905
2
0
|
07.10.2018 15:30 | Iskra | 2 : 0 | Radnički 1905 |
07.10
15:00
Javor
Partizan
2
2
|
07.10.2018 15:00 | Javor | 2 : 2 | Partizan | |||||
07.10
15:00
OFK Bratstvo
Juhor
2
1
|
07.10.2018 15:00 | OFK Bratstvo | 2 : 1 | Juhor | |||||
07.10
15:00
Bratstvo
Mladost (D)
4
0
|
07.10.2018 15:00 | Bratstvo | 4 : 0 | Mladost (D) | |||||
07.10
15:00
Mladost (S)
Mladost (K)
4
2
|
07.10.2018 15:00 | Mladost (S) | 4 : 2 | Mladost (K) | |||||
07.10
15:00
Resavac
Kolare
3
2
|
07.10.2018 15:00 | Resavac | 3 : 2 | Kolare | |||||
07.10
10:00
Omladinac
Hajduk
2
1
|
07.10.2018 10:00 | Omladinac | 2 : 1 | Hajduk | |||||
07.10
15:00
Napredak
Kušiljevo
1
2
|
07.10.2018 15:00 | Napredak | 1 : 2 | Kušiljevo |
07.10
14:30
Dunav
Srem
3
1
|
07.10.2018 14:30 | Dunav | 3 : 1 | Srem | |||||
07.10
14:30
Poštar Zvezdara
PKB Kovilovo
2
2
|
07.10.2018 14:30 | Poštar Zvezdara | 2 : 2 | PKB Kovilovo | |||||
07.10
14:30
Borac (P)
Atakante
2
2
|
07.10.2018 14:30 | Borac (P) | 2 : 2 | Atakante | |||||
07.10
14:30
Zmaj
Šumadinac
1
1
|
07.10.2018 14:30 | Zmaj | 1 : 1 | Šumadinac | |||||
07.10
14:30
Institut
Crvenka
3
2
|
07.10.2018 14:30 | Institut | 3 : 2 | Crvenka |
07.10
14:30
Omladinac
Strelac
2
0
|
07.10.2018 14:30 | Omladinac | 2 : 0 | Strelac | |||||
07.10
14:30
Rušanj
Mladost (B)
5
1
|
07.10.2018 14:30 | Rušanj | 5 : 1 | Mladost (B) | |||||
07.10
14:30
Duboko
Mladost (C)
0
3
|
07.10.2018 14:30 | Duboko | 0 : 3 | Mladost (C) | |||||
07.10
14:30
Zabrežje
Zvezda
2
1
|
07.10.2018 14:30 | Zabrežje | 2 : 1 | Zvezda | |||||
07.10
14:30
Borac
Budućnost
0
1
|
07.10.2018 14:30 | Borac | 0 : 1 | Budućnost |
07.10
14:30
Šumadija
Kosmaj
0
2
|
07.10.2018 14:30 | Šumadija | 0 : 2 | Kosmaj | |||||
07.10
14:30
Dunavac
Vrčin
1
1
|
07.10.2018 14:30 | Dunavac | 1 : 1 | Vrčin | |||||
07.10
14:30
Pudarci
Ropočevo
0
0
|
07.10.2018 14:30 | Pudarci | 0 : 0 | Ropočevo | |||||
07.10
10:00
Selo Mladenovac
Vinča
0
3
|
07.10.2018 10:00 | Selo Mladenovac | 0 : 3 | Vinča | |||||
07.10
14:30
Kosmajac
Rabrovac
2
0
|
07.10.2018 14:30 | Kosmajac | 2 : 0 | Rabrovac | |||||
07.10
14:30
Kovačevac
Velika Krsna
1
2
|
07.10.2018 14:30 | Kovačevac | 1 : 2 | Velika Krsna |
07.10
15:00
Backovac Junajted
Spartak
1
1
|
07.10.2018 15:00 | Backovac Junajted | 1 : 1 | Spartak | |||||
07.10
15:00
Mladost
Rakova
2
1
|
07.10.2018 15:00 | Mladost | 2 : 1 | Rakova | |||||
07.10
15:00
Rudar
Zadrugar
0
1
|
07.10.2018 15:00 | Rudar | 0 : 1 | Zadrugar | |||||
07.10
15:00
Lunjevica
Jedinstvo (P)
3
1
|
07.10.2018 15:00 | Lunjevica | 3 : 1 | Jedinstvo (P) | |||||
07.10
15:00
Jedinstvo (K)
Parmenac
0
4
|
07.10.2018 15:00 | Jedinstvo (K) | 0 : 4 | Parmenac | |||||
07.10
15:00
Jedinstvo (GG)
Omladinac
5
0
|
07.10.2018 15:00 | Jedinstvo (GG) | 5 : 0 | Omladinac |
07.10
11:00
Popovići Vrnjci
Radnik
1
0
|
07.10.2018 11:00 | Popovići Vrnjci | 1 : 0 | Radnik | |||||
07.10
15:30
Napredak
Ribnica
2
3
|
07.10.2018 15:30 | Napredak | 2 : 3 | Ribnica | |||||
07.10
15:30
Lasta
Stubal
3
2
|
07.10.2018 15:30 | Lasta | 3 : 2 | Stubal | |||||
07.10
15:30
Gruža
Proleter
0
1
|
07.10.2018 15:30 | Gruža | 0 : 1 | Proleter | |||||
07.10
15:30
Kraljevo Hajduk
Ibar
1
0
|
07.10.2018 15:30 | Kraljevo Hajduk | 1 : 0 | Ibar | |||||
07.10
15:30
Mataruge
Budućnost
1
1
|
07.10.2018 15:30 | Mataruge | 1 : 1 | Budućnost |
07.10
15:00
Sloga (Ć)
Ribnik
1
0
|
07.10.2018 15:00 | Sloga (Ć) | 1 : 0 | Ribnik | |||||
07.10
15:00
Donji Kopaonik
Varvarin
3
3
|
07.10.2018 15:00 | Donji Kopaonik | 3 : 3 | Varvarin | |||||
07.10
15:00
FUD
Sloga (M)
1
0
|
07.10.2018 15:00 | FUD | 1 : 0 | Sloga (M) | |||||
07.10
15:00
Mačkovac
13. April
1
1
|
07.10.2018 15:00 | Mačkovac | 1 : 1 | 13. April | |||||
07.10
15:00
Kupci
Čitluk
1
2
|
07.10.2018 15:00 | Kupci | 1 : 2 | Čitluk |
07.10
15:00
Mladi Borac
Sindjelić
4
0
|
07.10.2018 15:00 | Mladi Borac | 4 : 0 | Sindjelić | |||||
07.10
15:00
Jedinstvo (ŠT)
Karađorđe
1
0
|
07.10.2018 15:00 | Jedinstvo (ŠT) | 1 : 0 | Karađorđe | |||||
07.10
15:00
Jedinstvo (MZ)
Hajduk Stanko
2
1
|
07.10.2018 15:00 | Jedinstvo (MZ) | 2 : 1 | Hajduk Stanko | |||||
07.10
15:00
Mladost (DD)
Sloga (BO)
2
2
|
07.10.2018 15:00 | Mladost (DD) | 2 : 2 | Sloga (BO) | |||||
07.10
15:00
Duško
Podrinje
1
0
|
07.10.2018 15:00 | Duško | 1 : 0 | Podrinje | |||||
07.10
15:00
Dušan Silni
Mladost (PR)
3
0
|
07.10.2018 15:00 | Dušan Silni | 3 : 0 | Mladost (PR) |
07.10
15:30
Borac (St)
Jedinstvo (V)
1
0
|
07.10.2018 15:30 | Borac (St) | 1 : 0 | Jedinstvo (V) | |||||
07.10
15:30
Jugoslavija
Potporanj
2
2
|
07.10.2018 15:30 | Jugoslavija | 2 : 2 | Potporanj | |||||
07.10
15:30
Partizan (U)
Spartak 1911
1
1
|
07.10.2018 15:30 | Partizan (U) | 1 : 1 | Spartak 1911 | |||||
07.10
15:30
Radnički (B)
Polet
8
0
|
07.10.2018 15:30 | Radnički (B) | 8 : 0 | Polet | |||||
07.10
15:30
Strela
Crvena zvezda
1
0
|
07.10.2018 15:30 | Strela | 1 : 0 | Crvena zvezda | |||||
07.10
15:30
Vulturul
Dolina
4
0
|
07.10.2018 15:30 | Vulturul | 4 : 0 | Dolina |
07.10
15:00
Borac (K)
Rudar 2001
1
1
|
07.10.2018 15:00 | Borac (K) | 1 : 1 | Rudar 2001 | |||||
07.10
15:00
Mlava (ML)
Borac (Ž)
1
2
|
07.10.2018 15:00 | Mlava (ML) | 1 : 2 | Borac (Ž) | |||||
07.10
15:00
Obilić
Trgovački
2
2
|
07.10.2018 15:00 | Obilić | 2 : 2 | Trgovački | |||||
07.10
15:00
Sloga (B)
Pomoravlje
2
3
|
07.10.2018 15:00 | Sloga (B) | 2 : 3 | Pomoravlje | |||||
07.10
15:00
Železničar
Polet (SD)
4
1
|
07.10.2018 15:00 | Železničar | 4 : 1 | Polet (SD) |
07.10
15:00
Naisus 1977
OFK Napredak 1929
3
5
|
07.10.2018 15:00 | Naisus 1977 | 3 : 5 | OFK Napredak 1929 | |||||
07.10
15:00
Palilula
Morava (Ž)
0
2
|
07.10.2018 15:00 | Palilula | 0 : 2 | Morava (Ž) | |||||
07.10
15:00
Crvena zvezda
Doljevac
2
4
|
07.10.2018 15:00 | Crvena zvezda | 2 : 4 | Doljevac | |||||
07.10
15:00
Mladost (B)
Padina
4
0
|
07.10.2018 15:00 | Mladost (B) | 4 : 0 | Padina | |||||
07.10
15:00
Zemljoradnik
Elid
3
2
|
07.10.2018 15:00 | Zemljoradnik | 3 : 2 | Elid |
07.10
15:00
Podunavac
Plana
2
2
|
07.10.2018 15:00 | Podunavac | 2 : 2 | Plana | |||||
07.10
15:00
Polet
Sloga (L)
2
1
|
07.10.2018 15:00 | Polet | 2 : 1 | Sloga (L) | |||||
07.10
15:00
Bresje Superior
Železničar Kusadak
1
2
|
07.10.2018 15:00 | Bresje Superior | 1 : 2 | Železničar Kusadak | |||||
07.10
15:00
Crvena zvezda
Pobeda
1
1
|
07.10.2018 15:00 | Crvena zvezda | 1 : 1 | Pobeda | |||||
07.10
15:00
Sloboda
Sloga (M)
1
1
|
07.10.2018 15:00 | Sloboda | 1 : 1 | Sloga (M) | |||||
07.10
15:00
Cerovac
SASK
1
0
|
07.10.2018 15:00 | Cerovac | 1 : 0 | SASK |
07.10
15:00
Nemetali
Polom
3
2
|
07.10.2018 15:00 | Nemetali | 3 : 2 | Polom | |||||
07.10
15:00
Krivelj
Zlot
0
7
|
07.10.2018 15:00 | Krivelj | 0 : 7 | Zlot | |||||
07.10
15:00
Blizna
Sloga
0
1
|
07.10.2018 15:00 | Blizna | 0 : 1 | Sloga | |||||
07.10
11:00
Ključ
Radnički (K)
5
3
|
07.10.2018 11:00 | Ključ | 5 : 3 | Radnički (K) |
07.10
14:00
Ribnikar
Mladost
0
2
|
07.10.2018 14:00 | Ribnikar | 0 : 2 | Mladost | |||||
07.10
14:00
Kolubara 2
OFK Jabučje
5
2
|
07.10.2018 14:00 | Kolubara 2 | 5 : 2 | OFK Jabučje | |||||
07.10
14:00
Tešnjar
Trlić
2
5
|
07.10.2018 14:00 | Tešnjar | 2 : 5 | Trlić | |||||
07.10
14:00
Tulari
Iskra
3
1
|
07.10.2018 14:00 | Tulari | 3 : 1 | Iskra | |||||
07.10
14:00
Tvrdojevac
Sovljak
4
3
|
07.10.2018 14:00 | Tvrdojevac | 4 : 3 | Sovljak |
07.10
15:00
Srbija
Slavija
1
0
|
07.10.2018 15:00 | Srbija | 1 : 0 | Slavija | |||||
07.10
15:00
Erdoglija 1931
Sloboda
4
1
|
07.10.2018 15:00 | Erdoglija 1931 | 4 : 1 | Sloboda | |||||
07.10
15:00
Mladost (P)
Borac (D)
4
1
|
07.10.2018 15:00 | Mladost (P) | 4 : 1 | Borac (D) | |||||
07.10
15:00
OFK Bagremar
Jadran
3
0
|
07.10.2018 15:00 | OFK Bagremar | 3 : 0 | Jadran | |||||
07.10
12:00
Šumadija 1934
Korićani
0
1
|
07.10.2018 12:00 | Šumadija 1934 | 0 : 1 | Korićani | |||||
07.10
15:00
Kutlovo
Šumadinac (KG)
3
2
|
07.10.2018 15:00 | Kutlovo | 3 : 2 | Šumadinac (KG) | |||||
07.10
15:00
Jedinstvo
Sloga (D)
3
2
|
07.10.2018 15:00 | Jedinstvo | 3 : 2 | Sloga (D) |
07.10
15:30
Jedinstvo
Sečica
4
2
|
07.10.2018 15:30 | Jedinstvo | 4 : 2 | Sečica | |||||
07.10
15:30
Perućac
Ježevica
10
0
|
07.10.2018 15:30 | Perućac | 10 : 0 | Ježevica | |||||
07.10
15:30
Jasen
Prvi partizan
8
0
|
07.10.2018 15:30 | Jasen | 8 : 0 | Prvi partizan | |||||
07.10
15:30
Polet
Lauš
4
2
|
07.10.2018 15:30 | Polet | 4 : 2 | Lauš | |||||
07.10
15:30
Omladinac
Savinac
0
0
|
07.10.2018 15:30 | Omladinac | 0 : 0 | Savinac | |||||
07.10
11:00
Ariljska rampa
Lazarica
2
1
|
07.10.2018 11:00 | Ariljska rampa | 2 : 1 | Lazarica |
07.10
15:00
Jedinstvo (G)
Zloćudovo
0
1
|
07.10.2018 15:00 | Jedinstvo (G) | 0 : 1 | Zloćudovo | |||||
07.10
15:00
Mladi borac
Mladost 1959
0
1
|
07.10.2018 15:00 | Mladi borac | 0 : 1 | Mladost 1959 | |||||
07.10
15:00
Sloga
OFK Brza
4
3
|
07.10.2018 15:00 | Sloga | 4 : 3 | OFK Brza | |||||
07.10
15:00
Železničar
Progres
5
2
|
07.10.2018 15:00 | Železničar | 5 : 2 | Progres | |||||
07.10
15:00
Šumadija
Čekmin
0
3
|
07.10.2018 15:00 | Šumadija | 0 : 3 | Čekmin | |||||
07.10
15:00
Vučje
Bobište
1
1
|
07.10.2018 15:00 | Vučje | 1 : 1 | Bobište | |||||
07.10
15:00
Polet
Umac
1
1
|
07.10.2018 15:00 | Polet | 1 : 1 | Umac | |||||
07.10
15:00
OFK Morava
Kumarevo 65
2
4
|
07.10.2018 15:00 | OFK Morava | 2 : 4 | Kumarevo 65 |
07.10
15:30
OFK Rtanj
Ozren
3
2
|
07.10.2018 15:30 | OFK Rtanj | 3 : 2 | Ozren | |||||
07.10
15:30
Sloga (M)
Graničar
3
6
|
07.10.2018 15:30 | Sloga (M) | 3 : 6 | Graničar | |||||
07.10
15:30
Malinik
Osnić
3
1
|
07.10.2018 15:30 | Malinik | 3 : 1 | Osnić | |||||
07.10
15:30
Omladinac
Rudar Vrška Čuka
3
2
|
07.10.2018 15:30 | Omladinac | 3 : 2 | Rudar Vrška Čuka | |||||
07.10
15:30
Bučje Podvis
Kosovo
3
2
|
07.10.2018 15:30 | Bučje Podvis | 3 : 2 | Kosovo | |||||
07.10
15:30
Radnički 1946
Trebič
1
0
|
07.10.2018 15:30 | Radnički 1946 | 1 : 0 | Trebič |
07.10
15:30
Gnjilan
Lužnica
3
4
|
07.10.2018 15:30 | Gnjilan | 3 : 4 | Lužnica | |||||
07.10
15:30
Mladost
Sloga
1
0
|
07.10.2018 15:30 | Mladost | 1 : 0 | Sloga | |||||
07.10
15:30
Padež
Zadrugar
2
1
|
07.10.2018 15:30 | Padež | 2 : 1 | Zadrugar |
07.10
15:00
Jedinstvo (GM)
Proleter
2
1
|
07.10.2018 15:00 | Jedinstvo (GM) | 2 : 1 | Proleter | |||||
07.10
15:00
Vulkan 1963
Budućnost
3
2
|
07.10.2018 15:00 | Vulkan 1963 | 3 : 2 | Budućnost | |||||
07.10
15:00
Stevan Nešticki
Rudar
0
2
|
07.10.2018 15:00 | Stevan Nešticki | 0 : 2 | Rudar | |||||
07.10
15:00
Sloboda
Vrtište
0
0
|
07.10.2018 15:00 | Sloboda | 0 : 0 | Vrtište | |||||
07.10
15:00
Mladost (DK)
Mladost (L)
3
2
|
07.10.2018 15:00 | Mladost (DK) | 3 : 2 | Mladost (L) | |||||
07.10
15:00
Crvena zastava
Palilulac
3
1
|
07.10.2018 15:00 | Crvena zastava | 3 : 1 | Palilulac |
07.10
15:00
Ternoci
Trešnjevka
5
0
|
07.10.2018 15:00 | Ternoci | 5 : 0 | Trešnjevka | |||||
07.10
15:00
OFK Alakince
Lugina
2
3
|
07.10.2018 15:00 | OFK Alakince | 2 : 3 | Lugina | |||||
07.10
15:00
Vihor
Pavlovac
3
0
|
07.10.2018 15:00 | Vihor | 3 : 0 | Pavlovac | |||||
07.10
15:00
Čelik
BSK Bujanovac
4
2
|
07.10.2018 15:00 | Čelik | 4 : 2 | BSK Bujanovac | |||||
07.10
15:00
Levosoje
Mladost
2
1
|
07.10.2018 15:00 | Levosoje | 2 : 1 | Mladost |
07.10
12:00
Moravac
Rudar
5
2
|
07.10.2018 12:00 | Moravac | 5 : 2 | Rudar | |||||
07.10
14:00
Mineralac
Glama
1
5
|
07.10.2018 14:00 | Mineralac | 1 : 5 | Glama |
07.10
15:00
Mladost
Rudar
2
1
|
07.10.2018 15:00 | Mladost | 2 : 1 | Rudar | |||||
07.10
15:00
Dimitrije Tucović
OFK Paljuvi
1
0
|
07.10.2018 15:00 | Dimitrije Tucović | 1 : 0 | OFK Paljuvi | |||||
07.10
15:00
Pambukovica
Polet (T)
0
7
|
07.10.2018 15:00 | Pambukovica | 0 : 7 | Polet (T) | |||||
07.10
15:00
Gunjevac
Čučuge
1
2
|
07.10.2018 15:00 | Gunjevac | 1 : 2 | Čučuge | |||||
07.10
15:00
Vrelo
Polet (DL)
0
4
|
07.10.2018 15:00 | Vrelo | 0 : 4 | Polet (DL) |
07.10
14:30
Sloga
Posavina
0
4
|
07.10.2018 14:30 | Sloga | 0 : 4 | Posavina |
07.10
15:30
Moskva
Jedinstvo
0
3
|
07.10.2018 15:30 | Moskva | 0 : 3 | Jedinstvo | |||||
07.10
15:30
Borac
Čenej
1
1
|
07.10.2018 15:30 | Borac | 1 : 1 | Čenej | |||||
07.10
15:30
Titel
Obilić
1
2
|
07.10.2018 15:30 | Titel | 1 : 2 | Obilić | |||||
07.10
15:30
Vinogradar
Bačka
2
1
|
07.10.2018 15:30 | Vinogradar | 2 : 1 | Bačka |
07.10
15:30
Borac (VG)
Ratar
2
2
|
07.10.2018 15:30 | Borac (VG) | 2 : 2 | Ratar | |||||
07.10
15:30
Borac (VS)
Budućnost (A)
1
2
|
07.10.2018 15:30 | Borac (VS) | 1 : 2 | Budućnost (A) | |||||
07.10
15:30
Dobrica
Hajdučica
1
3
|
07.10.2018 15:30 | Dobrica | 1 : 3 | Hajdučica | |||||
07.10
15:30
Partizan (K)
Karaš (K)
0
4
|
07.10.2018 15:30 | Partizan (K) | 0 : 4 | Karaš (K) | |||||
07.10
15:30
Karaš (J)
Ševac
1
0
|
07.10.2018 15:30 | Karaš (J) | 1 : 0 | Ševac |
07.10
15:00
Borac
Beli Orlovi
4
2
|
07.10.2018 15:00 | Borac | 4 : 2 | Beli Orlovi | |||||
07.10
15:00
Trudbenik
Polet 57
2
0
|
07.10.2018 15:00 | Trudbenik | 2 : 0 | Polet 57 | |||||
07.10
15:00
Velika Drenova
Omladinac
2
3
|
07.10.2018 15:00 | Velika Drenova | 2 : 3 | Omladinac | |||||
07.10
15:00
Sloga (L)
Stari Trstenik
2
0
|
07.10.2018 15:00 | Sloga (L) | 2 : 0 | Stari Trstenik | |||||
07.10
15:00
Gradina
14. Oktobar
2
0
|
07.10.2018 15:00 | Gradina | 2 : 0 | 14. Oktobar |
07.10
15:00
Sinđelić 1934
Vinogradar
2
2
|
07.10.2018 15:00 | Sinđelić 1934 | 2 : 2 | Vinogradar | |||||
07.10
15:00
Blagotin
Kupinovac
2
0
|
07.10.2018 15:00 | Blagotin | 2 : 0 | Kupinovac | |||||
07.10
15:00
Sloga
Mladost (T)
1
2
|
07.10.2018 15:00 | Sloga | 1 : 2 | Mladost (T) | |||||
07.10
15:00
Partizan
Morava
2
2
|
07.10.2018 15:00 | Partizan | 2 : 2 | Morava | |||||
07.10
15:00
Mladost (G)
Šumadinac
2
2
|
07.10.2018 15:00 | Mladost (G) | 2 : 2 | Šumadinac |
07.10
15:00
Moravac 2015
Radnički
7
0
|
07.10.2018 15:00 | Moravac 2015 | 7 : 0 | Radnički | |||||
07.10
15:00
Istok 63
Budućnost
2
1
|
07.10.2018 15:00 | Istok 63 | 2 : 1 | Budućnost | |||||
07.10
15:00
Rudar (SR)
Orlovi
1
2
|
07.10.2018 15:00 | Rudar (SR) | 1 : 2 | Orlovi | |||||
07.10
15:00
Borac 1805
Omladinski
2
0
|
07.10.2018 15:00 | Borac 1805 | 2 : 0 | Omladinski |
07.10
15:00
Lukavac
Žabari
3
3
|
07.10.2018 15:00 | Lukavac | 3 : 3 | Žabari | |||||
07.10
15:00
Junior Novo Naselje
Borac
4
0
|
07.10.2018 15:00 | Junior Novo Naselje | 4 : 0 | Borac | |||||
07.10
15:00
Rajac
Mladost (L)
2
4
|
07.10.2018 15:00 | Rajac | 2 : 4 | Mladost (L) | |||||
07.10
15:00
Rakac Stave
Popadić
2
2
|
07.10.2018 15:00 | Rakac Stave | 2 : 2 | Popadić | |||||
07.10
15:00
Komanice
Stari drugari
2
1
|
07.10.2018 15:00 | Komanice | 2 : 1 | Stari drugari | |||||
07.10
15:00
Milenko Pavlović
Polet
3
1
|
07.10.2018 15:00 | Milenko Pavlović | 3 : 1 | Polet | |||||
07.10
11:00
Jadar 2013
Mladost (VK)
4
0
|
07.10.2018 11:00 | Jadar 2013 | 4 : 0 | Mladost (VK) |
07.10
14:30
Umka
13. Maj
2
1
|
07.10.2018 14:30 | Umka | 2 : 1 | 13. Maj | |||||
07.10
10:00
Penjarol
Dedinje
2
3
|
07.10.2018 10:00 | Penjarol | 2 : 3 | Dedinje | |||||
07.10
10:00
Rekreativo 011
Posavac Tišma
1
4
|
07.10.2018 10:00 | Rekreativo 011 | 1 : 4 | Posavac Tišma | |||||
07.10
11:00
Mladi Proleter
Šećeranac Ada
3
2
|
07.10.2018 11:00 | Mladi Proleter | 3 : 2 | Šećeranac Ada | |||||
07.10
14:30
Novi Beograd
BUSK
0
1
|
07.10.2018 14:30 | Novi Beograd | 0 : 1 | BUSK |
07.10
14:30
Zuce
Sveti Stefan
3
0
|
07.10.2018 14:30 | Zuce | 3 : 0 | Sveti Stefan | |||||
07.10
14:30
Minel
Poštar
1
3
|
07.10.2018 14:30 | Minel | 1 : 3 | Poštar | |||||
07.10
14:30
PKB Padinska Skela
Pinosava
4
2
|
07.10.2018 14:30 | PKB Padinska Skela | 4 : 2 | Pinosava | |||||
07.10
14:30
Avala
Lepušnica
1
1
|
07.10.2018 14:30 | Avala | 1 : 1 | Lepušnica | |||||
07.10
14:30
Siti Sport Klub
Heroj Polet
0
4
|
07.10.2018 14:30 | Siti Sport Klub | 0 : 4 | Heroj Polet |
07.10
16:00
Mladost
Šumar
0
3
|
07.10.2018 16:00 | Mladost | 0 : 3 | Šumar | |||||
07.10
16:00
Obilić 1993
Fruška Gora
3
1
|
07.10.2018 16:00 | Obilić 1993 | 3 : 1 | Fruška Gora | |||||
07.10
16:00
Mitros
OFK Bikić
1
3
|
07.10.2018 16:00 | Mitros | 1 : 3 | OFK Bikić | |||||
07.10
16:00
Fruškogorac
Krušedol
0
5
|
07.10.2018 16:00 | Fruškogorac | 0 : 5 | Krušedol | |||||
07.10
16:00
OFK Zeka Buljubaša
Hajduk
0
3
|
07.10.2018 16:00 | OFK Zeka Buljubaša | 0 : 3 | Hajduk | |||||
07.10
16:00
Graničar
Napredak
0
0
|
07.10.2018 16:00 | Graničar | 0 : 0 | Napredak | |||||
07.10
16:00
Sloga (V)
BSK
3
1
|
07.10.2018 16:00 | Sloga (V) | 3 : 1 | BSK | |||||
07.10
16:00
Donji Srem 2015
Sloga (Č)
8
2
|
07.10.2018 16:00 | Donji Srem 2015 | 8 : 2 | Sloga (Č) |
07.10
11:00
Sibnica
Rudar 2012
0
11
|
07.10.2018 11:00 | Sibnica | 0 : 11 | Rudar 2012 | |||||
07.10
13:30
OFK Slatina
Vis
0
5
|
07.10.2018 13:30 | OFK Slatina | 0 : 5 | Vis | |||||
07.10
15:30
OFK Rogača
Mladost (G)
3
2
|
07.10.2018 15:30 | OFK Rogača | 3 : 2 | Mladost (G) | |||||
07.10
13:30
Vojvoda
Popović
1
3
|
07.10.2018 13:30 | Vojvoda | 1 : 3 | Popović | |||||
07.10
15:30
Mladost (MI)
Stojnik
2
3
|
07.10.2018 15:30 | Mladost (MI) | 2 : 3 | Stojnik |
07.10
15:30
Borac (A)
Partizan
10
0
|
07.10.2018 15:30 | Borac (A) | 10 : 0 | Partizan | |||||
07.10
15:30
Jedinstvo (D)
Jedinstvo (G)
1
0
|
07.10.2018 15:30 | Jedinstvo (D) | 1 : 0 | Jedinstvo (G) | |||||
07.10
15:30
Zvezda
Metalac
2
0
|
07.10.2018 15:30 | Zvezda | 2 : 0 | Metalac | |||||
07.10
15:30
Borac (V)
Mineral 2015
0
0
|
07.10.2018 15:30 | Borac (V) | 0 : 0 | Mineral 2015 | |||||
07.10
15:30
Progorelica
Mladost
0
2
|
07.10.2018 15:30 | Progorelica | 0 : 2 | Mladost |
07.10
15:00
Sloga (Z)
Sloga (M)
0
2
|
07.10.2018 15:00 | Sloga (Z) | 0 : 2 | Sloga (M) | |||||
07.10
15:00
Karađorđe 2013 (Viš)
Marjan
0
2
|
07.10.2018 15:00 | Karađorđe 2013 (Viš) | 0 : 2 | Marjan | |||||
07.10
11:00
Karađorđe (V)
Badnjevac
3
2
|
07.10.2018 11:00 | Karađorđe (V) | 3 : 2 | Badnjevac | |||||
07.10
15:00
Mladost (R)
Partizan
5
3
|
07.10.2018 15:00 | Mladost (R) | 5 : 3 | Partizan |
07.10
14:30
Guncate
Barajevo
1
4
|
07.10.2018 14:30 | Guncate | 1 : 4 | Barajevo | |||||
07.10
14:30
Beljina
Velika Mostanica
2
3
|
07.10.2018 14:30 | Beljina | 2 : 3 | Velika Mostanica |
07.10
15:00
Rudar
Velika Reka
2
3
|
07.10.2018 15:00 | Rudar | 2 : 3 | Velika Reka | |||||
07.10
15:00
Vidojevica
Jedinstvo
3
1
|
07.10.2018 15:00 | Vidojevica | 3 : 1 | Jedinstvo | |||||
07.10
15:00
Sloga
Azbukovica
2
1
|
07.10.2018 15:00 | Sloga | 2 : 1 | Azbukovica | |||||
07.10
15:00
Antimon
Jadar 1961 (GD)
3
2
|
07.10.2018 15:00 | Antimon | 3 : 2 | Jadar 1961 (GD) | |||||
07.10
15:00
Jadar (ST)
Borac
2
0
|
07.10.2018 15:00 | Jadar (ST) | 2 : 0 | Borac | |||||
07.10
15:00
Milan Orlić
Mladost
3
1
|
07.10.2018 15:00 | Milan Orlić | 3 : 1 | Mladost | |||||
07.10
15:00
7. Juli
Prva Iskra
2
2
|
07.10.2018 15:00 | 7. Juli | 2 : 2 | Prva Iskra |
07.10
15:00
Borac
Kopljari
2
1
|
07.10.2018 15:00 | Borac | 2 : 1 | Kopljari | |||||
07.10
15:00
Šamot
Šumadinac (S)
0
3
|
07.10.2018 15:00 | Šamot | 0 : 3 | Šumadinac (S) | |||||
07.10
15:00
Ranilović
Vrbica
0
0
|
07.10.2018 15:00 | Ranilović | 0 : 0 | Vrbica | |||||
07.10
11:00
B 2000
Brezovac
2
2
|
07.10.2018 11:00 | B 2000 | 2 : 2 | Brezovac | |||||
07.10
15:00
Radoje Domanović
Jasenica
1
3
|
07.10.2018 15:00 | Radoje Domanović | 1 : 3 | Jasenica | |||||
07.10
15:00
Mladost (J)
Sloga
5
1
|
07.10.2018 15:00 | Mladost (J) | 5 : 1 | Sloga |
07.10
15:00
Marjan MB
BSK
1
2
|
07.10.2018 15:00 | Marjan MB | 1 : 2 | BSK | |||||
07.10
11:00
Lemind 1953
Bratstvo
2
1
|
07.10.2018 11:00 | Lemind 1953 | 2 : 1 | Bratstvo | |||||
07.10
15:00
Gradac
Moravac
2
4
|
07.10.2018 15:00 | Gradac | 2 : 4 | Moravac | |||||
07.10
15:00
Plantaža
Real
1
2
|
07.10.2018 15:00 | Plantaža | 1 : 2 | Real | |||||
07.10
15:00
Milanovo
Sloboda
4
1
|
07.10.2018 15:00 | Milanovo | 4 : 1 | Sloboda | |||||
07.10
15:00
Radnik Sušica
Veliko Trnjane
1
1
|
07.10.2018 15:00 | Radnik Sušica | 1 : 1 | Veliko Trnjane |
07.10
15:00
Gorki
Budućnost (PD)
2
1
|
07.10.2018 15:00 | Gorki | 2 : 1 | Budućnost (PD) | |||||
07.10
15:00
Cer
Milicionar
2
2
|
07.10.2018 15:00 | Cer | 2 : 2 | Milicionar | |||||
07.10
15:00
Budućnost 1929 (ZM)
OFK Šabac
4
5
|
07.10.2018 15:00 | Budućnost 1929 (ZM) | 4 : 5 | OFK Šabac | |||||
07.10
15:00
Drina
Sloboda
4
1
|
07.10.2018 15:00 | Drina | 4 : 1 | Sloboda | |||||
07.10
15:00
Napredak
Majur
1
3
|
07.10.2018 15:00 | Napredak | 1 : 3 | Majur |
07.10
15:00
Sloga (KR)
Sava
4
1
|
07.10.2018 15:00 | Sloga (KR) | 4 : 1 | Sava | |||||
07.10
15:00
Pričinović
Provo 2015
2
2
|
07.10.2018 15:00 | Pričinović | 2 : 2 | Provo 2015 | |||||
07.10
15:00
Vlašić
Šipurske livade
3
2
|
07.10.2018 15:00 | Vlašić | 3 : 2 | Šipurske livade | |||||
07.10
15:00
Vojvoda Stepa Stepanović
Trešnjevka
1
2
|
07.10.2018 15:00 | Vojvoda Stepa Stepanović | 1 : 2 | Trešnjevka | |||||
07.10
15:00
Dobrava
Rankovac
1
0
|
07.10.2018 15:00 | Dobrava | 1 : 0 | Rankovac |
07.10
15:30
Naša Zvezda
Neštin
2
0
|
07.10.2018 15:30 | Naša Zvezda | 2 : 0 | Neštin | |||||
07.10
15:30
Sloga
Mladost
4
0
|
07.10.2018 15:30 | Sloga | 4 : 0 | Mladost | |||||
07.10
15:30
Maglić
Slavija
12
0
|
07.10.2018 15:30 | Maglić | 12 : 0 | Slavija | |||||
07.10
15:30
Borac
Bačka (D)
0
3
|
07.10.2018 15:30 | Borac | 0 : 3 | Bačka (D) |
07.10
15:00
Stig 1955
Polet (V)
2
1
|
07.10.2018 15:00 | Stig 1955 | 2 : 1 | Polet (V) | |||||
07.10
15:00
Vihor
Polet (B)
3
1
|
07.10.2018 15:00 | Vihor | 3 : 1 | Polet (B) | |||||
07.10
15:00
Mladost (B)
Sloga (M)
2
0
|
07.10.2018 15:00 | Mladost (B) | 2 : 0 | Sloga (M) | |||||
07.10
15:00
Sirakovo
Žika Marković Uča
1
0
|
07.10.2018 15:00 | Sirakovo | 1 : 0 | Žika Marković Uča | |||||
07.10
15:00
Napredak (P)
Sloga (L)
1
0
|
07.10.2018 15:00 | Napredak (P) | 1 : 0 | Sloga (L) | |||||
07.10
15:00
Napredak 1934
Dizel
1
2
|
07.10.2018 15:00 | Napredak 1934 | 1 : 2 | Dizel |
07.10
15:00
Omladinac (B)
Rade Milošević
4
2
|
07.10.2018 15:00 | Omladinac (B) | 4 : 2 | Rade Milošević | |||||
07.10
15:00
Sloga 1952
Integral
0
3
|
07.10.2018 15:00 | Sloga 1952 | 0 : 3 | Integral | |||||
07.10
15:00
Manastirica
Jedinstvo (K)
2
0
|
07.10.2018 15:00 | Manastirica | 2 : 0 | Jedinstvo (K) | |||||
07.10
15:00
Napredak 1936
Zadrugar (T)
3
1
|
07.10.2018 15:00 | Napredak 1936 | 3 : 1 | Zadrugar (T) | |||||
07.10
15:00
Radnički (K)
BSK
5
2
|
07.10.2018 15:00 | Radnički (K) | 5 : 2 | BSK |
07.10
15:00
Mladost Radost
Eđšeg
4
1
|
07.10.2018 15:00 | Mladost Radost | 4 : 1 | Eđšeg | |||||
07.10
15:00
Pobeda
Jedinstvo
1
3
|
07.10.2018 15:00 | Pobeda | 1 : 3 | Jedinstvo | |||||
07.10
15:00
Tomislavci
Mladost (R)
2
1
|
07.10.2018 15:00 | Tomislavci | 2 : 1 | Mladost (R) |
07.10
15:00
Šumadija (MC)
Strmovo
0
2
|
07.10.2018 15:00 | Šumadija (MC) | 0 : 2 | Strmovo | |||||
07.10
15:00
Bistrica
Polet
3
0
|
07.10.2018 15:00 | Bistrica | 3 : 0 | Polet |
07.10
15:00
Milutinovac
Pontes
2
2
|
07.10.2018 15:00 | Milutinovac | 2 : 2 | Pontes | |||||
07.10
15:00
Napredak
Rtkovo
4
0
|
07.10.2018 15:00 | Napredak | 4 : 0 | Rtkovo | |||||
07.10
15:00
Egeta
Mala Vrbica
4
5
|
07.10.2018 15:00 | Egeta | 4 : 5 | Mala Vrbica | |||||
07.10
15:00
Lokomotiva
Koča Andjelković
1
2
|
07.10.2018 15:00 | Lokomotiva | 1 : 2 | Koča Andjelković |
07.10
14:30
Vlaška
Ivanča
1
2
|
07.10.2018 14:30 | Vlaška | 1 : 2 | Ivanča | |||||
07.10
14:30
Napredak
OFK Student
2
1
|
07.10.2018 14:30 | Napredak | 2 : 1 | OFK Student | |||||
07.10
14:30
Šepšin
Markovac
1
0
|
07.10.2018 14:30 | Šepšin | 1 : 0 | Markovac | |||||
07.10
14:30
Omladinac
Sloga
3
1
|
07.10.2018 14:30 | Omladinac | 3 : 1 | Sloga |
07.10
15:30
Stari Tamiš
Omladinac
3
0
|
07.10.2018 15:30 | Stari Tamiš | 3 : 0 | Omladinac | |||||
07.10
15:30
Borac
Budućnost
0
13
|
07.10.2018 15:30 | Borac | 0 : 13 | Budućnost | |||||
07.10
15:30
Kolonija
Proleter
2
2
|
07.10.2018 15:30 | Kolonija | 2 : 2 | Proleter | |||||
07.10
15:30
Jedinstvo
BSK Bavanište
12
0
|
07.10.2018 15:30 | Jedinstvo | 12 : 0 | BSK Bavanište | |||||
07.10
15:30
Mladost
Dolovo
1
5
|
07.10.2018 15:30 | Mladost | 1 : 5 | Dolovo |
07.10
15:30
Polet
Slavia
2
2
|
07.10.2018 15:30 | Polet | 2 : 2 | Slavia | |||||
07.10
15:30
Omladinac 1927
Mundial
1
3
|
07.10.2018 15:30 | Omladinac 1927 | 1 : 3 | Mundial | |||||
07.10
15:30
Glogonj
Vojlovica 2018
4
1
|
07.10.2018 15:30 | Glogonj | 4 : 1 | Vojlovica 2018 | |||||
07.10
15:30
Tempo
Unirea
2
1
|
07.10.2018 15:30 | Tempo | 2 : 1 | Unirea |
07.10
14:30
BIP
Malba
6
0
|
07.10.2018 14:30 | BIP | 6 : 0 | Malba | |||||
07.10
14:30
Morava (K)
Mršinci
3
2
|
07.10.2018 14:30 | Morava (K) | 3 : 2 | Mršinci | |||||
07.10
14:30
Budućnost
Vujan
3
0
|
07.10.2018 14:30 | Budućnost | 3 : 0 | Vujan | |||||
07.10
14:30
Čačak 94
Mladost (A)
0
4
|
07.10.2018 14:30 | Čačak 94 | 0 : 4 | Mladost (A) |
07.10
15:00
Petrijevac
Omladinac
1
0
|
07.10.2018 15:00 | Petrijevac | 1 : 0 | Omladinac | |||||
07.10
15:00
Drugovac
7. Juli
4
1
|
07.10.2018 15:00 | Drugovac | 4 : 1 | 7. Juli |
07.10
15:00
Hajduk Veljko 1934
Stari Hrast 2018
2
1
|
07.10.2018 15:00 | Hajduk Veljko 1934 | 2 : 1 | Stari Hrast 2018 | |||||
07.10
15:00
OFK Slavija
Zeppelin 026
0
2
|
07.10.2018 15:00 | OFK Slavija | 0 : 2 | Zeppelin 026 | |||||
07.10
15:00
Jezava
Budućnost
2
5
|
07.10.2018 15:00 | Jezava | 2 : 5 | Budućnost | |||||
07.10
15:00
Skobalj
Vučak
2
2
|
07.10.2018 15:00 | Skobalj | 2 : 2 | Vučak |
07.10
15:30
Rongo Siti
Sloboda
1
6
|
07.10.2018 15:30 | Rongo Siti | 1 : 6 | Sloboda | |||||
07.10
15:30
Lokomotiva
Zvezda
0
3
|
07.10.2018 15:30 | Lokomotiva | 0 : 3 | Zvezda | |||||
07.10
15:30
Pobeda
Veliki Suvodol
2
1
|
07.10.2018 15:30 | Pobeda | 2 : 1 | Veliki Suvodol |
07.10
15:00
Mladost
Jedinstvo
0
0
|
07.10.2018 15:00 | Mladost | 0 : 0 | Jedinstvo | |||||
07.10
15:00
Terekveš
Dunav
4
0
|
07.10.2018 15:00 | Terekveš | 4 : 0 | Dunav | |||||
07.10
15:00
Partizan
Aleksa Šantić
5
0
|
07.10.2018 15:00 | Partizan | 5 : 0 | Aleksa Šantić | |||||
07.10
15:00
Omladinac (D)
OFK Šikara
6
0
|
07.10.2018 15:00 | Omladinac (D) | 6 : 0 | OFK Šikara | |||||
07.10
15:00
Omladinac (B)
Kordun
1
1
|
07.10.2018 15:00 | Omladinac (B) | 1 : 1 | Kordun | |||||
07.10
15:00
Zadrugar
Hajduk
2
4
|
07.10.2018 15:00 | Zadrugar | 2 : 4 | Hajduk |
07.10
11:00
Pobeda 1976
Gredetin
3
2
|
07.10.2018 11:00 | Pobeda 1976 | 3 : 2 | Gredetin | |||||
07.10
11:00
OFK Draževac
OFK Sloga
1
1
|
07.10.2018 11:00 | OFK Draževac | 1 : 1 | OFK Sloga | |||||
07.10
15:00
Škriljac
Polet (V)
2
3
|
07.10.2018 15:00 | Škriljac | 2 : 3 | Polet (V) |
07.10
15:30
Hajduk
Lokomotiva
0
1
|
07.10.2018 15:30 | Hajduk | 0 : 1 | Lokomotiva | |||||
07.10
15:30
OFK Mala Bosna 2015
Udarnik Višnjevac
1
0
|
07.10.2018 15:30 | OFK Mala Bosna 2015 | 1 : 0 | Udarnik Višnjevac | |||||
07.10
15:30
Bikovo
Čantavir
2
0
|
07.10.2018 15:30 | Bikovo | 2 : 0 | Čantavir | |||||
07.10
15:30
Žednik
Elektrovojvodina
1
3
|
07.10.2018 15:30 | Žednik | 1 : 3 | Elektrovojvodina | |||||
07.10
15:30
Solid
Palić
5
3
|
07.10.2018 15:30 | Solid | 5 : 3 | Palić |
07.10
15:00
Ozremica
Takovski Ustanak
5
3
|
07.10.2018 15:00 | Ozremica | 5 : 3 | Takovski Ustanak | |||||
07.10
15:00
Jablanica
Šilopaj
6
2
|
07.10.2018 15:00 | Jablanica | 6 : 2 | Šilopaj | |||||
07.10
15:00
FC Stella Rossa
Donja Vrbava
0
3
|
07.10.2018 15:00 | FC Stella Rossa | 0 : 3 | Donja Vrbava | |||||
07.10
15:00
Omladinac
Velereč 94
0
3
|
07.10.2018 15:00 | Omladinac | 0 : 3 | Velereč 94 | |||||
07.10
15:00
Brezak
Šumadija
3
1
|
07.10.2018 15:00 | Brezak | 3 : 1 | Šumadija |
07.10
15:00
Mladost 1948
AF Đokić
2
1
|
07.10.2018 15:00 | Mladost 1948 | 2 : 1 | AF Đokić | |||||
07.10
15:00
Omladinac
Obilić
1
2
|
07.10.2018 15:00 | Omladinac | 1 : 2 | Obilić | |||||
07.10
15:00
Jasenica
Jedinstvo
2
1
|
07.10.2018 15:00 | Jasenica | 2 : 1 | Jedinstvo |
07.10
15:00
Beli Orlovi
Palanka
0
5
|
07.10.2018 15:00 | Beli Orlovi | 0 : 5 | Palanka | |||||
07.10
15:00
Bačinac
Jasenica 2017
2
4
|
07.10.2018 15:00 | Bačinac | 2 : 4 | Jasenica 2017 | |||||
07.10
15:00
Glavaš
Radnik
2
1
|
07.10.2018 15:00 | Glavaš | 2 : 1 | Radnik |
07.10
15:00
Voćar
Sloga
5
1
|
07.10.2018 15:00 | Voćar | 5 : 1 | Sloga | |||||
07.10
15:00
Prilike
Gorušica
3
0
|
07.10.2018 15:00 | Prilike | 3 : 0 | Gorušica | |||||
07.10
15:00
Dedinje Junajted
Jelica
5
0
|
07.10.2018 15:00 | Dedinje Junajted | 5 : 0 | Jelica | |||||
07.10
15:00
Vrelo
Bratstvo
5
0
|
07.10.2018 15:00 | Vrelo | 5 : 0 | Bratstvo | |||||
07.10
15:00
Gradina
Radnički
0
3
|
07.10.2018 15:00 | Gradina | 0 : 3 | Radnički |
07.10
11:00
Tara
GP Zlatibor
|
07.10.2018 11:00 | Tara | : | GP Zlatibor | |||||
07.10
11:00
Tara
Višesava 2
0
2
|
07.10.2018 11:00 | Tara | 0 : 2 | Višesava 2 |
07.10
15:30
Gornji Stepoš
Sebečevac
0
2
|
07.10.2018 15:30 | Gornji Stepoš | 0 : 2 | Sebečevac | |||||
07.10
15:30
Rasina
Mudrakovac
1
2
|
07.10.2018 15:30 | Rasina | 1 : 2 | Mudrakovac | |||||
07.10
15:30
Zdravinje
Modrica
2
0
|
07.10.2018 15:30 | Zdravinje | 2 : 0 | Modrica | |||||
07.10
15:30
Bukovica
Žabare
5
5
|
07.10.2018 15:30 | Bukovica | 5 : 5 | Žabare | |||||
07.10
15:30
Čarapan
Parunovac
5
4
|
07.10.2018 15:30 | Čarapan | 5 : 4 | Parunovac | |||||
07.10
15:30
Naupare
Mladost VPD
3
2
|
07.10.2018 15:30 | Naupare | 3 : 2 | Mladost VPD |
07.10
10:00
Jugovići
Arbanasce
1
2
|
07.10.2018 10:00 | Jugovići | 1 : 2 | Arbanasce | |||||
07.10
10:00
Dobrič
Baličevac
0
5
|
07.10.2018 10:00 | Dobrič | 0 : 5 | Baličevac |
07.10
15:30
Slemen
Jedinstvo
2
1
|
07.10.2018 15:30 | Slemen | 2 : 1 | Jedinstvo |
07.10
15:00
Košutnjak
Bratstvo 1975
2
0
|
07.10.2018 15:00 | Košutnjak | 2 : 0 | Bratstvo 1975 | |||||
07.10
15:00
Divostin
Ćava
1
3
|
07.10.2018 15:00 | Divostin | 1 : 3 | Ćava | |||||
07.10
15:00
Zastava
Vinogradi DB
1
1
|
07.10.2018 15:00 | Zastava | 1 : 1 | Vinogradi DB | |||||
07.10
15:00
Maršić
OFK Žeželj
5
0
|
07.10.2018 15:00 | Maršić | 5 : 0 | OFK Žeželj | |||||
07.10
15:00
Seljak
Sloga Lužnice 2016
1
1
|
07.10.2018 15:00 | Seljak | 1 : 1 | Sloga Lužnice 2016 |
07.10
15:30
Bakionica
Avijatičar
3
1
|
07.10.2018 15:30 | Bakionica | 3 : 1 | Avijatičar | |||||
07.10
15:30
Dobrinjac
Blagaja
2
4
|
07.10.2018 15:30 | Dobrinjac | 2 : 4 | Blagaja | |||||
07.10
15:30
Glumač
Borac
3
3
|
07.10.2018 15:30 | Glumač | 3 : 3 | Borac | |||||
07.10
15:30
Gorobilje
Napredak
2
0
|
07.10.2018 15:30 | Gorobilje | 2 : 0 | Napredak | |||||
07.10
15:30
Trešnjica
Duškovci
0
3
|
07.10.2018 15:30 | Trešnjica | 0 : 3 | Duškovci |
07.10
15:00
Rujnik
Čegar 1946
4
0
|
07.10.2018 15:00 | Rujnik | 4 : 0 | Čegar 1946 | |||||
07.10
15:00
Supovac
Jasenovik 2018
2
2
|
07.10.2018 15:00 | Supovac | 2 : 2 | Jasenovik 2018 | |||||
07.10
15:00
Spartak
Delijski Vis
0
5
|
07.10.2018 15:00 | Spartak | 0 : 5 | Delijski Vis | |||||
07.10
15:00
Durlan Siti
Sloga 1948
0
1
|
07.10.2018 15:00 | Durlan Siti | 0 : 1 | Sloga 1948 |
07.10
11:00
Vrelo
Slatina
0
2
|
07.10.2018 11:00 | Vrelo | 0 : 2 | Slatina | |||||
07.10
15:30
Polet
Urovica
1
1
|
07.10.2018 15:30 | Polet | 1 : 1 | Urovica | |||||
07.10
11:00
Miloševo
Rečka
6
0
|
07.10.2018 11:00 | Miloševo | 6 : 0 | Rečka | |||||
07.10
15:30
Mladost
OFK Tamnič
3
1
|
07.10.2018 15:30 | Mladost | 3 : 1 | OFK Tamnič |
07.10
11:00
Knežica
Marina Kutina
3
1
|
07.10.2018 11:00 | Knežica | 3 : 1 | Marina Kutina | |||||
07.10
15:00
Pobeda
Grkinja
2
0
|
07.10.2018 15:00 | Pobeda | 2 : 0 | Grkinja |
07.10
14:30
Kaluđerica 1969
Hajduk
4
1
|
07.10.2018 14:30 | Kaluđerica 1969 | 4 : 1 | Hajduk |
07.10
11:00
Mrovska
Jedinstvo 2014
5
0
|
07.10.2018 11:00 | Mrovska | 5 : 0 | Jedinstvo 2014 | |||||
07.10
11:00
Verko
Petrovac 74
3
0
|
07.10.2018 11:00 | Verko | 3 : 0 | Petrovac 74 | |||||
07.10
11:00
Dragojevac
Torpedo
5
2
|
07.10.2018 11:00 | Dragojevac | 5 : 2 | Torpedo | |||||
07.10
11:00
Polet
Skupljen 2013
3
1
|
07.10.2018 11:00 | Polet | 3 : 1 | Skupljen 2013 |
07.10
15:00
Jedinstvo
Heroj
1
2
|
07.10.2018 15:00 | Jedinstvo | 1 : 2 | Heroj | |||||
07.10
15:00
Napredak
ISK Izvor
2
0
|
07.10.2018 15:00 | Napredak | 2 : 0 | ISK Izvor | |||||
07.10
15:00
BSK Buljane
Sloga
6
1
|
07.10.2018 15:00 | BSK Buljane | 6 : 1 | Sloga | |||||
07.10
15:00
Razvitak
OFK Juhor 2016
1
2
|
07.10.2018 15:00 | Razvitak | 1 : 2 | OFK Juhor 2016 |
07.10
15:30
Zgodačica
Miločajac
1
0
|
07.10.2018 15:30 | Zgodačica | 1 : 0 | Miločajac | |||||
07.10
15:30
Mladost 1925
Magnohrom
4
1
|
07.10.2018 15:30 | Mladost 1925 | 4 : 1 | Magnohrom | |||||
07.10
15:30
Morava
Milakovac 2018
0
3
|
07.10.2018 15:30 | Morava | 0 : 3 | Milakovac 2018 |
07.10
10:00
Jašunja
Badince
2
2
|
07.10.2018 10:00 | Jašunja | 2 : 2 | Badince | |||||
07.10
11:00
Rudar 1973
Mladost (DL)
1
6
|
07.10.2018 11:00 | Rudar 1973 | 1 : 6 | Mladost (DL) | |||||
07.10
11:00
SU Donja Lomnica
FSU Borac 2018
3
2
|
07.10.2018 11:00 | SU Donja Lomnica | 3 : 2 | FSU Borac 2018 |
07.10
11:00
Borac BTG
OFK Jelen
2
2
|
07.10.2018 11:00 | Borac BTG | 2 : 2 | OFK Jelen | |||||
07.10
11:00
Zablaće
Korman
3
1
|
07.10.2018 11:00 | Zablaće | 3 : 1 | Korman | |||||
07.10
11:00
Volujac
OFK Varna
3
1
|
07.10.2018 11:00 | Volujac | 3 : 1 | OFK Varna | |||||
07.10
11:00
Žabar
Cerić
1
3
|
07.10.2018 11:00 | Žabar | 1 : 3 | Cerić | |||||
07.10
11:00
Mladost Svileuva
Jedinstvo
3
2
|
07.10.2018 11:00 | Mladost Svileuva | 3 : 2 | Jedinstvo | |||||
07.10
11:00
Galeb
Rudar
1
2
|
07.10.2018 11:00 | Galeb | 1 : 2 | Rudar |
07.10
11:00
Mladost (MM)
Mladost (O)
1
2
|
07.10.2018 11:00 | Mladost (MM) | 1 : 2 | Mladost (O) |
07.10
15:00
Šumadinac
OFK Burovo
7
0
|
07.10.2018 15:00 | Šumadinac | 7 : 0 | OFK Burovo |
07.10
15:00
Sloboda
Omladinac
3
2
|
07.10.2018 15:00 | Sloboda | 3 : 2 | Omladinac | |||||
07.10
15:00
Domaćin
Mladost
7
0
|
07.10.2018 15:00 | Domaćin | 7 : 0 | Mladost | |||||
07.10
15:00
Dražmirovac
Napredak
0
1
|
07.10.2018 15:00 | Dražmirovac | 0 : 1 | Napredak |
07.10
15:00
Moravac 1933
Dunav
0
0
|
07.10.2018 15:00 | Moravac 1933 | 0 : 0 | Dunav | |||||
07.10
15:00
Sopot
Sloga (Ć)
1
1
|
07.10.2018 15:00 | Sopot | 1 : 1 | Sloga (Ć) | |||||
07.10
15:00
Batovac
Ljubičevo
0
2
|
07.10.2018 15:00 | Batovac | 0 : 2 | Ljubičevo | |||||
07.10
15:00
Morava 1932
BSK 1931
2
4
|
07.10.2018 15:00 | Morava 1932 | 2 : 4 | BSK 1931 |
07.10
15:00
Sloga (D)
Napredak (B)
1
3
|
07.10.2018 15:00 | Sloga (D) | 1 : 3 | Napredak (B) | |||||
07.10
15:00
Pobeda (SK)
Mlava (B)
2
0
|
07.10.2018 15:00 | Pobeda (SK) | 2 : 0 | Mlava (B) | |||||
07.10
15:00
Metalac
Sloga 1936
1
2
|
07.10.2018 15:00 | Metalac | 1 : 2 | Sloga 1936 | |||||
07.10
15:00
Vojvoda Milenko
Beli Orao
1
4
|
07.10.2018 15:00 | Vojvoda Milenko | 1 : 4 | Beli Orao |
07.10
15:30
Borac
Lipolist
1
3
|
07.10.2018 15:30 | Borac | 1 : 3 | Lipolist |
07.10
11:00
OFK Takovo
Vukona
4
2
|
07.10.2018 11:00 | OFK Takovo | 4 : 2 | Vukona | |||||
07.10
11:00
Omladinac
Dokmir
0
0
|
07.10.2018 11:00 | Omladinac | 0 : 0 | Dokmir | |||||
07.10
11:00
Brgule
Budućnost 1995
0
1
|
07.10.2018 11:00 | Brgule | 0 : 1 | Budućnost 1995 | |||||
07.10
11:00
Kolubara
Murgaš
2
2
|
07.10.2018 11:00 | Kolubara | 2 : 2 | Murgaš |
07.10
15:00
Panonija
Jedinstvo Lemeš
0
1
|
07.10.2018 15:00 | Panonija | 0 : 1 | Jedinstvo Lemeš | |||||
07.10
15:00
Telečka
Lider
1
2
|
07.10.2018 15:00 | Telečka | 1 : 2 | Lider |
07.10
11:00
Borac
Lovac
2
2
|
07.10.2018 11:00 | Borac | 2 : 2 | Lovac |
07.10
15:00
Krilaš
Dragoš
4
3
|
07.10.2018 15:00 | Krilaš | 4 : 3 | Dragoš |
07.10
10:00
Beli Orlovi
Borac
4
0
|
07.10.2018 10:00 | Beli Orlovi | 4 : 0 | Borac |
07.10
11:00
Sloga Gorić
Beloševac
0
2
|
07.10.2018 11:00 | Sloga Gorić | 0 : 2 | Beloševac | |||||
07.10
15:00
OFK Senjak
OFK Povlen
3
0
|
07.10.2018 15:00 | OFK Senjak | 3 : 0 | OFK Povlen | |||||
07.10
15:00
Mali korak
Zadrugar
3
0
|
07.10.2018 15:00 | Mali korak | 3 : 0 | Zadrugar | |||||
07.10
15:00
Dračić 2018
Kotešica
4
2
|
07.10.2018 15:00 | Dračić 2018 | 4 : 2 | Kotešica |
07.10
16:00
Sremac
Lovac
1
0
|
07.10.2018 16:00 | Sremac | 1 : 0 | Lovac | |||||
07.10
16:00
OFK Brestač
Mladost
5
3
|
07.10.2018 16:00 | OFK Brestač | 5 : 3 | Mladost | |||||
07.10
16:00
Sloven
Vitez
5
1
|
07.10.2018 16:00 | Sloven | 5 : 1 | Vitez | |||||
07.10
16:00
Srem
Kameni
8
1
|
07.10.2018 16:00 | Srem | 8 : 1 | Kameni |
07.10
15:30
Banat
Naša Krajina
3
0
|
07.10.2018 15:30 | Banat | 3 : 0 | Naša Krajina |
07.10
15:30
Hajduk
Pobeda
3
2
|
07.10.2018 15:30 | Hajduk | 3 : 2 | Pobeda | |||||
07.10
15:30
Vitorul
Banat (D)
0
3
|
07.10.2018 15:30 | Vitorul | 0 : 3 | Banat (D) |
07.10
14:00
Joks Junajted
Toplica
6
2
|
07.10.2018 14:00 | Joks Junajted | 6 : 2 | Toplica | |||||
07.10
14:00
Proleter
Tolić
0
11
|
07.10.2018 14:00 | Proleter | 0 : 11 | Tolić | |||||
07.10
11:00
Gornji Lajkovac
Babajić
0
2
|
07.10.2018 11:00 | Gornji Lajkovac | 0 : 2 | Babajić |
07.10
15:00
Resavac
Sinđelić
4
1
|
07.10.2018 15:00 | Resavac | 4 : 1 | Sinđelić | |||||
07.10
15:00
Mladi Borac
Mladi Radnik
1
3
|
07.10.2018 15:00 | Mladi Borac | 1 : 3 | Mladi Radnik | |||||
07.10
15:00
Resava
Rudar
1
5
|
07.10.2018 15:00 | Resava | 1 : 5 | Rudar |
07.10
11:00
Proleter
Sloga
6
0
|
07.10.2018 11:00 | Proleter | 6 : 0 | Sloga | |||||
07.10
11:00
Strmovo 1968
Nepričava
1
1
|
07.10.2018 11:00 | Strmovo 1968 | 1 : 1 | Nepričava | |||||
07.10
15:00
Ratkovac
Kolubara
0
3
|
07.10.2018 15:00 | Ratkovac | 0 : 3 | Kolubara |
07.10
16:00
Jednota
Jedinstvo (LJ)
1
1
|
07.10.2018 16:00 | Jednota | 1 : 1 | Jedinstvo (LJ) | |||||
07.10
16:00
Erdevik 2017
Sremac
1
1
|
07.10.2018 16:00 | Erdevik 2017 | 1 : 1 | Sremac | |||||
07.10
15:00
Omladinac
Graničar
3
4
|
07.10.2018 15:00 | Omladinac | 3 : 4 | Graničar | |||||
07.10
15:00
Borac
OFK Bingula
2
3
|
07.10.2018 15:00 | Borac | 2 : 3 | OFK Bingula | |||||
07.10
15:00
OFK Bačinci
Sinđelić
3
1
|
07.10.2018 15:00 | OFK Bačinci | 3 : 1 | Sinđelić |
07.10
15:00
Poletarac
Noćaj
2
3
|
07.10.2018 15:00 | Poletarac | 2 : 3 | Noćaj | |||||
07.10
15:00
Borac (R)
Borac (VR)
3
2
|
07.10.2018 15:00 | Borac (R) | 3 : 2 | Borac (VR) | |||||
07.10
15:00
Srem (SM)
Srem (SR)
0
3
|
07.10.2018 15:00 | Srem (SM) | 0 : 3 | Srem (SR) | |||||
07.10
15:00
Sloga
Graničar
2
0
|
07.10.2018 15:00 | Sloga | 2 : 0 | Graničar | |||||
07.10
15:00
Sloboda
Zmaj
2
1
|
07.10.2018 15:00 | Sloboda | 2 : 1 | Zmaj | |||||
07.10
15:00
Planinac
Trgovački
2
2
|
07.10.2018 15:00 | Planinac | 2 : 2 | Trgovački |
07.10
15:00
Radnički
Dunav
0
0
|
07.10.2018 15:00 | Radnički | 0 : 0 | Dunav | |||||
07.10
15:00
Borac
Fruškogorac
0
4
|
07.10.2018 15:00 | Borac | 0 : 4 | Fruškogorac | |||||
07.10
15:00
ČSK 1939
Planinac
4
0
|
07.10.2018 15:00 | ČSK 1939 | 4 : 0 | Planinac | |||||
07.10
15:00
Sloga (K)
Sloga (M)
1
0
|
07.10.2018 15:00 | Sloga (K) | 1 : 0 | Sloga (M) |
07.10
15:00
Jedinstvo (P)
Jedinstvo
4
0
|
07.10.2018 15:00 | Jedinstvo (P) | 4 : 0 | Jedinstvo | |||||
07.10
15:00
Sremac
Graničar
2
1
|
07.10.2018 15:00 | Sremac | 2 : 1 | Graničar | |||||
07.10
15:00
Jedinstvo (R)
27. Oktobar
4
3
|
07.10.2018 15:00 | Jedinstvo (R) | 4 : 3 | 27. Oktobar | |||||
07.10
15:00
Fruškogorac
Borac
2
0
|
07.10.2018 15:00 | Fruškogorac | 2 : 0 | Borac | |||||
07.10
15:00
Vojvodina
Polet
5
0
|
07.10.2018 15:00 | Vojvodina | 5 : 0 | Polet |
07.10
15:30
Polet (K)
Kruševica
|
07.10.2018 15:30 | Polet (K) | : | Kruševica | |||||
07.10
15:30
Grkljane
Polet (Š)
|
07.10.2018 15:30 | Grkljane | : | Polet (Š) | |||||
07.10
11:00
Padež
Lomnica
|
07.10.2018 11:00 | Padež | : | Lomnica | |||||
07.10
15:30
Dvorane
Zmajevac
|
07.10.2018 15:30 | Dvorane | : | Zmajevac | |||||
07.10
15:30
Štitari
Gaglovo
|
07.10.2018 15:30 | Štitari | : | Gaglovo | |||||
07.10
11:00
Mladost 2015
Makrešane
|
07.10.2018 11:00 | Mladost 2015 | : | Makrešane |
07.10
10:00
Mladost (R)
Maskar
4
1
|
07.10.2018 10:00 | Mladost (R) | 4 : 1 | Maskar | |||||
07.10
10:00
Jarmenovci
Kalipolje
1
6
|
07.10.2018 10:00 | Jarmenovci | 1 : 6 | Kalipolje | |||||
07.10
10:00
Budućnost MI
Krćevac 04
0
0
|
07.10.2018 10:00 | Budućnost MI | 0 : 0 | Krćevac 04 |
07.10
15:00
Mladost (G)
Jelav
1
6
|
07.10.2018 15:00 | Mladost (G) | 1 : 6 | Jelav | |||||
07.10
15:00
Mladost (DB)
Hajduk
7
1
|
07.10.2018 15:00 | Mladost (DB) | 7 : 1 | Hajduk | |||||
07.10
15:00
Granit
Studenac
0
5
|
07.10.2018 15:00 | Granit | 0 : 5 | Studenac |
07.10
15:00
Ram
Dunavac
0
1
|
07.10.2018 15:00 | Ram | 0 : 1 | Dunavac | |||||
07.10
15:00
Mladi Borac
Baštovan 2015
0
4
|
07.10.2018 15:00 | Mladi Borac | 0 : 4 | Baštovan 2015 | |||||
07.10
15:00
Srednjevo
Kumane
1
1
|
07.10.2018 15:00 | Srednjevo | 1 : 1 | Kumane | |||||
07.10
15:00
Sloga
Pek
3
3
|
07.10.2018 15:00 | Sloga | 3 : 3 | Pek | |||||
07.10
15:00
Mirko Tomić
Stiški Kurjak
0
0
|
07.10.2018 15:00 | Mirko Tomić | 0 : 0 | Stiški Kurjak |
07.10
11:00
Napredak 1927
Stig (MC)
6
1
|
07.10.2018 11:00 | Napredak 1927 | 6 : 1 | Stig (MC) | |||||
07.10
11:00
Stig (C)
BSK 1924
2
2
|
07.10.2018 11:00 | Stig (C) | 2 : 2 | BSK 1924 | |||||
07.10
11:00
Jedinstvo (S)
Sloga 1945
1
1
|
07.10.2018 11:00 | Jedinstvo (S) | 1 : 1 | Sloga 1945 |
07.10
15:00
Mladi borac 2018
Mladost (CK)
4
2
|
07.10.2018 15:00 | Mladi borac 2018 | 4 : 2 | Mladost (CK) | |||||
07.10
14:30
Napredak (MK)
Feniks
0
0
|
07.10.2018 14:30 | Napredak (MK) | 0 : 0 | Feniks |
07.10
15:00
Dobrača
Azbest
2
1
|
07.10.2018 15:00 | Dobrača | 2 : 1 | Azbest | |||||
07.10
15:00
Bukorovac
Kremenac
2
1
|
07.10.2018 15:00 | Bukorovac | 2 : 1 | Kremenac |
07.10
15:00
Gorski Car
Misača
6
0
|
07.10.2018 15:00 | Gorski Car | 6 : 0 | Misača | |||||
07.10
15:00
Tulež
OFK Venčani
2
5
|
07.10.2018 15:00 | Tulež | 2 : 5 | OFK Venčani |
07.10
15:00
Barič
OFK Vinci
3
0
|
07.10.2018 15:00 | Barič | 3 : 0 | OFK Vinci | |||||
07.10
15:00
Mrčkovac
Električar
0
0
|
07.10.2018 15:00 | Mrčkovac | 0 : 0 | Električar | |||||
07.10
15:00
Mladost 1970
Borac 2016
0
1
|
07.10.2018 15:00 | Mladost 1970 | 0 : 1 | Borac 2016 |
07.10
10:00
Selanac
Jezero
1
1
|
07.10.2018 10:00 | Selanac | 1 : 1 | Jezero |
07.10
15:00
Mladi radnik
Parcane
2
1
|
07.10.2018 15:00 | Mladi radnik | 2 : 1 | Parcane |
07.10
15:00
Lipar
PSS-192
0
3
|
07.10.2018 15:00 | Lipar | 0 : 3 | PSS-192 | |||||
07.10
15:00
OFK Dragoševac
GFK Strelište
2
2
|
07.10.2018 15:00 | OFK Dragoševac | 2 : 2 | GFK Strelište |
07.10
14:30
Bokelj
Igalo
1
0
|
07.10.2018 14:30 | Bokelj | 1 : 0 | Igalo | |||||
07.10
14:30
Dečić
Arsenal
0
0
|
07.10.2018 14:30 | Dečić | 0 : 0 | Arsenal | |||||
07.10
14:30
Jedinstvo
Kom
0
0
|
07.10.2018 14:30 | Jedinstvo | 0 : 0 | Kom | |||||
07.10
14:30
OFK Mladost Lješkopolje 1970
Jezero
4
0
|
07.10.2018 14:30 | OFK Mladost Lješkopolje 1970 | 4 : 0 | Jezero | |||||
07.10
14:30
Otrant
Berane
5
3
|
07.10.2018 14:30 | Otrant | 5 : 3 | Berane |
07.10
14:00
Drezga
Ribnica
6
0
|
07.10.2018 14:00 | Drezga | 6 : 0 | Ribnica | |||||
07.10
15:00
Polet Stars
Zabjelo
0
1
|
07.10.2018 15:00 | Polet Stars | 0 : 1 | Zabjelo |
07.10
15:00
Fair Play
Gusinje
1
6
|
07.10.2018 15:00 | Fair Play | 1 : 6 | Gusinje |
07.10
15:00
Sloga (R)
Sloga (SB)
3
1
|
07.10.2018 15:00 | Sloga (R) | 3 : 1 | Sloga (SB) |
07.10
13:00
Fulham
Arsenal
1
5
|
07.10.2018 13:00 | Fulham | 1 : 5 | Arsenal | |||||
07.10
17:30
Liverpool
Manchester City
0
0
|
07.10.2018 17:30 | Liverpool | 0 : 0 | Manchester City | |||||
07.10
15:15
Southampton
Chelsea
0
3
|
07.10.2018 15:15 | Southampton | 0 : 3 | Chelsea |
07.10
16:15
Atlético Madrid
Real Betis
1
0
|
07.10.2018 16:15 | Atlético Madrid | 1 : 0 | Real Betis | |||||
07.10
18:30
Espanyol
Villarreal
3
1
|
07.10.2018 18:30 | Espanyol | 3 : 1 | Villarreal | |||||
07.10
20:45
Valencia
Barcelona
1
1
|
07.10.2018 20:45 | Valencia | 1 : 1 | Barcelona | |||||
07.10
18:30
Sevilla
Celta de Vigo
2
1
|
07.10.2018 18:30 | Sevilla | 2 : 1 | Celta de Vigo | |||||
07.10
12:00
Real Valladolid
Huesca
1
0
|
07.10.2018 12:00 | Real Valladolid | 1 : 0 | Huesca |
07.10
15:30
Hoffenheim
Eintracht
1
2
|
07.10.2018 15:30 | Hoffenheim | 1 : 2 | Eintracht | |||||
07.10
18:00
RB Leipzig
Nürnberg
6
0
|
07.10.2018 18:00 | RB Leipzig | 6 : 0 | Nürnberg | |||||
07.10
13:30
Freiburg
Bayer Leverkusen
0
0
|
07.10.2018 13:30 | Freiburg | 0 : 0 | Bayer Leverkusen |
07.10
15:00
Atalanta
Sampdoria
0
1
|
07.10.2018 15:00 | Atalanta | 0 : 1 | Sampdoria | |||||
07.10
12:30
Genoa
Parma
1
3
|
07.10.2018 12:30 | Genoa | 1 : 3 | Parma | |||||
07.10
15:00
Lazio
Fiorentina
1
0
|
07.10.2018 15:00 | Lazio | 1 : 0 | Fiorentina | |||||
07.10
15:00
Milan
Chievo
3
1
|
07.10.2018 15:00 | Milan | 3 : 1 | Chievo | |||||
07.10
18:00
Napoli
Sassuolo
2
0
|
07.10.2018 18:00 | Napoli | 2 : 0 | Sassuolo | |||||
07.10
20:30
SPAL
Internazionale
1
2
|
07.10.2018 20:30 | SPAL | 1 : 2 | Internazionale |
07.10
15:00
Bordeaux
Nantes
3
0
|
07.10.2018 15:00 | Bordeaux | 3 : 0 | Nantes | |||||
07.10
17:00
Olympique Marseille
Caen
2
0
|
07.10.2018 17:00 | Olympique Marseille | 2 : 0 | Caen | |||||
07.10
17:00
Monaco
Rennes
1
2
|
07.10.2018 17:00 | Monaco | 1 : 2 | Rennes | |||||
07.10
21:00
PSG
Olympique Lyonnais
5
0
|
07.10.2018 21:00 | PSG | 5 : 0 | Olympique Lyonnais |
07.10
13:00
Zemun
Crvena zvezda
1
2
|
07.10.2018 13:00 | Zemun | 1 : 2 | Crvena zvezda |
07.10
15:00
Novi Pazar
Javor Matis
0
3
|
07.10.2018 15:00 | Novi Pazar | 0 : 3 | Javor Matis | |||||
07.10
15:00
Bežanija
Zlatibor
1
3
|
07.10.2018 15:00 | Bežanija | 1 : 3 | Zlatibor |
07.10
15:00
Spartak
Radnički 1923
13
0
|
07.10.2018 15:00 | Spartak | 13 : 0 | Radnički 1923 | |||||
07.10
15:00
Požarevac
Crvena zvezda
0
2
|
07.10.2018 15:00 | Požarevac | 0 : 2 | Crvena zvezda |
07.10
15:30
Rad
Radnički 2012
3
3
|
07.10.2018 15:30 | Rad | 3 : 3 | Radnički 2012 |
07.10
13:00
Novi Pazar
Budućnost Krušik 2014
3
1
|
07.10.2018 13:00 | Novi Pazar | 3 : 1 | Budućnost Krušik 2014 | |||||
07.10
13:00
Šumadija (A)
Javor Matis
3
1
|
07.10.2018 13:00 | Šumadija (A) | 3 : 1 | Javor Matis | |||||
07.10
13:00
Sloga (P)
Metalac
2
1
|
07.10.2018 13:00 | Sloga (P) | 2 : 1 | Metalac | |||||
07.10
13:00
Karađorđe
Mladi radnik 1926
3
1
|
07.10.2018 13:00 | Karađorđe | 3 : 1 | Mladi radnik 1926 | |||||
07.10
13:00
Loznica
Mačva
2
0
|
07.10.2018 13:00 | Loznica | 2 : 0 | Mačva | |||||
07.10
13:00
Mladost
Smederevo 1924
7
0
|
07.10.2018 13:00 | Mladost | 7 : 0 | Smederevo 1924 | |||||
07.10
13:00
Sloboda (U)
Sloga (K)
7
1
|
07.10.2018 13:00 | Sloboda (U) | 7 : 1 | Sloga (K) |
07.10
10:00
RFK N.S. 1921
OFK Bačka (BP)
1
1
|
07.10.2018 10:00 | RFK N.S. 1921 | 1 : 1 | OFK Bačka (BP) | |||||
07.10
10:00
Omladinac
OFK Vršac
2
2
|
07.10.2018 10:00 | Omladinac | 2 : 2 | OFK Vršac | |||||
07.10
10:00
Dinamo 1945
Vojvodina
0
2
|
07.10.2018 10:00 | Dinamo 1945 | 0 : 2 | Vojvodina | |||||
07.10
10:00
Radnički (SM)
Borac (NS)
4
0
|
07.10.2018 10:00 | Radnički (SM) | 4 : 0 | Borac (NS) | |||||
07.10
12:00
Proleter (NS)
Železničar
3
1
|
07.10.2018 12:00 | Proleter (NS) | 3 : 1 | Železničar |
07.10
12:00
Kabel
Mladost (BJ)
0
2
|
07.10.2018 12:00 | Kabel | 0 : 2 | Mladost (BJ) |
07.10
10:30
Kolonija
Dunav
4
2
|
07.10.2018 10:30 | Kolonija | 4 : 2 | Dunav |
07.10
12:00
Trajal
OFK Beograd
1
1
|
07.10.2018 12:00 | Trajal | 1 : 1 | OFK Beograd | |||||
07.10
14:00
Inđija
Radnički (N)
3
1
|
07.10.2018 14:00 | Inđija | 3 : 1 | Radnički (N) | |||||
07.10
09:30
Brodarac
Čukarički
1
1
|
07.10.2018 09:30 | Brodarac | 1 : 1 | Čukarički |
07.10
11:00
Novi Pazar
Budućnost Krušik 2014
6
0
|
07.10.2018 11:00 | Novi Pazar | 6 : 0 | Budućnost Krušik 2014 | |||||
07.10
11:00
Šumadija (A)
Javor Matis
2
0
|
07.10.2018 11:00 | Šumadija (A) | 2 : 0 | Javor Matis | |||||
07.10
11:00
Sloga (P)
Metalac (GM)
1
1
|
07.10.2018 11:00 | Sloga (P) | 1 : 1 | Metalac (GM) | |||||
07.10
11:00
Loznica
Mačva
1
2
|
07.10.2018 11:00 | Loznica | 1 : 2 | Mačva | |||||
07.10
11:00
Mladost (L)
Smederevo 1924
1
1
|
07.10.2018 11:00 | Mladost (L) | 1 : 1 | Smederevo 1924 | |||||
07.10
11:00
Šumadija 1903
Sloga (K)
3
1
|
07.10.2018 11:00 | Šumadija 1903 | 3 : 1 | Sloga (K) |
07.10
12:00
RFK N.S. 1921
OFK Bačka (BP)
2
1
|
07.10.2018 12:00 | RFK N.S. 1921 | 2 : 1 | OFK Bačka (BP) | |||||
07.10
12:00
Dinamo 1945
Vojvodina
2
0
|
07.10.2018 12:00 | Dinamo 1945 | 2 : 0 | Vojvodina |
07.10
10:00
Omladinac 2014
Provo
0
1
|
07.10.2018 10:00 | Omladinac 2014 | 0 : 1 | Provo | |||||
07.10
11:00
Mladost
Jadar 07
1
4
|
07.10.2018 11:00 | Mladost | 1 : 4 | Jadar 07 |
07.10
12:00
Rudar
AS
2
4
|
07.10.2018 12:00 | Rudar | 2 : 4 | AS |
07.10
10:00
Proleter (NS)
Kabel
0
4
|
07.10.2018 10:00 | Proleter (NS) | 0 : 4 | Kabel | |||||
07.10
12:00
Petrika
Vojvodina
1
2
|
07.10.2018 12:00 | Petrika | 1 : 2 | Vojvodina | |||||
07.10
16:00
Slavija
Cement
2
2
|
07.10.2018 16:00 | Slavija | 2 : 2 | Cement |
07.10
10:00
Radnički (NP)
GFK Sloven
2
1
|
07.10.2018 10:00 | Radnički (NP) | 2 : 1 | GFK Sloven | |||||
07.10
10:00
Dunav
OFK Banat
4
2
|
07.10.2018 10:00 | Dunav | 4 : 2 | OFK Banat |
07.10
12:00
Mladost APA
Srbobran
0
1
|
07.10.2018 12:00 | Mladost APA | 0 : 1 | Srbobran |
07.10
11:00
Crvena zvezda
Polet
4
1
|
07.10.2018 11:00 | Crvena zvezda | 4 : 1 | Polet | |||||
07.10
10:00
Partizan (U)
Jedinstvo (D)
0
3
|
07.10.2018 10:00 | Partizan (U) | 0 : 3 | Jedinstvo (D) | |||||
07.10
12:00
BAK
Sloga
8
3
|
07.10.2018 12:00 | BAK | 8 : 3 | Sloga |
07.10
10:00
Borac (Sa)
Proleter (BK)
4
1
|
07.10.2018 10:00 | Borac (Sa) | 4 : 1 | Proleter (BK) |
07.10
10:00
Radnički 1905
Njerš Ištvan
1
4
|
07.10.2018 10:00 | Radnički 1905 | 1 : 4 | Njerš Ištvan |
07.10
11:00
Gučevo 1929
Loznica B
3
6
|
07.10.2018 11:00 | Gučevo 1929 | 3 : 6 | Loznica B |
07.10
10:00
BSK Borča MK
Radnički (NB) MK
1
1
|
07.10.2018 10:00 | BSK Borča MK | 1 : 1 | Radnički (NB) MK | |||||
07.10
11:00
OFK Beograd MK
Sinđelić MK
6
1
|
07.10.2018 11:00 | OFK Beograd MK | 6 : 1 | Sinđelić MK | |||||
07.10
15:30
Lokomotiva MK
Crvena zvezda MK
2
5
|
07.10.2018 15:30 | Lokomotiva MK | 2 : 5 | Crvena zvezda MK |
07.10
10:00
Mladost (L)
Proleter 2006
3
0
|
07.10.2018 10:00 | Mladost (L) | 3 : 0 | Proleter 2006 | |||||
07.10
11:00
Radnički (K)
Borac (S)
4
1
|
07.10.2018 11:00 | Radnički (K) | 4 : 1 | Borac (S) |
07.10
10:00
Petrika
Vojvodina
1
1
|
07.10.2018 10:00 | Petrika | 1 : 1 | Vojvodina | |||||
07.10
12:00
Radnički (SM)
Radnički (NP)
5
2
|
07.10.2018 12:00 | Radnički (SM) | 5 : 2 | Radnički (NP) |
07.10
11:00
Apolon 4
Bane
2
1
|
07.10.2018 11:00 | Apolon 4 | 2 : 1 | Bane | |||||
07.10
11:00
Kosmet
Apolon
0
3
|
07.10.2018 11:00 | Kosmet | 0 : 3 | Apolon | |||||
07.10
11:00
Sport Klub 99
Mokra Gora
2
0
|
07.10.2018 11:00 | Sport Klub 99 | 2 : 0 | Mokra Gora | |||||
07.10
11:00
Jošanica
Bubamara
0
3
|
07.10.2018 11:00 | Jošanica | 0 : 3 | Bubamara | |||||
07.10
11:00
OFK AS 2003
Šumadija 1903
2
1
|
07.10.2018 11:00 | OFK AS 2003 | 2 : 1 | Šumadija 1903 | |||||
07.10
11:00
Kiker
Pazar Juniors
4
1
|
07.10.2018 11:00 | Kiker | 4 : 1 | Pazar Juniors | |||||
07.10
11:00
Novi Pazar
Radnički 1923
1
1
|
07.10.2018 11:00 | Novi Pazar | 1 : 1 | Radnički 1923 |
07.10
10:00
Bajša
Radnički 1905
4
0
|
07.10.2018 10:00 | Bajša | 4 : 0 | Radnički 1905 | |||||
07.10
10:00
Đurđin
Spartak
0
14
|
07.10.2018 10:00 | Đurđin | 0 : 14 | Spartak |
07.10
10:00
OFK Bačka
CFK
0
1
|
07.10.2018 10:00 | OFK Bačka | 0 : 1 | CFK | |||||
07.10
10:00
Crvenka
Bečej 1918
0
4
|
07.10.2018 10:00 | Crvenka | 0 : 4 | Bečej 1918 | |||||
07.10
10:00
Arena Su
TSC
2
1
|
07.10.2018 10:00 | Arena Su | 2 : 1 | TSC |
07.10
Sloboda (Č)
Metalac
3
1
|
07.10.2018 | Sloboda (Č) | 3 : 1 | Metalac | |||||
07.10
Jedinstvo Putevi
Sloga (BB)
2
1
|
07.10.2018 | Jedinstvo Putevi | 2 : 1 | Sloga (BB) | |||||
07.10
Javor
Gaučosi
0
1
|
07.10.2018 | Javor | 0 : 1 | Gaučosi | |||||
07.10
Sloga (P)
FAP
3
0
|
07.10.2018 | Sloga (P) | 3 : 0 | FAP | |||||
07.10
Mladost (L)
Borac
4
1
|
07.10.2018 | Mladost (L) | 4 : 1 | Borac | |||||
07.10
LFK Mladost
Kinder
0
3
|
07.10.2018 | LFK Mladost | 0 : 3 | Kinder | |||||
07.10
Čačak 94
Sloboda (U)
0
3
|
07.10.2018 | Čačak 94 | 0 : 3 | Sloboda (U) |
07.10
Šabac
Mačva
1
0
|
07.10.2018 | Šabac | 1 : 0 | Mačva | |||||
07.10
Pčelinjo
Mačva 2005
3
0
|
07.10.2018 | Pčelinjo | 3 : 0 | Mačva 2005 | |||||
07.10
OFK Osečina
Železničar
2
4
|
07.10.2018 | OFK Osečina | 2 : 4 | Železničar | |||||
07.10
10:00
Vojvode
Jedinstvo
0
1
|
07.10.2018 10:00 | Vojvode | 0 : 1 | Jedinstvo | |||||
07.10
Drina
Loznica
0
2
|
07.10.2018 | Drina | 0 : 2 | Loznica | |||||
07.10
Savacijum
Budućnost-Krušik 2014
2
1
|
07.10.2018 | Savacijum | 2 : 1 | Budućnost-Krušik 2014 | |||||
07.10
Radnički
Senjak
0
0
|
07.10.2018 | Radnički | 0 : 0 | Senjak |
07.10
10:00
Budućnost (A)
Karaš (J)
6
2
|
07.10.2018 10:00 | Budućnost (A) | 6 : 2 | Karaš (J) | |||||
07.10
10:00
BAK
Hajdučica
5
2
|
07.10.2018 10:00 | BAK | 5 : 2 | Hajdučica | |||||
07.10
16:00
Sloga
Coerver junior FA
1
6
|
07.10.2018 16:00 | Sloga | 1 : 6 | Coerver junior FA |
07.10
10:00
Unirea
Sloga
1
5
|
07.10.2018 10:00 | Unirea | 1 : 5 | Sloga | |||||
07.10
11:00
Slavia
Mladost (V)
1
14
|
07.10.2018 11:00 | Slavia | 1 : 14 | Mladost (V) |
07.10
10:00
Jedinstvo Stević
Dinamo 1945
2
3
|
07.10.2018 10:00 | Jedinstvo Stević | 2 : 3 | Dinamo 1945 | |||||
07.10
10:00
Mundial
Borac (St)
0
5
|
07.10.2018 10:00 | Mundial | 0 : 5 | Borac (St) | |||||
07.10
11:00
Dolina
Voja Gačić
2
1
|
07.10.2018 11:00 | Dolina | 2 : 1 | Voja Gačić |
07.10
10:00
Spartak '06
Vinogradar
6
0
|
07.10.2018 10:00 | Spartak '06 | 6 : 0 | Vinogradar | |||||
07.10
11:30
Arena SU
AFK
3
0
|
07.10.2018 11:30 | Arena SU | 3 : 0 | AFK |
07.10
17:00
Zemun B
Bežanija
2
2
|
07.10.2018 17:00 | Zemun B | 2 : 2 | Bežanija |
07.10
11:00
KMF Raška
Rudar
4
3
|
07.10.2018 11:00 | KMF Raška | 4 : 3 | Rudar | |||||
07.10
15:00
Vlada Dimitrijević
Jedinstvo 2017
4
8
|
07.10.2018 15:00 | Vlada Dimitrijević | 4 : 8 | Jedinstvo 2017 | |||||
07.10
10:00
Sport Club 99 B
Pazar Juniors B
4
3
|
07.10.2018 10:00 | Sport Club 99 B | 4 : 3 | Pazar Juniors B |
07.10
Pčelinjo 2
Podrinje
3
3
|
07.10.2018 | Pčelinjo 2 | 3 : 3 | Podrinje | |||||
07.10
Pčelinjo
Gučevo 1929
10
0
|
07.10.2018 | Pčelinjo | 10 : 0 | Gučevo 1929 | |||||
07.10
Respekt
Loznica 2
|
07.10.2018 | Respekt | : | Loznica 2 |
07.10
14:30
Omladinac
Železničar
72
44
|
07.10.2018 14:30 | Omladinac | 72 : 44 | Železničar | |||||
07.10
20:00
Star
Hajduk
107
84
|
07.10.2018 20:00 | Star | 107 : 84 | Hajduk | |||||
07.10
12:00
Nova Pazova
Kris Kros
74
68
|
07.10.2018 12:00 | Nova Pazova | 74 : 68 | Kris Kros | |||||
07.10
17:30
Sloven
Mladost Veternik
49
66
|
07.10.2018 17:30 | Sloven | 49 : 66 | Mladost Veternik |
07.10
16:30
OKK Junior
Mladost Vesna
72
67
|
07.10.2018 16:30 | OKK Junior | 72 : 67 | Mladost Vesna | |||||
07.10
18:30
Niš
Actavis Academy
66
85
|
07.10.2018 18:30 | Niš | 66 : 85 | Actavis Academy | |||||
07.10
18:30
Bor RTB
Jablanica
88
79
|
07.10.2018 18:30 | Bor RTB | 88 : 79 | Jablanica | |||||
07.10
14:30
Fair Play
Sokobanja
123
57
|
07.10.2018 14:30 | Fair Play | 123 : 57 | Sokobanja |
07.10
16:30
Jagodina
Zekas 75
100
78
|
07.10.2018 16:30 | Jagodina | 100 : 78 | Zekas 75 | |||||
07.10
17:00
Radnički 1950
Prva Petoletka
116
69
|
07.10.2018 17:00 | Radnički 1950 | 116 : 69 | Prva Petoletka |
07.10
15:20
Vitez
AS Basket
64
52
|
07.10.2018 15:20 | Vitez | 64 : 52 | AS Basket | |||||
07.10
20:25
BASK
Vizura
84
73
|
07.10.2018 20:25 | BASK | 84 : 73 | Vizura |
07.10
15:20
Vitez
AS Basket
64
52
|
07.10.2018 15:20 | Vitez | 64 : 52 | AS Basket |
07.10
19:00
Budućnost VOLI
Crvena zvezda MTS
71
87
|
07.10.2018 19:00 | Budućnost VOLI | 71 : 87 | Crvena zvezda MTS | |||||
07.10
21:00
Krka
Mornar
80
76
|
07.10.2018 21:00 | Krka | 80 : 76 | Mornar |
07.10
18:00
OKK Novi Pazar
Vojvodina
103
95
|
07.10.2018 18:00 | OKK Novi Pazar | 103 : 95 | Vojvodina |
07.10
17:00
Girl Basket
Ruma 92
82
50
|
07.10.2018 17:00 | Girl Basket | 82 : 50 | Ruma 92 | |||||
07.10
18:00
Jedinstvo
Sivac
45
69
|
07.10.2018 18:00 | Jedinstvo | 45 : 69 | Sivac |
07.10
16:30
Karađorđevo
Bežanija
56
53
|
07.10.2018 16:30 | Karađorđevo | 56 : 53 | Bežanija |
07.10
17:30
Srem Eaton
Metalac Takovo
1
3
|
07.10.2018 17:30 | Srem Eaton | 1 : 3 | Metalac Takovo | |||||
07.10
19:00
Toplički Vitezovi
Jagodina
1
3
|
07.10.2018 19:00 | Toplički Vitezovi | 1 : 3 | Jagodina | |||||
07.10
19:00
Klek Srbijašume
Borac (Par)
3
0
|
07.10.2018 19:00 | Klek Srbijašume | 3 : 0 | Borac (Par) |
07.10
17:00
Leskovac-98
Borac (Ča)
3
2
|
07.10.2018 17:00 | Leskovac-98 | 3 : 2 | Borac (Ča) |
07.10
09:00
Crvena zvezda
Partizan
3
0
|
07.10.2018 09:00 | Crvena zvezda | 3 : 0 | Partizan | |||||
07.10
09:00
Železničar
Lucky Star
0
3
|
07.10.2018 09:00 | Železničar | 0 : 3 | Lucky Star |
07.10
09:00
Crvena zvezda
Radnicki
3
0
|
07.10.2018 09:00 | Crvena zvezda | 3 : 0 | Radnicki | |||||
07.10
09:00
Partizan
Roda
3
0
|
07.10.2018 09:00 | Partizan | 3 : 0 | Roda | |||||
07.10
10:30
TENT
Lucky Star
3
0
|
07.10.2018 10:30 | TENT | 3 : 0 | Lucky Star |
07.10
10:45
AS
Blok Aut
1
3
|
07.10.2018 10:45 | AS | 1 : 3 | Blok Aut | |||||
07.10
12:30
Lazarevac
Kralj
0
3
|
07.10.2018 12:30 | Lazarevac | 0 : 3 | Kralj | |||||
07.10
10:45
AS Batajnica
Beograd
1
3
|
07.10.2018 10:45 | AS Batajnica | 1 : 3 | Beograd |
07.10
17:00
Kolubara
Vizurine Ajkulice
0
3
|
07.10.2018 17:00 | Kolubara | 0 : 3 | Vizurine Ajkulice |
07.10
17:00
Mladost
Dolovo
25
25
|
07.10.2018 17:00 | Mladost | 25 : 25 | Dolovo | |||||
07.10
18:00
Hercegovina
Nova Pazova 1957
29
25
|
07.10.2018 18:00 | Hercegovina | 29 : 25 | Nova Pazova 1957 |
07.10
18:00
Smederevo
Rekreativo
27
15
|
07.10.2018 18:00 | Smederevo | 27 : 15 | Rekreativo | |||||
07.10
19:30
Novi Beograd
BASK Soko
27
28
|
07.10.2018 19:30 | Novi Beograd | 27 : 28 | BASK Soko |
07.10
19:00
Bane
Omladinac
27
26
|
07.10.2018 19:00 | Bane | 27 : 26 | Omladinac | |||||
07.10
15:00
Prva Petoletka
Metalac
37
30
|
07.10.2018 15:00 | Prva Petoletka | 37 : 30 | Metalac | |||||
07.10
19:30
Sloga
Župa
34
25
|
07.10.2018 19:30 | Sloga | 34 : 25 | Župa |
07.10
19:00
Vlasotince
Paraćin
42
7
|
07.10.2018 19:00 | Vlasotince | 42 : 7 | Paraćin | |||||
07.10
19:00
Jagodina
ORK Bor
29
24
|
07.10.2018 19:00 | Jagodina | 29 : 24 | ORK Bor | |||||
07.10
18:00
Pirot
Jastrebac
18
22
|
07.10.2018 18:00 | Pirot | 18 : 22 | Jastrebac |
07.10
20:00
Pančevo
Crepaja
30
19
|
07.10.2018 20:00 | Pančevo | 30 : 19 | Crepaja | |||||
07.10
18:00
Metalac
Radnički
31
25
|
07.10.2018 18:00 | Metalac | 31 : 25 | Radnički |
07.10
17:00
Udarnik 2
Rudar 2
29
32
|
07.10.2018 17:00 | Udarnik 2 | 29 : 32 | Rudar 2 |
07.10
18:00
Lazarevac
Barič
29
27
|
07.10.2018 18:00 | Lazarevac | 29 : 27 | Barič |
07.10
17:00
Borac
Rusin
21
27
|
07.10.2018 17:00 | Borac | 21 : 27 | Rusin |
07.10
19:00
Radnicki (K)
Omladinac
22
26
|
07.10.2018 19:00 | Radnicki (K) | 22 : 26 | Omladinac |
07.10
15:30
Ruma
Hajduk
29
31
|
07.10.2018 15:30 | Ruma | 29 : 31 | Hajduk | |||||
07.10
18:00
Hercegovac
Titel
31
17
|
07.10.2018 18:00 | Hercegovac | 31 : 17 | Titel | |||||
07.10
20:30
Srem SM
Srbobran
22
28
|
07.10.2018 20:30 | Srem SM | 22 : 28 | Srbobran |
07.10
19:30
Obilić
Metaloplastika
29
33
|
07.10.2018 19:30 | Obilić | 29 : 33 | Metaloplastika | |||||
07.10
18:00
Crvena zvezda
Dinamo
24
29
|
07.10.2018 18:00 | Crvena zvezda | 24 : 29 | Dinamo |
07.10
19:00
Zlatar
Vranje 1957
29
26
|
07.10.2018 19:00 | Zlatar | 29 : 26 | Vranje 1957 | |||||
07.10
18:00
Bela Palanka
Pobednik
26
25
|
07.10.2018 18:00 | Bela Palanka | 26 : 25 | Pobednik | |||||
07.10
19:00
Žitorađa
Dubočica 54
24
22
|
07.10.2018 19:00 | Žitorađa | 24 : 22 | Dubočica 54 |
07.10
19:30
Mačva
Crvenka
22
19
|
07.10.2018 19:30 | Mačva | 22 : 19 | Crvenka | |||||
07.10
18:00
Loznica
Lavovi BP
28
25
|
07.10.2018 18:00 | Loznica | 28 : 25 | Lavovi BP |
07.10
19:30
Ravangrad
Proleter (Ž)
29
29
|
07.10.2018 19:30 | Ravangrad | 29 : 29 | Proleter (Ž) | |||||
07.10
19:00
Spartak
Mokrin
27
24
|
07.10.2018 19:00 | Spartak | 27 : 24 | Mokrin |
07.10
19:00
Metalac 2015
Mladi radnik
27
31
|
07.10.2018 19:00 | Metalac 2015 | 27 : 31 | Mladi radnik | |||||
07.10
18:00
Radnički
Medicinar 2
23
21
|
07.10.2018 18:00 | Radnički | 23 : 21 | Medicinar 2 | |||||
07.10
18:00
Rudar
ORK Loznica
26
30
|
07.10.2018 18:00 | Rudar | 26 : 30 | ORK Loznica |
07.10
12:30
Naisa 2
Jagodina 2
21
28
|
07.10.2018 12:30 | Naisa 2 | 21 : 28 | Jagodina 2 |
07.10
19:00
Deronje
Petrovaradin
18
30
|
07.10.2018 19:00 | Deronje | 18 : 30 | Petrovaradin |
07.10
19:00
Junior
Medicinar
22
33
|
07.10.2018 19:00 | Junior | 22 : 33 | Medicinar |
07.10
20:00
Sloven
Kučevo
26
19
|
07.10.2018 20:00 | Sloven | 26 : 19 | Kučevo |
07.10
20:00
Nova Pazova
Ivanjica
6
1
|
07.10.2018 20:00 | Nova Pazova | 6 : 1 | Ivanjica |
07.10
17:00
Banjica
Sopot
7
5
|
07.10.2018 17:00 | Banjica | 7 : 5 | Sopot | |||||
07.10
17:00
Ekonomac 2
SK Ekonomist
5
3
|
07.10.2018 17:00 | Ekonomac 2 | 5 : 3 | SK Ekonomist |
07.10
19:00
Hajduk
Mićko trend
3
7
|
07.10.2018 19:00 | Hajduk | 3 : 7 | Mićko trend |
07.10
19:00
Kraljevićevo
Viking
3
2
|
07.10.2018 19:00 | Kraljevićevo | 3 : 2 | Viking |
07.10
Radnički
Car Dušan Silni
18
0
|
07.10.2018 | Radnički | 18 : 0 | Car Dušan Silni |
07.10
11:00
Dinamo 1954
Vojvodina
10
17
|
07.10.2018 11:00 | Dinamo 1954 | 10 : 17 | Vojvodina |
07.10
16:30
Medveščak
Crvena zvezda
5
6
|
07.10.2018 16:30 | Medveščak | E 5 : 6 | Crvena zvezda |