XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 780 utakmica za dan
Nedelja, 14 Oktobar 2018


Fudbal

Dunav
Stari Banovci
1 : 3
Bratstvo 1946
Prigrevica
14.10.2018 15:00
Dunav
1 : 3
Bratstvo 1946
Borac
Sakule
4 : 1
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
14.10.2018 15:00
Borac
4 : 1
Radnički (SM)
Kabel
Novi Sad
1 : 0
Dinamo 1945
Pančevo
14.10.2018 10:00
Kabel
1 : 0
Dinamo 1945
Železničar
Pančevo
1 : 0
ČSK Pivara
Čelarevo
14.10.2018 15:00
Železničar
1 : 0
ČSK Pivara
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
0 : 1
Sloga (PŽ)
Požega
14.10.2018 14:30
Proleter Mihajlovac
0 : 1
Sloga (PŽ)
Polet (LJ)
Ljubić
2 : 1
Drina
Ljubovija
14.10.2018 11:00
Polet (LJ)
2 : 1
Drina
SFS Borac
Paraćin
0 : 3
OFK Sinđelić
Niš
14.10.2018 11:00
SFS Borac
0 : 3
OFK Sinđelić
Temnić 1924
Varvarin
2 : 1
Car Konstantin
Niš
14.10.2018 15:00
Temnić 1924
2 : 1
Car Konstantin
Radnički (P)
Pirot
4 : 0
Pukovac
Pukovac
14.10.2018 15:00
Radnički (P)
4 : 0
Pukovac
Budućnost
Popovac
5 : 1
Jedinstvo (P)
Paraćin
14.10.2018 15:00
Budućnost
5 : 1
Jedinstvo (P)
Kolubara
Lazarevac
0 : 2
IMT
Novi Beograd
14.10.2018 14:30
Kolubara
0 : 2
IMT
Crvena Zvezda
Mali Mokri Lug
1 : 1
OFK Beograd
Beograd
14.10.2018 14:30
Crvena Zvezda
1 : 1
OFK Beograd
Zvezdara
Beograd
3 : 0
BASK
Beograd
14.10.2018 14:30
Zvezdara
3 : 0
BASK
Vojvodina 1928
Perlez
1 : 1
Radnički (K)
Kovin
14.10.2018 15:00
Vojvodina 1928
1 : 1
Radnički (K)
ŽAK
Kikinda
1 : 1
Budućnost
Srpska Crnja
14.10.2018 15:00
ŽAK
1 : 1
Budućnost
Hajduk (D)
Divoš
0 : 1
Sloga (E)
Erdevik
14.10.2018 15:00
Hajduk (D)
0 : 1
Sloga (E)
Hajduk (B)
Beška
0 : 1
Podunavac
Belegiš
14.10.2018 15:00
Hajduk (B)
0 : 1
Podunavac
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
4 : 0
Hajduk (Č)
Čurug
14.10.2018 15:00
Jedinstvo (SP)
4 : 0
Hajduk (Č)
Mladost (BP)
Bački Petrovac
1 : 2
Radnički 1912/FK Stanišić
Sombor
14.10.2018 15:00
Mladost (BP)
1 : 2
Radnički 1912/FK Stanišić
Budućnost
Mladenovo
1 : 0
Bačka
Pačir
14.10.2018 15:00
Budućnost
1 : 0
Bačka
Tisa
Adorjan
1 : 2
Tavankut
Tavankut
14.10.2018 15:00
Tisa
1 : 2
Tavankut
BSK
Bački Brestovac
1 : 1
Crvenka
Crvenka
14.10.2018 15:00
BSK
1 : 1
Crvenka
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
3 : 0
Karađorđe
Ribnica
14.10.2018 14:30
Novi Pazar 1928
3 : 0
Karađorđe
Real
Podunavci
1 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
14.10.2018 14:30
Real
1 : 1
Šumadija 1903
Polet
Ratina
1 : 2
Sloga
Kraljevo
14.10.2018 14:30
Polet
1 : 2
Sloga
Vodojaža
Grošnica
1 : 5
Sušica
Kragujevac
14.10.2018 14:30
Vodojaža
1 : 5
Sušica
OFK Napredak
Markovac
1 : 1
Mladi borac
Veliko Orašje
14.10.2018 14:30
OFK Napredak
1 : 1
Mladi borac
Petar Dobrnjac
Dobrnje
2 : 0
VGSK
Veliko Gradište
14.10.2018 14:30
Petar Dobrnjac
2 : 0
VGSK
Homoljac
Žagubica
0 : 4
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
14.10.2018 14:30
Homoljac
0 : 4
OFK Aranđelovac 1979
Zvižd
Kučevo
5 : 0
Morava
Velika Plana
14.10.2018 14:30
Zvižd
5 : 0
Morava
Udarnik
Lozovik
1 : 0
Karađorđe
Topola
14.10.2018 14:30
Udarnik
1 : 0
Karađorđe
Partizan 1945
Darosava
0 : 2
Rudar
Stamnica
14.10.2018 14:30
Partizan 1945
0 : 2
Rudar
Borac 1932
Ralja
1 : 2
RSK
Rabrovo
14.10.2018 14:30
Borac 1932
1 : 2
RSK
Železničar
Lajkovac
4 : 0
Radnički Stobeks
Klupci
14.10.2018 14:30
Železničar
4 : 0
Radnički Stobeks
Borac
Lešnica
2 : 0
Radjevac
Krupanj
14.10.2018 14:30
Borac
2 : 0
Radjevac
Vrelo Sport
Vrelo
0 : 1
OFK Divci
Divci
14.10.2018 14:30
Vrelo Sport
0 : 1
OFK Divci
OFK Osečina
Osečina
1 : 2
Mačva 2005
Bogatić
14.10.2018 14:30
OFK Osečina
1 : 2
Mačva 2005
Brezovica
Brezovica
4 : 0
Zadrugar
Lajkovac
14.10.2018 14:30
Brezovica
4 : 0
Zadrugar
Sloboda
Čačak
2 : 2
Polimlje
Prijepolje
14.10.2018 14:30
Sloboda
2 : 2
Polimlje
Sloga (S)
Sjenica
2 : 1
LFK Mladost
Lučani
14.10.2018 14:30
Sloga (S)
2 : 1
LFK Mladost
Orlovac
Mrčajevci
0 : 4
Takovo
Gornji Milanovac
14.10.2018 14:30
Orlovac
0 : 4
Takovo
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
1 : 1
Pčinja
Trgovište
14.10.2018 15:00
OFK Brzi Brod
1 : 1
Pčinja
Jablanica
Medveđa
1 : 7
Pusta Reka
Bojnik
14.10.2018 15:00
Jablanica
1 : 7
Pusta Reka
Mladost (B)
Bosilegrad
0 : 5
Vlasina
Vlasotince
14.10.2018 15:00
Mladost (B)
0 : 5
Vlasina
Tanasko Rajić
Pirot
1 : 0
Jedinstvo (P)
Pirot
14.10.2018 11:00
Tanasko Rajić
1 : 0
Jedinstvo (P)
OFK Niš
Niš
2 : 0
Sloga
Leskovac
14.10.2018 15:00
OFK Niš
2 : 0
Sloga
Vranjska Banja
Vranjska Banja
2 : 6
Mladost (M)
Medoševac
14.10.2018 15:00
Vranjska Banja
2 : 6
Mladost (M)
Dragocvet
Dragocvet
2 : 2
Sloga
Despotovac
14.10.2018 15:00
Dragocvet
2 : 2
Sloga
Morava 1918
Ćuprija
0 : 3
OFK Kosanica
Kuršumlija
14.10.2018 15:00
Morava 1918
0 : 3
OFK Kosanica
Jastrebac (VŠ)
Veliki Šiljegovac
0 : 0
Župa
Aleksandrovac
14.10.2018 15:00
Jastrebac (VŠ)
0 : 0
Župa
Bošnjane
Bošnjane
1 : 0
Rembas
Resavica
14.10.2018 15:00
Bošnjane
1 : 0
Rembas
Jastrebac (B)
Blace
3 : 0
OFK Lugomir
Rakitovo
14.10.2018 15:00
Jastrebac (B)
3 : 0
OFK Lugomir
OFK Topličanin
Prokuplje
3 : 0
Levač
Rekovac
14.10.2018 15:00
OFK Topličanin
3 : 0
Levač
Juhor
Obrež
2 : 0
Jedinstvo (M)
Mijatovac
14.10.2018 15:00
Juhor
2 : 0
Jedinstvo (M)
Žitorađa
Žitorađa
0 : 3
Napredak (D)
Drenovac
14.10.2018 15:00
Žitorađa
0 : 3
Napredak (D)
OFK Slatina
Bor
3 : 0
Majdanpek
Majdanpek
14.10.2018 15:00
OFK Slatina
3 : 0
Majdanpek
Kablovi
Zaječar
0 : 0
Bukovik
Razanj
14.10.2018 15:00
Kablovi
0 : 0
Bukovik
Orljane
Orljane
1 : 0
Timok 1919
Zaječar
14.10.2018 15:00
Orljane
1 : 0
Timok 1919
Hajduk Veljko
Negotin
3 : 1
Moravica
Subotinac
14.10.2018 15:00
Hajduk Veljko
3 : 1
Moravica
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
0 : 0
Naša krila 1936
Belotinac
14.10.2018 15:00
Rudar Alpos
0 : 0
Naša krila 1936
Timočanin
Knjaževac
4 : 0
Svrljig
Svrljig
14.10.2018 15:00
Timočanin
4 : 0
Svrljig
Komgrap
Beograd
1 : 0
Leštane
Leštane
14.10.2018 14:30
Komgrap
1 : 0
Leštane
Sremčica
Sremčica
2 : 2
Turbina
Vreoci
14.10.2018 14:30
Sremčica
2 : 2
Turbina
Budućnost
Zvečka
0 : 0
Borac
Lazarevac
14.10.2018 14:30
Budućnost
0 : 0
Borac
2. Oktobar
Kumane
2 : 2
Vojvodina
Novo Miloševo
14.10.2018 15:00
2. Oktobar
2 : 2
Vojvodina
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
4 : 1
Proleter 2006
Zrenjanin
14.10.2018 15:00
Mladost (BD)
4 : 1
Proleter 2006
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
3 : 1
Banat
Čenta
14.10.2018 15:00
Crvena zvezda (VS)
3 : 1
Banat
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
2 : 0
Delija
Mokrin
14.10.2018 15:00
Crvena Zvezda (RS)
2 : 0
Delija
Borac
Aleksandrovo
6 : 2
Lehel
Mužlja
14.10.2018 15:00
Borac
6 : 2
Lehel
Radnički 1911
Jaša Tomić
1 : 1
Omladinac FAM
Botoš
14.10.2018 15:00
Radnički 1911
1 : 1
Omladinac FAM
Polet (S)
Sivac
2 : 3
Hercegovac
Gajdobra
14.10.2018 15:00
Polet (S)
2 : 3
Hercegovac
Kulpin
Kulpin
4 : 1
Kula
Kula
14.10.2018 15:00
Kulpin
4 : 1
Kula
Rusin
Ruski Krstur
3 : 0
OFK Odžaci
Odžaci
14.10.2018 15:00
Rusin
3 : 0
OFK Odžaci
Radnički 1918
Ratkovo
4 : 1
Borac 46
Obrovac
14.10.2018 15:00
Radnički 1918
4 : 1
Borac 46
Lipar
Lipar
1 : 1
Slavija
Pivnice
14.10.2018 15:00
Lipar
1 : 1
Slavija
Budućnost (P)
Parage
1 : 1
Tvrđava
Bač
14.10.2018 15:00
Budućnost (P)
1 : 1
Tvrđava
Graničar 1924
Adaševci
1 : 0
Borac (M)
Martinci
14.10.2018 15:00
Graničar 1924
1 : 0
Borac (M)
Donji Petrovci
Donji Petrovci
0 : 2
PSK Putinci
Putinci
14.10.2018 15:00
Donji Petrovci
0 : 2
PSK Putinci
Železničar
Inđija
3 : 0
Sloven
Ruma
14.10.2018 15:00
Železničar
3 : 0
Sloven
Kupinovo
Kupinovo
2 : 3
Napredak
Popinci
14.10.2018 15:00
Kupinovo
2 : 3
Napredak
Polet (NK)
Novi Karlovci
3 : 0
Borac (K)
Klenak
14.10.2018 15:00
Polet (NK)
3 : 0
Borac (K)
Jadran
Golubinci
2 : 0
Budućnost
Salaš Noćajski
14.10.2018 15:00
Jadran
2 : 0
Budućnost
Lokomotiva
Lapovo
1 : 0
Trnava
Donja Trnava
14.10.2018 14:30
Lokomotiva
1 : 0
Trnava
Borac
Pajsijević
3 : 1
Vinča
Vinča (Topola)
14.10.2018 14:30
Borac
3 : 1
Vinča
Omladinac
Donja Rača
3 : 0
Plaskovac
Plaskovac
14.10.2018 14:30
Omladinac
3 : 0
Plaskovac
BSK
Belosavci
1 : 1
Sloga Bat 1924
Batočina
14.10.2018 14:30
BSK
1 : 1
Sloga Bat 1924
Junkovac
Junkovac
1 : 1
Prvi srpski ustanak
Orašac
14.10.2018 14:30
Junkovac
1 : 1
Prvi srpski ustanak
Šumadinac (N)
Natalinci
5 : 3
ŽSK
Žirovnica
14.10.2018 14:30
Šumadinac (N)
5 : 3
ŽSK
Mladost MG
Saranovo
1 : 1
Mladi rudar 1954
Bukovik
14.10.2018 14:30
Mladost MG
1 : 1
Mladi rudar 1954
Index
Novi Sad
2 : 2
OFK Sirig
Sirig
14.10.2018 10:00
Index
2 : 2
OFK Sirig
TSK
Temerin
1 : 1
Jedinstvo
Rumenka
14.10.2018 15:00
TSK
1 : 1
Jedinstvo
Fruškogorac
Sremska Kamenica
5 : 3
Omladinac
Stepanovićevo
14.10.2018 15:00
Fruškogorac
5 : 3
Omladinac
Šajkaš 1908
Kovilj
3 : 1
Fruškogorski partizan
Bukovac
14.10.2018 15:00
Šajkaš 1908
3 : 1
Fruškogorski partizan
ŽSK
Žabalj
4 : 2
Miletić
Mošorin
14.10.2018 15:00
ŽSK
4 : 2
Miletić
Jadran
Feketić
1 : 4
Radnički 1905
Bajmok
14.10.2018 15:00
Jadran
1 : 4
Radnički 1905
Preporod
Novi Žednik
2 : 3
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
14.10.2018 15:00
Preporod
2 : 3
Sutjeska
Vinogradar
Hajdukovo
4 : 2
Senta
Senta
14.10.2018 15:00
Vinogradar
4 : 2
Senta
Đurđin
Đurđin
4 : 2
Proleter (Nj)
Njegoševo
14.10.2018 15:00
Đurđin
4 : 2
Proleter (Nj)
Kušiljevo
Kušiljevo
3 : 3
Javor
Sladaja
14.10.2018 14:30
Kušiljevo
3 : 3
Javor
Hajduk
Čepure
3 : 0
Napredak
Zlatovo
14.10.2018 14:30
Hajduk
3 : 0
Napredak
Kolare
Kolare
2 : 1
OFK Batinac
Batinac
14.10.2018 14:30
Kolare
2 : 1
OFK Batinac
Mladost (K)
Koncarevo
2 : 1
Resavac
Subotica
14.10.2018 14:30
Mladost (K)
2 : 1
Resavac
Mladost (D)
Dublje
3 : 1
Mladost (S)
Sikirica
14.10.2018 14:30
Mladost (D)
3 : 1
Mladost (S)
Juhor
Glavinci
4 : 2
Bratstvo
Međureč
14.10.2018 14:30
Juhor
4 : 2
Bratstvo
Partizan
Glogovac
2 : 4
OFK Bratstvo
Medveđa
14.10.2018 14:30
Partizan
2 : 4
OFK Bratstvo
Srem
Jakovo
6 : 2
Crvenka
Borča
14.10.2018 14:30
Srem
6 : 2
Crvenka
Šumadinac
Bečmen
1 : 1
Borac (O)
Ostružnica
14.10.2018 14:30
Šumadinac
1 : 1
Borac (O)
Sinđelić
Ugrinovci
0 : 1
Zmaj
Zemun
14.10.2018 14:30
Sinđelić
0 : 1
Zmaj
Atakante
Beograd
3 : 1
Balkan Mirijevo
Beograd
14.10.2018 14:30
Atakante
3 : 1
Balkan Mirijevo
PKB Kovilovo
Kovilovo
1 : 0
Borac (P)
Progar
14.10.2018 14:30
PKB Kovilovo
1 : 0
Borac (P)
Dunav
Veliko Selo
1 : 1
Poštar Zvezdara
Beograd
14.10.2018 14:30
Dunav
1 : 1
Poštar Zvezdara
Mladost (C)
Cvetovac
3 : 0
Zabrežje
Zabrežje
14.10.2018 14:30
Mladost (C)
3 : 0
Zabrežje
Radnički
Rudovci
1 : 2
Duboko
Mala Moštanica
14.10.2018 10:00
Radnički
1 : 2
Duboko
Lisović
Lisović
5 : 1
Rušanj
Rušanj
14.10.2018 14:30
Lisović
5 : 1
Rušanj
Omladinac
Veliko Polje
1 : 3
Šumadija
Šopić
14.10.2018 14:30
Omladinac
1 : 3
Šumadija
Kosmaj
Ralja
0 : 2
Velika Krsna
Velika Krsna
14.10.2018 14:30
Kosmaj
0 : 2
Velika Krsna
Rabrovac
Rabrovac
2 : 1
Kovačevac
Kovačevac
14.10.2018 14:30
Rabrovac
2 : 1
Kovačevac
Ropočevo
Ropočevo
1 : 3
Selo Mladenovac
Mladenovac
14.10.2018 14:30
Ropočevo
1 : 3
Selo Mladenovac
Vrčin
Vrčin
6 : 1
Pudarci
Pudarci
14.10.2018 14:30
Vrčin
6 : 1
Pudarci
Šumadija
Jagnjilo
1 : 4
Dunavac
Grocka
14.10.2018 14:30
Šumadija
1 : 4
Dunavac
Omladinac
Zablaće
4 : 1
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
14.10.2018 15:00
Omladinac
4 : 1
Backovac Junajted
Parmenac
Parmenac
1 : 0
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
14.10.2018 13:00
Parmenac
1 : 0
Jedinstvo (GG)
Napredak
Svračkovci
3 : 0
Jedinstvo (K)
Konjevići
14.10.2018 15:00
Napredak
3 : 0
Jedinstvo (K)
Ozrem
Ozrem
3 : 0
Slatina
Slatina
14.10.2018 15:00
Ozrem
3 : 0
Slatina
Jedinstvo (P)
Puhovo
0 : 2
Ovčar
Markovica
14.10.2018 15:00
Jedinstvo (P)
0 : 2
Ovčar
Zadrugar
Donja Trepča
0 : 1
Lunjevica
Lunjevica
14.10.2018 15:00
Zadrugar
0 : 1
Lunjevica
Rakova
Rakova
0 : 2
Rudar
Bresnica
14.10.2018 11:00
Rakova
0 : 2
Rudar
Spartak
Trnava
2 : 1
Mladost
Preljina
14.10.2018 15:00
Spartak
2 : 1
Mladost
Radnik
Ušće
0 : 0
Budućnost
Konarevo
14.10.2018 15:00
Radnik
0 : 0
Budućnost
OFK Ras
Novi Pazar
1 : 1
Mataruge
Mataruge
14.10.2018 15:00
OFK Ras
1 : 1
Mataruge
Ibar
Mataruška Banja
2 : 1
Rudar
Baljevac
14.10.2018 15:00
Ibar
2 : 1
Rudar
Proleter
Pečenog
2 : 3
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
14.10.2018 11:00
Proleter
2 : 3
Kraljevo Hajduk
Stubal
Stubal
3 : 0
Gruža
Vitanovac
14.10.2018 15:00
Stubal
3 : 0
Gruža
Ribnica
Jovac
0 : 0
Lasta
Vitkovac
14.10.2018 15:00
Ribnica
0 : 0
Lasta
Granit
Jošanička banja
2 : 0
Napredak
Gračac
14.10.2018 15:00
Granit
2 : 0
Napredak
Popovići Vrnjci
Vrnjci
1 : 1
Omladinac
Novo Selo
14.10.2018 11:00
Popovići Vrnjci
1 : 1
Omladinac
Mladost (DK)
Donji Katun
1 : 2
Sloga (Ć)
Ćićevac
14.10.2018 15:00
Mladost (DK)
1 : 2
Sloga (Ć)
Poljoprivrednik
Počekovina
0 : 1
Kupci
Kupci
14.10.2018 15:00
Poljoprivrednik
0 : 1
Kupci
13. April
Lomnica
0 : 3
Jedinstvo 1936
Kruševac
14.10.2018 15:00
13. April
0 : 3
Jedinstvo 1936
Šanac
Šanac
2 : 3
Mačkovac
Mačkovac
14.10.2018 15:00
Šanac
2 : 3
Mačkovac
Sloga (M)
Majdevo
1 : 1
Meševo
Meševo
14.10.2018 15:00
Sloga (M)
1 : 1
Meševo
Mladost (PR)
Prnjavor
2 : 0
Mladi Borac
Dublje
14.10.2018 15:00
Mladost (PR)
2 : 0
Mladi Borac
Podrinje
Lozničko Polje
1 : 0
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
14.10.2018 15:00
Podrinje
1 : 0
Dušan Silni
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
2 : 1
Duško
Klenje
14.10.2018 15:00
Sloga (LŠ)
2 : 1
Duško
Sloga (BO)
Bogosavac
3 : 0
Jedinstvo 1945 (VL)
Vladimirci
14.10.2018 15:00
Sloga (BO)
3 : 0
Jedinstvo 1945 (VL)
Cer
Jadranska Lešnica
3 : 0
Mladost (DD)
Donji Dobrić
14.10.2018 15:00
Cer
3 : 0
Mladost (DD)
Hajduk Stanko
Crna Bara
3 : 0
Jevremovac
Jevremovac
14.10.2018 15:00
Hajduk Stanko
3 : 0
Jevremovac
Karađorđe
Mišar
3 : 0
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
14.10.2018 15:00
Karađorđe
3 : 0
Jedinstvo (MZ)
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
1 : 1
Dolina
Padina
14.10.2018 15:00
Jedinstvo (V)
1 : 1
Dolina
Vojvodina (S)
Seleuš
1 : 1
Vulturul
Grebenac
14.10.2018 15:00
Vojvodina (S)
1 : 1
Vulturul
Polet
Izbište
0 : 2
Strela
Ivanovo
14.10.2018 15:00
Polet
0 : 2
Strela
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
0 : 2
Radnički (B)
Baranda
14.10.2018 15:00
Sloga (BNS)
0 : 2
Radnički (B)
Spartak 1911
Debeljača
2 : 0
Dunav
Banatska Palanka
14.10.2018 15:00
Spartak 1911
2 : 0
Dunav
Potporanj
Potporanj
1 : 0
Partizan (U)
Uljma
14.10.2018 15:00
Potporanj
1 : 0
Partizan (U)
Partizan (G)
Gaj
3 : 2
Jugoslavija
Jabuka
14.10.2018 15:00
Partizan (G)
3 : 2
Jugoslavija
Borac (St)
Starčevo
3 : 0
Jedinstvo Stević
Kačarevo
14.10.2018 15:00
Borac (St)
3 : 0
Jedinstvo Stević
Rudar (K)
Krepoljin
5 : 0
Železničar
Požarevac
14.10.2018 15:00
Rudar (K)
5 : 0
Železničar
Pomoravlje
Vlaški Do
4 : 1
Đerdap
Golubac
14.10.2018 15:00
Pomoravlje
4 : 1
Đerdap
Omladinac (Š)
Šetonje
3 : 0
Sloga (B)
Burovac
14.10.2018 15:00
Omladinac (Š)
3 : 0
Sloga (B)
Borac (Ž)
Žabari
3 : 2
Obilić
Živica
14.10.2018 15:00
Borac (Ž)
3 : 2
Obilić
Borac (K)
Klenovnik
3 : 1
Mlava (ML)
Malo Laole
14.10.2018 15:00
Borac (K)
3 : 1
Mlava (ML)
Sloga
Korman
4 : 1
Elid
Donji Dušnik
14.10.2018 15:00
Sloga
4 : 1
Elid
Moravac
Zaplanjska Toponica
0 : 2
Zemljoradnik
Balajnac
14.10.2018 15:00
Moravac
0 : 2
Zemljoradnik
Radnički 1947
Čapljinac
0 : 2
Mladost (B)
Batušinac
14.10.2018 15:00
Radnički 1947
0 : 2
Mladost (B)
Doljevac
Doljevac
3 : 0
Napredak 2012
Krušje
14.10.2018 15:00
Doljevac
3 : 0
Napredak 2012
Radnički 1924
Kočane
3 : 3
Naisus 1977
Rožina
14.10.2018 15:00
Radnički 1924
3 : 3
Naisus 1977
Rasovača
Rasovača
3 : 1
Moravac
Čečina
14.10.2018 15:00
Rasovača
3 : 1
Moravac
SASK
Saraorci
2 : 0
Osipaonica
Osipaonica
14.10.2018 14:30
SASK
2 : 0
Osipaonica
Sloga (M)
Miloševac
1 : 0
Cerovac
Cerovac
14.10.2018 14:30
Sloga (M)
1 : 0
Cerovac
Pobeda
Golobok
0 : 1
Sloboda
Lipe
14.10.2018 14:30
Pobeda
0 : 1
Sloboda
Železničar Kusadak
Kusadak
1 : 1
Crvena zvezda
Suvodol
14.10.2018 14:30
Železničar Kusadak
1 : 1
Crvena zvezda
Sloga (L)
Lugavčina
3 : 0
Bresje Superior
Velika Plana
14.10.2018 14:30
Sloga (L)
3 : 0
Bresje Superior
Proleter 1947
Vranovo
1 : 2
Polet
Trnovče
14.10.2018 14:30
Proleter 1947
1 : 2
Polet
Radnički (K)
Klokočevac
1 : 2
Brestovac
Borski Brestovac
14.10.2018 15:00
Radnički (K)
1 : 2
Brestovac
Branik
Štubik
2 : 1
Bor 1919
Bor
14.10.2018 15:00
Branik
2 : 1
Bor 1919
Sloga
Kobišnica
4 : 0
BSK
Bukovče
14.10.2018 11:00
Sloga
4 : 0
BSK
Šarbanovac
Šarbanovac
2 : 7
Nemetali
Donja Bela Reka
14.10.2018 15:00
Šarbanovac
2 : 7
Nemetali
Jastreb
Blace
0 : 5
Kosovac
Prokuplje
14.10.2018 15:00
Jastreb
0 : 5
Kosovac
Real
Jasenica (Žitorađa)
7 : 0
Mladost 1982
Donji Drenovac
14.10.2018 15:00
Real
7 : 0
Mladost 1982
Partizanski put
Grudaš
0 : 3
Dundjerski
Voljčinac
14.10.2018 15:00
Partizanski put
0 : 3
Dundjerski
NS Tatko
Stara Bozurna
1 : 2
Polet
Samarinovac
14.10.2018 15:00
NS Tatko
1 : 2
Polet
Pobeda
Donje Crnatovo
0 : 3
Dobrič
Pejkovac
14.10.2018 15:00
Pobeda
0 : 3
Dobrič
Spartak
Gornja Trnava (Prokuplje)
2 : 0
Trbunje
Trbunje
14.10.2018 15:00
Spartak
2 : 0
Trbunje
Jug Bogdan
Đakus
2 : 3
Kaćuša
Kuršumlija
14.10.2018 15:00
Jug Bogdan
2 : 3
Kaćuša
Borac
Držanovac
2 : 2
Omladinac
Podina
14.10.2018 15:00
Borac
2 : 2
Omladinac
ZSK
Valjevo
0 : 1
OFK Brđanac
Valjevo
14.10.2018 14:00
ZSK
0 : 1
OFK Brđanac
Sovljak
Sovljak
2 : 1
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
14.10.2018 14:00
Sovljak
2 : 1
Pepeljevac
Iskra
Donja Bukovica
3 : 1
Tvrdojevac
Tvrdojevac
14.10.2018 14:00
Iskra
3 : 1
Tvrdojevac
Trlić
Trlić
1 : 3
Tulari
Tulari
14.10.2018 14:00
Trlić
1 : 3
Tulari
Mladost
Dračić
3 : 1
Rubribreza
Rubribreza
14.10.2018 14:00
Mladost
3 : 1
Rubribreza
Pobeda 1926
Beloševac
2 : 1
Kutlovo
Kutlovo
14.10.2018 15:00
Pobeda 1926
2 : 1
Kutlovo
Korićani
Korićani
2 : 1
21. oktobar
Kragujevac
14.10.2018 15:00
Korićani
2 : 1
21. oktobar
Jadran
Kragujevac
2 : 1
Šumadija 1934
Drača
14.10.2018 15:00
Jadran
2 : 1
Šumadija 1934
Borac (D)
Drenovac
2 : 2
OFK Bagremar
Kragujevac
14.10.2018 15:00
Borac (D)
2 : 2
OFK Bagremar
Slavija
Kragujevac
2 : 2
Erdoglija 1931
Kragujevac
14.10.2018 15:00
Slavija
2 : 2
Erdoglija 1931
Budućnost
Resnik
0 : 0
Srbija
Ilićevo
14.10.2018 15:00
Budućnost
0 : 0
Srbija
Čajetina
Čajetina
4 : 2
Lazarica
Prilipac
14.10.2018 15:00
Čajetina
4 : 2
Lazarica
Savinac
Visibaba
4 : 1
Ariljska rampa
Požega
14.10.2018 15:00
Savinac
4 : 1
Ariljska rampa
Lauš
Lopaš
1 : 1
Omladinac
Zdravčići
14.10.2018 15:00
Lauš
1 : 1
Omladinac
Ježevica
Ježevica
1 : 3
Višesava
Bajina Bašta
14.10.2018 15:00
Ježevica
1 : 3
Višesava
Sečica
Seča reka
0 : 3
Perućac
Perućac
14.10.2018 15:00
Sečica
0 : 3
Perućac
Kumarevo 65
Kumarevo
3 : 0
Jedinstvo (G)
Grdelica
14.10.2018 15:00
Kumarevo 65
3 : 0
Jedinstvo (G)
Umac
Miroševce
3 : 0
OFK Morava
Leskovac
14.10.2018 15:00
Umac
3 : 0
OFK Morava
Bobište
Bobište
6 : 0
Polet
Stajkovce
14.10.2018 15:00
Bobište
6 : 0
Polet
Čekmin
Čekmin
0 : 0
Vučje
Vučje
14.10.2018 15:00
Čekmin
0 : 0
Vučje
Progres
Ladovica
3 : 0
Šumadija
Razgojna
14.10.2018 15:00
Progres
3 : 0
Šumadija
OFK Brza
Brza
2 : 1
Železničar
Brestovac
14.10.2018 15:00
OFK Brza
2 : 1
Železničar
Mladost 1959
Vinarce
3 : 1
Sloga
Lipovica
14.10.2018 15:00
Mladost 1959
3 : 1
Sloga
Zloćudovo
Zloćudovo
5 : 1
Mladi borac
Živkovo
14.10.2018 15:00
Zloćudovo
5 : 1
Mladi borac
Sloga (M)
Minićevo
0 : 1
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
14.10.2018 15:00
Sloga (M)
0 : 1
OFK Knjaz
Malinik
Podgorac
3 : 1
OFK 019
Zaječar
14.10.2018 15:00
Malinik
3 : 1
OFK 019
Omladinac
Grezna
1 : 1
Graničar
Veliki Izvor
14.10.2018 15:00
Omladinac
1 : 1
Graničar
Bučje Podvis
Bučje kod Knjaževca
4 : 2
Osnić
Osnić
14.10.2018 15:00
Bučje Podvis
4 : 2
Osnić
Radnički 1946
Lubnica
3 : 1
Rudar Vrška Čuka
Grljan
14.10.2018 15:00
Radnički 1946
3 : 1
Rudar Vrška Čuka
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
1 : 1
Padež
Petrovac
14.10.2018 15:00
Sloga
1 : 1
Padež
Rajko Mitić
Bela Palanka
2 : 0
Mladost
Poljska Ržana
14.10.2018 15:00
Rajko Mitić
2 : 0
Mladost
Dragoš
Pirot
3 : 1
Borac
Barje Čiflik
14.10.2018 15:00
Dragoš
3 : 1
Borac
Spartak
Pirot
3 : 0
Gnjilan
Gnjilan
14.10.2018 15:00
Spartak
3 : 0
Gnjilan
Palilulac
Niš
3 : 2
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
14.10.2018 15:00
Palilulac
3 : 2
Jedinstvo (GM)
Mladost (L)
Lalinac
2 : 3
Crvena zastava
Hum
14.10.2018 15:00
Mladost (L)
2 : 3
Crvena zastava
Vrtište
Vrtište
2 : 1
Mladost (DK)
Donji Komren
14.10.2018 15:00
Vrtište
2 : 1
Mladost (DK)
Čegar 2013
Kamenica
4 : 1
Sloboda
Gornja Vrežina
14.10.2018 15:00
Čegar 2013
4 : 1
Sloboda
Morava
Krušce
1 : 1
Omladinac (GK)
Gornji Komren
14.10.2018 15:00
Morava
1 : 1
Omladinac (GK)
Budućnost
Prva Kutina
1 : 3
Stevan Nešticki
Leskovik
14.10.2018 15:00
Budućnost
1 : 3
Stevan Nešticki
Proleter
Donja Vrežina
3 : 0
Vulkan 1963
Brenica
14.10.2018 15:00
Proleter
3 : 0
Vulkan 1963
BSK Bujanovac
Bujanovac
3 : 4
Levosoje
Levosoje
14.10.2018 15:00
BSK Bujanovac
3 : 4
Levosoje
Pavlovac
Pavlovac
0 : 0
Čelik
Belo polje
14.10.2018 15:00
Pavlovac
0 : 0
Čelik
Lugina
Aliđerce
4 : 2
Vihor
Žbevac
14.10.2018 15:00
Lugina
4 : 2
Vihor
FSU Južna pruga
Stubal (Vladičin Han)
4 : 4
OFK Alakince
Alakince
14.10.2018 15:00
FSU Južna pruga
4 : 4
OFK Alakince
Trešnjevka
Lopardince
0 : 2
Nebeski Andjeli
Vranje
14.10.2018 15:00
Trešnjevka
0 : 2
Nebeski Andjeli
Rudar
Kosovska Kamenica
3 : 2
Ropotovo
Ropotovo
14.10.2018 15:00
Rudar
3 : 2
Ropotovo
Glama
Koretište
4 : 3
Moravac
Vrbovac
14.10.2018 13:00
Glama
4 : 3
Moravac
Kusce
Gornje Kusce
2 : 3
Mineralac
Klokot
14.10.2018 13:00
Kusce
2 : 3
Mineralac
Joševa
Joševa
0 : 0
Polet (DL)
Donji Lajkovac
14.10.2018 15:00
Joševa
0 : 0
Polet (DL)
Čučuge
Čučuge
1 : 0
Vrelo
Vrelo
14.10.2018 15:00
Čučuge
1 : 0
Vrelo
Šarbane
Šarbane
2 : 0
Gunjevac
Gunjevac
14.10.2018 15:00
Šarbane
2 : 0
Gunjevac
Polet (T)
Takovo
0 : 2
Kalenić
Kalenić
14.10.2018 15:00
Polet (T)
0 : 2
Kalenić
OFK Paljuvi
Paljuvi
3 : 2
Pambukovica
Pambukovica
14.10.2018 15:00
OFK Paljuvi
3 : 2
Pambukovica
Jedinstvo
Dren
2 : 1
Polet
Grabovac
14.10.2018 14:30
Jedinstvo
2 : 1
Polet
Posavina
Stubline
3 : 1
Krtinska
Krtinska
14.10.2018 14:30
Posavina
3 : 1
Krtinska
Susek
Susek
1 : 2
Veternik
Veternik
14.10.2018 15:00
Susek
1 : 2
Veternik
Bačka
Begeč
2 : 1
Železničar
Novi Sad
14.10.2018 15:00
Bačka
2 : 1
Železničar
Obilić
Vilovo
0 : 0
Vinogradar
Ledinci
14.10.2018 15:00
Obilić
0 : 0
Vinogradar
Čenej
Čenej
2 : 0
Titel
Titel
14.10.2018 15:00
Čenej
2 : 0
Titel
Hajduk
Gardinovci
2 : 0
Borac
Rakovac
14.10.2018 15:00
Hajduk
2 : 0
Borac
Janošik
Janošik
4 : 3
Ševac
Kusić
14.10.2018 15:00
Janošik
4 : 3
Ševac
Sloga (M)
Margita
1 : 1
Karaš (J)
Jasenovo
14.10.2018 15:00
Sloga (M)
1 : 1
Karaš (J)
Karaš (K)
Kuštilj
4 : 2
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
14.10.2018 15:00
Karaš (K)
4 : 2
Vojvodina (CC)
Hajdučica
Hajdučica
6 : 1
Partizan (K)
Kajtasovo
14.10.2018 15:00
Hajdučica
6 : 1
Partizan (K)
Budućnost (A)
Alibunar
4 : 2
Dobrica
Dobrica
14.10.2018 15:00
Budućnost (A)
4 : 2
Dobrica
Ratar
Kruščica
1 : 0
Borac (VS)
Veliko Središte
14.10.2018 15:00
Ratar
1 : 0
Borac (VS)
14. Oktobar
Izbenica
2 : 1
Garevina
Garevina
14.10.2018 15:00
14. Oktobar
2 : 1
Garevina
Ušće
Grad Stalać
2 : 1
Gradina
Pejovac
14.10.2018 15:00
Ušće
2 : 1
Gradina
Mladost
Toljevac
1 : 1
Sloga (L)
Lozna
14.10.2018 15:00
Mladost
1 : 1
Sloga (L)
Omladinac
Pojate
2 : 2
Kamenorezac 76
Dublje
14.10.2018 15:00
Omladinac
2 : 2
Kamenorezac 76
Polet 57
Milutovac
3 : 0
Velika Drenova
Velika Drenova
14.10.2018 15:00
Polet 57
3 : 0
Velika Drenova
Beli Orlovi
Tobolac
0 : 2
Trudbenik
Stalać
14.10.2018 15:00
Beli Orlovi
0 : 2
Trudbenik
Rubin
Donji Stupanj
2 : 3
Borac
Gornji Katun
14.10.2018 15:00
Rubin
2 : 3
Borac
Jedinstvo (D)
Duboka (Jagodina)
3 : 1
Vinorača
Vinorača
14.10.2018 14:30
Jedinstvo (D)
3 : 1
Vinorača
Šumadinac
Dragovo
3 : 2
Ursule
Ursule
14.10.2018 14:30
Šumadinac
3 : 2
Ursule
Šantarovac
Šantarovac
4 : 1
Sloga
Voljavče
14.10.2018 14:30
Šantarovac
4 : 1
Sloga
Kupinovac
Kupinovac
0 : 1
Morava
Ribare
14.10.2018 14:30
Kupinovac
0 : 1
Morava
Osaonica
Bagrdan
2 : 0
Sinđelić 1934
Vojska
14.10.2018 14:30
Osaonica
2 : 0
Sinđelić 1934
Orlovi
Jasenovo
6 : 3
Borac 1805
Ivankovac
14.10.2018 14:30
Orlovi
6 : 3
Borac 1805
Mladost (J)
Jovac
3 : 0
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
14.10.2018 14:30
Mladost (J)
3 : 0
Rudar (SR)
Pomoravlje
Ostrikovac
4 : 2
Istok 63
Plana
14.10.2018 14:30
Pomoravlje
4 : 2
Istok 63
Radnički
Tekija
5 : 1
Beljanica
Strmosten
14.10.2018 14:30
Radnički
5 : 1
Beljanica
Žabari
Žabari (Valjevo)
0 : 0
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
14.10.2018 11:00
Žabari
0 : 0
Mladost (VK)
Polet
Popučke
1 : 2
Jadar 2013
Valjevo
14.10.2018 15:00
Polet
1 : 2
Jadar 2013
Stari drugari
Kadina Luka
4 : 0
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
14.10.2018 15:00
Stari drugari
4 : 0
Milenko Pavlović
Popadić
Popadić
1 : 2
Komanice
Komanice
14.10.2018 15:00
Popadić
1 : 2
Komanice
Mladost (L)
Latković
2 : 1
Rakac Stave
Stave
14.10.2018 15:00
Mladost (L)
2 : 1
Rakac Stave
Borac
Rajković
0 : 4
Rajac
Kadina Luka
14.10.2018 15:00
Borac
0 : 4
Rajac
Lukavac
Lukavac
1 : 2
Junior Novo Naselje
Valjevo
14.10.2018 15:00
Lukavac
1 : 2
Junior Novo Naselje
13. Maj
Zemun
1 : 3
BUSK
Beograd
14.10.2018 11:00
13. Maj
1 : 3
BUSK
Šećeranac Ada
Beograd
1 : 4
Novi Beograd
Novi Beograd
14.10.2018 10:00
Šećeranac Ada
1 : 4
Novi Beograd
Posavac Tišma
Boljevci
2 : 1
Busije
Zemun
14.10.2018 14:30
Posavac Tišma
2 : 1
Busije
Dedinje
Beograd
7 : 1
Sparta Železnik
Železnik
14.10.2018 14:30
Dedinje
7 : 1
Sparta Železnik
Umka
Umka
4 : 0
Penjarol
Beograd
14.10.2018 14:30
Umka
4 : 0
Penjarol
Lepušnica
Glogonjski Rit
3 : 2
Siti Sport Klub
Beograd
14.10.2018 14:30
Lepušnica
3 : 2
Siti Sport Klub
Pinosava
Pinosava
1 : 1
Avala
Beli Potok
14.10.2018 14:30
Pinosava
1 : 1
Avala
Poštar
Beograd
1 : 0
PKB Padinska Skela
Padinska Skela
14.10.2018 13:00
Poštar
1 : 0
PKB Padinska Skela
Pionir
Besni Fok
0 : 1
Zuce
Zuce
14.10.2018 14:30
Pionir
0 : 1
Zuce
Sloga (Č)
Čalma
3 : 1
Mladost
Buđanovci
14.10.2018 15:00
Sloga (Č)
3 : 1
Mladost
BSK
Bešenovo
1 : 2
Donji Srem 2015
Pećinci
14.10.2018 15:00
BSK
1 : 2
Donji Srem 2015
Napredak
Žarkovac
0 : 0
Sloga (V)
Voganj
14.10.2018 15:00
Napredak
0 : 0
Sloga (V)
Hajduk
Višnjićevo
1 : 0
Graničar
Obrež
14.10.2018 15:00
Hajduk
1 : 0
Graničar
Krušedol
Krušedol
5 : 1
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
14.10.2018 15:00
Krušedol
5 : 1
OFK Zeka Buljubaša
OFK Bikić
Bikić Do
6 : 0
Fruškogorac
Manđeloš
14.10.2018 15:00
OFK Bikić
6 : 0
Fruškogorac
Fruška Gora
Ruma
1 : 3
Mitros
Sremska Mitrovica
14.10.2018 10:00
Fruška Gora
1 : 3
Mitros
Šumar
Ogar
1 : 0
Obilić 1993
Kukujevci
14.10.2018 15:00
Šumar
1 : 0
Obilić 1993
Rudar 2012
Babe
1 : 1
Stojnik
Stojnik
14.10.2018 15:30
Rudar 2012
1 : 1
Stojnik
Nemenikuće
Nemenikuće
1 : 1
Mladost (MI)
Mala Ivanča
14.10.2018 11:00
Nemenikuće
1 : 1
Mladost (MI)
Popović
Popovići
3 : 2
Djurinci
Đurinci
14.10.2018 13:30
Popović
3 : 2
Djurinci
Vis
Parcani
0 : 0
OFK Rogača
Rogača
14.10.2018 13:30
Vis
0 : 0
OFK Rogača
Sibnica
Sibnica
1 : 6
OFK Slatina
Slatina
14.10.2018 11:00
Sibnica
1 : 6
OFK Slatina
Partizan
Vrba
1 : 10
Mladost
Vrdila
14.10.2018 15:00
Partizan
1 : 10
Mladost
Mineral 2015
Rudno
1 : 0
Progorelica
Progorelica
14.10.2018 15:00
Mineral 2015
1 : 0
Progorelica
Metalac
Kraljevo
0 : 6
Borac (V)
Vraneši
14.10.2018 11:00
Metalac
0 : 6
Borac (V)
Tavnik
Tavnik
2 : 0
Zvezda
Čukojevac
14.10.2018 15:00
Tavnik
2 : 0
Zvezda
Lazac
Lazac
3 : 2
Bogutovačka Banja
Bogutovac
14.10.2018 15:00
Lazac
3 : 2
Bogutovačka Banja
Jedinstvo (G)
Godačica
3 : 2
Mlada krila
Metikoši
14.10.2018 15:00
Jedinstvo (G)
3 : 2
Mlada krila
Borac (A)
Adrani
0 : 1
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
14.10.2018 15:00
Borac (A)
0 : 1
Jedinstvo (D)
Badnjevac
Badnjevac
1 : 2
Mladost (R)
Rašković
14.10.2018 14:30
Badnjevac
1 : 2
Mladost (R)
Udarnik Trska 1947
Trska
2 : 2
BSK
Borač
14.10.2018 14:30
Udarnik Trska 1947
2 : 2
BSK
Sloga (M)
Milatovac
7 : 0
Omladinac-Šumadinac
Vučkovica
14.10.2018 14:30
Sloga (M)
7 : 0
Omladinac-Šumadinac
Mladi radnik
Dragušica
4 : 2
Sloga (Z)
Zabojnica
14.10.2018 14:30
Mladi radnik
4 : 2
Sloga (Z)
Beljina
Beljina
2 : 1
Guncate
Guncati
14.10.2018 14:30
Beljina
2 : 1
Guncate
Veliki Borak
Veliki Borak
1 : 0
Barajevo
Barajevo
14.10.2018 14:30
Veliki Borak
1 : 0
Barajevo
Velika Reka
Velika Reka
1 : 2
Prva Iskra
Runjani
14.10.2018 15:00
Velika Reka
1 : 2
Prva Iskra
Mladost
Brezjak
1 : 3
7. Juli
Bela Crkva
14.10.2018 15:00
Mladost
1 : 3
7. Juli
Borac
Kozjak
0 : 1
Milan Orlić
Novo Selo
14.10.2018 15:00
Borac
0 : 1
Milan Orlić
Jadar 1961 (GD)
Gornji Dobrić
4 : 0
Jadar (ST)
Stupnica
14.10.2018 15:00
Jadar 1961 (GD)
4 : 0
Jadar (ST)
Rudar
Brasina
2 : 0
Vidojevica
Lešnica
14.10.2018 15:00
Rudar
2 : 0
Vidojevica
Kopljari
Kopljari
7 : 0
Sloga
Zagorica
14.10.2018 14:30
Kopljari
7 : 0
Sloga
Jasenica
Božurnja
3 : 0
Mladost (J)
Jelenac
14.10.2018 14:30
Jasenica
3 : 0
Mladost (J)
Brezovac
Brezovac
2 : 1
Kralj Petar I
Topola
14.10.2018 11:00
Brezovac
2 : 1
Kralj Petar I
Vrbica
Aranđelovac
1 : 0
B 2000
Aranđelovac
14.10.2018 14:30
Vrbica
1 : 0
B 2000
Šumadinac (S)
Stojnik
10 : 0
Ranilović
Ranilović
14.10.2018 14:30
Šumadinac (S)
10 : 0
Ranilović
Borac
Kloka
3 : 1
Šamot
Aranđelovac
14.10.2018 14:30
Borac
3 : 1
Šamot
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
0 : 1
Radnički
Pertate
14.10.2018 11:00
Veliko Trnjane
0 : 1
Radnički
Sloboda
Donje Brijanje
2 : 0
Radnik Sušica
Kukulovce
14.10.2018 15:00
Sloboda
2 : 0
Radnik Sušica
Real
Donja Jajina
3 : 0
Milanovo
Milanovo
14.10.2018 15:00
Real
3 : 0
Milanovo
Moravac
Pečenjevce
4 : 1
Plantaža
Donje Stopanje
14.10.2018 15:00
Moravac
4 : 1
Plantaža
Bratstvo
Bratmilovce
3 : 0
Jedinstvo (Š)
Šišava
14.10.2018 11:00
Bratstvo
3 : 0
Jedinstvo (Š)
BSK
Belanovce
4 : 1
Lemind 1953
Leskovac
14.10.2018 15:00
BSK
4 : 1
Lemind 1953
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
0 : 2
Majur
Majur
14.10.2018 15:00
Budućnost (PD)
0 : 2
Majur
Sloboda
Salaš Crnobarski
2 : 1
Napredak
Mačvanski Belotić
14.10.2018 15:00
Sloboda
2 : 1
Napredak
Premijer
Badovinci
2 : 1
Cer
Petkovica
14.10.2018 15:00
Premijer
2 : 1
Cer
Gorki
Glušci
2 : 1
Torpedo 1924
Tabanović
14.10.2018 15:00
Gorki
2 : 1
Torpedo 1924
Mladost
Pocerski Pričinović
2 : 0
Rankovac
Nakučani
14.10.2018 15:00
Mladost
2 : 0
Rankovac
Trešnjevka
Trbusac
5 : 2
Dobrava
Vukošić
14.10.2018 15:00
Trešnjevka
5 : 2
Dobrava
Šipurske livade
Šabac
0 : 5
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
14.10.2018 15:30
Šipurske livade
0 : 5
Vojvoda Stepa Stepanović
Provo 2015
Provo
3 : 2
Vlašić
Donje Crniljevo
14.10.2018 11:00
Provo 2015
3 : 2
Vlašić
Sava
Mrđenovac
0 : 2
Pričinović
Pocerski Pričinović
14.10.2018 15:00
Sava
0 : 2
Pričinović
Horgoš 1911
Horgoš
2 : 0
AFK
Ada
14.10.2018 15:00
Horgoš 1911
2 : 0
AFK
Jadran
Sanad
1 : 1
Šampion
Orom
14.10.2018 15:00
Jadran
1 : 1
Šampion
Čoka
Čoka
5 : 1
Hajduk
Podlokanj
14.10.2018 15:00
Čoka
5 : 1
Hajduk
Tromedja
Majdan
2 : 5
Tornjoš
Tornjoš
14.10.2018 15:00
Tromedja
2 : 5
Tornjoš
Jedinstvo (M)
Martonoš
1 : 5
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
14.10.2018 15:00
Jedinstvo (M)
1 : 5
Jedinstvo (SK)
Bačka
Mol
2 : 0
Potisje
Kanjiža
14.10.2018 15:00
Bačka
2 : 0
Potisje
Slavija
Banatsko Aranđelovo
0 : 4
Tisa
Padej
14.10.2018 15:00
Slavija
0 : 4
Tisa
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
7 : 0
Borac
Vizić
14.10.2018 15:00
Bački Hajduk
7 : 0
Borac
Slavija
Bođani
1 : 1
Bačka 1945
Bačka Palanka
14.10.2018 15:00
Slavija
1 : 1
Bačka 1945
Mladost
Mali Bač
1 : 3
Maglić
Bački Maglić
14.10.2018 15:00
Mladost
1 : 3
Maglić
Neštin
Neštin
2 : 0
Budućnost
Gložan
14.10.2018 15:00
Neštin
2 : 0
Budućnost
Krivanj
Selenča
1 : 2
Naša Zvezda
Silbaš
14.10.2018 15:00
Krivanj
1 : 2
Naša Zvezda
Sloga (L)
Lučica
3 : 1
Napredak 1934
Nabrđe
14.10.2018 15:00
Sloga (L)
3 : 1
Napredak 1934
Desine
Desine
3 : 1
Napredak (P)
Poljana
14.10.2018 15:00
Desine
3 : 1
Napredak (P)
Žika Marković Uča
Miljević
5 : 0
Žitkovica 2017
Žitkovica
14.10.2018 15:00
Žika Marković Uča
5 : 0
Žitkovica 2017
Sloga (M)
Mustapić
2 : 3
Sirakovo
Sirakovo
14.10.2018 15:00
Sloga (M)
2 : 3
Sirakovo
Polet (B)
Bikinje
4 : 2
Mladost (B)
Biskuplje
14.10.2018 15:00
Polet (B)
4 : 2
Mladost (B)
Stig 1955
Beranje
4 : 0
Vihor
Маljurevac
14.10.2018 15:00
Stig 1955
4 : 0
Vihor
Rade Milošević
Dubočka
3 : 0
BSK
Bošnjak
14.10.2018 15:00
Rade Milošević
3 : 0
BSK
Zadrugar (T)
Tabanovac
2 : 3
Radnički (K)
Knežica
14.10.2018 15:00
Zadrugar (T)
2 : 3
Radnički (K)
Bata Bulić
Bistrica
2 : 0
Napredak 1936
Veliko Crniće
14.10.2018 15:00
Bata Bulić
2 : 0
Napredak 1936
Jedinstvo (K)
Kamenovo
1 : 0
Jasenovac
Krepoljin
14.10.2018 15:00
Jedinstvo (K)
1 : 0
Jasenovac
Integral
Batuša
2 : 0
Manastirica
Manastirica
14.10.2018 15:00
Integral
2 : 0
Manastirica
Omladinac (B)
Busur
1 : 1
Napredak (S)
Simićevo
14.10.2018 15:00
Omladinac (B)
1 : 1
Napredak (S)
Mladost (R)
Radičević
4 : 1
Sloboda
Stara Moravica
14.10.2018 15:00
Mladost (R)
4 : 1
Sloboda
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
1 : 0
Tomislavci
Tomislavci
14.10.2018 15:00
Jedinstvo
1 : 0
Tomislavci
Eđšeg
Mali Iđoš
2 : 3
Budućnost
Savino Selo
14.10.2018 15:00
Eđšeg
2 : 3
Budućnost
Obilić
Zmajevo
1 : 0
Mladost Radost
Srbobran
14.10.2018 15:00
Obilić
1 : 0
Mladost Radost
Polet
Mirosaljci
3 : 7
Mladost (Č)
Čibutkovica
14.10.2018 14:30
Polet
3 : 7
Mladost (Č)
Sloga
Lukavica
1 : 2
Bistrica
Bistrica
14.10.2018 15:15
Sloga
1 : 2
Bistrica
Mladi Borac
Županjac
3 : 0
Borac (A)
Arapovac
14.10.2018 14:30
Mladi Borac
3 : 0
Borac (A)
Pontes
Kostol
5 : 3
Omladinac
Vajuga
14.10.2018 15:00
Pontes
5 : 3
Omladinac
Mala Vrbica
Mala Vrbica
3 : 2
Lokomotiva
Novi Sip
14.10.2018 15:00
Mala Vrbica
3 : 2
Lokomotiva
Rtkovo
Rtkovo
3 : 0
Milutinovac
Milutinovac
14.10.2018 15:00
Rtkovo
3 : 0
Milutinovac
Kladušnica
Kladušnica
0 : 2
Napredak
Korbovo
14.10.2018 15:00
Kladušnica
0 : 2
Napredak
Ivanča
Velika Ivanča
2 : 0
Sloga
Granice
14.10.2018 14:30
Ivanča
2 : 0
Sloga
Markovac
Markovac
4 : 2
Borac
Amerić
14.10.2018 14:30
Markovac
4 : 2
Borac
OFK Student
Mladenovac
1 : 0
Šepšin
Šepšin
14.10.2018 14:30
OFK Student
1 : 0
Šepšin
Vlaška
Vlaška (Mladenovac)
0 : 0
Napredak
Međulužje
14.10.2018 14:30
Vlaška
0 : 0
Napredak
Unirea
Uzdin
3 : 1
Polet
Idvor
14.10.2018 15:00
Unirea
3 : 1
Polet
Pobeda
Samoš
0 : 1
Tempo
Sefkerin
14.10.2018 15:00
Pobeda
0 : 1
Tempo
Slavia
Kovačica
6 : 0
Omladinac 1927
Opovo
14.10.2018 15:00
Slavia
6 : 0
Omladinac 1927
Mladost (A)
Atenica
2 : 1
Planinac
Vujetinci
14.10.2018 14:00
Mladost (A)
2 : 1
Planinac
Vujan
Prislonica
1 : 0
Čačak 94
Čačak
14.10.2018 14:00
Vujan
1 : 0
Čačak 94
Mršinci
Mršinci
2 : 2
Kej
Čačak
14.10.2018 14:00
Mršinci
2 : 2
Kej
Malba
Žaočani
1 : 2
Morava (K)
Katrga
14.10.2018 14:00
Malba
1 : 2
Morava (K)
Prijatelji
Čačak
0 : 4
BIP
Čačak
14.10.2018 11:00
Prijatelji
0 : 4
BIP
7. Juli
Vodanj
0 : 3
Lunjevac
Lunjevac
14.10.2018 14:30
7. Juli
0 : 3
Lunjevac
Landol
Landol
10 : 1
Drugovac
Drugovac
14.10.2018 14:30
Landol
10 : 1
Drugovac
Omladinac
Seone
3 : 0
Petlić SD 026
Smederevo
14.10.2018 14:30
Omladinac
3 : 0
Petlić SD 026
Vučak
Vučak
4 : 1
Vrbovac
Vrbovac
14.10.2018 14:30
Vučak
4 : 1
Vrbovac
Budućnost
Mala Krsna
1 : 2
Skobalj
Skobalj
14.10.2018 14:30
Budućnost
1 : 2
Skobalj
Stari Hrast 2018
Kulič-Šalinac
3 : 1
OFK Slavija
Smederevo
14.10.2018 14:30
Stari Hrast 2018
3 : 1
OFK Slavija
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
1 : 6
Jerma
Sukovo
14.10.2018
Veliki Suvodol
1 : 6
Jerma
Željuša
Željuša
9 : 0
Rongo Siti
Pirot
14.10.2018
Željuša
9 : 0
Rongo Siti
Hajduk
Stapar
3 : 0
Mladost
Kruščić
14.10.2018 15:00
Hajduk
3 : 0
Mladost
Kordun
Kljajićevo
3 : 1
Zadrugar
Srpski Miletić
14.10.2018 15:00
Kordun
3 : 1
Zadrugar
OFK Šikara
Sombor
1 : 0
Omladinac (B)
Bukovac
14.10.2018 15:00
OFK Šikara
1 : 0
Omladinac (B)
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
1 : 0
Omladinac (D)
Deronje
14.10.2018 15:00
Aleksa Šantić
1 : 0
Omladinac (D)
Dunav
Bački Monoštor
3 : 2
Partizan
Kupusina
14.10.2018 15:00
Dunav
3 : 2
Partizan
Jedinstvo
Ribarevo
3 : 2
Terekveš
Svilojevo
14.10.2018 15:00
Jedinstvo
3 : 2
Terekveš
Jedinstvo
Bobovište
0 : 2
OFK Rutevac 1908
Rutevac
14.10.2018 11:00
Jedinstvo
0 : 2
OFK Rutevac 1908
Ratar
Gornja Peščanica
1 : 3
Borac
Trnjane
14.10.2018 11:00
Ratar
1 : 3
Borac
OFK Sloga
Dobrujevac
2 : 3
Polet (R)
Radevac
14.10.2018 15:00
OFK Sloga
2 : 3
Polet (R)
Elektrovojvodina
Subotica
7 : 1
Solid
Subotica
14.10.2018 15:00
Elektrovojvodina
7 : 1
Solid
Čantavir
Čantavir
2 : 2
Žednik
Stari Žednik
14.10.2018 15:00
Čantavir
2 : 2
Žednik
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
0 : 1
Bikovo
Bikovo
14.10.2018 15:00
Udarnik Višnjevac
0 : 1
Bikovo
Lokomotiva
Subotica
1 : 2
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
14.10.2018 15:00
Lokomotiva
1 : 2
OFK Mala Bosna 2015
Takovski Ustanak
Takovo
1 : 8
Šumadija
Brdjani
14.10.2018 14:30
Takovski Ustanak
1 : 8
Šumadija
Velereč 94
Velereč
0 : 2
Brezak
Pranjani
14.10.2018 14:30
Velereč 94
0 : 2
Brezak
Donja Vrbava
Donja Vrbava
3 : 1
Omladinac
Kalimanići
14.10.2018 14:30
Donja Vrbava
3 : 1
Omladinac
Šilopaj
Šilopaj
10 : 2
FC Stella Rossa
Gornji MIlanovac
14.10.2018 14:30
Šilopaj
10 : 2
FC Stella Rossa
Ozremica
Beršići
1 : 1
Jablanica
Jablanica (Gornji Milanovac)
14.10.2018 14:30
Ozremica
1 : 1
Jablanica
AF Đokić
Velika Plana
1 : 0
Omladinac
Rakinac
14.10.2018 15:00
AF Đokić
1 : 0
Omladinac
Mladost (NS)
Novo Selo
4 : 1
Mladost 1948
Donja Livadica
14.10.2018 15:00
Mladost (NS)
4 : 1
Mladost 1948
Palanka
Smederevska Palanka
0 : 3
Radnik
Smederevska Palanka
14.10.2018 14:30
Palanka
0 : 3
Radnik
Beli Orlovi
Pridvorice
1 : 0
Bačinac
Bačinac
14.10.2018 14:30
Beli Orlovi
1 : 0
Bačinac
Brezova
Brezova
2 : 1
Voćar
Kotraža
14.10.2018 15:00
Brezova
2 : 1
Voćar
Radnički
Turica
4 : 1
Bjelica
Milatovići
14.10.2018 15:00
Radnički
4 : 1
Bjelica
Jelica
Goračići
4 : 3
Vrelo
Gornja Kravarica
14.10.2018 15:00
Jelica
4 : 3
Vrelo
Gorušica
Viča
0 : 1
Dedinje Junajted
Guča
14.10.2018 15:00
Gorušica
0 : 1
Dedinje Junajted
Sloga
Kaona
0 : 3
Prilike
Prilike
14.10.2018 15:00
Sloga
0 : 3
Prilike
Kotroman
Mokra Gora
3 : 4
Tara
Kremna
14.10.2018 13:00
Kotroman
3 : 4
Tara
Konjuh
Konjuh
2 : 1
Mladost VPD
Kruševac
14.10.2018 15:00
Konjuh
2 : 1
Mladost VPD
Borac
Bivolje
4 : 2
Naupare
Naupare
14.10.2018 15:00
Borac
4 : 2
Naupare
Parunovac
Parunovac
1 : 5
Kapidžija
Kapidžija
14.10.2018 15:00
Parunovac
1 : 5
Kapidžija
Žabare
Žabare
6 : 0
Čarapan
Kruševac
14.10.2018 15:00
Žabare
6 : 0
Čarapan
Mudrakovac
Mudrakovac
3 : 2
Zdravinje
Zdravinje
14.10.2018 15:00
Mudrakovac
3 : 2
Zdravinje
Sebečevac
Sebečevac
4 : 0
Rasina
Vitanovac
14.10.2018 15:00
Sebečevac
4 : 0
Rasina
Sloga
Jovanovac
0 : 3
Baličevac
Baličevac
14.10.2018 10:00
Sloga
0 : 3
Baličevac
Arbanasce
Arbanasce
3 : 1
Dobrič
Brest
14.10.2018 15:00
Arbanasce
3 : 1
Dobrič
Jedinstvo
Mužinac
4 : 2
Mladost
Resnik
14.10.2018 15:30
Jedinstvo
4 : 2
Mladost
Slemen
Milušinac
7 : 0
Palilulac
Šarbanovac
14.10.2018 15:30
Slemen
7 : 0
Palilulac
OFK Žeželj
Donja Sabanta
4 : 0
Seljak
Cvetojevac
14.10.2018 15:00
OFK Žeželj
4 : 0
Seljak
Vinogradi DB
Kragujevac
0 : 3
Maršić
Maršić
14.10.2018 15:00
Vinogradi DB
0 : 3
Maršić
Ćava
Grošnica
1 : 2
Zastava
Kragujevac
14.10.2018 15:00
Ćava
1 : 2
Zastava
Kolonija
Kragujevac