XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 70 utakmica za dan
Sreda, 17 Oktobar 2018


Fudbal

Dinamo
Vranje
0 : 2
Crvena zvezda
Beograd
17.10.2018 14:00
Dinamo
0 : 2
Crvena zvezda
Napredak
Kruševac
2 : 0
Metalac
Gornji Milanovac
17.10.2018 15:00
Napredak
2 : 0
Metalac
Mladost
Bački Jarak
2 : 0
OFK Vršac
Vršac
17.10.2018 15:00
Mladost
2 : 0
OFK Vršac
ČSK Pivara
Čelarevo
1 : 1
Radnički (ZR)
Zrenjanin
17.10.2018 15:00
ČSK Pivara
1 : 1
Radnički (ZR)
Dinamo 1945
Pančevo
1 : 0
Železničar
Pančevo
17.10.2018 15:00
Dinamo 1945
1 : 0
Železničar
Radnički (NP)
Nova Pazova
0 : 3
Kabel
Novi Sad
17.10.2018 15:00
Radnički (NP)
0 : 3
Kabel
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
0 : 2
Omladinac
Novi Banovci
17.10.2018 15:00
Radnički (SM)
0 : 2
Omladinac
Bratstvo 1946
Prigrevica
1 : 0
Borac
Sakule
17.10.2018 15:00
Bratstvo 1946
1 : 0
Borac
Hajduk 1912
Kula
3 : 0
Dunav
Stari Banovci
17.10.2018 15:00
Hajduk 1912
3 : 0
Dunav
Bačka 1901
Subotica
1 : 0
Crvena zvezda
Novi Sad
17.10.2018 15:00
Bačka 1901
1 : 0
Crvena zvezda
Jedinstvo (P)
Paraćin
1 : 1
SFS Borac
Paraćin
17.10.2018 15:00
Jedinstvo (P)
1 : 1
SFS Borac
Pukovac
Pukovac
0 : 3
Budućnost
Popovac
17.10.2018 15:00
Pukovac
0 : 3
Budućnost
GFK Dubočica
Leskovac
0 : 1
Radnički (P)
Pirot
17.10.2018 15:00
GFK Dubočica
0 : 1
Radnički (P)
Zaplanjac
Gadžin Han
2 : 3
Moravac Orion
Mrštane
17.10.2018 15:00
Zaplanjac
2 : 3
Moravac Orion
Car Konstantin
Niš
4 : 0
Dunav
Prahovo
17.10.2018 15:00
Car Konstantin
4 : 0
Dunav
Radnički (S)
Svilajnac
0 : 3
Temnić 1924
Varvarin
17.10.2018 15:00
Radnički (S)
0 : 3
Temnić 1924
Jedinstvo (B)
Bošnjace
0 : 2
Jagodina Tabane
Jagodina
17.10.2018 15:00
Jedinstvo (B)
0 : 2
Jagodina Tabane
Radan
Lebane
0 : 1
Rtanj
Boljevac
17.10.2018 15:00
Radan
0 : 1
Rtanj
Crvena zvezda
Beograd
9 : 2
Vojvodina
Novi Sad
17.10.2018 13:00
Crvena zvezda
9 : 2
Vojvodina
Dunav
Bantska Palanka
6 : 1
Dolovo
Dolovo
17.10.2018 16:00
Dunav
6 : 1
Dolovo
Čukarički
Beograd
5 : 1
Voždovac
Beograd
17.10.2018 14:00
Čukarički
5 : 1
Voždovac
Real Niš
Niš
1 : 3
Brodarac
Beograd
17.10.2018 09:00
Real Niš
1 : 3
Brodarac
Teleoptik
Zemun
1 : 0
Sloboda
Užice
17.10.2018 13:00
Teleoptik
1 : 0
Sloboda
OFK Beograd
Beograd
0 : 2
Crvena Zvezda
Beograd
17.10.2018 10:00
OFK Beograd
0 : 2
Crvena Zvezda
Vojvodina
Novi Sad
2 : 0
Radnički (Z)
Zrenjanin
17.10.2018 11:00
Vojvodina
2 : 0
Radnički (Z)
Apolon 4
Kragujevac
1 : 1
Partizan
Beograd
17.10.2018 11:00
Apolon 4
1 : 1
Partizan
Kiker
Kraljevo
2 : 0
Spartak ŽK
Subotica
17.10.2018 13:00
Kiker
2 : 0
Spartak ŽK
Zemun
Zemun
3 : 3
Rad
Beograd
17.10.2018 12:00
Zemun
3 : 3
Rad
Njerš Ištvan
Totovo Selo
4 : 3
Bačka 1901
Subotica
17.10.2018 16:00
Njerš Ištvan
4 : 3
Bačka 1901
Bačka 1901
Subotica
8 : 1
Đurđin
Đurđin
17.10.2018 16:00
Bačka 1901
8 : 1
Đurđin

Košarka

Rogaška
Rogaška Slatina
92 : 80
Vršac
Vršac
17.10.2018 19:00
Rogaška
92 : 80
Vršac
Sutjeska
Nikšić
83 : 90
Split
Split
17.10.2018 19:00
Sutjeska
83 : 90
Split
MZT Skopje Aerodrom
Skopje
100 : 90
Lovćen 1947
Cetinje
17.10.2018 19:00
MZT Skopje Aerodrom
100 : 90
Lovćen 1947
Borac
Čačak
65 : 73
Sixt Primorska
Kopar
17.10.2018 20:00
Borac
65 : 73
Sixt Primorska
M015
Šabac
84 : 82
Loznica
Loznica
17.10.2018 18:00
M015
84 : 82
Loznica
Montana
Montana
98 : 86
RMU Banovići
Banovići
17.10.2018 18:30
Montana
98 : 86
RMU Banovići
Art Basket
Beograd
71 : 53
Čelarevo
Čelarevo
17.10.2018 21:00
Art Basket
71 : 53
Čelarevo

Odbojka

Spartak (Su)
Subotica
1 : 3
Crvena zvezda
Beograd
17.10.2018
Spartak (Su)
1 : 3
Crvena zvezda
VA 014 Bauwesen
Valjevo
3 : 2
Radnički
Kragujevac
17.10.2018
VA 014 Bauwesen
3 : 2
Radnički
Spartak (Lj)
Ljig
3 : 2
Partizan
Beograd
17.10.2018
Spartak (Lj)
3 : 2
Partizan
Mladenovac
Mladenovac
1 : 3
Železničar (Bg)
Beograd
17.10.2018
Mladenovac
1 : 3
Železničar (Bg)
Niš
Niš
3 : 0
Napredak 037
Kruševac
17.10.2018
Niš
3 : 0
Napredak 037
Borac (St)
Starčevo
2 : 3
VGSK
Veliko Gradište
17.10.2018
Borac (St)
2 : 3
VGSK
Smederevo Carina
Smederevo
3 : 0
Kosovska Mitrovica
Kosovska Mitrovica
17.10.2018
Smederevo Carina
3 : 0
Kosovska Mitrovica
Futog
Futog
1 : 3
Ribnica
Kraljevo
17.10.2018
Futog
1 : 3
Ribnica
Toplički Vitezovi
Kuršumlija
1 : 3
Mladost
Nova Pazova
17.10.2018 20:00
Toplički Vitezovi
1 : 3
Mladost
Banat
Vršac
3 : 1
Borac (Par)
Paraćin
17.10.2018 18:00
Banat
3 : 1
Borac (Par)
Timok
Zaječar
0 : 3
Dubočica
Leskovac
17.10.2018 20:30
Timok
0 : 3
Dubočica
TENT
Obrenovac
1 : 3
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
17.10.2018 19:00
TENT
1 : 3
Jedinstvo (SP)
Vizura
Ruma
3 : 0
Klek-MD Zrenjanin
Klek
17.10.2018 19:00
Vizura
3 : 0
Klek-MD Zrenjanin
Dinamo
Pančevo
1 : 3
Spartak (Su)
Subotica
17.10.2018 18:30
Dinamo
1 : 3
Spartak (Su)
Takovo Zvezda Helios
Gornji Milanovac
3 : 1
Valjevo
Valjevo
17.10.2018
Takovo Zvezda Helios
3 : 1
Valjevo
Srem
Sremska Mitrovica
3 : 2
Vranje
Vranje
17.10.2018
Srem
3 : 2
Vranje
Smederevo
Smederevo
3 : 0
Spartak (Lj)
Ljig
17.10.2018
Smederevo
3 : 0
Spartak (Lj)
Srbijanka 014
Valjevo
2 : 3
Beograd
Beograd
17.10.2018
Srbijanka 014
2 : 3
Beograd
Futog
Futog
1 : 3
Leskovac-98
Leskovac
17.10.2018 17:00
Futog
1 : 3
Leskovac-98
Gimnazijalac
Kraljevo
1 : 3
Ruma
Ruma
17.10.2018 20:00
Gimnazijalac
1 : 3
Ruma
Sterija
Beograd
0 : 3
Ivanjica
Ivanjica
17.10.2018 16:00
Sterija
0 : 3
Ivanjica
Šumadija
Aranđelovac
3 : 1
Fortuna Plus
Aranđelovac
17.10.2018 21:00
Šumadija
3 : 1
Fortuna Plus
Crvena zvezda
Beograd
0 : 3
Partizan
Beograd
17.10.2018 17:00
Crvena zvezda
0 : 3
Partizan

Rukomet

Metalurg
Skopje
29 : 30
Železničar 1949
Niš
17.10.2018 20:15
Metalurg
29 : 30
Železničar 1949
Izviđač
Ljubuški
22 : 26
Tatran Prešov
Prešov
17.10.2018 18:00
Izviđač
22 : 26
Tatran Prešov
Bane
Raška
21 : 41
Prva Petoletka
Trstenik
17.10.2018 19:00
Bane
21 : 41
Prva Petoletka
Srbobran
Srbobran
26 : 31
Hercegovac
Gajdobra
17.10.2018 20:30
Srbobran
26 : 31
Hercegovac
Vardar
Skopje
30 : 23
PPD Zagreb
Zagreb
17.10.2018 17:30
Vardar
30 : 23
PPD Zagreb
Dinamo Pančevo
Pančevo
26 : 37
Celje Piv. Laško
Laško
17.10.2018 19:00
Dinamo Pančevo
26 : 37
Celje Piv. Laško
ORK Loznica
Loznica
24 : 31
Voždovac 1955 2
Beograd
17.10.2018 19:00
ORK Loznica
24 : 31
Voždovac 1955 2
Remesiana
Bela Palanka
30 : 11
Morava
Vladičin Han
17.10.2018 18:00
Remesiana
30 : 11
Morava

Vaterpolo

Jadran HN
Herceg Novi
13 : 7
Primorac
Kotor
17.10.2018 19:00
Jadran HN
13 : 7
Primorac
Primorje EB
Rijeka
9 : 10
KVK Radnički
Kragujevac
17.10.2018 20:00
Primorje EB
9 : 10
KVK Radnički