XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 804 utakmica za dan
Nedelja, 28 Oktobar 2018


Fudbal

Jošanica
Novi Pazar
1 : 0
Mladi radnik 1926
Požarevac
28.10.2018 13:30
Jošanica
1 : 0
Mladi radnik 1926
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
0 : 0
Šumadija (A)
Aranđelovac
28.10.2018 13:30
Proleter Mihajlovac
0 : 0
Šumadija (A)
Polet (LJ)
Ljubić
1 : 2
Sloga (PŽ)
Požega
28.10.2018 11:00
Polet (LJ)
1 : 2
Sloga (PŽ)
Drina
Ljubovija
1 : 2
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
28.10.2018 13:30
Drina
1 : 2
Budućnost Krušik 2014
Pukovac
Pukovac
0 : 0
SFS Borac
Paraćin
28.10.2018 14:00
Pukovac
0 : 0
SFS Borac
Zaplanjac
Gadžin Han
0 : 0
Budućnost
Popovac
28.10.2018 14:00
Zaplanjac
0 : 0
Budućnost
Car Konstantin
Niš
1 : 2
Radnički (P)
Pirot
28.10.2018 11:00
Car Konstantin
1 : 2
Radnički (P)
Radan
Lebane
0 : 1
Temnić 1924
Varvarin
28.10.2018 14:00
Radan
0 : 1
Temnić 1924
Kolubara
Lazarevac
4 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
28.10.2018 13:30
Kolubara
4 : 1
Radnički (O)
Brodarac
Novi Beograd
0 : 0
Grafičar
Beograd
28.10.2018 14:30
Brodarac
0 : 0
Grafičar
Crvena Zvezda
Mali Mokri Lug
0 : 0
IMT
Novi Beograd
28.10.2018 13:30
Crvena Zvezda
0 : 0
IMT
Zvezdara
Beograd
1 : 1
Jedinstvo
Surčin
28.10.2018 13:30
Zvezdara
1 : 1
Jedinstvo
Prva Iskra
Barič
0 : 1
Stepojevac Vaga
Stepojevac
28.10.2018 11:00
Prva Iskra
0 : 1
Stepojevac Vaga
Vojvodina 1928
Perlez
4 : 0
Krajina
Krajišnik
28.10.2018 14:00
Vojvodina 1928
4 : 0
Krajina
ŽAK
Kikinda
2 : 1
Mladost (O)
Omoljica
28.10.2018 14:00
ŽAK
2 : 1
Mladost (O)
Hajduk (B)
Beška
1 : 2
Hajduk (D)
Divoš
28.10.2018 14:00
Hajduk (B)
1 : 2
Hajduk (D)
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
1 : 1
Borac (Š)
Šajkaš
28.10.2018 14:00
Jedinstvo (SP)
1 : 1
Borac (Š)
Tatra
Kisač
2 : 1
Hajduk (Č)
Čurug
28.10.2018 14:00
Tatra
2 : 1
Hajduk (Č)
Mladost (BP)
Bački Petrovac
3 : 0
Mladost (T)
Turija
28.10.2018 14:00
Mladost (BP)
3 : 0
Mladost (T)
Budućnost
Mladenovo
0 : 2
Radnički 1912/FK Stanišić
Sombor
28.10.2018 14:00
Budućnost
0 : 2
Radnički 1912/FK Stanišić
Tisa
Adorjan
0 : 1
Bajša
Bajša
28.10.2018 14:00
Tisa
0 : 1
Bajša
BSK
Bački Brestovac
4 : 2
Tavankut
Tavankut
28.10.2018 14:00
BSK
4 : 2
Tavankut
Tekstilac
Odžaci
0 : 0
Crvenka
Crvenka
28.10.2018 14:00
Tekstilac
0 : 0
Crvenka
Real
Podunavci
2 : 0
Šumadija (T)
Toponica
28.10.2018 13:30
Real
2 : 0
Šumadija (T)
Polet
Ratina
2 : 1
Apolon 2018
Kovači
28.10.2018 13:30
Polet
2 : 1
Apolon 2018
Vodojaža
Grošnica
2 : 2
Šumadija 1903
Kragujevac
28.10.2018 13:30
Vodojaža
2 : 2
Šumadija 1903
OFK Napredak
Markovac
2 : 1
Petar Dobrnjac
Dobrnje
28.10.2018 13:30
OFK Napredak
2 : 1
Petar Dobrnjac
Homoljac
Žagubica
1 : 1
Mladi borac
Veliko Orašje
28.10.2018 13:30
Homoljac
1 : 1
Mladi borac
Zvižd
Kučevo
0 : 0
VGSK
Veliko Gradište
28.10.2018 13:30
Zvižd
0 : 0
VGSK
Udarnik
Lozovik
0 : 2
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
28.10.2018 13:30
Udarnik
0 : 2
OFK Aranđelovac 1979
Partizan 1945
Darosava
2 : 1
Morava
Velika Plana
28.10.2018 13:30
Partizan 1945
2 : 1
Morava
Borac 1932
Ralja
0 : 0
Karađorđe
Topola
28.10.2018 13:30
Borac 1932
0 : 0
Karađorđe
RSK
Rabrovo
1 : 0
Rudar
Stamnica
28.10.2018 13:30
RSK
1 : 0
Rudar
Vrelo Sport
Vrelo
2 : 0
Radnički Stobeks
Klupci
28.10.2018 13:30
Vrelo Sport
2 : 0
Radnički Stobeks
OFK Osečina
Osečina
0 : 4
Radjevac
Krupanj
28.10.2018 13:30
OFK Osečina
0 : 4
Radjevac
Brezovica
Brezovica
1 : 0
OFK Divci
Divci
28.10.2018 13:30
Brezovica
1 : 0
OFK Divci
Sloboda
Čačak
1 : 1
Sloga (BB)
Bajina Bašta
28.10.2018 13:30
Sloboda
1 : 1
Sloga (BB)
Jedinstvo Putevi
Užice
0 : 2
Polimlje
Prijepolje
28.10.2018 11:00
Jedinstvo Putevi
0 : 2
Polimlje
Zlatar
Nova Varoš
0 : 1
Prijevor
Prijevor
28.10.2018 13:30
Zlatar
0 : 1
Prijevor
Orlovac
Mrčajevci
0 : 5
LFK Mladost
Lučani
28.10.2018 13:30
Orlovac
0 : 5
LFK Mladost
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
3 : 0
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
28.10.2018 14:00
OFK Brzi Brod
3 : 0
Jedinstvo (GS)
Jablanica
Medveđa
1 : 1
Balkanski
Dimitrovgrad
28.10.2018 14:00
Jablanica
1 : 1
Balkanski
Mladost (B)
Bosilegrad
1 : 3
Pčinja
Trgovište
28.10.2018 14:00
Mladost (B)
1 : 3
Pčinja
Tanasko Rajić
Pirot
0 : 2
Pusta Reka
Bojnik
28.10.2018 11:00
Tanasko Rajić
0 : 2
Pusta Reka
OFK Niš
Niš
4 : 0
Jedinstvo (P)
Pirot
28.10.2018 14:00
OFK Niš
4 : 0
Jedinstvo (P)
Vranjska Banja
Vranjska Banja
5 : 3
Morava
Vladičin Han
28.10.2018 14:00
Vranjska Banja
5 : 3
Morava
Mladost (M)
Medoševac
2 : 1
Sloga
Leskovac
28.10.2018 14:00
Mladost (M)
2 : 1
Sloga
Morava 1918
Ćuprija
1 : 0
Sloga
Despotovac
28.10.2018 14:00
Morava 1918
1 : 0
Sloga
Jastrebac (VŠ)
Veliki Šiljegovac
3 : 0
Dragocvet
Dragocvet
28.10.2018 14:00
Jastrebac (VŠ)
3 : 0
Dragocvet
Bošnjane
Bošnjane
1 : 4
OFK Kosanica
Kuršumlija
28.10.2018 14:00
Bošnjane
1 : 4
OFK Kosanica
Jastrebac (B)
Blace
1 : 2
Župa
Aleksandrovac
28.10.2018 14:00
Jastrebac (B)
1 : 2
Župa
OFK Topličanin
Prokuplje
2 : 1
Rembas
Resavica
28.10.2018 14:00
OFK Topličanin
2 : 1
Rembas
Juhor
Obrež
2 : 0
OFK Lugomir
Rakitovo
28.10.2018 14:00
Juhor
2 : 0
OFK Lugomir
Žitorađa
Žitorađa
2 : 0
Levač
Rekovac
28.10.2018 14:00
Žitorađa
2 : 0
Levač
Napredak (D)
Drenovac
4 : 2
Jedinstvo (M)
Mijatovac
28.10.2018 14:00
Napredak (D)
4 : 2
Jedinstvo (M)
Kablovi
Zaječar
3 : 1
Majdanpek
Majdanpek
28.10.2018 14:00
Kablovi
3 : 1
Majdanpek
Orljane
Orljane
5 : 1
OFK Slatina
Bor
28.10.2018 14:00
Orljane
5 : 1
OFK Slatina
Hajduk Veljko
Negotin
3 : 0
Timok 1919
Zaječar
28.10.2018 14:00
Hajduk Veljko
3 : 0
Timok 1919
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
1 : 4
Moravica
Subotinac
28.10.2018 14:00
Rudar Alpos
1 : 4
Moravica
Timočanin
Knjaževac
5 : 1
Malošište
Malošište
28.10.2018 14:00
Timočanin
5 : 1
Malošište
Komgrap
Beograd
1 : 0
Sopot
Sopot
28.10.2018 13:30
Komgrap
1 : 0
Sopot
BSK Baćevac
Baćevac
4 : 0
Hajduk
Beograd
28.10.2018 13:30
BSK Baćevac
4 : 0
Hajduk
Sremčica
Sremčica
3 : 3
TEK Sloga
Veliki Crljeni
28.10.2018 13:30
Sremčica
3 : 3
TEK Sloga
Budućnost
Zvečka
1 : 0
BSK Batajnica
Batajnica
28.10.2018 13:30
Budućnost
1 : 0
BSK Batajnica
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
1 : 1
Vojvodina
Novo Miloševo
28.10.2018 13:30
Mladost (BD)
1 : 1
Vojvodina
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
3 : 2
2. Oktobar
Kumane
28.10.2018 13:30
Crvena zvezda (VS)
3 : 2
2. Oktobar
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
5 : 1
Proleter 2006
Zrenjanin
28.10.2018 13:30
Crvena Zvezda (RS)
5 : 1
Proleter 2006
Borac
Aleksandrovo
0 : 1
Delija
Mokrin
28.10.2018 13:30
Borac
0 : 1
Delija
Radnički 1911
Jaša Tomić
1 : 0
Rusanda
Melenci
28.10.2018 13:30
Radnički 1911
1 : 0
Rusanda
Naftagas
Elemir
3 : 0
Omladinac FAM
Botoš
28.10.2018 13:30
Naftagas
3 : 0
Omladinac FAM
Kulpin
Kulpin
0 : 1
Hercegovac
Gajdobra
28.10.2018 13:30
Kulpin
0 : 1
Hercegovac
Rusin
Ruski Krstur
2 : 0
Kula
Kula
28.10.2018 13:30
Rusin
2 : 0
Kula
Radnički 1918
Ratkovo
3 : 1
OFK Odžaci
Odžaci
28.10.2018 13:30
Radnički 1918
3 : 1
OFK Odžaci
Lipar
Lipar
0 : 2
Stari Grad
Bačka Palanka
28.10.2018 13:30
Lipar
0 : 2
Stari Grad
Budućnost (P)
Parage
0 : 1
Borac 46
Obrovac
28.10.2018 13:30
Budućnost (P)
0 : 1
Borac 46
Železničar
Inđija
1 : 1
PSK Putinci
Putinci
28.10.2018 14:00
Železničar
1 : 1
PSK Putinci
Kupinovo
Kupinovo
0 : 1
Sloven
Ruma
28.10.2018 14:00
Kupinovo
0 : 1
Sloven
Polet (NK)
Novi Karlovci
0 : 0
Ljukovo
Ljukovo
28.10.2018 14:00
Polet (NK)
0 : 0
Ljukovo
Jadran
Golubinci
4 : 2
Napredak
Popinci
28.10.2018 14:00
Jadran
4 : 2
Napredak
Budućnost
Salaš Noćajski
4 : 1
Borac (K)
Klenak
28.10.2018 14:00
Budućnost
4 : 1
Borac (K)
Lokomotiva
Lapovo
2 : 1
Borac
Pajsijević
28.10.2018 13:30
Lokomotiva
2 : 1
Borac
Banja
Banja
3 : 0
Trnava
Donja Trnava
28.10.2018 13:30
Banja
3 : 0
Trnava
Omladinac
Donja Rača
1 : 2
Vinča
Vinča (Topola)
28.10.2018 13:30
Omladinac
1 : 2
Vinča
Junkovac
Junkovac
5 : 4
Plaskovac
Plaskovac
28.10.2018 13:30
Junkovac
5 : 4
Plaskovac
Šumadinac (N)
Natalinci
0 : 2
Sloga Bat 1924
Batočina
28.10.2018 13:30
Šumadinac (N)
0 : 2
Sloga Bat 1924
Mladost MG
Saranovo
1 : 2
Prvi srpski ustanak
Orašac
28.10.2018 13:30
Mladost MG
1 : 2
Prvi srpski ustanak
Index
Novi Sad
0 : 0
Slavija
Novi Sad
28.10.2018 10:00
Index
0 : 0
Slavija
TSK
Temerin
1 : 0
OFK Sirig
Sirig
28.10.2018 14:00
TSK
1 : 0
OFK Sirig
Fruškogorac
Sremska Kamenica
2 : 2
Jedinstvo
Rumenka
28.10.2018 14:00
Fruškogorac
2 : 2
Jedinstvo
Petrovaradin
Petrovaradin
1 : 1
Bačka
Đurđevo
28.10.2018 14:00
Petrovaradin
1 : 1
Bačka
Šajkaš 1908
Kovilj
0 : 1
Omladinac
Stepanovićevo
28.10.2018 14:00
Šajkaš 1908
0 : 1
Omladinac
Miletić
Mošorin
2 : 5
Fruškogorski partizan
Bukovac
28.10.2018 14:00
Miletić
2 : 5
Fruškogorski partizan
Jadran
Feketić
2 : 0
Proleter (RS)
Ravno Selo
28.10.2018 13:30
Jadran
2 : 0
Proleter (RS)
Preporod
Novi Žednik
0 : 2
Iskra
Kucura
28.10.2018 13:30
Preporod
0 : 2
Iskra
Vinogradar
Hajdukovo
3 : 1
Napredak
Nadalj
28.10.2018 13:30
Vinogradar
3 : 1
Napredak
Đurđin
Đurđin
4 : 0
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
28.10.2018 13:30
Đurđin
4 : 0
Sutjeska
Vojvodina
Bačko Gradište
4 : 0
Sloga
Ostojićevo
28.10.2018 13:30
Vojvodina
4 : 0
Sloga
Hajduk
Čepure
0 : 0
Javor
Sladaja
28.10.2018 13:30
Hajduk
0 : 0
Javor
Kolare
Kolare
6 : 2
Napredak
Zlatovo
28.10.2018 13:30
Kolare
6 : 2
Napredak
Mladost (K)
Koncarevo
4 : 1
Omladinac
Šaludovac
28.10.2018 13:30
Mladost (K)
4 : 1
Omladinac
Mladost (D)
Dublje
3 : 1
OFK Batinac
Batinac
28.10.2018 13:30
Mladost (D)
3 : 1
OFK Batinac
Juhor
Glavinci
2 : 1
Resavac
Subotica
28.10.2018 13:30
Juhor
2 : 1
Resavac
Partizan
Glogovac
2 : 0
Mladost (S)
Sikirica
28.10.2018 13:30
Partizan
2 : 0
Mladost (S)
OFK Bratstvo
Medveđa
1 : 1
Bratstvo
Međureč
28.10.2018 13:30
OFK Bratstvo
1 : 1
Bratstvo
Srem
Jakovo
2 : 2
Rakovica
Rakovica
28.10.2018 13:30
Srem
2 : 2
Rakovica
Šumadinac
Bečmen
8 : 1
Crvenka
Borča
28.10.2018 13:30
Šumadinac
8 : 1
Crvenka
Sinđelić
Ugrinovci
2 : 0
Institut
Zemun Polje
28.10.2018 13:30
Sinđelić
2 : 0
Institut
Atakante
Beograd
2 : 1
Borac (O)
Ostružnica
28.10.2018 13:30
Atakante
2 : 1
Borac (O)
PKB Kovilovo
Kovilovo
6 : 0
Zmaj
Zemun
28.10.2018 13:30
PKB Kovilovo
6 : 0
Zmaj
Dunav
Veliko Selo
4 : 1
Balkan Mirijevo
Beograd
28.10.2018 13:30
Dunav
4 : 1
Balkan Mirijevo
Poštar Zvezdara
Beograd
2 : 0
Borac (P)
Progar
28.10.2018 13:30
Poštar Zvezdara
2 : 0
Borac (P)
Strelac
Mislođin
0 : 7
Zvezda
Konatice
28.10.2018 13:30
Strelac
0 : 7
Zvezda
Mladost (C)
Cvetovac
5 : 0
Budućnost
Dudovica
28.10.2018 13:30
Mladost (C)
5 : 0
Budućnost
Radnički
Rudovci
1 : 0
Borac
Arnajevo
28.10.2018 10:00
Radnički
1 : 0
Borac
Mladost (B)
Baroševac
1 : 0
Zabrežje
Zabrežje
28.10.2018 13:30
Mladost (B)
1 : 0
Zabrežje
Lisović
Lisović
3 : 1
Duboko
Mala Moštanica
28.10.2018 13:30
Lisović
3 : 1
Duboko
Kosmaj
Ralja
4 : 1
Rabrovac
Rabrovac
28.10.2018 13:30
Kosmaj
4 : 1
Rabrovac
Ropočevo
Ropočevo
3 : 0
Kosmajac
Koraćica
28.10.2018 13:30
Ropočevo
3 : 0
Kosmajac
Vrčin
Vrčin
3 : 1
Boleč
Boleč
28.10.2018 13:30
Vrčin
3 : 1
Boleč
Šumadija
Jagnjilo
3 : 3
Selo Mladenovac
Mladenovac
28.10.2018 13:30
Šumadija
3 : 3
Selo Mladenovac
Dunavac
Grocka
1 : 0
Pudarci
Pudarci
28.10.2018 13:30
Dunavac
1 : 0
Pudarci
Napredak
Svračkovci
2 : 0
Omladinac
Zablaće
28.10.2018 14:30
Napredak
2 : 0
Omladinac
Ozrem
Ozrem
2 : 3
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
28.10.2018 14:30
Ozrem
2 : 3
Jedinstvo (GG)
Jedinstvo (P)
Puhovo
0 : 3
Jedinstvo (K)
Konjevići
28.10.2018 14:30
Jedinstvo (P)
0 : 3
Jedinstvo (K)
Zadrugar
Donja Trepča
3 : 4
Slatina
Slatina
28.10.2018 14:30
Zadrugar
3 : 4
Slatina
Rakova
Rakova
1 : 4
Ovčar
Markovica
28.10.2018 11:00
Rakova
1 : 4
Ovčar
Spartak
Trnava
2 : 1
Lunjevica
Lunjevica
28.10.2018 14:30
Spartak
2 : 1
Lunjevica
Mladost
Preljina
0 : 2
Rudar
Bresnica
28.10.2018 14:30
Mladost
0 : 2
Rudar
Radnik
Ušće
3 : 3
OFK Ras
Novi Pazar
28.10.2018 14:00
Radnik
3 : 3
OFK Ras
Ibar
Mataruška Banja
0 : 0
Budućnost
Konarevo
28.10.2018 14:00
Ibar
0 : 0
Budućnost
Proleter
Pečenog
3 : 0
Mataruge
Mataruge
28.10.2018 11:00
Proleter
3 : 0
Mataruge
Stubal
Stubal
2 : 0
Rudar
Baljevac
28.10.2018 14:00
Stubal
2 : 0
Rudar
Ribnica
Jovac
2 : 0
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
28.10.2018 14:00
Ribnica
2 : 0
Kraljevo Hajduk
Granit
Jošanička banja
3 : 0
Gruža
Vitanovac
28.10.2018 14:00
Granit
3 : 0
Gruža
Popovići Vrnjci
Vrnjci
2 : 1
Lasta
Vitkovac
28.10.2018 11:00
Popovići Vrnjci
2 : 1
Lasta
Poljoprivrednik
Počekovina
0 : 1
Mladost (DK)
Donji Katun
28.10.2018 14:00
Poljoprivrednik
0 : 1
Mladost (DK)
13. April
Lomnica
2 : 0
Blagotin
Poljna
28.10.2018 14:00
13. April
2 : 0
Blagotin
Šanac
Šanac
5 : 0
Kupci
Kupci
28.10.2018 14:00
Šanac
5 : 0
Kupci
Sloga (M)
Majdevo
3 : 5
Jedinstvo 1936
Kruševac
28.10.2018 14:00
Sloga (M)
3 : 5
Jedinstvo 1936
Donji Kopaonik
Razbojna
3 : 5
Vinogradar
Zleginje
28.10.2018 14:00
Donji Kopaonik
3 : 5
Vinogradar
Podrinje
Lozničko Polje
3 : 2
Mladi Borac
Dublje
28.10.2018 14:00
Podrinje
3 : 2
Mladi Borac
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
0 : 1
Mladost (PR)
Prnjavor
28.10.2018 14:00
Sloga (LŠ)
0 : 1
Mladost (PR)
Sloga (BO)
Bogosavac
2 : 1
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
28.10.2018 14:00
Sloga (BO)
2 : 1
Dušan Silni
Cer
Jadranska Lešnica
2 : 2
Duško
Klenje
28.10.2018 14:00
Cer
2 : 2
Duško
Hajduk Stanko
Crna Bara
2 : 0
Jedinstvo 1945 (VL)
Vladimirci
28.10.2018 14:00
Hajduk Stanko
2 : 0
Jedinstvo 1945 (VL)
Karađorđe
Mišar
3 : 0
Mladost (DD)
Donji Dobrić
28.10.2018 14:00
Karađorđe
3 : 0
Mladost (DD)
Jedinstvo (ŠT)
Štitar
3 : 1
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
28.10.2018 14:00
Jedinstvo (ŠT)
3 : 1
Jedinstvo (MZ)
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
1 : 0
Vojvodina (S)
Seleuš
28.10.2018 14:00
Jedinstvo (V)
1 : 0
Vojvodina (S)
Crvena zvezda
Pavliš
5 : 1
Dolina
Padina
28.10.2018 14:00
Crvena zvezda
5 : 1
Dolina
Polet
Izbište
1 : 4
Vulturul
Grebenac
28.10.2018 14:00
Polet
1 : 4
Vulturul
Spartak 1911
Debeljača
1 : 1
Strela
Ivanovo
28.10.2018 14:00
Spartak 1911
1 : 1
Strela
Potporanj
Potporanj
2 : 2
Radnički (B)
Baranda
28.10.2018 14:00
Potporanj
2 : 2
Radnički (B)
Partizan (G)
Gaj
4 : 0
Dunav
Banatska Palanka
28.10.2018 14:00
Partizan (G)
4 : 0
Dunav
Borac (St)
Starčevo
3 : 0
Partizan (U)
Uljma
28.10.2018 14:00
Borac (St)
3 : 0
Partizan (U)
Rudar (K)
Krepoljin
4 : 3
Budućnost
Vezičevo
28.10.2018 13:30
Rudar (K)
4 : 3
Budućnost
Pomoravlje
Vlaški Do
7 : 0
Makce
Makce
28.10.2018 13:30
Pomoravlje
7 : 0
Makce
Omladinac (Š)
Šetonje
1 : 2
Železničar
Požarevac
28.10.2018 13:30
Omladinac (Š)
1 : 2
Železničar
Borac (Ž)
Žabari
1 : 1
Sloga (B)
Burovac
28.10.2018 13:30
Borac (Ž)
1 : 1
Sloga (B)
Borac (K)
Klenovnik
2 : 1
Jedinstvo (Lj)
Ljubinje
28.10.2018 13:30
Borac (K)
2 : 1
Jedinstvo (Lj)
Mlava (ML)
Malo Laole
2 : 0
Obilić
Živica
28.10.2018 13:30
Mlava (ML)
2 : 0
Obilić
Sloga
Korman
1 : 4
Moravac
Zaplanjska Toponica
28.10.2018 14:00
Sloga
1 : 4
Moravac
Padina
Padina
3 : 1
Elid
Donji Dušnik
28.10.2018 14:00
Padina
3 : 1
Elid
Radnički 1947
Čapljinac
0 : 3
Zemljoradnik
Balajnac
28.10.2018 14:00
Radnički 1947
0 : 3
Zemljoradnik
Radnički 1924
Kočane
5 : 0
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
28.10.2018 14:00
Radnički 1924
5 : 0
Crvena zvezda
Moravac
Čečina
3 : 2
Naisus 1977
Rožina
28.10.2018 14:00
Moravac
3 : 2
Naisus 1977
Sloga (M)
Miloševac
1 : 2
Osipaonica
Osipaonica
28.10.2018 13:30
Sloga (M)
1 : 2
Osipaonica
Pobeda
Golobok
2 : 1
SASK
Saraorci
28.10.2018 13:30
Pobeda
2 : 1
SASK
Železničar Kusadak
Kusadak
1 : 1
Cerovac
Cerovac
28.10.2018 13:30
Železničar Kusadak
1 : 1
Cerovac
Sloga (L)
Lugavčina
1 : 1
Sloboda
Lipe
28.10.2018 13:30
Sloga (L)
1 : 1
Sloboda
Proleter 1947
Vranovo
2 : 2
Crvena zvezda
Suvodol
28.10.2018 13:30
Proleter 1947
2 : 2
Crvena zvezda
Podunavac
Udovice
3 : 0
Mladi radnik
Radinac
28.10.2018 13:30
Podunavac
3 : 0
Mladi radnik
Branik
Štubik
4 : 0
Radnički (K)
Klokočevac
28.10.2018 14:30
Branik
4 : 0
Radnički (K)
Sloga
Kobišnica
6 : 0
Ključ
Podvrška
28.10.2018 11:00
Sloga
6 : 0
Ključ
Nemetali
Donja Bela Reka
4 : 3
Krivelj
Krivelj
28.10.2018 14:30
Nemetali
4 : 3
Krivelj
Svetlost Badnjevac
Badnjevac kod Žitorađe
3 : 0
Kosovac
Prokuplje
28.10.2018 11:00
Svetlost Badnjevac
3 : 0
Kosovac
Partizanski put
Grudaš
1 : 0
Mladost 1982
Donji Drenovac
28.10.2018 14:00
Partizanski put
1 : 0
Mladost 1982
NS Tatko
Stara Bozurna
3 : 5
Akademija 10
Prokuplje
28.10.2018 14:00
NS Tatko
3 : 5
Akademija 10
Pobeda
Donje Crnatovo
0 : 3
Dundjerski
Voljčinac
28.10.2018 14:00
Pobeda
0 : 3
Dundjerski
Spartak
Gornja Trnava (Prokuplje)
1 : 0
Polet
Samarinovac
28.10.2018 14:00
Spartak
1 : 0
Polet
Jug Bogdan
Đakus
4 : 0
Dobrič
Pejkovac
28.10.2018 14:00
Jug Bogdan
4 : 0
Dobrič
Borac
Držanovac
0 : 0
Trbunje
Trbunje
28.10.2018 14:00
Borac
0 : 0
Trbunje
Omladinac
Podina
2 : 2
Kaćuša
Kuršumlija
28.10.2018 14:00
Omladinac
2 : 2
Kaćuša
ZSK
Valjevo
4 : 1
Sovljak
Sovljak
28.10.2018 13:30
ZSK
4 : 1
Sovljak
Iskra
Donja Bukovica
4 : 1
OFK Brđanac
Valjevo
28.10.2018 13:30
Iskra
4 : 1
OFK Brđanac
Trlić
Trlić
2 : 0
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
28.10.2018 13:30
Trlić
2 : 0
Pepeljevac
Mladost
Dračić
1 : 0
Tešnjar
Valjevo
28.10.2018 13:30
Mladost
1 : 0
Tešnjar
Ribnikar
Pecka
0 : 2
Rubribreza
Rubribreza
28.10.2018 13:30
Ribnikar
0 : 2
Rubribreza
Pobeda 1926
Beloševac
1 : 6
Sloga (D)
Desimirovac
28.10.2018 14:00
Pobeda 1926
1 : 6
Sloga (D)
Korićani
Korićani
1 : 0
Jedinstvo
Petrovac
28.10.2018 14:00
Korićani
1 : 0
Jedinstvo
Jadran
Kragujevac
2 : 1
Kutlovo
Kutlovo
28.10.2018 14:00
Jadran
2 : 1
Kutlovo
Borac (D)
Drenovac
4 : 1
21. oktobar
Kragujevac
28.10.2018 14:00
Borac (D)
4 : 1
21. oktobar
Sloboda
Grbice
4 : 3
Šumadija 1934
Drača
28.10.2018 14:00
Sloboda
4 : 3
Šumadija 1934
Slavija
Kragujevac
0 : 2
OFK Bagremar
Kragujevac
28.10.2018 14:00
Slavija
0 : 2
OFK Bagremar
Budućnost
Resnik
3 : 2
Mladost (P)
Pajazitovo
28.10.2018 14:00
Budućnost
3 : 2
Mladost (P)
Srbija
Ilićevo
1 : 2
Erdoglija 1931
Kragujevac
28.10.2018 14:00
Srbija
1 : 2
Erdoglija 1931
Čajetina
Čajetina
2 : 0
Savinac
Visibaba
28.10.2018 14:00
Čajetina
2 : 0
Savinac
Lauš
Lopaš
1 : 1
Lazarica
Prilipac
28.10.2018 11:00
Lauš
1 : 1
Lazarica
Prvi partizan
Užice
1 : 5
Ariljska rampa
Požega
28.10.2018 14:00
Prvi partizan
1 : 5
Ariljska rampa
Ježevica
Ježevica
2 : 5
Polet
Rasna
28.10.2018 14:00
Ježevica
2 : 5
Polet
Sečica
Seča reka
1 : 3
Jasen
Brodarevo
28.10.2018 14:00
Sečica
1 : 3
Jasen
Jedinstvo
Kalenić
2 : 4
Perućac
Perućac
28.10.2018 14:00
Jedinstvo
2 : 4
Perućac
Umac
Miroševce
0 : 3
Jedinstvo (G)
Grdelica
28.10.2018 14:00
Umac
0 : 3
Jedinstvo (G)
Bobište
Bobište
1 : 1
Kumarevo 65
Kumarevo
28.10.2018 14:00
Bobište
1 : 1
Kumarevo 65
Čekmin
Čekmin
5 : 0
OFK Morava
Leskovac
28.10.2018 14:00
Čekmin
5 : 0
OFK Morava
Progres
Ladovica
0 : 1
Polet
Stajkovce
28.10.2018 14:00
Progres
0 : 1
Polet
OFK Brza
Brza
0 : 0
Vučje
Vučje
28.10.2018 14:00
OFK Brza
0 : 0
Vučje
Mladost 1959
Vinarce
4 : 1
Šumadija
Razgojna
28.10.2018 14:00
Mladost 1959
4 : 1
Šumadija
Zloćudovo
Zloćudovo
3 : 4
Železničar
Brestovac
28.10.2018 14:00
Zloćudovo
3 : 4
Železničar
Mladi borac
Živkovo
2 : 0
Sloga
Lipovica
28.10.2018 14:00
Mladi borac
2 : 0
Sloga
OFK Rtanj
Boljevac
3 : 3
Midžor (K)
Kalna
28.10.2018 14:00
OFK Rtanj
3 : 3
Midžor (K)
Malinik
Podgorac
7 : 0
Ozren
Sokobanja
28.10.2018 14:00
Malinik
7 : 0
Ozren
Omladinac
Grezna
6 : 3
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
28.10.2018 14:00
Omladinac
6 : 3
OFK Knjaz
Bučje Podvis
Bučje kod Knjaževca
1 : 5
OFK 019
Zaječar
28.10.2018 14:00
Bučje Podvis
1 : 5
OFK 019
Radnički 1946
Lubnica
1 : 0
Graničar
Veliki Izvor
28.10.2018 14:00
Radnički 1946
1 : 0
Graničar
Trebič
Sokobanja
6 : 0
Kosovo
Zvezdan
28.10.2018 14:00
Trebič
6 : 0
Kosovo
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
3 : 4
Senjak
Pirot
28.10.2018 14:00
Sloga
3 : 4
Senjak
Rajko Mitić
Bela Palanka
9 : 2
Zadrugar
Krupac
28.10.2018 14:00
Rajko Mitić
9 : 2
Zadrugar
Dragoš
Pirot
3 : 1
Padež
Petrovac
28.10.2018 14:00
Dragoš
3 : 1
Padež
Spartak
Pirot
3 : 0
Borac
Barje Čiflik
28.10.2018 14:00
Spartak
3 : 0
Borac
Gnjilan
Gnjilan
2 : 0
Vladimir Durković
Berilovac
28.10.2018 14:00
Gnjilan
2 : 0
Vladimir Durković
Mladost (L)
Lalinac
0 : 1
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
28.10.2018 14:00
Mladost (L)
0 : 1
Jedinstvo (GM)
Vrtište
Vrtište
3 : 0
Palilulac
Niš
28.10.2018 14:00
Vrtište
3 : 0
Palilulac
Čegar 2013
Kamenica
0 : 2
Crvena zastava
Hum
28.10.2018 14:00
Čegar 2013
0 : 2
Crvena zastava
Morava
Krušce
1 : 0
Mladost (DK)
Donji Komren
28.10.2018 14:00
Morava
1 : 0
Mladost (DK)
Rudar
Jelašnica
3 : 2
Sloboda
Gornja Vrežina
28.10.2018 11:00
Rudar
3 : 2
Sloboda
Budućnost
Prva Kutina
1 : 4
Omladinac (GK)
Gornji Komren
28.10.2018 14:00
Budućnost
1 : 4
Omladinac (GK)
Vulkan 1963
Brenica
2 : 0
Stevan Nešticki
Leskovik
28.10.2018 14:00
Vulkan 1963
2 : 0
Stevan Nešticki
BSK Bujanovac
Bujanovac
0 : 4
Ternoci
Trnovac
28.10.2018 13:30
BSK Bujanovac
0 : 4
Ternoci
Pavlovac
Pavlovac
4 : 1
Mladost
Suvojnica
28.10.2018 13:30
Pavlovac
4 : 1
Mladost
Lugina
Aliđerce
7 : 0
Levosoje
Levosoje
28.10.2018 13:30
Lugina
7 : 0
Levosoje
FSU Južna pruga
Stubal (Vladičin Han)
2 : 7
Čelik
Belo polje
28.10.2018 13:30
FSU Južna pruga
2 : 7
Čelik
Trešnjevka
Lopardince
0 : 7
Vihor
Žbevac
28.10.2018 13:30
Trešnjevka
0 : 7
Vihor
Rudar
Kosovska Kamenica
0 : 2
Oskar
Pasjane
28.10.2018 12:00
Rudar
0 : 2
Oskar
Kusce
Gornje Kusce
0 : 0
Ropotovo
Ropotovo
28.10.2018 14:00
Kusce
0 : 0
Ropotovo
Joševa
Joševa
0 : 3
Čučuge
Čučuge
28.10.2018 14:00
Joševa
0 : 3
Čučuge
Šarbane
Šarbane
1 : 3
Polet (DL)
Donji Lajkovac
28.10.2018 14:00
Šarbane
1 : 3
Polet (DL)
Polet (T)
Takovo
0 : 0
Vrelo
Vrelo
28.10.2018 14:00
Polet (T)
0 : 0
Vrelo
OFK Paljuvi
Paljuvi
7 : 0
Gunjevac
Gunjevac
28.10.2018 14:00
OFK Paljuvi
7 : 0
Gunjevac
Mladost
Vračević
0 : 3
Dimitrije Tucović
Ćelije
28.10.2018 14:00
Mladost
0 : 3
Dimitrije Tucović
Posavina
Stubline
3 : 0
Belo Polje
Belo Polje
28.10.2018 14:00
Posavina
3 : 0
Belo Polje
Sloga
Ratari
0 : 5
Krtinska
Krtinska
28.10.2018 14:00
Sloga
0 : 5
Krtinska
Dinamo
Budisava
0 : 9
OFK Futog
Futog
28.10.2018 14:00
Dinamo
0 : 9
OFK Futog
Bačka
Begeč
3 : 1
Veternik
Veternik
28.10.2018 14:00
Bačka
3 : 1
Veternik
Čenej
Čenej
3 : 3
Železničar
Novi Sad
28.10.2018 14:00
Čenej
3 : 3
Železničar
Hajduk
Gardinovci
0 : 2
Vinogradar
Ledinci
28.10.2018 14:00
Hajduk
0 : 2
Vinogradar
Moskva
Budisava
2 : 3
Titel
Titel
28.10.2018 14:00
Moskva
2 : 3
Titel
Janošik
Janošik
3 : 3
Sloga (M)
Margita
28.10.2018 14:00
Janošik
3 : 3
Sloga (M)
Hajdučica
Hajdučica
4 : 0
Karaš (J)
Jasenovo
28.10.2018 14:00
Hajdučica
4 : 0
Karaš (J)
Budućnost (A)
Alibunar
2 : 4
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
28.10.2018 14:00
Budućnost (A)
2 : 4
Vojvodina (CC)
Ratar
Kruščica
4 : 2
Partizan (K)
Kajtasovo
28.10.2018 14:00
Ratar
4 : 2
Partizan (K)
Vinogradar
Gudurica
0 : 2
Dobrica
Dobrica
28.10.2018 14:00
Vinogradar
0 : 2
Dobrica
Borac (VG)
Vračev Gaj
2 : 0
Borac (VS)
Veliko Središte
28.10.2018 14:00
Borac (VG)
2 : 0
Borac (VS)
Ušće
Grad Stalać
2 : 3
Garevina
Garevina
28.10.2018 14:00
Ušće
2 : 3
Garevina
Mladost
Toljevac
0 : 2
Gradina
Pejovac
28.10.2018 14:00
Mladost
0 : 2
Gradina
Omladinac
Pojate
4 : 1
Sloga (D)
Dašnica
28.10.2018 14:00
Omladinac
4 : 1
Sloga (D)
Polet 57
Milutovac
0 : 0
Sloga (L)
Lozna
28.10.2018 14:00
Polet 57
0 : 0
Sloga (L)
Beli Orlovi
Tobolac
5 : 2
Kamenorezac 76
Dublje
28.10.2018 14:00
Beli Orlovi
5 : 2
Kamenorezac 76
Rubin
Donji Stupanj
5 : 3
Velika Drenova
Velika Drenova
28.10.2018 14:00
Rubin
5 : 3
Velika Drenova
Borac
Gornji Katun
2 : 3
Trudbenik
Stalać
28.10.2018 14:00
Borac
2 : 3
Trudbenik
Morava
Kočino Selo
0 : 0
Jedinstvo (D)
Duboka (Jagodina)
28.10.2018 13:30
Morava
0 : 0
Jedinstvo (D)
Mladost (T)
Tečić
7 : 1
Ursule
Ursule
28.10.2018 13:30
Mladost (T)
7 : 1
Ursule
Vinogradar
Crkvenac
3 : 1
Sloga
Voljavče
28.10.2018 13:30
Vinogradar
3 : 1
Sloga
Osaonica
Bagrdan
2 : 0
Morava
Ribare
28.10.2018 13:30
Osaonica
2 : 0
Morava
Sinđelić 1934
Vojska
2 : 1
Blagotin
Belušić
28.10.2018 13:30
Sinđelić 1934
2 : 1
Blagotin
Mladost (J)
Jovac
3 : 0
Omladinski
Paraćin
28.10.2018 13:30
Mladost (J)
3 : 0
Omladinski
Budućnost
Miliva
2 : 3
Borac 1805
Ivankovac
28.10.2018 13:30
Budućnost
2 : 3
Borac 1805
Pomoravlje
Ostrikovac
1 : 1
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
28.10.2018 13:30
Pomoravlje
1 : 1
Rudar (SR)
Radnički
Tekija
2 : 1
Istok 63
Plana
28.10.2018 13:30
Radnički
2 : 1
Istok 63
Žabari
Žabari (Valjevo)
1 : 4
Polet
Popučke
28.10.2018 11:00
Žabari
1 : 4
Polet
Stari drugari
Kadina Luka
8 : 0
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
28.10.2018 14:00
Stari drugari
8 : 0
Mladost (VK)
Popadić
Popadić
4 : 1
Jadar 2013
Valjevo
28.10.2018 14:00
Popadić
4 : 1
Jadar 2013
Mladost (L)
Latković
3 : 1
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
28.10.2018 14:00
Mladost (L)
3 : 1
Milenko Pavlović
Borac
Rajković
2 : 4
Komanice
Komanice
28.10.2018 14:00
Borac
2 : 4
Komanice
Lukavac
Lukavac
3 : 2
Rakac Stave
Stave
28.10.2018 14:00
Lukavac
3 : 2
Rakac Stave
Junior Novo Naselje
Valjevo
3 : 1
Rajac
Kadina Luka
28.10.2018 14:00
Junior Novo Naselje
3 : 1
Rajac
13. Maj
Zemun
4 : 3
Šećeranac Ada
Beograd
28.10.2018 11:00
13. Maj
4 : 3
Šećeranac Ada
Posavac Tišma
Boljevci
1 : 1
Novi Beograd
Novi Beograd
28.10.2018 13:30
Posavac Tišma
1 : 1
Novi Beograd
011
Beograd
5 : 1
Mladi Proleter
Beograd
28.10.2018 10:00
011
5 : 1
Mladi Proleter
Dedinje
Beograd
4 : 2
Busije
Zemun
28.10.2018 13:30
Dedinje
4 : 2
Busije
Umka
Umka
2 : 0
Rekreativo 011
Beograd
28.10.2018 13:30
Umka
2 : 0
Rekreativo 011
Penjarol
Beograd
0 : 1
Sparta Železnik
Železnik
28.10.2018 10:00
Penjarol
0 : 1
Sparta Železnik
Pinosava
Pinosava
4 : 1
Heroj Polet
Jajinci
28.10.2018 13:30
Pinosava
4 : 1
Heroj Polet
Poštar
Beograd
0 : 1
Siti Sport Klub
Beograd
28.10.2018 13:30
Poštar
0 : 1
Siti Sport Klub
Pionir
Besni Fok
1 : 2
PKB Padinska Skela
Padinska Skela
28.10.2018 13:30
Pionir
1 : 2
PKB Padinska Skela
Zuce
Zuce
3 : 1
Minel
Ripanj
28.10.2018 13:30
Zuce
3 : 1
Minel
BSK
Bešenovo
2 : 0
Mladost
Buđanovci
28.10.2018 14:00
BSK
2 : 0
Mladost
Napredak
Žarkovac
3 : 1
Sloga (Č)
Čalma
28.10.2018 14:00
Napredak
3 : 1
Sloga (Č)
Hajduk
Višnjićevo
1 : 1
Donji Srem 2015
Pećinci
28.10.2018 14:00
Hajduk
1 : 1
Donji Srem 2015
Krušedol
Krušedol
1 : 0
Sloga (V)
Voganj
28.10.2018 14:00
Krušedol
1 : 0
Sloga (V)
OFK Bikić
Bikić Do
4 : 0
Graničar
Obrež
28.10.2018 14:00
OFK Bikić
4 : 0
Graničar
Fruška Gora
Ruma
1 : 0
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
28.10.2018 10:00
Fruška Gora
1 : 0
OFK Zeka Buljubaša
Šumar
Ogar
4 : 0
Fruškogorac
Manđeloš
28.10.2018 14:00
Šumar
4 : 0
Fruškogorac
Obilić 1993
Kukujevci
0 : 2
Mitros
Sremska Mitrovica
28.10.2018 14:00
Obilić 1993
0 : 2
Mitros
Rudar 2012
Babe
0 : 1
Nemenikuće
Nemenikuće
28.10.2018 12:00
Rudar 2012
0 : 1
Nemenikuće
Popović
Popovići
2 : 0
Stojnik
Stojnik
28.10.2018 10:00
Popović
2 : 0
Stojnik
Mladost (G)
Guberevac
2 : 8
Mladost (MI)
Mala Ivanča
28.10.2018 14:30
Mladost (G)
2 : 8
Mladost (MI)
Vis
Parcani
2 : 1
Djurinci
Đurinci
28.10.2018 14:30
Vis
2 : 1
Djurinci
Sibnica
Sibnica
0 : 9
Vojvoda
Dučina
28.10.2018 10:00
Sibnica
0 : 9
Vojvoda
OFK Slatina
Slatina
1 : 3
OFK Rogača
Rogača
28.10.2018 12:00
OFK Slatina
1 : 3
OFK Rogača
Partizan
Vrba
1 : 6
Mineral 2015
Rudno
28.10.2018 14:00
Partizan
1 : 6
Mineral 2015
Tavnik
Tavnik
8 : 0
Progorelica
Progorelica
28.10.2018 14:00
Tavnik
8 : 0
Progorelica
Lazac
Lazac
2 : 2
Zvezda
Čukojevac
28.10.2018 14:00
Lazac
2 : 2
Zvezda
Jedinstvo (G)
Godačica
3 : 0
Jovo Kursula
Cvetke
28.10.2018 14:00
Jedinstvo (G)
3 : 0
Jovo Kursula
Borac (A)
Adrani
3 : 2
Bogutovačka Banja
Bogutovac
28.10.2018 14:00
Borac (A)
3 : 2
Bogutovačka Banja
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
2 : 3
Mlada krila
Metikoši
28.10.2018 14:00
Jedinstvo (D)
2 : 3
Mlada krila
Udarnik Trska 1947
Trska
2 : 1
Karađorđe (V)
Vučić
28.10.2018 13:30
Udarnik Trska 1947
2 : 1
Karađorđe (V)
Sloga (M)
Milatovac
7 : 0
Karađorđe 2013 (Viš)
Viševac
28.10.2018 13:30
Sloga (M)
7 : 0
Karađorđe 2013 (Viš)
Mladi radnik
Dragušica
2 : 0
BSK
Borač
28.10.2018 13:30
Mladi radnik
2 : 0
BSK
Sloga (Z)
Zabojnica
1 : 0
Omladinac-Šumadinac
Vučkovica
28.10.2018 13:30
Sloga (Z)
1 : 0
Omladinac-Šumadinac
Beljina
Beljina
1 : 4
Barajevo
Barajevo
28.10.2018 13:30
Beljina
1 : 4
Barajevo
Velika Mostanica
Velika Mostanica
3 : 1
Veliki Borak
Veliki Borak
28.10.2018 13:30
Velika Mostanica
3 : 1
Veliki Borak
Velika Reka
Velika Reka
3 : 0
Mladost
Brezjak
28.10.2018 14:00
Velika Reka
3 : 0
Mladost
Borac
Kozjak
1 : 0
Prva Iskra
Runjani
28.10.2018 14:00
Borac
1 : 0
Prva Iskra
Jadar 1961 (GD)
Gornji Dobrić
5 : 1
7. Juli
Bela Crkva
28.10.2018 14:00
Jadar 1961 (GD)
5 : 1
7. Juli
Rudar
Brasina
3 : 2
Antimon
Zajača
28.10.2018 14:00
Rudar
3 : 2
Antimon
Vidojevica
Lešnica
3 : 0
Sloga
Straža
28.10.2018 14:00
Vidojevica
3 : 0
Sloga
Kopljari
Kopljari
2 : 0
Jasenica
Božurnja
28.10.2018 13:30
Kopljari
2 : 0
Jasenica
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
3 : 0
Sloga
Zagorica
28.10.2018 13:30
Trešnjevica
3 : 0
Sloga
Brezovac
Brezovac
2 : 0
Mladost (J)
Jelenac
28.10.2018 10:00
Brezovac
2 : 0
Mladost (J)
Vrbica
Aranđelovac
8 : 1
Radoje Domanović
Ovsište
28.10.2018 13:30
Vrbica
8 : 1
Radoje Domanović
Šumadinac (S)
Stojnik
3 : 1
Kralj Petar I
Topola
28.10.2018 10:00
Šumadinac (S)
3 : 1
Kralj Petar I
Borac
Kloka
1 : 0
B 2000
Aranđelovac
28.10.2018 13:30
Borac
1 : 0
B 2000
Šamot
Aranđelovac
4 : 1
Ranilović
Ranilović
28.10.2018 10:00
Šamot
4 : 1
Ranilović
Sloboda
Donje Brijanje
2 : 2
Radnički
Pertate
28.10.2018 14:00
Sloboda
2 : 2
Radnički
Real
Donja Jajina
2 : 0
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
28.10.2018 14:00
Real
2 : 0
Veliko Trnjane
Moravac
Pečenjevce
2 : 0
Radnik Sušica
Kukulovce
28.10.2018 14:00
Moravac
2 : 0
Radnik Sušica
Bratstvo
Bratmilovce
4 : 0
Plantaža
Donje Stopanje
28.10.2018 11:00
Bratstvo
4 : 0
Plantaža
BSK
Belanovce
5 : 2
Gradac
Konopnica
28.10.2018 14:00
BSK
5 : 2
Gradac
Marjan MB
Mala Biljanica
3 : 1
Lemind 1953
Leskovac
28.10.2018 14:00
Marjan MB
3 : 1
Lemind 1953
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
2 : 0
Sloboda
Salaš Crnobarski
28.10.2018 14:00
Budućnost (PD)
2 : 0
Sloboda
Premijer
Badovinci
0 : 3
Drina
Badovinci
28.10.2018 14:00
Premijer
0 : 3
Drina
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
4 : 3
Budućnost 1929 (ZM)
Zminjak
28.10.2018 14:00
Zadrugar
4 : 3
Budućnost 1929 (ZM)
Gorki
Glušci
4 : 1
Cer
Petkovica
28.10.2018 14:00
Gorki
4 : 1
Cer
Mladost
Pocerski Pričinović
3 : 1
Trešnjevka
Trbusac
28.10.2018 14:00
Mladost
3 : 1
Trešnjevka
Šipurske livade
Šabac
6 : 0
Rankovac
Nakučani
28.10.2018 14:00
Šipurske livade
6 : 0
Rankovac
Provo 2015
Provo
2 : 2
Dobrava
Vukošić
28.10.2018 11:00
Provo 2015
2 : 2
Dobrava
Sava
Mrđenovac
4 : 3
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
28.10.2018 14:00
Sava
4 : 3
Vojvoda Stepa Stepanović
Sloga (MA)
Matijevac
1 : 2
Sloga (KR)
Krnić
28.10.2018 14:00
Sloga (MA)
1 : 2
Sloga (KR)
Jadran
Sanad
1 : 0
Graničar
Đala
28.10.2018 13:30
Jadran
1 : 0
Graničar
Čoka
Čoka
0 : 2
AFK
Ada
28.10.2018 13:30
Čoka
0 : 2
AFK
Tromedja
Majdan
0 : 5
Šampion
Orom
28.10.2018 13:30
Tromedja
0 : 5
Šampion
Jedinstvo (M)
Martonoš
1 : 7
Hajduk
Podlokanj
28.10.2018 13:30
Jedinstvo (M)
1 : 7
Hajduk
Bačka
Mol
1 : 0
Tornjoš
Tornjoš
28.10.2018 13:30
Bačka
1 : 0
Tornjoš
Slavija
Banatsko Aranđelovo
0 : 5
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
28.10.2018 13:30
Slavija
0 : 5
Jedinstvo (SK)
Tisa
Padej
2 : 1
Potisje
Kanjiža
28.10.2018 13:30
Tisa
2 : 1
Potisje
Slavija
Bođani
1 : 3
Bačka (D)
Despotovo
28.10.2018 13:30
Slavija
1 : 3
Bačka (D)
Mladost
Mali Bač
5 : 0
Borac
Vizić
28.10.2018 13:30
Mladost
5 : 0
Borac
Neštin
Neštin
1 : 2
Maglić
Bački Maglić
28.10.2018 13:30
Neštin
1 : 2
Maglić
Krivanj
Selenča
4 : 1
Sloga
Plavna
28.10.2018 13:30
Krivanj
4 : 1
Sloga
Naša Zvezda
Silbaš
4 : 0
Budućnost
Gložan
28.10.2018 13:30
Naša Zvezda
4 : 0
Budućnost
Desine
Desine
3 : 0
Dizel
Bare
28.10.2018 13:30
Desine
3 : 0
Dizel
Žika Marković Uča
Miljević
4 : 1
Napredak 1934
Nabrđe
28.10.2018 13:30
Žika Marković Uča
4 : 1
Napredak 1934
Sloga (M)
Mustapić
4 : 1
Napredak (P)
Poljana
28.10.2018 13:30
Sloga (M)
4 : 1
Napredak (P)
Polet (B)
Bikinje
3 : 1
Žitkovica 2017
Žitkovica
28.10.2018 13:30
Polet (B)
3 : 1
Žitkovica 2017
Stig 1955
Beranje
2 : 3
Sirakovo
Sirakovo
28.10.2018 13:30
Stig 1955
2 : 3
Sirakovo
Vihor
Маljurevac
5 : 3
Mladost (B)
Biskuplje
28.10.2018 13:30
Vihor
5 : 3
Mladost (B)
Rade Milošević
Dubočka
2 : 4
Zadrugar (T)
Tabanovac
28.10.2018 13:30
Rade Milošević
2 : 4
Zadrugar (T)
Bata Bulić
Bistrica
3 : 0
BSK
Bošnjak
28.10.2018 13:30
Bata Bulić
3 : 0
BSK
Jedinstvo (K)
Kamenovo
0 : 2
Radnički (K)
Knežica
28.10.2018 13:30
Jedinstvo (K)
0 : 2
Radnički (K)
Integral
Batuša
2 : 0
Napredak 1936
Veliko Crniće
28.10.2018 13:30
Integral
2 : 0
Napredak 1936
Omladinac (B)
Busur
2 : 0
Manastirica
Manastirica
28.10.2018 13:30
Omladinac (B)
2 : 0
Manastirica
Napredak (S)
Simićevo
3 : 0
Sloga 1952
Veliki Popovac
28.10.2018 13:30
Napredak (S)
3 : 0
Sloga 1952
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
6 : 0
Sloboda
Stara Moravica
28.10.2018 13:30
Jedinstvo
6 : 0
Sloboda
Eđšeg
Mali Iđoš
0 : 1
Tomislavci
Tomislavci
28.10.2018 13:30
Eđšeg
0 : 1
Tomislavci
Obilić
Zmajevo
3 : 0
Pobeda
Pobeda
28.10.2018 13:30
Obilić
3 : 0
Pobeda
Mladost Radost
Srbobran
3 : 0
Budućnost
Savino Selo
28.10.2018 13:30
Mladost Radost
3 : 0
Budućnost
Sloga
Lukavica
0 : 1
Petka
Petka
28.10.2018 13:30
Sloga
0 : 1
Petka
Vreoci
Vreoci
1 : 3
Mladost (Č)
Čibutkovica
28.10.2018 13:30
Vreoci
1 : 3
Mladost (Č)
Mladi Borac
Županjac
3 : 1
Bistrica
Bistrica
28.10.2018 13:30
Mladi Borac
3 : 1
Bistrica
Pontes
Kostol
0 : 0
Lokomotiva
Novi Sip
28.10.2018 14:00
Pontes
0 : 0
Lokomotiva
Rtkovo
Rtkovo
1 : 2
Egeta
Brza Palanka
28.10.2018 14:00
Rtkovo
1 : 2
Egeta
Kladušnica
Kladušnica
2 : 1
Omladinac
Vajuga
28.10.2018 14:00
Kladušnica
2 : 1
Omladinac
Napredak
Korbovo
4 : 0
Milutinovac
Milutinovac
28.10.2018 14:00
Napredak
4 : 0
Milutinovac
Markovac
Markovac
3 : 1
Sloga
Granice
28.10.2018 13:30
Markovac
3 : 1
Sloga
OFK Student
Mladenovac
5 : 1
Omladinac
Rajkovac
28.10.2018 13:30
OFK Student
5 : 1
Omladinac
Vlaška
Vlaška (Mladenovac)
4 : 2
Borac
Amerić
28.10.2018 13:30
Vlaška
4 : 2
Borac
Napredak
Međulužje
3 : 3
Šepšin
Šepšin
28.10.2018 13:30
Napredak
3 : 3
Šepšin
Pobeda
Samoš
2 : 3
Polet
Idvor
28.10.2018 14:00
Pobeda
2 : 3
Polet
Omladinac 1927
Opovo
0 : 2
Glogonj
Glogonj
28.10.2018 14:00
Omladinac 1927
0 : 2
Glogonj
Mršinci
Mršinci
6 : 2
Čačak 94
Čačak
28.10.2018 13:30
Mršinci
6 : 2
Čačak 94
Malba
Žaočani
2 : 3
Budućnost
Stančići
28.10.2018 13:30
Malba
2 : 3
Budućnost
Prijatelji
Čačak
1 : 4
Kej
Čačak
28.10.2018 11:00
Prijatelji
1 : 4
Kej
BIP
Čačak
1 : 1
Morava (K)
Katrga
28.10.2018 13:30
BIP
1 : 1
Morava (K)
7. Juli
Vodanj
0 : 3
Petrijevac
Petrijevo
28.10.2018 13:30
7. Juli
0 : 3
Petrijevac
Omladinac
Seone
3 : 0
Drugovac
Drugovac
28.10.2018 13:30
Omladinac
3 : 0
Drugovac
Budućnost
Mala Krsna
6 : 0
Vrbovac
Vrbovac
28.10.2018 13:30
Budućnost
6 : 0
Vrbovac
Stari Hrast 2018
Kulič-Šalinac
1 : 1
Skobalj
Skobalj
28.10.2018 13:30
Stari Hrast 2018
1 : 1
Skobalj
Hajduk Veljko 1934
Dobri Do
6 : 0
OFK Slavija
Smederevo
28.10.2018 13:30
Hajduk Veljko 1934
6 : 0
OFK Slavija
Željuša
Željuša
4 : 0
Pobeda
Držina
28.10.2018 14:00
Željuša
4 : 0
Pobeda
Kordun
Kljajićevo
6 : 0
Mladost
Kruščić
28.10.2018 13:30
Kordun
6 : 0
Mladost
OFK Šikara
Sombor
0 : 2
Hajduk
Stapar
28.10.2018 13:30
OFK Šikara
0 : 2
Hajduk
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
2 : 0
Zadrugar
Srpski Miletić
28.10.2018 13:30
Aleksa Šantić
2 : 0
Zadrugar
Dunav
Bački Monoštor
0 : 1
Omladinac (B)
Bukovac
28.10.2018 13:30
Dunav
0 : 1
Omladinac (B)
Jedinstvo
Ribarevo
0 : 0
Omladinac (D)
Deronje
28.10.2018 13:30
Jedinstvo
0 : 0
Omladinac (D)
Terekveš
Svilojevo
1 : 1
Partizan
Kupusina
28.10.2018 13:30
Terekveš
1 : 1
Partizan
Jedinstvo
Bobovište
0 : 6
Polet (V)
Vitoševac
28.10.2018 11:00
Jedinstvo
0 : 6
Polet (V)
Gredetin
Gredetin
1 : 4
Borac
Trnjane
28.10.2018 11:00
Gredetin
1 : 4
Borac
Elektrovojvodina
Subotica
3 : 0
Hajduk
Bačko Dušanovo
28.10.2018 13:30
Elektrovojvodina
3 : 0
Hajduk
Čantavir
Čantavir
3 : 2
Palić
Palić
28.10.2018 13:30
Čantavir
3 : 2
Palić
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
3 : 1
Solid
Subotica
28.10.2018 13:30
Udarnik Višnjevac
3 : 1
Solid
Lokomotiva
Subotica
3 : 2
Žednik
Stari Žednik
28.10.2018 13:30
Lokomotiva
3 : 2
Žednik
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
1 : 1
Bikovo
Bikovo
28.10.2018 13:30
OFK Mala Bosna 2015
1 : 1
Bikovo
AF Đokić
Velika Plana
1 : 1
Jedinstvo
Krnjevo
28.10.2018 14:30
AF Đokić
1 : 1
Jedinstvo
Mladost (NS)
Novo Selo
2 : 2
Jasenica
Kruševo
28.10.2018 14:30
Mladost (NS)
2 : 2
Jasenica
Mladost 1948
Donja Livadica
3 : 1
Omladinac
Rakinac
28.10.2018 14:30
Mladost 1948
3 : 1
Omladinac
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
3 : 5
Radnik
Smederevska Palanka
28.10.2018 13:30
Jasenica 2017
3 : 5
Radnik
Beli Orlovi
Pridvorice
0 : 1
Glavaš
Glibovac
28.10.2018 13:30
Beli Orlovi
0 : 1
Glavaš
Konjuh
Konjuh
1 : 2
Borac
Bivolje
28.10.2018 14:30
Konjuh
1 : 2
Borac
Parunovac
Parunovac
3 : 1
Mladost VPD
Kruševac
28.10.2018 14:30
Parunovac
3 : 1
Mladost VPD
Žabare
Žabare
5 : 2
Naupare
Naupare
28.10.2018 14:30
Žabare
5 : 2
Naupare
Mudrakovac
Mudrakovac
7 : 1
Čarapan
Kruševac
28.10.2018 14:30
Mudrakovac
7 : 1
Čarapan
Sebečevac
Sebečevac
4 : 0
Bukovica
Bukovica
28.10.2018 14:30
Sebečevac
4 : 0
Bukovica
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
1 : 1
Rasina
Vitanovac
28.10.2018 14:30
Gornji Stepoš
1 : 1
Rasina
Sloga
Jovanovac
1 : 3
Arbanasce
Arbanasce
28.10.2018 10:00
Sloga
1 : 3
Arbanasce
Koprijan
Gradište
1 : 2
Baličevac
Baličevac
28.10.2018 14:00
Koprijan
1 : 2
Baličevac
Lepaja 2018
Lepaja
1 : 4
Jugovići
Jug Bogdanovac
28.10.2018 10:00
Lepaja 2018
1 : 4
Jugovići
Sloga
Žučkovac
3 : 0
Mladost
Resnik
28.10.2018 14:00
Sloga
3 : 0
Mladost
Palilulac
Šarbanovac
3 : 0
Sokograd
Sokobanja
28.10.2018 14:00
Palilulac
3 : 0
Sokograd
Vinogradi DB
Kragujevac
0 : 3
Sloga Lužnice 2016
Lužnice
28.10.2018 14:00
Vinogradi DB
0 : 3
Sloga Lužnice 2016
Ćava
Grošnica
2 : 1
Seljak
Cvetojevac
28.10.2018 14:00
Ćava
2 : 1
Seljak
Kolonija
Kragujevac
3 : 1
Zastava
Kragujevac
28.10.2018 14:00
Kolonija
3 : 1
Zastava
Košutnjak
Kragujevac
1 : 1
Divostin
Kragujevac
28.10.2018 14:00
Košutnjak
1 : 1
Divostin
Borac
Srednja Dobrinja
3 : 7
Duškovci
Duškovci
28.10.2018 14:00
Borac
3 : 7
Duškovci
Blagaja
Rupeljevo
4 : 0
Trešnjica
Tvrdići
28.10.2018 14:00
Blagaja
4 : 0
Trešnjica
Avijatičar
Vranjani
4 : 0
Gorobilje
Gorobilje
28.10.2018 14:00
Avijatičar
4 : 0
Gorobilje
Plavi Tok
Dražinovići
6 : 2
Glumač
Glumač
28.10.2018 14:00
Plavi Tok
6 : 2
Glumač
Bakionica
Bakionica
2 : 1
Dobrinjac
Donja Dobrinja
28.10.2018 14:00
Bakionica
2 : 1
Dobrinjac
Delijski Vis
Niš
8 : 0
Rujnik
Rujnik
28.10.2018 14:00
Delijski Vis
8 : 0
Rujnik
Jasenovik 2018
Jasenovik
1 : 4
Sloga 1948
Malča
28.10.2018 14:00
Jasenovik 2018
1 : 4
Sloga 1948
Radnički 1936
Trupale
3 : 0
Durlan Siti
Niš
28.10.2018 14:00
Radnički 1936
3 : 0
Durlan Siti
Čegar 1946
Donji Matejevac
3 : 0
Spartak
Sićevo
28.10.2018 14:00
Čegar 1946
3 : 0
Spartak
Urovica
Urovica
1 : 1
OFK Tamnič
Tamnič
28.10.2018 14:00
Urovica
1 : 1
OFK Tamnič
Slatina
Slatina
7 : 0
Mladost
Karbulovo
28.10.2018 14:00
Slatina
7 : 0
Mladost
Vrelo
Šarkamen
0 : 3
Polet
Jabukovac