XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 647 utakmica za dan
Nedelja, 11 Novembar 2018


Fudbal

Sloboda
Užice
2 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
11.11.2018 13:00
Sloboda
2 : 0
Radnički 1923
OFK Žarkovo
Beograd
2 : 2
Zlatibor
Čajetina
11.11.2018 13:00
OFK Žarkovo
2 : 2
Zlatibor
Metalac
Gornji Milanovac
4 : 1
Javor Matis
Ivanjica
11.11.2018 13:00
Metalac
4 : 1
Javor Matis
Željezničar
Sarajevo
2 : 3
Tuzla City
Simin Han
11.11.2018 16:30
Željezničar
2 : 3
Tuzla City
GOŠK
Gabela
1 : 0
Krupa
Krupa na Vrbasu
11.11.2018 13:30
GOŠK
1 : 0
Krupa
Sloboda
Tuzla
0 : 1
Široki Brijeg
Široki Brijeg
11.11.2018 13:30
Sloboda
0 : 1
Široki Brijeg
Berane
Berane
0 : 1
Jedinstvo
Bijelo Polje
11.11.2018 13:00
Berane
0 : 1
Jedinstvo
Bokelj
Kotor
1 : 3
Otrant
Ulcinj
11.11.2018 13:00
Bokelj
1 : 3
Otrant
Igalo
Herceg Novi
1 : 0
Arsenal
Tivat
11.11.2018 13:00
Igalo
1 : 0
Arsenal
Jezero
Plav
2 : 1
Kom
Podgorica
11.11.2018 13:00
Jezero
2 : 1
Kom
OFK Mladost Lješkopolje 1970
Podgorica
1 : 0
Dečić
Tuzi
11.11.2018 13:00
OFK Mladost Lješkopolje 1970
1 : 0
Dečić
Zabjelo
Podgorica
2 : 0
Ribnica
Podgorica
11.11.2018 13:30
Zabjelo
2 : 0
Ribnica
Karioke
Podgorica
1 : 3
Drezga
Piperi
11.11.2018 14:00
Karioke
1 : 3
Drezga
Polet Stars
Nikšić
2 : 1
Bratstvo
Cijevna
11.11.2018 14:00
Polet Stars
2 : 1
Bratstvo
Sloga (SB)
Stari Bar
1 : 6
Hajduk
Bar
11.11.2018 14:00
Sloga (SB)
1 : 6
Hajduk
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
0 : 2
Jedinstvo (Ub)
Ub
11.11.2018 13:00
Proleter Mihajlovac
0 : 2
Jedinstvo (Ub)
Polet (LJ)
Ljubić
0 : 0
Šumadija (A)
Aranđelovac
11.11.2018 11:00
Polet (LJ)
0 : 0
Šumadija (A)
Drina
Ljubovija
1 : 0
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
11.11.2018 13:00
Drina
1 : 0
Sloga 33
Zaplanjac
Gadžin Han
1 : 1
Pukovac
Pukovac
11.11.2018 13:30
Zaplanjac
1 : 1
Pukovac
Car Konstantin
Niš
5 : 1
Jedinstvo (P)
Paraćin
11.11.2018 11:00
Car Konstantin
5 : 1
Jedinstvo (P)
Radan
Lebane
0 : 3
Moravac Orion
Mrštane
11.11.2018 13:30
Radan
0 : 3
Moravac Orion
Kolubara
Lazarevac
2 : 0
Radnički (NB)
Novi Beograd
11.11.2018 13:00
Kolubara
2 : 0
Radnički (NB)
Brodarac
Novi Beograd
8 : 0
BSK Borča
Borča
11.11.2018 13:00
Brodarac
8 : 0
BSK Borča
Crvena Zvezda
Mali Mokri Lug
1 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
11.11.2018 13:00
Crvena Zvezda
1 : 1
Radnički (O)
Zvezdara
Beograd
1 : 0
Grafičar
Beograd
11.11.2018 13:00
Zvezdara
1 : 0
Grafičar
Prva Iskra
Barič
0 : 1
OFK Beograd
Beograd
11.11.2018 11:00
Prva Iskra
0 : 1
OFK Beograd
Stepojevac Vaga
Stepojevac
3 : 1
BASK
Beograd
11.11.2018 13:00
Stepojevac Vaga
3 : 1
BASK
ŽAK
Kikinda
1 : 1
Sloboda
Novi Kozarci
11.11.2018 13:00
ŽAK
1 : 1
Sloboda
Hajduk (B)
Beška
1 : 1
Sloga (E)
Erdevik
11.11.2018 13:00
Hajduk (B)
1 : 1
Sloga (E)
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
2 : 1
Podunavac
Belegiš
11.11.2018 13:00
Jedinstvo (SP)
2 : 1
Podunavac
Tatra
Kisač
0 : 1
Borac (Š)
Šajkaš
11.11.2018 13:00
Tatra
0 : 1
Borac (Š)
Hajduk (Č)
Čurug
0 : 2
Jugović
Kać
11.11.2018 13:00
Hajduk (Č)
0 : 2
Jugović
Budućnost
Mladenovo
0 : 1
Mladost (BP)
Bački Petrovac
11.11.2018 13:00
Budućnost
0 : 1
Mladost (BP)
Tisa
Adorjan
2 : 2
OFK Vrbas
Vrbas
11.11.2018 13:00
Tisa
2 : 2
OFK Vrbas
BSK
Bački Brestovac
0 : 5
Bajša
Bajša
11.11.2018 13:00
BSK
0 : 5
Bajša
Tekstilac
Odžaci
0 : 2
Tavankut
Tavankut
11.11.2018 13:00
Tekstilac
0 : 2
Tavankut
Real
Podunavci
1 : 4
Bane 1931
Raška
11.11.2018 13:00
Real
1 : 4
Bane 1931
Polet
Ratina
4 : 0
Karađorđe
Ribnica
11.11.2018 13:00
Polet
4 : 0
Karađorđe
Vodojaža
Grošnica
3 : 0
Šumadija (T)
Toponica
11.11.2018 13:00
Vodojaža
3 : 0
Šumadija (T)
Sušica
Kragujevac
1 : 0
Apolon 2018
Kovači
11.11.2018 13:00
Sušica
1 : 0
Apolon 2018
OFK Napredak
Markovac
3 : 2
Homoljac
Žagubica
11.11.2018 13:00
OFK Napredak
3 : 2
Homoljac
Zvižd
Kučevo
2 : 0
Petar Dobrnjac
Dobrnje
11.11.2018 13:00
Zvižd
2 : 0
Petar Dobrnjac
Udarnik
Lozovik
3 : 2
Mladi borac
Veliko Orašje
11.11.2018 13:00
Udarnik
3 : 2
Mladi borac
Partizan 1945
Darosava
2 : 3
VGSK
Veliko Gradište
11.11.2018 13:00
Partizan 1945
2 : 3
VGSK
Borac 1932
Ralja
0 : 1
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
11.11.2018 13:00
Borac 1932
0 : 1
OFK Aranđelovac 1979
RSK
Rabrovo
5 : 0
Morava
Velika Plana
11.11.2018 13:00
RSK
5 : 0
Morava
Rudar
Stamnica
1 : 0
Karađorđe
Topola
11.11.2018 13:00
Rudar
1 : 0
Karađorđe
Železničar
Lajkovac
3 : 2
Vrelo Sport
Vrelo
11.11.2018 13:00
Železničar
3 : 2
Vrelo Sport
OFK Osečina
Osečina
2 : 0
Borac
Lešnica
11.11.2018 13:00
OFK Osečina
2 : 0
Borac
Brezovica
Brezovica
2 : 1
Radnički Stobeks
Klupci
11.11.2018 13:00
Brezovica
2 : 1
Radnički Stobeks
Sloboda
Čačak
0 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
11.11.2018 13:00
Sloboda
0 : 1
Jedinstvo Putevi
Zlatar
Nova Varoš
1 : 2
Sloga (BB)
Bajina Bašta
11.11.2018 13:00
Zlatar
1 : 2
Sloga (BB)
Sloga (S)
Sjenica
2 : 0
Polimlje
Prijepolje
11.11.2018 13:00
Sloga (S)
2 : 0
Polimlje
Polet (T)
Trbušani
3 : 2
LFK Mladost
Lučani
11.11.2018 13:00
Polet (T)
3 : 2
LFK Mladost
Jablanica
Medveđa
4 : 1
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
11.11.2018 13:30
Jablanica
4 : 1
Jedinstvo (GS)
Mladost (B)
Bosilegrad
2 : 0
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
11.11.2018 13:30
Mladost (B)
2 : 0
OFK Brzi Brod
Tanasko Rajić
Pirot
0 : 1
Balkanski
Dimitrovgrad
11.11.2018 11:00
Tanasko Rajić
0 : 1
Balkanski
OFK Niš
Niš
1 : 0
Pusta Reka
Bojnik
11.11.2018 13:30
OFK Niš
1 : 0
Pusta Reka
Vranjska Banja
Vranjska Banja
1 : 0
Vlasina
Vlasotince
11.11.2018 13:30
Vranjska Banja
1 : 0
Vlasina
Mladost (M)
Medoševac
2 : 0
Jedinstvo (P)
Pirot
11.11.2018 13:30
Mladost (M)
2 : 0
Jedinstvo (P)
Jastrebac (VŠ)
Veliki Šiljegovac
0 : 1
Sloga
Despotovac
11.11.2018 13:30
Jastrebac (VŠ)
0 : 1
Sloga
Bošnjane
Bošnjane
1 : 2
Morava 1918
Ćuprija
11.11.2018 13:30
Bošnjane
1 : 2
Morava 1918
Jastrebac (B)
Blace
7 : 1
Dragocvet
Dragocvet
11.11.2018 13:30
Jastrebac (B)
7 : 1
Dragocvet
OFK Topličanin
Prokuplje
0 : 0
OFK Kosanica
Kuršumlija
11.11.2018 13:30
OFK Topličanin
0 : 0
OFK Kosanica
Juhor
Obrež
0 : 0
Župa
Aleksandrovac
11.11.2018 13:30
Juhor
0 : 0
Župa
Žitorađa
Žitorađa
0 : 2
Rembas
Resavica
11.11.2018 13:30
Žitorađa
0 : 2
Rembas
Napredak (D)
Drenovac
2 : 1
OFK Lugomir
Rakitovo
11.11.2018 13:30
Napredak (D)
2 : 1
OFK Lugomir
Jedinstvo (M)
Mijatovac
1 : 0
Levač
Rekovac
11.11.2018 13:30
Jedinstvo (M)
1 : 0
Levač
Orljane
Orljane
0 : 1
Majdanpek
Majdanpek
11.11.2018 13:30
Orljane
0 : 1
Majdanpek
Hajduk Veljko
Negotin
8 : 1
OFK Slatina
Bor
11.11.2018 13:30
Hajduk Veljko
8 : 1
OFK Slatina
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
0 : 2
Timok 1919
Zaječar
11.11.2018 13:30
Rudar Alpos
0 : 2
Timok 1919
Timočanin
Knjaževac
3 : 2
Đerdap
Kladovo
11.11.2018 13:30
Timočanin
3 : 2
Đerdap
Naša krila 1936
Belotinac
2 : 0
Malošište
Malošište
11.11.2018 13:30
Naša krila 1936
2 : 0
Malošište
Komgrap
Beograd
0 : 2
Torlak
Kumodraž
11.11.2018 13:00
Komgrap
0 : 2
Torlak
BSK Baćevac
Baćevac
2 : 2
Studenski Grad
Novi Beograd
11.11.2018 13:00
BSK Baćevac
2 : 2
Studenski Grad
Sremčica
Sremčica
2 : 1
Hajduk
Beograd
11.11.2018 13:00
Sremčica
2 : 1
Hajduk
Budućnost
Zvečka
2 : 1
Leštane
Leštane
11.11.2018 13:00
Budućnost
2 : 1
Leštane
Borac
Lazarevac
0 : 1
Turbina
Vreoci
11.11.2018 10:00
Borac
0 : 1
Turbina
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
5 : 1
Vojvodina
Novo Miloševo
11.11.2018 13:00
Crvena zvezda (VS)
5 : 1
Vojvodina
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
1 : 3
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
11.11.2018 13:00
Crvena Zvezda (RS)
1 : 3
Mladost (BD)
Borac
Aleksandrovo
2 : 0
Proleter 2006
Zrenjanin
11.11.2018 13:00
Borac
2 : 0
Proleter 2006
Radnički 1911
Jaša Tomić
0 : 1
Banat
Čenta
11.11.2018 13:00
Radnički 1911
0 : 1
Banat
Naftagas
Elemir
3 : 0
Rusanda
Melenci
11.11.2018 13:00
Naftagas
3 : 0
Rusanda
Omladinac FAM
Botoš
0 : 1
Lehel
Mužlja
11.11.2018 13:00
Omladinac FAM
0 : 1
Lehel
Rusin
Ruski Krstur
4 : 1
Kulpin
Kulpin
11.11.2018 13:00
Rusin
4 : 1
Kulpin
Radnički 1918
Ratkovo
1 : 2
Kula
Kula
11.11.2018 13:00
Radnički 1918
1 : 2
Kula
Lipar
Lipar
1 : 1
ŽAK
Sombor
11.11.2018 13:00
Lipar
1 : 1
ŽAK
Budućnost (P)
Parage
2 : 0
OFK Odžaci
Odžaci
11.11.2018 13:00
Budućnost (P)
2 : 0
OFK Odžaci
Slavija
Pivnice
5 : 1
Borac 46
Obrovac
11.11.2018 13:00
Slavija
5 : 1
Borac 46
Železničar
Inđija
3 : 0
Donji Petrovci
Donji Petrovci
11.11.2018 13:30
Železničar
3 : 0
Donji Petrovci
Kupinovo
Kupinovo
1 : 1
PSK Putinci
Putinci
11.11.2018 13:30
Kupinovo
1 : 1
PSK Putinci
Polet (NK)
Novi Karlovci
2 : 0
Sloboda (DT)
Donji Tovarnik
11.11.2018 13:30
Polet (NK)
2 : 0
Sloboda (DT)
Jadran
Golubinci
1 : 0
Sloven
Ruma
11.11.2018 13:30
Jadran
1 : 0
Sloven
Budućnost
Salaš Noćajski
3 : 1
Ljukovo
Ljukovo
11.11.2018 13:30
Budućnost
3 : 1
Ljukovo
Borac (K)
Klenak
3 : 2
Napredak
Popinci
11.11.2018 13:30
Borac (K)
3 : 2
Napredak
Lokomotiva
Lapovo
1 : 0
Banja
Banja
11.11.2018 13:00
Lokomotiva
1 : 0
Banja
Omladinac
Donja Rača
4 : 1
Borac
Pajsijević
11.11.2018 13:00
Omladinac
4 : 1
Borac
BSK
Belosavci
4 : 2
Trnava
Donja Trnava
11.11.2018 13:00
BSK
4 : 2
Trnava
Junkovac
Junkovac
4 : 2
Vinča
Vinča (Topola)
11.11.2018 13:00
Junkovac
4 : 2
Vinča
Mladost MG
Saranovo
3 : 3
Plaskovac
Plaskovac
11.11.2018 13:00
Mladost MG
3 : 3
Plaskovac
ŽSK
Žirovnica
2 : 1
Prvi srpski ustanak
Orašac
11.11.2018 13:00
ŽSK
2 : 1
Prvi srpski ustanak
Index
Novi Sad
0 : 0
TSK
Temerin
11.11.2018 10:00
Index
0 : 0
TSK
Fruškogorac
Sremska Kamenica
5 : 1
OFK Sirig
Sirig
11.11.2018 13:30
Fruškogorac
5 : 1
OFK Sirig
Petrovaradin
Petrovaradin
0 : 1
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
11.11.2018 13:30
Petrovaradin
0 : 1
RFK Novi Sad 1921
Šajkaš 1908
Kovilj
1 : 1
Jedinstvo
Rumenka
11.11.2018 13:30
Šajkaš 1908
1 : 1
Jedinstvo
ŽSK
Žabalj
1 : 0
Bačka
Đurđevo
11.11.2018 13:30
ŽSK
1 : 0
Bačka
Miletić
Mošorin
3 : 1
Omladinac
Stepanovićevo
11.11.2018 13:30
Miletić
3 : 1
Omladinac
Preporod
Novi Žednik
2 : 3
Proleter (RS)
Ravno Selo
11.11.2018 13:00
Preporod
2 : 3
Proleter (RS)
Vinogradar
Hajdukovo
1 : 1
Radnički 1905
Bajmok
11.11.2018 13:00
Vinogradar
1 : 1
Radnički 1905
Đurđin
Đurđin
2 : 3
Iskra
Kucura
11.11.2018 13:00
Đurđin
2 : 3
Iskra
Vojvodina
Bačko Gradište
5 : 0
Senta
Senta
11.11.2018 13:00
Vojvodina
5 : 0
Senta
Proleter (Nj)
Njegoševo
2 : 4
Sloga
Ostojićevo
11.11.2018 13:00
Proleter (Nj)
2 : 4
Sloga
Kolare
Kolare
2 : 0
Hajduk
Čepure
11.11.2018 13:30
Kolare
2 : 0
Hajduk
Mladost (K)
Koncarevo
1 : 0
Kušiljevo
Kušiljevo
11.11.2018 13:30
Mladost (K)
1 : 0
Kušiljevo
Mladost (D)
Dublje
1 : 1
Napredak
Zlatovo
11.11.2018 13:30
Mladost (D)
1 : 1
Napredak
Juhor
Glavinci
3 : 4
Omladinac
Šaludovac
11.11.2018 13:30
Juhor
3 : 4
Omladinac
Partizan
Glogovac
1 : 2
OFK Batinac
Batinac
11.11.2018 13:30
Partizan
1 : 2
OFK Batinac
OFK Bratstvo
Medveđa
1 : 1
Resavac
Subotica
11.11.2018 13:30
OFK Bratstvo
1 : 1
Resavac
Bratstvo
Međureč
3 : 1
Mladost (S)
Sikirica
11.11.2018 13:30
Bratstvo
3 : 1
Mladost (S)
Srem
Jakovo
2 : 2
Šumadinac
Bečmen
11.11.2018 13:00
Srem
2 : 2
Šumadinac
Sinđelić
Ugrinovci
0 : 2
Rakovica
Rakovica
11.11.2018 13:00
Sinđelić
0 : 2
Rakovica
Atakante
Beograd
1 : 3
Crvenka
Borča
11.11.2018 13:00
Atakante
1 : 3
Crvenka
PKB Kovilovo
Kovilovo
0 : 0
Institut
Zemun Polje
11.11.2018 13:00
PKB Kovilovo
0 : 0
Institut
Dunav
Veliko Selo
1 : 2
Borac (O)
Ostružnica
11.11.2018 13:00
Dunav
1 : 2
Borac (O)
Poštar Zvezdara
Beograd
3 : 0
Zmaj
Zemun
11.11.2018 13:00
Poštar Zvezdara
3 : 0
Zmaj
Borac (P)
Progar
3 : 1
Balkan Mirijevo
Beograd
11.11.2018 13:00
Borac (P)
3 : 1
Balkan Mirijevo
Strelac
Mislođin
0 : 6
Mladost (C)
Cvetovac
11.11.2018 13:00
Strelac
0 : 6
Mladost (C)
Radnički
Rudovci
0 : 0
Zvezda
Konatice
11.11.2018 10:00
Radnički
0 : 0
Zvezda
Mladost (B)
Baroševac
4 : 0
Budućnost
Dudovica
11.11.2018 13:00
Mladost (B)
4 : 0
Budućnost
Lisović
Lisović
2 : 0
Borac
Arnajevo
11.11.2018 13:00
Lisović
2 : 0
Borac
Omladinac
Veliko Polje
1 : 1
Zabrežje
Zabrežje
11.11.2018 13:00
Omladinac
1 : 1
Zabrežje
Ropočevo
Ropočevo
2 : 1
Velika Krsna
Velika Krsna
11.11.2018 13:00
Ropočevo
2 : 1
Velika Krsna
Vrčin
Vrčin
6 : 0
Kovačevac
Kovačevac
11.11.2018 13:00
Vrčin
6 : 0
Kovačevac
Šumadija
Jagnjilo
1 : 2
Kosmajac
Koraćica
11.11.2018 13:00
Šumadija
1 : 2
Kosmajac
Dunavac
Grocka
3 : 2
Boleč
Boleč
11.11.2018 13:00
Dunavac
3 : 2
Boleč
Pudarci
Pudarci
1 : 2
Selo Mladenovac
Mladenovac
11.11.2018 13:00
Pudarci
1 : 2
Selo Mladenovac
Napredak
Svračkovci
2 : 0
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
11.11.2018 14:00
Napredak
2 : 0
Backovac Junajted
Ozrem
Ozrem
3 : 7
Parmenac
Parmenac
11.11.2018 14:00
Ozrem
3 : 7
Parmenac
Jedinstvo (P)
Puhovo
4 : 0
Omladinac
Zablaće
11.11.2018 14:00
Jedinstvo (P)
4 : 0
Omladinac
Zadrugar
Donja Trepča
2 : 1
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
11.11.2018 14:00
Zadrugar
2 : 1
Jedinstvo (GG)
Rakova
Rakova
1 : 1
Jedinstvo (K)
Konjevići
11.11.2018 11:00
Rakova
1 : 1
Jedinstvo (K)
Spartak
Trnava
1 : 2
Slatina
Slatina
11.11.2018 14:00
Spartak
1 : 2
Slatina
Mladost
Preljina
2 : 1
Ovčar
Markovica
11.11.2018 14:00
Mladost
2 : 1
Ovčar
Rudar
Bresnica
2 : 2
Lunjevica
Lunjevica
11.11.2018 14:00
Rudar
2 : 2
Lunjevica
Radnik
Ušće
3 : 1
Ibar
Mataruška Banja
11.11.2018 13:30
Radnik
3 : 1
Ibar
Proleter
Pečenog
0 : 0
OFK Ras
Novi Pazar
11.11.2018 11:00
Proleter
0 : 0
OFK Ras
Stubal
Stubal
3 : 1
Budućnost
Konarevo
11.11.2018 13:30
Stubal
3 : 1
Budućnost
Ribnica
Jovac
2 : 3
Mataruge
Mataruge
11.11.2018 13:30
Ribnica
2 : 3
Mataruge
Granit
Jošanička banja
4 : 0
Rudar
Baljevac
11.11.2018 13:30
Granit
4 : 0
Rudar
Popovići Vrnjci
Vrnjci
1 : 1
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
11.11.2018 11:00
Popovići Vrnjci
1 : 1
Kraljevo Hajduk
Napredak
Gračac
2 : 1
Lasta
Vitkovac
11.11.2018 13:30
Napredak
2 : 1
Lasta
Poljoprivrednik
Počekovina
1 : 1
Sloga (Ć)
Ćićevac
11.11.2018 13:30
Poljoprivrednik
1 : 1
Sloga (Ć)
13. April
Lomnica
5 : 0
Čitluk
Čitluk
11.11.2018 13:30
13. April
5 : 0
Čitluk
Šanac
Šanac
1 : 1
Mladost (DK)
Donji Katun
11.11.2018 13:30
Šanac
1 : 1
Mladost (DK)
Sloga (M)
Majdevo
2 : 3
Blagotin
Poljna
11.11.2018 13:30
Sloga (M)
2 : 3
Blagotin
Donji Kopaonik
Razbojna
0 : 2
Meševo
Meševo
11.11.2018 13:30
Donji Kopaonik
0 : 2
Meševo
Vinogradar
Zleginje
2 : 0
FUD
Brus
11.11.2018 13:30
Vinogradar
2 : 0
FUD
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
3 : 2
Mladi Borac
Dublje
11.11.2018 13:00
Sloga (LŠ)
3 : 2
Mladi Borac
Sloga (BO)
Bogosavac
2 : 1
Podrinje
Lozničko Polje
11.11.2018 13:00
Sloga (BO)
2 : 1
Podrinje
Cer
Jadranska Lešnica
1 : 4
Mladost (PR)
Prnjavor
11.11.2018 13:00
Cer
1 : 4
Mladost (PR)
Hajduk Stanko
Crna Bara
1 : 0
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
11.11.2018 13:00
Hajduk Stanko
1 : 0
Dušan Silni
Karađorđe
Mišar
7 : 5
Duško
Klenje
11.11.2018 13:00
Karađorđe
7 : 5
Duško
Jedinstvo (ŠT)
Štitar
4 : 0
Mladost (DD)
Donji Dobrić
11.11.2018 13:00
Jedinstvo (ŠT)
4 : 0
Mladost (DD)
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
5 : 0
Jevremovac
Jevremovac
11.11.2018 13:00
Jedinstvo (MZ)
5 : 0
Jevremovac
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
3 : 1
Crvena zvezda
Pavliš
11.11.2018 13:30
Jedinstvo (V)
3 : 1
Crvena zvezda
Polet
Izbište
1 : 0
Vojvodina (S)
Seleuš
11.11.2018 13:30
Polet
1 : 0
Vojvodina (S)
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
2 : 0
Dolina
Padina
11.11.2018 13:30
Sloga (BNS)
2 : 0
Dolina
Spartak 1911
Debeljača
3 : 1
Vulturul
Grebenac
11.11.2018 13:30
Spartak 1911
3 : 1
Vulturul
Partizan (G)
Gaj
3 : 0
Strela
Ivanovo
11.11.2018 13:30
Partizan (G)
3 : 0
Strela
Borac (St)
Starčevo
2 : 2
Radnički (B)
Baranda
11.11.2018 13:30
Borac (St)
2 : 2
Radnički (B)
Jugoslavija
Jabuka
1 : 2
Partizan (U)
Uljma
11.11.2018 13:30
Jugoslavija
1 : 2
Partizan (U)
Pomoravlje
Vlaški Do
4 : 0
Polet (SD)
Suvi Do
11.11.2018 13:00
Pomoravlje
4 : 0
Polet (SD)
Omladinac (Š)
Šetonje
1 : 0
Budućnost
Vezičevo
11.11.2018 13:00
Omladinac (Š)
1 : 0
Budućnost
Borac (Ž)
Žabari
2 : 0
Železničar
Požarevac
11.11.2018 13:00
Borac (Ž)
2 : 0
Železničar
Borac (K)
Klenovnik
0 : 3
Đerdap
Golubac
11.11.2018 13:00
Borac (K)
0 : 3
Đerdap
Mlava (ML)
Malo Laole
1 : 1
Sloga (B)
Burovac
11.11.2018 13:00
Mlava (ML)
1 : 1
Sloga (B)
Obilić
Živica
3 : 0
Jedinstvo (Lj)
Ljubinje
11.11.2018 13:00
Obilić
3 : 0
Jedinstvo (Lj)
Sloga
Korman
5 : 2
Padina
Padina
11.11.2018 13:30
Sloga
5 : 2
Padina
Radnički 1947
Čapljinac
1 : 6
Moravac
Zaplanjska Toponica
11.11.2018 13:30
Radnički 1947
1 : 6
Moravac
Doljevac
Doljevac
2 : 1
Elid
Donji Dušnik
11.11.2018 13:30
Doljevac
2 : 1
Elid
Radnički 1924
Kočane
0 : 1
Mladost (B)
Batušinac
11.11.2018 13:30
Radnički 1924
0 : 1
Mladost (B)
Rasovača
Rasovača
4 : 1
Napredak 2012
Krušje
11.11.2018 13:30
Rasovača
4 : 1
Napredak 2012
Moravac
Čečina
4 : 2
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
11.11.2018 13:30
Moravac
4 : 2
Crvena zvezda
Naisus 1977
Rožina
2 : 1
Palilula
Aleksinac
11.11.2018 13:30
Naisus 1977
2 : 1
Palilula
Pobeda
Golobok
2 : 1
Osipaonica
Osipaonica
11.11.2018 13:00
Pobeda
2 : 1
Osipaonica
Železničar Kusadak
Kusadak
5 : 1
Sloga (M)
Miloševac
11.11.2018 13:00
Železničar Kusadak
5 : 1
Sloga (M)
Sloga (L)
Lugavčina
1 : 1
SASK
Saraorci
11.11.2018 13:00
Sloga (L)
1 : 1
SASK
Proleter 1947
Vranovo
1 : 1
Cerovac
Cerovac
11.11.2018 13:00
Proleter 1947
1 : 1
Cerovac
Podunavac
Udovice
2 : 0
Bresje Superior
Velika Plana
11.11.2018 13:00
Podunavac
2 : 0
Bresje Superior
Branik
Štubik
6 : 0
Brestovac
Borski Brestovac
11.11.2018 13:30
Branik
6 : 0
Brestovac
Nemetali
Donja Bela Reka
2 : 0
Blizna
Blizna
11.11.2018 13:30
Nemetali
2 : 0
Blizna
Krivelj
Krivelj
0 : 0
Poreč
Donji milanovac
11.11.2018 13:30
Krivelj
0 : 0
Poreč
Partizanski put
Grudaš
7 : 1
Real
Jasenica (Žitorađa)
11.11.2018 13:30
Partizanski put
7 : 1
Real
ZSK
Valjevo
1 : 3
Iskra
Donja Bukovica
11.11.2018 13:30
ZSK
1 : 3
Iskra
Trlić
Trlić
2 : 0
Sovljak
Sovljak
11.11.2018 13:30
Trlić
2 : 0
Sovljak
Mladost
Dračić
3 : 1
Tvrdojevac
Tvrdojevac
11.11.2018 13:30
Mladost
3 : 1
Tvrdojevac
Ribnikar
Pecka
1 : 0
Tešnjar
Valjevo
11.11.2018 13:30
Ribnikar
1 : 0
Tešnjar
Korićani
Korićani
5 : 0
Šumadinac (KG)
Kragujevac
11.11.2018 13:00
Korićani
5 : 0
Šumadinac (KG)
Jadran
Kragujevac
1 : 2
Sloga (D)
Desimirovac
11.11.2018 13:00
Jadran
1 : 2
Sloga (D)
Borac (D)
Drenovac
2 : 2
Jedinstvo
Petrovac
11.11.2018 13:00
Borac (D)
2 : 2
Jedinstvo
Sloboda
Grbice
0 : 4
Kutlovo
Kutlovo
11.11.2018 13:00
Sloboda
0 : 4
Kutlovo
Slavija
Kragujevac
2 : 1
21. oktobar
Kragujevac
11.11.2018 13:00
Slavija
2 : 1
21. oktobar
Budućnost
Resnik
1 : 0
Šumadija 1934
Drača
11.11.2018 13:00
Budućnost
1 : 0
Šumadija 1934
Srbija
Ilićevo
3 : 1
OFK Bagremar
Kragujevac
11.11.2018 13:00
Srbija
3 : 1
OFK Bagremar
Erdoglija 1931
Kragujevac
3 : 1
Mladost (P)
Pajazitovo
11.11.2018 13:00
Erdoglija 1931
3 : 1
Mladost (P)
Čajetina
Čajetina
4 : 1
Lauš
Lopaš
11.11.2018 13:00
Čajetina
4 : 1
Lauš
Prvi partizan
Užice
3 : 1
Savinac
Visibaba
11.11.2018 13:00
Prvi partizan
3 : 1
Savinac
Ježevica
Ježevica
0 : 6
Ariljska rampa
Požega
11.11.2018 13:00
Ježevica
0 : 6
Ariljska rampa
Sečica
Seča reka
1 : 3
Omladinac
Zdravčići
11.11.2018 13:00
Sečica
1 : 3
Omladinac
Jedinstvo
Kalenić
0 : 5
Jasen
Brodarevo
11.11.2018 13:00
Jedinstvo
0 : 5
Jasen
Perućac
Perućac
5 : 0
Višesava
Bajina Bašta
11.11.2018 13:00
Perućac
5 : 0
Višesava
Bobište
Bobište
3 : 1
Jedinstvo (G)
Grdelica
11.11.2018 13:30
Bobište
3 : 1
Jedinstvo (G)
Čekmin
Čekmin
3 : 2
Umac
Miroševce
11.11.2018 13:30
Čekmin
3 : 2
Umac
Progres
Ladovica
0 : 1
Kumarevo 65
Kumarevo
11.11.2018 13:30
Progres
0 : 1
Kumarevo 65
OFK Brza
Brza
3 : 2
OFK Morava
Leskovac
11.11.2018 13:30
OFK Brza
3 : 2
OFK Morava
Mladost 1959
Vinarce
1 : 0
Polet
Stajkovce
11.11.2018 13:30
Mladost 1959
1 : 0
Polet
Zloćudovo
Zloćudovo
2 : 4
Vučje
Vučje
11.11.2018 13:30
Zloćudovo
2 : 4
Vučje
Mladi borac
Živkovo
5 : 1
Šumadija
Razgojna
11.11.2018 13:30
Mladi borac
5 : 1
Šumadija
Sloga
Lipovica
3 : 1
Železničar
Brestovac
11.11.2018 13:30
Sloga
3 : 1
Železničar
OFK Rtanj
Boljevac
5 : 0
Sloga (M)
Minićevo
11.11.2018 13:30
OFK Rtanj
5 : 0
Sloga (M)
Malinik
Podgorac
2 : 0
Midžor (K)
Kalna
11.11.2018 13:30
Malinik
2 : 0
Midžor (K)
Bučje Podvis
Bučje kod Knjaževca
3 : 3
Ozren
Sokobanja
11.11.2018 13:30
Bučje Podvis
3 : 3
Ozren
Radnički 1946
Lubnica
3 : 1
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
11.11.2018 13:30
Radnički 1946
3 : 1
OFK Knjaz
Trebič
Sokobanja
4 : 2
Osnić
Osnić
11.11.2018 13:30
Trebič
4 : 2
Osnić
Kosovo
Zvezdan
1 : 4
Rudar Vrška Čuka
Grljan
11.11.2018 13:30
Kosovo
1 : 4
Rudar Vrška Čuka
Rajko Mitić
Bela Palanka
3 : 1
Senjak
Pirot
11.11.2018 13:30
Rajko Mitić
3 : 1
Senjak
Dragoš
Pirot
0 : 0
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
11.11.2018 13:30
Dragoš
0 : 0
Sloga
Spartak
Pirot
0 : 2
Padež
Petrovac
11.11.2018 13:30
Spartak
0 : 2
Padež
Gnjilan
Gnjilan
0 : 1
Mladost
Poljska Ržana
11.11.2018 13:30
Gnjilan
0 : 1
Mladost
Vrtište
Vrtište
1 : 3
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
11.11.2018 13:30
Vrtište
1 : 3
Jedinstvo (GM)
Čegar 2013
Kamenica
0 : 0
Mladost (L)
Lalinac
11.11.2018 13:30
Čegar 2013
0 : 0
Mladost (L)
Morava
Krušce
7 : 1
Palilulac
Niš
11.11.2018 13:30
Morava
7 : 1
Palilulac
Rudar
Jelašnica
1 : 0
Crvena zastava
Hum
11.11.2018 11:00
Rudar
1 : 0
Crvena zastava
Budućnost
Prva Kutina
2 : 2
Mladost (DK)
Donji Komren
11.11.2018 13:30
Budućnost
2 : 2
Mladost (DK)
Proleter
Donja Vrežina
5 : 2
Sloboda
Gornja Vrežina
11.11.2018 13:30
Proleter
5 : 2
Sloboda
Vulkan 1963
Brenica
1 : 6
Omladinac (GK)
Gornji Komren
11.11.2018 13:30
Vulkan 1963
1 : 6
Omladinac (GK)
Pavlovac
Pavlovac
2 : 0
Ternoci
Trnovac
11.11.2018 13:30
Pavlovac
2 : 0
Ternoci
Lugina
Aliđerce
2 : 1
BSK Bujanovac
Bujanovac
11.11.2018 13:30
Lugina
2 : 1
BSK Bujanovac
FSU Južna pruga
Stubal (Vladičin Han)
0 : 3
Mladost
Suvojnica
11.11.2018 13:30
FSU Južna pruga
0 : 3
Mladost
Trešnjevka
Lopardince
3 : 0
Levosoje
Levosoje
11.11.2018 13:30
Trešnjevka
3 : 0
Levosoje
OFK Alakince
Alakince
0 : 0
Vihor
Žbevac
11.11.2018 13:30
OFK Alakince
0 : 0
Vihor
Glama
Koretište
5 : 2
Rudar
Kosovska Kamenica
11.11.2018 13:00
Glama
5 : 2
Rudar
Joševa
Joševa
1 : 3
Šarbane
Šarbane
11.11.2018 13:30
Joševa
1 : 3
Šarbane
Polet (T)
Takovo
2 : 2
Čučuge
Čučuge
11.11.2018 13:30
Polet (T)
2 : 2
Čučuge
OFK Paljuvi
Paljuvi
5 : 0
Polet (DL)
Donji Lajkovac
11.11.2018 13:30
OFK Paljuvi
5 : 0
Polet (DL)
Mladost
Vračević
2 : 2
Kalenić
Kalenić
11.11.2018 13:30
Mladost
2 : 2
Kalenić
Dimitrije Tucović
Ćelije
3 : 1
Pambukovica
Pambukovica
11.11.2018 13:30
Dimitrije Tucović
3 : 1
Pambukovica
Bačka
Begeč
2 : 1
Susek
Susek
11.11.2018 13:30
Bačka
2 : 1
Susek
Obilić
Vilovo
0 : 4
OFK Futog
Futog
11.11.2018 13:30
Obilić
0 : 4
OFK Futog
Čenej
Čenej
1 : 2
Veternik
Veternik
11.11.2018 13:30
Čenej
1 : 2
Veternik
Moskva
Budisava
1 : 3
Železničar
Novi Sad
11.11.2018 13:30
Moskva
1 : 3
Železničar
Borac
Rakovac
1 : 5
Titel
Titel
11.11.2018 13:30
Borac
1 : 5
Titel
Janošik
Janošik
2 : 4
Karaš (K)
Kuštilj
11.11.2018 13:30
Janošik
2 : 4
Karaš (K)
Hajdučica
Hajdučica
2 : 1
Sloga (M)
Margita
11.11.2018 13:30
Hajdučica
2 : 1
Sloga (M)
Budućnost (A)
Alibunar
1 : 3
Ševac
Kusić
11.11.2018 13:30
Budućnost (A)
1 : 3
Ševac
Ratar
Kruščica
3 : 0
Karaš (J)
Jasenovo
11.11.2018 13:30
Ratar
3 : 0
Karaš (J)
Vinogradar
Gudurica
1 : 0
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
11.11.2018 13:30
Vinogradar
1 : 0
Vojvodina (CC)
Borac (VG)
Vračev Gaj
2 : 1
Partizan (K)
Kajtasovo
11.11.2018 13:30
Borac (VG)
2 : 1
Partizan (K)
Borac (VS)
Veliko Središte
5 : 2
Dobrica
Dobrica
11.11.2018 13:30
Borac (VS)
5 : 2
Dobrica
Mladost
Toljevac
4 : 1
Ušće
Grad Stalać
11.11.2018 13:30
Mladost
4 : 1
Ušće
Omladinac
Pojate
4 : 1
14. Oktobar
Izbenica
11.11.2018 13:30
Omladinac
4 : 1
14. Oktobar
Polet 57
Milutovac
0 : 3
Gradina
Pejovac
11.11.2018 13:30
Polet 57
0 : 3
Gradina
Beli Orlovi
Tobolac
5 : 2
Sloga (D)
Dašnica
11.11.2018 13:30
Beli Orlovi
5 : 2
Sloga (D)
Rubin
Donji Stupanj
1 : 1
Sloga (L)
Lozna
11.11.2018 13:30
Rubin
1 : 1
Sloga (L)
Borac
Gornji Katun
4 : 2
Kamenorezac 76
Dublje
11.11.2018 13:30
Borac
4 : 2
Kamenorezac 76
Trudbenik
Stalać
5 : 1
Velika Drenova
Velika Drenova
11.11.2018 13:30
Trudbenik
5 : 1
Velika Drenova
Mladost (T)
Tečić
4 : 2
Šumadinac
Dragovo
11.11.2018 13:30
Mladost (T)
4 : 2
Šumadinac
Kupinovac
Kupinovac
0 : 1
Ursule
Ursule
11.11.2018 13:30
Kupinovac
0 : 1
Ursule
Osaonica
Bagrdan
1 : 2
Partizan
Majur
11.11.2018 13:30
Osaonica
1 : 2
Partizan
Sinđelić 1934
Vojska
3 : 0
Sloga
Voljavče
11.11.2018 13:30
Sinđelić 1934
3 : 0
Sloga
Blagotin
Belušić
0 : 1
Morava
Ribare
11.11.2018 13:30
Blagotin
0 : 1
Morava
Mladost (J)
Jovac
7 : 0
Mladost (GM)
Gornja Mutnica
11.11.2018 13:30
Mladost (J)
7 : 0
Mladost (GM)
Budućnost
Miliva
2 : 0
Orlovi
Jasenovo
11.11.2018 13:30
Budućnost
2 : 0
Orlovi
Radnički
Tekija
1 : 1
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
11.11.2018 13:30
Radnički
1 : 1
Rudar (SR)
Moravac 2015
Krušar
6 : 2
Istok 63
Plana
11.11.2018 13:30
Moravac 2015
6 : 2
Istok 63
Žabari
Žabari (Valjevo)
0 : 1
Stari drugari
Kadina Luka
11.11.2018 11:00
Žabari
0 : 1
Stari drugari
Popadić
Popadić
2 : 1
Polet
Popučke
11.11.2018 13:30
Popadić
2 : 1
Polet
Mladost (L)
Latković
3 : 0
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
11.11.2018 13:30
Mladost (L)
3 : 0
Mladost (VK)
Borac
Rajković
0 : 2
Jadar 2013
Valjevo
11.11.2018 13:30
Borac
0 : 2
Jadar 2013
Lukavac
Lukavac
3 : 0
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
11.11.2018 13:30
Lukavac
3 : 0
Milenko Pavlović
Junior Novo Naselje
Valjevo
1 : 0
Komanice
Komanice
11.11.2018 13:30
Junior Novo Naselje
1 : 0
Komanice
Rajac
Kadina Luka
3 : 0
Rakac Stave
Stave
11.11.2018 13:30
Rajac
3 : 0
Rakac Stave
Posavac Tišma
Boljevci
7 : 0
Šećeranac Ada
Beograd
11.11.2018 13:00
Posavac Tišma
7 : 0
Šećeranac Ada
011
Beograd
2 : 1
BUSK
Beograd
11.11.2018 10:00
011
2 : 1
BUSK
Dedinje
Beograd
0 : 1
Novi Beograd
Novi Beograd
11.11.2018 13:00
Dedinje
0 : 1
Novi Beograd
Umka
Umka
3 : 0
Mladi Proleter
Beograd
11.11.2018 13:00
Umka
3 : 0
Mladi Proleter
Penjarol
Beograd
2 : 0
Busije
Zemun
11.11.2018 10:00
Penjarol
2 : 0
Busije
Napredak
Žarkovac
6 : 1
Mladost
Buđanovci
11.11.2018 13:30
Napredak
6 : 1
Mladost
Hajduk
Višnjićevo
2 : 1
BSK
Bešenovo
11.11.2018 13:30
Hajduk
2 : 1
BSK
Krušedol
Krušedol
4 : 2
Sloga (Č)
Čalma
11.11.2018 13:30
Krušedol
4 : 2
Sloga (Č)
OFK Bikić
Bikić Do
0 : 0
Donji Srem 2015
Pećinci
11.11.2018 13:30
OFK Bikić
0 : 0
Donji Srem 2015
Fruška Gora
Ruma
3 : 0
Sloga (V)
Voganj
11.11.2018 10:00
Fruška Gora
3 : 0
Sloga (V)
Šumar
Ogar
2 : 2
Graničar
Obrež
11.11.2018 13:30
Šumar
2 : 2
Graničar
Obilić 1993
Kukujevci
3 : 0
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
11.11.2018 13:30
Obilić 1993
3 : 0
OFK Zeka Buljubaša
Mitros
Sremska Mitrovica
6 : 0
Fruškogorac
Manđeloš
11.11.2018 13:30
Mitros
6 : 0
Fruškogorac
Partizan
Vrba
0 : 0
Metalac
Kraljevo
11.11.2018 13:30
Partizan
0 : 0
Metalac
Tavnik
Tavnik
0 : 2
Mineral 2015
Rudno
11.11.2018 13:30
Tavnik
0 : 2
Mineral 2015
Lazac
Lazac
1 : 1
Progorelica
Progorelica
11.11.2018 13:30
Lazac
1 : 1
Progorelica
Jedinstvo (G)
Godačica
0 : 2
Borac (V)
Vraneši
11.11.2018 13:30
Jedinstvo (G)
0 : 2
Borac (V)
Borac (A)
Adrani
3 : 1
Zvezda
Čukojevac
11.11.2018 13:30
Borac (A)
3 : 1
Zvezda
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
0 : 0
Jovo Kursula
Cvetke
11.11.2018 13:30
Jedinstvo (D)
0 : 0
Jovo Kursula
Mlada krila
Metikoši
4 : 1
Bogutovačka Banja
Bogutovac
11.11.2018 13:30
Mlada krila
4 : 1
Bogutovačka Banja
Udarnik Trska 1947
Trska
0 : 1
Partizan
Bumbarevo Brdo
11.11.2018 13:00
Udarnik Trska 1947
0 : 1
Partizan
Sloga (M)
Milatovac
2 : 0
Mladost (R)
Rašković
11.11.2018 13:00
Sloga (M)
2 : 0
Mladost (R)
Mladi radnik
Dragušica
1 : 2
Karađorđe (V)
Vučić
11.11.2018 13:00
Mladi radnik
1 : 2
Karađorđe (V)
Sloga (Z)
Zabojnica
0 : 0
Karađorđe 2013 (Viš)
Viševac
11.11.2018 13:00
Sloga (Z)
0 : 0
Karađorđe 2013 (Viš)
Jadar 1961 (GD)
Gornji Dobrić
1 : 1
Mladost
Brezjak
11.11.2018 13:00
Jadar 1961 (GD)
1 : 1
Mladost
Rudar
Brasina
1 : 1
Milan Orlić
Novo Selo
11.11.2018 13:00
Rudar
1 : 1
Milan Orlić
Vidojevica
Lešnica
4 : 0
Jadar (ST)
Stupnica
11.11.2018 13:00
Vidojevica
4 : 0
Jadar (ST)
Sloga
Straža
1 : 3
Antimon
Zajača
11.11.2018 13:00
Sloga
1 : 3
Antimon
Kopljari
Kopljari
3 : 3
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
11.11.2018 10:00
Kopljari
3 : 3
Trešnjevica
Brezovac
Brezovac
6 : 0
Jasenica
Božurnja
11.11.2018 10:00
Brezovac
6 : 0
Jasenica
Vrbica
Aranđelovac
7 : 1
Sloga
Zagorica
11.11.2018 13:00
Vrbica
7 : 1
Sloga
Šumadinac (S)
Stojnik
6 : 2
Mladost (J)
Jelenac
11.11.2018 13:00
Šumadinac (S)
6 : 2
Mladost (J)
Borac
Kloka
3 : 3
Radoje Domanović
Ovsište
11.11.2018 10:00
Borac
3 : 3
Radoje Domanović
Šamot
Aranđelovac
1 : 1
Kralj Petar I
Topola
11.11.2018 13:00
Šamot
1 : 1
Kralj Petar I
Ranilović
Ranilović
1 : 1
B 2000
Aranđelovac
11.11.2018 13:00
Ranilović
1 : 1
B 2000
Real
Donja Jajina
4 : 0
Radnički
Pertate
11.11.2018 13:30
Real
4 : 0
Radnički
Moravac
Pečenjevce
2 : 0
Sloboda
Donje Brijanje
11.11.2018 13:30
Moravac
2 : 0
Sloboda
Bratstvo
Bratmilovce
3 : 1
Radnik Sušica
Kukulovce
11.11.2018 11:00
Bratstvo
3 : 1
Radnik Sušica
BSK
Belanovce
4 : 2
Milanovo
Milanovo
11.11.2018 13:30
BSK
4 : 2
Milanovo
Marjan MB
Mala Biljanica
1 : 0
Gradac
Konopnica
11.11.2018 13:30
Marjan MB
1 : 0
Gradac
Lemind 1953
Leskovac
3 : 0
Jedinstvo (Š)
Šišava
11.11.2018 11:00
Lemind 1953
3 : 0
Jedinstvo (Š)
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
6 : 5
OFK Šabac
Šabac
11.11.2018 13:00
Budućnost (PD)
6 : 5
OFK Šabac
Premijer
Badovinci
2 : 2
Majur
Majur
11.11.2018 13:00
Premijer
2 : 2
Majur
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
2 : 2
Napredak
Mačvanski Belotić
11.11.2018 13:00
Zadrugar
2 : 2
Napredak
Gorki
Glušci
2 : 2
Drina
Badovinci
11.11.2018 13:00
Gorki
2 : 2
Drina
Mladost
Pocerski Pričinović
1 : 0
Šipurske livade
Šabac
11.11.2018 13:00
Mladost
1 : 0
Šipurske livade
Provo 2015
Provo
1 : 3
Trešnjevka
Trbusac
11.11.2018 11:00
Provo 2015
1 : 3
Trešnjevka
Sava
Mrđenovac
2 : 1
Rankovac
Nakučani
11.11.2018 13:00
Sava
2 : 1
Rankovac
Sloga (MA)
Matijevac
3 : 5
Vlašić
Donje Crniljevo
11.11.2018 13:00
Sloga (MA)
3 : 5
Vlašić
Sloga (KR)
Krnić
2 : 1
Pričinović
Pocerski Pričinović
11.11.2018 13:00
Sloga (KR)
2 : 1
Pričinović
Čoka
Čoka
0 : 1
Horgoš 1911
Horgoš
11.11.2018 13:00
Čoka
0 : 1
Horgoš 1911
Tromedja
Majdan
1 : 4
Graničar
Đala
11.11.2018 13:00
Tromedja
1 : 4
Graničar
Jedinstvo (M)
Martonoš
2 : 9
AFK
Ada
11.11.2018 13:00
Jedinstvo (M)
2 : 9
AFK
Bačka
Mol
4 : 1
Šampion
Orom
11.11.2018 13:00
Bačka
4 : 1
Šampion
Slavija
Banatsko Aranđelovo
2 : 0
Hajduk
Podlokanj
11.11.2018 13:00
Slavija
2 : 0
Hajduk
Tisa
Padej
1 : 2
Tornjoš
Tornjoš
11.11.2018 13:00
Tisa
1 : 2
Tornjoš
Potisje
Kanjiža
1 : 0
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
11.11.2018 13:00
Potisje
1 : 0
Jedinstvo (SK)
Mladost
Mali Bač
3 : 1
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
11.11.2018 13:30
Mladost
3 : 1
Bački Hajduk
Neštin
Neštin
2 : 0
Borac
Vizić
11.11.2018 13:30
Neštin
2 : 0
Borac
Krivanj
Selenča
2 : 2
Bačka 1945
Bačka Palanka
11.11.2018 13:30
Krivanj
2 : 2
Bačka 1945
Naša Zvezda
Silbaš
1 : 2
Maglić
Bački Maglić
11.11.2018 13:30
Naša Zvezda
1 : 2
Maglić
Budućnost
Gložan
3 : 0
Sloga
Plavna
11.11.2018 13:30
Budućnost
3 : 0
Sloga
Žika Marković Uča
Miljević
2 : 0
Sloga (L)
Lučica
11.11.2018 13:00
Žika Marković Uča
2 : 0
Sloga (L)
Sloga (M)
Mustapić
2 : 0
Dizel
Bare
11.11.2018 13:00
Sloga (M)
2 : 0
Dizel
Polet (B)
Bikinje
2 : 1
Napredak 1934
Nabrđe
11.11.2018 13:00
Polet (B)
2 : 1
Napredak 1934
Stig 1955
Beranje
2 : 0
Napredak (P)
Poljana
11.11.2018 13:00
Stig 1955
2 : 0
Napredak (P)
Vihor
Маljurevac
2 : 4
Žitkovica 2017
Žitkovica
11.11.2018 13:00
Vihor
2 : 4
Žitkovica 2017
Mladost (B)
Biskuplje
1 : 3
Sirakovo
Sirakovo
11.11.2018 13:00
Mladost (B)
1 : 3
Sirakovo
Rade Milošević
Dubočka
1 : 0
Bata Bulić
Bistrica
11.11.2018 13:00
Rade Milošević
1 : 0
Bata Bulić
Jedinstvo (K)
Kamenovo
0 : 1
Zadrugar (T)
Tabanovac
11.11.2018 13:00
Jedinstvo (K)
0 : 1
Zadrugar (T)
Integral
Batuša
6 : 0
BSK
Bošnjak
11.11.2018 13:00
Integral
6 : 0
BSK
Omladinac (B)
Busur
3 : 2
Napredak 1936
Veliko Crniće
11.11.2018 13:00
Omladinac (B)
3 : 2
Napredak 1936
Napredak (S)
Simićevo
3 : 2
Jasenovac
Krepoljin
11.11.2018 13:00
Napredak (S)
3 : 2
Jasenovac
Sloga 1952
Veliki Popovac
2 : 0
Manastirica
Manastirica
11.11.2018 13:00
Sloga 1952
2 : 0
Manastirica
Pontes
Kostol
0 : 1
Mala Vrbica
Mala Vrbica
11.11.2018 13:30
Pontes
0 : 1
Mala Vrbica
Rtkovo
Rtkovo
0 : 1
Koča Andjelković
Tekija
11.11.2018 13:30
Rtkovo
0 : 1
Koča Andjelković
Kladušnica
Kladušnica
2 : 1
Lokomotiva
Novi Sip
11.11.2018 13:30
Kladušnica
2 : 1
Lokomotiva
Napredak
Korbovo
2 : 0
Egeta
Brza Palanka
11.11.2018 13:30
Napredak
2 : 0
Egeta
Milutinovac
Milutinovac
2 : 9
Omladinac
Vajuga
11.11.2018 13:30
Milutinovac
2 : 9
Omladinac
Malba
Žaočani
2 : 3
Planinac
Vujetinci
11.11.2018 13:30
Malba
2 : 3
Planinac
Prijatelji
Čačak
2 : 0
Čačak 94
Čačak
11.11.2018 11:00
Prijatelji
2 : 0
Čačak 94
BIP
Čačak
3 : 1
Budućnost
Stančići
11.11.2018 13:30
BIP
3 : 1
Budućnost
Morava (K)
Katrga
3 : 0
Kej
Čačak
11.11.2018 13:30
Morava (K)
3 : 0
Kej
Stari Hrast 2018
Kulič-Šalinac
2 : 0
Budućnost
Mala Krsna
11.11.2018 13:00
Stari Hrast 2018
2 : 0
Budućnost
Hajduk Veljko 1934
Dobri Do
1 : 2
Skobalj
Skobalj
11.11.2018 13:00
Hajduk Veljko 1934
1 : 2
Skobalj
OFK Slavija
Smederevo
0 : 3
Jezava
Smederevo
11.11.2018 13:00
OFK Slavija
0 : 3
Jezava
Željuša
Željuša
3 : 0
Temac
Temska
11.11.2018 13:30
Željuša
3 : 0
Temac
Rongo Siti
Pirot
0 : 1
Lokomotiva
Belo Polje
11.11.2018 13:30
Rongo Siti
0 : 1
Lokomotiva
OFK Šikara
Sombor
0 : 2
Mladost
Kruščić
11.11.2018 13:00
OFK Šikara
0 : 2
Mladost
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
1 : 2
Kordun
Kljajićevo
11.11.2018 13:00
Aleksa Šantić
1 : 2
Kordun
Dunav
Bački Monoštor
0 : 2
Hajduk
Stapar
11.11.2018 13:00
Dunav
0 : 2
Hajduk
Jedinstvo
Ribarevo
2 : 0
Zadrugar
Srpski Miletić
11.11.2018 13:00
Jedinstvo
2 : 0
Zadrugar
Terekveš
Svilojevo
1 : 2
Omladinac (B)
Bukovac
11.11.2018 13:00
Terekveš
1 : 2
Omladinac (B)
Partizan
Kupusina
1 : 1
Omladinac (D)
Deronje
11.11.2018 13:00
Partizan
1 : 1
Omladinac (D)
OFK Sloga
Dobrujevac
4 : 2
Polet (V)
Vitoševac
11.11.2018 13:30
OFK Sloga
4 : 2
Polet (V)
OFK Draževac
Draževac
4 : 2
OFK Rutevac 1908
Rutevac
11.11.2018 11:00
OFK Draževac
4 : 2
OFK Rutevac 1908
Polet (R)
Radevac
3 : 0
Borac
Trnjane
11.11.2018 11:00
Polet (R)
3 : 0
Borac
Konjuh
Konjuh
1 : 5
Parunovac
Parunovac
11.11.2018 14:00
Konjuh
1 : 5
Parunovac
Žabare
Žabare
4 : 2
Borac
Bivolje
11.11.2018 14:00
Žabare
4 : 2
Borac
Mudrakovac
Mudrakovac
3 : 3
Naupare
Naupare
11.11.2018 14:00
Mudrakovac
3 : 3
Naupare
Sebečevac
Sebečevac
3 : 1
Kapidžija
Kapidžija
11.11.2018 14:00
Sebečevac
3 : 1
Kapidžija
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
1 : 2
Bukovica
Bukovica
11.11.2018 14:00
Gornji Stepoš
1 : 2
Bukovica
Rasina
Vitanovac
2 : 2
Zdravinje
Zdravinje
11.11.2018 14:00
Rasina
2 : 2
Zdravinje
Ćava
Grošnica
1 : 0
OFK Žeželj
Donja Sabanta
11.11.2018 13:00
Ćava
1 : 0
OFK Žeželj
Bratstvo 1975
Erdeč
3 : 1
Sloga Lužnice 2016
Lužnice
11.11.2018 13:00
Bratstvo 1975
3 : 1
Sloga Lužnice 2016
Kolonija
Kragujevac
3 : 1
Seljak
Cvetojevac
11.11.2018 13:00
Kolonija
3 : 1
Seljak
Košutnjak
Kragujevac
0 : 5
Maršić
Maršić
11.11.2018 13:00
Košutnjak
0 : 5
Maršić
Divostin
Kragujevac
0 : 1
Zastava
Kragujevac
11.11.2018 13:00
Divostin
0 : 1
Zastava
Blagaja
Rupeljevo
2 : 4
Napredak
Gornja Dobrinja
11.11.2018 14:00
Blagaja
2 : 4
Napredak
Avijatičar
Vranjani
2 : 0
Duškovci
Duškovci
11.11.2018 14:00
Avijatičar
2 : 0
Duškovci
Plavi Tok
Dražinovići
1 : 2
Trešnjica
Tvrdići
11.11.2018 14:00
Plavi Tok
1 : 2
Trešnjica
Bakionica
Bakionica
3 : 1
Gorobilje
Gorobilje
11.11.2018 14:00
Bakionica
3 : 1
Gorobilje
Dobrinjac
Donja Dobrinja
2 : 4
Glumač
Glumač
11.11.2018 14:00
Dobrinjac
2 : 4
Glumač
Slatina
Slatina
5 : 0
Rečka
Rečka
11.11.2018 14:00
Slatina
5 : 0
Rečka
Vrelo
Šarkamen
2 : 1
Mladost
Karbulovo
11.11.2018 11:00
Vrelo
2 : 1
Mladost
Polet
Jabukovac
3 : 0
Miloševo
Miloševo
11.11.2018 14:00
Polet
3 : 0
Miloševo
Knežica
Knežica
1 : 2
Pobeda
Rusna
11.11.2018 13:30
Knežica
1 : 2
Pobeda
Mladost
Umčari
3 : 6
Podunavac
Ritopek
11.11.2018 11:00
Mladost
3 : 6
Podunavac
Hajduk
Kamendol
1 : 5
Kaluđerica 1969
Kaluđerica
11.11.2018 13:00
Hajduk
1 : 5
Kaluđerica 1969
Hajduk
Debrc
1 : 3
Mrovska
Mrovska
11.11.2018 10:00
Hajduk
1 : 3
Mrovska
Torpedo
Lojanice
1 : 2
Mladost (Z)
Zvezd
11.11.2018 10:00
Torpedo
1 : 2
Mladost (Z)
Petrovac 74
Kujavica
5 : 1
Mladost 2013
Jazovnik
11.11.2018 10:00
Petrovac 74
5 : 1
Mladost 2013
Dragojevac
Dragojevac
2 : 2
Sparta
Kaona
11.11.2018 10:00
Dragojevac
2 : 2
Sparta
BSK Buljane
Buljane
2 : 1
Napredak
Svojnovo
11.11.2018 13:30
BSK Buljane
2 : 1
Napredak
Budućnost
Lebina
8 : 1
Radnik
Davidovac
11.11.2018 13:30
Budućnost
8 : 1
Radnik
Razvitak
Mirilovac
3 : 1
Heroj
Busilovac
11.11.2018 13:30
Razvitak
3 : 1
Heroj
OFK Juhor 2016
Potočac
3 : 1
ISK Izvor
Izvor
11.11.2018 13:30
OFK Juhor 2016
3 : 1
ISK Izvor
Šumadija
Trešnjevica
3 : 1
Donja Mutnica
Donja Mutnica
11.11.2018 13:30
Šumadija
3 : 1
Donja Mutnica
Popovac
Popovac
1 : 1
Sloga
Donje Vidovo
11.11.2018 13:30
Popovac
1 : 1
Sloga
Badince
Badince
3 : 0
Navalin
Navalin
11.11.2018 11:00
Badince
3 : 0
Navalin
Jašunja
Jašunja
1 : 1
Veternica
Leskovac
11.11.2018 10:00
Jašunja
1 : 1
Veternica
OFK Jelen
Jelenča
5 : 0
Jedinstvo
Mala Vranjska
11.11.2018 11:00
OFK Jelen
5 : 0
Jedinstvo
Cerić
Miokus
3 : 1
Mladost Slatina
Slatina
11.11.2018 11:00
Cerić
3 : 1
Mladost Slatina
OFK Varna
Varna
1 : 0
Rudar
Donje Crniljevo
11.11.2018 11:00
OFK Varna
1 : 0
Rudar
Korman
Korman (Šabac)
2 : 2
Galeb
Cerovac
11.11.2018 11:00
Korman
2 : 2
Galeb
Borac BTG
Batalage
2 : 0
Bojić
Bojić
11.11.2018 11:00
Borac BTG
2 : 0
Bojić
Zablaće
Zablaće (Šabac)
2 : 1
Mladost Svileuva
Svileuva
11.11.2018 11:00
Zablaće
2 : 1
Mladost Svileuva
Volujac
Volujac
2 : 0
Žabar
Žabar
11.11.2018 11:00
Volujac
2 : 0
Žabar
Napredak
Ševarice
2 : 4
Petlovača
Petlovača
11.11.2018 11:00
Napredak
2 : 4
Petlovača
Lipolist
Lipolist
9 : 0
Dumača
Pocerski Metković
11.11.2018 11:00
Lipolist
9 : 0
Dumača
Partizan
Drenovac
3 : 1
Metaloplastika
Šabac
11.11.2018 11:00
Partizan
3 : 1
Metaloplastika
Borac
Šabac
10 : 1
Pocerina
Jevremovac
11.11.2018 13:00
Borac
10 : 1
Pocerina
Dokmir
Dokmir
4 : 3
OFK Stublenica
Stublenica
11.11.2018 11:00
Dokmir
4 : 3
OFK Stublenica
Jedinstvo
Milorci
2 : 6
Murgaš
Murgaš
11.11.2018 11:00
Jedinstvo
2 : 6
Murgaš
Vukona
Vukona
2 : 0
Kolubara
Liso Polje
11.11.2018 11:00
Vukona
2 : 0
Kolubara
OFK Takovo
Takovo
0 : 1
Brgule
Brgule
11.11.2018 11:00
OFK Takovo
0 : 1
Brgule
Dinamo (S)
Sonta
3 : 0
Panonija
Lalić
11.11.2018 13:00
Dinamo (S)
3 : 0
Panonija
Telečka
Telečka
3 : 1
Sport
Bezdan
11.11.2018 13:00
Telečka
3 : 1
Sport
Bečevica
Bečevica
3 : 0
Polet
Ljubić kod Knića
11.11.2018 10:00
Bečevica
3 : 0
Polet
Beli Orlovi
Brestovac-Konjuša
2 : 2
Kruševica 1980
Kneževac
11.11.2018