XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 379 utakmica za dan
Nedelja, 25 Novembar 2018


Fudbal

Partizan
Beograd
6 : 0
Dinamo
Vranje
25.11.2018 17:00
Partizan
6 : 0
Dinamo
OFK Žarkovo
Beograd
2 : 0
Inđija
Inđija
25.11.2018 13:00
OFK Žarkovo
2 : 0
Inđija
Metalac
Gornji Milanovac
2 : 5
TSC
Bačka Topola
25.11.2018 13:00
Metalac
2 : 5
TSC
Zlatibor
Čajetina
2 : 0
Trajal
Kruševac
25.11.2018 13:00
Zlatibor
2 : 0
Trajal
Sinđelić
Beograd
3 : 1
Teleoptik
Zemun
25.11.2018 13:00
Sinđelić
3 : 1
Teleoptik
Budućnost
Dobanovci
2 : 0
Sloboda
Užice
25.11.2018 13:00
Budućnost
2 : 0
Sloboda
Bežanija
Beograd
1 : 2
Borac
Čačak
25.11.2018 13:00
Bežanija
1 : 2
Borac
Radnik
Bijeljina
0 : 1
Sloboda
Tuzla
25.11.2018 13:00
Radnik
0 : 1
Sloboda
Široki Brijeg
Široki Brijeg
1 : 1
GOŠK
Gabela
25.11.2018 16:00
Široki Brijeg
1 : 1
GOŠK
Sarajevo
Sarajevo
3 : 1
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
25.11.2018 15:00
Sarajevo
3 : 1
Zvijezda 09
Berane
Berane
0 : 4
Dečić
Tuzi
25.11.2018 13:00
Berane
0 : 4
Dečić
Jedinstvo
Bijelo Polje
0 : 0
Otrant
Ulcinj
25.11.2018 13:00
Jedinstvo
0 : 0
Otrant
OFK Mladost Lješkopolje 1970
Podgorica
2 : 0
Arsenal
Tivat
25.11.2018 13:00
OFK Mladost Lješkopolje 1970
2 : 0
Arsenal
Ribnica
Podgorica
2 : 3
Adria
Podgorica
25.11.2018 13:00
Ribnica
2 : 3
Adria
Zabjelo
Podgorica
0 : 2
Drezga
Piperi
25.11.2018 13:00
Zabjelo
0 : 2
Drezga
Sloga (SB)
Stari Bar
1 : 2
Cetinje
Cetinje
25.11.2018 13:00
Sloga (SB)
1 : 2
Cetinje
Dinamo 1945
Pančevo
1 : 1
Cement
Beočin
25.11.2018 13:00
Dinamo 1945
1 : 1
Cement
Hajduk 1912
Kula
1 : 1
OFK Vršac
Vršac
25.11.2018 13:00
Hajduk 1912
1 : 1
OFK Vršac
Dunav
Stari Banovci
1 : 3
Kabel
Novi Sad
25.11.2018 13:00
Dunav
1 : 3
Kabel
Borac
Sakule
1 : 3
Omladinac
Novi Banovci
25.11.2018 13:00
Borac
1 : 3
Omladinac
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
1 : 1
Mokra Gora
Zubin Potok
25.11.2018 13:00
Proleter Mihajlovac
1 : 1
Mokra Gora
Polet (LJ)
Ljubić
0 : 2
Jedinstvo (Ub)
Ub
25.11.2018 11:00
Polet (LJ)
0 : 2
Jedinstvo (Ub)
Drina
Ljubovija
0 : 0
Mladi radnik 1926
Požarevac
25.11.2018 13:00
Drina
0 : 0
Mladi radnik 1926
Zaplanjac
Gadžin Han
1 : 2
SFS Borac
Paraćin
25.11.2018 13:00
Zaplanjac
1 : 2
SFS Borac
Car Konstantin
Niš
5 : 0
GFK Dubočica
Leskovac
25.11.2018 11:00
Car Konstantin
5 : 0
GFK Dubočica
Radan
Lebane
1 : 0
Budućnost
Popovac
25.11.2018 13:00
Radan
1 : 0
Budućnost
Crvena Zvezda
Mali Mokri Lug
1 : 3
Kolubara
Lazarevac
25.11.2018 13:00
Crvena Zvezda
1 : 3
Kolubara
Zvezdara
Beograd
3 : 2
BSK Borča
Borča
25.11.2018 13:00
Zvezdara
3 : 2
BSK Borča
Prva Iskra
Barič
1 : 5
IMT
Novi Beograd
25.11.2018 11:00
Prva Iskra
1 : 5
IMT
Stepojevac Vaga
Stepojevac
1 : 5
Jedinstvo
Surčin
25.11.2018 13:00
Stepojevac Vaga
1 : 5
Jedinstvo
ŽAK
Kikinda
1 : 2
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
25.11.2018 13:00
ŽAK
1 : 2
Jedinstvo (BK)
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
1 : 3
Hajduk (D)
Divoš
25.11.2018 13:00
Jedinstvo (SP)
1 : 3
Hajduk (D)
Tatra
Kisač
3 : 1
Podunavac
Belegiš
25.11.2018 13:00
Tatra
3 : 1
Podunavac
Hajduk (Č)
Čurug
0 : 4
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
25.11.2018 13:00
Hajduk (Č)
0 : 4
Podrinje
Jugović
Kać
0 : 0
Borac (Š)
Šajkaš
25.11.2018 13:00
Jugović
0 : 0
Borac (Š)
Budućnost
Mladenovo
0 : 1
Mladost (T)
Turija
25.11.2018 13:00
Budućnost
0 : 1
Mladost (T)
Tisa
Adorjan
4 : 0
Polet (K)
Karavukovo
25.11.2018 13:00
Tisa
4 : 0
Polet (K)
BSK
Bački Brestovac
2 : 3
OFK Vrbas
Vrbas
25.11.2018 13:00
BSK
2 : 3
OFK Vrbas
Tekstilac
Odžaci
0 : 3
Bajša
Bajša
25.11.2018 13:00
Tekstilac
0 : 3
Bajša
Mladost (B)
Bosilegrad
0 : 2
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
25.11.2018 13:00
Mladost (B)
0 : 2
Jedinstvo (GS)
Tanasko Rajić
Pirot
2 : 1
Jablanica
Medveđa
25.11.2018 11:00
Tanasko Rajić
2 : 1
Jablanica
OFK Niš
Niš
1 : 1
Balkanski
Dimitrovgrad
25.11.2018 13:00
OFK Niš
1 : 1
Balkanski
Vranjska Banja
Vranjska Banja
1 : 2
Pčinja
Trgovište
25.11.2018 13:00
Vranjska Banja
1 : 2
Pčinja
Mladost (M)
Medoševac
2 : 1
Pusta Reka
Bojnik
25.11.2018 13:00
Mladost (M)
2 : 1
Pusta Reka
Bošnjane
Bošnjane
2 : 2
Sloga
Despotovac
25.11.2018 13:00
Bošnjane
2 : 2
Sloga
Jastrebac (B)
Blace
1 : 1
Jastrebac (VŠ)
Veliki Šiljegovac
25.11.2018 13:00
Jastrebac (B)
1 : 1
Jastrebac (VŠ)
OFK Topličanin
Prokuplje
1 : 0
Morava 1918
Ćuprija
25.11.2018 13:00
OFK Topličanin
1 : 0
Morava 1918
Juhor
Obrež
5 : 0
Dragocvet
Dragocvet
25.11.2018 13:00
Juhor
5 : 0
Dragocvet
Žitorađa
Žitorađa
1 : 2
OFK Kosanica
Kuršumlija
25.11.2018 13:00
Žitorađa
1 : 2
OFK Kosanica
Napredak (D)
Drenovac
1 : 2
Župa
Aleksandrovac
25.11.2018 13:00
Napredak (D)
1 : 2
Župa
Jedinstvo (M)
Mijatovac
1 : 4
Rembas
Resavica
25.11.2018 13:00
Jedinstvo (M)
1 : 4
Rembas
Levač
Rekovac
3 : 1
OFK Lugomir
Rakitovo
25.11.2018 13:00
Levač
3 : 1
OFK Lugomir
Hajduk Veljko
Negotin
6 : 0
Orljane
Orljane
25.11.2018 13:00
Hajduk Veljko
6 : 0
Orljane
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
2 : 3
OFK Slatina
Bor
25.11.2018 13:00
Rudar Alpos
2 : 3
OFK Slatina
Timočanin
Knjaževac
4 : 0
Bukovik
Razanj
25.11.2018 13:00
Timočanin
4 : 0
Bukovik
Naša krila 1936
Belotinac
4 : 1
Đerdap
Kladovo
25.11.2018 13:00
Naša krila 1936
4 : 1
Đerdap
Malošište
Malošište
1 : 2
Moravica
Subotinac
25.11.2018 13:00
Malošište
1 : 2
Moravica
BSK Baćevac
Baćevac
1 : 0
Torlak
Kumodraž
25.11.2018 13:00
BSK Baćevac
1 : 0
Torlak
Sremčica
Sremčica
4 : 1
Studenski Grad
Novi Beograd
25.11.2018 13:00
Sremčica
4 : 1
Studenski Grad
Budućnost
Zvečka
2 : 1
Sopot
Sopot
25.11.2018 13:00
Budućnost
2 : 1
Sopot
Borac
Lazarevac
0 : 4
TEK Sloga
Veliki Crljeni
25.11.2018 10:00
Borac
0 : 4
TEK Sloga
Turbina
Vreoci
1 : 2
BSK Batajnica
Batajnica
25.11.2018 13:00
Turbina
1 : 2
BSK Batajnica
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
3 : 1
Vojvodina
Novo Miloševo
25.11.2018 13:00
Crvena Zvezda (RS)
3 : 1
Vojvodina
Borac
Aleksandrovo
1 : 0
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
25.11.2018 13:00
Borac
1 : 0
Mladost (BD)
Radnički 1911
Jaša Tomić
6 : 0
2. Oktobar
Kumane
25.11.2018 13:00
Radnički 1911
6 : 0
2. Oktobar
Naftagas
Elemir
3 : 1
Banat
Čenta
25.11.2018 13:00
Naftagas
3 : 1
Banat
Omladinac FAM
Botoš
5 : 2
Delija
Mokrin
25.11.2018 13:00
Omladinac FAM
5 : 2
Delija
Lehel
Mužlja
3 : 0
Rusanda
Melenci
25.11.2018 13:00
Lehel
3 : 0
Rusanda
Rusin
Ruski Krstur
3 : 0
Hercegovac
Gajdobra
25.11.2018 13:00
Rusin
3 : 0
Hercegovac
Radnički 1918
Ratkovo
1 : 5
Kulpin
Kulpin
25.11.2018 13:00
Radnički 1918
1 : 5
Kulpin
Lipar
Lipar
2 : 2
Polet (S)
Sivac
25.11.2018 13:00
Lipar
2 : 2
Polet (S)
Budućnost (P)
Parage
3 : 0
Kula
Kula
25.11.2018 13:00
Budućnost (P)
3 : 0
Kula
Slavija
Pivnice
2 : 1
OFK Odžaci
Odžaci
25.11.2018 13:00
Slavija
2 : 1
OFK Odžaci
Borac 46
Obrovac
2 : 0
Stari Grad
Bačka Palanka
25.11.2018 13:00
Borac 46
2 : 0
Stari Grad
Železničar
Inđija
4 : 0
Borac (M)
Martinci
25.11.2018 13:00
Železničar
4 : 0
Borac (M)
Kupinovo
Kupinovo
1 : 1
Donji Petrovci
Donji Petrovci
25.11.2018 13:00
Kupinovo
1 : 1
Donji Petrovci
Polet (NK)
Novi Karlovci
8 : 2
Graničar 1924
Adaševci
25.11.2018 13:00
Polet (NK)
8 : 2
Graničar 1924
Jadran
Golubinci
3 : 1
PSK Putinci
Putinci
25.11.2018 13:00
Jadran
3 : 1
PSK Putinci
Budućnost
Salaš Noćajski
0 : 2
Sloboda (DT)
Donji Tovarnik
25.11.2018 13:00
Budućnost
0 : 2
Sloboda (DT)
Borac (K)
Klenak
8 : 7
Sloven
Ruma
25.11.2018 13:00
Borac (K)
8 : 7
Sloven
Napredak
Popinci
2 : 0
Ljukovo
Ljukovo
25.11.2018 13:00
Napredak
2 : 0
Ljukovo
Plaskovac
Plaskovac
7 : 2
Mladi rudar 1954
Bukovik
25.11.2018 13:00
Plaskovac
7 : 2
Mladi rudar 1954
Preporod
Novi Žednik
1 : 2
Jadran
Feketić
25.11.2018 13:00
Preporod
1 : 2
Jadran
Vinogradar
Hajdukovo
1 : 1
Obilić
Novi Kneževac
25.11.2018 13:00
Vinogradar
1 : 1
Obilić
Đurđin
Đurđin
1 : 1
Proleter (RS)
Ravno Selo
25.11.2018 13:00
Đurđin
1 : 1
Proleter (RS)
Vojvodina
Bačko Gradište
6 : 2
Napredak
Nadalj
25.11.2018 13:00
Vojvodina
6 : 2
Napredak
Proleter (Nj)
Njegoševo
1 : 1
Senta
Senta
25.11.2018 13:00
Proleter (Nj)
1 : 1
Senta
Kolare
Kolare
2 : 5
Javor
Sladaja
25.11.2018 13:00
Kolare
2 : 5
Javor
Mladost (D)
Dublje
2 : 1
Hajduk
Čepure
25.11.2018 13:00
Mladost (D)
2 : 1
Hajduk
Juhor
Glavinci
4 : 0
Kušiljevo
Kušiljevo
25.11.2018 13:00
Juhor
4 : 0
Kušiljevo
Partizan
Glogovac
2 : 0
Napredak
Zlatovo
25.11.2018 13:00
Partizan
2 : 0
Napredak
OFK Bratstvo
Medveđa
2 : 0
Omladinac
Šaludovac
25.11.2018 13:00
OFK Bratstvo
2 : 0
Omladinac
Bratstvo
Međureč
4 : 2
OFK Batinac
Batinac
25.11.2018 13:00
Bratstvo
4 : 2
OFK Batinac
Mladost (S)
Sikirica
3 : 0
Resavac
Subotica
25.11.2018 13:00
Mladost (S)
3 : 0
Resavac
Ozrem
Ozrem
1 : 3
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
25.11.2018 13:00
Ozrem
1 : 3
Backovac Junajted
Zadrugar
Donja Trepča
2 : 3
Parmenac
Parmenac
25.11.2018 13:00
Zadrugar
2 : 3
Parmenac
Rakova
Rakova
4 : 2
Omladinac
Zablaće
25.11.2018 11:00
Rakova
4 : 2
Omladinac
Spartak
Trnava
4 : 1
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
25.11.2018 13:00
Spartak
4 : 1
Jedinstvo (GG)
Mladost
Preljina
2 : 4
Jedinstvo (K)
Konjevići
25.11.2018 13:00
Mladost
2 : 4
Jedinstvo (K)
Rudar
Bresnica
4 : 5
Slatina
Slatina
25.11.2018 13:00
Rudar
4 : 5
Slatina
Lunjevica
Lunjevica
0 : 1
Ovčar
Markovica
25.11.2018 13:00
Lunjevica
0 : 1
Ovčar
Lasta
Vitkovac
0 : 3
Omladinac
Novo Selo
25.11.2018 13:00
Lasta
0 : 3
Omladinac
13. April
Lomnica
0 : 1
Sloga (Ć)
Ćićevac
25.11.2018 13:00
13. April
0 : 1
Sloga (Ć)
Šanac
Šanac
5 : 3
Poljoprivrednik
Počekovina
25.11.2018 13:00
Šanac
5 : 3
Poljoprivrednik
Sloga (M)
Majdevo
6 : 0
Čitluk
Čitluk
25.11.2018 13:00
Sloga (M)
6 : 0
Čitluk
Donji Kopaonik
Razbojna
4 : 5
Jedinstvo 1936
Kruševac
25.11.2018 13:00
Donji Kopaonik
4 : 5
Jedinstvo 1936
Vinogradar
Zleginje
2 : 0
Mačkovac
Mačkovac
25.11.2018 13:00
Vinogradar
2 : 0
Mačkovac
FUD
Brus
2 : 3
Meševo
Meševo
25.11.2018 13:00
FUD
2 : 3
Meševo
Sloga (BO)
Bogosavac
6 : 2
Mladi Borac
Dublje
25.11.2018 13:00
Sloga (BO)
6 : 2
Mladi Borac
Cer
Jadranska Lešnica
3 : 3
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
25.11.2018 13:00
Cer
3 : 3
Sloga (LŠ)
Hajduk Stanko
Crna Bara
4 : 1
Podrinje
Lozničko Polje
25.11.2018 13:00
Hajduk Stanko
4 : 1
Podrinje
Karađorđe
Mišar
0 : 4
Mladost (PR)
Prnjavor
25.11.2018 13:00
Karađorđe
0 : 4
Mladost (PR)
Jedinstvo (ŠT)
Štitar
2 : 1
Duško
Klenje
25.11.2018 13:00
Jedinstvo (ŠT)
2 : 1
Duško
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
2 : 0
Jedinstvo 1945 (VL)
Vladimirci
25.11.2018 13:00
Jedinstvo (MZ)
2 : 0
Jedinstvo 1945 (VL)
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
4 : 0
Polet
Izbište
25.11.2018 13:00
Jedinstvo (V)
4 : 0
Polet
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
2 : 0
Crvena zvezda
Pavliš
25.11.2018 13:00
Sloga (BNS)
2 : 0
Crvena zvezda
Spartak 1911
Debeljača
1 : 1
Vojvodina (S)
Seleuš
25.11.2018 13:00
Spartak 1911
1 : 1
Vojvodina (S)
Potporanj
Potporanj
0 : 0
Dolina
Padina
25.11.2018 13:00
Potporanj
0 : 0
Dolina
Partizan (G)
Gaj
2 : 0
Vulturul
Grebenac
25.11.2018 13:00
Partizan (G)
2 : 0
Vulturul
Jugoslavija
Jabuka
0 : 2
Radnički (B)
Baranda
25.11.2018 13:00
Jugoslavija
0 : 2
Radnički (B)
Partizan (U)
Uljma
1 : 0
Dunav
Banatska Palanka
25.11.2018 13:00
Partizan (U)
1 : 0
Dunav
Sloga
Korman
4 : 4
Radnički 1947
Čapljinac
25.11.2018 13:00
Sloga
4 : 4
Radnički 1947
Doljevac
Doljevac
7 : 0
Padina
Padina
25.11.2018 13:00
Doljevac
7 : 0
Padina
Radnički 1924
Kočane
0 : 2
Zemljoradnik
Balajnac
25.11.2018 13:00
Radnički 1924
0 : 2
Zemljoradnik
Moravac
Čečina
1 : 3
Mladost (B)
Batušinac
25.11.2018 13:00
Moravac
1 : 3
Mladost (B)
Naisus 1977
Rožina
3 : 2
Napredak 2012
Krušje
25.11.2018 13:00
Naisus 1977
3 : 2
Napredak 2012
Palilula
Aleksinac
5 : 0
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
25.11.2018 13:00
Palilula
5 : 0
Crvena zvezda
Železničar Kusadak
Kusadak
2 : 1
Osipaonica
Osipaonica
25.11.2018 13:00
Železničar Kusadak
2 : 1
Osipaonica
Sloga (L)
Lugavčina
3 : 0
Pobeda
Golobok
25.11.2018 13:00
Sloga (L)
3 : 0
Pobeda
Proleter 1947
Vranovo
3 : 2
Sloga (M)
Miloševac
25.11.2018 13:00
Proleter 1947
3 : 2
Sloga (M)
Podunavac
Udovice
1 : 2
Sloboda
Lipe
25.11.2018 13:00
Podunavac
1 : 2
Sloboda
Polet
Trnovče
6 : 0
Bresje Superior
Velika Plana
25.11.2018 13:00
Polet
6 : 0
Bresje Superior
Sloga
Kobišnica
6 : 1
Brestovac
Borski Brestovac
25.11.2018 11:00
Sloga
6 : 1
Brestovac
Šarbanovac
Šarbanovac
6 : 3
Ključ
Podvrška
25.11.2018 13:00
Šarbanovac
6 : 3
Ključ
Nemetali
Donja Bela Reka
1 : 4
Bor 1919
Bor
25.11.2018 13:00
Nemetali
1 : 4
Bor 1919
Jadran
Kragujevac
3 : 2
Pobeda 1926
Beloševac
25.11.2018 13:00
Jadran
3 : 2
Pobeda 1926
Borac (D)
Drenovac
5 : 0
Šumadinac (KG)
Kragujevac
25.11.2018 13:00
Borac (D)
5 : 0
Šumadinac (KG)
Sloboda
Grbice
2 : 1
Sloga (D)
Desimirovac
25.11.2018 13:00
Sloboda
2 : 1
Sloga (D)
Slavija
Kragujevac
2 : 4
Jedinstvo
Petrovac
25.11.2018 13:00
Slavija
2 : 4
Jedinstvo
Budućnost
Resnik
2 : 0
Kutlovo
Kutlovo
25.11.2018 13:00
Budućnost
2 : 0
Kutlovo
Srbija
Ilićevo
2 : 2
21. oktobar
Kragujevac
25.11.2018 13:00
Srbija
2 : 2
21. oktobar
Erdoglija 1931
Kragujevac
2 : 2
Šumadija 1934
Drača
25.11.2018 13:00
Erdoglija 1931
2 : 2
Šumadija 1934
Mladost (P)
Pajazitovo
3 : 3
OFK Bagremar
Kragujevac
25.11.2018 13:00
Mladost (P)
3 : 3
OFK Bagremar
Čekmin
Čekmin
4 : 0
Jedinstvo (G)
Grdelica
25.11.2018 13:00
Čekmin
4 : 0
Jedinstvo (G)
Progres
Ladovica
1 : 2
Bobište
Bobište
25.11.2018 13:00
Progres
1 : 2
Bobište
OFK Brza
Brza
3 : 2
Umac
Miroševce
25.11.2018 13:00
OFK Brza
3 : 2
Umac
Mladost 1959
Vinarce
3 : 2
Kumarevo 65
Kumarevo
25.11.2018 13:00
Mladost 1959
3 : 2
Kumarevo 65
Zloćudovo
Zloćudovo
5 : 2
OFK Morava
Leskovac
25.11.2018 13:00
Zloćudovo
5 : 2
OFK Morava
Mladi borac
Živkovo
6 : 3
Polet
Stajkovce
25.11.2018 13:00
Mladi borac
6 : 3
Polet
Sloga
Lipovica
0 : 1
Vučje
Vučje
25.11.2018 13:00
Sloga
0 : 1
Vučje
Železničar
Brestovac
1 : 1
Šumadija
Razgojna
25.11.2018 13:00
Železničar
1 : 1
Šumadija
OFK Rtanj
Boljevac
0 : 3
Malinik
Podgorac
25.11.2018 13:00
OFK Rtanj
0 : 3
Malinik
Omladinac
Grezna
3 : 2
Sloga (M)
Minićevo
25.11.2018 13:00
Omladinac
3 : 2
Sloga (M)
Bučje Podvis
Bučje kod Knjaževca
1 : 1
Midžor (K)
Kalna
25.11.2018 13:00
Bučje Podvis
1 : 1
Midžor (K)
Trebič
Sokobanja
2 : 2
OFK 019
Zaječar
25.11.2018 13:00
Trebič
2 : 2
OFK 019
Kosovo
Zvezdan
1 : 1
Graničar
Veliki Izvor
25.11.2018 13:00
Kosovo
1 : 1
Graničar
Čegar 2013
Kamenica
3 : 2
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
25.11.2018 13:00
Čegar 2013
3 : 2
Jedinstvo (GM)
Morava
Krušce
5 : 1
Vrtište
Vrtište
25.11.2018 13:00
Morava
5 : 1
Vrtište
Rudar
Jelašnica
2 : 1
Mladost (L)
Lalinac
25.11.2018 11:00
Rudar
2 : 1
Mladost (L)
Budućnost
Prva Kutina
0 : 2
Palilulac
Niš
25.11.2018 13:00
Budućnost
0 : 2
Palilulac
Proleter
Donja Vrežina
1 : 1
Crvena zastava
Hum
25.11.2018 13:00
Proleter
1 : 1
Crvena zastava
Vulkan 1963
Brenica
1 : 1
Mladost (DK)
Donji Komren
25.11.2018 13:00
Vulkan 1963
1 : 1
Mladost (DK)
Stevan Nešticki
Leskovik
1 : 2
Sloboda
Gornja Vrežina
25.11.2018 13:00
Stevan Nešticki
1 : 2
Sloboda
Vrelo
Vrelo
0 : 3
Dimitrije Tucović
Ćelije
25.11.2018 13:30
Vrelo
0 : 3
Dimitrije Tucović
Čučuge
Čučuge
0 : 1
OFK Paljuvi
Paljuvi
25.11.2018 13:30
Čučuge
0 : 1
OFK Paljuvi
Vinogradar
Gudurica
1 : 1
Ševac
Kusić
25.11.2018 13:00
Vinogradar
1 : 1
Ševac
Mladost
Toljevac
3 : 0
Garevina
Garevina
25.11.2018 13:00
Mladost
3 : 0
Garevina
Omladinac
Pojate
1 : 2
Stari Trstenik
Stari Trstenik
25.11.2018 13:00
Omladinac
1 : 2
Stari Trstenik
Polet 57
Milutovac
4 : 1
Ušće
Grad Stalać
25.11.2018 13:00
Polet 57
4 : 1
Ušće
Beli Orlovi
Tobolac
1 : 5
14. Oktobar
Izbenica
25.11.2018 13:00
Beli Orlovi
1 : 5
14. Oktobar
Rubin
Donji Stupanj
2 : 4
Gradina
Pejovac
25.11.2018 13:00
Rubin
2 : 4
Gradina
Borac
Gornji Katun
1 : 2
Sloga (D)
Dašnica
25.11.2018 13:00
Borac
1 : 2
Sloga (D)
Trudbenik
Stalać
1 : 0
Sloga (L)
Lozna
25.11.2018 13:00
Trudbenik
1 : 0
Sloga (L)
Mladost (T)
Tečić
5 : 0
Vinorača
Vinorača
25.11.2018 13:00
Mladost (T)
5 : 0
Vinorača
Šantarovac
Šantarovac
1 : 1
Morava
Kočino Selo
25.11.2018 13:00
Šantarovac
1 : 1
Morava
Sinđelić 1934
Vojska
1 : 1
Mladost (G)
Gložane
25.11.2018 13:00
Sinđelić 1934
1 : 1
Mladost (G)
Blagotin
Belušić
2 : 3
Partizan
Majur
25.11.2018 13:00
Blagotin
2 : 3
Partizan
Morava
Ribare
2 : 0
Sloga
Voljavče
25.11.2018 13:00
Morava
2 : 0
Sloga
Budućnost
Miliva
4 : 1
Mladost (GM)
Gornja Mutnica
25.11.2018 13:00
Budućnost
4 : 1
Mladost (GM)
Mladost (J)
Jovac
6 : 0
Pomoravlje
Ostrikovac
25.11.2018 13:00
Mladost (J)
6 : 0
Pomoravlje
Rudar (St)
Stenjevac
4 : 0
Orlovi
Jasenovo
25.11.2018 13:00
Rudar (St)
4 : 0
Orlovi
Moravac 2015
Krušar
4 : 1
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
25.11.2018 13:00
Moravac 2015
4 : 1
Rudar (SR)
Napredak
Stubica
0 : 1
Istok 63
Plana
25.11.2018 13:00
Napredak
0 : 1
Istok 63
Hajduk
Višnjićevo
7 : 0
Mladost
Buđanovci
25.11.2018 13:00
Hajduk
7 : 0
Mladost
Krušedol
Krušedol
3 : 0
Napredak
Žarkovac
25.11.2018 13:00
Krušedol
3 : 0
Napredak
OFK Bikić
Bikić Do
0 : 0
BSK
Bešenovo
25.11.2018 13:00
OFK Bikić
0 : 0
BSK
Fruška Gora
Ruma
1 : 1
Sloga (Č)
Čalma
25.11.2018 10:00
Fruška Gora
1 : 1
Sloga (Č)
Šumar
Ogar
1 : 3
Donji Srem 2015
Pećinci
25.11.2018 13:00
Šumar
1 : 3
Donji Srem 2015
Obilić 1993
Kukujevci
1 : 0
Sloga (V)
Voganj
25.11.2018 13:00
Obilić 1993
1 : 0
Sloga (V)
Mitros
Sremska Mitrovica
4 : 3
Graničar
Obrež
25.11.2018 13:00
Mitros
4 : 3
Graničar
Fruškogorac
Manđeloš
0 : 3
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
25.11.2018 13:00
Fruškogorac
0 : 3
OFK Zeka Buljubaša
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
4 : 1
Radoje Domanović
Ovsište
25.11.2018 13:00
Trešnjevica
4 : 1
Radoje Domanović
Moravac
Pečenjevce
0 : 1
Radnički
Pertate
25.11.2018 13:00
Moravac
0 : 1
Radnički
Bratstvo
Bratmilovce
0 : 2
Sloboda
Donje Brijanje
25.11.2018 11:00
Bratstvo
0 : 2
Sloboda
BSK
Belanovce
4 : 0
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
25.11.2018 13:00
BSK
4 : 0
Veliko Trnjane
Marjan MB
Mala Biljanica
2 : 3
Milanovo
Milanovo
25.11.2018 13:00
Marjan MB
2 : 3
Milanovo
Lemind 1953
Leskovac
5 : 2
Plantaža
Donje Stopanje
25.11.2018 11:00
Lemind 1953
5 : 2
Plantaža
Tromedja
Majdan
0 : 4
Jadran
Sanad
25.11.2018 13:00
Tromedja
0 : 4
Jadran
Jedinstvo (M)
Martonoš
1 : 5
Horgoš 1911
Horgoš
25.11.2018 13:00
Jedinstvo (M)
1 : 5
Horgoš 1911
Bačka
Mol
3 : 0
Graničar
Đala
25.11.2018 13:00
Bačka
3 : 0
Graničar
Slavija
Banatsko Aranđelovo
2 : 3
AFK
Ada
25.11.2018 13:00
Slavija
2 : 3
AFK
Tisa
Padej
1 : 2
Šampion
Orom
25.11.2018 13:00
Tisa
1 : 2
Šampion
Potisje
Kanjiža
3 : 0
Hajduk
Podlokanj
25.11.2018 13:00
Potisje
3 : 0
Hajduk
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
0 : 3
Tornjoš
Tornjoš
25.11.2018 13:00
Jedinstvo (SK)
0 : 3
Tornjoš
Mršinci
Mršinci
3 : 2
Vujan
Prislonica
25.11.2018 13:30
Mršinci
3 : 2
Vujan
Malba
Žaočani
0 : 1
Mladost (A)
Atenica
25.11.2018 13:30
Malba
0 : 1
Mladost (A)
BIP
Čačak
4 : 1
Planinac
Vujetinci
25.11.2018 13:30
BIP
4 : 1
Planinac
Morava (K)
Katrga
6 : 4
Čačak 94
Čačak
25.11.2018 13:30
Morava (K)
6 : 4
Čačak 94
Kej
Čačak
3 : 0
Budućnost
Stančići
25.11.2018 13:30
Kej
3 : 0
Budućnost
7. Juli
Vodanj
2 : 1
Petlić SD 026
Smederevo
25.11.2018 13:00
7. Juli
2 : 1
Petlić SD 026
Lunjevac
Lunjevac
3 : 0
Drugovac
Drugovac
25.11.2018 13:00
Lunjevac
3 : 0
Drugovac
Stari Hrast 2018
Kulič-Šalinac
6 : 1
Vrbovac
Vrbovac
25.11.2018 13:00
Stari Hrast 2018
6 : 1
Vrbovac
Budućnost
Mala Krsna
0 : 3
Hajduk Veljko 1934
Dobri Do
25.11.2018 13:00
Budućnost
0 : 3
Hajduk Veljko 1934
Vučak
Vučak
4 : 2
OFK Slavija
Smederevo
25.11.2018 13:00
Vučak
4 : 2
OFK Slavija
Skobalj
Skobalj
2 : 2
Jezava
Smederevo
25.11.2018 13:00
Skobalj
2 : 2
Jezava
Mladost
Umčari
1 : 7
Hajduk
Kamendol
25.11.2018 16:00
Mladost
1 : 7
Hajduk
Napredak
Svojnovo
6 : 3
Budućnost
Lebina
25.11.2018 13:00
Napredak
6 : 3
Budućnost
Razvitak
Mirilovac
1 : 0
Jedinstvo
Ratare
25.11.2018 13:00
Razvitak
1 : 0
Jedinstvo
OFK Juhor 2016
Potočac
5 : 2
Radnik
Davidovac
25.11.2018 13:00
OFK Juhor 2016
5 : 2
Radnik
Šumadija
Trešnjevica
2 : 2
Heroj
Busilovac
25.11.2018 13:00
Šumadija
2 : 2
Heroj
Popovac
Popovac
1 : 3
ISK Izvor
Izvor
25.11.2018 13:00
Popovac
1 : 3
ISK Izvor
Sloga
Donje Vidovo
3 : 2
Donja Mutnica
Donja Mutnica
25.11.2018 13:00
Sloga
3 : 2
Donja Mutnica
Badince
Badince
2 : 2
Napredak
Bogojevce
25.11.2018 11:00
Badince
2 : 2
Napredak
Jašunja
Jašunja
3 : 4
Navalin
Navalin
25.11.2018 10:00
Jašunja
3 : 4
Navalin
Rudar 1973
Rudare
3 : 2
Veternica
Leskovac
25.11.2018 11:00
Rudar 1973
3 : 2
Veternica
Jedinstvo
Milorci
0 : 2
Budućnost 1995
Slatina
25.11.2018 11:00
Jedinstvo
0 : 2
Budućnost 1995
Vukona
Vukona
0 : 0
OFK Stublenica
Stublenica
25.11.2018 11:00
Vukona
0 : 0
OFK Stublenica
Sloga
Vrhovine
1 : 2
Murgaš
Murgaš
25.11.2018 11:00
Sloga
1 : 2
Murgaš
OFK Takovo
Takovo
0 : 3
Kolubara
Liso Polje
25.11.2018 11:00
OFK Takovo
0 : 3
Kolubara
Omladinac
Kalinovac
5 : 0
Brgule
Brgule
25.11.2018 11:00
Omladinac
5 : 0
Brgule
Mladost
Pretoke
0 : 6
Kruševica 1980
Kneževac
25.11.2018 13:00
Mladost
0 : 6
Kruševica 1980
Polet
Ljubić kod Knića
2 : 4
Čestin
Čestin
25.11.2018 13:00
Polet
2 : 4
Čestin
Kopaonik
Brus
6 : 0
Obilić
Mrmoš
25.11.2018 15:00
Kopaonik
6 : 0
Obilić
AFC Bournemouth
Bournemouth
1 : 2
Arsenal
London
25.11.2018 14:30
AFC Bournemouth
1 : 2
Arsenal
Wolverhampton
Wolverhampton
0 : 2
Huddersfield Town
Huddersfield
25.11.2018 17:00
Wolverhampton
0 : 2
Huddersfield Town
Athletic Club
Bilbao
1 : 1
Getafe
Getafe (Madrid)
25.11.2018 12:00
Athletic Club
1 : 1
Getafe
Espanyol
Barcelona
1 : 3
Girona
Girona
25.11.2018 18:30
Espanyol
1 : 3
Girona
Sevilla
Sevilla
1 : 0
Real Valladolid
Valladolid
25.11.2018 16:15
Sevilla
1 : 0
Real Valladolid
Villarreal
Villarreal
2 : 1
Real Betis
Sevilla
25.11.2018 20:45
Villarreal
2 : 1
Real Betis
Borussia Mönchengladbach
Mönchengladbach
4 : 1
Hannover 96
Hannover
25.11.2018 18:00
Borussia Mönchengladbach
4 : 1
Hannover 96
Freiburg
Freiburg im Breisgau
1 : 1
Werder
Bremen
25.11.2018 15:30
Freiburg
1 : 1
Werder
Bologna
Bologna
0 : 0
Fiorentina
Firenze
25.11.2018 15:00
Bologna
0 : 0
Fiorentina
Empoli
Empoli
3 : 2
Atalanta
Bergamo
25.11.2018 15:00
Empoli
3 : 2
Atalanta
Genoa
Genova
1 : 1
Sampdoria
Genova
25.11.2018 20:30
Genoa
1 : 1
Sampdoria
Lazio
Roma
1 : 1
Milan
Milano
25.11.2018 18:00
Lazio
1 : 1
Milan
Napoli
Napoli
0 : 0
Chievo
Verona
25.11.2018 15:00
Napoli
0 : 0
Chievo
Parma
Parma
2 : 1
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
25.11.2018 12:30
Parma
2 : 1
Sassuolo
Amiens SC
Amiens
1 : 3
Olympique Marseille
Marseille
25.11.2018 21:00
Amiens SC
1 : 3
Olympique Marseille
Montpellier
Montpellier
2 : 2
Rennes
Rennes
25.11.2018 15:00
Montpellier
2 : 2
Rennes
Nice
Nice
2 : 0
Lille
Villeneuve d'Ascq
25.11.2018 17:00
Nice
2 : 0
Lille
Spartak ŽK
Subotica
1 : 1
Trajal
Kruševac
25.11.2018 11:00
Spartak ŽK
1 : 1
Trajal
Internacional
Beograd
5 : 0
Inđija
Inđija
25.11.2018 13:00
Internacional
5 : 0
Inđija
BASK
Beograd
0 : 3
Čukarički
Beograd
25.11.2018 10:00
BASK
0 : 3
Čukarički
Vojvodina
Novi Sad
6 : 0
Radnički (N)
Niš
25.11.2018 13:00
Vojvodina
6 : 0
Radnički (N)
OFK Bačka (BP)
Bačka Palanka
3 : 4
Borac (NS)
Novi Sad
25.11.2018 10:00
OFK Bačka (BP)
3 : 4
Borac (NS)
Proleter (NS)
Novi Sad
4 : 2
RFK N.S. 1921
Novi Sad
25.11.2018 10:00
Proleter (NS)
4 : 2
RFK N.S. 1921
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
1 : 1
Dinamo 1945
Pančevo
25.11.2018 10:00
Radnički (SM)
1 : 1
Dinamo 1945
OFK Bačka (BP)
Bačka Palanka
3 : 1
Borac (NS)
Novi Sad
25.11.2018 12:00
OFK Bačka (BP)
3 : 1
Borac (NS)
Radnički (S)
Sombor
6 : 2
Inđija
Inđija
25.11.2018 12:00
Radnički (S)
6 : 2
Inđija
Spartak
Subotica
1 : 1
Dinamo 1945
Pančevo
25.11.2018 13:00
Spartak
1 : 1
Dinamo 1945
Studentski Grad MK
Novi Beograd
1 : 5
Crvena zvezda MK
Beograd
25.11.2018 17:30
Studentski Grad MK
1 : 5
Crvena zvezda MK

Košarka

Cedevita
Zagreb
104 : 75
Krka
Novo Mesto
25.11.2018 19:00
Cedevita
104 : 75
Krka
OKK Beograd
Beograd
91 : 81
Borac
Čačak
25.11.2018 12:00
OKK Beograd
91 : 81
Borac
Futog Tupanjac MD
Futog
84 : 80
Sloven
Ruma
25.11.2018 18:30
Futog Tupanjac MD
84 : 80
Sloven
Star
Novi Ledinci
94 : 88
Nova Pazova
Nova Pazova
25.11.2018 18:00
Star
94 : 88
Nova Pazova
Jablanica
Medveđa
58 : 63
Radnik
Surdulica
25.11.2018 16:00
Jablanica
58 : 63
Radnik
Prokuplje
Prokuplje
0 : 20
Dimitrovgrad
Dimitrovgrad
25.11.2018 13:00
Prokuplje
0 : 20
Dimitrovgrad
Smederevo 1953
Smederevo
76 : 61
Paraćin
Paraćin
25.11.2018 15:00
Smederevo 1953
76 : 61
Paraćin
Prva Petoletka
Trstenik
66 : 78
Radnički 1950
Kragujevac
25.11.2018 18:00
Prva Petoletka
66 : 78
Radnički 1950
Student
Bajina Bašta
67 : 75
Zlatar
Nova Varoš
25.11.2018 18:00
Student
67 : 75
Zlatar
Barajevo
Barajevo
79 : 72
Borča
Beograd
25.11.2018 12:30
Barajevo
79 : 72
Borča
Astra
Beograd
60 : 89
BKK Radnički
Beograd
25.11.2018 15:30
Astra
60 : 89
BKK Radnički
Ub
Ub
91 : 96
Mladost 2014
Ub
25.11.2018 19:00
Ub
91 : 96
Mladost 2014
Osečina
Osečina
89 : 49
Mix
Majur
25.11.2018 17:00
Osečina
89 : 49
Mix
Užice
Užice
63 : 99
Mileševac
Prijepolje
25.11.2018 16:00
Užice
63 : 99
Mileševac
Sava
Beograd
65 : 78
Žarkovo 2
Beograd
25.11.2018 12:40
Sava
65 : 78
Žarkovo 2
Umka Džez
Beograd
81 : 84
Mladenovac
Mladenovac
25.11.2018 20:00
Umka Džez
81 : 84
Mladenovac
Vitez
Beograd
71 : 59
Ras
Beograd
25.11.2018 14:20
Vitez
71 : 59
Ras
Cerak
Beograd
72 : 77
BASK
Beograd
25.11.2018 18:30
Cerak
72 : 77
BASK
Vizura
Beograd
90 : 89
Zvezdara
Beograd
25.11.2018 21:30
Vizura
90 : 89
Zvezdara
Umka Džez
Beograd
81 : 84
Mladenovac
Mladenovac
25.11.2018 20:00
Umka Džez
81 : 84
Mladenovac
Vitez
Beograd
71 : 59
Ras
Beograd
25.11.2018 14:20
Vitez
71 : 59
Ras
Sava
Beograd
65 : 78
Žarkovo 2
Beograd
25.11.2018 12:40
Sava
65 : 78
Žarkovo 2
Cerak
Beograd
72 : 77
BASK
Beograd
25.11.2018 18:30
Cerak
72 : 77
BASK
Duga
Šabac
66 : 59
Radnički 2016
Kragujevac
25.11.2018 15:00
Duga
66 : 59
Radnički 2016
Karaburma
Beograd
66 : 71
Radnički (Bg)
Beograd
25.11.2018 18:00
Karaburma
66 : 71
Radnički (Bg)
Sivac
Sivac
99 : 60
Jedinstvo
Novi Bečej
25.11.2018 14:45
Sivac
99 : 60
Jedinstvo
Proleter
Zrenjanin
66 : 59
Njegoš
Lovćenac
25.11.2018 15:00
Proleter
66 : 59
Njegoš
Gimnazijalac
Pirot
70 : 66
Sistem 2000
Smederevska Palanka
25.11.2018 18:00
Gimnazijalac
70 : 66
Sistem 2000

Odbojka

Banat
Vršac
3 : 2
Klek Srbijašume
Klek
25.11.2018 17:00
Banat
3 : 2
Klek Srbijašume
Dubočica
Leskovac
3 : 0
Srem Eaton
Sremska Mitrovica
25.11.2018 18:00
Dubočica
3 : 0
Srem Eaton
Borac (Par)
Paraćin
2 : 3
Mladost
Nova Pazova
25.11.2018 16:00
Borac (Par)
2 : 3
Mladost
Tehničar
Kraljevo
1 : 3
Lotus
Čačak
25.11.2018 19:00
Tehničar
1 : 3
Lotus
Ribnica 2
Kraljevo
2 : 3
Partizan
Lipljan
25.11.2018 17:00
Ribnica 2
2 : 3
Partizan
Dunav Volley
Novi Sad
3 : 1
Proleter
Zrenjanin
25.11.2018 12:30
Dunav Volley
3 : 1
Proleter
Vrbas
Vrbas
0 : 3
Kulpin
Kulpin
25.11.2018 18:00
Vrbas
0 : 3
Kulpin
Vojvodina NS Seme 2
Novi Sad
3 : 0
Hercegovina
Ravni Topolovac
25.11.2018 20:00
Vojvodina NS Seme 2
3 : 0
Hercegovina
Topličanin
Prokuplje
3 : 0
Topličanin 97
Prokuplje
25.11.2018 17:00
Topličanin
3 : 0
Topličanin 97
Vest
Šid
2 : 3
Vojvodina NS Seme 3
Novi Sad
25.11.2018 15:00
Vest
2 : 3
Vojvodina NS Seme 3
Botafogo
Novi Sad
3 : 0
Inđija
Inđija
25.11.2018 12:30
Botafogo
3 : 0
Inđija
Viner
Bor
1 : 3
Pin
Aleksinac
25.11.2018 15:00
Viner
1 : 3
Pin
Knjaževac
Knjaževac
0 : 3
Dunav Stars
Kladovo
25.11.2018 15:00
Knjaževac
0 : 3
Dunav Stars
Ruma
Ruma
3 : 2
Borac (Ča)
Čačak
25.11.2018 18:00
Ruma
3 : 2
Borac (Ča)
Dubočica
Leskovac
3 : 0
Majdanpek FBC
Majdanpek
25.11.2018 16:00
Dubočica
3 : 0
Majdanpek FBC
Jagodina
Jagodina
0 : 3
Desetka
Niš
25.11.2018 13:00
Jagodina
0 : 3
Desetka
Kuršumlija
Kuršumlija
3 : 0
Stampedo
Niš
25.11.2018 17:00
Kuršumlija
3 : 0
Stampedo
Elan Volej
Srbobran
1 : 3
Mladost (NP)
Nova Pazova
25.11.2018 15:30
Elan Volej
1 : 3
Mladost (NP)
Futog Vest
Futog
0 : 3
Novi Sad
Novi Sad
25.11.2018 21:00
Futog Vest
0 : 3
Novi Sad
Lavice 07
Novi Sad
3 : 2
Partizan
Sremski Karlovci
25.11.2018 14:00
Lavice 07
3 : 2
Partizan
Odbojka 013
Pančevo
3 : 2
Volley Stars
Kljajićevo
25.11.2018 12:00
Odbojka 013
3 : 2
Volley Stars
Stopanja
Stopanja
0 : 3
Mokra Gora
Zubin Potok
25.11.2018 12:00
Stopanja
0 : 3
Mokra Gora
Tutin
Tutin
3 : 1
Crnokosa Artos
Kosjerić
25.11.2018 16:00
Tutin
3 : 1
Crnokosa Artos
Sloboda S
Čačak
1 : 3
Novi Pazar
Novi Pazar
25.11.2018 15:00
Sloboda S
1 : 3
Novi Pazar
Partizan 2
Beograd
2 : 3
Ribnica
Mionica
25.11.2018 19:00
Partizan 2
2 : 3
Ribnica
Šumadija
Aranđelovac
3 : 0
Karadjordje
Topola
25.11.2018 19:00
Šumadija
3 : 0
Karadjordje
Akademija Singidunum
Beograd
1 : 3
Blok Aut
Beograd
25.11.2018 12:00
Akademija Singidunum
1 : 3
Blok Aut
Banat
Vršac
3 : 0
KI 0230
Kikinda
25.11.2018 14:00
Banat
3 : 0
KI 0230
Merkur
Bačka Palanka
3 : 1
Spartak 2
Subotica
25.11.2018 15:30
Merkur
3 : 1
Spartak 2
Štrand Volej
Novi Sad
3 : 1
Dunav Volej
Novi Sad
25.11.2018 20:15
Štrand Volej
3 : 1
Dunav Volej
Srem 2
Sremska Mitrovica
3 : 0
NS Tim
Novi Sad
25.11.2018 18:00
Srem 2
3 : 0
NS Tim
Star
Novi Sad
3 : 0
Jadran
Golubinci
25.11.2018 13:45
Star
3 : 0
Jadran
Beočin
Beočin
0 : 3
Bečej
Bečej
25.11.2018 17:30
Beočin
0 : 3
Bečej
Grbić
Bački Jarak
3 : 2
Novi Sad 2
Novi Sad
25.11.2018 15:30
Grbić
3 : 2
Novi Sad 2
Jasenica (SP)
Smederevska Palanka
0 : 3
Radnički
Kragujevac
25.11.2018 12:00
Jasenica (SP)
0 : 3
Radnički
Tvrđava
Smederevo
0 : 3
Carina
Smederevo
25.11.2018 13:30
Tvrđava
0 : 3
Carina
Knjaževac 2
Knjaževac
0 : 3
Đerdap
Kladovo
25.11.2018 18:00
Knjaževac 2
0 : 3
Đerdap
Bor 2
Bor
0 : 3
Timok
Zaječar
25.11.2018 18:00
Bor 2
0 : 3
Timok
Partizan
Beograd
0 : 3
Crvena zvezda
Beograd
25.11.2018 10:45
Partizan
0 : 3
Crvena zvezda
Lucky Star
Beograd
2 : 3
Železničar
Beograd
25.11.2018 09:00
Lucky Star
2 : 3
Železničar
Sterija
Novi Beograd
1 : 3
Kralj
Beograd
25.11.2018 09:00
Sterija
1 : 3
Kralj
AS
Beograd
0 : 3
Beograd
Beograd
25.11.2018 10:45
AS
0 : 3
Beograd
Lazarevac
Lazarevac
3 : 1
AS Batajnica
Batajnica
25.11.2018 12:30
Lazarevac
3 : 1
AS Batajnica
Akademija Singidunum
Beograd
3 : 1
Dunav
Beograd
25.11.2018 09:00
Akademija Singidunum
3 : 1
Dunav
SPAS
Beograd
0 : 3
Avala
Beograd
25.11.2018 10:45
SPAS
0 : 3
Avala
Beograd 2
Beograd
0 : 3
Volleyland 2
Rakovica
25.11.2018 12:45
Beograd 2
0 : 3
Volleyland 2
Vizurine Ajkulice
Beograd
3 : 0
21. maj
Beograd
25.11.2018 12:45
Vizurine Ajkulice
3 : 0
21. maj

Rukomet

Crvena zvezda
Beograd
26 : 25
Novi Pazar
Novi Pazar
25.11.2018 18:30
Crvena zvezda
26 : 25
Novi Pazar
Spartak Vojput
Subotica
31 : 21
Mokra Gora
Zubin Potok
25.11.2018 18:00
Spartak Vojput
31 : 21
Mokra Gora
Pobednik
Prijepolje
30 : 28
Topličanin
Prokuplje
25.11.2018 18:00
Pobednik
30 : 28
Topličanin
Dubočica 54
Leskovac
29 : 22
Zlatar
Nova Varoš
25.11.2018 16:30
Dubočica 54
29 : 22
Zlatar
Lavovi BP
Bačka Palanka
19 : 25
Proleter
Zrenjanin
25.11.2018 17:30
Lavovi BP
19 : 25
Proleter
Mladost TSK
Bački Jarak
31 : 21
Nova Pazova 1957
Nova Pazova
25.11.2018 18:00
Mladost TSK
31 : 21
Nova Pazova 1957
Mladost
Vršac
24 : 22
Crvena Zvezda
Mokrin
25.11.2018 20:00
Mladost
24 : 22
Crvena Zvezda
Metaloplastika 2
Šabac
17 : 26
Metalac Gorenje
Valjevo
25.11.2018 18:00
Metaloplastika 2
17 : 26
Metalac Gorenje
PKB
Padinska Skela
22 : 21
Smederevo
Smederevo
25.11.2018 18:00
PKB
22 : 21
Smederevo
Novi Beograd
Beograd
24 : 27
Sindjelić
Beograd
25.11.2018 18:30
Novi Beograd
24 : 27
Sindjelić
BASK Soko
Beograd
20 : 27
Partizan 2
Beograd
25.11.2018 18:30
BASK Soko
20 : 27
Partizan 2
Rakovica
Rakovica
23 : 23
Rekreativo
Beograd
25.11.2018 16:30
Rakovica
23 : 23
Rekreativo
Metalac
Kraljevo
36 : 36
Šamot 65 2
Aranđelovac
25.11.2018 15:00
Metalac
36 : 36
Šamot 65 2
Omladinac
Gornji Milanovac
28 : 31
Goč Merkur
Vrnjačka Banja
25.11.2018 19:00
Omladinac
28 : 31
Goč Merkur
Vlasotince
Vlasotince
39 : 25
Pirot
Pirot
25.11.2018 19:00
Vlasotince
39 : 25
Pirot
Pančevo
Pančevo
33 : 33
Metalac
Futog
25.11.2018 16:30
Pančevo
33 : 33
Metalac
Vojvoda Stepa
Vojvoda Stepa
37 : 34
Budućnost
Alibunar
25.11.2018 14:30
Vojvoda Stepa
37 : 34
Budućnost
Majdanpek
Majdanpek
36 : 20
Đerdap
Kladovo
25.11.2018 18:00
Majdanpek
36 : 20
Đerdap
Hajduk Veljko 2
Negotin
27 : 25
Arif Knjaz 1957
Knjazevac
25.11.2018 18:00
Hajduk Veljko 2
27 : 25
Arif Knjaz 1957
Arilje
Arilje
33 : 28
Krusevac
Krusevac
25.11.2018 19:00
Arilje
33 : 28
Krusevac
Užice
Užice
25 : 24
Beli andjeo
Prijepolje
25.11.2018 18:30
Užice
25 : 24
Beli andjeo
Vranje 1957 - 2
Vranje
25 : 20
Železničar 1949 - 2
Niš
25.11.2018 12:30
Vranje 1957 - 2
25 : 20
Železničar 1949 - 2
Nišava
Niš
26 : 17
Morava 84
Vladičin Han
25.11.2018 16:00
Nišava
26 : 17
Morava 84
Jadran
Feketić
35 : 28
Dolovo (Ž)
Dolovo
25.11.2018 17:30
Jadran
35 : 28
Dolovo (Ž)
Proleter (Ž)
Zrenjanin
26 : 27
Mladost
Srpska Crnja
25.11.2018 19:00
Proleter (Ž)
26 : 27
Mladost
Temerin
Temerin
16 : 22
Mokrin
Mokrin
25.11.2018 20:00
Temerin
16 : 22
Mokrin
Ravangrad
Sombor
28 : 41
Radnički
Bajmok
25.11.2018 16:00
Ravangrad
28 : 41
Radnički
Atenica
Čačak
25 : 29
Bekament Bukovička Banja 2
Aranđelovac
25.11.2018 18:30
Atenica
25 : 29
Bekament Bukovička Banja 2
Bor - RTB 2
Bor
20 : 18
Jagodina 2
Jagodina
25.11.2018 13:00
Bor - RTB 2
20 : 18
Jagodina 2

Vaterpolo

Taš 2000
Beograd
2 : 9
Vojvodina
Novi Sad
25.11.2018
Taš 2000
2 : 9
Vojvodina
Crvena zvezda
Beograd
4 : 6
Palilula
Beograd
25.11.2018
Crvena zvezda
4 : 6
Palilula

Futsal

SK Ekonomist
Beograd
4 : 4
Bečej
Bečej
25.11.2018 18:15
SK Ekonomist
4 : 4
Bečej
Partenon
Smederevska Palanka
7 : 2
Raška
Raška
25.11.2018 17:00
Partenon
7 : 2
Raška
Bele crkve
Kuršumlija
3 : 3
Timok 2013
Zaječar
25.11.2018 19:00
Bele crkve
3 : 3
Timok 2013
Miners
Majdanpek
4 : 5
Akademac
Niš
25.11.2018 19:30
Miners
4 : 5
Akademac
Oftal -C
Beograd
3 : 11
Palež
Obrenovac
25.11.2018 18:30
Oftal -C
3 : 11
Palež
Novi Sad
Novi Sad
7 : 6
Leteći Bajmočani
Bajmok
25.11.2018 21:00
Novi Sad
7 : 6
Leteći Bajmočani
Mićko trend
Novi Sad
9 : 3
Hajduk
Kula
25.11.2018 18:00
Mićko trend
9 : 3
Hajduk
Bezbednost 192
Valjevo
8 : 4
Aranđelovac
Aranđelovac
25.11.2018 14:00
Bezbednost 192
8 : 4
Aranđelovac
PP 192
Prijepolje
4 : 3
Šljivici
Ivanjica
25.11.2018 21:00
PP 192
4 : 3
Šljivici

Hokej

Crvena zvezda
Beograd
2 : 4
Triglav
Kranj
25.11.2018 16:15
Crvena zvezda
2 : 4
Triglav
Vojvodina
Novi sad
3 : 5
Mladost
Zagreb
25.11.2018 14:00
Vojvodina
3 : 5
Mladost
ECE Celje
Celje
1 : 2
Crvena zvezda
Beograd
25.11.2018 16:15
ECE Celje
1 : 2
Crvena zvezda