XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 562 utakmica za dan
Nedelja, 24 Mart 2019


Fudbal

Borac
Sakule
4 : 1
Radnički (ZR)
Zrenjanin
24.03.2019 15:00
Borac
4 : 1
Radnički (ZR)
Dunav
Stari Banovci
0 : 1
OFK Vršac
Vršac
24.03.2019 15:00
Dunav
0 : 1
OFK Vršac
Provo
Provo
0 : 0
Šumadija (A)
Aranđelovac
24.03.2019 14:30
Provo
0 : 0
Šumadija (A)
Drina
Ljubovija
2 : 0
Mokra Gora
Zubin Potok
24.03.2019 14:30
Drina
2 : 0
Mokra Gora
Polet (LJ)
Ljubić
2 : 1
FAP
Priboj
24.03.2019 11:00
Polet (LJ)
2 : 1
FAP
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
1 : 3
Jošanica
Novi Pazar
24.03.2019 14:30
Proleter Mihajlovac
1 : 3
Jošanica
SFS Borac
Paraćin
3 : 2
Dunav
Prahovo
24.03.2019 11:00
SFS Borac
3 : 2
Dunav
Temnić 1924
Varvarin
1 : 0
Moravac Orion
Mrštane
24.03.2019 16:00
Temnić 1924
1 : 0
Moravac Orion
Radan
Lebane
1 : 0
GFK Dubočica
Leskovac
24.03.2019 16:00
Radan
1 : 0
GFK Dubočica
Stepojevac Vaga
Stepojevac
3 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
24.03.2019 15:00
Stepojevac Vaga
3 : 1
Radnički (O)
Prva Iskra
Barič
1 : 0
BSK Borča
Borča
24.03.2019 11:00
Prva Iskra
1 : 0
BSK Borča
Zvezdara
Beograd
1 : 1
Crvena Zvezda
Mali Mokri Lug
24.03.2019 15:00
Zvezdara
1 : 1
Crvena Zvezda
Borac (Š)
Šajkaš
2 : 0
Podunavac
Belegiš
24.03.2019 15:00
Borac (Š)
2 : 0
Podunavac
Jugović
Kać
1 : 0
LSK Laćarak
Laćarak
24.03.2019 15:00
Jugović
1 : 0
LSK Laćarak
Hajduk (Č)
Čurug
0 : 6
Hajduk (D)
Divoš
24.03.2019 15:00
Hajduk (Č)
0 : 6
Hajduk (D)
Tatra
Kisač
0 : 3
Sloga (T)
Temerin
24.03.2019 15:00
Tatra
0 : 3
Sloga (T)
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
0 : 2
Radnički (Š)
Šid
24.03.2019 15:00
Jedinstvo (SP)
0 : 2
Radnički (Š)
Mladost (T)
Turija
1 : 1
Bačka
Pačir
24.03.2019 15:00
Mladost (T)
1 : 1
Bačka
Tavankut
Tavankut
4 : 2
Bajša
Bajša
24.03.2019 15:00
Tavankut
4 : 2
Bajša
Tekstilac
Odžaci
2 : 1
Mladost (BP)
Bački Petrovac
24.03.2019 15:00
Tekstilac
2 : 1
Mladost (BP)
Vodojaža
Grošnica
0 : 0
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
24.03.2019 14:30
Vodojaža
0 : 0
Novi Pazar 1928
Polet
Ratina
3 : 0
Goč
Vrnjačka Banja
24.03.2019 14:30
Polet
3 : 0
Goč
Real
Podunavci
2 : 0
Trepča
Kosovska Mitrovica
24.03.2019 14:30
Real
2 : 0
Trepča
Morava
Velika Plana
3 : 1
OFK Napredak
Markovac
24.03.2019 14:30
Morava
3 : 1
OFK Napredak
Rudar
Stamnica
1 : 0
VGSK
Veliko Gradište
24.03.2019 14:30
Rudar
1 : 0
VGSK
RSK
Rabrovo
2 : 0
Mladi borac
Veliko Orašje
24.03.2019 14:30
RSK
2 : 0
Mladi borac
Borac 1932
Ralja
3 : 0
Petar Dobrnjac
Dobrnje
24.03.2019 14:30
Borac 1932
3 : 0
Petar Dobrnjac
Partizan 1945
Darosava
3 : 0
Homoljac
Žagubica
24.03.2019 14:30
Partizan 1945
3 : 0
Homoljac
Udarnik
Lozovik
0 : 0
Zvižd
Kučevo
24.03.2019 14:30
Udarnik
0 : 0
Zvižd
Brezovica
Brezovica
2 : 0
OFK Osečina
Osečina
24.03.2019 14:30
Brezovica
2 : 0
OFK Osečina
Polet (T)
Trbušani
1 : 0
Prijevor
Prijevor
24.03.2019 14:30
Polet (T)
1 : 0
Prijevor
Orlovac
Mrčajevci
0 : 1
Sloga (BB)
Bajina Bašta
24.03.2019 14:30
Orlovac
0 : 1
Sloga (BB)
Sloga (S)
Sjenica
0 : 3
Zlatar
Nova Varoš
24.03.2019 14:30
Sloga (S)
0 : 3
Zlatar
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
2 : 3
Vlasina
Vlasotince
24.03.2019 16:00
Jedinstvo (GS)
2 : 3
Vlasina
Jedinstvo (P)
Pirot
3 : 1
Pusta Reka
Bojnik
24.03.2019 11:00
Jedinstvo (P)
3 : 1
Pusta Reka
Mladost (M)
Medoševac
4 : 0
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
24.03.2019 16:00
Mladost (M)
4 : 0
OFK Brzi Brod
Vranjska Banja
Vranjska Banja
1 : 1
Jablanica
Medveđa
24.03.2019 16:00
Vranjska Banja
1 : 1
Jablanica
OFK Niš
Niš
2 : 2
Mladost (B)
Bosilegrad
24.03.2019 16:00
OFK Niš
2 : 2
Mladost (B)
OFK Lugomir
Rakitovo
0 : 0
Župa
Aleksandrovac
24.03.2019 16:00
OFK Lugomir
0 : 0
Župa
Levač
Rekovac
0 : 0
OFK Kosanica
Kuršumlija
24.03.2019 16:00
Levač
0 : 0
OFK Kosanica
Jedinstvo (M)
Mijatovac
0 : 1
Dragocvet
Dragocvet
24.03.2019 16:00
Jedinstvo (M)
0 : 1
Dragocvet
Napredak (D)
Drenovac
5 : 4
Morava 1918
Ćuprija
24.03.2019 16:00
Napredak (D)
5 : 4
Morava 1918
Žitorađa
Žitorađa
5 : 2
Jastrebac (VŠ)
Veliki Šiljegovac
24.03.2019 16:00
Žitorađa
5 : 2
Jastrebac (VŠ)
Juhor
Obrež
1 : 1
Bošnjane
Bošnjane
24.03.2019 16:00
Juhor
1 : 1
Bošnjane
Majdanpek
Majdanpek
2 : 0
Đerdap
Kladovo
24.03.2019 16:00
Majdanpek
2 : 0
Đerdap
Moravica
Subotinac
3 : 4
Timok 1919
Zaječar
24.03.2019 16:00
Moravica
3 : 4
Timok 1919
Malošište
Malošište
4 : 0
Bukovik
Razanj
24.03.2019 16:00
Malošište
4 : 0
Bukovik
Naša krila 1936
Belotinac
2 : 0
OFK Slatina
Bor
24.03.2019 16:00
Naša krila 1936
2 : 0
OFK Slatina
Timočanin
Knjaževac
4 : 1
Orljane
Orljane
24.03.2019 16:00
Timočanin
4 : 1
Orljane
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
0 : 1
BSK
Bogovina
24.03.2019 16:00
Rudar Alpos
0 : 1
BSK
Torlak
Kumodraž
0 : 2
TEK Sloga
Veliki Crljeni
24.03.2019 10:00
Torlak
0 : 2
TEK Sloga
BSK Batajnica
Batajnica
2 : 1
Leštane
Leštane
24.03.2019 15:00
BSK Batajnica
2 : 1
Leštane
Borac
Lazarevac
3 : 1
Sopot
Sopot
24.03.2019 10:00
Borac
3 : 1
Sopot
Napredak
Medoševac
3 : 1
Studenski Grad
Novi Beograd
24.03.2019 15:00
Napredak
3 : 1
Studenski Grad
Budućnost
Zvečka
3 : 0
BSK Baćevac
Baćevac
24.03.2019 15:00
Budućnost
3 : 0
BSK Baćevac
Sremčica
Sremčica
2 : 0
Milutinac
Zemun
24.03.2019 15:00
Sremčica
2 : 0
Milutinac
Vojvodina
Novo Miloševo
0 : 2
Delija
Mokrin
24.03.2019 15:30
Vojvodina
0 : 2
Delija
Rusanda
Melenci
1 : 1
Banat
Čenta
24.03.2019 15:30
Rusanda
1 : 1
Banat
Lehel
Mužlja
0 : 0
Proleter 2006
Zrenjanin
24.03.2019 15:30
Lehel
0 : 0
Proleter 2006
Omladinac FAM
Botoš
5 : 3
2. Oktobar
Kumane
24.03.2019 15:30
Omladinac FAM
5 : 3
2. Oktobar
Naftagas
Elemir
2 : 0
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
24.03.2019 15:30
Naftagas
2 : 0
Mladost (BD)
Radnički 1911
Jaša Tomić
1 : 0
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
24.03.2019 15:30
Radnički 1911
1 : 0
Crvena Zvezda (RS)
Borac
Aleksandrovo
2 : 1
Mladost (L)
Lukićevo
24.03.2019 15:30
Borac
2 : 1
Mladost (L)
Hercegovac
Gajdobra
2 : 1
OFK Odžaci
Odžaci
24.03.2019 15:30
Hercegovac
2 : 1
OFK Odžaci
Stari Grad
Bačka Palanka
6 : 0
ŽAK
Sombor
24.03.2019 15:30
Stari Grad
6 : 0
ŽAK
Borac 46
Obrovac
2 : 2
Kula
Kula
24.03.2019 15:30
Borac 46
2 : 2
Kula
Slavija
Pivnice
2 : 1
Polet (S)
Sivac
24.03.2019 15:30
Slavija
2 : 1
Polet (S)
Budućnost (P)
Parage
1 : 0
Vojvodina (T)
Tovariševo
24.03.2019 15:30
Budućnost (P)
1 : 0
Vojvodina (T)
Lipar
Lipar
4 : 0
Rusin
Ruski Krstur
24.03.2019 15:30
Lipar
4 : 0
Rusin
Radnički 1918
Ratkovo
3 : 3
Krila Krajine
Bačka Palanka
24.03.2019 15:30
Radnički 1918
3 : 3
Krila Krajine
Borac (M)
Martinci
2 : 1
Sloven
Ruma
24.03.2019 15:00
Borac (M)
2 : 1
Sloven
Ljukovo
Ljukovo
2 : 1
Sloboda (DT)
Donji Tovarnik
24.03.2019 15:00
Ljukovo
2 : 1
Sloboda (DT)
Napredak
Popinci
2 : 0
PSK Putinci
Putinci
24.03.2019 15:00
Napredak
2 : 0
PSK Putinci
Borac (K)
Klenak
2 : 0
Graničar 1924
Adaševci
24.03.2019 15:00
Borac (K)
2 : 0
Graničar 1924
Budućnost
Salaš Noćajski
1 : 1
Donji Petrovci
Donji Petrovci
24.03.2019 15:00
Budućnost
1 : 1
Donji Petrovci
Jadran
Golubinci
2 : 2
Partizan
Vitojevci
24.03.2019 15:00
Jadran
2 : 2
Partizan
Polet (NK)
Novi Karlovci
0 : 0
Železničar
Inđija
24.03.2019 15:00
Polet (NK)
0 : 0
Železničar
Kupinovo
Kupinovo
0 : 1
Rudar
Vrdnik
24.03.2019 15:00
Kupinovo
0 : 1
Rudar
Prvi srpski ustanak
Orašac
1 : 1
Plaskovac
Plaskovac
24.03.2019 14:30
Prvi srpski ustanak
1 : 1
Plaskovac
Mladi rudar 1954
Bukovik
3 : 1
Vinča
Vinča (Topola)
24.03.2019 14:30
Mladi rudar 1954
3 : 1
Vinča
Mladost MG
Saranovo
0 : 1
Trnava
Donja Trnava
24.03.2019 14:30
Mladost MG
0 : 1
Trnava
Šumadinac (N)
Natalinci
4 : 3
Borac
Pajsijević
24.03.2019 14:30
Šumadinac (N)
4 : 3
Borac
Junkovac
Junkovac
1 : 1
Banja
Banja
24.03.2019 14:30
Junkovac
1 : 1
Banja
BSK
Belosavci
2 : 1
Omladinac
Donja Rača
24.03.2019 14:30
BSK
2 : 1
Omladinac
Index
Novi Sad
0 : 0
Mladost
Novi Sad
24.03.2019 10:00
Index
0 : 0
Mladost
TSK
Temerin
3 : 0
Fruškogorac
Sremska Kamenica
24.03.2019 15:30
TSK
3 : 0
Fruškogorac
OFK Sirig
Sirig
2 : 0
Šajkaš 1908
Kovilj
24.03.2019 15:30
OFK Sirig
2 : 0
Šajkaš 1908
Jedinstvo
Rumenka
4 : 0
Miletić
Mošorin
24.03.2019 15:30
Jedinstvo
4 : 0
Miletić
Bačka
Đurđevo
0 : 1
Fruškogorski partizan
Bukovac
24.03.2019 15:30
Bačka
0 : 1
Fruškogorski partizan
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
2 : 3
Jadran
Feketić
24.03.2019 15:30
Sutjeska
2 : 3
Jadran
Senta
Senta
1 : 1
Napredak
Nadalj
24.03.2019 15:30
Senta
1 : 1
Napredak
Proleter (Nj)
Njegoševo
1 : 0
Iskra
Kucura
24.03.2019 15:30
Proleter (Nj)
1 : 0
Iskra
Vojvodina
Bačko Gradište
3 : 2
Proleter (RS)
Ravno Selo
24.03.2019 15:30
Vojvodina
3 : 2
Proleter (RS)
Đurđin
Đurđin
1 : 0
Vinogradar
Hajdukovo
24.03.2019 15:30
Đurđin
1 : 0
Vinogradar
Javor
Sladaja
1 : 0
OFK Batinac
Batinac
24.03.2019 16:00
Javor
1 : 0
OFK Batinac
Resavac
Subotica
1 : 1
Omladinac
Šaludovac
24.03.2019 16:00
Resavac
1 : 1
Omladinac
Mladost (S)
Sikirica
3 : 0
Napredak
Zlatovo
24.03.2019 16:00
Mladost (S)
3 : 0
Napredak
Bratstvo
Međureč
1 : 3
Kušiljevo
Kušiljevo
24.03.2019 16:00
Bratstvo
1 : 3
Kušiljevo
OFK Bratstvo
Medveđa
2 : 1
Hajduk
Čepure
24.03.2019 16:00
OFK Bratstvo
2 : 1
Hajduk
Juhor
Glavinci
4 : 0
Kolare
Kolare
24.03.2019 16:00
Juhor
4 : 0
Kolare
Mladost (D)
Dublje
0 : 2
Mladost (K)
Koncarevo
24.03.2019 16:00
Mladost (D)
0 : 2
Mladost (K)
Zmaj
Zemun
0 : 2
Srem
Jakovo
24.03.2019 15:00
Zmaj
0 : 2
Srem
Balkan Mirijevo
Beograd
0 : 1
Borac (O)
Ostružnica
24.03.2019 15:00
Balkan Mirijevo
0 : 1
Borac (O)
Borac (P)
Progar
1 : 0
Institut
Zemun Polje
24.03.2019 15:00
Borac (P)
1 : 0
Institut
Poštar Zvezdara
Beograd
4 : 1
Crvenka
Borča
24.03.2019 15:00
Poštar Zvezdara
4 : 1
Crvenka
PKB Kovilovo
Kovilovo
3 : 0
Šumadinac
Bečmen
24.03.2019 15:00
PKB Kovilovo
3 : 0
Šumadinac
Atakante
Beograd
4 : 0
Sinđelić
Ugrinovci
24.03.2019 15:00
Atakante
4 : 0
Sinđelić
Duboko
Mala Moštanica
0 : 2
Strelac
Mislođin
24.03.2019 15:00
Duboko
0 : 2
Strelac
Rušanj
Rušanj
3 : 3
Borac
Arnajevo
24.03.2019 15:00
Rušanj
3 : 3
Borac
Šumadija
Šopić
3 : 0
Budućnost
Dudovica
24.03.2019 15:00
Šumadija
3 : 0
Budućnost
Omladinac
Veliko Polje
0 : 0
Zvezda
Konatice
24.03.2019 15:00
Omladinac
0 : 0
Zvezda
Lisović
Lisović
2 : 3
Mladost (C)
Cvetovac
24.03.2019 15:00
Lisović
2 : 3
Mladost (C)
Mladost (B)
Baroševac
0 : 3
Radnički
Rudovci
24.03.2019 15:00
Mladost (B)
0 : 3
Radnički
Boleč
Boleč
2 : 2
Kosmaj
Ralja
24.03.2019 15:00
Boleč
2 : 2
Kosmaj
Selo Mladenovac
Mladenovac
0 : 3
Kosmajac
Koraćica
24.03.2019 10:00
Selo Mladenovac
0 : 3
Kosmajac
Pudarci
Pudarci
2 : 1
Kovačevac
Kovačevac
24.03.2019 15:00
Pudarci
2 : 1
Kovačevac
Dunavac
Grocka
2 : 0
Velika Krsna
Velika Krsna
24.03.2019 15:00
Dunavac
2 : 0
Velika Krsna
Šumadija
Jagnjilo
3 : 0
Rabrovac
Rabrovac
24.03.2019 15:00
Šumadija
3 : 0
Rabrovac
Ropočevo
Ropočevo
0 : 2
Vinča
Vinča
24.03.2019 11:00
Ropočevo
0 : 2
Vinča
Jedinstvo (P)
Puhovo
1 : 0
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
24.03.2019 14:30
Jedinstvo (P)
1 : 0
Backovac Junajted
Ozrem
Ozrem
2 : 1
Zadrugar
Donja Trepča
24.03.2019 14:30
Ozrem
2 : 1
Zadrugar
Napredak
Svračkovci
1 : 0
Rakova
Rakova
24.03.2019 14:30
Napredak
1 : 0
Rakova
Omladinac
Zablaće
3 : 1
Mladost
Preljina
24.03.2019 14:30
Omladinac
3 : 1
Mladost
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
2 : 2
Rudar
Bresnica
24.03.2019 14:30
Jedinstvo (GG)
2 : 2
Rudar
Jedinstvo (K)
Konjevići
0 : 2
Lunjevica
Lunjevica
24.03.2019 14:30
Jedinstvo (K)
0 : 2
Lunjevica
Slatina
Slatina
0 : 1
Ovčar
Markovica
24.03.2019 14:30
Slatina
0 : 1
Ovčar
Gruža
Vitanovac
2 : 0
Radnik
Ušće
24.03.2019 15:00
Gruža
2 : 0
Radnik
Lasta
Vitkovac
0 : 0
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
24.03.2019 15:00
Lasta
0 : 0
Kraljevo Hajduk
Napredak
Gračac
1 : 3
Rudar
Baljevac
24.03.2019 15:00
Napredak
1 : 3
Rudar
Popovići Vrnjci
Vrnjci
1 : 3
Budućnost
Konarevo
24.03.2019 15:00
Popovići Vrnjci
1 : 3
Budućnost
Granit
Jošanička banja
1 : 4
OFK Ras
Novi Pazar
24.03.2019 15:00
Granit
1 : 4
OFK Ras
Ribnica
Jovac
2 : 0
Ibar
Mataruška Banja
24.03.2019 15:00
Ribnica
2 : 0
Ibar
Stubal
Stubal
0 : 1
Proleter
Pečenog
24.03.2019 15:00
Stubal
0 : 1
Proleter
Sloga (Ć)
Ćićevac
1 : 1
Mačkovac
Mačkovac
24.03.2019 15:30
Sloga (Ć)
1 : 1
Mačkovac
Meševo
Meševo
1 : 2
Jedinstvo 1936
Kruševac
24.03.2019 15:30
Meševo
1 : 2
Jedinstvo 1936
FUD
Brus
1 : 0
Kupci
Kupci
24.03.2019 15:30
FUD
1 : 0
Kupci
Vinogradar
Zleginje
5 : 2
Blagotin
Poljna
24.03.2019 15:30
Vinogradar
5 : 2
Blagotin
Donji Kopaonik
Razbojna
3 : 0
Mladost (DK)
Donji Katun
24.03.2019 15:30
Donji Kopaonik
3 : 0
Mladost (DK)
Sloga (M)
Majdevo
1 : 0
Šanac
Šanac
24.03.2019 15:30
Sloga (M)
1 : 0
Šanac
Mladi Borac
Dublje
3 : 0
Jedinstvo 1945 (VL)
Vladimirci
24.03.2019 15:00
Mladi Borac
3 : 0
Jedinstvo 1945 (VL)
Mladost (DD)
Donji Dobrić
2 : 0
Duško
Klenje
24.03.2019 15:00
Mladost (DD)
2 : 0
Duško
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
0 : 1
Mladost (PR)
Prnjavor
24.03.2019 15:00
Jedinstvo (MZ)
0 : 1
Mladost (PR)
Jedinstvo (ŠT)
Štitar
2 : 5
Podrinje
Lozničko Polje
24.03.2019 15:00
Jedinstvo (ŠT)
2 : 5
Podrinje
Karađorđe
Mišar
2 : 2
Sloga (BO)
Bogosavac
24.03.2019 15:00
Karađorđe
2 : 2
Sloga (BO)
Hajduk Stanko
Crna Bara
2 : 2
Cer
Jadranska Lešnica
24.03.2019 15:00
Hajduk Stanko
2 : 2
Cer
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
0 : 0
Spartak 1911
Debeljača
24.03.2019 15:00
Jedinstvo (V)
0 : 0
Spartak 1911
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
2 : 0
Potporanj
Potporanj
24.03.2019 15:00
Sloga (BNS)
2 : 0
Potporanj
Polet
Izbište
1 : 3
Partizan (G)
Gaj
24.03.2019 15:00
Polet
1 : 3
Partizan (G)
Crvena zvezda
Pavliš
0 : 4
Borac (St)
Starčevo
24.03.2019 15:00
Crvena zvezda
0 : 4
Borac (St)
Vojvodina (S)
Seleuš
1 : 4
Jedinstvo Stević
Kačarevo
24.03.2019 15:00
Vojvodina (S)
1 : 4
Jedinstvo Stević
Dolina
Padina
2 : 0
Jugoslavija
Jabuka
24.03.2019 15:00
Dolina
2 : 0
Jugoslavija
Vulturul
Grebenac
1 : 1
Partizan (U)
Uljma
24.03.2019 15:00
Vulturul
1 : 1
Partizan (U)
Strela
Ivanovo
0 : 0
Radnički (B)
Baranda
24.03.2019 15:00
Strela
0 : 0
Radnički (B)
Sloga (B)
Burovac
3 : 1
Rudar 2001
Kostolac
24.03.2019 14:30
Sloga (B)
3 : 1
Rudar 2001
Obilić
Živica
2 : 0
Železničar
Požarevac
24.03.2019 14:30
Obilić
2 : 0
Železničar
Mlava (ML)
Malo Laole
11 : 0
Makce
Makce
24.03.2019 14:30
Mlava (ML)
11 : 0
Makce
Borac (K)
Klenovnik
2 : 1
Budućnost
Vezičevo
24.03.2019 14:30
Borac (K)
2 : 1
Budućnost
Borac (Ž)
Žabari
5 : 0
Polet (SD)
Suvi Do
24.03.2019 14:30
Borac (Ž)
5 : 0
Polet (SD)
Omladinac (Š)
Šetonje
0 : 1
Pomoravlje
Vlaški Do
24.03.2019 14:30
Omladinac (Š)
0 : 1
Pomoravlje
Radnički 1947
Čapljinac
2 : 1
Radnički 1924
Kočane
24.03.2019 15:30
Radnički 1947
2 : 1
Radnički 1924
Padina
Padina
0 : 4
Rasovača
Rasovača
24.03.2019 15:30
Padina
0 : 4
Rasovača
Moravac
Zaplanjska Toponica
4 : 1
Moravac
Čečina
24.03.2019 15:30
Moravac
4 : 1
Moravac
Elid
Donji Dušnik
0 : 2
Naisus 1977
Rožina
24.03.2019 15:30
Elid
0 : 2
Naisus 1977
Zemljoradnik
Balajnac
2 : 1
Palilula
Aleksinac
24.03.2019 15:30
Zemljoradnik
2 : 1
Palilula
Mladost (B)
Batušinac
3 : 0
Napredak 2012
Krušje
24.03.2019 15:30
Mladost (B)
3 : 0
Napredak 2012
Sloga (L)
Lugavčina
0 : 0
Osipaonica
Osipaonica
24.03.2019
Sloga (L)
0 : 0
Osipaonica
Železničar Kusadak
Kusadak
6 : 0
Proleter 1947
Vranovo
24.03.2019
Železničar Kusadak
6 : 0
Proleter 1947
Pobeda
Golobok
3 : 1
Plana
Velika Plana
24.03.2019
Pobeda
3 : 1
Plana
SASK
Saraorci
1 : 2
Podunavac
Udovice
24.03.2019
SASK
1 : 2
Podunavac
Cerovac
Cerovac
1 : 0
Mladi radnik
Radinac
24.03.2019
Cerovac
1 : 0
Mladi radnik
Sloboda
Lipe
0 : 0
Polet
Trnovče
24.03.2019
Sloboda
0 : 0
Polet
Crvena zvezda
Suvodol
2 : 2
Bresje Superior
Velika Plana
24.03.2019
Crvena zvezda
2 : 2
Bresje Superior
Sloga
Kobišnica
5 : 1
Zlot
Zlot
24.03.2019 11:00
Sloga
5 : 1
Zlot
Branik
Štubik
2 : 0
Polom
Leskovo
24.03.2019 16:00
Branik
2 : 0
Polom
Radnički (K)
Klokočevac
2 : 0
Nemetali
Donja Bela Reka
24.03.2019 16:00
Radnički (K)
2 : 0
Nemetali
Ključ
Podvrška
2 : 1
Krivelj
Krivelj
24.03.2019 16:00
Ključ
2 : 1
Krivelj
Jastreb
Blace
2 : 1
Partizanski put
Grudaš
24.03.2019
Jastreb
2 : 1
Partizanski put
Svetlost Badnjevac
Badnjevac kod Žitorađe
3 : 0
NS Tatko
Stara Bozurna
24.03.2019
Svetlost Badnjevac
3 : 0
NS Tatko
Real
Jasenica (Žitorađa)
6 : 0
Pobeda
Donje Crnatovo
24.03.2019
Real
6 : 0
Pobeda
Kosovac
Prokuplje
4 : 1
Spartak
Gornja Trnava (Prokuplje)
24.03.2019
Kosovac
4 : 1
Spartak
Mladost 1982
Donji Drenovac
0 : 3
Jug Bogdan
Đakus
24.03.2019
Mladost 1982
0 : 3
Jug Bogdan
Akademija 10
Prokuplje
3 : 0
Borac
Držanovac
24.03.2019
Akademija 10
3 : 0
Borac
Dundjerski
Voljčinac
1 : 3
Omladinac
Podina
24.03.2019
Dundjerski
1 : 3
Omladinac
Polet
Samarinovac
0 : 0
Kaćuša
Kuršumlija
24.03.2019
Polet
0 : 0
Kaćuša
Dobrič
Pejkovac
3 : 0
Trbunje
Trbunje
24.03.2019
Dobrič
3 : 0
Trbunje
Dobrič
Pejkovac
6 : 0
Jastreb
Blace
24.03.2019 16:00
Dobrič
6 : 0
Jastreb
Tešnjar
Valjevo
2 : 2
ZSK
Valjevo
24.03.2019 14:00
Tešnjar
2 : 2
ZSK
Kolubara 2
Valjevo
5 : 0
Tulari
Tulari
24.03.2019 14:00
Kolubara 2
5 : 0
Tulari
Ribnikar
Pecka
0 : 3
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
24.03.2019 14:00
Ribnikar
0 : 3
Pepeljevac
Mladost
Dračić
0 : 3
Sovljak
Sovljak
24.03.2019 14:00
Mladost
0 : 3
Sovljak
Jadran
Kragujevac
1 : 2
Sloboda
Grbice
24.03.2019 15:00
Jadran
1 : 2
Sloboda
Korićani
Korićani
4 : 2
Slavija
Kragujevac
24.03.2019 15:00
Korićani
4 : 2
Slavija
Pobeda 1926
Beloševac
3 : 3
Budućnost
Resnik
24.03.2019 15:00
Pobeda 1926
3 : 3
Budućnost
Šumadinac (KG)
Kragujevac
1 : 2
Srbija
Ilićevo
24.03.2019 15:00
Šumadinac (KG)
1 : 2
Srbija
Jedinstvo
Petrovac
0 : 0
Mladost (P)
Pajazitovo
24.03.2019 15:00
Jedinstvo
0 : 0
Mladost (P)
Kutlovo
Kutlovo
2 : 0
OFK Bagremar
Kragujevac
24.03.2019 15:00
Kutlovo
2 : 0
OFK Bagremar
21. oktobar
Kragujevac
0 : 2
Šumadija 1934
Drača
24.03.2019 15:00
21. oktobar
0 : 2
Šumadija 1934
Lauš
Lopaš
1 : 2
Sečica
Seča reka
24.03.2019 14:30
Lauš
1 : 2
Sečica
Savinac
Visibaba
1 : 4
Crnokosa
Kosjerić
24.03.2019 14:30
Savinac
1 : 4
Crnokosa
Lazarica
Prilipac
4 : 4
Jedinstvo
Kalenić
24.03.2019 14:30
Lazarica
4 : 4
Jedinstvo
Ariljska rampa
Požega
2 : 0
Perućac
Perućac
24.03.2019 11:00
Ariljska rampa
2 : 0
Perućac
Omladinac
Zdravčići
0 : 0
Višesava
Bajina Bašta
24.03.2019 14:30
Omladinac
0 : 0
Višesava
Polet
Rasna
1 : 1
Jasen
Brodarevo
24.03.2019 14:30
Polet
1 : 1
Jasen
Jedinstvo (G)
Grdelica
0 : 0
Vučje
Vučje
24.03.2019 15:30
Jedinstvo (G)
0 : 0
Vučje
Šumadija
Razgojna
0 : 0
Polet
Stajkovce
24.03.2019 15:30
Šumadija
0 : 0
Polet
Železničar
Brestovac
1 : 3
OFK Morava
Leskovac
24.03.2019 15:30
Železničar
1 : 3
OFK Morava
Sloga
Lipovica
2 : 2
Kumarevo 65
Kumarevo
24.03.2019 15:30
Sloga
2 : 2
Kumarevo 65
Mladi borac
Živkovo
0 : 2
Umac
Miroševce
24.03.2019 15:30
Mladi borac
0 : 2
Umac
Zloćudovo
Zloćudovo
0 : 2
Bobište
Bobište
24.03.2019 15:30
Zloćudovo
0 : 2
Bobište
Mladost 1959
Vinarce
2 : 1
Čekmin
Čekmin
24.03.2019 15:30
Mladost 1959
2 : 1
Čekmin
OFK Brza
Brza
2 : 2
Progres
Ladovica
24.03.2019 15:30
OFK Brza
2 : 2
Progres
Graničar
Veliki Izvor
3 : 1
OFK Rtanj
Boljevac
24.03.2019 16:00
Graničar
3 : 1
OFK Rtanj
Osnić
Osnić
2 : 6
OFK 019
Zaječar
24.03.2019 16:00
Osnić
2 : 6
OFK 019
Kosovo
Zvezdan
4 : 0
Ozren
Sokobanja
24.03.2019 16:00
Kosovo
4 : 0
Ozren
Radnički 1946
Lubnica
0 : 0
Malinik
Podgorac
24.03.2019 16:00
Radnički 1946
0 : 0
Malinik
Bučje Podvis
Bučje kod Knjaževca
1 : 2
Omladinac
Grezna
24.03.2019 16:00
Bučje Podvis
1 : 2
Omladinac
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
1 : 0
Omladinac (GK)
Gornji Komren
24.03.2019 16:00
Jedinstvo (GM)
1 : 0
Omladinac (GK)
Stevan Nešticki
Leskovik
2 : 1
Mladost (DK)
Donji Komren
24.03.2019 16:00
Stevan Nešticki
2 : 1
Mladost (DK)
Vulkan 1963
Brenica
1 : 3
Crvena zastava
Hum
24.03.2019 16:00
Vulkan 1963
1 : 3
Crvena zastava
Proleter
Donja Vrežina
1 : 2
Palilulac
Niš
24.03.2019 16:00
Proleter
1 : 2
Palilulac
Budućnost
Prva Kutina
5 : 0
Mladost (L)
Lalinac
24.03.2019 16:00
Budućnost
5 : 0
Mladost (L)
Rudar
Jelašnica
1 : 1
Vrtište
Vrtište
24.03.2019 11:00
Rudar
1 : 1
Vrtište
Morava
Krušce
3 : 2
Čegar 2013
Kamenica
24.03.2019 16:00
Morava
3 : 2
Čegar 2013
Ternoci
Trnovac
2 : 0
Vihor
Žbevac
24.03.2019 15:00
Ternoci
2 : 0
Vihor
OFK Alakince
Alakince
0 : 2
Čelik
Belo polje
24.03.2019 15:00
OFK Alakince
0 : 2
Čelik
Trešnjevka
Lopardince
0 : 3
Mladost
Suvojnica
24.03.2019 15:00
Trešnjevka
0 : 3
Mladost
Lugina
Aliđerce
0 : 0
Pavlovac
Pavlovac
24.03.2019 15:00
Lugina
0 : 0
Pavlovac
Pambukovica
Pambukovica
2 : 2
Gunjevac
Gunjevac
24.03.2019 14:00
Pambukovica
2 : 2
Gunjevac
Dimitrije Tucović
Ćelije
6 : 0
Vrelo
Vrelo
24.03.2019 14:00
Dimitrije Tucović
6 : 0
Vrelo
Mladost
Vračević
0 : 2
Polet (DL)
Donji Lajkovac
24.03.2019 14:00
Mladost
0 : 2
Polet (DL)
OFK Paljuvi
Paljuvi
5 : 0
Polet (T)
Takovo
24.03.2019 14:00
OFK Paljuvi
5 : 0
Polet (T)
Jedinstvo
Dren
2 : 1
Pobednik
Piroman
24.03.2019 15:30
Jedinstvo
2 : 1
Pobednik
Polet
Grabovac
0 : 1
Posavina
Stubline
24.03.2019 15:30
Polet
0 : 1
Posavina
Rvati
Obrenovac
0 : 1
Skela
Skela
24.03.2019 15:30
Rvati
0 : 1
Skela
Belo Polje
Belo Polje
5 : 1
Sloga
Ratari
24.03.2019 15:30
Belo Polje
5 : 1
Sloga
Borac
Ušće
1 : 0
Krtinska
Krtinska
24.03.2019 15:30
Borac
1 : 0
Krtinska
Dinamo
Budisava
2 : 1
Obilić
Vilovo
24.03.2019 15:30
Dinamo
2 : 1
Obilić
Susek
Susek
2 : 0
Čenej
Čenej
24.03.2019 15:30
Susek
2 : 0
Čenej
OFK Futog
Futog
3 : 2
Hajduk
Gardinovci
24.03.2019 15:30
OFK Futog
3 : 2
Hajduk
Veternik
Veternik
3 : 0
Moskva
Budisava
24.03.2019 15:30
Veternik
3 : 0
Moskva
Vinogradar
Ledinci
4 : 4
Titel
Titel
24.03.2019 15:30
Vinogradar
4 : 4
Titel
Janošik
Janošik
0 : 4
Hajdučica
Hajdučica
24.03.2019 15:00
Janošik
0 : 4
Hajdučica
Karaš (K)
Kuštilj
0 : 1
Budućnost (A)
Alibunar
24.03.2019 15:00
Karaš (K)
0 : 1
Budućnost (A)
Sloga (M)
Margita
0 : 0
Ratar
Kruščica
24.03.2019 15:00
Sloga (M)
0 : 0
Ratar
Ševac
Kusić
2 : 0
Vinogradar
Gudurica
24.03.2019 15:00
Ševac
2 : 0
Vinogradar
Karaš (J)
Jasenovo
1 : 1
Borac (VG)
Vračev Gaj
24.03.2019 15:00
Karaš (J)
1 : 1
Borac (VG)
Partizan (K)
Kajtasovo
4 : 2
Dobrica
Dobrica
24.03.2019 15:00
Partizan (K)
4 : 2
Dobrica
Kamenorezac 76
Dublje
4 : 1
Sloga (D)
Dašnica
24.03.2019 15:30
Kamenorezac 76
4 : 1
Sloga (D)
Trudbenik
Stalać
1 : 1
14. Oktobar
Izbenica
24.03.2019 15:30
Trudbenik
1 : 1
14. Oktobar
Borac
Gornji Katun
1 : 4
Ušće
Grad Stalać
24.03.2019 15:30
Borac
1 : 4
Ušće
Beli Orlovi
Tobolac
0 : 2
Mladost
Toljevac
24.03.2019 15:30
Beli Orlovi
0 : 2
Mladost
Polet 57
Milutovac
2 : 2
Omladinac
Pojate
24.03.2019 15:30
Polet 57
2 : 2
Omladinac
Sloga
Voljavče
3 : 0
Mladost (G)
Gložane
24.03.2019 16:00
Sloga
3 : 0
Mladost (G)
Blagotin
Belušić
1 : 0
Jedinstvo (D)
Duboka (Jagodina)
24.03.2019 16:00
Blagotin
1 : 0
Jedinstvo (D)
Osaonica
Bagrdan
2 : 3
Morava
Kočino Selo
24.03.2019 16:00
Osaonica
2 : 3
Morava
Vinogradar
Crkvenac
1 : 3
Mladost (T)
Tečić
24.03.2019 16:00
Vinogradar
1 : 3
Mladost (T)
Kupinovac
Kupinovac
1 : 2
Šantarovac
Šantarovac
24.03.2019 16:00
Kupinovac
1 : 2
Šantarovac
Istok 63
Plana
0 : 2
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
24.03.2019 16:00
Istok 63
0 : 2
Rudar (SR)
Napredak
Stubica
3 : 0
Borac 1805
Ivankovac
24.03.2019 16:00
Napredak
3 : 0
Borac 1805
Moravac 2015
Krušar
2 : 3
Orlovi
Jasenovo
24.03.2019 16:00
Moravac 2015
2 : 3
Orlovi
Komanice
Komanice
5 : 1
Žabari
Žabari (Valjevo)
24.03.2019 14:00
Komanice
5 : 1
Žabari
Rakac Stave
Stave
2 : 1
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
24.03.2019 14:00
Rakac Stave
2 : 1
Milenko Pavlović
Rajac
Kadina Luka
4 : 1
Jadar 2013
Valjevo
24.03.2019 14:00
Rajac
4 : 1
Jadar 2013
Lukavac
Lukavac
5 : 2
Polet
Popučke
24.03.2019 14:00
Lukavac
5 : 2
Polet
Borac
Rajković
0 : 3
Stari drugari
Kadina Luka
24.03.2019 14:00
Borac
0 : 3
Stari drugari
Mladost (L)
Latković
1 : 4
Popadić
Popadić
24.03.2019 14:00
Mladost (L)
1 : 4
Popadić
Busije
Zemun
1 : 0
13. Maj
Zemun
24.03.2019 15:00
Busije
1 : 0
13. Maj
Rekreativo 011
Beograd
1 : 2
Mladi Proleter
Beograd
24.03.2019 10:00
Rekreativo 011
1 : 2
Mladi Proleter
Sparta Železnik
Železnik
1 : 0
Novi Beograd
Novi Beograd
24.03.2019 16:00
Sparta Železnik
1 : 0
Novi Beograd
Penjarol
Beograd
0 : 4
BUSK
Beograd
24.03.2019 10:00
Penjarol
0 : 4
BUSK
Umka
Umka
4 : 2
Šećeranac Ada
Beograd
24.03.2019 15:00
Umka
4 : 2
Šećeranac Ada
011
Beograd
10 : 1
Posavac Tišma
Boljevci
24.03.2019 12:00
011
10 : 1
Posavac Tišma
Krušedol
Krušedol
8 : 0
Mladost
Buđanovci
24.03.2019 14:30
Krušedol
8 : 0
Mladost
Hajduk
Višnjićevo
2 : 1
OFK Bikić
Bikić Do
24.03.2019 14:30
Hajduk
2 : 1
OFK Bikić
Napredak
Žarkovac
1 : 0
Fruška Gora
Ruma
24.03.2019 14:30
Napredak
1 : 0
Fruška Gora
BSK
Bešenovo
0 : 3
Šumar
Ogar
24.03.2019 14:30
BSK
0 : 3
Šumar
Sloga (Č)
Čalma
0 : 1
Obilić 1993
Kukujevci
24.03.2019 14:30
Sloga (Č)
0 : 1
Obilić 1993
Donji Srem 2015
Pećinci
2 : 1
Mitros
Sremska Mitrovica
24.03.2019 14:30
Donji Srem 2015
2 : 1
Mitros
Sloga (V)
Voganj
2 : 1
Fruškogorac
Manđeloš
24.03.2019 14:30
Sloga (V)
2 : 1
Fruškogorac
Graničar
Obrež
3 : 2
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
24.03.2019 14:30
Graničar
3 : 2
OFK Zeka Buljubaša
Rudar 2012
Babe
1 : 3
Popović
Popovići
24.03.2019 13:00
Rudar 2012
1 : 3
Popović
Nemenikuće
Nemenikuće
2 : 3
Mladost (G)
Guberevac
24.03.2019 11:00
Nemenikuće
2 : 3
Mladost (G)
Stojnik
Stojnik
3 : 3
Vis
Parcani
24.03.2019 15:00
Stojnik
3 : 3
Vis
Mladost (MI)
Mala Ivanča
8 : 1
Sibnica
Sibnica
24.03.2019 15:00
Mladost (MI)
8 : 1
Sibnica
Jovo Kursula
Cvetke
4 : 1
Partizan
Vrba
24.03.2019 15:00
Jovo Kursula
4 : 1
Partizan
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
1 : 2
Progorelica
Progorelica
24.03.2019 15:00
Jedinstvo (D)
1 : 2
Progorelica
Borac (A)
Adrani
0 : 5
Mladost
Vrdila
24.03.2019 15:00
Borac (A)
0 : 5
Mladost
Jedinstvo (G)
Godačica
3 : 2
Mineral 2015
Rudno
24.03.2019 15:00
Jedinstvo (G)
3 : 2
Mineral 2015
Lazac
Lazac
5 : 0
Metalac
Kraljevo
24.03.2019 15:00
Lazac
5 : 0
Metalac
Badnjevac
Badnjevac
1 : 1
Sloga (M)
Milatovac
24.03.2019 14:30
Badnjevac
1 : 1
Sloga (M)
Partizan
Bumbarevo Brdo
1 : 1
Mladi radnik
Dragušica
24.03.2019 14:30
Partizan
1 : 1
Mladi radnik
Mladost (R)
Rašković
1 : 0
Sloga (Z)
Zabojnica
24.03.2019 14:30
Mladost (R)
1 : 0
Sloga (Z)
Karađorđe (V)
Vučić
2 : 0
Omladinac-Šumadinac
Vučkovica
24.03.2019 11:00
Karađorđe (V)
2 : 0
Omladinac-Šumadinac
Jadar (ST)
Stupnica
2 : 0
Velika Reka
Velika Reka
24.03.2019 15:00
Jadar (ST)
2 : 0
Velika Reka
Antimon
Zajača
2 : 0
Milan Orlić
Novo Selo
24.03.2019 15:00
Antimon
2 : 0
Milan Orlić
Sloga
Straža
1 : 1
7. Juli
Bela Crkva
24.03.2019 15:00
Sloga
1 : 1
7. Juli
Vidojevica
Lešnica
4 : 2
Prva Iskra
Runjani
24.03.2019 15:00
Vidojevica
4 : 2
Prva Iskra
Rudar
Brasina
3 : 1
Mladost
Brezjak
24.03.2019 15:00
Rudar
3 : 1
Mladost
Jedinstvo
Zavlaka
2 : 2
Borac
Kozjak
24.03.2019 15:00
Jedinstvo
2 : 2
Borac
Kopljari
Kopljari
0 : 1
Brezovac
Brezovac
24.03.2019 14:30
Kopljari
0 : 1
Brezovac
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
2 : 2
Vrbica
Aranđelovac
24.03.2019 14:30
Trešnjevica
2 : 2
Vrbica
Jasenica
Božurnja
5 : 0
Šumadinac (S)
Stojnik
24.03.2019 14:30
Jasenica
5 : 0
Šumadinac (S)
Sloga
Zagorica
2 : 0
Borac
Kloka
24.03.2019 14:30
Sloga
2 : 0
Borac
Mladost (J)
Jelenac
6 : 1
Šamot
Aranđelovac
24.03.2019 14:30
Mladost (J)
6 : 1
Šamot
Radoje Domanović
Ovsište
1 : 0
Ranilović
Ranilović
24.03.2019 14:30
Radoje Domanović
1 : 0
Ranilović
Gradac
Konopnica
0 : 3
Milanovo
Milanovo
24.03.2019 15:30
Gradac
0 : 3
Milanovo
Lemind 1953
Leskovac
1 : 3
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
24.03.2019 11:00
Lemind 1953
1 : 3
Veliko Trnjane
Marjan MB
Mala Biljanica
2 : 1
Sloboda
Donje Brijanje
24.03.2019 15:30
Marjan MB
2 : 1
Sloboda
Mladost (B)
Batulovce
2 : 3
Real
Donja Jajina
24.03.2019 15:30
Mladost (B)
2 : 3
Real
BSK
Belanovce
1 : 2
Moravac
Pečenjevce
24.03.2019 15:30
BSK
1 : 2
Moravac
Bratstvo
Bratmilovce
2 : 0
Todorovce
Todorovce
24.03.2019 11:00
Bratstvo
2 : 0
Todorovce
Budućnost 1929 (ZM)
Zminjak
3 : 2
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
24.03.2019 15:00
Budućnost 1929 (ZM)
3 : 2
Budućnost (PD)
Gorki
Glušci
2 : 1
Sloboda
Salaš Crnobarski
24.03.2019 15:00
Gorki
2 : 1
Sloboda
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
2 : 0
OFK Šabac
Šabac
24.03.2019 15:00
Zadrugar
2 : 0
OFK Šabac
Premijer
Badovinci
3 : 4
Milicionar
Bogatić
24.03.2019 15:00
Premijer
3 : 4
Milicionar
Vlašić
Donje Crniljevo
1 : 0
Mladost
Pocerski Pričinović
24.03.2019 15:00
Vlašić
1 : 0
Mladost
Pričinović
Pocerski Pričinović
3 : 2
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
24.03.2019 15:00
Pričinović
3 : 2
Vojvoda Stepa Stepanović
Sloga (KR)
Krnić
1 : 2
Dobrava
Vukošić
24.03.2019 15:00
Sloga (KR)
1 : 2
Dobrava
Sloga (MA)
Matijevac
0 : 1
Rankovac
Nakučani
24.03.2019 15:00
Sloga (MA)
0 : 1
Rankovac
Sava
Mrđenovac
1 : 0
Provo 2015
Provo
24.03.2019 15:00
Sava
1 : 0
Provo 2015
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
2 : 2
AFK
Ada
24.03.2019 15:30
Jedinstvo (SK)
2 : 2
AFK
Potisje
Kanjiža
2 : 1
Graničar
Đala
24.03.2019 15:30
Potisje
2 : 1
Graničar
Tisa
Padej
4 : 3
Horgoš 1911
Horgoš
24.03.2019 15:30
Tisa
4 : 3
Horgoš 1911
Slavija
Banatsko Aranđelovo
1 : 1
Jadran
Sanad
24.03.2019 15:30
Slavija
1 : 1
Jadran
Bačka
Mol
4 : 1
Čoka
Čoka
24.03.2019 15:30
Bačka
4 : 1
Čoka
Jedinstvo (M)
Martonoš
2 : 1
Tromedja
Majdan
24.03.2019 15:30
Jedinstvo (M)
2 : 1
Tromedja
Sloga
Plavna
2 : 1
Bačka 1945
Bačka Palanka
24.03.2019 15:30
Sloga
2 : 1
Bačka 1945
Budućnost
Gložan
2 : 0
Borac
Vizić
24.03.2019 15:30
Budućnost
2 : 0
Borac
Naša Zvezda
Silbaš
3 : 1
Bačka (D)
Despotovo
24.03.2019 15:30
Naša Zvezda
3 : 1
Bačka (D)
Krivanj
Selenča
9 : 1
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
24.03.2019 15:30
Krivanj
9 : 1
Bački Hajduk
Neštin
Neštin
6 : 0
Slavija
Bođani
24.03.2019 15:30
Neštin
6 : 0
Slavija
Polet (V)
Voluja
2 : 3
Žika Marković Uča
Miljević
24.03.2019 14:30
Polet (V)
2 : 3
Žika Marković Uča
Desine
Desine
3 : 1
Sloga (M)
Mustapić
24.03.2019 14:30
Desine
3 : 1
Sloga (M)
Sloga (L)
Lučica
2 : 1
Polet (B)
Bikinje
24.03.2019 14:30
Sloga (L)
2 : 1
Polet (B)
Dizel
Bare
3 : 0
Stig 1955
Beranje
24.03.2019 14:30
Dizel
3 : 0
Stig 1955
Napredak 1934
Nabrđe
0 : 0
Vihor
Маljurevac
24.03.2019 14:30
Napredak 1934
0 : 0
Vihor
Napredak (P)
Poljana
1 : 4
Mladost (B)
Biskuplje
24.03.2019 14:30
Napredak (P)
1 : 4
Mladost (B)
Bata Bulić
Bistrica
1 : 2
Integral
Batuša
24.03.2019 14:30
Bata Bulić
1 : 2
Integral
BSK
Bošnjak
1 : 2
Omladinac (B)
Busur
24.03.2019 14:30
BSK
1 : 2
Omladinac (B)
Radnički (K)
Knežica
1 : 2
Napredak (S)
Simićevo
24.03.2019 14:30
Radnički (K)
1 : 2
Napredak (S)
Napredak 1936
Veliko Crniće
2 : 1
Sloga 1952
Veliki Popovac
24.03.2019 14:30
Napredak 1936
2 : 1
Sloga 1952
Koča Andjelković
Tekija
2 : 2
Napredak
Korbovo
24.03.2019 15:00
Koča Andjelković
2 : 2
Napredak
Mala Vrbica
Mala Vrbica
2 : 1
Kladušnica
Kladušnica
24.03.2019 15:00
Mala Vrbica
2 : 1
Kladušnica
Egeta
Brza Palanka
5 : 0
Omladinac
Vajuga
24.03.2019 15:00
Egeta
5 : 0
Omladinac
Lokomotiva
Novi Sip
2 : 0
Milutinovac
Milutinovac
24.03.2019 15:00
Lokomotiva
2 : 0
Milutinovac
Proleter
Mramorak
1 : 0
Stari Tamiš
Stari Tamiš
24.03.2019 15:00
Proleter
1 : 0
Stari Tamiš
BSK Bavanište
Bavanište
2 : 5
Budućnost
Banatski Brestovac
24.03.2019 15:00
BSK Bavanište
2 : 5
Budućnost
Dolovo
Dolovo
3 : 0
Omladinac
Deliblato
24.03.2019 15:00
Dolovo
3 : 0
Omladinac
Mladost
Vojlovica
3 : 0
Borac
Pločica
24.03.2019 15:00
Mladost
3 : 0
Borac
Jedinstvo
Dubovac
2 : 3
Kolonija
Kovin
24.03.2019 15:00
Jedinstvo
2 : 3
Kolonija
Pobeda
Samoš
0 : 3
Mundial
Pančevo
24.03.2019 15:00
Pobeda
0 : 3
Mundial
Unirea
Uzdin
2 : 3
Slavia
Kovačica
24.03.2019 15:00
Unirea
2 : 3
Slavia
Tempo
Sefkerin
1 : 0
Omladinac 1927
Opovo
24.03.2019 15:00
Tempo
1 : 0
Omladinac 1927
Kej
Čačak
3 : 1
Čačak 94
Čačak
24.03.2019
Kej
3 : 1
Čačak 94
Morava (K)
Katrga
1 : 2
Planinac
Vujetinci
24.03.2019
Morava (K)
1 : 2
Planinac
Prijatelji
Čačak
0 : 2
Mladost (A)
Atenica
24.03.2019
Prijatelji
0 : 2
Mladost (A)
Malba
Žaočani
0 : 1
Vujan
Prislonica
24.03.2019
Malba
0 : 1
Vujan
Lunjevac
Lunjevac
2 : 2
7. Juli
Vodanj
24.03.2019 14:30
Lunjevac
2 : 2
7. Juli
Drugovac
Drugovac
0 : 2
Landol
Landol
24.03.2019 14:30
Drugovac
0 : 2
Landol
Vrbovac
Vrbovac
1 : 3
Vučak
Vučak
24.03.2019 14:30
Vrbovac
1 : 3
Vučak
Skobalj
Skobalj
2 : 3
Budućnost
Mala Krsna
24.03.2019 14:30
Skobalj
2 : 3
Budućnost
Jezava
Smederevo
0 : 1
Zeppelin 026
Smederevo
24.03.2019 14:30
Jezava
0 : 1
Zeppelin 026
OFK Slavija
Smederevo
0 : 7
Stari Hrast 2018
Kulič-Šalinac
24.03.2019 14:30
OFK Slavija
0 : 7
Stari Hrast 2018
Mladost
Kruščić
1 : 0
Omladinac (D)
Deronje
24.03.2019 15:30
Mladost
1 : 0
Omladinac (D)
Partizan
Kupusina
2 : 2
Omladinac (B)
Bukovac
24.03.2019 15:30
Partizan
2 : 2
Omladinac (B)
Terekveš
Svilojevo
1 : 1
Zadrugar
Srpski Miletić
24.03.2019 15:30
Terekveš
1 : 1
Zadrugar
Jedinstvo
Ribarevo
3 : 4
Hajduk
Stapar
24.03.2019 15:30
Jedinstvo
3 : 4
Hajduk
Dunav
Bački Monoštor
0 : 4
Kordun
Kljajićevo
24.03.2019 15:30
Dunav
0 : 4
Kordun
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
5 : 1
OFK Šikara
Sombor
24.03.2019 15:30
Aleksa Šantić
5 : 1
OFK Šikara
Bukovica
Bukovica
1 : 7
Konjuh
Konjuh
24.03.2019
Bukovica
1 : 7
Konjuh
Zdravinje
Zdravinje
0 : 1
Čarapan
Kruševac
24.03.2019
Zdravinje
0 : 1
Čarapan
Rasina
Vitanovac
5 : 1
Kapidžija
Kapidžija
24.03.2019
Rasina
5 : 1
Kapidžija
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
2 : 0
Naupare
Naupare
24.03.2019
Gornji Stepoš
2 : 0
Naupare
Sebečevac
Sebečevac
4 : 0
Borac
Bivolje
24.03.2019
Sebečevac
4 : 0
Borac
Mudrakovac
Mudrakovac
0 : 0
Parunovac
Parunovac
24.03.2019
Mudrakovac
0 : 0
Parunovac
Mrovska
Mrovska
5 : 0
Sparta
Kaona
24.03.2019 16:00
Mrovska
5 : 0
Sparta
Verko
Suvo Selo
0 : 1
Polet
Jalovik
24.03.2019 11:00
Verko
0 : 1
Polet
Petrovac 74
Kujavica
4 : 0
Mladost (Z)
Zvezd
24.03.2019 11:00
Petrovac 74
4 : 0
Mladost (Z)
Torpedo
Lojanice
2 : 0
Skupljen 2013
Skupljen
24.03.2019 11:00
Torpedo
2 : 0
Skupljen 2013
Sloga
Donje Vidovo
4 : 0
ISK Izvor
Izvor
24.03.2019 15:30
Sloga
4 : 0
ISK Izvor
Popovac
Popovac
0 : 1
Heroj
Busilovac
24.03.2019 15:30
Popovac
0 : 1
Heroj
Šumadija
Trešnjevica
2 : 0
Radnik
Davidovac
24.03.2019 15:30
Šumadija
2 : 0
Radnik
OFK Juhor 2016
Potočac
1 : 0
Jedinstvo
Ratare
24.03.2019 15:30
OFK Juhor 2016
1 : 0
Jedinstvo
Razvitak
Mirilovac
1 : 3
Napredak
Svojnovo
24.03.2019 15:30
Razvitak
1 : 3
Napredak
BSK Buljane
Buljane
9 : 0
Budućnost
Lebina
24.03.2019 15:30
BSK Buljane
9 : 0
Budućnost
FSU Borac 2018
Gornji Bunibrod
0 : 2
Badince
Badince
24.03.2019 11:00
FSU Borac 2018
0 : 2
Badince
Atletiko
Donja Jajina
0 : 1
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
24.03.2019 11:00
Atletiko
0 : 1
Gornje Sinkovce
SU Donja Lomnica
Donja Lomnica
2 : 0
Veternica
Leskovac
24.03.2019 11:00
SU Donja Lomnica
2 : 0
Veternica
OFK Jelen
Jelenča
1 : 2
Cerić
Miokus
24.03.2019 11:00
OFK Jelen
1 : 2
Cerić
Jedinstvo
Mala Vranjska
0 : 1
OFK Varna
Varna
24.03.2019 11:00
Jedinstvo
0 : 1
OFK Varna
Mladost Slatina
Slatina
1 : 3
Korman
Korman (Šabac)
24.03.2019 11:00
Mladost Slatina
1 : 3
Korman
Rudar
Donje Crniljevo
3 : 2
Borac BTG
Batalage
24.03.2019 11:00
Rudar
3 : 2
Borac BTG
Galeb
Cerovac
2 : 0
Zablaće
Zablaće (Šabac)
24.03.2019 11:00
Galeb
2 : 0
Zablaće
Bojić
Bojić
1 : 2
Volujac
Volujac
24.03.2019 11:00
Bojić
1 : 2
Volujac
Mladost Svileuva
Svileuva
4 : 1
Žabar
Žabar
24.03.2019 11:00
Mladost Svileuva
4 : 1
Žabar
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
0 : 4
Omladinac
Slepčević
24.03.2019 11:00
POFK Letnjikovac
0 : 4
Omladinac
Culjković
Culjković
1 : 2
Lipolist
Lipolist
24.03.2019 11:00
Culjković
1 : 2
Lipolist
Dumača
Pocerski Metković
0 : 1
Borac
Šabac
24.03.2019 11:00
Dumača
0 : 1
Borac
Pocerina
Jevremovac
0 : 0
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
24.03.2019 15:00
Pocerina
0 : 0
OFK Letnjikovac 1983
Dokmir
Dokmir
1 : 0
Vukona
Vukona
24.03.2019 11:00
Dokmir
1 : 0
Vukona
Budućnost 1995
Slatina
1 : 1
Sloga
Vrhovine
24.03.2019 11:00
Budućnost 1995
1 : 1
Sloga
OFK Stublenica
Stublenica
1 : 0
OFK Takovo
Takovo
24.03.2019 11:00
OFK Stublenica
1 : 0
OFK Takovo
Murgaš
Murgaš
1 : 2
Zvizdar
Zvizdar
24.03.2019 11:00
Murgaš
1 : 2
Zvizdar
Kolubara
Liso Polje
1 : 3
Omladinac
Kalinovac
24.03.2019 11:00
Kolubara
1 : 3
Omladinac
Panonija
Lalić
2 : 3
SU Stanišić 1920
Stanišić
24.03.2019 15:30
Panonija
2 : 3
SU Stanišić 1920
Jedinstvo Lemeš
Svetozar Miletić
0 : 3
Graničar (R)
Riđica
24.03.2019 15:30
Jedinstvo Lemeš
0 : 3
Graničar (R)
Proleter
Jasenak
4 : 3
Zadrugar
Orašac (Obrenovac)
24.03.2019 15:30
Proleter
4 : 3
Zadrugar
Trstenica
Trstenica
2 : 0
Crvena Zastava
Obrenovac
24.03.2019 15:30
Trstenica
2 : 0
Crvena Zastava
Trgovački
Sremska Mitrovica
4 : 0
Borac (VR)
Veliki Radinci
24.03.2019 15:00
Trgovački
4 : 0
Borac (VR)
Planinac
Ležimir
2 : 1
Poletarac
Laćarak
24.03.2019 15:00
Planinac
2 : 1
Poletarac
Sloboda
Šašinci
2 : 0
Borac (R)
Radenković
24.03.2019 15:00
Sloboda
2 : 0
Borac (R)
Sloga
Zasavica I
1 : 1
Srem (SM)
Sremska Mitrovica
24.03.2019 15:00
Sloga
1 : 1
Srem (SM)
Jedinstvo
Kraljevci
1 : 0
Borac
Stejanovci
24.03.2019 15:30
Jedinstvo
1 : 0
Borac
Polet
Nikinci
3 : 2
Graničar
Grabovci
24.03.2019 15:30
Polet
3 : 2
Graničar
Vojvodina
Neradin
1 : 1
Jedinstvo (P)
Platičevo
24.03.2019 15:30
Vojvodina
1 : 1
Jedinstvo (P)
Hrtkovci
Hrtkovci
2 : 1
Sremac
Dobrinci
24.03.2019 15:30
Hrtkovci
2 : 1
Sremac
Fruškogorac
Mali Radinci
1 : 1
Jedinstvo (R)
Ruma
24.03.2019 15:30
Fruškogorac
1 : 1
Jedinstvo (R)
OFK Vinci
Vinci
1 : 5
Barič
Barič
24.03.2019 14:30
OFK Vinci
1 : 5
Barič
Električar
Šuvajić
4 : 0
Mrčkovac
Mrčkovac
24.03.2019 14:30
Električar
4 : 0
Mrčkovac
Borac 2016
Donja Kruševica
1 : 3
Mladost 1970
Radoševac
24.03.2019 14:30
Borac 2016
1 : 3
Mladost 1970
Berane
Berane
0 : 4
Kom
Podgorica
24.03.2019 15:00
Berane
0 : 4
Kom
Bokelj
Kotor
0 : 0
Dečić
Tuzi
24.03.2019 15:00
Bokelj
0 : 0
Dečić
Igalo
Herceg Novi
0 : 2
Otrant
Ulcinj
24.03.2019 15:00
Igalo
0 : 2
Otrant
Jezero
Plav
1 : 0
Arsenal
Tivat
24.03.2019 15:00
Jezero
1 : 0
Arsenal
OFK Mladost Lješkopolje 1970
Podgorica
2 : 2
Jedinstvo
Bijelo Polje
24.03.2019 15:00
OFK Mladost Lješkopolje 1970
2 : 2
Jedinstvo
Karioke
Podgorica
3 : 4
Ribnica
Podgorica
24.03.2019 13:00
Karioke
3 : 4
Ribnica
Polet Stars
Nikšić
2 : 3
Crvena stijena
Podgorica
24.03.2019 15:00
Polet Stars
2 : 3
Crvena stijena
Bratstvo
Cijevna
1 : 4
Drezga
Piperi
24.03.2019 15:00
Bratstvo
1 : 4
Drezga
Ibar
Rožaje
6 : 0
Napredak
Berane
24.03.2019 15:00
Ibar
6 : 0
Napredak
Sloga (SB)
Stari Bar
0 : 2
Hajduk
Bar
24.03.2019 14:30
Sloga (SB)
0 : 2
Hajduk
Spartak
Subotica
4 : 0
Crvena zvezda
Beograd
24.03.2019 14:00
Spartak
4 : 0
Crvena zvezda
Rad
Beograd
2 : 1
Kolubara
Lazarevac
24.03.2019 15:00
Rad
2 : 1
Kolubara
Zemun
Zemun
5 : 1
Lavice Dubočica
Leskovac
24.03.2019 13:00
Zemun
5 : 1
Lavice Dubočica