31.03
15:30
Železničar
Kabel
0
1
|
31.03.2019 15:30 | Železničar | 0 : 1 | Kabel |
31.03
15:30
Proleter Mihajlovac
Provo
2
1
|
31.03.2019 15:30 | Proleter Mihajlovac | 2 : 1 | Provo |
31.03
11:00
Car Konstantin
Jedinstvo (B)
3
1
|
31.03.2019 11:00 | Car Konstantin | 3 : 1 | Jedinstvo (B) | |||||
31.03
16:00
Zaplanjac
Radan
1
3
|
31.03.2019 16:00 | Zaplanjac | 1 : 3 | Radan | |||||
31.03
16:00
Pukovac
Trstenik PPT
2
2
|
31.03.2019 16:00 | Pukovac | 2 : 2 | Trstenik PPT | |||||
31.03
16:00
Budućnost
Jagodina Tabane
2
1
|
31.03.2019 16:00 | Budućnost | 2 : 1 | Jagodina Tabane | |||||
31.03
16:00
Radnički (P)
Temnić 1924
2
1
|
31.03.2019 16:00 | Radnički (P) | 2 : 1 | Temnić 1924 |
31.03
15:30
Zvezdara
Radnički (NB)
0
1
|
31.03.2019 15:30 | Zvezdara | 0 : 1 | Radnički (NB) | |||||
31.03
15:30
Crvena Zvezda
GSP Polet Dorćol
1
1
|
31.03.2019 15:30 | Crvena Zvezda | 1 : 1 | GSP Polet Dorćol | |||||
31.03
11:00
Brodarac
Lokomotiva
1
0
|
31.03.2019 11:00 | Brodarac | 1 : 0 | Lokomotiva | |||||
31.03
15:30
Kolubara
Prva Iskra
2
1
|
31.03.2019 15:30 | Kolubara | 2 : 1 | Prva Iskra |
31.03
15:30
ŽAK
BAK
3
2
|
31.03.2019 15:30 | ŽAK | 3 : 2 | BAK | |||||
31.03
15:30
Vojvodina 1928
Jedinstvo (NB)
2
0
|
31.03.2019 15:30 | Vojvodina 1928 | 2 : 0 | Jedinstvo (NB) | |||||
31.03
15:30
Mladost (O)
Kikinda 1909
2
1
|
31.03.2019 15:30 | Mladost (O) | 2 : 1 | Kikinda 1909 |
31.03
15:30
Sremac Vojka
Jedinstvo (SP)
0
1
|
31.03.2019 15:30 | Sremac Vojka | 0 : 1 | Jedinstvo (SP) | |||||
31.03
15:30
Hajduk (B)
Tatra
1
0
|
31.03.2019 15:30 | Hajduk (B) | 1 : 0 | Tatra | |||||
31.03
15:30
Hajduk (D)
Jugović
0
2
|
31.03.2019 15:30 | Hajduk (D) | 0 : 2 | Jugović | |||||
31.03
15:30
LSK Laćarak
Borac (Š)
2
0
|
31.03.2019 15:30 | LSK Laćarak | 2 : 0 | Borac (Š) | |||||
31.03
15:30
Podunavac
Podrinje
1
0
|
31.03.2019 15:30 | Podunavac | 1 : 0 | Podrinje |
31.03
15:30
Tisa
BSK
2
1
|
31.03.2019 15:30 | Tisa | 2 : 1 | BSK | |||||
31.03
15:30
Budućnost
Radnički (S)
0
2
|
31.03.2019 15:30 | Budućnost | 0 : 2 | Radnički (S) | |||||
31.03
15:30
Mladost (BP)
Crvenka
1
1
|
31.03.2019 15:30 | Mladost (BP) | 1 : 1 | Crvenka | |||||
31.03
15:30
Radnički 1912
Tavankut
3
2
|
31.03.2019 15:30 | Radnički 1912 | 3 : 2 | Tavankut | |||||
31.03
15:30
Bajša
Bačka
3
2
|
31.03.2019 15:30 | Bajša | 3 : 2 | Bačka |
31.03
15:30
Novi Pazar 1928
Sušica
2
3
|
31.03.2019 15:30 | Novi Pazar 1928 | 2 : 3 | Sušica | |||||
31.03
15:30
Bane 1931
Sloga
1
4
|
31.03.2019 15:30 | Bane 1931 | 1 : 4 | Sloga | |||||
31.03
15:30
Karađorđe
Šumadija 1903
2
2
|
31.03.2019 15:30 | Karađorđe | 2 : 2 | Šumadija 1903 | |||||
31.03
15:30
Šumadija (T)
Apolon 2018
2
0
|
31.03.2019 15:30 | Šumadija (T) | 2 : 0 | Apolon 2018 |
31.03
15:30
OFK Napredak
Udarnik
1
0
|
31.03.2019 15:30 | OFK Napredak | 1 : 0 | Udarnik | |||||
31.03
15:30
Zvižd
Partizan 1945
0
0
|
31.03.2019 15:30 | Zvižd | 0 : 0 | Partizan 1945 | |||||
31.03
15:30
Homoljac
Borac 1932
0
3
|
31.03.2019 15:30 | Homoljac | 0 : 3 | Borac 1932 | |||||
31.03
15:30
Petar Dobrnjac
RSK
1
2
|
31.03.2019 15:30 | Petar Dobrnjac | 1 : 2 | RSK | |||||
31.03
15:30
OFK Aranđelovac 1979
Morava
2
1
|
31.03.2019 15:30 | OFK Aranđelovac 1979 | 2 : 1 | Morava |
31.03
15:30
Železničar
Brezovica
2
0
|
31.03.2019 15:30 | Železničar | 2 : 0 | Brezovica | |||||
31.03
15:30
OFK Osečina
Ribnica
0
2
|
31.03.2019 15:30 | OFK Osečina | 0 : 2 | Ribnica | |||||
31.03
15:30
Vrelo Sport
Spartak 1924
0
3
|
31.03.2019 15:30 | Vrelo Sport | 0 : 3 | Spartak 1924 | |||||
31.03
15:30
Borac
Radnički (V)
2
3
|
31.03.2019 15:30 | Borac | 2 : 3 | Radnički (V) | |||||
31.03
15:30
Radnički Stobeks
Radnički Šabački
0
4
|
31.03.2019 15:30 | Radnički Stobeks | 0 : 4 | Radnički Šabački | |||||
31.03
15:30
Radjevac
Zadrugar
1
1
|
31.03.2019 15:30 | Radjevac | 1 : 1 | Zadrugar | |||||
31.03
15:30
OFK Divci
Mačva 2005
2
3
|
31.03.2019 15:30 | OFK Divci | 2 : 3 | Mačva 2005 |
31.03
15:30
Sloboda
Sloga (S)
2
1
|
31.03.2019 15:30 | Sloboda | 2 : 1 | Sloga (S) | |||||
31.03
15:30
Zlatar
Budućnost
0
1
|
31.03.2019 15:30 | Zlatar | 0 : 1 | Budućnost | |||||
31.03
11:00
Jedinstvo Putevi
Orlovac
1
0
|
31.03.2019 11:00 | Jedinstvo Putevi | 1 : 0 | Orlovac | |||||
31.03
15:30
Polimlje
Polet (T)
1
0
|
31.03.2019 15:30 | Polimlje | 1 : 0 | Polet (T) | |||||
31.03
15:30
Prijevor
LFK Mladost
0
0
|
31.03.2019 15:30 | Prijevor | 0 : 0 | LFK Mladost |
31.03
11:00
Tanasko Rajić
OFK Niš
1
1
|
31.03.2019 11:00 | Tanasko Rajić | 1 : 1 | OFK Niš | |||||
31.03
16:00
Mladost (B)
Vranjska Banja
1
0
|
31.03.2019 16:00 | Mladost (B) | 1 : 0 | Vranjska Banja | |||||
31.03
16:00
Jablanica
Mladost (M)
1
6
|
31.03.2019 16:00 | Jablanica | 1 : 6 | Mladost (M) | |||||
31.03
16:00
OFK Brzi Brod
Sloga
2
0
|
31.03.2019 16:00 | OFK Brzi Brod | 2 : 0 | Sloga |
31.03
16:00
Bošnjane
Žitorađa
1
0
|
31.03.2019 16:00 | Bošnjane | 1 : 0 | Žitorađa | |||||
31.03
16:00
Jastrebac (VŠ)
Napredak (D)
1
1
|
31.03.2019 16:00 | Jastrebac (VŠ) | 1 : 1 | Napredak (D) | |||||
31.03
16:00
Morava 1918
Jedinstvo (M)
3
4
|
31.03.2019 16:00 | Morava 1918 | 3 : 4 | Jedinstvo (M) | |||||
31.03
16:00
Dragocvet
Levač
1
0
|
31.03.2019 16:00 | Dragocvet | 1 : 0 | Levač | |||||
31.03
16:00
Župa
Rembas
1
2
|
31.03.2019 16:00 | Župa | 1 : 2 | Rembas |
31.03
16:00
Hajduk Veljko
Rudar Alpos
4
0
|
31.03.2019 16:00 | Hajduk Veljko | 4 : 0 | Rudar Alpos | |||||
31.03
16:00
Orljane
Svrljig
1
1
|
31.03.2019 16:00 | Orljane | 1 : 1 | Svrljig | |||||
31.03
16:00
Kablovi
Naša krila 1936
3
0
|
31.03.2019 16:00 | Kablovi | 3 : 0 | Naša krila 1936 | |||||
31.03
16:00
OFK Slatina
Malošište
4
3
|
31.03.2019 16:00 | OFK Slatina | 4 : 3 | Malošište | |||||
31.03
16:00
Bukovik
Moravica
2
1
|
31.03.2019 16:00 | Bukovik | 2 : 1 | Moravica |
31.03
15:30
Sremčica
Torlak
1
1
|
31.03.2019 15:30 | Sremčica | 1 : 1 | Torlak | |||||
31.03
15:30
BSK Baćevac
Mladenovac
0
1
|
31.03.2019 15:30 | BSK Baćevac | 0 : 1 | Mladenovac | |||||
31.03
15:30
Komgrap
Napredak
2
1
|
31.03.2019 15:30 | Komgrap | 2 : 1 | Napredak | |||||
31.03
11:00
Hajduk
BSK Batajnica
1
1
|
31.03.2019 11:00 | Hajduk | 1 : 1 | BSK Batajnica | |||||
31.03
15:30
Leštane
TEK Sloga
2
0
|
31.03.2019 15:30 | Leštane | 2 : 0 | TEK Sloga |
31.03
15:30
Borac
Vojvodina
5
1
|
31.03.2019 15:30 | Borac | 5 : 1 | Vojvodina | |||||
31.03
15:30
Crvena Zvezda (RS)
Polet
3
0
|
31.03.2019 15:30 | Crvena Zvezda (RS) | 3 : 0 | Polet | |||||
31.03
15:30
Crvena zvezda (VS)
Naftagas
2
1
|
31.03.2019 15:30 | Crvena zvezda (VS) | 2 : 1 | Naftagas | |||||
31.03
15:30
Mladost (BD)
Omladinac FAM
2
1
|
31.03.2019 15:30 | Mladost (BD) | 2 : 1 | Omladinac FAM | |||||
31.03
15:30
2. Oktobar
Lehel
3
2
|
31.03.2019 15:30 | 2. Oktobar | 3 : 2 | Lehel | |||||
31.03
15:30
Banat
Delija
3
0
|
31.03.2019 15:30 | Banat | 3 : 0 | Delija |
31.03
16:00
Radnički 1918
Hercegovac
0
0
|
31.03.2019 16:00 | Radnički 1918 | 0 : 0 | Hercegovac | |||||
31.03
16:00
Rusin
Budućnost (P)
4
1
|
31.03.2019 16:00 | Rusin | 4 : 1 | Budućnost (P) | |||||
31.03
16:00
Kulpin
Slavija
1
2
|
31.03.2019 16:00 | Kulpin | 1 : 2 | Slavija | |||||
31.03
16:00
Polet (S)
Borac 46
1
2
|
31.03.2019 16:00 | Polet (S) | 1 : 2 | Borac 46 | |||||
31.03
16:00
Kula
Stari Grad
0
2
|
31.03.2019 16:00 | Kula | 0 : 2 | Stari Grad |
31.03
15:30
Kupinovo
Borac (M)
0
3
|
31.03.2019 15:30 | Kupinovo | 0 : 3 | Borac (M) | |||||
31.03
15:30
Železničar
Jadran
2
1
|
31.03.2019 15:30 | Železničar | 2 : 1 | Jadran | |||||
31.03
15:30
Graničar 1924
Napredak
0
4
|
31.03.2019 15:30 | Graničar 1924 | 0 : 4 | Napredak | |||||
31.03
15:30
PSK Putinci
Ljukovo
1
2
|
31.03.2019 15:30 | PSK Putinci | 1 : 2 | Ljukovo | |||||
31.03
15:30
Sloboda (DT)
Sloven
4
0
|
31.03.2019 15:30 | Sloboda (DT) | 4 : 0 | Sloven |
31.03
15:30
Lokomotiva
BSK
0
0
|
31.03.2019 15:30 | Lokomotiva | 0 : 0 | BSK | |||||
31.03
15:30
Omladinac
Junkovac
6
3
|
31.03.2019 15:30 | Omladinac | 6 : 3 | Junkovac | |||||
31.03
15:30
Banja
Šumadinac (N)
0
0
|
31.03.2019 15:30 | Banja | 0 : 0 | Šumadinac (N) | |||||
31.03
15:30
Borac
Mladost MG
4
2
|
31.03.2019 15:30 | Borac | 4 : 2 | Mladost MG | |||||
31.03
15:30
Trnava
Mladi rudar 1954
6
0
|
31.03.2019 15:30 | Trnava | 6 : 0 | Mladi rudar 1954 | |||||
31.03
15:30
Vinča
ŽSK
0
3
|
31.03.2019 15:30 | Vinča | 0 : 3 | ŽSK | |||||
31.03
15:30
Plaskovac
Sloga Bat 1924
1
1
|
31.03.2019 15:30 | Plaskovac | 1 : 1 | Sloga Bat 1924 |
31.03
16:00
Miletić
RFK Novi Sad 1921
0
8
|
31.03.2019 16:00 | Miletić | 0 : 8 | RFK Novi Sad 1921 | |||||
31.03
16:00
ŽSK
OFK Sirig
0
0
|
31.03.2019 16:00 | ŽSK | 0 : 0 | OFK Sirig | |||||
31.03
16:00
Šajkaš 1908
Slavija
0
1
|
31.03.2019 16:00 | Šajkaš 1908 | 0 : 1 | Slavija | |||||
31.03
16:00
Petrovaradin
TSK
0
1
|
31.03.2019 16:00 | Petrovaradin | 0 : 1 | TSK | |||||
31.03
16:00
Fruškogorac
Mladost
2
4
|
31.03.2019 16:00 | Fruškogorac | 2 : 4 | Mladost |
31.03
16:30
Jadran
Đurđin
1
4
|
31.03.2019 16:30 | Jadran | 1 : 4 | Đurđin | |||||
31.03
16:30
Vinogradar
Njegoš
4
0
|
31.03.2019 16:30 | Vinogradar | 4 : 0 | Njegoš | |||||
31.03
16:30
Preporod
Panonija IM Topola
0
1
|
31.03.2019 16:30 | Preporod | 0 : 1 | Panonija IM Topola | |||||
31.03
16:30
Iskra
Senta
2
1
|
31.03.2019 16:30 | Iskra | 2 : 1 | Senta |
31.03
16:00
Mladost (D)
Javor
3
5
|
31.03.2019 16:00 | Mladost (D) | 3 : 5 | Javor | |||||
31.03
16:00
Mladost (K)
Juhor
0
2
|
31.03.2019 16:00 | Mladost (K) | 0 : 2 | Juhor | |||||
31.03
16:00
Kolare
Partizan
2
1
|
31.03.2019 16:00 | Kolare | 2 : 1 | Partizan | |||||
31.03
16:00
Hajduk
Bratstvo
3
2
|
31.03.2019 16:00 | Hajduk | 3 : 2 | Bratstvo | |||||
31.03
16:00
Kušiljevo
Mladost (S)
5
0
|
31.03.2019 16:00 | Kušiljevo | 5 : 0 | Mladost (S) | |||||
31.03
16:00
Napredak
Resavac
0
1
|
31.03.2019 16:00 | Napredak | 0 : 1 | Resavac | |||||
31.03
16:00
Omladinac
OFK Batinac
4
3
|
31.03.2019 16:00 | Omladinac | 4 : 3 | OFK Batinac |
31.03
15:30
Srem
Atakante
1
0
|
31.03.2019 15:30 | Srem | 1 : 0 | Atakante | |||||
31.03
15:30
Sinđelić
PKB Kovilovo
2
0
|
31.03.2019 15:30 | Sinđelić | 2 : 0 | PKB Kovilovo | |||||
31.03
15:30
Šumadinac
Dunav
0
1
|
31.03.2019 15:30 | Šumadinac | 0 : 1 | Dunav | |||||
31.03
15:30
Crvenka
Borac (P)
2
0
|
31.03.2019 15:30 | Crvenka | 2 : 0 | Borac (P) | |||||
31.03
15:30
Institut
Balkan Mirijevo
3
0
|
31.03.2019 15:30 | Institut | 3 : 0 | Balkan Mirijevo |
31.03
15:30
Strelac
Mladost (B)
2
0
|
31.03.2019 15:30 | Strelac | 2 : 0 | Mladost (B) | |||||
31.03
10:00
Radnički
Lisović
3
0
|
31.03.2019 10:00 | Radnički | 3 : 0 | Lisović | |||||
31.03
15:30
Mladost (C)
Omladinac
2
0
|
31.03.2019 15:30 | Mladost (C) | 2 : 0 | Omladinac | |||||
31.03
15:30
Zvezda
Šumadija
0
1
|
31.03.2019 15:30 | Zvezda | 0 : 1 | Šumadija | |||||
31.03
15:30
Budućnost
Rušanj
3
0
|
31.03.2019 15:30 | Budućnost | 3 : 0 | Rušanj | |||||
31.03
15:30
Zabrežje
Duboko
2
1
|
31.03.2019 15:30 | Zabrežje | 2 : 1 | Duboko |
31.03
15:30
Kosmaj
Ropočevo
2
1
|
31.03.2019 15:30 | Kosmaj | 2 : 1 | Ropočevo | |||||
31.03
15:30
Rabrovac
Dunavac
0
2
|
31.03.2019 15:30 | Rabrovac | 0 : 2 | Dunavac | |||||
31.03
15:30
Velika Krsna
Pudarci
1
0
|
31.03.2019 15:30 | Velika Krsna | 1 : 0 | Pudarci | |||||
31.03
15:30
Kovačevac
Selo Mladenovac
2
0
|
31.03.2019 15:30 | Kovačevac | 2 : 0 | Selo Mladenovac | |||||
31.03
15:30
Kosmajac
Boleč
0
5
|
31.03.2019 15:30 | Kosmajac | 0 : 5 | Boleč |
31.03
14:30
Backovac Junajted
Slatina
2
0
|
31.03.2019 14:30 | Backovac Junajted | 2 : 0 | Slatina | |||||
31.03
14:30
Lunjevica
Jedinstvo (GG)
5
2
|
31.03.2019 14:30 | Lunjevica | 5 : 2 | Jedinstvo (GG) | |||||
31.03
14:30
Rudar
Omladinac
2
1
|
31.03.2019 14:30 | Rudar | 2 : 1 | Omladinac | |||||
31.03
14:30
Mladost
Parmenac
1
7
|
31.03.2019 14:30 | Mladost | 1 : 7 | Parmenac | |||||
31.03
14:30
Spartak
Napredak
0
0
|
31.03.2019 14:30 | Spartak | 0 : 0 | Napredak | |||||
31.03
11:00
Rakova
Ozrem
2
1
|
31.03.2019 11:00 | Rakova | 2 : 1 | Ozrem | |||||
31.03
14:30
Zadrugar
Jedinstvo (P)
2
4
|
31.03.2019 14:30 | Zadrugar | 2 : 4 | Jedinstvo (P) |
31.03
15:30
Radnik
Stubal
1
0
|
31.03.2019 15:30 | Radnik | 1 : 0 | Stubal | |||||
31.03
11:00
Proleter
Ribnica
1
0
|
31.03.2019 11:00 | Proleter | 1 : 0 | Ribnica | |||||
31.03
15:30
Ibar
Granit
1
1
|
31.03.2019 15:30 | Ibar | 1 : 1 | Granit | |||||
31.03
15:30
OFK Ras
Popovići Vrnjci
3
0
|
31.03.2019 15:30 | OFK Ras | 3 : 0 | Popovići Vrnjci | |||||
31.03
15:30
Budućnost
Omladinac
10
0
|
31.03.2019 15:30 | Budućnost | 10 : 0 | Omladinac | |||||
31.03
15:30
Mataruge
Napredak
2
2
|
31.03.2019 15:30 | Mataruge | 2 : 2 | Napredak | |||||
31.03
15:30
Kraljevo Hajduk
Gruža
1
2
|
31.03.2019 15:30 | Kraljevo Hajduk | 1 : 2 | Gruža |
31.03
16:00
Sloga (M)
Sloga (Ć)
5
0
|
31.03.2019 16:00 | Sloga (M) | 5 : 0 | Sloga (Ć) | |||||
31.03
16:00
13. April
Varvarin
1
3
|
31.03.2019 16:00 | 13. April | 1 : 3 | Varvarin | |||||
31.03
16:00
Poljoprivrednik
Ribnik
1
3
|
31.03.2019 16:00 | Poljoprivrednik | 1 : 3 | Ribnik | |||||
31.03
16:00
Mladost (DK)
Vinogradar
2
1
|
31.03.2019 16:00 | Mladost (DK) | 2 : 1 | Vinogradar | |||||
31.03
16:00
Kupci
Meševo
0
3
|
31.03.2019 16:00 | Kupci | 0 : 3 | Meševo |
31.03
16:00
Hajduk Stanko
Mladi Borac
4
1
|
31.03.2019 16:00 | Hajduk Stanko | 4 : 1 | Mladi Borac | |||||
31.03
16:00
Cer
Karađorđe
2
0
|
31.03.2019 16:00 | Cer | 2 : 0 | Karađorđe | |||||
31.03
16:00
Sloga (BO)
Sindjelić
3
0
|
31.03.2019 16:00 | Sloga (BO) | 3 : 0 | Sindjelić | |||||
31.03
16:00
Sloga (LŠ)
Jedinstvo (ŠT)
2
1
|
31.03.2019 16:00 | Sloga (LŠ) | 2 : 1 | Jedinstvo (ŠT) | |||||
31.03
16:00
Podrinje
Jedinstvo (MZ)
1
0
|
31.03.2019 16:00 | Podrinje | 1 : 0 | Jedinstvo (MZ) | |||||
31.03
16:00
Mladost (PR)
Jevremovac
6
0
|
31.03.2019 16:00 | Mladost (PR) | 6 : 0 | Jevremovac | |||||
31.03
16:00
Duško
Jedinstvo 1945 (VL)
2
1
|
31.03.2019 16:00 | Duško | 2 : 1 | Jedinstvo 1945 (VL) |
31.03
16:00
Strela
Jedinstvo (V)
4
3
|
31.03.2019 16:00 | Strela | 4 : 3 | Jedinstvo (V) | |||||
31.03
16:00
Partizan (U)
Dolina
1
2
|
31.03.2019 16:00 | Partizan (U) | 1 : 2 | Dolina | |||||
31.03
16:00
Jugoslavija
Vojvodina (S)
2
2
|
31.03.2019 16:00 | Jugoslavija | 2 : 2 | Vojvodina (S) | |||||
31.03
16:00
Borac (St)
Polet
4
1
|
31.03.2019 16:00 | Borac (St) | 4 : 1 | Polet | |||||
31.03
16:00
Partizan (G)
Sloga (BNS)
3
1
|
31.03.2019 16:00 | Partizan (G) | 3 : 1 | Sloga (BNS) | |||||
31.03
16:00
Potporanj
Spartak 1911
1
5
|
31.03.2019 16:00 | Potporanj | 1 : 5 | Spartak 1911 |
31.03
15:30
Pomoravlje
Trgovački
4
0
|
31.03.2019 15:30 | Pomoravlje | 4 : 0 | Trgovački | |||||
31.03
15:30
Rudar (K)
Borac (Ž)
0
2
|
31.03.2019 15:30 | Rudar (K) | 0 : 2 | Borac (Ž) | |||||
31.03
15:30
Budućnost
Mlava (ML)
1
0
|
31.03.2019 15:30 | Budućnost | 1 : 0 | Mlava (ML) | |||||
31.03
15:30
Železničar
Jedinstvo (Lj)
1
0
|
31.03.2019 15:30 | Železničar | 1 : 0 | Jedinstvo (Lj) |
31.03
16:00
Mladost (B)
Sloga
7
0
|
31.03.2019 16:00 | Mladost (B) | 7 : 0 | Sloga | |||||
31.03
16:00
Crvena zvezda
Zemljoradnik
2
3
|
31.03.2019 16:00 | Crvena zvezda | 2 : 3 | Zemljoradnik | |||||
31.03
16:00
Palilula
Elid
3
2
|
31.03.2019 16:00 | Palilula | 3 : 2 | Elid | |||||
31.03
16:00
Moravac
Padina
4
0
|
31.03.2019 16:00 | Moravac | 4 : 0 | Padina | |||||
31.03
16:00
Rasovača
Radnički 1947
7
2
|
31.03.2019 16:00 | Rasovača | 7 : 2 | Radnički 1947 | |||||
31.03
16:00
Radnički 1924
Doljevac
1
2
|
31.03.2019 16:00 | Radnički 1924 | 1 : 2 | Doljevac |
31.03
Osipaonica
Crvena zvezda
0
5
|
31.03.2019 | Osipaonica | 0 : 5 | Crvena zvezda | |||||
31.03
Bresje Superior
Sloboda
1
3
|
31.03.2019 | Bresje Superior | 1 : 3 | Sloboda | |||||
31.03
Polet
Cerovac
3
0
|
31.03.2019 | Polet | 3 : 0 | Cerovac | |||||
31.03
Podunavac
Sloga (M)
3
1
|
31.03.2019 | Podunavac | 3 : 1 | Sloga (M) | |||||
31.03
Proleter 1947
Sloga (L)
0
1
|
31.03.2019 | Proleter 1947 | 0 : 1 | Sloga (L) |
31.03
16:00
Blizna
Bor 1919
1
2
|
31.03.2019 16:00 | Blizna | 1 : 2 | Bor 1919 |
31.03
16:00
Trbunje
Polet
0
2
|
31.03.2019 16:00 | Trbunje | 0 : 2 | Polet | |||||
31.03
16:00
Kaćuša
Dundjerski
2
1
|
31.03.2019 16:00 | Kaćuša | 2 : 1 | Dundjerski | |||||
31.03
16:00
Omladinac
Akademija 10
2
1
|
31.03.2019 16:00 | Omladinac | 2 : 1 | Akademija 10 | |||||
31.03
16:00
Borac
Mladost 1982
4
1
|
31.03.2019 16:00 | Borac | 4 : 1 | Mladost 1982 | |||||
31.03
16:00
Jug Bogdan
Kosovac
1
1
|
31.03.2019 16:00 | Jug Bogdan | 1 : 1 | Kosovac | |||||
31.03
16:00
Spartak
Real
3
2
|
31.03.2019 16:00 | Spartak | 3 : 2 | Real | |||||
31.03
16:00
Pobeda
Svetlost Badnjevac
0
3
|
31.03.2019 16:00 | Pobeda | 0 : 3 | Svetlost Badnjevac | |||||
31.03
16:00
NS Tatko
Partizanski put
2
0
|
31.03.2019 16:00 | NS Tatko | 2 : 0 | Partizanski put |
31.03
14:30
ZSK
OFK Jabučje
3
0
|
31.03.2019 14:30 | ZSK | 3 : 0 | OFK Jabučje | |||||
31.03
14:30
Trlić
Radnik
1
2
|
31.03.2019 14:30 | Trlić | 1 : 2 | Radnik | |||||
31.03
14:30
Iskra
Mladost
1
2
|
31.03.2019 14:30 | Iskra | 1 : 2 | Mladost | |||||
31.03
14:30
Sovljak
Banjani
2
1
|
31.03.2019 14:30 | Sovljak | 2 : 1 | Banjani | |||||
31.03
14:30
Tvrdojevac
Kolubara 2
4
1
|
31.03.2019 14:30 | Tvrdojevac | 4 : 1 | Kolubara 2 | |||||
31.03
14:30
Tulari
Tešnjar
2
0
|
31.03.2019 14:30 | Tulari | 2 : 0 | Tešnjar |
31.03
15:00
Šumadija 1934
Kutlovo
2
2
|
31.03.2019 15:00 | Šumadija 1934 | 2 : 2 | Kutlovo | |||||
31.03
15:00
OFK Bagremar
Jedinstvo
4
1
|
31.03.2019 15:00 | OFK Bagremar | 4 : 1 | Jedinstvo | |||||
31.03
15:00
Mladost (P)
Sloga (D)
1
0
|
31.03.2019 15:00 | Mladost (P) | 1 : 0 | Sloga (D) | |||||
31.03
15:00
Erdoglija 1931
Šumadinac (KG)
1
1
|
31.03.2019 15:00 | Erdoglija 1931 | 1 : 1 | Šumadinac (KG) | |||||
31.03
15:00
Srbija
Pobeda 1926
1
1
|
31.03.2019 15:00 | Srbija | 1 : 1 | Pobeda 1926 | |||||
31.03
15:00
Budućnost
Korićani
0
0
|
31.03.2019 15:00 | Budućnost | 0 : 0 | Korićani | |||||
31.03
15:00
Slavija
Jadran
2
4
|
31.03.2019 15:00 | Slavija | 2 : 4 | Jadran | |||||
31.03
15:00
Sloboda
Borac (D)
5
0
|
31.03.2019 15:00 | Sloboda | 5 : 0 | Borac (D) |
31.03
15:00
Polet
Čajetina
0
3
|
31.03.2019 15:00 | Polet | 0 : 3 | Čajetina | |||||
31.03
15:00
Jasen
Omladinac
4
1
|
31.03.2019 15:00 | Jasen | 4 : 1 | Omladinac | |||||
31.03
15:00
Višesava
Ariljska rampa
2
2
|
31.03.2019 15:00 | Višesava | 2 : 2 | Ariljska rampa | |||||
31.03
15:00
Perućac
Lazarica
3
0
|
31.03.2019 15:00 | Perućac | 3 : 0 | Lazarica | |||||
31.03
15:00
Jedinstvo
Savinac
2
1
|
31.03.2019 15:00 | Jedinstvo | 2 : 1 | Savinac | |||||
31.03
15:00
Sečica
Prvi partizan
2
2
|
31.03.2019 15:00 | Sečica | 2 : 2 | Prvi partizan |
31.03
15:30
OFK Brza
Jedinstvo (G)
0
1
|
31.03.2019 15:30 | OFK Brza | 0 : 1 | Jedinstvo (G) | |||||
31.03
15:30
Progres
Mladost 1959
3
1
|
31.03.2019 15:30 | Progres | 3 : 1 | Mladost 1959 | |||||
31.03
15:30
Čekmin
Zloćudovo
2
0
|
31.03.2019 15:30 | Čekmin | 2 : 0 | Zloćudovo | |||||
31.03
15:30
Bobište
Mladi borac
1
0
|
31.03.2019 15:30 | Bobište | 1 : 0 | Mladi borac | |||||
31.03
15:30
Umac
Sloga
1
1
|
31.03.2019 15:30 | Umac | 1 : 1 | Sloga | |||||
31.03
15:30
Kumarevo 65
Železničar
2
2
|
31.03.2019 15:30 | Kumarevo 65 | 2 : 2 | Železničar | |||||
31.03
15:30
OFK Morava
Šumadija
1
1
|
31.03.2019 15:30 | OFK Morava | 1 : 1 | Šumadija | |||||
31.03
15:30
Polet
Vučje
2
0
|
31.03.2019 15:30 | Polet | 2 : 0 | Vučje |
31.03
16:00
OFK Rtanj
Bučje Podvis
2
1
|
31.03.2019 16:00 | OFK Rtanj | 2 : 1 | Bučje Podvis | |||||
31.03
16:00
Omladinac
Radnički 1946
0
1
|
31.03.2019 16:00 | Omladinac | 0 : 1 | Radnički 1946 | |||||
31.03
16:00
Sloga (M)
Velika Jasikova
2
4
|
31.03.2019 16:00 | Sloga (M) | 2 : 4 | Velika Jasikova | |||||
31.03
16:00
OFK Knjaz
Osnić
0
2
|
31.03.2019 16:00 | OFK Knjaz | 0 : 2 | Osnić | |||||
31.03
16:00
OFK 019
Graničar
7
0
|
31.03.2019 16:00 | OFK 019 | 7 : 0 | Graničar |
31.03
15:00
Gnjilan
Padež
4
1
|
31.03.2019 15:00 | Gnjilan | 4 : 1 | Padež | |||||
31.03
15:00
Spartak
Zadrugar
5
0
|
31.03.2019 15:00 | Spartak | 5 : 0 | Zadrugar | |||||
31.03
15:00
Dragoš
Rajko Mitić
0
0
|
31.03.2019 15:00 | Dragoš | 0 : 0 | Rajko Mitić |
31.03
16:00
Morava
Jedinstvo (GM)
0
1
|
31.03.2019 16:00 | Morava | 0 : 1 | Jedinstvo (GM) | |||||
31.03
16:00
Čegar 2013
Rudar
0
4
|
31.03.2019 16:00 | Čegar 2013 | 0 : 4 | Rudar | |||||
31.03
16:00
Vrtište
Budućnost
5
1
|
31.03.2019 16:00 | Vrtište | 5 : 1 | Budućnost | |||||
31.03
16:00
Mladost (L)
Proleter
4
0
|
31.03.2019 16:00 | Mladost (L) | 4 : 0 | Proleter | |||||
31.03
16:00
Palilulac
Vulkan 1963
3
1
|
31.03.2019 16:00 | Palilulac | 3 : 1 | Vulkan 1963 | |||||
31.03
16:00
Crvena zastava
Stevan Nešticki
1
1
|
31.03.2019 16:00 | Crvena zastava | 1 : 1 | Stevan Nešticki | |||||
31.03
16:00
Sloboda
Omladinac (GK)
2
2
|
31.03.2019 16:00 | Sloboda | 2 : 2 | Omladinac (GK) |
31.03
15:30
Lugina
Ternoci
3
1
|
31.03.2019 15:30 | Lugina | 3 : 1 | Ternoci | |||||
31.03
15:30
Pavlovac
FSU Južna pruga
3
0
|
31.03.2019 15:30 | Pavlovac | 3 : 0 | FSU Južna pruga | |||||
31.03
15:30
BSK Bujanovac
Trešnjevka
1
1
|
31.03.2019 15:30 | BSK Bujanovac | 1 : 1 | Trešnjevka | |||||
31.03
15:30
Levosoje
OFK Alakince
1
0
|
31.03.2019 15:30 | Levosoje | 1 : 0 | OFK Alakince | |||||
31.03
15:30
Čelik
Vihor
2
1
|
31.03.2019 15:30 | Čelik | 2 : 1 | Vihor |
31.03
14:30
Joševa
OFK Paljuvi
1
1
|
31.03.2019 14:30 | Joševa | 1 : 1 | OFK Paljuvi | |||||
31.03
14:30
Polet (T)
Rudar
2
2
|
31.03.2019 14:30 | Polet (T) | 2 : 2 | Rudar | |||||
31.03
14:30
Šarbane
Crvena Jabuka
0
0
|
31.03.2019 14:30 | Šarbane | 0 : 0 | Crvena Jabuka | |||||
31.03
14:30
Čučuge
Mladost
2
0
|
31.03.2019 14:30 | Čučuge | 2 : 0 | Mladost | |||||
31.03
14:30
Polet (DL)
Dimitrije Tucović
0
2
|
31.03.2019 14:30 | Polet (DL) | 0 : 2 | Dimitrije Tucović | |||||
31.03
14:30
Vrelo
Pambukovica
1
0
|
31.03.2019 14:30 | Vrelo | 1 : 0 | Pambukovica | |||||
31.03
14:30
Gunjevac
Kalenić
1
0
|
31.03.2019 14:30 | Gunjevac | 1 : 0 | Kalenić |
31.03
16:00
Borac
Jedinstvo
3
0
|
31.03.2019 16:00 | Borac | 3 : 0 | Jedinstvo | |||||
31.03
16:00
Krtinska
Belo Polje
2
0
|
31.03.2019 16:00 | Krtinska | 2 : 0 | Belo Polje | |||||
31.03
11:00
Sloga
Rvati
4
0
|
31.03.2019 11:00 | Sloga | 4 : 0 | Rvati | |||||
31.03
16:00
Skela
Polet
1
0
|
31.03.2019 16:00 | Skela | 1 : 0 | Polet |
31.03
16:00
Vinogradar
Jedinstvo
1
1
|
31.03.2019 16:00 | Vinogradar | 1 : 1 | Jedinstvo | |||||
31.03
16:00
Titel
Železničar
3
2
|
31.03.2019 16:00 | Titel | 3 : 2 | Železničar | |||||
31.03
16:00
Moskva
OFK Futog
0
8
|
31.03.2019 16:00 | Moskva | 0 : 8 | OFK Futog | |||||
31.03
16:00
Hajduk
Susek
0
1
|
31.03.2019 16:00 | Hajduk | 0 : 1 | Susek | |||||
31.03
16:00
Čenej
Dinamo
1
0
|
31.03.2019 16:00 | Čenej | 1 : 0 | Dinamo | |||||
31.03
16:00
Obilić
Bačka
1
4
|
31.03.2019 16:00 | Obilić | 1 : 4 | Bačka |
31.03
16:00
Partizan (K)
Janošik
4
3
|
31.03.2019 16:00 | Partizan (K) | 4 : 3 | Janošik | |||||
31.03
16:00
Dobrica
Vojvodina (CC)
3
0
|
31.03.2019 16:00 | Dobrica | 3 : 0 | Vojvodina (CC) | |||||
31.03
16:00
Borac (VS)
Karaš (J)
2
1
|
31.03.2019 16:00 | Borac (VS) | 2 : 1 | Karaš (J) | |||||
31.03
16:00
Borac (VG)
Ševac
2
1
|
31.03.2019 16:00 | Borac (VG) | 2 : 1 | Ševac | |||||
31.03
16:00
Vinogradar
Sloga (M)
1
1
|
31.03.2019 16:00 | Vinogradar | 1 : 1 | Sloga (M) | |||||
31.03
16:00
Ratar
Karaš (K)
3
0
|
31.03.2019 16:00 | Ratar | 3 : 0 | Karaš (K) | |||||
31.03
16:00
Budućnost (A)
Hajdučica
1
0
|
31.03.2019 16:00 | Budućnost (A) | 1 : 0 | Hajdučica |
31.03
16:00
Polet 57
Garevina
3
3
|
31.03.2019 16:00 | Polet 57 | 3 : 3 | Garevina | |||||
31.03
16:00
Mladost
Rubin
4
1
|
31.03.2019 16:00 | Mladost | 4 : 1 | Rubin | |||||
31.03
16:00
14. Oktobar
Velika Drenova
3
1
|
31.03.2019 16:00 | 14. Oktobar | 3 : 1 | Velika Drenova | |||||
31.03
16:00
Sloga (D)
Sloga (L)
0
0
|
31.03.2019 16:00 | Sloga (D) | 0 : 0 | Sloga (L) |
31.03
16:00
Kupinovac
Vinorača
1
1
|
31.03.2019 16:00 | Kupinovac | 1 : 1 | Vinorača | |||||
31.03
16:00
Šantarovac
Vinogradar
3
3
|
31.03.2019 16:00 | Šantarovac | 3 : 3 | Vinogradar | |||||
31.03
16:00
Mladost (T)
Osaonica
2
0
|
31.03.2019 16:00 | Mladost (T) | 2 : 0 | Osaonica | |||||
31.03
16:00
Jedinstvo (D)
Morava
0
1
|
31.03.2019 16:00 | Jedinstvo (D) | 0 : 1 | Morava | |||||
31.03
16:00
Mladost (G)
Partizan
5
4
|
31.03.2019 16:00 | Mladost (G) | 5 : 4 | Partizan |
31.03
16:00
Rudar (St)
Mladost (GM)
2
0
|
31.03.2019 16:00 | Rudar (St) | 2 : 0 | Mladost (GM) | |||||
31.03
16:00
Pomoravlje
Radnički
2
0
|
31.03.2019 16:00 | Pomoravlje | 2 : 0 | Radnički | |||||
31.03
16:00
Mladost (J)
Moravac 2015
3
2
|
31.03.2019 16:00 | Mladost (J) | 3 : 2 | Moravac 2015 | |||||
31.03
16:00
Rudar (SR)
15. Avgust 1950
4
0
|
31.03.2019 16:00 | Rudar (SR) | 4 : 0 | 15. Avgust 1950 |
31.03
11:00
Žabari
Mladost (L)
1
1
|
31.03.2019 11:00 | Žabari | 1 : 1 | Mladost (L) | |||||
31.03
14:30
Popadić
Borac
6
1
|
31.03.2019 14:30 | Popadić | 6 : 1 | Borac | |||||
31.03
14:30
Stari drugari
Lukavac
1
2
|
31.03.2019 14:30 | Stari drugari | 1 : 2 | Lukavac | |||||
31.03
14:30
Polet
Junior Novo Naselje
0
1
|
31.03.2019 14:30 | Polet | 0 : 1 | Junior Novo Naselje | |||||
31.03
14:30
Mladost (VK)
Rajac
0
5
|
31.03.2019 14:30 | Mladost (VK) | 0 : 5 | Rajac | |||||
31.03
11:00
Jadar 2013
Rakac Stave
1
1
|
31.03.2019 11:00 | Jadar 2013 | 1 : 1 | Rakac Stave | |||||
31.03
14:30
Milenko Pavlović
Komanice
3
4
|
31.03.2019 14:30 | Milenko Pavlović | 3 : 4 | Komanice |
31.03
11:00
13. Maj
011
0
4
|
31.03.2019 11:00 | 13. Maj | 0 : 4 | 011 | |||||
31.03
12:00
Posavac Tišma
Dedinje
0
3
|
31.03.2019 12:00 | Posavac Tišma | 0 : 3 | Dedinje | |||||
31.03
10:00
Šećeranac Ada
Penjarol
11
0
|
31.03.2019 10:00 | Šećeranac Ada | 11 : 0 | Penjarol | |||||
31.03
15:30
BUSK
Sparta Železnik
1
2
|
31.03.2019 15:30 | BUSK | 1 : 2 | Sparta Železnik | |||||
31.03
15:30
Novi Beograd
Rekreativo 011
0
1
|
31.03.2019 15:30 | Novi Beograd | 0 : 1 | Rekreativo 011 | |||||
31.03
11:00
Mladi Proleter
Busije
0
2
|
31.03.2019 11:00 | Mladi Proleter | 0 : 2 | Busije |
31.03
15:30
Lepušnica
Poštar
0
1
|
31.03.2019 15:30 | Lepušnica | 0 : 1 | Poštar | |||||
31.03
15:30
Heroj Polet
Sveti Stefan
4
0
|
31.03.2019 15:30 | Heroj Polet | 4 : 0 | Sveti Stefan | |||||
31.03
15:30
Siti Sport Klub
Pionir
3
0
|
31.03.2019 15:30 | Siti Sport Klub | 3 : 0 | Pionir | |||||
31.03
15:30
PKB Padinska Skela
Minel
2
0
|
31.03.2019 15:30 | PKB Padinska Skela | 2 : 0 | Minel |
31.03
15:00
Mladost
Graničar
2
1
|
31.03.2019 15:00 | Mladost | 2 : 1 | Graničar | |||||
31.03
15:00
OFK Zeka Buljubaša
Sloga (V)
2
0
|
31.03.2019 15:00 | OFK Zeka Buljubaša | 2 : 0 | Sloga (V) | |||||
31.03
15:00
Fruškogorac
Donji Srem 2015
0
0
|
31.03.2019 15:00 | Fruškogorac | 0 : 0 | Donji Srem 2015 | |||||
31.03
15:00
Mitros
Sloga (Č)
3
0
|
31.03.2019 15:00 | Mitros | 3 : 0 | Sloga (Č) | |||||
31.03
15:00
Obilić 1993
BSK
1
1
|
31.03.2019 15:00 | Obilić 1993 | 1 : 1 | BSK | |||||
31.03
15:00
Šumar
Napredak
2
2
|
31.03.2019 15:00 | Šumar | 2 : 2 | Napredak | |||||
31.03
10:00
Fruška Gora
Hajduk
0
1
|
31.03.2019 10:00 | Fruška Gora | 0 : 1 | Hajduk | |||||
31.03
15:00
OFK Bikić
Krušedol
3
0
|
31.03.2019 15:00 | OFK Bikić | 3 : 0 | Krušedol |
31.03
13:00
Vojvoda
Rudar 2012
2
0
|
31.03.2019 13:00 | Vojvoda | 2 : 0 | Rudar 2012 | |||||
31.03
15:30
OFK Rogača
Djurinci
0
2
|
31.03.2019 15:30 | OFK Rogača | 0 : 2 | Djurinci | |||||
31.03
15:30
OFK Slatina
Mladost (MI)
1
6
|
31.03.2019 15:30 | OFK Slatina | 1 : 6 | Mladost (MI) | |||||
31.03
13:00
Sibnica
Stojnik
0
3
|
31.03.2019 13:00 | Sibnica | 0 : 3 | Stojnik | |||||
31.03
12:30
Vis
Nemenikuće
0
0
|
31.03.2019 12:30 | Vis | 0 : 0 | Nemenikuće |
31.03
15:30
Partizan
Mladi radnik 1925
0
9
|
31.03.2019 15:30 | Partizan | 0 : 9 | Mladi radnik 1925 | |||||
31.03
15:30
Tavnik
Lazac
3
0
|
31.03.2019 15:30 | Tavnik | 3 : 0 | Lazac | |||||
31.03
11:00
Metalac
Jedinstvo (G)
0
4
|
31.03.2019 11:00 | Metalac | 0 : 4 | Jedinstvo (G) | |||||
31.03
15:30
Mineral 2015
Borac (A)
0
4
|
31.03.2019 15:30 | Mineral 2015 | 0 : 4 | Borac (A) | |||||
31.03
15:30
Progorelica
Mlada krila
2
3
|
31.03.2019 15:30 | Progorelica | 2 : 3 | Mlada krila | |||||
31.03
15:30
Borac (V)
Bogutovačka Banja
3
1
|
31.03.2019 15:30 | Borac (V) | 3 : 1 | Bogutovačka Banja | |||||
31.03
15:30
Zvezda
Jovo Kursula
2
1
|
31.03.2019 15:30 | Zvezda | 2 : 1 | Jovo Kursula |
31.03
15:30
BSK
Karađorđe (V)
4
2
|
31.03.2019 15:30 | BSK | 4 : 2 | Karađorđe (V) | |||||
31.03
15:30
Sloga (Z)
Partizan
1
1
|
31.03.2019 15:30 | Sloga (Z) | 1 : 1 | Partizan | |||||
31.03
15:30
Mladi radnik
Badnjevac
1
2
|
31.03.2019 15:30 | Mladi radnik | 1 : 2 | Badnjevac | |||||
31.03
15:30
Sloga (M)
Marjan
2
1
|
31.03.2019 15:30 | Sloga (M) | 2 : 1 | Marjan |
31.03
15:30
Barajevo
Guncate
2
0
|
31.03.2019 15:30 | Barajevo | 2 : 0 | Guncate | |||||
31.03
15:30
Velika Mostanica
Beljina
3
0
|
31.03.2019 15:30 | Velika Mostanica | 3 : 0 | Beljina |
31.03
16:00
Velika Reka
Azbukovica
6
1
|
31.03.2019 16:00 | Velika Reka | 6 : 1 | Azbukovica | |||||
31.03
16:00
Jadar 1961 (GD)
Jedinstvo
0
0
|
31.03.2019 16:00 | Jadar 1961 (GD) | 0 : 0 | Jedinstvo | |||||
31.03
16:00
Borac
Rudar
0
0
|
31.03.2019 16:00 | Borac | 0 : 0 | Rudar | |||||
31.03
16:00
Mladost
Vidojevica
4
1
|
31.03.2019 16:00 | Mladost | 4 : 1 | Vidojevica | |||||
31.03
16:00
Prva Iskra
Sloga
2
0
|
31.03.2019 16:00 | Prva Iskra | 2 : 0 | Sloga | |||||
31.03
16:00
7. Juli
Antimon
1
1
|
31.03.2019 16:00 | 7. Juli | 1 : 1 | Antimon | |||||
31.03
16:00
Milan Orlić
Jadar (ST)
4
0
|
31.03.2019 16:00 | Milan Orlić | 4 : 0 | Jadar (ST) |
31.03
11:00
B 2000
Radoje Domanović
1
0
|
31.03.2019 11:00 | B 2000 | 1 : 0 | Radoje Domanović | |||||
31.03
15:30
Ranilović
Mladost (J)
2
0
|
31.03.2019 15:30 | Ranilović | 2 : 0 | Mladost (J) | |||||
31.03
15:30
Šamot
Sloga
2
0
|
31.03.2019 15:30 | Šamot | 2 : 0 | Sloga | |||||
31.03
15:30
Borac
Jasenica
2
5
|
31.03.2019 15:30 | Borac | 2 : 5 | Jasenica | |||||
31.03
15:30
Šumadinac (S)
Trešnjevica
2
1
|
31.03.2019 15:30 | Šumadinac (S) | 2 : 1 | Trešnjevica | |||||
31.03
15:30
Vrbica
Brezovac
0
0
|
31.03.2019 15:30 | Vrbica | 0 : 0 | Brezovac |
31.03
11:00
Bratstvo
Radnički
2
1
|
31.03.2019 11:00 | Bratstvo | 2 : 1 | Radnički | |||||
31.03
15:30
Todorovce
BSK
3
2
|
31.03.2019 15:30 | Todorovce | 3 : 2 | BSK | |||||
31.03
15:30
Moravac
Mladost (B)
7
1
|
31.03.2019 15:30 | Moravac | 7 : 1 | Mladost (B) | |||||
31.03
15:30
Real
Marjan MB
4
2
|
31.03.2019 15:30 | Real | 4 : 2 | Marjan MB | |||||
31.03
15:30
Sloboda
Lemind 1953
6
1
|
31.03.2019 15:30 | Sloboda | 6 : 1 | Lemind 1953 | |||||
31.03
15:30
Radnik Sušica
Gradac
5
1
|
31.03.2019 15:30 | Radnik Sušica | 5 : 1 | Gradac | |||||
31.03
15:30
Milanovo
Plantaža
1
2
|
31.03.2019 15:30 | Milanovo | 1 : 2 | Plantaža |
31.03
16:00
Budućnost (PD)
Premijer
5
1
|
31.03.2019 16:00 | Budućnost (PD) | 5 : 1 | Premijer | |||||
31.03
16:00
Sloboda
Torpedo 1924
1
0
|
31.03.2019 16:00 | Sloboda | 1 : 0 | Torpedo 1924 | |||||
31.03
16:00
Napredak
Cer
1
1
|
31.03.2019 16:00 | Napredak | 1 : 1 | Cer | |||||
31.03
16:00
Drina
Budućnost 1929 (ZM)
3
0
|
31.03.2019 16:00 | Drina | 3 : 0 | Budućnost 1929 (ZM) |
31.03
16:00
Mladost
Sava
4
1
|
31.03.2019 16:00 | Mladost | 4 : 1 | Sava | |||||
31.03
16:00
Šipurske livade
Radnički
1
1
|
31.03.2019 16:00 | Šipurske livade | 1 : 1 | Radnički | |||||
31.03
16:00
Trešnjevka
Sloga (MA)
2
2
|
31.03.2019 16:00 | Trešnjevka | 2 : 2 | Sloga (MA) | |||||
31.03
16:00
Rankovac
Sloga (KR)
2
0
|
31.03.2019 16:00 | Rankovac | 2 : 0 | Sloga (KR) | |||||
31.03
16:00
Dobrava
Pričinović
2
1
|
31.03.2019 16:00 | Dobrava | 2 : 1 | Pričinović | |||||
31.03
16:00
Vojvoda Stepa Stepanović
Vlašić
1
5
|
31.03.2019 16:00 | Vojvoda Stepa Stepanović | 1 : 5 | Vlašić |
31.03
16:30
Tromedja
Bačka
2
9
|
31.03.2019 16:30 | Tromedja | 2 : 9 | Bačka | |||||
31.03
16:30
Čoka
Slavija
3
2
|
31.03.2019 16:30 | Čoka | 3 : 2 | Slavija | |||||
31.03
16:30
Jadran
Tisa
4
6
|
31.03.2019 16:30 | Jadran | 4 : 6 | Tisa | |||||
31.03
16:30
Horgoš 1911
Potisje
2
0
|
31.03.2019 16:30 | Horgoš 1911 | 2 : 0 | Potisje | |||||
31.03
16:30
Graničar
Jedinstvo (SK)
2
1
|
31.03.2019 16:30 | Graničar | 2 : 1 | Jedinstvo (SK) | |||||
31.03
16:30
Šampion
Hajduk
3
1
|
31.03.2019 16:30 | Šampion | 3 : 1 | Hajduk |
31.03
16:30
Mladost
Neštin
1
5
|
31.03.2019 16:30 | Mladost | 1 : 5 | Neštin | |||||
31.03
16:30
Slavija
Krivanj
1
7
|
31.03.2019 16:30 | Slavija | 1 : 7 | Krivanj | |||||
31.03
16:30
Bački Hajduk
Naša Zvezda
1
1
|
31.03.2019 16:30 | Bački Hajduk | 1 : 1 | Naša Zvezda | |||||
31.03
16:30
Bačka (D)
Budućnost
1
1
|
31.03.2019 16:30 | Bačka (D) | 1 : 1 | Budućnost | |||||
31.03
16:30
Borac
Sloga
2
2
|
31.03.2019 16:30 | Borac | 2 : 2 | Sloga | |||||
31.03
16:30
Bačka 1945
Maglić
0
5
|
31.03.2019 16:30 | Bačka 1945 | 0 : 5 | Maglić |
31.03
15:30
Sirakovo
Napredak (P)
2
1
|
31.03.2019 15:30 | Sirakovo | 2 : 1 | Napredak (P) | |||||
31.03
15:30
Mladost (B)
Napredak 1934
2
0
|
31.03.2019 15:30 | Mladost (B) | 2 : 0 | Napredak 1934 | |||||
31.03
15:30
Vihor
Dizel
2
1
|
31.03.2019 15:30 | Vihor | 2 : 1 | Dizel | |||||
31.03
15:30
Stig 1955
Sloga (L)
0
3
|
31.03.2019 15:30 | Stig 1955 | 0 : 3 | Sloga (L) | |||||
31.03
15:30
Polet (B)
Desine
0
0
|
31.03.2019 15:30 | Polet (B) | 0 : 0 | Desine | |||||
31.03
15:30
Sloga (M)
Žika Marković Uča
4
3
|
31.03.2019 15:30 | Sloga (M) | 4 : 3 | Žika Marković Uča |
31.03
15:30
Manastirica
Napredak 1936
3
1
|
31.03.2019 15:30 | Manastirica | 3 : 1 | Napredak 1936 | |||||
31.03
15:30
Sloga 1952
Radnički (K)
0
1
|
31.03.2019 15:30 | Sloga 1952 | 0 : 1 | Radnički (K) | |||||
31.03
15:30
Napredak (S)
BSK
6
1
|
31.03.2019 15:30 | Napredak (S) | 6 : 1 | BSK | |||||
31.03
15:30
Omladinac (B)
Zadrugar (T)
2
2
|
31.03.2019 15:30 | Omladinac (B) | 2 : 2 | Zadrugar (T) | |||||
31.03
15:30
Integral
Jedinstvo (K)
1
0
|
31.03.2019 15:30 | Integral | 1 : 0 | Jedinstvo (K) |
31.03
16:00
Napredak
Mala Vrbica
2
0
|
31.03.2019 16:00 | Napredak | 2 : 0 | Mala Vrbica | |||||
31.03
16:00
Rtkovo
Pontes
3
1
|
31.03.2019 16:00 | Rtkovo | 3 : 1 | Pontes | |||||
31.03
16:00
Omladinac
Lokomotiva
1
2
|
31.03.2019 16:00 | Omladinac | 1 : 2 | Lokomotiva | |||||
31.03
16:00
Milutinovac
Koča Andjelković
2
3
|
31.03.2019 16:00 | Milutinovac | 2 : 3 | Koča Andjelković |
31.03
15:30
Ivanča
Markovac
3
1
|
31.03.2019 15:30 | Ivanča | 3 : 1 | Markovac | |||||
31.03
15:30
Sloga
Vlaška
5
1
|
31.03.2019 15:30 | Sloga | 5 : 1 | Vlaška | |||||
31.03
15:30
Omladinac
Napredak
3
2
|
31.03.2019 15:30 | Omladinac | 3 : 2 | Napredak | |||||
31.03
15:30
Borac
Šepšin
0
2
|
31.03.2019 15:30 | Borac | 0 : 2 | Šepšin |
31.03
Stari Tamiš
Jedinstvo
1
1
|
31.03.2019 | Stari Tamiš | 1 : 1 | Jedinstvo | |||||
31.03
Kolonija
Mladost
5
1
|
31.03.2019 | Kolonija | 5 : 1 | Mladost | |||||
31.03
Borac
Dolovo
0
5
|
31.03.2019 | Borac | 0 : 5 | Dolovo | |||||
31.03
Omladinac
BSK Bavanište
2
2
|
31.03.2019 | Omladinac | 2 : 2 | BSK Bavanište | |||||
31.03
Budućnost
Proleter
3
0
|
31.03.2019 | Budućnost | 3 : 0 | Proleter |
31.03
16:00
Glogonj
Tempo
2
1
|
31.03.2019 16:00 | Glogonj | 2 : 1 | Tempo | |||||
31.03
16:00
Omladinac 1927
Unirea
0
4
|
31.03.2019 16:00 | Omladinac 1927 | 0 : 4 | Unirea | |||||
31.03
16:00
Slavia
Pobeda
3
1
|
31.03.2019 16:00 | Slavia | 3 : 1 | Pobeda | |||||
31.03
16:00
Mundial
Vojlovica 2018
2
1
|
31.03.2019 16:00 | Mundial | 2 : 1 | Vojlovica 2018 |
31.03
14:30
Vujan
Prijatelji
0
3
|
31.03.2019 14:30 | Vujan | 0 : 3 | Prijatelji | |||||
31.03
14:30
Mladost (A)
BIP
4
1
|
31.03.2019 14:30 | Mladost (A) | 4 : 1 | BIP | |||||
31.03
14:30
Planinac
Kej
1
0
|
31.03.2019 14:30 | Planinac | 1 : 0 | Kej | |||||
31.03
14:30
Čačak 94
Budućnost
2
1
|
31.03.2019 14:30 | Čačak 94 | 2 : 1 | Budućnost |
31.03
15:00
Landol
Lunjevac
5
0
|
31.03.2019 15:00 | Landol | 5 : 0 | Lunjevac |
31.03
15:00
Hajduk Veljko 1934
Vrbovac
2
4
|
31.03.2019 15:00 | Hajduk Veljko 1934 | 2 : 4 | Vrbovac | |||||
31.03
15:00
Stari Hrast 2018
Jezava
3
0
|
31.03.2019 15:00 | Stari Hrast 2018 | 3 : 0 | Jezava | |||||
31.03
15:00
Budućnost
Vučak
0
2
|
31.03.2019 15:00 | Budućnost | 0 : 2 | Vučak |
31.03
16:00
Aleksa Šantić
Mladost
4
3
|
31.03.2019 16:00 | Aleksa Šantić | 4 : 3 | Mladost | |||||
31.03
16:00
OFK Šikara
Dunav
3
3
|
31.03.2019 16:00 | OFK Šikara | 3 : 3 | Dunav | |||||
31.03
16:00
Kordun
Jedinstvo
3
0
|
31.03.2019 16:00 | Kordun | 3 : 0 | Jedinstvo | |||||
31.03
16:00
Hajduk
Terekveš
3
3
|
31.03.2019 16:00 | Hajduk | 3 : 3 | Terekveš | |||||
31.03
16:00
Zadrugar
Partizan
1
0
|
31.03.2019 16:00 | Zadrugar | 1 : 0 | Partizan | |||||
31.03
16:00
Omladinac (B)
Omladinac (D)
4
1
|
31.03.2019 16:00 | Omladinac (B) | 4 : 1 | Omladinac (D) |
31.03
11:00
Pobeda 1976
Borac
3
5
|
31.03.2019 11:00 | Pobeda 1976 | 3 : 5 | Borac | |||||
31.03
11:00
Polet (R)
OFK Rutevac 1908
2
1
|
31.03.2019 11:00 | Polet (R) | 2 : 1 | OFK Rutevac 1908 | |||||
31.03
16:00
Gredetin
Polet (V)
0
2
|
31.03.2019 16:00 | Gredetin | 0 : 2 | Polet (V) | |||||
31.03
11:00
Ratar
Jedinstvo
1
2
|
31.03.2019 11:00 | Ratar | 1 : 2 | Jedinstvo |
31.03
15:30
Hajduk
Bikovo
2
2
|
31.03.2019 15:30 | Hajduk | 2 : 2 | Bikovo | |||||
31.03
15:30
OFK Mala Bosna 2015
Žednik
1
0
|
31.03.2019 15:30 | OFK Mala Bosna 2015 | 1 : 0 | Žednik | |||||
31.03
15:30
Lokomotiva
Solid
3
1
|
31.03.2019 15:30 | Lokomotiva | 3 : 1 | Solid | |||||
31.03
15:30
Udarnik Višnjevac
Palić
4
1
|
31.03.2019 15:30 | Udarnik Višnjevac | 4 : 1 | Palić | |||||
31.03
15:30
Čantavir
Elektrovojvodina
2
3
|
31.03.2019 15:30 | Čantavir | 2 : 3 | Elektrovojvodina |
31.03
15:30
Voćar
Vrelo
7
2
|
31.03.2019 15:30 | Voćar | 7 : 2 | Vrelo | |||||
31.03
15:30
Dedinje Junajted
Gradina
10
0
|
31.03.2019 15:30 | Dedinje Junajted | 10 : 0 | Gradina | |||||
31.03
11:00
Prilike
Bjelica
6
0
|
31.03.2019 11:00 | Prilike | 6 : 0 | Bjelica | |||||
31.03
15:30
Sloga
Brezova
0
2
|
31.03.2019 15:30 | Sloga | 0 : 2 | Brezova | |||||
31.03
15:30
Gorušica
Radnički
2
3
|
31.03.2019 15:30 | Gorušica | 2 : 3 | Radnički | |||||
31.03
15:30
Jelica
Bratstvo
2
2
|
31.03.2019 15:30 | Jelica | 2 : 2 | Bratstvo |
31.03
Konjuh
Modrica
4
2
|
31.03.2019 | Konjuh | 4 : 2 | Modrica | |||||
31.03
Žabare
Mudrakovac
4
1
|
31.03.2019 | Žabare | 4 : 1 | Mudrakovac | |||||
31.03
Parunovac
Sebečevac
1
4
|
31.03.2019 | Parunovac | 1 : 4 | Sebečevac | |||||
31.03
Mladost VPD
Gornji Stepoš
0
1
|
31.03.2019 | Mladost VPD | 0 : 1 | Gornji Stepoš | |||||
31.03
Naupare
Rasina
2
2
|
31.03.2019 | Naupare | 2 : 2 | Rasina | |||||
31.03
Čarapan
Bukovica
4
1
|
31.03.2019 | Čarapan | 4 : 1 | Bukovica |
31.03
15:00
Vinogradi DB
Bratstvo 1975
0
3
|
31.03.2019 15:00 | Vinogradi DB | 0 : 3 | Bratstvo 1975 | |||||
31.03
15:00
OFK Žeželj
Kolonija
5
2
|
31.03.2019 15:00 | OFK Žeželj | 5 : 2 | Kolonija | |||||
31.03
15:00
Sloga Lužnice 2016
Košutnjak
0
0
|
31.03.2019 15:00 | Sloga Lužnice 2016 | 0 : 0 | Košutnjak | |||||
31.03
15:00
Seljak
Divostin
1
0
|
31.03.2019 15:00 | Seljak | 1 : 0 | Divostin | |||||
31.03
15:00
Maršić
Zastava
3
1
|
31.03.2019 15:00 | Maršić | 3 : 1 | Zastava |
31.03
12:00
Dobrinjac
Gorobilje
0
4
|
31.03.2019 12:00 | Dobrinjac | 0 : 4 | Gorobilje | |||||
31.03
15:00
Bakionica
Trešnjica
5
0
|
31.03.2019 15:00 | Bakionica | 5 : 0 | Trešnjica | |||||
31.03
15:00
Plavi Tok
Duškovci
5
1
|
31.03.2019 15:00 | Plavi Tok | 5 : 1 | Duškovci | |||||
31.03
15:00
Avijatičar
Napredak
2
1
|
31.03.2019 15:00 | Avijatičar | 2 : 1 | Napredak | |||||
31.03
15:00
Blagaja
Borac
0
2
|
31.03.2019 15:00 | Blagaja | 0 : 2 | Borac |
31.03
11:00
Hajduk
Torpedo
0
2
|
31.03.2019 11:00 | Hajduk | 0 : 2 | Torpedo | |||||
31.03
11:00
Skupljen 2013
Petrovac 74
0
3
|
31.03.2019 11:00 | Skupljen 2013 | 0 : 3 | Petrovac 74 | |||||
31.03
11:00
Mladost (Z)
Jedinstvo 2014
1
0
|
31.03.2019 11:00 | Mladost (Z) | 1 : 0 | Jedinstvo 2014 | |||||
31.03
11:00
Polet
Dragojevac
3
0
|
31.03.2019 11:00 | Polet | 3 : 0 | Dragojevac |
31.03
15:30
Partizan
Sloga
1
2
|
31.03.2019 15:30 | Partizan | 1 : 2 | Sloga | |||||
31.03
15:30
KSK Konak 1926
Tisa 1933
0
3
|
31.03.2019 15:30 | KSK Konak 1926 | 0 : 3 | Tisa 1933 | |||||
31.03
15:30
Proleter
Zlatica
0
0
|
31.03.2019 15:30 | Proleter | 0 : 0 | Zlatica |
31.03
16:00
Razvitak
BSK Buljane
1
2
|
31.03.2019 16:00 | Razvitak | 1 : 2 | BSK Buljane | |||||
31.03
16:00
Napredak
OFK Juhor 2016
1
0
|
31.03.2019 16:00 | Napredak | 1 : 0 | OFK Juhor 2016 | |||||
31.03
16:00
Jedinstvo
Šumadija
4
4
|
31.03.2019 16:00 | Jedinstvo | 4 : 4 | Šumadija | |||||
31.03
16:00
Heroj
Sloga
2
1
|
31.03.2019 16:00 | Heroj | 2 : 1 | Sloga | |||||
31.03
16:00
ISK Izvor
Donja Mutnica
0
2
|
31.03.2019 16:00 | ISK Izvor | 0 : 2 | Donja Mutnica |
31.03
15:30
Veternica
Navalin
0
3
|
31.03.2019 15:30 | Veternica | 0 : 3 | Navalin | |||||
31.03
11:00
Rudar 1973
Atletiko
4
5
|
31.03.2019 11:00 | Rudar 1973 | 4 : 5 | Atletiko | |||||
31.03
11:00
Badince
ŠFU Derbi 2016
1
1
|
31.03.2019 11:00 | Badince | 1 : 1 | ŠFU Derbi 2016 |
31.03
11:00
Mladost Svileuva
OFK Jelen
1
2
|
31.03.2019 11:00 | Mladost Svileuva | 1 : 2 | OFK Jelen | |||||
31.03
11:00
Žabar
Bojić
0
2
|
31.03.2019 11:00 | Žabar | 0 : 2 | Bojić | |||||
31.03
11:00
Volujac
Galeb
0
2
|
31.03.2019 11:00 | Volujac | 0 : 2 | Galeb | |||||
31.03
11:00
Zablaće
Rudar
2
1
|
31.03.2019 11:00 | Zablaće | 2 : 1 | Rudar | |||||
31.03
11:00
Borac BTG
Mladost Slatina
1
1
|
31.03.2019 11:00 | Borac BTG | 1 : 1 | Mladost Slatina | |||||
31.03
11:00
Korman
Jedinstvo
5
0
|
31.03.2019 11:00 | Korman | 5 : 0 | Jedinstvo | |||||
31.03
11:00
OFK Varna
Cerić
1
2
|
31.03.2019 11:00 | OFK Varna | 1 : 2 | Cerić |
31.03
16:00
Omladinac
Belica
4
2
|
31.03.2019 16:00 | Omladinac | 4 : 2 | Belica | |||||
31.03
16:00
Crni Vrh
Mladost
5
3
|
31.03.2019 16:00 | Crni Vrh | 5 : 3 | Mladost | |||||
31.03
16:00
Napredak
Dobra Voda
1
1
|
31.03.2019 16:00 | Napredak | 1 : 1 | Dobra Voda | |||||
31.03
16:00
Dražmirovac
Sloboda
0
1
|
31.03.2019 16:00 | Dražmirovac | 0 : 1 | Sloboda |
31.03
15:30
Proleter 1932
Sloga (Ć)
0
1
|
31.03.2019 15:30 | Proleter 1932 | 0 : 1 | Sloga (Ć) | |||||
31.03
15:30
BSK 1931
Moravac 1933
2
0
|
31.03.2019 15:30 | BSK 1931 | 2 : 0 | Moravac 1933 | |||||
31.03
15:30
Morava 1932
Sopot
2
2
|
31.03.2019 15:30 | Morava 1932 | 2 : 2 | Sopot |
31.03
15:30
Sloga 1936
Napredak (B)
1
1
|
31.03.2019 15:30 | Sloga 1936 | 1 : 1 | Napredak (B) | |||||
31.03
15:30
Beli Orao
Zemljoradnik
5
1
|
31.03.2019 15:30 | Beli Orao | 5 : 1 | Zemljoradnik | |||||
31.03
15:30
Vojvoda Milenko
Sloga (D)
0
3
|
31.03.2019 15:30 | Vojvoda Milenko | 0 : 3 | Sloga (D) | |||||
31.03
15:30
Metalac
Pobeda (SK)
2
1
|
31.03.2019 15:30 | Metalac | 2 : 1 | Pobeda (SK) |
31.03
15:00
Pocerina
POFK Letnjikovac
6
4
|
31.03.2019 15:00 | Pocerina | 6 : 4 | POFK Letnjikovac | |||||
31.03
15:00
Borac
Petlovača
1
3
|
31.03.2019 15:00 | Borac | 1 : 3 | Petlovača | |||||
31.03
11:00
Napredak
Omladinac
0
5
|
31.03.2019 11:00 | Napredak | 0 : 5 | Omladinac |
31.03
11:00
Brgule
Kolubara
0
2
|
31.03.2019 11:00 | Brgule | 0 : 2 | Kolubara | |||||
31.03
11:00
Omladinac
Murgaš
1
0
|
31.03.2019 11:00 | Omladinac | 1 : 0 | Murgaš | |||||
31.03
11:00
OFK Takovo
Budućnost 1995
4
0
|
31.03.2019 11:00 | OFK Takovo | 4 : 0 | Budućnost 1995 | |||||
31.03
11:00
Sloga
Dokmir
1
1
|
31.03.2019 11:00 | Sloga | 1 : 1 | Dokmir | |||||
31.03
11:00
Vukona
Jedinstvo
1
1
|
31.03.2019 11:00 | Vukona | 1 : 1 | Jedinstvo |
31.03
16:00
Dinamo (S)
Lider
0
1
|
31.03.2019 16:00 | Dinamo (S) | 0 : 1 | Lider | |||||
31.03
16:00
Dinamo 1923
Jedinstvo Lemeš
1
2
|
31.03.2019 16:00 | Dinamo 1923 | 1 : 2 | Jedinstvo Lemeš | |||||
31.03
16:00
Graničar (R)
Telečka
3
0
|
31.03.2019 16:00 | Graničar (R) | 3 : 0 | Telečka | |||||
31.03
16:00
Sport
SU Stanišić 1920
0
3
|
31.03.2019 16:00 | Sport | 0 : 3 | SU Stanišić 1920 |
31.03
15:30
Polet
Borac
0
2
|
31.03.2019 15:30 | Polet | 0 : 2 | Borac |
31.03
16:00
Crvena Zastava
Proleter
2
2
|
31.03.2019 16:00 | Crvena Zastava | 2 : 2 | Proleter | |||||
31.03
16:00
Zadrugar
Partizan
1
3
|
31.03.2019 16:00 | Zadrugar | 1 : 3 | Partizan |
31.03
15:00
Sloga
Noćaj
3
1
|
31.03.2019 15:00 | Sloga | 3 : 1 | Noćaj | |||||
31.03
15:00
Srem (SM)
Sloboda
2
1
|
31.03.2019 15:00 | Srem (SM) | 2 : 1 | Sloboda | |||||
31.03
15:00
Borac (R)
Planinac
2
0
|
31.03.2019 15:00 | Borac (R) | 2 : 0 | Planinac | |||||
31.03
15:00
Poletarac
Trgovački
2
1
|
31.03.2019 15:00 | Poletarac | 2 : 1 | Trgovački | |||||
31.03
15:00
Borac (VR)
Zmaj
5
1
|
31.03.2019 15:00 | Borac (VR) | 5 : 1 | Zmaj | |||||
31.03
15:00
Srem (SR)
Graničar
1
0
|
31.03.2019 15:00 | Srem (SR) | 1 : 0 | Graničar |
31.03
15:30
Jedinstvo (R)
Hrtkovci
0
3
|
31.03.2019 15:30 | Jedinstvo (R) | 0 : 3 | Hrtkovci | |||||
31.03
15:30
Sremac
Vojvodina
4
2
|
31.03.2019 15:30 | Sremac | 4 : 2 | Vojvodina | |||||
31.03
15:30
Jedinstvo (P)
Polet
4
2
|
31.03.2019 15:30 | Jedinstvo (P) | 4 : 2 | Polet | |||||
31.03
15:30
Fruškogorac
Jedinstvo
6
0
|
31.03.2019 15:30 | Fruškogorac | 6 : 0 | Jedinstvo | |||||
31.03
15:30
27. Oktobar
Borac
1
2
|
31.03.2019 15:30 | 27. Oktobar | 1 : 2 | Borac |
31.03
11:00
Stig (C)
Napredak 1927
0
3
|
31.03.2019 11:00 | Stig (C) | 0 : 3 | Napredak 1927 | |||||
31.03
11:00
Jedinstvo (S)
Stig (MC)
6
0
|
31.03.2019 11:00 | Jedinstvo (S) | 6 : 0 | Stig (MC) | |||||
31.03
11:00
Sloga 1945
BSK 1924
2
0
|
31.03.2019 11:00 | Sloga 1945 | 2 : 0 | BSK 1924 |
31.03
15:30
Barič
Borac 2016
3
1
|
31.03.2019 15:30 | Barič | 3 : 1 | Borac 2016 | |||||
31.03
15:30
Mladost 1970
Električar
1
0
|
31.03.2019 15:30 | Mladost 1970 | 1 : 0 | Električar | |||||
31.03
15:30
Mrčkovac
OFK Vinci
3
0
|
31.03.2019 15:30 | Mrčkovac | 3 : 0 | OFK Vinci |
31.03
19:00
Čelik
Mladost
1
0
|
31.03.2019 19:00 | Čelik | 1 : 0 | Mladost | |||||
31.03
16:30
GOŠK
Željezničar
1
1
|
31.03.2019 16:30 | GOŠK | 1 : 1 | Željezničar |
31.03
15:30
Arsenal
Igalo
1
0
|
31.03.2019 15:30 | Arsenal | 1 : 0 | Igalo | |||||
31.03
15:30
Dečić
OFK Mladost Lješkopolje 1970
1
2
|
31.03.2019 15:30 | Dečić | 1 : 2 | OFK Mladost Lješkopolje 1970 | |||||
31.03
15:30
Jedinstvo
Berane
2
1
|
31.03.2019 15:30 | Jedinstvo | 2 : 1 | Berane | |||||
31.03
15:30
Kom
Jezero
4
0
|
31.03.2019 15:30 | Kom | 4 : 0 | Jezero | |||||
31.03
15:30
Otrant
Bokelj
0
1
|
31.03.2019 15:30 | Otrant | 0 : 1 | Bokelj |
31.03
15:00
Petnjica
Ibar
0
1
|
31.03.2019 15:00 | Petnjica | 0 : 1 | Ibar |
31.03
11:00
Hajduk
Cetinje
3
4
|
31.03.2019 11:00 | Hajduk | 3 : 4 | Cetinje | |||||
31.03
15:00
Sloga (R)
Sloga (SB)
0
3
|
31.03.2019 15:00 | Sloga (R) | 0 : 3 | Sloga (SB) |
31.03
15:05
Cardiff City
Chelsea
1
2
|
31.03.2019 15:05 | Cardiff City | 1 : 2 | Chelsea | |||||
31.03
17:30
Liverpool
Tottenham Hotspur
2
1
|
31.03.2019 17:30 | Liverpool | 2 : 1 | Tottenham Hotspur |
31.03
16:15
Sevilla
Valencia
0
1
|
31.03.2019 16:15 | Sevilla | 0 : 1 | Valencia | |||||
31.03
14:00
Rayo Vallecano
Real Betis
1
1
|
31.03.2019 14:00 | Rayo Vallecano | 1 : 1 | Real Betis | |||||
31.03
12:00
Levante
Eibar
2
2
|
31.03.2019 12:00 | Levante | 2 : 2 | Eibar | |||||
31.03
20:45
Real Madrid
Huesca
3
2
|
31.03.2019 20:45 | Real Madrid | 3 : 2 | Huesca | |||||
31.03
18:30
Real Valladolid
Real Sociedad
1
1
|
31.03.2019 18:30 | Real Valladolid | 1 : 1 | Real Sociedad |
31.03
18:00
Eintracht
Stuttgart
3
0
|
31.03.2019 18:00 | Eintracht | 3 : 0 | Stuttgart | |||||
31.03
15:30
Hannover 96
Schalke 04
0
1
|
31.03.2019 15:30 | Hannover 96 | 0 : 1 | Schalke 04 |
31.03
12:30
Parma
Atalanta
1
3
|
31.03.2019 12:30 | Parma | 1 : 3 | Atalanta | |||||
31.03
20:30
Internazionale
Lazio
0
1
|
31.03.2019 20:30 | Internazionale | 0 : 1 | Lazio | |||||
31.03
18:00
Bologna
Sassuolo
2
1
|
31.03.2019 18:00 | Bologna | 2 : 1 | Sassuolo | |||||
31.03
15:00
Frosinone
SPAL
0
1
|
31.03.2019 15:00 | Frosinone | 0 : 1 | SPAL | |||||
31.03
15:00
Fiorentina
Torino
1
1
|
31.03.2019 15:00 | Fiorentina | 1 : 1 | Torino | |||||
31.03
15:00
Roma
Napoli
1
4
|
31.03.2019 15:00 | Roma | 1 : 4 | Napoli |
31.03
15:00
Amiens SC
Bordeaux
0
0
|
31.03.2019 15:00 | Amiens SC | 0 : 0 | Bordeaux | |||||
31.03
15:00
Dijon
Nice
0
1
|
31.03.2019 15:00 | Dijon | 0 : 1 | Nice | |||||
31.03
15:00
Monaco
Caen
0
1
|
31.03.2019 15:00 | Monaco | 0 : 1 | Caen | |||||
31.03
17:00
Nantes
Lille
2
3
|
31.03.2019 17:00 | Nantes | 2 : 3 | Lille | |||||
31.03
21:00
Toulouse
PSG
0
1
|
31.03.2019 21:00 | Toulouse | 0 : 1 | PSG |
31.03
17:00
Napredak
Partizan
1
0
|
31.03.2019 17:00 | Napredak | 1 : 0 | Partizan | |||||
31.03
19:00
Voždovac
Zemun
3
1
|
31.03.2019 19:00 | Voždovac | 3 : 1 | Zemun |
31.03
16:00
Zlatibor
Metalac
1
0
|
31.03.2019 16:00 | Zlatibor | 1 : 0 | Metalac | |||||
31.03
16:00
Sinđelić
OFK Žarkovo
1
3
|
31.03.2019 16:00 | Sinđelić | 1 : 3 | OFK Žarkovo | |||||
31.03
16:00
Budućnost
TSC
0
3
|
31.03.2019 16:00 | Budućnost | 0 : 3 | TSC | |||||
31.03
16:00
Bežanija
Bečej 1918
1
0
|
31.03.2019 16:00 | Bežanija | 1 : 0 | Bečej 1918 | |||||
31.03
16:00
Novi Pazar
Trajal
1
0
|
31.03.2019 16:00 | Novi Pazar | 1 : 0 | Trajal | |||||
31.03
16:00
Radnički 1923
Teleoptik
2
2
|
31.03.2019 16:00 | Radnički 1923 | 2 : 2 | Teleoptik | |||||
31.03
16:00
Borac
Sloboda
0
1
|
31.03.2019 16:00 | Borac | 0 : 1 | Sloboda |
31.03
10:00
Radnički (Z)
OFK Bačka (BP)
1
0
|
31.03.2019 10:00 | Radnički (Z) | 1 : 0 | OFK Bačka (BP) | |||||
31.03
10:00
Omladinac
Hajduk 1912
2
2
|
31.03.2019 10:00 | Omladinac | 2 : 2 | Hajduk 1912 | |||||
31.03
10:00
RFK N.S. 1921
Bačka 1901
2
0
|
31.03.2019 10:00 | RFK N.S. 1921 | 2 : 0 | Bačka 1901 | |||||
31.03
10:00
OFK Vršac
Borac (NS)
4
1
|
31.03.2019 10:00 | OFK Vršac | 4 : 1 | Borac (NS) |
31.03
10:00
Kabel
Krila Krajine
4
0
|
31.03.2019 10:00 | Kabel | 4 : 0 | Krila Krajine |
31.03
11:00
Vojvodina
Voždovac
3
0
|
31.03.2019 11:00 | Vojvodina | 3 : 0 | Voždovac | |||||
31.03
11:00
Dinamo (P)
Jedinstvo
1
2
|
31.03.2019 11:00 | Dinamo (P) | 1 : 2 | Jedinstvo | |||||
31.03
11:00
Čukarički
Rad
2
0
|
31.03.2019 11:00 | Čukarički | 2 : 0 | Rad |
31.03
12:30
Proleter 2006
OFK Bačka (BP)
3
0
|
31.03.2019 12:30 | Proleter 2006 | 3 : 0 | OFK Bačka (BP) | |||||
31.03
12:00
RFK N.S. 1921
Bačka 1901
4
0
|
31.03.2019 12:00 | RFK N.S. 1921 | 4 : 0 | Bačka 1901 | |||||
31.03
12:00
OFK Vršac
Borac (NS)
1
0
|
31.03.2019 12:00 | OFK Vršac | 1 : 0 | Borac (NS) |
31.03
10:00
Jasenica 2017
RSK
1
0
|
31.03.2019 10:00 | Jasenica 2017 | 1 : 0 | RSK |
31.03
10:00
Dunav
Podrinje
0
3
|
31.03.2019 10:00 | Dunav | 0 : 3 | Podrinje | |||||
31.03
12:00
Radnički (NP)
Radnički (SM)
3
0
|
31.03.2019 12:00 | Radnički (NP) | 3 : 0 | Radnički (SM) |
31.03
12:00
Bečej 1918
Srbobran
2
0
|
31.03.2019 12:00 | Bečej 1918 | 2 : 0 | Srbobran | |||||
31.03
15:00
Mladost APA
Tekstilac
0
1
|
31.03.2019 15:00 | Mladost APA | 0 : 1 | Tekstilac |
31.03
16:00
Crvena zvezda
Sloga
1
0
|
31.03.2019 16:00 | Crvena zvezda | 1 : 0 | Sloga |
31.03
12:00
Radnički (K)
Polet
14
1
|
31.03.2019 12:00 | Radnički (K) | 14 : 1 | Polet |
31.03
11:00
Njerš Ištvan
Radnički 1905
4
2
|
31.03.2019 11:00 | Njerš Ištvan | 4 : 2 | Radnički 1905 |
31.03
11:00
Polet
Rvati
3
0
|
31.03.2019 11:00 | Polet | 3 : 0 | Rvati | |||||
31.03
10:00
Duboko
Zvezda
12
0
|
31.03.2019 10:00 | Duboko | 12 : 0 | Zvezda | |||||
31.03
11:00
Urovci
Budućnost
6
0
|
31.03.2019 11:00 | Urovci | 6 : 0 | Budućnost |
31.03
10:00
Voždovac MK
Brodarac MK
2
0
|
31.03.2019 10:00 | Voždovac MK | 2 : 0 | Brodarac MK | |||||
31.03
14:00
BSK Borča MK
Zemun MK
0
1
|
31.03.2019 14:00 | BSK Borča MK | 0 : 1 | Zemun MK | |||||
31.03
15:00
Čukarički MK
Lokomotiva MK
2
0
|
31.03.2019 15:00 | Čukarički MK | 2 : 0 | Lokomotiva MK |
31.03
10:00
Borac (S)
Železničar
0
3
|
31.03.2019 10:00 | Borac (S) | 0 : 3 | Železničar | |||||
31.03
09:30
OFK Vršac
Bečkerek 023
6
1
|
31.03.2019 09:30 | OFK Vršac | 6 : 1 | Bečkerek 023 | |||||
31.03
13:30
Radnički (Z)
Coerver junior FA
4
0
|
31.03.2019 13:30 | Radnički (Z) | 4 : 0 | Coerver junior FA | |||||
31.03
10:00
Kikinda 1909
Mladost (L)
1
3
|
31.03.2019 10:00 | Kikinda 1909 | 1 : 3 | Mladost (L) | |||||
31.03
09:00
Dinamo 1945
Radnički (K)
7
4
|
31.03.2019 09:00 | Dinamo 1945 | 7 : 4 | Radnički (K) |
31.03
10:00
Jedinstvo (SP)
GFK Sloven
5
1
|
31.03.2019 10:00 | Jedinstvo (SP) | 5 : 1 | GFK Sloven | |||||
31.03
10:00
Radnički (NP)
Petrika
0
9
|
31.03.2019 10:00 | Radnički (NP) | 0 : 9 | Petrika | |||||
31.03
09:00
Radnički (SM)
RFK N.S. 1921
0
8
|
31.03.2019 09:00 | Radnički (SM) | 0 : 8 | RFK N.S. 1921 |
31.03
10:00
TSC
Radnički (S)
7
2
|
31.03.2019 10:00 | TSC | 7 : 2 | Radnički (S) | |||||
31.03
10:00
Crvenka
Njerš Ištvan
1
5
|
31.03.2019 10:00 | Crvenka | 1 : 5 | Njerš Ištvan | |||||
31.03
10:00
Spartak
OFK Bačka
3
0
|
31.03.2019 10:00 | Spartak | 3 : 0 | OFK Bačka |
31.03
09:00
Sinđelić
Ada
0
6
|
31.03.2019 09:00 | Sinđelić | 0 : 6 | Ada | |||||
31.03
10:00
OLE
Radnički NB
0
3
|
31.03.2019 10:00 | OLE | 0 : 3 | Radnički NB | |||||
31.03
12:30
Kolubara
IMT
5
2
|
31.03.2019 12:30 | Kolubara | 5 : 2 | IMT | |||||
31.03
13:00
DIF
Lokomotiva
0
2
|
31.03.2019 13:00 | DIF | 0 : 2 | Lokomotiva |
31.03
14:00
Dinamo 1945
Voja Gačić
1
2
|
31.03.2019 14:00 | Dinamo 1945 | 1 : 2 | Voja Gačić |
31.03
11:00
Napredak (P)
Homoljac
0
3
|
31.03.2019 11:00 | Napredak (P) | 0 : 3 | Homoljac | |||||
31.03
11:00
Obilić
VGSK
0
3
|
31.03.2019 11:00 | Obilić | 0 : 3 | VGSK |
31.03
11:00
Mačva
Savac
1
5
|
31.03.2019 11:00 | Mačva | 1 : 5 | Savac | |||||
31.03
11:00
Jedinstvo
Požarevac
4
1
|
31.03.2019 11:00 | Jedinstvo | 4 : 1 | Požarevac | |||||
31.03
15:30
Radnicki 1923
Ad Drinum
2
0
|
31.03.2019 15:30 | Radnicki 1923 | 2 : 0 | Ad Drinum | |||||
31.03
10:00
Plana
Šampion
0
2
|
31.03.2019 10:00 | Plana | 0 : 2 | Šampion | |||||
31.03
14:00
Šabac
Požega
15
1
|
31.03.2019 14:00 | Šabac | 15 : 1 | Požega | |||||
31.03
11:00
Sloga 036
Karađordje
8
0
|
31.03.2019 11:00 | Sloga 036 | 8 : 0 | Karađordje |
31.03
10:00
Milutinac
Olimpik
1
3
|
31.03.2019 10:00 | Milutinac | 1 : 3 | Olimpik | |||||
31.03
10:00
Srem
IMT
0
2
|
31.03.2019 10:00 | Srem | 0 : 2 | IMT |
31.03
09:00
Napredak
Borac
2
1
|
31.03.2019 09:00 | Napredak | 2 : 1 | Borac | |||||
31.03
09:50
Omladinac
Sloboda 1
3
2
|
31.03.2019 09:50 | Omladinac | 3 : 2 | Sloboda 1 | |||||
31.03
09:50
Kolubara 2
Mladost (C)
1
1
|
31.03.2019 09:50 | Kolubara 2 | 1 : 1 | Mladost (C) | |||||
31.03
09:00
Akademija fudbala
Sloboda 2
4
1
|
31.03.2019 09:00 | Akademija fudbala | 4 : 1 | Sloboda 2 | |||||
31.03
10:50
Kalimero
Mladost (B)
1
2
|
31.03.2019 10:50 | Kalimero | 1 : 2 | Mladost (B) |
31.03
18:00
Morava
OKK Junior
93
83
|
31.03.2019 18:00 | Morava | 93 : 83 | OKK Junior |
31.03
20:00
Radnički
Žitko Basket
72
80
|
31.03.2019 20:00 | Radnički | 72 : 80 | Žitko Basket | |||||
31.03
13:00
Slodes
Astra
96
76
|
31.03.2019 13:00 | Slodes | 96 : 76 | Astra | |||||
31.03
18:00
Borča
Borac Zemun
71
73
|
31.03.2019 18:00 | Borča | 71 : 73 | Borac Zemun |
31.03
10:20
AS Basket
Mladenovac
70
61
|
31.03.2019 10:20 | AS Basket | 70 : 61 | Mladenovac |
31.03
16:30
Žarkovo 2
Mladost 2
77
81
|
31.03.2019 16:30 | Žarkovo 2 | 77 : 81 | Mladost 2 | |||||
31.03
20:20
Barajevo Bambi
Zvezdara
66
74
|
31.03.2019 20:20 | Barajevo Bambi | 66 : 74 | Zvezdara |
31.03
19:00
Budućnost VOLI
Cedevita
87
72
|
31.03.2019 19:00 | Budućnost VOLI | 87 : 72 | Cedevita | 1:1 |
31.03
18:00
Proleter 023
Radnički (Bg)
88
72
|
31.03.2019 18:00 | Proleter 023 | 88 : 72 | Radnički (Bg) | |||||
31.03
15:45
Karaburma
Radnički 2016
65
73
|
31.03.2019 15:45 | Karaburma | 65 : 73 | Radnički 2016 | |||||
31.03
21:00
Vršac d.o.o.
Srbobran
75
63
|
31.03.2019 21:00 | Vršac d.o.o. | 75 : 63 | Srbobran |
31.03
18:00
Vrbas
Proleter
0
3
|
31.03.2019 18:00 | Vrbas | 0 : 3 | Proleter |
31.03
18:00
Sloven
Vest
3
0
|
31.03.2019 18:00 | Sloven | 3 : 0 | Vest |
31.03
16:30
Inđija
Dunav Voley 2
0
3
|
31.03.2019 16:30 | Inđija | 0 : 3 | Dunav Voley 2 |
31.03
18:00
Jagodina
Mladost
3
0
|
31.03.2019 18:00 | Jagodina | 3 : 0 | Mladost | |||||
31.03
20:00
Borac (Par)
Srem Eaton
3
0
|
31.03.2019 20:00 | Borac (Par) | 3 : 0 | Srem Eaton | |||||
31.03
19:00
Dubočica
Toplički Vitezovi
3
2
|
31.03.2019 19:00 | Dubočica | 3 : 2 | Toplički Vitezovi |
31.03
15:00
Stampedo
Majdanpek FBC
3
1
|
31.03.2019 15:00 | Stampedo | 3 : 1 | Majdanpek FBC | |||||
31.03
16:30
Zaječar
Panda
3
0
|
31.03.2019 16:30 | Zaječar | 3 : 0 | Panda | |||||
31.03
17:00
Kuršumlija
Desetka
0
3
|
31.03.2019 17:00 | Kuršumlija | 0 : 3 | Desetka | |||||
31.03
17:00
Bor
Jagodina
3
2
|
31.03.2019 17:00 | Bor | 3 : 2 | Jagodina |
31.03
19:00
Slavija
Mladost (NP)
3
0
|
31.03.2019 19:00 | Slavija | 3 : 0 | Mladost (NP) | |||||
31.03
14:30
Panonija
Volley Stars
3
0
|
31.03.2019 14:30 | Panonija | 3 : 0 | Volley Stars | |||||
31.03
17:45
Odbojka 013
Partizan
0
3
|
31.03.2019 17:45 | Odbojka 013 | 0 : 3 | Partizan |
31.03
17:00
Mokra Gora
Crnokosa Artos
3
0
|
31.03.2019 17:00 | Mokra Gora | 3 : 0 | Crnokosa Artos | |||||
31.03
14:30
Novi Pazar
Tehničar
3
2
|
31.03.2019 14:30 | Novi Pazar | 3 : 2 | Tehničar | |||||
31.03
12:00
Bambi volej
Tara
3
0
|
31.03.2019 12:00 | Bambi volej | 3 : 0 | Tara |
31.03
16:40
Lazarevac
Ribnica
3
0
|
31.03.2019 16:40 | Lazarevac | 3 : 0 | Ribnica | |||||
31.03
15:00
Fortuna Plus
AS Batajnica
3
2
|
31.03.2019 15:00 | Fortuna Plus | 3 : 2 | AS Batajnica |
31.03
18:30
Blok Aut
Akademija Singidunum
3
0
|
31.03.2019 18:30 | Blok Aut | 3 : 0 | Akademija Singidunum |
31.03
19:45
Železničar
Kolubara
0
3
|
31.03.2019 19:45 | Železničar | 0 : 3 | Kolubara |
31.03
19:00
Hercegovina
KI 0230
3
0
|
31.03.2019 19:00 | Hercegovina | 3 : 0 | KI 0230 | |||||
31.03
18:30
Banat
Kikinda
3
0
|
31.03.2019 18:30 | Banat | 3 : 0 | Kikinda | |||||
31.03
20:00
Krajišnik
Žitište
3
0
|
31.03.2019 20:00 | Krajišnik | 3 : 0 | Žitište |
31.03
20:00
Vrbas
Goks IN
3
0
|
31.03.2019 20:00 | Vrbas | 3 : 0 | Goks IN | |||||
31.03
18:00
Libero
Spartak 2
1
3
|
31.03.2019 18:00 | Libero | 1 : 3 | Spartak 2 |
31.03
14:15
Štrand Volej
Jadran
0
3
|
31.03.2019 14:15 | Štrand Volej | 0 : 3 | Jadran | |||||
31.03
19:30
Dunav
Dunav Volej
0
3
|
31.03.2019 19:30 | Dunav | 0 : 3 | Dunav Volej |
31.03
17:00
Beočin
Bagljaš 023
0
3
|
31.03.2019 17:00 | Beočin | 0 : 3 | Bagljaš 023 |
31.03
17:00
Smeč SV
Sloga 2016
3
0
|
31.03.2019 17:00 | Smeč SV | 3 : 0 | Sloga 2016 | |||||
31.03
11:30
Jasenica (SP)
Radnički 1977
0
3
|
31.03.2019 11:30 | Jasenica (SP) | 0 : 3 | Radnički 1977 |
31.03
18:00
Dunav 17
VGSK
3
0
|
31.03.2019 18:00 | Dunav 17 | 3 : 0 | VGSK |
31.03
13:00
Knjaževac 2
Viner
0
3
|
31.03.2019 13:00 | Knjaževac 2 | 0 : 3 | Viner |
31.03
09:00
Roda
Lucky Star
3
0
|
31.03.2019 09:00 | Roda | 3 : 0 | Lucky Star | |||||
31.03
10:45
Blok Aut
Železničar
3
0
|
31.03.2019 10:45 | Blok Aut | 3 : 0 | Železničar | |||||
31.03
12:45
Crvena zvezda
Partizan
3
0
|
31.03.2019 12:45 | Crvena zvezda | 3 : 0 | Partizan | |||||
31.03
13:15
Mladenovac
Crnjanski
3
0
|
31.03.2019 13:15 | Mladenovac | 3 : 0 | Crnjanski |
31.03
10:45
21. maj
Dunav
3
1
|
31.03.2019 10:45 | 21. maj | 3 : 1 | Dunav | |||||
31.03
09:00
Vizurine Ajkulice
Volleyland 2
0
3
|
31.03.2019 09:00 | Vizurine Ajkulice | 0 : 3 | Volleyland 2 | |||||
31.03
09:00
Beograd 2
Avala
3
0
|
31.03.2019 09:00 | Beograd 2 | 3 : 0 | Avala | |||||
31.03
10:45
SPAS
Akademija Singidunum
3
0
|
31.03.2019 10:45 | SPAS | 3 : 0 | Akademija Singidunum |
31.03
12:45
Roda
Lazarevac
1
3
|
31.03.2019 12:45 | Roda | 1 : 3 | Lazarevac | |||||
31.03
10:45
Kralj
Sterija
2
3
|
31.03.2019 10:45 | Kralj | 2 : 3 | Sterija | |||||
31.03
09:00
Radnicki
AS Batajnica
3
1
|
31.03.2019 09:00 | Radnicki | 3 : 1 | AS Batajnica |
31.03
09:00
Crvena zvezda
AS
3
0
|
31.03.2019 09:00 | Crvena zvezda | 3 : 0 | AS | |||||
31.03
10:45
Partizan
TENT
2
3
|
31.03.2019 10:45 | Partizan | 2 : 3 | TENT | |||||
31.03
12:45
Blok Aut
Beograd
0
3
|
31.03.2019 12:45 | Blok Aut | 0 : 3 | Beograd |
31.03
18:00
Crvena Zvezda
Nova Pazova 1957
21
21
|
31.03.2019 18:00 | Crvena Zvezda | 21 : 21 | Nova Pazova 1957 | |||||
31.03
19:00
Sivac 69
Dolovo
44
22
|
31.03.2019 19:00 | Sivac 69 | 44 : 22 | Dolovo | |||||
31.03
16:00
Mladost
Banatski Karlovac
24
30
|
31.03.2019 16:00 | Mladost | 24 : 30 | Banatski Karlovac | |||||
31.03
18:00
Radnički 1958
Mladost TSK
21
32
|
31.03.2019 18:00 | Radnički 1958 | 21 : 32 | Mladost TSK |
31.03
16:00
Partizan 2
Smederevo
26
26
|
31.03.2019 16:00 | Partizan 2 | 26 : 26 | Smederevo | |||||
31.03
18:00
Radnički
Metaloplastika 2
28
35
|
31.03.2019 18:00 | Radnički | 28 : 35 | Metaloplastika 2 | |||||
31.03
20:00
Rekreativo
PKB
23
23
|
31.03.2019 20:00 | Rekreativo | 23 : 23 | PKB | |||||
31.03
16:30
Rakovica
Novi Beograd
21
22
|
31.03.2019 16:30 | Rakovica | 21 : 22 | Novi Beograd |
31.03
20:00
Šamot 65 2
Sloga
33
33
|
31.03.2019 20:00 | Šamot 65 2 | 33 : 33 | Sloga | |||||
31.03
19:00
Karađorđe
Župa
33
27
|
31.03.2019 19:00 | Karađorđe | 33 : 27 | Župa |
31.03
19:00
Aleksinac
Jagodina
20
29
|
31.03.2019 19:00 | Aleksinac | 20 : 29 | Jagodina | |||||
31.03
19:00
ORK Bor
Pirot
42
33
|
31.03.2019 19:00 | ORK Bor | 42 : 33 | Pirot | |||||
31.03
19:00
Zaječar 1949
Jastrebac
37
14
|
31.03.2019 19:00 | Zaječar 1949 | 37 : 14 | Jastrebac |
31.03
17:00
Slavija
Metalac
37
30
|
31.03.2019 17:00 | Slavija | 37 : 30 | Metalac | |||||
31.03
11:00
Vojvoda Stepa
Crepaja
25
24
|
31.03.2019 11:00 | Vojvoda Stepa | 25 : 24 | Crepaja |
31.03
13:00
Udarnik 2
Umčari
19
23
|
31.03.2019 13:00 | Udarnik 2 | 19 : 23 | Umčari | |||||
31.03
18:00
Rudar 2
Jedinstvo 1974
24
23
|
31.03.2019 18:00 | Rudar 2 | 24 : 23 | Jedinstvo 1974 |
31.03
14:00
Gučevo
Ub
20
24
|
31.03.2019 14:00 | Gučevo | 20 : 24 | Ub |
31.03
14:00
Užice
Sloga KV 2
44
34
|
31.03.2019 14:00 | Užice | 44 : 34 | Sloga KV 2 | |||||
31.03
19:00
Arilje
Radnicki 1964 2
31
24
|
31.03.2019 19:00 | Arilje | 31 : 24 | Radnicki 1964 2 |
31.03
18:00
Progres
Železničar 1949 - 2
25
29
|
31.03.2019 18:00 | Progres | 25 : 29 | Železničar 1949 - 2 |
31.03
20:00
Žitorađa
Vranje 1957
34
34
|
31.03.2019 20:00 | Žitorađa | 34 : 34 | Vranje 1957 |
31.03
17:30
Lavovi BP
Kolubara
28
22
|
31.03.2019 17:30 | Lavovi BP | 28 : 22 | Kolubara | |||||
31.03
18:00
Loznica
Morava
30
27
|
31.03.2019 18:00 | Loznica | 30 : 27 | Morava | |||||
31.03
18:00
SC Voždovac 2012
Proleter
28
27
|
31.03.2019 18:00 | SC Voždovac 2012 | 28 : 27 | Proleter |
31.03
11:00
Radnički
Jadran
24
31
|
31.03.2019 11:00 | Radnički | 24 : 31 | Jadran |
31.03
19:00
Metalac 2015
Crvena zvezda
34
21
|
31.03.2019 19:00 | Metalac 2015 | 34 : 21 | Crvena zvezda | |||||
31.03
17:00
Medicinar 2
Rudar
31
19
|
31.03.2019 17:00 | Medicinar 2 | 31 : 19 | Rudar | |||||
31.03
21:00
Beograd
Voždovac 1955 2
32
22
|
31.03.2019 21:00 | Beograd | 32 : 22 | Voždovac 1955 2 |
31.03
14:00
Dubočica
Hajduk Veljko
23
30
|
31.03.2019 14:00 | Dubočica | 23 : 30 | Hajduk Veljko | |||||
31.03
20:00
Radan
Radnički
24
23
|
31.03.2019 20:00 | Radan | 24 : 23 | Radnički |
31.03
15:00
Naftagas
Partizan
20
15
|
31.03.2019 15:00 | Naftagas | 20 : 15 | Partizan | |||||
31.03
14:00
Senta
Miletić
32
14
|
31.03.2019 14:00 | Senta | 32 : 14 | Miletić | |||||
31.03
16:00
Gradnulica
Jabuka
22
28
|
31.03.2019 16:00 | Gradnulica | 22 : 28 | Jabuka |
31.03
13:00
Srem
Apatin
27
26
|
31.03.2019 13:00 | Srem | 27 : 26 | Apatin |
31.03
16:30
Aleksinac
Mladost
19
14
|
31.03.2019 16:30 | Aleksinac | 19 : 14 | Mladost |
31.03
18:00
Bekament BB
Mladost
32
26
|
31.03.2019 18:00 | Bekament BB | 32 : 26 | Mladost |
31.03
16:00
Kučevo
Vrbas
21
28
|
31.03.2019 16:00 | Kučevo | 21 : 28 | Vrbas | |||||
31.03
18:30
Pirot
Sloga
31
37
|
31.03.2019 18:30 | Pirot | 31 : 37 | Sloga | |||||
31.03
16:00
Požarevac
Topličanin
27
31
|
31.03.2019 16:00 | Požarevac | 27 : 31 | Topličanin |
31.03
18:30
BSK
Put-inženjering
7
3
|
31.03.2019 18:30 | BSK | 7 : 3 | Put-inženjering | |||||
31.03
19:30
Radnički 2010
Aleksinac 2015
5
3
|
31.03.2019 19:30 | Radnički 2010 | 5 : 3 | Aleksinac 2015 |
31.03
16:00
Gročanski
Palež
10
4
|
31.03.2019 16:00 | Gročanski | 10 : 4 | Palež | |||||
31.03
19:00
Oftal -C
Futsal Trebinje
0
5
|
31.03.2019 19:00 | Oftal -C | 0 : 5 | Futsal Trebinje |
31.03
20:00
PP 192
Bezbednost 192
8
3
|
31.03.2019 20:00 | PP 192 | 8 : 3 | Bezbednost 192 |
31.03
20:30
Pirgos
Napredak 1389
5
0
|
31.03.2019 20:30 | Pirgos | 5 : 0 | Napredak 1389 |
31.03
19:00
Prokuplje
Rosulja
4
1
|
31.03.2019 19:00 | Prokuplje | 4 : 1 | Rosulja |