XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 376 utakmica za dan
Subota, 6 April 2019

Fudbal

06.04.2019 16:00 TSC 4 : 2 Javor Matis
06.04.2019 16:00 Inđija 3 : 0 Zlatibor
06.04.2019 16:00 Radnički 1923 0 : 0 Metalac
06.04.2019 16:00 Bežanija 2 : 2 Sinđelić
06.04.2019 16:00 Trajal 1 : 1 Borac
06.04.2019 16:00 OFK Žarkovo 1 : 0 Teleoptik
06.04.2019 16:00 Bečej 1918 1 : 2 Novi Pazar
06.04.2019 16:00 Budućnost 2 : 0 Sloboda
06.04.2019 19:30 Željezničar 0 : 3 Sarajevo
06.04.2019 19:00 Sloboda 2 : 1 Zvijezda 09
06.04.2019 16:30 Mladost 0 : 2 Tuzla City
06.04.2019 16:30 Radnik 0 : 0 Čelik
06.04.2019 16:00 Kozara 1 : 0 Željezničar Sport Team
06.04.2019 16:00 Drina 0 : 0 Tekstilac
06.04.2019 16:00 Sloga 2 : 0 Podrinje
06.04.2019 16:00 Sloboda 0 : 1 Rudar Prijedor
06.04.2019 16:00 Slavija 2 : 2 Alfa
06.04.2019 15:30 Rudar 2 : 2 OFK Titograd
06.04.2019 17:00 Karioke 3 : 2 Bratstvo
06.04.2019 16:00 Petnjica : Napredak
06.04.2019 16:00 Gusinje : Brskovo
06.04.2019 16:00 Bratstvo 1946 1 : 2 Cement
06.04.2019 16:00 Radnički (SM) 0 : 0 Hajduk 1912
06.04.2019 16:00 Radnički (NP) 1 : 2 Bačka 1901
06.04.2019 16:00 Dinamo 1945 0 : 0 Crvena zvezda
06.04.2019 16:00 ČSK Pivara 0 : 0 Dunav
06.04.2019 16:00 Mladost 1 : 2 Borac
06.04.2019 16:00 OFK Vršac 1 : 2 Kabel
06.04.2019 16:00 Radnički (ZR) 2 : 0 Železničar
06.04.2019 15:30 Šumadija (A) 0 : 0 Jedinstvo (Ub)
06.04.2019 15:30 Sloga 33 2 : 2 Smederevo 1924
06.04.2019 15:30 Sloga (PŽ) 1 : 0 Mokra Gora
06.04.2019 15:30 Budućnost Krušik 2014 5 : 0 FAP
06.04.2019 15:30 Tutin 4 : 1 Proleter Mihajlovac
06.04.2019 16:00 Dunav 1 : 2 Radnički (P)
06.04.2019 16:00 Jagodina Tabane 4 : 0 Jedinstvo (P)
06.04.2019 16:00 Rtanj 7 : 1 Pukovac
06.04.2019 16:00 Trstenik PPT 0 : 3 GFK Dubočica
06.04.2019 16:00 OFK Sinđelić 1 : 0 Zaplanjac
06.04.2019 16:00 Jedinstvo (B) 1 : 3 Radnički (S)
06.04.2019 16:00 Radnički (NB) 1 : 2 IMT
06.04.2019 16:00 OFK Beograd 2 : 0 Radnički (O)
06.04.2019 10:00 BASK 1 : 4 BSK Borča
06.04.2019 11:00 GSP Polet Dorćol 0 : 1 Zvezdara
06.04.2019 16:00 Krajina 2 : 0 Mladost (O)
06.04.2019 16:00 Kikinda 1909 4 : 0 Radnički (K)
06.04.2019 16:00 Budućnost 1 : 1 Sloboda
06.04.2019 16:00 Begej 0 : 2 Vojvodina 1928
06.04.2019 16:00 Jedinstvo (NB) 0 : 0 Jedinstvo (BK)
06.04.2019 16:00 Kozara 3 : 0 Radnički (S)
06.04.2019 16:00 Sloga 1 : 1 ŽAK
06.04.2019 16:00 BAK 0 : 1 OFK Proleter
06.04.2019 16:00 Sloga (E) 1 : 4 Podunavac
06.04.2019 16:00 Podrinje 3 : 0 LSK Laćarak
06.04.2019 16:00 Sloga (Č) 1 : 1 Mladost (BP)
06.04.2019 16:00 Crvenka 5 : 0 Polet (K)
06.04.2019 16:00 Radnički (S) 0 : 3 Tisa
06.04.2019 16:00 BSK 2 : 1 OFK Mladost APA
06.04.2019 15:30 Apolon 2018 2 : 1 Karađorđe
06.04.2019 15:30 Šumadija 1903 2 : 1 Bane 1931
06.04.2019 15:30 Sloga 2 : 1 Novi Pazar 1928
06.04.2019 15:30 Sušica 4 : 1 Goč
06.04.2019 15:30 Karađorđe 2 : 1 Mladi borac
06.04.2019 15:30 Mačva 2005 5 : 0 Radjevac
06.04.2019 15:30 Zadrugar 3 : 0 Radnički Stobeks
06.04.2019 15:30 Radnički Šabački 2 : 1 Borac
06.04.2019 15:30 Radnički (V) 1 : 0 Vrelo Sport
06.04.2019 15:30 Spartak 1924 3 : 1 OFK Osečina
06.04.2019 15:30 Ribnica 1 : 1 Brezovica
06.04.2019 15:30 Sevojno 2 : 0 Prijevor
06.04.2019 15:30 Takovo 4 : 1 Jedinstvo Putevi
06.04.2019 15:30 Budućnost 2 : 1 Sloga (S)
06.04.2019 16:00 Morava 4 : 1 OFK Brzi Brod
06.04.2019 16:00 Sloga 4 : 2 Jablanica
06.04.2019 16:00 Sloga 2 : 0 Župa
06.04.2019 16:00 Đerdap 1 : 1 Bukovik
06.04.2019 16:00 Svrljig 2 : 0 BSK
06.04.2019 16:00 Turbina 2 : 2 Studenski Grad
06.04.2019 16:00 Napredak 0 : 3 BSK Baćevac
06.04.2019 16:00 Mladenovac 4 : 1 Milutinac
06.04.2019 16:00 Delija 1 : 2 Proleter 2006
06.04.2019 16:00 Polet 3 : 1 Mladost (L)
06.04.2019 16:00 Tvrđava 2 : 1 Rusin
06.04.2019 16:00 Sloven 1 : 2 PSK Putinci
06.04.2019 16:30 Mladost 5 : 0 Petrovaradin
06.04.2019 16:30 Slavija 1 : 4 ŽSK
06.04.2019 16:30 RFK Novi Sad 1921 1 : 0 Fruškogorski partizan
06.04.2019 16:30 Napredak 0 : 1 Jadran
06.04.2019 16:30 Sloga 0 : 3 Obilić
06.04.2019 16:30 Panonija IM Topola 0 : 0 Vinogradar
06.04.2019 16:30 Njegoš 2 : 1 Đurđin
06.04.2019 16:00 Borac (O) 0 : 1 Srem
06.04.2019 16:00 Dunav 1 : 1 Sinđelić
06.04.2019 15:30 Parmenac 3 : 2 Rudar
06.04.2019 16:00 Omladinac 1 : 2 OFK Ras
06.04.2019 16:00 Ribnik 0 : 2 13. April
06.04.2019 16:00 Varvarin 1 : 0 Šanac
06.04.2019 16:00 Jedinstvo 1945 (VL) 2 : 3 Dušan Silni
06.04.2019 16:00 Jevremovac 1 : 4 Podrinje
06.04.2019 16:00 Sindjelić 3 : 2 Cer
06.04.2019 15:30 Sloga (B) 1 : 0 Železničar
06.04.2019 15:30 Jedinstvo (Lj) 3 : 1 Makce
06.04.2019 16:00 Sloga 0 : 2 OFK Napredak 1929
06.04.2019 16:00 Morava (Ž) 2 : 1 Radnički 1924
06.04.2019 16:00 BSK : Ključ
06.04.2019 16:00 Krivelj 0 : 4 Branik
06.04.2019 16:00 Šarbanovac 1 : 6 Rudna Glava
06.04.2019 16:00 Polom 1 : 0 Zlot
06.04.2019 14:30 Rubribreza 2 : 1 OFK Brđanac
06.04.2019 14:30 Banjani 3 : 1 Iskra
06.04.2019 14:30 Radnik 4 : 0 OFK Jabučje
06.04.2019 16:00 21. oktobar 3 : 1 Jedinstvo
06.04.2019 15:30 Čajetina 5 : 0 Ježevica
06.04.2019 16:00 Jedinstvo (G) 1 : 0 Polet
06.04.2019 16:00 Rudar Vrška Čuka : Slobodno kolo 2
06.04.2019 16:00 Velika Jasikova 0 : 3 Malinik
06.04.2019 15:30 Rajko Mitić 6 : 2 Lužnica
06.04.2019 15:30 Zadrugar 0 : 3 Gnjilan
06.04.2019 15:30 Mladost 2 : 1 Borac
06.04.2019 15:30 Nebeski Andjeli 6 : 0 BSK Bujanovac
06.04.2019 14:30 Kalenić 2 : 1 Vrelo
06.04.2019 14:30 Crvena Jabuka 3 : 5 Polet (T)
06.04.2019 14:30 Rudar 1 : 2 OFK Paljuvi
06.04.2019 16:30 Jedinstvo 4 : 0 Obilić
06.04.2019 16:30 Veternik 5 : 0 Borac
06.04.2019 16:30 Železničar 0 : 0 Vinogradar
06.04.2019 16:00 Vojvodina (CC) 2 : 1 Partizan (K)
06.04.2019 16:00 Garevina 2 : 2 Sloga (D)
06.04.2019 16:00 Vinorača 2 : 1 Mladost (G)
06.04.2019 16:00 Sinđelić 1934 1 : 0 Mladost (T)
06.04.2019 16:00 Vinogradar 2 : 2 Kupinovac
06.04.2019 16:00 Napredak 4 : 5 Orlovi
06.04.2019 16:00 Beljanica 0 : 2 Mladost (J)
06.04.2019 16:00 Radnički 3 : 0 Rudar (St)
06.04.2019 14:30 Junior Novo Naselje 2 : 1 Stari drugari
06.04.2019 17:00 Sparta Železnik 4 : 1 Šećeranac Ada
06.04.2019 14:00 Dedinje 1 : 3 011
06.04.2019 16:30 Nemenikuće 0 : 2 Sibnica
06.04.2019 16:30 Djurinci 3 : 0 Vojvoda
06.04.2019 16:00 Mladi Radnik 1925 2 : 2 Jedinstvo (G)
06.04.2019 16:00 Mladost 3 : 1 Bogutovačka Banja
06.04.2019 15:30 Marjan 3 : 0 Mladi radnik
06.04.2019 16:00 Jedinstvo (Š) 1 : 0 Sloboda
06.04.2019 16:00 Cer 1 : 1 Majur
06.04.2019 16:00 Torpedo 1924 3 : 1 OFK Šabac
06.04.2019 16:00 Radnički 4 : 0 Provo 2015
06.04.2019 16:30 Tornjoš 6 : 0 Graničar
06.04.2019 15:30 Rade Milošević 2 : 1 Integral
06.04.2019 16:00 Sloboda 0 : 2 Budućnost
06.04.2019 16:00 Strmovo 1 : 4 Sloga
06.04.2019 16:00 Mladost (Č) 1 : 1 Šumadija (MC)
06.04.2019 15:30 Mladost 2 : 5 Sloboda
06.04.2019 15:30 Zvezda 0 : 2 Željuša
06.04.2019 15:30 Pobeda 1 : 0 Lokomotiva
06.04.2019 16:00 Partizan 1 : 0 Hajduk
06.04.2019 16:30 Jastrebac 1 : 0 Gredetin
06.04.2019 16:30 Škriljac 1 : 1 Polet (R)
06.04.2019 16:00 Bjelica 0 : 4 Dedinje Junajted
06.04.2019 16:00 Mladost 0 : 1 Slemen
06.04.2019 16:00 Napredak 1 : 3 Palilulac
06.04.2019 16:00 Bratstvo 1975 3 : 1 Ćava
06.04.2019 16:30 Sparta 1 : 3 Polet
06.04.2019 16:30 Jedinstvo 2014 4 : 3 Skupljen 2013
06.04.2019 16:30 Sloga Obrva 0 : 0 Morava
06.04.2019 16:00 Mladost (DL) 4 : 1 Badince
06.04.2019 16:00 Napredak 6 : 2 Rudar 1973
06.04.2019 16:00 Navalin 1 : 1 SU Donja Lomnica
06.04.2019 16:30 Trnava 5 : 1 Omladinac
06.04.2019 16:00 Petlovača 5 : 0 Sloga
06.04.2019 16:00 Metaloplastika 1 : 1 Pocerina
06.04.2019 16:00 Kotlenik (G) 1 : 4 Bečevica
06.04.2019 10:00 Čestin 1 : 4 Beli Orlovi
06.04.2019 16:00 Polet 1 : 4 Kotlenik (L)
06.04.2019 16:00 Kruševica 1980 5 : 0 Mladost
06.04.2019 16:00 Mladost 1 : 4 Naša Krajina
06.04.2019 16:00 Gaj 0 : 4 Banat
06.04.2019 16:30 Topoljak : Rujišnik
06.04.2019 16:30 Jugovići : Stara Čaršija
06.04.2019 16:30 Jagodina 4 : 0 Bresje
06.04.2019 16:30 PSS-192 1 : 0 Lipar
06.04.2019 16:30 GFK Strelište 2 : 1 OFK Dragoševac
06.04.2019 16:00 AFC Bournemouth 1 : 3 Burnley
06.04.2019 16:00 Huddersfield Town 1 : 4 Leicester
06.04.2019 16:00 Newcastle United 0 : 1 Crystal Palace
06.04.2019 18:30 Rayo Vallecano 2 : 0 Valencia
06.04.2019 20:45 Barcelona 2 : 0 Atlético Madrid
06.04.2019 16:15 Real Madrid 2 : 1 Eibar
06.04.2019 13:00 Girona 1 : 2 Espanyol
06.04.2019 18:30 Bayern 5 : 0 Borussia Dortmund
06.04.2019 15:30 Schalke 04 1 : 2 Eintracht
06.04.2019 15:30 Bayer Leverkusen 2 : 4 RB Leipzig
06.04.2019 15:30 Stuttgart 1 : 1 Nürnberg
06.04.2019 15:30 Hertha BSC 1 : 2 Fortuna
06.04.2019 15:30 Wolfsburg 3 : 1 Hannover 96
06.04.2019 20:30 Sampdoria 0 : 1 Roma
06.04.2019 15:00 Parma 0 : 0 Torino
06.04.2019 18:00 Juventus 2 : 1 Milan
06.04.2019 20:00 Amiens SC 2 : 2 Saint-Étienne
06.04.2019 20:00 Angers 3 : 3 Rennes
06.04.2019 20:00 Guingamp 1 : 1 Monaco
06.04.2019 17:00 Olympique Lyonnais 1 : 3 Dijon
06.04.2019 20:00 Nîmes 2 : 0 Caen
06.04.2019 Spartak 2 4 : 1 Nova Kolonija
06.04.2019 Jagodina 2 : 3 Jedinstvo 2014
06.04.2019 Knjaževac 2015 0 : 2 Levač
06.04.2019 Vučice 0 : 12 Majdanpek
06.04.2019 13:30 Čukarički 3 : 1 Partizan
06.04.2019 12:00 Brodarac 5 : 1 Trajal
06.04.2019 17:00 Mladost 6 : 1 Loznica
06.04.2019 10:00 Železničar 1 : 3 Dinamo 1945
06.04.2019 11:00 Borac (Sa) 0 : 3 Index
06.04.2019 13:00 Jedinstvo 3 : 3 Posavina
06.04.2019 13:00 Rvati 3 : 0 Budućnost
06.04.2019 11:00 Polet 3 : 2 Strelac
06.04.2019 11:00 Crvena Zastava 1 : 3 Prva Iskra
06.04.2019 12:00 Borac (NS) 0 : 3 RFK N.S. 1921
06.04.2019 15:30 Železničar 3 : 1 Provo
06.04.2019 10:00 Napredak 0 : 8 Sloga 33
06.04.2019 11:00 Partizan 1945 6 : 1 Homoljac
06.04.2019 11:00 OFK Aranđelovac 1979 0 : 0 Vodojaža
06.04.2019 14:00 Jedinstvo 1 : 3 Rudar
06.04.2019 12:00 Prof. Bolesnikov 0 : 3 Kabel
06.04.2019 10:00 Vojvodina 4 : 1 Cement
06.04.2019 12:00 Radnički (SM) 7 : 0 Dunav
06.04.2019 10:00 Srem 2 : 2 Omladinac
06.04.2019 10:00 Bačka 1901 1 : 2 Njerš Ištvan
06.04.2019 09:00 Voždovac MK 2 : 1 Crvena zvezda MK
06.04.2019 13:00 Rad MK 5 : 0 Sinđelić MK
06.04.2019 14:30 Brodarac MK 1 : 0 BSK Borča MK
06.04.2019 20:30 O11 MK 0 : 5 Čukarički MK
06.04.2019 10:00 Budućnost 0 : 12 Duboko
06.04.2019 11:00 Zvezda 2 : 1 Polet
06.04.2019 11:00 Bečkerek 023 5 : 0 Borac (S)
06.04.2019 10:00 Index 3 : 1 Jedinstvo (SP)
06.04.2019 10:00 Prof. Bolesnikov 2 : 1 Radnički (SM)
06.04.2019 10:00 Srem 0 : 7 Petar Puača
06.04.2019 10:00 Vojvodina 6 : 0 GFK Sloven
06.04.2019 11:00 Apolon 4 : 0 Mokra Gora
06.04.2019 10:00 Spartak 3 : 0 Mladost APA
06.04.2019 10:00 Njerš Ištvan 1 : 2 Arena Su
06.04.2019 10:00 Radnički (S) 5 : 3 Bečej 1918
06.04.2019 10:00 Sloga 2 : 10 Partizan
06.04.2019 11:00 IMT 9 : 0 BASK
06.04.2019 10:00 Radnički 3 : 3 Studentski Grad
06.04.2019 09:00 BSK 1925 5 : 1 OLE
06.04.2019 18:45 Ada 10 : 0 DIF
06.04.2019 03:00 Dolina 2 : 5 Dinamo 1945
06.04.2019 00:00 Borac (St) 4 : 2 Voja Gačić
06.04.2019 13:30 Sloga 036 6 : 0 Mačva
06.04.2019 14:00 Požega 1 : 13 Plana
06.04.2019 15:30 Ad Drinum 3 : 0 Jedinstvo
06.04.2019 Jagodina 2 : 0 Kolibri
06.04.2019 Mašinac 3 : 0 Napredak junior 2018
06.04.2019 Preševo 3 : 2 Lavice Dubočica
06.04.2019 Vučice 2 : 3 Krstarica
06.04.2019 Morava 6 : 1 Majdanpek
06.04.2019 12:30 Radnički 2012 2 : 1 Jedinstvo 2014
06.04.2019 Vučice 1 : 0 Majdanpek
06.04.2019 TSC 3 : 0 Vojvodina
06.04.2019 Polet : Voja Gačić
06.04.2019 Nova Kolonija 1 : 4 Stajićevo 2017
06.04.2019 Bačka : Inđija
06.04.2019 00:00 Spartak 8 : 0 Mladost
06.04.2019 10:00 Bajša 1 : 4 TSC
06.04.2019 09:00 Olimpik 19 : 0 Budućnost
06.04.2019 12:30 Jedinstvo 3 : 0 Srem
06.04.2019 17:00 Zemun B 2 : 1 Milutinac
06.04.2019 12:00 Rudar 2 : 4 Pazar Juniors B

Košarka

06.04.2019 18:00 Crvena zvezda MTS 84 : 63 Partizan NIS 2:1
06.04.2019 20:30 Konstantin 74 : 87 Kolubara LA 2003
06.04.2019 17:00 Mladost (SP) 105 : 103 Rtanj
06.04.2019 17:00 KKK Radnički 88 : 65 Sloga
06.04.2019 19:00 Hajduk 89 : 45 Akademik
06.04.2019 19:30 Kris Kros 63 : 71 Železničar
06.04.2019 15:30 Mladost Veternik 81 : 92 Sveti Đorđe
06.04.2019 17:00 Fair Play 20 : 0 Jugbasket
06.04.2019 14:30 OKK Junior 128 : 57 Sokobanja
06.04.2019 17:00 Prokuplje 0 : 20 Jablanica
06.04.2019 17:00 Mladost Vesna 102 : 72 Actavis Academy
06.04.2019 12:15 Eko Sport 61 : 80 Borča
06.04.2019 14:00 Borac Zemun 72 : 82 Slodes
06.04.2019 18:30 Astra 71 : 94 Torlak
06.04.2019 12:00 Ras 91 : 98 LA Basket
06.04.2019 10:20 AS Basket 66 : 44 Umka Džez

Odbojka

06.04.2019 16:00 Timok 3 : 0 Klek Srbijašume
06.04.2019 Gračanica 0 : 3 Tehničar
06.04.2019 00:00 Putevi 2 : 3 Gračac
06.04.2019 Partizan 3 : 0 Antena
06.04.2019 19:00 Bečej 3 : 0 Vrbas
06.04.2019 19:00 Kulpin 3 : 2 Partizan
06.04.2019 17:00 Hercegovina 0 : 3 Mladost (T)
06.04.2019 19:30 Sloga 2015 0 : 3 Lucky Star
06.04.2019 18:30 As Beograd 3 : 1 Blok Aut
06.04.2019 19:00 Rudar 3 : 0 Roda
06.04.2019 17:00 Sloven 1 : 3 Kikinda
06.04.2019 14:30 Botafogo 2 : 3 Srem Iton 2
1/2 Finala
06.04.2019 19:00 Jedinstvo (SP) 2 : 3 Vizura 0:1
06.04.2019 20:00 Crvena zvezda 3 : 2 Železničar 1:0
06.04.2019 19:00 Desetka 3 : 0 Knjaževac
06.04.2019 17:00 Panda 3 : 1 Stampedo
06.04.2019 18:00 Partizan 1 : 3 Panonija
06.04.2019 18:00 Volley Stars 0 : 3 Slavija
06.04.2019 17:00 Tehničar 3 : 1 Crnokosa Artos
06.04.2019 19:00 Partizan 2 3 : 0 Fortuna Plus
06.04.2019 18:30 AS Batajnica 0 : 3 Lazarevac
06.04.2019 18:00 Ribnica 3 : 1 Tehničar (Sd)
06.04.2019 15:30 Karadjordje 0 : 3 Red Fox-Smeč 5
06.04.2019 17:40 Lucky Star 1 : 3 Imlek
06.04.2019 18:15 Dunav 0 : 3 Volleyland
06.04.2019 19:00 Sloga 2016 0 : 3 Ravno
06.04.2019 11:00 Carina 3 : 0 Plana
06.04.2019 13:30 Đerdap 0 : 3 Bor 2
06.04.2019 09:00 Blok Aut 3 : 1 Železnik 2012
06.04.2019 10:45 AS 1 : 3 TENT
06.04.2019 14:45 Roda 1 : 3 Sterija
06.04.2019 09:00 Imlek 3 : 1 Crvena zvezda
06.04.2019 10:45 Partizan 0 : 3 Vizurine Ajkulice
06.04.2019 12:45 Lucky Star 0 : 3 Beograd
06.04.2019 15:00 Kolubara 0 : 3 AS Batajnica

Rukomet

06.04.2019 19:00 Novi Pazar 23 : 33 Vojvodina
06.04.2019 21:00 Radnički 1964 40 : 23 Zlatar
06.04.2019 19:00 Kuršumlija 52 : 30 Lokomotiva
06.04.2019 19:00 Topličanin 33 : 20 Žitorađa
06.04.2019 18:00 Priboj 29 : 25 Pobednik
06.04.2019 18:00 Crvenka 24 : 18 Loznica
06.04.2019 19:00 Morava 30 : 34 Lavovi BP
06.04.2019 19:30 Kolubara 22 : 27 Vrbas Petrol
06.04.2019 18:00 Mladost TSK 34 : 19 Mladost
06.04.2019 19:00 Banatski Karlovac 26 : 34 Sivac 69
06.04.2019 17:00 Dolovo 21 : 17 Hercegovina
06.04.2019 17:00 Inđija 33 : 27 Crvena Zvezda
06.04.2019 15:30 BASK Soko 24 : 31 Rakovica
06.04.2019 18:30 Novi Beograd 23 : 23 Rekreativo
06.04.2019 18:00 PKB 23 : 22 Radnički
06.04.2019 18:00 Župa 29 : 30 Šamot 65 2
06.04.2019 15:00 Heba 31 : 31 Aleksinac
06.04.2019 19:00 Potisje Pleteks 34 : 23 Metalac
06.04.2019 12:30 Rembas 35 : 33 Arif Knjaz 1957
06.04.2019 19:00 Hajduk Veljko 2 0 : 10 Majdanpek
06.04.2019 14:30 Železničar 1949 - 2 32 : 37 Vranje 1957 - 2
06.04.2019 16:00 Graničar 35 : 28 Obilić
06.04.2019 17:00 Omladinac 22 : 16 Vladimirovac
06.04.2019 19:00 Ruma 30 : 25 Srem SM
06.04.2019 17:30 Bekament BB 32 : 27 Medicinar
06.04.2019 18:30 Naisa 22 : 25 Jagodina
06.04.2019 21:00 Voždovac 1955 25 : 21 Bor RTB
06.04.2019 19:00 Radnički 1964 32 : 26 ORK Beograd
06.04.2019 19:00 Železničar 39 : 22 Sloven
06.04.2019 17:00 Sloga 23 : 24 Vrbas
06.04.2019 14:30 Dolovo (Ž) 28 : 30 Spartak
06.04.2019 19:00 Mokrin 31 : 28 Radnički
06.04.2019 15:00 Prijepolje 19 : 19 Košutnjak
06.04.2019 16:30 Metalac AD 22 : 22 Bekament Bukovička Banja 2
06.04.2019 18:30 ORK Loznica 25 : 35 Mladi radnik
06.04.2019 20:30 Loznica grad 34 : 36 Beograd
06.04.2019 16:00 Hajduk Veljko 33 : 20 Bor - RTB 2
06.04.2019 19:00 Radnički 28 : 32 Jagodina 2
06.04.2019 19:00 Jabuka 21 : 6 Senta
06.04.2019 16:00 Partizan 25 : 29 Obilić
06.04.2019 18:00 Sonta 8 : 45 Petrovaradin
06.04.2019 15:00 Mladost 23 : 31 Remesiana
06.04.2019 16:00 Topličanin 2 23 : 26 Morava

Vaterpolo

06.04.2019 00:00 BVK Crvena zvezda 19 : 4 Nais
06.04.2019 00:00 Vojvodina 26 : 3 Vračar
06.04.2019 00:00 Senta 5 : 20 Palilula
06.04.2019 00:00 Taš 2000 3 : 9 Crvena zvezda

Futsal

06.04.2019 20:00 Vranje 5 : 3 Ivanjica
06.04.2019 19:00 Župski rubin 5 : 6 Partenon
06.04.2019 16:15 Miners 5 : 4 Timok 2013
06.04.2019 19:00 Konjarnik 6 : 1 Gročanski
06.04.2019 18:00 Forum 5 : 0 Apa Futsal
06.04.2019 18:00 Tisa 7 : 4 Novi Sad
06.04.2019 13:00 Bezbednost 192 1 : 5 Loznica Grad 2018
06.04.2019 20:00 SFU Leposavić 7 : 1 Fleš
06.04.2019 19:30 As 9 : 5 Prokuplje
06.04.2019 17:30 Lindoret 5 : 2 Zadrugar 2017
Milorad33 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Milorad33 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Pedja14 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Pedja14 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Pedja14 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Pedja14 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Pedja14 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Pedja14 i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
Pedja14 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu