10.04
16:00
Jedinstvo (B)
SFS Borac
0
1
|
10.04.2019 16:00 | Jedinstvo (B) | 0 : 1 | SFS Borac | |||||
10.04
16:00
Radnički (S)
Radan
2
2
|
10.04.2019 16:00 | Radnički (S) | 2 : 2 | Radan | |||||
10.04
16:00
Car Konstantin
OFK Sinđelić
0
0
|
10.04.2019 16:00 | Car Konstantin | 0 : 0 | OFK Sinđelić | |||||
10.04
16:00
Zaplanjac
Trstenik PPT
3
0
|
10.04.2019 16:00 | Zaplanjac | 3 : 0 | Trstenik PPT | |||||
10.04
16:00
GFK Dubočica
Rtanj
1
0
|
10.04.2019 16:00 | GFK Dubočica | 1 : 0 | Rtanj | |||||
10.04
16:00
Pukovac
Jagodina Tabane
0
1
|
10.04.2019 16:00 | Pukovac | 0 : 1 | Jagodina Tabane | |||||
10.04
16:00
Jedinstvo (P)
Temnić 1924
1
2
|
10.04.2019 16:00 | Jedinstvo (P) | 1 : 2 | Temnić 1924 | |||||
10.04
16:00
Budućnost
Dunav
3
0
|
10.04.2019 16:00 | Budućnost | 3 : 0 | Dunav | |||||
10.04
16:00
Radnički (P)
Moravac Orion
1
0
|
10.04.2019 16:00 | Radnički (P) | 1 : 0 | Moravac Orion |
10.04
16:00
GSP Polet Dorćol
Radnički (NB)
1
4
|
10.04.2019 16:00 | GSP Polet Dorćol | 1 : 4 | Radnički (NB) | |||||
10.04
16:00
Zvezdara
Lokomotiva
0
0
|
10.04.2019 16:00 | Zvezdara | 0 : 0 | Lokomotiva | |||||
10.04
16:00
Crvena Zvezda
Prva Iskra
3
2
|
10.04.2019 16:00 | Crvena Zvezda | 3 : 2 | Prva Iskra | |||||
10.04
13:30
Brodarac
Stepojevac Vaga
5
0
|
10.04.2019 13:30 | Brodarac | 5 : 0 | Stepojevac Vaga | |||||
10.04
16:00
Kolubara
BASK
3
1
|
10.04.2019 16:00 | Kolubara | 3 : 1 | BASK | |||||
10.04
16:00
BSK Borča
OFK Beograd
3
0
|
10.04.2019 16:00 | BSK Borča | 3 : 0 | OFK Beograd | |||||
10.04
16:00
Radnički (O)
Jedinstvo
2
2
|
10.04.2019 16:00 | Radnički (O) | 2 : 2 | Jedinstvo | |||||
10.04
16:00
Grafičar
IMT
1
0
|
10.04.2019 16:00 | Grafičar | 1 : 0 | IMT |
10.04
16:00
OFK Niš
Jedinstvo (GS)
1
0
|
10.04.2019 16:00 | OFK Niš | 1 : 0 | Jedinstvo (GS) | |||||
10.04
16:00
Budućnost
Vranjska Banja
3
0
|
10.04.2019 16:00 | Budućnost | 3 : 0 | Vranjska Banja | |||||
10.04
16:00
Mladost (B)
Sloga
1
2
|
10.04.2019 16:00 | Mladost (B) | 1 : 2 | Sloga | |||||
10.04
16:00
Jablanica
Morava
1
2
|
10.04.2019 16:00 | Jablanica | 1 : 2 | Morava | |||||
10.04
16:00
OFK Brzi Brod
Jedinstvo (P)
2
0
|
10.04.2019 16:00 | OFK Brzi Brod | 2 : 0 | Jedinstvo (P) | |||||
10.04
16:00
Balkanski
Vlasina
0
2
|
10.04.2019 16:00 | Balkanski | 0 : 2 | Vlasina |
10.04
16:00
Juhor
Sloga
2
0
|
10.04.2019 16:00 | Juhor | 2 : 0 | Sloga | |||||
10.04
16:00
OFK Topličanin
Žitorađa
2
0
|
10.04.2019 16:00 | OFK Topličanin | 2 : 0 | Žitorađa | |||||
10.04
16:00
Jastrebac (B)
Napredak (D)
2
0
|
10.04.2019 16:00 | Jastrebac (B) | 2 : 0 | Napredak (D) | |||||
10.04
16:00
Bošnjane
Jedinstvo (M)
3
1
|
10.04.2019 16:00 | Bošnjane | 3 : 1 | Jedinstvo (M) | |||||
10.04
16:00
Jastrebac (VŠ)
Levač
1
2
|
10.04.2019 16:00 | Jastrebac (VŠ) | 1 : 2 | Levač | |||||
10.04
16:00
Dragocvet
Rembas
1
6
|
10.04.2019 16:00 | Dragocvet | 1 : 6 | Rembas | |||||
10.04
16:00
OFK Kosanica
Župa
2
0
|
10.04.2019 16:00 | OFK Kosanica | 2 : 0 | Župa |
10.04
16:00
Rudar Alpos
Majdanpek
0
2
|
10.04.2019 16:00 | Rudar Alpos | 0 : 2 | Majdanpek | |||||
10.04
16:00
Brodoremont
Timočanin
0
2
|
10.04.2019 16:00 | Brodoremont | 0 : 2 | Timočanin | |||||
10.04
16:00
Hajduk Veljko
Svrljig
3
2
|
10.04.2019 16:00 | Hajduk Veljko | 3 : 2 | Svrljig | |||||
10.04
16:00
BSK
Naša krila 1936
5
2
|
10.04.2019 16:00 | BSK | 5 : 2 | Naša krila 1936 | |||||
10.04
16:00
Orljane
Malošište
2
1
|
10.04.2019 16:00 | Orljane | 2 : 1 | Malošište | |||||
10.04
16:00
Kablovi
Moravica
2
2
|
10.04.2019 16:00 | Kablovi | 2 : 2 | Moravica | |||||
10.04
16:00
OFK Slatina
Đerdap
3
1
|
10.04.2019 16:00 | OFK Slatina | 3 : 1 | Đerdap | |||||
10.04
16:00
Bukovik
Timok 1919
1
1
|
10.04.2019 16:00 | Bukovik | 1 : 1 | Timok 1919 |
10.04
16:30
Bačka
Index
1
1
|
10.04.2019 16:30 | Bačka | 1 : 1 | Index | |||||
10.04
16:30
Omladinac
Jedinstvo
2
3
|
10.04.2019 16:30 | Omladinac | 2 : 3 | Jedinstvo | |||||
10.04
16:30
Fruškogorski partizan
OFK Sirig
2
0
|
10.04.2019 16:30 | Fruškogorski partizan | 2 : 0 | OFK Sirig | |||||
10.04
16:30
Miletić
Slavija
0
3
|
10.04.2019 16:30 | Miletić | 0 : 3 | Slavija | |||||
10.04
16:30
ŽSK
TSK
1
5
|
10.04.2019 16:30 | ŽSK | 1 : 5 | TSK | |||||
10.04
16:30
Šajkaš 1908
Mladost
3
3
|
10.04.2019 16:30 | Šajkaš 1908 | 3 : 3 | Mladost | |||||
10.04
16:30
Petrovaradin
Fruškogorac
3
2
|
10.04.2019 16:30 | Petrovaradin | 3 : 2 | Fruškogorac |
10.04
16:00
Radnik
Ribnica
2
2
|
10.04.2019 16:00 | Radnik | 2 : 2 | Ribnica | |||||
10.04
16:00
Stubal
Granit
3
1
|
10.04.2019 16:00 | Stubal | 3 : 1 | Granit | |||||
10.04
16:00
Proleter
Popovići Vrnjci
2
1
|
10.04.2019 16:00 | Proleter | 2 : 1 | Popovići Vrnjci | |||||
10.04
16:00
Ibar
Omladinac
0
2
|
10.04.2019 16:00 | Ibar | 0 : 2 | Omladinac | |||||
10.04
16:00
OFK Ras
Napredak
3
3
|
10.04.2019 16:00 | OFK Ras | 3 : 3 | Napredak | |||||
10.04
16:00
Budućnost
Lasta
3
1
|
10.04.2019 16:00 | Budućnost | 3 : 1 | Lasta | |||||
10.04
16:00
Mataruge
Gruža
2
0
|
10.04.2019 16:00 | Mataruge | 2 : 0 | Gruža | |||||
10.04
16:00
Rudar
Kraljevo Hajduk
3
0
|
10.04.2019 16:00 | Rudar | 3 : 0 | Kraljevo Hajduk |
10.04
16:30
Sloga (M)
Varvarin
1
0
|
10.04.2019 16:30 | Sloga (M) | 1 : 0 | Varvarin | |||||
10.04
16:30
Šanac
Ribnik
2
1
|
10.04.2019 16:30 | Šanac | 2 : 1 | Ribnik | |||||
10.04
16:30
13. April
Donji Kopaonik
3
0
|
10.04.2019 16:30 | 13. April | 3 : 0 | Donji Kopaonik | |||||
10.04
16:30
Poljoprivrednik
Vinogradar
0
2
|
10.04.2019 16:30 | Poljoprivrednik | 0 : 2 | Vinogradar | |||||
10.04
16:30
Čitluk
FUD
1
0
|
10.04.2019 16:30 | Čitluk | 1 : 0 | FUD | |||||
10.04
16:30
Mladost (DK)
Meševo
0
3
|
10.04.2019 16:30 | Mladost (DK) | 0 : 3 | Meševo | |||||
10.04
16:30
Blagotin
Mačkovac
3
1
|
10.04.2019 16:30 | Blagotin | 3 : 1 | Mačkovac | |||||
10.04
16:30
Kupci
Jedinstvo 1936
1
3
|
10.04.2019 16:30 | Kupci | 1 : 3 | Jedinstvo 1936 |
10.04
15:30
Rudar 2001
Trgovački
2
0
|
10.04.2019 15:30 | Rudar 2001 | 2 : 0 | Trgovački | |||||
10.04
15:30
Omladinac (Š)
Borac (Ž)
3
1
|
10.04.2019 15:30 | Omladinac (Š) | 3 : 1 | Borac (Ž) | |||||
10.04
15:30
Pomoravlje
Borac (K)
5
0
|
10.04.2019 15:30 | Pomoravlje | 5 : 0 | Borac (K) | |||||
10.04
15:30
Rudar (K)
Mlava (ML)
4
3
|
10.04.2019 15:30 | Rudar (K) | 4 : 3 | Mlava (ML) | |||||
10.04
15:30
Polet (SD)
Obilić
1
0
|
10.04.2019 15:30 | Polet (SD) | 1 : 0 | Obilić | |||||
10.04
15:30
Budućnost
Jedinstvo (Lj)
2
1
|
10.04.2019 15:30 | Budućnost | 2 : 1 | Jedinstvo (Lj) | |||||
10.04
15:30
Makce
Sloga (B)
3
6
|
10.04.2019 15:30 | Makce | 3 : 6 | Sloga (B) | |||||
10.04
15:30
Železničar
Đerdap
1
2
|
10.04.2019 15:30 | Železničar | 1 : 2 | Đerdap |
10.04
16:00
Mladost (B)
Zemljoradnik
3
1
|
10.04.2019 16:00 | Mladost (B) | 3 : 1 | Zemljoradnik | |||||
10.04
16:00
Napredak 2012
Elid
4
2
|
10.04.2019 16:00 | Napredak 2012 | 4 : 2 | Elid | |||||
10.04
16:00
Crvena zvezda
Moravac
0
4
|
10.04.2019 16:00 | Crvena zvezda | 0 : 4 | Moravac | |||||
10.04
16:00
Palilula
Padina
2
2
|
10.04.2019 16:00 | Palilula | 2 : 2 | Padina | |||||
10.04
16:00
Moravac
Doljevac
8
0
|
10.04.2019 16:00 | Moravac | 8 : 0 | Doljevac | |||||
10.04
16:00
Rasovača
Morava (Ž)
2
2
|
10.04.2019 16:00 | Rasovača | 2 : 2 | Morava (Ž) | |||||
10.04
16:00
Radnički 1924
OFK Napredak 1929
3
4
|
10.04.2019 16:00 | Radnički 1924 | 3 : 4 | OFK Napredak 1929 |
10.04
16:00
Brestovac
Bor 1919
3
5
|
10.04.2019 16:00 | Brestovac | 3 : 5 | Bor 1919 |
10.04
16:00
ZSK
Radnik
3
2
|
10.04.2019 16:00 | ZSK | 3 : 2 | Radnik | |||||
10.04
16:00
OFK Jabučje
Mladost
0
3
|
10.04.2019 16:00 | OFK Jabučje | 0 : 3 | Mladost | |||||
10.04
16:00
Trlić
Banjani
1
2
|
10.04.2019 16:00 | Trlić | 1 : 2 | Banjani | |||||
10.04
16:00
Iskra
Ribnikar
3
0
|
10.04.2019 16:00 | Iskra | 3 : 0 | Ribnikar | |||||
10.04
16:00
Sovljak
Rubribreza
2
1
|
10.04.2019 16:00 | Sovljak | 2 : 1 | Rubribreza | |||||
10.04
16:00
Pepeljevac
Tešnjar
5
1
|
10.04.2019 16:00 | Pepeljevac | 5 : 1 | Tešnjar | |||||
10.04
16:00
Tvrdojevac
Tulari
1
1
|
10.04.2019 16:00 | Tvrdojevac | 1 : 1 | Tulari |
10.04
16:30
Petka
Mladi Borac
1
0
|
10.04.2019 16:30 | Petka | 1 : 0 | Mladi Borac |
10.04
16:30
Polet
Tempo
6
0
|
10.04.2019 16:30 | Polet | 6 : 0 | Tempo |
10.04
Konjuh
Mudrakovac
6
2
|
10.04.2019 | Konjuh | 6 : 2 | Mudrakovac | |||||
10.04
Modrica
Sebečevac
1
1
|
10.04.2019 | Modrica | 1 : 1 | Sebečevac | |||||
10.04
Žabare
Globoder
5
4
|
10.04.2019 | Žabare | 5 : 4 | Globoder | |||||
10.04
Parunovac
Gornji Stepoš
3
2
|
10.04.2019 | Parunovac | 3 : 2 | Gornji Stepoš | |||||
10.04
Borac
Rasina
3
0
|
10.04.2019 | Borac | 3 : 0 | Rasina | |||||
10.04
Mladost VPD
Zdravinje
1
0
|
10.04.2019 | Mladost VPD | 1 : 0 | Zdravinje | |||||
10.04
Naupare
Bukovica
7
0
|
10.04.2019 | Naupare | 7 : 0 | Bukovica | |||||
10.04
Kapidžija
Čarapan
4
2
|
10.04.2019 | Kapidžija | 4 : 2 | Čarapan |
10.04
16:30
OFK Radnički
Šumadinac
2
4
|
10.04.2019 16:30 | OFK Radnički | 2 : 4 | Šumadinac |
10.04
16:30
Crvena stijena
Gorštak
5
0
|
10.04.2019 16:30 | Crvena stijena | 5 : 0 | Gorštak | |||||
10.04
17:00
Zabjelo
Ribnica
0
0
|
10.04.2019 17:00 | Zabjelo | 0 : 0 | Ribnica | |||||
10.04
17:00
Bratstvo
Adria
2
6
|
10.04.2019 17:00 | Bratstvo | 2 : 6 | Adria |
10.04
16:00
Zlatibor
TSC
1
3
|
10.04.2019 16:00 | Zlatibor | 1 : 3 | TSC | |||||
10.04
18:00
Javor Matis
Inđija
3
1
|
10.04.2019 18:00 | Javor Matis | 3 : 1 | Inđija | |||||
10.04
16:00
Metalac
Bežanija
2
0
|
10.04.2019 16:00 | Metalac | 2 : 0 | Bežanija | |||||
10.04
16:00
Sinđelić
Radnički 1923
1
2
|
10.04.2019 16:00 | Sinđelić | 1 : 2 | Radnički 1923 |
10.04
16:00
Novi Pazar
Trajal
0
2
|
10.04.2019 16:00 | Novi Pazar | 0 : 2 | Trajal | |||||
10.04
16:00
Teleoptik
Budućnost
0
1
|
10.04.2019 16:00 | Teleoptik | 0 : 1 | Budućnost | |||||
10.04
18:00
Borac
OFK Žarkovo
1
0
|
10.04.2019 18:00 | Borac | 1 : 0 | OFK Žarkovo | |||||
10.04
19:00
Sloboda
Bečej 1918
1
1
|
10.04.2019 19:00 | Sloboda | 1 : 1 | Bečej 1918 |
10.04
10:00
Vojvodina
OFK Vršac
0
1
|
10.04.2019 10:00 | Vojvodina | 0 : 1 | OFK Vršac |
10.04
Tornjoš
AFK
2
1
|
10.04.2019 | Tornjoš | 2 : 1 | AFK |
10.04
16:30
Internacional
Dinamo (P)
1
3
|
10.04.2019 16:30 | Internacional | 1 : 3 | Dinamo (P) |
10.04
12:00
Vojvodina
OFK Vršac
0
1
|
10.04.2019 12:00 | Vojvodina | 0 : 1 | OFK Vršac |
10.04
14:00
Čukarički
Partizan
3
1
|
10.04.2019 14:00 | Čukarički | 3 : 1 | Partizan |
10.04
21:00
Radnički
Barajevo
91
75
|
10.04.2019 21:00 | Radnički | 91 : 75 | Barajevo | |||||
10.04
19:30
Torlak
Borac Zemun
70
94
|
10.04.2019 19:30 | Torlak | 70 : 94 | Borac Zemun |
10.04
16:30
Vizura
Veba Basket
99
74
|
10.04.2019 16:30 | Vizura | 99 : 74 | Veba Basket |
10.04
21:40
Mladost 2
Borča 2
70
84
|
10.04.2019 21:40 | Mladost 2 | 70 : 84 | Borča 2 |
10.04
20:00
Warriors
Inđija
3
1
|
10.04.2019 20:00 | Warriors | 3 : 1 | Inđija |
10.04
18:00
Spartak (Su)
Crvena zvezda
2
3
|
10.04.2019 18:00 | Spartak (Su) | 2 : 3 | Crvena zvezda | 0:2 | ||||
10.04
19:00
Mladi radnik
Vojvodina
0
3
|
10.04.2019 19:00 | Mladi radnik | 0 : 3 | Vojvodina | 0:2 |
10.04
18:00
Dubočica 54 2
Železničar 1949 - 2
32
30
|
10.04.2019 18:00 | Dubočica 54 2 | 32 : 30 | Železničar 1949 - 2 |
10.04
20:00
Zlatar 33
Kosjerić
5
0
|
10.04.2019 20:00 | Zlatar 33 | 5 : 0 | Kosjerić |