XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 103 utakmica za dan
Sreda, 24 April 2019

Fudbal

24.04.2019 17:00 Krupa 1 : 0 Tuzla City
24.04.2019 17:00 Zvijezda 09 4 : 0 Čelik
24.04.2019 17:00 GOŠK 1 : 2 Radnik
24.04.2019 17:00 Sarajevo 2 : 0 Mladost
24.04.2019 17:00 Zrinjski 1 : 0 Sloboda
24.04.2019 20:00 Željezničar 0 : 0 Široki Brijeg
24.04.2019 16:30 Arsenal 0 : 1 Otrant
24.04.2019 16:30 Berane 2 : 1 Bokelj
24.04.2019 16:30 Igalo 2 : 1 OFK Mladost Lješkopolje 1970
24.04.2019 16:30 Jezero 0 : 0 Jedinstvo
24.04.2019 16:30 Kom 2 : 0 Dečić
24.04.2019 16:30 Cement 0 : 0 OFK Vršac
24.04.2019 16:30 Železničar 1 : 3 Mladost
24.04.2019 16:30 Kabel 4 : 0 ČSK Pivara
24.04.2019 16:30 Omladinac 0 : 1 Dinamo 1945
24.04.2019 16:30 Borac 1 : 2 Radnički (NP)
24.04.2019 16:30 Dunav 0 : 1 Radnički (SM)
24.04.2019 16:30 Crvena zvezda 2 : 1 Bratstvo 1946
24.04.2019 16:30 Bačka 1901 1 : 1 Hajduk 1912
24.04.2019 16:30 Polet 2 : 1 Vojvodina
24.04.2019 16:30 Radnički 1911 0 : 1 Naftagas
24.04.2019 16:30 Borac 1 : 1 Omladinac FAM
24.04.2019 16:30 Mladost (L) 1 : 0 Lehel
24.04.2019 16:30 Crvena Zvezda (RS) 1 : 2 Rusanda
24.04.2019 16:30 Crvena zvezda (VS) 4 : 1 Delija
24.04.2019 16:30 Mladost (BD) 0 : 2 Banat
24.04.2019 16:30 2. Oktobar 3 : 2 Proleter 2006
24.04.2019 17:00 Mladi Borac 1 : 1 Mladost (PR)
24.04.2019 17:00 Radnički 1946 5 : 2 Velika Jasikova
24.04.2019 17:00 Bučje Podvis 1 : 2 Trebič
24.04.2019 17:00 Omladinac 2 : 1 Kosovo
24.04.2019 17:00 Malinik 2 : 4 Rudar Vrška Čuka
24.04.2019 17:00 Sloga (M) 0 : 4 Osnić
24.04.2019 17:00 Midžor (K) 6 : 1 Graničar
24.04.2019 17:00 Ozren 6 : 1 OFK Knjaz
24.04.2019 16:30 Budućnost 3 : 4 Jedinstvo (GM)
24.04.2019 16:30 Rudar 0 : 1 Proleter
24.04.2019 16:30 Morava 3 : 1 Vulkan 1963
24.04.2019 16:30 Čegar 2013 3 : 2 Stevan Nešticki
24.04.2019 16:30 Mladost (L) 2 : 2 Omladinac (GK)
24.04.2019 16:30 Palilulac 0 : 1 Sloboda
24.04.2019 16:30 Crvena zastava 4 : 1 Mladost (DK)
24.04.2019 17:00 Ternoci 1 : 2 Čelik
24.04.2019 17:00 BUSK 1 : 2 Novi Beograd
24.04.2019 17:00 Bistrica 3 : 5 Strmovo
24.04.2019 17:00 Borac (A) 0 : 3 Petka
24.04.2019 17:00 Šumadija (MC) 0 : 0 Sloga
24.04.2019 17:00 Mladi Borac 1 : 2 Vreoci
24.04.2019 16:00 SU Donja Lomnica 5 : 2 Atletiko
24.04.2019 00:00 Navalin 3 : 2 Napredak
24.04.2019 Veternica 5 : 2 FSU Borac 2018
24.04.2019 11:00 Rudar 1973 6 : 0 ŠFU Derbi 2016
24.04.2019 16:30 Gornje Sinkovce 1 : 0 Mladost (DL)
24.04.2019 10:00 Jašunja 4 : 1 Gornje Krajince
24.04.2019 16:30 Turekovac 1 : 3 Badince
24.04.2019 21:00 Manchester United 0 : 2 Manchester City
24.04.2019 20:45 Wolverhampton 3 : 1 Arsenal
24.04.2019 19:30 Atlético Madrid 3 : 2 Valencia
24.04.2019 20:30 Leganés 0 : 1 Athletic Club
24.04.2019 21:30 Levante 4 : 0 Real Betis
24.04.2019 20:30 Espanyol 1 : 1 Celta de Vigo
1/4 Finala
24.04.2019 11:00 Spartak 18 : 0 Radnički 2012
24.04.2019 16:00 Sloga 2 : 0 Vojvodina
24.04.2019 14:30 Voždovac 0 : 3 Brodarac
24.04.2019 11:00 Inđija 2 : 4 Čukarički
24.04.2019 13:00 Crvena Zvezda 1 : 0 Radnički (N)
24.04.2019 12:00 Trajal 5 : 3 Dinamo (P)
24.04.2019 11:00 Partizan 2 : 0 OFK Beograd
24.04.2019 16:00 Spartak ŽK 0 : 1 Vojvodina
24.04.2019 11:00 Rad 2 : 1 BASK
24.04.2019 14:00 Internacional 2 : 1 Jedinstvo
24.04.2019 10:00 Radnički 1912 8 : 1 Krila Krajine
24.04.2019 13:00 Rad 1 : 2 Apolon 4
24.04.2019 10:00 Proleter (NS) 2 : 0 Petar Puača
24.04.2019 12:00 Index 4 : 2 Slavija
24.04.2019 16:00 Radnički (Z) 6 : 1 Radnički (K)
24.04.2019 10:00 Tavankut 11 : 4 Đurđin
24.04.2019 10:30 Preporod 0 : 14 Spartak
24.04.2019 10:00 Radnički 1905 0 : 4 Obilić
24.04.2019 17:00 Bajša 2 : 1 Arena SU
24.04.2019 12:00 Spartak '06 2 : 0 Spartak '07

Odbojka

24.04.2019 17:30 Železničar 1 : 3 Jedinstvo (SP) 0:2

Rukomet

24.04.2019 18:00 Partizan 23 : 24 Dinamo
24.04.2019 18:00 Vojvodina 23 : 22 Železničar 1949
24.04.2019 19:00 Sloga 27 : 38 Mokra Gora
24.04.2019 19:00 Rudar 27 : 25 Crvena zvezda
24.04.2019 19:00 Bane 29 : 17 Župa
24.04.2019 19:00 Prva Petoletka 42 : 36 Sloga
24.04.2019 19:00 Metalac 34 : 30 Karađorđe
24.04.2019 17:00 Goč Merkur 35 : 34 Šamot 65 2
24.04.2019 18:00 Nišava 32 : 29 Mladost Vranje
24.04.2019 19:00 Vranje 1957 - 2 40 : 25 Progres
24.04.2019 20:30 Dubočica 54 2 32 : 32 Radan
24.04.2019 18:00 Hajduk 27 : 24 Ruma
24.04.2019 19:00 Titel 31 : 36 Hercegovac
24.04.2019 19:30 Medicinar 18 : 33 Jagodina
24.04.2019 20:00 Mladost 30 : 31 Bekament BB
24.04.2019 19:00 Zaječar 1949 21 : 28 Naisa
24.04.2019 17:00 Obilić 35 : 17 Miletić
24.04.2019 19:00 Naftagas 20 : 27 Jabuka

Futsal

24.04.2019 21:00 Sopot 3 : 4 Požarevac
24.04.2019 21:00 Apa Futsal 8 : 8 Dinamo
24.04.2019 21:00 Novi Sad 4 : 4 Viking