XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
334 utakmica za dan Subota, 4 Maj 2019


Fudbal

04.05
16:30
OFK Vršac
Mladost
3
1
04.05.2019 16:30 3 : 1
04.05
16:30
Radni─Źki (ZR)
─îSK Pivara
6
1
04.05.2019 16:30 6 : 1
04.05
16:30
Omladinac
Radni─Źki (SM)
2
1
04.05.2019 16:30 2 : 1
04.05
16:30
Crvena zvezda
Ba─Źka 1901
0
2
04.05.2019 16:30 0 : 2
04.05
16:30
Tutin
Sloga (P┼Ż)
0
0
04.05.2019 16:30 0 : 0
04.05
16:30
Loznica
Mladi radnik 1926
0
0
04.05.2019 16:30 0 : 0
04.05
16:30
FAP
Jedinstvo (Ub)
0
7
04.05.2019 16:30
FAP
0 : 7
04.05
16:30
Mokra Gora
Smederevo 1924
0
1
04.05.2019 16:30 0 : 1
04.05
16:30
OFK Sin─Ĺeli─ç
SFS Borac
4
0
04.05.2019 16:30 4 : 0
04.05
16:30
Jedinstvo (B)
Rtanj
2
0
04.05.2019 16:30 2 : 0
04.05
16:30
Radni─Źki (S)
Jagodina Tabane
1
3
04.05.2019 16:30 1 : 3
04.05
16:30
GFK Dubo─Źica
Moravac Orion
3
0
04.05.2019 16:30 3 : 0
04.05
16:30
Jedinstvo (P)
Budu─çnost
0
4
04.05.2019 16:30 0 : 4
04.05
16:30
Lokomotiva
Stepojevac Vaga
2
1
04.05.2019 16:30 2 : 1
04.05
11:00
GSP Polet Dor─çol
BASK
5
1
04.05.2019 11:00 5 : 1
04.05
10:00
Brodarac
IMT
0
3
04.05.2019 10:00 0 : 3
IMT
04.05
16:30
BSK Bor─Źa
Radni─Źki (O)
1
0
04.05.2019 16:30 1 : 0
04.05
16:30
Krajina
Sloboda
1
0
04.05.2019 16:30 1 : 0
04.05
16:30
Radni─Źki (K)
Vojvodina 1928
1
4
04.05.2019 16:30 1 : 4
04.05
16:30
Kikinda 1909
Radni─Źki (S)
4
2
04.05.2019 16:30 4 : 2
04.05
16:30
Budu─çnost
┼ŻAK
3
0
04.05.2019 16:30 3 : 0
04.05
16:30
Begej
OFK Proleter
4
0
04.05.2019 16:30 4 : 0
04.05
16:30
Jedinstvo (NB)
BAK
0
0
04.05.2019 16:30 0 : 0
BAK
04.05
16:30
Kozara
Sloga
4
0
04.05.2019 16:30 4 : 0
04.05
16:30
Podrinje
Radni─Źki (┼á)
3
2
04.05.2019 16:30 3 : 2
04.05
16:30
Bajša
Polet (K)
2
0
04.05.2019 16:30 2 : 0
04.05
16:30
Sloga (─î)
Mladost APA
1
1
04.05.2019 16:30 1 : 1
04.05
16:30
Crvenka
BSK
4
1
04.05.2019 16:30 4 : 1
BSK
04.05
16:30
Apolon 2018
Trep─Źa
0
0
04.05.2019 16:30 0 : 0
04.05
16:30
Šumadija 1903
Real
4
0
04.05.2019 16:30 4 : 0
04.05
16:30
Sloga
Polet
1
0
04.05.2019 16:30 1 : 0
04.05
16:30
Sušica
Vodoja┼ża
3
2
04.05.2019 16:30 3 : 2
04.05
16:30
Mladi borac
OFK Napredak
3
5
04.05.2019 16:30 3 : 5
04.05
16:30
VGSK
Petar Dobrnjac
3
2
04.05.2019 16:30 3 : 2
04.05
16:30
Kara─Ĺor─Ĺe
Udarnik
2
1
04.05.2019 16:30 2 : 1
04.05
16:30
Ma─Źva 2005
OFK Ose─Źina
6
1
04.05.2019 16:30 6 : 1
04.05
16:30
Zadrugar
Brezovica
2
0
04.05.2019 16:30 2 : 0
04.05
16:30
Radni─Źki ┼áaba─Źki
Ribnica
1
0
04.05.2019 16:30 1 : 0
04.05
16:30
Radni─Źki (V)
Spartak 1924
0
1
04.05.2019 16:30 0 : 1
04.05
16:30
Sevojno
Zlatar
1
1
04.05.2019 16:30 1 : 1
04.05
16:30
Takovo
Orlovac
5
0
04.05.2019 16:30 5 : 0
04.05
16:30
Budu─çnost
Jedinstvo (P)
4
2
04.05.2019 16:30 4 : 2
04.05
16:30
OFK Topli─Źanin
OFK Lugomir
8
4
04.05.2019 16:30 8 : 4
04.05
16:30
Svrljig
Majdanpek
8
0
04.05.2019 16:30 8 : 0
04.05
16:30
Brodoremont
Moravica
2
0
04.05.2019 16:30 2 : 0
04.05
16:30
BSK
Timok 1919
2
3
04.05.2019 16:30
BSK
2 : 3
04.05
16:30
Napredak
Torlak
1
0
04.05.2019 16:30 1 : 0
04.05
16:30
Mladenovac
Borac
3
0
04.05.2019 16:30 3 : 0
04.05
16:30
Milutinac
TEK Sloga
0
1
04.05.2019 16:30 0 : 1
04.05
16:30
Polet
Omladinac FAM
4
3
04.05.2019 16:30 4 : 3
04.05
16:30
Mladost (L)
Delija
2
0
04.05.2019 16:30 2 : 0
04.05
17:00
Tvr─Ĺava
Hercegovac
0
0
04.05.2019 17:00 0 : 0
04.05
17:00
Krila Krajine
OFK Od┼żaci
1
0
04.05.2019 17:00 1 : 0
04.05
17:00
Vojvodina (T)
Kula
6
1
04.05.2019 17:00 6 : 1
04.05
16:30
Sloven
┼Żelezni─Źar
3
0
04.05.2019 16:30 3 : 0
04.05
17:00
RFK Novi Sad 1921
Index
1
0
04.05.2019 17:00 1 : 0
04.05
17:00
Omladinac
TSK
1
2
04.05.2019 17:00 1 : 2
TSK
04.05
17:00
Fruškogorski partizan
Fruškogorac
1
0
04.05.2019 17:00 1 : 0
04.05
17:00
Radni─Źki 1905
Jadran
2
3
04.05.2019 17:00 2 : 3
04.05
17:00
Napredak
Obili─ç
2
0
04.05.2019 17:00 2 : 0
04.05
17:00
Senta
Vinogradar
1
1
04.05.2019 17:00 1 : 1
04.05
17:00
Sloga
Njegoš
1
5
04.05.2019 17:00 1 : 5
04.05
16:30
Borac (O)
Šumadinac
3
0
04.05.2019 16:30 3 : 0
04.05
16:00
Parmenac
Jedinstvo (K)
7
0
04.05.2019 16:00 7 : 0
04.05
17:00
Rudar
Ibar
2
1
04.05.2019 17:00 2 : 1
04.05
17:00
Omladinac
Popovi─çi Vrnjci
4
2
04.05.2019 17:00 4 : 2
04.05
17:00
Blagotin
─îitluk
3
0
04.05.2019 17:00 3 : 0
04.05
17:00
Jedinstvo 1936
13. April
4
1
04.05.2019 17:00 4 : 1
04.05
17:00
Sindjeli─ç
Jedinstvo (MZ)
2
0
04.05.2019 17:00 2 : 0
04.05
16:30
Rudar 2001
Borac (K)
5
2
04.05.2019 16:30 5 : 2
04.05
16:30
Borac (┼Ż)
Mlava (ML)
1
2
04.05.2019 16:30 1 : 2
04.05
16:30
Trgova─Źki
Obili─ç
0
3
04.05.2019 16:30 0 : 3
04.05
16:30
Polet (SD)
┼Żelezni─Źar
2
2
04.05.2019 16:30 2 : 2
04.05
16:30
Crvena zvezda
Morava (┼Ż)
0
3
04.05.2019 16:30 0 : 3
04.05
14:00
OFK Napredak 1929
Palilula
3
2
04.05.2019 14:00 3 : 2
04.05
Mladi radnik
Plana
0
2
04.05.2019 0 : 2
04.05
16:30
Brestovac
Radni─Źki (K)
4
1
04.05.2019 16:30 4 : 1
04.05
16:30
Bor 1919
Branik
3
0
04.05.2019 16:30 3 : 0
04.05
16:30
BSK
Sloga
0
5
04.05.2019 16:30
BSK
0 : 5
04.05
16:30
Pore─Ź
Zlot
2
1
04.05.2019 16:30 2 : 1
04.05
16:30
Krivelj
Polom
0
1
04.05.2019 16:30 0 : 1
04.05
17:00
OFK Br─Ĺanac
ZSK
1
2
04.05.2019 17:00 1 : 2
ZSK
04.05
17:00
Pepeljevac
Sovljak
5
0
04.05.2019 17:00 5 : 0
04.05
17:00
Rubribreza
Mladost
2
1
04.05.2019 17:00 2 : 1
04.05
17:00
Borac (D)
Šumadija 1934
2
2
04.05.2019 17:00 2 : 2
04.05
16:00
─îajetina
Crnokosa
3
0
04.05.2019 16:00 3 : 0
04.05
16:30
Prvi partizan
Jasen
1
3
04.05.2019 16:30 1 : 3
04.05
17:00
Mid┼żor (K)
OFK Knjaz
8
0
04.05.2019 17:00 8 : 0
04.05
16:30
Senjak
Pade┼ż
1
1
04.05.2019 16:30 1 : 1
04.05
16:30
Mladost
Zadrugar
1
2
04.05.2019 16:30 1 : 2
04.05
16:30
Vladimir Durkovi─ç
Rajko Miti─ç
2
2
04.05.2019 16:30 2 : 2
04.05
Radni─Źki
Sitnica
5
6
04.05.2019 5 : 6
04.05
Gracko
Ugljare
3
0
04.05.2019 3 : 0
04.05
Polet
─îaglavica
5
0
04.05.2019 5 : 0
04.05
15:30
Moravac
Mineralac
2
2
04.05.2019 15:30 2 : 2
04.05
17:00
Kaleni─ç
Polet (T)
5
3
04.05.2019 17:00 5 : 3
04.05
17:00
Rojkovac
Krtinska
3
2
04.05.2019 17:00 3 : 2
04.05
17:00
Polet
Rvati
4
1
04.05.2019 17:00 4 : 1
04.05
17:00
Jedinstvo
Hajduk
4
0
04.05.2019 17:00 4 : 0
04.05
17:00
OFK Futog
┼Żelezni─Źar
6
0
04.05.2019 17:00 6 : 0
04.05
17:00
Garevina
14. Oktobar
2
0
04.05.2019 17:00 2 : 0
04.05
17:00
Sloga (D)
Stari Trstenik
2
0
04.05.2019 17:00 2 : 0
04.05
16:30
Ursule
Šumadinac
2
1
04.05.2019 16:30 2 : 1
04.05
16:30
Mladost (G)
Morava
4
1
04.05.2019 16:30 4 : 1
04.05
16:30
Sin─Ĺeli─ç 1934
Osaonica
1
2
04.05.2019 16:30 1 : 2
04.05
16:30
Mladost (GM)
Omladinski
4
6
04.05.2019 16:30 4 : 6
04.05
16:30
Rudar (SR)
Mladost (J)
1
1
04.05.2019 16:30 1 : 1
04.05
16:30
Napredak
Rudar (St)
2
3
04.05.2019 16:30 2 : 3
04.05
16:30
Beljanica
Radni─Źki
4
2
04.05.2019 16:30 4 : 2
04.05
17:00
Junior Novo Naselje
Lukavac
3
0
04.05.2019 17:00 3 : 0
04.05
16:30
Avala
Heroj Polet
0
3
04.05.2019 16:30 0 : 3
04.05
17:00
Mladi radnik 1925
Bogutova─Źka Banja
4
0
04.05.2019 17:00 4 : 0
04.05
17:00
Mladost
Progorelica
2
2
04.05.2019 17:00 2 : 2
04.05
16:30
Marjan
Kara─Ĺor─Ĺe 2013 (Vi┼í)
3
2
04.05.2019 16:30 3 : 2
04.05
17:00
Radni─Źki
Veliko Trnjane
1
1
04.05.2019 17:00 1 : 1
04.05
17:00
Gradac
Todorovce
5
3
04.05.2019 17:00 5 : 3
04.05
17:00
Jedinstvo (Š)
Bratstvo
3
2
04.05.2019 17:00 3 : 2
04.05
17:00
Cer
Premijer
3
1
04.05.2019 17:00
Cer
3 : 1
04.05
17:00
Torpedo 1924
Gorki
2
2
04.05.2019 17:00 2 : 2
04.05
17:00
AFK
Horgoš 1911
2
2
04.05.2019 17:00
AFK
2 : 2
04.05
17:00
Tornjoš
Tromedja
10
1
04.05.2019 17:00 10 : 1
04.05
17:30
Ba─Źka 1945
Slavija
7
0
04.05.2019 17:30 7 : 0
04.05
16:30
Rade Milošević
Omladinac (B)
2
0
04.05.2019 16:30 2 : 0
04.05
16:30
Bata Buli─ç
Jasenovac
2
1
04.05.2019 16:30 2 : 1
04.05
16:30
Sloboda
Tomislavci
1
4
04.05.2019 16:30 1 : 4
04.05
17:00
Mladost (─î)
Strmovo
4
1
04.05.2019 17:00 4 : 1
04.05
17:00
Borac (A)
Sloga
1
2
04.05.2019 17:00 1 : 2
04.05
17:00
Vojlovica 2018
Tempo
3
0
04.05.2019 17:00 3 : 0
04.05
16:30
Rongo Siti
Zvezda
0
8
04.05.2019 16:30 0 : 8
04.05
16:30
Napredak
Sloboda
5
2
04.05.2019 16:30 5 : 2
04.05
16:30
Nišavac
┼Żelju┼ía
0
1
04.05.2019 16:30 0 : 1
04.05
16:30
Partizan
Dunav
1
1
04.05.2019 16:30 1 : 1
04.05
17:00
Gredetin
Pobeda 1976
2
2
04.05.2019 17:00 2 : 2
04.05
17:00
Ratar
Polet (R)
0
1
04.05.2019 17:00 0 : 1
04.05
16:30
Radnik
Palanka
4
1
04.05.2019 16:30 4 : 1
04.05
Modrica
Zdravinje
5
2
04.05.2019 5 : 2
04.05
14:30
Napredak
Jedinstvo
4
0
04.05.2019 14:30 4 : 0
04.05
16:30
Sokograd
Rtanj
3
5
04.05.2019 16:30 3 : 5
04.05
16:30
Palilulac
Sloga
2
1
04.05.2019 16:30 2 : 1
04.05
17:00
Maršić
Vinogradi DB
3
1
04.05.2019 17:00 3 : 1
04.05
16:30
Aluminjum
Sloga 1948
1
0
04.05.2019 16:30 1 : 0
04.05
16:30
Taskovi─çi
Toplica
0
1
04.05.2019 16:30 0 : 1
04.05
16:30
10. februar
Mekiš
2
3
04.05.2019 16:30 2 : 3
04.05
17:00
Sparta
Hajduk
2
4
04.05.2019 17:00 2 : 4
04.05
17:00
Jedinstvo 2014
Petrovac 74
2
5
04.05.2019 17:00 2 : 5
04.05
17:00
Milakovac 2018
Morava
4
3
04.05.2019 17:00 4 : 3
04.05
16:30
Navalin
FSU Borac 2018
3
0
04.05.2019 16:30 3 : 0
04.05
16:30
Gornje Sinkovce
Badince
0
4
04.05.2019 16:30 0 : 4
04.05
17:00
Napredak
Bair
6
1
04.05.2019 17:00 6 : 1
04.05
17:00
Omladinac
Mladost (O)
8
0
04.05.2019 17:00 8 : 0
04.05
17:30
Trnava
Crni Vrh
6
2
04.05.2019 17:30 6 : 2
04.05
17:00
Petlova─Źa
Duma─Źa
5
0
04.05.2019 17:00 5 : 0
04.05
17:00
Sport
Dinamo (S)
0
3
04.05.2019 17:00 0 : 3
04.05
17:00
SU Stanišić 1920
Borac (BG)
2
1
04.05.2019 17:00 2 : 1
04.05
17:00
Kastrum
Lovac
04.05.2019 17:00
04.05
16:00
Radnik
Soko
3
0
04.05.2019 16:00 3 : 0
04.05
16:00
Dragoš
Borac
2
1
04.05.2019 16:00 2 : 1
04.05
16:00
Napredak
Rudar 1947
3
0
04.05.2019 16:00 3 : 0
04.05
16:30
Borac
Beli Orlovi
1
4
04.05.2019 16:30 1 : 4
04.05
16:30
Grivac
Kotlenik (L)
0
0
04.05.2019 16:30 0 : 0
04.05
16:30
Kotlenik (G)
Kruševica 1980
0
2
04.05.2019 16:30 0 : 2
04.05
17:00
Vladimirovac
Solunac
2
1
04.05.2019 17:00 2 : 1
04.05
17:00
Naša Krajina
Banat
3
1
04.05.2019 17:00 3 : 1
04.05
17:00
Mladost
Crvena zvezda
7
4
04.05.2019 17:00 7 : 4
04.05
17:00
Proleter
Joks Junajted
3
10
04.05.2019 17:00 3 : 10
04.05
No─çaj
Poletarac
3
1
04.05.2019 3 : 1
04.05
17:00
TE Gu─Źevo
Luk
3
4
04.05.2019 17:00 3 : 4
Luk
04.05
17:00
Studenac
Granit
2
0
04.05.2019 17:00 2 : 0
04.05
16:30
Budu─çnost
Pobeda 1953
0
3
04.05.2019 16:30 0 : 3
04.05
16:30
Mladost
Borac
0
4
04.05.2019 16:30 0 : 4
04.05
16:30
Kumane
Srednjevo
5
1
04.05.2019 16:30 5 : 1
04.05
16:30
Tule┼ż
OFK Ven─Źani
0
7
04.05.2019 16:30 0 : 7
04.05
17:00
Krupa
Zvijezda 09
2
0
04.05.2019 17:00 2 : 0
04.05
17:00
Zrinjski
Radnik
1
1
04.05.2019 17:00 1 : 1
04.05
17:00
Široki Brijeg
Sloboda
4
0
04.05.2019 17:00 4 : 0
04.05
16:30
Podrinje
Borac
0
1
04.05.2019 16:30 0 : 1
04.05
16:30
Rudar Prijedor
Sloga
0
1
04.05.2019 16:30 0 : 1
04.05
16:30
Kozara
┼Żeljezni─Źar
2
1
04.05.2019 16:30 2 : 1
04.05
16:30
Alfa Modri─Źa
Tekstilac
1
0
04.05.2019 16:30 1 : 0
04.05
16:30
Drina
Slavija
3
1
04.05.2019 16:30 3 : 1
04.05
16:30
Sutjeska
Sloboda
4
0
04.05.2019 16:30 4 : 0
04.05
16:00
Budu─çnost
Zeta
0
0
04.05.2019 16:00 0 : 0
04.05
17:00
Iskra
Sutjeska
1
1
04.05.2019 17:00 1 : 1
04.05
17:00
OFK Petrovac
Lov─çen
0
0
04.05.2019 17:00 0 : 0
04.05
17:00
Rudar
Mornar
3
1
04.05.2019 17:00 3 : 1
04.05
17:00
OFK Titograd
Grbalj
2
2
04.05.2019 17:00 2 : 2
04.05
17:00
Ribnica
Gorštak
3
1
04.05.2019 17:00 3 : 1
04.05
17:00
Petnjica
OFK Borac
1
1
04.05.2019 17:00 1 : 1
04.05
17:00
Polimlje
Gusinje
2
3
04.05.2019 17:00 2 : 3
04.05
13:30
AFC Bournemouth
Tottenham Hotspur
1
0
04.05.2019 13:30 1 : 0
04.05
18:30
Cardiff City
Crystal Palace
2
3
04.05.2019 18:30 2 : 3
04.05
20:45
Newcastle United
Liverpool
2
3
04.05.2019 20:45 2 : 3
04.05
16:00
West Ham United
Southampton
3
0
04.05.2019 16:00 3 : 0
04.05
16:00
Wolverhampton
Fulham
1
0
04.05.2019 16:00 1 : 0
04.05
18:30
Deportivo Alav├ęs
Real Sociedad
0
1
04.05.2019 18:30 0 : 1
04.05
13:00
Levante
Rayo Vallecano
4
1
04.05.2019 13:00 4 : 1
04.05
16:15
Espanyol
Atl├ętico Madrid
3
0
04.05.2019 16:15 3 : 0
04.05
20:45
Celta de Vigo
Barcelona
2
0
04.05.2019 20:45 2 : 0
04.05
15:30
Bayern
Hannover 96
3
1
04.05.2019 15:30 3 : 1
04.05
15:30
Borussia M├Ânchengladbach
Hoffenheim
2
2
04.05.2019 15:30 2 : 2
04.05
15:30
Hertha BSC
Stuttgart
3
1
04.05.2019 15:30 3 : 1
04.05
18:30
Werder
Borussia Dortmund
2
2
04.05.2019 18:30 2 : 2
04.05
15:30
Wolfsburg
N├╝rnberg
2
0
04.05.2019 15:30 2 : 0
04.05
20:30
Udinese
Internazionale
0
0
04.05.2019 20:30 0 : 0
04.05
18:00
Chievo
SPAL
0
4
04.05.2019 18:00 0 : 4
04.05
20:00
Bordeaux
Angers
0
1
04.05.2019 20:00 0 : 1
04.05
20:00
Guingamp
Caen
0
0
04.05.2019 20:00 0 : 0
04.05
17:00
PSG
Nice
1
1
04.05.2019 17:00
PSG
1 : 1
04.05
20:00
Reims
Nîmes
0
3
04.05.2019 20:00 0 : 3
04.05
16:00
Javor Matis
Radni─Źki 1923
1
1
04.05.2019 16:00 1 : 1
04.05
16:00
Jedinstvo
Slatke male
1
2
04.05.2019 16:00 1 : 2
04.05
11:00
Sloga 036
Po┼żega
0
3
04.05.2019 11:00 0 : 3
04.05
┼ŻFU Zvezda B 2018
Spartak 2
11
3
04.05.2019 11 : 3
04.05
Crvena zvezda
Sloga
2
3
04.05.2019 2 : 3
04.05
17:00
Kolubara
Lavice Dubo─Źica
2
1
04.05.2019 17:00 2 : 1
04.05
10:00
TSC
Petar Pua─Źa
7
1
04.05.2019 10:00
TSC
7 : 1
04.05
10:00
┼Żelezni─Źar
Proleter (NS)
1
0
04.05.2019 10:00 1 : 0
04.05
10:00
Radni─Źki 1912
Njerš Ištvan
8
0
04.05.2019 10:00 8 : 0
04.05
10:00
Slavija
Borac (Sa)
0
1
04.05.2019 10:00 0 : 1
04.05
17:00
Tempo
Mladost
1
3
04.05.2019 17:00 1 : 3
04.05
17:30
Dolina
Omladinac 1927
5
1
04.05.2019 17:30 5 : 1
04.05
10:00
Strelac
Posavina
3
0
04.05.2019 10:00 3 : 0
04.05
11:00
Crvena Zastava
Jedinstvo
0
1
04.05.2019 11:00 0 : 1
04.05
11:00
Polet
Rvati
5
4
04.05.2019 11:00 5 : 4
04.05
14:00
Vo┼żdovac
─îukari─Źki
0
4
04.05.2019 14:00 0 : 4
04.05
13:00
Trajal
Vojvodina
3
1
04.05.2019 13:00 3 : 1
04.05
11:00
Rad
Internacional
1
1
04.05.2019 11:00
Rad
1 : 1
04.05
12:00
TSC
Petar Pua─Źa
3
1
04.05.2019 12:00
TSC
3 : 1
04.05
11:00
Borac (NS)
Spartak
1
8
04.05.2019 11:00 1 : 8
04.05
12:00
┼Żelezni─Źar
Be─Źkerek 023
6
0
04.05.2019 12:00 6 : 0
04.05
16:30
Provo
Omladinac 2014
5
1
04.05.2019 16:30 5 : 1
04.05
16:30
┼Żelezni─Źar
Šabac
4
1
04.05.2019 16:30 4 : 1
04.05
10:00
Napredak
Zvi┼żd
1
4
04.05.2019 10:00 1 : 4
04.05
11:00
Sloga 33
Vodoja┼ża
1
4
04.05.2019 11:00 1 : 4
04.05
11:00
Partizan 1945
OFK Aran─Ĺelovac 1979
4
1
04.05.2019 11:00 4 : 1
04.05
10:00
Index
Kabel
1
0
04.05.2019 10:00 1 : 0
04.05
10:00
Prof. Bolesnikov
Cement
3
0
04.05.2019 10:00 3 : 0
04.05
10:00
RFK N.S. 1921
Petar Pua─Źa
3
0
04.05.2019 10:00 3 : 0
04.05
12:00
Radni─Źki (SM)
GFK Sloven
5
3
04.05.2019 12:00 5 : 3
04.05
12:00
Borac (Š)
─îSK Pivara
5
6
04.05.2019 12:00 5 : 6
04.05
16:00
Ba─Źka 1901
Tavankut
5
2
04.05.2019 16:00 5 : 2
04.05
14:00
Cer
Podrinje
0
3
04.05.2019 14:00
Cer
0 : 3
04.05
16:00
Rudar
Mladost
4
1
04.05.2019 16:00 4 : 1
04.05
Sloga
Borac
1
2
04.05.2019 1 : 2
04.05
10:00
Budu─çnost
Zadrugar
3
0
04.05.2019 10:00 3 : 0
04.05
11:00
Zvezda
Rvati
6
0
04.05.2019 11:00 6 : 0
04.05
17:00
Vo┼żdovac
─îukari─Źki
2
2
04.05.2019 17:00 2 : 2
04.05
11:00
Crvena Zvezda
OFK Beograd
3
1
04.05.2019 11:00 3 : 1
04.05
13:00
Rad
Zemun
2
1
04.05.2019 13:00
Rad
2 : 1
04.05
12:30
Brodarac MK
Studentski Grad MK
6
0
04.05.2019 12:30 6 : 0
04.05
16:15
Radni─Źki (NB) MK
Crvena zvezda MK
1
2
04.05.2019 16:15 1 : 2
04.05
18:30
O11 MK
Lokomotiva MK
1
3
04.05.2019 18:30 1 : 3
04.05
10:00
Radni─Źki (SM)
In─Ĺija
0
7
04.05.2019 10:00 0 : 7
04.05
10:00
Index
Petar Pua─Źa
1
2
04.05.2019 10:00 1 : 2
04.05
Apolon 4
Pazar Juniors
1
0
04.05.2019 1 : 0
04.05
Radni─Źki 1923
Šumadija 1903
2
1
04.05.2019 2 : 1
04.05
Novi Pazar
Bubamara
3
0
04.05.2019 3 : 0
04.05
Kiker
Mokra Gora
9
0
04.05.2019 9 : 0
04.05
Jošanica
Bane
0
1
04.05.2019 0 : 1
04.05
Sport Klub 99
Kosmet
3
0
04.05.2019 3 : 0
04.05
16:30
Mladi radnik 1940
Bresje Superior
2
1
04.05.2019 16:30 2 : 1
04.05
10:00
Spartak
Be─Źej 1918
1
0
04.05.2019 10:00 1 : 0
04.05
10:00
Njerš Ištvan
CFK
0
3
04.05.2019 10:00 0 : 3
CFK
04.05
10:00
Sloga
Zvezda
0
14
04.05.2019 10:00 0 : 14
04.05
20:30
Ada
Lokomotiva
2
0
04.05.2019 20:30
Ada
2 : 0
04.05
12:00
Radni─Źki NB
IMT
4
2
04.05.2019 12:00 4 : 2
IMT
04.05
09:00
BSK 1925
BASK
7
0
04.05.2019 09:00 7 : 0
04.05
10:00
OLE
DIF
4
1
04.05.2019 10:00
OLE
4 : 1
DIF
04.05
10:00
Graficar
┼Żarkovo
11
0
04.05.2019 10:00 11 : 0
04.05
Jagodina
Krstarica
5
0
04.05.2019 5 : 0
04.05
Napredak junior 2018
Majdanpek
9
0
04.05.2019 9 : 0
04.05
Kolibri
Leva─Ź
2
0
04.05.2019 2 : 0
04.05
Mašinac
Jedinstvo 2014
1
1
04.05.2019 1 : 1
04.05
Preševo
Radni─Źki 2012
0
4
04.05.2019 0 : 4
04.05
Rosulja 2014
Morava
0
4
04.05.2019 0 : 4
04.05
Vojvodina
Staji─çevo 2017
7
1
04.05.2019 7 : 1
04.05
Polet
In─Ĺija
04.05.2019 :
04.05
Banat
Mladost
6
1
04.05.2019 6 : 1
04.05
Nova Kolonija
Ba─Źka
0
3
04.05.2019 0 : 3
04.05
15:00
AFK
Spartak '06
0
6
04.05.2019 15:00
AFK
0 : 6
04.05
10:00
Subotica
Arena SU
1
3
04.05.2019 10:00 1 : 3
04.05
09:00
Olimpik
Šumadinac
6
1
04.05.2019 09:00 6 : 1
04.05
09:00
Srem
Sin─Ĺeli─ç
0
1
04.05.2019 09:00 0 : 1
04.05
10:00
Jedinstvo
Zemun B
3
2
04.05.2019 10:00 3 : 2

Košarka

04.05
17:00
Crvena zvezda MTS
FMP
82
65
04.05.2019 17:00 82 : 65
FMP
04.05
20:00
OKK Beograd
Zlatibor
76
89
04.05.2019 20:00 76 : 89
04.05
19:00
Borac
Dunav
107
94
04.05.2019 19:00 107 : 94

Rukomet

04.05
20:00
Hercegovina
Radni─Źki 1958
41
22
04.05.2019 20:00 41 : 22
04.05
19:00
Sivac 69
Mladost
33
13
04.05.2019 19:00 33 : 13
04.05
20:00
Sloga
Rekreativo
31
23
04.05.2019 20:00 31 : 23
04.05
21:00
Sloga
Trep─Źa
32
29
04.05.2019 21:00 32 : 29
04.05
19:00
Radni─Źki
Pirot
36
23
04.05.2019 19:00 36 : 23
04.05
19:00
Aleksinac
Zaje─Źar 1949
26
28
04.05.2019 19:00 26 : 28
04.05
18:00
Naftagas
Pan─Źevo
35
34
04.05.201