05.05
16:30
Železničar
Dinamo 1945
2
0
|
05.05.2019 16:30 | Železničar | 2 : 0 | Dinamo 1945 | |||||
05.05
10:00
Kabel
Radnički (NP)
4
0
|
05.05.2019 10:00 | Kabel | 4 : 0 | Radnički (NP) | |||||
05.05
16:30
Borac
Bratstvo 1946
1
0
|
05.05.2019 16:30 | Borac | 1 : 0 | Bratstvo 1946 | |||||
05.05
16:30
Dunav
Hajduk 1912
3
2
|
05.05.2019 16:30 | Dunav | 3 : 2 | Hajduk 1912 |
05.05
16:30
Drina
Provo
1
1
|
05.05.2019 16:30 | Drina | 1 : 1 | Provo | |||||
05.05
11:00
Polet (LJ)
Budućnost Krušik 2014
1
3
|
05.05.2019 11:00 | Polet (LJ) | 1 : 3 | Budućnost Krušik 2014 | |||||
05.05
16:30
Proleter Mihajlovac
Sloga 33
3
2
|
05.05.2019 16:30 | Proleter Mihajlovac | 3 : 2 | Sloga 33 | |||||
05.05
16:30
Jošanica
Šumadija (A)
1
0
|
05.05.2019 16:30 | Jošanica | 1 : 0 | Šumadija (A) |
05.05
16:30
Radan
Trstenik PPT
0
1
|
05.05.2019 16:30 | Radan | 0 : 1 | Trstenik PPT | |||||
05.05
11:00
Car Konstantin
Temnić 1924
2
2
|
05.05.2019 11:00 | Car Konstantin | 2 : 2 | Temnić 1924 | |||||
05.05
16:30
Zaplanjac
Dunav
0
5
|
05.05.2019 16:30 | Zaplanjac | 0 : 5 | Dunav | |||||
05.05
16:30
Pukovac
Radnički (P)
0
6
|
05.05.2019 16:30 | Pukovac | 0 : 6 | Radnički (P) |
05.05
11:00
Prva Iskra
Radnički (NB)
0
1
|
05.05.2019 11:00 | Prva Iskra | 0 : 1 | Radnički (NB) | |||||
05.05
16:30
Zvezdara
OFK Beograd
1
0
|
05.05.2019 16:30 | Zvezdara | 1 : 0 | OFK Beograd | |||||
05.05
16:30
Crvena Zvezda
Jedinstvo
1
2
|
05.05.2019 16:30 | Crvena Zvezda | 1 : 2 | Jedinstvo | |||||
05.05
16:30
Kolubara
Grafičar
0
4
|
05.05.2019 16:30 | Kolubara | 0 : 4 | Grafičar |
05.05
16:30
Mladost (O)
Jedinstvo (BK)
4
1
|
05.05.2019 16:30 | Mladost (O) | 4 : 1 | Jedinstvo (BK) |
05.05
16:30
Sloga (E)
Hajduk (D)
2
0
|
05.05.2019 16:30 | Sloga (E) | 2 : 0 | Hajduk (D) | |||||
05.05
16:30
LSK Laćarak
Sloga (T)
3
5
|
05.05.2019 16:30 | LSK Laćarak | 3 : 5 | Sloga (T) | |||||
05.05
16:30
Podunavac
Hajduk (B)
3
2
|
05.05.2019 16:30 | Podunavac | 3 : 2 | Hajduk (B) | |||||
05.05
16:30
Borac (Š)
Sremac Vojka
3
0
|
05.05.2019 16:30 | Borac (Š) | 3 : 0 | Sremac Vojka | |||||
05.05
16:30
Jugović
1. Maj Ruma
0
0
|
05.05.2019 16:30 | Jugović | 0 : 0 | 1. Maj Ruma | |||||
05.05
16:30
Hajduk (Č)
Jedinstvo (SP)
0
2
|
05.05.2019 16:30 | Hajduk (Č) | 0 : 2 | Jedinstvo (SP) |
05.05
16:30
Mladost (T)
OFK Vrbas
2
1
|
05.05.2019 16:30 | Mladost (T) | 2 : 1 | OFK Vrbas | |||||
05.05
16:30
Radnički 1912
Mladost (BP)
2
0
|
05.05.2019 16:30 | Radnički 1912 | 2 : 0 | Mladost (BP) | |||||
05.05
16:30
Bačka
Budućnost
3
0
|
05.05.2019 16:30 | Bačka | 3 : 0 | Budućnost | |||||
05.05
16:30
Tavankut
Tisa
0
1
|
05.05.2019 16:30 | Tavankut | 0 : 1 | Tisa | |||||
05.05
16:30
Tekstilac
Radnički (S)
1
1
|
05.05.2019 16:30 | Tekstilac | 1 : 1 | Radnički (S) |
05.05
16:30
Bane 1931
Gruža
3
2
|
05.05.2019 16:30 | Bane 1931 | 3 : 2 | Gruža | |||||
05.05
16:30
Karađorđe
Novi Pazar 1928
1
0
|
05.05.2019 16:30 | Karađorđe | 1 : 0 | Novi Pazar 1928 | |||||
05.05
16:30
Šumadija (T)
Goč
2
0
|
05.05.2019 16:30 | Šumadija (T) | 2 : 0 | Goč |
05.05
16:30
OFK Aranđelovac 1979
Homoljac
5
0
|
05.05.2019 16:30 | OFK Aranđelovac 1979 | 5 : 0 | Homoljac | |||||
05.05
16:30
Morava
Zvižd
1
1
|
05.05.2019 16:30 | Morava | 1 : 1 | Zvižd | |||||
05.05
16:30
Rudar
Partizan 1945
5
1
|
05.05.2019 16:30 | Rudar | 5 : 1 | Partizan 1945 | |||||
05.05
16:30
RSK
Borac 1932
4
1
|
05.05.2019 16:30 | RSK | 4 : 1 | Borac 1932 |
05.05
16:30
Radnički Stobeks
Železničar
1
4
|
05.05.2019 16:30 | Radnički Stobeks | 1 : 4 | Železničar | |||||
05.05
16:30
Radjevac
Borac
3
1
|
05.05.2019 16:30 | Radjevac | 3 : 1 | Borac | |||||
05.05
16:30
OFK Divci
Vrelo Sport
1
0
|
05.05.2019 16:30 | OFK Divci | 1 : 0 | Vrelo Sport |
05.05
16:30
Polimlje
Sloboda
4
1
|
05.05.2019 16:30 | Polimlje | 4 : 1 | Sloboda | |||||
05.05
16:30
Prijevor
Sloga (BB)
5
0
|
05.05.2019 16:30 | Prijevor | 5 : 0 | Sloga (BB) | |||||
05.05
18:00
LFK Mladost
Sloga (S)
1
1
|
05.05.2019 18:00 | LFK Mladost | 1 : 1 | Sloga (S) | |||||
05.05
16:30
Polet (T)
Budućnost
2
1
|
05.05.2019 16:30 | Polet (T) | 2 : 1 | Budućnost |
05.05
16:30
Mladost (M)
Jedinstvo (GS)
2
1
|
05.05.2019 16:30 | Mladost (M) | 2 : 1 | Jedinstvo (GS) | |||||
05.05
16:30
Vranjska Banja
Sloga
2
2
|
05.05.2019 16:30 | Vranjska Banja | 2 : 2 | Sloga | |||||
05.05
16:30
OFK Niš
Morava
3
1
|
05.05.2019 16:30 | OFK Niš | 3 : 1 | Morava | |||||
05.05
11:00
Tanasko Rajić
Vlasina
1
3
|
05.05.2019 11:00 | Tanasko Rajić | 1 : 3 | Vlasina | |||||
05.05
16:30
Mladost (B)
Pusta Reka
1
1
|
05.05.2019 16:30 | Mladost (B) | 1 : 1 | Pusta Reka | |||||
05.05
16:30
Jablanica
Pčinja
3
4
|
05.05.2019 16:30 | Jablanica | 3 : 4 | Pčinja | |||||
05.05
16:30
OFK Brzi Brod
Balkanski
1
3
|
05.05.2019 16:30 | OFK Brzi Brod | 1 : 3 | Balkanski |
05.05
16:30
Napredak (D)
Sloga
3
0
|
05.05.2019 16:30 | Napredak (D) | 3 : 0 | Sloga | |||||
05.05
16:30
Žitorađa
Jedinstvo (M)
0
3
|
05.05.2019 16:30 | Žitorađa | 0 : 3 | Jedinstvo (M) | |||||
05.05
16:30
Juhor
Levač
2
1
|
05.05.2019 16:30 | Juhor | 2 : 1 | Levač | |||||
05.05
16:30
Jastrebac (B)
Rembas
0
2
|
05.05.2019 16:30 | Jastrebac (B) | 0 : 2 | Rembas | |||||
05.05
16:30
Bošnjane
Župa
1
1
|
05.05.2019 16:30 | Bošnjane | 1 : 1 | Župa | |||||
05.05
16:30
Jastrebac (VŠ)
OFK Kosanica
0
2
|
05.05.2019 16:30 | Jastrebac (VŠ) | 0 : 2 | OFK Kosanica | |||||
05.05
16:30
Morava 1918
Dragocvet
7
0
|
05.05.2019 16:30 | Morava 1918 | 7 : 0 | Dragocvet |
05.05
16:30
Timočanin
Naša krila 1936
4
1
|
05.05.2019 16:30 | Timočanin | 4 : 1 | Naša krila 1936 | |||||
05.05
16:30
Rudar Alpos
Malošište
1
1
|
05.05.2019 16:30 | Rudar Alpos | 1 : 1 | Malošište | |||||
05.05
16:30
Hajduk Veljko
Đerdap
3
1
|
05.05.2019 16:30 | Hajduk Veljko | 3 : 1 | Đerdap | |||||
05.05
16:30
Orljane
Bukovik
3
0
|
05.05.2019 16:30 | Orljane | 3 : 0 | Bukovik | |||||
05.05
16:30
Kablovi
OFK Slatina
4
4
|
05.05.2019 16:30 | Kablovi | 4 : 4 | OFK Slatina |
05.05
16:30
Budućnost
Turbina
3
0
|
05.05.2019 16:30 | Budućnost | 3 : 0 | Turbina | |||||
05.05
16:30
Sremčica
BSK Batajnica
0
2
|
05.05.2019 16:30 | Sremčica | 0 : 2 | BSK Batajnica | |||||
05.05
16:30
BSK Baćevac
Leštane
0
2
|
05.05.2019 16:30 | BSK Baćevac | 0 : 2 | Leštane | |||||
05.05
16:30
Komgrap
Hajduk
3
0
|
05.05.2019 16:30 | Komgrap | 3 : 0 | Hajduk | |||||
05.05
10:00
Studenski Grad
Sopot
0
0
|
05.05.2019 10:00 | Studenski Grad | 0 : 0 | Sopot |
05.05
16:30
Naftagas
Vojvodina
2
0
|
05.05.2019 16:30 | Naftagas | 2 : 0 | Vojvodina | |||||
05.05
16:30
Radnički 1911
Lehel
1
1
|
05.05.2019 16:30 | Radnički 1911 | 1 : 1 | Lehel | |||||
05.05
16:30
Borac
Rusanda
6
2
|
05.05.2019 16:30 | Borac | 6 : 2 | Rusanda | |||||
05.05
16:30
Crvena Zvezda (RS)
Banat
2
4
|
05.05.2019 16:30 | Crvena Zvezda (RS) | 2 : 4 | Banat | |||||
05.05
16:30
Crvena zvezda (VS)
Proleter 2006
2
0
|
05.05.2019 16:30 | Crvena zvezda (VS) | 2 : 0 | Proleter 2006 | |||||
05.05
16:30
Mladost (BD)
2. Oktobar
3
2
|
05.05.2019 16:30 | Mladost (BD) | 3 : 2 | 2. Oktobar |
05.05
17:00
Budućnost (P)
Slavija
4
0
|
05.05.2019 17:00 | Budućnost (P) | 4 : 0 | Slavija | |||||
05.05
17:00
Lipar
Borac 46
6
1
|
05.05.2019 17:00 | Lipar | 6 : 1 | Borac 46 | |||||
05.05
17:00
Radnički 1918
Stari Grad
0
2
|
05.05.2019 17:00 | Radnički 1918 | 0 : 2 | Stari Grad | |||||
05.05
17:00
Rusin
ŽAK
6
0
|
05.05.2019 17:00 | Rusin | 6 : 0 | ŽAK | |||||
05.05
17:00
Kulpin
Polet (S)
3
4
|
05.05.2019 17:00 | Kulpin | 3 : 4 | Polet (S) |
05.05
16:30
Borac (M)
Graničar 1924
3
0
|
05.05.2019 16:30 | Borac (M) | 3 : 0 | Graničar 1924 | |||||
05.05
16:30
PSK Putinci
Donji Petrovci
2
1
|
05.05.2019 16:30 | PSK Putinci | 2 : 1 | Donji Petrovci | |||||
05.05
16:30
Sloboda (DT)
Partizan
2
0
|
05.05.2019 16:30 | Sloboda (DT) | 2 : 0 | Partizan | |||||
05.05
16:30
Ljukovo
Rudar
3
0
|
05.05.2019 16:30 | Ljukovo | 3 : 0 | Rudar | |||||
05.05
16:30
Napredak
Kupinovo
8
0
|
05.05.2019 16:30 | Napredak | 8 : 0 | Kupinovo | |||||
05.05
16:30
Borac (K)
Polet (NK)
5
0
|
05.05.2019 16:30 | Borac (K) | 5 : 0 | Polet (NK) | |||||
05.05
16:30
Budućnost
Jadran
1
0
|
05.05.2019 16:30 | Budućnost | 1 : 0 | Jadran |
05.05
16:30
Lokomotiva
Mladost MG
1
1
|
05.05.2019 16:30 | Lokomotiva | 1 : 1 | Mladost MG | |||||
05.05
16:30
Šumadinac (N)
Mladi rudar 1954
3
0
|
05.05.2019 16:30 | Šumadinac (N) | 3 : 0 | Mladi rudar 1954 | |||||
05.05
16:30
Junkovac
ŽSK
3
2
|
05.05.2019 16:30 | Junkovac | 3 : 2 | ŽSK | |||||
05.05
16:30
BSK
Prvi srpski ustanak
3
3
|
05.05.2019 16:30 | BSK | 3 : 3 | Prvi srpski ustanak | |||||
05.05
16:30
Omladinac
Sloga Bat 1924
1
0
|
05.05.2019 16:30 | Omladinac | 1 : 0 | Sloga Bat 1924 | |||||
05.05
16:30
Banja
Plaskovac
2
0
|
05.05.2019 16:30 | Banja | 2 : 0 | Plaskovac | |||||
05.05
16:30
Trnava
Vinča
3
2
|
05.05.2019 16:30 | Trnava | 3 : 2 | Vinča |
05.05
17:00
Jedinstvo
OFK Sirig
4
1
|
05.05.2019 17:00 | Jedinstvo | 4 : 1 | OFK Sirig | |||||
05.05
17:00
Bačka
Slavija
1
1
|
05.05.2019 17:00 | Bačka | 1 : 1 | Slavija | |||||
05.05
17:00
Miletić
Petrovaradin
1
5
|
05.05.2019 17:00 | Miletić | 1 : 5 | Petrovaradin | |||||
05.05
17:00
ŽSK
Šajkaš 1908
4
1
|
05.05.2019 17:00 | ŽSK | 4 : 1 | Šajkaš 1908 |
05.05
17:00
Iskra
Proleter (RS)
1
1
|
05.05.2019 17:00 | Iskra | 1 : 1 | Proleter (RS) | |||||
05.05
17:00
Sutjeska
Preporod
4
0
|
05.05.2019 17:00 | Sutjeska | 4 : 0 | Preporod | |||||
05.05
17:00
Proleter (Nj)
Đurđin
4
1
|
05.05.2019 17:00 | Proleter (Nj) | 4 : 1 | Đurđin | |||||
05.05
17:00
Vojvodina
Panonija IM Topola
7
0
|
05.05.2019 17:00 | Vojvodina | 7 : 0 | Panonija IM Topola |
05.05
16:30
Javor
Kušiljevo
3
1
|
05.05.2019 16:30 | Javor | 3 : 1 | Kušiljevo | |||||
05.05
16:30
Napredak
Hajduk
0
2
|
05.05.2019 16:30 | Napredak | 0 : 2 | Hajduk | |||||
05.05
16:30
OFK Batinac
Kolare
5
1
|
05.05.2019 16:30 | OFK Batinac | 5 : 1 | Kolare | |||||
05.05
16:30
Resavac
Mladost (K)
4
3
|
05.05.2019 16:30 | Resavac | 4 : 3 | Mladost (K) | |||||
05.05
16:30
Mladost (S)
Mladost (D)
1
3
|
05.05.2019 16:30 | Mladost (S) | 1 : 3 | Mladost (D) | |||||
05.05
16:30
Bratstvo
Juhor
3
1
|
05.05.2019 16:30 | Bratstvo | 3 : 1 | Juhor | |||||
05.05
16:30
OFK Bratstvo
Partizan
1
1
|
05.05.2019 16:30 | OFK Bratstvo | 1 : 1 | Partizan |
05.05
16:30
Crvenka
Srem
2
2
|
05.05.2019 16:30 | Crvenka | 2 : 2 | Srem | |||||
05.05
16:30
Institut
Rakovica
1
1
|
05.05.2019 16:30 | Institut | 1 : 1 | Rakovica | |||||
05.05
16:30
Zmaj
Sinđelić
0
1
|
05.05.2019 16:30 | Zmaj | 0 : 1 | Sinđelić | |||||
05.05
16:30
Balkan Mirijevo
Atakante
3
0
|
05.05.2019 16:30 | Balkan Mirijevo | 3 : 0 | Atakante | |||||
05.05
16:30
Borac (P)
PKB Kovilovo
2
1
|
05.05.2019 16:30 | Borac (P) | 2 : 1 | PKB Kovilovo | |||||
05.05
16:30
Poštar Zvezdara
Dunav
0
3
|
05.05.2019 16:30 | Poštar Zvezdara | 0 : 3 | Dunav |
05.05
16:30
Budućnost
Strelac
2
1
|
05.05.2019 16:30 | Budućnost | 2 : 1 | Strelac | |||||
05.05
16:30
Borac
Zvezda
1
3
|
05.05.2019 16:30 | Borac | 1 : 3 | Zvezda | |||||
05.05
16:30
Zabrežje
Mladost (C)
1
2
|
05.05.2019 16:30 | Zabrežje | 1 : 2 | Mladost (C) | |||||
05.05
16:30
Duboko
Radnički
1
2
|
05.05.2019 16:30 | Duboko | 1 : 2 | Radnički | |||||
05.05
16:30
Rušanj
Lisović
1
5
|
05.05.2019 16:30 | Rušanj | 1 : 5 | Lisović | |||||
05.05
16:30
Šumadija
Omladinac
1
1
|
05.05.2019 16:30 | Šumadija | 1 : 1 | Omladinac |
05.05
16:30
Velika Krsna
Kosmaj
2
1
|
05.05.2019 16:30 | Velika Krsna | 2 : 1 | Kosmaj | |||||
05.05
16:30
Kovačevac
Rabrovac
5
1
|
05.05.2019 16:30 | Kovačevac | 5 : 1 | Rabrovac | |||||
05.05
16:30
Boleč
Vinča
2
3
|
05.05.2019 16:30 | Boleč | 2 : 3 | Vinča | |||||
05.05
10:00
Selo Mladenovac
Ropočevo
3
1
|
05.05.2019 10:00 | Selo Mladenovac | 3 : 1 | Ropočevo | |||||
05.05
16:30
Pudarci
Vrčin
0
4
|
05.05.2019 16:30 | Pudarci | 0 : 4 | Vrčin | |||||
05.05
16:30
Dunavac
Šumadija
3
0
|
05.05.2019 16:30 | Dunavac | 3 : 0 | Šumadija |
05.05
16:00
Spartak
Backovac Junajted
3
0
|
05.05.2019 16:00 | Spartak | 3 : 0 | Backovac Junajted | |||||
05.05
11:00
Rakova
Mladost
0
3
|
05.05.2019 11:00 | Rakova | 0 : 3 | Mladost | |||||
05.05
16:00
Zadrugar
Rudar
2
2
|
05.05.2019 16:00 | Zadrugar | 2 : 2 | Rudar | |||||
05.05
16:00
Jedinstvo (P)
Lunjevica
1
1
|
05.05.2019 16:00 | Jedinstvo (P) | 1 : 1 | Lunjevica | |||||
05.05
16:00
Ozrem
Ovčar
1
1
|
05.05.2019 16:00 | Ozrem | 1 : 1 | Ovčar | |||||
05.05
16:00
Napredak
Slatina
1
1
|
05.05.2019 16:00 | Napredak | 1 : 1 | Slatina | |||||
05.05
16:00
Omladinac
Jedinstvo (GG)
2
1
|
05.05.2019 16:00 | Omladinac | 2 : 1 | Jedinstvo (GG) |
05.05
17:00
Budućnost
Radnik
4
1
|
05.05.2019 17:00 | Budućnost | 4 : 1 | Radnik | |||||
05.05
17:00
Mataruge
OFK Ras
2
5
|
05.05.2019 17:00 | Mataruge | 2 : 5 | OFK Ras | |||||
05.05
17:00
Kraljevo Hajduk
Proleter
0
3
|
05.05.2019 17:00 | Kraljevo Hajduk | 0 : 3 | Proleter | |||||
05.05
17:00
Gruža
Stubal
6
2
|
05.05.2019 17:00 | Gruža | 6 : 2 | Stubal | |||||
05.05
17:00
Lasta
Ribnica
2
2
|
05.05.2019 17:00 | Lasta | 2 : 2 | Ribnica | |||||
05.05
17:00
Napredak
Granit
7
4
|
05.05.2019 17:00 | Napredak | 7 : 4 | Granit |
05.05
17:00
Sloga (Ć)
Mladost (DK)
3
2
|
05.05.2019 17:00 | Sloga (Ć) | 3 : 2 | Mladost (DK) | |||||
05.05
17:00
Kupci
Poljoprivrednik
5
2
|
05.05.2019 17:00 | Kupci | 5 : 2 | Poljoprivrednik | |||||
05.05
17:00
Mačkovac
Šanac
3
2
|
05.05.2019 17:00 | Mačkovac | 3 : 2 | Šanac | |||||
05.05
17:00
Meševo
Sloga (M)
2
3
|
05.05.2019 17:00 | Meševo | 2 : 3 | Sloga (M) | |||||
05.05
17:00
Vinogradar
Varvarin
3
1
|
05.05.2019 17:00 | Vinogradar | 3 : 1 | Varvarin | |||||
05.05
17:00
Donji Kopaonik
Ribnik
3
0
|
05.05.2019 17:00 | Donji Kopaonik | 3 : 0 | Ribnik |
05.05
17:00
Jedinstvo (ŠT)
Mladi Borac
2
3
|
05.05.2019 17:00 | Jedinstvo (ŠT) | 2 : 3 | Mladi Borac | |||||
05.05
17:00
Karađorđe
Jevremovac
3
0
|
05.05.2019 17:00 | Karađorđe | 3 : 0 | Jevremovac | |||||
05.05
17:00
Hajduk Stanko
Mladost (DD)
1
0
|
05.05.2019 17:00 | Hajduk Stanko | 1 : 0 | Mladost (DD) | |||||
05.05
17:00
Cer
Jedinstvo 1945 (VL)
4
1
|
05.05.2019 17:00 | Cer | 4 : 1 | Jedinstvo 1945 (VL) | |||||
05.05
17:00
Sloga (BO)
Duško
5
1
|
05.05.2019 17:00 | Sloga (BO) | 5 : 1 | Duško | |||||
05.05
17:00
Sloga (LŠ)
Dušan Silni
3
0
|
05.05.2019 17:00 | Sloga (LŠ) | 3 : 0 | Dušan Silni | |||||
05.05
17:00
Podrinje
Mladost (PR)
0
2
|
05.05.2019 17:00 | Podrinje | 0 : 2 | Mladost (PR) |
05.05
17:00
Jedinstvo (V)
Jedinstvo Stević
4
2
|
05.05.2019 17:00 | Jedinstvo (V) | 4 : 2 | Jedinstvo Stević | |||||
05.05
17:00
Borac (St)
Jugoslavija
4
0
|
05.05.2019 17:00 | Borac (St) | 4 : 0 | Jugoslavija | |||||
05.05
17:00
Partizan (G)
Partizan (U)
6
0
|
05.05.2019 17:00 | Partizan (G) | 6 : 0 | Partizan (U) | |||||
05.05
17:00
Potporanj
Dunav
2
2
|
05.05.2019 17:00 | Potporanj | 2 : 2 | Dunav | |||||
05.05
17:00
Spartak 1911
Radnički (B)
2
2
|
05.05.2019 17:00 | Spartak 1911 | 2 : 2 | Radnički (B) | |||||
05.05
17:00
Sloga (BNS)
Strela
1
0
|
05.05.2019 17:00 | Sloga (BNS) | 1 : 0 | Strela | |||||
05.05
17:00
Crvena zvezda
Vulturul
2
0
|
05.05.2019 17:00 | Crvena zvezda | 2 : 0 | Vulturul | |||||
05.05
17:00
Vojvodina (S)
Dolina
1
5
|
05.05.2019 17:00 | Vojvodina (S) | 1 : 5 | Dolina |
05.05
16:30
Omladinac (Š)
Jedinstvo (Lj)
3
2
|
05.05.2019 16:30 | Omladinac (Š) | 3 : 2 | Jedinstvo (Lj) | |||||
05.05
16:30
Pomoravlje
Sloga (B)
6
0
|
05.05.2019 16:30 | Pomoravlje | 6 : 0 | Sloga (B) | |||||
05.05
16:30
Rudar (K)
Đerdap
3
2
|
05.05.2019 16:30 | Rudar (K) | 3 : 2 | Đerdap | |||||
05.05
16:30
Budućnost
Makce
10
1
|
05.05.2019 16:30 | Budućnost | 10 : 1 | Makce |
05.05
16:30
Elid
Sloga
2
2
|
05.05.2019 16:30 | Elid | 2 : 2 | Sloga | |||||
05.05
16:30
Zemljoradnik
Moravac
3
0
|
05.05.2019 16:30 | Zemljoradnik | 3 : 0 | Moravac | |||||
05.05
16:30
Mladost (B)
Radnički 1947
5
1
|
05.05.2019 16:30 | Mladost (B) | 5 : 1 | Radnički 1947 | |||||
05.05
16:30
Napredak 2012
Doljevac
0
3
|
05.05.2019 16:30 | Napredak 2012 | 0 : 3 | Doljevac | |||||
05.05
16:30
Naisus 1977
Radnički 1924
3
1
|
05.05.2019 16:30 | Naisus 1977 | 3 : 1 | Radnički 1924 | |||||
05.05
16:30
Moravac
Rasovača
1
1
|
05.05.2019 16:30 | Moravac | 1 : 1 | Rasovača |
05.05
Osipaonica
SASK
3
4
|
05.05.2019 | Osipaonica | 3 : 4 | SASK | |||||
05.05
Cerovac
Sloga (M)
3
1
|
05.05.2019 | Cerovac | 3 : 1 | Sloga (M) | |||||
05.05
Sloboda
Pobeda
3
2
|
05.05.2019 | Sloboda | 3 : 2 | Pobeda | |||||
05.05
16:45
Crvena zvezda
Železničar Kusadak
2
1
|
05.05.2019 16:45 | Crvena zvezda | 2 : 1 | Železničar Kusadak | |||||
05.05
Bresje Superior
Sloga (L)
4
1
|
05.05.2019 | Bresje Superior | 4 : 1 | Sloga (L) | |||||
05.05
Polet
Proleter 1947
4
1
|
05.05.2019 | Polet | 4 : 1 | Proleter 1947 |
05.05
16:30
Blizna
Rudna Glava
1
0
|
05.05.2019 16:30 | Blizna | 1 : 0 | Rudna Glava | |||||
05.05
16:30
Nemetali
Šarbanovac
3
1
|
05.05.2019 16:30 | Nemetali | 3 : 1 | Šarbanovac |
05.05
17:00
Tvrdojevac
Iskra
2
0
|
05.05.2019 17:00 | Tvrdojevac | 2 : 0 | Iskra | |||||
05.05
17:00
Tulari
Trlić
4
3
|
05.05.2019 17:00 | Tulari | 4 : 3 | Trlić | |||||
05.05
17:00
Tešnjar
OFK Jabučje
0
5
|
05.05.2019 17:00 | Tešnjar | 0 : 5 | OFK Jabučje | |||||
05.05
17:00
Kolubara 2
Radnik
1
0
|
05.05.2019 17:00 | Kolubara 2 | 1 : 0 | Radnik | |||||
05.05
17:00
Ribnikar
Banjani
1
6
|
05.05.2019 17:00 | Ribnikar | 1 : 6 | Banjani |
05.05
17:00
Budućnost
Erdoglija 1931
4
1
|
05.05.2019 17:00 | Budućnost | 4 : 1 | Erdoglija 1931 | |||||
05.05
17:00
Slavija
Mladost (P)
1
1
|
05.05.2019 17:00 | Slavija | 1 : 1 | Mladost (P) | |||||
05.05
17:00
Sloboda
OFK Bagremar
0
2
|
05.05.2019 17:00 | Sloboda | 0 : 2 | OFK Bagremar | |||||
05.05
17:00
Jadran
21. oktobar
1
4
|
05.05.2019 17:00 | Jadran | 1 : 4 | 21. oktobar | |||||
05.05
17:00
Korićani
Kutlovo
1
1
|
05.05.2019 17:00 | Korićani | 1 : 1 | Kutlovo | |||||
05.05
17:00
Pobeda 1926
Jedinstvo
2
0
|
05.05.2019 17:00 | Pobeda 1926 | 2 : 0 | Jedinstvo | |||||
05.05
17:00
Šumadinac (KG)
Sloga (D)
0
1
|
05.05.2019 17:00 | Šumadinac (KG) | 0 : 1 | Sloga (D) |
05.05
16:00
Sečica
Jedinstvo
0
1
|
05.05.2019 16:00 | Sečica | 0 : 1 | Jedinstvo | |||||
05.05
16:00
Ježevica
Perućac
1
0
|
05.05.2019 16:00 | Ježevica | 1 : 0 | Perućac | |||||
05.05
16:00
Lauš
Polet
1
1
|
05.05.2019 16:00 | Lauš | 1 : 1 | Polet | |||||
05.05
16:00
Savinac
Omladinac
0
5
|
05.05.2019 16:00 | Savinac | 0 : 5 | Omladinac | |||||
05.05
16:00
Lazarica
Ariljska rampa
1
5
|
05.05.2019 16:00 | Lazarica | 1 : 5 | Ariljska rampa |
05.05
17:00
Jedinstvo (G)
Kumarevo 65
4
1
|
05.05.2019 17:00 | Jedinstvo (G) | 4 : 1 | Kumarevo 65 | |||||
05.05
17:00
OFK Morava
Umac
3
3
|
05.05.2019 17:00 | OFK Morava | 3 : 3 | Umac | |||||
05.05
17:00
Polet
Bobište
4
1
|
05.05.2019 17:00 | Polet | 4 : 1 | Bobište | |||||
05.05
17:00
Vučje
Čekmin
0
3
|
05.05.2019 17:00 | Vučje | 0 : 3 | Čekmin | |||||
05.05
17:00
Šumadija
Progres
2
1
|
05.05.2019 17:00 | Šumadija | 2 : 1 | Progres | |||||
05.05
17:00
Železničar
OFK Brza
1
0
|
05.05.2019 17:00 | Železničar | 1 : 0 | OFK Brza | |||||
05.05
17:00
Sloga
Mladost 1959
2
0
|
05.05.2019 17:00 | Sloga | 2 : 0 | Mladost 1959 | |||||
05.05
17:00
Mladi borac
Zloćudovo
2
0
|
05.05.2019 17:00 | Mladi borac | 2 : 0 | Zloćudovo |
05.05
17:00
OFK Rtanj
Velika Jasikova
5
2
|
05.05.2019 17:00 | OFK Rtanj | 5 : 2 | Velika Jasikova | |||||
05.05
17:00
Radnički 1946
Kosovo
3
0
|
05.05.2019 17:00 | Radnički 1946 | 3 : 0 | Kosovo | |||||
05.05
17:00
Bučje Podvis
Rudar Vrška Čuka
3
5
|
05.05.2019 17:00 | Bučje Podvis | 3 : 5 | Rudar Vrška Čuka | |||||
05.05
17:00
Omladinac
Osnić
3
1
|
05.05.2019 17:00 | Omladinac | 3 : 1 | Osnić | |||||
05.05
17:00
Malinik
Graničar
3
2
|
05.05.2019 17:00 | Malinik | 3 : 2 | Graničar | |||||
05.05
17:00
Sloga (M)
OFK 019
0
3
|
05.05.2019 17:00 | Sloga (M) | 0 : 3 | OFK 019 |
05.05
16:30
Borac
Sloga
0
2
|
05.05.2019 16:30 | Borac | 0 : 2 | Sloga | |||||
05.05
16:30
Gnjilan
Dragoš
2
1
|
05.05.2019 16:30 | Gnjilan | 2 : 1 | Dragoš | |||||
05.05
16:30
Spartak
Lužnica
4
5
|
05.05.2019 16:30 | Spartak | 4 : 5 | Lužnica |
05.05
16:30
Proleter
Jedinstvo (GM)
1
5
|
05.05.2019 16:30 | Proleter | 1 : 5 | Jedinstvo (GM) | |||||
05.05
16:30
Budućnost
Vulkan 1963
2
7
|
05.05.2019 16:30 | Budućnost | 2 : 7 | Vulkan 1963 | |||||
05.05
11:00
Rudar
Stevan Nešticki
2
0
|
05.05.2019 11:00 | Rudar | 2 : 0 | Stevan Nešticki | |||||
05.05
16:30
Čegar 2013
Omladinac (GK)
0
4
|
05.05.2019 16:30 | Čegar 2013 | 0 : 4 | Omladinac (GK) | |||||
05.05
16:30
Vrtište
Sloboda
5
3
|
05.05.2019 16:30 | Vrtište | 5 : 3 | Sloboda | |||||
05.05
16:30
Mladost (L)
Mladost (DK)
2
1
|
05.05.2019 16:30 | Mladost (L) | 2 : 1 | Mladost (DK) | |||||
05.05
16:30
Palilulac
Crvena zastava
2
2
|
05.05.2019 16:30 | Palilulac | 2 : 2 | Crvena zastava |
05.05
16:30
Ternoci
Mladost
0
0
|
05.05.2019 16:30 | Ternoci | 0 : 0 | Mladost | |||||
05.05
16:30
Levosoje
BSK Bujanovac
4
2
|
05.05.2019 16:30 | Levosoje | 4 : 2 | BSK Bujanovac | |||||
05.05
16:30
Čelik
Pavlovac
3
2
|
05.05.2019 16:30 | Čelik | 3 : 2 | Pavlovac | |||||
05.05
16:30
Vihor
Lugina
4
1
|
05.05.2019 16:30 | Vihor | 4 : 1 | Lugina | |||||
05.05
16:30
OFK Alakince
FSU Južna pruga
5
2
|
05.05.2019 16:30 | OFK Alakince | 5 : 2 | FSU Južna pruga |
05.05
15:30
Ropotovo
Kusce
1
0
|
05.05.2019 15:30 | Ropotovo | 1 : 0 | Kusce | |||||
05.05
15:30
Oskar
Rudar
3
0
|
05.05.2019 15:30 | Oskar | 3 : 0 | Rudar |
05.05
17:00
Polet (DL)
Joševa
1
1
|
05.05.2019 17:00 | Polet (DL) | 1 : 1 | Joševa | |||||
05.05
17:00
Vrelo
Čučuge
0
6
|
05.05.2019 17:00 | Vrelo | 0 : 6 | Čučuge | |||||
05.05
17:00
Gunjevac
Šarbane
2
1
|
05.05.2019 17:00 | Gunjevac | 2 : 1 | Šarbane | |||||
05.05
17:00
Pambukovica
OFK Paljuvi
1
5
|
05.05.2019 17:00 | Pambukovica | 1 : 5 | OFK Paljuvi | |||||
05.05
17:00
Dimitrije Tucović
Rudar
4
0
|
05.05.2019 17:00 | Dimitrije Tucović | 4 : 0 | Rudar | |||||
05.05
17:00
Mladost
Crvena Jabuka
3
1
|
05.05.2019 17:00 | Mladost | 3 : 1 | Crvena Jabuka |
05.05
17:00
Jedinstvo
Skela
2
2
|
05.05.2019 17:00 | Jedinstvo | 2 : 2 | Skela | |||||
05.05
17:00
Posavina
Sloga
8
1
|
05.05.2019 17:00 | Posavina | 8 : 1 | Sloga | |||||
05.05
17:00
Pobednik
Borac
2
1
|
05.05.2019 17:00 | Pobednik | 2 : 1 | Borac |
05.05
17:00
Čenej
Moskva
1
3
|
05.05.2019 17:00 | Čenej | 1 : 3 | Moskva | |||||
05.05
17:00
Bačka
Borac
3
1
|
05.05.2019 17:00 | Bačka | 3 : 1 | Borac | |||||
05.05
17:00
Dinamo
Titel
0
6
|
05.05.2019 17:00 | Dinamo | 0 : 6 | Titel | |||||
05.05
17:00
Susek
Vinogradar
1
2
|
05.05.2019 17:00 | Susek | 1 : 2 | Vinogradar |
05.05
17:00
Janošik
Vinogradar
1
4
|
05.05.2019 17:00 | Janošik | 1 : 4 | Vinogradar | |||||
05.05
17:00
Ratar
Borac (VG)
1
3
|
05.05.2019 17:00 | Ratar | 1 : 3 | Borac (VG) | |||||
05.05
17:00
Budućnost (A)
Borac (VS)
2
0
|
05.05.2019 17:00 | Budućnost (A) | 2 : 0 | Borac (VS) | |||||
05.05
17:00
Hajdučica
Dobrica
5
0
|
05.05.2019 17:00 | Hajdučica | 5 : 0 | Dobrica | |||||
05.05
17:00
Sloga (M)
Vojvodina (CC)
3
2
|
05.05.2019 17:00 | Sloga (M) | 3 : 2 | Vojvodina (CC) | |||||
05.05
17:00
Ševac
Karaš (J)
1
2
|
05.05.2019 17:00 | Ševac | 1 : 2 | Karaš (J) |
05.05
17:00
Gradina
Ušće
2
0
|
05.05.2019 17:00 | Gradina | 2 : 0 | Ušće | |||||
05.05
17:00
Sloga (L)
Mladost
3
1
|
05.05.2019 17:00 | Sloga (L) | 3 : 1 | Mladost | |||||
05.05
17:00
Kamenorezac 76
Omladinac
4
1
|
05.05.2019 17:00 | Kamenorezac 76 | 4 : 1 | Omladinac | |||||
05.05
17:00
Velika Drenova
Polet 57
0
1
|
05.05.2019 17:00 | Velika Drenova | 0 : 1 | Polet 57 | |||||
05.05
17:00
Trudbenik
Beli Orlovi
3
0
|
05.05.2019 17:00 | Trudbenik | 3 : 0 | Beli Orlovi | |||||
05.05
17:00
Borac
Rubin
1
2
|
05.05.2019 17:00 | Borac | 1 : 2 | Rubin |
05.05
16:30
Vinorača
Jedinstvo (D)
2
1
|
05.05.2019 16:30 | Vinorača | 2 : 1 | Jedinstvo (D) | |||||
05.05
16:30
Partizan
Mladost (T)
1
2
|
05.05.2019 16:30 | Partizan | 1 : 2 | Mladost (T) | |||||
05.05
16:30
Sloga
Šantarovac
3
2
|
05.05.2019 16:30 | Sloga | 3 : 2 | Šantarovac | |||||
05.05
16:30
Morava
Kupinovac
0
0
|
05.05.2019 16:30 | Morava | 0 : 0 | Kupinovac | |||||
05.05
16:30
Blagotin
Vinogradar
1
1
|
05.05.2019 16:30 | Blagotin | 1 : 1 | Vinogradar |
05.05
16:30
Borac 1805
Orlovi
0
0
|
05.05.2019 16:30 | Borac 1805 | 0 : 0 | Orlovi | |||||
05.05
16:30
15. Avgust 1950
Budućnost
3
2
|
05.05.2019 16:30 | 15. Avgust 1950 | 3 : 2 | Budućnost | |||||
05.05
16:30
Istok 63
Pomoravlje
2
0
|
05.05.2019 16:30 | Istok 63 | 2 : 0 | Pomoravlje |
05.05
17:00
Mladost
ASK
1
1
|
05.05.2019 17:00 | Mladost | 1 : 1 | ASK |
05.05
17:00
Mladost (VK)
Žabari
2
4
|
05.05.2019 17:00 | Mladost (VK) | 2 : 4 | Žabari | |||||
05.05
11:00
Jadar 2013
Polet
2
5
|
05.05.2019 11:00 | Jadar 2013 | 2 : 5 | Polet | |||||
05.05
14:00
Milenko Pavlović
Stari drugari
4
2
|
05.05.2019 14:00 | Milenko Pavlović | 4 : 2 | Stari drugari | |||||
05.05
17:00
Komanice
Popadić
0
0
|
05.05.2019 17:00 | Komanice | 0 : 0 | Popadić | |||||
05.05
17:00
Rakac Stave
Mladost (L)
1
1
|
05.05.2019 17:00 | Rakac Stave | 1 : 1 | Mladost (L) | |||||
05.05
17:00
Rajac
Borac
2
0
|
05.05.2019 17:00 | Rajac | 2 : 0 | Borac |
05.05
16:30
BUSK
13. Maj
3
2
|
05.05.2019 16:30 | BUSK | 3 : 2 | 13. Maj | |||||
05.05
16:30
Novi Beograd
Šećeranac Ada
1
0
|
05.05.2019 16:30 | Novi Beograd | 1 : 0 | Šećeranac Ada | |||||
05.05
16:30
Busije
Posavac Tišma
3
1
|
05.05.2019 16:30 | Busije | 3 : 1 | Posavac Tišma | |||||
05.05
10:00
Rekreativo 011
011
1
1
|
05.05.2019 10:00 | Rekreativo 011 | 1 : 1 | 011 | |||||
05.05
18:00
Sparta Železnik
Dedinje
6
2
|
05.05.2019 18:00 | Sparta Železnik | 6 : 2 | Dedinje | |||||
05.05
10:00
Penjarol
Umka
0
6
|
05.05.2019 10:00 | Penjarol | 0 : 6 | Umka |
05.05
16:30
PKB Padinska Skela
Lepušnica
3
0
|
05.05.2019 16:30 | PKB Padinska Skela | 3 : 0 | Lepušnica | |||||
05.05
16:30
Minel
Pinosava
2
0
|
05.05.2019 16:30 | Minel | 2 : 0 | Pinosava | |||||
05.05
16:30
Zuce
Poštar
4
2
|
05.05.2019 16:30 | Zuce | 4 : 2 | Poštar | |||||
05.05
16:30
Pionir
Sveti Stefan
3
0
|
05.05.2019 16:30 | Pionir | 3 : 0 | Sveti Stefan |
05.05
16:00
Šumar
Mladost
3
0
|
05.05.2019 16:00 | Šumar | 3 : 0 | Mladost | |||||
05.05
10:00
Fruška Gora
Obilić 1993
2
1
|
05.05.2019 10:00 | Fruška Gora | 2 : 1 | Obilić 1993 | |||||
05.05
16:00
OFK Bikić
Mitros
1
2
|
05.05.2019 16:00 | OFK Bikić | 1 : 2 | Mitros | |||||
05.05
16:00
Krušedol
Fruškogorac
4
2
|
05.05.2019 16:00 | Krušedol | 4 : 2 | Fruškogorac | |||||
05.05
16:00
Hajduk
OFK Zeka Buljubaša
4
1
|
05.05.2019 16:00 | Hajduk | 4 : 1 | OFK Zeka Buljubaša | |||||
05.05
16:00
Napredak
Graničar
2
0
|
05.05.2019 16:00 | Napredak | 2 : 0 | Graničar | |||||
05.05
16:00
BSK
Sloga (V)
2
1
|
05.05.2019 16:00 | BSK | 2 : 1 | Sloga (V) | |||||
05.05
16:00
Sloga (Č)
Donji Srem 2015
0
8
|
05.05.2019 16:00 | Sloga (Č) | 0 : 8 | Donji Srem 2015 |
05.05
17:00
Partizan
Borac (A)
1
7
|
05.05.2019 17:00 | Partizan | 1 : 7 | Borac (A) | |||||
05.05
17:00
Jedinstvo (G)
Jedinstvo (D)
1
0
|
05.05.2019 17:00 | Jedinstvo (G) | 1 : 0 | Jedinstvo (D) | |||||
05.05
17:00
Lazac
Mlada krila
4
1
|
05.05.2019 17:00 | Lazac | 4 : 1 | Mlada krila | |||||
05.05
17:00
Tavnik
Jovo Kursula
9
1
|
05.05.2019 17:00 | Tavnik | 9 : 1 | Jovo Kursula | |||||
05.05
11:00
Metalac
Zvezda
1
3
|
05.05.2019 11:00 | Metalac | 1 : 3 | Zvezda | |||||
05.05
17:00
Mineral 2015
Borac (V)
1
2
|
05.05.2019 17:00 | Mineral 2015 | 1 : 2 | Borac (V) |
05.05
16:30
Sloga (M)
Sloga (Z)
4
0
|
05.05.2019 16:30 | Sloga (M) | 4 : 0 | Sloga (Z) | |||||
05.05
16:30
Udarnik Trska 1947
Omladinac-Šumadinac
3
0
|
05.05.2019 16:30 | Udarnik Trska 1947 | 3 : 0 | Omladinac-Šumadinac | |||||
05.05
16:30
Badnjevac
Karađorđe (V)
2
1
|
05.05.2019 16:30 | Badnjevac | 2 : 1 | Karađorđe (V) | |||||
05.05
16:30
Partizan
Mladost (R)
0
3
|
05.05.2019 16:30 | Partizan | 0 : 3 | Mladost (R) |
05.05
16:30
Guncate
Barajevo
0
3
|
05.05.2019 16:30 | Guncate | 0 : 3 | Barajevo | |||||
05.05
16:30
Beljina
Velika Mostanica
1
4
|
05.05.2019 16:30 | Beljina | 1 : 4 | Velika Mostanica |
05.05
16:30
Terekves
Napredak (BT)
4
2
|
05.05.2019 16:30 | Terekves | 4 : 2 | Napredak (BT) | |||||
05.05
16:30
1.Oktobar
Roham
4
3
|
05.05.2019 16:30 | 1.Oktobar | 4 : 3 | Roham | |||||
05.05
16:30
Proleter
Napredak (Č)
2
1
|
05.05.2019 16:30 | Proleter | 2 : 1 | Napredak (Č) | |||||
05.05
16:30
Bega
Vojvodina
1
4
|
05.05.2019 16:30 | Bega | 1 : 4 | Vojvodina | |||||
05.05
16:30
Omladinac
Jedinstvo
1
7
|
05.05.2019 16:30 | Omladinac | 1 : 7 | Jedinstvo |
05.05
17:00
Prva Iskra
Velika Reka
2
1
|
05.05.2019 17:00 | Prva Iskra | 2 : 1 | Velika Reka | |||||
05.05
17:00
7. Juli
Mladost
3
1
|
05.05.2019 17:00 | 7. Juli | 3 : 1 | Mladost | |||||
05.05
17:00
Milan Orlić
Borac
2
0
|
05.05.2019 17:00 | Milan Orlić | 2 : 0 | Borac | |||||
05.05
17:00
Jadar (ST)
Jadar 1961 (GD)
0
5
|
05.05.2019 17:00 | Jadar (ST) | 0 : 5 | Jadar 1961 (GD) | |||||
05.05
14:00
Antimon
Azbukovica
7
0
|
05.05.2019 14:00 | Antimon | 7 : 0 | Azbukovica | |||||
05.05
17:00
Sloga
Jedinstvo
2
2
|
05.05.2019 17:00 | Sloga | 2 : 2 | Jedinstvo | |||||
05.05
17:00
Vidojevica
Rudar
2
2
|
05.05.2019 17:00 | Vidojevica | 2 : 2 | Rudar |
05.05
16:30
Šumadinac (S)
Šamot
4
0
|
05.05.2019 16:30 | Šumadinac (S) | 4 : 0 | Šamot | |||||
05.05
16:30
Vrbica
Ranilović
4
2
|
05.05.2019 16:30 | Vrbica | 4 : 2 | Ranilović | |||||
05.05
11:00
Brezovac
B 2000
4
0
|
05.05.2019 11:00 | Brezovac | 4 : 0 | B 2000 | |||||
05.05
16:30
Trešnjevica
Kralj Petar I
2
2
|
05.05.2019 16:30 | Trešnjevica | 2 : 2 | Kralj Petar I | |||||
05.05
16:30
Jasenica
Radoje Domanović
2
0
|
05.05.2019 16:30 | Jasenica | 2 : 0 | Radoje Domanović | |||||
05.05
16:30
Sloga
Mladost (J)
2
0
|
05.05.2019 16:30 | Sloga | 2 : 0 | Mladost (J) |
05.05
17:00
Radnik Sušica
Sloboda
0
3
|
05.05.2019 17:00 | Radnik Sušica | 0 : 3 | Sloboda | |||||
05.05
17:00
Milanovo
Real
3
2
|
05.05.2019 17:00 | Milanovo | 3 : 2 | Real | |||||
05.05
17:00
Plantaža
Moravac
4
5
|
05.05.2019 17:00 | Plantaža | 4 : 5 | Moravac | |||||
05.05
11:00
Lemind 1953
BSK
5
5
|
05.05.2019 11:00 | Lemind 1953 | 5 : 5 | BSK | |||||
05.05
17:00
Marjan MB
Mladost (B)
1
2
|
05.05.2019 17:00 | Marjan MB | 1 : 2 | Mladost (B) |
05.05
17:00
Majur
Budućnost (PD)
2
1
|
05.05.2019 17:00 | Majur | 2 : 1 | Budućnost (PD) | |||||
05.05
17:00
Napredak
Sloboda
2
1
|
05.05.2019 17:00 | Napredak | 2 : 1 | Sloboda | |||||
05.05
17:00
Drina
OFK Šabac
7
1
|
05.05.2019 17:00 | Drina | 7 : 1 | OFK Šabac | |||||
05.05
17:00
Budućnost 1929 (ZM)
Milicionar
4
0
|
05.05.2019 17:00 | Budućnost 1929 (ZM) | 4 : 0 | Milicionar |
05.05
17:00
Rankovac
Mladost
3
1
|
05.05.2019 17:00 | Rankovac | 3 : 1 | Mladost | |||||
05.05
17:00
Dobrava
Trešnjevka
0
1
|
05.05.2019 17:00 | Dobrava | 0 : 1 | Trešnjevka | |||||
05.05
17:00
Vojvoda Stepa Stepanović
Šipurske livade
1
1
|
05.05.2019 17:00 | Vojvoda Stepa Stepanović | 1 : 1 | Šipurske livade | |||||
05.05
17:00
Vlašić
Provo 2015
2
1
|
05.05.2019 17:00 | Vlašić | 2 : 1 | Provo 2015 | |||||
05.05
17:00
Pričinović
Sava
3
4
|
05.05.2019 17:00 | Pričinović | 3 : 4 | Sava | |||||
05.05
17:00
Sloga (MA)
Radnički
3
7
|
05.05.2019 17:00 | Sloga (MA) | 3 : 7 | Radnički |
05.05
17:00
Šampion
Jadran
5
4
|
05.05.2019 17:00 | Šampion | 5 : 4 | Jadran | |||||
05.05
17:00
Hajduk
Čoka
0
4
|
05.05.2019 17:00 | Hajduk | 0 : 4 | Čoka | |||||
05.05
17:00
Jedinstvo (SK)
Jedinstvo (M)
4
1
|
05.05.2019 17:00 | Jedinstvo (SK) | 4 : 1 | Jedinstvo (M) | |||||
05.05
17:00
Potisje
Bačka
3
2
|
05.05.2019 17:00 | Potisje | 3 : 2 | Bačka | |||||
05.05
17:00
Tisa
Slavija
4
1
|
05.05.2019 17:00 | Tisa | 4 : 1 | Slavija |
05.05
17:30
Borac
Bački Hajduk
1
0
|
05.05.2019 17:30 | Borac | 1 : 0 | Bački Hajduk | |||||
05.05
17:30
Maglić
Mladost
4
0
|
05.05.2019 17:30 | Maglić | 4 : 0 | Mladost | |||||
05.05
17:30
Budućnost
Neštin
2
1
|
05.05.2019 17:30 | Budućnost | 2 : 1 | Neštin | |||||
05.05
17:30
Naša Zvezda
Krivanj
1
0
|
05.05.2019 17:30 | Naša Zvezda | 1 : 0 | Krivanj |
05.05
16:30
Polet (V)
Stig 1955
1
1
|
05.05.2019 16:30 | Polet (V) | 1 : 1 | Stig 1955 | |||||
05.05
16:30
Polet (B)
Vihor
2
4
|
05.05.2019 16:30 | Polet (B) | 2 : 4 | Vihor | |||||
05.05
16:30
Sloga (M)
Mladost (B)
3
7
|
05.05.2019 16:30 | Sloga (M) | 3 : 7 | Mladost (B) | |||||
05.05
16:30
Žika Marković Uča
Sirakovo
1
2
|
05.05.2019 16:30 | Žika Marković Uča | 1 : 2 | Sirakovo | |||||
05.05
16:30
Desine
Žitkovica 2017
0
2
|
05.05.2019 16:30 | Desine | 0 : 2 | Žitkovica 2017 | |||||
05.05
16:30
Sloga (L)
Napredak (P)
3
1
|
05.05.2019 16:30 | Sloga (L) | 3 : 1 | Napredak (P) | |||||
05.05
16:30
Dizel
Napredak 1934
1
0
|
05.05.2019 16:30 | Dizel | 1 : 0 | Napredak 1934 |
05.05
16:30
Integral
Sloga 1952
1
0
|
05.05.2019 16:30 | Integral | 1 : 0 | Sloga 1952 | |||||
05.05
16:30
Jedinstvo (K)
Manastirica
4
3
|
05.05.2019 16:30 | Jedinstvo (K) | 4 : 3 | Manastirica | |||||
05.05
16:30
Zadrugar (T)
Napredak 1936
3
1
|
05.05.2019 16:30 | Zadrugar (T) | 3 : 1 | Napredak 1936 | |||||
05.05
16:30
BSK
Radnički (K)
3
2
|
05.05.2019 16:30 | BSK | 3 : 2 | Radnički (K) |
05.05
16:30
Pobeda
Mladost (R)
0
6
|
05.05.2019 16:30 | Pobeda | 0 : 6 | Mladost (R) | |||||
05.05
16:30
Budućnost
Jedinstvo
3
0
|
05.05.2019 16:30 | Budućnost | 3 : 0 | Jedinstvo | |||||
05.05
16:30
Obilić
Eđšeg
2
1
|
05.05.2019 16:30 | Obilić | 2 : 1 | Eđšeg |
05.05
17:00
Bistrica
Petka
3
0
|
05.05.2019 17:00 | Bistrica | 3 : 0 | Petka | |||||
05.05
17:00
Šumadija (MC)
Mladi Borac
0
0
|
05.05.2019 17:00 | Šumadija (MC) | 0 : 0 | Mladi Borac |
05.05
16:30
Pontes
Egeta
2
4
|
05.05.2019 16:30 | Pontes | 2 : 4 | Egeta | |||||
05.05
16:30
Kladušnica
Milutinovac
3
0
|
05.05.2019 16:30 | Kladušnica | 3 : 0 | Milutinovac | |||||
05.05
16:30
Rtkovo
Omladinac
4
0
|
05.05.2019 16:30 | Rtkovo | 4 : 0 | Omladinac | |||||
05.05
16:30
Mala Vrbica
Koča Andjelković
1
4
|
05.05.2019 16:30 | Mala Vrbica | 1 : 4 | Koča Andjelković |
05.05
16:30
Sloga
Ivanča
0
3
|
05.05.2019 16:30 | Sloga | 0 : 3 | Ivanča | |||||
05.05
16:30
Borac
Markovac
3
4
|
05.05.2019 16:30 | Borac | 3 : 4 | Markovac | |||||
05.05
16:30
Šepšin
OFK Student
2
3
|
05.05.2019 16:30 | Šepšin | 2 : 3 | OFK Student | |||||
05.05
16:30
Napredak
Vlaška
4
1
|
05.05.2019 16:30 | Napredak | 4 : 1 | Vlaška |
05.05
Borac
Stari Tamiš
2
2
|
05.05.2019 | Borac | 2 : 2 | Stari Tamiš | |||||
05.05
Omladinac
Kolonija
0
3
|
05.05.2019 | Omladinac | 0 : 3 | Kolonija | |||||
05.05
Budućnost
Jedinstvo
4
1
|
05.05.2019 | Budućnost | 4 : 1 | Jedinstvo | |||||
05.05
17:30
Proleter
Mladost
4
1
|
05.05.2019 17:30 | Proleter | 4 : 1 | Mladost | |||||
05.05
BSK Bavanište
Dolovo
1
5
|
05.05.2019 | BSK Bavanište | 1 : 5 | Dolovo |
05.05
17:00
Omladinac 1927
Polet
0
2
|
05.05.2019 17:00 | Omladinac 1927 | 0 : 2 | Polet | |||||
05.05
17:00
Slavia
Glogonj
3
0
|
05.05.2019 17:00 | Slavia | 3 : 0 | Glogonj | |||||
05.05
17:00
Pobeda
Unirea
1
1
|
05.05.2019 17:00 | Pobeda | 1 : 1 | Unirea |
05.05
Planinac
Mladost (A)
2
2
|
05.05.2019 | Planinac | 2 : 2 | Mladost (A) | |||||
05.05
Čačak 94
Vujan
2
0
|
05.05.2019 | Čačak 94 | 2 : 0 | Vujan | |||||
05.05
Kej
Mršinci
2
0
|
05.05.2019 | Kej | 2 : 0 | Mršinci | |||||
05.05
Morava (K)
Malba
4
1
|
05.05.2019 | Morava (K) | 4 : 1 | Malba | |||||
05.05
BIP
Prijatelji
4
2
|
05.05.2019 | BIP | 4 : 2 | Prijatelji |
05.05
16:30
Landol
Vučak
2
1
|
05.05.2019 16:30 | Landol | 2 : 1 | Vučak | |||||
05.05
16:30
Omladinac
Skobalj
1
0
|
05.05.2019 16:30 | Omladinac | 1 : 0 | Skobalj |
05.05
16:30
Hajduk Veljko 1934
Stari Hrast 2018
2
3
|
05.05.2019 16:30 | Hajduk Veljko 1934 | 2 : 3 | Stari Hrast 2018 | |||||
05.05
16:30
Jezava
OFK Slavija
7
1
|
05.05.2019 16:30 | Jezava | 7 : 1 | OFK Slavija | |||||
05.05
16:30
Vrbovac
Zeppelin 026
4
0
|
05.05.2019 16:30 | Vrbovac | 4 : 0 | Zeppelin 026 |
05.05
16:30
7. Juli
Drugovac
1
0
|
05.05.2019 16:30 | 7. Juli | 1 : 0 | Drugovac | |||||
05.05
16:30
Lunjevac
Petlić SD 026
2
3
|
05.05.2019 16:30 | Lunjevac | 2 : 3 | Petlić SD 026 | |||||
05.05
16:30
Petrijevac
Badljevica
3
2
|
05.05.2019 16:30 | Petrijevac | 3 : 2 | Badljevica |
05.05
16:30
Jerma
Mladost
1
0
|
05.05.2019 16:30 | Jerma | 1 : 0 | Mladost | |||||
05.05
16:30
Pobeda
Temac
0
0
|
05.05.2019 16:30 | Pobeda | 0 : 0 | Temac | |||||
05.05
16:30
Lokomotiva
Veliki Suvodol
6
0
|
05.05.2019 16:30 | Lokomotiva | 6 : 0 | Veliki Suvodol |
05.05
16:30
Mladost
Hajduk
2
2
|
05.05.2019 16:30 | Mladost | 2 : 2 | Hajduk | |||||
05.05
16:30
Zadrugar
Kordun
2
2
|
05.05.2019 16:30 | Zadrugar | 2 : 2 | Kordun | |||||
05.05
16:30
Omladinac (B)
OFK Šikara
3
0
|
05.05.2019 16:30 | Omladinac (B) | 3 : 0 | OFK Šikara | |||||
05.05
16:30
Omladinac (D)
Aleksa Šantić
1
1
|
05.05.2019 16:30 | Omladinac (D) | 1 : 1 | Aleksa Šantić | |||||
05.05
16:30
Terekveš
Jedinstvo
3
1
|
05.05.2019 16:30 | Terekveš | 3 : 1 | Jedinstvo |
05.05
11:00
OFK Sloga
OFK Draževac
1
2
|
05.05.2019 11:00 | OFK Sloga | 1 : 2 | OFK Draževac | |||||
05.05
17:00
Jedinstvo
Borac
4
1
|
05.05.2019 17:00 | Jedinstvo | 4 : 1 | Borac | |||||
05.05
11:00
Jastrebac
OFK Rutevac 1908
0
3
|
05.05.2019 11:00 | Jastrebac | 0 : 3 | OFK Rutevac 1908 | |||||
05.05
11:00
Polet (V)
Škriljac
2
1
|
05.05.2019 11:00 | Polet (V) | 2 : 1 | Škriljac |
05.05
17:00
Lokomotiva
Hajduk
2
0
|
05.05.2019 17:00 | Lokomotiva | 2 : 0 | Hajduk | |||||
05.05
17:00
Udarnik Višnjevac
OFK Mala Bosna 2015
2
0
|
05.05.2019 17:00 | Udarnik Višnjevac | 2 : 0 | OFK Mala Bosna 2015 | |||||
05.05
17:00
Čantavir
Bikovo
1
0
|
05.05.2019 17:00 | Čantavir | 1 : 0 | Bikovo | |||||
05.05
17:00
Elektrovojvodina
Žednik
5
0
|
05.05.2019 17:00 | Elektrovojvodina | 5 : 0 | Žednik | |||||
05.05
17:00
Palić
Solid
3
2
|
05.05.2019 17:00 | Palić | 3 : 2 | Solid |
05.05
16:30
Takovski Ustanak
Ozremica
0
4
|
05.05.2019 16:30 | Takovski Ustanak | 0 : 4 | Ozremica | |||||
05.05
16:30
Šilopaj
Jablanica
1
11
|
05.05.2019 16:30 | Šilopaj | 1 : 11 | Jablanica | |||||
05.05
16:30
Donja Vrbava
FC Stella Rossa
4
0
|
05.05.2019 16:30 | Donja Vrbava | 4 : 0 | FC Stella Rossa | |||||
05.05
16:30
Velereč 94
Omladinac
3
1
|
05.05.2019 16:30 | Velereč 94 | 3 : 1 | Omladinac | |||||
05.05
16:30
Šumadija
Brezak
0
1
|
05.05.2019 16:30 | Šumadija | 0 : 1 | Brezak |
05.05
16:30
Omladinac
Jedinstvo
3
0
|
05.05.2019 16:30 | Omladinac | 3 : 0 | Jedinstvo | |||||
05.05
16:30
Mladost 1948
Obilić
1
3
|
05.05.2019 16:30 | Mladost 1948 | 1 : 3 | Obilić | |||||
05.05
16:30
Mladost (NS)
AF Đokić
5
0
|
05.05.2019 16:30 | Mladost (NS) | 5 : 0 | AF Đokić |
05.05
16:30
Bačinac
Beli Orlovi
5
0
|
05.05.2019 16:30 | Bačinac | 5 : 0 | Beli Orlovi |
05.05
17:00
Sloga
Voćar
1
5
|
05.05.2019 17:00 | Sloga | 1 : 5 | Voćar | |||||
05.05
17:00
Gorušica
Prilike
1
3
|
05.05.2019 17:00 | Gorušica | 1 : 3 | Prilike | |||||
05.05
17:00
Jelica
Dedinje Junajted
1
3
|
05.05.2019 17:00 | Jelica | 1 : 3 | Dedinje Junajted | |||||
05.05
17:00
Radnički
Gradina
3
0
|
05.05.2019 17:00 | Radnički | 3 : 0 | Gradina | |||||
05.05
17:00
Brezova
Bjelica
4
2
|
05.05.2019 17:00 | Brezova | 4 : 2 | Bjelica |
05.05
Konjuh
Globoder
3
4
|
05.05.2019 | Konjuh | 3 : 4 | Globoder | |||||
05.05
Sebečevac
Gornji Stepoš
4
3
|
05.05.2019 | Sebečevac | 4 : 3 | Gornji Stepoš | |||||
05.05
Mudrakovac
Rasina
3
1
|
05.05.2019 | Mudrakovac | 3 : 1 | Rasina | |||||
05.05
Žabare
Bukovica
6
0
|
05.05.2019 | Žabare | 6 : 0 | Bukovica | |||||
05.05
Parunovac
Čarapan
5
1
|
05.05.2019 | Parunovac | 5 : 1 | Čarapan | |||||
05.05
Borac
Kapidžija
2
3
|
05.05.2019 | Borac | 2 : 3 | Kapidžija | |||||
05.05
Mladost VPD
Naupare
0
1
|
05.05.2019 | Mladost VPD | 0 : 1 | Naupare |
05.05
10:00
Baličevac
Sloga
5
2
|
05.05.2019 10:00 | Baličevac | 5 : 2 | Sloga |
05.05
16:30
Slemen
Hajduk
1
4
|
05.05.2019 16:30 | Slemen | 1 : 4 | Hajduk |
05.05
17:00
Seljak
OFK Žeželj
2
5
|
05.05.2019 17:00 | Seljak | 2 : 5 | OFK Žeželj | |||||
05.05
17:00
Zastava
Ćava
2
0
|
05.05.2019 17:00 | Zastava | 2 : 0 | Ćava | |||||
05.05
17:00
Divostin
Bratstvo 1975
1
0
|
05.05.2019 17:00 | Divostin | 1 : 0 | Bratstvo 1975 | |||||
05.05
17:00
Košutnjak
Kolonija
1
1
|
05.05.2019 17:00 | Košutnjak | 1 : 1 | Kolonija |
05.05
17:00
Avijatičar
Bakionica
2
2
|
05.05.2019 17:00 | Avijatičar | 2 : 2 | Bakionica | |||||
05.05
17:00
Blagaja
Dobrinjac
4
2
|
05.05.2019 17:00 | Blagaja | 4 : 2 | Dobrinjac | |||||
05.05
17:00
Borac
Glumač
2
4
|
05.05.2019 17:00 | Borac | 2 : 4 | Glumač | |||||
05.05
14:00
Napredak
Gorobilje
2
2
|
05.05.2019 14:00 | Napredak | 2 : 2 | Gorobilje | |||||
05.05
14:00
Duškovci
Trešnjica
3
2
|
05.05.2019 14:00 | Duškovci | 3 : 2 | Trešnjica |
05.05
16:30
Rujnik
Spartak
3
2
|
05.05.2019 16:30 | Rujnik | 3 : 2 | Spartak | |||||
05.05
16:30
Supovac
Durlan Siti
5
0
|
05.05.2019 16:30 | Supovac | 5 : 0 | Durlan Siti | |||||
05.05
16:30
Čegar 1946
Delijski Vis
0
3
|
05.05.2019 16:30 | Čegar 1946 | 0 : 3 | Delijski Vis | |||||
05.05
16:30
Radnički 1936
Jasenovik 2018
4
0
|
05.05.2019 16:30 | Radnički 1936 | 4 : 0 | Jasenovik 2018 |
05.05
16:30
Slatina
Vrelo
3
3
|
05.05.2019 16:30 | Slatina | 3 : 3 | Vrelo | |||||
05.05
16:30
Urovica
Polet
1
1
|
05.05.2019 16:30 | Urovica | 1 : 1 | Polet | |||||
05.05
16:30
Rečka
Miloševo
4
1
|
05.05.2019 16:30 | Rečka | 4 : 1 | Miloševo | |||||
05.05
16:30
OFK Tamnič
Mladost
2
3
|
05.05.2019 16:30 | OFK Tamnič | 2 : 3 | Mladost |
05.05
16:30
Marina Kutina
Knežica
0
2
|
05.05.2019 16:30 | Marina Kutina | 0 : 2 | Knežica | |||||
05.05
16:30
Grkinja
Pobeda
1
3
|
05.05.2019 16:30 | Grkinja | 1 : 3 | Pobeda |
05.05
16:30
Kaluđerica 1969
Hajduk
5
0
|
05.05.2019 16:30 | Kaluđerica 1969 | 5 : 0 | Hajduk | |||||
05.05
16:30
Podunavac
Mladost
3
4
|
05.05.2019 16:30 | Podunavac | 3 : 4 | Mladost |
05.05
17:00
Mrovska
Mladost 2013
3
0
|
05.05.2019 17:00 | Mrovska | 3 : 0 | Mladost 2013 | |||||
05.05
11:00
Polet
Mladost (Z)
1
2
|
05.05.2019 11:00 | Polet | 1 : 2 | Mladost (Z) | |||||
05.05
11:00
Dragojevac
Belpos
1
0
|
05.05.2019 11:00 | Dragojevac | 1 : 0 | Belpos | |||||
05.05
11:00
Verko
Torpedo
7
0
|
05.05.2019 11:00 | Verko | 7 : 0 | Torpedo |
05.05
17:00
KSK Konak 1926
Borac
3
1
|
05.05.2019 17:00 | KSK Konak 1926 | 3 : 1 | Borac | |||||
05.05
17:00
Proleter
Sloga
5
2
|
05.05.2019 17:00 | Proleter | 5 : 2 | Sloga | |||||
05.05
17:00
Zlatica
Tisa 1933
0
0
|
05.05.2019 17:00 | Zlatica | 0 : 0 | Tisa 1933 |
05.05
17:00
Heroj
Jedinstvo
4
1
|
05.05.2019 17:00 | Heroj | 4 : 1 | Jedinstvo | |||||
05.05
17:00
ISK Izvor
Napredak
0
2
|
05.05.2019 17:00 | ISK Izvor | 0 : 2 | Napredak | |||||
05.05
17:00
BSK Buljane
Donja Mutnica
1
1
|
05.05.2019 17:00 | BSK Buljane | 1 : 1 | Donja Mutnica | |||||
05.05
17:00
Sloga
Budućnost
3
0
|
05.05.2019 17:00 | Sloga | 3 : 0 | Budućnost | |||||
05.05
17:00
Popovac
Razvitak
2
1
|
05.05.2019 17:00 | Popovac | 2 : 1 | Razvitak | |||||
05.05
17:00
Šumadija
OFK Juhor 2016
0
1
|
05.05.2019 17:00 | Šumadija | 0 : 1 | OFK Juhor 2016 |
05.05
17:00
Miločajac
Zgodačica
6
1
|
05.05.2019 17:00 | Miločajac | 6 : 1 | Zgodačica | |||||
05.05
17:00
Magnohrom
Mladost 1925
2
1
|
05.05.2019 17:00 | Magnohrom | 2 : 1 | Mladost 1925 | |||||
05.05
17:00
Braća Vuković
Sloga Obrva
3
0
|
05.05.2019 17:00 | Braća Vuković | 3 : 0 | Sloga Obrva | |||||
05.05
17:00
Šumadija
Stara Čaršija
1
2
|
05.05.2019 17:00 | Šumadija | 1 : 2 | Stara Čaršija |
05.05
16:00
Jedinstvo 2017
Budućnost
0
0
|
05.05.2019 16:00 | Jedinstvo 2017 | 0 : 0 | Budućnost | |||||
05.05
17:00
Omladinac
Studen Vitez
10
3
|
05.05.2019 17:00 | Omladinac | 10 : 3 | Studen Vitez |
05.05
11:00
SU Donja Lomnica
ŠFU Derbi 2016
4
1
|
05.05.2019 11:00 | SU Donja Lomnica | 4 : 1 | ŠFU Derbi 2016 | |||||
05.05
16:30
Veternica
Mladost (DL)
0
3
|
05.05.2019 16:30 | Veternica | 0 : 3 | Mladost (DL) | |||||
05.05
11:00
Rudar 1973
Gornje Krajince
3
1
|
05.05.2019 11:00 | Rudar 1973 | 3 : 1 | Gornje Krajince | |||||
05.05
10:00
Jašunja
Turekovac
4
3
|
05.05.2019 10:00 | Jašunja | 4 : 3 | Turekovac |
05.05
11:00
OFK Jelen
Borac BTG
4
0
|
05.05.2019 11:00 | OFK Jelen | 4 : 0 | Borac BTG | |||||
05.05
11:00
Korman
Zablaće
1
2
|
05.05.2019 11:00 | Korman | 1 : 2 | Zablaće | |||||
05.05
11:00
OFK Varna
Volujac
5
1
|
05.05.2019 11:00 | OFK Varna | 5 : 1 | Volujac | |||||
05.05
11:00
Cerić
Žabar
3
1
|
05.05.2019 11:00 | Cerić | 3 : 1 | Žabar | |||||
05.05
11:00
Jedinstvo
Mladost Svileuva
1
3
|
05.05.2019 11:00 | Jedinstvo | 1 : 3 | Mladost Svileuva | |||||
05.05
11:00
Mladost Slatina
Bojić
2
1
|
05.05.2019 11:00 | Mladost Slatina | 2 : 1 | Bojić | |||||
05.05
11:00
Rudar
Galeb
1
4
|
05.05.2019 11:00 | Rudar | 1 : 4 | Galeb |
05.05
11:00
Stojan Lazarac
Mladost (MM)
5
2
|
05.05.2019 11:00 | Stojan Lazarac | 5 : 2 | Mladost (MM) |
05.05
17:00
Dimitrije Tucović
OFK Burovo
9
1
|
05.05.2019 17:00 | Dimitrije Tucović | 9 : 1 | OFK Burovo | |||||
05.05
17:00
Šumadinac
20. Oktobar
6
1
|
05.05.2019 17:00 | Šumadinac | 6 : 1 | 20. Oktobar | |||||
05.05
17:00
OFK Radnički
Mladi radnik
0
1
|
05.05.2019 17:00 | OFK Radnički | 0 : 1 | Mladi radnik |
05.05
17:30
Dražmirovac
Omladinac
3
1
|
05.05.2019 17:30 | Dražmirovac | 3 : 1 | Omladinac | |||||
05.05
17:30
Domaćin
Belica
4
1
|
05.05.2019 17:30 | Domaćin | 4 : 1 | Belica | |||||
05.05
17:30
GFK Tabane
Mladost
5
4
|
05.05.2019 17:30 | GFK Tabane | 5 : 4 | Mladost | |||||
05.05
17:30
Sloboda
Dobra Voda
3
2
|
05.05.2019 17:30 | Sloboda | 3 : 2 | Dobra Voda |
05.05
16:30
BSK 1931
Dunav
2
5
|
05.05.2019 16:30 | BSK 1931 | 2 : 5 | Dunav | |||||
05.05
16:30
Morava 1932
Proleter 1932
6
2
|
05.05.2019 16:30 | Morava 1932 | 6 : 2 | Proleter 1932 | |||||
05.05
16:30
Batovac
Sloga (Ć)
3
1
|
05.05.2019 16:30 | Batovac | 3 : 1 | Sloga (Ć) | |||||
05.05
16:30
Sopot
Moravac 1933
2
1
|
05.05.2019 16:30 | Sopot | 2 : 1 | Moravac 1933 |
05.05
16:30
Vojvoda Milenko
Sloga 1936
1
0
|
05.05.2019 16:30 | Vojvoda Milenko | 1 : 0 | Sloga 1936 | |||||
05.05
16:30
Metalac
Mlava (B)
0
7
|
05.05.2019 16:30 | Metalac | 0 : 7 | Mlava (B) | |||||
05.05
16:30
Pobeda (SK)
Napredak (B)
1
2
|
05.05.2019 16:30 | Pobeda (SK) | 1 : 2 | Napredak (B) | |||||
05.05
16:30
Sloga (D)
Zemljoradnik
3
5
|
05.05.2019 16:30 | Sloga (D) | 3 : 5 | Zemljoradnik |
05.05
11:00
POFK Letnjikovac
Partizan
0
9
|
05.05.2019 11:00 | POFK Letnjikovac | 0 : 9 | Partizan | |||||
05.05
11:00
Lipolist
Borac
3
0
|
05.05.2019 11:00 | Lipolist | 3 : 0 | Borac | |||||
05.05
11:00
Napredak
Sloga
1
2
|
05.05.2019 11:00 | Napredak | 1 : 2 | Sloga | |||||
05.05
11:00
Omladinac
OFK Letnjikovac 1983
2
0
|
05.05.2019 11:00 | Omladinac | 2 : 0 | OFK Letnjikovac 1983 | |||||
05.05
11:00
Culjković
Metaloplastika
8
1
|
05.05.2019 11:00 | Culjković | 8 : 1 | Metaloplastika |
05.05
11:00
Sloga
Zvizdar
1
2
|
05.05.2019 11:00 | Sloga | 1 : 2 | Zvizdar | |||||
05.05
11:00
Vukona
Omladinac
2
4
|
05.05.2019 11:00 | Vukona | 2 : 4 | Omladinac | |||||
05.05
11:00
Jedinstvo
Brgule
4
1
|
05.05.2019 11:00 | Jedinstvo | 4 : 1 | Brgule | |||||
05.05
11:00
Budućnost 1995
Kolubara
0
0
|
05.05.2019 11:00 | Budućnost 1995 | 0 : 0 | Kolubara | |||||
05.05
11:00
OFK Stublenica
Murgaš
1
1
|
05.05.2019 11:00 | OFK Stublenica | 1 : 1 | Murgaš |
05.05
17:00
Panonija
Graničar (R)
0
9
|
05.05.2019 17:00 | Panonija | 0 : 9 | Graničar (R) | |||||
05.05
17:00
Telečka
Jedinstvo Lemeš
1
2
|
05.05.2019 17:00 | Telečka | 1 : 2 | Jedinstvo Lemeš |
05.05
16:00
Udarnik 2015
Burovac
2
0
|
05.05.2019 16:00 | Udarnik 2015 | 2 : 0 | Burovac | |||||
05.05
16:00
Krilaš
Dobrnje
5
0
|
05.05.2019 16:00 | Krilaš | 5 : 0 | Dobrnje |
05.05
11:00
Melnica
Mladost
0
7
|
05.05.2019 11:00 | Melnica | 0 : 7 | Mladost |
05.05
10:00
Jedinstvo
Mladost
7
0
|
05.05.2019 10:00 | Jedinstvo | 7 : 0 | Mladost | |||||
05.05
10:00
Čestin
Polet
1
0
|
05.05.2019 10:00 | Čestin | 1 : 0 | Polet |
05.05
17:00
Trstenica
Zadrugar
3
1
|
05.05.2019 17:00 | Trstenica | 3 : 1 | Zadrugar | |||||
05.05
17:00
Partizan
Ljubinić
3
0
|
05.05.2019 17:00 | Partizan | 3 : 0 | Ljubinić |
05.05
16:00
Mali korak
Kotešica
6
0
|
05.05.2019 16:00 | Mali korak | 6 : 0 | Kotešica | |||||
05.05
16:00
OFK Senjak
Zadrugar
8
4
|
05.05.2019 16:00 | OFK Senjak | 8 : 4 | Zadrugar | |||||
05.05
11:00
Sloga Gorić
OFK Povlen
3
4
|
05.05.2019 11:00 | Sloga Gorić | 3 : 4 | OFK Povlen | |||||
05.05
11:00
Bujačić
Beloševac
2
2
|
05.05.2019 11:00 | Bujačić | 2 : 2 | Beloševac |
05.05
17:00
Graničar
Gaj
4
2
|
05.05.2019 17:00 | Graničar | 4 : 2 | Gaj |
05.05
17:00
OFK Banat
Banat (D)
2
4
|
05.05.2019 17:00 | OFK Banat | 2 : 4 | Banat (D) | |||||
05.05
17:00
Hajduk
Vršac
3
2
|
05.05.2019 17:00 | Hajduk | 3 : 2 | Vršac | |||||
05.05
17:00
Omladinac
Pobeda
2
1
|
05.05.2019 17:00 | Omladinac | 2 : 1 | Pobeda |
05.05
17:00
Toplica
Babajić
0
3
|
05.05.2019 17:00 | Toplica | 0 : 3 | Babajić | |||||
05.05
14:00
Gornji Lajkovac
Tolić
6
1
|
05.05.2019 14:00 | Gornji Lajkovac | 6 : 1 | Tolić |
05.05
16:30
Resavac
Rudar
1
6
|
05.05.2019 16:30 | Resavac | 1 : 6 | Rudar | |||||
05.05
13:30
Resava
Mladi Radnik
2
7
|
05.05.2019 13:30 | Resava | 2 : 7 | Mladi Radnik | |||||
05.05
16:30
Mladi Borac
Sinđelić
0
5
|
05.05.2019 16:30 | Mladi Borac | 0 : 5 | Sinđelić |
05.05
13:00
Kolubara
Sloga
4
1
|
05.05.2019 13:00 | Kolubara | 4 : 1 | Sloga | |||||
05.05
17:00
Nepričava
Proleter
3
0
|
05.05.2019 17:00 | Nepričava | 3 : 0 | Proleter | |||||
05.05
13:00
Ratkovac
Strmovo 1968
2
8
|
05.05.2019 13:00 | Ratkovac | 2 : 8 | Strmovo 1968 |
05.05
16:00
OFK Bačinci
Napredak
2
2
|
05.05.2019 16:00 | OFK Bačinci | 2 : 2 | Napredak | |||||
05.05
16:00
Borac
Sinđelić
0
0
|
05.05.2019 16:00 | Borac | 0 : 0 | Sinđelić | |||||
05.05
16:00
Omladinac
OFK Bingula
7
2
|
05.05.2019 16:00 | Omladinac | 7 : 2 | OFK Bingula | |||||
05.05
19:30
Erdevik 2017
Graničar
4
2
|
05.05.2019 19:30 | Erdevik 2017 | 4 : 2 | Graničar | |||||
05.05
16:00
Jednota
Sremac
0
1
|
05.05.2019 16:00 | Jednota | 0 : 1 | Sremac | |||||
05.05
16:00
Jedinstvo (M)
Jedinstvo (LJ)
1
1
|
05.05.2019 16:00 | Jedinstvo (M) | 1 : 1 | Jedinstvo (LJ) |
05.05
16:30
Fruškogorac
Car Uroš
1
0
|
05.05.2019 16:30 | Fruškogorac | 1 : 0 | Car Uroš | |||||
05.05
16:30
Planinac
Radnički
0
5
|
05.05.2019 16:30 | Planinac | 0 : 5 | Radnički | |||||
05.05
16:30
Sloga (M)
Borac
5
1
|
05.05.2019 16:30 | Sloga (M) | 5 : 1 | Borac | |||||
05.05
16:30
Sloga (K)
ČSK 1939
1
3
|
05.05.2019 16:30 | Sloga (K) | 1 : 3 | ČSK 1939 |
05.05
16:00
Jedinstvo
Jedinstvo (P)
0
8
|
05.05.2019 16:00 | Jedinstvo | 0 : 8 | Jedinstvo (P) | |||||
05.05
16:00
Graničar
Sremac
1
2
|
05.05.2019 16:00 | Graničar | 1 : 2 | Sremac | |||||
05.05
16:00
27. Oktobar
Jedinstvo (R)
2
5
|
05.05.2019 16:00 | 27. Oktobar | 2 : 5 | Jedinstvo (R) | |||||
05.05
16:00
Borac
Fruškogorac
1
2
|
05.05.2019 16:00 | Borac | 1 : 2 | Fruškogorac | |||||
05.05
16:00
Polet
Vojvodina
2
4
|
05.05.2019 16:00 | Polet | 2 : 4 | Vojvodina |
05.05
11:00
Budućnost MI
Kalipolje
2
1
|
05.05.2019 11:00 | Budućnost MI | 2 : 1 | Kalipolje | |||||
05.05
11:00
Jarmenovci
Maskar
5
3
|
05.05.2019 11:00 | Jarmenovci | 5 : 3 | Maskar | |||||
05.05
11:00
Mladost (R)
Budućnost (B)
2
1
|
05.05.2019 11:00 | Mladost (R) | 2 : 1 | Budućnost (B) |
05.05
13:00
Stara Čaršija
Borjak 2013
0
1
|
05.05.2019 13:00 | Stara Čaršija | 0 : 1 | Borjak 2013 | |||||
05.05
13:00
Omladinac
Vinogradar
0
2
|
05.05.2019 13:00 | Omladinac | 0 : 2 | Vinogradar |
05.05
17:00
Jelav
Mladost (G)
6
0
|
05.05.2019 17:00 | Jelav | 6 : 0 | Mladost (G) | |||||
05.05
17:00
Hajduk
Mladost (DB)
2
0
|
05.05.2019 17:00 | Hajduk | 2 : 0 | Mladost (DB) | |||||
05.05
17:00
Sloga
Gučevo 1929
0
3
|
05.05.2019 17:00 | Sloga | 0 : 3 | Gučevo 1929 |
05.05
16:30
Dunavac
Ram
4
0
|
05.05.2019 16:30 | Dunavac | 4 : 0 | Ram | |||||
05.05
16:30
Baštovan 2015
Mladi Borac
3
0
|
05.05.2019 16:30 | Baštovan 2015 | 3 : 0 | Mladi Borac | |||||
05.05
16:30
Pek
Sloga
3
0
|
05.05.2019 16:30 | Pek | 3 : 0 | Sloga | |||||
05.05
16:30
Stiški Kurjak
Mirko Tomić
4
0
|
05.05.2019 16:30 | Stiški Kurjak | 4 : 0 | Mirko Tomić |
05.05
16:30
Budućnost
Udarnik
1
2
|
05.05.2019 16:30 | Budućnost | 1 : 2 | Udarnik | |||||
05.05
16:30
Proleter
Polet
0
4
|
05.05.2019 16:30 | Proleter | 0 : 4 | Polet | |||||
05.05
16:30
Jedinstvo
BSK
2
1
|
05.05.2019 16:30 | Jedinstvo | 2 : 1 | BSK |
05.05
11:00
Napredak 1927
Stig (C)
2
1
|
05.05.2019 11:00 | Napredak 1927 | 2 : 1 | Stig (C) | |||||
05.05
11:00
Stig (MC)
Jedinstvo (S)
5
3
|
05.05.2019 11:00 | Stig (MC) | 5 : 3 | Jedinstvo (S) | |||||
05.05
11:00
BSK 1924
Sloga 1945
4
2
|
05.05.2019 11:00 | BSK 1924 | 4 : 2 | Sloga 1945 |
05.05
16:30
Mladi borac 2018
Mladost (CK)
2
2
|
05.05.2019 16:30 | Mladi borac 2018 | 2 : 2 | Mladost (CK) | |||||
05.05
14:00
Napredak (MK)
Feniks
4
2
|
05.05.2019 14:00 | Napredak (MK) | 4 : 2 | Feniks |
05.05
17:00
Azbest
Bukorovac
2
2
|
05.05.2019 17:00 | Azbest | 2 : 2 | Bukorovac | |||||
05.05
17:00
Hajduk
Dobrača
1
1
|
05.05.2019 17:00 | Hajduk | 1 : 1 | Dobrača |
05.05
16:30
Gorski Car
Misača
1
3
|
05.05.2019 16:30 | Gorski Car | 1 : 3 | Misača |
05.05
16:30
Mrčkovac
Mladost 1970
2
0
|
05.05.2019 16:30 | Mrčkovac | 2 : 0 | Mladost 1970 | |||||
05.05
16:30
Električar
Barič
1
1
|
05.05.2019 16:30 | Električar | 1 : 1 | Barič |
05.05
13:30
Selanac
Jezero
|
05.05.2019 13:30 | Selanac | : | Jezero | |||||
05.05
17:00
Čobanče
Crnča
|
05.05.2019 17:00 | Čobanče | : | Crnča |
05.05
16:30
Gradac
Parcane
2
1
|
05.05.2019 16:30 | Gradac | 2 : 1 | Parcane | |||||
05.05
16:30
Mladi radnik
Rubin
3
0
|
05.05.2019 16:30 | Mladi radnik | 3 : 0 | Rubin |
05.05
16:00
Jezero
OFK Kopaonik 1931
2
4
|
05.05.2019 16:00 | Jezero | 2 : 4 | OFK Kopaonik 1931 | |||||
05.05
16:00
Kopaonik
Baštovan
3
0
|
05.05.2019 16:00 | Kopaonik | 3 : 0 | Baštovan |
05.05
17:30
GFK Strelište
Bresje
8
0
|
05.05.2019 17:30 | GFK Strelište | 8 : 0 | Bresje | |||||
05.05
17:30
OFK Dragoševac
PSS-192
2
1
|
05.05.2019 17:30 | OFK Dragoševac | 2 : 1 | PSS-192 | |||||
05.05
17:30
Lipar
Jagodina
5
3
|
05.05.2019 17:30 | Lipar | 5 : 3 | Jagodina |
05.05
17:00
GOŠK
Tuzla City
0
3
|
05.05.2019 17:00 | GOŠK | 0 : 3 | Tuzla City | |||||
05.05
20:00
Željezničar
Mladost
3
1
|
05.05.2019 20:00 | Željezničar | 3 : 1 | Mladost |
05.05
17:00
Berane
OFK Mladost Lješkopolje 1970
0
2
|
05.05.2019 17:00 | Berane | 0 : 2 | OFK Mladost Lješkopolje 1970 | |||||
05.05
17:00
Bokelj
Jedinstvo
3
0
|
05.05.2019 17:00 | Bokelj | 3 : 0 | Jedinstvo | |||||
05.05
17:00
Igalo
Dečić
0
0
|
05.05.2019 17:00 | Igalo | 0 : 0 | Dečić | |||||
05.05
17:00
Jezero
Otrant
1
0
|
05.05.2019 17:00 | Jezero | 1 : 0 | Otrant | |||||
05.05
17:00
Kom
Arsenal
1
0
|
05.05.2019 17:00 | Kom | 1 : 0 | Arsenal |
05.05
Polet Stars
Čelik
3
0
|
05.05.2019 | Polet Stars | 3 : 0 | Čelik | |||||
05.05
17:30
Bratstvo
Zabjelo
0
2
|
05.05.2019 17:30 | Bratstvo | 0 : 2 | Zabjelo | |||||
05.05
17:00
Adria
Crvena stijena
3
0
|
05.05.2019 17:00 | Adria | 3 : 0 | Crvena stijena | |||||
05.05
17:00
Karioke
Drezga
4
3
|
05.05.2019 17:00 | Karioke | 4 : 3 | Drezga |
05.05
17:00
Pljevlja 97
Napredak
3
0
|
05.05.2019 17:00 | Pljevlja 97 | 3 : 0 | Napredak | |||||
05.05
17:00
Komovi
Brskovo
3
0
|
05.05.2019 17:00 | Komovi | 3 : 0 | Brskovo | |||||
05.05
17:00
Ibar
Fair Play
11
0
|
05.05.2019 17:00 | Ibar | 11 : 0 | Fair Play |
05.05
14:00
Sloga (SB)
Hajduk
4
1
|
05.05.2019 14:00 | Sloga (SB) | 4 : 1 | Hajduk | |||||
05.05
16:30
Sloga (R)
Cetinje
1
3
|
05.05.2019 16:30 | Sloga (R) | 1 : 3 | Cetinje |
05.05
17:30
Arsenal
Brighton
1
1
|
05.05.2019 17:30 | Arsenal | 1 : 1 | Brighton | |||||
05.05
15:00
Chelsea
Watford
3
0
|
05.05.2019 15:00 | Chelsea | 3 : 0 | Watford | |||||
05.05
15:00
Huddersfield Town
Manchester United
1
1
|
05.05.2019 15:00 | Huddersfield Town | 1 : 1 | Manchester United |
05.05
12:00
Getafe
Girona
2
0
|
05.05.2019 12:00 | Getafe | 2 : 0 | Girona | |||||
05.05
20:45
Huesca
Valencia
2
6
|
05.05.2019 20:45 | Huesca | 2 : 6 | Valencia | |||||
05.05
16:15
Real Madrid
Villarreal
3
2
|
05.05.2019 16:15 | Real Madrid | 3 : 2 | Villarreal | |||||
05.05
18:30
Real Valladolid
Athletic Club
1
0
|
05.05.2019 18:30 | Real Valladolid | 1 : 0 | Athletic Club | |||||
05.05
14:00
Eibar
Real Betis
1
0
|
05.05.2019 14:00 | Eibar | 1 : 0 | Real Betis |
05.05
13:30
Schalke 04
Augsburg
0
0
|
05.05.2019 13:30 | Schalke 04 | 0 : 0 | Augsburg | |||||
05.05
18:00
Bayer Leverkusen
Eintracht
6
1
|
05.05.2019 18:00 | Bayer Leverkusen | 6 : 1 | Eintracht | |||||
05.05
15:30
Freiburg
Fortuna
1
1
|
05.05.2019 15:30 | Freiburg | 1 : 1 | Fortuna |
05.05
15:00
Lazio
Atalanta
1
3
|
05.05.2019 15:00 | Lazio | 1 : 3 | Atalanta | |||||
05.05
20:30
Napoli
Cagliari
2
1
|
05.05.2019 20:30 | Napoli | 2 : 1 | Cagliari | |||||
05.05
12:30
Empoli
Fiorentina
1
0
|
05.05.2019 12:30 | Empoli | 1 : 0 | Fiorentina | |||||
05.05
15:00
Sassuolo
Frosinone
2
2
|
05.05.2019 15:00 | Sassuolo | 2 : 2 | Frosinone | |||||
05.05
18:00
Genoa
Roma
1
1
|
05.05.2019 18:00 | Genoa | 1 : 1 | Roma | |||||
05.05
15:00
Parma
Sampdoria
3
3
|
05.05.2019 15:00 | Parma | 3 : 3 | Sampdoria |
05.05
21:00
Olympique Lyonnais
Lille
2
2
|
05.05.2019 21:00 | Olympique Lyonnais | 2 : 2 | Lille | |||||
05.05
17:00
Monaco
Saint-Étienne
2
3
|
05.05.2019 17:00 | Monaco | 2 : 3 | Saint-Étienne | |||||
05.05
15:00
Montpellier
Amiens SC
1
1
|
05.05.2019 15:00 | Montpellier | 1 : 1 | Amiens SC | |||||
05.05
15:00
Nantes
Dijon
3
0
|
05.05.2019 15:00 | Nantes | 3 : 0 | Dijon | |||||
05.05
15:00
Toulouse
Rennes
2
2
|
05.05.2019 15:00 | Toulouse | 2 : 2 | Rennes |
05.05
18:00
Crvena zvezda
Mladost
1
0
|
05.05.2019 18:00 | Crvena zvezda | 1 : 0 | Mladost | |||||
05.05
18:00
Čukarički
Proleter
3
0
|
05.05.2019 18:00 | Čukarički | 3 : 0 | Proleter | |||||
05.05
18:00
Radnički (N)
Vojvodina
0
0
|
05.05.2019 18:00 | Radnički (N) | 0 : 0 | Vojvodina | |||||
05.05
18:00
Partizan
Napredak
2
1
|
05.05.2019 18:00 | Partizan | 2 : 1 | Napredak |
05.05
16:00
Spartak ŽK
Radnik
3
3
|
05.05.2019 16:00 | Spartak ŽK | 3 : 3 | Radnik | |||||
05.05
16:00
Voždovac
Mačva
1
1
|
05.05.2019 16:00 | Voždovac | 1 : 1 | Mačva | |||||
05.05
16:00
OFK Bačka
Rad
1
2
|
05.05.2019 16:00 | OFK Bačka | 1 : 2 | Rad | |||||
05.05
16:00
Dinamo
Zemun
1
0
|
05.05.2019 16:00 | Dinamo | 1 : 0 | Zemun |
05.05
16:00
TSC
Metalac
1
0
|
05.05.2019 16:00 | TSC | 1 : 0 | Metalac | |||||
05.05
16:00
Inđija
Sinđelić
3
1
|
05.05.2019 16:00 | Inđija | 3 : 1 | Sinđelić | |||||
05.05
16:00
Zlatibor
Bežanija
1
0
|
05.05.2019 16:00 | Zlatibor | 1 : 0 | Bežanija |
05.05
16:00
Trajal
Bečej 1918
1
0
|
05.05.2019 16:00 | Trajal | 1 : 0 | Bečej 1918 | |||||
05.05
16:00
Teleoptik
Sloboda
2
2
|
05.05.2019 16:00 | Teleoptik | 2 : 2 | Sloboda | |||||
05.05
16:00
OFK Žarkovo
Budućnost
0
1
|
05.05.2019 16:00 | OFK Žarkovo | 0 : 1 | Budućnost | |||||
05.05
16:00
Borac
Novi Pazar
3
1
|
05.05.2019 16:00 | Borac | 3 : 1 | Novi Pazar |
05.05
16:30
ŽFK Una Fortuna
Heroj Polet
0
3
|
05.05.2019 16:30 | ŽFK Una Fortuna | 0 : 3 | Heroj Polet |
05.05
16:00
Mašinac Trejs PZP
Spartak
0
2
|
05.05.2019 16:00 | Mašinac Trejs PZP | 0 : 2 | Spartak |
05.05
16:00
Vojvodina
Požarevac
0
1
|
05.05.2019 16:00 | Vojvodina | 0 : 1 | Požarevac |
05.05
12:00
Mačva
Karađorđe
2
1
|
05.05.2019 12:00 | Mačva | 2 : 1 | Karađorđe | |||||
05.05
13:30
Kolibri
Radnički 2012
2
0
|
05.05.2019 13:30 | Kolibri | 2 : 0 | Radnički 2012 | |||||
05.05
17:00
Rad
TSC
1
2
|
05.05.2019 17:00 | Rad | 1 : 2 | TSC | |||||
05.05
17:00
Polet
Zemun
1
11
|
05.05.2019 17:00 | Polet | 1 : 11 | Zemun |
05.05
10:00
OFK Bačka (BP)
RFK N.S. 1921
6
3
|
05.05.2019 10:00 | OFK Bačka (BP) | 6 : 3 | RFK N.S. 1921 | |||||
05.05
10:00
OFK Vršac
Omladinac
3
0
|
05.05.2019 10:00 | OFK Vršac | 3 : 0 | Omladinac | |||||
05.05
10:00
Borac (NS)
Radnički (SM)
0
1
|
05.05.2019 10:00 | Borac (NS) | 0 : 1 | Radnički (SM) | |||||
05.05
10:00
Bačka 1901
Radnički (Z)
2
0
|
05.05.2019 10:00 | Bačka 1901 | 2 : 0 | Radnički (Z) |
05.05
11:00
Mladi borac
Jasenica 2017
4
13
|
05.05.2019 11:00 | Mladi borac | 4 : 13 | Jasenica 2017 |
05.05
10:00
Krila Krajine
Mladost (BJ)
3
4
|
05.05.2019 10:00 | Krila Krajine | 3 : 4 | Mladost (BJ) |
05.05
11:00
Prva Iskra
Budućnost
12
2
|
05.05.2019 11:00 | Prva Iskra | 12 : 2 | Budućnost |
05.05
11:00
Inđija
Dinamo (P)
2
3
|
05.05.2019 11:00 | Inđija | 2 : 3 | Dinamo (P) | |||||
05.05
11:00
Crvena Zvezda
OFK Beograd
1
0
|
05.05.2019 11:00 | Crvena Zvezda | 1 : 0 | OFK Beograd | |||||
05.05
09:30
Partizan
BASK
4
0
|
05.05.2019 09:30 | Partizan | 4 : 0 | BASK | |||||
05.05
13:00
Spartak ŽK
Jedinstvo
4
1
|
05.05.2019 13:00 | Spartak ŽK | 4 : 1 | Jedinstvo |
05.05
12:00
Mladost (L)
Mačva
1
3
|
05.05.2019 12:00 | Mladost (L) | 1 : 3 | Mačva |
05.05
12:00
OFK Bačka (BP)
RFK N.S. 1921
0
2
|
05.05.2019 12:00 | OFK Bačka (BP) | 0 : 2 | RFK N.S. 1921 | |||||
05.05
11:30
OFK Vršac
Inđija
2
1
|
05.05.2019 11:30 | OFK Vršac | 2 : 1 | Inđija | |||||
05.05
12:00
Hajduk 1912
Radnički (S)
0
3
|
05.05.2019 12:00 | Hajduk 1912 | 0 : 3 | Radnički (S) |
05.05
16:30
Radnički
Sunrise
4
2
|
05.05.2019 16:30 | Radnički | 4 : 2 | Sunrise | |||||
05.05
16:30
Jadar 07
Mladost
6
1
|
05.05.2019 16:30 | Jadar 07 | 6 : 1 | Mladost |
05.05
10:00
Jasenica 2017
Homoljac
4
0
|
05.05.2019 10:00 | Jasenica 2017 | 4 : 0 | Homoljac | |||||
05.05
11:00
Karađorđe
VGSK
8
2
|
05.05.2019 11:00 | Karađorđe | 8 : 2 | VGSK |
05.05
16:30
Jedinstvo
Tutin
1
0
|
05.05.2019 16:30 | Jedinstvo | 1 : 0 | Tutin |
05.05
10:00
Proleter (NS)
Vojvodina
2
1
|
05.05.2019 10:00 | Proleter (NS) | 2 : 1 | Vojvodina |
05.05
12:00
Podrinje
Srem
2
4
|
05.05.2019 12:00 | Podrinje | 2 : 4 | Srem |
05.05
09:00
Partizan (U)
Polet
2
3
|
05.05.2019 09:00 | Partizan (U) | 2 : 3 | Polet |
05.05
13:00
Brodarac
Real Niš
4
0
|
05.05.2019 13:00 | Brodarac | 4 : 0 | Real Niš | |||||
05.05
14:00
Sloboda
Teleoptik
2
1
|
05.05.2019 14:00 | Sloboda | 2 : 1 | Teleoptik | |||||
05.05
11:00
Radnički (Z)
Vojvodina
0
8
|
05.05.2019 11:00 | Radnički (Z) | 0 : 8 | Vojvodina | |||||
05.05
12:00
Partizan
Apolon 4
3
0
|
05.05.2019 12:00 | Partizan | 3 : 0 | Apolon 4 | |||||
05.05
11:00
Spartak ŽK
Kiker
2
0
|
05.05.2019 11:00 | Spartak ŽK | 2 : 0 | Kiker |
05.05
09:00
Voždovac MK
Čukarički MK
2
5
|
05.05.2019 09:00 | Voždovac MK | 2 : 5 | Čukarički MK | |||||
05.05
12:00
OFK Beograd MK
Rad MK
1
1
|
05.05.2019 12:00 | OFK Beograd MK | 1 : 1 | Rad MK | |||||
05.05
13:30
Zemun MK
Sinđelić MK
4
0
|
05.05.2019 13:30 | Zemun MK | 4 : 0 | Sinđelić MK |
05.05
10:00
Mladost (L)
Železničar
1
3
|
05.05.2019 10:00 | Mladost (L) | 1 : 3 | Železničar |
05.05
10:00
Radnički (NP)
Jedinstvo (SP)
2
8
|
05.05.2019 10:00 | Radnički (NP) | 2 : 8 | Jedinstvo (SP) | |||||
05.05
10:00
RFK N.S. 1921
Vojvodina
1
3
|
05.05.2019 10:00 | RFK N.S. 1921 | 1 : 3 | Vojvodina |
05.05
12:00
OFK AS 2003
Apolon
0
1
|
05.05.2019 12:00 | OFK AS 2003 | 0 : 1 | Apolon |
05.05
11:00
Vinogradar
Bajša
3
1
|
05.05.2019 11:00 | Vinogradar | 3 : 1 | Bajša | |||||
05.05
15:00
Čantavir
Radnički 1905
5
1
|
05.05.2019 15:00 | Čantavir | 5 : 1 | Radnički 1905 | |||||
05.05
10:00
Obilić
Preporod
15
0
|
05.05.2019 10:00 | Obilić | 15 : 0 | Preporod | |||||
05.05
10:00
Đurđin
Bačka 1901
2
6
|
05.05.2019 10:00 | Đurđin | 2 : 6 | Bačka 1901 |
05.05
10:00
Arena Su
Mladost APA
4
1
|
05.05.2019 10:00 | Arena Su | 4 : 1 | Mladost APA | |||||
05.05
10:00
Crvenka
TSC
2
5
|
05.05.2019 10:00 | Crvenka | 2 : 5 | TSC | |||||
05.05
10:00
OFK Bačka
Radnički (S)
1
2
|
05.05.2019 10:00 | OFK Bačka | 1 : 2 | Radnički (S) |
05.05
10:00
Partizan
Radnički
1
9
|
05.05.2019 10:00 | Partizan | 1 : 9 | Radnički | |||||
05.05
10:00
Posavina
Jedinstvo
1
4
|
05.05.2019 10:00 | Posavina | 1 : 4 | Jedinstvo |
05.05
09:30
Radnički
Sinđelić
3
0
|
05.05.2019 09:30 | Radnički | 3 : 0 | Sinđelić | |||||
05.05
18:00
Studentski Grad
Kolubara
2
1
|
05.05.2019 18:00 | Studentski Grad | 2 : 1 | Kolubara |
05.05
12:30
Novi Beograd
Jedinstvo
1
2
|
05.05.2019 12:30 | Novi Beograd | 1 : 2 | Jedinstvo |
05.05
Senta
Tisa
4
1
|
05.05.2019 | Senta | 4 : 1 | Tisa |
05.05
11:00
Železničar
Obilić
7
0
|
05.05.2019 11:00 | Železničar | 7 : 0 | Obilić | |||||
05.05
11:00
Homoljac
Napredak (P)
3
0
|
05.05.2019 11:00 | Homoljac | 3 : 0 | Napredak (P) | |||||
05.05
11:00
VGSK
Rudar 2001
3
0
|
05.05.2019 11:00 | VGSK | 3 : 0 | Rudar 2001 |
05.05
16:30
Plana
Mačva
13
2
|
05.05.2019 16:30 | Plana | 13 : 2 | Mačva | |||||
05.05
16:30
Šabac
Radnicki 1923
0
1
|
05.05.2019 16:30 | Šabac | 0 : 1 | Radnicki 1923 | |||||
05.05
16:30
Karađordje
Savac
0
6
|
05.05.2019 16:30 | Karađordje | 0 : 6 | Savac | |||||
05.05
16:30
Sloga 036
Jedinstvo
0
2
|
05.05.2019 16:30 | Sloga 036 | 0 : 2 | Jedinstvo | |||||
05.05
16:30
Požega
Požarevac
2
8
|
05.05.2019 16:30 | Požega | 2 : 8 | Požarevac | |||||
05.05
16:30
Šampion
Ad Drinum
0
0
|
05.05.2019 16:30 | Šampion | 0 : 0 | Ad Drinum |
05.05
09:30
Vinogradar
Bajša
0
7
|
05.05.2019 09:30 | Vinogradar | 0 : 7 | Bajša | |||||
05.05
09:00
Spartak '07
TSC
2
1
|
05.05.2019 09:00 | Spartak '07 | 2 : 1 | TSC |
05.05
08:30
Kolubara 2
Mladost (B)
0
3
|
05.05.2019 08:30 | Kolubara 2 | 0 : 3 | Mladost (B) | |||||
05.05
09:15
Akademija fudbala
Omladinac
1
1
|
05.05.2019 09:15 | Akademija fudbala | 1 : 1 | Omladinac | |||||
05.05
10:00
Mladost (B)
Železničar
1
1
|
05.05.2019 10:00 | Mladost (B) | 1 : 1 | Železničar | |||||
05.05
08:30
Sloboda 2
Borac
2
0
|
05.05.2019 08:30 | Sloboda 2 | 2 : 0 | Borac | |||||
05.05
11:30
Mladost (C)
Sloboda 1
0
7
|
05.05.2019 11:30 | Mladost (C) | 0 : 7 | Sloboda 1 | |||||
05.05
10:00
Napredak
Akademija fudbala
1
1
|
05.05.2019 10:00 | Napredak | 1 : 1 | Akademija fudbala | |||||
05.05
08:30
Kolubara 2
Napredak
2
0
|
05.05.2019 08:30 | Kolubara 2 | 2 : 0 | Napredak | |||||
05.05
10:00
Sloboda 2
Mladost (C)
3
0
|
05.05.2019 10:00 | Sloboda 2 | 3 : 0 | Mladost (C) |
05.05
11:30
ŽFK Borac
Akademija fudbala 1
2
5
|
05.05.2019 11:30 | ŽFK Borac | 2 : 5 | Akademija fudbala 1 | |||||
05.05
10:45
Sloboda
Omladinac
1
2
|
05.05.2019 10:45 | Sloboda | 1 : 2 | Omladinac | |||||
05.05
12:15
Omladinac
Akademija fudbala 2
3
0
|
05.05.2019 12:15 | Omladinac | 3 : 0 | Akademija fudbala 2 |
05.05
20:30
Partizan NIS
Dynamic VIP PAY
96
58
|
05.05.2019 20:30 | Partizan NIS | 96 : 58 | Dynamic VIP PAY | |||||
05.05
17:00
OKK Novi Pazar
Tamiš
92
84
|
05.05.2019 17:00 | OKK Novi Pazar | 92 : 84 | Tamiš | |||||
05.05
18:00
Sloboda
Mega Bemax
80
105
|
05.05.2019 18:00 | Sloboda | 80 : 105 | Mega Bemax |
05.05
19:00
Vojvodina 3
Mladost
3
0
|
05.05.2019 19:00 | Vojvodina 3 | 3 : 0 | Mladost |
05.05
11:30
Obrenovac
Fenix Čukarički
3
0
|
05.05.2019 11:30 | Obrenovac | 3 : 0 | Fenix Čukarički |
05.05
19:00
Inđija
Jabuka
25
24
|
05.05.2019 19:00 | Inđija | 25 : 24 | Jabuka | |||||
05.05
20:00
Nova Pazova 1957
Dolovo
21
23
|
05.05.2019 20:00 | Nova Pazova 1957 | 21 : 23 | Dolovo | |||||
05.05
19:30
Apatin
Banatski Karlovac
27
33
|
05.05.2019 19:30 | Apatin | 27 : 33 | Banatski Karlovac | |||||
05.05
19:30
Crvena Zvezda
Mladost TSK
28
28
|
05.05.2019 19:30 | Crvena Zvezda | 28 : 28 | Mladost TSK |
05.05
16:30
Rakovica
Metalac Gorenje
28
29
|
05.05.2019 16:30 | Rakovica | 28 : 29 | Metalac Gorenje | |||||
05.05
16:30
BASK Soko
Radnički
26
31
|
05.05.2019 16:30 | BASK Soko | 26 : 31 | Radnički | |||||
05.05
17:30
Novi Beograd
Partizan 2
28
31
|
05.05.2019 17:30 | Novi Beograd | 28 : 31 | Partizan 2 |
05.05
19:00
Karađorđe
Bane
31
26
|
05.05.2019 19:00 | Karađorđe | 31 : 26 | Bane | |||||
05.05
18:00
Goč Merkur
Omladinac
28
16
|
05.05.2019 18:00 | Goč Merkur | 28 : 16 | Omladinac |
05.05
19:00
Rtanj
Jastrebac
36
20
|
05.05.2019 19:00 | Rtanj | 36 : 20 | Jastrebac |
05.05
17:00
Slavija
Senta
38
30
|
05.05.2019 17:00 | Slavija | 38 : 30 | Senta | |||||
05.05
19:00
Radnički
Dalmatinac
34
39
|
05.05.2019 19:00 | Radnički | 34 : 39 | Dalmatinac | |||||
05.05
18:00
Metalac
Crepaja
35
29
|
05.05.2019 18:00 | Metalac | 35 : 29 | Crepaja | |||||
05.05
13:00
Budućnost
PIK Prigrevica
41
24
|
05.05.2019 13:00 | Budućnost | 41 : 24 | PIK Prigrevica |
05.05
16:00
Palanka
Rudar 2
27
25
|
05.05.2019 16:00 | Palanka | 27 : 25 | Rudar 2 |
05.05
13:00
Barič
Gučevo
26
23
|
05.05.2019 13:00 | Barič | 26 : 23 | Gučevo | |||||
05.05
17:00
Lazarevac
RK SC Voždovac 2012 - 2
37
35
|
05.05.2019 17:00 | Lazarevac | 37 : 35 | RK SC Voždovac 2012 - 2 |
05.05
12:00
Sivac 69/2
Obilić
20
21
|
05.05.2019 12:00 | Sivac 69/2 | 20 : 21 | Obilić |
05.05
18:00
Beočin 1959
Srem SM
14
44
|
05.05.2019 18:00 | Beočin 1959 | 14 : 44 | Srem SM |
05.05
18:00
Dinamo
Vojvodina
21
24
|
05.05.2019 18:00 | Dinamo | 21 : 24 | Vojvodina | |||||
05.05
20:00
Partizan
Novi Pazar
26
33
|
05.05.2019 20:00 | Partizan | 26 : 33 | Novi Pazar |
05.05
17:30
Obilić
Kikinda Grindex
29
27
|
05.05.2019 17:30 | Obilić | 29 : 27 | Kikinda Grindex |
05.05
20:00
Crvena zvezda
Sloga
36
19
|
05.05.2019 20:00 | Crvena zvezda | 36 : 19 | Sloga |
05.05
20:00
Hajduk Veljko
Dubočica 54
26
28
|
05.05.2019 20:00 | Hajduk Veljko | 26 : 28 | Dubočica 54 | |||||
05.05
19:00
Topličanin
Pobednik
32
23
|
05.05.2019 19:00 | Topličanin | 32 : 23 | Pobednik |
05.05
18:00
Požarevac
SC Voždovac 2012
34
33
|
05.05.2019 18:00 | Požarevac | 34 : 33 | SC Voždovac 2012 | |||||
05.05
20:00
Jugović
Jedinstvo
22
18
|
05.05.2019 20:00 | Jugović | 22 : 18 | Jedinstvo | |||||
05.05
20:00
Mačva
Loznica
29
23
|
05.05.2019 20:00 | Mačva | 29 : 23 | Loznica |
05.05
19:30
Košutnjak
Radnički 1964 2
27
19
|
05.05.2019 19:30 | Košutnjak | 27 : 19 | Radnički 1964 2 |
05.05
18:00
Mladi radnik
Rudar
39
25
|
05.05.2019 18:00 | Mladi radnik | 39 : 25 | Rudar | |||||
05.05
17:00
Medicinar 2
Beograd
23
26
|
05.05.2019 17:00 | Medicinar 2 | 23 : 26 | Beograd |
05.05
18:00
Žitorađa
Naisa 2
36
25
|
05.05.2019 18:00 | Žitorađa | 36 : 25 | Naisa 2 | |||||
05.05
19:00
Bor - RTB 2
Radan
14
21
|
05.05.2019 19:00 | Bor - RTB 2 | 14 : 21 | Radan | |||||
05.05
14:00
Dubočica
Jagodina 2
12
38
|
05.05.2019 14:00 | Dubočica | 12 : 38 | Jagodina 2 |
05.05
17:00
Obilić
Gradnulica
67
5
|
05.05.2019 17:00 | Obilić | 67 : 5 | Gradnulica |
05.05
21:00
Petrovaradin
Apatin
44
11
|
05.05.2019 21:00 | Petrovaradin | 44 : 11 | Apatin | |||||
05.05
17:00
Deronje
Vojvodina 2
22
21
|
05.05.2019 17:00 | Deronje | 22 : 21 | Vojvodina 2 |
05.05
18:30
Naisa
Mladost
38
30
|
05.05.2019 18:30 | Naisa | 38 : 30 | Mladost |
05.05
16:00
Junior
Vojvodina
24
28
|
05.05.2019 16:00 | Junior | 24 : 28 | Vojvodina |
05.05
16:00
Kučevo
Napredak 12
36
31
|
05.05.2019 16:00 | Kučevo | 36 : 31 | Napredak 12 | |||||
05.05
18:00
Sloga
Železničar
27
28
|
05.05.2019 18:00 | Sloga | 27 : 28 | Železničar | |||||
05.05
19:00
Vrbas
Radnički 1964
30
23
|
05.05.2019 19:00 | Vrbas | 30 : 23 | Radnički 1964 |
05.05
19:00
Tisa
Kolubara
9
2
|
05.05.2019 19:00 | Tisa | 9 : 2 | Kolubara | 1:0 | ||||
05.05
19:30
Radnički 2010
Požarevac
4
1
|
05.05.2019 19:30 | Radnički 2010 | 4 : 1 | Požarevac | 1:0 |
05.05
17:30
Lindoret
As
8
10
|
05.05.2019 17:30 | Lindoret | 8 : 10 | As |