08.05
16:30
SFS Borac
Jedinstvo (P)
0
3
|
08.05.2019 16:30 | SFS Borac | 0 : 3 | Jedinstvo (P) | |||||
08.05
16:30
Budućnost
Pukovac
4
0
|
08.05.2019 16:30 | Budućnost | 4 : 0 | Pukovac | |||||
08.05
16:30
Radnički (P)
GFK Dubočica
5
0
|
08.05.2019 16:30 | Radnički (P) | 5 : 0 | GFK Dubočica | |||||
08.05
16:30
Moravac Orion
Zaplanjac
6
0
|
08.05.2019 16:30 | Moravac Orion | 6 : 0 | Zaplanjac | |||||
08.05
16:30
Dunav
Car Konstantin
2
3
|
08.05.2019 16:30 | Dunav | 2 : 3 | Car Konstantin | |||||
08.05
16:30
Temnić 1924
Radnički (S)
7
0
|
08.05.2019 16:30 | Temnić 1924 | 7 : 0 | Radnički (S) | |||||
08.05
16:30
Jagodina Tabane
Jedinstvo (B)
2
0
|
08.05.2019 16:30 | Jagodina Tabane | 2 : 0 | Jedinstvo (B) | |||||
08.05
16:30
Rtanj
Radan
1
1
|
08.05.2019 16:30 | Rtanj | 1 : 1 | Radan | |||||
08.05
16:30
Trstenik PPT
OFK Sinđelić
2
3
|
08.05.2019 16:30 | Trstenik PPT | 2 : 3 | OFK Sinđelić |
08.05
16:30
Vojvodina
Mladost (BD)
2
0
|
08.05.2019 16:30 | Vojvodina | 2 : 0 | Mladost (BD) | |||||
08.05
16:30
2. Oktobar
Crvena zvezda (VS)
0
3
|
08.05.2019 16:30 | 2. Oktobar | 0 : 3 | Crvena zvezda (VS) | |||||
08.05
16:30
Proleter 2006
Crvena Zvezda (RS)
1
3
|
08.05.2019 16:30 | Proleter 2006 | 1 : 3 | Crvena Zvezda (RS) | |||||
08.05
16:30
Banat
Mladost (L)
3
0
|
08.05.2019 16:30 | Banat | 3 : 0 | Mladost (L) | |||||
08.05
16:30
Delija
Borac
3
0
|
08.05.2019 16:30 | Delija | 3 : 0 | Borac | |||||
08.05
16:30
Rusanda
Radnički 1911
1
1
|
08.05.2019 16:30 | Rusanda | 1 : 1 | Radnički 1911 | |||||
08.05
16:30
Lehel
Polet
3
2
|
08.05.2019 16:30 | Lehel | 3 : 2 | Polet | |||||
08.05
16:30
Omladinac FAM
Naftagas
2
3
|
08.05.2019 16:30 | Omladinac FAM | 2 : 3 | Naftagas |
08.05
16:30
Sloga Bat 1924
Banja
3
1
|
08.05.2019 16:30 | Sloga Bat 1924 | 3 : 1 | Banja |
08.05
16:30
Lazarica
Čajetina
0
10
|
08.05.2019 16:30 | Lazarica | 0 : 10 | Čajetina | |||||
08.05
16:30
Ariljska rampa
Savinac
2
2
|
08.05.2019 16:30 | Ariljska rampa | 2 : 2 | Savinac | |||||
08.05
16:30
Omladinac
Lauš
3
2
|
08.05.2019 16:30 | Omladinac | 3 : 2 | Lauš | |||||
08.05
16:30
Polet
Prvi partizan
0
1
|
08.05.2019 16:30 | Polet | 0 : 1 | Prvi partizan | |||||
08.05
16:30
Višesava
Ježevica
0
6
|
08.05.2019 16:30 | Višesava | 0 : 6 | Ježevica | |||||
08.05
16:30
Perućac
Sečica
5
3
|
08.05.2019 16:30 | Perućac | 5 : 3 | Sečica | |||||
08.05
16:30
Jedinstvo
Crnokosa
0
4
|
08.05.2019 16:30 | Jedinstvo | 0 : 4 | Crnokosa |
08.05
16:30
OFK Marenovo
Mladi radnik
4
5
|
08.05.2019 16:30 | OFK Marenovo | 4 : 5 | Mladi radnik | |||||
08.05
16:30
Rubin
Gradac
0
3
|
08.05.2019 16:30 | Rubin | 0 : 3 | Gradac | |||||
08.05
16:30
Parcane
OFK Orašje
0
5
|
08.05.2019 16:30 | Parcane | 0 : 5 | OFK Orašje |
08.05
18:00
Borac
Željezničar
2
1
|
08.05.2019 18:00 | Borac | 2 : 1 | Željezničar | |||||
08.05
17:00
Sloga
Kozara
1
2
|
08.05.2019 17:00 | Sloga | 1 : 2 | Kozara | |||||
08.05
17:00
Podrinje
Rudar Prijedor
1
0
|
08.05.2019 17:00 | Podrinje | 1 : 0 | Rudar Prijedor |
08.05
17:00
Tekstilac
Sloboda
2
0
|
08.05.2019 17:00 | Tekstilac | 2 : 0 | Sloboda | |||||
08.05
17:00
Slavija
Sutjeska
3
1
|
08.05.2019 17:00 | Slavija | 3 : 1 | Sutjeska | |||||
08.05
17:00
Alfa Modriča
Drina
1
0
|
08.05.2019 17:00 | Alfa Modriča | 1 : 0 | Drina |
08.05
17:00
Arsenal
Jezero
2
0
|
08.05.2019 17:00 | Arsenal | 2 : 0 | Jezero | |||||
08.05
17:00
Dečić
Bokelj
1
0
|
08.05.2019 17:00 | Dečić | 1 : 0 | Bokelj | |||||
08.05
17:00
Jedinstvo
OFK Mladost Lješkopolje 1970
1
0
|
08.05.2019 17:00 | Jedinstvo | 1 : 0 | OFK Mladost Lješkopolje 1970 | |||||
08.05
17:00
Kom
Berane
2
1
|
08.05.2019 17:00 | Kom | 2 : 1 | Berane | |||||
08.05
17:00
Otrant
Igalo
3
0
|
08.05.2019 17:00 | Otrant | 3 : 0 | Igalo |
08.05
Čelik
Gorštak
0
3
|
08.05.2019 | Čelik | 0 : 3 | Gorštak | |||||
08.05
17:00
Drezga
Ribnica
6
1
|
08.05.2019 17:00 | Drezga | 6 : 1 | Ribnica | |||||
08.05
17:30
Zabjelo
Adria
2
4
|
08.05.2019 17:30 | Zabjelo | 2 : 4 | Adria | |||||
08.05
12:00
Polet Stars
Bratstvo
6
0
|
08.05.2019 12:00 | Polet Stars | 6 : 0 | Bratstvo |
08.05
17:30
Hajduk
Cetinje
0
7
|
08.05.2019 17:30 | Hajduk | 0 : 7 | Cetinje |
08.05
13:30
Mačva
Loznica
4
1
|
08.05.2019 13:30 | Mačva | 4 : 1 | Loznica |
08.05
10:00
RFK N.S. 1921
OFK Vršac
3
1
|
08.05.2019 10:00 | RFK N.S. 1921 | 3 : 1 | OFK Vršac |
08.05
18:00
Petar Puača
Bačka 1901
6
0
|
08.05.2019 18:00 | Petar Puača | 6 : 0 | Bačka 1901 | |||||
08.05
12:00
Vojvodina
Inđija
1
0
|
08.05.2019 12:00 | Vojvodina | 1 : 0 | Inđija | |||||
08.05
12:00
RFK N.S. 1921
OFK Vršac
0
1
|
08.05.2019 12:00 | RFK N.S. 1921 | 0 : 1 | OFK Vršac |
08.05
17:30
BSK
Drugovac
3
0
|
08.05.2019 17:30 | BSK | 3 : 0 | Drugovac | |||||
08.05
17:30
Sloboda
Podunavac
0
3
|
08.05.2019 17:30 | Sloboda | 0 : 3 | Podunavac | |||||
08.05
17:30
Borac
Radnički
2
1
|
08.05.2019 17:30 | Borac | 2 : 1 | Radnički | |||||
08.05
17:30
Medicinar
Vučak
4
6
|
08.05.2019 17:30 | Medicinar | 4 : 6 | Vučak | |||||
08.05
17:30
Mihajlovac
Mladi radnik
1
5
|
08.05.2019 17:30 | Mihajlovac | 1 : 5 | Mladi radnik |
08.05
17:00
FMP
Dunav
89
47
|
08.05.2019 17:00 | FMP | 89 : 47 | Dunav | |||||
08.05
18:00
Zlatibor
Borac
74
80
|
08.05.2019 18:00 | Zlatibor | 74 : 80 | Borac | |||||
08.05
19:00
Crvena zvezda MTS
OKK Beograd
82
50
|
08.05.2019 19:00 | Crvena zvezda MTS | 82 : 50 | OKK Beograd |
08.05
19:00
Mladost TSK
Hercegovina
31
27
|
08.05.2019 19:00 | Mladost TSK | 31 : 27 | Hercegovina |
08.05
19:00
PKB
Sindjelić
28
26
|
08.05.2019 19:00 | PKB | 28 : 26 | Sindjelić |
08.05
20:00
Mladost Vranje
Železničar 1949 - 2
36
20
|
08.05.2019 20:00 | Mladost Vranje | 36 : 20 | Železničar 1949 - 2 |
08.05
19:00
ŽSK 1955
Hajduk
21
22
|
08.05.2019 19:00 | ŽSK 1955 | 21 : 22 | Hajduk |