XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 112 utakmica za dan
Sreda, 15 Maj 2019


Fudbal

Cement
Beočin
1 : 0
Mladost
Bački Jarak
15.05.2019 16:30
Cement
1 : 0
Mladost
OFK Vršac
Vršac
1 : 1
Dinamo 1945
Pančevo
15.05.2019 16:30
OFK Vršac
1 : 1
Dinamo 1945
Radnički (ZR)
Zrenjanin
0 : 1
Radnički (NP)
Nova Pazova
15.05.2019 16:30
Radnički (ZR)
0 : 1
Radnički (NP)
Železničar
Pančevo
1 : 0
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
15.05.2019 16:30
Železničar
1 : 0
Radnički (SM)
Kabel
Novi Sad
2 : 0
Bratstvo 1946
Prigrevica
15.05.2019 16:30
Kabel
2 : 0
Bratstvo 1946
Omladinac
Novi Banovci
1 : 0
Hajduk 1912
Kula
15.05.2019 16:30
Omladinac
1 : 0
Hajduk 1912
Borac
Sakule
1 : 0
Bačka 1901
Subotica
15.05.2019 16:30
Borac
1 : 0
Bačka 1901
Dunav
Stari Banovci
2 : 1
Crvena zvezda
Novi Sad
15.05.2019 16:30
Dunav
2 : 1
Crvena zvezda
Jedinstvo (B)
Bošnjace
2 : 3
Temnić 1924
Varvarin
15.05.2019 16:30
Jedinstvo (B)
2 : 3
Temnić 1924
Krajina
Krajišnik
0 : 1
Vojvodina 1928
Perlez
15.05.2019 16:30
Krajina
0 : 1
Vojvodina 1928
Sloboda
Novi Kozarci
1 : 2
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
15.05.2019 16:30
Sloboda
1 : 2
Jedinstvo (BK)
Radnički (K)
Kovin
0 : 2
Radnički (S)
Sutjeska
15.05.2019 16:30
Radnički (K)
0 : 2
Radnički (S)
Mladost (O)
Omoljica
5 : 2
ŽAK
Kikinda
15.05.2019 16:30
Mladost (O)
5 : 2
ŽAK
Kikinda 1909
Kikinda
4 : 1
OFK Proleter
Banatski Karlovac
15.05.2019 16:30
Kikinda 1909
4 : 1
OFK Proleter
Budućnost
Srpska Crnja
4 : 0
BAK
Bela Crkva
15.05.2019 16:30
Budućnost
4 : 0
BAK
Begej
Žitište
1 : 2
Sloga
Plandište
15.05.2019 16:30
Begej
1 : 2
Sloga
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
0 : 2
Kozara
Banatsko Veliko Selo
15.05.2019 16:30
Jedinstvo (NB)
0 : 2
Kozara
Sloga (E)
Erdevik
3 : 0
Sloga (T)
Temerin
15.05.2019 16:30
Sloga (E)
3 : 0
Sloga (T)
Hajduk (D)
Divoš
6 : 0
Hajduk (B)
Beška
15.05.2019 16:30
Hajduk (D)
6 : 0
Hajduk (B)
LSK Laćarak
Laćarak
0 : 3
Radnički (Š)
Šid
15.05.2019 16:30
LSK Laćarak
0 : 3
Radnički (Š)
Podunavac
Belegiš
1 : 0
Sremac Vojka
Vojka
15.05.2019 16:30
Podunavac
1 : 0
Sremac Vojka
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
0 : 1
1. Maj Ruma
Ruma
15.05.2019 16:30
Podrinje
0 : 1
1. Maj Ruma
Borac (Š)
Šajkaš
0 : 1
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
15.05.2019 16:30
Borac (Š)
0 : 1
Jedinstvo (SP)
Hajduk (Č)
Čurug
0 : 5
Tatra
Kisač
15.05.2019 16:30
Hajduk (Č)
0 : 5
Tatra
Mladost (T)
Turija
3 : 0
Mladost (BP)
Bački Petrovac
15.05.2019 16:30
Mladost (T)
3 : 0
Mladost (BP)
OFK Vrbas
Vrbas
2 : 3
Polet (K)
Karavukovo
15.05.2019 16:30
OFK Vrbas
2 : 3
Polet (K)
Radnički 1912/FK Stanišić
Sombor
4 : 0
Budućnost
Mladenovo
15.05.2019 16:30
Radnički 1912/FK Stanišić
4 : 0
Budućnost
Bajša
Bajša
2 : 1
Tisa
Adorjan
15.05.2019 16:30
Bajša
2 : 1
Tisa
Bačka
Pačir
3 : 2
Mladost APA
Apatin
15.05.2019 16:30
Bačka
3 : 2
Mladost APA
Tavankut
Tavankut
5 : 2
BSK
Bački Brestovac
15.05.2019 16:30
Tavankut
5 : 2
BSK
Sloga (Č)
Čonoplja
3 : 1
Radnički (S)
Sombor
15.05.2019 16:30
Sloga (Č)
3 : 1
Radnički (S)
Crvenka
Crvenka
5 : 1
Tekstilac
Odžaci
15.05.2019 16:30
Crvenka
5 : 1
Tekstilac
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
6 : 1
2. Oktobar
Kumane
15.05.2019 17:00
Crvena Zvezda (RS)
6 : 1
2. Oktobar
Slavija
Pivnice
1 : 2
Hercegovac
Gajdobra
15.05.2019 17:00
Slavija
1 : 2
Hercegovac
Tvrđava
Bač
2 : 1
Borac 46
Obrovac
15.05.2019 17:00
Tvrđava
2 : 1
Borac 46
Budućnost (P)
Parage
0 : 2
Stari Grad
Bačka Palanka
15.05.2019 17:00
Budućnost (P)
0 : 2
Stari Grad
Lipar
Lipar
1 : 2
OFK Odžaci
Odžaci
15.05.2019 17:00
Lipar
1 : 2
OFK Odžaci
Radnički 1918
Ratkovo
5 : 2
ŽAK
Sombor
15.05.2019 17:00
Radnički 1918
5 : 2
ŽAK
Krila Krajine
Bačka Palanka
2 : 0
Kula
Kula
15.05.2019 17:00
Krila Krajine
2 : 0
Kula
Rusin
Ruski Krstur
0 : 2
Polet (S)
Sivac
15.05.2019 17:00
Rusin
0 : 2
Polet (S)
Vojvodina (T)
Tovariševo
3 : 6
Kulpin
Kulpin
15.05.2019 17:00
Vojvodina (T)
3 : 6
Kulpin
Proleter (RS)
Ravno Selo
3 : 1
Jadran
Feketić
15.05.2019 17:00
Proleter (RS)
3 : 1
Jadran
Radnički 1905
Bajmok
2 : 3
Obilić
Novi Kneževac
15.05.2019 17:00
Radnički 1905
2 : 3
Obilić
Iskra
Kucura
2 : 0
Preporod
Novi Žednik
15.05.2019 17:00
Iskra
2 : 0
Preporod
Napredak
Nadalj
3 : 1
Vinogradar
Hajdukovo
15.05.2019 17:00
Napredak
3 : 1
Vinogradar
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
3 : 2
Đurđin
Đurđin
15.05.2019 17:00
Sutjeska
3 : 2
Đurđin
Senta
Senta
2 : 1
Njegoš
Lovćenac
15.05.2019 17:00
Senta
2 : 1
Njegoš
Proleter (Nj)
Njegoševo
6 : 1
Panonija IM Topola
Panonija
15.05.2019 17:00
Proleter (Nj)
6 : 1
Panonija IM Topola
Sloga
Ostojićevo
1 : 6
Vojvodina
Bačko Gradište
15.05.2019 17:00
Sloga
1 : 6
Vojvodina
Javor
Sladaja
1 : 0
Hajduk
Čepure
15.05.2019 17:00
Javor
1 : 0
Hajduk
Napredak
Zlatovo
1 : 2
Kolare
Kolare
15.05.2019 17:00
Napredak
1 : 2
Kolare
Omladinac
Šaludovac
1 : 1
Mladost (K)
Koncarevo
15.05.2019 10:00
Omladinac
1 : 1
Mladost (K)
OFK Batinac
Batinac
0 : 0
Mladost (D)
Dublje
15.05.2019 17:00
OFK Batinac
0 : 0
Mladost (D)
Resavac
Subotica
4 : 1
Juhor
Glavinci
15.05.2019 17:00
Resavac
4 : 1
Juhor
Mladost (S)
Sikirica
2 : 2
Partizan
Glogovac
15.05.2019 17:00
Mladost (S)
2 : 2
Partizan
Karaš (K)
Kuštilj
3 : 0
Partizan (K)
Kajtasovo
15.05.2019 17:00
Karaš (K)
3 : 0
Partizan (K)
14. Oktobar
Izbenica
2 : 0
Stari Trstenik
Stari Trstenik
15.05.2019 17:00
14. Oktobar
2 : 0
Stari Trstenik
Gradina
Pejovac
2 : 1
Mladost
Toljevac
15.05.2019 17:00
Gradina
2 : 1
Mladost
Sloga (D)
Dašnica
4 : 0
Omladinac
Pojate
15.05.2019 17:00
Sloga (D)
4 : 0
Omladinac
Sloga (L)
Lozna
4 : 1
Polet 57
Milutovac
15.05.2019 17:00
Sloga (L)
4 : 1
Polet 57
Kamenorezac 76
Dublje
4 : 3
Beli Orlovi
Tobolac
15.05.2019 17:00
Kamenorezac 76
4 : 3
Beli Orlovi
Velika Drenova
Velika Drenova
3 : 2
Rubin
Donji Stupanj
15.05.2019 17:00
Velika Drenova
3 : 2
Rubin
Trudbenik
Stalać
1 : 0
Borac
Gornji Katun
15.05.2019 17:00
Trudbenik
1 : 0
Borac
Vinorača
Vinorača
0 : 0
Šumadinac
Dragovo
15.05.2019 17:00
Vinorača
0 : 0
Šumadinac
Jedinstvo (D)
Duboka (Jagodina)
3 : 3
Morava
Kočino Selo
15.05.2019 17:00
Jedinstvo (D)
3 : 3
Morava
Ursule
Ursule
3 : 1
Mladost (T)
Tečić
15.05.2019 17:00
Ursule
3 : 1
Mladost (T)
Mladost (G)
Gložane
6 : 3
Šantarovac
Šantarovac
15.05.2019 17:00
Mladost (G)
6 : 3
Šantarovac
Partizan
Majur
3 : 2
Kupinovac
Kupinovac
15.05.2019 17:00
Partizan
3 : 2
Kupinovac
Sloga
Voljavče
4 : 1
Vinogradar
Crkvenac
15.05.2019 17:00
Sloga
4 : 1
Vinogradar
Morava
Ribare
2 : 1
Osaonica
Bagrdan
15.05.2019 17:00
Morava
2 : 1
Osaonica
Blagotin
Belušić
2 : 5
Sinđelić 1934
Vojska
15.05.2019 17:00
Blagotin
2 : 5
Sinđelić 1934
Mladost (GM)
Gornja Mutnica
1 : 4
Orlovi
Jasenovo
15.05.2019 17:00
Mladost (GM)
1 : 4
Orlovi
Omladinski
Paraćin
0 : 2
Mladost (J)
Jovac
15.05.2019 17:00
Omladinski
0 : 2
Mladost (J)
Borac 1805
Ivankovac
3 : 3
Budućnost
Miliva
15.05.2019 17:00
Borac 1805
3 : 3
Budućnost
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
3 : 2
Pomoravlje
Ostrikovac
15.05.2019 17:00
Rudar (SR)
3 : 2
Pomoravlje
15. Avgust 1950
Lomnica
3 : 1
Rudar (St)
Stenjevac
15.05.2019 17:00
15. Avgust 1950
3 : 1
Rudar (St)
Istok 63
Plana
1 : 0
Radnički
Tekija
15.05.2019 17:00
Istok 63
1 : 0
Radnički
Beljanica
Strmosten
1 : 3
Moravac 2015
Krušar
15.05.2019 17:00
Beljanica
1 : 3
Moravac 2015
Napredak
Bogojevce
1 : 3
FSU Borac 2018
Gornji Bunibrod
15.05.2019 17:00
Napredak
1 : 3
FSU Borac 2018
Atletiko
Donja Jajina
2 : 1
ŠFU Derbi 2016
Vlase
15.05.2019 17:00
Atletiko
2 : 1
ŠFU Derbi 2016
Navalin
Navalin
5 : 1
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
15.05.2019 17:00
Navalin
5 : 1
Mladost (DL)
SU Donja Lomnica
Donja Lomnica
2 : 2
Gornje Krajince
Gornje Krajince
15.05.2019 17:00
SU Donja Lomnica
2 : 2
Gornje Krajince
Veternica
Leskovac
0 : 3
Badince
Badince
15.05.2019 17:00
Veternica
0 : 3
Badince
Rudar 1973
Rudare
3 : 0
Turekovac
Turekovac
15.05.2019 17:00
Rudar 1973
3 : 0
Turekovac
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
4 : 1
Jašunja
Jašunja
15.05.2019 17:00
Gornje Sinkovce
4 : 1
Jašunja
Borac
Vražogrnac
15.05.2019
17:00
Šljivar
Šljivar
15.05.2019 17:00
Borac
:
Šljivar
Budućnost
Podgorica
5 : 3
Grbalj
Radanovići
15.05.2019 17:00
Budućnost
5 : 3
Grbalj
Iskra
Danilovgrad
2 : 0
Lovćen
Cetinje
15.05.2019 17:00
Iskra
2 : 0
Lovćen
Rudar
Pljevlja
0 : 1
OFK Petrovac
Petrovac
15.05.2019 17:00
Rudar
0 : 1
OFK Petrovac
OFK Titograd
Podgorica
6 : 1
Mornar
Bar
15.05.2019 17:00
OFK Titograd
6 : 1
Mornar
Zeta
Golubovci
1 : 1
Sutjeska
Nikšić
15.05.2019 17:00
Zeta
1 : 1
Sutjeska
Igalo
Herceg Novi
3 : 2
Arsenal
Tivat
15.05.2019 17:00
Igalo
3 : 2
Arsenal
Mladost (L)
Lučani
0 : 0
Crvena zvezda
Beograd
15.05.2019 17:30
Mladost (L)
0 : 0
Crvena zvezda
Radnički (N)
Niš
1 : 1
Partizan
Beograd
15.05.2019 20:00
Radnički (N)
1 : 1
Partizan
1/2 Finala
Crvena zvezda
Beograd
2 : 1
Sloga
Zemun
15.05.2019 13:00
Crvena zvezda
2 : 1
Sloga
Spartak
Subotica
6 : 0
Mašinac Trejs PZP
Niš
15.05.2019 17:00
Spartak
6 : 0
Mašinac Trejs PZP
Radnički NB
Novi Beograd
6 : 2
Ada
Beograd
15.05.2019 12:30
Radnički NB
6 : 2
Ada
Vranovo
Vranovo
1 : 4
Dunav Osiguranje
Smederevo
15.05.2019 17:30
Vranovo
1 : 4
Dunav Osiguranje

Košarka

FMP
Železnik
96 : 50
Zlatibor
Čajetina
15.05.2019 17:00
FMP
96 : 50
Zlatibor
Dunav
Stari Banovci
65 : 91
Crvena zvezda MTS
Beograd
15.05.2019 20:00
Dunav
65 : 91
Crvena zvezda MTS
Borac
Čačak
89 : 81
OKK Beograd
Beograd
15.05.2019 19:00
Borac
89 : 81
OKK Beograd

Rukomet

Bane
Raška
24 : 28
Šamot 65 2
Aranđelovac
15.05.2019 19:00
Bane
24 : 28
Šamot 65 2
Pirot
Pirot
27 : 41
Vlasotince
Vlasotince
15.05.2019 19:00
Pirot
27 : 41
Vlasotince
Železničar 1949 - 2
Niš
32 : 22
Radan
Lebane
15.05.2019 20:30
Železničar 1949 - 2
32 : 22
Radan
Srbobran
Srbobran
45 : 22
Beočin 1959
Beočin
15.05.2019 20:30
Srbobran
45 : 22
Beočin 1959
Novi Pazar
Novi Pazar
31 : 28
Železničar 1949
Niš
15.05.2019 17:30
Novi Pazar
31 : 28
Železničar 1949
Dinamo
Pančevo
36 : 27
Metaloplastika
Šabac
15.05.2019 18:00
Dinamo
36 : 27
Metaloplastika
Partizan
Beograd
23 : 31
Vojvodina
Novi Sad
15.05.2019 17:30
Partizan
23 : 31
Vojvodina
Radnički
Svilajnac
44 : 19
Vlasotince
Vlasotince
15.05.2019 20:00
Radnički
44 : 19
Vlasotince
Jagodina 2
Jagodina
20 : 13
Bor - RTB 2
Bor
15.05.2019 19:00
Jagodina 2
20 : 13
Bor - RTB 2
Zaječar 1949
Zaječar
28 : 30
Jagodina
Jagodina
15.05.2019 19:00
Zaječar 1949
28 : 30
Jagodina

Futsal

FON
Beograd
3 : 6
Srpska
Beograd
15.05.2019 19:00
FON
3 : 6
Srpska
1:2