XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 343 utakmica za dan
Subota, 18 Maj 2019


Fudbal

Krupa
Krupa na Vrbasu
4 : 0
GOŠK
Gabela
18.05.2019 17:00
Krupa
4 : 0
GOŠK
Sarajevo
Sarajevo
4 : 0
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
18.05.2019 17:00
Sarajevo
4 : 0
Zvijezda 09
Zrinjski
Mostar
5 : 1
Tuzla City
Simin Han
18.05.2019 17:00
Zrinjski
5 : 1
Tuzla City
Željezničar
Sarajevo
1 : 2
Čelik
Zenica
18.05.2019 17:00
Željezničar
1 : 2
Čelik
Široki Brijeg
Široki Brijeg
2 : 1
Radnik
Bijeljina
18.05.2019 17:00
Široki Brijeg
2 : 1
Radnik
Sloboda
Tuzla
0 : 1
Mladost
Doboj-Kakanj
18.05.2019 17:00
Sloboda
0 : 1
Mladost
Borac
Banja Luka
2 : 1
Sloga
Gornje Crnjelovo
18.05.2019 19:30
Borac
2 : 1
Sloga
Željezničar
Banja Luka
4 : 1
Podrinje
Janja
18.05.2019 17:00
Željezničar
4 : 1
Podrinje
Kozara
Gradiška
2 : 0
Rudar Prijedor
Prijedor
18.05.2019 17:00
Kozara
2 : 0
Rudar Prijedor
Tekstilac
Derventa
0 : 0
Slavija
Istočno Sarajevo
18.05.2019 17:00
Tekstilac
0 : 0
Slavija
Sloboda
Mrkonjić Grad
0 : 1
Alfa Modriča
Modriča
18.05.2019 12:00
Sloboda
0 : 1
Alfa Modriča
Sutjeska
Foča
1 : 0
Drina
Zvornik
18.05.2019 17:00
Sutjeska
1 : 0
Drina
Crvena zvezda
Novi Sad
3 : 0
Borac
Sakule
18.05.2019 16:30
Crvena zvezda
3 : 0
Borac
Bačka 1901
Subotica
1 : 0
Omladinac
Novi Banovci
18.05.2019 16:30
Bačka 1901
1 : 0
Omladinac
Hajduk 1912
Kula
0 : 3
Kabel
Novi Sad
18.05.2019 16:30
Hajduk 1912
0 : 3
Kabel
Bratstvo 1946
Prigrevica
0 : 1
Železničar
Pančevo
18.05.2019 16:30
Bratstvo 1946
0 : 1
Železničar
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
2 : 1
Radnički (ZR)
Zrenjanin
18.05.2019 16:30
Radnički (SM)
2 : 1
Radnički (ZR)
Radnički (NP)
Nova Pazova
5 : 3
OFK Vršac
Vršac
18.05.2019 16:30
Radnički (NP)
5 : 3
OFK Vršac
ČSK Pivara
Čelarevo
2 : 1
Mladost
Bački Jarak
18.05.2019 16:30
ČSK Pivara
2 : 1
Mladost
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
0 : 0
Provo
Provo
18.05.2019 17:00
Budućnost Krušik 2014
0 : 0
Provo
Tutin
Tutin
3 : 0
Šumadija (A)
Aranđelovac
18.05.2019 17:00
Tutin
3 : 0
Šumadija (A)
Loznica
Loznica
1 : 2
Smederevo 1924
Smederevo
18.05.2019 17:00
Loznica
1 : 2
Smederevo 1924
FAP
Priboj
2 : 2
Mokra Gora
Zubin Potok
18.05.2019 17:00
FAP
2 : 2
Mokra Gora
Jedinstvo (P)
Paraćin
2 : 1
GFK Dubočica
Leskovac
18.05.2019 17:00
Jedinstvo (P)
2 : 1
GFK Dubočica
Moravac Orion
Mrštane
4 : 3
Radnički (S)
Svilajnac
18.05.2019 17:00
Moravac Orion
4 : 3
Radnički (S)
Dunav
Prahovo
2 : 0
Jedinstvo (B)
Bošnjace
18.05.2019 17:00
Dunav
2 : 0
Jedinstvo (B)
Jagodina Tabane
Jagodina
3 : 0
OFK Sinđelić
Niš
18.05.2019 17:00
Jagodina Tabane
3 : 0
OFK Sinđelić
Rtanj
Boljevac
3 : 2
Trstenik PPT
Trstenik
18.05.2019 17:00
Rtanj
3 : 2
Trstenik PPT
Lokomotiva
Beograd
1 : 2
OFK Beograd
Beograd
18.05.2019 16:30
Lokomotiva
1 : 2
OFK Beograd
GSP Polet Dorćol
Beograd
0 : 0
Jedinstvo
Surčin
18.05.2019 11:00
GSP Polet Dorćol
0 : 0
Jedinstvo
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
2 : 1
Krajina
Krajišnik
18.05.2019 16:30
Jedinstvo (NB)
2 : 1
Krajina
Kozara
Banatsko Veliko Selo
2 : 0
Begej
Žitište
18.05.2019 16:30
Kozara
2 : 0
Begej
Sloga
Plandište
0 : 1
Budućnost
Srpska Crnja
18.05.2019 16:30
Sloga
0 : 1
Budućnost
BAK
Bela Crkva
2 : 1
Kikinda 1909
Kikinda
18.05.2019 16:30
BAK
2 : 1
Kikinda 1909
OFK Proleter
Banatski Karlovac
3 : 2
Mladost (O)
Omoljica
18.05.2019 16:30
OFK Proleter
3 : 2
Mladost (O)
Radnički (S)
Sutjeska
2 : 1
Sloboda
Novi Kozarci
18.05.2019 16:30
Radnički (S)
2 : 1
Sloboda
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
1 : 1
Vojvodina 1928
Perlez
18.05.2019 16:30
Jedinstvo (BK)
1 : 1
Vojvodina 1928
1. Maj Ruma
Ruma
3 : 2
Podunavac
Belegiš
18.05.2019 16:30
1. Maj Ruma
3 : 2
Podunavac
Radnički (Š)
Šid
1 : 1
Hajduk (D)
Divoš
18.05.2019 16:30
Radnički (Š)
1 : 1
Hajduk (D)
Crvenka
Crvenka
3 : 2
Mladost (T)
Turija
18.05.2019 16:30
Crvenka
3 : 2
Mladost (T)
Radnički (S)
Sombor
3 : 2
Tavankut
Tavankut
18.05.2019 16:30
Radnički (S)
3 : 2
Tavankut
BSK
Bački Brestovac
2 : 3
Bačka
Pačir
18.05.2019 16:30
BSK
2 : 3
Bačka
Mladost APA
Apatin
4 : 1
Bajša
Bajša
18.05.2019 15:00
Mladost APA
4 : 1
Bajša
Polet (K)
Karavukovo
3 : 2
Mladost (BP)
Bački Petrovac
18.05.2019 16:30
Polet (K)
3 : 2
Mladost (BP)
Apolon 2018
Kovači
2 : 1
Polet
Ratina
18.05.2019 17:00
Apolon 2018
2 : 1
Polet
Šumadija 1903
Kragujevac
1 : 0
Vodojaža
Grošnica
18.05.2019 17:00
Šumadija 1903
1 : 0
Vodojaža
Sloga
Kraljevo
1 : 1
Sušica
Kragujevac
18.05.2019 17:00
Sloga
1 : 1
Sušica
Mladi borac
Veliko Orašje
5 : 1
Homoljac
Žagubica
18.05.2019 17:00
Mladi borac
5 : 1
Homoljac
VGSK
Veliko Gradište
1 : 1
Zvižd
Kučevo
18.05.2019 17:00
VGSK
1 : 1
Zvižd
Karađorđe
Topola
1 : 0
Borac 1932
Ralja
18.05.2019 17:00
Karađorđe
1 : 0
Borac 1932
Mačva 2005
Bogatić
3 : 1
Ribnica
Mionica
18.05.2019 14:30
Mačva 2005
3 : 1
Ribnica
Zadrugar
Lajkovac
1 : 3
Spartak 1924
Ljig
18.05.2019 17:00
Zadrugar
1 : 3
Spartak 1924
Radnički Šabački
Šabac
2 : 1
Radnički (V)
Valjevo
18.05.2019 17:00
Radnički Šabački
2 : 1
Radnički (V)
Sloga (BB)
Bajina Bašta
0 : 0
Sloboda
Čačak
18.05.2019 17:00
Sloga (BB)
0 : 0
Sloboda
Sevojno
Sevojno
4 : 1
Budućnost
Arilje
18.05.2019 17:00
Sevojno
4 : 1
Budućnost
Sloga
Leskovac
4 : 0
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
18.05.2019 17:00
Sloga
4 : 0
Jedinstvo (GS)
Budućnost
Orašje
3 : 2
Pusta Reka
Bojnik
18.05.2019 17:00
Budućnost
3 : 2
Pusta Reka
OFK Topličanin
Prokuplje
5 : 4
Župa
Aleksandrovac
18.05.2019 17:00
OFK Topličanin
5 : 4
Župa
Svrljig
Svrljig
5 : 1
Malošište
Malošište
18.05.2019 17:00
Svrljig
5 : 1
Malošište
Brodoremont
Kladovo
2 : 3
Timok 1919
Zaječar
18.05.2019 17:00
Brodoremont
2 : 3
Timok 1919
BSK
Bogovina
0 : 1
OFK Slatina
Bor
18.05.2019 17:00
BSK
0 : 1
OFK Slatina
Napredak
Medoševac
2 : 3
Turbina
Vreoci
18.05.2019 16:30
Napredak
2 : 3
Turbina
Mladenovac
Mladenovac
1 : 0
BSK Batajnica
Batajnica
18.05.2019 16:30
Mladenovac
1 : 0
BSK Batajnica
Milutinac
Zemun
4 : 1
Hajduk
Beograd
18.05.2019 16:30
Milutinac
4 : 1
Hajduk
Proleter 2006
Zrenjanin
3 : 4
Borac
Aleksandrovo
18.05.2019 17:00
Proleter 2006
3 : 4
Borac
Delija
Mokrin
4 : 0
Polet
Nakovo
18.05.2019 17:00
Delija
4 : 0
Polet
ŽAK
Sombor
1 : 1
Lipar
Lipar
18.05.2019 17:00
ŽAK
1 : 1
Lipar
Rudar
Vrdnik
3 : 0
PSK Putinci
Putinci
18.05.2019 17:00
Rudar
3 : 0
PSK Putinci
Partizan
Vitojevci
4 : 0
Donji Petrovci
Donji Petrovci
18.05.2019 17:00
Partizan
4 : 0
Donji Petrovci
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
5 : 0
Slavija
Novi Sad
18.05.2019 17:00
RFK Novi Sad 1921
5 : 0
Slavija
Omladinac
Stepanovićevo
4 : 3
Fruškogorac
Sremska Kamenica
18.05.2019 17:00
Omladinac
4 : 3
Fruškogorac
Fruškogorski partizan
Bukovac
5 : 2
Šajkaš 1908
Kovilj
18.05.2019 17:00
Fruškogorski partizan
5 : 2
Šajkaš 1908
Njegoš
Lovćenac
1 : 0
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
18.05.2019 17:00
Njegoš
1 : 0
Sutjeska
Obilić
Novi Kneževac
4 : 2
Proleter (RS)
Ravno Selo
18.05.2019 17:00
Obilić
4 : 2
Proleter (RS)
Rakovica
Rakovica
2 : 1
Srem
Jakovo
18.05.2019 11:00
Rakovica
2 : 1
Srem
Borac (O)
Ostružnica
3 : 0
Atakante
Beograd
18.05.2019 16:30
Borac (O)
3 : 0
Atakante
Zvezda
Konatice
0 : 2
Strelac
Mislođin
18.05.2019 16:30
Zvezda
0 : 2
Strelac
Parmenac
Parmenac
5 : 1
Omladinac
Zablaće
18.05.2019 16:30
Parmenac
5 : 1
Omladinac
Rudar
Baljevac
6 : 1
Stubal
Stubal
18.05.2019 17:30
Rudar
6 : 1
Stubal
Blagotin
Poljna
3 : 1
13. April
Lomnica
18.05.2019 17:00
Blagotin
3 : 1
13. April
Jedinstvo 1936
Kruševac
3 : 2
Sloga (M)
Majdevo
18.05.2019 17:00
Jedinstvo 1936
3 : 2
Sloga (M)
Sloga (BO)
Bogosavac
0 : 1
Mladost (PR)
Prnjavor
18.05.2019 17:30
Sloga (BO)
0 : 1
Mladost (PR)
Jedinstvo Stević
Kačarevo
2 : 0
Partizan (U)
Uljma
18.05.2019 17:00
Jedinstvo Stević
2 : 0
Partizan (U)
Rudar 2001
Kostolac
5 : 2
Mlava (ML)
Malo Laole
18.05.2019 17:00
Rudar 2001
5 : 2
Mlava (ML)
Trgovački
Petrovac na Mlavi
2 : 0
Sloga (B)
Burovac
18.05.2019 17:00
Trgovački
2 : 0
Sloga (B)
Polet (SD)
Suvi Do
3 : 2
Budućnost
Vezičevo
18.05.2019 17:00
Polet (SD)
3 : 2
Budućnost
Mladost (B)
Batušinac
0 : 1
Morava (Ž)
Žitkovac
18.05.2019 17:00
Mladost (B)
0 : 1
Morava (Ž)
Napredak 2012
Krušje
2 : 3
OFK Napredak 1929
Aleksinac
18.05.2019 14:00
Napredak 2012
2 : 3
OFK Napredak 1929
Mladi radnik
Radinac
1 : 1
Podunavac
Udovice
18.05.2019
Mladi radnik
1 : 1
Podunavac
Bor 1919
Bor
5 : 0
Rudna Glava
Rudna Glava
18.05.2019 17:00
Bor 1919
5 : 0
Rudna Glava
BSK
Bukovče
2 : 3
Zlot
Zlot
18.05.2019 17:00
BSK
2 : 3
Zlot
Poreč
Donji milanovac
3 : 0
Šarbanovac
Šarbanovac
18.05.2019 17:00
Poreč
3 : 0
Šarbanovac
Krivelj
Krivelj
1 : 3
Nemetali
Donja Bela Reka
18.05.2019 17:00
Krivelj
1 : 3
Nemetali
OFK Brđanac
Valjevo
5 : 4
Iskra
Donja Bukovica
18.05.2019 17:00
OFK Brđanac
5 : 4
Iskra
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
1 : 2
Trlić
Trlić
18.05.2019 17:00
Pepeljevac
1 : 2
Trlić
Rubribreza
Rubribreza
3 : 1
Ribnikar
Pecka
18.05.2019 17:00
Rubribreza
3 : 1
Ribnikar
Velika Jasikova
Velika Jasikova
4 : 2
Kosovo
Zvezdan
18.05.2019 17:00
Velika Jasikova
4 : 2
Kosovo
Senjak
Pirot
8 : 0
Zadrugar
Krupac
18.05.2019 16:30
Senjak
8 : 0
Zadrugar
Padež
Petrovac
2 : 1
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
18.05.2019 16:30
Padež
2 : 1
Sloga
Gnjilan
Gnjilan
2 : 0
Spartak
Pirot
18.05.2019 16:30
Gnjilan
2 : 0
Spartak
Gračanica
Gračanica
6 : 1
Ugljare
Ugljare
18.05.2019
Gračanica
6 : 1
Ugljare
Radnički
Velika Hoča
3 : 0
Čaglavica
Čaglavica
18.05.2019
Radnički
3 : 0
Čaglavica
Gracko
Staro Gracko
0 : 2
Polet
Laplje Selo
18.05.2019 17:00
Gracko
0 : 2
Polet
Kalenić
Kalenić
2 : 1
Rudar
Radljevo
18.05.2019 17:00
Kalenić
2 : 1
Rudar
Posavina
Stubline
3 : 2
Borac
Ušće
18.05.2019 17:30
Posavina
3 : 2
Borac
Rojkovac
Obrenovac
3 : 2
Belo Polje
Belo Polje
18.05.2019 15:00
Rojkovac
3 : 2
Belo Polje
Jedinstvo
Gospođinci
9 : 2
Moskva
Budisava
18.05.2019 17:00
Jedinstvo
9 : 2
Moskva
OFK Futog
Futog
2 : 1
Veternik
Veternik
18.05.2019 17:00
OFK Futog
2 : 1
Veternik
Trudbenik
Stalać
3 : 0
Garevina
Garevina
18.05.2019 17:00
Trudbenik
3 : 0
Garevina
Borac
Gornji Katun
2 : 1
Velika Drenova
Velika Drenova
18.05.2019 17:00
Borac
2 : 1
Velika Drenova
Stari Trstenik
Stari Trstenik
2 : 2
Ušće
Grad Stalać
18.05.2019 17:00
Stari Trstenik
2 : 2
Ušće
Sinđelić 1934
Vojska
2 : 3
Morava
Ribare
18.05.2019 17:00
Sinđelić 1934
2 : 3
Morava
Kupinovac
Kupinovac
0 : 0
Mladost (G)
Gložane
18.05.2019 17:00
Kupinovac
0 : 0
Mladost (G)
Morava
Kočino Selo
6 : 2
Šumadinac
Dragovo
18.05.2019 17:00
Morava
6 : 2
Šumadinac
Beljanica
Strmosten
3 : 5
Mladost (GM)
Gornja Mutnica
18.05.2019 17:00
Beljanica
3 : 5
Mladost (GM)
Rudar (St)
Stenjevac
5 : 4
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
18.05.2019 17:00
Rudar (St)
5 : 4
Rudar (SR)
Mladost (J)
Jovac
2 : 3
Orlovi
Jasenovo
18.05.2019 17:00
Mladost (J)
2 : 3
Orlovi
Avala
Beli Potok
0 : 1
Pinosava
Pinosava
18.05.2019 16:30
Avala
0 : 1
Pinosava
Jedinstvo (G)
Godačica
0 : 0
Bogutovačka Banja
Bogutovac
18.05.2019 17:30
Jedinstvo (G)
0 : 0
Bogutovačka Banja
Mladi radnik 1925
Grdica
7 : 0
Zvezda
Čukojevac
18.05.2019 16:00
Mladi radnik 1925
7 : 0
Zvezda
Metalac
Kraljevo
1 : 2
Progorelica
Progorelica
18.05.2019 17:30
Metalac
1 : 2
Progorelica
Marjan
Knić
3 : 0
Mladost (R)
Rašković
18.05.2019 17:00
Marjan
3 : 0
Mladost (R)
Radnički
Pertate
0 : 0
Sloboda
Donje Brijanje
18.05.2019
Radnički
0 : 0
Sloboda
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
1 : 2
Real
Donja Jajina
18.05.2019
Veliko Trnjane
1 : 2
Real
Jedinstvo (Š)
Šišava
1 : 2
Mladost (B)
Batulovce
18.05.2019
Jedinstvo (Š)
1 : 2
Mladost (B)
Cer
Petkovica
2 : 0
Gorki
Glušci
18.05.2019 17:30
Cer
2 : 0
Gorki
AFK
Ada
2 : 4
Čoka
Čoka
18.05.2019 17:00
AFK
2 : 4
Čoka
Tornjoš
Tornjoš
2 : 0
Bačka
Mol
18.05.2019 17:00
Tornjoš
2 : 0
Bačka
Rade Milošević
Dubočka
1 : 2
Napredak (S)
Simićevo
18.05.2019 17:00
Rade Milošević
1 : 2
Napredak (S)
Sloboda
Stara Moravica
2 : 3
Mladost (R)
Radičević
18.05.2019 16:30
Sloboda
2 : 3
Mladost (R)
Petka
Petka
3 : 4
Strmovo
Strmovo
18.05.2019 17:30
Petka
3 : 4
Strmovo
Mladost (Č)
Čibutkovica
2 : 0
Polet
Mirosaljci
18.05.2019 17:30
Mladost (Č)
2 : 0
Polet
Borac (A)
Arapovac
2 : 1
Mladi Borac
Županjac
18.05.2019 17:30
Borac (A)
2 : 1
Mladi Borac
Zeppelin 026
Smederevo
7 : 5
OFK Slavija
Smederevo
18.05.2019 17:00
Zeppelin 026
7 : 5
OFK Slavija
Badljevica
Badljevica
2 : 0
Petlić SD 026
Smederevo
18.05.2019 17:00
Badljevica
2 : 0
Petlić SD 026
Temac
Temska
6 : 1
Mladost
Mali Suvodol
18.05.2019 16:30
Temac
6 : 1
Mladost
Napredak
Izvor
7 : 0
Nišavac
Staničenje
18.05.2019 16:30
Napredak
7 : 0
Nišavac
Hajduk
Stapar
3 : 0
OFK Šikara
Sombor
18.05.2019 17:00
Hajduk
3 : 0
OFK Šikara
Partizan
Kupusina
3 : 1
Terekveš
Svilojevo
18.05.2019 17:00
Partizan
3 : 1
Terekveš
OFK Draževac
Draževac
9 : 0
Pobeda 1976
Jakovlje
18.05.2019 17:30
OFK Draževac
9 : 0
Pobeda 1976
Jedinstvo
Bobovište
1 : 0
Škriljac
Bradarac
18.05.2019 17:00
Jedinstvo
1 : 0
Škriljac
Radnik
Smederevska Palanka
2 : 2
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
18.05.2019 17:00
Radnik
2 : 2
Jasenica 2017
Globoder
Globoder
3 : 0
Rasina
Vitanovac
18.05.2019
Globoder
3 : 0
Rasina
Modrica
Modrica
5 : 3
Čarapan
Kruševac
18.05.2019
Modrica
5 : 3
Čarapan
Jugovići
Jug Bogdanovac
6 : 0
Lepaja 2018
Lepaja
18.05.2019 17:00
Jugovići
6 : 0
Lepaja 2018
Mladost
Resnik
1 : 1
Jedinstvo
Mužinac
18.05.2019 17:00
Mladost
1 : 1
Jedinstvo
Napredak
Jošanica
3 : 2
Rtanj
Vrmdža
18.05.2019 17:00
Napredak
3 : 2
Rtanj
Maršić
Maršić
4 : 3
Bratstvo 1975
Erdeč
18.05.2019 17:00
Maršić
4 : 3
Bratstvo 1975
Aluminjum
Niš
3 : 0
Jasenovik 2018
Jasenovik
18.05.2019 17:00
Aluminjum
3 : 0
Jasenovik 2018
Taskovići
Taskovići
1 : 3
Pobeda
Rusna
18.05.2019 17:00
Taskovići
1 : 3
Pobeda
Mladost 2013
Jazovnik
3 : 0
Skupljen 2013
Skupljen
18.05.2019 17:30
Mladost 2013
3 : 0
Skupljen 2013
Sparta
Kaona
4 : 1
Torpedo
Lojanice
18.05.2019 17:30
Sparta
4 : 1
Torpedo
Radnik
Davidovac
2 : 2
Napredak
Svojnovo
18.05.2019 17:00
Radnik
2 : 2
Napredak
Magnohrom
Kraljevo
0 : 0
Sloga Obrva
Obrva
18.05.2019 17:30
Magnohrom
0 : 0
Sloga Obrva
Milakovac 2018
Milakovac
2 : 0
Stara Čaršija
Kraljevo
18.05.2019 17:30
Milakovac 2018
2 : 0
Stara Čaršija
Budućnost
Samaila
2 : 3
Mladost 1981
Štulac
18.05.2019 17:30
Budućnost
2 : 3
Mladost 1981
Jedinstvo 2017
Tutin
3 : 1
Koštam Polje
Delimeđe
18.05.2019 14:00
Jedinstvo 2017
3 : 1
Koštam Polje
Gornje Krajince
Gornje Krajince
1 : 2
Navalin
Navalin
18.05.2019 17:00
Gornje Krajince
1 : 2
Navalin
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
3 : 0
Atletiko
Donja Jajina
18.05.2019 17:00
Mladost (DL)
3 : 0
Atletiko
ŠFU Derbi 2016
Vlase
7 : 2
Napredak
Bogojevce
18.05.2019 17:00
ŠFU Derbi 2016
7 : 2
Napredak
Napredak
Uzveće
3 : 0
Mladost (O)
Očage
18.05.2019 17:00
Napredak
3 : 0
Mladost (O)
Mladi radnik
Junkovac
4 : 4
20. Oktobar
Trbušnica
18.05.2019 17:30
Mladi radnik
4 : 4
20. Oktobar
Trnava
Trnava
5 : 0
Mladost
Bukovče
18.05.2019 18:00
Trnava
5 : 0
Mladost
Sport
Bezdan
4 : 5
Lider
Odžaci
18.05.2019 17:00
Sport
4 : 5
Lider
SU Stanišić 1920
Stanišić
2 : 0
Jedinstvo Lemeš
Svetozar Miletić
18.05.2019 17:00
SU Stanišić 1920
2 : 0
Jedinstvo Lemeš
Soko
Krvije
4 : 2
Burovac
Burovac
18.05.2019 16:30
Soko
4 : 2
Burovac
Radnik
Pankovo
3 : 0
Dobrnje
Dobrnje
18.05.2019 16:30
Radnik
3 : 0
Dobrnje
Dragoš
Oreškovica
0 : 3
Krilaš
Ćovdin
18.05.2019 16:30
Dragoš
0 : 3
Krilaš
Zabrđe 1936
Zabrđe
2 : 1
Vukan
Ždrelo
18.05.2019 16:30
Zabrđe 1936
2 : 1
Vukan
Borac
Ljuljaci
7 : 1
Mladost
Pretoke
18.05.2019 16:30
Borac
7 : 1
Mladost
Grivac
Grivac
1 : 2
Kruševica 1980
Kneževac
18.05.2019 16:30
Grivac
1 : 2
Kruševica 1980
Kotlenik (G)
Guncati
2 : 4
Čestin
Čestin
18.05.2019 16:30
Kotlenik (G)
2 : 4
Čestin
Naša Krajina
Kupinik
3 : 0
Crvena zvezda
Novi Kozjak
18.05.2019 17:00
Naša Krajina
3 : 0
Crvena zvezda
Graničar
Miletićevo
5 : 2
Mladost
Velika Greda
18.05.2019 17:00
Graničar
5 : 2
Mladost
Mladost (G)
Gradilište
1 : 6
Mladost (DB)
Donja Borina
18.05.2019 17:00
Mladost (G)
1 : 6
Mladost (DB)
TE Gučevo
Trbušnica
6 : 0
Granit
Radalj
18.05.2019 17:00
TE Gučevo
6 : 0
Granit
Studenac
Gornja Koviljača
7 : 1
Sloga
Korenita
18.05.2019 17:00
Studenac
7 : 1
Sloga
Budućnost
Milatovac (Žagubica)
3 : 2
Mladost
Krupaja
18.05.2019 17:00
Budućnost
3 : 2
Mladost
Pobeda 1953
Osanica
0 : 1
Borac
Vukovac
18.05.2019 17:00
Pobeda 1953
0 : 1
Borac
Kumane
Kumane
1 : 4
Mirko Tomić
Tribrode
18.05.2019 17:00
Kumane
1 : 4
Mirko Tomić
Mladost (CK)
Crni kao
2 : 1
Napredak (MK)
Malo Krčmare
18.05.2019 17:00
Mladost (CK)
2 : 1
Napredak (MK)
Obilić
Mrmoš
18.05.2019
16:00
Župski biseri
Lacisled
18.05.2019 16:00
Obilić
:
Župski biseri
Deportivo Alavés
Vitoria-Gasteiz
2 : 1
Girona
Girona
18.05.2019 20:45
Deportivo Alavés
2 : 1
Girona
Celta de Vigo
Vigo
2 : 2
Rayo Vallecano
Madrid
18.05.2019 20:45
Celta de Vigo
2 : 2
Rayo Vallecano
Espanyol
Barcelona
2 : 0
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
18.05.2019 16:15
Espanyol
2 : 0
Real Sociedad
Getafe
Getafe (Madrid)
2 : 2
Villarreal
Villarreal
18.05.2019 16:15
Getafe
2 : 2
Villarreal
Huesca
Huesca
2 : 1
Leganés
Leganés
18.05.2019 20:45
Huesca
2 : 1
Leganés
Sevilla
Sevilla
2 : 0
Athletic Club
Bilbao
18.05.2019 16:15
Sevilla
2 : 0
Athletic Club
Levante
Valencia
2 : 2
Atlético Madrid
Madrid
18.05.2019 13:00
Levante
2 : 2
Atlético Madrid
Real Valladolid
Valladolid
0 : 2
Valencia
Valencia
18.05.2019 16:15
Real Valladolid
0 : 2
Valencia
Bayern
München
5 : 1
Eintracht
Frankfurt am Main
18.05.2019 15:30
Bayern
5 : 1
Eintracht
Schalke 04
Gelsenkirchen
0 : 0
Stuttgart
Stuttgart
18.05.2019 15:30
Schalke 04
0 : 0
Stuttgart
Borussia Mönchengladbach
Mönchengladbach
0 : 2
Borussia Dortmund
Dortmund
18.05.2019 15:30
Borussia Mönchengladbach
0 : 2
Borussia Dortmund
Hertha BSC
Berlin
1 : 5
Bayer Leverkusen
Leverkusen
18.05.2019 15:30
Hertha BSC
1 : 5
Bayer Leverkusen
Werder
Bremen
2 : 1
RB Leipzig
Leipzig
18.05.2019 15:30
Werder
2 : 1
RB Leipzig
Freiburg
Freiburg im Breisgau
5 : 1
Nürnberg
Nürnberg
18.05.2019 15:30
Freiburg
5 : 1
Nürnberg
Mainz 05
Mainz
4 : 2
Hoffenheim
Sinsheim
18.05.2019 15:30
Mainz 05
4 : 2
Hoffenheim
Wolfsburg
Wolfsburg
8 : 1
Augsburg
Augsburg
18.05.2019 15:30
Wolfsburg
8 : 1
Augsburg
Fortuna
Düsseldorf
2 : 1
Hannover 96
Hannover
18.05.2019 15:30
Fortuna
2 : 1
Hannover 96
Genoa
Genova
1 : 1
Cagliari
Cagliari
18.05.2019 18:00
Genoa
1 : 1
Cagliari
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
0 : 0
Roma
Roma
18.05.2019 20:30
Sassuolo
0 : 0
Roma
Udinese
Udine
3 : 2
SPAL
Ferrara
18.05.2019 15:00
Udinese
3 : 2
SPAL
Bordeaux
Bordeaux
0 : 1
Reims
Reims
18.05.2019 21:00
Bordeaux
0 : 1
Reims
Guingamp
Guingamp
2 : 2
Nîmes
Nîmes
18.05.2019 21:00
Guingamp
2 : 2
Nîmes
Lille
Villeneuve d'Ascq
5 : 0
Angers
Angers
18.05.2019 21:00
Lille
5 : 0
Angers
Olympique Lyonnais
Lyon
4 : 0
Caen
Caen
18.05.2019 21:00
Olympique Lyonnais
4 : 0
Caen
Monaco
Monaco
2 : 0
Amiens SC
Amiens
18.05.2019 21:00
Monaco
2 : 0
Amiens SC
Montpellier
Montpellier
1 : 1
Nantes
Nantes
18.05.2019 21:00
Montpellier
1 : 1
Nantes
PSG
Paris
4 : 0
Dijon
Dijon
18.05.2019 21:00
PSG
4 : 0
Dijon
Saint-Étienne
Saint-Ètienne
3 : 0
Nice
Nice
18.05.2019 21:00
Saint-Étienne
3 : 0
Nice
Strasbourg
Strasbourg
0 : 2
Rennes
Rennes
18.05.2019 21:00
Strasbourg
0 : 2
Rennes
Toulouse
Toulouse
2 : 5
Olympique Marseille
Marseille
18.05.2019 21:00
Toulouse
2 : 5
Olympique Marseille
Spartak
Subotica
5 : 1
Sloga
Zemun
18.05.2019 11:00
Spartak
5 : 1
Sloga
Mačva
Šabac
2 : 3
Radnički 2012
Niš
18.05.2019 17:00
Mačva
2 : 3
Radnički 2012
Rad
Beograd
5 : 1
Polet
Sivac
18.05.2019 17:00
Rad
5 : 1
Polet
Spartak 2
Subotica
5 : 2
Moskva
Novi Sad
18.05.2019
Spartak 2
5 : 2
Moskva
Banat
Vrsac
1 : 11
Stajicevo
Stajicevo
18.05.2019
Banat
1 : 11
Stajicevo
Voždovac
Beograd
2 : 1
Radnički (N)
Niš
18.05.2019 14:00
Voždovac
2 : 1
Radnički (N)
Čukarički
Beograd
1 : 0
Dinamo (P)
Pančevo
18.05.2019 13:30
Čukarički
1 : 0
Dinamo (P)
Inđija
Inđija
0 : 3
Vojvodina
Novi Sad
18.05.2019 11:00
Inđija
0 : 3
Vojvodina
Crvena Zvezda
Beograd
3 : 0
BASK
Beograd
18.05.2019 16:00
Crvena Zvezda
3 : 0
BASK
Trajal
Kruševac
3 : 1
Jedinstvo
Ub
18.05.2019 12:00
Trajal
3 : 1
Jedinstvo
Partizan
Beograd
4 : 2
Internacional
Beograd
18.05.2019 14:00
Partizan
4 : 2
Internacional
TSC
Bačka Topola
3 : 0
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
18.05.2019 10:00
TSC
3 : 0
Radnički (SM)
Radnički 1912
Sombor
8 : 0
Bratstvo 1946
Prigrevica
18.05.2019 10:00
Radnički 1912
8 : 0
Bratstvo 1946
Krila Krajine
Bačka Palanka
3 : 0
Polet (K)
Karavukovo
18.05.2019 10:00
Krila Krajine
3 : 0
Polet (K)
Crvena Zastava
Obrenovac
5 : 1
Strelac
Mislodjin
18.05.2019 11:00
Crvena Zastava
5 : 1
Strelac
Polet
Grabovac
7 : 1
Budućnost
Zvečka
18.05.2019 11:00
Polet
7 : 1
Budućnost
Rvati
Obrenovac
3 : 0
Jedinstvo
Dren
18.05.2019 13:00
Rvati
3 : 0
Jedinstvo
Voždovac
Beograd
3 : 0
Real Niš
Niš
18.05.2019 17:00
Voždovac
3 : 0
Real Niš
Čukarički
Beograd
0 : 1
Teleoptik
Zemun
18.05.2019 16:00
Čukarički
0 : 1
Teleoptik
Brodarac
Beograd
5 : 1
OFK Beograd
Beograd
18.05.2019 10:00
Brodarac
5 : 1
OFK Beograd
Sloboda
Užice
1 : 2
Vojvodina
Novi Sad
18.05.2019 14:00
Sloboda
1 : 2
Vojvodina
TSC
Bačka Topola
2 : 2
Spartak
Subotica
18.05.2019 12:00
TSC
2 : 2
Spartak
Borac (NS)
Novi Sad
3 : 1
Radnički (S)
Sombor
18.05.2019 12:00
Borac (NS)
3 : 1
Radnički (S)
Provo
Provo
1 : 1
Šabac
Šabac
18.05.2019 17:00
Provo
1 : 1
Šabac
Rađevac
Krupanj
8 : 1
Mladost
Dračić
18.05.2019 17:00
Rađevac
8 : 1
Mladost
Železničar
Lajkovac
8 : 0
Jadar 07
Loznica
18.05.2019 17:00
Železničar
8 : 0
Jadar 07
Slavija
Novi Sad
2 : 5
Petar Puača
Novi Sad
18.05.2019 12:00
Slavija
2 : 5
Petar Puača
RFK N.S. 1921
Novi Sad
1 : 3
Vojvodina
Novi Sad
18.05.2019 12:00
RFK N.S. 1921
1 : 3
Vojvodina
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
0 : 1
OFK Banat
Vršac
18.05.2019 12:00
Sloga (BNS)
0 : 1
OFK Banat
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
4 : 4
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
18.05.2019 12:00
Radnički (SM)
4 : 4
Podrinje
Cer
Jadranska Lešnica
0 : 3
Mladost
Donji Dobrić
18.05.2019 14:00
Cer
0 : 3
Mladost
Podrinje
Lozničko Polje
5 : 1
Radnički Stobex
Klupci
18.05.2019
Podrinje
5 : 1
Radnički Stobex
Rudar
Brasina
3 : 2
Gučevo 1929
Banja Koviljača
18.05.2019 17:00
Rudar
3 : 2
Gučevo 1929
Drina
Ljubovija
3 : 4
Borac
Lešnica
18.05.2019 17:00
Drina
3 : 4
Borac
Loznica B
Loznica
1 : 2
Sloga
Lipnički Šor
18.05.2019 15:00
Loznica B
1 : 2
Sloga
Budućnost
Zvečka
1 : 10
Zvezda
Konatice
18.05.2019 10:00
Budućnost
1 : 10
Zvezda
OFK Beograd MK
Beograd
9 : 0
O11 MK
Beograd
18.05.2019 13:00
OFK Beograd MK
9 : 0
O11 MK
Zemun MK
Zemun
5 : 0
Lokomotiva MK
Beograd
18.05.2019 13:30
Zemun MK
5 : 0
Lokomotiva MK
Kikinda 1909
Kikinda
1 : 2
Proleter 2006
Zrenjanin
18.05.2019 09:00
Kikinda 1909
1 : 2
Proleter 2006
Inđija
Inđija
3 : 4
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
18.05.2019 14:00
Inđija
3 : 4
Jedinstvo (SP)
Index
Novi Sad
0 : 7
Vojvodina
Novi Sad
18.05.2019 10:00
Index
0 : 7
Vojvodina
RFK N.S. 1921
Novi Sad
1 : 2
Petrika
Novi Sad
18.05.2019 10:00
RFK N.S. 1921
1 : 2
Petrika
Apolon 4
Kragujevac
1 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
18.05.2019
Apolon 4
1 : 0
Šumadija 1903
Pazar Juniors
Novi Pazar
3 : 1
Bubamara
Kraljevo
18.05.2019
Pazar Juniors
3 : 1
Bubamara
Radnički 1923
Kragujevac
3 : 0
Mokra Gora
Zubin Potok
18.05.2019
Radnički 1923
3 : 0
Mokra Gora
Novi Pazar
Novi Pazar
0 : 2
Apolon
Kraljevo
18.05.2019
Novi Pazar
0 : 2
Apolon
Kiker
Kraljevo
4 : 0
Bane
Raška
18.05.2019
Kiker
4 : 0
Bane
OFK AS 2003
Novi Pazar
1 : 1
Kosmet
Leposavić
18.05.2019
OFK AS 2003
1 : 1
Kosmet
Jošanica
Novi Pazar
0 : 8
Sport Klub 99
Novi Pazar
18.05.2019
Jošanica
0 : 8
Sport Klub 99
Borac 1932
Ralja
0 : 6
Mladi radnik 1940
Radinac
18.05.2019 16:30
Borac 1932
0 : 6
Mladi radnik 1940
Radnički 1905
Bajmok
2 : 5
Bajša
Bajša
18.05.2019 10:00
Radnički 1905
2 : 5
Bajša
Vinogradar
Hajdukovo
4 : 1
Preporod
Novi Žednik
18.05.2019 17:30
Vinogradar
4 : 1
Preporod
Obilić
Novi Kneževac
4 : 0
Bačka 1901
Subotica
18.05.2019 10:00
Obilić
4 : 0
Bačka 1901
Spartak
Subotica
18 : 0
Đurđin
Đurđin
18.05.2019 09:30
Spartak
18 : 0
Đurđin
Spartak
Subotica
2 : 1
CFK
Vrbas
18.05.2019 10:00
Spartak
2 : 1
CFK
Sloga
Ratari
2 : 10
Duboko
Mala Mostanica
18.05.2019 10:00
Sloga
2 : 10
Duboko
Sinđelić
Beograd
4 : 3
Kolubara
Lazarevac
18.05.2019 16:00
Sinđelić
4 : 3
Kolubara
OLE
Zemun
6 : 0
BASK
Beograd
18.05.2019 16:30
OLE
6 : 0
BASK
Rakovica
Beograd
8 : 1
Milutinac
Beograd
18.05.2019 09:00
Rakovica
8 : 1
Milutinac
Novi Beograd
Novi Beograd
3 : 0
Bežanija
Beograd
18.05.2019 13:30
Novi Beograd
3 : 0
Bežanija
OFK Zabrežje
Obrenovac
5 : 1
Jedinstvo
Surcin
18.05.2019 10:00
OFK Zabrežje
5 : 1
Jedinstvo
Senta
Senta
5 : 1
Sloga
Ostojićevo
18.05.2019
Senta
5 : 1
Sloga
Požarevac
Požarevac
1 : 5
Karađordje
Topola
18.05.2019 12:30
Požarevac
1 : 5
Karađordje
Krstarica
Prokuplje
5 : 0
Majdanpek
Majdanpek
18.05.2019
Krstarica
5 : 0
Majdanpek
Lavice Dubočica
Leskovac
6 : 0
Levač
Rekovac
18.05.2019
Lavice Dubočica
6 : 0
Levač
Napredak junior 2018
Kruševac
2 : 0
Jedinstvo 2014
Pirot
18.05.2019
Napredak junior 2018
2 : 0
Jedinstvo 2014
Kolibri
Kuršumlija
1 : 3
Radnički 2012
Niš
18.05.2019
Kolibri
1 : 3
Radnički 2012
Preševo
Preševo
5 : 1
Morava
Žitkovac
18.05.2019
Preševo
5 : 1
Morava
Vučice
Vučje
2 : 1
Rosulja 2014
Vlasotince
18.05.2019
Vučice
2 : 1
Rosulja 2014
Nova Kolonija
Kovin
0 : 3
TSC
Kanjiža
18.05.2019
Nova Kolonija
0 : 3
TSC
Spartak
Subotica
8 : 0
Banat
Vršac
18.05.2019
Spartak
8 : 0
Banat
Mladost
Srbobran
2 : 1
Polet
Sivac
18.05.2019
Mladost
2 : 1
Polet
Inđija
Inđija
18.05.2019
Vojvodina
Novi Sad
18.05.2019
Inđija
:
Vojvodina
Stajićevo 2017
Stajićevo
18.05.2019
Voja Gačić
Pančevo
18.05.2019
Stajićevo 2017
:
Voja Gačić
Vinogradar
Hajdukovo
1 : 2
Spartak '06
Subotica
18.05.2019 15:30
Vinogradar
1 : 2
Spartak '06
Čantavir
Čantavir
0 : 8
TSC
Bačka Topola
18.05.2019 10:00
Čantavir
0 : 8
TSC
Olimpik
Beograd
10 : 0
Sinđelić
Ugrinovci
18.05.2019 09:00
Olimpik
10 : 0
Sinđelić
Šumadinac
Bečmen
2 : 1
Milutinac
Zemun
18.05.2019 16:00
Šumadinac
2 : 1
Milutinac
Jedinstvo
Surčin
0 : 3
IMT
Beograd
18.05.2019 15:00
Jedinstvo
0 : 3
IMT

Košarka

Borac
Čačak
59 : 73
FMP
Železnik
18.05.2019 19:00
Borac
59 : 73
FMP
OKK Beograd
Beograd
88 : 92
Dunav
Stari Banovci
18.05.2019 16:30
OKK Beograd
88 : 92
Dunav
Crvena zvezda MTS
Beograd
83 : 57
Zlatibor
Čajetina
18.05.2019 17:00
Crvena zvezda MTS
83 : 57
Zlatibor
Tamiš
Pančevo
62 : 88
Partizan NIS
Beograd
18.05.2019 19:00
Tamiš
62 : 88
Partizan NIS

Rukomet

Metaloplastika
Šabac
38 : 28
Novi Pazar
Novi Pazar
18.05.2019 18:30
Metaloplastika
38 : 28
Novi Pazar
Železničar 1949
Niš
28 : 25
Vojvodina
Novi Sad
18.05.2019 18:00
Železničar 1949
28 : 25
Vojvodina
Šamot 65
Arenđelovac
29 : 23
Kikinda Grindex
Kikinda
18.05.2019 19:00
Šamot 65
29 : 23
Kikinda Grindex
Mokra Gora
Zubin Potok
34 : 21
Sloga
Požega
18.05.2019 19:00
Mokra Gora
34 : 21
Sloga
Radnički 1964
Kragujevac
30 : 25
Bela Palanka
Bela Palanka
18.05.2019 18:00
Radnički 1964
30 : 25
Bela Palanka
Zlatar
Nova Varoš
33 : 38
Dubočica 54
Leskovac
18.05.2019 18:00
Zlatar
33 : 38
Dubočica 54
Kuršumlija
Kuršumlija
48 : 19
Pobednik
Prijepolje
18.05.2019 16:00
Kuršumlija
48 : 19
Pobednik
Hajduk Veljko
Negotin
24 : 23
Priboj
Priboj
18.05.2019 19:00
Hajduk Veljko
24 : 23
Priboj
Topličanin
Prokuplje
26 : 17
Vranje 1957
Vranje
18.05.2019 18:00
Topličanin
26 : 17
Vranje 1957
SC Voždovac 2012
Beograd
36 : 28
Loznica
Loznica
18.05.2019 20:00
SC Voždovac 2012
36 : 28
Loznica
Jugović
Kać
27 : 26
Lavovi BP
Bačka Palanka
18.05.2019 19:00
Jugović
27 : 26
Lavovi BP
Crvenka
Crvenka
32 : 35
Morava
Velika Plana
18.05.2019 18:00
Crvenka
32 : 35
Morava
Nova Pazova 1957
Nova Pazova
27 : 22
Mladost TSK
Bački Jarak
18.05.2019 17:30
Nova Pazova 1957
27 : 22
Mladost TSK
Novi Beograd
Beograd
32 : 35
Smederevo
Smederevo
18.05.2019 17:30
Novi Beograd
32 : 35
Smederevo
Radnički
Ćuprija
32 : 26
Zaječar 1949
Zaječar
18.05.2019 19:00
Radnički
32 : 26
Zaječar 1949
Potisje Pleteks
Ada
38 : 29
Dalmatinac
Riđica
18.05.2019 17:00
Potisje Pleteks
38 : 29
Dalmatinac
Naftagas
Elemir
26 : 35
Somborelektro
Sombor
18.05.2019 17:00
Naftagas
26 : 35
Somborelektro
Kljajićevo
Kljajićevo
20 : 30
Sombor
Sombor
18.05.2019 17:00
Kljajićevo
20 : 30
Sombor
Rusin
Ruski Krstur
21 : 24
Obilić
Novi Kneževac
18.05.2019 19:30
Rusin
21 : 24
Obilić
Borac
Bački Gračac
26 : 31
Grafičar
Bezdan
18.05.2019 18:00
Borac
26 : 31
Grafičar
Zrenjanin
Zrenjanin
42 : 16
Dolovo 2
Dolovo
18.05.2019 16:00
Zrenjanin
42 : 16
Dolovo 2
Zrenjanin
Zrenjanin
47 : 19
Vladimirovac
Vladimirovac
18.05.2019 18:00
Zrenjanin
47 : 19
Vladimirovac
Radnički (JT)
Jaša Tomić
51 : 6
Dolovo 2
Dolovo
18.05.2019 19:00
Radnički (JT)
51 : 6
Dolovo 2
Hercegovac
Gajdobra
36 : 29
Ruma
Ruma
18.05.2019 12:00
Hercegovac
36 : 29
Ruma
Beočin 1959
Beočin
32 : 61
Titel
Titel
18.05.2019 20:00
Beočin 1959
32 : 61
Titel
Junior
Beograd
24 : 24
Voždovac 1955
Beograd
18.05.2019 16:00
Junior
24 : 24
Voždovac 1955
Sloga
Petrovac na Mlavi
29 : 27
Topličanin
Prokuplje
18.05.2019 18:00
Sloga
29 : 27
Topličanin
Pirot
Pirot
30 : 24
Pančevo
Pančevo
18.05.2019 18:00
Pirot
30 : 24
Pančevo
Spartak
Debeljača
23 : 19
Laki
Crvenka
18.05.2019 19:00
Spartak
23 : 19
Laki
Prijepolje
Prijepolje
26 : 25
Metalac AD
Gornji Milanovac
18.05.2019 13:00
Prijepolje
26 : 25
Metalac AD
Radnički
Obrenovac
29 : 29
Beograd
Beograd
18.05.2019 16:00
Radnički
29 : 29
Beograd
Metalac 2015
Valjevo
21 : 24
Medicinar 2
Šabac
18.05.2019 19:00
Metalac 2015
21 : 24
Medicinar 2
Vranje
Vranje
26 : 27
Jagodina 2
Jagodina
18.05.2019 17:00
Vranje
26 : 27
Jagodina 2
Vlasotince
Vlasotince
14 : 31
Radan
Lebane
18.05.2019 19:00
Vlasotince
14 : 31
Radan
Đerdap
Kladovo
32 : 27
Radnički
Svilajnac
18.05.2019 19:00
Đerdap
32 : 27
Radnički
Žitorađa
Žitorađa
29 : 26
Hajduk Veljko
Negotin
18.05.2019 19:30
Žitorađa
29 : 26
Hajduk Veljko
Partizan
Iđoš
29 : 26
Senta
Senta
18.05.2019 18:00
Partizan
29 : 26
Senta
Petrovaradin
Petrovaradin
39 : 14
Vojvodina 2
Novi Sad
18.05.2019 19:00
Petrovaradin
39 : 14
Vojvodina 2
Apatin
Apatin
32 : 10
Sonta
Sonta
18.05.2019 16:00
Apatin
32 : 10
Sonta
Srem
Sremska Mitrovica
31 : 22
Deronje
Deronje
18.05.2019 14:00
Srem
31 : 22
Deronje

Vaterpolo

Partizan
Beograd
8 : 7
Šabac
Šabac
18.05.2019 18:30
Partizan
8 : 7
Šabac
KVK Radnički
Kragujevac
7 : 8
BVK Crvena zvezda
Beograd
18.05.2019 20:30
KVK Radnički
7 : 8
BVK Crvena zvezda
Senta
Senta
10 : 12
Taš 2000
Beograd
18.05.2019
Senta
10 : 12
Taš 2000
Vojvodina
Novi Sad
3 : 12
Palilula
Beograd
18.05.2019
Vojvodina
3 : 12
Palilula
Vračar
Beograd
0 : 48
Crvena zvezda
Beograd
18.05.2019
Vračar
0 : 48
Crvena zvezda

Futsal

Nova Pazova
Nova Pazova
0 : 5
Novi Pazar
Novi Pazar
18.05.2019 20:00
Nova Pazova
0 : 5
Novi Pazar
0:1
Ekonomac
Kragujevac
6 : 0
Srpska
Beograd
18.05.2019 20:30
Ekonomac
6 : 0
Srpska
1:0
Radnički 2010
Niš
5 : 2
Požarevac
Požarevac
18.05.2019 15:30
Radnički 2010
5 : 2
Požarevac
2:1