19.05
16:30
Dunav
Cement
1
0
|
19.05.2019 16:30 | Dunav | 1 : 0 | Cement |
19.05
17:00
Drina
Sloga (PŽ)
1
1
|
19.05.2019 17:00 | Drina | 1 : 1 | Sloga (PŽ) | |||||
19.05
11:00
Polet (LJ)
Sloga 33
0
2
|
19.05.2019 11:00 | Polet (LJ) | 0 : 2 | Sloga 33 | |||||
19.05
17:00
Proleter Mihajlovac
Mladi radnik 1926
0
0
|
19.05.2019 17:00 | Proleter Mihajlovac | 0 : 0 | Mladi radnik 1926 | |||||
19.05
17:00
Jošanica
Jedinstvo (Ub)
0
5
|
19.05.2019 17:00 | Jošanica | 0 : 5 | Jedinstvo (Ub) |
19.05
11:00
SFS Borac
Pukovac
6
0
|
19.05.2019 11:00 | SFS Borac | 6 : 0 | Pukovac | |||||
19.05
17:00
Budućnost
Zaplanjac
4
1
|
19.05.2019 17:00 | Budućnost | 4 : 1 | Zaplanjac | |||||
19.05
17:00
Radnički (P)
Car Konstantin
1
3
|
19.05.2019 17:00 | Radnički (P) | 1 : 3 | Car Konstantin | |||||
19.05
17:00
Temnić 1924
Radan
2
1
|
19.05.2019 17:00 | Temnić 1924 | 2 : 1 | Radan |
19.05
16:30
Stepojevac Vaga
Radnički (NB)
3
2
|
19.05.2019 16:30 | Stepojevac Vaga | 3 : 2 | Radnički (NB) | |||||
19.05
11:00
Prva Iskra
BASK
1
1
|
19.05.2019 11:00 | Prva Iskra | 1 : 1 | BASK | |||||
19.05
16:30
Zvezdara
IMT
1
1
|
19.05.2019 16:30 | Zvezdara | 1 : 1 | IMT | |||||
19.05
16:30
Crvena Zvezda
Grafičar
1
2
|
19.05.2019 16:30 | Crvena Zvezda | 1 : 2 | Grafičar |
19.05
16:30
ŽAK
Radnički (K)
6
1
|
19.05.2019 16:30 | ŽAK | 6 : 1 | Radnički (K) |
19.05
16:30
Hajduk (Č)
Sloga (E)
0
6
|
19.05.2019 16:30 | Hajduk (Č) | 0 : 6 | Sloga (E) | |||||
19.05
16:30
Tatra
Jugović
4
2
|
19.05.2019 16:30 | Tatra | 4 : 2 | Jugović | |||||
19.05
16:30
Jedinstvo (SP)
Podrinje
1
0
|
19.05.2019 16:30 | Jedinstvo (SP) | 1 : 0 | Podrinje | |||||
19.05
16:30
Sremac Vojka
LSK Laćarak
4
0
|
19.05.2019 16:30 | Sremac Vojka | 4 : 0 | LSK Laćarak | |||||
19.05
16:30
Hajduk (B)
Sloga (T)
1
2
|
19.05.2019 16:30 | Hajduk (B) | 1 : 2 | Sloga (T) |
19.05
16:30
Tekstilac
Sloga (Č)
1
0
|
19.05.2019 16:30 | Tekstilac | 1 : 0 | Sloga (Č) | |||||
19.05
16:30
Tisa
Radnički 1912
0
2
|
19.05.2019 16:30 | Tisa | 0 : 2 | Radnički 1912 | |||||
19.05
16:30
Budućnost
OFK Vrbas
1
0
|
19.05.2019 16:30 | Budućnost | 1 : 0 | OFK Vrbas |
19.05
17:00
Novi Pazar 1928
Gruža
4
3
|
19.05.2019 17:00 | Novi Pazar 1928 | 4 : 3 | Gruža | |||||
19.05
17:00
Bane 1931
Goč
3
0
|
19.05.2019 17:00 | Bane 1931 | 3 : 0 | Goč | |||||
19.05
17:00
Karađorđe
Trepča
1
0
|
19.05.2019 17:00 | Karađorđe | 1 : 0 | Trepča | |||||
19.05
17:00
Šumadija (T)
Real
3
0
|
19.05.2019 17:00 | Šumadija (T) | 3 : 0 | Real |
19.05
17:00
Petar Dobrnjac
OFK Napredak
3
2
|
19.05.2019 17:00 | Petar Dobrnjac | 3 : 2 | OFK Napredak | |||||
19.05
17:00
OFK Aranđelovac 1979
Udarnik
3
1
|
19.05.2019 17:00 | OFK Aranđelovac 1979 | 3 : 1 | Udarnik | |||||
19.05
17:00
Morava
Partizan 1945
4
0
|
19.05.2019 17:00 | Morava | 4 : 0 | Partizan 1945 | |||||
19.05
17:00
Rudar
RSK
2
1
|
19.05.2019 17:00 | Rudar | 2 : 1 | RSK |
19.05
17:00
Borac
Železničar
0
1
|
19.05.2019 17:00 | Borac | 0 : 1 | Železničar | |||||
19.05
17:00
Radnički Stobeks
Vrelo Sport
2
0
|
19.05.2019 17:00 | Radnički Stobeks | 2 : 0 | Vrelo Sport | |||||
19.05
17:00
Radjevac
OFK Osečina
4
0
|
19.05.2019 17:00 | Radjevac | 4 : 0 | OFK Osečina | |||||
19.05
17:00
OFK Divci
Brezovica
0
3
|
19.05.2019 17:00 | OFK Divci | 0 : 3 | Brezovica |
19.05
17:00
Polimlje
Jedinstvo Putevi
2
0
|
19.05.2019 17:00 | Polimlje | 2 : 0 | Jedinstvo Putevi | |||||
19.05
17:00
Prijevor
Zlatar
1
1
|
19.05.2019 17:00 | Prijevor | 1 : 1 | Zlatar | |||||
19.05
17:00
LFK Mladost
Orlovac
2
1
|
19.05.2019 17:00 | LFK Mladost | 2 : 1 | Orlovac | |||||
19.05
17:00
Polet (T)
Takovo
1
4
|
19.05.2019 17:00 | Polet (T) | 1 : 4 | Takovo |
19.05
17:00
Mladost (M)
Morava
5
0
|
19.05.2019 17:00 | Mladost (M) | 5 : 0 | Morava | |||||
19.05
17:00
Vranjska Banja
Jedinstvo (P)
2
3
|
19.05.2019 17:00 | Vranjska Banja | 2 : 3 | Jedinstvo (P) | |||||
19.05
17:00
OFK Niš
Vlasina
1
3
|
19.05.2019 17:00 | OFK Niš | 1 : 3 | Vlasina | |||||
19.05
11:00
Tanasko Rajić
Pčinja
1
2
|
19.05.2019 11:00 | Tanasko Rajić | 1 : 2 | Pčinja | |||||
19.05
17:00
Mladost (B)
Balkanski
2
6
|
19.05.2019 17:00 | Mladost (B) | 2 : 6 | Balkanski | |||||
19.05
17:00
Jablanica
OFK Brzi Brod
1
2
|
19.05.2019 17:00 | Jablanica | 1 : 2 | OFK Brzi Brod |
19.05
17:00
Jedinstvo (M)
Sloga
3
1
|
19.05.2019 17:00 | Jedinstvo (M) | 3 : 1 | Sloga | |||||
19.05
17:00
Napredak (D)
Levač
1
1
|
19.05.2019 17:00 | Napredak (D) | 1 : 1 | Levač | |||||
19.05
17:00
Žitorađa
OFK Lugomir
3
4
|
19.05.2019 17:00 | Žitorađa | 3 : 4 | OFK Lugomir | |||||
19.05
17:00
Juhor
Rembas
2
3
|
19.05.2019 17:00 | Juhor | 2 : 3 | Rembas | |||||
19.05
17:00
Jastrebac (B)
OFK Kosanica
1
0
|
19.05.2019 17:00 | Jastrebac (B) | 1 : 0 | OFK Kosanica | |||||
19.05
17:00
Bošnjane
Dragocvet
1
1
|
19.05.2019 17:00 | Bošnjane | 1 : 1 | Dragocvet | |||||
19.05
17:00
Jastrebac (VŠ)
Morava 1918
0
1
|
19.05.2019 17:00 | Jastrebac (VŠ) | 0 : 1 | Morava 1918 |
19.05
17:00
Naša krila 1936
Majdanpek
4
1
|
19.05.2019 17:00 | Naša krila 1936 | 4 : 1 | Majdanpek | |||||
19.05
17:00
Timočanin
Moravica
2
0
|
19.05.2019 17:00 | Timočanin | 2 : 0 | Moravica | |||||
19.05
17:00
Rudar Alpos
Đerdap
3
2
|
19.05.2019 17:00 | Rudar Alpos | 3 : 2 | Đerdap | |||||
19.05
17:00
Hajduk Veljko
Bukovik
2
0
|
19.05.2019 17:00 | Hajduk Veljko | 2 : 0 | Bukovik | |||||
19.05
17:00
Orljane
Kablovi
1
2
|
19.05.2019 17:00 | Orljane | 1 : 2 | Kablovi |
19.05
10:00
Borac
Torlak
0
2
|
19.05.2019 10:00 | Borac | 0 : 2 | Torlak | |||||
19.05
16:30
Budućnost
TEK Sloga
1
1
|
19.05.2019 16:30 | Budućnost | 1 : 1 | TEK Sloga | |||||
19.05
16:30
Sremčica
Leštane
0
1
|
19.05.2019 16:30 | Sremčica | 0 : 1 | Leštane | |||||
19.05
16:30
BSK Baćevac
Sopot
5
2
|
19.05.2019 16:30 | BSK Baćevac | 5 : 2 | Sopot | |||||
19.05
16:30
Komgrap
Studenski Grad
2
4
|
19.05.2019 16:30 | Komgrap | 2 : 4 | Studenski Grad |
19.05
17:00
Vojvodina
Crvena zvezda (VS)
0
2
|
19.05.2019 17:00 | Vojvodina | 0 : 2 | Crvena zvezda (VS) | |||||
19.05
17:00
Mladost (BD)
Crvena Zvezda (RS)
3
2
|
19.05.2019 17:00 | Mladost (BD) | 3 : 2 | Crvena Zvezda (RS) | |||||
19.05
17:00
2. Oktobar
Mladost (L)
4
2
|
19.05.2019 17:00 | 2. Oktobar | 4 : 2 | Mladost (L) | |||||
19.05
17:00
Banat
Radnički 1911
2
2
|
19.05.2019 17:00 | Banat | 2 : 2 | Radnički 1911 | |||||
19.05
17:00
Rusanda
Naftagas
1
3
|
19.05.2019 17:00 | Rusanda | 1 : 3 | Naftagas | |||||
19.05
17:00
Lehel
Omladinac FAM
2
3
|
19.05.2019 17:00 | Lehel | 2 : 3 | Omladinac FAM |
19.05
17:00
Hercegovac
Vojvodina (T)
2
0
|
19.05.2019 17:00 | Hercegovac | 2 : 0 | Vojvodina (T) | |||||
19.05
17:00
Kulpin
Rusin
4
1
|
19.05.2019 17:00 | Kulpin | 4 : 1 | Rusin | |||||
19.05
17:00
Polet (S)
Krila Krajine
3
0
|
19.05.2019 17:00 | Polet (S) | 3 : 0 | Krila Krajine | |||||
19.05
17:00
Kula
Radnički 1918
0
0
|
19.05.2019 17:00 | Kula | 0 : 0 | Radnički 1918 | |||||
19.05
17:00
OFK Odžaci
Budućnost (P)
0
2
|
19.05.2019 17:00 | OFK Odžaci | 0 : 2 | Budućnost (P) | |||||
19.05
17:00
Stari Grad
Tvrđava
2
0
|
19.05.2019 17:00 | Stari Grad | 2 : 0 | Tvrđava | |||||
19.05
17:00
Borac 46
Slavija
3
2
|
19.05.2019 17:00 | Borac 46 | 3 : 2 | Slavija |
19.05
17:00
Borac (K)
Borac (M)
2
1
|
19.05.2019 17:00 | Borac (K) | 2 : 1 | Borac (M) | |||||
19.05
17:00
Budućnost
Napredak
3
2
|
19.05.2019 17:00 | Budućnost | 3 : 2 | Napredak | |||||
19.05
17:00
Jadran
Ljukovo
3
1
|
19.05.2019 17:00 | Jadran | 3 : 1 | Ljukovo | |||||
19.05
17:00
Polet (NK)
Sloven
1
2
|
19.05.2019 17:00 | Polet (NK) | 1 : 2 | Sloven | |||||
19.05
17:00
Kupinovo
Sloboda (DT)
0
6
|
19.05.2019 17:00 | Kupinovo | 0 : 6 | Sloboda (DT) | |||||
19.05
17:00
Železničar
Graničar 1924
5
2
|
19.05.2019 17:00 | Železničar | 5 : 2 | Graničar 1924 |
19.05
17:00
Lokomotiva
Mladi rudar 1954
2
0
|
19.05.2019 17:00 | Lokomotiva | 2 : 0 | Mladi rudar 1954 | |||||
19.05
17:00
Mladost MG
ŽSK
5
2
|
19.05.2019 17:00 | Mladost MG | 5 : 2 | ŽSK | |||||
19.05
13:00
Šumadinac (N)
Prvi srpski ustanak
0
2
|
19.05.2019 13:00 | Šumadinac (N) | 0 : 2 | Prvi srpski ustanak | |||||
19.05
17:00
Junkovac
Sloga Bat 1924
0
4
|
19.05.2019 17:00 | Junkovac | 0 : 4 | Sloga Bat 1924 | |||||
19.05
17:00
BSK
Plaskovac
3
2
|
19.05.2019 17:00 | BSK | 3 : 2 | Plaskovac | |||||
19.05
17:00
Banja
Vinča
2
1
|
19.05.2019 17:00 | Banja | 2 : 1 | Vinča | |||||
19.05
17:00
Borac
Trnava
3
1
|
19.05.2019 17:00 | Borac | 3 : 1 | Trnava |
19.05
17:00
OFK Sirig
Index
2
0
|
19.05.2019 17:00 | OFK Sirig | 2 : 0 | Index | |||||
19.05
17:00
Jedinstvo
TSK
5
1
|
19.05.2019 17:00 | Jedinstvo | 5 : 1 | TSK | |||||
19.05
17:00
Bačka
Mladost
0
4
|
19.05.2019 17:00 | Bačka | 0 : 4 | Mladost | |||||
19.05
17:00
Miletić
ŽSK
3
10
|
19.05.2019 17:00 | Miletić | 3 : 10 | ŽSK |
19.05
17:00
Jadran
Sloga
4
1
|
19.05.2019 17:00 | Jadran | 4 : 1 | Sloga | |||||
19.05
17:00
Vojvodina
Proleter (Nj)
6
0
|
19.05.2019 17:00 | Vojvodina | 6 : 0 | Proleter (Nj) | |||||
19.05
17:00
Senta
Panonija IM Topola
5
2
|
19.05.2019 17:00 | Senta | 5 : 2 | Panonija IM Topola | |||||
19.05
17:00
Đurđin
Napredak
0
1
|
19.05.2019 17:00 | Đurđin | 0 : 1 | Napredak | |||||
19.05
17:00
Vinogradar
Iskra
1
2
|
19.05.2019 17:00 | Vinogradar | 1 : 2 | Iskra | |||||
19.05
17:00
Preporod
Radnički 1905
2
1
|
19.05.2019 17:00 | Preporod | 2 : 1 | Radnički 1905 |
19.05
17:00
Bratstvo
Javor
3
2
|
19.05.2019 17:00 | Bratstvo | 3 : 2 | Javor | |||||
19.05
17:00
OFK Bratstvo
Mladost (S)
10
1
|
19.05.2019 17:00 | OFK Bratstvo | 10 : 1 | Mladost (S) | |||||
19.05
17:00
Partizan
Resavac
3
1
|
19.05.2019 17:00 | Partizan | 3 : 1 | Resavac | |||||
19.05
17:00
Juhor
OFK Batinac
3
2
|
19.05.2019 17:00 | Juhor | 3 : 2 | OFK Batinac | |||||
19.05
17:00
Mladost (D)
Omladinac
3
2
|
19.05.2019 17:00 | Mladost (D) | 3 : 2 | Omladinac | |||||
19.05
17:00
Mladost (K)
Napredak
6
2
|
19.05.2019 17:00 | Mladost (K) | 6 : 2 | Napredak | |||||
19.05
17:00
Kolare
Kušiljevo
4
2
|
19.05.2019 17:00 | Kolare | 4 : 2 | Kušiljevo |
19.05
16:30
Crvenka
Šumadinac
2
3
|
19.05.2019 16:30 | Crvenka | 2 : 3 | Šumadinac | |||||
19.05
16:30
Institut
Sinđelić
1
1
|
19.05.2019 16:30 | Institut | 1 : 1 | Sinđelić | |||||
19.05
16:30
Zmaj
PKB Kovilovo
1
0
|
19.05.2019 16:30 | Zmaj | 1 : 0 | PKB Kovilovo | |||||
19.05
16:30
Balkan Mirijevo
Dunav
0
1
|
19.05.2019 16:30 | Balkan Mirijevo | 0 : 1 | Dunav | |||||
19.05
16:30
Borac (P)
Poštar Zvezdara
3
1
|
19.05.2019 16:30 | Borac (P) | 3 : 1 | Poštar Zvezdara |
19.05
16:30
Budućnost
Mladost (C)
1
4
|
19.05.2019 16:30 | Budućnost | 1 : 4 | Mladost (C) | |||||
19.05
16:30
Borac
Radnički
2
1
|
19.05.2019 16:30 | Borac | 2 : 1 | Radnički | |||||
19.05
16:30
Zabrežje
Mladost (B)
3
1
|
19.05.2019 16:30 | Zabrežje | 3 : 1 | Mladost (B) | |||||
19.05
16:30
Duboko
Lisović
1
0
|
19.05.2019 16:30 | Duboko | 1 : 0 | Lisović | |||||
19.05
16:30
Rušanj
Šumadija
1
8
|
19.05.2019 16:30 | Rušanj | 1 : 8 | Šumadija |
19.05
16:30
Rabrovac
Kosmaj
2
1
|
19.05.2019 16:30 | Rabrovac | 2 : 1 | Kosmaj | |||||
19.05
16:30
Kovačevac
Vinča
0
3
|
19.05.2019 16:30 | Kovačevac | 0 : 3 | Vinča | |||||
19.05
16:30
Kosmajac
Ropočevo
2
0
|
19.05.2019 16:30 | Kosmajac | 2 : 0 | Ropočevo | |||||
19.05
16:30
Boleč
Vrčin
0
2
|
19.05.2019 16:30 | Boleč | 0 : 2 | Vrčin | |||||
19.05
10:00
Selo Mladenovac
Šumadija
0
1
|
19.05.2019 10:00 | Selo Mladenovac | 0 : 1 | Šumadija | |||||
19.05
16:30
Pudarci
Dunavac
3
1
|
19.05.2019 16:30 | Pudarci | 3 : 1 | Dunavac |
19.05
16:30
Mladost
Backovac Junajted
2
0
|
19.05.2019 16:30 | Mladost | 2 : 0 | Backovac Junajted | |||||
19.05
16:30
Spartak
Rudar
0
4
|
19.05.2019 16:30 | Spartak | 0 : 4 | Rudar | |||||
19.05
11:00
Rakova
Lunjevica
2
7
|
19.05.2019 11:00 | Rakova | 2 : 7 | Lunjevica | |||||
19.05
16:30
Zadrugar
Ovčar
2
0
|
19.05.2019 16:30 | Zadrugar | 2 : 0 | Ovčar | |||||
19.05
16:30
Jedinstvo (P)
Slatina
3
1
|
19.05.2019 16:30 | Jedinstvo (P) | 3 : 1 | Slatina | |||||
19.05
16:30
Ozrem
Jedinstvo (K)
5
3
|
19.05.2019 16:30 | Ozrem | 5 : 3 | Jedinstvo (K) | |||||
19.05
16:30
Napredak
Jedinstvo (GG)
0
3
|
19.05.2019 16:30 | Napredak | 0 : 3 | Jedinstvo (GG) |
19.05
17:30
Budućnost
Ibar
1
2
|
19.05.2019 17:30 | Budućnost | 1 : 2 | Ibar | |||||
19.05
17:30
Mataruge
Proleter
3
2
|
19.05.2019 17:30 | Mataruge | 3 : 2 | Proleter | |||||
19.05
17:30
Kraljevo Hajduk
Ribnica
0
0
|
19.05.2019 17:30 | Kraljevo Hajduk | 0 : 0 | Ribnica | |||||
19.05
17:30
Gruža
Granit
0
0
|
19.05.2019 17:30 | Gruža | 0 : 0 | Granit | |||||
19.05
17:30
Lasta
Popovići Vrnjci
1
1
|
19.05.2019 17:30 | Lasta | 1 : 1 | Popovići Vrnjci | |||||
19.05
17:30
Napredak
Omladinac
2
3
|
19.05.2019 17:30 | Napredak | 2 : 3 | Omladinac |
19.05
17:00
Sloga (Ć)
Čitluk
4
0
|
19.05.2019 17:00 | Sloga (Ć) | 4 : 0 | Čitluk | |||||
19.05
17:00
Mladost (DK)
Poljoprivrednik
5
1
|
19.05.2019 17:00 | Mladost (DK) | 5 : 1 | Poljoprivrednik | |||||
19.05
17:00
Kupci
Šanac
5
1
|
19.05.2019 17:00 | Kupci | 5 : 1 | Šanac | |||||
19.05
17:00
Meševo
Varvarin
3
1
|
19.05.2019 17:00 | Meševo | 3 : 1 | Varvarin | |||||
19.05
17:00
FUD
Ribnik
3
0
|
19.05.2019 17:00 | FUD | 3 : 0 | Ribnik | |||||
19.05
17:00
Vinogradar
Donji Kopaonik
5
1
|
19.05.2019 17:00 | Vinogradar | 5 : 1 | Donji Kopaonik |
19.05
17:30
Jedinstvo (MZ)
Mladi Borac
1
2
|
19.05.2019 17:30 | Jedinstvo (MZ) | 1 : 2 | Mladi Borac | |||||
19.05
15:00
Jedinstvo (ŠT)
Jevremovac
3
0
|
19.05.2019 15:00 | Jedinstvo (ŠT) | 3 : 0 | Jevremovac | |||||
19.05
17:30
Karađorđe
Jedinstvo 1945 (VL)
3
0
|
19.05.2019 17:30 | Karađorđe | 3 : 0 | Jedinstvo 1945 (VL) | |||||
19.05
17:30
Hajduk Stanko
Duško
1
2
|
19.05.2019 17:30 | Hajduk Stanko | 1 : 2 | Duško | |||||
19.05
17:30
Cer
Dušan Silni
3
0
|
19.05.2019 17:30 | Cer | 3 : 0 | Dušan Silni | |||||
19.05
17:30
Sloga (LŠ)
Podrinje
4
3
|
19.05.2019 17:30 | Sloga (LŠ) | 4 : 3 | Podrinje |
19.05
17:00
Jedinstvo (V)
Jugoslavija
2
3
|
19.05.2019 17:00 | Jedinstvo (V) | 2 : 3 | Jugoslavija | |||||
19.05
17:00
Borac (St)
Dunav
6
0
|
19.05.2019 17:00 | Borac (St) | 6 : 0 | Dunav | |||||
19.05
17:00
Partizan (G)
Radnički (B)
0
2
|
19.05.2019 17:00 | Partizan (G) | 0 : 2 | Radnički (B) | |||||
19.05
17:00
Potporanj
Strela
1
0
|
19.05.2019 17:00 | Potporanj | 1 : 0 | Strela | |||||
19.05
17:00
Sloga (BNS)
Vulturul
2
1
|
19.05.2019 17:00 | Sloga (BNS) | 2 : 1 | Vulturul | |||||
19.05
17:00
Polet
Dolina
0
0
|
19.05.2019 17:00 | Polet | 0 : 0 | Dolina | |||||
19.05
17:00
Crvena zvezda
Vojvodina (S)
6
0
|
19.05.2019 17:00 | Crvena zvezda | 6 : 0 | Vojvodina (S) |
19.05
17:00
Borac (K)
Obilić
1
2
|
19.05.2019 17:00 | Borac (K) | 1 : 2 | Obilić | |||||
19.05
17:00
Borac (Ž)
Jedinstvo (Lj)
5
1
|
19.05.2019 17:00 | Borac (Ž) | 5 : 1 | Jedinstvo (Lj) | |||||
19.05
17:00
Omladinac (Š)
Đerdap
5
0
|
19.05.2019 17:00 | Omladinac (Š) | 5 : 0 | Đerdap | |||||
19.05
17:00
Pomoravlje
Železničar
3
4
|
19.05.2019 17:00 | Pomoravlje | 3 : 4 | Železničar | |||||
19.05
17:00
Rudar (K)
Makce
13
1
|
19.05.2019 17:00 | Rudar (K) | 13 : 1 | Makce |
19.05
17:00
Moravac
Sloga
2
3
|
19.05.2019 17:00 | Moravac | 2 : 3 | Sloga | |||||
19.05
17:00
Elid
Padina
5
1
|
19.05.2019 17:00 | Elid | 5 : 1 | Padina | |||||
19.05
17:00
Zemljoradnik
Radnički 1947
8
0
|
19.05.2019 17:00 | Zemljoradnik | 8 : 0 | Radnički 1947 | |||||
19.05
17:00
Crvena zvezda
Radnički 1924
0
5
|
19.05.2019 17:00 | Crvena zvezda | 0 : 5 | Radnički 1924 | |||||
19.05
17:00
Palilula
Rasovača
2
6
|
19.05.2019 17:00 | Palilula | 2 : 6 | Rasovača | |||||
19.05
17:00
Naisus 1977
Moravac
2
0
|
19.05.2019 17:00 | Naisus 1977 | 2 : 0 | Moravac |
19.05
Osipaonica
Sloga (M)
3
1
|
19.05.2019 | Osipaonica | 3 : 1 | Sloga (M) | |||||
19.05
SASK
Pobeda
1
2
|
19.05.2019 | SASK | 1 : 2 | Pobeda | |||||
19.05
Cerovac
Železničar Kusadak
1
2
|
19.05.2019 | Cerovac | 1 : 2 | Železničar Kusadak | |||||
19.05
Sloboda
Sloga (L)
3
0
|
19.05.2019 | Sloboda | 3 : 0 | Sloga (L) | |||||
19.05
Crvena zvezda
Proleter 1947
0
0
|
19.05.2019 | Crvena zvezda | 0 : 0 | Proleter 1947 | |||||
19.05
Bresje Superior
Plana
5
4
|
19.05.2019 | Bresje Superior | 5 : 4 | Plana |
19.05
17:00
Radnički (K)
Branik
0
1
|
19.05.2019 17:00 | Radnički (K) | 0 : 1 | Branik | |||||
19.05
11:00
Ključ
Sloga
2
0
|
19.05.2019 11:00 | Ključ | 2 : 0 | Sloga | |||||
19.05
17:00
Blizna
Polom
1
0
|
19.05.2019 17:00 | Blizna | 1 : 0 | Polom |
19.05
17:00
Sovljak
ZSK
5
4
|
19.05.2019 17:00 | Sovljak | 5 : 4 | ZSK | |||||
19.05
17:00
Tvrdojevac
OFK Jabučje
0
1
|
19.05.2019 17:00 | Tvrdojevac | 0 : 1 | OFK Jabučje | |||||
19.05
17:00
Tulari
Radnik
1
1
|
19.05.2019 17:00 | Tulari | 1 : 1 | Radnik | |||||
19.05
17:00
Tešnjar
Mladost
1
3
|
19.05.2019 17:00 | Tešnjar | 1 : 3 | Mladost | |||||
19.05
17:00
Kolubara 2
Banjani
2
0
|
19.05.2019 17:00 | Kolubara 2 | 2 : 0 | Banjani |
19.05
17:00
Srbija
Mladost (P)
3
3
|
19.05.2019 17:00 | Srbija | 3 : 3 | Mladost (P) | |||||
19.05
17:00
Budućnost
OFK Bagremar
0
0
|
19.05.2019 17:00 | Budućnost | 0 : 0 | OFK Bagremar | |||||
19.05
17:00
Slavija
Šumadija 1934
1
4
|
19.05.2019 17:00 | Slavija | 1 : 4 | Šumadija 1934 | |||||
19.05
17:00
Sloboda
21. oktobar
4
0
|
19.05.2019 17:00 | Sloboda | 4 : 0 | 21. oktobar | |||||
19.05
17:00
Borac (D)
Kutlovo
2
2
|
19.05.2019 17:00 | Borac (D) | 2 : 2 | Kutlovo | |||||
19.05
17:00
Jadran
Jedinstvo
1
9
|
19.05.2019 17:00 | Jadran | 1 : 9 | Jedinstvo | |||||
19.05
17:00
Korićani
Sloga (D)
4
0
|
19.05.2019 17:00 | Korićani | 4 : 0 | Sloga (D) | |||||
19.05
17:00
Pobeda 1926
Šumadinac (KG)
0
2
|
19.05.2019 17:00 | Pobeda 1926 | 0 : 2 | Šumadinac (KG) |
19.05
17:00
Lazarica
Lauš
3
3
|
19.05.2019 17:00 | Lazarica | 3 : 3 | Lauš | |||||
19.05
11:00
Ariljska rampa
Prvi partizan
2
0
|
19.05.2019 11:00 | Ariljska rampa | 2 : 0 | Prvi partizan | |||||
19.05
17:00
Polet
Ježevica
2
2
|
19.05.2019 17:00 | Polet | 2 : 2 | Ježevica | |||||
19.05
17:00
Jasen
Sečica
2
0
|
19.05.2019 17:00 | Jasen | 2 : 0 | Sečica | |||||
19.05
17:00
Višesava
Crnokosa
0
2
|
19.05.2019 17:00 | Višesava | 0 : 2 | Crnokosa | |||||
19.05
17:00
Perućac
Jedinstvo
2
1
|
19.05.2019 17:00 | Perućac | 2 : 1 | Jedinstvo |
19.05
Jedinstvo (G)
Umac
4
0
|
19.05.2019 | Jedinstvo (G) | 4 : 0 | Umac | |||||
19.05
Kumarevo 65
Bobište
1
6
|
19.05.2019 | Kumarevo 65 | 1 : 6 | Bobište | |||||
19.05
OFK Morava
Čekmin
2
1
|
19.05.2019 | OFK Morava | 2 : 1 | Čekmin | |||||
19.05
Polet
Progres
0
1
|
19.05.2019 | Polet | 0 : 1 | Progres | |||||
19.05
Vučje
OFK Brza
0
0
|
19.05.2019 | Vučje | 0 : 0 | OFK Brza | |||||
19.05
Šumadija
Mladost 1959
4
3
|
19.05.2019 | Šumadija | 4 : 3 | Mladost 1959 | |||||
19.05
Železničar
Zloćudovo
3
0
|
19.05.2019 | Železničar | 3 : 0 | Zloćudovo | |||||
19.05
Sloga
Mladi borac
1
4
|
19.05.2019 | Sloga | 1 : 4 | Mladi borac |
19.05
17:00
OFK Rtanj
Trebič
5
4
|
19.05.2019 17:00 | OFK Rtanj | 5 : 4 | Trebič | |||||
19.05
17:00
Radnički 1946
Osnić
6
2
|
19.05.2019 17:00 | Radnički 1946 | 6 : 2 | Osnić | |||||
19.05
17:00
Bučje Podvis
Graničar
4
2
|
19.05.2019 17:00 | Bučje Podvis | 4 : 2 | Graničar | |||||
19.05
17:00
Omladinac
OFK 019
3
4
|
19.05.2019 17:00 | Omladinac | 3 : 4 | OFK 019 | |||||
19.05
17:00
Malinik
OFK Knjaz
5
1
|
19.05.2019 17:00 | Malinik | 5 : 1 | OFK Knjaz | |||||
19.05
17:00
Sloga (M)
Ozren
2
2
|
19.05.2019 17:00 | Sloga (M) | 2 : 2 | Ozren |
19.05
16:30
Mladost
Rajko Mitić
0
2
|
19.05.2019 16:30 | Mladost | 0 : 2 | Rajko Mitić | |||||
19.05
16:30
Borac
Dragoš
0
2
|
19.05.2019 16:30 | Borac | 0 : 2 | Dragoš |
19.05
17:00
Vulkan 1963
Jedinstvo (GM)
2
3
|
19.05.2019 17:00 | Vulkan 1963 | 2 : 3 | Jedinstvo (GM) | |||||
19.05
17:00
Proleter
Stevan Nešticki
2
0
|
19.05.2019 17:00 | Proleter | 2 : 0 | Stevan Nešticki | |||||
19.05
11:00
Rudar
Omladinac (GK)
3
2
|
19.05.2019 11:00 | Rudar | 3 : 2 | Omladinac (GK) | |||||
19.05
17:00
Morava
Sloboda
2
1
|
19.05.2019 17:00 | Morava | 2 : 1 | Sloboda | |||||
19.05
17:00
Čegar 2013
Mladost (DK)
3
2
|
19.05.2019 17:00 | Čegar 2013 | 3 : 2 | Mladost (DK) | |||||
19.05
17:00
Vrtište
Crvena zastava
3
4
|
19.05.2019 17:00 | Vrtište | 3 : 4 | Crvena zastava | |||||
19.05
17:00
Mladost (L)
Palilulac
3
1
|
19.05.2019 17:00 | Mladost (L) | 3 : 1 | Palilulac |
19.05
Levosoje
Lugina
0
0
|
19.05.2019 | Levosoje | 0 : 0 | Lugina | |||||
19.05
Vihor
Trešnjevka
3
0
|
19.05.2019 | Vihor | 3 : 0 | Trešnjevka |
19.05
16:00
Ropotovo
Mineralac
12
2
|
19.05.2019 16:00 | Ropotovo | 12 : 2 | Mineralac | |||||
19.05
16:00
Moravac
Oskar
4
2
|
19.05.2019 16:00 | Moravac | 4 : 2 | Oskar | |||||
19.05
14:00
Rudar
Glama
1
13
|
19.05.2019 14:00 | Rudar | 1 : 13 | Glama |
19.05
17:00
Čučuge
Joševa
1
0
|
19.05.2019 17:00 | Čučuge | 1 : 0 | Joševa | |||||
19.05
11:00
Polet (DL)
Šarbane
3
4
|
19.05.2019 11:00 | Polet (DL) | 3 : 4 | Šarbane | |||||
19.05
17:00
Vrelo
Polet (T)
2
1
|
19.05.2019 17:00 | Vrelo | 2 : 1 | Polet (T) | |||||
19.05
17:00
Gunjevac
OFK Paljuvi
0
3
|
19.05.2019 17:00 | Gunjevac | 0 : 3 | OFK Paljuvi | |||||
19.05
17:00
Pambukovica
Crvena Jabuka
4
0
|
19.05.2019 17:00 | Pambukovica | 4 : 0 | Crvena Jabuka | |||||
19.05
17:00
Dimitrije Tucović
Mladost
6
0
|
19.05.2019 17:00 | Dimitrije Tucović | 6 : 0 | Mladost |
19.05
17:30
Jedinstvo
Sloga
5
1
|
19.05.2019 17:30 | Jedinstvo | 5 : 1 | Sloga | |||||
19.05
17:30
Skela
Krtinska
1
1
|
19.05.2019 17:30 | Skela | 1 : 1 | Krtinska | |||||
19.05
17:30
Pobednik
Rvati
1
3
|
19.05.2019 17:30 | Pobednik | 1 : 3 | Rvati |
19.05
17:00
Čenej
Borac
3
1
|
19.05.2019 17:00 | Čenej | 3 : 1 | Borac | |||||
19.05
17:00
Obilić
Titel
1
3
|
19.05.2019 17:00 | Obilić | 1 : 3 | Titel | |||||
19.05
17:00
Bačka
Vinogradar
2
2
|
19.05.2019 17:00 | Bačka | 2 : 2 | Vinogradar | |||||
19.05
17:00
Dinamo
Železničar
0
2
|
19.05.2019 17:00 | Dinamo | 0 : 2 | Železničar |
19.05
17:00
Janošik
Borac (VG)
1
5
|
19.05.2019 17:00 | Janošik | 1 : 5 | Borac (VG) | |||||
19.05
17:00
Vinogradar
Borac (VS)
2
0
|
19.05.2019 17:00 | Vinogradar | 2 : 0 | Borac (VS) | |||||
19.05
17:00
Ratar
Dobrica
3
0
|
19.05.2019 17:00 | Ratar | 3 : 0 | Dobrica | |||||
19.05
17:00
Budućnost (A)
Partizan (K)
6
2
|
19.05.2019 17:00 | Budućnost (A) | 6 : 2 | Partizan (K) | |||||
19.05
17:00
Hajdučica
Vojvodina (CC)
2
0
|
19.05.2019 17:00 | Hajdučica | 2 : 0 | Vojvodina (CC) | |||||
19.05
17:00
Karaš (K)
Karaš (J)
1
1
|
19.05.2019 17:00 | Karaš (K) | 1 : 1 | Karaš (J) | |||||
19.05
17:00
Sloga (M)
Ševac
0
2
|
19.05.2019 17:00 | Sloga (M) | 0 : 2 | Ševac |
19.05
17:00
Rubin
Kamenorezac 76
1
0
|
19.05.2019 17:00 | Rubin | 1 : 0 | Kamenorezac 76 | |||||
19.05
17:00
Beli Orlovi
Sloga (L)
3
2
|
19.05.2019 17:00 | Beli Orlovi | 3 : 2 | Sloga (L) | |||||
19.05
17:00
Polet 57
Sloga (D)
2
0
|
19.05.2019 17:00 | Polet 57 | 2 : 0 | Sloga (D) | |||||
19.05
17:00
Omladinac
Gradina
6
5
|
19.05.2019 17:00 | Omladinac | 6 : 5 | Gradina | |||||
19.05
17:00
Mladost
14. Oktobar
3
0
|
19.05.2019 17:00 | Mladost | 3 : 0 | 14. Oktobar |
19.05
17:00
Blagotin
Vinorača
0
2
|
19.05.2019 17:00 | Blagotin | 0 : 2 | Vinorača | |||||
19.05
17:00
Osaonica
Sloga
1
3
|
19.05.2019 17:00 | Osaonica | 1 : 3 | Sloga | |||||
19.05
17:00
Vinogradar
Partizan
0
1
|
19.05.2019 17:00 | Vinogradar | 0 : 1 | Partizan | |||||
19.05
17:00
Šantarovac
Ursule
2
2
|
19.05.2019 17:00 | Šantarovac | 2 : 2 | Ursule | |||||
19.05
17:00
Mladost (T)
Jedinstvo (D)
1
0
|
19.05.2019 17:00 | Mladost (T) | 1 : 0 | Jedinstvo (D) |
19.05
17:00
Moravac 2015
Napredak
11
0
|
19.05.2019 17:00 | Moravac 2015 | 11 : 0 | Napredak | |||||
19.05
17:00
Radnički
15. Avgust 1950
6
0
|
19.05.2019 17:00 | Radnički | 6 : 0 | 15. Avgust 1950 | |||||
19.05
17:00
Pomoravlje
Borac 1805
3
0
|
19.05.2019 17:00 | Pomoravlje | 3 : 0 | Borac 1805 | |||||
19.05
17:00
Budućnost
Omladinski
3
0
|
19.05.2019 17:00 | Budućnost | 3 : 0 | Omladinski |
19.05
17:00
Polet
Žabari
1
1
|
19.05.2019 17:00 | Polet | 1 : 1 | Žabari | |||||
19.05
17:00
Mladost (VK)
Stari drugari
1
6
|
19.05.2019 17:00 | Mladost (VK) | 1 : 6 | Stari drugari | |||||
19.05
11:00
Jadar 2013
Popadić
3
2
|
19.05.2019 11:00 | Jadar 2013 | 3 : 2 | Popadić | |||||
19.05
17:00
Milenko Pavlović
Mladost (L)
2
1
|
19.05.2019 17:00 | Milenko Pavlović | 2 : 1 | Mladost (L) | |||||
19.05
17:00
Komanice
Borac
4
1
|
19.05.2019 17:00 | Komanice | 4 : 1 | Borac | |||||
19.05
17:00
Rakac Stave
Lukavac
3
3
|
19.05.2019 17:00 | Rakac Stave | 3 : 3 | Lukavac | |||||
19.05
17:00
Rajac
Junior Novo Naselje
0
1
|
19.05.2019 17:00 | Rajac | 0 : 1 | Junior Novo Naselje |
19.05
16:00
Šećeranac Ada
13. Maj
3
5
|
19.05.2019 16:00 | Šećeranac Ada | 3 : 5 | 13. Maj | |||||
19.05
16:30
Novi Beograd
Posavac Tišma
1
1
|
19.05.2019 16:30 | Novi Beograd | 1 : 1 | Posavac Tišma | |||||
19.05
11:00
Mladi Proleter
011
0
2
|
19.05.2019 11:00 | Mladi Proleter | 0 : 2 | 011 | |||||
19.05
16:30
Busije
Dedinje
3
0
|
19.05.2019 16:30 | Busije | 3 : 0 | Dedinje | |||||
19.05
18:00
Rekreativo 011
Umka
0
3
|
19.05.2019 18:00 | Rekreativo 011 | 0 : 3 | Umka | |||||
19.05
18:00
Sparta Železnik
Penjarol
7
0
|
19.05.2019 18:00 | Sparta Železnik | 7 : 0 | Penjarol |
19.05
16:30
Siti Sport Klub
Lepušnica
5
1
|
19.05.2019 16:30 | Siti Sport Klub | 5 : 1 | Lepušnica | |||||
19.05
10:00
PKB Padinska Skela
Poštar
1
1
|
19.05.2019 10:00 | PKB Padinska Skela | 1 : 1 | Poštar | |||||
19.05
16:30
Minel
Sveti Stefan
2
0
|
19.05.2019 16:30 | Minel | 2 : 0 | Sveti Stefan | |||||
19.05
16:30
Zuce
Pionir
1
0
|
19.05.2019 16:30 | Zuce | 1 : 0 | Pionir |
19.05
17:00
Obilić 1993
Mladost
4
1
|
19.05.2019 17:00 | Obilić 1993 | 4 : 1 | Mladost | |||||
19.05
17:00
Šumar
Mitros
1
4
|
19.05.2019 17:00 | Šumar | 1 : 4 | Mitros | |||||
19.05
10:00
Fruška Gora
Fruškogorac
3
1
|
19.05.2019 10:00 | Fruška Gora | 3 : 1 | Fruškogorac | |||||
19.05
17:00
OFK Bikić
OFK Zeka Buljubaša
0
1
|
19.05.2019 17:00 | OFK Bikić | 0 : 1 | OFK Zeka Buljubaša | |||||
19.05
17:00
Krušedol
Graničar
0
1
|
19.05.2019 17:00 | Krušedol | 0 : 1 | Graničar | |||||
19.05
17:00
Hajduk
Sloga (V)
1
0
|
19.05.2019 17:00 | Hajduk | 1 : 0 | Sloga (V) | |||||
19.05
17:00
Napredak
Donji Srem 2015
2
3
|
19.05.2019 17:00 | Napredak | 2 : 3 | Donji Srem 2015 | |||||
19.05
17:00
BSK
Sloga (Č)
3
0
|
19.05.2019 17:00 | BSK | 3 : 0 | Sloga (Č) |
19.05
13:30
Stojnik
Rudar 2012
3
0
|
19.05.2019 13:30 | Stojnik | 3 : 0 | Rudar 2012 | |||||
19.05
12:30
Mladost (MI)
Nemenikuće
7
3
|
19.05.2019 12:30 | Mladost (MI) | 7 : 3 | Nemenikuće | |||||
19.05
16:30
Djurinci
Popović
6
0
|
19.05.2019 16:30 | Djurinci | 6 : 0 | Popović | |||||
19.05
13:00
Vojvoda
Mladost (G)
3
0
|
19.05.2019 13:00 | Vojvoda | 3 : 0 | Mladost (G) | |||||
19.05
11:00
OFK Rogača
Vis
2
2
|
19.05.2019 11:00 | OFK Rogača | 2 : 2 | Vis | |||||
19.05
16:30
OFK Slatina
Sibnica
3
2
|
19.05.2019 16:30 | OFK Slatina | 3 : 2 | Sibnica |
19.05
17:30
Partizan
Jedinstvo (D)
2
5
|
19.05.2019 17:30 | Partizan | 2 : 5 | Jedinstvo (D) | |||||
19.05
17:30
Borac (A)
Mlada krila
1
4
|
19.05.2019 17:30 | Borac (A) | 1 : 4 | Mlada krila | |||||
19.05
17:30
Lazac
Jovo Kursula
1
2
|
19.05.2019 17:30 | Lazac | 1 : 2 | Jovo Kursula | |||||
19.05
17:30
Tavnik
Borac (V)
4
0
|
19.05.2019 17:30 | Tavnik | 4 : 0 | Borac (V) | |||||
19.05
17:30
Mineral 2015
Mladost
0
1
|
19.05.2019 17:30 | Mineral 2015 | 0 : 1 | Mladost |
19.05
17:00
Mladi radnik
Omladinac-Šumadinac
1
1
|
19.05.2019 17:00 | Mladi radnik | 1 : 1 | Omladinac-Šumadinac | |||||
19.05
17:00
Udarnik Trska 1947
Karađorđe 2013 (Viš)
4
3
|
19.05.2019 17:00 | Udarnik Trska 1947 | 4 : 3 | Karađorđe 2013 (Viš) | |||||
19.05
17:00
Badnjevac
Partizan
2
1
|
19.05.2019 17:00 | Badnjevac | 2 : 1 | Partizan |
19.05
16:30
Guncate
Veliki Borak
4
3
|
19.05.2019 16:30 | Guncate | 4 : 3 | Veliki Borak | |||||
19.05
16:30
Barajevo
Velika Mostanica
1
3
|
19.05.2019 16:30 | Barajevo | 1 : 3 | Velika Mostanica |
19.05
17:00
Terekves
Roham
1
1
|
19.05.2019 17:00 | Terekves | 1 : 1 | Roham | |||||
19.05
17:00
Napredak (BT)
Napredak (Č)
7
4
|
19.05.2019 17:00 | Napredak (BT) | 7 : 4 | Napredak (Č) | |||||
19.05
17:00
1.Oktobar
Vojvodina
3
1
|
19.05.2019 17:00 | 1.Oktobar | 3 : 1 | Vojvodina | |||||
19.05
17:00
Proleter
Jedinstvo
1
3
|
19.05.2019 17:00 | Proleter | 1 : 3 | Jedinstvo | |||||
19.05
17:00
Bega
Omladinac
2
2
|
19.05.2019 17:00 | Bega | 2 : 2 | Omladinac |
19.05
17:30
Mladost
Velika Reka
1
3
|
19.05.2019 17:30 | Mladost | 1 : 3 | Velika Reka | |||||
19.05
17:30
Prva Iskra
Borac
2
0
|
19.05.2019 17:30 | Prva Iskra | 2 : 0 | Borac | |||||
19.05
17:30
7. Juli
Jadar 1961 (GD)
1
2
|
19.05.2019 17:30 | 7. Juli | 1 : 2 | Jadar 1961 (GD) | |||||
19.05
17:30
Milan Orlić
Azbukovica
4
0
|
19.05.2019 17:30 | Milan Orlić | 4 : 0 | Azbukovica | |||||
19.05
17:30
Jadar (ST)
Jedinstvo
0
3
|
19.05.2019 17:30 | Jadar (ST) | 0 : 3 | Jedinstvo | |||||
19.05
17:30
Antimon
Rudar
1
1
|
19.05.2019 17:30 | Antimon | 1 : 1 | Rudar | |||||
19.05
17:30
Sloga
Vidojevica
4
2
|
19.05.2019 17:30 | Sloga | 4 : 2 | Vidojevica |
19.05
17:00
Kopljari
Šamot
1
2
|
19.05.2019 17:00 | Kopljari | 1 : 2 | Šamot | |||||
19.05
17:00
Borac
Ranilović
2
0
|
19.05.2019 17:00 | Borac | 2 : 0 | Ranilović | |||||
19.05
17:00
Vrbica
Kralj Petar I
3
1
|
19.05.2019 17:00 | Vrbica | 3 : 1 | Kralj Petar I | |||||
19.05
11:00
Brezovac
Radoje Domanović
3
4
|
19.05.2019 11:00 | Brezovac | 3 : 4 | Radoje Domanović | |||||
19.05
17:00
Trešnjevica
Mladost (J)
0
2
|
19.05.2019 17:00 | Trešnjevica | 0 : 2 | Mladost (J) | |||||
19.05
17:00
Jasenica
Sloga
1
3
|
19.05.2019 17:00 | Jasenica | 1 : 3 | Sloga |
19.05
17:30
Radnik Sušica
Moravac
2
2
|
19.05.2019 17:30 | Radnik Sušica | 2 : 2 | Moravac | |||||
19.05
17:30
Milanovo
Todorovce
2
1
|
19.05.2019 17:30 | Milanovo | 2 : 1 | Todorovce | |||||
19.05
17:30
Plantaža
Bratstvo
2
4
|
19.05.2019 17:30 | Plantaža | 2 : 4 | Bratstvo | |||||
19.05
Gradac
BSK
1
2
|
19.05.2019 | Gradac | 1 : 2 | BSK | |||||
19.05
11:00
Lemind 1953
Marjan MB
5
1
|
19.05.2019 11:00 | Lemind 1953 | 5 : 1 | Marjan MB |
19.05
17:30
Majur
OFK Šabac
4
0
|
19.05.2019 17:30 | Majur | 4 : 0 | OFK Šabac | |||||
19.05
17:30
Napredak
Milicionar
1
0
|
19.05.2019 17:30 | Napredak | 1 : 0 | Milicionar | |||||
19.05
17:30
Drina
Premijer
5
0
|
19.05.2019 17:30 | Drina | 5 : 0 | Premijer | |||||
19.05
17:30
Budućnost 1929 (ZM)
Zadrugar
4
2
|
19.05.2019 17:30 | Budućnost 1929 (ZM) | 4 : 2 | Zadrugar |
19.05
17:30
Trešnjevka
Mladost
1
2
|
19.05.2019 17:30 | Trešnjevka | 1 : 2 | Mladost | |||||
19.05
17:30
Rankovac
Šipurske livade
3
0
|
19.05.2019 17:30 | Rankovac | 3 : 0 | Šipurske livade | |||||
19.05
17:30
Dobrava
Provo 2015
2
1
|
19.05.2019 17:30 | Dobrava | 2 : 1 | Provo 2015 | |||||
19.05
17:30
Vojvoda Stepa Stepanović
Sava
8
2
|
19.05.2019 17:30 | Vojvoda Stepa Stepanović | 8 : 2 | Sava | |||||
19.05
17:30
Pričinović
Radnički
1
3
|
19.05.2019 17:30 | Pričinović | 1 : 3 | Radnički | |||||
19.05
17:30
Sloga (KR)
Sloga (MA)
3
0
|
19.05.2019 17:30 | Sloga (KR) | 3 : 0 | Sloga (MA) |
19.05
17:00
Graničar
Jadran
1
1
|
19.05.2019 17:00 | Graničar | 1 : 1 | Jadran | |||||
19.05
17:00
Šampion
Tromedja
1
1
|
19.05.2019 17:00 | Šampion | 1 : 1 | Tromedja | |||||
19.05
17:00
Hajduk
Jedinstvo (M)
5
0
|
19.05.2019 17:00 | Hajduk | 5 : 0 | Jedinstvo (M) | |||||
19.05
17:00
Jedinstvo (SK)
Slavija
1
2
|
19.05.2019 17:00 | Jedinstvo (SK) | 1 : 2 | Slavija | |||||
19.05
17:00
Potisje
Tisa
5
0
|
19.05.2019 17:00 | Potisje | 5 : 0 | Tisa |
19.05
18:00
Bačka (D)
Slavija
6
0
|
19.05.2019 18:00 | Bačka (D) | 6 : 0 | Slavija | |||||
19.05
18:00
Maglić
Neštin
5
2
|
19.05.2019 18:00 | Maglić | 5 : 2 | Neštin | |||||
19.05
18:00
Sloga
Krivanj
0
4
|
19.05.2019 18:00 | Sloga | 0 : 4 | Krivanj | |||||
19.05
18:00
Budućnost
Naša Zvezda
2
1
|
19.05.2019 18:00 | Budućnost | 2 : 1 | Naša Zvezda |
19.05
17:00
Polet (V)
Vihor
2
5
|
19.05.2019 17:00 | Polet (V) | 2 : 5 | Vihor | |||||
19.05
17:00
Stig 1955
Mladost (B)
1
4
|
19.05.2019 17:00 | Stig 1955 | 1 : 4 | Mladost (B) | |||||
19.05
17:00
Polet (B)
Sirakovo
2
2
|
19.05.2019 17:00 | Polet (B) | 2 : 2 | Sirakovo | |||||
19.05
17:00
Sloga (M)
Žitkovica 2017
1
0
|
19.05.2019 17:00 | Sloga (M) | 1 : 0 | Žitkovica 2017 | |||||
19.05
17:00
Žika Marković Uča
Napredak (P)
2
2
|
19.05.2019 17:00 | Žika Marković Uča | 2 : 2 | Napredak (P) | |||||
19.05
17:00
Desine
Napredak 1934
1
0
|
19.05.2019 17:00 | Desine | 1 : 0 | Napredak 1934 | |||||
19.05
17:00
Sloga (L)
Dizel
2
1
|
19.05.2019 17:00 | Sloga (L) | 2 : 1 | Dizel |
19.05
17:00
Omladinac (B)
Sloga 1952
4
3
|
19.05.2019 17:00 | Omladinac (B) | 4 : 3 | Sloga 1952 | |||||
19.05
17:00
Integral
Jasenovac
2
1
|
19.05.2019 17:00 | Integral | 2 : 1 | Jasenovac | |||||
19.05
17:00
Jedinstvo (K)
Napredak 1936
1
1
|
19.05.2019 17:00 | Jedinstvo (K) | 1 : 1 | Napredak 1936 | |||||
19.05
17:00
Bata Bulić
Radnički (K)
3
2
|
19.05.2019 17:00 | Bata Bulić | 3 : 2 | Radnički (K) | |||||
19.05
17:00
Zadrugar (T)
BSK
1
2
|
19.05.2019 17:00 | Zadrugar (T) | 1 : 2 | BSK |
19.05
16:30
Tomislavci
Jedinstvo
3
1
|
19.05.2019 16:30 | Tomislavci | 3 : 1 | Jedinstvo | |||||
19.05
16:30
Budućnost
Eđšeg
1
3
|
19.05.2019 16:30 | Budućnost | 1 : 3 | Eđšeg | |||||
19.05
16:30
Mladost Radost
Obilić
1
1
|
19.05.2019 16:30 | Mladost Radost | 1 : 1 | Obilić |
19.05
17:30
Bistrica
Sloga
0
3
|
19.05.2019 17:30 | Bistrica | 0 : 3 | Sloga |
19.05
17:00
Napredak
Omladinac
1
2
|
19.05.2019 17:00 | Napredak | 1 : 2 | Omladinac | |||||
19.05
17:00
Pontes
Koča Andjelković
0
2
|
19.05.2019 17:00 | Pontes | 0 : 2 | Koča Andjelković | |||||
19.05
17:00
Kladušnica
Egeta
5
3
|
19.05.2019 17:00 | Kladušnica | 5 : 3 | Egeta | |||||
19.05
17:00
Rtkovo
Lokomotiva
2
0
|
19.05.2019 17:00 | Rtkovo | 2 : 0 | Lokomotiva |
19.05
16:30
Sloga
Markovac
2
6
|
19.05.2019 16:30 | Sloga | 2 : 6 | Markovac | |||||
19.05
16:30
Omladinac
OFK Student
3
3
|
19.05.2019 16:30 | Omladinac | 3 : 3 | OFK Student | |||||
19.05
16:30
Borac
Vlaška
1
4
|
19.05.2019 16:30 | Borac | 1 : 4 | Vlaška | |||||
19.05
16:30
Šepšin
Napredak
4
2
|
19.05.2019 16:30 | Šepšin | 4 : 2 | Napredak |
19.05
Čačak 94
Mršinci
3
3
|
19.05.2019 | Čačak 94 | 3 : 3 | Mršinci | |||||
19.05
Budućnost
Malba
4
5
|
19.05.2019 | Budućnost | 4 : 5 | Malba | |||||
19.05
Kej
Prijatelji
1
0
|
19.05.2019 | Kej | 1 : 0 | Prijatelji | |||||
19.05
Morava (K)
BIP
4
5
|
19.05.2019 | Morava (K) | 4 : 5 | BIP |
19.05
16:30
Vučak
Landol
6
1
|
19.05.2019 16:30 | Vučak | 6 : 1 | Landol | |||||
19.05
16:30
Skobalj
Omladinac
1
3
|
19.05.2019 16:30 | Skobalj | 1 : 3 | Omladinac |
19.05
17:00
Jezava
Budućnost
2
2
|
19.05.2019 17:00 | Jezava | 2 : 2 | Budućnost | |||||
19.05
17:00
Vrbovac
Stari Hrast 2018
1
2
|
19.05.2019 17:00 | Vrbovac | 1 : 2 | Stari Hrast 2018 |
19.05
17:00
7. Juli
Lunjevac
1
1
|
19.05.2019 17:00 | 7. Juli | 1 : 1 | Lunjevac | |||||
19.05
17:00
Petrijevac
Drugovac
2
3
|
19.05.2019 17:00 | Petrijevac | 2 : 3 | Drugovac |
19.05
16:30
Jerma
Veliki Suvodol
3
0
|
19.05.2019 16:30 | Jerma | 3 : 0 | Veliki Suvodol | |||||
19.05
16:30
Pobeda
Zvezda
1
7
|
19.05.2019 16:30 | Pobeda | 1 : 7 | Zvezda | |||||
19.05
16:30
Lokomotiva
Sloboda
3
1
|
19.05.2019 16:30 | Lokomotiva | 3 : 1 | Sloboda | |||||
19.05
16:30
Rongo Siti
Željuša
0
7
|
19.05.2019 16:30 | Rongo Siti | 0 : 7 | Željuša |
19.05
17:00
Mladost
Kordun
2
2
|
19.05.2019 17:00 | Mladost | 2 : 2 | Kordun | |||||
19.05
17:00
Zadrugar
Aleksa Šantić
3
5
|
19.05.2019 17:00 | Zadrugar | 3 : 5 | Aleksa Šantić | |||||
19.05
17:00
Omladinac (B)
Dunav
4
0
|
19.05.2019 17:00 | Omladinac (B) | 4 : 0 | Dunav | |||||
19.05
17:00
Omladinac (D)
Jedinstvo
4
0
|
19.05.2019 17:00 | Omladinac (D) | 4 : 0 | Jedinstvo |
19.05
11:00
Gredetin
Polet (R)
0
3
|
19.05.2019 11:00 | Gredetin | 0 : 3 | Polet (R) | |||||
19.05
17:30
OFK Sloga
Borac
5
0
|
19.05.2019 17:30 | OFK Sloga | 5 : 0 | Borac | |||||
19.05
11:00
Ratar
OFK Rutevac 1908
0
8
|
19.05.2019 11:00 | Ratar | 0 : 8 | OFK Rutevac 1908 | |||||
19.05
11:00
Jastrebac
Polet (V)
2
5
|
19.05.2019 11:00 | Jastrebac | 2 : 5 | Polet (V) |
19.05
17:00
OFK Mala Bosna 2015
Hajduk
1
1
|
19.05.2019 17:00 | OFK Mala Bosna 2015 | 1 : 1 | Hajduk | |||||
19.05
17:00
Lokomotiva
Bikovo
3
1
|
19.05.2019 17:00 | Lokomotiva | 3 : 1 | Bikovo | |||||
19.05
17:00
Udarnik Višnjevac
Žednik
4
1
|
19.05.2019 17:00 | Udarnik Višnjevac | 4 : 1 | Žednik | |||||
19.05
17:00
Čantavir
Solid
1
0
|
19.05.2019 17:00 | Čantavir | 1 : 0 | Solid | |||||
19.05
17:00
Elektrovojvodina
Palić
3
1
|
19.05.2019 17:00 | Elektrovojvodina | 3 : 1 | Palić |
19.05
16:30
Takovski Ustanak
Jablanica
5
1
|
19.05.2019 16:30 | Takovski Ustanak | 5 : 1 | Jablanica | |||||
19.05
16:30
Ozremica
FC Stella Rossa
0
4
|
19.05.2019 16:30 | Ozremica | 0 : 4 | FC Stella Rossa | |||||
19.05
16:30
Šilopaj
Omladinac
1
4
|
19.05.2019 16:30 | Šilopaj | 1 : 4 | Omladinac | |||||
19.05
17:00
Donja Vrbava
Brezak
2
1
|
19.05.2019 17:00 | Donja Vrbava | 2 : 1 | Brezak | |||||
19.05
15:30
Velereč 94
Šumadija
1
1
|
19.05.2019 15:30 | Velereč 94 | 1 : 1 | Šumadija |
19.05
17:00
Jasenica
Obilić
2
4
|
19.05.2019 17:00 | Jasenica | 2 : 4 | Obilić | |||||
19.05
17:00
Omladinac
AF Đokić
3
2
|
19.05.2019 17:00 | Omladinac | 3 : 2 | AF Đokić | |||||
19.05
17:00
Mladost 1948
Mladost (NS)
2
4
|
19.05.2019 17:00 | Mladost 1948 | 2 : 4 | Mladost (NS) |
19.05
17:00
Glavaš
Beli Orlovi
3
0
|
19.05.2019 17:00 | Glavaš | 3 : 0 | Beli Orlovi |
19.05
11:00
Prilike
Voćar
2
7
|
19.05.2019 11:00 | Prilike | 2 : 7 | Voćar | |||||
19.05
17:00
Sloga
Dedinje Junajted
0
8
|
19.05.2019 17:00 | Sloga | 0 : 8 | Dedinje Junajted | |||||
19.05
17:00
Gorušica
Vrelo
7
1
|
19.05.2019 17:00 | Gorušica | 7 : 1 | Vrelo | |||||
19.05
17:00
Jelica
Gradina
4
0
|
19.05.2019 17:00 | Jelica | 4 : 0 | Gradina | |||||
19.05
17:00
Radnički
Brezova
1
1
|
19.05.2019 17:00 | Radnički | 1 : 1 | Brezova |
19.05
Konjuh
Gornji Stepoš
2
3
|
19.05.2019 | Konjuh | 2 : 3 | Gornji Stepoš | |||||
19.05
Sebečevac
Zdravinje
3
0
|
19.05.2019 | Sebečevac | 3 : 0 | Zdravinje | |||||
19.05
Mudrakovac
Bukovica
2
0
|
19.05.2019 | Mudrakovac | 2 : 0 | Bukovica | |||||
19.05
Žabare
Kapidžija
6
3
|
19.05.2019 | Žabare | 6 : 3 | Kapidžija | |||||
19.05
Parunovac
Naupare
4
1
|
19.05.2019 | Parunovac | 4 : 1 | Naupare | |||||
19.05
Borac
Mladost VPD
2
1
|
19.05.2019 | Borac | 2 : 1 | Mladost VPD |
19.05
10:00
Arbanasce
Sloga
6
0
|
19.05.2019 10:00 | Arbanasce | 6 : 0 | Sloga | |||||
19.05
17:00
Baličevac
Koprijan
4
1
|
19.05.2019 17:00 | Baličevac | 4 : 1 | Koprijan |
19.05
17:00
Sokograd
Hajduk
0
1
|
19.05.2019 17:00 | Sokograd | 0 : 1 | Hajduk | |||||
19.05
17:00
Palilulac
Slemen
6
1
|
19.05.2019 17:00 | Palilulac | 6 : 1 | Slemen |
19.05
17:00
Sloga Lužnice 2016
Vinogradi DB
0
4
|
19.05.2019 17:00 | Sloga Lužnice 2016 | 0 : 4 | Vinogradi DB | |||||
19.05
17:00
Seljak
Ćava
1
2
|
19.05.2019 17:00 | Seljak | 1 : 2 | Ćava | |||||
19.05
17:00
Zastava
Kolonija
1
5
|
19.05.2019 17:00 | Zastava | 1 : 5 | Kolonija | |||||
19.05
17:00
Divostin
Košutnjak
4
1
|
19.05.2019 17:00 | Divostin | 4 : 1 | Košutnjak |
19.05
17:30
Plavi Tok
Dobrinjac
1
1
|
19.05.2019 17:30 | Plavi Tok | 1 : 1 | Dobrinjac | |||||
19.05
17:30
Avijatičar
Glumač
2
2
|
19.05.2019 17:30 | Avijatičar | 2 : 2 | Glumač | |||||
19.05
17:30
Blagaja
Gorobilje
3
0
|
19.05.2019 17:30 | Blagaja | 3 : 0 | Gorobilje | |||||
19.05
14:30
Borac
Trešnjica
2
2
|
19.05.2019 14:30 | Borac | 2 : 2 | Trešnjica | |||||
19.05
17:30
Napredak
Duškovci
6
0
|
19.05.2019 17:30 | Napredak | 6 : 0 | Duškovci |
19.05
17:00
Rujnik
Durlan Siti
2
2
|
19.05.2019 17:00 | Rujnik | 2 : 2 | Durlan Siti | |||||
19.05
17:00
Spartak
Sloga 1948
0
3
|
19.05.2019 17:00 | Spartak | 0 : 3 | Sloga 1948 | |||||
19.05
17:00
Supovac
Delijski Vis
1
8
|
19.05.2019 17:00 | Supovac | 1 : 8 | Delijski Vis | |||||
19.05
17:00
Čegar 1946
Radnički 1936
0
2
|
19.05.2019 17:00 | Čegar 1946 | 0 : 2 | Radnički 1936 |
19.05
17:00
OFK Sikole
Polet
4
3
|
19.05.2019 17:00 | OFK Sikole | 4 : 3 | Polet | |||||
19.05
17:00
Slatina
Miloševo
3
0
|
19.05.2019 17:00 | Slatina | 3 : 0 | Miloševo | |||||
19.05
17:00
Urovica
Mladost
1
1
|
19.05.2019 17:00 | Urovica | 1 : 1 | Mladost | |||||
19.05
17:00
Rečka
OFK Tamnič
0
1
|
19.05.2019 17:00 | Rečka | 0 : 1 | OFK Tamnič |
19.05
17:00
Marina Kutina
Mekiš
3
2
|
19.05.2019 17:00 | Marina Kutina | 3 : 2 | Mekiš | |||||
19.05
17:00
Grkinja
10. februar
2
3
|
19.05.2019 17:00 | Grkinja | 2 : 3 | 10. februar |
19.05
16:30
Podunavac
Zaklopača
1
1
|
19.05.2019 16:30 | Podunavac | 1 : 1 | Zaklopača | |||||
19.05
16:30
Hajduk
Mladost
0
2
|
19.05.2019 16:30 | Hajduk | 0 : 2 | Mladost |
19.05
17:30
Mrovska
Mladost (Z)
5
1
|
19.05.2019 17:30 | Mrovska | 5 : 1 | Mladost (Z) | |||||
19.05
11:00
Polet
Hajduk
4
1
|
19.05.2019 11:00 | Polet | 4 : 1 | Hajduk | |||||
19.05
11:00
Dragojevac
Petrovac 74
2
8
|
19.05.2019 11:00 | Dragojevac | 2 : 8 | Petrovac 74 | |||||
19.05
11:00
Verko
Jedinstvo 2014
3
2
|
19.05.2019 11:00 | Verko | 3 : 2 | Jedinstvo 2014 |
19.05
17:00
BSK Buljane
Heroj
4
0
|
19.05.2019 17:00 | BSK Buljane | 4 : 0 | Heroj | |||||
19.05
17:00
ISK Izvor
Budućnost
5
2
|
19.05.2019 17:00 | ISK Izvor | 5 : 2 | Budućnost | |||||
19.05
17:00
Donja Mutnica
Razvitak
4
2
|
19.05.2019 17:00 | Donja Mutnica | 4 : 2 | Razvitak | |||||
19.05
17:00
Sloga
OFK Juhor 2016
3
4
|
19.05.2019 17:00 | Sloga | 3 : 4 | OFK Juhor 2016 | |||||
19.05
17:00
Popovac
Šumadija
0
3
|
19.05.2019 17:00 | Popovac | 0 : 3 | Šumadija |
19.05
11:00
Miločajac
Mladost 1925
3
1
|
19.05.2019 11:00 | Miločajac | 3 : 1 | Mladost 1925 | |||||
19.05
17:30
Zgodačica
Morava
8
3
|
19.05.2019 17:30 | Zgodačica | 8 : 3 | Morava | |||||
19.05
17:30
Braća Vuković
Šumadija
1
0
|
19.05.2019 17:30 | Braća Vuković | 1 : 0 | Šumadija |
19.05
10:00
Jašunja
Rudar 1973
7
1
|
19.05.2019 10:00 | Jašunja | 7 : 1 | Rudar 1973 | |||||
19.05
11:00
Turekovac
Veternica
3
0
|
19.05.2019 11:00 | Turekovac | 3 : 0 | Veternica | |||||
19.05
11:00
Badince
SU Donja Lomnica
3
1
|
19.05.2019 11:00 | Badince | 3 : 1 | SU Donja Lomnica |
19.05
11:00
OFK Jelen
Zablaće
2
0
|
19.05.2019 11:00 | OFK Jelen | 2 : 0 | Zablaće | |||||
19.05
11:00
Borac BTG
Volujac
2
0
|
19.05.2019 11:00 | Borac BTG | 2 : 0 | Volujac | |||||
19.05
11:00
Korman
Žabar
4
3
|
19.05.2019 11:00 | Korman | 4 : 3 | Žabar | |||||
19.05
11:00
Cerić
Bojić
5
0
|
19.05.2019 11:00 | Cerić | 5 : 0 | Bojić | |||||
19.05
11:00
Jedinstvo
Galeb
1
5
|
19.05.2019 11:00 | Jedinstvo | 1 : 5 | Galeb |
19.05
11:00
Mladost (MM)
Bair
6
2
|
19.05.2019 11:00 | Mladost (MM) | 6 : 2 | Bair | |||||
19.05
11:00
Stojan Lazarac
Radnik
1
0
|
19.05.2019 11:00 | Stojan Lazarac | 1 : 0 | Radnik |
19.05
17:30
Šumadinac
OFK Burovo
9
0
|
19.05.2019 17:30 | Šumadinac | 9 : 0 | OFK Burovo | |||||
19.05
17:30
OFK Radnički
Dimitrije Tucović
0
3
|
19.05.2019 17:30 | OFK Radnički | 0 : 3 | Dimitrije Tucović |
19.05
18:00
Napredak
Omladinac
2
0
|
19.05.2019 18:00 | Napredak | 2 : 0 | Omladinac | |||||
19.05
18:00
Dražmirovac
Crni Vrh
3
2
|
19.05.2019 18:00 | Dražmirovac | 3 : 2 | Crni Vrh | |||||
19.05
18:00
Domaćin
Dobra Voda
0
3
|
19.05.2019 18:00 | Domaćin | 0 : 3 | Dobra Voda | |||||
19.05
18:00
GFK Tabane
Sloboda
2
5
|
19.05.2019 18:00 | GFK Tabane | 2 : 5 | Sloboda |
19.05
17:00
Proleter 1932
Dunav
2
2
|
19.05.2019 17:00 | Proleter 1932 | 2 : 2 | Dunav | |||||
19.05
17:00
BSK 1931
Ljubičevo
0
7
|
19.05.2019 17:00 | BSK 1931 | 0 : 7 | Ljubičevo | |||||
19.05
17:00
Morava 1932
Sloga (Ć)
1
2
|
19.05.2019 17:00 | Morava 1932 | 1 : 2 | Sloga (Ć) | |||||
19.05
17:00
Mip Majdan
Moravac 1933
4
1
|
19.05.2019 17:00 | Mip Majdan | 4 : 1 | Moravac 1933 | |||||
19.05
17:00
Batovac
Sopot
1
1
|
19.05.2019 17:00 | Batovac | 1 : 1 | Sopot |
19.05
17:00
Beli Orao
Mlava (B)
0
4
|
19.05.2019 17:00 | Beli Orao | 0 : 4 | Mlava (B) | |||||
19.05
17:00
Vojvoda Milenko
Napredak (B)
0
1
|
19.05.2019 17:00 | Vojvoda Milenko | 0 : 1 | Napredak (B) | |||||
19.05
17:00
Metalac
Zemljoradnik
3
6
|
19.05.2019 17:00 | Metalac | 3 : 6 | Zemljoradnik | |||||
19.05
17:00
Pobeda (SK)
Sloga (D)
0
3
|
19.05.2019 17:00 | Pobeda (SK) | 0 : 3 | Sloga (D) |
19.05
11:00
POFK Letnjikovac
Borac
2
8
|
19.05.2019 11:00 | POFK Letnjikovac | 2 : 8 | Borac | |||||
19.05
11:00
Partizan
Sloga
2
2
|
19.05.2019 11:00 | Partizan | 2 : 2 | Sloga | |||||
19.05
11:00
Lipolist
OFK Letnjikovac 1983
3
0
|
19.05.2019 11:00 | Lipolist | 3 : 0 | OFK Letnjikovac 1983 | |||||
19.05
11:00
Napredak
Pocerina
7
2
|
19.05.2019 11:00 | Napredak | 7 : 2 | Pocerina | |||||
19.05
11:00
Omladinac
Metaloplastika
7
2
|
19.05.2019 11:00 | Omladinac | 7 : 2 | Metaloplastika | |||||
19.05
11:00
Culjković
Petlovača
1
4
|
19.05.2019 11:00 | Culjković | 1 : 4 | Petlovača |
19.05
11:00
OFK Takovo
Omladinac
0
2
|
19.05.2019 11:00 | OFK Takovo | 0 : 2 | Omladinac | |||||
19.05
11:00
Sloga
Brgule
2
1
|
19.05.2019 11:00 | Sloga | 2 : 1 | Brgule | |||||
19.05
11:00
Jedinstvo
Kolubara
1
1
|
19.05.2019 11:00 | Jedinstvo | 1 : 1 | Kolubara | |||||
19.05
11:00
Dokmir
Murgaš
1
1
|
19.05.2019 11:00 | Dokmir | 1 : 1 | Murgaš | |||||
19.05
11:00
Budućnost 1995
OFK Stublenica
2
2
|
19.05.2019 11:00 | Budućnost 1995 | 2 : 2 | OFK Stublenica |
19.05
17:00
Panonija
Dinamo 1923
3
0
|
19.05.2019 17:00 | Panonija | 3 : 0 | Dinamo 1923 | |||||
19.05
17:00
Graničar (R)
Dinamo (S)
3
0
|
19.05.2019 17:00 | Graničar (R) | 3 : 0 | Dinamo (S) |
19.05
16:30
Udarnik 2015
Borac
1
2
|
19.05.2019 16:30 | Udarnik 2015 | 1 : 2 | Borac |
19.05
11:00
Melnica
Napredak
1
1
|
19.05.2019 11:00 | Melnica | 1 : 1 | Napredak |
19.05
10:00
Bečevica
Kotlenik (L)
1
1
|
19.05.2019 10:00 | Bečevica | 1 : 1 | Kotlenik (L) | |||||
19.05
10:00
Jedinstvo
Polet
6
3
|
19.05.2019 10:00 | Jedinstvo | 6 : 3 | Polet |
19.05
12:00
Proleter
Crvena Zastava
0
3
|
19.05.2019 12:00 | Proleter | 0 : 3 | Crvena Zastava | |||||
19.05
17:30
Partizan
Zadrugar
3
0
|
19.05.2019 17:30 | Partizan | 3 : 0 | Zadrugar |
19.05
11:00
Dračić 2018
Zadrugar
6
2
|
19.05.2019 11:00 | Dračić 2018 | 6 : 2 | Zadrugar | |||||
19.05
16:30
Mali korak
OFK Povlen
4
0
|
19.05.2019 16:30 | Mali korak | 4 : 0 | OFK Povlen | |||||
19.05
16:30
OFK Senjak
Beloševac
6
1
|
19.05.2019 16:30 | OFK Senjak | 6 : 1 | Beloševac | |||||
19.05
11:00
Sloga Gorić
Bujačić
2
0
|
19.05.2019 11:00 | Sloga Gorić | 2 : 0 | Bujačić |
19.05
17:00
Vladimirovac
Banat
0
1
|
19.05.2019 17:00 | Vladimirovac | 0 : 1 | Banat |
19.05
17:00
Vitorul
Vršac
1
3
|
19.05.2019 17:00 | Vitorul | 1 : 3 | Vršac | |||||
19.05
17:00
OFK Banat
Pobeda
1
5
|
19.05.2019 17:00 | OFK Banat | 1 : 5 | Pobeda | |||||
19.05
17:00
Hajduk
Omladinac
0
2
|
19.05.2019 17:00 | Hajduk | 0 : 2 | Omladinac |
19.05
17:00
Toplica
Tolić
2
2
|
19.05.2019 17:00 | Toplica | 2 : 2 | Tolić | |||||
19.05
14:00
Babajić
Joks Junajted
2
3
|
19.05.2019 14:00 | Babajić | 2 : 3 | Joks Junajted | |||||
19.05
17:00
Gornji Lajkovac
Proleter
7
3
|
19.05.2019 17:00 | Gornji Lajkovac | 7 : 3 | Proleter |
19.05
17:00
Resavac
Mladi Radnik
0
3
|
19.05.2019 17:00 | Resavac | 0 : 3 | Mladi Radnik | |||||
19.05
17:00
Sinđelić
Rudar
1
1
|
19.05.2019 17:00 | Sinđelić | 1 : 1 | Rudar | |||||
19.05
14:00
Mladi Borac
Resava
8
3
|
19.05.2019 14:00 | Mladi Borac | 8 : 3 | Resava |
19.05
11:00
Sloga
Proleter
3
0
|
19.05.2019 11:00 | Sloga | 3 : 0 | Proleter | |||||
19.05
13:00
Nepričava
Strmovo 1968
1
1
|
19.05.2019 13:00 | Nepričava | 1 : 1 | Strmovo 1968 | |||||
19.05
17:00
Kolubara
Ratkovac
4
2
|
19.05.2019 17:00 | Kolubara | 4 : 2 | Ratkovac |
19.05
17:00
Sinđelić
Napredak
1
4
|
19.05.2019 17:00 | Sinđelić | 1 : 4 | Napredak | |||||
19.05
17:00
OFK Bačinci
OFK Bingula
1
1
|
19.05.2019 17:00 | OFK Bačinci | 1 : 1 | OFK Bingula | |||||
19.05
17:00
Borac
Graničar
0
2
|
19.05.2019 17:00 | Borac | 0 : 2 | Graničar | |||||
19.05
17:00
Omladinac
Sremac
1
4
|
19.05.2019 17:00 | Omladinac | 1 : 4 | Sremac | |||||
19.05
17:00
Erdevik 2017
Jedinstvo (LJ)
2
0
|
19.05.2019 17:00 | Erdevik 2017 | 2 : 0 | Jedinstvo (LJ) | |||||
19.05
17:00
Jednota
Jedinstvo (M)
9
0
|
19.05.2019 17:00 | Jednota | 9 : 0 | Jedinstvo (M) |
19.05
17:00
Dunav
Radnički
2
1
|
19.05.2019 17:00 | Dunav | 2 : 1 | Radnički | |||||
19.05
17:00
Fruškogorac
Borac
9
2
|
19.05.2019 17:00 | Fruškogorac | 9 : 2 | Borac | |||||
19.05
17:00
Planinac
ČSK 1939
0
7
|
19.05.2019 17:00 | Planinac | 0 : 7 | ČSK 1939 | |||||
19.05
17:00
Sloga (M)
Sloga (K)
3
0
|
19.05.2019 17:00 | Sloga (M) | 3 : 0 | Sloga (K) |
19.05
17:00
Jedinstvo (P)
Jedinstvo (R)
1
2
|
19.05.2019 17:00 | Jedinstvo (P) | 1 : 2 | Jedinstvo (R) | |||||
19.05
17:00
Graničar
Fruškogorac
0
2
|
19.05.2019 17:00 | Graničar | 0 : 2 | Fruškogorac | |||||
19.05
17:00
27. Oktobar
Hrtkovci
0
2
|
19.05.2019 17:00 | 27. Oktobar | 0 : 2 | Hrtkovci | |||||
19.05
17:00
Borac
Vojvodina
2
1
|
19.05.2019 17:00 | Borac | 2 : 1 | Vojvodina | |||||
19.05
17:00
Jedinstvo
Sremac
0
3
|
19.05.2019 17:00 | Jedinstvo | 0 : 3 | Sremac |
19.05
11:00
Krćevac 04
Maskar
3
2
|
19.05.2019 11:00 | Krćevac 04 | 3 : 2 | Maskar | |||||
19.05
11:00
Budućnost MI
Budućnost (B)
1
1
|
19.05.2019 11:00 | Budućnost MI | 1 : 1 | Budućnost (B) | |||||
19.05
11:00
Jarmenovci
Mladost (R)
1
0
|
19.05.2019 11:00 | Jarmenovci | 1 : 0 | Mladost (R) |
19.05
13:00
Topoljak
Borjak 2013
3
1
|
19.05.2019 13:00 | Topoljak | 3 : 1 | Borjak 2013 | |||||
19.05
13:00
Stara Čaršija
Vinogradar
1
3
|
19.05.2019 13:00 | Stara Čaršija | 1 : 3 | Vinogradar |
19.05
17:00
Jelav
Luk
5
1
|
19.05.2019 17:00 | Jelav | 5 : 1 | Luk | |||||
19.05
17:00
Hajduk
Gučevo 1929
3
2
|
19.05.2019 17:00 | Hajduk | 3 : 2 | Gučevo 1929 |
19.05
17:00
Dunavac
Mladi Borac
3
0
|
19.05.2019 17:00 | Dunavac | 3 : 0 | Mladi Borac | |||||
19.05
17:00
Ram
Srednjevo
3
0
|
19.05.2019 17:00 | Ram | 3 : 0 | Srednjevo | |||||
19.05
17:00
Baštovan 2015
Sloga
5
0
|
19.05.2019 17:00 | Baštovan 2015 | 5 : 0 | Sloga | |||||
19.05
17:00
Pek
Stiški Kurjak
2
5
|
19.05.2019 17:00 | Pek | 2 : 5 | Stiški Kurjak |
19.05
16:30
Mladost
Polet
1
2
|
19.05.2019 16:30 | Mladost | 1 : 2 | Polet | |||||
19.05
16:30
Budućnost
BSK
2
2
|
19.05.2019 16:30 | Budućnost | 2 : 2 | BSK | |||||
19.05
16:30
Proleter
Jedinstvo
7
2
|
19.05.2019 16:30 | Proleter | 7 : 2 | Jedinstvo |
19.05
11:00
Napredak 1927
Jedinstvo (S)
3
3
|
19.05.2019 11:00 | Napredak 1927 | 3 : 3 | Jedinstvo (S) | |||||
19.05
11:00
Stig (C)
Sloga 1945
3
1
|
19.05.2019 11:00 | Stig (C) | 3 : 1 | Sloga 1945 | |||||
19.05
11:00
Stig (MC)
BSK 1924
2
3
|
19.05.2019 11:00 | Stig (MC) | 2 : 3 | BSK 1924 |
19.05
17:00
Kremenac
Hajduk
3
3
|
19.05.2019 17:00 | Kremenac | 3 : 3 | Hajduk | |||||
19.05
17:00
Bukorovac
Dobrača
0
3
|
19.05.2019 17:00 | Bukorovac | 0 : 3 | Dobrača |
19.05
17:00
Tulež
Misača
0
1
|
19.05.2019 17:00 | Tulež | 0 : 1 | Misača | |||||
19.05
17:00
Gorski Car
OFK Venčani
0
1
|
19.05.2019 17:00 | Gorski Car | 0 : 1 | OFK Venčani |
19.05
17:00
Električar
Mladost 1970
2
1
|
19.05.2019 17:00 | Električar | 2 : 1 | Mladost 1970 | |||||
19.05
17:00
Mrčkovac
Barič
2
2
|
19.05.2019 17:00 | Mrčkovac | 2 : 2 | Barič |
19.05
16:00
Jezero
Crnča
2
0
|
19.05.2019 16:00 | Jezero | 2 : 0 | Crnča | |||||
19.05
16:00
Čobanče
Selanac
3
5
|
19.05.2019 16:00 | Čobanče | 3 : 5 | Selanac |
19.05
16:00
Jezero
Baštovan
|
19.05.2019 16:00 | Jezero | : | Baštovan | |||||
19.05
16:00
Mladost
Kopaonik
0
4
|
19.05.2019 16:00 | Mladost | 0 : 4 | Kopaonik |
19.05
18:00
OFK Dragoševac
Bresje
6
0
|
19.05.2019 18:00 | OFK Dragoševac | 6 : 0 | Bresje | |||||
19.05
18:00
GFK Strelište
Lipar
4
0
|
19.05.2019 18:00 | GFK Strelište | 4 : 0 | Lipar | |||||
19.05
18:00
PSS-192
Jagodina
4
1
|
19.05.2019 18:00 | PSS-192 | 4 : 1 | Jagodina |
19.05
17:00
Lovćen
OFK Titograd
1
3
|
19.05.2019 17:00 | Lovćen | 1 : 3 | OFK Titograd | |||||
19.05
17:00
Mornar
Zeta
0
3
|
19.05.2019 17:00 | Mornar | 0 : 3 | Zeta | |||||
19.05
17:00
OFK Petrovac
Iskra
0
4
|
19.05.2019 17:00 | OFK Petrovac | 0 : 4 | Iskra | |||||
19.05
17:00
Rudar
Budućnost
2
2
|
19.05.2019 17:00 | Rudar | 2 : 2 | Budućnost | |||||
19.05
17:00
Sutjeska
Grbalj
2
0
|
19.05.2019 17:00 | Sutjeska | 2 : 0 | Grbalj |
19.05
17:30
Arsenal
Bokelj
2
2
|
19.05.2019 17:30 | Arsenal | 2 : 2 | Bokelj | |||||
19.05
17:30
Dečić
Jedinstvo
4
1
|
19.05.2019 17:30 | Dečić | 4 : 1 | Jedinstvo | |||||
19.05
17:30
Jezero
Berane
3
1
|
19.05.2019 17:30 | Jezero | 3 : 1 | Berane | |||||
19.05
17:30
Kom
Igalo
2
0
|
19.05.2019 17:30 | Kom | 2 : 0 | Igalo | |||||
19.05
17:30
Otrant
OFK Mladost Lješkopolje 1970
1
5
|
19.05.2019 17:30 | Otrant | 1 : 5 | OFK Mladost Lješkopolje 1970 |
19.05
17:00
Hajduk
Sloga (SB)
1
3
|
19.05.2019 17:00 | Hajduk | 1 : 3 | Sloga (SB) | |||||
19.05
17:00
Cetinje
Sloga (R)
3
0
|
19.05.2019 17:00 | Cetinje | 3 : 0 | Sloga (R) |
19.05
16:15
Eibar
Barcelona
2
2
|
19.05.2019 16:15 | Eibar | 2 : 2 | Barcelona | |||||
19.05
12:00
Real Madrid
Real Betis
0
2
|
19.05.2019 12:00 | Real Madrid | 0 : 2 | Real Betis |
19.05
20:30
Juventus
Atalanta
1
1
|
19.05.2019 20:30 | Juventus | 1 : 1 | Atalanta | |||||
19.05
15:00
Parma
Fiorentina
1
0
|
19.05.2019 15:00 | Parma | 1 : 0 | Fiorentina | |||||
19.05
18:00
Milan
Frosinone
2
0
|
19.05.2019 18:00 | Milan | 2 : 0 | Frosinone | |||||
19.05
12:30
Chievo
Sampdoria
0
0
|
19.05.2019 12:30 | Chievo | 0 : 0 | Sampdoria | |||||
19.05
15:00
Empoli
Torino
4
1
|
19.05.2019 15:00 | Empoli | 4 : 1 | Torino | |||||
19.05
20:30
Napoli
Internazionale
4
1
|
19.05.2019 20:30 | Napoli | 4 : 1 | Internazionale |
19.05
17:00
KSK Konak 1926
Proleter
2
1
|
19.05.2019 17:00 | KSK Konak 1926 | 2 : 1 | Proleter | |||||
19.05
17:00
Zlatica
Tisa 1933
1
2
|
19.05.2019 17:00 | Zlatica | 1 : 2 | Tisa 1933 |
19.05
17:00
Borac
Sloga
1
0
|
19.05.2019 17:00 | Borac | 1 : 0 | Sloga |
19.05
19:00
Crvena zvezda
Napredak
3
0
|
19.05.2019 19:00 | Crvena zvezda | 3 : 0 | Napredak | |||||
19.05
19:00
Radnički (N)
Mladost
2
2
|
19.05.2019 19:00 | Radnički (N) | 2 : 2 | Mladost | |||||
19.05
19:00
Partizan
Proleter
2
0
|
19.05.2019 19:00 | Partizan | 2 : 0 | Proleter | |||||
19.05
19:00
Čukarički
Vojvodina
1
1
|
19.05.2019 19:00 | Čukarički | 1 : 1 | Vojvodina |
19.05
19:00
Spartak ŽK
Voždovac
2
1
|
19.05.2019 19:00 | Spartak ŽK | 2 : 1 | Voždovac | |||||
19.05
19:00
OFK Bačka
Dinamo
0
1
|
19.05.2019 19:00 | OFK Bačka | 0 : 1 | Dinamo | |||||
19.05
19:00
Radnik
Mačva
3
0
|
19.05.2019 19:00 | Radnik | 3 : 0 | Mačva | |||||
19.05
19:00
Rad
Zemun
1
1
|
19.05.2019 19:00 | Rad | 1 : 1 | Zemun |
19.05
16:00
Inđija
Radnički 1923
1
1
|
19.05.2019 16:00 | Inđija | 1 : 1 | Radnički 1923 |
19.05
16:00
Požega
Jedinstvo
7
2
|
19.05.2019 16:00 | Požega | 7 : 2 | Jedinstvo | |||||
19.05
16:30
Slatke male
ŽFK Una Fortuna
3
0
|
19.05.2019 16:30 | Slatke male | 3 : 0 | ŽFK Una Fortuna | |||||
19.05
13:00
Heroj Polet
Šabac
5
1
|
19.05.2019 13:00 | Heroj Polet | 5 : 1 | Šabac |
19.05
13:00
Mašinac Trejs PZP
Crvena zvezda
4
0
|
19.05.2019 13:00 | Mašinac Trejs PZP | 4 : 0 | Crvena zvezda |
19.05
16:30
Požarevac
Radnički 1923
6
1
|
19.05.2019 16:30 | Požarevac | 6 : 1 | Radnički 1923 |
19.05
13:30
Kolibri
Zemun
1
9
|
19.05.2019 13:30 | Kolibri | 1 : 9 | Zemun |
19.05
10:00
OFK Bačka (BP)
Omladinac
2
2
|
19.05.2019 10:00 | OFK Bačka (BP) | 2 : 2 | Omladinac | |||||
19.05
10:00
RFK N.S. 1921
Petar Puača
0
2
|
19.05.2019 10:00 | RFK N.S. 1921 | 0 : 2 | Petar Puača | |||||
19.05
10:00
OFK Vršac
Dinamo 1945
1
0
|
19.05.2019 10:00 | OFK Vršac | 1 : 0 | Dinamo 1945 | |||||
19.05
10:00
Vojvodina
Radnički (Z)
1
0
|
19.05.2019 10:00 | Vojvodina | 1 : 0 | Radnički (Z) | |||||
19.05
10:00
Hajduk 1912
Železničar
3
4
|
19.05.2019 10:00 | Hajduk 1912 | 3 : 4 | Železničar |
19.05
10:00
Kabel
Crvena zvezda
0
0
|
19.05.2019 10:00 | Kabel | 0 : 0 | Crvena zvezda |
19.05
10:00
Jedinstvo (SP)
Borac (Sa)
5
5
|
19.05.2019 10:00 | Jedinstvo (SP) | 5 : 5 | Borac (Sa) |
19.05
11:00
Prva Iskra
Posavina
6
2
|
19.05.2019 11:00 | Prva Iskra | 6 : 2 | Posavina |
19.05
10:00
Brodarac
OFK Beograd
3
0
|
19.05.2019 10:00 | Brodarac | 3 : 0 | OFK Beograd | |||||
19.05
13:00
Spartak ŽK
Rad
0
0
|
19.05.2019 13:00 | Spartak ŽK | 0 : 0 | Rad |
19.05
12:00
OFK Bačka (BP)
Inđija
0
0
|
19.05.2019 12:00 | OFK Bačka (BP) | 0 : 0 | Inđija | |||||
19.05
12:00
RFK N.S. 1921
Petar Puača
5
0
|
19.05.2019 12:00 | RFK N.S. 1921 | 5 : 0 | Petar Puača | |||||
19.05
12:00
OFK Vršac
Dinamo 1945
1
0
|
19.05.2019 12:00 | OFK Vršac | 1 : 0 | Dinamo 1945 | |||||
19.05
10:00
Vojvodina
Proleter 2006
8
1
|
19.05.2019 10:00 | Vojvodina | 8 : 1 | Proleter 2006 | |||||
19.05
12:00
Bačka 1901
Bečkerek 023
3
0
|
19.05.2019 12:00 | Bačka 1901 | 3 : 0 | Bečkerek 023 | |||||
19.05
12:00
Hajduk 1912
Železničar
1
4
|
19.05.2019 12:00 | Hajduk 1912 | 1 : 4 | Železničar |
19.05
17:00
Radnički
Omladinac 2014
3
1
|
19.05.2019 17:00 | Radnički | 3 : 1 | Omladinac 2014 |
19.05
16:00
Jošanica
Tutin
0
1
|
19.05.2019 16:00 | Jošanica | 0 : 1 | Tutin |
19.05
10:00
Index
Cement
5
0
|
19.05.2019 10:00 | Index | 5 : 0 | Cement | |||||
19.05
10:00
Petrika
Proleter (NS)
1
3
|
19.05.2019 10:00 | Petrika | 1 : 3 | Proleter (NS) |
19.05
12:00
Dunav
GFK Sloven
0
7
|
19.05.2019 12:00 | Dunav | 0 : 7 | GFK Sloven | |||||
19.05
12:00
Radnički (NP)
Srem
7
2
|
19.05.2019 12:00 | Radnički (NP) | 7 : 2 | Srem |
19.05
10:00
Duboko
Zadrugar
9
0
|
19.05.2019 10:00 | Duboko | 9 : 0 | Zadrugar | |||||
19.05
11:00
Urovci
Rvati
5
1
|
19.05.2019 11:00 | Urovci | 5 : 1 | Rvati |
19.05
13:00
Radnički (Z)
Kiker
2
6
|
19.05.2019 13:00 | Radnički (Z) | 2 : 6 | Kiker | |||||
19.05
15:00
Partizan
Zemun
4
0
|
19.05.2019 15:00 | Partizan | 4 : 0 | Zemun | |||||
19.05
11:00
Spartak ŽK
Rad
4
1
|
19.05.2019 11:00 | Spartak ŽK | 4 : 1 | Rad |
19.05
09:00
Voždovac MK
Sinđelić MK
5
1
|
19.05.2019 09:00 | Voždovac MK | 5 : 1 | Sinđelić MK | |||||
19.05
14:00
BSK Borča MK
Studentski Grad MK
|
19.05.2019 14:00 | BSK Borča MK | : | Studentski Grad MK |
19.05
10:00
Proleter 2006
Dinamo 1945
1
4
|
19.05.2019 10:00 | Proleter 2006 | 1 : 4 | Dinamo 1945 | |||||
19.05
10:00
Radnički (Z)
Borac (S)
13
1
|
19.05.2019 10:00 | Radnički (Z) | 13 : 1 | Borac (S) | |||||
19.05
10:00
Dinamo 1945
Železničar
3
2
|
19.05.2019 10:00 | Dinamo 1945 | 3 : 2 | Železničar | |||||
19.05
10:00
Radnički (K)
Bečkerek 023
3
4
|
19.05.2019 10:00 | Radnički (K) | 3 : 4 | Bečkerek 023 | |||||
19.05
20:00
Mladost (L)
Coerver junior FA
1
3
|
19.05.2019 20:00 | Mladost (L) | 1 : 3 | Coerver junior FA |
19.05
10:00
Radnički (NP)
Petar Puača
0
9
|
19.05.2019 10:00 | Radnički (NP) | 0 : 9 | Petar Puača | |||||
19.05
10:00
Radnički (SM)
GFK Sloven
2
1
|
19.05.2019 10:00 | Radnički (SM) | 2 : 1 | GFK Sloven | |||||
19.05
10:00
Prof. Bolesnikov
Srem
3
0
|
19.05.2019 10:00 | Prof. Bolesnikov | 3 : 0 | Srem |
19.05
10:00
TSC
Mladost APA
9
0
|
19.05.2019 10:00 | TSC | 9 : 0 | Mladost APA | |||||
19.05
10:00
Arena Su
Bečej 1918
3
0
|
19.05.2019 10:00 | Arena Su | 3 : 0 | Bečej 1918 | |||||
19.05
10:00
Crvenka
Radnički (S)
0
2
|
19.05.2019 10:00 | Crvenka | 0 : 2 | Radnički (S) | |||||
19.05
10:00
OFK Bačka
Njerš Ištvan
5
2
|
19.05.2019 10:00 | OFK Bačka | 5 : 2 | Njerš Ištvan |
19.05
10:00
Posavina
Radnički
0
11
|
19.05.2019 10:00 | Posavina | 0 : 11 | Radnički | |||||
19.05
10:00
Jedinstvo
Zvezda
3
0
|
19.05.2019 10:00 | Jedinstvo | 3 : 0 | Zvezda |
19.05
10:00
OFK Ras
Jedinstvo 2017
3
0
|
19.05.2019 10:00 | OFK Ras | 3 : 0 | Jedinstvo 2017 |
19.05
14:00
Radnički
DIF
3
0
|
19.05.2019 14:00 | Radnički | 3 : 0 | DIF | |||||
19.05
15:00
Studentski Grad
IMT
3
1
|
19.05.2019 15:00 | Studentski Grad | 3 : 1 | IMT | |||||
19.05
10:00
BSK 1925
Lokomotiva
1
1
|
19.05.2019 10:00 | BSK 1925 | 1 : 1 | Lokomotiva |
19.05
11:00
Homoljac
Obilić
6
0
|
19.05.2019 11:00 | Homoljac | 6 : 0 | Obilić | |||||
19.05
11:00
VGSK
Železničar
6
0
|
19.05.2019 11:00 | VGSK | 6 : 0 | Železničar | |||||
19.05
11:00
Rudar 2001
Napredak (P)
7
2
|
19.05.2019 11:00 | Rudar 2001 | 7 : 2 | Napredak (P) |
19.05
13:00
Ad Drinum
Požega
13
0
|
19.05.2019 13:00 | Ad Drinum | 13 : 0 | Požega | |||||
19.05
15:00
Mačva
Šampion
1
4
|
19.05.2019 15:00 | Mačva | 1 : 4 | Šampion | |||||
19.05
12:00
Savac
Sloga 036
6
2
|
19.05.2019 12:00 | Savac | 6 : 2 | Sloga 036 | |||||
19.05
16:00
Jedinstvo
Šabac
2
0
|
19.05.2019 16:00 | Jedinstvo | 2 : 0 | Šabac | |||||
19.05
11:00
Radnicki 1923
Plana
8
0
|
19.05.2019 11:00 | Radnicki 1923 | 8 : 0 | Plana |
19.05
16:00
AFK
Arena SU
0
4
|
19.05.2019 16:00 | AFK | 0 : 4 | Arena SU | |||||
19.05
09:30
Spartak '07
Subotica
0
1
|
19.05.2019 09:30 | Spartak '07 | 0 : 1 | Subotica |
19.05
12:00
Srem
Zemun B
1
7
|
19.05.2019 12:00 | Srem | 1 : 7 | Zemun B | |||||
19.05
12:00
Budućnost
Bežanija
0
13
|
19.05.2019 12:00 | Budućnost | 0 : 13 | Bežanija |
19.05
OFK Osečina
Senjak 1
1
4
|
19.05.2019 | OFK Osečina | 1 : 4 | Senjak 1 |
19.05
09:15
Kolubara 1
Železničar
1
0
|
19.05.2019 09:15 | Kolubara 1 | 1 : 0 | Železničar | |||||
19.05
10:00
Kolubara 1
Sloboda 2
3
1
|
19.05.2019 10:00 | Kolubara 1 | 3 : 1 | Sloboda 2 | |||||
19.05
12:15
Mladost (C)
Mladost (B)
1
7
|
19.05.2019 12:15 | Mladost (C) | 1 : 7 | Mladost (B) | |||||
19.05
11:30
Sloboda 1
Kalimero
1
1
|
19.05.2019 11:30 | Sloboda 1 | 1 : 1 | Kalimero | |||||
19.05
09:15
Borac
Akademija fudbala
0
3
|
19.05.2019 09:15 | Borac | 0 : 3 | Akademija fudbala | |||||
19.05
10:45
Železničar
Kolubara 2
2
2
|
19.05.2019 10:45 | Železničar | 2 : 2 | Kolubara 2 | |||||
19.05
08:30
Napredak
Omladinac
0
1
|
19.05.2019 08:30 | Napredak | 0 : 1 | Omladinac |
19.05
11:30
Akademija fudbala 1
Kolubara 1
0
2
|
19.05.2019 11:30 | Akademija fudbala 1 | 0 : 2 | Kolubara 1 | |||||
19.05
10:45
Akademija fudbala 2
Real 2
0
0
|
19.05.2019 10:45 | Akademija fudbala 2 | 0 : 0 | Real 2 | |||||
19.05
10:00
ŽFK Borac
Omladinac
0
5
|
19.05.2019 10:00 | ŽFK Borac | 0 : 5 | Omladinac | |||||
19.05
08:30
Kolubara 2
Real 1
6
1
|
19.05.2019 08:30 | Kolubara 2 | 6 : 1 | Real 1 | |||||
19.05
12:15
Sloboda
Kalimero
3
1
|
19.05.2019 12:15 | Sloboda | 3 : 1 | Kalimero |
19.05
18:00
Plavi 2000
Policajac
5
3
|
19.05.2019 18:00 | Plavi 2000 | 5 : 3 | Policajac |
19.05
17:00
Sloboda
Dynamic VIP PAY
81
82
|
19.05.2019 17:00 | Sloboda | 81 : 82 | Dynamic VIP PAY | |||||
19.05
17:00
OKK Novi Pazar
Mega Bemax
88
71
|
19.05.2019 17:00 | OKK Novi Pazar | 88 : 71 | Mega Bemax |
19.05
17:00
Crvena Zvezda
Mladost
33
17
|
19.05.2019 17:00 | Crvena Zvezda | 33 : 17 | Mladost | |||||
19.05
18:00
Hercegovina
Sivac 69
26
27
|
19.05.2019 18:00 | Hercegovina | 26 : 27 | Sivac 69 |
19.05
19:00
Sloga
Partizan 2
32
26
|
19.05.2019 19:00 | Sloga | 32 : 26 | Partizan 2 |
19.05
15:30
Šamot 65 2
Prva Petoletka
33
40
|
19.05.2019 15:30 | Šamot 65 2 | 33 : 40 | Prva Petoletka | |||||
19.05
14:00
Sloga
Mladost
27
24
|
19.05.2019 14:00 | Sloga | 27 : 24 | Mladost | |||||
19.05
16:00
Metalac
Omladinac
30
25
|
19.05.2019 16:00 | Metalac | 30 : 25 | Omladinac |
19.05
19:00
Rtanj
ORK Bor
33
32
|
19.05.2019 19:00 | Rtanj | 33 : 32 | ORK Bor | |||||
19.05
19:00
Vlasotince
Jastrebac
53
20
|
19.05.2019 19:00 | Vlasotince | 53 : 20 | Jastrebac | |||||
19.05
17:00
Jagodina
Pirot
39
27
|
19.05.2019 17:00 | Jagodina | 39 : 27 | Pirot | |||||
19.05
16:00
Aleksinac
Paraćin
42
22
|
19.05.2019 16:00 | Aleksinac | 42 : 22 | Paraćin |
19.05
20:30
Slavija
Crepaja
33
26
|
19.05.2019 20:30 | Slavija | 33 : 26 | Crepaja | |||||
19.05
18:30
Radnički
PIK Prigrevica
33
28
|
19.05.2019 18:30 | Radnički | 33 : 28 | PIK Prigrevica | |||||
19.05
17:30
Metalac
Pančevo
30
27
|
19.05.2019 17:30 | Metalac | 30 : 27 | Pančevo | |||||
19.05
14:00
Budućnost
Vojvoda Stepa
34
33
|
19.05.2019 14:00 | Budućnost | 34 : 33 | Vojvoda Stepa |
19.05
13:30
Novi Pazar 2
Radnicki 1964 2
30
34
|
19.05.2019 13:30 | Novi Pazar 2 | 30 : 34 | Radnicki 1964 2 | |||||
19.05
19:00
Krusevac
Arilje
44
27
|
19.05.2019 19:00 | Krusevac | 44 : 27 | Arilje | |||||
19.05
18:00
Sloga KV 2
Mokra Gora 2
35
39
|
19.05.2019 18:00 | Sloga KV 2 | 35 : 39 | Mokra Gora 2 | |||||
19.05
19:00
Beli andjeo
Užice
25
22
|
19.05.2019 19:00 | Beli andjeo | 25 : 22 | Užice |
19.05
17:30
Sombor
Graničar
23
20
|
19.05.2019 17:30 | Sombor | 23 : 20 | Graničar |
19.05
11:00
Unirea
Radnicki (K)
28
28
|
19.05.2019 11:00 | Unirea | 28 : 28 | Radnicki (K) |
19.05
17:00
ŽSK 1955
Srem SM
37
27
|
19.05.2019 17:00 | ŽSK 1955 | 37 : 27 | Srem SM |
19.05
18:00
Dinamo
Partizan
32
28
|
19.05.2019 18:00 | Dinamo | 32 : 28 | Partizan |
19.05
15:00
Dolovo (Ž)
Jadran
32
29
|
19.05.2019 15:00 | Dolovo (Ž) | 32 : 29 | Jadran | |||||
19.05
12:00
Mladost
Proleter (Ž)
25
28
|
19.05.2019 12:00 | Mladost | 25 : 28 | Proleter (Ž) | |||||
19.05
19:30
Mokrin
Temerin
20
23
|
19.05.2019 19:30 | Mokrin | 20 : 23 | Temerin | |||||
19.05
19:30
Ravangrad
Radnički
38
35
|
19.05.2019 19:30 | Ravangrad | 38 : 35 | Radnički | |||||
19.05
20:00
Kikinda
Halas Jožef
29
24
|
19.05.2019 20:00 | Kikinda | 29 : 24 | Halas Jožef |
19.05
18:00
Rudar
Loznica grad
25
33
|
19.05.2019 18:00 | Rudar | 25 : 33 | Loznica grad | |||||
19.05
16:30
Crvena zvezda
ORK Loznica
36
27
|
19.05.2019 16:30 | Crvena zvezda | 36 : 27 | ORK Loznica |
19.05
18:30
Naisa 2
Rtanj
24
23
|
19.05.2019 18:30 | Naisa 2 | 24 : 23 | Rtanj | |||||
19.05
19:00
Bor - RTB 2
Dubočica
38
9
|
19.05.2019 19:00 | Bor - RTB 2 | 38 : 9 | Dubočica |
19.05
16:00
Obilić
Naftagas
22
17
|
19.05.2019 16:00 | Obilić | 22 : 17 | Naftagas |
19.05
19:00
Jagodina
Mladost
36
22
|
19.05.2019 19:00 | Jagodina | 36 : 22 | Mladost |
19.05
16:00
Kučevo
Železničar
27
31
|
19.05.2019 16:00 | Kučevo | 27 : 31 | Železničar | |||||
19.05
19:00
Vrbas
Požarevac
32
27
|
19.05.2019 19:00 | Vrbas | 32 : 27 | Požarevac | |||||
19.05
19:00
Sloven
ORK Beograd
25
24
|
19.05.2019 19:00 | Sloven | 25 : 24 | ORK Beograd |
19.05
Crvena zvezda
Senta
30
6
|
19.05.2019 | Crvena zvezda | 30 : 6 | Senta | |||||
19.05
Taš 2000
Vojvodina
5
5
|
19.05.2019 | Taš 2000 | 5 : 5 | Vojvodina | |||||
19.05
Palilula
Vračar
50
0
|
19.05.2019 | Palilula | 50 : 0 | Vračar |
19.05
19:30
Metalac Kolorado
SK Ekonomist
5
1
|
19.05.2019 19:30 | Metalac Kolorado | 5 : 1 | SK Ekonomist | 2:1 |