XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 259 utakmica za dan
Subota, 25 Maj 2019

Fudbal

25.05.2019 17:00 Mladost 3 : 1 Krupa
25.05.2019 17:00 Radnik 1 : 0 Sloboda
25.05.2019 17:00 Čelik 1 : 1 Široki Brijeg
25.05.2019 17:00 Tuzla City 0 : 3 Željezničar
25.05.2019 17:00 Zvijezda 09 0 : 0 Zrinjski
25.05.2019 17:00 GOŠK 0 : 2 Sarajevo
25.05.2019 17:00 Borac 3 : 0 Podrinje
25.05.2019 17:00 Sloga 1 : 1 Rudar Prijedor
25.05.2019 17:00 Željezničar 3 : 1 Kozara
25.05.2019 17:00 Tekstilac 0 : 0 Alfa Modriča
25.05.2019 17:00 Slavija 2 : 1 Drina
25.05.2019 17:00 Sloboda 0 : 3 Sutjeska
25.05.2019 17:30 Budućnost 0 : 2 Sutjeska
25.05.2019 17:30 Grbalj 4 : 0 Mornar
25.05.2019 17:30 Iskra 5 : 1 Rudar
25.05.2019 17:30 OFK Titograd 1 : 1 OFK Petrovac
25.05.2019 17:30 Zeta 3 : 2 Lovćen
25.05.2019 17:30 Berane 1 : 3 Dečić
25.05.2019 17:30 Bokelj 2 : 0 Kom
25.05.2019 17:30 Igalo 0 : 1 Jezero
25.05.2019 17:30 Jedinstvo 2 : 0 Otrant
25.05.2019 17:30 OFK Mladost Lješkopolje 1970 1 : 2 Arsenal
25.05.2019 16:30 Cement 1 : 3 ČSK Pivara
25.05.2019 16:30 Mladost 2 : 1 Dinamo 1945
25.05.2019 16:30 OFK Vršac 0 : 2 Radnički (SM)
25.05.2019 16:30 Radnički (ZR) 0 : 1 Bratstvo 1946
25.05.2019 16:30 Omladinac 3 : 2 Crvena zvezda
25.05.2019 17:00 Mokra Gora 0 : 2 Loznica
25.05.2019 17:00 Smederevo 1924 2 : 0 Jošanica
25.05.2019 17:00 Jedinstvo (Ub) 3 : 1 Proleter Mihajlovac
25.05.2019 17:00 Mladi radnik 1926 1 : 1 Tutin
25.05.2019 17:00 Šumadija (A) 3 : 0 Polet (LJ)
25.05.2019 17:00 Sloga 33 0 : 0 Drina
25.05.2019 17:00 Sloga (PŽ) 1 : 0 Budućnost Krušik 2014
25.05.2019 17:00 Rtanj 1 : 2 SFS Borac
25.05.2019 17:00 Trstenik PPT 0 : 1 Jagodina Tabane
25.05.2019 17:00 OFK Sinđelić 0 : 0 Temnić 1924
25.05.2019 17:00 Jedinstvo (B) 0 : 3 Moravac Orion
25.05.2019 17:00 Radnički (S) 2 : 4 Radnički (P)
25.05.2019 17:00 GFK Dubočica 6 : 2 Pukovac
25.05.2019 17:00 Radnički (NB) 1 : 1 Kolubara
25.05.2019 17:00 Radnički (O) 4 : 0 Crvena Zvezda
25.05.2019 11:00 Grafičar 3 : 1 Zvezdara
25.05.2019 17:00 IMT 2 : 2 GSP Polet Dorćol
25.05.2019 17:00 OFK Beograd 9 : 0 Prva Iskra
25.05.2019 10:00 BASK 0 : 0 Stepojevac Vaga
25.05.2019 16:30 Krajina 2 : 3 Jedinstvo (BK)
25.05.2019 16:30 Sloboda 2 : 4 ŽAK
25.05.2019 16:30 Radnički (K) 1 : 3 OFK Proleter
25.05.2019 16:30 Kikinda 1909 4 : 3 Sloga
25.05.2019 16:30 Budućnost 3 : 3 Kozara
25.05.2019 16:30 Begej 4 : 2 Jedinstvo (NB)
25.05.2019 16:30 Sloga (E) 4 : 0 Hajduk (B)
25.05.2019 16:30 Sloga (T) 1 : 2 Radnički (Š)
25.05.2019 16:30 OFK Vrbas 1 : 2 Tisa
25.05.2019 15:30 Radnički 1912 7 : 1 OFK Mladost APA
25.05.2019 16:30 Sloga (Č) 2 : 1 Crvenka
25.05.2019 17:00 Gruža 4 : 6 Sloga
25.05.2019 17:00 Trepča 4 : 0 Bane 1931
25.05.2019 17:00 Goč 0 : 2 Novi Pazar 1928
25.05.2019 17:00 Radnički (V) 1 : 1 Zadrugar
25.05.2019 17:00 Ribnica 1 : 0 OFK Divci
25.05.2019 17:00 Takovo 5 : 0 LFK Mladost
25.05.2019 17:30 OFK Brzi Brod 2 : 1 Mladost (B)
25.05.2019 17:30 Balkanski 2 : 1 Tanasko Rajić
25.05.2019 17:30 Pčinja 5 : 0 Budućnost
25.05.2019 17:30 Pusta Reka 4 : 2 OFK Niš
25.05.2019 17:30 Morava 4 : 3 Sloga
25.05.2019 17:30 Sloga 4 : 3 Jastrebac (VŠ)
25.05.2019 17:30 OFK Kosanica 1 : 1 OFK Topličanin
25.05.2019 17:30 Đerdap 0 : 3 Timočanin
25.05.2019 10:00 Studenski Grad 3 : 4 BSK Baćevac
25.05.2019 17:00 Sopot 0 : 1 Milutinac
25.05.2019 17:00 Turbina 3 : 2 Borac
25.05.2019 17:00 Polet : Banat
25.05.2019 17:00 Mladost (L) : Mladost (BD)
25.05.2019 17:00 Sloven 0 : 4 Jadran
25.05.2019 17:00 Sloga Bat 1924 3 : 1 Šumadinac (N)
25.05.2019 17:30 Slavija 1 : 0 Index
25.05.2019 17:30 RFK Novi Sad 1921 1 : 1 Mladost
25.05.2019 17:30 Omladinac 3 : 0 Šajkaš 1908
25.05.2019 17:30 Fruškogorski partizan 6 : 0 Miletić
25.05.2019 17:00 Proleter (RS) 4 : 1 Preporod
25.05.2019 17:00 Radnički 1905 3 : 1 Vinogradar
25.05.2019 17:00 Napredak 4 : 3 Njegoš
25.05.2019 17:00 Sloga 1 : 3 Proleter (Nj)
25.05.2019 17:30 Hajduk 6 : 0 Kolare
25.05.2019 17:00 Dunav 3 : 0 Zmaj
25.05.2019 17:30 Omladinac 5 : 0 Lasta
25.05.2019 17:30 Čitluk 0 : 2 13. April
25.05.2019 17:30 Blagotin 1 : 1 Sloga (M)
25.05.2019 17:30 Jedinstvo 1936 6 : 2 Varvarin
25.05.2019 17:30 Mladi Borac 3 : 3 Sloga (LŠ)
25.05.2019 17:30 Jedinstvo 1945 (VL) 1 : 3 Sindjelić
25.05.2019 17:30 Jevremovac 3 : 6 Jedinstvo (MZ)
25.05.2019 17:30 Dunav 4 : 1 Jedinstvo Stević
25.05.2019 17:00 Polet (SD) 3 : 2 Rudar 2001
25.05.2019 17:00 Makce 0 : 5 Pomoravlje
25.05.2019 17:00 Đerdap 3 : 4 Trgovački
25.05.2019 17:00 Jedinstvo (Lj) : Borac (K)
25.05.2019 17:00 Crvena zvezda 2 : 2 Moravac
25.05.2019 17:30 Krivelj 2 : 5 Brestovac
25.05.2019 17:30 Šarbanovac 2 : 3 Blizna
25.05.2019 17:30 Polom 5 : 2 BSK
25.05.2019 17:30 Zlot 1 : 3 OFK Bor
25.05.2019 17:30 Rudna Glava 1 : 3 Ključ
25.05.2019 17:00 Banjani : Tešnjar
25.05.2019 17:00 Radnik 2 : 2 Tvrdojevac
25.05.2019 17:00 OFK Jabučje 2 : 2 Pepeljevac
25.05.2019 17:00 21. oktobar : Slavija
25.05.2019 17:00 Čajetina 5 : 0 Perućac
25.05.2019 17:00 Crnokosa 2 : 0 Jasen
25.05.2019 17:30 Velika Jasikova : Osnić
25.05.2019 17:00 Lužnica 3 : 0 Borac
25.05.2019 17:00 Rajko Mitić 3 : 0 Padež
25.05.2019 17:00 Sloga 2 : 3 Zadrugar
25.05.2019 Polet : Radnički
25.05.2019 Čaglavica : Gračanica
25.05.2019 Ugljare : Sitnica
25.05.2019 16:00 Mineralac 3 : 0 Rudar
25.05.2019 17:00 Crvena Jabuka 2 : 0 Kalenić
25.05.2019 17:00 Rudar 1 : 2 Gunjevac
25.05.2019 17:30 OFK Futog 2 : 1 Jedinstvo
25.05.2019 17:30 Veternik 1 : 1 Susek
25.05.2019 17:30 Železničar 0 : 3 Bačka
25.05.2019 17:30 Vojvodina (CC) 1 : 1 Budućnost (A)
25.05.2019 17:30 Garevina : Stari Trstenik
25.05.2019 17:30 14. Oktobar 5 : 3 Omladinac
25.05.2019 17:30 Sloga (L) 3 : 0 Rubin
25.05.2019 17:30 Šumadinac 3 : 4 Mladost (T)
25.05.2019 17:30 Jedinstvo (D) 0 : 1 Šantarovac
25.05.2019 17:30 Morava 3 : 0 Blagotin
25.05.2019 17:30 Borac 1805 3 : 0 Rudar (St)
25.05.2019 17:30 Istok 63 2 : 2 Moravac 2015
25.05.2019 17:00 Junior Novo Naselje 1 : 0 Rakac Stave
25.05.2019 17:00 OFK Zeka Buljubaša 0 : 1 Fruška Gora
25.05.2019 17:30 Jedinstvo (G) 3 : 4 Zvezda
25.05.2019 17:30 Mladi Radnik 1925 4 : 1 Progorelica
25.05.2019 17:30 Azbukovica 4 : 4 7. Juli
25.05.2019 17:00 Kralj Petar I 3 : 3 Šumadinac (S)
25.05.2019 17:30 Torpedo 1924 1 : 2 Cer
25.05.2019 17:30 Milicionar 0 : 2 Majur
25.05.2019 17:30 OFK Šabac 6 : 0 Sloboda
25.05.2019 17:30 Radnički 2 : 1 Vlašić
25.05.2019 17:00 Žitkovica 2017 6 : 1 Polet (B)
25.05.2019 12:00 Petlić SD 026 : 7. Juli
25.05.2019 17:00 Mladost 1 : 1 Napredak
25.05.2019 17:00 Nišavac 4 : 0 Rongo Siti
25.05.2019 17:00 Zvezda 0 : 0 Jerma
25.05.2019 17:30 Polet (V) 4 : 1 Jedinstvo
25.05.2019 17:30 Škriljac 2 : 2 Ratar
25.05.2019 17:00 Bjelica 2 : 4 Jelica
25.05.2019 17:00 Sloga : Jugovići
25.05.2019 17:00 Dobrič : Lepaja 2018
25.05.2019 17:00 Slemen : Sokograd
25.05.2019 17:00 Rtanj 3 : 0 Mladost
25.05.2019 17:00 Kolonija : Maršić
25.05.2019 17:00 Bratstvo 1975 : Seljak
25.05.2019 17:30 Mekiš : Taskovići
25.05.2019 17:30 Jedinstvo 2014 6 : 1 Dragojevac
25.05.2019 17:30 Belpos 0 : 3 Polet
25.05.2019 17:00 Radnik 3 : 0 BSK Buljane
25.05.2019 17:30 Braća Vuković 1 : 1 Miločajac
25.05.2019 17:30 Šumadija 1 : 3 Milakovac 2018
25.05.2019 17:30 Stara Čaršija 2 : 2 Magnohrom
25.05.2019 17:30 Sloga Obrva 0 : 1 Zgodačica
25.05.2019 17:30 Morava 0 : 3 Mladost 1925
25.05.2019 17:00 Napredak 1 : 2 Mladost (DL)
25.05.2019 17:00 Navalin 2 : 2 Badince
25.05.2019 17:30 Metaloplastika : Napredak
25.05.2019 17:30 OFK Letnjikovac 1983 : Partizan
25.05.2019 17:30 Sloga 3 : 0 Borac
25.05.2019 17:00 Burovac : Dragoš
25.05.2019 17:00 Dobrnje : Udarnik 2015
25.05.2019 17:00 Borac : Soko
25.05.2019 17:00 Vukan : Melnica
25.05.2019 17:00 Mladost 3 : 1 Zabrđe 1936
25.05.2019 17:00 Polet 1 : 0 Grivac
25.05.2019 17:00 Kruševica 1980 2 : 1 Borac
25.05.2019 17:00 Mladost 3 : 3 Bečevica
25.05.2019 17:00 Kotlenik (L) 5 : 3 Beli Orlovi
25.05.2019 17:00 Solunac : Gaj
25.05.2019 17:00 Strmovo 1968 7 : 0 Sloga
25.05.2019 17:00 Pobeda 1953 0 : 1 Budućnost
25.05.2019 17:00 Borac 2 : 1 Mladost
25.05.2019 18:00 Jagodina 0 : 4 GFK Strelište
25.05.2019 18:00 Frosinone 0 : 0 Chievo
25.05.2019 20:30 Bologna 3 : 2 Napoli
25.05.2019 17:00 Sloga 3 : 1 Crvena zvezda
25.05.2019 18:00 Spartak : Mašinac Trejs PZP
25.05.2019 17:00 TSC 9 : 0 Mačva
25.05.2019 17:00 Šabac : Slatke male
25.05.2019 17:00 ŽFK Una Fortuna 0 : 3 Požega
25.05.2019 17:00 Jedinstvo : Sloga 036
25.05.2019 11:00 Rad 2 : 2 Partizan
25.05.2019 11:00 Internacional 0 : 3 Trajal
25.05.2019 13:00 Vojvodina 0 : 2 Brodarac
25.05.2019 10:00 Železničar 0 : 1 Bačka 1901
25.05.2019 10:00 Radnički (Z) 2 : 0 TSC
25.05.2019 10:00 Petar Puača 2 : 1 Omladinac
25.05.2019 13:00 Posavina : Jedinstvo
25.05.2019 13:00 Budućnost : Rvati
25.05.2019 10:00 Strelac : Polet
25.05.2019 13:00 Rad 1 : 5 Partizan
25.05.2019 13:00 Zemun 5 : 0 Radnički (Z)
25.05.2019 16:00 Kiker 1 : 4 Crvena Zvezda
25.05.2019 11:00 Apolon 4 3 : 1 Sloboda
25.05.2019 11:00 Vojvodina 3 : 2 Brodarac
25.05.2019 15:00 Teleoptik 3 : 1 Real Niš
25.05.2019 12:00 Železničar 0 : 2 Bačka 1901
25.05.2019 12:00 Bečkerek 023 0 : 3 Borac (NS)
25.05.2019 12:00 Proleter 2006 0 : 2 TSC
25.05.2019 12:00 Petar Puača 7 : 2 Inđija
25.05.2019 12:00 Srem 3 : 0 Dunav
25.05.2019 12:00 OFK Banat 0 : 1 Omladinac
25.05.2019 10:00 Borac 5 : 2 Rudar
25.05.2019 11:00 Zvezda : Urovci
25.05.2019 10:00 Zadrugar : Polet
25.05.2019 17:00 Mladi radnik 1940 4 : 0 Udarnik
25.05.2019 11:00 Bajša 5 : 3 Spartak
25.05.2019 12:00 Bačka 1901 3 : 2 Čantavir
25.05.2019 10:30 Preporod 3 : 4 Radnički 1905
25.05.2019 10:00 Njerš Ištvan : Spartak
25.05.2019 10:00 Radnički (S) : Arena Su
25.05.2019 10:00 Radnički : Jedinstvo
25.05.2019 10:00 Duboko : Posavina
25.05.2019 16:00 Kolubara : DIF
25.05.2019 11:00 Lokomotiva : Studentski Grad
25.05.2019 13:00 BASK : Sinđelić
25.05.2019 11:00 Šabac : Savac
25.05.2019 11:00 Karađordje 2 : 2 Ad Drinum
25.05.2019 14:00 Požega : Šampion
25.05.2019 Voja Gačić : Inđija
25.05.2019 Vojvodina : Mladost
25.05.2019 00:00 Polet 0 : 15 Spartak
25.05.2019 Banat 0 : 1 Bačka
25.05.2019 09:30 Bajša 1 : 2 Spartak '07
25.05.2019 10:00 Subotica 6 : 1 AFK
25.05.2019 10:00 IMT : Bežanija
25.05.2019 09:00 Železničar 1 : 0 Senjak 2

Košarka

25.05.2019 20:00 Dunav : FMP
25.05.2019 19:00 Borac : Zlatibor
25.05.2019 17:00 OKK Beograd 78 : 93 Crvena zvezda MTS

Rukomet

25.05.2019 19:00 Rudar 31 : 23 Mokra Gora
25.05.2019 18:00 Mladost : Apatin
25.05.2019 17:00 Radnički 1958 25 : 21 Nova Pazova 1957
25.05.2019 19:00 Mladost TSK 27 : 27 Inđija
25.05.2019 15:00 Bane 23 : 26 Metalac
25.05.2019 16:00 Mladost 34 : 22 Župa
25.05.2019 21:00 ORK Bor 35 : 44 Radnički
25.05.2019 19:00 Somborelektro 40 : 27 Budućnost
25.05.2019 17:00 Graničar 33 : 26 Sivac 69/2
25.05.2019 17:00 Kljajićevo 22 : 18 Borac
25.05.2019 18:00 Grafičar 41 : 21 Rusin
25.05.2019 19:00 Obilić 24 : 28 Sombor
25.05.2019 20:00 Ruma : Beočin 1959
25.05.2019 16:30 Srem SM 26 : 43 Hercegovac
25.05.2019 17:00 Halas Jožef 39 : 30 Radnički
25.05.2019 20:00 Temerin 26 : 23 Mladost
Pedja14 i još 8 korisnika su tipovali utakmicu
strahinjaParcetic i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
aki1738 i još 1 korisnika su lajkovali utakmicu
BlueBull i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
GaGiSa i još 3 korisnika su tipovali utakmicu