XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 204 utakmica za dan
Subota, 1 Jun 2019


Fudbal

Borac
Sakule
2 : 0
Cement
Beočin
01.06.2019 17:00
Borac
2 : 0
Cement
Dunav
Stari Banovci
3 : 3
Omladinac
Novi Banovci
01.06.2019 17:00
Dunav
3 : 3
Omladinac
Crvena zvezda
Novi Sad
1 : 0
Kabel
Novi Sad
01.06.2019 17:00
Crvena zvezda
1 : 0
Kabel
Bačka 1901
Subotica
0 : 2
Železničar
Pančevo
01.06.2019 17:00
Bačka 1901
0 : 2
Železničar
Hajduk 1912
Kula
4 : 2
Radnički (ZR)
Zrenjanin
01.06.2019 17:00
Hajduk 1912
4 : 2
Radnički (ZR)
Bratstvo 1946
Prigrevica
0 : 2
OFK Vršac
Vršac
01.06.2019 17:00
Bratstvo 1946
0 : 2
OFK Vršac
Radnički (NP)
Nova Pazova
0 : 1
Mladost
Bački Jarak
01.06.2019 17:00
Radnički (NP)
0 : 1
Mladost
Dinamo 1945
Pančevo
0 : 2
ČSK Pivara
Čelarevo
01.06.2019 17:00
Dinamo 1945
0 : 2
ČSK Pivara
BASK
Beograd
1 : 3
Radnički (NB)
Novi Beograd
01.06.2019 17:00
BASK
1 : 3
Radnički (NB)
Stepojevac Vaga
Stepojevac
0 : 3
OFK Beograd
Beograd
01.06.2019 17:00
Stepojevac Vaga
0 : 3
OFK Beograd
Prva Iskra
Barič
1 : 6
Jedinstvo
Surčin
01.06.2019 17:00
Prva Iskra
1 : 6
Jedinstvo
Lokomotiva
Beograd
2 : 4
IMT
Novi Beograd
01.06.2019 17:00
Lokomotiva
2 : 4
IMT
GSP Polet Dorćol
Beograd
1 : 1
Grafičar
Beograd
01.06.2019 17:00
GSP Polet Dorćol
1 : 1
Grafičar
Zvezdara
Beograd
1 : 2
Radnički (O)
Obrenovac
01.06.2019 17:00
Zvezdara
1 : 2
Radnički (O)
Crvena Zvezda
Mali Mokri Lug
3 : 5
BSK Borča
Borča
01.06.2019 17:00
Crvena Zvezda
3 : 5
BSK Borča
Brodarac
Novi Beograd
2 : 1
Kolubara
Lazarevac
01.06.2019 17:00
Brodarac
2 : 1
Kolubara
Begej
Žitište
5 : 2
Krajina
Krajišnik
01.06.2019 17:00
Begej
5 : 2
Krajina
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
3 : 0
Budućnost
Srpska Crnja
01.06.2019 17:00
Jedinstvo (NB)
3 : 0
Budućnost
Kozara
Banatsko Veliko Selo
2 : 1
Kikinda 1909
Kikinda
01.06.2019 17:00
Kozara
2 : 1
Kikinda 1909
Sloga
Plandište
1 : 2
Mladost (O)
Omoljica
01.06.2019 17:00
Sloga
1 : 2
Mladost (O)
BAK
Bela Crkva
4 : 1
Radnički (K)
Kovin
01.06.2019 17:00
BAK
4 : 1
Radnički (K)
OFK Proleter
Banatski Karlovac
3 : 2
Sloboda
Novi Kozarci
01.06.2019 17:00
OFK Proleter
3 : 2
Sloboda
ŽAK
Kikinda
3 : 2
Vojvodina 1928
Perlez
01.06.2019 17:00
ŽAK
3 : 2
Vojvodina 1928
Radnički (S)
Sutjeska
1 : 0
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
01.06.2019 17:00
Radnički (S)
1 : 0
Jedinstvo (BK)
Goč
Vrnjačka Banja
3 : 1
Gruža
Gruža
01.06.2019 17:30
Goč
3 : 1
Gruža
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
0 : 1
Trepča
Kosovska Mitrovica
01.06.2019 17:30
Novi Pazar 1928
0 : 1
Trepča
Bane 1931
Raška
5 : 1
Real
Podunavci
01.06.2019 17:30
Bane 1931
5 : 1
Real
Karađorđe
Ribnica
0 : 3
Polet
Ratina
01.06.2019 17:30
Karađorđe
0 : 3
Polet
Šumadija (T)
Toponica
4 : 2
Vodojaža
Grošnica
01.06.2019 17:30
Šumadija (T)
4 : 2
Vodojaža
Apolon 2018
Kovači
3 : 3
Sušica
Kragujevac
01.06.2019 17:30
Apolon 2018
3 : 3
Sušica
Šumadija 1903
Kragujevac
1 : 0
Sloga
Kraljevo
01.06.2019 17:30
Šumadija 1903
1 : 0
Sloga
Homoljac
Žagubica
3 : 5
OFK Napredak
Markovac
01.06.2019 17:30
Homoljac
3 : 5
OFK Napredak
Petar Dobrnjac
Dobrnje
1 : 0
Zvižd
Kučevo
01.06.2019 17:30
Petar Dobrnjac
1 : 0
Zvižd
Mladi borac
Veliko Orašje
1 : 3
Udarnik
Lozovik
01.06.2019 17:30
Mladi borac
1 : 3
Udarnik
VGSK
Veliko Gradište
3 : 0
Partizan 1945
Darosava
01.06.2019 17:30
VGSK
3 : 0
Partizan 1945
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
2 : 1
Borac 1932
Ralja
01.06.2019 17:30
OFK Aranđelovac 1979
2 : 1
Borac 1932
Morava
Velika Plana
3 : 1
RSK
Rabrovo
01.06.2019 17:30
Morava
3 : 1
RSK
Karađorđe
Topola
5 : 0
Rudar
Stamnica
01.06.2019 17:30
Karađorđe
5 : 0
Rudar
Vrelo Sport
Vrelo
2 : 0
Železničar
Lajkovac
01.06.2019 17:30
Vrelo Sport
2 : 0
Železničar
Borac
Lešnica
3 : 1
OFK Osečina
Osečina
01.06.2019 17:30
Borac
3 : 1
OFK Osečina
Radnički Stobeks
Klupci
3 : 2
Brezovica
Brezovica
01.06.2019 17:30
Radnički Stobeks
3 : 2
Brezovica
Radjevac
Krupanj
3 : 4
Ribnica
Mionica
01.06.2019 17:30
Radjevac
3 : 4
Ribnica
OFK Divci
Divci
2 : 3
Spartak 1924
Ljig
01.06.2019 17:30
OFK Divci
2 : 3
Spartak 1924
Mačva 2005
Bogatić
3 : 1
Radnički (V)
Valjevo
01.06.2019 17:30
Mačva 2005
3 : 1
Radnički (V)
Zadrugar
Lajkovac
3 : 2
Radnički Šabački
Šabac
01.06.2019 17:30
Zadrugar
3 : 2
Radnički Šabački
Jedinstvo Putevi
Užice
5 : 0
Sloboda
Čačak
01.06.2019 17:30
Jedinstvo Putevi
5 : 0
Sloboda
Sloga (BB)
Bajina Bašta
1 : 2
Zlatar
Nova Varoš
01.06.2019 17:30
Sloga (BB)
1 : 2
Zlatar
Polimlje
Prijepolje
4 : 3
Sloga (S)
Sjenica
01.06.2019 17:30
Polimlje
4 : 3
Sloga (S)
Prijevor
Prijevor
3 : 2
Budućnost
Arilje
01.06.2019 17:30
Prijevor
3 : 2
Budućnost
LFK Mladost
Lučani
5 : 4
Polet (T)
Trbušani
01.06.2019 17:30
LFK Mladost
5 : 4
Polet (T)
Proleter 2006
Zrenjanin
7 : 0
Polet
Nakovo
01.06.2019 17:30
Proleter 2006
7 : 0
Polet
Delija
Mokrin
2 : 1
Omladinac FAM
Botoš
01.06.2019 17:30
Delija
2 : 1
Omladinac FAM
Mladost (C)
Cvetovac
6 : 1
Strelac
Mislođin
01.06.2019 17:00
Mladost (C)
6 : 1
Strelac
Zvezda
Konatice
3 : 2
Radnički
Rudovci
01.06.2019 17:00
Zvezda
3 : 2
Radnički
Budućnost
Dudovica
1 : 3
Mladost (B)
Baroševac
01.06.2019 17:00
Budućnost
1 : 3
Mladost (B)
Borac
Arnajevo
3 : 1
Lisović
Lisović
01.06.2019 17:00
Borac
3 : 1
Lisović
Zabrežje
Zabrežje
2 : 0
Omladinac
Veliko Polje
01.06.2019 17:00
Zabrežje
2 : 0
Omladinac
Duboko
Mala Moštanica
3 : 2
Šumadija
Šopić
01.06.2019 17:00
Duboko
3 : 2
Šumadija
Jevremovac
Jevremovac
3 : 5
Mladi Borac
Dublje
01.06.2019 18:00
Jevremovac
3 : 5
Mladi Borac
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
1 : 2
Mladost (DD)
Donji Dobrić
01.06.2019 18:00
Jedinstvo (MZ)
1 : 2
Mladost (DD)
Jedinstvo (ŠT)
Štitar
3 : 0
Jedinstvo 1945 (VL)
Vladimirci
01.06.2019 18:00
Jedinstvo (ŠT)
3 : 0
Jedinstvo 1945 (VL)
Sindjelić
Lipnica
1 : 0
Duško
Klenje
01.06.2019 18:00
Sindjelić
1 : 0
Duško
Karađorđe
Mišar
3 : 1
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
01.06.2019 18:00
Karađorđe
3 : 1
Dušan Silni
Hajduk Stanko
Crna Bara
1 : 3
Mladost (PR)
Prnjavor
01.06.2019 18:00
Hajduk Stanko
1 : 3
Mladost (PR)
Cer
Jadranska Lešnica
2 : 1
Podrinje
Lozničko Polje
01.06.2019 18:00
Cer
2 : 1
Podrinje
Sloga (BO)
Bogosavac
5 : 3
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
01.06.2019 18:00
Sloga (BO)
5 : 3
Sloga (LŠ)
Rudar 2001
Kostolac
2 : 1
Obilić
Živica
01.06.2019 17:30
Rudar 2001
2 : 1
Obilić
Trgovački
Petrovac na Mlavi
2 : 5
Železničar
Požarevac
01.06.2019 17:30
Trgovački
2 : 5
Železničar
OFK Napredak 1929
Aleksinac
0 : 3
Zemljoradnik
Balajnac
01.06.2019 17:30
OFK Napredak 1929
0 : 3
Zemljoradnik
Morava (Ž)
Žitkovac
3 : 0
Elid
Donji Dušnik
01.06.2019 17:30
Morava (Ž)
3 : 0
Elid
Brestovac
Borski Brestovac
1 : 1
Branik
Štubik
01.06.2019 17:30
Brestovac
1 : 1
Branik
BSK
Bukovče
5 : 1
Šarbanovac
Šarbanovac
01.06.2019 17:30
BSK
5 : 1
Šarbanovac
Poreč
Donji milanovac
5 : 0
Krivelj
Krivelj
01.06.2019 17:30
Poreč
5 : 0
Krivelj
OFK Brđanac
Valjevo
2 : 2
OFK Jabučje
Jabučje
01.06.2019 17:00
OFK Brđanac
2 : 2
OFK Jabučje
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
3 : 4
Radnik
Ub
01.06.2019 17:00
Pepeljevac
3 : 4
Radnik
Pobeda 1926
Beloševac
5 : 3
Jadran
Kragujevac
01.06.2019 17:30
Pobeda 1926
5 : 3
Jadran
Šumadinac (KG)
Kragujevac
0 : 4
Borac (D)
Drenovac
01.06.2019 17:30
Šumadinac (KG)
0 : 4
Borac (D)
Sloga (D)
Desimirovac
1 : 2
Sloboda
Grbice
01.06.2019 17:30
Sloga (D)
1 : 2
Sloboda
Jedinstvo
Petrovac
4 : 3
Slavija
Kragujevac
01.06.2019 17:20
Jedinstvo
4 : 3
Slavija
Kutlovo
Kutlovo
2 : 2
Budućnost
Resnik
01.06.2019 17:30
Kutlovo
2 : 2
Budućnost
21. oktobar
Kragujevac
0 : 1
Srbija
Ilićevo
01.06.2019 17:30
21. oktobar
0 : 1
Srbija
Šumadija 1934
Drača
1 : 1
Erdoglija 1931
Kragujevac
01.06.2019 17:30
Šumadija 1934
1 : 1
Erdoglija 1931
OFK Bagremar
Kragujevac
4 : 2
Mladost (P)
Pajazitovo
01.06.2019 17:30
OFK Bagremar
4 : 2
Mladost (P)
Midžor (K)
Kalna
4 : 0
Malinik
Podgorac
01.06.2019 18:00
Midžor (K)
4 : 0
Malinik
Ozren
Sokobanja
7 : 1
Bučje Podvis
Bučje kod Knjaževca
01.06.2019 18:00
Ozren
7 : 1
Bučje Podvis
Rudar Vrška Čuka
Grljan
3 : 0
Kosovo
Zvezdan
01.06.2019 18:00
Rudar Vrška Čuka
3 : 0
Kosovo
Senjak
Pirot
5 : 6
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
01.06.2019 17:00
Senjak
5 : 6
Sloga
Zadrugar
Krupac
0 : 9
Rajko Mitić
Bela Palanka
01.06.2019 17:00
Zadrugar
0 : 9
Rajko Mitić
Padež
Petrovac
1 : 6
Dragoš
Pirot
01.06.2019 17:00
Padež
1 : 6
Dragoš
Mladost
Poljska Ržana
1 : 8
Lužnica
Babušnica
01.06.2019 17:00
Mladost
1 : 8
Lužnica
Vladimir Durković
Berilovac
1 : 4
Gnjilan
Gnjilan
01.06.2019 17:00
Vladimir Durković
1 : 4
Gnjilan
Polet
Grabovac
5 : 3
Pobednik
Piroman
01.06.2019 17:30
Polet
5 : 3
Pobednik
Krtinska
Krtinska
5 : 4
Sloga
Ratari
01.06.2019 17:30
Krtinska
5 : 4
Sloga
Avala
Beli Potok
3 : 0
Sveti Stefan
Slanci
01.06.2019 17:00
Avala
3 : 0
Sveti Stefan
Metalac
Kraljevo
4 : 2
Partizan
Vrba
01.06.2019 18:00
Metalac
4 : 2
Partizan
Mineral 2015
Rudno
2 : 2
Tavnik
Tavnik
01.06.2019 18:00
Mineral 2015
2 : 2
Tavnik
Mladost
Vrdila
2 : 5
Mladi radnik 1925
Grdica
01.06.2019 18:00
Mladost
2 : 5
Mladi radnik 1925
Progorelica
Progorelica
2 : 0
Lazac
Lazac
01.06.2019 18:00
Progorelica
2 : 0
Lazac
Borac (V)
Vraneši
5 : 5
Jedinstvo (G)
Godačica
01.06.2019 18:00
Borac (V)
5 : 5
Jedinstvo (G)
Zvezda
Čukojevac
4 : 1
Borac (A)
Adrani
01.06.2019 18:00
Zvezda
4 : 1
Borac (A)
Jovo Kursula
Cvetke
2 : 1
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
01.06.2019 18:00
Jovo Kursula
2 : 1
Jedinstvo (D)
Bogutovačka Banja
Bogutovac
2 : 1
Mlada krila
Metikoši
01.06.2019 18:00
Bogutovačka Banja
2 : 1
Mlada krila
Marjan
Knić
3 : 2
Badnjevac
Badnjevac
01.06.2019 17:30
Marjan
3 : 2
Badnjevac
OFK Šabac
Šabac
2 : 1
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
01.06.2019 18:00
OFK Šabac
2 : 1
Budućnost (PD)
Sloboda
Salaš Crnobarski
2 : 3
Milicionar
Bogatić
01.06.2019 18:00
Sloboda
2 : 3
Milicionar
Majur
Majur
4 : 2
Premijer
Badovinci
01.06.2019 18:00
Majur
4 : 2
Premijer
Napredak
Mačvanski Belotić
3 : 2
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
01.06.2019 18:00
Napredak
3 : 2
Zadrugar
Drina
Badovinci
0 : 2
Gorki
Glušci
01.06.2019 18:00
Drina
0 : 2
Gorki
Budućnost 1929 (ZM)
Zminjak
7 : 5
Torpedo 1924
Tabanović
01.06.2019 18:00
Budućnost 1929 (ZM)
7 : 5
Torpedo 1924
AFK
Ada
3 : 0
Jedinstvo (M)
Martonoš
01.06.2019 17:00
AFK
3 : 0
Jedinstvo (M)
Tornjoš
Tornjoš
6 : 0
Tisa
Padej
01.06.2019 17:00
Tornjoš
6 : 0
Tisa
Sloboda
Stara Moravica
2 : 5
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
01.06.2019 17:00
Sloboda
2 : 5
Jedinstvo
Vreoci
Vreoci
3 : 3
Bistrica
Bistrica
01.06.2019 17:30
Vreoci
3 : 3
Bistrica
Zeppelin 026
Smederevo
2 : 1
Budućnost
Mala Krsna
01.06.2019 17:00
Zeppelin 026
2 : 1
Budućnost
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
2 : 4
Mladost
Mali Suvodol
01.06.2019 17:00
Veliki Suvodol
2 : 4
Mladost
Polet (R)
Radevac
6 : 1
Pobeda 1976
Jakovlje
01.06.2019 17:30
Polet (R)
6 : 1
Pobeda 1976
OFK Draževac
Draževac
6 : 1
Borac
Trnjane
01.06.2019 17:30
OFK Draževac
6 : 1
Borac
Gredetin
Gredetin
1 : 4
OFK Rutevac 1908
Rutevac
01.06.2019 17:30
Gredetin
1 : 4
OFK Rutevac 1908
OFK Sloga
Dobrujevac
4 : 2
Škriljac
Bradarac
01.06.2019 17:30
OFK Sloga
4 : 2
Škriljac
Ratar
Gornja Peščanica
4 : 4
Polet (V)
Vitoševac
01.06.2019 17:30
Ratar
4 : 4
Polet (V)
Jedinstvo
Bobovište
4 : 1
Jastrebac
Tešica
01.06.2019 17:30
Jedinstvo
4 : 1
Jastrebac
Kapidžija
Kapidžija
0 : 4
Sebečevac
Sebečevac
01.06.2019
Kapidžija
0 : 4
Sebečevac
Napredak
Jošanica
1 : 3
Hajduk
Rujevica
01.06.2019 17:30
Napredak
1 : 3
Hajduk
Aluminjum
Niš
6 : 0
Čegar 1946
Donji Matejevac
01.06.2019 17:30
Aluminjum
6 : 0
Čegar 1946
Taskovići
Taskovići
3 : 1
10. februar
Šajinovac
01.06.2019 17:30
Taskovići
3 : 1
10. februar
Mladost 2013
Jazovnik
0 : 6
Belpos
Belotić
01.06.2019 18:00
Mladost 2013
0 : 6
Belpos
Sparta
Kaona
7 : 4
Jedinstvo 2014
Beljin
01.06.2019 18:00
Sparta
7 : 4
Jedinstvo 2014
Radnik
Davidovac
1 : 1
Budućnost
Lebina
01.06.2019 17:30
Radnik
1 : 1
Budućnost
Miločajac
Miločaj
8 : 1
Morava
Mrsać
01.06.2019 17:30
Miločajac
8 : 1
Morava
Mladost 1925
Oplanići
4 : 2
Sloga Obrva
Obrva
01.06.2019 17:30
Mladost 1925
4 : 2
Sloga Obrva
Zgodačica
Godačica
3 : 1
Stara Čaršija
Kraljevo
01.06.2019 17:30
Zgodačica
3 : 1
Stara Čaršija
Magnohrom
Kraljevo
6 : 2
Šumadija
Šumarice
01.06.2019 17:30
Magnohrom
6 : 2
Šumadija
Milakovac 2018
Milakovac
1 : 0
Braća Vuković
Lađevci
01.06.2019 17:30
Milakovac 2018
1 : 0
Braća Vuković
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
3 : 0
Veternica
Leskovac
01.06.2019
Gornje Sinkovce
3 : 0
Veternica
Gornje Krajince
Gornje Krajince
3 : 0
Napredak
Bogojevce
01.06.2019 17:30
Gornje Krajince
3 : 0
Napredak
ŠFU Derbi 2016
Vlase
1 : 5
FSU Borac 2018
Gornji Bunibrod
01.06.2019 17:30
ŠFU Derbi 2016
1 : 5
FSU Borac 2018
Trnava
Trnava
0 : 2
Sloboda
Šuljkovac
01.06.2019 18:00
Trnava
0 : 2
Sloboda
Zvizdar
Zvizdar
4 : 1
Brgule
Brgule
01.06.2019 17:00
Zvizdar
4 : 1
Brgule
Borac
Ljuljaci
2 : 4
Polet
Ljubić kod Knića
01.06.2019 17:00
Borac
2 : 4
Polet
Topoljak
Grabovac
1 : 1
Vinogradar
Riljac
01.06.2019 17:00
Topoljak
1 : 1
Vinogradar
Jelav
Jelav
2 : 2
Mladost (DB)
Donja Borina
01.06.2019 18:00
Jelav
2 : 2
Mladost (DB)
Luk
Voćnjak
4 : 1
Granit
Radalj
01.06.2019 18:00
Luk
4 : 1
Granit
Mladost (G)
Gradilište
0 : 11
Gučevo 1929
Banja Koviljača
01.06.2019 18:00
Mladost (G)
0 : 11
Gučevo 1929
TE Gučevo
Trbušnica
1 : 1
Sloga
Korenita
01.06.2019 18:00
TE Gučevo
1 : 1
Sloga
Hajduk
Ribarica
0 : 2
Studenac
Gornja Koviljača
01.06.2019 18:00
Hajduk
0 : 2
Studenac
Budućnost
Milatovac (Žagubica)
2 : 5
Borac
Vukovac
01.06.2019 17:30
Budućnost
2 : 5
Borac
Mladost
Krupaja
3 : 0
Pobeda 1953
Osanica
01.06.2019 17:30
Mladost
3 : 0
Pobeda 1953
Kumane
Kumane
5 : 0
Pek
Kusiće
01.06.2019 17:30
Kumane
5 : 0
Pek
OFK Kopaonik 1931
Brus
7 : 2
Baštovan
Subotica
01.06.2019 17:30
OFK Kopaonik 1931
7 : 2
Baštovan
Željezničar
Banja Luka
3 : 1
Borac
Banja Luka
01.06.2019 17:30
Željezničar
3 : 1
Borac
Kozara
Gradiška
0 : 0
Sloga
Gornje Crnjelovo
01.06.2019 17:30
Kozara
0 : 0
Sloga
Rudar Prijedor
Prijedor
3 : 0
Podrinje
Janja
01.06.2019 17:30
Rudar Prijedor
3 : 0
Podrinje
Sloboda
Mrkonjić Grad
1 : 3
Tekstilac
Derventa
01.06.2019 17:30
Sloboda
1 : 3
Tekstilac
Sutjeska
Foča
2 : 2
Slavija
Istočno Sarajevo
01.06.2019 17:30
Sutjeska
2 : 2
Slavija
Drina
Zvornik
1 : 0
Alfa Modriča
Modriča
01.06.2019 17:30
Drina
1 : 0
Alfa Modriča
Sloga 036
Kraljevo
0 : 0
ŽFK Una Fortuna
Kragujevac
01.06.2019 17:00
Sloga 036
0 : 0
ŽFK Una Fortuna
Požega
Požega
3 : 0
Šabac
Šabac
01.06.2019 17:00
Požega
3 : 0
Šabac
Slatke male
Burovac
0 : 1
Heroj Polet
Jajinci
01.06.2019 17:00
Slatke male
0 : 1
Heroj Polet
Crvena Zastava
Obrenovac
0 : 2
Posavina
Stubline
01.06.2019 11:00
Crvena Zastava
0 : 2
Posavina
Polet
Grabovac
3 : 2
Prva Iskra
Barič
01.06.2019 11:00
Polet
3 : 2
Prva Iskra
Rvati
Obrenovac
3 : 0
Strelac
Mislodjin
01.06.2019 13:00
Rvati
3 : 0
Strelac
Jedinstvo
Dren
7 : 0
Budućnost
Zvečka
01.06.2019 13:00
Jedinstvo
7 : 0
Budućnost
Voždovac
Beograd
3 : 1
Dinamo (P)
Pančevo
01.06.2019 13:00
Voždovac
3 : 1
Dinamo (P)
Radnički (N)
Niš
1 : 0
OFK Beograd
Beograd
01.06.2019 13:00
Radnički (N)
1 : 0
OFK Beograd
Čukarički
Beograd
1 : 0
Vojvodina
Novi Sad
01.06.2019 14:30
Čukarički
1 : 0
Vojvodina
Inđija
Inđija
1 : 0
Jedinstvo
Ub
01.06.2019 11:00
Inđija
1 : 0
Jedinstvo
Crvena Zvezda
Beograd
2 : 2
Internacional
Beograd
01.06.2019 11:00
Crvena Zvezda
2 : 2
Internacional
Trajal
Kruševac
1 : 1
Rad
Beograd
01.06.2019 13:00
Trajal
1 : 1
Rad
Bečkerek 023
Zrenjanin
1 : 5
TSC
Bačka Topola
01.06.2019 12:00
Bečkerek 023
1 : 5
TSC
Spartak
Subotica
4 : 0
Inđija
Inđija
01.06.2019 12:00
Spartak
4 : 0
Inđija
Čukarički
Beograd
0 : 1
Vojvodina
Novi Sad
01.06.2019 12:00
Čukarički
0 : 1
Vojvodina
Crvena Zvezda
Beograd
3 : 1
Zemun
Zemun
01.06.2019 18:00
Crvena Zvezda
3 : 1
Zemun
Radnički (Z)
Zrenjanin
3 : 6
Rad
Beograd
01.06.2019 11:00
Radnički (Z)
3 : 6
Rad
Coerver junior FA
Vršac
6 : 2
Bečkerek 023
Zrenjanin
01.06.2019 10:00
Coerver junior FA
6 : 2
Bečkerek 023
Preporod
Novi Žednik
1 : 4
Bajša
Bajša
01.06.2019 10:30
Preporod
1 : 4
Bajša
Radnički 1905
Bajmok
4 : 2
Tavankut
Tavankut
01.06.2019 10:00
Radnički 1905
4 : 2
Tavankut
Obilić
Novi Kneževac
0 : 1
Spartak
Subotica
01.06.2019 10:00
Obilić
0 : 1
Spartak
Zvezda
Konatice
2 : 5
Radnički
Obrenovac
01.06.2019 10:00
Zvezda
2 : 5
Radnički
Sinđelić
Beograd
5 : 0
IMT
Beograd
01.06.2019 13:00
Sinđelić
5 : 0
IMT
Šampion
Gornji Milanovac
5 : 0
Karađordje
Topola
01.06.2019 17:00
Šampion
5 : 0
Karađordje
Ad Drinum
Loznica
3 : 0
Sloga 036
Kraljevo
01.06.2019 15:30
Ad Drinum
3 : 0
Sloga 036
Preševo
Preševo
7 : 5
Jagodina
Jagodina
01.06.2019
Preševo
7 : 5
Jagodina
Vučice
Vučje
1 : 1
Mašinac
Niš
01.06.2019
Vučice
1 : 1
Mašinac
Rosulja 2014
Vlasotince
3 : 3
Kolibri
Kuršumlija
01.06.2019
Rosulja 2014
3 : 3
Kolibri
Morava
Žitkovac
1 : 1
Napredak junior 2018
Kruševac
01.06.2019
Morava
1 : 1
Napredak junior 2018
Radnički 2012
Niš
6 : 1
Krstarica
Prokuplje
01.06.2019
Radnički 2012
6 : 1
Krstarica
Levač
Rekovac
1 : 0
Majdanpek
Majdanpek
01.06.2019
Levač
1 : 0
Majdanpek
Nova Kolonija
Kovin
01.06.2019
Banat
Vršac
01.06.2019
Nova Kolonija
:
Banat
Bačka
Bačka Palanka
01.06.2019
Polet
Sivac
01.06.2019
Bačka
:
Polet
Spartak
Subotica
01.06.2019
Vojvodina
Novi Sad
01.06.2019
Spartak
:
Vojvodina
Mladost
Srbobran
01.06.2019
Voja Gačić
Pančevo
01.06.2019
Mladost
:
Voja Gačić
Spartak '06
Subotica
3 : 1
Bajša
Bajša
01.06.2019 10:00
Spartak '06
3 : 1
Bajša
Vinogradar
Hajdukovo
3 : 0
Arena SU
Subotica
01.06.2019 16:00
Vinogradar
3 : 0
Arena SU
Čantavir
Čantavir
0 : 6
Subotica
Subotica
01.06.2019 10:00
Čantavir
0 : 6
Subotica
Bežanija
Beograd
0 : 3
Olimpik
Beograd
01.06.2019 17:30
Bežanija
0 : 3
Olimpik

Rukomet

Rtanj
Boljevac
38 : 32
Aleksinac
Aleksinac
01.06.2019 19:30
Rtanj
38 : 32
Aleksinac
Radnički
Ćuprija
41 : 26
Paraćin
Paraćin
01.06.2019 19:00
Radnički
41 : 26
Paraćin
Jagodina
Jagodina
39 : 28
Zaječar 1949
Zaječar
01.06.2019 19:00
Jagodina
39 : 28
Zaječar 1949
Radnički
Novi Sad
44 : 32
Vojvoda Stepa
Vojvoda Stepa
01.06.2019 18:00
Radnički
44 : 32
Vojvoda Stepa
Vlasotince
Vlasotince
15 : 21
Dubočica
Leskovac
01.06.2019 19:00
Vlasotince
15 : 21
Dubočica
Žitorađa
Žitorađa
36 : 24
Rtanj
Boljevac
01.06.2019 18:00
Žitorađa
36 : 24
Rtanj

Vaterpolo

BVK Crvena zvezda
Beograd
7 : 5
Šabac
Šabac
01.06.2019 17:30
BVK Crvena zvezda
7 : 5
Šabac
1:1
Taš 2000
Beograd
6 : 8
Crvena zvezda
Beograd
01.06.2019 20:00
Taš 2000
6 : 8
Crvena zvezda
0:1
Vojvodina
Novi Sad
8 : 14
Palilula
Beograd
01.06.2019 20:45
Vojvodina
8 : 14
Palilula
0:1