08.06
17:00
Cement
Dinamo 1945
5
1
|
08.06.2019 17:00 | Cement | 5 : 1 | Dinamo 1945 | |||||
08.06
17:00
ČSK Pivara
Radnički (NP)
4
3
|
08.06.2019 17:00 | ČSK Pivara | 4 : 3 | Radnički (NP) | |||||
08.06
17:00
Mladost
Radnički (SM)
2
1
|
08.06.2019 17:00 | Mladost | 2 : 1 | Radnički (SM) | |||||
08.06
17:00
OFK Vršac
Hajduk 1912
2
1
|
08.06.2019 17:00 | OFK Vršac | 2 : 1 | Hajduk 1912 | |||||
08.06
17:00
Radnički (ZR)
Bačka 1901
3
1
|
08.06.2019 17:00 | Radnički (ZR) | 3 : 1 | Bačka 1901 | |||||
08.06
17:00
Železničar
Crvena zvezda
1
1
|
08.06.2019 17:00 | Železničar | 1 : 1 | Crvena zvezda | |||||
08.06
17:00
Kabel
Dunav
6
1
|
08.06.2019 17:00 | Kabel | 6 : 1 | Dunav | |||||
08.06
17:00
Omladinac
Borac
0
3
|
08.06.2019 17:00 | Omladinac | 0 : 3 | Borac |
08.06
17:30
FAP
Jošanica
0
1
|
08.06.2019 17:30 | FAP | 0 : 1 | Jošanica | |||||
08.06
17:30
Šumadija (A)
Budućnost Krušik 2014
0
4
|
08.06.2019 17:30 | Šumadija (A) | 0 : 4 | Budućnost Krušik 2014 |
08.06
17:00
Radnički (NB)
Brodarac
6
1
|
08.06.2019 17:00 | Radnički (NB) | 6 : 1 | Brodarac | |||||
08.06
17:00
Kolubara
Crvena Zvezda
2
0
|
08.06.2019 17:00 | Kolubara | 2 : 0 | Crvena Zvezda | |||||
08.06
17:00
BSK Borča
Zvezdara
2
1
|
08.06.2019 17:00 | BSK Borča | 2 : 1 | Zvezdara | |||||
08.06
17:00
Radnički (O)
GSP Polet Dorćol
1
0
|
08.06.2019 17:00 | Radnički (O) | 1 : 0 | GSP Polet Dorćol | |||||
08.06
17:00
Grafičar
Lokomotiva
3
2
|
08.06.2019 17:00 | Grafičar | 3 : 2 | Lokomotiva | |||||
08.06
17:00
IMT
Prva Iskra
3
2
|
08.06.2019 17:00 | IMT | 3 : 2 | Prva Iskra | |||||
08.06
17:00
Jedinstvo
Stepojevac Vaga
3
0
|
08.06.2019 17:00 | Jedinstvo | 3 : 0 | Stepojevac Vaga | |||||
08.06
17:00
OFK Beograd
BASK
4
3
|
08.06.2019 17:00 | OFK Beograd | 4 : 3 | BASK |
08.06
17:00
Krajina
Radnički (S)
1
2
|
08.06.2019 17:00 | Krajina | 1 : 2 | Radnički (S) | |||||
08.06
17:00
Jedinstvo (BK)
ŽAK
5
1
|
08.06.2019 17:00 | Jedinstvo (BK) | 5 : 1 | ŽAK | |||||
08.06
17:00
Vojvodina 1928
OFK Proleter
0
1
|
08.06.2019 17:00 | Vojvodina 1928 | 0 : 1 | OFK Proleter | |||||
08.06
17:00
Sloboda
BAK
1
1
|
08.06.2019 17:00 | Sloboda | 1 : 1 | BAK | |||||
08.06
17:00
Radnički (K)
Sloga
1
2
|
08.06.2019 17:00 | Radnički (K) | 1 : 2 | Sloga | |||||
08.06
17:00
Mladost (O)
Kozara
0
1
|
08.06.2019 17:00 | Mladost (O) | 0 : 1 | Kozara | |||||
08.06
17:00
Kikinda 1909
Jedinstvo (NB)
3
3
|
08.06.2019 17:00 | Kikinda 1909 | 3 : 3 | Jedinstvo (NB) | |||||
08.06
17:00
Budućnost
Begej
0
3
|
08.06.2019 17:00 | Budućnost | 0 : 3 | Begej |
08.06
17:30
Gruža
Šumadija 1903
0
3
|
08.06.2019 17:30 | Gruža | 0 : 3 | Šumadija 1903 | |||||
08.06
17:30
Sloga
Apolon 2018
3
1
|
08.06.2019 17:30 | Sloga | 3 : 1 | Apolon 2018 | |||||
08.06
17:30
Sušica
Šumadija (T)
2
1
|
08.06.2019 17:30 | Sušica | 2 : 1 | Šumadija (T) | |||||
08.06
17:30
Vodojaža
Karađorđe
3
0
|
08.06.2019 17:30 | Vodojaža | 3 : 0 | Karađorđe | |||||
08.06
17:30
Polet
Bane 1931
1
0
|
08.06.2019 17:30 | Polet | 1 : 0 | Bane 1931 | |||||
08.06
17:30
Real
Novi Pazar 1928
4
2
|
08.06.2019 17:30 | Real | 4 : 2 | Novi Pazar 1928 | |||||
08.06
17:30
Trepča
Goč
4
0
|
08.06.2019 17:30 | Trepča | 4 : 0 | Goč |
08.06
17:30
OFK Napredak
Karađorđe
1
3
|
08.06.2019 17:30 | OFK Napredak | 1 : 3 | Karađorđe | |||||
08.06
17:30
Rudar
Morava
2
3
|
08.06.2019 17:30 | Rudar | 2 : 3 | Morava | |||||
08.06
17:30
RSK
OFK Aranđelovac 1979
3
0
|
08.06.2019 17:30 | RSK | 3 : 0 | OFK Aranđelovac 1979 | |||||
08.06
17:30
Borac 1932
VGSK
0
3
|
08.06.2019 17:30 | Borac 1932 | 0 : 3 | VGSK | |||||
08.06
17:30
Partizan 1945
Mladi borac
3
4
|
08.06.2019 17:30 | Partizan 1945 | 3 : 4 | Mladi borac | |||||
08.06
17:30
Udarnik
Petar Dobrnjac
2
1
|
08.06.2019 17:30 | Udarnik | 2 : 1 | Petar Dobrnjac | |||||
08.06
17:30
Zvižd
Homoljac
4
0
|
08.06.2019 17:30 | Zvižd | 4 : 0 | Homoljac |
08.06
17:30
Železničar
Zadrugar
0
1
|
08.06.2019 17:30 | Železničar | 0 : 1 | Zadrugar | |||||
08.06
17:30
Radnički Šabački
Mačva 2005
1
5
|
08.06.2019 17:30 | Radnički Šabački | 1 : 5 | Mačva 2005 | |||||
08.06
17:30
Radnički (V)
OFK Divci
3
0
|
08.06.2019 17:30 | Radnički (V) | 3 : 0 | OFK Divci | |||||
08.06
17:30
Spartak 1924
Radjevac
2
1
|
08.06.2019 17:30 | Spartak 1924 | 2 : 1 | Radjevac | |||||
08.06
17:30
Ribnica
Radnički Stobeks
1
2
|
08.06.2019 17:30 | Ribnica | 1 : 2 | Radnički Stobeks | |||||
08.06
17:30
Brezovica
Borac
3
1
|
08.06.2019 17:30 | Brezovica | 3 : 1 | Borac | |||||
08.06
17:30
OFK Osečina
Vrelo Sport
0
4
|
08.06.2019 17:30 | OFK Osečina | 0 : 4 | Vrelo Sport |
08.06
17:30
Sloboda
LFK Mladost
3
1
|
08.06.2019 17:30 | Sloboda | 3 : 1 | LFK Mladost | |||||
08.06
17:30
Polet (T)
Sevojno
0
3
|
08.06.2019 17:30 | Polet (T) | 0 : 3 | Sevojno | |||||
08.06
17:30
Orlovac
Prijevor
0
4
|
08.06.2019 17:30 | Orlovac | 0 : 4 | Prijevor | |||||
08.06
17:30
Budućnost
Polimlje
2
0
|
08.06.2019 17:30 | Budućnost | 2 : 0 | Polimlje | |||||
08.06
17:30
Sloga (S)
Sloga (BB)
3
1
|
08.06.2019 17:30 | Sloga (S) | 3 : 1 | Sloga (BB) | |||||
08.06
17:30
Zlatar
Jedinstvo Putevi
1
3
|
08.06.2019 17:30 | Zlatar | 1 : 3 | Jedinstvo Putevi |
08.06
17:30
Trnava
BSK
0
3
|
08.06.2019 17:30 | Trnava | 0 : 3 | BSK |
08.06
17:00
Jadran
Preporod
3
5
|
08.06.2019 17:00 | Jadran | 3 : 5 | Preporod | |||||
08.06
17:00
Obilić
Vinogradar
3
1
|
08.06.2019 17:00 | Obilić | 3 : 1 | Vinogradar | |||||
08.06
17:00
Proleter (RS)
Đurđin
0
1
|
08.06.2019 17:00 | Proleter (RS) | 0 : 1 | Đurđin | |||||
08.06
17:00
Radnički 1905
Njegoš
7
3
|
08.06.2019 17:00 | Radnički 1905 | 7 : 3 | Njegoš | |||||
08.06
17:00
Iskra
Panonija IM Topola
7
1
|
08.06.2019 17:00 | Iskra | 7 : 1 | Panonija IM Topola | |||||
08.06
17:00
Napredak
Vojvodina
1
1
|
08.06.2019 17:00 | Napredak | 1 : 1 | Vojvodina | |||||
08.06
17:00
Sutjeska
Sloga
5
2
|
08.06.2019 17:00 | Sutjeska | 5 : 2 | Sloga | |||||
08.06
17:00
Senta
Proleter (Nj)
3
1
|
08.06.2019 17:00 | Senta | 3 : 1 | Proleter (Nj) |
08.06
17:00
Rušanj
Duboko
3
8
|
08.06.2019 17:00 | Rušanj | 3 : 8 | Duboko | |||||
08.06
17:00
Šumadija
Zabrežje
3
1
|
08.06.2019 17:00 | Šumadija | 3 : 1 | Zabrežje | |||||
08.06
17:00
Omladinac
Borac
3
5
|
08.06.2019 17:00 | Omladinac | 3 : 5 | Borac | |||||
08.06
17:00
Lisović
Budućnost
2
2
|
08.06.2019 17:00 | Lisović | 2 : 2 | Budućnost | |||||
08.06
17:00
Mladost (B)
Zvezda
3
4
|
08.06.2019 17:00 | Mladost (B) | 3 : 4 | Zvezda | |||||
08.06
17:00
Radnički
Mladost (C)
0
0
|
08.06.2019 17:00 | Radnički | 0 : 0 | Mladost (C) |
08.06
17:00
Popovići Vrnjci
Rudar
3
2
|
08.06.2019 17:00 | Popovići Vrnjci | 3 : 2 | Rudar |
08.06
Mladi radnik
Bresje Superior
2
1
|
08.06.2019 | Mladi radnik | 2 : 1 | Bresje Superior | |||||
08.06
Plana
Cerovac
0
0
|
08.06.2019 | Plana | 0 : 0 | Cerovac |
08.06
17:30
Krivelj
Blizna
2
6
|
08.06.2019 17:30 | Krivelj | 2 : 6 | Blizna |
08.06
17:00
ZSK
Kolubara 2
5
2
|
08.06.2019 17:00 | ZSK | 5 : 2 | Kolubara 2 | |||||
08.06
17:00
Rubribreza
Tešnjar
7
4
|
08.06.2019 17:00 | Rubribreza | 7 : 4 | Tešnjar | |||||
08.06
17:00
Ribnikar
Tulari
0
2
|
08.06.2019 17:00 | Ribnikar | 0 : 2 | Tulari | |||||
08.06
17:00
Banjani
Tvrdojevac
1
1
|
08.06.2019 17:00 | Banjani | 1 : 1 | Tvrdojevac | |||||
08.06
17:00
Mladost
Pepeljevac
2
1
|
08.06.2019 17:00 | Mladost | 2 : 1 | Pepeljevac | |||||
08.06
17:00
Radnik
OFK Brđanac
5
0
|
08.06.2019 17:00 | Radnik | 5 : 0 | OFK Brđanac | |||||
08.06
17:00
OFK Jabučje
Sovljak
4
2
|
08.06.2019 17:00 | OFK Jabučje | 4 : 2 | Sovljak | |||||
08.06
17:00
Trlić
Iskra
6
1
|
08.06.2019 17:00 | Trlić | 6 : 1 | Iskra |
08.06
17:30
Mladost (P)
Šumadija 1934
2
4
|
08.06.2019 17:30 | Mladost (P) | 2 : 4 | Šumadija 1934 | |||||
08.06
17:30
Erdoglija 1931
21. oktobar
6
1
|
08.06.2019 17:30 | Erdoglija 1931 | 6 : 1 | 21. oktobar | |||||
08.06
17:30
Srbija
Kutlovo
2
1
|
08.06.2019 17:30 | Srbija | 2 : 1 | Kutlovo | |||||
08.06
17:30
Budućnost
Jedinstvo
3
1
|
08.06.2019 17:30 | Budućnost | 3 : 1 | Jedinstvo | |||||
08.06
17:30
Slavija
Sloga (D)
7
2
|
08.06.2019 17:30 | Slavija | 7 : 2 | Sloga (D) | |||||
08.06
17:30
Sloboda
Šumadinac (KG)
2
2
|
08.06.2019 17:30 | Sloboda | 2 : 2 | Šumadinac (KG) | |||||
08.06
17:30
Borac (D)
Pobeda 1926
3
1
|
08.06.2019 17:30 | Borac (D) | 3 : 1 | Pobeda 1926 | |||||
08.06
17:30
Jadran
Korićani
0
4
|
08.06.2019 17:30 | Jadran | 0 : 4 | Korićani |
08.06
17:00
Čajetina
Višesava
4
1
|
08.06.2019 17:00 | Čajetina | 4 : 1 | Višesava |
08.06
17:30
Vladimir Durković
Senjak
1
2
|
08.06.2019 17:30 | Vladimir Durković | 1 : 2 | Senjak | |||||
08.06
17:30
Gnjilan
Borac
3
0
|
08.06.2019 17:30 | Gnjilan | 3 : 0 | Borac | |||||
08.06
17:30
Spartak
Mladost
3
2
|
08.06.2019 17:30 | Spartak | 3 : 2 | Mladost | |||||
08.06
17:30
Lužnica
Padež
4
0
|
08.06.2019 17:30 | Lužnica | 4 : 0 | Padež | |||||
08.06
17:30
Dragoš
Zadrugar
5
1
|
08.06.2019 17:30 | Dragoš | 5 : 1 | Zadrugar | |||||
08.06
17:30
Rajko Mitić
Sloga
8
0
|
08.06.2019 17:30 | Rajko Mitić | 8 : 0 | Sloga |
08.06
17:30
Jedinstvo
Krtinska
2
1
|
08.06.2019 17:30 | Jedinstvo | 2 : 1 | Krtinska | |||||
08.06
17:30
Rojkovac
Polet
3
1
|
08.06.2019 17:30 | Rojkovac | 3 : 1 | Polet |
08.06
18:00
OFK Futog
Dinamo
7
0
|
08.06.2019 18:00 | OFK Futog | 7 : 0 | Dinamo | |||||
08.06
18:00
Veternik
Bačka
3
3
|
08.06.2019 18:00 | Veternik | 3 : 3 | Bačka | |||||
08.06
18:00
Železničar
Čenej
3
0
|
08.06.2019 18:00 | Železničar | 3 : 0 | Čenej |
08.06
18:00
Vinorača
Mladost (T)
3
2
|
08.06.2019 18:00 | Vinorača | 3 : 2 | Mladost (T) | |||||
08.06
18:00
Morava
Šantarovac
5
0
|
08.06.2019 18:00 | Morava | 5 : 0 | Šantarovac | |||||
08.06
18:00
Šumadinac
Kupinovac
5
2
|
08.06.2019 18:00 | Šumadinac | 5 : 2 | Kupinovac | |||||
08.06
18:00
Jedinstvo (D)
Vinogradar
3
0
|
08.06.2019 18:00 | Jedinstvo (D) | 3 : 0 | Vinogradar | |||||
08.06
18:00
Ursule
Osaonica
3
2
|
08.06.2019 18:00 | Ursule | 3 : 2 | Osaonica | |||||
08.06
18:00
Mladost (G)
Sinđelić 1934
2
3
|
08.06.2019 18:00 | Mladost (G) | 2 : 3 | Sinđelić 1934 | |||||
08.06
18:00
Partizan
Blagotin
8
1
|
08.06.2019 18:00 | Partizan | 8 : 1 | Blagotin | |||||
08.06
18:00
Sloga
Morava
5
6
|
08.06.2019 18:00 | Sloga | 5 : 6 | Morava |
08.06
18:00
Mladost (GM)
Budućnost
1
2
|
08.06.2019 18:00 | Mladost (GM) | 1 : 2 | Budućnost | |||||
08.06
18:00
Pomoravlje
Mladost (J)
2
0
|
08.06.2019 18:00 | Pomoravlje | 2 : 0 | Mladost (J) | |||||
08.06
18:00
Orlovi
Rudar (St)
5
1
|
08.06.2019 18:00 | Orlovi | 5 : 1 | Rudar (St) | |||||
08.06
18:00
Rudar (SR)
Moravac 2015
4
0
|
08.06.2019 18:00 | Rudar (SR) | 4 : 0 | Moravac 2015 | |||||
08.06
18:00
Istok 63
Napredak
5
1
|
08.06.2019 18:00 | Istok 63 | 5 : 1 | Napredak |
08.06
18:00
Mlada krila
Jovo Kursula
3
3
|
08.06.2019 18:00 | Mlada krila | 3 : 3 | Jovo Kursula | |||||
08.06
18:00
Jedinstvo (D)
Zvezda
3
1
|
08.06.2019 18:00 | Jedinstvo (D) | 3 : 1 | Zvezda | |||||
08.06
18:00
Borac (A)
Borac (V)
0
5
|
08.06.2019 18:00 | Borac (A) | 0 : 5 | Borac (V) | |||||
08.06
18:00
Lazac
Mladost
0
0
|
08.06.2019 18:00 | Lazac | 0 : 0 | Mladost | |||||
08.06
18:00
Tavnik
Metalac
6
2
|
08.06.2019 18:00 | Tavnik | 6 : 2 | Metalac |
08.06
17:30
Partizan
Udarnik Trska 1947
4
0
|
08.06.2019 17:30 | Partizan | 4 : 0 | Udarnik Trska 1947 | |||||
08.06
17:30
Karađorđe (V)
Mladi radnik
3
4
|
08.06.2019 17:30 | Karađorđe (V) | 3 : 4 | Mladi radnik | |||||
08.06
17:30
Karađorđe 2013 (Viš)
Sloga (Z)
2
1
|
08.06.2019 17:30 | Karađorđe 2013 (Viš) | 2 : 1 | Sloga (Z) | |||||
08.06
17:30
BSK
Omladinac-Šumadinac
5
0
|
08.06.2019 17:30 | BSK | 5 : 0 | Omladinac-Šumadinac |
08.06
18:00
Velika Reka
Antimon
2
1
|
08.06.2019 18:00 | Velika Reka | 2 : 1 | Antimon | |||||
08.06
18:00
Sloga
Jadar (ST)
3
0
|
08.06.2019 18:00 | Sloga | 3 : 0 | Jadar (ST) | |||||
08.06
18:00
Vidojevica
Milan Orlić
1
1
|
08.06.2019 18:00 | Vidojevica | 1 : 1 | Milan Orlić | |||||
08.06
18:00
Rudar
7. Juli
3
0
|
08.06.2019 18:00 | Rudar | 3 : 0 | 7. Juli | |||||
08.06
18:00
Jedinstvo
Prva Iskra
3
1
|
08.06.2019 18:00 | Jedinstvo | 3 : 1 | Prva Iskra | |||||
08.06
18:00
Azbukovica
Mladost
4
1
|
08.06.2019 18:00 | Azbukovica | 4 : 1 | Mladost | |||||
08.06
18:00
Jadar 1961 (GD)
Borac
4
3
|
08.06.2019 18:00 | Jadar 1961 (GD) | 4 : 3 | Borac |
08.06
17:30
Trešnjevica
Kopljari
3
0
|
08.06.2019 17:30 | Trešnjevica | 3 : 0 | Kopljari | |||||
08.06
17:30
Jasenica
Brezovac
4
0
|
08.06.2019 17:30 | Jasenica | 4 : 0 | Brezovac | |||||
08.06
17:30
Sloga
Vrbica
0
1
|
08.06.2019 17:30 | Sloga | 0 : 1 | Vrbica | |||||
08.06
17:30
Mladost (J)
Šumadinac (S)
2
1
|
08.06.2019 17:30 | Mladost (J) | 2 : 1 | Šumadinac (S) | |||||
08.06
17:30
Radoje Domanović
Borac
3
2
|
08.06.2019 17:30 | Radoje Domanović | 3 : 2 | Borac | |||||
08.06
17:30
Kralj Petar I
Šamot
0
2
|
08.06.2019 17:30 | Kralj Petar I | 0 : 2 | Šamot |
08.06
18:00
Mladost
Pričinović
4
0
|
08.06.2019 18:00 | Mladost | 4 : 0 | Pričinović | |||||
08.06
18:00
Sloga (KR)
Vlašić
2
3
|
08.06.2019 18:00 | Sloga (KR) | 2 : 3 | Vlašić | |||||
08.06
18:00
Sloga (MA)
Vojvoda Stepa Stepanović
2
6
|
08.06.2019 18:00 | Sloga (MA) | 2 : 6 | Vojvoda Stepa Stepanović | |||||
08.06
18:00
Radnički
Dobrava
5
2
|
08.06.2019 18:00 | Radnički | 5 : 2 | Dobrava | |||||
08.06
18:00
Sava
Trešnjevka
2
8
|
08.06.2019 18:00 | Sava | 2 : 8 | Trešnjevka | |||||
08.06
18:00
Provo 2015
Šipurske livade
5
2
|
08.06.2019 18:00 | Provo 2015 | 5 : 2 | Šipurske livade |
08.06
17:30
Željuša
Jerma
3
0
|
08.06.2019 17:30 | Željuša | 3 : 0 | Jerma |
08.06
17:30
Pobeda 1976
Jedinstvo
6
5
|
08.06.2019 17:30 | Pobeda 1976 | 6 : 5 | Jedinstvo | |||||
08.06
17:30
Jastrebac
Ratar
5
0
|
08.06.2019 17:30 | Jastrebac | 5 : 0 | Ratar | |||||
08.06
17:30
Polet (V)
OFK Sloga
1
2
|
08.06.2019 17:30 | Polet (V) | 1 : 2 | OFK Sloga | |||||
08.06
17:30
Škriljac
Gredetin
4
0
|
08.06.2019 17:30 | Škriljac | 4 : 0 | Gredetin | |||||
08.06
17:30
OFK Rutevac 1908
OFK Draževac
6
0
|
08.06.2019 17:30 | OFK Rutevac 1908 | 6 : 0 | OFK Draževac | |||||
08.06
17:30
Borac
Polet (R)
1
4
|
08.06.2019 17:30 | Borac | 1 : 4 | Polet (R) |
08.06
17:30
Bjelica
Sloga
3
0
|
08.06.2019 17:30 | Bjelica | 3 : 0 | Sloga |
08.06
17:30
Globoder
Kapidžija
1
2
|
08.06.2019 17:30 | Globoder | 1 : 2 | Kapidžija | |||||
08.06
17:30
Modrica
Borac
3
0
|
08.06.2019 17:30 | Modrica | 3 : 0 | Borac |
08.06
18:00
Jedinstvo
Sokograd
0
5
|
08.06.2019 18:00 | Jedinstvo | 0 : 5 | Sokograd | |||||
08.06
18:00
Slemen
Napredak
0
3
|
08.06.2019 18:00 | Slemen | 0 : 3 | Napredak | |||||
08.06
15:30
Hajduk
Mladost
3
0
|
08.06.2019 15:30 | Hajduk | 3 : 0 | Mladost | |||||
08.06
18:00
Sloga
Rtanj
1
1
|
08.06.2019 18:00 | Sloga | 1 : 1 | Rtanj |
08.06
17:30
Rečka
Slatina
1
5
|
08.06.2019 17:30 | Rečka | 1 : 5 | Slatina | |||||
08.06
17:30
OFK Tamnič
OFK Sikole
3
0
|
08.06.2019 17:30 | OFK Tamnič | 3 : 0 | OFK Sikole | |||||
08.06
17:30
Mladost
Vrelo
0
2
|
08.06.2019 17:30 | Mladost | 0 : 2 | Vrelo | |||||
08.06
17:30
Miloševo
Polet
0
1
|
08.06.2019 17:30 | Miloševo | 0 : 1 | Polet |
08.06
17:30
Mekiš
Toplica
|
08.06.2019 17:30 | Mekiš | : | Toplica |
08.06
18:00
Belpos
Mladost (Z)
3
2
|
08.06.2019 18:00 | Belpos | 3 : 2 | Mladost (Z) |
08.06
17:30
Napredak
Badince
0
3
|
08.06.2019 17:30 | Napredak | 0 : 3 | Badince | |||||
08.06
Atletiko
Turekovac
0
3
|
08.06.2019 | Atletiko | 0 : 3 | Turekovac | |||||
08.06
17:30
Navalin
Jašunja
2
0
|
08.06.2019 17:30 | Navalin | 2 : 0 | Jašunja | |||||
08.06
Veternica
Rudar 1973
0
3
|
08.06.2019 | Veternica | 0 : 3 | Rudar 1973 |
08.06
18:00
Bojić
Borac BTG
2
1
|
08.06.2019 18:00 | Bojić | 2 : 1 | Borac BTG | |||||
08.06
18:00
Mladost Svileuva
Zablaće
4
1
|
08.06.2019 18:00 | Mladost Svileuva | 4 : 1 | Zablaće |
08.06
17:30
OFK Radnički
OFK Burovo
3
0
|
08.06.2019 17:30 | OFK Radnički | 3 : 0 | OFK Burovo | |||||
08.06
17:30
Mladi radnik
Šumadinac
2
2
|
08.06.2019 17:30 | Mladi radnik | 2 : 2 | Šumadinac | |||||
08.06
17:30
20. Oktobar
Dimitrije Tucović
0
9
|
08.06.2019 17:30 | 20. Oktobar | 0 : 9 | Dimitrije Tucović |
08.06
18:00
Culjković
Omladinac
0
3
|
08.06.2019 18:00 | Culjković | 0 : 3 | Omladinac | |||||
08.06
18:00
Petlovača
Napredak
6
0
|
08.06.2019 18:00 | Petlovača | 6 : 0 | Napredak | |||||
08.06
18:00
Dumača
Lipolist
0
3
|
08.06.2019 18:00 | Dumača | 0 : 3 | Lipolist | |||||
08.06
18:00
Metaloplastika
Partizan
0
3
|
08.06.2019 18:00 | Metaloplastika | 0 : 3 | Partizan | |||||
08.06
18:00
Pocerina
Borac
4
4
|
08.06.2019 18:00 | Pocerina | 4 : 4 | Borac | |||||
08.06
18:00
OFK Letnjikovac 1983
Sloga
5
6
|
08.06.2019 18:00 | OFK Letnjikovac 1983 | 5 : 6 | Sloga |
08.06
Kotlenik (G)
Grivac
0
3
|
08.06.2019 | Kotlenik (G) | 0 : 3 | Grivac | |||||
08.06
Čestin
Borac
3
1
|
08.06.2019 | Čestin | 3 : 1 | Borac | |||||
08.06
Polet
Bečevica
3
0
|
08.06.2019 | Polet | 3 : 0 | Bečevica | |||||
08.06
17:30
Kruševica 1980
Beli Orlovi
1
0
|
08.06.2019 17:30 | Kruševica 1980 | 1 : 0 | Beli Orlovi | |||||
08.06
Mladost
Kotlenik (L)
2
4
|
08.06.2019 | Mladost | 2 : 4 | Kotlenik (L) |
08.06
18:30
Jagodina
Lipar
3
4
|
08.06.2019 18:30 | Jagodina | 3 : 4 | Lipar |
08.06
17:30
Podrinje
Kozara
3
3
|
08.06.2019 17:30 | Podrinje | 3 : 3 | Kozara | |||||
08.06
17:30
Sloga
Željezničar
5
1
|
08.06.2019 17:30 | Sloga | 5 : 1 | Željezničar |
08.06
17:30
Tekstilac
Drina
0
0
|
08.06.2019 17:30 | Tekstilac | 0 : 0 | Drina | |||||
08.06
17:30
Alfa Modriča
Sutjeska
3
0
|
08.06.2019 17:30 | Alfa Modriča | 3 : 0 | Sutjeska | |||||
08.06
17:30
Slavija
Sloboda
4
0
|
08.06.2019 17:30 | Slavija | 4 : 0 | Sloboda |
08.06
10:00
Petar Puača
Radnički (SM)
5
1
|
08.06.2019 10:00 | Petar Puača | 5 : 1 | Radnički (SM) | |||||
08.06
10:00
TSC
Železničar
1
2
|
08.06.2019 10:00 | TSC | 1 : 2 | Železničar | |||||
08.06
10:00
Vojvodina
Hajduk 1912
0
3
|
08.06.2019 10:00 | Vojvodina | 0 : 3 | Hajduk 1912 |
08.06
12:00
Petar Puača
Spartak
1
4
|
08.06.2019 12:00 | Petar Puača | 1 : 4 | Spartak | |||||
08.06
12:00
Inđija
Proleter 2006
4
0
|
08.06.2019 12:00 | Inđija | 4 : 0 | Proleter 2006 | |||||
08.06
12:00
TSC
Železničar
1
2
|
08.06.2019 12:00 | TSC | 1 : 2 | Železničar | |||||
08.06
12:00
Borac (NS)
Bačka 1901
3
3
|
08.06.2019 12:00 | Borac (NS) | 3 : 3 | Bačka 1901 |
08.06
17:30
Jedinstvo
Mladi radnik 1940
1
2
|
08.06.2019 17:30 | Jedinstvo | 1 : 2 | Mladi radnik 1940 |
08.06
10:00
Bačka 1901
Radnički 1905
2
2
|
08.06.2019 10:00 | Bačka 1901 | 2 : 2 | Radnički 1905 |
08.06
14:00
Radnicki 1923
Savac
5
0
|
08.06.2019 14:00 | Radnicki 1923 | 5 : 0 | Savac | |||||
08.06
11:00
Šabac
Ad Drinum
0
3
|
08.06.2019 11:00 | Šabac | 0 : 3 | Ad Drinum | |||||
08.06
11:00
Karađordje
Požega
14
0
|
08.06.2019 11:00 | Karađordje | 14 : 0 | Požega |
08.06
Jagodina
Levač
3
0
|
08.06.2019 | Jagodina | 3 : 0 | Levač | |||||
08.06
Majdanpek
Jedinstvo 2014
0
1
|
08.06.2019 | Majdanpek | 0 : 1 | Jedinstvo 2014 | |||||
08.06
Lavice Dubočica
Morava
2
1
|
08.06.2019 | Lavice Dubočica | 2 : 1 | Morava | |||||
08.06
Napredak junior 2018
Rosulja 2014
4
1
|
08.06.2019 | Napredak junior 2018 | 4 : 1 | Rosulja 2014 | |||||
08.06
Kolibri
Vučice
1
1
|
08.06.2019 | Kolibri | 1 : 1 | Vučice | |||||
08.06
Mašinac
Preševo
4
1
|
08.06.2019 | Mašinac | 4 : 1 | Preševo |
08.06
TSC
Stajićevo 2017
|
08.06.2019 | TSC | : | Stajićevo 2017 | |||||
08.06
Voja Gačić
Spartak
|
08.06.2019 | Voja Gačić | : | Spartak | |||||
08.06
Vojvodina
Bačka
|
08.06.2019 | Vojvodina | : | Bačka | |||||
08.06
Polet
Nova Kolonija
|
08.06.2019 | Polet | : | Nova Kolonija |
08.06
15:00
Bajša
AFK
8
0
|
08.06.2019 15:00 | Bajša | 8 : 0 | AFK | |||||
08.06
10:00
Subotica
Vinogradar
4
0
|
08.06.2019 10:00 | Subotica | 4 : 0 | Vinogradar |
08.06
11:30
Taš 2000
Vojvodina
6
16
|
08.06.2019 11:30 | Taš 2000 | 6 : 16 | Vojvodina | 0:1 | ||||
08.06
20:45
Palilula
Crvena zvezda
8
8
|
08.06.2019 20:45 | Palilula | 8 : 8 | Crvena zvezda |
08.06
19:00
Novi Pazar
Ekonomac
3
3
|
08.06.2019 19:00 | Novi Pazar | 3 : 3 | Ekonomac | 1:1 |