17.08
17:00
Šumadija (A)
Sloga 33
2
1
|
17.08.2019 17:00 | Šumadija (A) | 2 : 1 | Sloga 33 | |||||
17.08
17:00
Tutin
Jošanica
0
0
|
17.08.2019 17:00 | Tutin | 0 : 0 | Jošanica | |||||
17.08
17:00
Mokra Gora
Trepča
0
0
|
17.08.2019 17:00 | Mokra Gora | 0 : 0 | Trepča | |||||
17.08
17:00
Takovo
Sušica
0
1
|
17.08.2019 17:00 | Takovo | 0 : 1 | Sušica | |||||
17.08
17:00
Jedinstvo
Sloga (P)
1
1
|
17.08.2019 17:00 | Jedinstvo | 1 : 1 | Sloga (P) | |||||
17.08
17:00
Loznica
Mačva 1929
1
1
|
17.08.2019 17:00 | Loznica | 1 : 1 | Mačva 1929 |
17.08
17:00
Hajduk 1912
Omladinac
2
1
|
17.08.2019 17:00 | Hajduk 1912 | 2 : 1 | Omladinac | |||||
17.08
17:00
Bačka 1901
Dunav
1
0
|
17.08.2019 17:00 | Bačka 1901 | 1 : 0 | Dunav | |||||
17.08
17:00
Radnički (SM)
OFK Vršac
0
1
|
17.08.2019 17:00 | Radnički (SM) | 0 : 1 | OFK Vršac | |||||
17.08
17:00
Radnički 1912
Vojvodina 1928
2
0
|
17.08.2019 17:00 | Radnički 1912 | 2 : 0 | Vojvodina 1928 | |||||
17.08
17:00
Radnički (Zr)
Dinamo 1945
2
0
|
17.08.2019 17:00 | Radnički (Zr) | 2 : 0 | Dinamo 1945 | |||||
17.08
17:00
1. Maj Ruma
Kozara
1
2
|
17.08.2019 17:00 | 1. Maj Ruma | 1 : 2 | Kozara |
17.08
17:00
Jedinstvo
Moravac Orion
0
1
|
17.08.2019 17:00 | Jedinstvo | 0 : 1 | Moravac Orion | |||||
17.08
17:00
Dunav
OFK Sinđelić
2
0
|
17.08.2019 17:00 | Dunav | 2 : 0 | OFK Sinđelić | |||||
17.08
17:00
OFK Topličanin
Trstenik PPT
3
0
|
17.08.2019 17:00 | OFK Topličanin | 3 : 0 | Trstenik PPT | |||||
17.08
17:00
GFK Jagodina
Rembas
4
0
|
17.08.2019 17:00 | GFK Jagodina | 4 : 0 | Rembas | |||||
17.08
17:00
GFK Dubočica
Budućnost
0
3
|
17.08.2019 17:00 | GFK Dubočica | 0 : 3 | Budućnost |
17.08
17:00
Brodarac
Lokomotiva
2
1
|
17.08.2019 17:00 | Brodarac | 2 : 1 | Lokomotiva | |||||
17.08
17:00
IMT
Radnički (NB)
1
0
|
17.08.2019 17:00 | IMT | 1 : 0 | Radnički (NB) | |||||
17.08
10:00
Teleoptik
Jedinstvo
1
0
|
17.08.2019 10:00 | Teleoptik | 1 : 0 | Jedinstvo | |||||
17.08
11:00
GSP Polet Dorćol
Sremčica
1
2
|
17.08.2019 11:00 | GSP Polet Dorćol | 1 : 2 | Sremčica | |||||
17.08
17:00
OFK Beograd
Crvena zvezda
1
0
|
17.08.2019 17:00 | OFK Beograd | 1 : 0 | Crvena zvezda |
17.08
17:00
Sloga 1924
Rudar
3
0
|
17.08.2019 17:00 | Sloga 1924 | 3 : 0 | Rudar | |||||
17.08
17:00
Mladi borac
Polet
1
1
|
17.08.2019 17:00 | Mladi borac | 1 : 1 | Polet |
17.08
17:00
Spartak
OFK Divci
2
1
|
17.08.2019 17:00 | Spartak | 2 : 1 | OFK Divci | |||||
17.08
17:00
Ribnica
Rađevac
1
0
|
17.08.2019 17:00 | Ribnica | 1 : 0 | Rađevac | |||||
17.08
17:00
Zadrugar
Mladost (P)
3
0
|
17.08.2019 17:00 | Zadrugar | 3 : 0 | Mladost (P) |
17.08
17:00
Goč
Polet
1
1
|
17.08.2019 17:00 | Goč | 1 : 1 | Polet | |||||
17.08
17:00
Gruža
Budućnost
4
1
|
17.08.2019 17:00 | Gruža | 4 : 1 | Budućnost | |||||
17.08
17:00
Šumadija 1903
Zvečan
2
0
|
17.08.2019 17:00 | Šumadija 1903 | 2 : 0 | Zvečan |
17.08
19:30
GFK Sloboda
Polet (T)
1
0
|
17.08.2019 19:30 | GFK Sloboda | 1 : 0 | Polet (T) | |||||
17.08
17:00
Sloga (BB)
Jasen
4
1
|
17.08.2019 17:00 | Sloga (BB) | 4 : 1 | Jasen | |||||
17.08
17:00
Sevojno
Budućnost
0
1
|
17.08.2019 17:00 | Sevojno | 0 : 1 | Budućnost |
17.08
17:00
Mladost APA
OFK Vrbas
3
0
|
17.08.2019 17:00 | Mladost APA | 3 : 0 | OFK Vrbas | |||||
17.08
17:00
ČSK Pivara
Sloga
2
2
|
17.08.2019 17:00 | ČSK Pivara | 2 : 2 | Sloga | |||||
17.08
17:00
Krila Krajine
Tekstilac
0
1
|
17.08.2019 17:00 | Krila Krajine | 0 : 1 | Tekstilac |
17.08
17:00
Sloga (E)
Sloga (T)
1
0
|
17.08.2019 17:00 | Sloga (E) | 1 : 0 | Sloga (T) | |||||
17.08
17:00
Crvena zvezda
Jedinstvo (SP)
3
3
|
17.08.2019 17:00 | Crvena zvezda | 3 : 3 | Jedinstvo (SP) | |||||
17.08
17:00
Mladost (BJ)
Mladost (NS)
0
2
|
17.08.2019 17:00 | Mladost (BJ) | 0 : 2 | Mladost (NS) |
17.08
17:00
Proleter (BK)
Crvena zvezda (VS)
3
0
|
17.08.2019 17:00 | Proleter (BK) | 3 : 0 | Crvena zvezda (VS) | |||||
17.08
17:00
Naftagas
Sloboda
2
2
|
17.08.2019 17:00 | Naftagas | 2 : 2 | Sloboda | |||||
17.08
17:00
Kikinda 1909
Banat (Č)
2
3
|
17.08.2019 17:00 | Kikinda 1909 | 2 : 3 | Banat (Č) | |||||
17.08
17:00
Krajina
Mladost (O)
2
2
|
17.08.2019 17:00 | Krajina | 2 : 2 | Mladost (O) | |||||
17.08
17:00
Jedinstvo (NB)
Begej
3
1
|
17.08.2019 17:00 | Jedinstvo (NB) | 3 : 1 | Begej |
17.08
17:00
OFK Kosanica
Sloga
0
0
|
17.08.2019 17:00 | OFK Kosanica | 0 : 0 | Sloga | |||||
17.08
17:00
Pčinja
Budućnost
3
1
|
17.08.2019 17:00 | Pčinja | 3 : 1 | Budućnost | |||||
17.08
17:00
Nebeski Andjeli
Čekmin
0
0
|
17.08.2019 17:00 | Nebeski Andjeli | 0 : 0 | Čekmin |
17.08
17:00
Timok 1919
Rajko Mitić
2
1
|
17.08.2019 17:00 | Timok 1919 | 2 : 1 | Rajko Mitić | |||||
17.08
17:00
Đerdap
Bor 1919
2
0
|
17.08.2019 17:00 | Đerdap | 2 : 0 | Bor 1919 | |||||
17.08
17:00
BSK
OFK 019
2
0
|
17.08.2019 17:00 | BSK | 2 : 0 | OFK 019 |
17.08
17:00
Sloga
Jastrebac
0
1
|
17.08.2019 17:00 | Sloga | 0 : 1 | Jastrebac | |||||
17.08
17:00
Jedinstvo (P)
Mačkovac
3
0
|
17.08.2019 17:00 | Jedinstvo (P) | 3 : 0 | Mačkovac | |||||
17.08
17:00
Morava 1918
Jedinstvo 1936
2
0
|
17.08.2019 17:00 | Morava 1918 | 2 : 0 | Jedinstvo 1936 |
17.08
17:00
Šumadija
Prva Iskra
4
0
|
17.08.2019 17:00 | Šumadija | 4 : 0 | Prva Iskra | |||||
17.08
10:00
BASK
Napredak
0
2
|
17.08.2019 10:00 | BASK | 0 : 2 | Napredak | |||||
17.08
17:00
Turbina
Mladost
4
1
|
17.08.2019 17:00 | Turbina | 4 : 1 | Mladost |
17.08
17:30
Đerdap
Železničar
1
1
|
17.08.2019 17:30 | Đerdap | 1 : 1 | Železničar | |||||
17.08
17:30
Rudar 2001
Sloga (B)
6
0
|
17.08.2019 17:30 | Rudar 2001 | 6 : 0 | Sloga (B) |
17.08
17:00
OFK Brđanac
OFK Osečina
1
0
|
17.08.2019 17:00 | OFK Brđanac | 1 : 0 | OFK Osečina |
17.08
17:30
Jedinstvo 1924 (VL)
Mladost (PP)
1
0
|
17.08.2019 17:30 | Jedinstvo 1924 (VL) | 1 : 0 | Mladost (PP) | |||||
17.08
17:30
Sinđelić
Drina
4
1
|
17.08.2019 17:30 | Sinđelić | 4 : 1 | Drina |
17.08
17:30
Mladi radnik 1925
Mladost
1
3
|
17.08.2019 17:30 | Mladi radnik 1925 | 1 : 3 | Mladost |
17.08
17:30
Ovčar
Napredak
5
2
|
17.08.2019 17:30 | Ovčar | 5 : 2 | Napredak | |||||
17.08
17:30
Parmenac
Dedinje Junajted
4
0
|
17.08.2019 17:30 | Parmenac | 4 : 0 | Dedinje Junajted |
17.08
17:00
Kordun
Budućnost (P)
3
1
|
17.08.2019 17:00 | Kordun | 3 : 1 | Budućnost (P) | |||||
17.08
17:00
ŽAK
Tvrđava
2
7
|
17.08.2019 17:00 | ŽAK | 2 : 7 | Tvrđava |
17.08
17:00
Radnički 1905
Njegoš
2
1
|
17.08.2019 17:00 | Radnički 1905 | 2 : 1 | Njegoš | |||||
17.08
17:00
Sloga
Obilić (NK)
1
2
|
17.08.2019 17:00 | Sloga | 1 : 2 | Obilić (NK) | |||||
17.08
17:00
Panonija IM Topola
Proleter (Nj)
2
0
|
17.08.2019 17:00 | Panonija IM Topola | 2 : 0 | Proleter (Nj) | |||||
17.08
17:00
Napredak
Jadran
1
3
|
17.08.2019 17:00 | Napredak | 1 : 3 | Jadran |
17.08
17:30
Radnički
Mitros
5
1
|
17.08.2019 17:30 | Radnički | 5 : 1 | Mitros | |||||
17.08
17:30
Partizan
Borac (K)
4
0
|
17.08.2019 17:30 | Partizan | 4 : 0 | Borac (K) |
17.08
17:00
Partizan (U)
Potporanj
1
3
|
17.08.2019 17:00 | Partizan (U) | 1 : 3 | Potporanj | |||||
17.08
17:00
BAK
Spartak 1911
1
2
|
17.08.2019 17:00 | BAK | 1 : 2 | Spartak 1911 | |||||
17.08
17:00
Budućnost (A)
Hajdučica
3
0
|
17.08.2019 17:00 | Budućnost (A) | 3 : 0 | Hajdučica |
17.08
17:00
Zlot
Ključ
2
1
|
17.08.2019 17:00 | Zlot | 2 : 1 | Ključ | |||||
17.08
17:00
Šarbanovac
Brestovac
7
1
|
17.08.2019 17:00 | Šarbanovac | 7 : 1 | Brestovac | |||||
17.08
17:00
BSK
Radnički
1
3
|
17.08.2019 17:00 | BSK | 1 : 3 | Radnički | |||||
17.08
17:00
Krivelj
Polom
0
6
|
17.08.2019 17:00 | Krivelj | 0 : 6 | Polom |
17.08
17:30
Ozren
Osnić
3
1
|
17.08.2019 17:30 | Ozren | 3 : 1 | Osnić | |||||
17.08
17:30
Midžor
Rudar Vrška Čuka
4
0
|
17.08.2019 17:30 | Midžor | 4 : 0 | Rudar Vrška Čuka | |||||
17.08
17:30
OFK Knjaz
PRO Rudar
4
0
|
17.08.2019 17:30 | OFK Knjaz | 4 : 0 | PRO Rudar |
17.08
17:00
Varvarin
Šanac
4
0
|
17.08.2019 17:00 | Varvarin | 4 : 0 | Šanac |
17.08
17:00
Kalenić
Strmovo 1968
0
4
|
17.08.2019 17:00 | Kalenić | 0 : 4 | Strmovo 1968 | |||||
17.08
17:00
Crvena Jabuka
Mladost (V)
2
2
|
17.08.2019 17:00 | Crvena Jabuka | 2 : 2 | Mladost (V) |
17.08
17:30
Progorelica
Zvezda
2
0
|
17.08.2019 17:30 | Progorelica | 2 : 0 | Zvezda | |||||
17.08
17:30
Mlada krila
Jedinstvo 2017
1
2
|
17.08.2019 17:30 | Mlada krila | 1 : 2 | Jedinstvo 2017 |
17.08
17:00
Kula
Mladost
3
0
|
17.08.2019 17:00 | Kula | 3 : 0 | Mladost | |||||
17.08
17:00
Polet
Partizan
2
1
|
17.08.2019 17:00 | Polet | 2 : 1 | Partizan | |||||
17.08
17:00
Zadrugar
Terekveš
3
0
|
17.08.2019 17:00 | Zadrugar | 3 : 0 | Terekveš | |||||
17.08
17:00
Lipar
SU Stanišić 1920
6
0
|
17.08.2019 17:00 | Lipar | 6 : 0 | SU Stanišić 1920 | |||||
17.08
17:00
Borac
Hajduk
2
2
|
17.08.2019 17:00 | Borac | 2 : 2 | Hajduk | |||||
17.08
17:00
Aleksa Šantić
Omladinac
1
1
|
17.08.2019 17:00 | Aleksa Šantić | 1 : 1 | Omladinac | |||||
17.08
17:00
Lider
Jedinstvo
3
0
|
17.08.2019 17:00 | Lider | 3 : 0 | Jedinstvo | |||||
17.08
17:00
OFK Odžaci
Dunav
0
3
|
17.08.2019 17:00 | OFK Odžaci | 0 : 3 | Dunav |
17.08
17:00
Jedinstvo (Š)
Radnički (P)
3
2
|
17.08.2019 17:00 | Jedinstvo (Š) | 3 : 2 | Radnički (P) |
17.08
17:00
Kopaonik
Vinogradar
3
2
|
17.08.2019 17:00 | Kopaonik | 3 : 2 | Vinogradar | |||||
17.08
17:00
Sloga (D)
Garevina
7
1
|
17.08.2019 17:00 | Sloga (D) | 7 : 1 | Garevina | |||||
17.08
17:00
Stari Trstenik
Mladost
2
2
|
17.08.2019 17:00 | Stari Trstenik | 2 : 2 | Mladost |
17.08
17:00
Mladost (GM)
Napredak (Sv)
2
0
|
17.08.2019 17:00 | Mladost (GM) | 2 : 0 | Napredak (Sv) | |||||
17.08
17:00
Radnički
Mladost (S)
9
0
|
17.08.2019 17:00 | Radnički | 9 : 0 | Mladost (S) | |||||
17.08
17:00
Istok 63
Pomoravlje
2
1
|
17.08.2019 17:00 | Istok 63 | 2 : 1 | Pomoravlje |
17.08
17:00
Kupinovac
Mladost
1
1
|
17.08.2019 17:00 | Kupinovac | 1 : 1 | Mladost | |||||
17.08
17:00
Sinđelić 1934
Zenit
4
0
|
17.08.2019 17:00 | Sinđelić 1934 | 4 : 0 | Zenit |
17.08
17:00
Tornjoš
Tisa
3
0
|
17.08.2019 17:00 | Tornjoš | 3 : 0 | Tisa | |||||
17.08
17:00
Potisje
Jedinstvo
4
0
|
17.08.2019 17:00 | Potisje | 4 : 0 | Jedinstvo |
17.08
17:30
Bukovica
Naupare
0
2
|
17.08.2019 17:30 | Bukovica | 0 : 2 | Naupare | |||||
17.08
17:30
Makrešane
Globoder
2
0
|
17.08.2019 17:30 | Makrešane | 2 : 0 | Globoder | |||||
17.08
17:30
Gornji Stepoš
Parunovac
2
1
|
17.08.2019 17:30 | Gornji Stepoš | 2 : 1 | Parunovac |
17.08
17:30
Velež
Široki Brijeg
1
0
|
17.08.2019 17:30 | Velež | 1 : 0 | Široki Brijeg | |||||
17.08
20:30
Željezničar
Sloboda
2
2
|
17.08.2019 20:30 | Željezničar | 2 : 2 | Sloboda | |||||
17.08
17:30
Zvijezda 09
Čelik
2
2
|
17.08.2019 17:30 | Zvijezda 09 | 2 : 2 | Čelik | |||||
17.08
20:30
Borac
Mladost
0
0
|
17.08.2019 20:30 | Borac | 0 : 0 | Mladost |
17.08
17:30
Kozara
Tekstilac
0
0
|
17.08.2019 17:30 | Kozara | 0 : 0 | Tekstilac | |||||
17.08
17:30
Jedinstvo
Krupa
1
2
|
17.08.2019 17:30 | Jedinstvo | 1 : 2 | Krupa | |||||
17.08
17:30
Slavija
Rudar Prijedor
0
0
|
17.08.2019 17:30 | Slavija | 0 : 0 | Rudar Prijedor | |||||
17.08
20:30
Alfa Modriča
Podrinje
3
1
|
17.08.2019 20:30 | Alfa Modriča | 3 : 1 | Podrinje |
17.08
13:30
Arsenal
Burnley
2
1
|
17.08.2019 13:30 | Arsenal | 2 : 1 | Burnley | |||||
17.08
16:00
Aston Villa
Bournemouth
1
2
|
17.08.2019 16:00 | Aston Villa | 1 : 2 | Bournemouth | |||||
17.08
16:00
Brighton
West Ham
1
1
|
17.08.2019 16:00 | Brighton | 1 : 1 | West Ham | |||||
17.08
16:00
Everton
Watford
1
0
|
17.08.2019 16:00 | Everton | 1 : 0 | Watford | |||||
17.08
16:00
Norwich City
Newcastle United
3
1
|
17.08.2019 16:00 | Norwich City | 3 : 1 | Newcastle United | |||||
17.08
16:00
Southampton
Liverpool
1
2
|
17.08.2019 16:00 | Southampton | 1 : 2 | Liverpool | |||||
17.08
18:30
Manchester City
Tottenham
2
2
|
17.08.2019 18:30 | Manchester City | 2 : 2 | Tottenham |
17.08
17:00
Celta de Vigo
Real Madrid
1
3
|
17.08.2019 17:00 | Celta de Vigo | 1 : 3 | Real Madrid | |||||
17.08
19:00
Valencia
Real Sociedad
1
1
|
17.08.2019 19:00 | Valencia | 1 : 1 | Real Sociedad | |||||
17.08
20:00
Leganés
Osasuna
0
1
|
17.08.2019 20:00 | Leganés | 0 : 1 | Osasuna | |||||
17.08
21:00
Villarreal
Granada
4
4
|
17.08.2019 21:00 | Villarreal | 4 : 4 | Granada | |||||
17.08
21:00
Deportivo Alavés
Levante
1
0
|
17.08.2019 21:00 | Deportivo Alavés | 1 : 0 | Levante |
17.08
15:30
Borussia Dortmund
Augsburg
5
1
|
17.08.2019 15:30 | Borussia Dortmund | 5 : 1 | Augsburg | |||||
17.08
15:30
Bayer Leverkusen
Paderborn
3
2
|
17.08.2019 15:30 | Bayer Leverkusen | 3 : 2 | Paderborn | |||||
17.08
15:30
Wolfsburg
Köln
2
1
|
17.08.2019 15:30 | Wolfsburg | 2 : 1 | Köln | |||||
17.08
15:30
Werder Bremen
Fortuna
1
3
|
17.08.2019 15:30 | Werder Bremen | 1 : 3 | Fortuna | |||||
17.08
15:30
Freiburg
Mainz 05
3
0
|
17.08.2019 15:30 | Freiburg | 3 : 0 | Mainz 05 | |||||
17.08
18:30
Borussia M'gladbach
Schalke 04
0
0
|
17.08.2019 18:30 | Borussia M'gladbach | 0 : 0 | Schalke 04 |
17.08
17:30
Nantes
Olympique Marseille
0
0
|
17.08.2019 17:30 | Nantes | 0 : 0 | Olympique Marseille | |||||
17.08
20:00
Metz
Monaco
3
0
|
17.08.2019 20:00 | Metz | 3 : 0 | Monaco | |||||
17.08
20:00
Toulouse
Dijon
1
0
|
17.08.2019 20:00 | Toulouse | 1 : 0 | Dijon | |||||
17.08
20:00
Nîmes
Nice
1
2
|
17.08.2019 20:00 | Nîmes | 1 : 2 | Nice | |||||
17.08
20:00
Amiens SC
Lille
1
0
|
17.08.2019 20:00 | Amiens SC | 1 : 0 | Lille | |||||
17.08
20:00
Bordeaux
Montpellier
1
1
|
17.08.2019 20:00 | Bordeaux | 1 : 1 | Montpellier |
17.08
13:00
Ngozi City
Dynamik
0
1
|
17.08.2019 13:00 | Ngozi City | 0 : 1 | Dynamik | |||||
17.08
13:30
Bumamuru
Flambeau du Centre
2
0
|
17.08.2019 13:30 | Bumamuru | 2 : 0 | Flambeau du Centre | |||||
17.08
16:00
Bujumbura City
Athlético Olympic
3
2
|
17.08.2019 16:00 | Bujumbura City | 3 : 2 | Athlético Olympic |
17.08
20:00
Mladost
Radnički (N)
1
1
|
17.08.2019 20:00 | Mladost | 1 : 1 | Radnički (N) | |||||
17.08
20:00
Spartak ŽK
Crvena zvezda
2
3
|
17.08.2019 20:00 | Spartak ŽK | 2 : 3 | Crvena zvezda | |||||
17.08
20:00
Čukarički
Proleter
2
1
|
17.08.2019 20:00 | Čukarički | 2 : 1 | Proleter | |||||
17.08
17:00
Inđija
Radnik
2
1
|
17.08.2019 17:00 | Inđija | 2 : 1 | Radnik |
17.08
17:00
Zemun
Sloga
0
1
|
17.08.2019 17:00 | Zemun | 0 : 1 | Sloga | |||||
17.08
17:30
Mašinac Trejs PZP
Radnički 1923
2
0
|
17.08.2019 17:30 | Mašinac Trejs PZP | 2 : 0 | Radnički 1923 |
17.08
11:00
Crvena zvezda
Vojvodina
2
0
|
17.08.2019 11:00 | Crvena zvezda | 2 : 0 | Vojvodina |
17.08
13:30
Mačva
Šumadija 1903
11
0
|
17.08.2019 13:30 | Mačva | 11 : 0 | Šumadija 1903 | |||||
17.08
13:30
Šumadija (A)
Smederevo 1924
1
0
|
17.08.2019 13:30 | Šumadija (A) | 1 : 0 | Smederevo 1924 | |||||
17.08
13:30
Sloboda (U)
Sloboda (Č)
0
0
|
17.08.2019 13:30 | Sloboda (U) | 0 : 0 | Sloboda (Č) | |||||
17.08
13:30
Borac 1926
Karađorđe
6
2
|
17.08.2019 13:30 | Borac 1926 | 6 : 2 | Karađorđe | |||||
17.08
13:30
Radnički 1923
Sloga (P)
3
0
|
17.08.2019 13:30 | Radnički 1923 | 3 : 0 | Sloga (P) | |||||
17.08
13:30
Novi Pazar
Loznica
4
3
|
17.08.2019 13:30 | Novi Pazar | 4 : 3 | Loznica | |||||
17.08
13:30
Javor
Sloga (K)
4
1
|
17.08.2019 13:30 | Javor | 4 : 1 | Sloga (K) | |||||
17.08
13:30
Metalac (GM)
Jedinstvo (Ub)
1
1
|
17.08.2019 13:30 | Metalac (GM) | 1 : 1 | Jedinstvo (Ub) | |||||
17.08
13:30
Radnički (V)
Budućnost Krušik 2014
2
2
|
17.08.2019 13:30 | Radnički (V) | 2 : 2 | Budućnost Krušik 2014 |
17.08
11:00
Čukarički
OFK Vršac
10
0
|
17.08.2019 11:00 | Čukarički | 10 : 0 | OFK Vršac | |||||
17.08
17:00
Kiker
Apolon 4
2
0
|
17.08.2019 17:00 | Kiker | 2 : 0 | Apolon 4 | |||||
17.08
11:00
Mačva
Zemun
1
2
|
17.08.2019 11:00 | Mačva | 1 : 2 | Zemun | |||||
17.08
13:00
RFK Grafičar
Rad
3
1
|
17.08.2019 13:00 | RFK Grafičar | 3 : 1 | Rad |
17.08
11:00
Savacijum
Šumadija 1903
4
2
|
17.08.2019 11:00 | Savacijum | 4 : 2 | Šumadija 1903 | |||||
17.08
11:00
Šumadija (A)
Smederevo 1924
5
0
|
17.08.2019 11:00 | Šumadija (A) | 5 : 0 | Smederevo 1924 | |||||
17.08
11:00
Borac 1926
Apolon
5
2
|
17.08.2019 11:00 | Borac 1926 | 5 : 2 | Apolon | |||||
17.08
11:00
Radnički 1923
Sloga (P)
7
0
|
17.08.2019 11:00 | Radnički 1923 | 7 : 0 | Sloga (P) | |||||
17.08
11:00
Novi Pazar
Loznica
0
0
|
17.08.2019 11:00 | Novi Pazar | 0 : 0 | Loznica | |||||
17.08
11:00
Javor
Mladost (L)
0
3
|
17.08.2019 11:00 | Javor | 0 : 3 | Mladost (L) | |||||
17.08
11:00
Metalac (GM)
Jedinstvo (Ub)
4
2
|
17.08.2019 11:00 | Metalac (GM) | 4 : 2 | Jedinstvo (Ub) | |||||
17.08
11:00
Mladi radnik 1926
Budućnost Krušik 2014
2
2
|
17.08.2019 11:00 | Mladi radnik 1926 | 2 : 2 | Budućnost Krušik 2014 |
17.08
17:30
Sloga
Železničar
1
3
|
17.08.2019 17:30 | Sloga | 1 : 3 | Železničar | |||||
17.08
17:30
Mačva 2
Jadar 07
2
0
|
17.08.2019 17:30 | Mačva 2 | 2 : 0 | Jadar 07 | |||||
17.08
17:30
Mačva 1929
Radnički (V)
0
4
|
17.08.2019 17:30 | Mačva 1929 | 0 : 4 | Radnički (V) | |||||
17.08
17:30
Pčelinjo
Drina
3
0
|
17.08.2019 17:30 | Pčelinjo | 3 : 0 | Drina | |||||
17.08
17:30
Šabac
Sunrise
5
1
|
17.08.2019 17:30 | Šabac | 5 : 1 | Sunrise | |||||
17.08
17:30
Radnički (K)
Omladinac 2014
0
3
|
17.08.2019 17:30 | Radnički (K) | 0 : 3 | Omladinac 2014 | |||||
17.08
17:30
Ribnica
Rađevac
3
0
|
17.08.2019 17:30 | Ribnica | 3 : 0 | Rađevac |
17.08
17:30
Kosmet
Jošanica
4
0
|
17.08.2019 17:30 | Kosmet | 4 : 0 | Jošanica | |||||
17.08
10:00
Pazar Juniors
Bane 1931
5
0
|
17.08.2019 10:00 | Pazar Juniors | 5 : 0 | Bane 1931 | |||||
17.08
11:00
Sloga (K)
Apolon 2018
3
2
|
17.08.2019 11:00 | Sloga (K) | 3 : 2 | Apolon 2018 | |||||
17.08
11:00
OFK Ras(ODUSTAO)
Radnički 1923
|
17.08.2019 11:00 | OFK Ras(ODUSTAO) | : | Radnički 1923 |
17.08
10:00
Jedinstvo
Železničar
9
1
|
17.08.2019 10:00 | Jedinstvo | 9 : 1 | Železničar | |||||
17.08
10:00
Savacijum
Drina
5
2
|
17.08.2019 10:00 | Savacijum | 5 : 2 | Drina | |||||
17.08
10:00
Šabac
Sun Rise
0
2
|
17.08.2019 10:00 | Šabac | 0 : 2 | Sun Rise | |||||
17.08
10:00
Loznica
Omladinac 2014
5
1
|
17.08.2019 10:00 | Loznica | 5 : 1 | Omladinac 2014 |
17.08
12:00
Sloboda (Č)
Gaučosi
0
8
|
17.08.2019 12:00 | Sloboda (Č) | 0 : 8 | Gaučosi | |||||
17.08
10:00
Čačak 94
Jedinstvo Putevi
3
0
|
17.08.2019 10:00 | Čačak 94 | 3 : 0 | Jedinstvo Putevi | |||||
17.08
11:00
Budućnost
Javor Matis
0
8
|
17.08.2019 11:00 | Budućnost | 0 : 8 | Javor Matis |
17.08
10:00
Železničar
OPK Rudar 1933
1
5
|
17.08.2019 10:00 | Železničar | 1 : 5 | OPK Rudar 1933 | |||||
17.08
10:00
Soko 2015
Smederevo 1924
0
5
|
17.08.2019 10:00 | Soko 2015 | 0 : 5 | Smederevo 1924 | |||||
17.08
10:00
Mladi radnik 1926
Sloga 33
4
1
|
17.08.2019 10:00 | Mladi radnik 1926 | 4 : 1 | Sloga 33 | |||||
17.08
10:00
VGSK
Cepelin 026
2
3
|
17.08.2019 10:00 | VGSK | 2 : 3 | Cepelin 026 | |||||
17.08
11:00
Plana
RSK
4
0
|
17.08.2019 11:00 | Plana | 4 : 0 | RSK |