XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 282 utakmica za dan
Nedelja, 18 Avgust 2019


Fudbal

Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
2 : 2
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
18.08.2019 17:00
Proleter Mihajlovac
2 : 2
Budućnost Krušik 2014
Borac 1926
Čačak
4 : 0
Mladi radnik 1926
Požarevac
18.08.2019 19:00
Borac 1926
4 : 0
Mladi radnik 1926
RSK
Rabrovo
0 : 3
Sloga (K)
Kraljevo
18.08.2019 17:00
RSK
0 : 3
Sloga (K)
Borac
Sakule
3 : 4
Bečej 1918
Bečej
18.08.2019 17:00
Borac
3 : 4
Bečej 1918
Železničar
Pančevo
2 : 0
Bratstvo 1946
Prigrevica
18.08.2019 17:00
Železničar
2 : 0
Bratstvo 1946
SFS Borac
Paraćin
1 : 3
Vlasina
Vlasotince
18.08.2019 11:00
SFS Borac
1 : 3
Vlasina
Car Konstantin
Niš
1 : 0
Temnić 1924
Varvarin
18.08.2019 11:00
Car Konstantin
1 : 0
Temnić 1924
Radan
Lebane
1 : 0
Timočanin
Knjaževac
18.08.2019 17:00
Radan
1 : 0
Timočanin
Zvezdara
Beograd
1 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
18.08.2019 17:00
Zvezdara
1 : 1
Radnički (O)
Stepojevac Vaga
Stepojevac
0 : 0
OFK Mladenovac
Mladenovac
18.08.2019 17:00
Stepojevac Vaga
0 : 0
OFK Mladenovac
TEK Sloga
Veliki Crljeni
1 : 2
BSK Borča
Borča
18.08.2019 17:00
TEK Sloga
1 : 2
BSK Borča
Partizan 1945
Darosava
1 : 5
Zvižd
Kučevo
18.08.2019 17:00
Partizan 1945
1 : 5
Zvižd
Sloboda
Lipe
1 : 0
Udarnik
Lozovik
18.08.2019 17:00
Sloboda
1 : 0
Udarnik
Morava
Velika Plana
0 : 3
Karađorđe
Topola
18.08.2019 17:00
Morava
0 : 3
Karađorđe
Pomoravlje
Vlaški Do
4 : 0
VGSK
Veliko Gradište
18.08.2019 17:00
Pomoravlje
4 : 0
VGSK
OFK Napredak
Markovac
1 : 2
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
18.08.2019 17:00
OFK Napredak
1 : 2
OFK Aranđelovac 1979
Petar Dobrnjac
Dobrnje
2 : 1
Borac 1932
Ralja
18.08.2019 17:00
Petar Dobrnjac
2 : 1
Borac 1932
Sloga
Bogosavac
4 : 0
Železničar
Lajkovac
18.08.2019 17:00
Sloga
4 : 0
Železničar
Vrelo Sport
Vrelo
1 : 1
Borac
Lešnica
18.08.2019 17:00
Vrelo Sport
1 : 1
Borac
Mladost (D)
Dračić
0 : 0
Radnički Stobeks
Klupci
18.08.2019 17:00
Mladost (D)
0 : 0
Radnički Stobeks
Drina
Ljubovija
3 : 1
Radnički (V)
Valjevo
18.08.2019 17:00
Drina
3 : 1
Radnički (V)
Vodojaža
Grošnica
5 : 0
OFK Ras
Novi Pazar
18.08.2019 17:00
Vodojaža
5 : 0
OFK Ras
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
0 : 0
Real
Podunavci
18.08.2019 17:00
Novi Pazar 1928
0 : 0
Real
Šumadija
Toponica
9 : 2
Omladinac
Novo Selo
18.08.2019 17:00
Šumadija
9 : 2
Omladinac
Korićani
Korićani
2 : 0
Radnik
Ušće
18.08.2019 17:00
Korićani
2 : 0
Radnik
Apolon 2018
Kovači
0 : 3
Bane 1931
Raška
18.08.2019 17:00
Apolon 2018
0 : 3
Bane 1931
Zlatar
Nova Varoš
5 : 0
FAP
Priboj
18.08.2019 17:00
Zlatar
5 : 0
FAP
Polimlje
Prijepolje
1 : 0
Crnokosa
Kosjerić
18.08.2019 17:00
Polimlje
1 : 0
Crnokosa
Polet (Lj)
Ljubić
3 : 2
Sloboda (Č)
Čačak
18.08.2019 11:00
Polet (Lj)
3 : 2
Sloboda (Č)
Sloga (S)
Sjenica
2 : 0
Lunjevica
Lunjevica
18.08.2019 17:00
Sloga (S)
2 : 0
Lunjevica
Prijevor
Prijevor
0 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
18.08.2019 17:00
Prijevor
0 : 1
Jedinstvo Putevi
Mladost (BP)
Bački Petrovac
4 : 0
Bačka
Pačir
18.08.2019 17:00
Mladost (BP)
4 : 0
Bačka
Tisa
Adorjan
0 : 0
Vojvodina
Bačko Gradište
18.08.2019 17:00
Tisa
0 : 0
Vojvodina
Mladost (T)
Turija
3 : 0
Radnički
Sombor
18.08.2019 17:00
Mladost (T)
3 : 0
Radnički
Tavankut
Tavankut
2 : 1
Crvenka
Crvenka
18.08.2019 17:00
Tavankut
2 : 1
Crvenka
Bajša
Bajša
3 : 2
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
18.08.2019 17:00
Bajša
3 : 2
OFK Stari Grad
Hajduk (D)
Divoš
4 : 1
Jugović
Kać
18.08.2019 17:00
Hajduk (D)
4 : 1
Jugović
Jadran
Golubinci
1 : 4
Radnički (NP)
Nova Pazova
18.08.2019 17:00
Jadran
1 : 4
Radnički (NP)
Sremac
Vojka
0 : 3
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
18.08.2019 17:00
Sremac
0 : 3
Podrinje
Borac
Šajkaš
3 : 1
Sloboda
Donji Tovarnik
18.08.2019 17:00
Borac
3 : 1
Sloboda
Podunavac
Belegiš
3 : 0
Cement
Beočin
18.08.2019 17:00
Podunavac
3 : 0
Cement
ŽAK
Kikinda
3 : 0
Budućnost
Srpska Crnja
18.08.2019 17:00
ŽAK
3 : 0
Budućnost
Borac (St)
Starčevo
4 : 1
Radnički (S)
Sutjeska
18.08.2019 17:00
Borac (St)
4 : 1
Radnički (S)
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
2 : 1
Sloga
Plandište
18.08.2019 17:00
Jedinstvo (BK)
2 : 1
Sloga
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
5 : 2
Žitorađa
Žitorađa
18.08.2019 17:00
Jedinstvo (GS)
5 : 2
Žitorađa
Jastrebac
Blace
5 : 0
Bobište
Bobište
18.08.2019 17:00
Jastrebac
5 : 0
Bobište
Akademija 10
Prokuplje
0 : 3
Morava
Vladičin Han
18.08.2019 11:00
Akademija 10
0 : 3
Morava
Jablanica
Medveđa
4 : 1
Svetlost Badnjevac
Badnjevac kod Žitorađe
18.08.2019 17:00
Jablanica
4 : 1
Svetlost Badnjevac
Vranjska Banja
Vranjska Banja
2 : 1
Polet 1980
Laplje Selo
18.08.2019 17:00
Vranjska Banja
2 : 1
Polet 1980
Lužnica
Babušnica
3 : 2
Jedinstvo (P)
Pirot
18.08.2019 17:00
Lužnica
3 : 2
Jedinstvo (P)
Kablovi
Zaječar
1 : 0
Rtanj
Boljevac
18.08.2019 17:00
Kablovi
1 : 0
Rtanj
Hajduk Veljko
Negotin
4 : 2
Brodoremont
Kladovo
18.08.2019 17:00
Hajduk Veljko
4 : 2
Brodoremont
Kušiljevo
Kušiljevo
2 : 2
Meševo
Meševo
18.08.2019 17:00
Kušiljevo
2 : 2
Meševo
Juhor
Obrež
1 : 1
Levač
Rekovac
18.08.2019 17:00
Juhor
1 : 1
Levač
Župa
Aleksandrovac
6 : 2
Blagotin
Poljna
18.08.2019 17:00
Župa
6 : 2
Blagotin
Jedinstvo (M)
Mijatovac
3 : 0
Bošnjane
Bošnjane
18.08.2019 17:00
Jedinstvo (M)
3 : 0
Bošnjane
OFK Lugomir
Rakitovo
2 : 4
Radnički (S)
Svilajnac
18.08.2019 17:00
OFK Lugomir
2 : 4
Radnički (S)
Malošište
Malošište
6 : 0
Rudar
Jelašnica
18.08.2019 17:00
Malošište
6 : 0
Rudar
Bukovik
Razanj
1 : 1
OFK Napredak 1929
Aleksinac
18.08.2019 17:00
Bukovik
1 : 1
OFK Napredak 1929
Morava
Žitkovac
1 : 2
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
18.08.2019 17:00
Morava
1 : 2
Jedinstvo (GM)
OFK Niš
Niš
1 : 1
Pukovac
Pukovac
18.08.2019 17:00
OFK Niš
1 : 1
Pukovac
Zemljoradnik
Balajnac
6 : 1
Svrljig
Svrljig
18.08.2019 17:00
Zemljoradnik
6 : 1
Svrljig
Naša krila 1936
Belotinac
2 : 1
Mladost (M)
Medoševac
18.08.2019 17:00
Naša krila 1936
2 : 1
Mladost (M)
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
3 : 0
Vrtište
Vrtište
18.08.2019 17:00
OFK Brzi Brod
3 : 0
Vrtište
BSK Batajnica
Batajnica
4 : 0
Dunav
Veliko Selo
18.08.2019 17:00
BSK Batajnica
4 : 0
Dunav
Budućnost
Zvečka
3 : 0
Milutinac
Zemun
18.08.2019 17:00
Budućnost
3 : 0
Milutinac
Leštane
Leštane
0 : 1
Vrčin
Vrčin
18.08.2019 17:00
Leštane
0 : 1
Vrčin
Torlak
Beograd
0 : 2
Studenski Grad
Novi Beograd
18.08.2019 10:00
Torlak
0 : 2
Studenski Grad
BSK 1926
Baćevac
4 : 1
Komgrap
Beograd
18.08.2019 17:00
BSK 1926
4 : 1
Komgrap
Integral
Batuša
0 : 2
Sirakovo
Sirakovo
18.08.2019 17:30
Integral
0 : 2
Sirakovo
Borac (K)
Klenovnik
0 : 2
Trgovački
Petrovac na Mlavi
18.08.2019 17:30
Borac (K)
0 : 2
Trgovački
Napredak Simićevo
Simićevo
1 : 0
Rudar (Kr)
Krepoljin
18.08.2019 17:30
Napredak Simićevo
1 : 0
Rudar (Kr)
Budućnost (V)
Vezičevo
3 : 1
Obilić
Živica
18.08.2019 17:30
Budućnost (V)
3 : 1
Obilić
Mlava (ML)
Malo Laole
0 : 3
Omladinac (Š)
Šetonje
18.08.2019 17:30
Mlava (ML)
0 : 3
Omladinac (Š)
Železničar Kusadak
Kusadak
4 : 1
Osipaonica
Osipaonica
18.08.2019 17:00
Železničar Kusadak
4 : 1
Osipaonica
SASK
Saraorci
3 : 0
Mladi radnik 1940
Radinac
18.08.2019 17:00
SASK
3 : 0
Mladi radnik 1940
Obilić
Staro Selo
0 : 1
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
18.08.2019 17:00
Obilić
0 : 1
Jasenica 2017
Crvena zvezda
Suvodol
1 : 1
Cerovac 2013
Cerovac
18.08.2019 17:00
Crvena zvezda
1 : 1
Cerovac 2013
Bresje Superior
Velika Plana
1 : 2
Sloga (M)
Miloševac
18.08.2019 17:00
Bresje Superior
1 : 2
Sloga (M)
Radnik
Smederevska Palanka
1 : 2
Podunavac
Udovice
18.08.2019 17:00
Radnik
1 : 2
Podunavac
Pobeda
Golobok
4 : 0
Omladinac
Seone
18.08.2019 17:00
Pobeda
4 : 0
Omladinac
Tvrdojevac
Tvrdojevac
2 : 0
ZSK
Valjevo
18.08.2019 17:00
Tvrdojevac
2 : 0
ZSK
Dimitrije Tucović
Ćelije
1 : 0
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
18.08.2019 17:00
Dimitrije Tucović
1 : 0
Pepeljevac
Iskra
Donja Bukovica
1 : 1
Radnik (Ub)
Ub
18.08.2019 17:00
Iskra
1 : 1
Radnik (Ub)
Trlić
Trlić
1 : 1
Rubribreza
Rubribreza
18.08.2019 17:00
Trlić
1 : 1
Rubribreza
Banjani
Banjani
2 : 2
OFK Jabučje
Jabučje
18.08.2019 17:00
Banjani
2 : 2
OFK Jabučje
Kolubara 2
Valjevo
2 : 1
Junior Novo Naselje
Valjevo
18.08.2019 17:00
Kolubara 2
2 : 1
Junior Novo Naselje
Podrinje
Lozničko Polje
2 : 0
Jedinstvo (ŠT)
Štitar
18.08.2019 17:30
Podrinje
2 : 0
Jedinstvo (ŠT)
Sloga
Lipnički Šor
1 : 0
Karađorđe
Mišar
18.08.2019 17:30
Sloga
1 : 0
Karađorđe
Duško
Klenje
1 : 4
Hajduk Stanko
Crna Bara
18.08.2019 17:30
Duško
1 : 4
Hajduk Stanko
Vidojevica
Lešnica
3 : 1
Milan Orlić
Novo Selo
18.08.2019 11:00
Vidojevica
3 : 1
Milan Orlić
Majur
Majur
1 : 1
Cer
Jadranska Lešnica
18.08.2019 17:30
Majur
1 : 1
Cer
Napredak
Gračac
1 : 2
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
18.08.2019 17:30
Napredak
1 : 2
Kraljevo Hajduk
Karađorđe
Ribnica
4 : 1
Popovići Vrnjci
Vrnjci
18.08.2019 17:30
Karađorđe
4 : 1
Popovići Vrnjci
Ribnica
Jovac
0 : 1
Proleter
Pečenog
18.08.2019 17:30
Ribnica
0 : 1
Proleter
Gruža
Vitanovac
0 : 1
Ibar
Mataruška Banja
18.08.2019 17:30
Gruža
0 : 1
Ibar
Mataruge
Mataruge
1 : 1
Rudar
Baljevac
18.08.2019 17:30
Mataruge
1 : 1
Rudar
Budućnost
Konarevo
3 : 0
Borac (V)
Vraneši
18.08.2019 17:30
Budućnost
3 : 0
Borac (V)
Tavnik
Tavnik
8 : 1
Granit
Jošanička banja
18.08.2019 17:30
Tavnik
8 : 1
Granit
Omladinac (Z)
Zablaće
2 : 0
Zadrugar
Donja Trepča
18.08.2019 17:30
Omladinac (Z)
2 : 0
Zadrugar
Jedinstvo (P)
Puhovo
2 : 2
Jedinstvo (K)
Konjevići
18.08.2019 17:30
Jedinstvo (P)
2 : 2
Jedinstvo (K)
Slatina
Slatina
2 : 0
Donja Vrbava
Donja Vrbava
18.08.2019 17:30
Slatina
2 : 0
Donja Vrbava
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
3 : 3
Rudar
Bresnica
18.08.2019 17:30
Jedinstvo (GG)
3 : 3
Rudar
Mladost (A)
Atenica
0 : 1
Mladost (P)
Preljina
18.08.2019 17:30
Mladost (A)
0 : 1
Mladost (P)
BSK
Bački Brestovac
1 : 2
Budućnost (M)
Mladenovo
18.08.2019 17:00
BSK
1 : 2
Budućnost (M)
Slavija
Pivnice
1 : 1
Vojvodina
Tovariševo
18.08.2019 17:00
Slavija
1 : 1
Vojvodina
Radnički 1918
Ratkovo
3 : 0
Hercegovac
Gajdobra
18.08.2019 17:00
Radnički 1918
3 : 0
Hercegovac
Omladinac
Bukovac
2 : 2
Polet
Karavukovo
18.08.2019 17:00
Omladinac
2 : 2
Polet
Rusin
Ruski Krstur
0 : 1
Borac 46
Obrovac
18.08.2019 17:00
Rusin
0 : 1
Borac 46
Maglić
Bački Maglić
6 : 0
Kulpin
Kulpin
18.08.2019 17:00
Maglić
6 : 0
Kulpin
Preporod
Novi Žednik
3 : 3
Srbobran
Srbobran
18.08.2019 17:00
Preporod
3 : 3
Srbobran
Obilić (Z)
Zmajevo
5 : 1
Đurđin
Đurđin
18.08.2019 17:00
Obilić (Z)
5 : 1
Đurđin
Senta
Senta
6 : 0
Proleter (RS)
Ravno Selo
18.08.2019 17:00
Senta
6 : 0
Proleter (RS)
Iskra
Kucura
3 : 0
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
18.08.2019 17:00
Iskra
3 : 0
Sutjeska
Ljukovo
Ljukovo
1 : 4
Železničar
Inđija
18.08.2019 17:30
Ljukovo
1 : 4
Železničar
Donji Srem 2015
Pećinci
3 : 0
Borac (M)
Martinci
18.08.2019 17:30
Donji Srem 2015
3 : 0
Borac (M)
Donji Petrovci
Donji Petrovci
5 : 0
LSK Laćarak
Laćarak
18.08.2019 17:30
Donji Petrovci
5 : 0
LSK Laćarak
Budućnost
Salaš Noćajski
6 : 3
Rudar
Vrdnik
18.08.2019 17:30
Budućnost
6 : 3
Rudar
Napredak
Popinci
3 : 0
Hajduk (B)
Beška
18.08.2019 17:30
Napredak
3 : 0
Hajduk (B)
Hajduk (V)
Višnjićevo
2 : 2
PSK Putinci
Putinci
18.08.2019 17:30
Hajduk (V)
2 : 2
PSK Putinci
Tamiš
Farkaždin
2 : 0
Delija
Mokrin
18.08.2019 17:30
Tamiš
2 : 0
Delija
Vojvodina
Novo Miloševo
0 : 2
2. Oktobar
Kumane
18.08.2019 17:30
Vojvodina
0 : 2
2. Oktobar
Lehel
Mužlja
2 : 2
Omladinac FAM
Botoš
18.08.2019 17:30
Lehel
2 : 2
Omladinac FAM
Jedinstvo
Bočar
1 : 2
Potisje
Knićanin
18.08.2019 17:30
Jedinstvo
1 : 2
Potisje
Rusanda
Melenci
2 : 2
OFK Klek
Klek
18.08.2019 17:30
Rusanda
2 : 2
OFK Klek
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
3 : 0
Polet
Nakovo
18.08.2019 17:30
Mladost (BD)
3 : 0
Polet
Radnički 1911
Jaša Tomić
0 : 3
Borac
Aleksandrovo
18.08.2019 17:30
Radnički 1911
0 : 3
Borac
Crvena zvezda
Rusko Selo
3 : 1
Mladost (L)
Lukićevo
18.08.2019 17:30
Crvena zvezda
3 : 1
Mladost (L)
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
2 : 0
Dolina
Padina
18.08.2019 17:00
Jedinstvo (V)
2 : 0
Dolina
Jugoslavija
Jabuka
1 : 1
Polet (Id)
Idvor
18.08.2019 17:00
Jugoslavija
1 : 1
Polet (Id)
Crvena zvezda
Pavliš
0 : 1
Strela
Ivanovo
18.08.2019 17:00
Crvena zvezda
0 : 1
Strela
Partizan (G)
Gaj
1 : 0
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
18.08.2019 17:00
Partizan (G)
1 : 0
Sloga (BNS)
Radnički (B)
Baranda
2 : 2
Radnički (K)
Kovin
18.08.2019 17:00
Radnički (B)
2 : 2
Radnički (K)
Sloga
Lipovica
2 : 2
Vučje
Vučje
18.08.2019 17:00
Sloga
2 : 2
Vučje
Real
Donja Jajina
3 : 1
Progres
Ladovica
18.08.2019 17:00
Real
3 : 1
Progres
Jedinstvo
Grdelica
4 : 0
Šumadija
Razgojna
18.08.2019 17:00
Jedinstvo
4 : 0
Šumadija
Mladost 1959
Vinarce
4 : 1
Umac
Miroševce
18.08.2019 17:00
Mladost 1959
4 : 1
Umac
OFK Morava
Leskovac
3 : 3
Kumarevo 65
Kumarevo
18.08.2019 17:00
OFK Morava
3 : 3
Kumarevo 65
BSK
Belanovce
3 : 1
Zloćudovo
Zloćudovo
18.08.2019 17:00
BSK
3 : 1
Zloćudovo
Mladi borac
Živkovo
2 : 4
Železničar
Brestovac
18.08.2019 17:00
Mladi borac
2 : 4
Železničar
Moravac
Pečenjevce
0 : 0
Polet
Stajkovce
18.08.2019 17:00
Moravac
0 : 0
Polet
Polet
Jabukovac
1 : 4
Nemetali
Donja Bela Reka
18.08.2019 17:00
Polet
1 : 4
Nemetali
Blizna
Blizna
0 : 1
Rudna Glava
Rudna Glava
18.08.2019 17:00
Blizna
0 : 1
Rudna Glava
Sloga
Kobišnica
4 : 0
Urovica
Urovica
18.08.2019 11:00
Sloga
4 : 0
Urovica
Hajduk
Rujevica
1 : 1
Kosovo
Zvezdan
18.08.2019 17:30
Hajduk
1 : 1
Kosovo
Graničar
Veliki Izvor
4 : 4
Velika Jasikova
Velika Jasikova
18.08.2019 17:30
Graničar
4 : 4
Velika Jasikova
OFK Rtanj
Boljevac
0 : 2
Radnički 1946
Lubnica
18.08.2019 17:30
OFK Rtanj
0 : 2
Radnički 1946
Sloga (M)
Minićevo
0 : 5
Trebič
Sokobanja
18.08.2019 17:30
Sloga (M)
0 : 5
Trebič
Vinogradar
Zleginje
1 : 0
Sloga (Ć)
Ćićevac
18.08.2019 17:00
Vinogradar
1 : 0
Sloga (Ć)
Mladost
Donji Katun
3 : 5
Gradina
Pejovac
18.08.2019 17:00
Mladost
3 : 5
Gradina
Sebečevac
Sebečevac
0 : 2
Sloga (M)
Majdevo
18.08.2019 17:00
Sebečevac
0 : 2
Sloga (M)
FUD
Brus
1 : 1
13. April
Lomnica
18.08.2019 17:00
FUD
1 : 1
13. April
Trudbenik
Stalać
4 : 0
Kupci
Kupci
18.08.2019 17:00
Trudbenik
4 : 0
Kupci
Ribnik
Gornji Ribnik
1 : 0
Čitluk
Čitluk
18.08.2019 17:00
Ribnik
1 : 0
Čitluk
Donji Kopaonik
Razbojna
0 : 7
Žabare
Žabare
18.08.2019 17:00
Donji Kopaonik
0 : 7
Žabare
Resavac
Subotica
2 : 4
Bratstvo
Međureč
18.08.2019 17:00
Resavac
2 : 4
Bratstvo
Napredak (D)
Drenovac
2 : 0
Morava (R)
Ribare
18.08.2019 17:00
Napredak (D)
2 : 0
Morava (R)
Mladost (D)
Dublje
0 : 6
Moravac 2015
Krušar
18.08.2019 17:00
Mladost (D)
0 : 6
Moravac 2015
OFK Batinac
Batinac
0 : 0
Morava (KS)
Kočino Selo
18.08.2019 17:00
OFK Batinac
0 : 0
Morava (KS)
Kolare
Kolare
2 : 1
Javor
Sladaja
18.08.2019 17:00
Kolare
2 : 1
Javor
OFK Bratstvo
Medveđa
2 : 1
Juhor
Glavinci
18.08.2019 17:00
OFK Bratstvo
2 : 1
Juhor
Mladost (K)
Koncarevo
3 : 3
Partizan (M)
Majur
18.08.2019 17:00
Mladost (K)
3 : 3
Partizan (M)
Dragocvet
Dragocvet
1 : 4
Mladost (J)
Jovac
18.08.2019 17:00
Dragocvet
1 : 4
Mladost (J)
Jedinstvo
Kalenić
3 : 2
Bakionica
Bakionica
18.08.2019 17:00
Jedinstvo
3 : 2
Bakionica
Lazarica
Prilipac
3 : 0
Savinac
Visibaba
18.08.2019 17:00
Lazarica
3 : 0
Savinac
Ariljska rampa
Požega
2 : 0
Čajetina
Čajetina
18.08.2019 11:00
Ariljska rampa
2 : 0
Čajetina
Perućac
Perućac
3 : 0
Sečica
Seča reka
18.08.2019 17:00
Perućac
3 : 0
Sečica
Višesava
Bajina Bašta
3 : 2
Prvi partizan
Užice
18.08.2019 17:00
Višesava
3 : 2
Prvi partizan
Kotroman
Mokra Gora
0 : 2
Omladinac
Zdravčići
18.08.2019 17:00
Kotroman
0 : 2
Omladinac
Polet
Rasna
2 : 0
Ježevica
Ježevica
18.08.2019 17:00
Polet
2 : 0
Ježevica
Popadić
Popadić
2 : 2
Žabari
Žabari (Valjevo)
18.08.2019 17:00
Popadić
2 : 2
Žabari
Rakac Stave
Stave
4 : 1
Lukavac
Lukavac
18.08.2019 17:00
Rakac Stave
4 : 1
Lukavac
OFK Senjak
Valjevo
7 : 0
Ribnikar
Pecka
18.08.2019 17:00
OFK Senjak
7 : 0
Ribnikar
Stari drugari
Kadina Luka
4 : 1
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
18.08.2019 17:00
Stari drugari
4 : 1
Milenko Pavlović
Mladost
Latković
2 : 2
Rajac
Kadina Luka
18.08.2019 17:00
Mladost
2 : 2
Rajac
Joks Junajted
Mionica
4 : 1
Tešnjar
Valjevo
18.08.2019 17:00
Joks Junajted
4 : 1
Tešnjar
Dračić 2018
Dračić
1 : 1
Polet
Popučke
18.08.2019 17:00
Dračić 2018
1 : 1
Polet
Jadar 2013
Valjevo
2 : 2
Komanice
Komanice
18.08.2019 11:00
Jadar 2013
2 : 2
Komanice
Kolubara (J)
Jabučje
0 : 1
Pambukovica
Pambukovica
18.08.2019 17:00
Kolubara (J)
0 : 1
Pambukovica
Čučuge
Čučuge
2 : 0
Zvizdar 2012
Zvizdar
18.08.2019 17:00
Čučuge
2 : 0
Zvizdar 2012
Joševa
Joševa
3 : 0
Rudar 1945
Radljevo
18.08.2019 17:00
Joševa
3 : 0
Rudar 1945
Polet (DL)
Donji Lajkovac
4 : 1
Polet (T)
Takovo
18.08.2019 17:00
Polet (DL)
4 : 1
Polet (T)
Šarbane
Šarbane
1 : 1
OFK Paljuvi
Paljuvi
18.08.2019 17:00
Šarbane
1 : 1
OFK Paljuvi
Lazac
Lazac
3 : 2
Bogutovačka Banja
Bogutovac
18.08.2019 17:30
Lazac
3 : 2
Bogutovačka Banja
Miločajac
Miločaj
2 : 0
Borac (A)
Adrani
18.08.2019 11:00
Miločajac
2 : 0
Borac (A)
Mineral 2015
Rudno
0 : 3
Jedinstvo (G)
Godačica
18.08.2019 17:30
Mineral 2015
0 : 3
Jedinstvo (G)
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
1 : 1
Stubal
Stubal
18.08.2019 17:30
Jedinstvo (D)
1 : 1
Stubal
Mladost 1981
Štulac
2 : 0
Braća Vuković
Lađevci
18.08.2019 17:30
Mladost 1981
2 : 0
Braća Vuković
Milanovo
Milanovo
3 : 0
Todorovce
Todorovce
18.08.2019 17:00
Milanovo
3 : 0
Todorovce
Navalin
Navalin
1 : 3
Plantaža
Donje Stopanje
18.08.2019 17:00
Navalin
1 : 3
Plantaža
Gradac
Konopnica
1 : 3
Bratstvo
Bratmilovce
18.08.2019 17:00
Gradac
1 : 3
Bratstvo
Radnik Sušica 2012
Kukulovce
0 : 3
OFK Brza
Brza
18.08.2019 17:00
Radnik Sušica 2012
0 : 3
OFK Brza
Mladost (B)
Batulovce
2 : 3
Badince
Badince
18.08.2019 17:00
Mladost (B)
2 : 3
Badince
Marjan MB
Mala Biljanica
1 : 7
Donja Lomnica
Donja Lomnica
18.08.2019 17:00
Marjan MB
1 : 7
Donja Lomnica
Sloboda
Donje Brijanje
3 : 0
Lemind 1953
Leskovac
18.08.2019 17:00
Sloboda
3 : 0
Lemind 1953
Polet 57
Milutovac
2 : 1
14. Oktobar
Izbenica
18.08.2019 17:00
Polet 57
2 : 1
14. Oktobar
Borac
Gornji Katun
2 : 1
Rubin
Donji Stupanj
18.08.2019 17:00
Borac
2 : 1
Rubin
Poljoprivrednik
Počekovina
1 : 0
Kamenorezac 76
Dublje
18.08.2019 17:00
Poljoprivrednik
1 : 0
Kamenorezac 76
Velika Drenova
Velika Drenova
1 : 2
Sloga (L)
Lozna
18.08.2019 17:00
Velika Drenova
1 : 2
Sloga (L)
Budućnost
Miliva
9 : 0
Šumadija
Trešnjevica
18.08.2019 17:00
Budućnost
9 : 0
Šumadija
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
0 : 1
Rudar (P)
Plazane
18.08.2019 17:00
Rudar (SR)
0 : 1
Rudar (P)
15. Avgust 1950
Lomnica
4 : 1
Beljanica
Strmosten
18.08.2019 17:00
15. Avgust 1950
4 : 1
Beljanica
OFK Juhor 2016
Potočac
6 : 0
Rudar (St)
Stenjevac
18.08.2019 17:00
OFK Juhor 2016
6 : 0
Rudar (St)
Sloboda
Šuljkovac
4 : 2
Partizan
Glogovac
18.08.2019 17:00
Sloboda
4 : 2
Partizan
Sloga
Voljavče
4 : 0
Šantarovac
Šantarovac
18.08.2019 17:00
Sloga
4 : 0
Šantarovac
Ursule
Ursule
2 : 1
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
18.08.2019 17:00
Ursule
2 : 1
Jedinstvo
Vinorača
Vinorača
0 : 0
Osaonica
Bagrdan
18.08.2019 17:00
Vinorača
0 : 0
Osaonica
Budućnost
Đurinac
5 : 0
Šumadinac
Dragovo
18.08.2019 17:00
Budućnost
5 : 0
Šumadinac
Mladost
Gložane
3 : 0
GFK Tabane
Jagodina
18.08.2019 17:00
Mladost
3 : 0
GFK Tabane
Hajduk
Podlokanj
1 : 3
AFK
Ada
18.08.2019 17:00
Hajduk
1 : 3
AFK
Tromedja
Majdan
0 : 6
Horgoš 1911
Horgoš
18.08.2019 17:00
Tromedja
0 : 6
Horgoš 1911
Šampion
Orom
0 : 3
Čoka
Čoka
18.08.2019 17:00
Šampion
0 : 3
Čoka
Slavija
Banatsko Aranđelovo
4 : 0
Jadran
Sanad
18.08.2019 17:00
Slavija
4 : 0
Jadran
Bačka
Mol
8 : 1
Graničar
Đala
18.08.2019 17:00
Bačka
8 : 1
Graničar
Mudrakovac
Mudrakovac
5 : 2
Borac
Bivolje
18.08.2019 17:30
Mudrakovac
5 : 2
Borac
Kapidžija
Kapidžija
1 : 1
Polet
Šavrane
18.08.2019 17:30
Kapidžija
1 : 1
Polet
Zdravinje
Zdravinje
18.08.2019
17:30
Konjuh
Konjuh
18.08.2019 17:30
Zdravinje
:
Konjuh
Rasina
Vitanovac
4 : 2
Čarapan
Kruševac
18.08.2019 17:30
Rasina
4 : 2
Čarapan
Modrica
Modrica
0 : 1
Gaglovo
Gaglovo
18.08.2019 11:00
Modrica
0 : 1
Gaglovo
Tuzla Siti
Simin Han-Tuzla
0 : 0
Zrinjski
Mostar
18.08.2019 20:30
Tuzla Siti
0 : 0
Zrinjski
Zeta
Golubovci
0 : 1
Iskra
Danilovgrad
18.08.2019 17:00
Zeta
0 : 1
Iskra
Rudar
Pljevlja
0 : 4
Sutjeska
Nikšić
18.08.2019 17:00
Rudar
0 : 4
Sutjeska
Podgorica
Podgorica
0 : 0
OFK Titograd
Podgorica
18.08.2019 17:00
Podgorica
0 : 0
OFK Titograd
Kom
Podgorica
1 : 1
Grbalj
Radanovići
18.08.2019 17:00
Kom
1 : 1
Grbalj
OFK Petrovac
Petrovac
0 : 3
Budućnost
Podgorica
18.08.2019 19:30
OFK Petrovac
0 : 3
Budućnost
Bokelj
Kotor
0 : 1
Jezero
Plav
18.08.2019 17:30
Bokelj
0 : 1
Jezero
Jedinstvo (BP)
Bijelo Polje
1 : 0
Arsenal
Tivat
18.08.2019 17:30
Jedinstvo (BP)
1 : 0
Arsenal
Ibar
Rožaje
2 : 2
Mornar
Bar
18.08.2019 17:30
Ibar
2 : 2
Mornar
Otrant Olympic
Ulcinj
2 : 2
Dečić
Tuzi
18.08.2019 17:30
Otrant Olympic
2 : 2
Dečić
Lovćen
Cetinje
1 : 2
Drezga
Piperi
18.08.2019 17:30
Lovćen
1 : 2
Drezga
Sheffield United
Sheffield
1 : 0
Crystal Palace
London
18.08.2019 15:00
Sheffield United
1 : 0
Crystal Palace
Chelsea
London
1 : 1
Leicester City
Leicester
18.08.2019 17:30
Chelsea
1 : 1
Leicester City
Espanyol
Barcelona
0 : 2
Sevilla
Sevilla
18.08.2019 17:00
Espanyol
0 : 2
Sevilla
Atlético Madrid
Madrid
1 : 0
Getafe
Getafe (Madrid)
18.08.2019 19:00
Atlético Madrid
1 : 0
Getafe
Mallorca
Palma de Mallorca
2 : 1
Eibar
Eibar
18.08.2019 21:00
Mallorca
2 : 1
Eibar
Real Betis
Sevilla
1 : 2
Real Valladolid
Valladolid
18.08.2019 22:00
Real Betis
1 : 2
Real Valladolid
Eintracht
Frankfurt am Main
1 : 0
Hoffenheim
Sinsheim
18.08.2019 15:30
Eintracht
1 : 0
Hoffenheim
Union Berlin
Berlin
0 : 4
RB Leipzig
Leipzig
18.08.2019 18:00
Union Berlin
0 : 4
RB Leipzig
Saint-Étienne
Saint-Ètienne
1 : 1
Brest
Brest
18.08.2019 15:00
Saint-Étienne
1 : 1
Brest
Reims
Reims
0 : 0
Strasbourg
Strasbourg
18.08.2019 17:00
Reims
0 : 0
Strasbourg
Rennes
Rennes
2 : 1
PSG
Paris
18.08.2019 21:00
Rennes
2 : 1
PSG
Musongati
Musongati
2 : 0
Rukinzo
Bujumbura
18.08.2019 15:00
Musongati
2 : 0
Rukinzo
Le Messager Ngozi
Bujumbura
4 : 1
Olympic Star
Muyinga
18.08.2019 15:00
Le Messager Ngozi
4 : 1
Olympic Star
Les Lierres
Bujumbura
1 : 2
Lydia Ludic
Bujumbura
18.08.2019 15:00
Les Lierres
1 : 2
Lydia Ludic
Vojvodina
Novi Sad
2 : 2
TSC
Bačka Topola
18.08.2019 20:00
Vojvodina
2 : 2
TSC
Partizan
Beograd
3 : 0
Rad
Beograd
18.08.2019 19:00
Partizan
3 : 0
Rad
Mačva
Šabac
0 : 1
Napredak
Kruševac
18.08.2019 20:00
Mačva
0 : 1
Napredak
Smederevo 1924
Smederevo
0 : 2
Budućnost
Dobanovci
18.08.2019 17:00
Smederevo 1924
0 : 2
Budućnost
RFK Grafičar
Beograd
3 : 0
Kolubara
Lazarevac
18.08.2019 17:00
RFK Grafičar
3 : 0
Kolubara
Novi Pazar
Novi Pazar
3 : 1
Trayal
Kruševac
18.08.2019 17:00
Novi Pazar
3 : 1
Trayal
Zemun
Zemun
0 : 1
OFK Žarkovo
Beograd
18.08.2019 17:00
Zemun
0 : 1
OFK Žarkovo
Radnički (P)
Pirot
1 : 1
Zlatibor
Čajetina
18.08.2019 17:00
Radnički (P)
1 : 1
Zlatibor
Kabel
Novi Sad
1 : 0
Sinđelić
Beograd
18.08.2019 17:00
Kabel
1 : 0
Sinđelić
Dinamo
Vranje
2 : 3
Metalac
Gornji Milanovac
18.08.2019 17:00
Dinamo
2 : 3
Metalac
OFK Bačka
Bačka Palanka
1 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
18.08.2019 20:00
OFK Bačka
1 : 1
Radnički 1923
Vojvodina
Novi Sad
1 : 6
Crvena zvezda
Beograd
18.08.2019 17:00
Vojvodina
1 : 6
Crvena zvezda
Spartak
Subotica
8 : 0
Požarevac
Požarevac
18.08.2019 17:00
Spartak
8 : 0
Požarevac
Partizan
Beograd
3 : 2
Rad
Beograd
18.08.2019 18:00
Partizan
3 : 2
Rad
Voždovac
Beograd
1 : 0
Grafičar
Beograd
18.08.2019 10:00
Voždovac
1 : 0
Grafičar
Internacional
Beograd
5 : 1
Radnički (N)
Niš
18.08.2019 17:30
Internacional
5 : 1
Radnički (N)
Trajal
Kruševac
1 : 2
Napredak
Kruševac
18.08.2019 10:00
Trajal
1 : 2
Napredak
OFK Beograd
Beograd
0 : 3
Čukarički
Beograd
18.08.2019 11:00
OFK Beograd
0 : 3
Čukarički
Spartak ŽK
Subotica
1 : 0
TSC
Bačka Topola
18.08.2019 10:00
Spartak ŽK
1 : 0
TSC
Spartak ŽK
Subotica
1 : 4
Partizan
Beograd
18.08.2019 17:30
Spartak ŽK
1 : 4
Partizan
Teleoptik
Zemun
3 : 3
Crvena zvezda
Beograd
18.08.2019 10:00
Teleoptik
3 : 3
Crvena zvezda
Vojvodina
Novi Sad
1 : 1
Real Niš
Niš
18.08.2019 10:30
Vojvodina
1 : 1
Real Niš
Radnički (N)
Niš
1 : 0
Brodarac
Beograd
18.08.2019 14:30
Radnički (N)
1 : 0
Brodarac
Sport Klub 99
Novi Pazar
1 : 1
AF AS Novi Pazar
Novi Pazar
18.08.2019 14:00
Sport Klub 99
1 : 1
AF AS Novi Pazar
Bubamara
Kraljevo
1 : 1
Kiker
Kraljevo
18.08.2019 13:00
Bubamara
1 : 1
Kiker
Novi Pazar
Novi Pazar
0 : 0
Apolon 4
Kragujevac
18.08.2019 11:00
Novi Pazar
0 : 0
Apolon 4
Šumadija 1903
Kragujevac
18.08.2019
11:00
Mokra Gora(ODUSTAO)
Zubin Potok
18.08.2019 11:00
Šumadija 1903
:
Mokra Gora(ODUSTAO)
Mačva 1929
Bogatić
3 : 0
Radnički
Valjevo
18.08.2019 10:00
Mačva 1929
3 : 0
Radnički
Zadrugar
Lajkovac
0 : 7
Budućnost-Krušik 2014
Valjevo
18.08.2019 10:00
Zadrugar
0 : 7
Budućnost-Krušik 2014
Mladost
Lučani
3 : 0
Takovo
Gornji Milanovac
18.08.2019 10:00
Mladost
3 : 0
Takovo
FAP
Priboj
1 : 2
Kinder
Čačak
18.08.2019 10:00
FAP
1 : 2
Kinder
Borac 1926
Čačak
3 : 3
Sloga (P)
Požega
18.08.2019 10:00
Borac 1926
3 : 3
Sloga (P)
Zlatibor
Čajetina
5 : 2
Metalac
Gornji Milanovac
18.08.2019 12:00
Zlatibor
5 : 2
Metalac
Sloga (BB)
Bajina Bašta
1 : 2
GFK Sloboda
Užice
18.08.2019 10:00
Sloga (BB)
1 : 2
GFK Sloboda
Petlić SD 2006
Smederevo
0 : 3
Šumadija
Aranđelovac
18.08.2019 10:00
Petlić SD 2006
0 : 3
Šumadija
Pomoravlje 1946
Vlaski Do
0 : 8
Bačinac
Bačinac
18.08.2019 10:00
Pomoravlje 1946
0 : 8
Bačinac
AF Duljaj
Topola
6 : 0
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
18.08.2019 10:00
AF Duljaj
6 : 0
Jasenica 2017

Ragbi 13

Car Dušan Silni
Paraćin
12 : 52
Morava Gepardi
Leskovac
18.08.2019 15:00
Car Dušan Silni
12 : 52
Morava Gepardi