XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 248 utakmica za dan
Subota, 24 Avgust 2019

Fudbal

24.08.2019 20:00 Javor Matis : Napredak
24.08.2019 20:00 Rad : Mačva
24.08.2019 Radnik : Partizan
24.08.2019 20:00 Proleter : Vojvodina
24.08.2019 Crvena zvezda : Čukarički
24.08.2019 20:00 Voždovac : Mladost
24.08.2019 17:00 Radnički 1923 : Smederevo 1924
24.08.2019 20:00 Metalac : OFK Bačka
24.08.2019 17:00 Sinđelić : Dinamo
24.08.2019 20:00 Trayal : Zemun
24.08.2019 16:30 Budućnost Krušik 2014 : Mačva 1929
24.08.2019 16:30 Sloga (P) : Loznica
24.08.2019 16:30 Sloga (K) : Jedinstvo
24.08.2019 16:30 Trepča : Takovo
24.08.2019 16:30 Sloga 33 : Tutin
24.08.2019 16:30 Mladi radnik 1926 : Šumadija (A)
24.08.2019 17:00 Omladinac : Bratstvo 1946
24.08.2019 17:00 Kozara : Železničar
24.08.2019 17:00 Dinamo 1945 : 1. Maj Ruma
24.08.2019 17:00 Bečej 1918 : Radnički (Zr)
24.08.2019 17:00 OFK Vršac : Radnički 1912
24.08.2019 17:00 Hajduk 1912 : Bačka 1901
24.08.2019 16:30 Moravac Orion : Budućnost
24.08.2019 16:30 Trstenik PPT : Jagodina Tabane
24.08.2019 16:30 OFK Sinđelić : OFK Topličanin
24.08.2019 16:30 Jedinstvo : SFS Borac
24.08.2019 16:30 Radnički (O) : Crvena zvezda
24.08.2019 16:30 BSK Borča : Teleoptik
24.08.2019 16:30 OFK Mladenovac : TEK Sloga
24.08.2019 16:30 Radnički (NB) : Stepojevac Vaga
24.08.2019 16:30 Lokomotiva : IMT
24.08.2019 16:30 VGSK : Mladi borac
24.08.2019 16:30 Karađorđe : Pomoravlje
24.08.2019 16:30 Radnički (V) : Zadrugar
24.08.2019 16:30 Radnički Šabački : Drina
24.08.2019 16:30 Omladinac : Korićani
24.08.2019 16:30 Goč : Vodojaža
24.08.2019 16:30 FAP : Budućnost
24.08.2019 16:30 Crnokosa : Polet (Lj)
24.08.2019 17:00 Crvenka : Bajša
24.08.2019 17:00 Radnički : Tavankut
24.08.2019 17:00 Sloga : Mladost (T)
24.08.2019 17:00 OFK Vrbas : Tisa
24.08.2019 17:00 Mladost (NS) : Podunavac
24.08.2019 17:00 Podrinje : Borac
24.08.2019 17:00 Radnički (NP) : Crvena zvezda
24.08.2019 17:00 Sloga (T) : Jadran
24.08.2019 17:00 Begej : Jedinstvo (BK)
24.08.2019 17:00 Sloboda : Kikinda 1909
24.08.2019 17:00 Radnički (S) : Naftagas
24.08.2019 17:00 Budućnost : Borac (St)
24.08.2019 17:00 Proleter (BK) : ŽAK
24.08.2019 16:30 Sloga : Polet 1980
24.08.2019 16:30 Morava : Jablanica
24.08.2019 16:30 Pusta Reka : Akademija 10
24.08.2019 16:30 Budućnost : Jedinstvo (GS)
24.08.2019 16:30 OFK Kosanica : Pčinja
24.08.2019 16:30 Brodoremont : BSK
24.08.2019 16:30 Bor 1919 : Hajduk Veljko
24.08.2019 16:30 Rtanj : Đerdap
24.08.2019 16:30 Rajko Mitić : Kablovi
24.08.2019 16:30 Blagotin : Jedinstvo (M)
24.08.2019 16:30 Jedinstvo 1936 : Župa
24.08.2019 16:30 Svrljig : Naša krila 1936
24.08.2019 16:30 OFK Napredak 1929 : Morava
24.08.2019 17:00 Studenski Grad : BSK 1926
24.08.2019 16:30 Napredak : Turbina
24.08.2019 11:00 Milutinac : Šumadija
24.08.2019 17:00 Trgovački : Napredak Simićevo
24.08.2019 16:30 Jasenica 2017 : Crvena zvezda
24.08.2019 16:30 Rubribreza : OFK Brđanac
24.08.2019 16:30 Radnik (Ub) : Trlić
24.08.2019 17:00 Jedinstvo 1924 (VL) : Podrinje
24.08.2019 17:00 Mladost : Tavnik
24.08.2019 17:00 Rudar : Budućnost
24.08.2019 17:00 Ovčar : Omladinac (Z)
24.08.2019 17:00 Polet : Kordun
24.08.2019 17:00 Vojvodina : Radnički 1918
24.08.2019 17:00 Obilić (NK) : Panonija IM Topola
24.08.2019 17:00 Njegoš : Sloga
24.08.2019 17:00 Proleter (RS) : Radnički 1905
24.08.2019 17:00 Srbobran : Obilić (Z)
24.08.2019 17:30 Rudar : Napredak
24.08.2019 17:30 Radnički : Ljukovo
24.08.2019 17:00 OFK Futog : ŽSK
24.08.2019 17:00 RFK Novi Sad 1921 : Šajkaš 1908
24.08.2019 17:30 Delija : Mladost L
24.08.2019 17:30 Borac : Crvena Zvezda
24.08.2019 17:30 Polet : Radnički 1911
24.08.2019 17:30 OFK Klek : Mladost BD
24.08.2019 17:30 Potisje : Rusanda
24.08.2019 17:30 Omladinac FAM : Jedinstvo
24.08.2019 17:30 2. Oktobar : Lehel
24.08.2019 17:30 Tamiš : Vojvodina
24.08.2019 17:00 Radnički (K) : Budućnost (A)
24.08.2019 17:00 Poreč : Krivelj
24.08.2019 17:00 Rudna Glava : Branik
24.08.2019 17:00 Brestovac : BSK
24.08.2019 17:00 Zlot : Polet
24.08.2019 17:00 Radnički 1946 : Sloga (M)
24.08.2019 17:00 Rudar Vrška Čuka : OFK Rtanj
24.08.2019 17:00 Ozren : Hajduk
24.08.2019 16:30 Čitluk : Donji Kopaonik
24.08.2019 17:00 Hajduk : Mladost (D)
24.08.2019 16:30 Mladost : Omladinac
24.08.2019 16:30 Vinča : Kosmajac
24.08.2019 16:30 Rudar Alpos : Rasovača
24.08.2019 16:30 Moravac (Č) : Zaplanjac
24.08.2019 16:30 Sloga : Mladost (B)
24.08.2019 16:30 Radnički 1947 : Elid
24.08.2019 16:30 Moravac (ZT) : Napredak 2012
24.08.2019 16:30 Radnički 1924 : Doljevac
24.08.2019 16:30 Padina : Naisus 1977
24.08.2019 16:30 Baličevac : Pobeda
24.08.2019 16:30 Palilula : OFK Rutevac 1908
24.08.2019 16:30 Rajac : Joks Junajted
24.08.2019 16:30 Lukavac : OFK Senjak
24.08.2019 16:30 Strmovo 1968 : Mladost (V)
24.08.2019 16:30 Rudar 1945 : Polet (DL)
24.08.2019 16:30 Zvizdar 2012 : Joševa
24.08.2019 16:30 Kalenić : Kolubara (J)
24.08.2019 17:00 Bogutovačka Banja : Jedinstvo 2017
24.08.2019 17:00 Mladost : Dunav
24.08.2019 17:00 Jedinstvo : OFK Odžaci
24.08.2019 17:00 Omladinac : Lider
24.08.2019 17:00 Hajduk : Aleksa Šantić
24.08.2019 17:00 Stanišić 1920 : Borac
24.08.2019 17:00 Terekveš : Lipar
24.08.2019 17:00 Partizan : Zadrugar
24.08.2019 17:00 Kula : Polet
24.08.2019 17:00 Železničar : Dinamo
24.08.2019 17:00 Vinogradar : Proleter
24.08.2019 17:30 Mladost : Zlatica
24.08.2019 17:30 MSK : Jedinstvo 2014
24.08.2019 17:30 OFK Stajićevo : Bilećanin
24.08.2019 17:30 Naftagas : OFK Gradnulica
24.08.2019 17:30 Zadrugar : Tisa 1933
24.08.2019 17:00 Dunav : Vojvodina (S)
24.08.2019 16:30 OFK Brza : Mladost (B)
24.08.2019 16:30 14. Oktobar : Sloga (L)
24.08.2019 16:30 Kamenorezac 76 : Velika Drenova
24.08.2019 16:30 Polet 57 : Kopaonik
24.08.2019 17:00 Beljanica : OFK Juhor 2016
24.08.2019 17:00 Napredak (St) : Rudar (SR)
24.08.2019 17:00 Šumadija : Borac 1805
24.08.2019 17:00 Osaonica : Budućnost
24.08.2019 17:00 Jedinstvo : Vinorača
24.08.2019 17:00 Šantarovac : Ursule
24.08.2019 17:00 Trstenica : Jedinstvo
24.08.2019 17:30 Radnički : Napredak
24.08.2019 17:30 Graničar : Mladost
24.08.2019 17:30 Hrtkovci : Krušedol
24.08.2019 17:30 ČSK : Šumar
24.08.2019 17:30 OFK Brestač : Polet
24.08.2019 17:30 Sremac (Dob) : Srem
24.08.2019 17:30 Sremac Deč : Dunav
24.08.2019 17:00 AFK : Tromedja
24.08.2019 17:00 Tornjoš : Hajduk
24.08.2019 17:00 Torpedo 1924 : Budućnost 1929 (ZM)
24.08.2019 17:00 Cer : Premijer
24.08.2019 17:00 Milicionar : Gorki
24.08.2019 17:00 Gučevo 1929 : Jezero
24.08.2019 17:00 Studenac : Prva Iskra
24.08.2019 17:00 Rade Milošević : Jasenovac
24.08.2019 17:00 Polet S.D. : Radnički (K)
24.08.2019 17:00 Makce : Žika Marković Uča
24.08.2019 17:00 Popovac : Železničar
24.08.2019 17:00 Vrelo : Gunjevac
24.08.2019 17:00 Brgule : Murgaš 2012
24.08.2019 17:00 Radnik : Mladost
24.08.2019 20:00 Zrinjski : Borac
24.08.2019 17:00 Čelik : Tuzla Siti
24.08.2019 19:00 Sloboda : Zvijezda 09
24.08.2019 20:00 Široki Brijeg : Željezničar
24.08.2019 18:00 Sarajevo : Velež
24.08.2019 17:30 Podrinje : Kozara
24.08.2019 17:30 Rudar Prijedor : Alfa Modriča
24.08.2019 17:30 Krupa : Slavija
24.08.2019 17:30 OFK Sloga : Jedinstvo
24.08.2019 17:30 Tekstilac : Željezničar Sport Team
24.08.2019 17:00 Budućnost : Zeta
24.08.2019 17:00 Grbalj : OFK Petrovac
24.08.2019 17:00 OFK Titograd : Kom
24.08.2019 17:00 Sutjeska : Podgorica
24.08.2019 17:00 Iskra : Rudar
24.08.2019 13:30 Norwich City : Chelsea
24.08.2019 16:00 Brighton : Southampton
24.08.2019 16:00 Manchester United : Crystal Palace
24.08.2019 16:00 Sheffield United : Leicester City
24.08.2019 16:00 Watford : West Ham
24.08.2019 18:30 Liverpool : Arsenal
24.08.2019 17:00 Osasuna : Eibar
24.08.2019 19:00 Real Madrid : Real Valladolid
24.08.2019 21:00 Celta de Vigo : Valencia
24.08.2019 21:00 Getafe : Athletic Club
24.08.2019 15:30 Hoffenheim : Werder Bremen
24.08.2019 15:30 Fortuna : Bayer Leverkusen
24.08.2019 15:30 Mainz 05 : Borussia M'gladbach
24.08.2019 15:30 Augsburg : Union Berlin
24.08.2019 15:30 Paderborn : Freiburg
24.08.2019 18:30 Schalke 04 : Bayern München
24.08.2019 18:00 Parma : Juventus
24.08.2019 20:45 Fiorentina : Napoli
24.08.2019 20:00 Amiens SC : Nantes
24.08.2019 20:00 Dijon : Bordeaux
24.08.2019 20:00 Angers : Metz
24.08.2019 20:00 Brest : Reims
24.08.2019 17:00 Sloga : Radnički 1923
24.08.2019 13:00 Zemun : Vojvodina
24.08.2019 TSC : Partizan
24.08.2019 Vojvodina : Spartak ŽK
24.08.2019 Čukarički : Crvena zvezda
24.08.2019 Napredak : OFK Beograd
24.08.2019 Radnički (N) : Trajal
24.08.2019 Mladost (L) : Internacional
24.08.2019 Grafičar : Brodarac
24.08.2019 13:30 Šumadija (A) : Šumadija 1903
24.08.2019 13:30 Sloboda (U) : Mačva
24.08.2019 13:30 Borac 1926 : Smederevo 1924
24.08.2019 13:30 Radnički 1923 : Sloboda (Č)
24.08.2019 13:30 Novi Pazar : Karađorđe
24.08.2019 13:30 Javor : Sloga (P)
24.08.2019 13:30 Metalac (GM) : Loznica
24.08.2019 13:30 Radnički (V) : Sloga (K)
24.08.2019 13:30 Budućnost Krušik 2014 : Jedinstvo (Ub)
24.08.2019 10:00 Partizan : Rad
24.08.2019 17:30 Zemun : Grafičar
24.08.2019 13:00 Brodarac : Mačva
24.08.2019 11:00 Apolon 4 : Radnički (N)
24.08.2019 17:00 Real Niš : Čukarički
24.08.2019 18:00 Crvena zvezda : Vojvodina
24.08.2019 12:00 Jasenica 2017 : OPK Rudar 1933
24.08.2019 10:00 RSK : Napredak
24.08.2019 11:00 Karađorđe : OFK Aranđelovac 1979
24.08.2019 11:00 Partizan 1945 : Mladi borac
24.08.2019 11:00 Radnički 1923 : Sloga 33
24.08.2019 10:00 Sušica : Rudar
24.08.2019 11:00 Šumadija (A) : Šumadija 1903
24.08.2019 11:00 Sloboda (U) : Savacijum
24.08.2019 11:00 Borac 1926 : Smederevo 1924
24.08.2019 11:00 Novi Pazar : Apolon
24.08.2019 11:00 Javor : Sloga (P)
24.08.2019 11:00 Metalac (GM) : Loznica
24.08.2019 11:00 Mladi radnik 1926 : Mladost (L)
24.08.2019 11:00 Budućnost Krušik 2014 : Jedinstvo (Ub)
24.08.2019 10:00 Pazar Juniors : Jošanica
24.08.2019 11:00 Sloga (K) : OFK AS 2003
24.08.2019 11:00 OFK Ras : Kiker
erke996 je tipovao utakmicu
igor00 je podelio utakmicu
djido81 i još 8 korisnika su tipovali utakmicu
Sale13 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Sale13 i još 8 korisnika su tipovali utakmicu