XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 97 utakmica za dan
Sreda, 28 Avgust 2019

Fudbal

28.08.2019 20:00 Rad 2 : 3 Čukarički
28.08.2019 19:00 Borac 1926 2 : 0 Budućnost Krušik 2014
28.08.2019 16:30 Šumadija (A) 2 : 1 Proleter Mihajlovac
28.08.2019 16:30 Tutin 4 : 2 Mladi radnik 1926
28.08.2019 16:30 Mokra Gora 0 : 2 Sloga 33
28.08.2019 16:30 Takovo 2 : 0 Jošanica
28.08.2019 16:30 RSK 1 : 1 Trepča
28.08.2019 16:30 Jedinstvo 3 : 2 Sušica
28.08.2019 16:30 Loznica 3 : 1 Sloga (K)
28.08.2019 16:30 Mačva 1929 0 : 2 Sloga (P)
28.08.2019 15:30 Tanasko Rajić 0 : 2 Balkanski
28.08.2019 17:00 Sloga (L) 1 : 2 Borac (Ž)
28.08.2019 17:00 Omladinac 0 : 5 Slavija
28.08.2019 17:00 Šajkaš 1908 7 : 0 Hajduk
28.08.2019 17:00 Fruškogorski partizan 2 : 3 RFK Novi Sad 1921
28.08.2019 17:00 ŽSK 1 : 3 Fruškogorac
28.08.2019 17:00 Veternik 2 : 0 OFK Futog
28.08.2019 17:00 Tatra 1 : 3 TSK
28.08.2019 17:00 Bačka (B) 0 : 8 Jedinstvo
28.08.2019 17:00 Bačka (Đ) 2 : 1 Petrovaradin
28.08.2019 17:00 OFK Sirig 0 : 1 Index
28.08.2019 17:00 Napredak (D) 5 : 0 Bratstvo
28.08.2019 17:00 Orlovi 0 : 3 Resavac
28.08.2019 17:00 Mladost (D) 5 : 0 Morava (R)
28.08.2019 17:00 Kolare 0 : 0 Moravac 2015
28.08.2019 17:00 OFK Bratstvo 3 : 0 Morava (KS)
28.08.2019 17:00 Mladost (K) 5 : 3 Javor
28.08.2019 17:00 Dragocvet 0 : 4 Juhor
28.08.2019 17:00 Mladost (J) 1 : 2 Partizan (M)
28.08.2019 17:00 Jedinstvo 2 : 0 Pobednik
28.08.2019 17:00 Polet 2 : 1 Proleter
28.08.2019 17:00 Trstenica 2 : 2 Rvati
28.08.2019 16:30 Bežanija 1 : 3 Novi Beograd
28.08.2019 17:00 Baštovan 2015 4 : 0 Žitkovica 2017
28.08.2019 19:00 Zrinjski 3 : 0 Zvijezda 09
28.08.2019 20:00 Široki Brijeg 0 : 0 Sarajevo
28.08.2019 18:30 Sutjeska 4 : 2 Iskra
28.08.2019 19:00 Lille 3 : 0 Saint-Étienne
28.08.2019 21:00 Nice 1 : 2 Olympique Marseille
28.08.2019 13:30 Šumadija 1903 1 : 1 Jedinstvo (Ub)
28.08.2019 13:30 Sloga (K) 5 : 2 Budućnost Krušik 2014
28.08.2019 13:30 Loznica 4 : 0 Radnički (V)
28.08.2019 13:30 Sloga (P) 2 : 2 Metalac (GM)
28.08.2019 13:30 Karađorđe 0 : 0 Javor
28.08.2019 13:30 Sloboda (Č) 1 : 1 Novi Pazar
28.08.2019 13:30 Smederevo 1924 0 : 6 Radnički 1923
28.08.2019 13:30 Mačva 5 : 0 Borac 1926
28.08.2019 13:30 Šumadija (A) 1 : 0 Sloboda (U)
28.08.2019 10:00 Radnički (Z) 0 : 0 Radnički (SM)
28.08.2019 10:00 Omladinac 2 : 1 Železničar
28.08.2019 10:00 Inđija 3 : 1 Index
28.08.2019 10:00 OFK Vršac 5 : 2 Radnički (NP)
28.08.2019 10:00 Dinamo 1945 0 : 3 Podrinje
28.08.2019 10:00 Vojvodina 1 : 1 Petar Puača
28.08.2019 10:00 OFK Bačka 1 : 1 Hajduk 1912
28.08.2019 10:00 RFK Novi Sad 1921 3 : 2 Bačka 1901
28.08.2019 10:00 TSC 5 : 0 Njerš Ištvan
28.08.2019 10:00 Kabel 1 : 1 Radnički 1912
28.08.2019 DIF 1 : 2 Radnički (NB)
28.08.2019 BASK 0 : 1 BSK 1925
28.08.2019 Lokomotiva 1 : 2 OFK Žarkovo
28.08.2019 Bežanija 1 : 2 BSK Borča
28.08.2019 Studentski Grad 0 : 7 Sinđelić
28.08.2019 IMT 5 : 3 011
28.08.2019 Zemun 3 : 1 Brodarac 2
28.08.2019 Internacional 0 : 5 Grafičar
28.08.2019 Brodarac 2 : 0 Lokomotiva
28.08.2019 Rad 3 : 0 Zemun
28.08.2019 Partizan 5 : 0 Sinđelić
28.08.2019 BSK Borča 0 : 2 IMT
28.08.2019 11:00 Šumadija 1903 2 : 1 Jedinstvo (Ub)
28.08.2019 11:00 Mladost (L) 7 : 0 Budućnost Krušik 2014
28.08.2019 11:00 Loznica 3 : 2 Mladi radnik 1926
28.08.2019 11:00 Sloga (P) 0 : 1 Metalac (GM)
28.08.2019 11:00 Apolon 0 : 3 Javor
28.08.2019 11:00 Smederevo 1924 0 : 2 Radnički 1923
28.08.2019 11:00 Savacijum 0 : 2 Borac 1926
28.08.2019 11:00 Šumadija (A) 2 : 1 Sloboda (U)
28.08.2019 18:00 OFK Beograd 9 : 0 Bežanija
28.08.2019 09:00 Radnički (NB) 1 : 2 Studenski grad
28.08.2019 10:00 Radnik 1 : 1 Radnički 2
28.08.2019 12:00 OFK Bačka 5 : 1 Hajduk 1912
28.08.2019 12:00 RFK Novi Sad 1921 2 : 1 Bačka 1901
28.08.2019 12:00 TSC 1 : 0 Proleter 2006
28.08.2019 12:00 Kabel 6 : 0 Radnički (S)
28.08.2019 12:00 Petrika 3 : 0 Borac
28.08.2019 12:00 Radnički (Zr) 5 : 2 Radnički (SM)
28.08.2019 12:00 Omladinac 0 : 7 Železničar
28.08.2019 12:00 Inđija 0 : 1 Index
28.08.2019 12:00 Dinamo 1945 0 : 2 Podrinje
28.08.2019 00:00 Napredak junior 2018 1 : 0 Radnički 2012
28.08.2019 00:00 Lavice Dubočica 3 : 1 Jedinstvo 2014
28.08.2019 00:00 Jagodina 6 : 0 Ozren
28.08.2019 00:00 Topličanin 3 : 4 Morava
28.08.2019 00:00 Levač 1 : 5 Preševo
28.08.2019 00:00 Mašinac 1 : 0 Vučice
28.08.2019 00:00 Majdanpek 0 : 2 Rosulja 2014
Hofmanski je podelio utakmicu
Ludaja i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
Ikica je kreirao novo takmičenje
Miomir je kreirao novo takmičenje
milosd94 i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
milosd94 je tipovao utakmicu
milosd94 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
Ikica je kreirao novo takmičenje