XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 288 utakmica za dan
Subota, 31 Avgust 2019

Fudbal

31.08.2019 Mladost : Javor Matis
31.08.2019 Spartak ŽK : Voždovac
31.08.2019 Čukarički : Radnički (N)
31.08.2019 Vojvodina : Crvena zvezda
31.08.2019 Inđija : Proleter
31.08.2019 Partizan : TSC
31.08.2019 Mačva : Radnik
31.08.2019 Napredak : Rad
31.08.2019 Smederevo 1924 : RFK Grafičar
31.08.2019 Novi Pazar : Budućnost
31.08.2019 Zemun : Kolubara
31.08.2019 Radnički (P) : Trayal
31.08.2019 Kabel : OFK Žarkovo
31.08.2019 Dinamo : Zlatibor
31.08.2019 OFK Bačka : Sinđelić
31.08.2019 Radnički 1923 : Metalac
31.08.2019 16:30 Budućnost Krušik 2014 : Sloga (P)
31.08.2019 16:30 Sloga (K) : Mačva 1929
31.08.2019 16:30 Trepča : Jedinstvo
31.08.2019 16:30 Sloga 33 : Takovo
31.08.2019 16:30 Mladi radnik 1926 : Mokra Gora
31.08.2019 16:30 Borac 1926 : Šumadija (A)
31.08.2019 16:30 Bačka 1901 : Omladinac
31.08.2019 16:30 Radnički (SM) : Hajduk 1912
31.08.2019 16:30 Radnički 1912 : Dunav
31.08.2019 16:30 Radnički (Zr) : Vojvodina 1928
31.08.2019 16:30 1. Maj Ruma : Bečej 1918
31.08.2019 16:30 Bratstvo 1946 : Kozara
31.08.2019 16:30 Dunav : Temnić 1924
31.08.2019 16:30 OFK Topličanin : Timočanin
31.08.2019 16:30 Jagodina Tabane : OFK Sinđelić
31.08.2019 16:30 GFK Dubočica : Trstenik PPT
31.08.2019 16:30 Brodarac : Radnički (O)
31.08.2019 16:30 IMT : Zvezdara
31.08.2019 10:00 Teleoptik : OFK Mladenovac
31.08.2019 11:00 GSP Polet Dorćol : BSK Borča
31.08.2019 16:30 OFK Beograd : Jedinstvo
31.08.2019 16:30 Sloga 1924 : Partizan 1945
31.08.2019 16:30 Mladi borac : Karađorđe
31.08.2019 16:30 Spartak : Železničar
31.08.2019 16:30 Ribnica : OFK Divci
31.08.2019 16:30 Zadrugar : Radnički Šabački
31.08.2019 16:30 Gruža : Omladinac
31.08.2019 16:30 Šumadija 1903 : Budućnost
31.08.2019 16:30 GFK Sloboda : FAP
31.08.2019 16:30 Sloga (BB) : Sloboda (Č)
31.08.2019 16:30 Sevojno : Jasen
31.08.2019 16:30 Budućnost : Jedinstvo Putevi
31.08.2019 16:30 OFK Mladost APA : Bačka
31.08.2019 16:30 ČSK Pivara : OFK Vrbas
31.08.2019 16:30 Krila Krajine : Crvenka
31.08.2019 16:30 Sloga (E) : Jugović
31.08.2019 16:30 Crvena zvezda : Sloga (T)
31.08.2019 16:30 Mladost (BJ) : Podrinje
31.08.2019 16:30 Cement : Mladost (NS)
31.08.2019 16:30 Naftagas : Budućnost
31.08.2019 16:30 Kikinda 1909 : Radnički (S)
31.08.2019 16:30 Krajina : Sloboda
31.08.2019 16:30 Jedinstvo (NB) : Banat (Č)
31.08.2019 16:30 Sloga : Begej
31.08.2019 16:30 Pčinja : Sloga
31.08.2019 16:30 Nebeski Andjeli : Žitorađa
31.08.2019 16:30 Timok 1919 : Jedinstvo (P)
31.08.2019 16:30 Đerdap : Rajko Mitić
31.08.2019 16:30 BSK : Bor 1919
31.08.2019 16:30 Balkanski : Majdanpek
31.08.2019 16:30 Sloga : Meševo
31.08.2019 16:30 Jedinstvo (P) : Jastrebac
31.08.2019 16:30 Morava 1918 : Levač
31.08.2019 16:30 Šumadija : BSK Batajnica
31.08.2019 10:00 BASK : Prva Iskra
31.08.2019 16:30 Turbina : Vrčin
31.08.2019 17:00 Đerdap : Trgovački
31.08.2019 17:00 Rudar 2001 : Omladinac (Š)
31.08.2019 16:30 OFK Brđanac : Radnik (Ub)
31.08.2019 16:30 Sinđelić : Karađorđe
31.08.2019 17:00 Mladi radnik 1925 : Rudar
31.08.2019 17:00 Parmenac : Rudar
31.08.2019 16:30 Kordun : Hercegovac
31.08.2019 16:30 ŽAK : Borac 46
31.08.2019 16:30 Tvrđava : Kulpin
31.08.2019 16:30 Radnički 1905 : Đurđin
31.08.2019 16:30 Sloga : Proleter (RS)
31.08.2019 16:30 Panonija IM Topola : Njegoš
31.08.2019 16:30 Napredak : Proleter (Nj)
31.08.2019 17:00 Partizan : Radnički
31.08.2019 17:00 OFK Futog : Tatra
31.08.2019 17:00 RFK Novi Sad 1921 : ŽSK
31.08.2019 17:00 Slavija : Šajkaš 1908
31.08.2019 17:00 Vojvodina : Delija
31.08.2019 17:00 Lehel : Tamiš
31.08.2019 17:00 Jedinstvo : 2. Oktobar
31.08.2019 17:00 Rusanda : Omladinac FAM
31.08.2019 17:00 Mladost BD : Potisje
31.08.2019 17:00 Radnički 1911 : OFK Klek
31.08.2019 17:00 Crvena Zvezda : Polet
31.08.2019 16:30 Partizan (U) : Dolina
31.08.2019 16:30 BAK : Potporanj
31.08.2019 16:30 Hajdučica : Radnički (K)
31.08.2019 17:00 Šarbanovac : Zlot
31.08.2019 17:00 BSK : Nemetali
31.08.2019 17:00 Krivelj : Rudna Glava
31.08.2019 17:00 Hajduk : Osnić
31.08.2019 17:00 Omladinac : Ozren
31.08.2019 17:00 Graničar : Kosovo
31.08.2019 17:00 OFK Rtanj : Velika Jasikova
31.08.2019 17:00 Sloga (M) : Rudar Vrška Čuka
31.08.2019 17:00 PRO Rudar : Trebič
31.08.2019 16:30 Varvarin : Čitluk
31.08.2019 17:00 Sloga (D) : Mladost (P)
31.08.2019 16:30 Aluminjum : Proleter
31.08.2019 16:30 Crvena Jabuka : Polet (T)
31.08.2019 17:00 Mlada krila : Braća Vuković
31.08.2019 17:00 Jedinstvo 2017 : Zvezda
31.08.2019 17:00 Polet : Mladost
31.08.2019 17:00 Zadrugar : Kula
31.08.2019 17:00 Lipar : Partizan
31.08.2019 17:00 Borac : Terekveš
31.08.2019 17:00 Aleksa Šantić : Stanišić 1920
31.08.2019 17:00 Lider : Hajduk
31.08.2019 17:00 OFK Odžaci : Omladinac
31.08.2019 17:00 Dunav : Jedinstvo
31.08.2019 17:00 Jednota : BSK
31.08.2019 17:00 Sloven : Sloga (V)
31.08.2019 17:00 Obilić : Moskva
31.08.2019 17:00 Proleter : Čenej
31.08.2019 17:00 Miletić : Vinogradar
31.08.2019 17:00 Jedinstvo (G) : Hajduk
31.08.2019 17:00 Susek : Sloga
31.08.2019 17:00 Dinamo : Borac
31.08.2019 17:00 Titel : Železničar
31.08.2019 17:00 OFK Gradnulica : Zadrugar
31.08.2019 17:00 Bilećanin : Naftagas
31.08.2019 17:00 Jedinstvo 2014 : OFK Stajićevo
31.08.2019 17:00 Zlatica : MSK
31.08.2019 17:00 ASK : Mladost
31.08.2019 16:30 Navalin : Todorovce
31.08.2019 16:30 Radnik Sušica 2012 : Plantaža
31.08.2019 16:30 Jedinstvo (Š) : Donja Lomnica
31.08.2019 16:30 Radnički (P) : Lemind 1953
31.08.2019 16:30 Kopaonik : 14. Oktobar
31.08.2019 16:30 Stari Trstenik : Vinogradar
31.08.2019 16:30 Radnički : Napredak (Sv)
31.08.2019 16:30 Budućnost : Mladost (GM)
31.08.2019 16:30 Borac 1805 : Mladost (S)
31.08.2019 16:30 Rudar (SR) : Šumadija
31.08.2019 16:30 Istok 63 : Napredak (St)
31.08.2019 16:30 15. Avgust 1950 : Rudar (P)
31.08.2019 16:30 OFK Juhor 2016 : Pomoravlje
31.08.2019 16:30 Rudar (St) : Beljanica
31.08.2019 16:30 Budućnost : Jedinstvo
31.08.2019 16:30 Sinđelić 1934 : Šumadinac
31.08.2019 16:30 Zenit : JFK Tabane
31.08.2019 Bežanija : Novi Beograd
31.08.2019 Zmaj 1953 : Busije
31.08.2019 13. maj Zemun : BUSK
31.08.2019 Dedinje BGD : Šećeranac Ada
31.08.2019 Rekreativo 011 : DIF
31.08.2019 Umka : Sparta Železnik
31.08.2019 Mladi proleter : Velika Moštanica
31.08.2019 17:00 Napredak : Dunav
31.08.2019 17:00 Srem : Sremac Deč
31.08.2019 17:00 Polet : Sremac (Dob)
31.08.2019 17:00 Šumar : OFK Brestač
31.08.2019 17:00 Krušedol : ČSK
31.08.2019 17:00 Mladost : Hrtkovci
31.08.2019 17:00 Radnički : Graničar
31.08.2019 16:30 Potisje : Horgoš 1911
31.08.2019 16:30 OFK Šabac : Budućnost (DO)
31.08.2019 16:30 Velika Reka : Rudar
31.08.2019 16:30 7. Juli : Jedinstvo (MZ)
31.08.2019 16:30 Jedinstvo (ZA) : Antimon
31.08.2019 16:30 Radnički : Rankovac
31.08.2019 16:30 Jevremovac : OFK Jelen
31.08.2019 PKB (PS) : Siti Sport Klub
31.08.2019 OFK Crvenka : Boka Seniors
31.08.2019 Lepušnica : Arsenal
31.08.2019 Minel : Pinosava
31.08.2019 Avala 1939 : Sveti Stefan
31.08.2019 Pionir : Poštar 1930
31.08.2019 Palilulac : Resnik
31.08.2019 17:00 Omladinac : 1. Oktobar
31.08.2019 17:00 Roham : Napredak (BT)
31.08.2019 17:00 Bega : Terekves
31.08.2019 17:00 Vojvodina : Napredak (Č)
31.08.2019 16:30 Feniks : BSK
31.08.2019 16:30 Sloga : Udarnik
31.08.2019 17:00 Bata Bulić : Zadrugar 1947
31.08.2019 17:00 Žitkovica 2017 : Ljubičevo
31.08.2019 16:30 Venčani : Šamot
31.08.2019 16:30 Kralj Petar I : Budućnost
31.08.2019 17:00 Sport : Jedinstvo Lemeš
31.08.2019 17:00 Telečka : Dinamo
31.08.2019 17:00 Dinamo 1923 : Panonija
31.08.2019 17:00 OFK Metalac : Rastina 1918
31.08.2019 17:00 Bratstvo 2019 : Graničar
31.08.2019 17:00 Borac : KSK Konak 1926
31.08.2019 17:00 Proleter : Sloga
31.08.2019 17:00 Partizan : ŽFK Banat Bagljas
31.08.2019 17:00 Milakovac 2018 : Omladinac
31.08.2019 17:00 Budućnost (S) : Šumadija
31.08.2019 Radnik : Donja Mutnica
31.08.2019 Popovac : Borac 1950
31.08.2019 16:30 Belpos : Mladost (Z)
31.08.2019 17:00 Kozara : Željezničar Sport Team
31.08.2019 17:00 Jedinstvo : Tekstilac
31.08.2019 17:00 Slavija : OFK Sloga
31.08.2019 17:00 Alfa Modriča : Krupa
31.08.2019 17:00 Podrinje : Rudar Prijedor
31.08.2019 16:00 Zeta : Rudar
31.08.2019 16:00 Podgorica : Iskra
31.08.2019 16:00 Kom : Sutjeska
31.08.2019 16:00 OFK Petrovac : OFK Titograd
31.08.2019 16:00 Budućnost : Grbalj
31.08.2019 13:30 Southampton : Manchester United
31.08.2019 16:00 Chelsea : Sheffield United
31.08.2019 16:00 Crystal Palace : Aston Villa
31.08.2019 16:00 Leicester City : Bournemouth
31.08.2019 16:00 Manchester City : Brighton
31.08.2019 16:00 Newcastle United : Watford
31.08.2019 16:00 West Ham : Norwich City
31.08.2019 18:30 Burnley : Liverpool
31.08.2019 17:00 Osasuna : Barcelona
31.08.2019 19:00 Getafe : Deportivo Alavés
31.08.2019 19:00 Levante : Real Valladolid
31.08.2019 21:00 Real Betis : Leganés
31.08.2019 15:30 Bayern München : Mainz 05
31.08.2019 15:30 Bayer Leverkusen : Hoffenheim
31.08.2019 15:30 Wolfsburg : Paderborn
31.08.2019 15:30 Freiburg : Köln
31.08.2019 15:30 Schalke 04 : Hertha BSC
31.08.2019 18:30 Union Berlin : Borussia Dortmund
31.08.2019 18:00 Milan : Brescia
31.08.2019 20:45 Juventus : Napoli
31.08.2019 17:30 Olympique Lyonnais : Bordeaux
31.08.2019 20:00 Angers : Dijon
31.08.2019 20:00 Toulouse : Amiens SC
31.08.2019 20:00 Nantes : Montpellier
31.08.2019 20:00 Nîmes : Brest
31.08.2019 Partizan : Voždovac
31.08.2019 Brodarac : Rad
31.08.2019 Internacional : Grafičar
31.08.2019 Trajal : Mladost (L)
31.08.2019 OFK Beograd : Radnički (N)
31.08.2019 Crvena zvezda : Napredak
31.08.2019 Spartak ŽK : Čukarički
31.08.2019 TSC : Vojvodina
31.08.2019 13:30 Sloboda (U) : Šumadija 1903
31.08.2019 13:30 Borac 1926 : Šumadija (A)
31.08.2019 13:30 Radnički 1923 : Mačva
31.08.2019 13:30 Novi Pazar : Smederevo 1924
31.08.2019 13:30 Javor : Sloboda (Č)
31.08.2019 13:30 Metalac (GM) : Karađorđe
31.08.2019 13:30 Radnički (V) : Sloga (P)
31.08.2019 13:30 Budućnost Krušik 2014 : Loznica
31.08.2019 13:30 Jedinstvo (Ub) : Sloga (K)
31.08.2019 Teleoptik : Partizan
31.08.2019 Vojvodina : Spartak ŽK
31.08.2019 Čukarički : Crvena zvezda
31.08.2019 Kiker : Real Niš
31.08.2019 Radnički (N) : OFK Vršac
31.08.2019 Mačva : Apolon 4
31.08.2019 Grafičar : Brodarac
31.08.2019 Rad : Zemun
31.08.2019 10:00 Rudar : Mihajlovac 1934
31.08.2019 10:00 Sloga 33 : Sušica
31.08.2019 11:00 Mladi borac : Radnički 1923
31.08.2019 11:00 OFK Aranđelovac 1979 : Partizan 1945
31.08.2019 11:00 Napredak : Karađorđe
31.08.2019 12:00 Jasenica 2017 : RSK
31.08.2019 11:00 Sloboda (U) : Šumadija 1903
31.08.2019 11:00 Borac 1926 : Šumadija (A)
31.08.2019 11:00 Radnički 1923 : Savacijum
31.08.2019 11:00 Novi Pazar : Smederevo 1924
31.08.2019 11:00 Metalac (GM) : Apolon
31.08.2019 11:00 Mladi radnik 1926 : Sloga (P)
31.08.2019 11:00 Budućnost Krušik 2014 : Loznica
31.08.2019 11:00 Jedinstvo (Ub) : Mladost (L)
31.08.2019 10:30 Preporod : Obilić
31.08.2019 11:00 Srbobran : Bečej 1918
31.08.2019 10:00 Bačka 1901 : OFK Vrbas
31.08.2019 11:00 Sloga (K) : Kosmet
31.08.2019 11:00 OFK Ras : Bane 1931
31.08.2019 11:00 TSC : CFK
31.08.2019 10:00 Bačka : Spartak '07
31.08.2019 16:30 Vinogradar : Njerš Ištvan
31.08.2019 09:30 TSC : Arena SU
31.08.2019 10:00 Subotica '08 : Radnički 1905
Igor33 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
Igor33 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Milorad33 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
brkljacd i još 6 korisnika su tipovali utakmicu
Pedja 11 i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
erke996 je tipovao utakmicu
igor00 je podelio utakmicu