XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 556 utakmica za dan
Nedelja, 1 Septembar 2019


Fudbal

Mladost
Lučani
3 : 3
Javor Matis
Ivanjica
01.09.2019 20:00
Mladost
3 : 3
Javor Matis
Čukarički
Beograd
1 : 0
Radnički (N)
Niš
01.09.2019 20:00
Čukarički
1 : 0
Radnički (N)
Inđija
Inđija
1 : 2
Proleter
Novi Sad
01.09.2019 17:00
Inđija
1 : 2
Proleter
Partizan
Beograd
1 : 1
TSC
Bačka Topola
01.09.2019 20:00
Partizan
1 : 1
TSC
Napredak
Kruševac
4 : 0
Rad
Beograd
01.09.2019 20:00
Napredak
4 : 0
Rad
Sušica
Kragujevac
4 : 5
Loznica
Loznica
01.09.2019 16:30
Sušica
4 : 5
Loznica
Jošanica
Novi Pazar
1 : 1
RSK
Rabrovo
01.09.2019 16:30
Jošanica
1 : 1
RSK
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
1 : 0
Tutin
Tutin
01.09.2019 16:30
Proleter Mihajlovac
1 : 0
Tutin
Borac 1926
Čačak
3 : 0
Šumadija (A)
Aranđelovac
01.09.2019 19:00
Borac 1926
3 : 0
Šumadija (A)
Železničar
Pančevo
1 : 0
Dinamo 1945
Pančevo
01.09.2019 16:30
Železničar
1 : 0
Dinamo 1945
SFS Borac
Paraćin
3 : 0
Moravac Orion
Mrštane
01.09.2019 11:00
SFS Borac
3 : 0
Moravac Orion
Car Konstantin
Niš
3 : 1
Jedinstvo
Bošnjace
01.09.2019 11:00
Car Konstantin
3 : 1
Jedinstvo
Radan
Lebane
1 : 2
Vlasina
Vlasotince
01.09.2019 16:30
Radan
1 : 2
Vlasina
Budućnost
Popovac
3 : 0
Rembas
Resavica
01.09.2019 16:30
Budućnost
3 : 0
Rembas
Brodarac
Novi Beograd
1 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
01.09.2019 16:30
Brodarac
1 : 1
Radnički (O)
Stepojevac Vaga
Stepojevac
1 : 2
Lokomotiva
Beograd
01.09.2019 16:30
Stepojevac Vaga
1 : 2
Lokomotiva
TEK Sloga
Veliki Crljeni
1 : 1
Radnički (NB)
Novi Beograd
01.09.2019 16:30
TEK Sloga
1 : 1
Radnički (NB)
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
2 : 1
Sremčica
Sremčica
01.09.2019 16:30
Crvena zvezda
2 : 1
Sremčica
Sloboda
Lipe
0 : 0
Zvižd
Kučevo
01.09.2019 16:30
Sloboda
0 : 0
Zvižd
Morava
Velika Plana
1 : 1
Udarnik
Lozovik
01.09.2019 16:30
Morava
1 : 1
Udarnik
Pomoravlje
Vlaški Do
4 : 1
Rudar
Stamnica
01.09.2019 16:30
Pomoravlje
4 : 1
Rudar
OFK Napredak
Markovac
2 : 1
VGSK
Veliko Gradište
01.09.2019 16:30
OFK Napredak
2 : 1
VGSK
Petar Dobrnjac
Dobrnje
4 : 0
Polet
Trnovče
01.09.2019 16:30
Petar Dobrnjac
4 : 0
Polet
Borac 1932
Ralja
4 : 3
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
01.09.2019 16:30
Borac 1932
4 : 3
OFK Aranđelovac 1979
Vrelo Sport
Vrelo
2 : 0
Sloga
Bogosavac
01.09.2019 16:30
Vrelo Sport
2 : 0
Sloga
Mladost (D)
Dračić
0 : 2
Borac
Lešnica
01.09.2019 16:30
Mladost (D)
0 : 2
Borac
Brezovica
Brezovica
2 : 5
Rađevac
Krupanj
01.09.2019 16:30
Brezovica
2 : 5
Rađevac
Drina
Ljubovija
1 : 1
Radnički Stobeks
Klupci
01.09.2019 16:30
Drina
1 : 1
Radnički Stobeks
Mladost (P)
Prnjavor
0 : 2
Radnički (V)
Valjevo
01.09.2019 16:30
Mladost (P)
0 : 2
Radnički (V)
Vodojaža
Grošnica
1 : 1
Polet
Ratina
01.09.2019 16:30
Vodojaža
1 : 1
Polet
Šumadija
Toponica
3 : 2
OFK Ras
Novi Pazar
01.09.2019 16:30
Šumadija
3 : 2
OFK Ras
Korićani
Korićani
0 : 3
Real
Podunavci
01.09.2019 16:30
Korićani
0 : 3
Real
Apolon 2018
Kovači
2 : 2
Radnik
Ušće
01.09.2019 16:30
Apolon 2018
2 : 2
Radnik
Zvečan
Zvečan
1 : 0
Bane 1931
Raška
01.09.2019 16:30
Zvečan
1 : 0
Bane 1931
GFK Sloboda
Užice
3 : 0
FAP
Priboj
01.09.2019 19:00
GFK Sloboda
3 : 0
FAP
Polimlje
Prijepolje
1 : 1
Zlatar
Nova Varoš
01.09.2019 16:30
Polimlje
1 : 1
Zlatar
Polet (Lj)
Ljubić
2 : 2
Polet (T)
Trbušani
01.09.2019 11:00
Polet (Lj)
2 : 2
Polet (T)
Sloga (S)
Sjenica
2 : 0
Crnokosa
Kosjerić
01.09.2019 16:30
Sloga (S)
2 : 0
Crnokosa
Prijevor
Prijevor
0 : 1
Lunjevica
Lunjevica
01.09.2019 16:30
Prijevor
0 : 1
Lunjevica
Tisa
Adorjan
2 : 1
Mladost (BP)
Bački Petrovac
01.09.2019 16:30
Tisa
2 : 1
Mladost (BP)
Mladost (T)
Turija
0 : 2
Vojvodina
Bačko Gradište
01.09.2019 16:30
Mladost (T)
0 : 2
Vojvodina
Tavankut
Tavankut
2 : 4
Sloga
Čonoplja
01.09.2019 16:30
Tavankut
2 : 4
Sloga
Bajša
Bajša
5 : 0
Radnički
Sombor
01.09.2019 16:30
Bajša
5 : 0
Radnički
Tekstilac
Odžaci
1 : 3
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
01.09.2019 16:30
Tekstilac
1 : 3
OFK Stari Grad
Jadran
Golubinci
1 : 2
Hajduk (D)
Divoš
01.09.2019 16:30
Jadran
1 : 2
Hajduk (D)
Sremac
Vojka
3 : 2
Radnički (NP)
Nova Pazova
01.09.2019 16:30
Sremac
3 : 2
Radnički (NP)
Borac
Šajkaš
0 : 1
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
01.09.2019 16:30
Borac
0 : 1
Jedinstvo (SP)
Podunavac
Belegiš
3 : 0
Sloboda
Donji Tovarnik
01.09.2019 16:30
Podunavac
3 : 0
Sloboda
ŽAK
Kikinda
1 : 3
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
01.09.2019 16:30
ŽAK
1 : 3
Crvena zvezda (VS)
Borac (St)
Starčevo
4 : 2
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
01.09.2019 16:30
Borac (St)
4 : 2
Proleter (BK)
Naftagas
Elemir
2 : 0
Budućnost
Srpska Crnja
01.09.2019 16:30
Naftagas
2 : 0
Budućnost
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
1 : 0
Mladost (O)
Omoljica
01.09.2019 16:30
Jedinstvo (BK)
1 : 0
Mladost (O)
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
5 : 6
OFK Kosanica
Kuršumlija
01.09.2019 16:30
Jedinstvo (GS)
5 : 6
OFK Kosanica
Jastrebac
Blace
2 : 2
Budućnost
Orašje
01.09.2019 16:30
Jastrebac
2 : 2
Budućnost
Akademija 10
Prokuplje
1 : 1
Čekmin
Čekmin
01.09.2019 11:00
Akademija 10
1 : 1
Čekmin
Jablanica
Medveđa
0 : 3
Pusta Reka
Bojnik
01.09.2019 16:30
Jablanica
0 : 3
Pusta Reka
Vranjska Banja
Vranjska Banja
4 : 1
Morava
Vladičin Han
01.09.2019 16:30
Vranjska Banja
4 : 1
Morava
Polet 1980
Laplje Selo
1 : 1
Svetlost Badnjevac
Badnjevac kod Žitorađe
01.09.2019 16:30
Polet 1980
1 : 1
Svetlost Badnjevac
Kablovi
Zaječar
3 : 1
Lužnica
Babušnica
01.09.2019 16:30
Kablovi
3 : 1
Lužnica
Hajduk Veljko
Negotin
1 : 1
Rtanj
Boljevac
01.09.2019 16:30
Hajduk Veljko
1 : 1
Rtanj
OFK Slatina
Bor
1 : 1
Brodoremont
Kladovo
01.09.2019 16:30
OFK Slatina
1 : 1
Brodoremont
Tanasko Rajić
Pirot
4 : 0
OFK 019
Zaječar
01.09.2019 11:00
Tanasko Rajić
4 : 0
OFK 019
Juhor
Obrež
1 : 3
Kušiljevo
Kušiljevo
01.09.2019 16:30
Juhor
1 : 3
Kušiljevo
Župa
Aleksandrovac
2 : 0
Mačkovac
Mačkovac
01.09.2019 16:30
Župa
2 : 0
Mačkovac
Jedinstvo (M)
Mijatovac
1 : 3
Jedinstvo 1936
Kruševac
01.09.2019 16:30
Jedinstvo (M)
1 : 3
Jedinstvo 1936
OFK Lugomir
Rakitovo
4 : 1
Blagotin
Poljna
01.09.2019 16:30
OFK Lugomir
4 : 1
Blagotin
Radnički (S)
Svilajnac
8 : 0
Bošnjane
Bošnjane
01.09.2019 11:00
Radnički (S)
8 : 0
Bošnjane
Bukovik
Razanj
2 : 3
Rudar
Jelašnica
01.09.2019 16:30
Bukovik
2 : 3
Rudar
Morava
Žitkovac
3 : 1
Malošište
Malošište
01.09.2019 16:30
Morava
3 : 1
Malošište
OFK Niš
Niš
4 : 0
OFK Napredak 1929
Aleksinac
01.09.2019 16:30
OFK Niš
4 : 0
OFK Napredak 1929
Orljane
Orljane
2 : 2
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
01.09.2019 16:30
Orljane
2 : 2
Jedinstvo (GM)
Zemljoradnik
Balajnac
2 : 5
Pukovac
Pukovac
01.09.2019 16:30
Zemljoradnik
2 : 5
Pukovac
Naša krila 1936
Belotinac
3 : 0
Moravica
Subotinac
01.09.2019 16:30
Naša krila 1936
3 : 0
Moravica
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
3 : 2
Svrljig
Svrljig
01.09.2019 16:30
OFK Brzi Brod
3 : 2
Svrljig
Vrtište
Vrtište
2 : 2
Mladost (M)
Medoševac
01.09.2019 16:30
Vrtište
2 : 2
Mladost (M)
Budućnost
Zvečka
4 : 0
Dunav
Veliko Selo
01.09.2019 16:30
Budućnost
4 : 0
Dunav
Leštane
Leštane
3 : 0
Milutinac
Zemun
01.09.2019 16:30
Leštane
3 : 0
Milutinac
Torlak
Beograd
2 : 3
Napredak
Medoševac
01.09.2019 10:00
Torlak
2 : 3
Napredak
BSK 1926
Baćevac
3 : 1
Mladost
Cvetovac
01.09.2019 16:30
BSK 1926
3 : 1
Mladost
Komgrap
Beograd
0 : 3
Studenski Grad
Novi Beograd
01.09.2019 16:30
Komgrap
0 : 3
Studenski Grad
Borac (K)
Klenovnik
4 : 0
Sirakovo
Sirakovo
01.09.2019 17:00
Borac (K)
4 : 0
Sirakovo
Napredak Simićevo
Simićevo
0 : 0
Integral
Batuša
01.09.2019 17:00
Napredak Simićevo
0 : 0
Integral
Budućnost (V)
Vezičevo
3 : 1
Rudar (Kr)
Krepoljin
01.09.2019 17:00
Budućnost (V)
3 : 1
Rudar (Kr)
Mlava (ML)
Malo Laole
2 : 3
Železničar
Požarevac
01.09.2019 17:00
Mlava (ML)
2 : 3
Železničar
Sloga (L)
Lučica
1 : 3
Obilić
Živica
01.09.2019 17:00
Sloga (L)
1 : 3
Obilić
Sloga (B)
Burovac
1 : 2
Borac (Ž)
Žabari
01.09.2019 17:00
Sloga (B)
1 : 2
Borac (Ž)
Železničar Kusadak
Kusadak
3 : 1
Sloga (L)
Lugavčina
01.09.2019 16:30
Železničar Kusadak
3 : 1
Sloga (L)
Obilić
Staro Selo
1 : 1
Osipaonica
Osipaonica
01.09.2019 16:30
Obilić
1 : 1
Osipaonica
Crvena zvezda
Suvodol
1 : 0
Mladi radnik 1940
Radinac
01.09.2019 16:30
Crvena zvezda
1 : 0
Mladi radnik 1940
Bresje Superior
Velika Plana
1 : 1
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
01.09.2019 16:30
Bresje Superior
1 : 1
Jasenica 2017
Radnik
Smederevska Palanka
3 : 2
Cerovac 2013
Cerovac
01.09.2019 16:30
Radnik
3 : 2
Cerovac 2013
Pobeda
Golobok
3 : 3
Sloga (M)
Miloševac
01.09.2019 16:30
Pobeda
3 : 3
Sloga (M)
Omladinac
Seone
0 : 3
Podunavac
Udovice
01.09.2019 16:30
Omladinac
0 : 3
Podunavac
Dimitrije Tucović
Ćelije
2 : 0
ZSK
Valjevo
01.09.2019 16:30
Dimitrije Tucović
2 : 0
ZSK
Iskra
Donja Bukovica
3 : 7
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
01.09.2019 16:30
Iskra
3 : 7
Pepeljevac
Trlić
Trlić
2 : 2
Tulari
Tulari
01.09.2019 16:30
Trlić
2 : 2
Tulari
Banjani
Banjani
1 : 0
Rubribreza
Rubribreza
01.09.2019 16:30
Banjani
1 : 0
Rubribreza
Kolubara 2
Valjevo
2 : 0
OFK Osečina
Osečina
01.09.2019 16:30
Kolubara 2
2 : 0
OFK Osečina
Junior Novo Naselje
Valjevo
3 : 1
OFK Jabučje
Jabučje
01.09.2019 16:30
Junior Novo Naselje
3 : 1
OFK Jabučje
Podrinje
Lozničko Polje
5 : 0
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
01.09.2019 16:30
Podrinje
5 : 0
Mladost (PP)
Sloga
Lipnički Šor
1 : 1
Jedinstvo 1924 (VL)
Vladimirci
01.09.2019 16:30
Sloga
1 : 1
Jedinstvo 1924 (VL)
Duško
Klenje
0 : 3
Jedinstvo (ŠT)
Štitar
01.09.2019 16:30
Duško
0 : 3
Jedinstvo (ŠT)
Vidojevica
Lešnica
3 : 1
Hajduk Stanko
Crna Bara
01.09.2019 11:00
Vidojevica
3 : 1
Hajduk Stanko
Mladi borac
Dublje
2 : 0
Drina
Badovinci
01.09.2019 16:30
Mladi borac
2 : 0
Drina
Majur
Majur
2 : 0
Milan Orlić
Novo Selo
01.09.2019 16:30
Majur
2 : 0
Milan Orlić
Cer
Jadranska Lešnica
2 : 2
Mladost (DD)
Donji Dobrić
01.09.2019 16:30
Cer
2 : 2
Mladost (DD)
Karađorđe
Ribnica
1 : 1
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
01.09.2019 17:00
Karađorđe
1 : 1
Kraljevo Hajduk
Ribnica
Jovac
4 : 1
Napredak
Gračac
01.09.2019 17:00
Ribnica
4 : 1
Napredak
Gruža
Vitanovac
0 : 2
Popovići Vrnjci
Vrnjci
01.09.2019 17:00
Gruža
0 : 2
Popovići Vrnjci
Mataruge
Mataruge
2 : 1
Proleter
Pečenog
01.09.2019 17:00
Mataruge
2 : 1
Proleter
Budućnost
Konarevo
1 : 0
Ibar
Mataruška Banja
01.09.2019 17:00
Budućnost
1 : 0
Ibar
Granit
Jošanička banja
1 : 3
Mladost
Vrdila
01.09.2019 17:00
Granit
1 : 3
Mladost
Omladinac (Z)
Zablaće
0 : 1
Napredak
Svračkovci
01.09.2019 17:00
Omladinac (Z)
0 : 1
Napredak
Jedinstvo (P)
Puhovo
2 : 2
Ovčar
Markovica
01.09.2019 17:00
Jedinstvo (P)
2 : 2
Ovčar
Slatina
Slatina
0 : 1
Jedinstvo (K)
Konjevići
01.09.2019 17:00
Slatina
0 : 1
Jedinstvo (K)
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
1 : 2
Ozrem
Ozrem
01.09.2019 17:00
Jedinstvo (GG)
1 : 2
Ozrem
Mladost (A)
Atenica
2 : 1
Donja Vrbava
Donja Vrbava
01.09.2019 17:00
Mladost (A)
2 : 1
Donja Vrbava
Dedinje Junajted
Guča
1 : 3
Mladost (P)
Preljina
01.09.2019 15:00
Dedinje Junajted
1 : 3
Mladost (P)
Slavija
Pivnice
5 : 1
Budućnost (M)
Mladenovo
01.09.2019 16:30
Slavija
5 : 1
Budućnost (M)
Radnički 1918
Ratkovo
1 : 1
BSK
Bački Brestovac
01.09.2019 16:30
Radnički 1918
1 : 1
BSK
Omladinac
Bukovac
0 : 5
Vojvodina
Tovariševo
01.09.2019 16:30
Omladinac
0 : 5
Vojvodina
Rusin
Ruski Krstur
7 : 2
Polet
Karavukovo
01.09.2019 16:30
Rusin
7 : 2
Polet
Maglić
Bački Maglić
2 : 2
Budućnost (P)
Parage
01.09.2019 16:30
Maglić
2 : 2
Budućnost (P)
Tvrđava
Bač
7 : 0
Kulpin
Kulpin
01.09.2019 16:30
Tvrđava
7 : 0
Kulpin
Preporod
Novi Žednik
2 : 2
Obilić (Z)
Zmajevo
01.09.2019 16:30
Preporod
2 : 2
Obilić (Z)
Senta
Senta
2 : 2
Srbobran
Srbobran
01.09.2019 16:30
Senta
2 : 2
Srbobran
Iskra
Kucura
3 : 1
Obilić (NK)
Novi Kneževac
01.09.2019 16:30
Iskra
3 : 1
Obilić (NK)
Jadran
Feketić
1 : 1
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
01.09.2019 16:30
Jadran
1 : 1
Sutjeska
Donji Srem 2015
Pećinci
3 : 0
Železničar
Inđija
01.09.2019 17:00
Donji Srem 2015
3 : 0
Železničar
Donji Petrovci
Donji Petrovci
2 : 1
Borac (K)
Klenak
01.09.2019 17:00
Donji Petrovci
2 : 1
Borac (K)
Budućnost
Salaš Noćajski
3 : 1
Borac (M)
Martinci
01.09.2019 17:00
Budućnost
3 : 1
Borac (M)
Napredak
Popinci
1 : 2
LSK Laćarak
Laćarak
01.09.2019 17:00
Napredak
1 : 2
LSK Laćarak
PSK Putinci
Putinci
1 : 0
Hajduk (B)
Beška
01.09.2019 17:00
PSK Putinci
1 : 0
Hajduk (B)
Index
Novi Sad
0 : 0
Omladinac
Stepanovićevo
01.09.2019 10:00
Index
0 : 0
Omladinac
Petrovaradin
Petrovaradin
3 : 2
OFK Sirig
Sirig
01.09.2019 17:00
Petrovaradin
3 : 2
OFK Sirig
Jedinstvo
Rumenka
3 : 0
Bačka (Đ)
Đurđevo
01.09.2019 17:00
Jedinstvo
3 : 0
Bačka (Đ)
TSK
Temerin
4 : 1
Bačka (B)
Begeč
01.09.2019 17:00
TSK
4 : 1
Bačka (B)
Fruškogorac
Sremska Kamenica
1 : 2
Veternik
Veternik
01.09.2019 17:00
Fruškogorac
1 : 2
Veternik
Hajduk
Čurug
4 : 4
Fruškogorski partizan
Bukovac
01.09.2019 17:00
Hajduk
4 : 4
Fruškogorski partizan
Vojvodina
Novo Miloševo
2 : 0
Delija
Mokrin
01.09.2019 17:00
Vojvodina
2 : 0
Delija
Lehel
Mužlja
3 : 0
Tamiš
Farkaždin
01.09.2019 17:00
Lehel
3 : 0
Tamiš
Jedinstvo
Bočar
3 : 0
2. Oktobar
Kumane
01.09.2019 17:00
Jedinstvo
3 : 0
2. Oktobar
Rusanda
Melenci
0 : 1
Omladinac FAM
Botoš
01.09.2019 17:00
Rusanda
0 : 1
Omladinac FAM
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
1 : 1
Potisje
Knićanin
01.09.2019 17:00
Mladost (BD)
1 : 1
Potisje
Radnički 1911
Jaša Tomić
0 : 6
OFK Klek
Klek
01.09.2019 17:00
Radnički 1911
0 : 6
OFK Klek
Crvena zvezda
Rusko Selo
2 : 1
Polet
Nakovo
01.09.2019 17:00
Crvena zvezda
2 : 1
Polet
Jugoslavija
Jabuka
1 : 5
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
01.09.2019 16:30
Jugoslavija
1 : 5
Jedinstvo (V)
Crvena zvezda
Pavliš
0 : 1
Polet (Id)
Idvor
01.09.2019 16:30
Crvena zvezda
0 : 1
Polet (Id)
Partizan (G)
Gaj
4 : 2
Spartak 1911
Debeljača
01.09.2019 16:30
Partizan (G)
4 : 2
Spartak 1911
Radnički (B)
Baranda
3 : 3
Strela
Ivanovo
01.09.2019 16:30
Radnički (B)
3 : 3
Strela
Budućnost (A)
Alibunar
0 : 3
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
01.09.2019 16:30
Budućnost (A)
0 : 3
Sloga (BNS)
Hajdučica
Hajdučica
0 : 2
Radnički (K)
Kovin
01.09.2019 16:30
Hajdučica
0 : 2
Radnički (K)
Real
Donja Jajina
1 : 2
Vučje
Vučje
01.09.2019 16:30
Real
1 : 2
Vučje
Jedinstvo
Grdelica
2 : 1
Sloga
Lipovica
01.09.2019 16:30
Jedinstvo
2 : 1
Sloga
Mladost 1959
Vinarce
4 : 0
Progres
Ladovica
01.09.2019 16:30
Mladost 1959
4 : 0
Progres
OFK Morava
Leskovac
1 : 3
Šumadija
Razgojna
01.09.2019 16:30
OFK Morava
1 : 3
Šumadija
BSK
Belanovce
2 : 0
Umac
Miroševce
01.09.2019 16:30
BSK
2 : 0
Umac
Mladi borac
Živkovo
5 : 2
Kumarevo 65
Kumarevo
01.09.2019 16:30
Mladi borac
5 : 2
Kumarevo 65
Moravac
Pečenjevce
2 : 0
Zloćudovo
Zloćudovo
01.09.2019 16:30
Moravac
2 : 0
Zloćudovo
Polet
Stajkovce
3 : 1
Železničar
Brestovac
01.09.2019 16:30
Polet
3 : 1
Železničar
Polet
Jabukovac
4 : 3
Ključ
Podvrška
01.09.2019 17:00
Polet
4 : 3
Ključ
Blizna
Blizna
4 : 3
Brestovac
Borski Brestovac
01.09.2019 17:00
Blizna
4 : 3
Brestovac
Branik
Štubik
4 : 0
Radnički
Klokočevac
01.09.2019 17:00
Branik
4 : 0
Radnički
Krivelj
Krivelj
1 : 9
Rudna Glava
Rudna Glava
01.09.2019 17:00
Krivelj
1 : 9
Rudna Glava
Sloga
Kobišnica
2 : 1
Poreč
Donji milanovac
01.09.2019 11:00
Sloga
2 : 1
Poreč
Urovica
Urovica
2 : 2
Polom
Leskovo
01.09.2019 17:00
Urovica
2 : 2
Polom
Sebečevac
Sebečevac
1 : 0
Vinogradar
Zleginje
01.09.2019 16:30
Sebečevac
1 : 0
Vinogradar
FUD
Brus
1 : 1
Gradina
Pejovac
01.09.2019 16:30
FUD
1 : 1
Gradina
Trudbenik
Stalać
0 : 0
Sloga (M)
Majdevo
01.09.2019 16:30
Trudbenik
0 : 0
Sloga (M)
Ribnik
Gornji Ribnik
1 : 3
13. April
Lomnica
01.09.2019 16:30
Ribnik
1 : 3
13. April
Donji Kopaonik
Razbojna
5 : 1
Kupci
Kupci
01.09.2019 16:30
Donji Kopaonik
5 : 1
Kupci
Šanac
Šanac
2 : 0
Žabare
Žabare
01.09.2019 16:30
Šanac
2 : 0
Žabare
Bratstvo
Međureč
2 : 1
Partizan (M)
Majur
01.09.2019 16:30
Bratstvo
2 : 1
Partizan (M)
Juhor
Glavinci
1 : 0
Mladost (J)
Jovac
01.09.2019 16:30
Juhor
1 : 0
Mladost (J)
Javor
Sladaja
3 : 3
Dragocvet
Dragocvet
01.09.2019 16:30
Javor
3 : 3
Dragocvet
Morava (KS)
Kočino Selo
4 : 4
Mladost (K)
Koncarevo
01.09.2019 16:30
Morava (KS)
4 : 4
Mladost (K)
Moravac 2015
Krušar
0 : 2
OFK Bratstvo
Medveđa
01.09.2019 16:30
Moravac 2015
0 : 2
OFK Bratstvo
Morava (R)
Ribare
3 : 2
OFK Batinac
Batinac
01.09.2019 16:30
Morava (R)
3 : 2
OFK Batinac
Resavac
Subotica
5 : 0
Mladost (D)
Dublje
01.09.2019 16:30
Resavac
5 : 0
Mladost (D)
Napredak (D)
Drenovac
2 : 1
Orlovi
Jasenovo
01.09.2019 16:30
Napredak (D)
2 : 1
Orlovi
Sinđelić 2012
Ugrinovci
1 : 1
Heroj Polet
Jajinci
01.09.2019 16:30
Sinđelić 2012
1 : 1
Heroj Polet
Borac (P)
Progar
0 : 5
011
Beograd
01.09.2019 16:30
Borac (P)
0 : 5
011
Posavac Tišma
Boljevci
0 : 1
Institut
Zemun Polje
01.09.2019 16:30
Posavac Tišma
0 : 1
Institut
Šumadinac
Bečmen
2 : 1
Srem
Jakovo
01.09.2019 16:30
Šumadinac
2 : 1
Srem
Poštar Zvezdara
Beograd
1 : 0
Hajduk
Beograd
01.09.2019 16:30
Poštar Zvezdara
1 : 0
Hajduk
Posavina
Stubline
3 : 1
Omladinac
Veliko Polje
01.09.2019 16:30
Posavina
3 : 1
Omladinac
Rojkovac
Obrenovac
1 : 1
Mladost
Čibutkovica
01.09.2019 16:30
Rojkovac
1 : 1
Mladost
OFK Borac
Arnajevo
2 : 0
Budućnost
Dudovica
01.09.2019 16:30
OFK Borac
2 : 0
Budućnost
Strelac
Mislođin
2 : 1
Duboko
Mala Moštanica
01.09.2019 16:30
Strelac
2 : 1
Duboko
Borac (L)
Lazarevac
3 : 0
Barajevo
Barajevo
01.09.2019 10:00
Borac (L)
3 : 0
Barajevo
Zvezda
Konatice
1 : 2
Lisović
Lisović
01.09.2019 16:30
Zvezda
1 : 2
Lisović
Radnički
Rudovci
5 : 2
OFK Zabrežje
Zabrežje
01.09.2019 10:00
Radnički
5 : 2
OFK Zabrežje
Boleč
Grocka
3 : 1
Kosmajac
Koraćica
01.09.2019 16:30
Boleč
3 : 1
Kosmajac
Dunavac
Grocka
4 : 0
Vinča
Vinča (Grocka)
01.09.2019 16:30
Dunavac
4 : 0
Vinča
Zaklopača
Zaklopača
2 : 6
Šumadija 1962
Jagnjilo
01.09.2019 16:30
Zaklopača
2 : 6
Šumadija 1962
Kaluđerica 1969
Kaluđerica
2 : 1
Kosmaj
Ralja
01.09.2019 16:30
Kaluđerica 1969
2 : 1
Kosmaj
Šepšin
Šepšin
0 : 1
Rabrovac
Rabrovac
01.09.2019 16:30
Šepšin
0 : 1
Rabrovac
Rasovača
Rasovača
4 : 3
OFK Rutevac 1908
Rutevac
01.09.2019 16:30
Rasovača
4 : 3
OFK Rutevac 1908
Pobeda
Rusna
5 : 0
Palilula
Aleksinac
01.09.2019 16:30
Pobeda
5 : 0
Palilula
Naisus 1977
Rožina
5 : 2
Baličevac
Baličevac
01.09.2019 16:30
Naisus 1977
5 : 2
Baličevac
Doljevac
Doljevac
4 : 2
Padina
Padina
01.09.2019 16:30
Doljevac
4 : 2
Padina
Elid
Donji Dušnik
3 : 3
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
01.09.2019 16:30
Elid
3 : 3
Moravac (ZT)
Mladost (B)
Batušinac
0 : 2
Radnički 1947
Čapljinac
01.09.2019 16:30
Mladost (B)
0 : 2
Radnički 1947
Zaplanjac
Gadžin Han
1 : 2
Sloga
Korman
01.09.2019 16:30
Zaplanjac
1 : 2
Sloga
ŽSK
Žirovnica
1 : 0
Borac
Pajsijevići
01.09.2019 16:30
ŽSK
1 : 0
Borac
Vinča
Vinča (Topola)
1 : 1
Plaskovac
Plaskovac
01.09.2019 16:30
Vinča
1 : 1
Plaskovac
Lokomotiva
Lapovo
1 : 0
Marjan
Knić
01.09.2019 16:30
Lokomotiva
1 : 0
Marjan
Banja
Banja
2 : 0
Šumadinac (S)
Stojnik
01.09.2019 16:30
Banja
2 : 0
Šumadinac (S)
Omladinac (DR)
Donja Rača
1 : 3
Mladost MG
Saranovo
01.09.2019 16:30
Omladinac (DR)
1 : 3
Mladost MG
BSK
Belosavci
1 : 1
Prvi srpski ustanak
Orašac
01.09.2019 16:30
BSK
1 : 1
Prvi srpski ustanak
Jasenica
Božurnja
2 : 1
Šumadinac (N)
Natalinci
01.09.2019 16:30
Jasenica
2 : 1
Šumadinac (N)
Trnava
Donja Trnava
1 : 0
Sloga
Milatovac
01.09.2019 16:30
Trnava
1 : 0
Sloga
Padež
Petrovac
2 : 2
Napredak
Izvor
01.09.2019 16:30
Padež
2 : 2
Napredak
Spartak
Pirot
3 : 1
Zadrugar
Krupac
01.09.2019 16:30
Spartak
3 : 1
Zadrugar
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
3 : 2
Dragoš
Pirot
01.09.2019 16:30
Sloga
3 : 2
Dragoš
Željuša
Željuša
0 : 4
Senjak
Pirot
01.09.2019 16:30
Željuša
0 : 4
Senjak
Lazarica
Prilipac
1 : 3
Bakionica
Bakionica
01.09.2019 16:30
Lazarica
1 : 3
Bakionica
Ariljska rampa
Požega
4 : 1
Jedinstvo
Kalenić
01.09.2019 11:00
Ariljska rampa
4 : 1
Jedinstvo
Perućac
Perućac
3 : 0
Savinac
Visibaba
01.09.2019 16:30
Perućac
3 : 0
Savinac
Višesava
Bajina Bašta
1 : 3
Čajetina
Čajetina
01.09.2019 16:30
Višesava
1 : 3
Čajetina
Kotroman
Mokra Gora
0 : 5
Sečica
Seča reka
01.09.2019 16:30
Kotroman
0 : 5
Sečica
Polet
Rasna
2 : 1
Prvi partizan
Užice
01.09.2019 16:30
Polet
2 : 1
Prvi partizan
Ježevica
Ježevica
0 : 3
Omladinac
Zdravčići
01.09.2019 16:30
Ježevica
0 : 3
Omladinac
Sloga (D)
Desimirovac
1 : 1
Mladost (P)
Pajazitovo
01.09.2019 17:00
Sloga (D)
1 : 1
Mladost (P)
Jedinstvo (P)
Petrovac
1 : 5
Sloboda (G)
Grbice
01.09.2019 17:00
Jedinstvo (P)
1 : 5
Sloboda (G)
Šumadija 1934
Drača
1 : 5
Borac (D)
Drenovac
01.09.2019 17:00
Šumadija 1934
1 : 5
Borac (D)
Pobeda 1926
Beloševac
1 : 1
Kolonija
Kragujevac
01.09.2019 17:00
Pobeda 1926
1 : 1
Kolonija
Zastava
Kragujevac
3 : 0
Šumadinac KG
Kragujevac
01.09.2019 17:00
Zastava
3 : 0
Šumadinac KG
OFK Bagremar
Kragujevac
2 : 3
Maršić
Maršić
01.09.2019 17:00
OFK Bagremar
2 : 3
Maršić
Kutlovo
Kutlovo
1 : 3
Srbija
Ilićevo
01.09.2019 17:00
Kutlovo
1 : 3
Srbija
Mladost (DK)
Donji Komren
7 : 2
Morava
Krušce
01.09.2019 16:30
Mladost (DK)
7 : 2
Morava
Stevan Nešticki
Leskovik
2 : 2
Crvena zastava
Hum
01.09.2019 16:30
Stevan Nešticki
2 : 2
Crvena zastava
Delijski Vis
Niš
7 : 2
Sloboda
Gornja Vrežina
01.09.2019 16:30
Delijski Vis
7 : 2
Sloboda
Omladinac
Gornji Komren
0 : 1
Palilulac
Niš
01.09.2019 16:30
Omladinac
0 : 1
Palilulac
Vulkan 1963
Brenica
2 : 0
Čegar 2013
Kamenica
01.09.2019 16:30
Vulkan 1963
2 : 0
Čegar 2013
Mladost (L)
Lalinac
0 : 6
Radnički 1936
Trupale
01.09.2019 16:30
Mladost (L)
0 : 6
Radnički 1936
Rakac Stave
Stave
1 : 1
Žabari
Žabari (Valjevo)
01.09.2019 11:00
Rakac Stave
1 : 1
Žabari
OFK Senjak
Valjevo
2 : 1
Popadić
Popadić
01.09.2019 10:00
OFK Senjak
2 : 1
Popadić
Stari drugari
Kadina Luka
3 : 1
Lukavac
Lukavac
01.09.2019 11:00
Stari drugari
3 : 1
Lukavac
Mladost
Latković
3 : 0
Ribnikar
Pecka
01.09.2019 11:00
Mladost
3 : 0
Ribnikar
Joks Junajted
Mionica
3 : 1
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
01.09.2019 11:00
Joks Junajted
3 : 1
Milenko Pavlović
Dračić 2018
Dračić
2 : 4
Rajac
Kadina Luka
01.09.2019 11:00
Dračić 2018
2 : 4
Rajac
Jadar 2013
Valjevo
2 : 2
Tešnjar
Valjevo
01.09.2019 11:00
Jadar 2013
2 : 2
Tešnjar
Komanice
Komanice
4 : 2
Polet
Popučke
01.09.2019 16:30
Komanice
4 : 2
Polet
Kolubara (J)
Jabučje
1 : 2
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
01.09.2019 16:30
Kolubara (J)
1 : 2
Strmovo 1968
Čučuge
Čučuge
1 : 0
Kalenić
Kalenić
01.09.2019 16:30
Čučuge
1 : 0
Kalenić
Joševa
Joševa
0 : 3
Pambukovica
Pambukovica
01.09.2019 16:30
Joševa
0 : 3
Pambukovica
Polet (DL)
Donji Lajkovac
4 : 0
Zvizdar 2012
Zvizdar
01.09.2019 16:30
Polet (DL)
4 : 0
Zvizdar 2012
Šarbane
Šarbane
2 : 1
Rudar 1945
Radljevo
01.09.2019 16:30
Šarbane
2 : 1
Rudar 1945
Mladost (V)
Vračević
1 : 0
OFK Paljuvi
Paljuvi
01.09.2019 16:30
Mladost (V)
1 : 0
OFK Paljuvi
Miločajac
Miločaj
2 : 0
Bogutovačka Banja
Bogutovac
01.09.2019 11:00
Miločajac
2 : 0
Bogutovačka Banja
Mineral 2015
Rudno
5 : 0
Lazac
Lazac
01.09.2019 17:00
Mineral 2015
5 : 0
Lazac
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
4 : 2
Borac (A)
Adrani
01.09.2019 17:00
Jedinstvo (D)
4 : 2
Borac (A)
Jovo Kursula
Cvetke
2 : 0
Jedinstvo (G)
Godačica
01.09.2019 17:00
Jovo Kursula
2 : 0
Jedinstvo (G)
Mladost 1981
Štulac
4 : 1
Stubal
Stubal
01.09.2019 17:00
Mladost 1981
4 : 1
Stubal
Polet
Sivac
4 : 0
Mladost
Kruščić
01.09.2019 17:00
Polet
4 : 0
Mladost
Zadrugar
Srpski Miletić
4 : 1
Kula
Kula
01.09.2019 17:00
Zadrugar
4 : 1
Kula
Lipar
Lipar
1 : 2
Partizan
Kupusina
01.09.2019 17:00
Lipar
1 : 2
Partizan
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
1 : 2
SU Stanišić 1920
Stanišić
01.09.2019 17:00
Aleksa Šantić
1 : 2
SU Stanišić 1920
OFK Odžaci
Odžaci
0 : 4
Omladinac
Deronje
01.09.2019 17:00
OFK Odžaci
0 : 4
Omladinac
Dunav
Bački Monoštor
2 : 0
Jedinstvo
Ribarevo
01.09.2019 17:00
Dunav
2 : 0
Jedinstvo
Fruška Gora
Ruma
5 : 2
Obilić 1993
Kukujevci
01.09.2019 10:00
Fruška Gora
5 : 2
Obilić 1993
Sloga (Č)
Čalma
1 : 5
Trgovački
Sremska Mitrovica
01.09.2019 17:00
Sloga (Č)
1 : 5
Trgovački
Fruškogorac
Manđelos
4 : 0
Sloboda
Šašinci
01.09.2019 17:00
Fruškogorac
4 : 0
Sloboda
Graničar 1924
Adaševci
1 : 2
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
01.09.2019 17:00
Graničar 1924
1 : 2
OFK Zeka Buljubaša
OFK Bikić
Bikić Do
7 : 2
Sremac
Berkasovo
01.09.2019 17:00
OFK Bikić
7 : 2
Sremac
Obilić
Vilovo
0 : 2
Moskva
Budisava
01.09.2019 17:00
Obilić
0 : 2
Moskva
Proleter
Banoštor
3 : 0
Čenej
Čenej
01.09.2019 17:00
Proleter
3 : 0
Čenej
Miletić
Mošorin
1 : 1
Vinogradar
Ledinci
01.09.2019 17:00
Miletić
1 : 1
Vinogradar
Jedinstvo (G)
Gospođinci
4 : 0
Hajduk
Gardinovci
01.09.2019 17:00
Jedinstvo (G)
4 : 0
Hajduk
Susek
Susek
11 : 0
Sloga
Lok
01.09.2019 17:00
Susek
11 : 0
Sloga
Dinamo
Budisava
0 : 1
Borac
Rakovac
01.09.2019 17:00
Dinamo
0 : 1
Borac
Titel
Titel
1 : 2
Železničar
Novi Sad
01.09.2019 17:00
Titel
1 : 2
Železničar
OFK Gradnulica
Zrenjanin
3 : 2
Zadrugar
Lazarevo
01.09.2019 17:00
OFK Gradnulica
3 : 2
Zadrugar
Bilećanin
Sečanj
1 : 2
Naftagas
Boka
01.09.2019 17:00
Bilećanin
1 : 2
Naftagas
Jedinstvo 2014
Ečka
2 : 2
OFK Stajićevo
Stajićevo
01.09.2019 17:00
Jedinstvo 2014
2 : 2
OFK Stajićevo
Zlatica
Zlatica
0 : 4
MSK
Mihajlovo
01.09.2019 17:00
Zlatica
0 : 4
MSK
ASK
Aradac
6 : 0
Mladost
Belo Blato
01.09.2019 17:00
ASK
6 : 0
Mladost
Borac (VS)
Veliko Središte
1 : 2
Banat (D)
Dupljaja
01.09.2019 16:30
Borac (VS)
1 : 2
Banat (D)
Borac (VG)
Vračev Gaj
3 : 1
Ratar
Kruščica
01.09.2019 16:30
Borac (VG)
3 : 1
Ratar
Vulturul
Grebenac
9 : 1
Karaš (J)
Jasenovo
01.09.2019 16:30
Vulturul
9 : 1
Karaš (J)
Karaš (K)
Kuštilj
1 : 5
Dunav
Banatska Palanka
01.09.2019 16:30
Karaš (K)
1 : 5
Dunav
Polet
Izbište
0 : 3
Ševac
Kusić
01.09.2019 16:30
Polet
0 : 3
Ševac
Partizan (K)
Kajtasovo
1 : 1
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
01.09.2019 16:30
Partizan (K)
1 : 1
Vojvodina (CC)
Gradac
Konopnica
0 : 4
Milanovo
Milanovo
01.09.2019 11:00
Gradac
0 : 4
Milanovo
Mladost (B)
Batulovce
2 : 4
Bratstvo
Bratmilovce
01.09.2019 16:30
Mladost (B)
2 : 4
Bratstvo
Marjan MB
Mala Biljanica
4 : 0
OFK Brza
Brza
01.09.2019 16:30
Marjan MB
4 : 0
OFK Brza
Sloboda
Donje Brijanje
1 : 2
Badince
Badince
01.09.2019 16:30
Sloboda
1 : 2
Badince
Sloga (D)
Dašnica
3 : 2
Polet 57
Milutovac
01.09.2019 16:30
Sloga (D)
3 : 2
Polet 57
Borac
Gornji Katun
2 : 1
Garevina
Garevina
01.09.2019 16:30
Borac
2 : 1
Garevina
Velika Drenova
Velika Drenova
4 : 2
Omladinac
Pojate
01.09.2019 16:30
Velika Drenova
4 : 2
Omladinac
Sloga (L)
Lozna
4 : 0
Kamenorezac 76
Dublje
01.09.2019 16:30
Sloga (L)
4 : 0
Kamenorezac 76
Radnički
Tekija
5 : 0
Napredak (Sv)
Svojnovo
01.09.2019 16:30
Radnički
5 : 0
Napredak (Sv)
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
1 : 0
Šumadija
Trešnjevica
01.09.2019 16:30
Rudar (SR)
1 : 0
Šumadija
Istok 63
Plana
2 : 0
Napredak (St)
Stubica
01.09.2019 16:30
Istok 63
2 : 0
Napredak (St)
OFK Juhor 2016
Potočac
5 : 1
Pomoravlje
Ostrikovac
01.09.2019 16:30
OFK Juhor 2016
5 : 1
Pomoravlje
Sloboda
Šuljkovac
1 : 0
Mladost
Tečić
01.09.2019 16:30
Sloboda
1 : 0
Mladost
Sloga
Voljavče
3 : 2
Kupinovac
Kupinovac
01.09.2019 16:30
Sloga
3 : 2
Kupinovac
Ursule
Ursule
2 : 6
Partizan
Glogovac
01.09.2019 16:30
Ursule
2 : 6
Partizan
Vinorača
Vinorača
0 : 1
Šantarovac
Šantarovac
01.09.2019 16:30
Vinorača
0 : 1
Šantarovac
Mladost
Gložane
3 : 0
Osaonica
Bagrdan
01.09.2019 16:30
Mladost
3 : 0
Osaonica
Rvati
Obrenovac
1 : 2
Jedinstvo
Dren
01.09.2019 17:00
Rvati
1 : 2
Jedinstvo
Borac
Ušće
7 : 1
Trstenica
Trstenica
01.09.2019 11:00
Borac
7 : 1
Trstenica
Belo Polje
Belo Polje
1 : 6
Krtinska
Krtinska
01.09.2019 17:00
Belo Polje
1 : 6
Krtinska
Proleter
Jasenak
0 : 1
Skela
Skela
01.09.2019 17:00
Proleter
0 : 1
Skela
Ljubinić
Ljubinić
2 : 3
Polet
Grabovac
01.09.2019 17:00
Ljubinić
2 : 3
Polet
Pobednik
Piroman
2 : 5
Partizan
Draževac
01.09.2019 11:00
Pobednik
2 : 5
Partizan
Beljina
Beljina
1 : 4
Vranić
Vranić
01.09.2019 16:30
Beljina
1 : 4
Vranić
Zmaj 1953
Zemun
1 : 1
Busije
Busije
01.09.2019 16:30
Zmaj 1953
1 : 1
Busije
13. maj
Zemun
1 : 2
BUSK
Novi Beograd
01.09.2019 11:00
13. maj
1 : 2
BUSK
Dedinje
Beograd
0 : 3
Šećeranac Ada
Beograd
01.09.2019 15:00
Dedinje
0 : 3
Šećeranac Ada
Rekreativo 011
Beograd
1 : 0
DIF
Beograd
01.09.2019 10:00
Rekreativo 011
1 : 0
DIF
Umka
Umka
1 : 1
Sparta Železnik
Beograd
01.09.2019 16:30
Umka
1 : 1
Sparta Železnik
Mladi proleter
Beograd
4 : 2
Velika Moštanica
Velika Moštanica
01.09.2019 11:00
Mladi proleter
4 : 2
Velika Moštanica
Napredak
Žarkovac
3 : 0
Dunav
Novi Slankamen
01.09.2019 17:00
Napredak
3 : 0
Dunav
Srem
Sremski Mihaljevci
2 : 1
Sremac Deč
Deč
01.09.2019 17:00
Srem
2 : 1
Sremac Deč
Polet
Novi Karlovci
3 : 5
Sremac (Dob)
Dobrinci
01.09.2019 17:00
Polet
3 : 5
Sremac (Dob)
Šumar
Ogar
1 : 3
OFK Brestač
Brestač
01.09.2019 17:00
Šumar
1 : 3
OFK Brestač
Krušedol
Krušedol
2 : 1
ČSK
Čortanovci
01.09.2019 17:00
Krušedol
2 : 1
ČSK
Mladost
Buđanovci
1 : 2
Hrtkovci
Hrtkovci
01.09.2019 17:00
Mladost
1 : 2
Hrtkovci
Radnički
Irig
2 : 0
Graničar
Obrež
01.09.2019 17:00
Radnički
2 : 0
Graničar
Hajduk
Podlokanj
1 : 1
Tisa
Padej
01.09.2019 16:30
Hajduk
1 : 1
Tisa
Tromedja
Majdan
1 : 5
Tornjoš
Tornjoš
01.09.2019 16:30
Tromedja
1 : 5
Tornjoš
Šampion
Orom
0 : 3
AFK
Ada
01.09.2019 16:30
Šampion
0 : 3
AFK
Slavija
Banatsko Aranđelovo
6 : 0
Čoka
Čoka
01.09.2019 16:30
Slavija
6 : 0
Čoka
Bačka
Mol
0 : 1
Jedinstvo
Srpski Krstur
01.09.2019 16:30
Bačka
0 : 1
Jedinstvo
Graničar
Đala
0 : 4
Jadran
Sanad
01.09.2019 16:30
Graničar
0 : 4
Jadran
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
2 : 3
Gorki
Glušci
01.09.2019 16:30
Zadrugar
2 : 3
Gorki
Omladinac (BO)
Bogatic
1 : 6
Milicionar
Bogatić
01.09.2019 16:30
Omladinac (BO)
1 : 6
Milicionar
Premijer
Badovinci
3 : 1
Sloboda
Salaš Crnobarski
01.09.2019 16:30
Premijer
3 : 1
Sloboda
Budućnost 1929 (ZM)
Zminjak
0 : 1
Cer
Petkovica
01.09.2019 16:30
Budućnost 1929 (ZM)
0 : 1
Cer
Napredak
Mačvanski Belotić
4 : 1
Torpedo 1924
Tabanović
01.09.2019 16:30
Napredak
4 : 1
Torpedo 1924
Omladinac 2013 (SL)
Slepčević
4 : 1
Lipolist
Lipolist
01.09.2019 16:30
Omladinac 2013 (SL)
4 : 1
Lipolist
OFK Rogača
Rogača
3 : 1
Popović
Popovići
01.09.2019 16:30
OFK Rogača
3 : 1
Popović
Stojnik
Stojnik
3 : 0
Sibnica
Sibnica
01.09.2019 14:00
Stojnik
3 : 0
Sibnica
Vis
Parcani
5 : 1
Vojvoda
Dučina
01.09.2019 16:30
Vis
5 : 1
Vojvoda
Mladost G.
Guberevac
0 : 2
Mali Požarevac
Mali Požarevac
01.09.2019 16:30
Mladost G.
0 : 2
Mali Požarevac
Nemenikuće
Nemenikuće
1 : 5
Mladost M.I.
Mala Ivanča
01.09.2019 14:00
Nemenikuće
1 : 5
Mladost M.I.
Prva Iskra
Runjani
0 : 3
Sloga
Straža
01.09.2019 16:30
Prva Iskra
0 : 3
Sloga
Jezero
Amajić
2 : 2
Studenac
Gornja Koviljača
01.09.2019 16:30
Jezero
2 : 2
Studenac
Hajduk
Ribarica
2 : 1
Gučevo 1929
Banja Koviljača
01.09.2019 16:30
Hajduk
2 : 1
Gučevo 1929
Jadar 1961
Gornji Dobrić
1 : 0
Borac
Kozjak
01.09.2019 16:30
Jadar 1961
1 : 0
Borac
Pričinović
Pocerski Pričinović
1 : 3
Šipurske livade
Šabac
01.09.2019 16:30
Pričinović
1 : 3
Šipurske livade
Mrovska
Mrovska
5 : 1
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
01.09.2019 16:30
Mrovska
5 : 1
Vojvoda Stepa Stepanović
Radnički
Koceljeva
3 : 2
Rankovac
Nakučani
01.09.2019 16:30
Radnički
3 : 2
Rankovac
Trešnjevka
Trbusac
3 : 3
Vlašić
Donje Crniljevo
01.09.2019 16:30
Trešnjevka
3 : 3
Vlašić
PSK
Provo
4 : 0
Cerić
Miokus
01.09.2019 16:30
PSK
4 : 0
Cerić
Dobrava
Vukošić
0 : 1
Sloga
Krnić
01.09.2019 16:30
Dobrava
0 : 1
Sloga
PKB (PS)
Padinska skela
1 : 0
Siti Sport Klub
Beograd
01.09.2019 16:30
PKB (PS)
1 : 0
Siti Sport Klub
OFK Crvenka
Borča
1 : 1
Boka Seniors
Beograd
01.09.2019 16:30
OFK Crvenka
1 : 1
Boka Seniors
Minel
Ripanj
5 : 2
Pinosava
Pinosava
01.09.2019 16:30
Minel
5 : 2
Pinosava
Pionir
Besni Fok
0 : 5
Poštar 1930
Beograd
01.09.2019 16:30
Pionir
0 : 5
Poštar 1930
Palilulac
Krnjača
2 : 1
Resnik
Resnik
01.09.2019 16:30
Palilulac
2 : 1
Resnik
Proleter
Karađorđevo
1 : 6
Naša Zvezda
Silbaš
01.09.2019 16:30
Proleter
1 : 6
Naša Zvezda
Mladost
Mali Bač
0 : 1
Bačka
Despotovo
01.09.2019 16:30
Mladost
0 : 1
Bačka
Soko
Nova Gajdobra
0 : 2
Krivanj
Selenča
01.09.2019 16:30
Soko
0 : 2
Krivanj
Sloga
Plavna
0 : 0
Orlovi
Bačka Palanka
01.09.2019 16:30
Sloga
0 : 0
Orlovi
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
3 : 2
Neštin
Neštin
01.09.2019 16:30
Bački Hajduk
3 : 2
Neštin
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
1 : 0
Mladi radnik (D)
Dragušica
01.09.2019 16:30
Partizan (BB)
1 : 0
Mladi radnik (D)
Karađorđe 2013 (Viš)
Viševac
1 : 0
Badnjevac
Badnjevac
01.09.2019 16:30
Karađorđe 2013 (Viš)
1 : 0
Badnjevac
Kruševica 1980
Kneževac
3 : 4
Jedinstvo (O)
Oplanić
01.09.2019 16:30
Kruševica 1980
3 : 4
Jedinstvo (O)
Napredak (MK)
Malo Krčmare
1 : 3
Karađorđe (V)
Vučić
01.09.2019 16:30
Napredak (MK)
1 : 3
Karađorđe (V)
Mladost (R)
Rašković
6 : 0
Omladinac-Šumadinac (V)
Vučkovica
01.09.2019 16:30
Mladost (R)
6 : 0
Omladinac-Šumadinac (V)
Jedinstvo (K)
Kamenovo
1 : 1
Sloga 1952
Veliki Popovac
01.09.2019 17:00
Jedinstvo (K)
1 : 1
Sloga 1952
Mladost (R)
Ranovac
3 : 2
Manastirica
Manastirica
01.09.2019 17:00
Mladost (R)
3 : 2
Manastirica
Omladinac (B)
Busur
5 : 1
Borac (V)
Vukovac
01.09.2019 17:00
Omladinac (B)
5 : 1
Borac (V)
Radnički (K)
Knežica
1 : 3
Napredak 1936
Veliko Crniće
01.09.2019 17:00
Radnički (K)
1 : 3
Napredak 1936
Krilaš
Ćovdin
2 : 1
Rade Milošević
Dubočka
01.09.2019 17:00
Krilaš
2 : 1
Rade Milošević
Napredak (P)
Poljana
3 : 2
Dizel
Bare
01.09.2019 17:00
Napredak (P)
3 : 2
Dizel
Stig 1955
Beranje
0 : 3
Mlava (B)
Bratinac
01.09.2019 17:00
Stig 1955
0 : 3
Mlava (B)
Žika Marković Uča
Miljević
0 : 0
Vihor
Маljurevac
01.09.2019 17:00
Žika Marković Uča
0 : 0
Vihor
Mladost (B)
Biskuplje
5 : 0
Desine
Desine
01.09.2019 17:00
Mladost (B)
5 : 0
Desine
Barič
Barič
2 : 1
Baštovan 2015
Carevac
01.09.2019 17:00
Barič
2 : 1
Baštovan 2015
Kopljari
Kopljari
0 : 0
B 2000
Aranđelovac
01.09.2019 16:30
Kopljari
0 : 0
B 2000
Brezovac
Brezovac
0 : 0
Sloga
Zagorica
01.09.2019 16:30
Brezovac
0 : 0
Sloga
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
2 : 1
Mladost
Jelenac
01.09.2019 16:30
Trešnjevica
2 : 1
Mladost
Mladi rudar
Bukovik
3 : 4
Radoje Domanović
Ovsište
01.09.2019 16:30
Mladi rudar
3 : 4
Radoje Domanović
Vrbica
Aranđelovac
5 : 0
Borac
Kloka
01.09.2019 16:30
Vrbica
5 : 0
Borac
Orlovac 1932
Mrčajevci
9 : 1
Čačak 94
Čačak
01.09.2019 17:00
Orlovac 1932
9 : 1
Čačak 94
Prijatelji
Čačak
7 : 1
Gavrilo Princip
Vranići
01.09.2019 11:00
Prijatelji
7 : 1
Gavrilo Princip
Morava
Katrga
2 : 2
Vujan
Prislonica
01.09.2019 17:00
Morava
2 : 2
Vujan
Budućnost
Stančići
1 : 3
Planinac
Vujetinci
01.09.2019 17:00
Budućnost
1 : 3
Planinac
Malba
Žaočani
0 : 2
Lugovi
Čačak
01.09.2019 17:00
Malba
0 : 2
Lugovi
Kej
Čačak
0 : 0
Mršinci
Mršinci
01.09.2019 17:00
Kej
0 : 0
Mršinci
Divostin
Kragujevac
6 : 1
Bratstvo 1975
Erdeč
01.09.2019 17:00
Divostin
6 : 1
Bratstvo 1975
Košutnjak
Kragujevac
1 : 4
Dobrača
Dobrača
01.09.2019 17:00
Košutnjak
1 : 4
Dobrača
Ćava
Grošnica
01.09.2019
17:00
Jadran
Kragujevac
01.09.2019 17:00
Ćava
:
Jadran
OFK Žeželj
Donja Sabanta
1 : 2
Slavija
Kragujevac
01.09.2019 17:00
OFK Žeželj
1 : 2
Slavija
21. oktobar
Kragujevac
0 : 6
Sloga Lužnice 2016
Lužnice
01.09.2019 17:00
21. oktobar
0 : 6
Sloga Lužnice 2016
Čantavir
Čantavir
0 : 1
Hajduk
Bačko Dušanovo
01.09.2019 17:00
Čantavir
0 : 1
Hajduk
Žednik
Stari Žednik
3 : 1
Lokomotiva
Subotica
01.09.2019 17:00
Žednik
3 : 1
Lokomotiva
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
1 : 5
Elektrovojvodina
Subotica
01.09.2019 17:00
OFK Mala Bosna 2015
1 : 5
Elektrovojvodina
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
2 : 2
Bikovo
Bikovo
01.09.2019 17:00
Udarnik Višnjevac
2 : 2
Bikovo
Vinogradar
Hajdukovo
2 : 2
Palić
Palić
01.09.2019 17:00
Vinogradar
2 : 2
Palić
Slavia
Kovačica
0 : 2
Mundial
Pančevo
01.09.2019 16:30
Slavia
0 : 2
Mundial
Unirea
Uzdin
6 : 0
Tempo
Sefkerin
01.09.2019 16:30
Unirea
6 : 0
Tempo
Glogonj
Glogonj
2 : 0
Omladinac 1927
Opovo
01.09.2019 16:30
Glogonj
2 : 0
Omladinac 1927
Vojlovica 2018
Vojlovica
4 : 0
Pobeda
Samoš
01.09.2019 16:30
Vojlovica 2018
4 : 0
Pobeda
BSK
Bavanište
2 : 4
Mladost
Vojlovica
01.09.2019 16:30
BSK
2 : 4
Mladost
Omladinac
Deliblato
2 : 1
Jedinstvo
Dubovac
01.09.2019 16:30
Omladinac
2 : 1
Jedinstvo
Budućnost
Banatski Brestovac
4 : 2
Borac
Pločica
01.09.2019 16:30
Budućnost
4 : 2
Borac
Kapidžija
Kapidžija
1 : 2
Mudrakovac
Mudrakovac
01.09.2019 16:30
Kapidžija
1 : 2
Mudrakovac
Zdravinje
Zdravinje
01.09.2019
16:30
Parunovac
Parunovac
01.09.2019 16:30
Zdravinje
:
Parunovac
Rasina
Vitanovac
1 : 0
Polet
Šavrane
01.09.2019 16:30
Rasina
1 : 0
Polet
Modrica
Modrica
4 : 2
Konjuh
Konjuh
01.09.2019 11:00
Modrica
4 : 2
Konjuh
Telečka
Telečka
1 : 1
Dinamo
Sonta
01.09.2019 17:00
Telečka
1 : 1
Dinamo
Dinamo 1923
Bački Breg
1 : 0
Panonija
Lalić
01.09.2019 17:00
Dinamo 1923
1 : 0
Panonija
Bratstvo 2019
Prigrevica
2 : 0
Graničar
Riđica
01.09.2019 17:00
Bratstvo 2019
2 : 0
Graničar
Borac
Zrenjanin
3 : 1
KSK Konak 1926
Konak
01.09.2019 17:00
Borac
3 : 1
KSK Konak 1926
Proleter
Neuzina
9 : 1
Sloga
Jarkovac
01.09.2019 17:00
Proleter
9 : 1
Sloga
Partizan
Tomaševac
0 : 2
ŽFK Banat Bagljas
Zrenjanin
01.09.2019 17:00
Partizan
0 : 2
ŽFK Banat Bagljas
Studen Vitez
Studenica
3 : 2
BSK 2014
Bukovica
01.09.2019 11:00
Studen Vitez
3 : 2
BSK 2014
Koštam Polje
Delimeđe
2 : 4
Sloga Obrva
Obrva
01.09.2019 17:00
Koštam Polje
2 : 4
Sloga Obrva
Partizan (V)
Vrba
0 : 8
Mladost 1925
Oplanići
01.09.2019 17:00
Partizan (V)
0 : 8
Mladost 1925
Magnohrom
Kraljevo
1 : 3
Stara Čaršija
Kraljevo
01.09.2019 17:00
Magnohrom
1 : 3
Stara Čaršija
Morava (M)
Mrsać
0 : 3
Zgodačica
Godačica
01.09.2019 17:00
Morava (M)
0 : 3
Zgodačica
Železničar
Klačevica
2 : 2
Razvitak
Mirilovac
01.09.2019 16:30
Železničar
2 : 2
Razvitak
Polet
Zabrega
1 : 3
Budućnost
Lebina
01.09.2019 16:30
Polet
1 : 3
Budućnost
Heroj
Busilovac
4 : 2
BSK Buljane
Buljane
01.09.2019 16:30
Heroj
4 : 2
BSK Buljane
Jedinstvo
Ratari
0 : 3
ISK Izvor
Izvor
01.09.2019 16:30
Jedinstvo
0 : 3
ISK Izvor
Omladinski
Paraćin
0 : 4
Sloga
Donje Vidovo
01.09.2019 16:30
Omladinski
0 : 4
Sloga
Omladinac (K)
Kalinovac
4 : 1
Jedinstvo (M)
Milorci
01.09.2019 11:00
Omladinac (K)
4 : 1
Jedinstvo (M)
Kolubara (LP)
Liso Polje
2 : 0
Dokmir
Dokmir
01.09.2019 11:00
Kolubara (LP)
2 : 0
Dokmir
Murgaš 2012
Murgaš
5 : 2
Vukona
Vukona
01.09.2019 11:00
Murgaš 2012
5 : 2
Vukona
OFK Stublenica
Stublenica
0 : 2
Brgule
Brgule
01.09.2019 11:00
OFK Stublenica
0 : 2
Brgule
Gunjevac
Gunjevac
2 : 0
OFK Takovo
Takovo
01.09.2019 11:00
Gunjevac
2 : 0
OFK Takovo
Budućnost 1995
Slatina
0 : 3
Vrelo
Vrelo
01.09.2019 11:00
Budućnost 1995
0 : 3
Vrelo
OFK Bingula
Bingula
1 : 2
Jedinstvo (M)
Morović
01.09.2019 17:00
OFK Bingula
1 : 2
Jedinstvo (M)
OFK Bačinci
Bačinci
0 : 0
Erdevik 2017
Erdevik
01.09.2019 17:00
OFK Bačinci
0 : 0
Erdevik 2017
Sinđelić
Gibarac
1 : 5
Napredak
Vašica
01.09.2019 17:00
Sinđelić
1 : 5
Napredak
Omladinac
Batrovci
3 : 0
Borac
Ilinci
01.09.2019 17:00
Omladinac
3 : 0
Borac
Graničar
Jamena
3 : 1
Jedinstvo (Lj)
Ljuba
01.09.2019 17:00
Graničar
3 : 1