XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 398 utakmica za dan
Subota, 7 Septembar 2019

Fudbal

07.09.2019 16:00 Šumadija (A) 0 : 0 Budućnost Krušik 2014
07.09.2019 16:00 Tutin 1 : 0 Borac 1926
07.09.2019 16:00 Mokra Gora 1 : 1 Proleter Mihajlovac
07.09.2019 16:00 Takovo 0 : 0 Mladi radnik 1926
07.09.2019 16:00 Jedinstvo 1 : 0 Jošanica
07.09.2019 16:00 Loznica 0 : 0 Trepča
07.09.2019 16:00 Mačva 1929 1 : 2 Sušica
07.09.2019 16:00 Sloga (P) 1 : 0 Sloga (K)
07.09.2019 16:30 Omladinac 0 : 0 Kozara
07.09.2019 16:30 Dinamo 1945 0 : 1 Bratstvo 1946
07.09.2019 16:30 Bečej 1918 1 : 2 Železničar
07.09.2019 16:30 OFK Vršac 1 : 1 Radnički (Zr)
07.09.2019 16:30 Hajduk 1912 1 : 4 Radnički 1912
07.09.2019 16:30 Bačka 1901 2 : 1 Radnički (SM)
07.09.2019 16:00 Moravac Orion 1 : 1 Rembas
07.09.2019 16:00 Trstenik PPT 0 : 2 Budućnost
07.09.2019 16:00 OFK Sinđelić 1 : 0 GFK Dubočica
07.09.2019 16:00 Jedinstvo 1 : 3 Radan
07.09.2019 16:00 Radnički (O) 4 : 0 Sremčica
07.09.2019 16:00 BSK Borča 2 : 1 OFK Beograd
07.09.2019 16:00 OFK Mladenovac 0 : 0 GSP Polet Dorćol
07.09.2019 16:00 Lokomotiva 1 : 1 TEK Sloga
07.09.2019 16:00 VGSK 3 : 3 Petar Dobrnjac
07.09.2019 16:00 Karađorđe 3 : 0 OFK Napredak
07.09.2019 16:00 Spartak 1 : 0 Vrelo Sport
07.09.2019 16:00 Omladinac 0 : 1 Apolon 2018
07.09.2019 16:00 Real 1 : 1 Gruža
07.09.2019 16:00 Goč 2 : 4 Šumadija
07.09.2019 16:00 FAP 0 : 2 Jedinstvo Putevi
07.09.2019 16:00 Crnokosa 0 : 1 Sloga (BB)
07.09.2019 16:30 Crvenka 2 : 0 Tekstilac
07.09.2019 16:30 Radnički 2 : 3 Krila Krajine
07.09.2019 16:30 Sloga 4 : 0 Bajša
07.09.2019 16:30 Vojvodina 0 : 0 Tavankut
07.09.2019 16:30 OFK Vrbas 2 : 1 Mladost (T)
07.09.2019 16:30 OFK Mladost APA 1 : 1 Tisa
07.09.2019 16:30 Podrinje 4 : 1 Podunavac
07.09.2019 16:30 Radnički (NP) 0 : 2 Borac
07.09.2019 16:30 Sloga (T) 4 : 1 Sremac
07.09.2019 16:30 Sloga (E) 4 : 0 Jadran
07.09.2019 16:30 Sloboda 3 : 0 Jedinstvo (NB)
07.09.2019 16:30 Radnički (S) 2 : 3 Krajina
07.09.2019 16:30 Budućnost 1 : 3 Kikinda 1909
07.09.2019 16:30 Proleter (BK) 2 : 1 Naftagas
07.09.2019 16:00 Sloga 2 : 1 Svetlost Badnjevac
07.09.2019 16:00 Morava 2 : 3 Polet 1980
07.09.2019 16:00 Pusta Reka 2 : 1 Vranjska Banja
07.09.2019 16:00 Budućnost 2 : 2 Nebeski Andjeli
07.09.2019 16:00 OFK Kosanica 4 : 1 Jastrebac
07.09.2019 16:00 Pčinja 5 : 1 Jedinstvo (GS)
07.09.2019 16:00 Bor 1919 1 : 0 OFK Slatina
07.09.2019 16:00 Rtanj 3 : 1 BSK
07.09.2019 16:00 Rajko Mitić 1 : 0 Hajduk Veljko
07.09.2019 16:00 Timok 1919 0 : 0 Kablovi
07.09.2019 16:00 Blagotin 0 : 5 Radnički (S)
07.09.2019 16:00 Jedinstvo 1936 4 : 1 OFK Lugomir
07.09.2019 16:00 Sloga 5 : 0 Juhor
07.09.2019 16:00 Svrljig 1 : 4 Vrtište
07.09.2019 16:00 OFK Napredak 1929 0 : 2 Orljane
07.09.2019 16:00 Napredak 2 : 2 BSK 1926
07.09.2019 11:00 Milutinac 3 : 1 BASK
07.09.2019 16:30 Trgovački 1 : 2 Budućnost (V)
07.09.2019 16:00 Jasenica 2017 0 : 1 Radnik
07.09.2019 16:00 OFK Osečina 3 : 0 Junior Novo Naselje
07.09.2019 16:00 Rubribreza 3 : 0 Kolubara 2
07.09.2019 16:00 Radnik (Ub) 1 : 0 Banjani
07.09.2019 16:00 Jedinstvo 1924 (VL) 3 : 0 Duško
07.09.2019 16:30 Polet 5 : 0 Maglić
07.09.2019 16:30 Vojvodina 1 : 0 Kordun
07.09.2019 16:30 Obilić (NK) 1 : 2 Napredak
07.09.2019 16:30 Njegoš 5 : 1 Iskra
07.09.2019 16:30 Proleter (RS) 1 : 0 Panonija IM Topola
07.09.2019 16:30 Srbobran 5 : 1 Radnički 1905
07.09.2019 17:00 Rudar 0 : 0 PSK Putinci
07.09.2019 17:00 Radnički 1 : 0 Donji Srem 2015
07.09.2019 16:30 Omladinac 0 : 1 Šajkaš 1908
07.09.2019 16:30 Fruškogorski partizan 2 : 1 Slavija
07.09.2019 16:30 Delija 2 : 1 Borac
07.09.2019 16:30 Partizan (U) 2 : 2 Jugoslavija
07.09.2019 16:30 Poreč 3 : 2 Urovica
07.09.2019 16:30 Rudna Glava 0 : 4 Sloga
07.09.2019 16:30 Brestovac 1 : 0 Branik
07.09.2019 16:30 Zlot 4 : 1 BSK
07.09.2019 16:30 Radnički 1946 8 : 0 PRO Rudar
07.09.2019 16:30 Rudar Vrška Čuka 1 : 2 OFK Knjaz
07.09.2019 16:30 Ozren 0 : 3 Graničar
07.09.2019 16:30 Hajduk 4 : 3 Omladinac
07.09.2019 16:00 Čitluk 1 : 3 Šanac
07.09.2019 16:00 Mladost 3 : 1 OFK Borac
07.09.2019 16:00 Vinča 6 : 0 Zaklopača
07.09.2019 16:30 Padina 1 : 2 Napredak 2012
07.09.2019 16:30 OFK Rutevac 1908 0 : 0 Pobeda
07.09.2019 16:30 Napredak 1 : 1 Gnjilan
07.09.2019 16:30 Senjak 4 : 0 Vladimir Durković
07.09.2019 16:30 Zadrugar 2 : 2 Sloga
07.09.2019 17:00 Borac (D) 0 : 1 Pobeda 1926
07.09.2019 16:00 Rajac 7 : 0 Jadar 2013
07.09.2019 16:00 Lukavac 1 : 3 Mladost
07.09.2019 16:00 Strmovo 1968 1 : 3 OFK Paljuvi
07.09.2019 16:00 Rudar 1945 3 : 2 Crvena Jabuka
07.09.2019 16:00 Zvizdar 2012 1 : 2 Šarbane
07.09.2019 16:00 Kalenić 0 : 1 Joševa
07.09.2019 16:30 Progorelica 5 : 2 Jedinstvo (G)
07.09.2019 16:30 Mlada krila 4 : 1 Stubal
07.09.2019 16:30 Partizan 1 : 4 Borac
07.09.2019 16:30 Železničar 0 : 0 Obilić
07.09.2019 16:30 Vinogradar 1 : 4 Jedinstvo (G)
07.09.2019 16:30 Dunav 5 : 0 Polet
07.09.2019 16:00 OFK Brza 1 : 0 Sloboda
07.09.2019 16:00 Navalin 3 : 1 Gradac
07.09.2019 16:00 Omladinac 2 : 3 Sloga (L)
07.09.2019 16:00 Vinogradar 3 : 1 Borac
07.09.2019 16:00 Kopaonik 2 : 0 Sloga (D)
07.09.2019 16:30 Rudar (P) 2 : 4 OFK Juhor 2016
07.09.2019 16:30 Šumadija 4 : 1 Istok 63
07.09.2019 16:30 Mladost 3 : 3 GFK Tabane
07.09.2019 16:30 Partizan 3 : 2 Vinorača
07.09.2019 16:30 Sloboda 1 : 1 Sloga
07.09.2019 16:30 Trstenica 1 : 5 Belo Polje
07.09.2019 16:30 AFK 1 : 2 Potisje
07.09.2019 16:30 Tornjoš 7 : 0 Šampion
07.09.2019 16:00 Torpedo 1924 3 : 1 Omladinac 2013 (SL)
07.09.2019 16:00 Cer 1 : 0 Napredak
07.09.2019 16:00 Gučevo 1929 3 : 0 Jedinstvo (ZA)
07.09.2019 16:00 Studenac 3 : 3 Hajduk
07.09.2019 16:00 Orlovi 1 : 2 Bačka 1945
07.09.2019 16:30 Terekves 1 : 7 Vojvodina
07.09.2019 16:30 Napredak (BT) 2 : 2 Bega
07.09.2019 16:30 1. Oktobar 8 : 2 Roham
07.09.2019 16:30 Proleter 8 : 0 Omladinac
07.09.2019 16:30 Rade Milošević 2 : 0 Jedinstvo (K)
07.09.2019 16:30 Polet S.D. 0 : 2 Krilaš
07.09.2019 17:00 Bratstvo 1975 3 : 0 Košutnjak
07.09.2019 16:30 Jedinstvo Stević 3 : 1 Vojlovica 2018
07.09.2019 16:00 Bukovica 1 : 3 Gornji Stepoš
07.09.2019 16:00 Makrešane 8 : 2 Borac
07.09.2019 17:00 Rtanj 2 : 1 Jedinstvo
07.09.2019 16:00 OFK Sloga 8 : 2 Ratar
07.09.2019 16:00 Rutevac 0 : 4 Jastrebac
07.09.2019 16:30 Petka 2 : 0 OFK Radnički
07.09.2019 16:30 Sloboda 3 : 1 OFK Burovo
07.09.2019 16:30 Borac 2 : 3 Mladost
07.09.2019 16:30 Backovac Junajted 7 : 0 Takovski Ustanak
07.09.2019 16:30 Šumadija 1 : 1 Jablanica
07.09.2019 16:30 Stella Rossa 4 : 3 Omladinac
07.09.2019 16:30 Ozremica 6 : 3 Velereč 94
07.09.2019 16:30 Šilopaj 0 : 5 Brezak
07.09.2019 16:30 Rongo Siti 1 : 4 Pobeda
07.09.2019 16:30 Sloboda 0 : 3 Nišavac
07.09.2019 Jedinstvo Lemeš 3 : 2 Graničar
07.09.2019 00:00 Rastina 1918 1 : 3 Bratstvo 2019
07.09.2019 00:00 Dinamo 3 : 0 Dinamo 1923
07.09.2019 Sport 2 : 0 Telečka
07.09.2019 16:30 KSK Konak 1926 1 : 2 ŽFK Banat Bagljas
07.09.2019 16:30 Sloga 2 : 2 Partizan
07.09.2019 16:30 Borac 3 : 4 Proleter
07.09.2019 16:30 Brgule 2 : 1 Gunjevac
07.09.2019 16:30 Sparta 2 : 1 Hajduk
07.09.2019 16:00 OFK Napredak 1933 2 : 1 Stojan Lazarac
07.09.2019 16:00 Napredak (U) 4 : 0 Radnik
07.09.2019 16:00 Veliko Trnjane 8 : 1 Napredak
07.09.2019 16:00 ŠFU Derbi 2016 4 : 2 Mladost
07.09.2019 16:00 Veternica 0 : 3 Turekovac
07.09.2019 16:00 Pepeljevac 1947 5 : 1 Polet
07.09.2019 16:00 Lomnica 5 : 1 Grkljane
07.09.2019 16:00 Zmajevac 2 : 0 Vratare
07.09.2019 16:30 GFK Strelište 5 : 1 Omladinac
07.09.2019 16:30 Radnik 2 : 4 Napredak
07.09.2019 16:30 Melnica 1 : 2 Burovac
07.09.2019 16:30 Zabrđe 1936 2 : 1 BSK
07.09.2019 16:30 Dobrnje 1 : 3 Soko
07.09.2019 16:30 Rudar 1947 2 : 3 Vukan
07.09.2019 Zmaj 5 : 0 Planinac
07.09.2019 Srem (SR) 5 : 0 Graničar
07.09.2019 Borac (R) 1 : 3 Poletarac
07.09.2019 Srem (SM) 2 : 4 Borac (VR)
07.09.2019 16:30 Dobrica 2 : 2 Gaj
07.09.2019 16:30 Mladost 2 : 3 Vladimirovac
07.09.2019 16:30 Naša Krajina 2 : 0 Solunac
07.09.2019 16:30 Sloga (M) 3 : 0 Janošik
07.09.2019 16:30 Dunav 5 : 5 Moravac 1933
07.09.2019 16:30 Dunavac 4 : 0 Proleter 1932
07.09.2019 16:30 Jagodina 1 : 2 PSS-192
07.09.2019 17:00 Rudar Prijedor 3 : 0 Kozara
07.09.2019 17:00 Krupa 7 : 3 Podrinje
07.09.2019 17:00 Tekstilac 2 : 2 Slavija
07.09.2019 17:00 Željezničar Sport Team 2 : 0 Jedinstvo
07.09.2019 15:00 Aigle Noir 3 : 1 Dynamik
07.09.2019 15:00 Bumamuru 0 : 1 Bujumbura City
07.09.2019 15:00 Le Messager Ngozi 6 : 0 Les Lierres
07.09.2019 15:00 Olympic Star 2 : 0 Ngozi City
07.09.2019 15:00 Flambeau du Centre 1 : 0 Athlético Olympic
07.09.2019 16:30 Mašinac Trejs PZP 1 : 1 Crvena zvezda
07.09.2019 16:30 Radnički 1923 4 : 0 Požarevac
07.09.2019 17:00 Rad 2 : 0 ŽGFK Lavice Dubočica
07.09.2019 16:30 Mačva 2 : 3 Radnički 2012
07.09.2019 13:30 Šumadija 1903 4 : 2 Sloga (K)
07.09.2019 13:30 Loznica 2 : 1 Jedinstvo (Ub)
07.09.2019 13:30 Sloga (P) 4 : 1 Budućnost Krušik 2014
07.09.2019 13:30 Karađorđe 2 : 4 Radnički (V)
07.09.2019 13:30 Sloboda (Č) 0 : 1 Metalac (GM)
07.09.2019 13:30 Smederevo 1924 1 : 1 Javor
07.09.2019 13:30 Mačva 2 : 1 Novi Pazar
07.09.2019 13:30 Šumadija (A) 0 : 7 Radnički 1923
07.09.2019 13:30 Sloboda (U) 2 : 1 Borac 1926
07.09.2019 10:00 Inđija 5 : 0 Radnički (SM)
07.09.2019 10:00 Vojvodina 4 : 0 Radnički (NP)
07.09.2019 17:00 Real 3 : 0 Topličanin
07.09.2019 10:00 Jagodina Tabane 11 : 0 Moravac Orion
07.09.2019 14:30 Jedinstvo (P) 1 : 1 Kopernikus Želežničar
07.09.2019 14:30 Radnik 4 : 0 Trstenik PPT
07.09.2019 10:00 Spartak ŽK 3 : 0 OFK Bačka
07.09.2019 10:00 Kabel 0 : 3 Bačka 1901
07.09.2019 10:00 Tekstilac 2 : 3 Njerš Ištvan
07.09.2019 Dolina 11 : 2 Borac
07.09.2019 Jugoslavija 2 : 3 Omladinac 1927
07.09.2019 Sloga : Polet
07.09.2019 Mundial 1 : 3 Jedinstvo Stević
07.09.2019 Dunav 1 : 7 Borac
07.09.2019 Vulturul 11 : 3 Strela
07.09.2019 Partizan 4 : 1 Dolovo
07.09.2019 Mladost 5 : 3 Budućnost
07.09.2019 16:00 Jedinstvo Putevi 1 : 1 Zlatibor
07.09.2019 16:00 Takovo 4 : 2 Korićani
07.09.2019 16:00 Tutin 0 : 5 BIP
07.09.2019 Senta 1 : 1 Tavankut
07.09.2019 16:00 RSK 11 : 0 Petar Dobrnjac
07.09.2019 16:00 Borac 1932 0 : 4 Mladi radnik 1926
07.09.2019 16:00 Morava 5 : 0 VGSK
07.09.2019 16:00 Sloga 33 6 : 0 Zvižd
07.09.2019 16:00 Polet 1 : 8 Sušica
07.09.2019 16:00 Mačva 2 3 : 0 Mačva 1929
07.09.2019 16:00 Šabac 8 : 0 Mladost
07.09.2019 16:00 OFK Divci 3 : 0 Radnički Šabački
07.09.2019 16:00 Brezovica 0 : 14 Savacijum
07.09.2019 DIF 0 : 1 Kolubara
07.09.2019 Bežanija 3 : 5 Radnički (NB)
07.09.2019 Sinđelić 1 : 2 Brodarac 2
07.09.2019 IM Rakovica 1 : 4 Mladenovac
07.09.2019 Jedinstvo 2 : 3 Siti Sport Klub
07.09.2019 Poštar 1930 6 : 1 Prva Iskra
07.09.2019 Crvena zvezda 4 : 2 GSP Polet
07.09.2019 Torlak 1 : 1 Budućnost
07.09.2019 Palilulac 1 : 2 Novi Beograd
07.09.2019 Lestane 3 : 1 Sremčica
07.09.2019 Dunav 1 : 6 Sopot
07.09.2019 16:00 Slavija 0 : 9 Sloboda
07.09.2019 16:00 SASK 1 : 1 Udarnik
07.09.2019 09:00 Proleter Mihajlovac 3 : 0 Vučak
07.09.2019 16:00 Omladinac 0 : 9 Mladi radnik 1940
07.09.2019 16:00 Železničar Kusadak 6 : 2 Pobeda
07.09.2019 Budućnost 5 : 0 Poštar 1930
07.09.2019 Sinđelić 1 : 2 Sinđelić 2
07.09.2019 OFK Žarkovo 6 : 1 Šumadija
07.09.2019 Rojkovac 4 : 3 Zmaj 1953
07.09.2019 Zvezdara 0 : 2 OFK Beograd 2
07.09.2019 10:00 Real Niš 2 : 3 Radnički (N)
07.09.2019 11:00 Crvena zvezda 5 : 0 Kiker
07.09.2019 17:00 Teleoptik 2 : 1 Vojvodina
07.09.2019 11:00 Šumadija 1903 1 : 7 Mladost (L)
07.09.2019 11:00 Loznica 0 : 2 Jedinstvo (Ub)
07.09.2019 11:00 Sloga (P) 1 : 2 Budućnost Krušik 2014
07.09.2019 11:00 Apolon 3 : 0 Mladi radnik 1926
07.09.2019 11:00 Smederevo 1924 0 : 1 Javor
07.09.2019 11:00 Savacijum 1 : 0 Novi Pazar
07.09.2019 11:00 Šumadija (A) 1 : 3 Radnički 1923
07.09.2019 11:00 Sloboda (U) 0 : 2 Borac 1926
07.09.2019 16:00 Sinđelić 1 : 1 OLE
07.09.2019 09:00 Voždovac 2 : 2 Internacional
07.09.2019 09:30 Kolubara 2 : 2 BSK Borča
07.09.2019 17:00 IMT 2 : 4 Studenski grad
07.09.2019 10:00 Trajal 1 : 5 Napredak
07.09.2019 12:00 Bor 1919 3 : 1 Dinamo
07.09.2019 11:00 GFK Dubočic 4 : 0 Timok 1919
07.09.2019 13:00 Radnički 2 2 : 1 Radnički (P)
07.09.2019 12:00 Spartak ŽK 3 : 2 OFK Bačka
07.09.2019 12:00 Kabel 3 : 0 Bačka 1901
07.09.2019 12:00 Inđija 8 : 0 Radnički (SM)
07.09.2019 10:00 RSK 0 : 0 OPK Rudar 1933
07.09.2019 11:00 Karađorđe 5 : 2 Jasenica 2017
07.09.2019 11:00 Partizan 1945 1 : 1 Napredak
07.09.2019 11:00 Radnički 1923 10 : 0 OFK Aranđelovac 1979
07.09.2019 10:00 Sušica 4 : 0 Mladi borac
07.09.2019 Radnički 7 : 0 Jedinstvo
07.09.2019 Voja Gačić 5 : 1 Proleter
07.09.2019 Dinamo 1945 7 : 1 Borac
07.09.2019 Mladost 2 : 4 Omladinac
07.09.2019 11:00 Obilić 4 : 0 Srbobran
07.09.2019 00:00 Zvezda 9 : 0 Stepojevac Vaga
07.09.2019 00:00 Urovci 7 : 0 Obrenovac 1905
07.09.2019 00:00 Partizan 9 : 0 Budućnost
07.09.2019 00:00 Rvati 0 : 3 Rojkovac
07.09.2019 12:00 Trepča 3 : 1 Jedinstvo 2017
07.09.2019 12:00 Bane 1931 2 : 2 Rudar
07.09.2019 12:00 Novi Pazar 1928 1 : 1 Tutin
07.09.2019 OFK Ras : Mokra Gora
07.09.2019 00:00 Radnički (S) 2 : 5 SFS Borac
07.09.2019 00:00 OFK Lugomir 9 : 0 Morava (R)
07.09.2019 00:00 Mali Bor 4 : 1 Temnić 1924
07.09.2019 00:00 OFK Sinđelić 4 : 0 Trayal Knez Lazar
07.09.2019 00:00 Župa 7 : 0 Blizna
07.09.2019 00:00 Sloga 2 : 3 Lider MGM
07.09.2019 00:00 Morava 1918 0 : 1 Topličanin
07.09.2019 16:00 BIP 5 : 1 Sloga (BB)
07.09.2019 16:00 Polet (Lj) 2 : 0 Takovo
07.09.2019 16:00 Jošanica 4 : 1 Zlatibor
07.09.2019 16:00 Jedinstvo Putevi 4 : 1 FAP
07.09.2019 16:00 Sloga 5 : 1 Čačak 94
07.09.2019 16:00 Crnokosa 1 : 10 Sloboda (Č)
07.09.2019 16:00 Železničar 4 : 0 Sunrise
07.09.2019 16:00 Drina 8 : 0 Rađevac
07.09.2019 16:00 Radnički (V) 3 : 1 Ribnica
07.09.2019 16:00 Jadar 07 1 : 0 Radnički (K)
07.09.2019 16:00 Sloga 1 : 5 Šabac
07.09.2019 16:00 Mačva 2 9 : 0 Senjak
07.09.2019 16:00 Mačva 1929 1 : 2 Pčelinjo
07.09.2019 10:00 Proleter Mihajlovac 4 : 3 Sloga
07.09.2019 13:00 Apolon 2018 2 : 1 Apolon 4
07.09.2019 12:00 AF AS Novi Pazar 4 : 2 Šumadija 1903
07.09.2019 11:00 Bane 1931 1 : 0 Novi Pazar
07.09.2019 10:00 Pazar Juniors 1 : 1 Sloga (K)
07.09.2019 15:00 Internacional 1 : 2 Radnički (NB)
07.09.2019 14:00 Brodarac 0 : 2 Partizan
07.09.2019 10:00 OFK Beograd 1 : 1 Voždovac
07.09.2019 11:30 Čukarički 1 : 4 Teleoptik
07.09.2019 10:00 ŽAK 0 : 2 Dinamo 1945
07.09.2019 10:00 Proleter 2006 0 : 2 Železničar
07.09.2019 10:00 Voja Gačić 4 : 2 Coerver junior FA
07.09.2019 10:00 Petar Puača 1 : 2 Jedinstvo (SP)
07.09.2019 10:00 RFK Novi Sad 1921 0 : 4 Vojvodina
07.09.2019 10:00 GFK Sloven 2 : 0 Radnički (Š)
07.09.2019 10:00 TSC 11 : 1 OFK Bačka
07.09.2019 Ševac 0 : 9 Mladost
07.09.2019 Hajdučica 0 : 7 BAK
07.09.2019 13:00 Crvena zvezda 0 : 8 Kristal 2018
07.09.2019 00:00 Budućnost 7 : 0 OFK Plandište
07.09.2019 Borac 3 : 1 Radnički
07.09.2019 Dolina 3 : 0 BSK
07.09.2019 Tempo 0 : 3 Unirea
07.09.2019 Dinamo 1945 12 : 1 Kolonija
07.09.2019 00:00 Voja Gačić 10 : 2 Mladost
07.09.2019 Omladinac 1927 4 : 1 Borac
07.09.2019 Spartak 1911 2 : 0 Sloga
07.09.2019 12:00 Radnički 1905 0 : 5 Spartak '06
07.09.2019 10:00 Budućnost 15 : 0 Sloboda
07.09.2019 10:00 Sloga 7 : 2 Udarnik
07.09.2019 09:00 Proleter Mihajlovac 10 : 0 Bresje Superior
07.09.2019 11:00 Cerovac 2013 0 : 19 Mladi radnik 1940
07.09.2019 11:00 Podunavac 0 : 12 Osipaonica
07.09.2019 Njerš Ištvan 3 : 0 Senta
07.09.2019 Jedinstvo 4 : 4 Tisa
07.09.2019 10:00 Železničar 1 : 3 Sun Rise
07.09.2019 10:00 Drina 1 : 0 Budućnost-Krušik 2014
07.09.2019 10:00 Jedinstvo 2 : 0 Šabac
07.09.2019 10:00 Takovo 0 : 7 Javor Matis
07.09.2019 10:00 Sloga (P) 5 : 1 GFK Sloboda
07.09.2019 16:00 Gaučosi 3 : 2 Sloga (BB)
07.09.2019 16:00 Kinder 0 : 1 Zlatibor
07.09.2019 12:00 Sloboda (Č) 0 : 8 Borac 1926
07.09.2019 16:00 Šumadija 0 : 2 Plana
07.09.2019 16:00 Smederevo 1924 3 : 0 AF Duljaj
07.09.2019 10:00 Železničar 6 : 0 Pomoravlje 1946
07.09.2019 10:00 Soko 2015 1 : 2 VGSK
07.09.2019 Tutin : OFK Ras
07.09.2019 Sport Club 99 B : Pazar Juniors B
07.09.2019 11:00 Jedinstvo 3 : 0 Institut
07.09.2019 11:30 OFK Žarkovo 2 : 2 Crveni Orao
07.09.2019 12:00 Budućnost 2 : 3 TEK Sloga
07.09.2019 10:00 Barajevo 1 : 1 Karioke
07.09.2019 10:00 Trudbenik 9 : 2 Kaluđerica
07.09.2019 10:00 Vrčin 3 : 6 Boleč
07.09.2019 10:00 Kraljica Marija 1 : 8 Karađorđe
07.09.2019 10:00 Vašarište 2 : 3 Plana
07.09.2019 00:00 Radnički 1923 12 : 0 Požarevac
07.09.2019 00:00 Kolibri 1 : 2 Napredak junior 2018
07.09.2019 00:00 Jagodina 0 : 10 Radnički 2012
07.09.2019 00:00 Topličanin 4 : 2 Jedinstvo 2014
07.09.2019 00:00 Levač 4 : 0 Ozren
07.09.2019 00:00 Mašinac 20 : 0 Morava
07.09.2019 00:00 Majdanpek 1 : 0 Preševo
07.09.2019 Vojvodina 16 : 0 Spartak D.O.O
07.09.2019 Polet 0 : 19 Spartak
07.09.2019 Bačka 4 : 2 Stajićevo 2017
07.09.2019 Nova Kolonija 5 : 0 Voja Gačić
07.09.2019 TSC 0 : 3 Banat
07.09.2019 10:00 Radnički 1905 1 : 3 Spartak
07.09.2019 10:00 Subotica '07 4 : 2 Subotica '08
07.09.2019 13:00 TSC 15 : 0 Bečej 1918
07.09.2019 10:00 Stepojevac Vaga 2 : 0 Mladost (C)
07.09.2019 14:00 Sport Club 99 8 : 4 OFK Ras
07.09.2019 14:00 KMF Raška 7 : 1 Bane 1931
07.09.2019 00:00 AF AS Novi Pazar 1 : 3 National
07.09.2019 Sport Club 99 B : Pazar Juniors B
07.09.2019 14:00 Kosmet 3 : 1 Jedinstvo 2017
07.09.2019 Rudar (B) : OFK Vlada Dimitrijević

Rukomet

07.09.2019 17:15 Motor Zaporozhye 32 : 31 Vardar
07.09.2019 19:00 Telekom Veszprem 36 : 28 PPD Zagreb

Ragbi 15

07.09.2019 16:00 Vojvodina 17 : 28 Rad Mozzart
Brasnjo i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
Brasnjo i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Brasnjo i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Brasnjo i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Brasnjo i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Brasnjo i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
Daniela je tipovao utakmicu
Poštovanje svim članovima Srbijasport.net portala. Postoji li mogućnost da se svi kolektivno udružimo i da "prozborimo" koju reč i Prvoj ligi Srbije, našem, po meni "najkritičnijem" takmičenju u poslednjih par godina, što zbog kvaliteta igre, što zbog mutnih radnji koje su već ionako ozvaničenje prošle sezone kažnjavanjem nekih klubova. Bilo bi lepo, da svako, ko ima neko viđenje, informaciju ili mišljenje o klubu koji pomno prati ili takmičenju u celini da iznese u komentaru ovog posta, čisto da imamo neku sliku i predstavu o timovima pred start samog prvenstva koji počinje već sutradan, 14. avgusta. Bilo bi lepo prodiskutovati o potencijalnim kandidatima za ispadanje, kao i o kandidatima koji poseduju kvalitet za igranje u Superligi. Takođe, od velikog značaja svima nama bi bile informacije vezane za kvalitet i organizovanost samog kluba, redovnost u isplatama, nedostatku ili višku igračkog kadra, sposobnosti ili nesposobnosti uprave, stručnog štaba itd.. Svaka informacija bi dobrodošla, pa i subjektivno mišljenje ako ste jedan od vatrenih navijača Vašeg kluba. Valjalo bi nekada kasnije, u toku prolećnog dela sezone, obnoviti post, pa ponovo prokomentarisati trenutno stanje koje će biti u toku prvenstva. Hvala svima koji budu podelili informacije i koji budu učestvovali u ovoj "mini raspravi" kako bi se malo osvežio sam "forum".