XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 396 utakmica za dan
Subota, 7 Septembar 2019


Fudbal

Šumadija (A)
Aranđelovac
0 : 0
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
07.09.2019 16:00
Šumadija (A)
0 : 0
Budućnost Krušik 2014
Tutin
Tutin
1 : 0
Borac 1926
Čačak
07.09.2019 16:00
Tutin
1 : 0
Borac 1926
Mokra Gora
Zubin Potok
1 : 1
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
07.09.2019 16:00
Mokra Gora
1 : 1
Proleter Mihajlovac
Takovo
Gornji Milanovac
0 : 0
Mladi radnik 1926
Požarevac
07.09.2019 16:00
Takovo
0 : 0
Mladi radnik 1926
Jedinstvo
Ub
1 : 0
Jošanica
Novi Pazar
07.09.2019 16:00
Jedinstvo
1 : 0
Jošanica
Loznica
Loznica
0 : 0
Trepča
Kosovska Mitrovica
07.09.2019 16:00
Loznica
0 : 0
Trepča
Mačva 1929
Bogatić
1 : 2
Sušica
Kragujevac
07.09.2019 16:00
Mačva 1929
1 : 2
Sušica
Sloga (P)
Požega
1 : 0
Sloga (K)
Kraljevo
07.09.2019 16:00
Sloga (P)
1 : 0
Sloga (K)
Omladinac
Novi Banovci
0 : 0
Kozara
Banatsko Veliko Selo
07.09.2019 16:30
Omladinac
0 : 0
Kozara
Dinamo 1945
Pančevo
0 : 1
Bratstvo 1946
Prigrevica
07.09.2019 16:30
Dinamo 1945
0 : 1
Bratstvo 1946
Bečej 1918
Bečej
1 : 2
Železničar
Pančevo
07.09.2019 16:30
Bečej 1918
1 : 2
Železničar
OFK Vršac
Vršac
1 : 1
Radnički (Zr)
Zrenjanin
07.09.2019 16:30
OFK Vršac
1 : 1
Radnički (Zr)
Hajduk 1912
Kula
1 : 4
Radnički 1912
Sombor
07.09.2019 16:30
Hajduk 1912
1 : 4
Radnički 1912
Bačka 1901
Subotica
2 : 1
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
07.09.2019 16:30
Bačka 1901
2 : 1
Radnički (SM)
Moravac Orion
Mrštane
1 : 1
Rembas
Resavica
07.09.2019 16:00
Moravac Orion
1 : 1
Rembas
Trstenik PPT
Trstenik
0 : 2
Budućnost
Popovac
07.09.2019 16:00
Trstenik PPT
0 : 2
Budućnost
OFK Sinđelić
Niš
1 : 0
GFK Dubočica
Leskovac
07.09.2019 16:00
OFK Sinđelić
1 : 0
GFK Dubočica
Jedinstvo
Bošnjace
1 : 3
Radan
Lebane
07.09.2019 16:00
Jedinstvo
1 : 3
Radan
Radnički (O)
Obrenovac
4 : 0
Sremčica
Sremčica
07.09.2019 16:00
Radnički (O)
4 : 0
Sremčica
BSK Borča
Borča
2 : 1
OFK Beograd
Beograd
07.09.2019 16:00
BSK Borča
2 : 1
OFK Beograd
OFK Mladenovac
Mladenovac
0 : 0
GSP Polet Dorćol
Beograd
07.09.2019 16:00
OFK Mladenovac
0 : 0
GSP Polet Dorćol
Lokomotiva
Beograd
1 : 1
TEK Sloga
Veliki Crljeni
07.09.2019 16:00
Lokomotiva
1 : 1
TEK Sloga
VGSK
Veliko Gradište
3 : 3
Petar Dobrnjac
Dobrnje
07.09.2019 16:00
VGSK
3 : 3
Petar Dobrnjac
Karađorđe
Topola
3 : 0
OFK Napredak
Markovac
07.09.2019 16:00
Karađorđe
3 : 0
OFK Napredak
Spartak
Ljig
1 : 0
Vrelo Sport
Vrelo
07.09.2019 16:00
Spartak
1 : 0
Vrelo Sport
Omladinac
Novo Selo
0 : 1
Apolon 2018
Kovači
07.09.2019 16:00
Omladinac
0 : 1
Apolon 2018
Real
Podunavci
1 : 1
Gruža
Gruža
07.09.2019 16:00
Real
1 : 1
Gruža
Goč
Vrnjačka Banja
2 : 4
Šumadija
Toponica
07.09.2019 16:00
Goč
2 : 4
Šumadija
FAP
Priboj
0 : 2
Jedinstvo Putevi
Užice
07.09.2019 16:00
FAP
0 : 2
Jedinstvo Putevi
Crnokosa
Kosjerić
0 : 1
Sloga (BB)
Bajina Bašta
07.09.2019 16:00
Crnokosa
0 : 1
Sloga (BB)
Crvenka
Crvenka
2 : 0
Tekstilac
Odžaci
07.09.2019 16:30
Crvenka
2 : 0
Tekstilac
Radnički
Sombor
2 : 3
Krila Krajine
Bačka Palanka
07.09.2019 16:30
Radnički
2 : 3
Krila Krajine
Sloga
Čonoplja
4 : 0
Bajša
Bajša
07.09.2019 16:30
Sloga
4 : 0
Bajša
Vojvodina
Bačko Gradište
0 : 0
Tavankut
Tavankut
07.09.2019 16:30
Vojvodina
0 : 0
Tavankut
OFK Vrbas
Vrbas
2 : 1
Mladost (T)
Turija
07.09.2019 16:30
OFK Vrbas
2 : 1
Mladost (T)
Mladost APA
Apatin
1 : 1
Tisa
Adorjan
07.09.2019 16:30
Mladost APA
1 : 1
Tisa
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
4 : 1
Podunavac
Belegiš
07.09.2019 16:30
Podrinje
4 : 1
Podunavac
Radnički (NP)
Nova Pazova
0 : 2
Borac
Šajkaš
07.09.2019 16:30
Radnički (NP)
0 : 2
Borac
Sloga (T)
Temerin
4 : 1
Sremac
Vojka
07.09.2019 16:30
Sloga (T)
4 : 1
Sremac
Sloga (E)
Erdevik
4 : 0
Jadran
Golubinci
07.09.2019 16:30
Sloga (E)
4 : 0
Jadran
Sloboda
Novi Kozarci
3 : 0
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
07.09.2019 16:30
Sloboda
3 : 0
Jedinstvo (NB)
Radnički (S)
Sutjeska
2 : 3
Krajina
Krajišnik
07.09.2019 16:30
Radnički (S)
2 : 3
Krajina
Budućnost
Srpska Crnja
1 : 3
Kikinda 1909
Kikinda
07.09.2019 16:30
Budućnost
1 : 3
Kikinda 1909
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
2 : 1
Naftagas
Elemir
07.09.2019 16:30
Proleter (BK)
2 : 1
Naftagas
Sloga
Leskovac
2 : 1
Svetlost Badnjevac
Badnjevac kod Žitorađe
07.09.2019 16:00
Sloga
2 : 1
Svetlost Badnjevac
Morava
Vladičin Han
2 : 3
Polet 1980
Laplje Selo
07.09.2019 16:00
Morava
2 : 3
Polet 1980
Pusta Reka
Bojnik
2 : 1
Vranjska Banja
Vranjska Banja
07.09.2019 16:00
Pusta Reka
2 : 1
Vranjska Banja
Budućnost
Orašje
2 : 2
Nebeski Andjeli
Vranje
07.09.2019 16:00
Budućnost
2 : 2
Nebeski Andjeli
OFK Kosanica
Kuršumlija
4 : 1
Jastrebac
Blace
07.09.2019 16:00
OFK Kosanica
4 : 1
Jastrebac
Pčinja
Trgovište
5 : 1
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
07.09.2019 16:00
Pčinja
5 : 1
Jedinstvo (GS)
Bor 1919
Bor
1 : 0
OFK Slatina
Bor
07.09.2019 16:00
Bor 1919
1 : 0
OFK Slatina
Rtanj
Boljevac
3 : 1
BSK
Bogovina
07.09.2019 16:00
Rtanj
3 : 1
BSK
Rajko Mitić
Bela Palanka
1 : 0
Hajduk Veljko
Negotin
07.09.2019 16:00
Rajko Mitić
1 : 0
Hajduk Veljko
Timok 1919
Zaječar
0 : 0
Kablovi
Zaječar
07.09.2019 16:00
Timok 1919
0 : 0
Kablovi
Blagotin
Poljna
0 : 5
Radnički (S)
Svilajnac
07.09.2019 16:00
Blagotin
0 : 5
Radnički (S)
Jedinstvo 1936
Kruševac
4 : 1
OFK Lugomir
Rakitovo
07.09.2019 16:00
Jedinstvo 1936
4 : 1
OFK Lugomir
Sloga
Despotovac
5 : 0
Juhor
Obrež
07.09.2019 16:00
Sloga
5 : 0
Juhor
Svrljig
Svrljig
1 : 4
Vrtište
Vrtište
07.09.2019 16:00
Svrljig
1 : 4
Vrtište
OFK Napredak 1929
Aleksinac
0 : 2
Orljane
Orljane
07.09.2019 16:00
OFK Napredak 1929
0 : 2
Orljane
Napredak
Medoševac
2 : 2
BSK 1926
Baćevac
07.09.2019 16:00
Napredak
2 : 2
BSK 1926
Milutinac
Zemun
3 : 1
BASK
Beograd
07.09.2019 11:00
Milutinac
3 : 1
BASK
Trgovački
Petrovac na Mlavi
1 : 2
Budućnost (V)
Vezičevo
07.09.2019 16:30
Trgovački
1 : 2
Budućnost (V)
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
0 : 1
Radnik
Smederevska Palanka
07.09.2019 16:00
Jasenica 2017
0 : 1
Radnik
OFK Osečina
Osečina
3 : 0
Junior Novo Naselje
Valjevo
07.09.2019 16:00
OFK Osečina
3 : 0
Junior Novo Naselje
Rubribreza
Rubribreza
3 : 0
Kolubara 2
Valjevo
07.09.2019 16:00
Rubribreza
3 : 0
Kolubara 2
Radnik (Ub)
Ub
1 : 0
Banjani
Banjani
07.09.2019 16:00
Radnik (Ub)
1 : 0
Banjani
Jedinstvo 1924 (VL)
Vladimirci
3 : 0
Duško
Klenje
07.09.2019 16:00
Jedinstvo 1924 (VL)
3 : 0
Duško
Polet
Karavukovo
5 : 0
Maglić
Bački Maglić
07.09.2019 16:30
Polet
5 : 0
Maglić
Vojvodina
Tovariševo
1 : 0
Kordun
Kljajićevo
07.09.2019 16:30
Vojvodina
1 : 0
Kordun
Obilić (NK)
Novi Kneževac
1 : 2
Napredak
Nadalj
07.09.2019 16:30
Obilić (NK)
1 : 2
Napredak
Njegoš
Lovćenac
5 : 1
Iskra
Kucura
07.09.2019 16:30
Njegoš
5 : 1
Iskra
Proleter (RS)
Ravno Selo
1 : 0
Panonija IM Topola
Panonija
07.09.2019 16:30
Proleter (RS)
1 : 0
Panonija IM Topola
Srbobran
Srbobran
5 : 1
Radnički 1905
Bajmok
07.09.2019 16:30
Srbobran
5 : 1
Radnički 1905
Rudar
Vrdnik
0 : 0
PSK Putinci
Putinci
07.09.2019 17:00
Rudar
0 : 0
PSK Putinci
Radnički
Šid
1 : 0
Donji Srem 2015
Pećinci
07.09.2019 17:00
Radnički
1 : 0
Donji Srem 2015
Omladinac
Stepanovićevo
0 : 1
Šajkaš 1908
Kovilj
07.09.2019 16:30
Omladinac
0 : 1
Šajkaš 1908
Fruškogorski partizan
Bukovac
2 : 1
Slavija
Novi Sad
07.09.2019 16:30
Fruškogorski partizan
2 : 1
Slavija
Delija
Mokrin
2 : 1
Borac
Aleksandrovo
07.09.2019 16:30
Delija
2 : 1
Borac
Partizan (U)
Uljma
2 : 2
Jugoslavija
Jabuka
07.09.2019 16:30
Partizan (U)
2 : 2
Jugoslavija
Poreč
Donji milanovac
3 : 2
Urovica
Urovica
07.09.2019 16:30
Poreč
3 : 2
Urovica
Rudna Glava
Rudna Glava
0 : 4
Sloga
Kobišnica
07.09.2019 16:30
Rudna Glava
0 : 4
Sloga
Brestovac
Borski Brestovac
1 : 0
Branik
Štubik
07.09.2019 16:30
Brestovac
1 : 0
Branik
Zlot
Zlot
4 : 1
BSK
Bukovče
07.09.2019 16:30
Zlot
4 : 1
BSK
Radnički 1946
Lubnica
8 : 0
PRO Rudar
Podvis
07.09.2019 16:30
Radnički 1946
8 : 0
PRO Rudar
Rudar Vrška Čuka
Grljan
1 : 2
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
07.09.2019 16:30
Rudar Vrška Čuka
1 : 2
OFK Knjaz
Ozren
Sokobanja
0 : 3
Graničar
Veliki Izvor
07.09.2019 16:30
Ozren
0 : 3
Graničar
Hajduk
Rujevica
4 : 3
Omladinac
Grezna
07.09.2019 16:30
Hajduk
4 : 3
Omladinac
Čitluk
Čitluk
1 : 3
Šanac
Šanac
07.09.2019 16:00
Čitluk
1 : 3
Šanac
Mladost
Čibutkovica
3 : 1
OFK Borac
Arnajevo
07.09.2019 16:00
Mladost
3 : 1
OFK Borac
Vinča
Vinča (Grocka)
6 : 0
Zaklopača
Zaklopača
07.09.2019 16:00
Vinča
6 : 0
Zaklopača
Padina
Padina
1 : 2
Napredak 2012
Krušje
07.09.2019 16:30
Padina
1 : 2
Napredak 2012
OFK Rutevac 1908
Rutevac
0 : 0
Pobeda
Rusna
07.09.2019 16:30
OFK Rutevac 1908
0 : 0
Pobeda
Napredak
Izvor
1 : 1
Gnjilan
Gnjilan
07.09.2019 16:30
Napredak
1 : 1
Gnjilan
Senjak
Pirot
4 : 0
Vladimir Durković
Berilovac
07.09.2019 16:30
Senjak
4 : 0
Vladimir Durković
Zadrugar
Krupac
2 : 2
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
07.09.2019 16:30
Zadrugar
2 : 2
Sloga
Borac (D)
Drenovac
0 : 1
Pobeda 1926
Beloševac
07.09.2019 17:00
Borac (D)
0 : 1
Pobeda 1926
Rajac
Kadina Luka
7 : 0
Jadar 2013
Valjevo
07.09.2019 16:00
Rajac
7 : 0
Jadar 2013
Lukavac
Lukavac
1 : 3
Mladost
Latković
07.09.2019 16:00
Lukavac
1 : 3
Mladost
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
1 : 3
OFK Paljuvi
Paljuvi
07.09.2019 16:00
Strmovo 1968
1 : 3
OFK Paljuvi
Rudar 1945
Radljevo
3 : 2
Crvena Jabuka
Ub
07.09.2019 16:00
Rudar 1945
3 : 2
Crvena Jabuka
Zvizdar 2012
Zvizdar
1 : 2
Šarbane
Šarbane
07.09.2019 16:00
Zvizdar 2012
1 : 2
Šarbane
Kalenić
Kalenić
0 : 1
Joševa
Joševa
07.09.2019 16:00
Kalenić
0 : 1
Joševa
Progorelica
Progorelica
5 : 2
Jedinstvo (G)
Godačica
07.09.2019 16:30
Progorelica
5 : 2
Jedinstvo (G)
Mlada krila
Metikoši
4 : 1
Stubal
Stubal
07.09.2019 16:30
Mlada krila
4 : 1
Stubal
Partizan
Kupusina
1 : 4
Borac
Bački Gračac
07.09.2019 16:30
Partizan
1 : 4
Borac
Železničar
Novi Sad
0 : 0
Obilić
Vilovo
07.09.2019 16:30
Železničar
0 : 0
Obilić
Vinogradar
Ledinci
1 : 4
Jedinstvo (G)
Gospođinci
07.09.2019 16:30
Vinogradar
1 : 4
Jedinstvo (G)
Dunav
Banatska Palanka
5 : 0
Polet
Izbište
07.09.2019 16:30
Dunav
5 : 0
Polet
OFK Brza
Brza
1 : 0
Sloboda
Donje Brijanje
07.09.2019 16:00
OFK Brza
1 : 0
Sloboda
Navalin
Navalin
3 : 1
Gradac
Konopnica
07.09.2019 16:00
Navalin
3 : 1
Gradac
Omladinac
Pojate
2 : 3
Sloga (L)
Lozna
07.09.2019 16:00
Omladinac
2 : 3
Sloga (L)
Vinogradar
Riljac
3 : 1
Borac
Gornji Katun
07.09.2019 16:00
Vinogradar
3 : 1
Borac
Kopaonik
Brus
2 : 0
Sloga (D)
Dašnica
07.09.2019 16:00
Kopaonik
2 : 0
Sloga (D)
Rudar (P)
Plazane
2 : 4
OFK Juhor 2016
Potočac
07.09.2019 16:30
Rudar (P)
2 : 4
OFK Juhor 2016
Šumadija
Trešnjevica
4 : 1
Istok 63
Plana
07.09.2019 16:30
Šumadija
4 : 1
Istok 63
Mladost
Tečić
3 : 3
GFK Tabane
Jagodina
07.09.2019 16:30
Mladost
3 : 3
GFK Tabane
Partizan
Glogovac
3 : 2
Vinorača
Vinorača
07.09.2019 16:30
Partizan
3 : 2
Vinorača
Sloboda
Šuljkovac
1 : 1
Sloga
Voljavče
07.09.2019 16:30
Sloboda
1 : 1
Sloga
Trstenica
Trstenica
1 : 5
Belo Polje
Belo Polje
07.09.2019 16:30
Trstenica
1 : 5
Belo Polje
AFK
Ada
1 : 2
Potisje
Kanjiža
07.09.2019 16:30
AFK
1 : 2
Potisje
Tornjoš
Tornjoš
7 : 0
Šampion
Orom
07.09.2019 16:30
Tornjoš
7 : 0
Šampion
Torpedo 1924
Tabanović
3 : 1
Omladinac 2013 (SL)
Slepčević
07.09.2019 16:00
Torpedo 1924
3 : 1
Omladinac 2013 (SL)
Cer
Petkovica
1 : 0
Napredak
Mačvanski Belotić
07.09.2019 16:00
Cer
1 : 0
Napredak
Gučevo 1929
Banja Koviljača
3 : 0
Jedinstvo (ZA)
Zavlaka
07.09.2019 16:00
Gučevo 1929
3 : 0
Jedinstvo (ZA)
Studenac
Gornja Koviljača
3 : 3
Hajduk
Ribarica
07.09.2019 16:00
Studenac
3 : 3
Hajduk
Orlovi
Bačka Palanka
1 : 2
Bačka 1945
Bačka Palanka
07.09.2019 16:00
Orlovi
1 : 2
Bačka 1945
Terekves
Hetin
1 : 7
Vojvodina
Bašaid
07.09.2019 16:30
Terekves
1 : 7
Vojvodina
Napredak (BT)
Banatska Topola
2 : 2
Bega
Novi Itebej
07.09.2019 16:30
Napredak (BT)
2 : 2
Bega
1. Oktobar
Srpski Itebej
8 : 2
Roham
Nova Crnja
07.09.2019 16:30
1. Oktobar
8 : 2
Roham
Proleter
Međa
8 : 0
Omladinac
Ravni Topolovac
07.09.2019 16:30
Proleter
8 : 0
Omladinac
Rade Milošević
Dubočka
2 : 0
Jedinstvo (K)
Kamenovo
07.09.2019 16:30
Rade Milošević
2 : 0
Jedinstvo (K)
Polet S.D.
Suvi Do
0 : 2
Krilaš
Ćovdin
07.09.2019 16:30
Polet S.D.
0 : 2
Krilaš
Bratstvo 1975
Erdeč
3 : 0
Košutnjak
Kragujevac
07.09.2019 17:00
Bratstvo 1975
3 : 0
Košutnjak
Jedinstvo Stević
Kačarevo
3 : 1
Vojlovica 2018
Vojlovica
07.09.2019 16:30
Jedinstvo Stević
3 : 1
Vojlovica 2018
Bukovica
Bukovica
1 : 3
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
07.09.2019 16:00
Bukovica
1 : 3
Gornji Stepoš
Makrešane
Makrešane
8 : 2
Borac
Bivolje
07.09.2019 16:00
Makrešane
8 : 2
Borac
Rtanj
Vrmdža
2 : 1
Jedinstvo
Mužinac
07.09.2019 17:00
Rtanj
2 : 1
Jedinstvo
OFK Sloga
Dobrujevac
8 : 2
Ratar
Gornja Peščanica
07.09.2019 16:00
OFK Sloga
8 : 2
Ratar
Rutevac
Rutevac
0 : 4
Jastrebac
Tešica
07.09.2019 16:00
Rutevac
0 : 4
Jastrebac
Petka
Petka
2 : 0
OFK Radnički
Dren
07.09.2019 16:30
Petka
2 : 0
OFK Radnički
Sloboda
Stubica
3 : 1
OFK Burovo
Burovo
07.09.2019 16:30
Sloboda
3 : 1
OFK Burovo
Borac
Arapovac
2 : 3
Mladost
Baroševac
07.09.2019 16:30
Borac
2 : 3
Mladost
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
7 : 0
Takovski Ustanak
Takovo
07.09.2019 16:30
Backovac Junajted
7 : 0
Takovski Ustanak
Šumadija
Brdjani
1 : 1
Jablanica
Jablanica (Gornji Milanovac)
07.09.2019 16:30
Šumadija
1 : 1
Jablanica
Stella Rossa
Gornji MIlanovac
4 : 3
Omladinac
Kalimanići
07.09.2019 16:30
Stella Rossa
4 : 3
Omladinac
Ozremica
Beršići
6 : 3
Velereč 94
Velereč
07.09.2019 16:30
Ozremica
6 : 3
Velereč 94
Šilopaj
Šilopaj
0 : 5
Brezak
Pranjani
07.09.2019 16:30
Šilopaj
0 : 5
Brezak
Jedinstvo Lemeš
Svetozar Miletić
3 : 2
Graničar
Riđica
07.09.2019
Jedinstvo Lemeš
3 : 2
Graničar
Rastina 1918
Rastina
1 : 3
Bratstvo 2019
Prigrevica
07.09.2019
Rastina 1918
1 : 3
Bratstvo 2019
Dinamo
Sonta
3 : 0
Dinamo 1923
Bački Breg
07.09.2019
Dinamo
3 : 0
Dinamo 1923
Sport
Bezdan
2 : 0
Telečka
Telečka
07.09.2019
Sport
2 : 0
Telečka
KSK Konak 1926
Konak
1 : 2
ŽFK Banat Bagljas
Zrenjanin
07.09.2019 16:30
KSK Konak 1926
1 : 2
ŽFK Banat Bagljas
Sloga
Jarkovac
2 : 2
Partizan
Tomaševac
07.09.2019 16:30
Sloga
2 : 2
Partizan
Borac
Zrenjanin
3 : 4
Proleter
Neuzina
07.09.2019 16:30
Borac
3 : 4
Proleter
Brgule
Brgule
2 : 1
Gunjevac
Gunjevac
07.09.2019 16:30
Brgule
2 : 1
Gunjevac
Sparta
Kaona
2 : 1
Hajduk
Debrc
07.09.2019 16:30
Sparta
2 : 1
Hajduk
OFK Napredak 1933
Banovo Polje
2 : 1
Stojan Lazarac
Sovljak
07.09.2019 16:00
OFK Napredak 1933
2 : 1
Stojan Lazarac
Napredak (U)
Uzveće
4 : 0
Radnik
Glogovac
07.09.2019 16:00
Napredak (U)
4 : 0
Radnik
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
8 : 1
Napredak
Bogojevce
07.09.2019 16:00
Veliko Trnjane
8 : 1
Napredak
ŠFU Derbi 2016
Vlase
4 : 2
Mladost
Donja Lokošnica
07.09.2019 16:00
ŠFU Derbi 2016
4 : 2
Mladost
Veternica
Leskovac
0 : 3
Turekovac
Turekovac
07.09.2019 16:00
Veternica
0 : 3
Turekovac
Pepeljevac 1947
Pepeljevac
5 : 1
Polet
Kobilje
07.09.2019 16:00
Pepeljevac 1947
5 : 1
Polet
Lomnica
Velika Lomnica
5 : 1
Grkljane
Grkljane
07.09.2019 16:00
Lomnica
5 : 1
Grkljane
Zmajevac
Belasica
2 : 0
Vratare
Vratare
07.09.2019 16:00
Zmajevac
2 : 0
Vratare
GFK Strelište
Jagodina
5 : 1
Omladinac
Bunar
07.09.2019 16:30
GFK Strelište
5 : 1
Omladinac
Radnik
Pankovo
2 : 4
Napredak
Trnovče
07.09.2019 16:30
Radnik
2 : 4
Napredak
Melnica
Melnica
1 : 2
Burovac
Burovac
07.09.2019 16:30
Melnica
1 : 2
Burovac
Zabrđe 1936
Zabrđe
2 : 1
BSK
Bošnjak
07.09.2019 16:30
Zabrđe 1936
2 : 1
BSK
Dobrnje
Dobrnje
1 : 3
Soko
Krvije
07.09.2019 16:30
Dobrnje
1 : 3
Soko
Rudar 1947
Stamnica
2 : 3
Vukan
Ždrelo
07.09.2019 16:30
Rudar 1947
2 : 3
Vukan
Zmaj
Noćaj
5 : 0
Planinac
Ležimir
07.09.2019
Zmaj
5 : 0
Planinac
Srem (SR)
Sremska Rača
5 : 0
Graničar
Kuzmin
07.09.2019
Srem (SR)
5 : 0
Graničar
Borac (R)
Radenković
1 : 3
Poletarac
Laćarak
07.09.2019
Borac (R)
1 : 3
Poletarac
Srem (SM)
Sremska Mitrovica
2 : 4
Borac (VR)
Veliki Radinci
07.09.2019
Srem (SM)
2 : 4
Borac (VR)
Dobrica
Dobrica
2 : 2
Gaj
Veliki Gaj
07.09.2019 16:30
Dobrica
2 : 2
Gaj
Mladost
Velika Greda
2 : 3
Vladimirovac
Vladimirovac
07.09.2019 16:30
Mladost
2 : 3
Vladimirovac
Naša Krajina
Kupinik
2 : 0
Solunac
Banatski Sokolac
07.09.2019 16:30
Naša Krajina
2 : 0
Solunac
Sloga (M)
Margita
3 : 0
Janošik
Janošik
07.09.2019 16:30
Sloga (M)
3 : 0
Janošik
Dunav
Ostrovo
5 : 5
Moravac 1933
Dragovac
07.09.2019 16:30
Dunav
5 : 5
Moravac 1933
Dunavac
Petka
4 : 0
Proleter 1932
Požarevac
07.09.2019 16:30
Dunavac
4 : 0
Proleter 1932
Jagodina
Jagodina
1 : 2
PSS-192
Jagodina
07.09.2019 16:30
Jagodina
1 : 2
PSS-192
Rudar Prijedor
Prijedor
3 : 0
Kozara
Gradiška
07.09.2019 17:00
Rudar Prijedor
3 : 0
Kozara
Krupa
Krupa na Vrbasu
7 : 3
Podrinje
Janja
07.09.2019 17:00
Krupa
7 : 3
Podrinje
Tekstilac
Derventa
2 : 2
Slavija
Istočno Sarajevo
07.09.2019 17:00
Tekstilac
2 : 2
Slavija
Željezničar Sport Team
Banja Luka
2 : 0
Jedinstvo
Brčko
07.09.2019 17:00
Željezničar Sport Team
2 : 0
Jedinstvo
Aigle Noir
Makamba
3 : 1
Dynamik
Bujumbura
07.09.2019 15:00
Aigle Noir
3 : 1
Dynamik
Bumamuru
Cibitoke
0 : 1
Bujumbura City
Bujumbura
07.09.2019 15:00
Bumamuru
0 : 1
Bujumbura City
Le Messager Ngozi
Bujumbura
6 : 0
Les Lierres
Bujumbura
07.09.2019 15:00
Le Messager Ngozi
6 : 0
Les Lierres
Olympic Star
Muyinga
2 : 0
Ngozi City
Ngozi
07.09.2019 15:00
Olympic Star
2 : 0
Ngozi City
Flambeau du Centre
Gitega
1 : 0
Athlético Olympic
Bujumbura
07.09.2019 15:00
Flambeau du Centre
1 : 0
Athlético Olympic
Mašinac Trejs PZP
Niš
1 : 1
Crvena zvezda
Beograd
07.09.2019 16:30
Mašinac Trejs PZP
1 : 1
Crvena zvezda
Radnički 1923
Kragujevac
4 : 0
Požarevac
Požarevac
07.09.2019 16:30
Radnički 1923
4 : 0
Požarevac
Rad
Beograd
2 : 0
ŽGFK Lavice Dubočica
Leskovac
07.09.2019 17:00
Rad
2 : 0
ŽGFK Lavice Dubočica
Mačva
Šabac
2 : 3
Radnički 2012
Niš
07.09.2019 16:30
Mačva
2 : 3
Radnički 2012
Šumadija 1903
Kragujevac
4 : 2
Sloga (K)
Kraljevo
07.09.2019 13:30
Šumadija 1903
4 : 2
Sloga (K)
Loznica
Loznica
2 : 1
Jedinstvo (Ub)
Ub
07.09.2019 13:30
Loznica
2 : 1
Jedinstvo (Ub)
Sloga (P)
Požega
4 : 1
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
07.09.2019 13:30
Sloga (P)
4 : 1
Budućnost Krušik 2014
Karađorđe
Topola
2 : 4
Radnički (V)
Valjevo
07.09.2019 13:30
Karađorđe
2 : 4
Radnički (V)
Sloboda (Č)
Čačak
0 : 1
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
07.09.2019 13:30
Sloboda (Č)
0 : 1
Metalac (GM)
Smederevo 1924
Smederevo
1 : 1
Javor
Ivanjica
07.09.2019 13:30
Smederevo 1924
1 : 1
Javor
Mačva
Šabac
2 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
07.09.2019 13:30
Mačva
2 : 1
Novi Pazar
Šumadija (A)
Aranđelovac
0 : 7
Radnički 1923
Kragujevac
07.09.2019 13:30
Šumadija (A)
0 : 7
Radnički 1923
Sloboda (U)
Užice
2 : 1
Borac 1926
Čačak
07.09.2019 13:30
Sloboda (U)
2 : 1
Borac 1926
Inđija
Inđija
5 : 0
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
07.09.2019 10:00
Inđija
5 : 0
Radnički (SM)
Vojvodina
Novi Sad
4 : 0
Radnički (NP)
Nova Pazova
07.09.2019 10:00
Vojvodina
4 : 0
Radnički (NP)
Real
Niš
3 : 0
Topličanin
Prokuplje
07.09.2019 17:00
Real
3 : 0
Topličanin
Jagodina Tabane
Jagodina
11 : 0
Moravac Orion
Mrštane
07.09.2019 10:00
Jagodina Tabane
11 : 0
Moravac Orion
Jedinstvo (P)
Paraćin
1 : 1
Kopernikus Želežničar
Niš
07.09.2019 14:30
Jedinstvo (P)
1 : 1
Kopernikus Želežničar
Radnik
Surdulica
4 : 0
Trstenik PPT
Trstenik
07.09.2019 14:30
Radnik
4 : 0
Trstenik PPT
Spartak ŽK
Subotica
3 : 0
OFK Bačka
Bačka Palanka
07.09.2019 10:00
Spartak ŽK
3 : 0
OFK Bačka
Kabel
Novi Sad
0 : 3
Bačka 1901
Subotica
07.09.2019 10:00
Kabel
0 : 3
Bačka 1901
Tekstilac
Odžaci
2 : 3
Njerš Ištvan
Totovo Selo
07.09.2019 10:00
Tekstilac
2 : 3
Njerš Ištvan
Dolina
Padina
11 : 2
Borac
Sakule
07.09.2019
Dolina
11 : 2
Borac
Jugoslavija
Jabuka
2 : 3
Omladinac 1927
Opovo
07.09.2019
Jugoslavija
2 : 3
Omladinac 1927
Sloga
Banatsko Novo Selo
07.09.2019
Polet
Idvor
07.09.2019
Sloga
:
Polet
Mundial
Pančevo
1 : 3
Jedinstvo Stević
Kačarevo
07.09.2019
Mundial
1 : 3
Jedinstvo Stević
Dunav
Banatska Palanka
1 : 7
Borac
Starčevo
07.09.2019
Dunav
1 : 7
Borac
Vulturul
Grebenac
11 : 3
Strela
Ivanovo
07.09.2019
Vulturul
11 : 3
Strela
Partizan
Gaj
4 : 1
Dolovo
Dolovo
07.09.2019
Partizan
4 : 1
Dolovo
Mladost
Omoljica
5 : 3
Budućnost
Banatski Brestovac
07.09.2019
Mladost
5 : 3
Budućnost
Jedinstvo Putevi
Užice
1 : 1
Zlatibor
Čajetina
07.09.2019 16:00
Jedinstvo Putevi
1 : 1
Zlatibor
Takovo
Gornji Milanovac
4 : 2
Korićani
Kragujevac
07.09.2019 16:00
Takovo
4 : 2
Korićani
Tutin
Tutin
0 : 5
BIP
Čačak
07.09.2019 16:00
Tutin
0 : 5
BIP
Senta
Senta
1 : 1
Tavankut
Tavankut
07.09.2019
Senta
1 : 1
Tavankut
RSK
Rabrovo
11 : 0
Petar Dobrnjac
Dobrnje
07.09.2019 16:00
RSK
11 : 0
Petar Dobrnjac
Borac 1932
Ralja
0 : 4
Mladi radnik 1926
Požarevac
07.09.2019 16:00
Borac 1932
0 : 4
Mladi radnik 1926
Morava
Velika Plana
5 : 0
VGSK
Veliko Gradište
07.09.2019 16:00
Morava
5 : 0
VGSK
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
6 : 0
Zvižd
Kučevo
07.09.2019 16:00
Sloga 33
6 : 0
Zvižd
Polet
Trnovče
1 : 8
Sušica
Kragujevac
07.09.2019 16:00
Polet
1 : 8
Sušica
Mačva 2
Šabac
3 : 0
Mačva 1929
Bogatic
07.09.2019 16:00
Mačva 2
3 : 0
Mačva 1929
Šabac
Šabac
8 : 0
Mladost
Dračić
07.09.2019 16:00
Šabac
8 : 0
Mladost
OFK Divci
Divci
3 : 0
Radnički Šabački
Šabac
07.09.2019 16:00
OFK Divci
3 : 0
Radnički Šabački
Brezovica
Brezovica
0 : 14
Savacijum
Šabac
07.09.2019 16:00
Brezovica
0 : 14
Savacijum
DIF
Beograd
0 : 1
Kolubara
Lazarevac
07.09.2019
DIF
0 : 1
Kolubara
Bežanija
Beograd
3 : 5
Radnički (NB)
Novi Beograd
07.09.2019
Bežanija
3 : 5
Radnički (NB)
Sinđelić
Beograd
1 : 2
Brodarac 2
Beograd
07.09.2019
Sinđelić
1 : 2
Brodarac 2
IM Rakovica
Rakovica
1 : 4
Mladenovac
Mladenovac
07.09.2019
IM Rakovica
1 : 4
Mladenovac
Jedinstvo
Surčin
2 : 3
Siti Sport Klub
Beograd
07.09.2019
Jedinstvo
2 : 3
Siti Sport Klub
Poštar 1930
Beograd
6 : 1
Prva Iskra
Barič
07.09.2019
Poštar 1930
6 : 1
Prva Iskra
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
4 : 2
GSP Polet
Beograd
07.09.2019
Crvena zvezda
4 : 2
GSP Polet
Torlak
Beograd
1 : 1
Budućnost
Dobanovci
07.09.2019
Torlak
1 : 1
Budućnost
Palilulac
Beograd
1 : 2
Novi Beograd
Novi Beograd
07.09.2019
Palilulac
1 : 2
Novi Beograd
Lestane
Lestane
3 : 1
Sremčica
Sremčica
07.09.2019
Lestane
3 : 1
Sremčica
Dunav
Veliko Selo
1 : 6
Sopot
Sopot
07.09.2019
Dunav
1 : 6
Sopot
Slavija
Smederevo
0 : 9
Sloboda
Lipe
07.09.2019 16:00
Slavija
0 : 9
Sloboda
SASK
Saraorci
1 : 1
Udarnik
Lozovik
07.09.2019 16:00
SASK
1 : 1
Udarnik
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
3 : 0
Vučak
Vučak
07.09.2019 09:00
Proleter Mihajlovac
3 : 0
Vučak
Omladinac
Seone
0 : 9
Mladi radnik 1940
Radinac
07.09.2019 16:00
Omladinac
0 : 9
Mladi radnik 1940
Železničar Kusadak
Kusadak
6 : 2
Pobeda
Golobok
07.09.2019 16:00
Železničar Kusadak
6 : 2
Pobeda
Budućnost
Dobanovci
5 : 0
Poštar 1930
Beograd
07.09.2019
Budućnost
5 : 0
Poštar 1930
Sinđelić
Ugrinovci
1 : 2
Sinđelić 2
Beograd
07.09.2019
Sinđelić
1 : 2
Sinđelić 2
OFK Žarkovo
Beograd
6 : 1
Šumadija
Šopić
07.09.2019
OFK Žarkovo
6 : 1
Šumadija
Rojkovac
Obrenovac
4 : 3
Zmaj 1953
Zemun
07.09.2019
Rojkovac
4 : 3
Zmaj 1953
Zvezdara
Beograd
0 : 2
OFK Beograd 2
Beograd
07.09.2019
Zvezdara
0 : 2
OFK Beograd 2
Real Niš
Niš
2 : 3
Radnički (N)
Niš
07.09.2019 10:00
Real Niš
2 : 3
Radnički (N)
Crvena zvezda
Beograd
5 : 0
Kiker
Kraljevo
07.09.2019 11:00
Crvena zvezda
5 : 0
Kiker
Teleoptik
Zemun
2 : 1
Vojvodina
Novi Sad
07.09.2019 17:00
Teleoptik
2 : 1
Vojvodina
Šumadija 1903
Kragujevac
1 : 7
Mladost (L)
Lučani
07.09.2019 11:00
Šumadija 1903
1 : 7
Mladost (L)
Loznica
Loznica
0 : 2
Jedinstvo (Ub)
Ub
07.09.2019 11:00
Loznica
0 : 2
Jedinstvo (Ub)
Sloga (P)
Požega
1 : 2
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
07.09.2019 11:00
Sloga (P)
1 : 2
Budućnost Krušik 2014
Apolon
Kraljevo
3 : 0
Mladi radnik 1926
Požarevac
07.09.2019 11:00
Apolon
3 : 0
Mladi radnik 1926
Smederevo 1924
Smederevo
0 : 1
Javor
Ivanjica
07.09.2019 11:00
Smederevo 1924
0 : 1
Javor
Savacijum
Šabac
1 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
07.09.2019 11:00
Savacijum
1 : 0
Novi Pazar
Šumadija (A)
Aranđelovac
1 : 3
Radnički 1923
Kragujevac
07.09.2019 11:00
Šumadija (A)
1 : 3
Radnički 1923
Sloboda (U)
Užice
0 : 2
Borac 1926
Čačak
07.09.2019 11:00
Sloboda (U)
0 : 2
Borac 1926
Sinđelić
Beograd
1 : 1
OLE
Zemun
07.09.2019 16:00
Sinđelić
1 : 1
OLE
Voždovac
Beograd
2 : 2
Internacional
Beograd
07.09.2019 09:00
Voždovac
2 : 2
Internacional
Kolubara
Lazarevac
2 : 2
BSK Borča
Borča
07.09.2019 09:30
Kolubara
2 : 2
BSK Borča
IMT
Beograd
2 : 4
Studenski grad
Novi Beograd
07.09.2019 17:00
IMT
2 : 4
Studenski grad
Trajal
Kruševac
1 : 5
Napredak
Kruševac
07.09.2019 10:00
Trajal
1 : 5
Napredak
Bor 1919
Bor
3 : 1
Dinamo
Vranje
07.09.2019 12:00
Bor 1919
3 : 1
Dinamo
GFK Dubočic
Leskovac
4 : 0
Timok 1919
Zaječar
07.09.2019 11:00
GFK Dubočic
4 : 0
Timok 1919
Radnički 2
Niš
2 : 1
Radnički (P)
Pirot
07.09.2019 13:00
Radnički 2
2 : 1
Radnički (P)
Spartak ŽK
Subotica
3 : 2
OFK Bačka
Bačka Palanka
07.09.2019 12:00
Spartak ŽK
3 : 2
OFK Bačka
Kabel
Novi Sad
3 : 0
Bačka 1901
Subotica
07.09.2019 12:00
Kabel
3 : 0
Bačka 1901
Inđija
Inđija
8 : 0
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
07.09.2019 12:00
Inđija
8 : 0
Radnički (SM)
RSK
Rabrovo
0 : 0
OPK Rudar 1933
Kostolac
07.09.2019 10:00
RSK
0 : 0
OPK Rudar 1933
Karađorđe
Topola
5 : 2
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
07.09.2019 11:00
Karađorđe
5 : 2
Jasenica 2017
Partizan 1945
Darosava
1 : 1
Napredak
Markovac
07.09.2019 11:00
Partizan 1945
1 : 1
Napredak
Radnički 1923
Kragujevac
10 : 0
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
07.09.2019 11:00
Radnički 1923
10 : 0
OFK Aranđelovac 1979
Sušica
Kragujevac
4 : 0
Mladi borac
Veliko Orašje
07.09.2019 10:00
Sušica
4 : 0
Mladi borac
Radnički
Kovin
7 : 0
Jedinstvo
Dubovac
07.09.2019
Radnički
7 : 0
Jedinstvo
Voja Gačić
Pančevo
5 : 1
Proleter
Mramorak
07.09.2019
Voja Gačić
5 : 1
Proleter
Dinamo 1945
Pančevo
7 : 1
Borac
Pločica
07.09.2019
Dinamo 1945
7 : 1
Borac
Mladost
Vojlovica
2 : 4
Omladinac
Deliblato
07.09.2019
Mladost
2 : 4
Omladinac
Obilić
Novi Kneževac
4 : 0
Srbobran
Srbobran
07.09.2019 11:00
Obilić
4 : 0
Srbobran
Zvezda
Konatice
9 : 0
Stepojevac Vaga
Stepojevac
07.09.2019
Zvezda
9 : 0
Stepojevac Vaga
Urovci
Urovci
7 : 0
Obrenovac 1905
Obrenovac
07.09.2019
Urovci
7 : 0
Obrenovac 1905
Partizan
Draževac
9 : 0
Budućnost
Zvečka
07.09.2019
Partizan
9 : 0
Budućnost
Rvati
Obrenovac
0 : 3
Rojkovac
Obrenovac
07.09.2019
Rvati
0 : 3
Rojkovac
Trepča
Kosovska Mitrovica
3 : 1
Jedinstvo 2017
Tutin
07.09.2019 12:00
Trepča
3 : 1
Jedinstvo 2017
Bane 1931
Raška
2 : 2
Rudar
Baljevac
07.09.2019 12:00
Bane 1931
2 : 2
Rudar
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
1 : 1
Tutin
Tutin
07.09.2019 12:00
Novi Pazar 1928
1 : 1
Tutin
OFK Ras
Novi Pazar
07.09.2019
Mokra Gora
Zubin Potok
07.09.2019
OFK Ras
:
Mokra Gora
Radnički (S)
Svilajnac
2 : 5
SFS Borac
Paraćin
07.09.2019
Radnički (S)
2 : 5
SFS Borac
OFK Lugomir
Rakitovo
9 : 0
Morava (R)
Ribare
07.09.2019
OFK Lugomir
9 : 0
Morava (R)
Mali Bor
Bor
4 : 1
Temnić 1924
Varvarin
07.09.2019
Mali Bor
4 : 1
Temnić 1924
OFK Sinđelić
Niš
4 : 0
Trayal Knez Lazar
Kruševac
07.09.2019
OFK Sinđelić
4 : 0
Trayal Knez Lazar
Župa
Aleksandrovac
7 : 0
Blizna
Rudna Glava
07.09.2019
Župa
7 : 0
Blizna
Sloga
Despotovac
2 : 3
Lider MGM
Leskovac
07.09.2019
Sloga
2 : 3
Lider MGM
Morava 1918
Ćuprija
0 : 1
Topličanin
Prokuplje
07.09.2019
Morava 1918
0 : 1
Topličanin
BIP
Čačak
5 : 1
Sloga (BB)
Bajina Bašta
07.09.2019 16:00
BIP
5 : 1
Sloga (BB)
Polet (Lj)
Ljubić
2 : 0
Takovo
Gornji Milanovac
07.09.2019 16:00
Polet (Lj)
2 : 0
Takovo
Jošanica
Novi Pazar
4 : 1
Zlatibor
Čajetina
07.09.2019 16:00
Jošanica
4 : 1
Zlatibor
Jedinstvo Putevi
Užice
4 : 1
FAP
Priboj
07.09.2019 16:00
Jedinstvo Putevi
4 : 1
FAP
Sloga
Kraljevo
5 : 1
Čačak 94
Čačak
07.09.2019 16:00
Sloga
5 : 1
Čačak 94
Crnokosa
Kosjerić
1 : 10
Sloboda (Č)
Čačak
07.09.2019 16:00
Crnokosa
1 : 10
Sloboda (Č)
Železničar
Lajkovac
4 : 0
Sunrise
Šabac
07.09.2019 16:00
Železničar
4 : 0
Sunrise
Drina
Ljubovija
8 : 0
Rađevac
Krupanj
07.09.2019 16:00
Drina
8 : 0
Rađevac
Radnički (V)
Valjevo
3 : 1
Ribnica
Mionica
07.09.2019 16:00
Radnički (V)
3 : 1
Ribnica
Jadar 07
Loznica
1 : 0
Radnički (K)
Koceljeva
07.09.2019 16:00
Jadar 07
1 : 0
Radnički (K)
Sloga
Bogosavac
1 : 5
Šabac
Šabac
07.09.2019 16:00
Sloga
1 : 5
Šabac
Mačva 2
Šabac
9 : 0
Senjak
Valjevo
07.09.2019 16:00
Mačva 2
9 : 0
Senjak
Mačva 1929
Bogatić
1 : 2
Pčelinjo
Loznica
07.09.2019 16:00
Mačva 1929
1 : 2
Pčelinjo
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
4 : 3
Sloga
Lugavčina
07.09.2019 10:00
Proleter Mihajlovac
4 : 3
Sloga
Apolon 2018
Kraljevo
2 : 1
Apolon 4
Kragujevac
07.09.2019 13:00
Apolon 2018
2 : 1
Apolon 4
AF AS Novi Pazar
Novi Pazar
4 : 2
Šumadija 1903
Kragujevac
07.09.2019 12:00
AF AS Novi Pazar
4 : 2
Šumadija 1903
Bane 1931
Raška
1 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
07.09.2019 11:00
Bane 1931
1 : 0
Novi Pazar
Pazar Juniors
Novi Pazar
1 : 1
Sloga (K)
Kraljevo
07.09.2019 10:00
Pazar Juniors
1 : 1
Sloga (K)
Internacional
Beograd
1 : 2
Radnički (NB)
Novi Beograd
07.09.2019 15:00
Internacional
1 : 2
Radnički (NB)
Brodarac
Novi Beograd
0 : 2
Partizan
Beograd
07.09.2019 14:00
Brodarac
0 : 2
Partizan
OFK Beograd
Beograd
1 : 1
Voždovac
Beograd
07.09.2019 10:00
OFK Beograd
1 : 1
Voždovac
Čukarički
Beograd
1 : 4
Teleoptik
Zemun
07.09.2019 11:30
Čukarički
1 : 4
Teleoptik
ŽAK
Kikinda
0 : 2
Dinamo 1945
Pančevo
07.09.2019 10:00
ŽAK
0 : 2
Dinamo 1945
Proleter 2006
Zrenjanin
0 : 2
Železničar
Pančevo
07.09.2019 10:00
Proleter 2006
0 : 2
Železničar
Voja Gačić
Pančevo
4 : 2
Coerver junior FA
Vršac
07.09.2019 10:00
Voja Gačić
4 : 2
Coerver junior FA
Petar Puača
Novi Sad
1 : 2
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
07.09.2019 10:00
Petar Puača
1 : 2
Jedinstvo (SP)
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
0 : 4
Vojvodina
Novi Sad
07.09.2019 10:00
RFK Novi Sad 1921
0 : 4
Vojvodina
GFK Sloven
Ruma
2 : 0
Radnički (Š)
Šid
07.09.2019 10:00
GFK Sloven
2 : 0
Radnički (Š)
TSC
Bačka Topola
11 : 1
OFK Bačka
Bačka Palanka
07.09.2019 10:00
TSC
11 : 1
OFK Bačka
Ševac
Kusić
0 : 9
Mladost
Velika Greda
07.09.2019
Ševac
0 : 9
Mladost
Hajdučica
Hajdučica
0 : 7
BAK
Bela Crkva
07.09.2019
Hajdučica
0 : 7
BAK
Crvena zvezda
Pavliš
0 : 8
Kristal 2018
Vršac
07.09.2019 13:00
Crvena zvezda
0 : 8
Kristal 2018
Budućnost
Alibunar
7 : 0
OFK Plandište
Plandište
07.09.2019
Budućnost
7 : 0
OFK Plandište
Borac
Sakule
3 : 1
Radnički
Baranda
07.09.2019
Borac
3 : 1
Radnički
Dolina
Padina
3 : 0
BSK
Bavanište
07.09.2019
Dolina
3 : 0
BSK
Tempo
Sefkerin
0 : 3
Unirea
Uzdin
07.09.2019
Tempo
0 : 3
Unirea
Dinamo 1945
Pančevo
12 : 1
Kolonija
Kovin
07.09.2019
Dinamo 1945
12 : 1
Kolonija
Voja Gačić
Pančevo
10 : 2
Mladost
Omoljica
07.09.2019
Voja Gačić
10 : 2
Mladost
Omladinac 1927
Opovo
4 : 1
Borac
Starčevo
07.09.2019
Omladinac 1927
4 : 1
Borac
Spartak 1911
Debeljača
2 : 0
Sloga
Banatsko Novo Selo
07.09.2019
Spartak 1911
2 : 0
Sloga
Radnički 1905
Bajmok
0 : 5
Spartak '06
Subotica
07.09.2019 12:00
Radnički 1905
0 : 5
Spartak '06
Budućnost
Mala Krsna
15 : 0
Sloboda
Lipe
07.09.2019 10:00
Budućnost
15 : 0
Sloboda
Sloga
Miloševac
7 : 2
Udarnik
Lozovik
07.09.2019 10:00
Sloga
7 : 2
Udarnik
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
10 : 0
Bresje Superior
Velika Plana
07.09.2019 09:00
Proleter Mihajlovac
10 : 0
Bresje Superior
Cerovac 2013
Cerovac
0 : 19
Mladi radnik 1940
Radinac
07.09.2019 11:00
Cerovac 2013
0 : 19
Mladi radnik 1940
Podunavac
Udovice
0 : 12
Osipaonica
Osipaonica
07.09.2019 11:00
Podunavac
0 : 12
Osipaonica
Njerš Ištvan
Totovo Selo
3 : 0
Senta
Senta
07.09.2019
Njerš Ištvan
3 : 0
Senta
Jedinstvo
Martonoš
4 : 4
Tisa
Adorjan
07.09.2019
Jedinstvo
4 : 4
Tisa
Železničar
Lajkovac
1 : 3
Sun Rise
Šabac
07.09.2019 10:00
Železničar
1 : 3
Sun Rise
Drina
Ljubovija
1 : 0
Budućnost-Krušik 2014
Valjevo
07.09.2019 10:00
Drina
1 : 0
Budućnost-Krušik 2014
Jedinstvo
Ub
2 : 0
Šabac
Šabac
07.09.2019 10:00
Jedinstvo
2 : 0
Šabac
Takovo
Gornji Milanovac
0 : 7
Javor Matis
Ivanjica
07.09.2019 10:00
Takovo
0 : 7
Javor Matis
Sloga (P)
Požega
5 : 1
GFK Sloboda
Užice
07.09.2019 10:00
Sloga (P)
5 : 1
GFK Sloboda
Gaučosi
Čačak
3 : 2
Sloga (BB)
Bajina Bašta
07.09.2019 16:00
Gaučosi
3 : 2
Sloga (BB)
Kinder
Čačak
0 : 1
Zlatibor
Čajetina
07.09.2019 16:00
Kinder
0 : 1
Zlatibor
Sloboda (Č)
Čačak
0 : 8
Borac 1926
Čačak
07.09.2019 12:00
Sloboda (Č)
0 : 8
Borac 1926
Šumadija
Aranđelovac
0 : 2
Plana
Velika Plana
07.09.2019 16:00
Šumadija
0 : 2
Plana
Smederevo 1924
Smederevo
3 : 0
AF Duljaj
Topola
07.09.2019 16:00
Smederevo 1924
3 : 0
AF Duljaj
Železničar
Požarevac
6 : 0
Pomoravlje 1946
Vlaski Do
07.09.2019 10:00
Železničar
6 : 0
Pomoravlje 1946
Soko 2015
Saraoci
1 : 2
VGSK
Veliko Gradište
07.09.2019 10:00
Soko 2015
1 : 2
VGSK
Tutin
Tutin
07.09.2019
OFK Ras
Novi Pazar
07.09.2019
Tutin
:
OFK Ras
Sport Club 99 B
Novi Pazar
07.09.2019
Pazar Juniors B
Novi Pazar
07.09.2019
Sport Club 99 B
:
Pazar Juniors B
Jedinstvo
Surčin
3 : 0
Institut
Zemun
07.09.2019 11:00
Jedinstvo
3 : 0
Institut
OFK Žarkovo
Beograd
2 : 2
Crveni Orao
Beograd
07.09.2019 11:30
OFK Žarkovo
2 : 2
Crveni Orao
Budućnost
Dobanovci
2 : 3
TEK Sloga
Veliki Crljeni
07.09.2019 12:00
Budućnost
2 : 3
TEK Sloga
Barajevo
Barajevo
1 : 1
Karioke
Beograd
07.09.2019 10:00
Barajevo
1 : 1
Karioke
Trudbenik
Beograd
9 : 2
Kaluđerica
Kaluđerica
07.09.2019 10:00
Trudbenik
9 : 2
Kaluđerica
Vrčin
Vrčin
3 : 6
Boleč
Grocka
07.09.2019 10:00
Vrčin
3 : 6
Boleč
Kraljica Marija
Novo Selo
1 : 8
Karađorđe
Topola
07.09.2019 10:00
Kraljica Marija
1 : 8
Karađorđe
Vašarište
Kragujevac
2 : 3
Plana
Velika Plana
07.09.2019 10:00
Vašarište
2 : 3
Plana
Radnički 1923
Kragujevac
12 : 0
Požarevac
Požarevac
07.09.2019
Radnički 1923
12 : 0
Požarevac
Kolibri
Kuršumlija
1 : 2
Napredak junior 2018
Kruševac
07.09.2019
Kolibri
1 : 2
Napredak junior 2018
Jagodina
Jagodina
0 : 10
Radnički 2012
Niš
07.09.2019
Jagodina
0 : 10
Radnički 2012
Topličanin
Prokuplje
4 : 2
Jedinstvo 2014
Pirot
07.09.2019
Topličanin
4 : 2
Jedinstvo 2014
Levač
Rekovac
4 : 0
Ozren
Sokobanja
07.09.2019
Levač
4 : 0
Ozren
Mašinac
Niš
20 : 0
Morava
Žitkovac
07.09.2019
Mašinac
20 : 0
Morava
Majdanpek
Majdanpek
1 : 0
Preševo
Preševo
07.09.2019
Majdanpek
1 : 0
Preševo
Vojvodina
Novi Sad
16 : 0
Spartak D.O.O
Subotica
07.09.2019
Vojvodina
16 : 0
Spartak D.O.O
Polet
Sivac
0 : 19
Spartak
Subotica
07.09.2019
Polet
0 : 19
Spartak
Bačka
Bačka Palanka
4 : 2
Stajićevo 2017
Stajićevo
07.09.2019
Bačka
4 : 2
Stajićevo 2017
Nova Kolonija
Kovin
5 : 0
Voja Gačić
Pančevo
07.09.2019
Nova Kolonija
5 : 0
Voja Gačić
TSC
Kanjiža
0 : 3
Banat
Vršac
07.09.2019
TSC
0 : 3
Banat
Radnički 1905
Bajmok
1 : 3
Spartak
Subotica
07.09.2019 10:00
Radnički 1905
1 : 3
Spartak
Subotica '07
Subotica
4 : 2
Subotica '08
Subotica
07.09.2019 10:00
Subotica '07
4 : 2
Subotica '08
TSC
Bačka Topola
15 : 0
Bečej 1918
Bečej
07.09.2019 13:00
TSC
15 : 0
Bečej 1918
Stepojevac Vaga
Stepojevac
2 : 0
Mladost (C)
Cvetovac
07.09.2019 10:00
Stepojevac Vaga
2 : 0
Mladost (C)
Sport Club 99
Novi Pazar
8 : 4
OFK Ras
Novi Pazar
07.09.2019 14:00
Sport Club 99
8 : 4
OFK Ras
KMF Raška
Raška
7 : 1
Bane 1931
Raška
07.09.2019 14:00
KMF Raška
7 : 1
Bane 1931
AF AS Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 3
National
Novi Pazar
07.09.2019
AF AS Novi Pazar
1 : 3
National
Sport Club 99 B
Novi Pazar
07.09.2019
Pazar Juniors B
Novi Pazar
07.09.2019
Sport Club 99 B
:
Pazar Juniors B
Kosmet
Leposavić
3 : 1
Jedinstvo 2017
Tutin
07.09.2019 14:00
Kosmet
3 : 1
Jedinstvo 2017
Rudar (B)
Baljevac
07.09.2019
OFK Vlada Dimitrijević
Raška
07.09.2019
Rudar (B)
:
OFK Vlada Dimitrijević

Rukomet

Motor Zaporozhye
Zaporožija
32 : 31
Vardar
Skoplje
07.09.2019 17:15
Motor Zaporozhye
32 : 31
Vardar
Telekom Veszprem
Vesprem
36 : 28
PPD Zagreb
Zagreb
07.09.2019 19:00
Telekom Veszprem
36 : 28
PPD Zagreb

Ragbi 15

Vojvodina
Novi Sad
17 : 28
Rad Mozzart
Beograd
07.09.2019 16:00
Vojvodina
17 : 28
Rad Mozzart