XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
616 utakmica za dan Nedelja, 8 Septembar 2019


Fudbal

08.09
16:00
RSK
Sloga 33
0
3
08.09.2019 16:00
RSK
0 : 3
08.09
16:30
Vojvodina 1928
1. Maj Ruma
0
3
08.09.2019 16:30 0 : 3
08.09
16:30
Dunav
Borac
5
2
08.09.2019 16:30 5 : 2
08.09
16:00
Timo─Źanin
GFK Jagodina
2
1
08.09.2019 16:00 2 : 1
08.09
16:00
Temni─ç 1924
OFK Topli─Źanin
1
2
08.09.2019 16:00 1 : 2
08.09
16:00
Vlasina
Dunav
1
0
08.09.2019 16:00 1 : 0
08.09
11:00
SFS Borac
Car Konstantin
2
1
08.09.2019 11:00 2 : 1
08.09
16:00
Jedinstvo
Crvena zvezda
2
0
08.09.2019 16:00 2 : 0
08.09
16:00
Zvezdara
Stepojevac Vaga
5
0
08.09.2019 16:00 5 : 0
08.09
16:00
Zvi┼żd
OFK Aran─Ĺelovac 1979
4
0
08.09.2019 16:00 4 : 0
08.09
16:00
Polet
Borac 1932
0
2
08.09.2019 16:00 0 : 2
08.09
16:00
Rudar
Mladi borac
3
2
08.09.2019 16:00 3 : 2
08.09
16:00
Udarnik
Pomoravlje
0
3
08.09.2019 16:00 0 : 3
08.09
16:00
Partizan 1945
Morava
1
2
08.09.2019 16:00 1 : 2
08.09
16:00
Sloboda
Sloga 1924
3
1
08.09.2019 16:00 3 : 1
08.09
16:00
┼Żelezni─Źar
Radni─Źki (V)
1
1
08.09.2019 16:00 1 : 1
08.09
16:00
Radni─Źki Stobeks
Zadrugar
2
1
08.09.2019 16:00 2 : 1
08.09
16:00
Ra─Ĺevac
Drina
5
3
08.09.2019 16:00 5 : 3
08.09
16:00
Borac
Brezovica
1
1
08.09.2019 16:00 1 : 1
08.09
16:00
OFK Divci
Mladost (D)
1
0
08.09.2019 16:00 1 : 0
08.09
16:00
Sloga
Ribnica
1
0
08.09.2019 16:00 1 : 0
08.09
16:00
Polet
Bane 1931
3
0
08.09.2019 16:00 3 : 0
08.09
16:00
Budu─çnost
Zve─Źan
4
3
08.09.2019 16:00 4 : 3
08.09
16:00
Radnik
Šumadija 1903
0
1
08.09.2019 16:00 0 : 1
08.09
16:00
OFK Ras
Kori─çani
2
3
08.09.2019 16:00 2 : 3
08.09
16:00
Vodoja┼ża
Novi Pazar 1928
1
2
08.09.2019 16:00 1 : 2
08.09
16:00
Jasen
Budu─çnost
1
1
08.09.2019 16:00 1 : 1
08.09
14:00
Lunjevica
Sevojno
3
1
08.09.2019 14:00 3 : 1
08.09
16:00
Sloboda (─î)
Prijevor
1
1
08.09.2019 16:00 1 : 1
08.09
16:00
Polet (T)
Sloga (S)
2
3
08.09.2019 16:00 2 : 3
08.09
16:00
Zlatar
Polet (Lj)
1
0
08.09.2019 16:00 1 : 0
08.09
19:00
GFK Sloboda
Polimlje
2
0
08.09.2019 19:00 2 : 0
08.09
16:30
Ba─Źka
OFK Stari Grad
0
0
08.09.2019 16:30 0 : 0
08.09
16:30
Mladost (BP)
─îSK Pivara
2
3
08.09.2019 16:30 2 : 3
08.09
16:30
Jugovi─ç
Mladost (NS)
0
2
08.09.2019 16:30 0 : 2
08.09
16:30
Sloboda
Cement
2
3
08.09.2019 16:30 2 : 3
08.09
16:30
Jedinstvo (SP)
Mladost (BJ)
1
0
08.09.2019 16:30 1 : 0
08.09
16:30
Hajduk (D)
Crvena zvezda
3
1
08.09.2019 16:30 3 : 1
08.09
16:30
Crvena zvezda (VS)
Begej
1
0
08.09.2019 16:30 1 : 0
08.09
16:30
Mladost (O)
Sloga
3
2
08.09.2019 16:30 3 : 2
08.09
16:30
Banat (─î)
Jedinstvo (BK)
1
1
08.09.2019 16:30 1 : 1
08.09
16:30
┼ŻAK
Borac (St)
3
2
08.09.2019 16:30 3 : 2
08.09
16:00
─îekmin
Jablanica
6
0
08.09.2019 16:00 6 : 0
08.09
16:00
Bobište
Akademija 10
0
4
08.09.2019 16:00 0 : 4
08.09
13:00
Jedinstvo (P)
Majdanpek
1
0
08.09.2019 13:00 1 : 0
08.09
16:00
OFK 019
Balkanski
1
4
08.09.2019 16:00 1 : 4
08.09
16:00
Brodoremont
Tanasko Raji─ç
3
4
08.09.2019 16:00 3 : 4
08.09
16:00
Lu┼żnica
─Éerdap
1
0
08.09.2019 16:00 1 : 0
08.09
16:00
Meševo
Bošnjane
3
3
08.09.2019 16:00 3 : 3
08.09
16:00
Ma─Źkovac
Jedinstvo (M)
1
4
08.09.2019 16:00 1 : 4
08.09
16:00
Leva─Ź
┼Żupa
0
1
08.09.2019 16:00 0 : 1
08.09
16:00
Jastrebac
Morava 1918
1
4
08.09.2019 16:00 1 : 4
08.09
16:00
Kušiljevo
Jedinstvo (P)
1
1
08.09.2019 16:00 1 : 1
08.09
16:00
Rudar
Mladost (M)
0
5
08.09.2019 16:00 0 : 5
08.09
16:00
Moravica
OFK Brzi Brod
2
1
08.09.2019 16:00 2 : 1
08.09
16:00
Pukovac
Naša krila 1936
1
4
08.09.2019 16:00 1 : 4
08.09
16:00
Jedinstvo (GM)
Zemljoradnik
2
3
08.09.2019 16:00 2 : 3
08.09
16:00
Malošište
OFK Niš
2
3
08.09.2019 16:00 2 : 3
08.09
16:00
Bukovik
Morava
2
2
08.09.2019 16:00 2 : 2
08.09
16:00
Dunav
Studenski Grad
1
1
08.09.2019 16:00 1 : 1
08.09
16:00
Mladost
Komgrap
0
2
08.09.2019 16:00 0 : 2
08.09
16:00
Vr─Źin
Torlak
1
2
08.09.2019 16:00 1 : 2
08.09
11:00
Prva Iskra
Turbina
5
1
08.09.2019 11:00 5 : 1
08.09
16:00
BSK Batajnica
Leštane
0
0
08.09.2019 16:00 0 : 0
08.09
16:00
Budu─çnost
Šumadija
2
1
08.09.2019 16:00 2 : 1
08.09
16:30
Sirakovo
Borac (┼Ż)
1
0
08.09.2019 16:30 1 : 0
08.09
16:30
Omladinac (Š)
Sloga (B)
1
2
08.09.2019 16:30 1 : 2
08.09
16:30
Obili─ç
Rudar 2001
3
1
08.09.2019 16:30 3 : 1
08.09
16:30
┼Żelezni─Źar
Sloga (L)
4
1
08.09.2019 16:30 4 : 1
08.09
16:30
Rudar (Kr)
Mlava (ML)
3
2
08.09.2019 16:30 3 : 2
08.09
16:30
Integral
─Éerdap
3
4
08.09.2019 16:30 3 : 4
08.09
16:30
Borac (K)
Napredak Simi─çevo
1
1
08.09.2019 16:30 1 : 1
08.09
16:00
Sloga (L)
Podunavac
2
0
08.09.2019 16:00 2 : 0
08.09
16:00
Sloga (M)
Omladinac
3
0
08.09.2019 16:00 3 : 0
08.09
16:00
Cerovac 2013
Pobeda
1
0
08.09.2019 16:00 1 : 0
08.09
16:00
Mladi radnik 1940
Bresje Superior
3
0
08.09.2019 16:00 3 : 0
08.09
16:00
Osipaonica
Crvena zvezda
1
1
08.09.2019 16:00 1 : 1
08.09
16:00
┼Żelezni─Źar Kusadak
SASK
0
0
08.09.2019 16:00 0 : 0
08.09
16:00
ZSK
OFK Jabu─Źje
0
1
08.09.2019 16:00
ZSK
0 : 1
08.09
16:00
Tulari
OFK Br─Ĺanac
0
0
08.09.2019 16:00 0 : 0
08.09
16:00
Pepeljevac
Trli─ç
3
1
08.09.2019 16:00 3 : 1
08.09
16:00
Tvrdojevac
Iskra
6
1
08.09.2019 16:00 6 : 1
08.09
16:00
Mladost (PP)
Mladost (DD)
5
3
08.09.2019 16:00 5 : 3
08.09
16:00
Milan Orli─ç
Cer
0
0
08.09.2019 16:00 0 : 0
Cer
08.09
16:00
Drina
Majur
4
1
08.09.2019 16:00 4 : 1
08.09
16:00
Hajduk Stanko
Mladi borac
2
1
08.09.2019 16:00 2 : 1
08.09
16:00
Kara─Ĺor─Ĺe
Vidojevica
3
1
08.09.2019 16:00 3 : 1
08.09
16:00
Jedinstvo (ŠT)
Sin─Ĺeli─ç
3
0
08.09.2019 16:00 3 : 0
08.09
16:00
Podrinje
Sloga
3
0
08.09.2019 16:00 3 : 0
08.09
16:30
Kraljevo Hajduk
Mladost
2
0
08.09.2019 16:30 2 : 0
08.09
16:30
Borac (V)
Granit
4
2
08.09.2019 16:30 4 : 2
08.09
16:30
Rudar
Tavnik
1
4
08.09.2019 16:30 1 : 4
08.09
16:30
Ibar
Mladi radnik 1925
1
3
08.09.2019 16:30 1 : 3
08.09
11:00
Proleter
Budu─çnost
3
1
08.09.2019 11:00 3 : 1
08.09
16:30
Popovi─çi Vrnjci
Mataruge
1
2
08.09.2019 16:30 1 : 2
08.09
16:30
Napredak
Gru┼ża
1
1
08.09.2019 16:30 1 : 1
08.09
16:30
Kara─Ĺor─Ĺe
Ribnica
3
0
08.09.2019 16:30 3 : 0
08.09
17:00
Napredak
Mladost (P)
1
0
08.09.2019 17:00 1 : 0
08.09
17:00
Rudar
Dedinje Junajted
2
0
08.09.2019 17:00 2 : 0
08.09
17:00
Donja Vrbava
Parmenac
3
6
08.09.2019 17:00 3 : 6
08.09
17:00
Ozrem
Mladost (A)
0
0
08.09.2019 17:00 0 : 0
08.09
14:00
Jedinstvo (K)
Jedinstvo (GG)
1
1
08.09.2019 14:00 1 : 1
08.09
17:00
Zadrugar
Slatina
2
1
08.09.2019 17:00 2 : 1
08.09
17:00
Omladinac (Z)
Jedinstvo (P)
0
2
08.09.2019 17:00 0 : 2
08.09
16:30
Budu─çnost (M)
Kulpin
11
1
08.09.2019 16:30 11 : 1
08.09
16:30
Borac 46
Tvr─Ĺava
4
2
08.09.2019 16:30 4 : 2
08.09
16:30
Budu─çnost (P)
┼ŻAK
5
0
08.09.2019 16:30 5 : 0
08.09
16:30
Hercegovac
Rusin
2
0
08.09.2019 16:30 2 : 0
08.09
16:30
BSK
Omladinac
2
1
08.09.2019 16:30
BSK
2 : 1
08.09
16:30
Slavija
Radni─Źki 1918
1
1
08.09.2019 16:30 1 : 1
08.09
16:30
Sutjeska
Preporod
2
1
08.09.2019 16:30 2 : 1
08.09
16:30
Proleter (Nj)
Jadran
2
0
08.09.2019 16:30 2 : 0
08.09
16:30
─Éur─Ĺin
Sloga
0
0
08.09.2019 16:30 0 : 0
08.09
16:30
Obili─ç (Z)
Senta
0
2
08.09.2019 16:30 0 : 2
08.09
17:00
Mitros
Hajduk (B)
0
1
08.09.2019 17:00 0 : 1
08.09
17:00
LSK La─çarak
Hajduk (V)
3
0
08.09.2019 17:00 3 : 0
08.09
17:00
Borac (M)
Napredak
1
0
08.09.2019 17:00 1 : 0
08.09
17:00
Borac (K)
Budu─çnost
1
2
08.09.2019 17:00 1 : 2
08.09
17:00
┼Żelezni─Źar
Donji Petrovci
0
1
08.09.2019 17:00 0 : 1
08.09
17:00
Ljukovo
Partizan
2
1
08.09.2019 17:00 2 : 1
08.09
16:30
┼ŻSK
Hajduk
5
1
08.09.2019 16:30 5 : 1
08.09
16:30
Veternik
RFK Novi Sad 1921
2
1
08.09.2019 16:30 2 : 1
08.09
16:30
Tatra
Fruškogorac
2
2
08.09.2019 16:30 2 : 2
08.09
16:30
Ba─Źka (B)
OFK Futog
1
1
08.09.2019 16:30 1 : 1
08.09
16:30
Ba─Źka (─É)
TSK
0
5
08.09.2019 16:30 0 : 5
TSK
08.09
16:30
OFK Sirig
Jedinstvo
0
2
08.09.2019 16:30 0 : 2
08.09
10:00
Index
Petrovaradin
6
0
08.09.2019 10:00 6 : 0
08.09
16:30
Polet
Mladost (L)
3
0
08.09.2019 16:30 3 : 0
08.09
16:30
OFK Klek
Crvena zvezda
1
0
08.09.2019 16:30 1 : 0
08.09
16:30
Potisje
Radni─Źki 1911
15
0
08.09.2019 16:30 15 : 0
08.09
16:30
Omladinac FAM
Mladost (BD)
6
1
08.09.2019 16:30 6 : 1
08.09
16:30
2. Oktobar
Rusanda
3
2
08.09.2019 16:30 3 : 2
08.09
16:30
Tamiš
Jedinstvo
6
0
08.09.2019 16:30 6 : 0
08.09
16:30
Vojvodina
Lehel
1
2
08.09.2019 16:30 1 : 2
08.09
16:30
Dolina
Radni─Źki (K)
0
2
08.09.2019 16:30 0 : 2
08.09
16:30
Sloga (BNS)
Hajdu─Źica
3
0
08.09.2019 16:30 3 : 0
08.09
16:30
Strela
Budu─çnost (A)
10
1
08.09.2019 16:30 10 : 1
08.09
16:30
Spartak 1911
Radni─Źki (B)
2
2
08.09.2019 16:30 2 : 2
08.09
16:30
Polet (Id)
Partizan (G)
2
1
08.09.2019 16:30 2 : 1
08.09
16:30
Potporanj
Crvena zvezda
2
1
08.09.2019 16:30 2 : 1
08.09
16:30
Jedinstvo (V)
BAK
3
1
08.09.2019 16:30 3 : 1
BAK
08.09
16:00
Vu─Źje
┼Żelezni─Źar
1
4
08.09.2019 16:00 1 : 4
08.09
16:00
Zlo─çudovo
Polet
2
1
08.09.2019 16:00 2 : 1
08.09
16:00
Kumarevo 65
Moravac
2
3
08.09.2019 16:00 2 : 3
08.09
16:00
Umac
Mladi borac
4
1
08.09.2019 16:00 4 : 1
08.09
16:00
Šumadija
BSK
3
1
08.09.2019 16:00 3 : 1
BSK
08.09
16:00
Progres
OFK Morava
0
0
08.09.2019 16:00 0 : 0
08.09
16:00
Sloga
Mladost 1959
1
1
08.09.2019 16:00 1 : 1
08.09
16:00
Real
Jedinstvo
1
5
08.09.2019 16:00 1 : 5
08.09
11:00
Klju─Ź
Polom
3
0
08.09.2019 11:00 3 : 0
08.09
16:30
Radni─Źki
Krivelj
9
1
08.09.2019 16:30 9 : 1
08.09
16:30
Nemetali
Blizna
1
4
08.09.2019 16:30 1 : 4
08.09
16:30
Polet
Šarbanovac
0
1
08.09.2019 16:30 0 : 1
08.09
16:30
Osni─ç
Trebi─Ź
2
3
08.09.2019 16:30 2 : 3
08.09
16:30
Velika Jasikova
Sloga (M)
0
0
08.09.2019 16:30 0 : 0
08.09
16:30
Kosovo
Mid┼żor
1
0
08.09.2019 16:30 1 : 0
08.09
16:00
Sloga (─ć)
┼Żabare
2
0
08.09.2019 16:00 2 : 0
08.09
16:00
Kupci
Varvarin
3
1
08.09.2019 16:00 3 : 1
08.09
16:00
13. April
Donji Kopaonik
4
0
08.09.2019 16:00 4 : 0
08.09
16:00
Sloga (M)
Ribnik
9
0
08.09.2019 16:00 9 : 0
08.09
16:00
Gradina
Trudbenik
1
2
08.09.2019 16:00 1 : 2
08.09
16:00
Vinogradar
FUD
2
0
08.09.2019 16:00 2 : 0
FUD
08.09
16:00
Mladost
Sebe─Źevac
0
2
08.09.2019 16:00 0 : 2
08.09
16:30
Orlovi
Bratstvo
4
1
08.09.2019 16:30 4 : 1
08.09
16:30
Mladost (D)
Napredak (D)
2
3
08.09.2019 16:30 2 : 3
08.09
16:30
OFK Batinac
Resavac
3
1
08.09.2019 16:30 3 : 1
08.09
16:30
Kolare
Morava (R)
5
1
08.09.2019 16:30 5 : 1
08.09
16:30
Mladost (K)
Moravac 2015
2
1
08.09.2019 16:30 2 : 1
08.09
16:30
Dragocvet
Morava (KS)
2
1
08.09.2019 16:30 2 : 1
08.09
16:30
Mladost (J)
Javor
6
0
08.09.2019 16:30 6 : 0
08.09
16:30
Partizan (M)
Juhor
5
3
08.09.2019 16:30 5 : 3
08.09
11:00
Hajduk
Sin─Ĺeli─ç 2012
8
2
08.09.2019 11:00 8 : 2
08.09
16:00
Balkan Mirijevo
Poštar Zvezdara
0
1
08.09.2019 16:00 0 : 1
08.09
16:00
Srem
Borac (O)
2
3
08.09.2019 16:00 2 : 3
08.09
16:00
Institut
Šumadinac
4
0
08.09.2019 16:00 4 : 0
08.09
16:00
PKB Kovilovo
Posavac Tišma
0
1
08.09.2019 16:00 0 : 1
08.09
16:30
011
Rakovica
2
1
08.09.2019 16:30
011
2 : 1
08.09
16:00
Heroj Polet
Borac (P)
1
0
08.09.2019 16:00 1 : 0
08.09
16:00
OFK Zabre┼żje
Posavina
2
2
08.09.2019 16:00 2 : 2
08.09
16:00
Lisovi─ç
Radni─Źki
1
0
08.09.2019 16:00 1 : 0
08.09
16:00
Barajevo
Zvezda
1
2
08.09.2019 16:00 1 : 2
08.09
16:00
Duboko
Borac (L)
1
3
08.09.2019 16:00 1 : 3
08.09
16:00
Budu─çnost
Strelac
0
1
08.09.2019 16:00 0 : 1
08.09
16:00
Omladinac
Rojkovac
0
1
08.09.2019 16:00 0 : 1
08.09
16:00
Rabrovac
Velika Krsna
0
0
08.09.2019 16:00 0 : 0
08.09
16:00
Kosmaj
Šepšin
7
0
08.09.2019 16:00 7 : 0
08.09
16:00
Šumadija 1962
Kalu─Ĺerica 1969
1
4
08.09.2019 16:00 1 : 4
08.09
16:00
Kosmajac
Dunavac
0
6
08.09.2019 16:00 0 : 6
08.09
16:30
Moravac (─î)
Rasova─Źa
1
1
08.09.2019 16:30 1 : 1
08.09
16:30
Sloga
Rudar Alpos
2
3
08.09.2019 16:30 2 : 3
08.09
16:30
Radni─Źki 1947
Zaplanjac
8
1
08.09.2019 16:30 8 : 1
08.09
16:30
Moravac (ZT)
Mladost (B)
2
3
08.09.2019 16:30 2 : 3
08.09
16:30
Radni─Źki 1924
Elid
6
0
08.09.2019 16:30 6 : 0
08.09
16:30
Bali─Źevac
Doljevac
4
1
08.09.2019 16:30 4 : 1
08.09
16:30
Palilula
Naisus 1977
3
6
08.09.2019 16:30 3 : 6
08.09
16:00
Sloga
┼ŻSK
1
0
08.09.2019 16:00 1 : 0
08.09
16:00
Šumadinac (N)
Trnava
1
1
08.09.2019 16:00 1 : 1
08.09
16:00
Prvi srpski ustanak
Jasenica
2
1
08.09.2019 16:00 2 : 1
08.09
16:00
Mladost MG
BSK
4
2
08.09.2019 16:00 4 : 2
BSK
08.09
16:00
Šumadinac (S)
Omladinac (DR)
4
1
08.09.2019 16:00 4 : 1
08.09
16:00
Marjan
Banja
1
1
08.09.2019 16:00 1 : 1
08.09
16:00
Plaskovac
Lokomotiva
3
1
08.09.2019 16:00 3 : 1
08.09
16:00
Borac
Vin─Źa
3
1
08.09.2019 16:00 3 : 1
08.09
16:30
Dragoš
┼Żelju┼ía
3
4
08.09.2019 16:30 3 : 4
08.09
16:30
Mladost
Spartak
3
2
08.09.2019 16:30 3 : 2
08.09
16:30
Pade┼ż
Zvezda
5
2
08.09.2019 16:30 5 : 2
08.09
16:00
Bakionica
Omladinac
2
0
08.09.2019 16:00 2 : 0
08.09
16:00
Prvi partizan
Je┼żevica
1
1
08.09.2019 16:00 1 : 1
08.09
16:00
Se─Źica
Polet
1
1
08.09.2019 16:00 1 : 1
08.09
16:00
─îajetina
Kotroman
4
0
08.09.2019 16:00 4 : 0
08.09
16:00
Savinac
Višesava
2
1
08.09.2019 16:00 2 : 1
08.09
16:00
Jedinstvo
Peru─çac
1
0
08.09.2019 16:00 1 : 0
08.09
16:00
Lazarica
Ariljska rampa
1
2
08.09.2019 16:00 1 : 2
08.09
17:00
Srbija
Sloga (D)
4
2
08.09.2019 17:00 4 : 2
08.09
17:00
Maršić
Kutlovo
1
4
08.09.2019 17:00 1 : 4
08.09
17:00
Šumadinac KG
OFK Bagremar
0
1
08.09.2019 17:00 0 : 1
08.09
17:00
Kolonija
Zastava
3
1
08.09.2019 17:00 3 : 1
08.09
17:00
Sloboda (G)
Šumadija 1934
8
1
08.09.2019 17:00 8 : 1
08.09
17:00
Mladost (P)
Jedinstvo (P)
2
1
08.09.2019 17:00 2 : 1
08.09
16:00
Radni─Źki 1936
Mladost (DK)
3
0
08.09.2019 16:00 3 : 0
08.09
16:00
─îegar 2013
Mladost (L)
2
3
08.09.2019 16:00 2 : 3
08.09
16:00
Palilulac
Vulkan 1963
0
0
08.09.2019 16:00 0 : 0
08.09
16:00
Crvena zastava
Delijski Vis
1
1
08.09.2019 16:00 1 : 1
08.09
16:00
Proleter
Stevan Nešticki
0
3
08.09.2019 16:00 0 : 3
08.09
16:00
Morava
Aluminjum
2
2
08.09.2019 16:00 2 : 2
08.09
16:00
Mineralac
Mladost (S)
1
5
08.09.2019 16:00 1 : 5
08.09
16:00
OFK Alakince
BSK Bujanovac
6
1
08.09.2019 16:00 6 : 1
08.09
16:00
─îelik
FSU Ju┼żna pruga
6
0
08.09.2019 16:00 6 : 0
08.09
16:00
Pavlovac
Vihor
1
5
08.09.2019 16:00 1 : 5
08.09
16:00
Lugina
Ternoci
3
3
08.09.2019 16:00 3 : 3
08.09
11:00
┼Żabari
Polet
0
2
08.09.2019 11:00 0 : 2
08.09
16:00
Tešnjar
Komanice
2
0
08.09.2019 16:00 2 : 0
08.09
11:00
Milenko Pavlovi─ç
Dra─Źi─ç 2018
3
0
08.09.2019 11:00 3 : 0
08.09
11:00
Ribnikar
Joks Junajted
1
6
08.09.2019 11:00 1 : 6
08.09
16:00
Popadi─ç
Stari drugari
1
1
08.09.2019 16:00 1 : 1
08.09
11:00
Rakac Stave
OFK Senjak
1
1
08.09.2019 11:00 1 : 1
08.09
16:00
Polet (T)
Mladost (V)
4
0
08.09.2019 16:00 4 : 0
08.09
16:00
Pambukovica
Polet (DL)
2
0
08.09.2019 16:00 2 : 0
08.09
16:00
Kolubara (J)
─îu─Źuge
0
3
08.09.2019 16:00 0 : 3
08.09
16:30
Mineral 2015
Bogutova─Źka Banja
2
2
08.09.2019 16:30 2 : 2
08.09
16:30
Jedinstvo (D)
Milo─Źajac
1
1
08.09.2019 16:30 1 : 1
08.09
16:30
Jovo Kursula
Lazac
0
2
08.09.2019 16:30 0 : 2
08.09
16:30
Mladost 1981
Borac (A)
2
1
08.09.2019 16:30 2 : 1
08.09
16:30
Zvezda
Bra─ça Vukovi─ç
4
0
08.09.2019 16:30 4 : 0
08.09
16:30
Mladost
Jedinstvo
3
1
08.09.2019 16:30 3 : 1
08.09
16:30
Omladinac
Dunav
9
2
08.09.2019 16:30 9 : 2
08.09
16:30
Hajduk
OFK Od┼żaci
2
1
08.09.2019 16:30 2 : 1
08.09
16:30
SU Stanišić 1920
Lider
5
2
08.09.2019 16:30 5 : 2
08.09
16:30
Terekveš
Aleksa Šantić
0
1
08.09.2019 16:30 0 : 1
08.09
16:30
Kula
Lipar
2
0
08.09.2019 16:30 2 : 0
08.09
16:30
Polet
Zadrugar
1
4
08.09.2019 16:30 1 : 4
08.09
17:00
Sremac
Fruška Gora
1
0
08.09.2019 17:00 1 : 0
08.09
17:00
OFK Zeka Buljubaša
OFK Biki─ç
3
2
08.09.2019 17:00 3 : 2
08.09
17:00
Sloga (V)
Grani─Źar 1924
0
0
08.09.2019 17:00 0 : 0
08.09
17:00
Sloboda
Sloven
2
2
08.09.2019 17:00 2 : 2
08.09
17:00
Trgova─Źki
Fruškogorac
3
5
08.09.2019 17:00 3 : 5
08.09
17:00
BSK
Sloga (─î)
3
0
08.09.2019 17:00
BSK
3 : 0
08.09
17:00
Obili─ç 1993
Jednota
2
3
08.09.2019 17:00 2 : 3
08.09
16:30
Borac
Titel
3
3
08.09.2019 16:30 3 : 3
08.09
16:30
Sloga
Dinamo
0
4
08.09.2019 16:30 0 : 4
08.09
16:30
Hajduk
Slanobarac
7
1
08.09.2019 16:30 7 : 1
08.09
16:30
─îenej
Mileti─ç
2
2
08.09.2019 16:30 2 : 2
08.09
16:30
Moskva
Proleter
0
2
08.09.2019 16:30 0 : 2
08.09
16:30
MSK
ASK
1
1
08.09.2019 16:30
MSK
1 : 1
ASK
08.09
16:30
OFK Staji─çevo
Zlatica
3
0
08.09.2019 16:30 3 : 0
08.09
16:30
Naftagas
Jedinstvo 2014
3
4
08.09.2019 16:30 3 : 4
08.09
16:30
Zadrugar
Bile─çanin
2
2
08.09.2019 16:30 2 : 2
08.09
16:30
Tisa 1933
OFK Gradnulica
2
1
08.09.2019 16:30 2 : 1
08.09
16:30
Vojvodina (CC)
Borac (VS)
2
1
08.09.2019 16:30 2 : 1
08.09
16:30
Ševac
Partizan (K)
3
0
08.09.2019 16:30 3 : 0
08.09
16:30
Banat (I)
Karaš (K)
3
2
08.09.2019 16:30 3 : 2
08.09
16:30
Ratar
Vulturul
0
0
08.09.2019 16:30 0 : 0
08.09
16:30
Banat (D)
Borac (VG)
1
0
08.09.2019 16:30 1 : 0
08.09
16:00
Todorovce
Lemind 1953
1
0
08.09.2019 16:00 1 : 0
08.09
16:00
Donja Lomnica
Radni─Źki (P)
4
0
08.09.2019 16:00 4 : 0
08.09
16:00
Badince
Jedinstvo (Š)
1
2
08.09.2019 16:00 1 : 2
08.09
11:00
Bratstvo
Marjan MB
4
0
08.09.2019 11:00 4 : 0
08.09
16:00
Planta┼ża
Mladost (B)
4
1
08.09.2019 16:00 4 : 1
08.09
16:00
Milanovo
Radnik Sušica 2012
4
1
08.09.2019 16:00 4 : 1
08.09
16:00
14. Oktobar
Kamenorezac 76
2
1
08.09.2019 16:00 2 : 1
08.09
16:00
Rubin
Velika Drenova
2
1
08.09.2019 16:00 2 : 1
08.09
16:00
Mladost
Poljoprivrednik
5
1
08.09.2019 16:00 5 : 1
08.09
16:00
Polet 57
Stari Trstenik
4
1
08.09.2019 16:00 4 : 1
08.09
16:30
Napredak (Sv)
Beljanica
1
2
08.09.2019 16:30 1 : 2
08.09
16:30
Pomoravlje
Rudar (St)
5
2
08.09.2019 16:30 5 : 2
08.09
16:30
Napredak (St)
15. Avgust 1950
0
1
08.09.2019 16:30 0 : 1
08.09
16:30
Mladost (S)
Rudar (SR)
0
3
08.09.2019 16:30 0 : 3
08.09
16:30
Radni─Źki
Budu─çnost
0
4
08.09.2019 16:30 0 : 4
08.09
16:30
Šumadinac
Zenit
3
0
08.09.2019 16:30 3 : 0
08.09
16:30
Osaonica
Sin─Ĺeli─ç 1934
2
1
08.09.2019 16:30 2 : 1
08.09
16:30
Jedinstvo
Mladost
4
1
08.09.2019 16:30 4 : 1
08.09
16:30
Šantarovac
Budu─çnost
4
2
08.09.2019 16:30 4 : 2
08.09
16:30
Kupinovac
Ursule
0
0
08.09.2019 16:30 0 : 0
08.09
16:30
Jedinstvo
Partizan
3
1
08.09.2019 16:30 3 : 1
08.09
11:00
Polet
Pobednik
4
1
08.09.2019 11:00 4 : 1
08.09
16:30
Skela
Ljubini─ç
7
0
08.09.2019 16:30 7 : 0
08.09
16:30
Krtinska
Sloga
3
0
08.09.2019 16:30 3 : 0
08.09
16:30
Rvati
Borac
3
2
08.09.2019 16:30 3 : 2
08.09
16:00
Rušanj
Veliki Borak
1
2
08.09.2019 16:00 1 : 2
08.09
18:00
Sparta ┼Żeleznik
Be┼żanija
4
0
08.09.2019 18:00 4 : 0
08.09
16:00
DIF
Mladi proleter
4
0
08.09.2019 16:00
DIF
4 : 0
08.09
16:00
Velika Moštanica
Umka
5
1
08.09.2019 16:00 5 : 1
08.09
10:00
Šećeranac Ada
Rekreativo 011
3
2
08.09.2019 10:00 3 : 2
08.09
16:00
Novi Beograd
Zmaj 1953
2
2
08.09.2019 16:00 2 : 2
08.09
16:00
Busije
13. maj
2
1
08.09.2019 16:00 2 : 1
08.09
16:00
BUSK
Dedinje
4
1
08.09.2019 16:00 4 : 1
08.09
17:00
Grani─Źar
Napredak
1
1
08.09.2019 17:00 1 : 1
08.09
17:00
Hrtkovci
Radni─Źki
2
0
08.09.2019 17:00 2 : 0
08.09
17:00
─îSK
Mladost
4
1
08.09.2019 17:00 4 : 1
08.09
17:00
OFK Bresta─Ź
Krušedol
5
0
08.09.2019 17:00 5 : 0
08.09
17:00
Sremac (Dob)
Šumar
1
1
08.09.2019 17:00 1 : 1
08.09
17:00
Sremac De─Ź
Polet
5
0
08.09.2019 17:00 5 : 0
08.09
17:00
Dunav
Srem
2
5
08.09.2019 17:00 2 : 5
08.09
16:30
Tisa
Jadran
3
4
08.09.2019 16:30 3 : 4
08.09
16:30
Jedinstvo
Grani─Źar
1
0
08.09.2019 16:30 1 : 0
08.09
16:30
─îoka
Ba─Źka
0
4
08.09.2019 16:30 0 : 4
08.09
16:30
Horgoš 1911
Slavija
1
1
08.09.2019 16:30 1 : 1
08.09
16:30
Hajduk
Tromedja
2
1
08.09.2019 16:30 2 : 1
08.09
16:00
Lipolist
Zadrugar
4
2
08.09.2019 <