XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 460 utakmica za dan
Subota, 14 Septembar 2019


Fudbal

Javor Matis
Ivanjica
3 : 0
Rad
Beograd
14.09.2019 19:00
Javor Matis
3 : 0
Rad
Radnik
Surdulica
1 : 4
Napredak
Kruševac
14.09.2019 19:00
Radnik
1 : 4
Napredak
Proleter
Novi Sad
0 : 3
Partizan
Beograd
14.09.2019 20:30
Proleter
0 : 3
Partizan
Crvena zvezda
Beograd
2 : 1
Inđija
Inđija
14.09.2019 18:00
Crvena zvezda
2 : 1
Inđija
Voždovac
Beograd
2 : 2
Čukarički
Beograd
14.09.2019 20:00
Voždovac
2 : 2
Čukarički
Zlatibor
Čajetina
1 : 0
Metalac
Gornji Milanovac
14.09.2019 16:30
Zlatibor
1 : 0
Metalac
Trayal
Kruševac
0 : 2
OFK Bačka
Bačka Palanka
14.09.2019 16:30
Trayal
0 : 2
OFK Bačka
Budućnost
Dobanovci
0 : 1
Kabel
Novi Sad
14.09.2019 16:30
Budućnost
0 : 1
Kabel
Tutin
Tutin
1 : 1
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
14.09.2019 15:30
Tutin
1 : 1
Budućnost Krušik 2014
Mokra Gora
Zubin Potok
2 : 2
Šumadija (A)
Aranđelovac
14.09.2019 15:30
Mokra Gora
2 : 2
Šumadija (A)
Takovo
Gornji Milanovac
0 : 3
Borac 1926
Čačak
14.09.2019 15:30
Takovo
0 : 3
Borac 1926
Jedinstvo
Ub
1 : 0
Mladi radnik 1926
Požarevac
14.09.2019 15:30
Jedinstvo
1 : 0
Mladi radnik 1926
Loznica
Loznica
1 : 0
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
14.09.2019 15:30
Loznica
1 : 0
Sloga 33
Mačva 1929
Bogatić
0 : 3
Jošanica
Novi Pazar
14.09.2019 15:30
Mačva 1929
0 : 3
Jošanica
Sloga (P)
Požega
3 : 0
Trepča
Kosovska Mitrovica
14.09.2019 15:30
Sloga (P)
3 : 0
Trepča
Sloga (K)
Kraljevo
2 : 2
Sušica
Kragujevac
14.09.2019 15:30
Sloga (K)
2 : 2
Sušica
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
1 : 1
Omladinac
Novi Banovci
14.09.2019 16:00
Radnički (SM)
1 : 1
Omladinac
Radnički 1912
Sombor
2 : 2
Bačka 1901
Subotica
14.09.2019 16:00
Radnički 1912
2 : 2
Bačka 1901
Radnički (Zr)
Zrenjanin
2 : 0
Dunav
Stari Banovci
14.09.2019 16:00
Radnički (Zr)
2 : 0
Dunav
1. Maj Ruma
Ruma
0 : 1
OFK Vršac
Vršac
14.09.2019 16:00
1. Maj Ruma
0 : 1
OFK Vršac
Bratstvo 1946
Prigrevica
1 : 0
Bečej 1918
Bečej
14.09.2019 16:00
Bratstvo 1946
1 : 0
Bečej 1918
Kozara
Banatsko Veliko Selo
0 : 0
Dinamo 1945
Pančevo
14.09.2019 16:00
Kozara
0 : 0
Dinamo 1945
Dunav
Prahovo
1 : 0
Jedinstvo
Bošnjace
14.09.2019 16:00
Dunav
1 : 0
Jedinstvo
OFK Topličanin
Prokuplje
2 : 2
Vlasina
Vlasotince
14.09.2019 16:00
OFK Topličanin
2 : 2
Vlasina
GFK Jagodina
Jagodina
6 : 0
Temnić 1924
Varvarin
14.09.2019 16:00
GFK Jagodina
6 : 0
Temnić 1924
GFK Dubočica
Leskovac
1 : 0
Timočanin
Knjaževac
14.09.2019 16:00
GFK Dubočica
1 : 0
Timočanin
IMT
Beograd
2 : 0
Radnički (O)
Obrenovac
14.09.2019 16:00
IMT
2 : 0
Radnički (O)
Teleoptik
Zemun
2 : 1
Lokomotiva
Beograd
14.09.2019 10:00
Teleoptik
2 : 1
Lokomotiva
GSP Polet Dorćol
Beograd
0 : 0
Radnički (NB)
Novi Beograd
14.09.2019 11:00
GSP Polet Dorćol
0 : 0
Radnički (NB)
Sloga 1924
Batočina
1 : 4
Zvižd
Kučevo
14.09.2019 15:30
Sloga 1924
1 : 4
Zvižd
Mladi borac
Veliko Orašje
0 : 2
Udarnik
Lozovik
14.09.2019 15:30
Mladi borac
0 : 2
Udarnik
Ribnica
Mionica
2 : 0
Spartak
Ljig
14.09.2019 15:30
Ribnica
2 : 0
Spartak
Mladost (D)
Dračić
0 : 0
Sloga
Bogosavac
14.09.2019 15:30
Mladost (D)
0 : 0
Sloga
Zadrugar
Lajkovac
1 : 1
Rađevac
Krupanj
14.09.2019 15:30
Zadrugar
1 : 1
Rađevac
Gruža
Gruža
1 : 1
OFK Ras
Novi Pazar
14.09.2019 15:30
Gruža
1 : 1
OFK Ras
Šumadija 1903
Kragujevac
5 : 0
Omladinac
Novo Selo
14.09.2019 15:30
Šumadija 1903
5 : 0
Omladinac
Bane 1931
Raška
1 : 0
Budućnost
Resnik
14.09.2019 15:30
Bane 1931
1 : 0
Budućnost
Sloga (BB)
Bajina Bašta
2 : 1
Polet (T)
Trbušani
14.09.2019 15:30
Sloga (BB)
2 : 1
Polet (T)
Sevojno
Sevojno
1 : 1
Sloboda (Č)
Čačak
14.09.2019 15:30
Sevojno
1 : 1
Sloboda (Č)
Budućnost
Arilje
4 : 2
Lunjevica
Lunjevica
14.09.2019 15:30
Budućnost
4 : 2
Lunjevica
Krila Krajine
Bačka Palanka
0 : 4
Sloga
Čonoplja
14.09.2019 16:00
Krila Krajine
0 : 4
Sloga
Crvena zvezda
Novi Sad
0 : 0
Sloga (E)
Erdevik
14.09.2019 16:00
Crvena zvezda
0 : 0
Sloga (E)
Mladost (BJ)
Bački Jarak
1 : 0
Radnički (NP)
Nova Pazova
14.09.2019 16:00
Mladost (BJ)
1 : 0
Radnički (NP)
Cement
Beočin
0 : 3
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
14.09.2019 16:00
Cement
0 : 3
Podrinje
Mladost (NS)
Novi Sad
4 : 1
Sloboda
Donji Tovarnik
14.09.2019 16:00
Mladost (NS)
4 : 1
Sloboda
Naftagas
Elemir
5 : 1
ŽAK
Kikinda
14.09.2019 16:00
Naftagas
5 : 1
ŽAK
Kikinda 1909
Kikinda
4 : 0
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
14.09.2019 16:00
Kikinda 1909
4 : 0
Proleter (BK)
Krajina
Krajišnik
5 : 2
Budućnost
Srpska Crnja
14.09.2019 16:00
Krajina
5 : 2
Budućnost
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
1 : 2
Radnički (S)
Sutjeska
14.09.2019 16:00
Jedinstvo (NB)
1 : 2
Radnički (S)
Sloga
Plandište
2 : 1
Banat (Č)
Čenta
14.09.2019 16:00
Sloga
2 : 1
Banat (Č)
Begej
Žitište
2 : 2
Mladost (O)
Omoljica
14.09.2019 16:00
Begej
2 : 2
Mladost (O)
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
2 : 2
Sloga
Leskovac
14.09.2019 16:00
Jedinstvo (GS)
2 : 2
Sloga
Polet 1980
Laplje Selo
0 : 2
Pusta Reka
Bojnik
14.09.2019 16:00
Polet 1980
0 : 2
Pusta Reka
Đerdap
Kladovo
1 : 1
Timok 1919
Zaječar
14.09.2019 16:00
Đerdap
1 : 1
Timok 1919
BSK
Bogovina
3 : 1
Rajko Mitić
Bela Palanka
14.09.2019 16:00
BSK
3 : 1
Rajko Mitić
Balkanski
Dimitrovgrad
1 : 0
Brodoremont
Kladovo
14.09.2019 16:00
Balkanski
1 : 0
Brodoremont
Jedinstvo (P)
Paraćin
2 : 0
Sloga
Despotovac
14.09.2019 16:00
Jedinstvo (P)
2 : 0
Sloga
Morava 1918
Ćuprija
1 : 0
Kušiljevo
Kušiljevo
14.09.2019 16:00
Morava 1918
1 : 0
Kušiljevo
Šumadija
Šopić
8 : 0
Dunav
Veliko Selo
14.09.2019 16:00
Šumadija
8 : 0
Dunav
BASK
Beograd
0 : 2
BSK Batajnica
Batajnica
14.09.2019 10:00
BASK
0 : 2
BSK Batajnica
Turbina
Vreoci
3 : 1
Milutinac
Zemun
14.09.2019 16:00
Turbina
3 : 1
Milutinac
BSK 1926
Baćevac
4 : 1
Vrčin
Vrčin
14.09.2019 16:00
BSK 1926
4 : 1
Vrčin
Studenski Grad
Novi Beograd
7 : 0
Mladost
Cvetovac
14.09.2019 16:00
Studenski Grad
7 : 0
Mladost
Trgovački
Petrovac na Mlavi
2 : 1
Sloga (L)
Lučica
14.09.2019 16:00
Trgovački
2 : 1
Sloga (L)
OFK Brđanac
Valjevo
2 : 1
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
14.09.2019 15:30
OFK Brđanac
2 : 1
Pepeljevac
Sinđelić
Lipnica
1 : 2
Jedinstvo 1924 (VL)
Vladimirci
14.09.2019 16:00
Sinđelić
1 : 2
Jedinstvo 1924 (VL)
Rudar
Baljevac
1 : 0
Mladost
Vrdila
14.09.2019 16:00
Rudar
1 : 0
Mladost
Parmenac
Parmenac
1 : 1
Ozrem
Ozrem
14.09.2019 16:00
Parmenac
1 : 1
Ozrem
Kordun
Kljajićevo
3 : 1
BSK
Bački Brestovac
14.09.2019 16:00
Kordun
3 : 1
BSK
ŽAK
Sombor
1 : 4
Polet
Karavukovo
14.09.2019 16:00
ŽAK
1 : 4
Polet
Tvrđava
Bač
4 : 0
Budućnost (P)
Parage
14.09.2019 16:00
Tvrđava
4 : 0
Budućnost (P)
Radnički 1905
Bajmok
0 : 2
Obilić (Z)
Zmajevo
14.09.2019 16:00
Radnički 1905
0 : 2
Obilić (Z)
Sloga
Ostojićevo
1 : 4
Srbobran
Srbobran
14.09.2019 16:00
Sloga
1 : 4
Srbobran
Panonija IM Topola
Panonija
3 : 1
Đurđin
Đurđin
14.09.2019 16:00
Panonija IM Topola
3 : 1
Đurđin
Napredak
Nadalj
5 : 1
Njegoš
Lovćenac
14.09.2019 16:00
Napredak
5 : 1
Njegoš
Partizan
Vitojevci
2 : 0
Mitros
Sremska Mitrovica
14.09.2019 16:30
Partizan
2 : 0
Mitros
Omladinac
Stepanovićevo
3 : 1
Fruškogorski partizan
Bukovac
14.09.2019 16:30
Omladinac
3 : 1
Fruškogorski partizan
Mladost (L)
Lukićevo
2 : 1
OFK Klek
Klek
14.09.2019 16:30
Mladost (L)
2 : 1
OFK Klek
BAK
Bela Crkva
0 : 1
Partizan (U)
Uljma
14.09.2019 16:00
BAK
0 : 1
Partizan (U)
Radnički (K)
Kovin
7 : 1
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
14.09.2019 16:00
Radnički (K)
7 : 1
Sloga (BNS)
Šarbanovac
Šarbanovac
7 : 2
Ključ
Podvrška
14.09.2019 16:00
Šarbanovac
7 : 2
Ključ
BSK
Bukovče
5 : 0
Polet
Jabukovac
14.09.2019 16:00
BSK
5 : 0
Polet
Krivelj
Krivelj
4 : 6
Brestovac
Borski Brestovac
14.09.2019 16:00
Krivelj
4 : 6
Brestovac
Midžor
Kalna
2 : 1
Ozren
Sokobanja
14.09.2019 16:00
Midžor
2 : 1
Ozren
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
6 : 0
Velika Jasikova
Velika Jasikova
14.09.2019 16:00
OFK Knjaz
6 : 0
Velika Jasikova
Varvarin
Varvarin
2 : 2
13. April
Lomnica
14.09.2019 16:00
Varvarin
2 : 2
13. April
Rakovica
Beogra
1 : 2
Heroj Polet
Jajinci
14.09.2019 10:30
Rakovica
1 : 2
Heroj Polet
Borac (O)
Ostružnica
1 : 1
Institut
Zemun Polje
14.09.2019 16:00
Borac (O)
1 : 1
Institut
Zvezda
Konatice
1 : 0
Duboko
Mala Moštanica
14.09.2019 16:00
Zvezda
1 : 0
Duboko
Napredak 2012
Krušje
2 : 3
Baličevac
Baličevac
14.09.2019 16:00
Napredak 2012
2 : 3
Baličevac
Zaplanjac
Gadžin Han
1 : 2
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
14.09.2019 16:00
Zaplanjac
1 : 2
Moravac (ZT)
Zvezda
Blato
5 : 1
Napredak
Izvor
14.09.2019 16:00
Zvezda
5 : 1
Napredak
Vladimir Durković
Berilovac
2 : 0
Dragoš
Pirot
14.09.2019 16:00
Vladimir Durković
2 : 0
Dragoš
Sloga (D)
Desimirovac
2 : 0
Jedinstvo (P)
Petrovac
14.09.2019 16:00
Sloga (D)
2 : 0
Jedinstvo (P)
Mladost (S)
Suvojnica
2 : 5
Mladost (B)
Bosilegrad
14.09.2019 15:30
Mladost (S)
2 : 5
Mladost (B)
Crvena Jabuka
Ub
0 : 2
Zvizdar 2012
Zvizdar
14.09.2019 15:30
Crvena Jabuka
0 : 2
Zvizdar 2012
Bogutovačka Banja
Bogutovac
1 : 0
Braća Vuković
Lađevci
14.09.2019 16:00
Bogutovačka Banja
1 : 0
Braća Vuković
Borac
Bački Gračac
5 : 1
Kula
Kula
14.09.2019
Borac
5 : 1
Kula
Lider
Odžaci
5 : 0
Terekveš
Svilojevo
14.09.2019
Lider
5 : 0
Terekveš
Sloven
Ruma
5 : 0
Trgovački
Sremska Mitrovica
14.09.2019 16:30
Sloven
5 : 0
Trgovački
Slanobarac
Novi Sad
0 : 6
Vinogradar
Ledinci
14.09.2019 16:30
Slanobarac
0 : 6
Vinogradar
Železničar
Novi Sad
0 : 2
Borac
Rakovac
14.09.2019 16:30
Železničar
0 : 2
Borac
Radnik Sušica 2012
Kukulovce
1 : 3
Navalin
Navalin
14.09.2019 16:00
Radnik Sušica 2012
1 : 3
Navalin
Jedinstvo (Š)
Šišava
1 : 0
OFK Brza
Brza
14.09.2019 16:00
Jedinstvo (Š)
1 : 0
OFK Brza
Radnički (P)
Pertate
3 : 5
Badince
Badince
14.09.2019 16:00
Radnički (P)
3 : 5
Badince
Stari Trstenik
Stari Trstenik
0 : 2
Kopaonik
Brus
14.09.2019 16:00
Stari Trstenik
0 : 2
Kopaonik
Kamenorezac 76
Dublje
3 : 0
Omladinac
Pojate
14.09.2019 16:00
Kamenorezac 76
3 : 0
Omladinac
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
4 : 2
Mladost (GM)
Gornja Mutnica
14.09.2019 16:00
Rudar (SR)
4 : 2
Mladost (GM)
Rudar (St)
Stenjevac
2 : 2
Rudar (P)
Plazane
14.09.2019 16:00
Rudar (St)
2 : 2
Rudar (P)
Beljanica
Strmosten
2 : 0
Pomoravlje
Ostrikovac
14.09.2019 16:00
Beljanica
2 : 0
Pomoravlje
Budućnost
Đurinac
3 : 1
Partizan
Glogovac
14.09.2019 16:00
Budućnost
3 : 1
Partizan
Sinđelić 1934
Vojska
0 : 3
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
14.09.2019 16:00
Sinđelić 1934
0 : 3
Jedinstvo
Bežanija
Novi Beograd
0 : 0
Zmaj 1953
Zemun
14.09.2019 13:00
Bežanija
0 : 0
Zmaj 1953
Dedinje
Beograd
0 : 2
Busije
Busije
14.09.2019 16:00
Dedinje
0 : 2
Busije
Potisje
Kanjiža
2 : 3
Tornjoš
Tornjoš
14.09.2019 16:00
Potisje
2 : 3
Tornjoš
OFK Šabac
Šabac
1 : 2
Gorki
Glušci
14.09.2019 16:00
OFK Šabac
1 : 2
Gorki
Velika Reka
Velika Reka
0 : 1
7. Juli
Bela Crkva
14.09.2019 16:00
Velika Reka
0 : 1
7. Juli
Jedinstvo (ZA)
Zavlaka
5 : 0
Studenac
Gornja Koviljača
14.09.2019 16:00
Jedinstvo (ZA)
5 : 0
Studenac
Jevremovac
Jevremovac
1 : 0
Cerić
Miokus
14.09.2019 16:00
Jevremovac
1 : 0
Cerić
Minel
Ripanj
4 : 0
Boka Seniors
Beograd
14.09.2019 16:00
Minel
4 : 0
Boka Seniors
Bačka 1945
Bačka Palanka
2 : 1
Krivanj
Selenča
14.09.2019 16:00
Bačka 1945
2 : 1
Krivanj
Roham
Nova Crnja
3 : 2
Proleter
Međa
14.09.2019 16:30
Roham
3 : 2
Proleter
Bega
Novi Itebej
1 : 9
1. Oktobar
Srpski Itebej
14.09.2019 16:30
Bega
1 : 9
1. Oktobar
Vojvodina
Bašaid
8 : 0
Napredak (BT)
Banatska Topola
14.09.2019 16:30
Vojvodina
8 : 0
Napredak (BT)
Napredak (Č)
Čestereg
6 : 1
Terekves
Hetin
14.09.2019 16:30
Napredak (Č)
6 : 1
Terekves
Feniks
Rača
1 : 0
Mladi radnik (D)
Dragušica
14.09.2019 15:30
Feniks
1 : 0
Mladi radnik (D)
Sloga (Z)
Zabojnica
1 : 0
BSK
Borač
14.09.2019 15:30
Sloga (Z)
1 : 0
BSK
Omladinac-Šumadinac (V)
Vučkovica
4 : 1
Karađorđe (V)
Vučić
14.09.2019 15:30
Omladinac-Šumadinac (V)
4 : 1
Karađorđe (V)
Jasenovac
Krepoljin
2 : 1
Borac (V)
Vukovac
14.09.2019 16:00
Jasenovac
2 : 1
Borac (V)
Rade Milošević
Dubočka
3 : 1
Polet S.D.
Suvi Do
14.09.2019 16:00
Rade Milošević
3 : 1
Polet S.D.
Venčani
Venčani
2 : 1
Mladost
Jelenac
14.09.2019 15:30
Venčani
2 : 1
Mladost
Borac
Bivolje
1 : 8
Naupare
Naupare
14.09.2019 16:00
Borac
1 : 8
Naupare
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
2 : 1
Makrešane
Makrešane
14.09.2019 16:00
Gornji Stepoš
2 : 1
Makrešane
Gaglovo
Gaglovo
2 : 1
Polet
Šavrane
14.09.2019 16:00
Gaglovo
2 : 1
Polet
Sloboda
Stara Moravica
1 : 5
Eđšeg
Mali Iđoš
14.09.2019 16:30
Sloboda
1 : 5
Eđšeg
Bjelica
Milatovići
0 : 3
Gorušica
Viča
14.09.2019
Bjelica
0 : 3
Gorušica
Brezova
Brezova
3 : 2
Voćar
Kotraža
14.09.2019
Brezova
3 : 2
Voćar
Vrelo
Gornja Kravarica
0 : 1
Jelica
Goračići
14.09.2019
Vrelo
0 : 1
Jelica
Dragačevo
Guča
3 : 2
Prilike
Prilike
14.09.2019
Dragačevo
3 : 2
Prilike
Radnički
Turica
2 : 5
Sloga
Kaona
14.09.2019
Radnički
2 : 5
Sloga
Zeppelin 026
Smederevo
3 : 2
Proleter 1947
Vranovo
14.09.2019 16:00
Zeppelin 026
3 : 2
Proleter 1947
Badljevica
Badljevica
2 : 2
Vučak
Vučak
14.09.2019 16:00
Badljevica
2 : 2
Vučak
Jastrebac
Tešica
5 : 1
Polet (V)
Vitoševac
14.09.2019 16:00
Jastrebac
5 : 1
Polet (V)
OFK Sloga
Dobrujevac
8 : 1
Jedinstvo
Bobovište
14.09.2019 16:00
OFK Sloga
8 : 1
Jedinstvo
BSK
Brajkovac
0 : 5
Petka
Petka
14.09.2019 16:30
BSK
0 : 5
Petka
Mladi radnik
Junkovac
4 : 1
Strmovo
Strmovo
14.09.2019 16:30
Mladi radnik
4 : 1
Strmovo
Telečka
Telečka
1 : 1
Jedinstvo Lemeš
Svetozar Miletić
14.09.2019
Telečka
1 : 1
Jedinstvo Lemeš
Dinamo 1923
Bački Breg
2 : 1
Sport
Bezdan
14.09.2019
Dinamo 1923
2 : 1
Sport
Bratstvo 2019
Prigrevica
5 : 0
Panonija
Lalić
14.09.2019
Bratstvo 2019
5 : 0
Panonija
Graničar
Riđica
1 : 2
Rastina 1918
Rastina
14.09.2019
Graničar
1 : 2
Rastina 1918
Proleter
Neuzina
4 : 0
KSK Konak 1926
Konak
14.09.2019 16:30
Proleter
4 : 0
KSK Konak 1926
Partizan
Tomaševac
3 : 1
Borac
Zrenjanin
14.09.2019 16:30
Partizan
3 : 1
Borac
ŽFK Banat Bagljas
Zrenjanin
5 : 0
Sloga
Jarkovac
14.09.2019 16:30
ŽFK Banat Bagljas
5 : 0
Sloga
Milakovac 2018
Milakovac
1 : 1
Stara Čaršija
Kraljevo
14.09.2019 16:00
Milakovac 2018
1 : 1
Stara Čaršija
Budućnost (S)
Samaila
2 : 3
Zgodačica
Godačica
14.09.2019 16:00
Budućnost (S)
2 : 3
Zgodačica
Popovac
Popovac
1 : 6
ISK Izvor
Izvor
14.09.2019 16:30
Popovac
1 : 6
ISK Izvor
Borac 1950
Bošnjane
0 : 3
Sloga
Donje Vidovo
14.09.2019 16:30
Borac 1950
0 : 3
Sloga
Vrelo
Vrelo
2 : 2
OFK Takovo
Takovo
14.09.2019 16:00
Vrelo
2 : 2
OFK Takovo
Belpos
Belotić
1 : 8
Sparta
Kaona
14.09.2019 16:00
Belpos
1 : 8
Sparta
Mladost
Donja Lokošnica
2 : 0
Jašunja
Jašunja
14.09.2019 15:30
Mladost
2 : 0
Jašunja
Napredak
Bogojevce
2 : 2
ŠFU Derbi 2016
Vlase
14.09.2019 15:30
Napredak
2 : 2
ŠFU Derbi 2016
Vratare
Vratare
3 : 0
Padež
Padež
14.09.2019 16:00
Vratare
3 : 0
Padež
Pepeljevac 1947
Pepeljevac
5 : 1
Lomnica
Velika Lomnica
14.09.2019 16:00
Pepeljevac 1947
5 : 1
Lomnica
Trnava
Trnava
0 : 4
Crni Vrh
Deonica
14.09.2019 16:00
Trnava
0 : 4
Crni Vrh
Domaćin
Kovačevac (Jagodina)
1 : 2
GFK Strelište
Jagodina
14.09.2019 16:00
Domaćin
1 : 2
GFK Strelište
Vukan
Ždrelo
1 : 4
Radnik
Pankovo
14.09.2019 16:30
Vukan
1 : 4
Radnik
Soko
Krvije
3 : 0
Udarnik 2015
Ćovdin
14.09.2019 16:30
Soko
3 : 0
Udarnik 2015
Burovac
Burovac
0 : 3
Zabrđe 1936
Zabrđe
14.09.2019 16:30
Burovac
0 : 3
Zabrđe 1936
Napredak
Trnovče
3 : 0
Melnica
Melnica
14.09.2019 16:30
Napredak
3 : 0
Melnica
Poletarac
Laćarak
2 : 2
Srem (SM)
Sremska Mitrovica
14.09.2019
Poletarac
2 : 2
Srem (SM)
Graničar
Kuzmin
5 : 0
Borac (R)
Radenković
14.09.2019
Graničar
5 : 0
Borac (R)
Planinac
Ležimir
3 : 3
Srem (SR)
Sremska Rača
14.09.2019
Planinac
3 : 3
Srem (SR)
Sremac
Jarak
1 : 0
Zmaj
Noćaj
14.09.2019
Sremac
1 : 0
Zmaj
Janošik
Janošik
2 : 5
Graničar
Miletićevo
14.09.2019 16:00
Janošik
2 : 5
Graničar
Solunac
Banatski Sokolac
1 : 7
Sloga (M)
Margita
14.09.2019 16:00
Solunac
1 : 7
Sloga (M)
Vladimirovac
Vladimirovac
3 : 0
Naša Krajina
Kupinik
14.09.2019 16:00
Vladimirovac
3 : 0
Naša Krajina
Gaj
Veliki Gaj
3 : 2
Mladost
Velika Greda
14.09.2019 16:00
Gaj
3 : 2
Mladost
Bojić
Bojić
0 : 3
OFK Varna
Varna
14.09.2019 16:00
Bojić
0 : 3
OFK Varna
Junkovac
Junkovac
4 : 0
ZT Gorovič
Gorovič
14.09.2019 15:30
Junkovac
4 : 0
ZT Gorovič
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
2 : 1
Galeb
Cerovac
14.09.2019 16:00
OFK Letnjikovac 1983
2 : 1
Galeb
Sloga (M)
Maradik
1 : 3
Fruškogorac
Krčedin
14.09.2019 16:30
Sloga (M)
1 : 3
Fruškogorac
Pobeda 1953
Osanica
8 : 0
Budućnost (M)
Milatovac (Žagubica)
14.09.2019 16:00
Pobeda 1953
8 : 0
Budućnost (M)
Laznica
Laznica
2 : 0
Mlava (R)
Ribare
14.09.2019 16:00
Laznica
2 : 0
Mlava (R)
Polet
Ljubić kod Knića
0 : 4
Grivac
Grivac
14.09.2019
Polet
0 : 4
Grivac
Kotlenik
Selo Leskovac
3 : 1
Beli Orlovi
Brestovac
14.09.2019
Kotlenik
3 : 1
Beli Orlovi
Jagodina
Jagodina
0 : 5
Oniks
Lozovik
14.09.2019 16:00
Jagodina
0 : 5
Oniks
Radnik
Bijeljina
1 : 0
Zrinjski
Mostar
14.09.2019 16:30
Radnik
1 : 0
Zrinjski
Čelik
Zenica
1 : 0
Mladost
Doboj-Kakanj
14.09.2019 16:30
Čelik
1 : 0
Mladost
Sloboda
Tuzla
3 : 1
Borac
Banja Luka
14.09.2019 20:00
Sloboda
3 : 1
Borac
Velež
Mostar
1 : 1
Željezničar
Sarajevo
14.09.2019 16:30
Velež
1 : 1
Željezničar
Kozara
Gradiška
2 : 1
Jedinstvo
Brčko
14.09.2019 16:30
Kozara
2 : 1
Jedinstvo
Slavija
Istočno Sarajevo
2 : 0
Željezničar Sport Team
Banja Luka
14.09.2019 16:30
Slavija
2 : 0
Željezničar Sport Team
Alfa Modriča
Modriča
2 : 0
Tekstilac
Derventa
14.09.2019 16:30
Alfa Modriča
2 : 0
Tekstilac
Rudar Prijedor
Prijedor
1 : 2
Krupa
Krupa na Vrbasu
14.09.2019 16:30
Rudar Prijedor
1 : 2
Krupa
Grbalj
Radanovići
0 : 0
Zeta
Golubovci
14.09.2019 15:30
Grbalj
0 : 0
Zeta
OFK Titograd
Podgorica
2 : 1
Budućnost
Podgorica
14.09.2019 20:30
OFK Titograd
2 : 1
Budućnost
Sutjeska
Nikšić
3 : 0
OFK Petrovac
Petrovac
14.09.2019 15:30
Sutjeska
3 : 0
OFK Petrovac
Iskra
Danilovgrad
0 : 2
Kom
Podgorica
14.09.2019 18:00
Iskra
0 : 2
Kom
Rudar
Pljevlja
2 : 1
Podgorica
Podgorica
14.09.2019 15:30
Rudar
2 : 1
Podgorica
Liverpool
Liverpool
3 : 1
Newcastle United
Newcastle upon Tyne
14.09.2019 13:30
Liverpool
3 : 1
Newcastle United
Brighton
Brighton, East Sussex
1 : 1
Burnley
Burnley
14.09.2019 16:00
Brighton
1 : 1
Burnley
Manchester United
Manchester
1 : 0
Leicester City
Leicester
14.09.2019 16:00
Manchester United
1 : 0
Leicester City
Sheffield United
Sheffield
0 : 1
Southampton
Southampton
14.09.2019 16:00
Sheffield United
0 : 1
Southampton
Tottenham
London
4 : 0
Crystal Palace
London
14.09.2019 16:00
Tottenham
4 : 0
Crystal Palace
Wolverhampton
Wolverhampton
2 : 5
Chelsea
London
14.09.2019 16:00
Wolverhampton
2 : 5
Chelsea
Norwich City
Norwich
3 : 2
Manchester City
Manchester
14.09.2019 18:30
Norwich City
3 : 2
Manchester City
Barcelona
Barcelona
5 : 2
Valencia
Valencia
14.09.2019 21:00
Barcelona
5 : 2
Valencia
Borussia Dortmund
Dortmund
4 : 0
Bayer Leverkusen
Leverkusen
14.09.2019 15:30
Borussia Dortmund
4 : 0
Bayer Leverkusen
Mainz 05
Mainz
2 : 1
Hertha BSC
Berlin
14.09.2019 15:30
Mainz 05
2 : 1
Hertha BSC
Augsburg
Augsburg
2 : 1
Eintracht
Frankfurt am Main
14.09.2019 15:30
Augsburg
2 : 1
Eintracht
Köln
Köln
0 : 1
Borussia M'gladbach
Mönchengladbach
14.09.2019 15:30
Köln
0 : 1
Borussia M'gladbach
Union Berlin
Berlin
1 : 2
Werder Bremen
Bremen
14.09.2019 15:30
Union Berlin
1 : 2
Werder Bremen
RB Leipzig
Leipzig
1 : 1
Bayern München
München
14.09.2019 18:30
RB Leipzig
1 : 1
Bayern München
Fiorentina
Firenze
0 : 0
Juventus
Torino
14.09.2019 15:00
Fiorentina
0 : 0
Juventus
Internazionale
Milano
1 : 0
Udinese
Udine
14.09.2019 20:45
Internazionale
1 : 0
Udinese
Napoli
Napoli
2 : 0
Sampdoria
Genova
14.09.2019 18:00
Napoli
2 : 0
Sampdoria
Dijon
Dijon
0 : 0
Nîmes
Nîmes
14.09.2019 20:00
Dijon
0 : 0
Nîmes
Montpellier
Montpellier
2 : 1
Nice
Nice
14.09.2019 20:00
Montpellier
2 : 1
Nice
Brest
Brest
0 : 0
Rennes
Rennes
14.09.2019 20:00
Brest
0 : 0
Rennes
Saint-Étienne
Saint-Ètienne
2 : 2
Toulouse
Toulouse
14.09.2019
Saint-Étienne
2 : 2
Toulouse
Bordeaux
Bordeaux
2 : 0
Metz
Longeville-lès-Metz
14.09.2019 20:00
Bordeaux
2 : 0
Metz
PSG
Paris
1 : 0
Strasbourg
Strasbourg
14.09.2019 17:30
PSG
1 : 0
Strasbourg
Inter Star
Bujumbura
1 : 0
Aigle Noir
Makamba
14.09.2019 13:30
Inter Star
1 : 0
Aigle Noir
Le Messager Ngozi
Bujumbura
2 : 1
Vital'O
Bujumbura
14.09.2019 15:00
Le Messager Ngozi
2 : 1
Vital'O
Rukinzo
Bujumbura
0 : 3
Flambeau du Centre
Gitega
14.09.2019 16:00
Rukinzo
0 : 3
Flambeau du Centre
Sloga
Zemun
3 : 0
Požarevac
Požarevac
14.09.2019 16:00
Sloga
3 : 0
Požarevac
Zemun
Zemun
1 : 1
Mašinac Trejs PZP
Niš
14.09.2019 16:00
Zemun
1 : 1
Mašinac Trejs PZP
ŽFU Zvezda B 2018
Beograd
2 : 3
Majdanpek
Majdanpek
14.09.2019 16:30
ŽFU Zvezda B 2018
2 : 3
Majdanpek
Spartak DOO
Subotica
0 : 1
Rad
Beograd
14.09.2019 16:30
Spartak DOO
0 : 1
Rad
Loznica
Loznica
14.09.2019
13:00
Radnički 1923(ODUSTAO)
Kragujevac
14.09.2019 13:00
Loznica
:
Radnički 1923(ODUSTAO)
Karađorđe
Topola
3 : 1
Slatke male
Burovac
14.09.2019 11:00
Karađorđe
3 : 1
Slatke male
Knjaževac 2015
Knjaževac
8 : 2
Topličanin
Prokuplje
14.09.2019
Knjaževac 2015
8 : 2
Topličanin
Jedinstvo 2014
Pirot
0 : 1
Kolibri
Kuršumlija
14.09.2019
Jedinstvo 2014
0 : 1
Kolibri
Moskva
Novi Sad
0 : 2
Stajićevo 2017
Stajićevo
14.09.2019
Moskva
0 : 2
Stajićevo 2017
Lehel
Mužlja
14.09.2019
Polet(NAPUSTIO TAKMIČENJE)
Sivac
14.09.2019
Lehel
:
Polet(NAPUSTIO TAKMIČENJE)
Banat
Vršac
1 : 4
Nova Kolonija
Kovin
14.09.2019 11:00
Banat
1 : 4
Nova Kolonija
Vinča
Vinča
0 : 2
Heroj Polet
Jajinci
14.09.2019
Vinča
0 : 2
Heroj Polet
Čukarički
Beograd
0 : 1
TSC
Bačka Topola
14.09.2019 14:30
Čukarički
0 : 1
TSC
Napredak
Kruševac
1 : 3
Spartak ŽK
Subotica
14.09.2019 12:00
Napredak
1 : 3
Spartak ŽK
Mladost (L)
Lučani
1 : 3
OFK Beograd
Beograd
14.09.2019 18:00
Mladost (L)
1 : 3
OFK Beograd
Grafičar
Beograd
3 : 0
Trajal
Kruševac
14.09.2019 13:00
Grafičar
3 : 0
Trajal
Rad
Beograd
2 : 3
Internacional
Beograd
14.09.2019 10:00
Rad
2 : 3
Internacional
Borac 1926
Čačak
4 : 4
Šumadija 1903
Kragujevac
14.09.2019 13:30
Borac 1926
4 : 4
Šumadija 1903
Radnički 1923
Kragujevac
1 : 0
Sloboda (U)
Užice
14.09.2019 13:30
Radnički 1923
1 : 0
Sloboda (U)
Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 2
Šumadija (A)
Aranđelovac
14.09.2019 13:30
Novi Pazar
1 : 2
Šumadija (A)
Javor
Ivanjica
0 : 2
Mačva
Šabac
14.09.2019 13:30
Javor
0 : 2
Mačva
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
5 : 2
Smederevo 1924
Smederevo
14.09.2019 13:30
Metalac (GM)
5 : 2
Smederevo 1924
Radnički (V)
Valjevo
4 : 0
Sloboda (Č)
Čačak
14.09.2019 13:30
Radnički (V)
4 : 0
Sloboda (Č)
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
2 : 0
Karađorđe
Topola
14.09.2019 13:30
Budućnost Krušik 2014
2 : 0
Karađorđe
Jedinstvo (Ub)
Ub
2 : 0
Sloga (P)
Požega
14.09.2019 13:30
Jedinstvo (Ub)
2 : 0
Sloga (P)
Sloga (K)
Kraljevo
3 : 1
Loznica
Loznica
14.09.2019 13:30
Sloga (K)
3 : 1
Loznica
Index
Novi Sad
1 : 1
Vojvodina
Novi Sad
14.09.2019 10:00
Index
1 : 1
Vojvodina
Železničar
Pančevo
1 : 0
Dinamo 1945
Pančevo
14.09.2019 10:00
Železničar
1 : 0
Dinamo 1945
Bor 1919
Bor
2 : 2
Radnik
Surdulica
14.09.2019 11:00
Bor 1919
2 : 2
Radnik
Kopernikus Želežničar
Niš
2 : 2
Radnički (P)
Pirot
14.09.2019 14:30
Kopernikus Želežničar
2 : 2
Radnički (P)
Sinđelić
Niš
1 : 1
Jedinstvo (P)
Paraćin
14.09.2019 16:00
Sinđelić
1 : 1
Jedinstvo (P)
Moravac Orion
Mrštane
1 : 3
Timok 1919
Zaječar
14.09.2019 11:00
Moravac Orion
1 : 3
Timok 1919
Dinamo
Vranje
3 : 3
Real
Niš
14.09.2019 13:00
Dinamo
3 : 3
Real
Borac
Sakule
0 : 10
Jedinstvo Stević
Kačarevo
14.09.2019
Borac
0 : 10
Jedinstvo Stević
Polet
Idvor
2 : 10
Mundial
Pančevo
14.09.2019
Polet
2 : 10
Mundial
Omladinac 1927
Opovo
4 : 1
Sloga
Banatsko Novo Selo
14.09.2019
Omladinac 1927
4 : 1
Sloga
Dolina
Padina
2 : 3
Jugoslavija
Jabuka
14.09.2019
Dolina
2 : 3
Jugoslavija
Borac
Starčevo
3 : 2
Budućnost
Banatski Brestovac
14.09.2019
Borac
3 : 2
Budućnost
Dolovo
Dolovo
2 : 1
Mladost
Omoljica
14.09.2019
Dolovo
2 : 1
Mladost
Strela
Ivanovo
5 : 4
Partizan
Gaj
14.09.2019
Strela
5 : 4
Partizan
Dunav
Banatska Palanka
5 : 4
Vulturul
Grebenac
14.09.2019 11:00
Dunav
5 : 4
Vulturul
Zlatibor
Čajetina
0 : 2
BIP
Čačak
14.09.2019
Zlatibor
0 : 2
BIP
Korićani
Kragujevac
1 : 0
Tutin
Tutin
14.09.2019
Korićani
1 : 0
Tutin
Jedinstvo Putevi
Užice
2 : 1
Takovo
Gornji Milanovac
14.09.2019
Jedinstvo Putevi
2 : 1
Takovo
Jedinstvo
Bačko Petrovo selo
0 : 8
AFK
Ada
14.09.2019 09:00
Jedinstvo
0 : 8
AFK
Zvižd
Kučevo
3 : 1
Polet
Trnovče
14.09.2019 11:00
Zvižd
3 : 1
Polet
RSK
Rabrovo
3 : 1
Borac 1932
Ralja
14.09.2019 13:00
RSK
3 : 1
Borac 1932
Savacijum
Šabac
0 : 2
Mačva 2
Šabac
14.09.2019 16:00
Savacijum
0 : 2
Mačva 2
Radnički Šabački
Šabac
3 : 0
Brezovica
Brezovica
14.09.2019 16:00
Radnički Šabački
3 : 0
Brezovica
Mladost
Dračić
5 : 1
OFK Divci
Divci
14.09.2019 16:00
Mladost
5 : 1
OFK Divci
Mačva 1929
Bogatic
1 : 3
Šabac
Šabac
14.09.2019 16:00
Mačva 1929
1 : 3
Šabac
011
Beograd
4 : 0
DIF
Beograd
14.09.2019
011
4 : 0
DIF
OFK Žarkovo
Beograd
3 : 1
Bežanija
Beograd
14.09.2019
OFK Žarkovo
3 : 1
Bežanija
Kolubara
Lazarevac
2 : 0
BASK
Beograd
14.09.2019
Kolubara
2 : 0
BASK
Brodarac 2
Beograd
2 : 3
IMT
Beograd
14.09.2019
Brodarac 2
2 : 3
IMT
Siti Sport Klub
Beograd
3 : 1
Budućnost
Dobanovci
14.09.2019
Siti Sport Klub
3 : 1
Budućnost
Mladenovac
Mladenovac
1 : 0
Torlak
Beograd
14.09.2019
Mladenovac
1 : 0
Torlak
GSP Polet
Beograd
3 : 1
Palilulac
Beograd
14.09.2019
GSP Polet
3 : 1
Palilulac
Prva Iskra
Barič
7 : 2
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
14.09.2019
Prva Iskra
7 : 2
Crvena zvezda
Novi Beograd
Novi Beograd
2 : 0
IM Rakovica
Rakovica
14.09.2019
Novi Beograd
2 : 0
IM Rakovica
Zvezdara
Beograd
0 : 0
Poštar 1930
Beograd
14.09.2019
Zvezdara
0 : 0
Poštar 1930
Sopot
Sopot
6 : 3
TEK Sloga
Veliki Crljeni
14.09.2019
Sopot
6 : 3
TEK Sloga
Dunav
Veliko Selo
1 : 13
Lestane
Lestane
14.09.2019
Dunav
1 : 13
Lestane
Pobeda
Golobok
2 : 0
Slavija
Smederevo
14.09.2019 15:30
Pobeda
2 : 0
Slavija
Mladi radnik 1940
Radinac
3 : 4
Železničar Kusadak
Kusadak
14.09.2019 10:30
Mladi radnik 1940
3 : 4
Železničar Kusadak
Vučak
Vučak
4 : 0
Omladinac
Seone
14.09.2019 15:30
Vučak
4 : 0
Omladinac
Udarnik
Lozovik
9 : 0
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
14.09.2019 15:30
Udarnik
9 : 0
Proleter Mihajlovac
Sloboda
Lipe
3 : 0
SASK
Saraorci
14.09.2019 12:00
Sloboda
3 : 0
SASK
Poštar 1930
Beograd
3 : 1
OFK Beograd 2
Beograd
14.09.2019
Poštar 1930
3 : 1
OFK Beograd 2
Sinđelić 2
Beograd
4 : 1
OFK Žarkovo
Beograd
14.09.2019
Sinđelić 2
4 : 1
OFK Žarkovo
Radnički (NB) 2
Novi Beograd
0 : 0
Sinđelić
Ugrinovci
14.09.2019
Radnički (NB) 2
0 : 0
Sinđelić
Čukarički
Beograd
5 : 0
Teleoptik
Zemun
14.09.2019 17:00
Čukarički
5 : 0
Teleoptik
Kiker
Kraljevo
0 : 0
Spartak ŽK
Subotica
14.09.2019 11:00
Kiker
0 : 0
Spartak ŽK
Mačva
Šabac
2 : 1
Real Niš
Niš
14.09.2019 16:00
Mačva
2 : 1
Real Niš
RFK Grafičar
Beograd
2 : 2
OFK Vršac
Vršac
14.09.2019 11:00
RFK Grafičar
2 : 2
OFK Vršac
Rad
Beograd
3 : 1
Apolon 4
Kragujevac
14.09.2019 12:30
Rad
3 : 1
Apolon 4
Borac 1926
Čačak
5 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
14.09.2019 11:00
Borac 1926
5 : 0
Šumadija 1903
Radnički 1923
Kragujevac
3 : 2
Sloboda (U)
Užice
14.09.2019 11:00
Radnički 1923
3 : 2
Sloboda (U)
Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 1
Šumadija (A)
Aranđelovac
14.09.2019 11:00
Novi Pazar
1 : 1
Šumadija (A)
Javor
Ivanjica
0 : 1
Savacijum
Šabac
14.09.2019 11:00
Javor
0 : 1
Savacijum
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
2 : 0
Smederevo 1924
Smederevo
14.09.2019 11:00
Metalac (GM)
2 : 0
Smederevo 1924
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
1 : 2
Apolon
Kraljevo
14.09.2019 11:00
Budućnost Krušik 2014
1 : 2
Apolon
Jedinstvo (Ub)
Ub
0 : 1
Sloga (P)
Požega
14.09.2019 11:00
Jedinstvo (Ub)
0 : 1
Sloga (P)
Mladost (L)
Lučani
3 : 0
Loznica
Loznica
14.09.2019 11:00
Mladost (L)
3 : 0
Loznica
OLE
Zemun
0 : 3
Studenski grad
Novi Beograd
14.09.2019 09:30
OLE
0 : 3
Studenski grad
Bežanija
Beograd
1 : 1
Kolubara
Lazarevac
14.09.2019 10:00
Bežanija
1 : 1
Kolubara
011
Beograd
1 : 3
Lokomotiva
Beograd
14.09.2019 10:30
011
1 : 3
Lokomotiva
Napredak
Kruševac
7 : 0
Radnički (P)
Pirot
14.09.2019 14:00
Napredak
7 : 0
Radnički (P)
Vlasina
Vlasotince
0 : 2
Radnički 2
Niš
14.09.2019 10:30
Vlasina
0 : 2
Radnički 2
Dinamo
Vranje
1 : 5
OFK Radnički
Niš
14.09.2019 10:00
Dinamo
1 : 5
OFK Radnički
Real 2
Niš
9 : 0
Bor 1919
Bor
14.09.2019 16:30
Real 2
9 : 0
Bor 1919
Jagodina Tabane
Jagodina
5 : 2
Kopernikus Želežničar
Niš
14.09.2019 09:30
Jagodina Tabane
5 : 2
Kopernikus Želežničar
Proleter 2006
Zrenjanin
3 : 3
Borac
Novi Sad
14.09.2019 12:00
Proleter 2006
3 : 3
Borac
Index
Novi sad
1 : 2
Vojvodina
Novi Sad
14.09.2019 12:00
Index
1 : 2
Vojvodina
Železničar
Pančevo
0 : 2
Dinamo 1945
Pančevo
14.09.2019 12:00
Železničar
0 : 2
Dinamo 1945
OPK Rudar 1933
Kostolac
6 : 2
Rudar
Stamnica
14.09.2019 16:00
OPK Rudar 1933
6 : 2
Rudar
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
0 : 2
Sušica
Kragujevac
14.09.2019 11:00
OFK Aranđelovac 1979
0 : 2
Sušica
Napredak
Markovac
0 : 6
Radnički 1923
Kragujevac
14.09.2019 11:00
Napredak
0 : 6
Radnički 1923
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
3 : 0
Partizan 1945
Darosava
14.09.2019 12:00
Jasenica 2017
3 : 0
Partizan 1945
RSK
Rabrovo
2 : 4
Karađorđe
Topola
14.09.2019 10:00
RSK
2 : 4
Karađorđe
Jedinstvo
Dubovac
1 : 4
Omladinac
Deliblato
14.09.2019
Jedinstvo
1 : 4
Omladinac
Borac
Pločica
4 : 1
Mladost
Vojlovica
14.09.2019
Borac
4 : 1
Mladost
Proleter
Mramorak
1 : 10
Dinamo 1945
Pančevo
14.09.2019
Proleter
1 : 10
Dinamo 1945
Radnički
Kovin
9 : 1
Voja Gačić
Pančevo
14.09.2019
Radnički
9 : 1
Voja Gačić
Radnički 1905
Bajmok
1 : 3
Njerš Ištvan
Totovo Selo
14.09.2019 10:00
Radnički 1905
1 : 3
Njerš Ištvan
Srbobran
Srbobran
3 : 7
Bajša
Bajša
14.09.2019 10:00
Srbobran
3 : 7
Bajša
Bačka 1901
Subotica
1 : 4
Obilić
Novi Kneževac
14.09.2019 14:00
Bačka 1901
1 : 4
Obilić
Tutin
Tutin
3 : 0
Mokra Gora
Zubin Potok
14.09.2019 12:00
Tutin
3 : 0
Mokra Gora
Bane 1931
Raška
3 : 0
Jedinstvo 2017
Tutin
14.09.2019 12:00
Bane 1931
3 : 0
Jedinstvo 2017
OFK Ras
Novi Pazar
2 : 3
Trepča
Kosovska Mitrovica
14.09.2019 12:00
OFK Ras
2 : 3
Trepča
SFS Borac
Paraćin
3 : 1
Topličanin
Prokuplje
14.09.2019
SFS Borac
3 : 1
Topličanin
Lider MGM
Leskovac
3 : 1
Morava (R)
Ribare
14.09.2019
Lider MGM
3 : 1
Morava (R)
Blizna
Rudna Glava
2 : 2
Sloga
Despotovac
14.09.2019
Blizna
2 : 2
Sloga
Trayal Knez Lazar
Kruševac
2 : 1
Župa
Aleksandrovac
14.09.2019
Trayal Knez Lazar
2 : 1
Župa
Temnić 1924
Varvarin
2 : 3
OFK Sinđelić
Niš
14.09.2019
Temnić 1924
2 : 3
OFK Sinđelić
Morava 1918
Ćuprija
0 : 6
Mali Bor
Bor
14.09.2019
Morava 1918
0 : 6
Mali Bor
Radnički (S)
Svilajnac
4 : 5
OFK Lugomir
Rakitovo
14.09.2019
Radnički (S)
4 : 5
OFK Lugomir
Pčelinjo
Loznica
0 : 2
Železničar
Lajkovac
14.09.2019 16:00
Pčelinjo
0 : 2
Železničar
Senjak
Valjevo
2 : 1
Mačva 1929
Bogatić
14.09.2019 16:00
Senjak
2 : 1
Mačva 1929
Šabac
Šabac
4 : 0
Mačva 2
Šabac
14.09.2019 16:00
Šabac
4 : 0
Mačva 2
Radnički (K)
Koceljeva
3 : 1
Sloga
Bogosavac
14.09.2019 16:00
Radnički (K)
3 : 1
Sloga
Ribnica
Mionica
5 : 2
Jadar 07
Loznica
14.09.2019 16:00
Ribnica
5 : 2
Jadar 07
Rađevac
Krupanj
0 : 2
Radnički (V)
Valjevo
14.09.2019 16:00
Rađevac
0 : 2
Radnički (V)
Omladinac 2014
Ljig
4 : 1
Drina
Ljubovija
14.09.2019 16:00
Omladinac 2014
4 : 1
Drina
Sloga
Korenita
6 : 5
Loznica B
Loznica
14.09.2019 15:00
Sloga
6 : 5
Loznica B
Jadar
Loznica
2 : 13
Radnički
Klupci
14.09.2019 15:00
Jadar
2 : 13
Radnički
Podrinje
Lozničko Polje
10 : 2
Borac
Lešnica
14.09.2019 15:00
Podrinje
10 : 2
Borac
Crvena zvezda
Suvodol
12 : 1
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
14.09.2019 15:30
Crvena zvezda
12 : 1
Proleter Mihajlovac
Sloga (K)
Kraljevo
1 : 2
Sport Klub 99
Novi Pazar
14.09.2019 11:00
Sloga (K)
1 : 2
Sport Klub 99
OFK Ras(ODUSTAO)
Novi Pazar
14.09.2019
11:00
Pazar Juniors
Novi Pazar
14.09.2019 11:00
OFK Ras(ODUSTAO)
:
Pazar Juniors
Crvena zvezda
Beograd
3 : 1
Brodarac
Novi Beograd
14.09.2019 09:00
Crvena zvezda
3 : 1
Brodarac
Internacional
Beograd
3 : 7
Rad
Beograd
14.09.2019 14:30
Internacional
3 : 7
Rad
OFK Vršac
Vršac
10 : 0
Coerver junior FA
Vršac
14.09.2019 10:00
OFK Vršac
10 : 0
Coerver junior FA
Železničar
Pančevo
0 : 1
Mladost (L)
Lukićevo
14.09.2019 14:00
Železničar
0 : 1
Mladost (L)
Dinamo 1945
Pančevo
4 : 0
Bečkerek 023
Zrenjanin
14.09.2019 10:00
Dinamo 1945
4 : 0
Bečkerek 023
Radnički (Š)
Šid
2 : 1
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
14.09.2019 10:00
Radnički (Š)
2 : 1
Radnički (SM)
Vojvodina
Novi Sad
12 : 0
GFK Sloven
Ruma
14.09.2019 10:00
Vojvodina
12 : 0
GFK Sloven
Petar Puača
Novi Sad
0 : 4
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
14.09.2019 10:00
Petar Puača
0 : 4
RFK Novi Sad 1921
Kabel
Novi Sad
2 : 1
OFK Bačka
Bačka Palanka
14.09.2019 10:00
Kabel
2 : 1
OFK Bačka
Kristal 2018
Vršac
4 : 1
Budućnost
Alibunar
14.09.2019 10:00
Kristal 2018
4 : 1
Budućnost
BAK
Bela Crkva
14.09.2019
Crvena zvezda
Pavliš
14.09.2019
BAK
:
Crvena zvezda
Mladost
Velika Greda
12 : 1
Hajdučica
Hajdučica
14.09.2019
Mladost
12 : 1
Hajdučica
Banat
Ilandža
6 : 1
Ševac
Kusić
14.09.2019
Banat
6 : 1
Ševac
Stari Tamiš
Stari Tamiš
3 : 2
Tempo
Sefkerin
14.09.2019
Stari Tamiš
3 : 2
Tempo
Radnički
Baranda
1 : 4
Dolina
Padina
14.09.2019
Radnički
1 : 4
Dolina
Glogonj
Glogonj
3 : 0
Borac
Sakule
14.09.2019
Glogonj
3 : 0
Borac
Kolonija
Kovin
0 : 6
Sloga
Banatsko Novo Selo
14.09.2019
Kolonija
0 : 6
Sloga
Borac
Starčevo
6 : 1
Spartak 1911
Debeljača
14.09.2019
Borac
6 : 1
Spartak 1911
Mladost
Omoljica
2 : 4
Omladinac 1927
Opovo
14.09.2019
Mladost
2 : 4
Omladinac 1927
Dinamo 1945
Pančevo
1 : 5
Voja Gačić
Pančevo
14.09.2019
Dinamo 1945
1 : 5
Voja Gačić
Vinogradar
Hajdukovo
3 : 1
Radnički 1905
Bajmok
14.09.2019 16:00
Vinogradar
3 : 1
Radnički 1905
Osipaonica
Osipaonica
19 : 0
Budućnost
Mala Krsna
14.09.2019 10:00
Osipaonica
19 : 0
Budućnost
Mladi radnik 1940
Radinac
14 : 0
Podunavac
Udovice
14.09.2019 12:30
Mladi radnik 1940
14 : 0
Podunavac
Bresje Superior
Velika Plana
15 : 0
Cerovac 2013
Cerovac
14.09.2019 10:00
Bresje Superior
15 : 0
Cerovac 2013
Udarnik
Lozovik
1 : 2
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
14.09.2019 10:00
Udarnik
1 : 2
Proleter Mihajlovac
Sloboda
Lipe
6 : 9
Sloga
Miloševac
14.09.2019 12:00
Sloboda
6 : 9
Sloga
Senta
Senta
9 : 0
Jedinstvo
Martonoš
14.09.2019 09:00
Senta
9 : 0
Jedinstvo
Savacijum
Šabac
2 : 0
Železničar
Lajkovac
14.09.2019 10:00
Savacijum
2 : 0
Železničar
Senjak
Valjevo
1 : 1
Mačva 1929
Bogatić
14.09.2019 10:00
Senjak
1 : 1
Mačva 1929
Šabac
Šabac
1 : 0
Mačva
Šabac
14.09.2019 10:00
Šabac
1 : 0
Mačva
Loznica
Loznica
2 : 2
Jedinstvo
Ub
14.09.2019 10:00
Loznica
2 : 2
Jedinstvo
Budućnost-Krušik 2014
Valjevo
1 : 0
Radnički
Valjevo
14.09.2019 10:00
Budućnost-Krušik 2014
1 : 0
Radnički
Omladinac 2014
Ljig
2 : 0
Drina
Ljubovija
14.09.2019 10:00
Omladinac 2014
2 : 0
Drina
Čačak 94
Čačak
2 : 0
Sloboda (Č)
Čačak
14.09.2019 10:00
Čačak 94
2 : 0
Sloboda (Č)
Budućnost
Arilje
1 : 1
FAP
Priboj
14.09.2019 11:00
Budućnost
1 : 1
FAP
Metalac
Gornji Milanovac
1 : 1
Sloga (P)
Požega
14.09.2019 11:00
Metalac
1 : 1
Sloga (P)
Javor Matis
Ivanjica
4 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
14.09.2019 10:00
Javor Matis
4 : 1
Jedinstvo Putevi
Mladi radnik 1926
Požarevac
3 : 1
OPK Rudar 1933
Kostolac
14.09.2019 10:00
Mladi radnik 1926
3 : 1
OPK Rudar 1933
VGSK
Veliko Gradište
3 : 1
Petlić SD 2006
Smederevo
14.09.2019 10:00
VGSK
3 : 1
Petlić SD 2006
Plana
Velika Plana
1 : 2
Smederevo 1924
Smederevo
14.09.2019 11:00
Plana
1 : 2
Smederevo 1924
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
5 : 0
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
14.09.2019 10:00
Jasenica 2017
5 : 0
Sloga 33
OFK Ras
Novi Pazar
2 : 0
Jedinstvo 2017
Tutin
14.09.2019 10:00
OFK Ras
2 : 0
Jedinstvo 2017
Granit
Jošanička Banja
2 : 3
Tutin
Tutin
14.09.2019 10:00
Granit
2 : 3
Tutin
Sport Club 99 B
Novi Pazar
0 : 3
Rudar
Kosovska Mitrovica
14.09.2019 10:00
Sport Club 99 B
0 : 3
Rudar
PFK Žarkovo 2000
Beograd
2 : 3
Prva Iskra
Barič
14.09.2019 08:30
PFK Žarkovo 2000
2 : 3
Prva Iskra
TEK Sloga
Veliki Crljeni
0 : 2
Bežanija
Beograd
14.09.2019 10:00
TEK Sloga
0 : 2
Bežanija
Karioke
Beograd
8 : 0
Šećeranac Ada
Beograd
14.09.2019 12:30
Karioke
8 : 0
Šećeranac Ada
Boleč
Grocka
7 : 2
Heroj Polet
Jajinci
14.09.2019 10:00
Boleč
7 : 2
Heroj Polet
Kaluđerica
Kaluđerica
2 : 3
Vrčin
Vrčin
14.09.2019 14:00
Kaluđerica
2 : 3
Vrčin
Barajevo
Barajevo
0 : 4
Šumadinac
Bečmen
14.09.2019 10:00
Barajevo
0 : 4
Šumadinac
Loznica
Loznica
14.09.2019
Savac(ODUSTAO)
Šabac
14.09.2019
Loznica
:
Savac(ODUSTAO)
Sloga 036
Kraljevo
1 : 8
Mačva
Šabac
14.09.2019 13:30
Sloga 036
1 : 8
Mačva
Požarevac
Požarevac
15 : 1
Požega
Požega
14.09.2019 13:00
Požarevac
15 : 1
Požega
Plana
Velika Plana
3 : 4
Radnički 1923
Kragujevac
14.09.2019 11:00
Plana
3 : 4
Radnički 1923
J