XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 725 utakmica za dan
Nedelja, 15 Septembar 2019


Fudbal

TSC
Bačka Topola
0 : 0
Mačva
Šabac
15.09.2019 19:00
TSC
0 : 0
Mačva
Mladost
Lučani
2 : 0
Spartak ŽK
Subotica
15.09.2019 19:00
Mladost
2 : 0
Spartak ŽK
Kolubara
Lazarevac
0 : 1
Dinamo
Vranje
15.09.2019 19:00
Kolubara
0 : 1
Dinamo
RFK Grafičar
Beograd
3 : 1
Radnički (P)
Pirot
15.09.2019 16:30
RFK Grafičar
3 : 1
Radnički (P)
Novi Pazar
Novi Pazar
2 : 1
Zemun
Zemun
15.09.2019 16:30
Novi Pazar
2 : 1
Zemun
RSK
Rabrovo
3 : 1
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
15.09.2019 15:30
RSK
3 : 1
Proleter Mihajlovac
Borac
Sakule
2 : 1
Hajduk 1912
Kula
15.09.2019 16:00
Borac
2 : 1
Hajduk 1912
Železničar
Pančevo
1 : 0
Vojvodina 1928
Perlez
15.09.2019 16:00
Železničar
1 : 0
Vojvodina 1928
Car Konstantin
Niš
2 : 3
Moravac Orion
Mrštane
15.09.2019 11:00
Car Konstantin
2 : 3
Moravac Orion
Radan
Lebane
2 : 0
SFS Borac
Paraćin
15.09.2019 16:00
Radan
2 : 0
SFS Borac
Budućnost
Popovac
0 : 0
OFK Sinđelić
Niš
15.09.2019 16:00
Budućnost
0 : 0
OFK Sinđelić
Rembas
Resavica
3 : 0
Trstenik PPT
Trstenik
15.09.2019 16:00
Rembas
3 : 0
Trstenik PPT
Stepojevac Vaga
Stepojevac
0 : 2
Brodarac
Novi Beograd
15.09.2019 16:00
Stepojevac Vaga
0 : 2
Brodarac
TEK Sloga
Veliki Crljeni
5 : 1
Zvezdara
Beograd
15.09.2019 16:00
TEK Sloga
5 : 1
Zvezdara
OFK Beograd
Beograd
1 : 1
OFK Mladenovac
Mladenovac
15.09.2019 16:00
OFK Beograd
1 : 1
OFK Mladenovac
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
1 : 1
BSK Borča
Borča
15.09.2019 16:00
Crvena zvezda
1 : 1
BSK Borča
Sremčica
Sremčica
2 : 2
Jedinstvo
Surčin
15.09.2019 16:00
Sremčica
2 : 2
Jedinstvo
Morava
Velika Plana
1 : 0
Sloboda
Lipe
15.09.2019 15:30
Morava
1 : 0
Sloboda
Pomoravlje
Vlaški Do
4 : 0
Partizan 1945
Darosava
15.09.2019 15:30
Pomoravlje
4 : 0
Partizan 1945
OFK Napredak
Markovac
2 : 1
Rudar
Stamnica
15.09.2019 15:30
OFK Napredak
2 : 1
Rudar
Petar Dobrnjac
Dobrnje
3 : 0
Karađorđe
Topola
15.09.2019 15:30
Petar Dobrnjac
3 : 0
Karađorđe
Borac 1932
Ralja
1 : 1
VGSK
Veliko Gradište
15.09.2019 15:30
Borac 1932
1 : 1
VGSK
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
7 : 0
Polet
Trnovče
15.09.2019 15:30
OFK Aranđelovac 1979
7 : 0
Polet
Vrelo Sport
Vrelo
0 : 0
Železničar
Lajkovac
15.09.2019 15:30
Vrelo Sport
0 : 0
Železničar
Brezovica
Brezovica
0 : 0
OFK Divci
Divci
15.09.2019 15:30
Brezovica
0 : 0
OFK Divci
Drina
Ljubovija
1 : 0
Borac
Lešnica
15.09.2019 15:30
Drina
1 : 0
Borac
Mladost (P)
Prnjavor
0 : 2
Radnički Stobeks
Klupci
15.09.2019 15:30
Mladost (P)
0 : 2
Radnički Stobeks
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
3 : 2
Polet
Ratina
15.09.2019 15:30
Novi Pazar 1928
3 : 2
Polet
Šumadija
Toponica
1 : 0
Vodojaža
Grošnica
15.09.2019 15:30
Šumadija
1 : 0
Vodojaža
Korićani
Korićani
2 : 0
Goč
Vrnjačka Banja
15.09.2019 15:30
Korićani
2 : 0
Goč
Apolon 2018
Kovači
1 : 0
Real
Podunavci
15.09.2019 15:30
Apolon 2018
1 : 0
Real
Zvečan
Zvečan
0 : 0
Radnik
Ušće
15.09.2019 15:30
Zvečan
0 : 0
Radnik
Polimlje
Prijepolje
1 : 1
FAP
Priboj
15.09.2019 15:30
Polimlje
1 : 1
FAP
Polet (Lj)
Ljubić
0 : 3
GFK Sloboda
Užice
15.09.2019 11:00
Polet (Lj)
0 : 3
GFK Sloboda
Sloga (S)
Sjenica
2 : 0
Zlatar
Nova Varoš
15.09.2019 15:30
Sloga (S)
2 : 0
Zlatar
Prijevor
Prijevor
4 : 1
Crnokosa
Kosjerić
15.09.2019 15:30
Prijevor
4 : 1
Crnokosa
Jedinstvo Putevi
Užice
3 : 3
Jasen
Brodarevo
15.09.2019 11:00
Jedinstvo Putevi
3 : 3
Jasen
Tisa
Adorjan
2 : 2
Bačka
Pačir
15.09.2019 16:00
Tisa
2 : 2
Bačka
ČSK Pivara
Čelarevo
2 : 1
Mladost APA
Apatin
15.09.2019 16:00
ČSK Pivara
2 : 1
Mladost APA
Mladost (T)
Turija
0 : 2
Mladost (BP)
Bački Petrovac
15.09.2019 16:00
Mladost (T)
0 : 2
Mladost (BP)
Tavankut
Tavankut
2 : 0
OFK Vrbas
Vrbas
15.09.2019 16:00
Tavankut
2 : 0
OFK Vrbas
Bajša
Bajša
2 : 2
Vojvodina
Bačko Gradište
15.09.2019 16:00
Bajša
2 : 2
Vojvodina
Tekstilac
Odžaci
4 : 0
Radnički
Sombor
15.09.2019 16:00
Tekstilac
4 : 0
Radnički
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
6 : 0
Crvenka
Crvenka
15.09.2019 16:00
OFK Stari Grad
6 : 0
Crvenka
Jadran
Golubinci
1 : 1
Jugović
Kać
15.09.2019 16:00
Jadran
1 : 1
Jugović
Sremac
Vojka
0 : 1
Hajduk (D)
Divoš
15.09.2019 16:00
Sremac
0 : 1
Hajduk (D)
Borac
Šajkaš
0 : 0
Sloga (T)
Temerin
15.09.2019 16:00
Borac
0 : 0
Sloga (T)
Podunavac
Belegiš
1 : 1
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
15.09.2019 16:00
Podunavac
1 : 1
Jedinstvo (SP)
Borac (St)
Starčevo
5 : 2
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
15.09.2019 16:00
Borac (St)
5 : 2
Crvena zvezda (VS)
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
3 : 2
Sloboda
Novi Kozarci
15.09.2019 16:00
Jedinstvo (BK)
3 : 2
Sloboda
Jastrebac
Blace
2 : 3
Pčinja
Trgovište
15.09.2019 16:00
Jastrebac
2 : 3
Pčinja
Nebeski Andjeli
Vranje
1 : 0
OFK Kosanica
Kuršumlija
15.09.2019 16:00
Nebeski Andjeli
1 : 0
OFK Kosanica
Akademija 10
Prokuplje
1 : 2
Žitorađa
Žitorađa
15.09.2019 11:00
Akademija 10
1 : 2
Žitorađa
Jablanica
Medveđa
8 : 2
Bobište
Bobište
15.09.2019 16:00
Jablanica
8 : 2
Bobište
Vranjska Banja
Vranjska Banja
3 : 0
Čekmin
Čekmin
15.09.2019 16:00
Vranjska Banja
3 : 0
Čekmin
Svetlost Badnjevac
Badnjevac kod Žitorađe
1 : 1
Morava
Vladičin Han
15.09.2019 11:00
Svetlost Badnjevac
1 : 1
Morava
Kablovi
Zaječar
1 : 0
Jedinstvo (P)
Pirot
15.09.2019 16:00
Kablovi
1 : 0
Jedinstvo (P)
Hajduk Veljko
Negotin
5 : 1
Lužnica
Babušnica
15.09.2019 16:00
Hajduk Veljko
5 : 1
Lužnica
OFK Slatina
Bor
4 : 2
Rtanj
Boljevac
15.09.2019 16:00
OFK Slatina
4 : 2
Rtanj
Tanasko Rajić
Pirot
0 : 0
Bor 1919
Bor
15.09.2019 11:00
Tanasko Rajić
0 : 0
Bor 1919
Majdanpek
Majdanpek
1 : 3
OFK 019
Zaječar
15.09.2019 16:00
Majdanpek
1 : 3
OFK 019
Juhor
Obrež
0 : 4
Meševo
Meševo
15.09.2019 16:00
Juhor
0 : 4
Meševo
Župa
Aleksandrovac
1 : 0
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
15.09.2019 16:00
Župa
1 : 0
Jastrebac
Jedinstvo (M)
Mijatovac
2 : 1
Levač
Rekovac
15.09.2019 16:00
Jedinstvo (M)
2 : 1
Levač
OFK Lugomir
Rakitovo
4 : 1
Mačkovac
Mačkovac
15.09.2019 16:00
OFK Lugomir
4 : 1
Mačkovac
Radnički (S)
Svilajnac
7 : 0
Jedinstvo 1936
Kruševac
15.09.2019 11:00
Radnički (S)
7 : 0
Jedinstvo 1936
Bošnjane
Bošnjane
2 : 1
Blagotin
Poljna
15.09.2019 16:00
Bošnjane
2 : 1
Blagotin
Morava
Žitkovac
1 : 0
Rudar
Jelašnica
15.09.2019 16:00
Morava
1 : 0
Rudar
OFK Niš
Niš
0 : 4
Bukovik
Razanj
15.09.2019 16:00
OFK Niš
0 : 4
Bukovik
Orljane
Orljane
2 : 2
Malošište
Malošište
15.09.2019 16:00
Orljane
2 : 2
Malošište
Zemljoradnik
Balajnac
7 : 0
OFK Napredak 1929
Aleksinac
15.09.2019 16:00
Zemljoradnik
7 : 0
OFK Napredak 1929
Naša krila 1936
Belotinac
1 : 0
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
15.09.2019 16:00
Naša krila 1936
1 : 0
Jedinstvo (GM)
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
3 : 5
Pukovac
Pukovac
15.09.2019 16:00
OFK Brzi Brod
3 : 5
Pukovac
Vrtište
Vrtište
2 : 7
Moravica
Subotinac
15.09.2019 16:00
Vrtište
2 : 7
Moravica
Mladost (M)
Medoševac
3 : 0
Svrljig
Svrljig
15.09.2019 16:00
Mladost (M)
3 : 0
Svrljig
Leštane
Leštane
2 : 1
Budućnost
Zvečka
15.09.2019 16:00
Leštane
2 : 1
Budućnost
Torlak
Beograd
1 : 0
Prva Iskra
Barič
15.09.2019 10:00
Torlak
1 : 0
Prva Iskra
Komgrap
Beograd
1 : 3
Napredak
Medoševac
15.09.2019 16:00
Komgrap
1 : 3
Napredak
Sirakovo
Sirakovo
2 : 1
Omladinac (Š)
Šetonje
15.09.2019 16:00
Sirakovo
2 : 1
Omladinac (Š)
Obilić
Živica
1 : 2
Borac (Ž)
Žabari
15.09.2019 16:00
Obilić
1 : 2
Borac (Ž)
Železničar
Požarevac
5 : 0
Sloga (B)
Burovac
15.09.2019 16:00
Železničar
5 : 0
Sloga (B)
Rudar (Kr)
Krepoljin
1 : 3
Rudar 2001
Kostolac
15.09.2019 16:00
Rudar (Kr)
1 : 3
Rudar 2001
Integral
Batuša
4 : 1
Mlava (ML)
Malo Laole
15.09.2019 16:00
Integral
4 : 1
Mlava (ML)
Borac (K)
Klenovnik
2 : 1
Budućnost (V)
Vezičevo
15.09.2019 16:00
Borac (K)
2 : 1
Budućnost (V)
SASK
Saraorci
1 : 1
Sloga (L)
Lugavčina
15.09.2019 15:30
SASK
1 : 1
Sloga (L)
Obilić
Staro Selo
3 : 0
Železničar Kusadak
Kusadak
15.09.2019 15:30
Obilić
3 : 0
Železničar Kusadak
Bresje Superior
Velika Plana
1 : 4
Osipaonica
Osipaonica
15.09.2019 15:30
Bresje Superior
1 : 4
Osipaonica
Radnik
Smederevska Palanka
2 : 1
Mladi radnik 1940
Radinac
15.09.2019 15:30
Radnik
2 : 1
Mladi radnik 1940
Pobeda
Golobok
3 : 1
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
15.09.2019 15:30
Pobeda
3 : 1
Jasenica 2017
Omladinac
Seone
0 : 0
Cerovac 2013
Cerovac
15.09.2019 15:30
Omladinac
0 : 0
Cerovac 2013
Podunavac
Udovice
0 : 1
Sloga (M)
Miloševac
15.09.2019 15:30
Podunavac
0 : 1
Sloga (M)
Iskra
Donja Bukovica
2 : 1
Dimitrije Tucović
Ćelije
15.09.2019 15:30
Iskra
2 : 1
Dimitrije Tucović
Trlić
Trlić
6 : 2
Tvrdojevac
Tvrdojevac
15.09.2019 15:30
Trlić
6 : 2
Tvrdojevac
Banjani
Banjani
1 : 0
Tulari
Tulari
15.09.2019 15:30
Banjani
1 : 0
Tulari
Kolubara 2
Valjevo
0 : 2
Radnik (Ub)
Ub
15.09.2019 15:30
Kolubara 2
0 : 2
Radnik (Ub)
Junior Novo Naselje
Valjevo
0 : 1
Rubribreza
Rubribreza
15.09.2019 15:30
Junior Novo Naselje
0 : 1
Rubribreza
OFK Jabučje
Jabučje
1 : 0
OFK Osečina
Osečina
15.09.2019 15:30
OFK Jabučje
1 : 0
OFK Osečina
Sloga
Lipnički Šor
3 : 0
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
15.09.2019 16:00
Sloga
3 : 0
Mladost (PP)
Duško
Klenje
2 : 0
Podrinje
Lozničko Polje
15.09.2019 16:00
Duško
2 : 0
Podrinje
Vidojevica
Lešnica
1 : 0
Jedinstvo (ŠT)
Štitar
15.09.2019 11:00
Vidojevica
1 : 0
Jedinstvo (ŠT)
Mladi borac
Dublje
3 : 2
Karađorđe
Mišar
15.09.2019 16:00
Mladi borac
3 : 2
Karađorđe
Majur
Majur
2 : 3
Hajduk Stanko
Crna Bara
15.09.2019 16:00
Majur
2 : 3
Hajduk Stanko
Cer
Jadranska Lešnica
3 : 2
Drina
Badovinci
15.09.2019 16:00
Cer
3 : 2
Drina
Mladost (DD)
Donji Dobrić
2 : 0
Milan Orlić
Novo Selo
15.09.2019 16:00
Mladost (DD)
2 : 0
Milan Orlić
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
4 : 0
Borac (V)
Vraneši
15.09.2019 16:00
Kraljevo Hajduk
4 : 0
Borac (V)
Ibar
Mataruška Banja
4 : 1
Granit
Jošanička banja
15.09.2019 16:00
Ibar
4 : 1
Granit
Proleter
Pečenog
3 : 0
Tavnik
Tavnik
15.09.2019 11:00
Proleter
3 : 0
Tavnik
Popovići Vrnjci
Vrnjci
2 : 3
Mladi radnik 1925
Grdica
15.09.2019 16:00
Popovići Vrnjci
2 : 3
Mladi radnik 1925
Napredak
Gračac
0 : 2
Budućnost
Konarevo
15.09.2019 16:00
Napredak
0 : 2
Budućnost
Karađorđe
Ribnica
0 : 1
Mataruge
Mataruge
15.09.2019 16:00
Karađorđe
0 : 1
Mataruge
Ribnica
Jovac
4 : 2
Gruža
Vitanovac
15.09.2019 16:00
Ribnica
4 : 2
Gruža
Jedinstvo (P)
Puhovo
3 : 0
Napredak
Svračkovci
15.09.2019 16:00
Jedinstvo (P)
3 : 0
Napredak
Slatina
Slatina
1 : 1
Ovčar
Markovica
15.09.2019 16:00
Slatina
1 : 1
Ovčar
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
4 : 2
Zadrugar
Donja Trepča
15.09.2019 16:00
Jedinstvo (GG)
4 : 2
Zadrugar
Mladost (A)
Atenica
3 : 1
Jedinstvo (K)
Konjevići
15.09.2019 16:00
Mladost (A)
3 : 1
Jedinstvo (K)
Dedinje Junajted
Guča
1 : 0
Donja Vrbava
Donja Vrbava
15.09.2019 16:00
Dedinje Junajted
1 : 0
Donja Vrbava
Mladost (P)
Preljina
1 : 3
Rudar
Bresnica
15.09.2019 16:00
Mladost (P)
1 : 3
Rudar
Radnički 1918
Ratkovo
3 : 2
Budućnost (M)
Mladenovo
15.09.2019 16:00
Radnički 1918
3 : 2
Budućnost (M)
Omladinac
Bukovac
1 : 3
Slavija
Pivnice
15.09.2019 16:00
Omladinac
1 : 3
Slavija
Rusin
Ruski Krstur
4 : 0
Vojvodina
Tovariševo
15.09.2019 16:00
Rusin
4 : 0
Vojvodina
Maglić
Bački Maglić
1 : 3
Hercegovac
Gajdobra
15.09.2019 16:00
Maglić
1 : 3
Hercegovac
Kulpin
Kulpin
1 : 5
Borac 46
Obrovac
15.09.2019 16:00
Kulpin
1 : 5
Borac 46
Preporod
Novi Žednik
4 : 3
Senta
Senta
15.09.2019 16:00
Preporod
4 : 3
Senta
Iskra
Kucura
1 : 2
Proleter (RS)
Ravno Selo
15.09.2019 16:00
Iskra
1 : 2
Proleter (RS)
Jadran
Feketić
0 : 1
Obilić (NK)
Novi Kneževac
15.09.2019 16:00
Jadran
0 : 1
Obilić (NK)
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
2 : 2
Proleter (Nj)
Njegoševo
15.09.2019 16:00
Sutjeska
2 : 2
Proleter (Nj)
Donji Srem 2015
Pećinci
1 : 2
Ljukovo
Ljukovo
15.09.2019 16:30
Donji Srem 2015
1 : 2
Ljukovo
Donji Petrovci
Donji Petrovci
0 : 0
Radnički
Šid
15.09.2019 16:30
Donji Petrovci
0 : 0
Radnički
Budućnost
Salaš Noćajski
2 : 2
Železničar
Inđija
15.09.2019 16:30
Budućnost
2 : 2
Železničar
Napredak
Popinci
3 : 2
Borac (K)
Klenak
15.09.2019 16:30
Napredak
3 : 2
Borac (K)
Hajduk (V)
Višnjićevo
3 : 0
Borac (M)
Martinci
15.09.2019 16:30
Hajduk (V)
3 : 0
Borac (M)
PSK Putinci
Putinci
4 : 0
LSK Laćarak
Laćarak
15.09.2019 16:30
PSK Putinci
4 : 0
LSK Laćarak
Hajduk (B)
Beška
0 : 0
Rudar
Vrdnik
15.09.2019 16:30
Hajduk (B)
0 : 0
Rudar
ŽSK
Žabalj
1 : 2
Šajkaš 1908
Kovilj
15.09.2019 16:30
ŽSK
1 : 2
Šajkaš 1908
Veternik
Veternik
1 : 0
Slavija
Novi Sad
15.09.2019 16:30
Veternik
1 : 0
Slavija
Tatra
Kisač
7 : 1
Hajduk
Čurug
15.09.2019 16:30
Tatra
7 : 1
Hajduk
Bačka (B)
Begeč
0 : 3
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
15.09.2019 16:30
Bačka (B)
0 : 3
RFK Novi Sad 1921
Bačka (Đ)
Đurđevo
0 : 2
Fruškogorac
Sremska Kamenica
15.09.2019 16:30
Bačka (Đ)
0 : 2
Fruškogorac
OFK Sirig
Sirig
3 : 2
OFK Futog
Futog
15.09.2019 16:30
OFK Sirig
3 : 2
OFK Futog
Index
Novi Sad
1 : 0
TSK
Temerin
15.09.2019 10:00
Index
1 : 0
TSK
Petrovaradin
Petrovaradin
0 : 2
Jedinstvo
Rumenka
15.09.2019 16:30
Petrovaradin
0 : 2
Jedinstvo
Lehel
Mužlja
3 : 0
Delija
Mokrin
15.09.2019 16:30
Lehel
3 : 0
Delija
Jedinstvo
Bočar
1 : 3
Vojvodina
Novo Miloševo
15.09.2019 16:30
Jedinstvo
1 : 3
Vojvodina
Rusanda
Melenci
3 : 1
Tamiš
Farkaždin
15.09.2019 16:30
Rusanda
3 : 1
Tamiš
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
3 : 3
2. Oktobar
Kumane
15.09.2019 16:30
Mladost (BD)
3 : 3
2. Oktobar
Radnički 1911
Jaša Tomić
2 : 17
Omladinac FAM
Botoš
15.09.2019 16:30
Radnički 1911
2 : 17
Omladinac FAM
Crvena zvezda
Rusko Selo
2 : 3
Potisje
Knićanin
15.09.2019 16:30
Crvena zvezda
2 : 3
Potisje
Borac
Aleksandrovo
1 : 1
Polet
Nakovo
15.09.2019 16:30
Borac
1 : 1
Polet
Jugoslavija
Jabuka
2 : 4
Dolina
Padina
15.09.2019 16:00
Jugoslavija
2 : 4
Dolina
Crvena zvezda
Pavliš
1 : 4
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
15.09.2019 16:00
Crvena zvezda
1 : 4
Jedinstvo (V)
Partizan (G)
Gaj
3 : 2
Potporanj
Potporanj
15.09.2019 16:00
Partizan (G)
3 : 2
Potporanj
Radnički (B)
Baranda
4 : 2
Polet (Id)
Idvor
15.09.2019 16:00
Radnički (B)
4 : 2
Polet (Id)
Budućnost (A)
Alibunar
5 : 1
Spartak 1911
Debeljača
15.09.2019 16:00
Budućnost (A)
5 : 1
Spartak 1911
Hajdučica
Hajdučica
1 : 2
Strela
Ivanovo
15.09.2019 16:00
Hajdučica
1 : 2
Strela
Jedinstvo
Grdelica
0 : 0
Vučje
Vučje
15.09.2019 16:00
Jedinstvo
0 : 0
Vučje
Mladost 1959
Vinarce
4 : 1
Real
Donja Jajina
15.09.2019 16:00
Mladost 1959
4 : 1
Real
OFK Morava
Leskovac
4 : 2
Sloga
Lipovica
15.09.2019 16:00
OFK Morava
4 : 2
Sloga
BSK
Belanovce
4 : 0
Progres
Ladovica
15.09.2019 16:00
BSK
4 : 0
Progres
Mladi borac
Živkovo
2 : 3
Šumadija
Razgojna
15.09.2019 16:00
Mladi borac
2 : 3
Šumadija
Moravac
Pečenjevce
4 : 2
Umac
Miroševce
15.09.2019 16:00
Moravac
4 : 2
Umac
Polet
Stajkovce
6 : 0
Kumarevo 65
Kumarevo
15.09.2019 16:00
Polet
6 : 0
Kumarevo 65
Železničar
Brestovac
4 : 0
Zloćudovo
Zloćudovo
15.09.2019 16:00
Železničar
4 : 0
Zloćudovo
Blizna
Blizna
3 : 1
Zlot
Zlot
15.09.2019 16:00
Blizna
3 : 1
Zlot
Branik
Štubik
3 : 0
Nemetali
Donja Bela Reka
15.09.2019 16:00
Branik
3 : 0
Nemetali
Urovica
Urovica
2 : 4
Rudna Glava
Rudna Glava
15.09.2019 16:00
Urovica
2 : 4
Rudna Glava
Polom
Leskovo
3 : 2
Poreč
Donji milanovac
15.09.2019 16:00
Polom
3 : 2
Poreč
Omladinac
Grezna
3 : 0
Osnić
Osnić
15.09.2019 16:00
Omladinac
3 : 0
Osnić
Graničar
Veliki Izvor
4 : 1
Hajduk
Rujevica
15.09.2019 16:00
Graničar
4 : 1
Hajduk
PRO Rudar
Podvis
3 : 3
Rudar Vrška Čuka
Grljan
15.09.2019 16:00
PRO Rudar
3 : 3
Rudar Vrška Čuka
Trebič
Sokobanja
3 : 5
Radnički 1946
Lubnica
15.09.2019 16:00
Trebič
3 : 5
Radnički 1946
Sebečevac
Sebečevac
6 : 1
Sloga (Ć)
Ćićevac
15.09.2019 16:00
Sebečevac
6 : 1
Sloga (Ć)
FUD
Brus
2 : 1
Mladost
Donji Katun
15.09.2019 16:00
FUD
2 : 1
Mladost
Trudbenik
Stalać
2 : 2
Vinogradar
Zleginje
15.09.2019 16:00
Trudbenik
2 : 2
Vinogradar
Ribnik
Gornji Ribnik
0 : 4
Gradina
Pejovac
15.09.2019 16:00
Ribnik
0 : 4
Gradina
Donji Kopaonik
Razbojna
2 : 2
Sloga (M)
Majdevo
15.09.2019 16:00
Donji Kopaonik
2 : 2
Sloga (M)
Šanac
Šanac
3 : 1
Kupci
Kupci
15.09.2019 16:00
Šanac
3 : 1
Kupci
Bratstvo
Međureč
3 : 1
Juhor
Glavinci
15.09.2019 16:00
Bratstvo
3 : 1
Juhor
Javor
Sladaja
3 : 1
Partizan (M)
Majur
15.09.2019 16:00
Javor
3 : 1
Partizan (M)
Morava (KS)
Kočino Selo
2 : 0
Mladost (J)
Jovac
15.09.2019 16:00
Morava (KS)
2 : 0
Mladost (J)
Moravac 2015
Krušar
3 : 0
Dragocvet
Dragocvet
15.09.2019 16:00
Moravac 2015
3 : 0
Dragocvet
Morava (R)
Ribare
2 : 2
OFK Bratstvo
Medveđa
15.09.2019 16:00
Morava (R)
2 : 2
OFK Bratstvo
Resavac
Subotica
0 : 2
Kolare
Kolare
15.09.2019 16:00
Resavac
0 : 2
Kolare
Napredak (D)
Drenovac
3 : 0
OFK Batinac
Batinac
15.09.2019 16:00
Napredak (D)
3 : 0
OFK Batinac
Orlovi
Jasenovo
6 : 1
Mladost (D)
Dublje
15.09.2019 16:00
Orlovi
6 : 1
Mladost (D)
Sinđelić 2012
Ugrinovci
2 : 4
Borac (P)
Progar
15.09.2019 16:00
Sinđelić 2012
2 : 4
Borac (P)
Posavac Tišma
Boljevci
1 : 0
011
Beograd
15.09.2019 16:00
Posavac Tišma
1 : 0
011
Šumadinac
Bečmen
1 : 0
PKB Kovilovo
Kovilovo
15.09.2019 16:00
Šumadinac
1 : 0
PKB Kovilovo
Poštar Zvezdara
Beograd
1 : 0
Srem
Jakovo
15.09.2019 16:00
Poštar Zvezdara
1 : 0
Srem
Hajduk
Beograd
3 : 0
Balkan Mirijevo
Beograd
15.09.2019 11:00
Hajduk
3 : 0
Balkan Mirijevo
Posavina
Stubline
3 : 1
Rojkovac
Obrenovac
15.09.2019 16:00
Posavina
3 : 1
Rojkovac
OFK Borac
Arnajevo
1 : 4
Omladinac
Veliko Polje
15.09.2019 16:00
OFK Borac
1 : 4
Omladinac
Strelac
Mislođin
0 : 2
Mladost
Čibutkovica
15.09.2019 16:00
Strelac
0 : 2
Mladost
Borac (L)
Lazarevac
2 : 0
Budućnost
Dudovica
15.09.2019 10:00
Borac (L)
2 : 0
Budućnost
Radnički
Rudovci
7 : 0
Barajevo
Barajevo
15.09.2019 10:00
Radnički
7 : 0
Barajevo
OFK Zabrežje
Zabrežje
1 : 1
Lisović
Lisović
15.09.2019 16:00
OFK Zabrežje
1 : 1
Lisović
Boleč
Grocka
3 : 2
Dunavac
Grocka
15.09.2019 16:00
Boleč
3 : 2
Dunavac
Zaklopača
Zaklopača
2 : 4
Kosmajac
Koraćica
15.09.2019 16:00
Zaklopača
2 : 4
Kosmajac
Kaluđerica 1969
Kaluđerica
0 : 1
Vinča
Vinča (Grocka)
15.09.2019 16:00
Kaluđerica 1969
0 : 1
Vinča
Šepšin
Šepšin
1 : 3
Šumadija 1962
Jagnjilo
15.09.2019 16:00
Šepšin
1 : 3
Šumadija 1962
Velika Krsna
Velika Krsna
0 : 2
Kosmaj
Ralja
15.09.2019 16:00
Velika Krsna
0 : 2
Kosmaj
Zuce 2019
Zuce
1 : 0
Rabrovac
Rabrovac
15.09.2019 16:00
Zuce 2019
1 : 0
Rabrovac
Rasovača
Rasovača
3 : 0
Pobeda
Rusna
15.09.2019 16:00
Rasovača
3 : 0
Pobeda
Naisus 1977
Rožina
4 : 2
OFK Rutevac 1908
Rutevac
15.09.2019 16:00
Naisus 1977
4 : 2
OFK Rutevac 1908
Doljevac
Doljevac
5 : 3
Palilula
Aleksinac
15.09.2019 16:00
Doljevac
5 : 3
Palilula
Elid
Donji Dušnik
1 : 1
Padina
Padina
15.09.2019 16:00
Elid
1 : 1
Padina
Mladost (B)
Batušinac
1 : 2
Radnički 1924
Kočane
15.09.2019 16:00
Mladost (B)
1 : 2
Radnički 1924
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
2 : 0
Radnički 1947
Čapljinac
15.09.2019 16:00
Rudar Alpos
2 : 0
Radnički 1947
Moravac (Č)
Čečina
3 : 2
Sloga
Korman
15.09.2019 16:00
Moravac (Č)
3 : 2
Sloga
ŽSK
Žirovnica
1 : 2
Vinča
Vinča (Topola)
15.09.2019 15:30
ŽSK
1 : 2
Vinča
Lokomotiva
Lapovo
4 : 3
Borac
Pajsijevići
15.09.2019 15:30
Lokomotiva
4 : 3
Borac
Banja
Banja
3 : 2
Plaskovac
Plaskovac
15.09.2019 15:30
Banja
3 : 2
Plaskovac
Omladinac (DR)
Donja Rača
2 : 0
Marjan
Knić
15.09.2019 15:30
Omladinac (DR)
2 : 0
Marjan
BSK
Belosavci
1 : 0
Šumadinac (S)
Stojnik
15.09.2019 15:30
BSK
1 : 0
Šumadinac (S)
Jasenica
Božurnja
1 : 2
Mladost MG
Saranovo
15.09.2019 15:30
Jasenica
1 : 2
Mladost MG
Trnava
Donja Trnava
2 : 0
Prvi srpski ustanak
Orašac
15.09.2019 15:30
Trnava
2 : 0
Prvi srpski ustanak
Sloga
Milatovac
4 : 0
Šumadinac (N)
Natalinci
15.09.2019 15:30
Sloga
4 : 0
Šumadinac (N)
Spartak
Pirot
2 : 1
Padež
Petrovac
15.09.2019 16:00
Spartak
2 : 1
Padež
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
2 : 2
Mladost
Poljska Ržana
15.09.2019 16:00
Sloga
2 : 2
Mladost
Željuša
Željuša
7 : 0
Zadrugar
Krupac
15.09.2019 16:00
Željuša
7 : 0
Zadrugar
Gnjilan
Gnjilan
3 : 1
Senjak
Pirot
15.09.2019 16:00
Gnjilan
3 : 1
Senjak
Ariljska rampa
Požega
3 : 0
Bakionica
Bakionica
15.09.2019 11:00
Ariljska rampa
3 : 0
Bakionica
Perućac
Perućac
4 : 0
Lazarica
Prilipac
15.09.2019 15:30
Perućac
4 : 0
Lazarica
Višesava
Bajina Bašta
3 : 0
Jedinstvo
Kalenić
15.09.2019 15:30
Višesava
3 : 0
Jedinstvo
Kotroman
Mokra Gora
1 : 4
Savinac
Visibaba
15.09.2019 15:30
Kotroman
1 : 4
Savinac
Polet
Rasna
2 : 1
Čajetina
Čajetina
15.09.2019 15:30
Polet
2 : 1
Čajetina
Ježevica
Ježevica
0 : 3
Sečica
Seča reka
15.09.2019 15:30
Ježevica
0 : 3
Sečica
Omladinac
Zdravčići
1 : 1
Prvi partizan
Užice
15.09.2019 15:30
Omladinac
1 : 1
Prvi partizan
Šumadija 1934
Drača
3 : 1
Mladost (P)
Pajazitovo
15.09.2019 16:00
Šumadija 1934
3 : 1
Mladost (P)
Pobeda 1926
Beloševac
1 : 1
Sloboda (G)
Grbice
15.09.2019 16:00
Pobeda 1926
1 : 1
Sloboda (G)
Zastava
Kragujevac
0 : 5
Borac (D)
Drenovac
15.09.2019 16:00
Zastava
0 : 5
Borac (D)
OFK Bagremar
Kragujevac
0 : 2
Kolonija
Kragujevac
15.09.2019 16:00
OFK Bagremar
0 : 2
Kolonija
Kutlovo
Kutlovo
4 : 1
Šumadinac KG
Kragujevac
15.09.2019 16:00
Kutlovo
4 : 1
Šumadinac KG
Srbija
Ilićevo
5 : 3
Maršić
Maršić
15.09.2019 16:00
Srbija
5 : 3
Maršić
Mladost (DK)
Donji Komren
5 : 0
Aluminjum
Niš
15.09.2019 16:00
Mladost (DK)
5 : 0
Aluminjum
Stevan Nešticki
Leskovik
1 : 2
Morava
Krušce
15.09.2019 16:00
Stevan Nešticki
1 : 2
Morava
Delijski Vis
Niš
4 : 0
Proleter
Donja Vrežina
15.09.2019 16:00
Delijski Vis
4 : 0
Proleter
Omladinac
Gornji Komren
4 : 0
Crvena zastava
Hum
15.09.2019 16:00
Omladinac
4 : 0
Crvena zastava
Vulkan 1963
Brenica
3 : 2
Sloboda
Gornja Vrežina
15.09.2019 16:00
Vulkan 1963
3 : 2
Sloboda
Mladost (L)
Lalinac
1 : 1
Palilulac
Niš
15.09.2019 16:00
Mladost (L)
1 : 1
Palilulac
Radnički 1936
Trupale
2 : 1
Čegar 2013
Kamenica
15.09.2019 16:00
Radnički 1936
2 : 1
Čegar 2013
Vihor
Žbevac
2 : 2
Lugina
Preševo
15.09.2019 15:30
Vihor
2 : 2
Lugina
FSU Južna pruga
Stubal (Vladičin Han)
2 : 2
Pavlovac
Pavlovac
15.09.2019 15:30
FSU Južna pruga
2 : 2
Pavlovac
BSK Bujanovac
Bujanovac
3 : 0
Levosoje
Levosoje
15.09.2019 15:30
BSK Bujanovac
3 : 0
Levosoje
Mineralac
Vranjska Banja
1 : 10
OFK Alakince
Alakince
15.09.2019 15:30
Mineralac
1 : 10
OFK Alakince
OFK Senjak
Valjevo
2 : 1
Žabari
Žabari (Valjevo)
15.09.2019 15:30
OFK Senjak
2 : 1
Žabari
Stari drugari
Kadina Luka
6 : 1
Rakac Stave
Stave
15.09.2019 11:00
Stari drugari
6 : 1
Rakac Stave
Mladost
Latković
2 : 1
Popadić
Popadić
15.09.2019 11:00
Mladost
2 : 1
Popadić
Joks Junajted
Mionica
5 : 2
Lukavac
Lukavac
15.09.2019 11:00
Joks Junajted
5 : 2
Lukavac
Dračić 2018
Dračić
6 : 0
Ribnikar
Pecka
15.09.2019 11:00
Dračić 2018
6 : 0
Ribnikar
Jadar 2013
Valjevo
1 : 5
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
15.09.2019 11:00
Jadar 2013
1 : 5
Milenko Pavlović
Komanice
Komanice
0 : 1
Rajac
Kadina Luka
15.09.2019 15:30
Komanice
0 : 1
Rajac
Polet
Popučke
2 : 1
Tešnjar
Valjevo
15.09.2019 11:00
Polet
2 : 1
Tešnjar
Čučuge
Čučuge
4 : 1
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
15.09.2019 15:30
Čučuge
4 : 1
Strmovo 1968
Joševa
Joševa
2 : 0
Kolubara (J)
Jabučje
15.09.2019 15:30
Joševa
2 : 0
Kolubara (J)
Polet (DL)
Donji Lajkovac
5 : 0
Kalenić
Kalenić
15.09.2019 15:30
Polet (DL)
5 : 0
Kalenić
Šarbane
Šarbane
2 : 0
Pambukovica
Pambukovica
15.09.2019 15:30
Šarbane
2 : 0
Pambukovica
Mladost (V)
Vračević
5 : 0
Rudar 1945
Radljevo
15.09.2019 15:30
Mladost (V)
5 : 0
Rudar 1945
OFK Paljuvi
Paljuvi
0 : 3
Polet (T)
Takovo
15.09.2019 15:30
OFK Paljuvi
0 : 3
Polet (T)
Stubal
Stubal
0 : 3
Jedinstvo 2017
Tutin
15.09.2019 16:00
Stubal
0 : 3
Jedinstvo 2017
Jedinstvo (G)
Godačica
3 : 3
Mlada krila
Metikoši
15.09.2019 16:00
Jedinstvo (G)
3 : 3
Mlada krila
Borac (A)
Adrani
1 : 1
Progorelica
Progorelica
15.09.2019 16:00
Borac (A)
1 : 1
Progorelica
Lazac
Lazac
3 : 1
Mladost 1981
Štulac
15.09.2019 16:00
Lazac
3 : 1
Mladost 1981
Miločajac
Miločaj
2 : 2
Jovo Kursula
Cvetke
15.09.2019 11:00
Miločajac
2 : 2
Jovo Kursula
Mineral 2015
Rudno
3 : 2
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
15.09.2019 16:00
Mineral 2015
3 : 2
Jedinstvo (D)
Zadrugar
Srpski Miletić
5 : 1
Mladost
Kruščić
15.09.2019
Zadrugar
5 : 1
Mladost
Lipar
Lipar
3 : 0
Polet
Sivac
15.09.2019
Lipar
3 : 0
Polet
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
1 : 1
Partizan
Kupusina
15.09.2019
Aleksa Šantić
1 : 1
Partizan
OFK Odžaci
Odžaci
0 : 5
SU Stanišić 1920
Stanišić
15.09.2019
OFK Odžaci
0 : 5
SU Stanišić 1920
Dunav
Bački Monoštor
1 : 5
Hajduk
Stapar
15.09.2019
Dunav
1 : 5
Hajduk
Jedinstvo
Ribarevo
0 : 3
Omladinac
Deronje
15.09.2019
Jedinstvo
0 : 3
Omladinac
Fruška Gora
Ruma
4 : 0
Jednota
Šid
15.09.2019 10:00
Fruška Gora
4 : 0
Jednota
Sloga (Č)
Čalma
1 : 6
Obilić 1993
Kukujevci
15.09.2019 16:30
Sloga (Č)
1 : 6
Obilić 1993
Fruškogorac
Manđelos
3 : 2
BSK
Bešenovo
15.09.2019 16:30
Fruškogorac
3 : 2
BSK
Graničar 1924
Adaševci
4 : 0
Sloboda
Šašinci
15.09.2019 16:30
Graničar 1924
4 : 0
Sloboda
OFK Bikić
Bikić Do
1 : 1
Sloga (V)
Voganj
15.09.2019 16:30
OFK Bikić
1 : 1
Sloga (V)
Sremac
Berkasovo
6 : 2
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
15.09.2019 16:30
Sremac
6 : 2
OFK Zeka Buljubaša
Obilić
Vilovo
3 : 1
Proleter
Banoštor
15.09.2019 16:30
Obilić
3 : 1
Proleter
Miletić
Mošorin
2 : 1
Moskva
Budisava
15.09.2019 16:30
Miletić
2 : 1
Moskva
Jedinstvo (G)
Gospođinci
2 : 1
Čenej
Čenej
15.09.2019 16:30
Jedinstvo (G)
2 : 1
Čenej
Susek
Susek
4 : 0
Hajduk
Gardinovci
15.09.2019 16:30
Susek
4 : 0
Hajduk
Titel
Titel
10 : 1
Sloga
Lok
15.09.2019 16:30
Titel
10 : 1
Sloga
Bilećanin
Sečanj
6 : 3
Tisa 1933
Taraš
15.09.2019 16:30
Bilećanin
6 : 3
Tisa 1933
Jedinstvo 2014
Ečka
2 : 3
Zadrugar
Lazarevo
15.09.2019 16:30
Jedinstvo 2014
2 : 3
Zadrugar
Zlatica
Zlatica
1 : 3
Naftagas
Boka
15.09.2019 16:30
Zlatica
1 : 3
Naftagas
ASK
Aradac
6 : 1
OFK Stajićevo
Stajićevo
15.09.2019 16:30
ASK
6 : 1
OFK Stajićevo
Mladost
Belo Blato
1 : 2
MSK
Mihajlovo
15.09.2019 16:30
Mladost
1 : 2
MSK
Borac (VS)
Veliko Središte
6 : 3
Borac (VG)
Vračev Gaj
15.09.2019 16:00
Borac (VS)
6 : 3
Borac (VG)
Vulturul
Grebenac
4 : 1
Banat (D)
Dupljaja
15.09.2019 16:00
Vulturul
4 : 1
Banat (D)
Karaš (K)
Kuštilj
2 : 2
Karaš (J)
Jasenovo
15.09.2019 16:00
Karaš (K)
2 : 2
Karaš (J)
Polet
Izbište
2 : 3
Banat (I)
Ilandža
15.09.2019 16:00
Polet
2 : 3
Banat (I)
Partizan (K)
Kajtasovo
3 : 4
Dunav
Banatska Palanka
15.09.2019 16:00
Partizan (K)
3 : 4
Dunav
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
1 : 1
Ševac
Kusić
15.09.2019 16:00
Vojvodina (CC)
1 : 1
Ševac
Gradac
Konopnica
3 : 1
Todorovce
Todorovce
15.09.2019 11:00
Gradac
3 : 1
Todorovce
Mladost (B)
Batulovce
3 : 1
Milanovo
Milanovo
15.09.2019 16:00
Mladost (B)
3 : 1
Milanovo
Marjan MB
Mala Biljanica
1 : 5
Plantaža
Donje Stopanje
15.09.2019 16:00
Marjan MB
1 : 5
Plantaža
Sloboda
Donje Brijanje
2 : 3
Bratstvo
Bratmilovce
15.09.2019 16:00
Sloboda
2 : 3
Bratstvo
Lemind 1953
Leskovac
1 : 1
Donja Lomnica
Donja Lomnica
15.09.2019 11:00
Lemind 1953
1 : 1
Donja Lomnica
Sloga (D)
Dašnica
1 : 0
14. Oktobar
Izbenica
15.09.2019 16:00
Sloga (D)
1 : 0
14. Oktobar
Borac
Gornji Katun
1 : 1
Polet 57
Milutovac
15.09.2019 16:00
Borac
1 : 1
Polet 57
Poljoprivrednik
Počekovina
0 : 2
Garevina
Garevina
15.09.2019 16:00
Poljoprivrednik
0 : 2
Garevina
Velika Drenova
Velika Drenova
2 : 0
Mladost
Toljevac
15.09.2019 16:00
Velika Drenova
2 : 0
Mladost
Sloga (L)
Lozna
2 : 3
Rubin
Donji Stupanj
15.09.2019 16:00
Sloga (L)
2 : 3
Rubin
Budućnost
Miliva
2 : 1
Napredak (Sv)
Svojnovo
15.09.2019 16:00
Budućnost
2 : 1
Napredak (Sv)
Istok 63
Plana
1 : 1
Mladost (S)
Sikirica
15.09.2019 16:00
Istok 63
1 : 1
Mladost (S)
15. Avgust 1950
Lomnica
1 : 2
Šumadija
Trešnjevica
15.09.2019 16:00
15. Avgust 1950
1 : 2
Šumadija
OFK Juhor 2016
Potočac
1 : 0
Napredak (St)
Stubica
15.09.2019 16:00
OFK Juhor 2016
1 : 0
Napredak (St)
Sloga
Voljavče
4 : 0
Mladost
Tečić
15.09.2019 16:00
Sloga
4 : 0
Mladost
Ursule
Ursule
0 : 2
Sloboda
Šuljkovac
15.09.2019 16:00
Ursule
0 : 2
Sloboda
Vinorača
Vinorača
0 : 1
Kupinovac
Kupinovac
15.09.2019 16:00
Vinorača
0 : 1
Kupinovac
Mladost
Gložane
2 : 1
Šantarovac
Šantarovac
15.09.2019 16:00
Mladost
2 : 1
Šantarovac
GFK Tabane
Jagodina
2 : 1
Šumadinac
Dragovo
15.09.2019 16:00
GFK Tabane
2 : 1
Šumadinac
Borac
Ušće
0 : 1
Jedinstvo
Dren
15.09.2019 11:00
Borac
0 : 1
Jedinstvo
Belo Polje
Belo Polje
2 : 1
Rvati
Obrenovac
15.09.2019 16:30
Belo Polje
2 : 1
Rvati
Sloga
Ratari
1 : 3
Trstenica
Trstenica
15.09.2019 11:00
Sloga
1 : 3
Trstenica
Proleter
Jasenak
2 : 4
Krtinska
Krtinska
15.09.2019 16:30
Proleter
2 : 4
Krtinska
Pobednik
Piroman
1 : 3
Skela
Skela
15.09.2019 11:00
Pobednik
1 : 3
Skela
Partizan
Draževac
1 : 3
Polet
Grabovac
15.09.2019 16:30
Partizan
1 : 3
Polet
Beljina
Beljina
4 : 1
Rušanj
Rušanj
15.09.2019 16:00
Beljina
4 : 1
Rušanj
Umka
Umka
1 : 3
DIF
Beograd
15.09.2019 16:00
Umka
1 : 3
DIF
Mladi proleter
Beograd
4 : 1
Šećeranac Ada
Beograd
15.09.2019 11:00
Mladi proleter
4 : 1
Šećeranac Ada
Sparta Železnik
Beograd
1 : 3
Velika Moštanica
Velika Moštanica
15.09.2019 18:00
Sparta Železnik
1 : 3
Velika Moštanica
13. maj
Zemun
0 : 2
Novi Beograd
Novi Beograd
15.09.2019 11:00
13. maj
0 : 2
Novi Beograd
Rekreativo 011
Beograd
2 : 4
BUSK
Novi Beograd
15.09.2019 10:00
Rekreativo 011
2 : 4
BUSK
Napredak
Žarkovac
0 : 0
Srem
Sremski Mihaljevci
15.09.2019 16:30
Napredak
0 : 0
Srem
Polet
Novi Karlovci
1 : 1
Dunav
Novi Slankamen
15.09.2019 16:30
Polet
1 : 1
Dunav
Šumar
Ogar
2 : 1
Sremac Deč
Deč
15.09.2019 16:30
Šumar
2 : 1
Sremac Deč
Krušedol
Krušedol
0 : 1
Sremac (Dob)
Dobrinci
15.09.2019 16:30
Krušedol
0 : 1
Sremac (Dob)
Mladost
Buđanovci
2 : 0
OFK Brestač
Brestač
15.09.2019 16:30
Mladost
2 : 0
OFK Brestač
Radnički
Irig
2 : 3
ČSK
Čortanovci
15.09.2019 16:30
Radnički
2 : 3
ČSK
Graničar
Obrež
1 : 0
Hrtkovci
Hrtkovci
15.09.2019 16:30
Graničar
1 : 0
Hrtkovci
Tromedja
Majdan
2 : 0
Tisa
Padej
15.09.2019 16:00
Tromedja
2 : 0
Tisa
Šampion
Orom
2 : 1
Hajduk
Podlokanj
15.09.2019 16:00
Šampion
2 : 1
Hajduk
Slavija
Banatsko Aranđelovo
1 : 4
AFK
Ada
15.09.2019 16:00
Slavija
1 : 4
AFK
Bačka
Mol
0 : 2
Horgoš 1911
Horgoš
15.09.2019 16:00
Bačka
0 : 2
Horgoš 1911
Graničar
Đala
2 : 1
Čoka
Čoka
15.09.2019 16:00
Graničar
2 : 1
Čoka
Jadran
Sanad
2 : 0
Jedinstvo
Srpski Krstur
15.09.2019 16:00
Jadran
2 : 0
Jedinstvo
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
1 : 1
Omladinac (BO)
Bogatic
15.09.2019 16:00
Zadrugar
1 : 1
Omladinac (BO)
Premijer
Badovinci
0 : 0
Milicionar
Bogatić
15.09.2019 16:00
Premijer
0 : 0
Milicionar
Budućnost 1929 (ZM)
Zminjak
2 : 2
Budućnost (DO)
Pocerski Dobrić
15.09.2019 16:00
Budućnost 1929 (ZM)
2 : 2
Budućnost (DO)
Napredak
Mačvanski Belotić
3 : 0
Sloboda
Salaš Crnobarski
15.09.2019 16:00
Napredak
3 : 0
Sloboda
Omladinac 2013 (SL)
Slepčević
1 : 0
Cer
Petkovica
15.09.2019 16:00
Omladinac 2013 (SL)
1 : 0
Cer
Lipolist
Lipolist
1 : 0
Torpedo 1924
Tabanović
15.09.2019 16:00
Lipolist
1 : 0
Torpedo 1924
Stojnik
Stojnik
2 : 2
Popović
Popovići
15.09.2019 15:30
Stojnik
2 : 2
Popović
Vis
Parcani
1 : 3
Djurinci
Đurinci
15.09.2019 15:30
Vis
1 : 3
Djurinci
Mladost G.
Guberevac
1 : 1
Sibnica
Sibnica
15.09.2019 13:00
Mladost G.
1 : 1
Sibnica
Nemenikuće
Nemenikuće
2 : 3
Vojvoda
Dučina
15.09.2019 15:30
Nemenikuće
2 : 3
Vojvoda
Rudar 2012
Babe
0 : 2
Mladost M.I.
Mala Ivanča
15.09.2019 13:00
Rudar 2012
0 : 2
Mladost M.I.
Prva Iskra
Runjani
1 : 3
Rudar
Brasina
15.09.2019 16:00
Prva Iskra
1 : 3
Rudar
Jezero
Amajić
2 : 2
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
15.09.2019 11:00
Jezero
2 : 2
Jedinstvo (MZ)
Hajduk
Ribarica
2 : 3
Sloga
Straža
15.09.2019 16:00
Hajduk
2 : 3
Sloga
Jadar 1961
Gornji Dobrić
1 : 1
Gučevo 1929
Banja Koviljača
15.09.2019 16:00
Jadar 1961
1 : 1
Gučevo 1929
Borac
Kozjak
3 : 2
Antimon
Zajača
15.09.2019 16:00
Borac
3 : 2
Antimon
Pričinović
Pocerski Pričinović
2 : 4
Mrovska
Mrovska
15.09.2019 16:00
Pričinović
2 : 4
Mrovska
Radnički
Koceljeva
0 : 4
Šipurske livade
Šabac
15.09.2019 16:00
Radnički
0 : 4
Šipurske livade
Trešnjevka
Trbusac
7 : 2
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
15.09.2019 16:00
Trešnjevka
7 : 2
Vojvoda Stepa Stepanović
PSK
Provo
5 : 0
Rankovac
Nakučani
15.09.2019 16:00
PSK
5 : 0
Rankovac
Dobrava
Vukošić
2 : 0
Vlašić
Donje Crniljevo
15.09.2019 16:00
Dobrava
2 : 0
Vlašić
OFK Jelen
Jelenča
1 : 4
Sloga
Krnić
15.09.2019 16:00
OFK Jelen
1 : 4
Sloga
PKB (PS)
Padinska skela
3 : 0
OFK Crvenka
Borča
15.09.2019 16:00
PKB (PS)
3 : 0
OFK Crvenka
Lepušnica
Glogonjski rit
0 : 2
Siti Sport Klub
Beograd
15.09.2019 16:00
Lepušnica
0 : 2
Siti Sport Klub
Pionir
Besni Fok
3 : 0
Pinosava
Pinosava
15.09.2019 16:00
Pionir
3 : 0
Pinosava
Palilulac
Krnjača
6 : 0
Sveti Stefan
Slanci
15.09.2019 16:00
Palilulac
6 : 0
Sveti Stefan
Resnik
Resnik
0 : 3
Poštar 1930
Beograd
15.09.2019 16:00
Resnik
0 : 3
Poštar 1930
Proleter
Karađorđevo
2 : 1
Mladost
Mali Bač
15.09.2019 16:00
Proleter
2 : 1
Mladost
Soko
Nova Gajdobra
0 : 0
Naša Zvezda
Silbaš
15.09.2019 16:00
Soko
0 : 0
Naša Zvezda
Sloga
Plavna
1 : 3
Bačka
Despotovo
15.09.2019 16:00
Sloga
1 : 3
Bačka
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
0 : 0
Borac
Vizić
15.09.2019 16:00
Bački Hajduk
0 : 0
Borac
Neštin
Neštin
0 : 5
Budućnost
Gložan
15.09.2019 16:00
Neštin
0 : 5
Budućnost
Karađorđe 2013 (Viš)
Viševac
1 : 4
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
15.09.2019 15:30
Karađorđe 2013 (Viš)
1 : 4
Partizan (BB)
Kruševica 1980
Kneževac
0 : 4
Badnjevac
Badnjevac
15.09.2019 15:30
Kruševica 1980
0 : 4
Badnjevac
Mladost (R)
Rašković
2 : 2
Jedinstvo (O)
Oplanić
15.09.2019 15:30
Mladost (R)
2 : 2
Jedinstvo (O)
Jedinstvo (K)
Kamenovo
3 : 0
Bata Bulić
Bistrica
15.09.2019 16:00
Jedinstvo (K)
3 : 0
Bata Bulić
Mladost (R)
Ranovac
2 : 0
Sloga 1952
Veliki Popovac
15.09.2019 16:00
Mladost (R)
2 : 0
Sloga 1952
Omladinac (B)
Busur
2 : 3
Zadrugar 1947
Tabanovac
15.09.2019 16:00
Omladinac (B)
2 : 3
Zadrugar 1947
Radnički (K)
Knežica
2 : 3
Manastirica
Manastirica
15.09.2019 16:00
Radnički (K)
2 : 3
Manastirica
Krilaš
Ćovdin
1 : 2
Napredak 1936
Veliko Crniće
15.09.2019 16:00
Krilaš
1 : 2
Napredak 1936
Napredak (P)
Poljana
3 : 0
Stig 1955
Beranje
15.09.2019 16:00
Napredak (P)
3 : 0
Stig 1955
Žika Marković Uča
Miljević
1 : 1
Dizel
Bare
15.09.2019 16:00
Žika Marković Uča
1 : 1
Dizel
Sloga (M)
Mustapić
3 : 2
Mlava (B)
Bratinac
15.09.2019 16:00
Sloga (M)
3 : 2
Mlava (B)
Mladost (B)
Biskuplje
4 : 4
Vihor
Маljurevac
15.09.2019 16:00
Mladost (B)
4 : 4
Vihor
Barič
Barič
6 : 2
Desine
Desine
15.09.2019 16:00
Barič
6 : 2
Desine
Baštovan 2015
Carevac
2 : 1
Ljubičevo
Ljubičevo
15.09.2019 16:00
Baštovan 2015
2 : 1
Ljubičevo
Brezovac
Brezovac
2 : 0
B 2000
Aranđelovac
15.09.2019 15:30
Brezovac
2 : 0
B 2000
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
3 : 2
Kopljari
Kopljari
15.09.2019 11:00
Trešnjevica
3 : 2
Kopljari
Mladi rudar
Bukovik
2 : 2
Sloga
Zagorica
15.09.2019 15:30
Mladi rudar
2 : 2
Sloga
Vrbica
Aranđelovac
0 : 1
Šamot
Aranđelovac
15.09.2019 15:30
Vrbica
0 : 1
Šamot
Borac
Kloka
1 : 2
Budućnost
Blaznava
15.09.2019 15:30
Borac
1 : 2
Budućnost
Prijatelji
Čačak
2 : 1
Rakova
Rakova
15.09.2019 11:00
Prijatelji
2 : 1
Rakova
Morava
Katrga
3 : 0
Čačak 94
Čačak
15.09.2019 16:00
Morava
3 : 0
Čačak 94
Budućnost
Stančići
5 : 1
Gavrilo Princip
Vranići
15.09.2019 16:00
Budućnost
5 : 1
Gavrilo Princip
Malba
Žaočani
0 : 4
Vujan
Prislonica
15.09.2019 16:00
Malba
0 : 4
Vujan
Kej
Čačak
3 : 1
Planinac
Vujetinci
15.09.2019 16:00
Kej
3 : 1
Planinac
Mršinci
Mršinci
4 : 0
Lugovi
Čačak
15.09.2019 16:00
Mršinci
4 : 0
Lugovi
Košutnjak
Kragujevac
2 : 1
Vinogradi DB
Kragujevac
15.09.2019 16:00
Košutnjak
2 : 1
Vinogradi DB
Ćava
Grošnica
1 : 3
Bratstvo 1975
Erdeč
15.09.2019 16:00
Ćava
1 : 3
Bratstvo 1975
OFK Žeželj
Donja Sabanta
2 : 1
Dobrača
Dobrača
15.09.2019 16:00
OFK Žeželj
2 : 1
Dobrača
21. oktobar
Kragujevac
0 : 3
Jadran
Kragujevac
15.09.2019 16:00
21. oktobar
0 : 3
Jadran
Sloga Lužnice 2016
Lužnice
2 : 2
Slavija
Kragujevac
15.09.2019 16:00
Sloga Lužnice 2016
2 : 2
Slavija
Žednik
Stari Žednik
7 : 1
Solid
Subotica
15.09.2019 16:30
Žednik
7 : 1
Solid
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
0 : 3
Hajduk
Bačko Dušanovo
15.09.2019 16:30
OFK Mala Bosna 2015
0 : 3
Hajduk
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
0 : 1
Lokomotiva
Subotica
15.09.2019 16:30
Udarnik Višnjevac
0 : 1
Lokomotiva
Vinogradar
Hajdukovo
2 : 3
Elektrovojvodina
Subotica
15.09.2019 16:30
Vinogradar
2 : 3
Elektrovojvodina
Palić
Palić
2 : 3
Bikovo
Bikovo
15.09.2019 16:30
Palić
2 : 3
Bikovo
Unirea
Uzdin
0 : 1
Mundial
Pančevo
15.09.2019 16:00
Unirea
0 : 1
Mundial
Glogonj
Glogonj
3 : 0
Slavia
Kovačica
15.09.2019 16:00
Glogonj
3 : 0
Slavia
Vojlovica 2018
Vojlovica
0 : 2
Omladinac 1927
Opovo
15.09.2019 16:00
Vojlovica 2018
0 : 2
Omladinac 1927
Pobeda
Samoš
1 : 4
Jedinstvo Stević
Kačarevo
15.09.2019 16:00
Pobeda
1 : 4
Jedinstvo Stević
Omladinac
Deliblato
2 : 1
Mladost
Vojlovica
15.09.2019 16:00
Omladinac
2 : 1
Mladost
Stari Tamiš
Stari Tamiš
2 : 0
BSK
Bavanište
15.09.2019 16:00
Stari Tamiš
2 : 0
BSK
Borac
Pločica
1 : 6
Dolovo
Dolovo
15.09.2019 16:00
Borac
1 : 6
Dolovo
Kapidžija
Kapidžija
2 : 7
Bukovica
Bukovica
15.09.2019 16:00
Kapidžija
2 : 7
Bukovica
Zdravinje
Zdravinje
15.09.2019
16:00
Globoder
Globoder
15.09.2019 16:00
Zdravinje
:
Globoder
Rasina
Vitanovac
1 : 5
Mudrakovac
Mudrakovac
15.09.2019 16:00
Rasina
1 : 5
Mudrakovac
Modrica
Modrica
0 : 0
Parunovac
Parunovac
15.09.2019 11:00
Modrica
0 : 0
Parunovac
Čarapan
Kruševac
1 : 10
Konjuh
Konjuh
15.09.2019 11:00
Čarapan
1 : 10
Konjuh
Budućnost
Savino Selo
1 : 2
Tomislavci
Tomislavci
15.09.2019 16:30
Budućnost
1 : 2
Tomislavci
Slavija
Novo Orahovo
0 : 5
Mladost Radost
Srbobran
15.09.2019 16:30
Slavija
0 : 5
Mladost Radost
Mladost (R)
Radičević
5 : 1
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
15.09.2019 16:30
Mladost (R)
5 : 1
Jedinstvo
Podunavac
Ritopek
3 : 1
Umčari
Umčari
15.09.2019 16:00
Podunavac
3 : 1
Umčari
Vrbovac
Vrbovac
8 : 0
OFK Slavija
Smederevo
15.09.2019 16:00
Vrbovac
8 : 0
OFK Slavija
Budućnost
Mala Krsna
3 : 1
Stari Hrast 2018
Kulič-Šalinac
15.09.2019 16:00
Budućnost
3 : 1
Stari Hrast 2018
Drugovac
Drugovac
3 : 3
Landol
Landol
15.09.2019 16:00
Drugovac
3 : 3
Landol
7. Juli
Vodanj
0 : 0
Petlić SD 026
Smederevo
15.09.2019 16:00
7. Juli
0 : 0
Petlić SD 026
Lunjevac
Lunjevac
3 : 2
Petrijevac
Petrijevo
15.09.2019 16:00
Lunjevac
3 : 2
Petrijevac
Karadjordje
Radovanje
1 : 5
Mladost 1948
Donja Livadica
15.09.2019
Karadjordje
1 : 5
Mladost 1948
AF Đokić
Velika Plana
6 : 4
Omladinac
Rakinac
15.09.2019
AF Đokić
6 : 4
Omladinac
Jedinstvo
Krnjevo
3 : 0
Jasenica
Kruševo
15.09.2019
Jedinstvo
3 : 0
Jasenica
Ratar
Gornja Peščanica
2 : 3
Borac
Trnjane
15.09.2019 16:00
Ratar
2 : 3
Borac
Polet (R)
Radevac
5 : 1
Vukašinovac
Vukašinovac
15.09.2019 11:00
Polet (R)
5 : 1
Vukašinovac
Škriljac
Bradarac
2 : 0
Rutevac
Rutevac
15.09.2019 11:00
Škriljac
2 : 0
Rutevac
Tempo
Mozgovo
2 : 11
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
15.09.2019 11:00
Tempo
2 : 11
Crvena zvezda