21.09
15:30
Budućnost Krušik 2014
Sušica
1
0
|
21.09.2019 15:30 | Budućnost Krušik 2014 | 1 : 0 | Sušica | |||||
21.09
15:30
Trepča
Sloga (K)
4
0
|
21.09.2019 15:30 | Trepča | 4 : 0 | Sloga (K) | |||||
21.09
15:30
Sloga 33
Mačva 1929
2
1
|
21.09.2019 15:30 | Sloga 33 | 2 : 1 | Mačva 1929 | |||||
21.09
15:30
Mladi radnik 1926
Loznica
0
2
|
21.09.2019 15:30 | Mladi radnik 1926 | 0 : 2 | Loznica | |||||
21.09
19:00
Borac 1926
RSK
4
0
|
21.09.2019 19:00 | Borac 1926 | 4 : 0 | RSK | |||||
21.09
15:30
Šumadija (A)
Takovo
0
1
|
21.09.2019 15:30 | Šumadija (A) | 0 : 1 | Takovo | |||||
21.09
15:30
Tutin
Mokra Gora
5
1
|
21.09.2019 15:30 | Tutin | 5 : 1 | Mokra Gora |
21.09
16:00
Omladinac
Dinamo 1945
2
1
|
21.09.2019 16:00 | Omladinac | 2 : 1 | Dinamo 1945 | |||||
21.09
16:00
Bečej 1918
Kozara
3
0
|
21.09.2019 16:00 | Bečej 1918 | 3 : 0 | Kozara | |||||
21.09
16:00
OFK Vršac
Železničar
0
2
|
21.09.2019 16:00 | OFK Vršac | 0 : 2 | Železničar | |||||
21.09
16:00
Hajduk 1912
Radnički (Zr)
0
2
|
21.09.2019 16:00 | Hajduk 1912 | 0 : 2 | Radnički (Zr) | |||||
21.09
16:00
Bačka 1901
Borac
2
1
|
21.09.2019 16:00 | Bačka 1901 | 2 : 1 | Borac | |||||
21.09
16:00
Radnički (SM)
Radnički 1912
2
2
|
21.09.2019 16:00 | Radnički (SM) | 2 : 2 | Radnički 1912 |
21.09
15:30
Moravac Orion
Trstenik PPT
2
1
|
21.09.2019 15:30 | Moravac Orion | 2 : 1 | Trstenik PPT | |||||
21.09
15:30
OFK Sinđelić
Rembas
3
1
|
21.09.2019 15:30 | OFK Sinđelić | 3 : 1 | Rembas | |||||
21.09
15:30
Jedinstvo
OFK Topličanin
2
3
|
21.09.2019 15:30 | Jedinstvo | 2 : 3 | OFK Topličanin |
21.09
15:30
Radnički (O)
Jedinstvo
1
0
|
21.09.2019 15:30 | Radnički (O) | 1 : 0 | Jedinstvo | |||||
21.09
15:30
BSK Borča
Sremčica
1
2
|
21.09.2019 15:30 | BSK Borča | 1 : 2 | Sremčica | |||||
21.09
15:30
OFK Mladenovac
Crvena zvezda
1
0
|
21.09.2019 15:30 | OFK Mladenovac | 1 : 0 | Crvena zvezda | |||||
21.09
15:30
Radnički (NB)
OFK Beograd
1
1
|
21.09.2019 15:30 | Radnički (NB) | 1 : 1 | OFK Beograd | |||||
21.09
15:30
Lokomotiva
GSP Polet Dorćol
0
1
|
21.09.2019 15:30 | Lokomotiva | 0 : 1 | GSP Polet Dorćol | |||||
21.09
15:30
Zvezdara
Teleoptik
4
1
|
21.09.2019 15:30 | Zvezdara | 4 : 1 | Teleoptik | |||||
21.09
15:30
IMT
Stepojevac Vaga
5
1
|
21.09.2019 15:30 | IMT | 5 : 1 | Stepojevac Vaga |
21.09
15:30
VGSK
OFK Aranđelovac 1979
3
1
|
21.09.2019 15:30 | VGSK | 3 : 1 | OFK Aranđelovac 1979 | |||||
21.09
15:30
Karađorđe
Borac 1932
0
0
|
21.09.2019 15:30 | Karađorđe | 0 : 0 | Borac 1932 | |||||
21.09
15:30
Sloga 1924
Morava
3
1
|
21.09.2019 15:30 | Sloga 1924 | 3 : 1 | Morava |
21.09
15:30
Spartak
Mladost (D)
2
0
|
21.09.2019 15:30 | Spartak | 2 : 0 | Mladost (D) |
21.09
15:30
Omladinac
Zvečan
1
1
|
21.09.2019 15:30 | Omladinac | 1 : 1 | Zvečan | |||||
21.09
15:30
OFK Ras
Apolon 2018
2
1
|
21.09.2019 15:30 | OFK Ras | 2 : 1 | Apolon 2018 | |||||
21.09
15:30
Goč
Gruža
0
1
|
21.09.2019 15:30 | Goč | 0 : 1 | Gruža |
21.09
15:30
FAP
Jasen
2
0
|
21.09.2019 15:30 | FAP | 2 : 0 | Jasen | |||||
21.09
11:00
Zlatar
Sloga (BB)
1
2
|
21.09.2019 11:00 | Zlatar | 1 : 2 | Sloga (BB) | |||||
21.09
19:00
GFK Sloboda
Sloga (S)
1
0
|
21.09.2019 19:00 | GFK Sloboda | 1 : 0 | Sloga (S) |
21.09
16:00
Radnički
OFK Stari Grad
0
3
|
21.09.2019 16:00 | Radnički | 0 : 3 | OFK Stari Grad | |||||
21.09
16:00
Sloga
Tekstilac
3
1
|
21.09.2019 16:00 | Sloga | 3 : 1 | Tekstilac | |||||
21.09
16:00
OFK Vrbas
Bajša
2
1
|
21.09.2019 16:00 | OFK Vrbas | 2 : 1 | Bajša | |||||
21.09
16:00
Mladost APA
Mladost (T)
7
1
|
21.09.2019 16:00 | Mladost APA | 7 : 1 | Mladost (T) |
21.09
16:00
Podrinje
Mladost (NS)
3
0
|
21.09.2019 16:00 | Podrinje | 3 : 0 | Mladost (NS) | |||||
21.09
16:00
Radnički (NP)
Podunavac
1
0
|
21.09.2019 16:00 | Radnički (NP) | 1 : 0 | Podunavac | |||||
21.09
16:00
Sloga (T)
Mladost (BJ)
1
2
|
21.09.2019 16:00 | Sloga (T) | 1 : 2 | Mladost (BJ) | |||||
21.09
16:00
Sloga (E)
Sremac
1
0
|
21.09.2019 16:00 | Sloga (E) | 1 : 0 | Sremac |
21.09
16:00
Sloboda
Sloga
7
1
|
21.09.2019 16:00 | Sloboda | 7 : 1 | Sloga | |||||
21.09
16:00
Radnički (S)
Jedinstvo (BK)
1
2
|
21.09.2019 16:00 | Radnički (S) | 1 : 2 | Jedinstvo (BK) | |||||
21.09
16:00
Budućnost
Jedinstvo (NB)
6
1
|
21.09.2019 16:00 | Budućnost | 6 : 1 | Jedinstvo (NB) | |||||
21.09
16:00
Proleter (BK)
Krajina
2
1
|
21.09.2019 16:00 | Proleter (BK) | 2 : 1 | Krajina |
21.09
15:30
Nebeski Andjeli
Jedinstvo (GS)
6
0
|
21.09.2019 15:30 | Nebeski Andjeli | 6 : 0 | Jedinstvo (GS) | |||||
21.09
15:30
Morava
Pusta Reka
2
2
|
21.09.2019 15:30 | Morava | 2 : 2 | Pusta Reka |
21.09
15:30
Brodoremont
Majdanpek
2
0
|
21.09.2019 15:30 | Brodoremont | 2 : 0 | Majdanpek | |||||
21.09
15:30
Bor 1919
Balkanski
1
3
|
21.09.2019 15:30 | Bor 1919 | 1 : 3 | Balkanski | |||||
21.09
15:30
Rtanj
Tanasko Rajić
1
2
|
21.09.2019 15:30 | Rtanj | 1 : 2 | Tanasko Rajić | |||||
21.09
15:30
Rajko Mitić
OFK Slatina
3
2
|
21.09.2019 15:30 | Rajko Mitić | 3 : 2 | OFK Slatina | |||||
21.09
15:30
Timok 1919
Hajduk Veljko
1
0
|
21.09.2019 15:30 | Timok 1919 | 1 : 0 | Hajduk Veljko |
21.09
15:30
Jedinstvo 1936
Bošnjane
4
1
|
21.09.2019 15:30 | Jedinstvo 1936 | 4 : 1 | Bošnjane | |||||
21.09
15:30
Sloga
Morava 1918
0
1
|
21.09.2019 15:30 | Sloga | 0 : 1 | Morava 1918 |
21.09
15:30
OFK Napredak 1929
Naša krila 1936
1
3
|
21.09.2019 15:30 | OFK Napredak 1929 | 1 : 3 | Naša krila 1936 |
21.09
15:30
Napredak
Studenski Grad
1
0
|
21.09.2019 15:30 | Napredak | 1 : 0 | Studenski Grad | |||||
21.09
11:00
Milutinac
Torlak
3
1
|
21.09.2019 11:00 | Milutinac | 3 : 1 | Torlak | |||||
21.09
15:30
Šumadija
Leštane
0
1
|
21.09.2019 15:30 | Šumadija | 0 : 1 | Leštane |
21.09
16:00
Đerdap
Sirakovo
3
1
|
21.09.2019 16:00 | Đerdap | 3 : 1 | Sirakovo | |||||
21.09
16:00
Rudar 2001
Trgovački
2
2
|
21.09.2019 16:00 | Rudar 2001 | 2 : 2 | Trgovački |
21.09
15:30
Jasenica 2017
Omladinac
4
2
|
21.09.2019 15:30 | Jasenica 2017 | 4 : 2 | Omladinac |
21.09
15:30
Rubribreza
OFK Jabučje
4
1
|
21.09.2019 15:30 | Rubribreza | 4 : 1 | OFK Jabučje | |||||
21.09
15:30
Radnik (Ub)
Junior Novo Naselje
2
1
|
21.09.2019 15:30 | Radnik (Ub) | 2 : 1 | Junior Novo Naselje |
21.09
15:30
Jedinstvo 1924 (VL)
Vidojevica
4
2
|
21.09.2019 15:30 | Jedinstvo 1924 (VL) | 4 : 2 | Vidojevica |
21.09
16:00
Mladi radnik 1925
Napredak
1
0
|
21.09.2019 16:00 | Mladi radnik 1925 | 1 : 0 | Napredak | |||||
21.09
16:00
Mladost
Ibar
1
1
|
21.09.2019 16:00 | Mladost | 1 : 1 | Ibar |
21.09
16:00
Ovčar
Jedinstvo (GG)
1
0
|
21.09.2019 16:00 | Ovčar | 1 : 0 | Jedinstvo (GG) |
21.09
16:00
Polet
Tvrđava
3
1
|
21.09.2019 16:00 | Polet | 3 : 1 | Tvrđava | |||||
21.09
16:00
Vojvodina
Maglić
7
0
|
21.09.2019 16:00 | Vojvodina | 7 : 0 | Maglić |
21.09
16:00
Proleter (Nj)
Preporod
0
3
|
21.09.2019 16:00 | Proleter (Nj) | 0 : 3 | Preporod | |||||
21.09
16:00
Obilić (NK)
Sutjeska
1
2
|
21.09.2019 16:00 | Obilić (NK) | 1 : 2 | Sutjeska | |||||
21.09
16:00
Njegoš
Jadran
1
0
|
21.09.2019 16:00 | Njegoš | 1 : 0 | Jadran | |||||
21.09
16:00
Proleter (RS)
Napredak
2
1
|
21.09.2019 16:00 | Proleter (RS) | 2 : 1 | Napredak | |||||
21.09
16:00
Srbobran
Panonija IM Topola
2
1
|
21.09.2019 16:00 | Srbobran | 2 : 1 | Panonija IM Topola |
21.09
16:30
Borac (K)
Hajduk (V)
4
2
|
21.09.2019 16:30 | Borac (K) | 4 : 2 | Hajduk (V) | |||||
21.09
16:30
Radnički
Budućnost
0
0
|
21.09.2019 16:30 | Radnički | 0 : 0 | Budućnost | |||||
21.09
16:30
Partizan
Donji Srem 2015
1
2
|
21.09.2019 16:30 | Partizan | 1 : 2 | Donji Srem 2015 |
21.09
16:00
OFK Futog
Index
0
6
|
21.09.2019 16:00 | OFK Futog | 0 : 6 | Index | |||||
21.09
16:00
RFK Novi Sad 1921
Bačka (Đ)
1
0
|
21.09.2019 16:00 | RFK Novi Sad 1921 | 1 : 0 | Bačka (Đ) | |||||
21.09
16:00
Slavija
Tatra
1
0
|
21.09.2019 16:00 | Slavija | 1 : 0 | Tatra | |||||
21.09
16:00
Fruškogorski partizan
ŽSK
1
2
|
21.09.2019 16:00 | Fruškogorski partizan | 1 : 2 | ŽSK |
21.09
16:00
Delija
Polet
3
0
|
21.09.2019 16:00 | Delija | 3 : 0 | Polet |
21.09
16:00
Partizan (U)
Crvena zvezda
0
0
|
21.09.2019 16:00 | Partizan (U) | 0 : 0 | Crvena zvezda |
21.09
16:00
Rudna Glava
Polom
0
0
|
21.09.2019 16:00 | Rudna Glava | 0 : 0 | Polom | |||||
21.09
16:00
Brestovac
Sloga
2
1
|
21.09.2019 16:00 | Brestovac | 2 : 1 | Sloga | |||||
21.09
16:00
Zlot
Branik
0
2
|
21.09.2019 16:00 | Zlot | 0 : 2 | Branik |
21.09
16:00
Rudar Vrška Čuka
Trebič
4
2
|
21.09.2019 16:00 | Rudar Vrška Čuka | 4 : 2 | Trebič | |||||
21.09
16:00
Ozren
OFK Rtanj
3
1
|
21.09.2019 16:00 | Ozren | 3 : 1 | OFK Rtanj | |||||
21.09
16:00
Hajduk
Midžor
3
2
|
21.09.2019 16:00 | Hajduk | 3 : 2 | Midžor |
21.09
15:30
Mladost
Borac (L)
0
2
|
21.09.2019 15:30 | Mladost | 0 : 2 | Borac (L) |
21.09
15:30
Vinča
Šepšin
11
0
|
21.09.2019 15:30 | Vinča | 11 : 0 | Šepšin |
21.09
16:00
Sloga
Rasovača
1
0
|
21.09.2019 16:00 | Sloga | 1 : 0 | Rasovača | |||||
21.09
16:00
Radnički 1947
Moravac (Č)
4
0
|
21.09.2019 16:00 | Radnički 1947 | 4 : 0 | Moravac (Č) | |||||
21.09
16:00
Padina
Mladost (B)
2
5
|
21.09.2019 16:00 | Padina | 2 : 5 | Mladost (B) |
21.09
15:30
ŽSK
Lokomotiva
3
2
|
21.09.2019 15:30 | ŽSK | 3 : 2 | Lokomotiva |
21.09
16:00
Napredak
Senjak
2
2
|
21.09.2019 16:00 | Napredak | 2 : 2 | Senjak | |||||
21.09
16:00
Zadrugar
Vladimir Durković
2
8
|
21.09.2019 16:00 | Zadrugar | 2 : 8 | Vladimir Durković | |||||
21.09
16:00
Zvezda
Spartak
0
2
|
21.09.2019 16:00 | Zvezda | 0 : 2 | Spartak |
21.09
15:30
Aluminjum
Stevan Nešticki
8
0
|
21.09.2019 15:30 | Aluminjum | 8 : 0 | Stevan Nešticki |
21.09
15:30
Rajac
Polet
1
2
|
21.09.2019 15:30 | Rajac | 1 : 2 | Polet | |||||
21.09
15:30
Lukavac
Dračić 2018
1
1
|
21.09.2019 15:30 | Lukavac | 1 : 1 | Dračić 2018 |
21.09
15:30
Strmovo 1968
Polet (T)
3
0
|
21.09.2019 15:30 | Strmovo 1968 | 3 : 0 | Polet (T) | |||||
21.09
15:30
Rudar 1945
OFK Paljuvi
0
0
|
21.09.2019 15:30 | Rudar 1945 | 0 : 0 | OFK Paljuvi | |||||
21.09
15:30
Zvizdar 2012
Mladost (V)
1
0
|
21.09.2019 15:30 | Zvizdar 2012 | 1 : 0 | Mladost (V) | |||||
21.09
15:30
Kalenić
Šarbane
1
1
|
21.09.2019 15:30 | Kalenić | 1 : 1 | Šarbane |
21.09
16:00
Progorelica
Lazac
1
0
|
21.09.2019 16:00 | Progorelica | 1 : 0 | Lazac | |||||
21.09
16:00
Mlada krila
Borac (A)
4
1
|
21.09.2019 16:00 | Mlada krila | 4 : 1 | Borac (A) | |||||
21.09
16:00
Jedinstvo 2017
Jedinstvo (G)
4
2
|
21.09.2019 16:00 | Jedinstvo 2017 | 4 : 2 | Jedinstvo (G) |
21.09
16:00
Partizan
Lider
3
2
|
21.09.2019 16:00 | Partizan | 3 : 2 | Lider |
21.09
16:30
Jednota
Sloga (Č)
3
0
|
21.09.2019 16:30 | Jednota | 3 : 0 | Sloga (Č) |
21.09
16:00
Vinogradar
Susek
1
4
|
21.09.2019 16:00 | Vinogradar | 1 : 4 | Susek |
21.09
16:00
Dunav
Vojvodina (CC)
2
1
|
21.09.2019 16:00 | Dunav | 2 : 1 | Vojvodina (CC) |
21.09
15:30
OFK Brza
Radnički (P)
3
0
|
21.09.2019 15:30 | OFK Brza | 3 : 0 | Radnički (P) | |||||
21.09
15:30
Navalin
Mladost (B)
0
4
|
21.09.2019 15:30 | Navalin | 0 : 4 | Mladost (B) |
21.09
15:30
Vinogradar
Poljoprivrednik
5
0
|
21.09.2019 15:30 | Vinogradar | 5 : 0 | Poljoprivrednik | |||||
21.09
15:30
Kopaonik
Borac
1
2
|
21.09.2019 15:30 | Kopaonik | 1 : 2 | Borac |
21.09
15:30
Napredak (St)
Rudar (St)
2
0
|
21.09.2019 15:30 | Napredak (St) | 2 : 0 | Rudar (St) | |||||
21.09
15:30
Radnički
Rudar (SR)
0
2
|
21.09.2019 15:30 | Radnički | 0 : 2 | Rudar (SR) |
21.09
15:30
Jedinstvo
Zenit
6
2
|
21.09.2019 15:30 | Jedinstvo | 6 : 2 | Zenit | |||||
21.09
15:30
Šantarovac
Sinđelić 1934
3
3
|
21.09.2019 15:30 | Šantarovac | 3 : 3 | Sinđelić 1934 | |||||
21.09
15:30
Partizan
Mladost
2
1
|
21.09.2019 15:30 | Partizan | 2 : 1 | Mladost | |||||
21.09
15:30
Sloga
Ursule
8
1
|
21.09.2019 15:30 | Sloga | 8 : 1 | Ursule |
21.09
16:00
AFK
Bačka
0
1
|
21.09.2019 16:00 | AFK | 0 : 1 | Bačka | |||||
21.09
16:00
Tornjoš
Slavija
9
0
|
21.09.2019 16:00 | Tornjoš | 9 : 0 | Slavija |
21.09
15:30
Torpedo 1924
Zadrugar
0
3
|
21.09.2019 15:30 | Torpedo 1924 | 0 : 3 | Zadrugar | |||||
21.09
15:30
Cer
Lipolist
1
0
|
21.09.2019 15:30 | Cer | 1 : 0 | Lipolist | |||||
21.09
15:30
Milicionar
Budućnost 1929 (ZM)
1
0
|
21.09.2019 15:30 | Milicionar | 1 : 0 | Budućnost 1929 (ZM) |
21.09
15:30
Gučevo 1929
Borac
4
2
|
21.09.2019 15:30 | Gučevo 1929 | 4 : 2 | Borac | |||||
21.09
15:30
Studenac
Jadar 1961
1
1
|
21.09.2019 15:30 | Studenac | 1 : 1 | Jadar 1961 | |||||
21.09
15:30
7. Juli
Prva Iskra
1
0
|
21.09.2019 15:30 | 7. Juli | 1 : 0 | Prva Iskra |
21.09
15:30
Poštar 1930
PKB (PS)
1
0
|
21.09.2019 15:30 | Poštar 1930 | 1 : 0 | PKB (PS) |
21.09
16:00
Orlovi
Bački Hajduk
3
0
|
21.09.2019 16:00 | Orlovi | 3 : 0 | Bački Hajduk |
21.09
16:00
Napredak (BT)
Napredak (Č)
0
4
|
21.09.2019 16:00 | Napredak (BT) | 0 : 4 | Napredak (Č) | |||||
21.09
16:00
1. Oktobar
Vojvodina
1
1
|
21.09.2019 16:00 | 1. Oktobar | 1 : 1 | Vojvodina | |||||
21.09
16:00
Proleter
Bega
4
2
|
21.09.2019 16:00 | Proleter | 4 : 2 | Bega | |||||
21.09
16:00
Omladinac
Roham
1
4
|
21.09.2019 16:00 | Omladinac | 1 : 4 | Roham |
21.09
15:30
Feniks
Karađorđe 2013 (Viš)
1
1
|
21.09.2019 15:30 | Feniks | 1 : 1 | Karađorđe 2013 (Viš) |
21.09
16:00
Polet S.D.
Jedinstvo (K)
2
2
|
21.09.2019 16:00 | Polet S.D. | 2 : 2 | Jedinstvo (K) | |||||
21.09
16:00
Bata Bulić
Mladost (R)
1
0
|
21.09.2019 16:00 | Bata Bulić | 1 : 0 | Mladost (R) |
21.09
16:00
Bratstvo 1975
OFK Žeželj
1
0
|
21.09.2019 16:00 | Bratstvo 1975 | 1 : 0 | OFK Žeželj |
21.09
15:30
Bukovica
Zdravinje
|
21.09.2019 15:30 | Bukovica | : | Zdravinje | |||||
21.09
15:30
Makrešane
Kapidžija
3
0
|
21.09.2019 15:30 | Makrešane | 3 : 0 | Kapidžija |
21.09
Gorušica
Sloga
5
1
|
21.09.2019 | Gorušica | 5 : 1 | Sloga | |||||
21.09
11:00
Prilike
Radnički
5
1
|
21.09.2019 11:00 | Prilike | 5 : 1 | Radnički | |||||
21.09
Jelica
Bratstvo
|
21.09.2019 | Jelica | : | Bratstvo | |||||
21.09
Voćar
Vrelo
5
1
|
21.09.2019 | Voćar | 5 : 1 | Vrelo | |||||
21.09
Bjelica
Brezova
0
2
|
21.09.2019 | Bjelica | 0 : 2 | Brezova |
21.09
13:00
Petlić SD 026
Lunjevac
2
1
|
21.09.2019 13:00 | Petlić SD 026 | 2 : 1 | Lunjevac |
21.09
15:30
Jedinstvo
Ratar
0
2
|
21.09.2019 15:30 | Jedinstvo | 0 : 2 | Ratar | |||||
21.09
15:30
Polet (V)
Škriljac
3
4
|
21.09.2019 15:30 | Polet (V) | 3 : 4 | Škriljac |
21.09
16:00
Sloboda
OFK Radnički
1
0
|
21.09.2019 16:00 | Sloboda | 1 : 0 | OFK Radnički |
21.09
16:00
Borac
Mladi radnik
3
1
|
21.09.2019 16:00 | Borac | 3 : 1 | Mladi radnik | |||||
21.09
16:00
Strmovo
Polet
2
5
|
21.09.2019 16:00 | Strmovo | 2 : 5 | Polet |
21.09
Jedinstvo Lemeš
Rastina 1918
1
3
|
21.09.2019 | Jedinstvo Lemeš | 1 : 3 | Rastina 1918 | |||||
21.09
Panonija
Graničar
3
0
|
21.09.2019 | Panonija | 3 : 0 | Graničar | |||||
21.09
Dinamo
Bratstvo 2019
1
3
|
21.09.2019 | Dinamo | 1 : 3 | Bratstvo 2019 | |||||
21.09
Telečka
Dinamo 1923
4
1
|
21.09.2019 | Telečka | 4 : 1 | Dinamo 1923 |
21.09
16:00
KSK Konak 1926
Sloga
5
0
|
21.09.2019 16:00 | KSK Konak 1926 | 5 : 0 | Sloga | |||||
21.09
16:00
Borac
ŽFK Banat Bagljas
0
1
|
21.09.2019 16:00 | Borac | 0 : 1 | ŽFK Banat Bagljas | |||||
21.09
16:00
Proleter
Partizan
4
2
|
21.09.2019 16:00 | Proleter | 4 : 2 | Partizan |
21.09
16:00
Studen Vitez
Magnohrom
1
0
|
21.09.2019 16:00 | Studen Vitez | 1 : 0 | Magnohrom |
21.09
15:30
Radnik
Polet
0
1
|
21.09.2019 15:30 | Radnik | 0 : 1 | Polet |
21.09
15:30
Brgule
Vrelo
1
2
|
21.09.2019 15:30 | Brgule | 1 : 2 | Vrelo |
21.09
16:00
Sparta
Mladost 2013
3
0
|
21.09.2019 16:00 | Sparta | 3 : 0 | Mladost 2013 |
21.09
15:30
OFK Napredak 1933
Mladost (O)
1
1
|
21.09.2019 15:30 | OFK Napredak 1933 | 1 : 1 | Mladost (O) | |||||
21.09
15:30
Napredak (U)
Bair
3
0
|
21.09.2019 15:30 | Napredak (U) | 3 : 0 | Bair |
21.09
15:30
Gornje Sinkovce
Veliko Trnjane
1
1
|
21.09.2019 15:30 | Gornje Sinkovce | 1 : 1 | Veliko Trnjane | |||||
21.09
15:30
Veternica
Mladost
1
0
|
21.09.2019 15:30 | Veternica | 1 : 0 | Mladost |
21.09
15:30
Lomnica
Polet
8
1
|
21.09.2019 15:30 | Lomnica | 8 : 1 | Polet | |||||
21.09
15:30
Zmajevac
Pepeljevac 1947
0
0
|
21.09.2019 15:30 | Zmajevac | 0 : 0 | Pepeljevac 1947 |
21.09
15:30
GFK Strelište
Napredak
1
1
|
21.09.2019 15:30 | GFK Strelište | 1 : 1 | Napredak | |||||
21.09
15:30
OFK Dragoševac
Domaćin
2
3
|
21.09.2019 15:30 | OFK Dragoševac | 2 : 3 | Domaćin |
21.09
Radnik
Melnica
0
4
|
21.09.2019 | Radnik | 0 : 4 | Melnica | |||||
21.09
Zabrđe 1936
Napredak
2
1
|
21.09.2019 | Zabrđe 1936 | 2 : 1 | Napredak | |||||
21.09
Dobrnje
Burovac
4
2
|
21.09.2019 | Dobrnje | 4 : 2 | Burovac | |||||
21.09
Rudar 1947
Soko
0
0
|
21.09.2019 | Rudar 1947 | 0 : 0 | Soko | |||||
21.09
Vukan
Borac
0
1
|
21.09.2019 | Vukan | 0 : 1 | Borac |
21.09
Srem (SR)
Sremac
1
2
|
21.09.2019 | Srem (SR) | 1 : 2 | Sremac | |||||
21.09
Borac (R)
Planinac
1
2
|
21.09.2019 | Borac (R) | 1 : 2 | Planinac | |||||
21.09
Srem (SM)
Graničar
0
5
|
21.09.2019 | Srem (SM) | 0 : 5 | Graničar | |||||
21.09
Borac (VR)
Poletarac
2
4
|
21.09.2019 | Borac (VR) | 2 : 4 | Poletarac |
21.09
16:00
Graničar
Dobrica
4
0
|
21.09.2019 16:00 | Graničar | 4 : 0 | Dobrica | |||||
21.09
16:00
Naša Krajina
Gaj
1
2
|
21.09.2019 16:00 | Naša Krajina | 1 : 2 | Gaj | |||||
21.09
16:00
Sloga (M)
Vladimirovac
1
0
|
21.09.2019 16:00 | Sloga (M) | 1 : 0 | Vladimirovac | |||||
21.09
16:00
Janošik
Solunac
4
3
|
21.09.2019 16:00 | Janošik | 4 : 3 | Solunac |
21.09
15:30
Dunav
Sopot
1
4
|
21.09.2019 15:30 | Dunav | 1 : 4 | Sopot | |||||
21.09
15:30
Dunavac
Morava 1932
1
1
|
21.09.2019 15:30 | Dunavac | 1 : 1 | Morava 1932 | |||||
21.09
15:30
BSK 1931
Moravac 1933
5
0
|
21.09.2019 15:30 | BSK 1931 | 5 : 0 | Moravac 1933 |
21.09
15:30
Beli Orao
Metalac
2
1
|
21.09.2019 15:30 | Beli Orao | 2 : 1 | Metalac |
21.09
16:00
Petlovača
Roma-Odžino selo
8
1
|
21.09.2019 16:00 | Petlovača | 8 : 1 | Roma-Odžino selo | |||||
21.09
16:00
Sloga
Proleter
0
2
|
21.09.2019 16:00 | Sloga | 0 : 2 | Proleter |
21.09
15:30
ZT Gorovič
Gornja Trnava 1938
0
0
|
21.09.2019 15:30 | ZT Gorovič | 0 : 0 | Gornja Trnava 1938 |
21.09
15:30
Mladost (B)
Mladost (DB)
1
3
|
21.09.2019 15:30 | Mladost (B) | 1 : 3 | Mladost (DB) | |||||
21.09
15:30
Granit
Sloga
2
2
|
21.09.2019 15:30 | Granit | 2 : 2 | Sloga | |||||
21.09
15:30
Mladost (G)
Jelav
1
3
|
21.09.2019 15:30 | Mladost (G) | 1 : 3 | Jelav | |||||
21.09
15:30
Luk
Jadar
4
1
|
21.09.2019 15:30 | Luk | 4 : 1 | Jadar |
21.09
15:30
Temnić 1924 - 2
Parcane
0
3
|
21.09.2019 15:30 | Temnić 1924 - 2 | 0 : 3 | Parcane |
21.09
16:00
Budućnost (M)
Laznica
3
2
|
21.09.2019 16:00 | Budućnost (M) | 3 : 2 | Laznica | |||||
21.09
16:00
Vrelo 1971
Pobeda 1953
0
4
|
21.09.2019 16:00 | Vrelo 1971 | 0 : 4 | Pobeda 1953 | |||||
21.09
16:00
Selište
Sloga (J)
1
4
|
21.09.2019 16:00 | Selište | 1 : 4 | Sloga (J) | |||||
21.09
16:00
Mladost (K)
Best Sige
4
0
|
21.09.2019 16:00 | Mladost (K) | 4 : 0 | Best Sige |
21.09
Grivac
Beli Orlovi
2
1
|
21.09.2019 | Grivac | 2 : 1 | Beli Orlovi | |||||
21.09
Mladost
Kotlenik
2
1
|
21.09.2019 | Mladost | 2 : 1 | Kotlenik | |||||
21.09
Polet
Čestin
2
2
|
21.09.2019 | Polet | 2 : 2 | Čestin |
21.09
15:30
Mladost
Šumadinac
|
21.09.2019 15:30 | Mladost | : | Šumadinac | |||||
21.09
15:30
Šumadija
Borac
2
3
|
21.09.2019 15:30 | Šumadija | 2 : 3 | Borac |
21.09
15:30
Lipar
Jagodina
2
2
|
21.09.2019 15:30 | Lipar | 2 : 2 | Jagodina |
21.09
19:30
Željezničar
Radnik
1
0
|
21.09.2019 19:30 | Željezničar | 1 : 0 | Radnik | |||||
21.09
16:30
Tuzla Siti
Sarajevo
2
1
|
21.09.2019 16:30 | Tuzla Siti | 2 : 1 | Sarajevo | |||||
21.09
19:00
Borac
Široki Brijeg
1
1
|
21.09.2019 19:00 | Borac | 1 : 1 | Široki Brijeg | |||||
21.09
16:30
Mladost
Sloboda
2
0
|
21.09.2019 16:30 | Mladost | 2 : 0 | Sloboda |
21.09
16:00
Tekstilac
Podrinje
3
1
|
21.09.2019 16:00 | Tekstilac | 3 : 1 | Podrinje | |||||
21.09
16:00
Željezničar Sport Team
Alfa Modriča
1
0
|
21.09.2019 16:00 | Željezničar Sport Team | 1 : 0 | Alfa Modriča | |||||
21.09
16:00
Jedinstvo
Slavija
4
2
|
21.09.2019 16:00 | Jedinstvo | 4 : 2 | Slavija |
21.09
13:30
Leicester City
Tottenham
2
1
|
21.09.2019 13:30 | Leicester City | 2 : 1 | Tottenham | |||||
21.09
16:00
Burnley
Norwich City
2
0
|
21.09.2019 16:00 | Burnley | 2 : 0 | Norwich City | |||||
21.09
16:00
Everton
Sheffield United
0
2
|
21.09.2019 16:00 | Everton | 0 : 2 | Sheffield United | |||||
21.09
16:00
Manchester City
Watford
8
0
|
21.09.2019 16:00 | Manchester City | 8 : 0 | Watford | |||||
21.09
18:30
Newcastle United
Brighton
0
0
|
21.09.2019 18:30 | Newcastle United | 0 : 0 | Brighton |
21.09
21:00
Granada
Barcelona
2
0
|
21.09.2019 21:00 | Granada | 2 : 0 | Barcelona |
21.09
15:30
Bayern München
Köln
4
0
|
21.09.2019 15:30 | Bayern München | 4 : 0 | Köln | |||||
21.09
15:30
Bayer Leverkusen
Union Berlin
2
0
|
21.09.2019 15:30 | Bayer Leverkusen | 2 : 0 | Union Berlin | |||||
21.09
15:30
Hertha BSC
Paderborn
2
1
|
21.09.2019 15:30 | Hertha BSC | 2 : 1 | Paderborn | |||||
21.09
15:30
Freiburg
Augsburg
1
1
|
21.09.2019 15:30 | Freiburg | 1 : 1 | Augsburg | |||||
21.09
18:30
Werder Bremen
RB Leipzig
0
3
|
21.09.2019 18:30 | Werder Bremen | 0 : 3 | RB Leipzig |
21.09
20:45
Milan
Internazionale
0
2
|
21.09.2019 20:45 | Milan | 0 : 2 | Internazionale | |||||
21.09
18:00
Juventus
Verona
2
1
|
21.09.2019 18:00 | Juventus | 2 : 1 | Verona | |||||
21.09
15:00
Udinese
Brescia
0
1
|
21.09.2019 15:00 | Udinese | 0 : 1 | Brescia |
21.09
20:00
Reims
Monaco
0
0
|
21.09.2019 20:00 | Reims | 0 : 0 | Monaco | |||||
21.09
20:00
Metz
Amiens SC
1
2
|
21.09.2019 20:00 | Metz | 1 : 2 | Amiens SC | |||||
21.09
20:00
Bordeaux
Brest
2
2
|
21.09.2019 20:00 | Bordeaux | 2 : 2 | Brest | |||||
21.09
17:30
Olympique Marseille
Montpellier
1
1
|
21.09.2019 17:30 | Olympique Marseille | 1 : 1 | Montpellier | |||||
21.09
20:00
Nîmes
Toulouse
1
0
|
21.09.2019 20:00 | Nîmes | 1 : 0 | Toulouse | |||||
21.09
Angers
Saint-Étienne
4
1
|
21.09.2019 | Angers | 4 : 1 | Saint-Étienne | |||||
21.09
20:00
Nice
Dijon
2
1
|
21.09.2019 20:00 | Nice | 2 : 1 | Dijon |
21.09
18:00
Spartak ŽK
Javor Matis
1
0
|
21.09.2019 18:00 | Spartak ŽK | 1 : 0 | Javor Matis | |||||
21.09
18:00
Čukarički
Mladost
1
0
|
21.09.2019 18:00 | Čukarički | 1 : 0 | Mladost | |||||
21.09
20:00
Vojvodina
Voždovac
1
2
|
21.09.2019 20:00 | Vojvodina | 1 : 2 | Voždovac | |||||
21.09
16:00
Inđija
Radnički (N)
0
1
|
21.09.2019 16:00 | Inđija | 0 : 1 | Radnički (N) | |||||
21.09
20:00
Mačva
Proleter
0
1
|
21.09.2019 20:00 | Mačva | 0 : 1 | Proleter | |||||
21.09
18:00
Napredak
TSC
1
3
|
21.09.2019 18:00 | Napredak | 1 : 3 | TSC | |||||
21.09
18:00
Rad
Radnik
0
1
|
21.09.2019 18:00 | Rad | 0 : 1 | Radnik |
21.09
16:00
Smederevo 1924
Zemun
2
1
|
21.09.2019 16:00 | Smederevo 1924 | 2 : 1 | Zemun | |||||
21.09
16:00
Radnički (P)
Novi Pazar
1
1
|
21.09.2019 16:00 | Radnički (P) | 1 : 1 | Novi Pazar | |||||
21.09
16:00
Dinamo
Budućnost
2
0
|
21.09.2019 16:00 | Dinamo | 2 : 0 | Budućnost | |||||
21.09
18:30
OFK Bačka
Kolubara
0
2
|
21.09.2019 18:30 | OFK Bačka | 0 : 2 | Kolubara | |||||
21.09
16:00
Radnički 1923
Trayal
0
0
|
21.09.2019 16:00 | Radnički 1923 | 0 : 0 | Trayal | |||||
21.09
18:30
Metalac
OFK Žarkovo
2
0
|
21.09.2019 18:30 | Metalac | 2 : 0 | OFK Žarkovo |
21.09
16:00
Mašinac Trejs PZP
Vojvodina
5
1
|
21.09.2019 16:00 | Mašinac Trejs PZP | 5 : 1 | Vojvodina |
21.09
11:00
Radnički 2012
Napredak Junior 2018
1
1
|
21.09.2019 11:00 | Radnički 2012 | 1 : 1 | Napredak Junior 2018 |
21.09
16:00
Požega
Jedinstvo
3
2
|
21.09.2019 16:00 | Požega | 3 : 2 | Jedinstvo | |||||
21.09
Radnički 1923(ODUSTAO)
Karađorđe
|
21.09.2019 | Radnički 1923(ODUSTAO) | : | Karađorđe | |||||
21.09
16:00
Una Fortuna
Loznica
2
4
|
21.09.2019 16:00 | Una Fortuna | 2 : 4 | Loznica |
21.09
Topličanin
Levač
2
5
|
21.09.2019 | Topličanin | 2 : 5 | Levač | |||||
21.09
16:00
Morava
Jedinstvo 2014
0
5
|
21.09.2019 16:00 | Morava | 0 : 5 | Jedinstvo 2014 |
21.09
10:00
Partizan
Brodarac
2
2
|
21.09.2019 10:00 | Partizan | 2 : 2 | Brodarac | |||||
21.09
10:30
Internacional
Voždovac
3
2
|
21.09.2019 10:30 | Internacional | 3 : 2 | Voždovac | |||||
21.09
10:00
OFK Beograd
Grafičar
0
3
|
21.09.2019 10:00 | OFK Beograd | 0 : 3 | Grafičar | |||||
21.09
11:00
TSC
Napredak
2
1
|
21.09.2019 11:00 | TSC | 2 : 1 | Napredak |
21.09
13:30
Šumadija 1903
Loznica
1
1
|
21.09.2019 13:30 | Šumadija 1903 | 1 : 1 | Loznica | |||||
21.09
13:30
Sloga (P)
Sloga (K)
4
3
|
21.09.2019 13:30 | Sloga (P) | 4 : 3 | Sloga (K) | |||||
21.09
13:30
Karađorđe
Jedinstvo (Ub)
3
1
|
21.09.2019 13:30 | Karađorđe | 3 : 1 | Jedinstvo (Ub) | |||||
21.09
13:30
Sloboda (Č)
Budućnost Krušik 2014
1
0
|
21.09.2019 13:30 | Sloboda (Č) | 1 : 0 | Budućnost Krušik 2014 | |||||
21.09
13:30
Smederevo 1924
Radnički (V)
4
3
|
21.09.2019 13:30 | Smederevo 1924 | 4 : 3 | Radnički (V) | |||||
21.09
13:30
Mačva
Metalac (GM)
1
0
|
21.09.2019 13:30 | Mačva | 1 : 0 | Metalac (GM) | |||||
21.09
13:30
Šumadija (A)
Javor
0
3
|
21.09.2019 13:30 | Šumadija (A) | 0 : 3 | Javor | |||||
21.09
13:30
Sloboda (U)
Novi Pazar
1
1
|
21.09.2019 13:30 | Sloboda (U) | 1 : 1 | Novi Pazar | |||||
21.09
13:30
Borac 1926
Radnički 1923
0
1
|
21.09.2019 13:30 | Borac 1926 | 0 : 1 | Radnički 1923 |
21.09
10:00
Vojvodina
Železničar
0
0
|
21.09.2019 10:00 | Vojvodina | 0 : 0 | Železničar |
21.09
Jagodina Tabane
Dinamo
3
0
|
21.09.2019 | Jagodina Tabane | 3 : 0 | Dinamo |
21.09
10:00
Spartak ŽK
RFK Novi Sad 1921
0
1
|
21.09.2019 10:00 | Spartak ŽK | 0 : 1 | RFK Novi Sad 1921 | |||||
21.09
10:00
Tekstilac
Hajduk 1912
1
5
|
21.09.2019 10:00 | Tekstilac | 1 : 5 | Hajduk 1912 |
21.09
Jugoslavija
Borac
3
1
|
21.09.2019 | Jugoslavija | 3 : 1 | Borac | |||||
21.09
Sloga
Dolina
|
21.09.2019 | Sloga | : | Dolina | |||||
21.09
Mundial
Omladinac 1927
3
0
|
21.09.2019 | Mundial | 3 : 0 | Omladinac 1927 | |||||
21.09
Jedinstvo Stević
Polet
17
0
|
21.09.2019 | Jedinstvo Stević | 17 : 0 | Polet |
21.09
Vulturul
Borac
0
3
|
21.09.2019 | Vulturul | 0 : 3 | Borac | |||||
21.09
Partizan
Dunav
|
21.09.2019 | Partizan | : | Dunav | |||||
21.09
Mladost
Strela
13
2
|
21.09.2019 | Mladost | 13 : 2 | Strela | |||||
21.09
Budućnost
Dolovo
10
1
|
21.09.2019 | Budućnost | 10 : 1 | Dolovo |
21.09
15:30
BIP
Korićani
6
0
|
21.09.2019 15:30 | BIP | 6 : 0 | Korićani | |||||
21.09
15:30
Tutin
Jedinstvo Putevi
1
1
|
21.09.2019 15:30 | Tutin | 1 : 1 | Jedinstvo Putevi | |||||
21.09
15:30
Takovo
Zlatibor
0
4
|
21.09.2019 15:30 | Takovo | 0 : 4 | Zlatibor |
21.09
10:00
Tisa
Tavankut
0
7
|
21.09.2019 10:00 | Tisa | 0 : 7 | Tavankut |
21.09
16:00
Borac 1932
Petar Dobrnjac
5
0
|
21.09.2019 16:00 | Borac 1932 | 5 : 0 | Petar Dobrnjac | |||||
21.09
11:00
Morava
RSK
3
0
|
21.09.2019 11:00 | Morava | 3 : 0 | RSK | |||||
21.09
13:00
Sušica
Zvižd
4
0
|
21.09.2019 13:00 | Sušica | 4 : 0 | Zvižd |
21.09
15:30
Mačva 2
Šabac
0
3
|
21.09.2019 15:30 | Mačva 2 | 0 : 3 | Šabac | |||||
21.09
15:30
OFK Divci
Mačva 1929
2
3
|
21.09.2019 15:30 | OFK Divci | 2 : 3 | Mačva 1929 | |||||
21.09
15:30
Brezovica
Mladost
4
2
|
21.09.2019 15:30 | Brezovica | 4 : 2 | Mladost | |||||
21.09
15:30
Savacijum
Radnički Šabački
6
1
|
21.09.2019 15:30 | Savacijum | 6 : 1 | Radnički Šabački |
21.09
Studentski Grad
Radnički (NB)
1
6
|
21.09.2019 | Studentski Grad | 1 : 6 | Radnički (NB) | |||||
21.09
Sinđelić
BSK 1925
3
0
|
21.09.2019 | Sinđelić | 3 : 0 | BSK 1925 | |||||
21.09
IMT
Lokomotiva
4
0
|
21.09.2019 | IMT | 4 : 0 | Lokomotiva | |||||
21.09
Zemun
OFK Žarkovo
5
0
|
21.09.2019 | Zemun | 5 : 0 | OFK Žarkovo | |||||
21.09
Brodarac 2
BSK Borča
1
0
|
21.09.2019 | Brodarac 2 | 1 : 0 | BSK Borča | |||||
21.09
BASK
011
1
2
|
21.09.2019 | BASK | 1 : 2 | 011 | |||||
21.09
Bežanija
Kolubara
3
1
|
21.09.2019 | Bežanija | 3 : 1 | Kolubara |
21.09
Torlak
Novi Beograd
1
1
|
21.09.2019 | Torlak | 1 : 1 | Novi Beograd | |||||
21.09
IM Rakovica
GSP Polet
9
0
|
21.09.2019 | IM Rakovica | 9 : 0 | GSP Polet | |||||
21.09
Budućnost
Mladenovac
4
3
|
21.09.2019 | Budućnost | 4 : 3 | Mladenovac | |||||
21.09
Poštar 1930
Jedinstvo
5
0
|
21.09.2019 | Poštar 1930 | 5 : 0 | Jedinstvo | |||||
21.09
Crvena zvezda
Zvezdara
0
4
|
21.09.2019 | Crvena zvezda | 0 : 4 | Zvezdara | |||||
21.09
Palilulac
Prva Iskra
3
1
|
21.09.2019 | Palilulac | 3 : 1 | Prva Iskra |
21.09
Lestane
Sopot
0
2
|
21.09.2019 | Lestane | 0 : 2 | Sopot | |||||
21.09
TEK Sloga
Sremčica
1
2
|
21.09.2019 | TEK Sloga | 1 : 2 | Sremčica |
21.09
15:30
Slavija
SASK
3
1
|
21.09.2019 15:30 | Slavija | 3 : 1 | SASK | |||||
21.09
09:00
Proleter Mihajlovac
Sloboda
0
12
|
21.09.2019 09:00 | Proleter Mihajlovac | 0 : 12 | Sloboda | |||||
21.09
15:30
Omladinac
Udarnik
3
0
|
21.09.2019 15:30 | Omladinac | 3 : 0 | Udarnik | |||||
21.09
15:30
Železničar Kusadak
Vučak
2
2
|
21.09.2019 15:30 | Železničar Kusadak | 2 : 2 | Vučak | |||||
21.09
15:30
Pobeda
Mladi radnik 1940
0
2
|
21.09.2019 15:30 | Pobeda | 0 : 2 | Mladi radnik 1940 |
21.09
OFK Žarkovo
Radnički (NB) 2
2
1
|
21.09.2019 | OFK Žarkovo | 2 : 1 | Radnički (NB) 2 | |||||
21.09
Zvezdara
Šumadija
5
0
|
21.09.2019 | Zvezdara | 5 : 0 | Šumadija | |||||
21.09
Rojkovac
Sinđelić 2
0
0
|
21.09.2019 | Rojkovac | 0 : 0 | Sinđelić 2 | |||||
21.09
Sinđelić
Borac
5
1
|
21.09.2019 | Sinđelić | 5 : 1 | Borac | |||||
21.09
OFK Beograd 2
Zmaj 1953
6
0
|
21.09.2019 | OFK Beograd 2 | 6 : 0 | Zmaj 1953 | |||||
21.09
Dunavac
Poštar 1930
2
2
|
21.09.2019 | Dunavac | 2 : 2 | Poštar 1930 |
21.09
12:30
Partizan
Brodarac
2
1
|
21.09.2019 12:30 | Partizan | 2 : 1 | Brodarac | |||||
21.09
11:00
OFK Vršac
Rad
1
4
|
21.09.2019 11:00 | OFK Vršac | 1 : 4 | Rad | |||||
21.09
13:00
Real Niš
RFK Grafičar
7
1
|
21.09.2019 13:00 | Real Niš | 7 : 1 | RFK Grafičar | |||||
21.09
15:00
Teleoptik
Kiker
1
1
|
21.09.2019 15:00 | Teleoptik | 1 : 1 | Kiker |
21.09
11:00
Šumadija 1903
Loznica
4
2
|
21.09.2019 11:00 | Šumadija 1903 | 4 : 2 | Loznica | |||||
21.09
11:00
Sloga (P)
Mladost (L)
0
5
|
21.09.2019 11:00 | Sloga (P) | 0 : 5 | Mladost (L) | |||||
21.09
11:00
Apolon
Jedinstvo (Ub)
3
1
|
21.09.2019 11:00 | Apolon | 3 : 1 | Jedinstvo (Ub) | |||||
21.09
11:00
Smederevo 1924
Mladi radnik 1926
4
5
|
21.09.2019 11:00 | Smederevo 1924 | 4 : 5 | Mladi radnik 1926 | |||||
21.09
11:00
Savacijum
Metalac (GM)
0
0
|
21.09.2019 11:00 | Savacijum | 0 : 0 | Metalac (GM) | |||||
21.09
11:00
Šumadija (A)
Javor
2
2
|
21.09.2019 11:00 | Šumadija (A) | 2 : 2 | Javor | |||||
21.09
11:00
Sloboda (U)
Novi Pazar
3
1
|
21.09.2019 11:00 | Sloboda (U) | 3 : 1 | Novi Pazar | |||||
21.09
11:00
Borac 1926
Radnički 1923
3
0
|
21.09.2019 11:00 | Borac 1926 | 3 : 0 | Radnički 1923 |
21.09
09:00
Voždovac
OLE
5
0
|
21.09.2019 09:00 | Voždovac | 5 : 0 | OLE | |||||
21.09
13:00
OFK Beograd
Sinđelić
4
1
|
21.09.2019 13:00 | OFK Beograd | 4 : 1 | Sinđelić | |||||
21.09
10:00
Kolubara
BSK 1925
3
1
|
21.09.2019 10:00 | Kolubara | 3 : 1 | BSK 1925 | |||||
21.09
14:00
Studenski grad
BSK Borča
1
5
|
21.09.2019 14:00 | Studenski grad | 1 : 5 | BSK Borča |
21.09
Kopernikus Želežničar
Trajal
0
1
|
21.09.2019 | Kopernikus Želežničar | 0 : 1 | Trajal | |||||
21.09
Bor 1919
Jagodina Tabane
1
3
|
21.09.2019 | Bor 1919 | 1 : 3 | Jagodina Tabane | |||||
21.09
OFK Radnički
Real 2
3
3
|
21.09.2019 | OFK Radnički | 3 : 3 | Real 2 | |||||
21.09
GFK Dubočic
Dinamo
7
1
|
21.09.2019 | GFK Dubočic | 7 : 1 | Dinamo | |||||
21.09
Radnik
Timočanin
3
1
|
21.09.2019 | Radnik | 3 : 1 | Timočanin | |||||
21.09
Radnički 2
Timok 1919
7
0
|
21.09.2019 | Radnički 2 | 7 : 0 | Timok 1919 | |||||
21.09
Radnički (P)
Vlasina
7
1
|
21.09.2019 | Radnički (P) | 7 : 1 | Vlasina |
21.09
12:00
Spartak ŽK
RFK Novi Sad 1921
1
0
|
21.09.2019 12:00 | Spartak ŽK | 1 : 0 | RFK Novi Sad 1921 |
21.09
12:00
Vojvodina
Železničar
5
0
|
21.09.2019 12:00 | Vojvodina | 5 : 0 | Železničar |
21.09
11:00
Partizan 1945
RSK
2
1
|
21.09.2019 11:00 | Partizan 1945 | 2 : 1 | RSK | |||||
21.09
11:00
Radnički 1923
Jasenica 2017
3
0
|
21.09.2019 11:00 | Radnički 1923 | 3 : 0 | Jasenica 2017 | |||||
21.09
10:00
Sušica
Napredak
2
0
|
21.09.2019 10:00 | Sušica | 2 : 0 | Napredak |
21.09
Voja Gačić
Jedinstvo
19
0
|
21.09.2019 | Voja Gačić | 19 : 0 | Jedinstvo | |||||
21.09
Dinamo 1945
Radnički
5
2
|
21.09.2019 | Dinamo 1945 | 5 : 2 | Radnički | |||||
21.09
Mladost
Proleter
1
2
|
21.09.2019 | Mladost | 1 : 2 | Proleter | |||||
21.09
16:30
Omladinac
Borac
3
6
|
21.09.2019 16:30 | Omladinac | 3 : 6 | Borac |
21.09
10:30
Njerš Ištvan
Preporod
9
1
|
21.09.2019 10:30 | Njerš Ištvan | 9 : 1 | Preporod |
21.09
10:00
Bane 1931
OFK Ras
3
3
|
21.09.2019 10:00 | Bane 1931 | 3 : 3 | OFK Ras | |||||
21.09
12:00
Rudar
Jedinstvo 2017
0
1
|
21.09.2019 12:00 | Rudar | 0 : 1 | Jedinstvo 2017 |
21.09
OFK Lugomir
SFS Borac
4
1
|
21.09.2019 | OFK Lugomir | 4 : 1 | SFS Borac | |||||
21.09
Mali Bor
Radnički (S)
1
0
|
21.09.2019 | Mali Bor | 1 : 0 | Radnički (S) | |||||
21.09
OFK Sinđelić
Morava 1918
4
0
|
21.09.2019 | OFK Sinđelić | 4 : 0 | Morava 1918 | |||||
21.09
Župa
Temnić 1924
1
0
|
21.09.2019 | Župa | 1 : 0 | Temnić 1924 | |||||
21.09
Sloga
Trayal Knez Lazar
2
9
|
21.09.2019 | Sloga | 2 : 9 | Trayal Knez Lazar | |||||
21.09
Morava (R)
Blizna
3
0
|
21.09.2019 | Morava (R) | 3 : 0 | Blizna | |||||
21.09
Topličanin
Lider MGM
5
0
|
21.09.2019 | Topličanin | 5 : 0 | Lider MGM |
21.09
15:30
Polet (Lj)
Zlatar
2
0
|
21.09.2019 15:30 | Polet (Lj) | 2 : 0 | Zlatar | |||||
21.09
15:30
Jošanica
Sloga (BB)
1
1
|
21.09.2019 15:30 | Jošanica | 1 : 1 | Sloga (BB) | |||||
21.09
15:30
Jedinstvo Putevi
Takovo
2
0
|
21.09.2019 15:30 | Jedinstvo Putevi | 2 : 0 | Takovo | |||||
21.09
15:30
Sloga
Zlatibor
1
2
|
21.09.2019 15:30 | Sloga | 1 : 2 | Zlatibor | |||||
21.09
15:30
Crnokosa
FAP
4
2
|
21.09.2019 15:30 | Crnokosa | 4 : 2 | FAP | |||||
21.09
15:30
Sloboda (Č)
Čačak 94
3
0
|
21.09.2019 15:30 | Sloboda (Č) | 3 : 0 | Čačak 94 |
21.09
15:30
Drina
Sunrise
1
1
|
21.09.2019 15:30 | Drina | 1 : 1 | Sunrise | |||||
21.09
15:30
Radnički (V)
Omladinac 2014
2
0
|
21.09.2019 15:30 | Radnički (V) | 2 : 0 | Omladinac 2014 | |||||
21.09
15:30
Jadar 07
Rađevac
8
0
|
21.09.2019 15:30 | Jadar 07 | 8 : 0 | Rađevac | |||||
21.09
15:30
Sloga
Ribnica
3
0
|
21.09.2019 15:30 | Sloga | 3 : 0 | Ribnica | |||||
21.09
15:30
Mačva 2
Radnički (K)
5
1
|
21.09.2019 15:30 | Mačva 2 | 5 : 1 | Radnički (K) | |||||
21.09
15:30
Mačva 1929
Šabac
2
2
|
21.09.2019 15:30 | Mačva 1929 | 2 : 2 | Šabac | |||||
21.09
15:30
Pčelinjo
Senjak
3
1
|
21.09.2019 15:30 | Pčelinjo | 3 : 1 | Senjak |
21.09
15:00
Loznica B
Borac
0
3
|
21.09.2019 15:00 | Loznica B | 0 : 3 | Borac | |||||
21.09
15:00
Radnički
Podrinje
5
2
|
21.09.2019 15:00 | Radnički | 5 : 2 | Podrinje | |||||
21.09
15:00
Sloga
Jadar
1
2
|
21.09.2019 15:00 | Sloga | 1 : 2 | Jadar |
21.09
10:00
Proleter Mihajlovac
Radnik
0
4
|
21.09.2019 10:00 | Proleter Mihajlovac | 0 : 4 | Radnik | |||||
21.09
15:30
OFK Obilić
Sloga
3
6
|
21.09.2019 15:30 | OFK Obilić | 3 : 6 | Sloga |
21.09
12:00
AF AS Novi Pazar
Apolon 4
2
2
|
21.09.2019 12:00 | AF AS Novi Pazar | 2 : 2 | Apolon 4 | |||||
21.09
11:00
Bane 1931
Mokra Gora(ODUSTAO)
|
21.09.2019 11:00 | Bane 1931 | : | Mokra Gora(ODUSTAO) | |||||
21.09
10:00
Pazar Juniors
Novi Pazar
0
1
|
21.09.2019 10:00 | Pazar Juniors | 0 : 1 | Novi Pazar |
21.09
10:00
Rad
Radnički (NB)
8
0
|
21.09.2019 10:00 | Rad | 8 : 0 | Radnički (NB) | |||||
21.09
11:30
Radnički (O)
Partizan
0
3
|
21.09.2019 11:30 | Radnički (O) | 0 : 3 | Partizan |
21.09
10:00
ŽAK
OFK Vršac
0
3
|
21.09.2019 10:00 | ŽAK | 0 : 3 | OFK Vršac | |||||
21.09
10:00
Proleter 2006
Dinamo 1945
0
5
|
21.09.2019 10:00 | Proleter 2006 | 0 : 5 | Dinamo 1945 | |||||
21.09
12:00
Voja Gačić
Železničar
2
0
|
21.09.2019 12:00 | Voja Gačić | 2 : 0 | Železničar | |||||
21.09
10:00
Coerver junior FA
Kikinda 1909
4
0
|
21.09.2019 10:00 | Coerver junior FA | 4 : 0 | Kikinda 1909 |
21.09
10:00
RFK Novi Sad 1921
Jedinstvo (SP)
3
0
|
21.09.2019 10:00 | RFK Novi Sad 1921 | 3 : 0 | Jedinstvo (SP) | |||||
21.09
10:00
GFK Sloven
Petar Puača
4
1
|
21.09.2019 10:00 | GFK Sloven | 4 : 1 | Petar Puača | |||||
21.09
10:00
Radnički (SM)
Vojvodina
0
10
|
21.09.2019 10:00 | Radnički (SM) | 0 : 10 | Vojvodina | |||||
21.09
10:00
Inđija
Petrika
1
6
|
21.09.2019 10:00 | Inđija | 1 : 6 | Petrika |
21.09
10:00
TSC
Radnički (S)
5
0
|
21.09.2019 10:00 | TSC | 5 : 0 | Radnički (S) |
21.09
Hajdučica
Banat
1
5
|
21.09.2019 | Hajdučica | 1 : 5 | Banat | |||||
21.09
Crvena zvezda
Mladost
0
4
|
21.09.2019 | Crvena zvezda | 0 : 4 | Mladost | |||||
21.09
Budućnost
BAK
3
4
|
21.09.2019 | Budućnost | 3 : 4 | BAK | |||||
21.09
17:00
OFK Plandište
Kristal 2018
0
7
|
21.09.2019 17:00 | OFK Plandište | 0 : 7 | Kristal 2018 |
21.09
Dolina
Glogonj
4
3
|
21.09.2019 | Dolina | 4 : 3 | Glogonj | |||||
21.09
Tempo
BSK
0
8
|
21.09.2019 | Tempo | 0 : 8 | BSK | |||||
21.09
Unirea
Stari Tamiš
18
0
|
21.09.2019 | Unirea | 18 : 0 | Stari Tamiš |
21.09
Voja Gačić
Kolonija
2
0
|
21.09.2019 | Voja Gačić | 2 : 0 | Kolonija | |||||
21.09
Omladinac 1927
Dinamo 1945
2
6
|
21.09.2019 | Omladinac 1927 | 2 : 6 | Dinamo 1945 | |||||
21.09
Spartak 1911
Mladost
5
0
|
21.09.2019 | Spartak 1911 | 5 : 0 | Mladost | |||||
21.09
Sloga
Borac
3
4
|
21.09.2019 | Sloga | 3 : 4 | Borac |
21.09
15:30
TSC
Preporod
11
2
|
21.09.2019 15:30 | TSC | 11 : 2 | Preporod | |||||
21.09
10:00
Bačka
Tavankut
11
2
|
21.09.2019 10:00 | Bačka | 11 : 2 | Tavankut |
21.09
10:00
Budućnost
Sloga
8
3
|
21.09.2019 10:00 | Budućnost | 8 : 3 | Sloga | |||||
21.09
09:00
Proleter Mihajlovac
Sloboda
16
0
|
21.09.2019 09:00 | Proleter Mihajlovac | 16 : 0 | Sloboda | |||||
21.09
11:00
Cerovac 2013
Udarnik
0
6
|
21.09.2019 11:00 | Cerovac 2013 | 0 : 6 | Udarnik | |||||
21.09
11:00
Podunavac
Bresje Superior
9
1
|
21.09.2019 11:00 | Podunavac | 9 : 1 | Bresje Superior | |||||
21.09
10:00
Osipaonica
Mladi radnik 1940
4
0
|
21.09.2019 10:00 | Osipaonica | 4 : 0 | Mladi radnik 1940 |
21.09
15:30
Drina
Sun Rise
2
0
|
21.09.2019 15:30 | Drina | 2 : 0 | Sun Rise | |||||
21.09
10:00
Jedinstvo
Zadrugar
6
0
|
21.09.2019 10:00 | Jedinstvo | 6 : 0 | Zadrugar | |||||
21.09
15:30
Savacijum
Senjak
3
0
|
21.09.2019 15:30 | Savacijum | 3 : 0 | Senjak |
21.09
10:00
Takovo
Jedinstvo Putevi
0
2
|
21.09.2019 10:00 | Takovo | 0 : 2 | Jedinstvo Putevi | |||||
21.09
10:00
Sloga (P)
Javor Matis
5
2
|
21.09.2019 10:00 | Sloga (P) | 5 : 2 | Javor Matis | |||||
21.09
15:30
Gaučosi
Metalac
2
0
|
21.09.2019 15:30 | Gaučosi | 2 : 0 | Metalac | |||||
21.09
15:30
Kinder
GFK Sloboda
0
1
|
21.09.2019 15:30 | Kinder | 0 : 1 | GFK Sloboda | |||||
21.09
12:00
Sloboda (Č)
Budućnost
3
1
|
21.09.2019 12:00 | Sloboda (Č) | 3 : 1 | Budućnost |
21.09
15:30
Šumadija
Jasenica 2017
2
0
|
21.09.2019 15:30 | Šumadija | 2 : 0 | Jasenica 2017 | |||||
21.09
15:30
Smederevo 1924
RSK
3
0
|
21.09.2019 15:30 | Smederevo 1924 | 3 : 0 | RSK | |||||
21.09
10:00
Železničar
Plana
0
5
|
21.09.2019 10:00 | Železničar | 0 : 5 | Plana | |||||
21.09
10:00
Soko 2015
AF Duljaj
0
3
|
21.09.2019 10:00 | Soko 2015 | 0 : 3 | AF Duljaj | |||||
21.09
10:00
Mladi radnik 1926
VGSK
6
0
|
21.09.2019 10:00 | Mladi radnik 1926 | 6 : 0 | VGSK |
21.09
12:30
Pazar Juniors B
Rudar
1
4
|
21.09.2019 12:30 | Pazar Juniors B | 1 : 4 | Rudar | |||||
21.09
12:00
Granit
Jedinstvo 2017
4
5
|
21.09.2019 12:00 | Granit | 4 : 5 | Jedinstvo 2017 | |||||
21.09
12:00
Sport Club 99 B
OFK Ras
7
5
|
21.09.2019 12:00 | Sport Club 99 B | 7 : 5 | OFK Ras |
21.09
11:00
OFK Žarkovo
Turbina
1
0
|
21.09.2019 11:00 | OFK Žarkovo | 1 : 0 | Turbina | |||||
21.09
11:00
Bežanija
Crveni Orao
3
1
|
21.09.2019 11:00 | Bežanija | 3 : 1 | Crveni Orao | |||||
21.09
08:30
Rakovica
Institut
6
0
|
21.09.2019 08:30 | Rakovica | 6 : 0 | Institut | |||||
21.09
11:00
Jedinstvo
PFK Žarkovo 2000
2
1
|
21.09.2019 11:00 | Jedinstvo | 2 : 1 | PFK Žarkovo 2000 |
21.09
10:00
Trudbenik
Barajevo
2
2
|
21.09.2019 10:00 | Trudbenik | 2 : 2 | Barajevo |
21.09
Savac(ODUSTAO)
Kraljica Marija
|
21.09.2019 | Savac(ODUSTAO) | : | Kraljica Marija | |||||
21.09
16:30
Vašarište
Jedinstvo (Ub)
1
3
|
21.09.2019 16:30 | Vašarište | 1 : 3 | Jedinstvo (Ub) | |||||
21.09
13:00
Požega
Plana
1
16
|
21.09.2019 13:00 | Požega | 1 : 16 | Plana |
21.09
11:00
Kolibri
Lavice Dubočica
1
4
|
21.09.2019 11:00 | Kolibri | 1 : 4 | Lavice Dubočica | |||||
21.09
16:30
Levač
Radnički 2012
1
10
|
21.09.2019 16:30 | Levač | 1 : 10 | Radnički 2012 | |||||
21.09
13:00
Mašinac
Jedinstvo 2014
8
0
|
21.09.2019 13:00 | Mašinac | 8 : 0 | Jedinstvo 2014 | |||||
21.09
11:00
Majdanpek
Ozren
2
0
|
21.09.2019 11:00 | Majdanpek | 2 : 0 | Ozren | |||||
21.09
16:00
Rosulja 2014
Morava
3
2
|
21.09.2019 16:00 | Rosulja 2014 | 3 : 2 | Morava | |||||
21.09
16:30
Vučice
Preševo
0
3
|
21.09.2019 16:30 | Vučice | 0 : 3 | Preševo |
21.09
Polet
Spartak D.O.O
1
6
|
21.09.2019 | Polet | 1 : 6 | Spartak D.O.O | |||||
21.09
Bačka
Vojvodina
0
5
|
21.09.2019 | Bačka | 0 : 5 | Vojvodina | |||||
21.09
Voša AS
Spartak
0
14
|
21.09.2019 | Voša AS | 0 : 14 | Spartak | |||||
21.09
Nova Kolonija
Stajićevo 2017
4
1
|
21.09.2019 | Nova Kolonija | 4 : 1 | Stajićevo 2017 | |||||
21.09
TSC
Mladost(NAPUSTILA TAKMIČENJE)
|
21.09.2019 | TSC | : | Mladost(NAPUSTILA TAKMIČENJE) | |||||
21.09
Banat
Voja Gačić
2
1
|
21.09.2019 | Banat | 2 : 1 | Voja Gačić |
21.09
BSK 1925
Heroj Polet
|
21.09.2019 | BSK 1925 | : | Heroj Polet | |||||
21.09
Boleč
Kolubara
|
21.09.2019 | Boleč | : | Kolubara | |||||
21.09
Sloga
Rad
1
2
|
21.09.2019 | Sloga | 1 : 2 | Rad | |||||
21.09
Crvena zvezda
Zvezda B
0
12
|
21.09.2019 | Crvena zvezda | 0 : 12 | Zvezda B | |||||
21.09
Zemun
Desetka
28
0
|
21.09.2019 | Zemun | 28 : 0 | Desetka |
21.09
10:00
Radnički 1905
Bajša
0
5
|
21.09.2019 10:00 | Radnički 1905 | 0 : 5 | Bajša | |||||
21.09
10:00
Subotica '07
Vinogradar
8
1
|
21.09.2019 10:00 | Subotica '07 | 8 : 1 | Vinogradar | |||||
21.09
10:00
AFK
Spartak
0
2
|
21.09.2019 10:00 | AFK | 0 : 2 | Spartak | |||||
21.09
14:00
TSC
Subotica '08
9
0
|
21.09.2019 14:00 | TSC | 9 : 0 | Subotica '08 |
21.09
10:00
Stepojevac Vaga
Šumadija
1
0
|
21.09.2019 10:00 | Stepojevac Vaga | 1 : 0 | Šumadija | |||||
21.09
10:00
Mladost (C)
OFK Borac
3
0
|
21.09.2019 10:00 | Mladost (C) | 3 : 0 | OFK Borac |
21.09
14:00
AF AS Novi Pazar
Bane 1931
5
1
|
21.09.2019 14:00 | AF AS Novi Pazar | 5 : 1 | Bane 1931 | |||||
21.09
14:00
Pazar Juniors
Sport Club 99
8
3
|
21.09.2019 14:00 | Pazar Juniors | 8 : 3 | Sport Club 99 | |||||
21.09
14:00
KMF Raška
OFK Ras
4
2
|
21.09.2019 14:00 | KMF Raška | 4 : 2 | OFK Ras |
21.09
14:00
Rudar (B)
Kosmet
4
5
|
21.09.2019 14:00 | Rudar (B) | 4 : 5 | Kosmet |
21.09
11:00
Rađ
Loznica
1
2
|
21.09.2019 11:00 | Rađ | 1 : 2 | Loznica | |||||
21.09
11:00
Jadar 07
Ženski FK
6
1
|
21.09.2019 11:00 | Jadar 07 | 6 : 1 | Ženski FK | |||||
21.09
11:00
Radnički Stobex
Podrinje
1
1
|
21.09.2019 11:00 | Radnički Stobex | 1 : 1 | Podrinje | |||||
21.09
11:00
Jedinstvo
Respekt
0
3
|
21.09.2019 11:00 | Jedinstvo | 0 : 3 | Respekt |
21.09
19:30
Jedinstvo
Jugović
36
22
|
21.09.2019 19:30 | Jedinstvo | 36 : 22 | Jugović | |||||
21.09
19:30
Morava
Smederevo
28
25
|
21.09.2019 19:30 | Morava | 28 : 25 | Smederevo |
21.09
19:00
Mokra Gora
Vranje 1957
25
23
|
21.09.2019 19:00 | Mokra Gora | 25 : 23 | Vranje 1957 | |||||
21.09
19:00
Topličanin
Radnički 1964
21
30
|
21.09.2019 19:00 | Topličanin | 21 : 30 | Radnički 1964 | |||||
21.09
18:00
Priboj
Zlatar
20
14
|
21.09.2019 18:00 | Priboj | 20 : 14 | Zlatar |
21.09
19:00
Banatski Karlovac
Radnički
33
24
|
21.09.2019 19:00 | Banatski Karlovac | 33 : 24 | Radnički | |||||
21.09
19:00
Apatin
Somborelektro
25
35
|
21.09.2019 19:00 | Apatin | 25 : 35 | Somborelektro | |||||
21.09
19:00
Inđija
Potisje Pleteks
39
22
|
21.09.2019 19:00 | Inđija | 39 : 22 | Potisje Pleteks | |||||
21.09
19:30
Hercegovina
Nova Pazova
30
25
|
21.09.2019 19:30 | Hercegovina | 30 : 25 | Nova Pazova |
21.09
19:00
Vojvoda Stepa
Budućnost
30
28
|
21.09.2019 19:00 | Vojvoda Stepa | 30 : 28 | Budućnost | |||||
21.09
18:00
Naftagas
PIK Prigrevica
21
26
|
21.09.2019 18:00 | Naftagas | 21 : 26 | PIK Prigrevica | |||||
21.09
20:30
ORK Pančevo
Slavija
23
29
|
21.09.2019 20:30 | ORK Pančevo | 23 : 29 | Slavija | |||||
21.09
15:00
Mladost
Radnički
35
31
|
21.09.2019 15:00 | Mladost | 35 : 31 | Radnički | |||||
21.09
16:00
Dalmatinac
Metalac
41
41
|
21.09.2019 16:00 | Dalmatinac | 41 : 41 | Metalac |
21.09
16:00
Graničar
Rusin
26
19
|
21.09.2019 16:00 | Graničar | 26 : 19 | Rusin | |||||
21.09
16:30
Kljajićevo
Grafičar
24
31
|
21.09.2019 16:30 | Kljajićevo | 24 : 31 | Grafičar |
21.09
19:00
ŽSK
Srem Sm
39
21
|
21.09.2019 19:00 | ŽSK | 39 : 21 | Srem Sm |
21.09
16:30
Jedinstvo
Hercegovina 2
24
13
|
21.09.2019 16:30 | Jedinstvo | 24 : 13 | Hercegovina 2 | |||||
21.09
17:30
Radnicki
RK Unirea
38
29
|
21.09.2019 17:30 | Radnicki | 38 : 29 | RK Unirea |
21.09
19:00
Rudar
Kikinda Grindex
24
23
|
21.09.2019 19:00 | Rudar | 24 : 23 | Kikinda Grindex | |||||
21.09
19:00
Partizan
Proleter
32
25
|
21.09.2019 19:00 | Partizan | 32 : 25 | Proleter | |||||
21.09
17:30
Železničar 1949
Novi Pazar
35
34
|
21.09.2019 17:30 | Železničar 1949 | 35 : 34 | Novi Pazar | |||||
21.09
20:00
Crvena zvezda
Dubočica 54
21
24
|
21.09.2019 20:00 | Crvena zvezda | 21 : 24 | Dubočica 54 |
21.09
19:00
Mladost
Sloven
30
27
|
21.09.2019 19:00 | Mladost | 30 : 27 | Sloven | |||||
21.09
13:30
Srem
Mokrin
24
24
|
21.09.2019 13:30 | Srem | 24 : 24 | Mokrin |
21.09
18:00
Ruma - 14 ALL
Trijumf
39
7
|
21.09.2019 18:00 | Ruma - 14 ALL | 39 : 7 | Trijumf | |||||
21.09
20:00
Naftagas
Železničar 2
21
22
|
21.09.2019 20:00 | Naftagas | 21 : 22 | Železničar 2 |
21.09
15:00
Obilić
Apatin
27
19
|
21.09.2019 15:00 | Obilić | 27 : 19 | Apatin |
21.09
19:30
Naisa
Vojvodina
32
22
|
21.09.2019 19:30 | Naisa | 32 : 22 | Vojvodina | |||||
21.09
19:00
Zaječar 1949
Jagodina
21
24
|
21.09.2019 19:00 | Zaječar 1949 | 21 : 24 | Jagodina |
21.09
19:00
Radnički 1964
Kučevo
37
26
|
21.09.2019 19:00 | Radnički 1964 | 37 : 26 | Kučevo | |||||
21.09
18:00
Pančevo
ORK Beograd
26
26
|
21.09.2019 18:00 | Pančevo | 26 : 26 | ORK Beograd |
21.09
20:00
Šabac
Primorac
15
6
|
21.09.2019 20:00 | Šabac | 15 : 6 | Primorac | |||||
21.09
19:00
Jug CO
Budva
23
9
|
21.09.2019 19:00 | Jug CO | 23 : 9 | Budva | |||||
21.09
18:00
HAVK Mladost
Mornar BS
18
6
|
21.09.2019 18:00 | HAVK Mladost | 18 : 6 | Mornar BS |
21.09
19:00
Zadar 1952
Medveščak
14
10
|
21.09.2019 19:00 | Zadar 1952 | 14 : 10 | Medveščak | |||||
21.09
20:00
Nais
Primorje EB
8
10
|
21.09.2019 20:00 | Nais | 8 : 10 | Primorje EB | |||||
21.09
18:30
Solaris
VA Cattaro
16
4
|
21.09.2019 18:30 | Solaris | 16 : 4 | VA Cattaro | |||||
21.09
19:00
Galeb
KVK Radnički
8
18
|
21.09.2019 19:00 | Galeb | 8 : 18 | KVK Radnički | |||||
21.09
19:00
Vojvodina
Zemun
9
8
|
21.09.2019 19:00 | Vojvodina | 9 : 8 | Zemun |
21.09
17:00
Partizan
Rad Mozzart
55
14
|
21.09.2019 17:00 | Partizan | 55 : 14 | Rad Mozzart |
21.09
19:00
True Celje
Hidria Jesenice
2
3
|
21.09.2019 19:00 | True Celje | 2 : 3 | Hidria Jesenice | |||||
21.09
17:15
Mladost
Slavija Junior
2
3
|
21.09.2019 17:15 | Mladost | E 2 : 3 | Slavija Junior |