XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 770 utakmica za dan
Nedelja, 29 Septembar 2019


Fudbal

RSK
Rabrovo
5 : 1
Šumadija (A)
Aranđelovac
29.09.2019 15:00
RSK
5 : 1
Šumadija (A)
Sušica
Kragujevac
1 : 3
Trepča
Kosovska Mitrovica
29.09.2019 15:00
Sušica
1 : 3
Trepča
Borac
Sakule
1 : 1
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
29.09.2019 15:30
Borac
1 : 1
Radnički (SM)
Železničar
Pančevo
3 : 0
Dunav
Stari Banovci
29.09.2019 15:30
Železničar
3 : 0
Dunav
Dinamo 1945
Pančevo
3 : 2
Bečej 1918
Bečej
29.09.2019 15:30
Dinamo 1945
3 : 2
Bečej 1918
Radan
Lebane
2 : 1
Moravac Orion
Mrštane
29.09.2019 15:30
Radan
2 : 1
Moravac Orion
Budućnost
Popovac
4 : 2
Temnić 1924
Varvarin
29.09.2019 15:30
Budućnost
4 : 2
Temnić 1924
Rembas
Resavica
1 : 2
Timočanin
Knjaževac
29.09.2019 15:30
Rembas
1 : 2
Timočanin
TEK Sloga
Veliki Crljeni
1 : 1
IMT
Beograd
29.09.2019 15:30
TEK Sloga
1 : 1
IMT
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
1 : 1
Radnički (NB)
Novi Beograd
29.09.2019 15:30
Crvena zvezda
1 : 1
Radnički (NB)
Sremčica
Sremčica
2 : 0
OFK Mladenovac
Mladenovac
29.09.2019 15:30
Sremčica
2 : 0
OFK Mladenovac
Jedinstvo
Surčin
3 : 2
BSK Borča
Borča
29.09.2019 15:30
Jedinstvo
3 : 2
BSK Borča
Morava
Velika Plana
0 : 0
Zvižd
Kučevo
29.09.2019 15:00
Morava
0 : 0
Zvižd
Pomoravlje
Vlaški Do
4 : 0
Sloga 1924
Batočina
29.09.2019 15:00
Pomoravlje
4 : 0
Sloga 1924
OFK Napredak
Markovac
3 : 0
Partizan 1945
Darosava
29.09.2019 15:00
OFK Napredak
3 : 0
Partizan 1945
Petar Dobrnjac
Dobrnje
3 : 0
Udarnik
Lozovik
29.09.2019 15:00
Petar Dobrnjac
3 : 0
Udarnik
Borac 1932
Ralja
6 : 4
Rudar
Stamnica
29.09.2019 15:00
Borac 1932
6 : 4
Rudar
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
2 : 1
Karađorđe
Topola
29.09.2019 15:00
OFK Aranđelovac 1979
2 : 1
Karađorđe
Polet
Trnovče
1 : 1
VGSK
Veliko Gradište
29.09.2019 15:00
Polet
1 : 1
VGSK
Brezovica
Brezovica
2 : 1
Spartak
Ljig
29.09.2019 15:00
Brezovica
2 : 1
Spartak
Drina
Ljubovija
0 : 0
Sloga
Bogosavac
29.09.2019 15:00
Drina
0 : 0
Sloga
Mladost (P)
Prnjavor
1 : 2
Borac
Lešnica
29.09.2019 15:00
Mladost (P)
1 : 2
Borac
Šumadija
Toponica
1 : 0
Polet
Ratina
29.09.2019 15:00
Šumadija
1 : 0
Polet
Korićani
Korićani
0 : 1
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
29.09.2019 15:00
Korićani
0 : 1
Novi Pazar 1928
Apolon 2018
Kovači
2 : 1
Goč
Vrnjačka Banja
29.09.2019 15:00
Apolon 2018
2 : 1
Goč
Zvečan
Zvečan
1 : 3
Real
Podunavci
29.09.2019 15:00
Zvečan
1 : 3
Real
Bane 1931
Raška
7 : 1
Omladinac
Novo Selo
29.09.2019 15:00
Bane 1931
7 : 1
Omladinac
Budućnost
Resnik
1 : 0
Radnik
Ušće
29.09.2019 15:00
Budućnost
1 : 0
Radnik
Polet (Lj)
Ljubić
3 : 1
FAP
Priboj
29.09.2019 11:00
Polet (Lj)
3 : 1
FAP
Sloga (S)
Sjenica
2 : 0
Polimlje
Prijepolje
29.09.2019 15:00
Sloga (S)
2 : 0
Polimlje
Prijevor
Prijevor
2 : 0
Zlatar
Nova Varoš
29.09.2019 15:00
Prijevor
2 : 0
Zlatar
Jedinstvo Putevi
Užice
4 : 0
Sloboda (Č)
Čačak
29.09.2019 11:00
Jedinstvo Putevi
4 : 0
Sloboda (Č)
Jasen
Brodarevo
1 : 2
Lunjevica
Lunjevica
29.09.2019 15:00
Jasen
1 : 2
Lunjevica
Mladost (T)
Turija
0 : 1
Tisa
Adorjan
29.09.2019 15:30
Mladost (T)
0 : 1
Tisa
Tavankut
Tavankut
0 : 1
Mladost APA
Apatin
29.09.2019 15:30
Tavankut
0 : 1
Mladost APA
Bajša
Bajša
3 : 0
Mladost (BP)
Bački Petrovac
29.09.2019 15:30
Bajša
3 : 0
Mladost (BP)
Tekstilac
Odžaci
0 : 4
Vojvodina
Bačko Gradište
29.09.2019 15:30
Tekstilac
0 : 4
Vojvodina
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
0 : 3
Sloga
Čonoplja
29.09.2019 15:30
OFK Stari Grad
0 : 3
Sloga
Sremac
Vojka
2 : 1
Jadran
Golubinci
29.09.2019 15:30
Sremac
2 : 1
Jadran
Borac
Šajkaš
4 : 0
Sloga (E)
Erdevik
29.09.2019 15:30
Borac
4 : 0
Sloga (E)
Podunavac
Belegiš
1 : 2
Sloga (T)
Temerin
29.09.2019 15:30
Podunavac
1 : 2
Sloga (T)
Sloboda
Donji Tovarnik
1 : 3
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
29.09.2019 15:30
Sloboda
1 : 3
Podrinje
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
2 : 0
Budućnost
Srpska Crnja
29.09.2019 15:30
Jedinstvo (BK)
2 : 0
Budućnost
Mladost (O)
Omoljica
0 : 0
Banat (Č)
Čenta
29.09.2019 15:30
Mladost (O)
0 : 0
Banat (Č)
Čekmin
Čekmin
3 : 2
Morava
Vladičin Han
29.09.2019 15:30
Čekmin
3 : 2
Morava
Bobište
Bobište
1 : 5
Svetlost Badnjevac
Badnjevac kod Žitorađe
29.09.2019 15:30
Bobište
1 : 5
Svetlost Badnjevac
Žitorađa
Žitorađa
1 : 1
Polet 1980
Laplje Selo
29.09.2019 15:30
Žitorađa
1 : 1
Polet 1980
Hajduk Veljko
Negotin
1 : 1
Kablovi
Zaječar
29.09.2019 15:30
Hajduk Veljko
1 : 1
Kablovi
OFK Slatina
Bor
1 : 2
Lužnica
Babušnica
29.09.2019 15:30
OFK Slatina
1 : 2
Lužnica
Tanasko Rajić
Pirot
2 : 0
Rajko Mitić
Bela Palanka
29.09.2019 11:00
Tanasko Rajić
2 : 0
Rajko Mitić
Majdanpek
Majdanpek
2 : 1
Bor 1919
Bor
29.09.2019 15:30
Majdanpek
2 : 1
Bor 1919
OFK 019
Zaječar
3 : 2
Brodoremont
Kladovo
29.09.2019 15:30
OFK 019
3 : 2
Brodoremont
Župa
Aleksandrovac
2 : 0
Sloga
Despotovac
29.09.2019 15:30
Župa
2 : 0
Sloga
Jedinstvo (M)
Mijatovac
0 : 2
Kušiljevo
Kušiljevo
29.09.2019 15:30
Jedinstvo (M)
0 : 2
Kušiljevo
OFK Lugomir
Rakitovo
0 : 4
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
29.09.2019 15:30
OFK Lugomir
0 : 4
Jastrebac
Radnički (S)
Svilajnac
8 : 0
Levač
Rekovac
29.09.2019 11:00
Radnički (S)
8 : 0
Levač
Bošnjane
Bošnjane
4 : 2
Mačkovac
Mačkovac
29.09.2019 15:30
Bošnjane
4 : 2
Mačkovac
OFK Niš
Niš
2 : 2
Rudar
Jelašnica
29.09.2019 15:30
OFK Niš
2 : 2
Rudar
Orljane
Orljane
1 : 0
Morava
Žitkovac
29.09.2019 15:30
Orljane
1 : 0
Morava
Zemljoradnik
Balajnac
2 : 2
Bukovik
Razanj
29.09.2019 15:30
Zemljoradnik
2 : 2
Bukovik
Naša krila 1936
Belotinac
3 : 0
Malošište
Malošište
29.09.2019 15:30
Naša krila 1936
3 : 0
Malošište
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
5 : 1
OFK Napredak 1929
Aleksinac
29.09.2019 15:30
OFK Brzi Brod
5 : 1
OFK Napredak 1929
Vrtište
Vrtište
1 : 7
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
29.09.2019 15:30
Vrtište
1 : 7
Jedinstvo (GM)
Mladost (M)
Medoševac
1 : 1
Pukovac
Pukovac
29.09.2019 15:30
Mladost (M)
1 : 1
Pukovac
Leštane
Leštane
1 : 0
Dunav
Veliko Selo
29.09.2019 15:30
Leštane
1 : 0
Dunav
Torlak
Beograd
1 : 1
BSK Batajnica
Batajnica
29.09.2019 10:00
Torlak
1 : 1
BSK Batajnica
Komgrap
Beograd
0 : 2
Prva Iskra
Barič
29.09.2019 15:30
Komgrap
0 : 2
Prva Iskra
Mladost
Cvetovac
0 : 1
Napredak
Medoševac
29.09.2019 15:30
Mladost
0 : 1
Napredak
Sirakovo
Sirakovo
4 : 1
Obilić
Živica
29.09.2019 15:30
Sirakovo
4 : 1
Obilić
Železničar
Požarevac
2 : 2
Omladinac (Š)
Šetonje
29.09.2019 15:30
Železničar
2 : 2
Omladinac (Š)
Rudar (Kr)
Krepoljin
2 : 0
Borac (Ž)
Žabari
29.09.2019 15:30
Rudar (Kr)
2 : 0
Borac (Ž)
Integral
Batuša
0 : 0
Rudar 2001
Kostolac
29.09.2019 15:30
Integral
0 : 0
Rudar 2001
Borac (K)
Klenovnik
5 : 2
Sloga (L)
Lučica
29.09.2019 15:30
Borac (K)
5 : 2
Sloga (L)
Napredak Simićevo
Simićevo
2 : 1
Mlava (ML)
Malo Laole
29.09.2019 15:30
Napredak Simićevo
2 : 1
Mlava (ML)
Obilić
Staro Selo
2 : 0
Sloga (L)
Lugavčina
29.09.2019 15:00
Obilić
2 : 0
Sloga (L)
Crvena zvezda
Suvodol
5 : 1
SASK
Saraorci
29.09.2019 15:00
Crvena zvezda
5 : 1
SASK
Bresje Superior
Velika Plana
1 : 7
Železničar Kusadak
Kusadak
29.09.2019 15:00
Bresje Superior
1 : 7
Železničar Kusadak
Pobeda
Golobok
5 : 1
Osipaonica
Osipaonica
29.09.2019 15:00
Pobeda
5 : 1
Osipaonica
Omladinac
Seone
2 : 4
Mladi radnik 1940
Radinac
29.09.2019 15:00
Omladinac
2 : 4
Mladi radnik 1940
Podunavac
Udovice
1 : 4
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
29.09.2019 15:00
Podunavac
1 : 4
Jasenica 2017
Sloga (M)
Miloševac
0 : 1
Cerovac 2013
Cerovac
29.09.2019 15:00
Sloga (M)
0 : 1
Cerovac 2013
Iskra
Donja Bukovica
6 : 2
ZSK
Valjevo
29.09.2019 15:00
Iskra
6 : 2
ZSK
Banjani
Banjani
2 : 0
Tvrdojevac
Tvrdojevac
29.09.2019 15:00
Banjani
2 : 0
Tvrdojevac
Kolubara 2
Valjevo
2 : 1
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
29.09.2019 15:00
Kolubara 2
2 : 1
Pepeljevac
Junior Novo Naselje
Valjevo
1 : 1
Tulari
Tulari
29.09.2019 15:00
Junior Novo Naselje
1 : 1
Tulari
OFK Jabučje
Jabučje
2 : 2
Radnik (Ub)
Ub
29.09.2019 15:00
OFK Jabučje
2 : 2
Radnik (Ub)
OFK Osečina
Osečina
0 : 2
Rubribreza
Rubribreza
29.09.2019 15:00
OFK Osečina
0 : 2
Rubribreza
Vidojevica
Lešnica
1 : 1
Podrinje
Lozničko Polje
29.09.2019 11:00
Vidojevica
1 : 1
Podrinje
Mladi borac
Dublje
4 : 1
Jedinstvo 1924 (VL)
Vladimirci
29.09.2019 15:00
Mladi borac
4 : 1
Jedinstvo 1924 (VL)
Majur
Majur
5 : 0
Jedinstvo (ŠT)
Štitar
29.09.2019 15:00
Majur
5 : 0
Jedinstvo (ŠT)
Cer
Jadranska Lešnica
5 : 0
Karađorđe
Mišar
29.09.2019 15:00
Cer
5 : 0
Karađorđe
Mladost (DD)
Donji Dobrić
3 : 2
Hajduk Stanko
Crna Bara
29.09.2019 15:00
Mladost (DD)
3 : 2
Hajduk Stanko
Milan Orlić
Novo Selo
3 : 2
Drina
Badovinci
29.09.2019 15:00
Milan Orlić
3 : 2
Drina
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
2 : 3
Rudar
Baljevac
29.09.2019 15:30
Kraljevo Hajduk
2 : 3
Rudar
Ibar
Mataruška Banja
3 : 2
Borac (V)
Vraneši
29.09.2019 15:30
Ibar
3 : 2
Borac (V)
Proleter
Pečenog
1 : 0
Mladost
Vrdila
29.09.2019 11:00
Proleter
1 : 0
Mladost
Popovići Vrnjci
Vrnjci
4 : 2
Granit
Jošanička banja
29.09.2019 15:30
Popovići Vrnjci
4 : 2
Granit
Napredak
Gračac
4 : 4
Tavnik
Tavnik
29.09.2019 15:30
Napredak
4 : 4
Tavnik
Karađorđe
Ribnica
3 : 1
Mladi radnik 1925
Grdica
29.09.2019 15:30
Karađorđe
3 : 1
Mladi radnik 1925
Ribnica
Jovac
1 : 1
Budućnost
Konarevo
29.09.2019 15:30
Ribnica
1 : 1
Budućnost
Gruža
Vitanovac
0 : 4
Mataruge
Mataruge
29.09.2019 15:30
Gruža
0 : 4
Mataruge
Slatina
Slatina
1 : 5
Jedinstvo (P)
Puhovo
29.09.2019 16:00
Slatina
1 : 5
Jedinstvo (P)
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
2 : 1
Omladinac (Z)
Zablaće
29.09.2019 16:00
Jedinstvo (GG)
2 : 1
Omladinac (Z)
Mladost (A)
Atenica
0 : 0
Ovčar
Markovica
29.09.2019 16:00
Mladost (A)
0 : 0
Ovčar
Dedinje Junajted
Guča
0 : 0
Jedinstvo (K)
Konjevići
29.09.2019 16:00
Dedinje Junajted
0 : 0
Jedinstvo (K)
Mladost (P)
Preljina
0 : 1
Ozrem
Ozrem
29.09.2019 16:00
Mladost (P)
0 : 1
Ozrem
Rudar
Bresnica
4 : 2
Donja Vrbava
Donja Vrbava
29.09.2019 16:00
Rudar
4 : 2
Donja Vrbava
Omladinac
Bukovac
2 : 1
Budućnost (M)
Mladenovo
29.09.2019 15:30
Omladinac
2 : 1
Budućnost (M)
Rusin
Ruski Krstur
2 : 1
Slavija
Pivnice
29.09.2019 15:30
Rusin
2 : 1
Slavija
Maglić
Bački Maglić
4 : 2
BSK
Bački Brestovac
29.09.2019 15:30
Maglić
4 : 2
BSK
Kulpin
Kulpin
0 : 2
Polet
Karavukovo
29.09.2019 15:30
Kulpin
0 : 2
Polet
Borac 46
Obrovac
4 : 1
Budućnost (P)
Parage
29.09.2019 15:30
Borac 46
4 : 1
Budućnost (P)
Iskra
Kucura
4 : 2
Srbobran
Srbobran
29.09.2019 15:30
Iskra
4 : 2
Srbobran
Jadran
Feketić
4 : 1
Proleter (RS)
Ravno Selo
29.09.2019 15:30
Jadran
4 : 1
Proleter (RS)
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
1 : 4
Njegoš
Lovćenac
29.09.2019 15:30
Sutjeska
1 : 4
Njegoš
Proleter (Nj)
Njegoševo
0 : 2
Obilić (NK)
Novi Kneževac
29.09.2019 15:30
Proleter (Nj)
0 : 2
Obilić (NK)
Donji Srem 2015
Pećinci
0 : 0
Mitros
Sremska Mitrovica
29.09.2019 16:00
Donji Srem 2015
0 : 0
Mitros
Donji Petrovci
Donji Petrovci
3 : 2
Partizan
Vitojevci
29.09.2019 16:00
Donji Petrovci
3 : 2
Partizan
Budućnost
Salaš Noćajski
3 : 1
Ljukovo
Ljukovo
29.09.2019 16:00
Budućnost
3 : 1
Ljukovo
Napredak
Popinci
0 : 2
Radnički
Šid
29.09.2019 16:00
Napredak
0 : 2
Radnički
Hajduk (V)
Višnjićevo
3 : 0
Železničar
Inđija
29.09.2019 16:00
Hajduk (V)
3 : 0
Železničar
PSK Putinci
Putinci
1 : 0
Borac (K)
Klenak
29.09.2019 16:00
PSK Putinci
1 : 0
Borac (K)
Hajduk (B)
Beška
0 : 0
Borac (M)
Martinci
29.09.2019 16:00
Hajduk (B)
0 : 0
Borac (M)
TSK
Temerin
4 : 0
Omladinac
Stepanovićevo
29.09.2019 15:30
TSK
4 : 0
Omladinac
Fruškogorac
Sremska Kamenica
1 : 1
Petrovaradin
Petrovaradin
29.09.2019 15:30
Fruškogorac
1 : 1
Petrovaradin
Hajduk
Čurug
0 : 0
OFK Sirig
Sirig
29.09.2019 15:30
Hajduk
0 : 0
OFK Sirig
Slavija
Novi Sad
2 : 0
Bačka (Đ)
Đurđevo
29.09.2019 15:30
Slavija
2 : 0
Bačka (Đ)
Šajkaš 1908
Kovilj
5 : 1
Bačka (B)
Begeč
29.09.2019 15:30
Šajkaš 1908
5 : 1
Bačka (B)
ŽSK
Žabalj
3 : 1
Veternik
Veternik
29.09.2019 15:30
ŽSK
3 : 1
Veternik
Jedinstvo
Bočar
2 : 2
Delija
Mokrin
29.09.2019 15:30
Jedinstvo
2 : 2
Delija
Rusanda
Melenci
1 : 0
Lehel
Mužlja
29.09.2019 15:30
Rusanda
1 : 0
Lehel
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
2 : 0
Vojvodina
Novo Miloševo
29.09.2019 15:30
Mladost (BD)
2 : 0
Vojvodina
Radnički 1911
Jaša Tomić
1 : 7
Tamiš
Farkaždin
29.09.2019 15:30
Radnički 1911
1 : 7
Tamiš
Crvena zvezda
Rusko Selo
3 : 0
2. Oktobar
Kumane
29.09.2019 15:30
Crvena zvezda
3 : 0
2. Oktobar
Borac
Aleksandrovo
1 : 2
Potisje
Knićanin
29.09.2019 15:30
Borac
1 : 2
Potisje
Polet
Nakovo
1 : 2
OFK Klek
Klek
29.09.2019 15:30
Polet
1 : 2
OFK Klek
Crvena zvezda
Pavliš
3 : 0
Jugoslavija
Jabuka
29.09.2019 15:30
Crvena zvezda
3 : 0
Jugoslavija
Partizan (G)
Gaj
1 : 1
Partizan (U)
Uljma
29.09.2019 15:30
Partizan (G)
1 : 1
Partizan (U)
Radnički (B)
Baranda
3 : 2
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
29.09.2019 15:30
Radnički (B)
3 : 2
Jedinstvo (V)
Budućnost (A)
Alibunar
2 : 4
Potporanj
Potporanj
29.09.2019 15:30
Budućnost (A)
2 : 4
Potporanj
Hajdučica
Hajdučica
2 : 2
Polet (Id)
Idvor
29.09.2019 15:30
Hajdučica
2 : 2
Polet (Id)
Mladost 1959
Vinarce
1 : 1
Vučje
Vučje
29.09.2019 15:30
Mladost 1959
1 : 1
Vučje
OFK Morava
Leskovac
2 : 1
Jedinstvo
Grdelica
29.09.2019 15:30
OFK Morava
2 : 1
Jedinstvo
BSK
Belanovce
2 : 3
Real
Donja Jajina
29.09.2019 15:30
BSK
2 : 3
Real
Mladi borac
Živkovo
2 : 2
Sloga
Lipovica
29.09.2019 15:30
Mladi borac
2 : 2
Sloga
Moravac
Pečenjevce
1 : 1
Progres
Ladovica
29.09.2019 15:30
Moravac
1 : 1
Progres
Polet
Stajkovce
4 : 4
Šumadija
Razgojna
29.09.2019 15:30
Polet
4 : 4
Šumadija
Železničar
Brestovac
2 : 0
Umac
Miroševce
29.09.2019 15:30
Železničar
2 : 0
Umac
Zloćudovo
Zloćudovo
9 : 0
Kumarevo 65
Kumarevo
29.09.2019 15:30
Zloćudovo
9 : 0
Kumarevo 65
Blizna
Blizna
2 : 3
Šarbanovac
Šarbanovac
29.09.2019 15:30
Blizna
2 : 3
Šarbanovac
Branik
Štubik
8 : 2
Polet
Jabukovac
29.09.2019 15:30
Branik
8 : 2
Polet
Krivelj
Krivelj
0 : 8
Zlot
Zlot
29.09.2019 15:30
Krivelj
0 : 8
Zlot
Sloga
Kobišnica
5 : 0
Nemetali
Donja Bela Reka
29.09.2019 11:00
Sloga
5 : 0
Nemetali
Urovica
Urovica
5 : 6
Brestovac
Borski Brestovac
29.09.2019 15:30
Urovica
5 : 6
Brestovac
Polom
Leskovo
2 : 1
Radnički
Klokočevac
29.09.2019 15:30
Polom
2 : 1
Radnički
Graničar
Veliki Izvor
1 : 1
Osnić
Osnić
29.09.2019 15:30
Graničar
1 : 1
Osnić
OFK Rtanj
Boljevac
2 : 0
Hajduk
Rujevica
29.09.2019 15:30
OFK Rtanj
2 : 0
Hajduk
Sloga (M)
Minićevo
4 : 3
Ozren
Sokobanja
29.09.2019 15:30
Sloga (M)
4 : 3
Ozren
Trebič
Sokobanja
6 : 0
Velika Jasikova
Velika Jasikova
29.09.2019 15:30
Trebič
6 : 0
Velika Jasikova
FUD
Brus
4 : 1
Sloga (Ć)
Ćićevac
29.09.2019 15:30
FUD
4 : 1
Sloga (Ć)
Trudbenik
Stalać
0 : 0
Sebečevac
Sebečevac
29.09.2019 15:30
Trudbenik
0 : 0
Sebečevac
Ribnik
Gornji Ribnik
3 : 3
Mladost
Donji Katun
29.09.2019 15:30
Ribnik
3 : 3
Mladost
Donji Kopaonik
Razbojna
4 : 3
Vinogradar
Zleginje
29.09.2019 15:30
Donji Kopaonik
4 : 3
Vinogradar
Šanac
Šanac
0 : 5
Sloga (M)
Majdevo
29.09.2019 15:30
Šanac
0 : 5
Sloga (M)
Žabare
Žabare
2 : 2
13. April
Lomnica
29.09.2019 15:30
Žabare
2 : 2
13. April
Bratstvo
Međureč
3 : 0
Javor
Sladaja
29.09.2019 15:00
Bratstvo
3 : 0
Javor
Morava (KS)
Kočino Selo
4 : 3
Juhor
Glavinci
29.09.2019 15:00
Morava (KS)
4 : 3
Juhor
Moravac 2015
Krušar
3 : 0
Partizan (M)
Majur
29.09.2019 15:00
Moravac 2015
3 : 0
Partizan (M)
Morava (R)
Ribare
2 : 0
Dragocvet
Dragocvet
29.09.2019 15:00
Morava (R)
2 : 0
Dragocvet
Resavac
Subotica
5 : 3
Mladost (K)
Koncarevo
29.09.2019 15:00
Resavac
5 : 3
Mladost (K)
Napredak (D)
Drenovac
0 : 0
OFK Bratstvo
Medveđa
29.09.2019 15:00
Napredak (D)
0 : 0
OFK Bratstvo
Orlovi
Jasenovo
1 : 0
Kolare
Kolare
29.09.2019 15:00
Orlovi
1 : 0
Kolare
Mladost (D)
Dublje
2 : 1
OFK Batinac
Batinac
29.09.2019 15:00
Mladost (D)
2 : 1
OFK Batinac
Sinđelić 2012
Ugrinovci
1 : 1
Rakovica
Beogra
29.09.2019 15:30
Sinđelić 2012
1 : 1
Rakovica
Posavac Tišma
Boljevci
1 : 1
Borac (P)
Progar
29.09.2019 15:30
Posavac Tišma
1 : 1
Borac (P)
Šumadinac
Bečmen
1 : 2
Heroj Polet
Jajinci
29.09.2019 15:30
Šumadinac
1 : 2
Heroj Polet
Poštar Zvezdara
Beograd
0 : 0
PKB Kovilovo
Kovilovo
29.09.2019 15:30
Poštar Zvezdara
0 : 0
PKB Kovilovo
Hajduk
Beograd
0 : 1
Institut
Zemun Polje
29.09.2019 11:00
Hajduk
0 : 1
Institut
Balkan Mirijevo
Beograd
4 : 1
Srem
Jakovo
29.09.2019 15:30
Balkan Mirijevo
4 : 1
Srem
Posavina
Stubline
1 : 0
OFK Borac
Arnajevo
29.09.2019 15:30
Posavina
1 : 0
OFK Borac
Strelac
Mislođin
3 : 3
Rojkovac
Obrenovac
29.09.2019 15:30
Strelac
3 : 3
Rojkovac
Borac (L)
Lazarevac
3 : 2
Omladinac
Veliko Polje
29.09.2019 10:00
Borac (L)
3 : 2
Omladinac
Radnički
Rudovci
2 : 0
Budućnost
Dudovica
29.09.2019 10:00
Radnički
2 : 0
Budućnost
OFK Zabrežje
Zabrežje
1 : 0
Duboko
Mala Moštanica
29.09.2019 15:30
OFK Zabrežje
1 : 0
Duboko
Lisović
Lisović
6 : 0
Barajevo
Barajevo
29.09.2019 15:30
Lisović
6 : 0
Barajevo
Boleč
Grocka
3 : 0
Zaklopača
Zaklopača
29.09.2019 15:30
Boleč
3 : 0
Zaklopača
Kaluđerica 1969
Kaluđerica
3 : 1
Dunavac
Grocka
29.09.2019 15:30
Kaluđerica 1969
3 : 1
Dunavac
Šepšin
Šepšin
0 : 6
Kosmajac
Koraćica
29.09.2019 15:30
Šepšin
0 : 6
Kosmajac
Velika Krsna
Velika Krsna
0 : 2
Vinča
Vinča (Grocka)
29.09.2019 15:30
Velika Krsna
0 : 2
Vinča
Zuce 2019
Zuce
7 : 0
Šumadija 1962
Jagnjilo
29.09.2019 15:30
Zuce 2019
7 : 0
Šumadija 1962
Radnički 1947
Čapljinac
1 : 5
Rasovača
Rasovača
29.09.2019 15:30
Radnički 1947
1 : 5
Rasovača
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
3 : 2
Sloga
Korman
29.09.2019 15:30
Moravac (ZT)
3 : 2
Sloga
Radnički 1924
Kočane
1 : 0
Moravac (Č)
Čečina
29.09.2019 15:30
Radnički 1924
1 : 0
Moravac (Č)
Baličevac
Baličevac
3 : 0
Zaplanjac
Gadžin Han
29.09.2019 15:30
Baličevac
3 : 0
Zaplanjac
Palilula
Aleksinac
3 : 5
Mladost (B)
Batušinac
29.09.2019 11:00
Palilula
3 : 5
Mladost (B)
OFK Rutevac 1908
Rutevac
5 : 1
Elid
Donji Dušnik
29.09.2019 15:30
OFK Rutevac 1908
5 : 1
Elid
Naisus 1977
Rožina
4 : 0
Doljevac
Doljevac
29.09.2019 15:30
Naisus 1977
4 : 0
Doljevac
Prvi srpski ustanak
Orašac
2 : 3
ŽSK
Žirovnica
29.09.2019 15:00
Prvi srpski ustanak
2 : 3
ŽSK
Mladost MG
Saranovo
3 : 2
Šumadinac (N)
Natalinci
29.09.2019 15:00
Mladost MG
3 : 2
Šumadinac (N)
Šumadinac (S)
Stojnik
1 : 2
Sloga
Milatovac
29.09.2019 15:00
Šumadinac (S)
1 : 2
Sloga
Marjan
Knić
0 : 5
Trnava
Donja Trnava
29.09.2019 15:00
Marjan
0 : 5
Trnava
Plaskovac
Plaskovac
2 : 0
Jasenica
Božurnja
29.09.2019 15:00
Plaskovac
2 : 0
Jasenica
Borac
Pajsijevići
2 : 0
BSK
Belosavci
29.09.2019 15:00
Borac
2 : 0
BSK
Vinča
Vinča (Topola)
3 : 2
Omladinac (DR)
Donja Rača
29.09.2019 15:00
Vinča
3 : 2
Omladinac (DR)
Lokomotiva
Lapovo
2 : 1
Banja
Banja
29.09.2019 15:00
Lokomotiva
2 : 1
Banja
Spartak
Pirot
2 : 5
Napredak
Izvor
29.09.2019 15:30
Spartak
2 : 5
Napredak
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
1 : 0
Zvezda
Blato
29.09.2019 15:30
Sloga
1 : 0
Zvezda
Željuša
Željuša
2 : 1
Padež
Petrovac
29.09.2019 15:30
Željuša
2 : 1
Padež
Perućac
Perućac
1 : 1
Bakionica
Bakionica
29.09.2019 15:00
Perućac
1 : 1
Bakionica
Višesava
Bajina Bašta
1 : 3
Ariljska rampa
Požega
29.09.2019 15:00
Višesava
1 : 3
Ariljska rampa
Kotroman
Mokra Gora
1 : 2
Lazarica
Prilipac
29.09.2019 15:00
Kotroman
1 : 2
Lazarica
Polet
Rasna
3 : 1
Jedinstvo
Kalenić
29.09.2019 15:00
Polet
3 : 1
Jedinstvo
Ježevica
Ježevica
0 : 6
Savinac
Visibaba
29.09.2019 15:00
Ježevica
0 : 6
Savinac
Omladinac
Zdravčići
2 : 0
Čajetina
Čajetina
29.09.2019 15:00
Omladinac
2 : 0
Čajetina
Prvi partizan
Užice
1 : 1
Sečica
Seča reka
29.09.2019 15:00
Prvi partizan
1 : 1
Sečica
Pobeda 1926
Beloševac
2 : 0
Jedinstvo (P)
Petrovac
29.09.2019 16:00
Pobeda 1926
2 : 0
Jedinstvo (P)
Zastava
Kragujevac
4 : 2
Mladost (P)
Pajazitovo
29.09.2019 16:00
Zastava
4 : 2
Mladost (P)
OFK Bagremar
Kragujevac
0 : 8
Sloboda (G)
Grbice
29.09.2019 16:00
OFK Bagremar
0 : 8
Sloboda (G)
Kutlovo
Kutlovo
0 : 3
Borac (D)
Drenovac
29.09.2019 16:00
Kutlovo
0 : 3
Borac (D)
Srbija
Ilićevo
6 : 0
Kolonija
Kragujevac
29.09.2019 16:00
Srbija
6 : 0
Kolonija
Maršić
Maršić
6 : 2
Šumadinac KG
Kragujevac
29.09.2019 16:00
Maršić
6 : 2
Šumadinac KG
Mladost (DK)
Donji Komren
1 : 0
Stevan Nešticki
Leskovik
29.09.2019 15:30
Mladost (DK)
1 : 0
Stevan Nešticki
Delijski Vis
Niš
3 : 1
Aluminjum
Niš
29.09.2019 15:30
Delijski Vis
3 : 1
Aluminjum
Omladinac
Gornji Komren
4 : 2
Morava
Krušce
29.09.2019 15:30
Omladinac
4 : 2
Morava
Vulkan 1963
Brenica
2 : 2
Proleter
Donja Vrežina
29.09.2019 15:30
Vulkan 1963
2 : 2
Proleter
Mladost (L)
Lalinac
2 : 3
Crvena zastava
Hum
29.09.2019 15:30
Mladost (L)
2 : 3
Crvena zastava
Radnički 1936
Trupale
5 : 1
Sloboda
Gornja Vrežina
29.09.2019 15:30
Radnički 1936
5 : 1
Sloboda
Čegar 2013
Kamenica
5 : 2
Palilulac
Niš
29.09.2019 15:30
Čegar 2013
5 : 2
Palilulac
Vihor
Žbevac
2 : 1
Mladost (B)
Bosilegrad
29.09.2019 15:00
Vihor
2 : 1
Mladost (B)
BSK Bujanovac
Bujanovac
1 : 2
Pavlovac
Pavlovac
29.09.2019 15:00
BSK Bujanovac
1 : 2
Pavlovac
Mineralac
Vranjska Banja
4 : 4
Čelik
Belo polje
29.09.2019 15:00
Mineralac
4 : 4
Čelik
OFK Alakince
Alakince
15 : 0
Levosoje
Levosoje
29.09.2019 15:00
OFK Alakince
15 : 0
Levosoje
Stari drugari
Kadina Luka
1 : 1
Žabari
Žabari (Valjevo)
29.09.2019 11:00
Stari drugari
1 : 1
Žabari
Mladost
Latković
1 : 2
OFK Senjak
Valjevo
29.09.2019 11:00
Mladost
1 : 2
OFK Senjak
Joks Junajted
Mionica
4 : 1
Rakac Stave
Stave
29.09.2019 11:00
Joks Junajted
4 : 1
Rakac Stave
Dračić 2018
Dračić
5 : 2
Popadić
Popadić
29.09.2019 11:00
Dračić 2018
5 : 2
Popadić
Jadar 2013
Valjevo
2 : 2
Lukavac
Lukavac
29.09.2019 11:00
Jadar 2013
2 : 2
Lukavac
Komanice
Komanice
2 : 2
Ribnikar
Pecka
29.09.2019 15:00
Komanice
2 : 2
Ribnikar
Polet
Popučke
1 : 3
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
29.09.2019 11:00
Polet
1 : 3
Milenko Pavlović
Tešnjar
Valjevo
5 : 1
Rajac
Kadina Luka
29.09.2019 15:00
Tešnjar
5 : 1
Rajac
Joševa
Joševa
1 : 2
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
29.09.2019 15:00
Joševa
1 : 2
Strmovo 1968
Polet (DL)
Donji Lajkovac
0 : 2
Čučuge
Čučuge
29.09.2019 15:00
Polet (DL)
0 : 2
Čučuge
Šarbane
Šarbane
1 : 0
Kolubara (J)
Jabučje
29.09.2019 15:00
Šarbane
1 : 0
Kolubara (J)
Mladost (V)
Vračević
0 : 1
Pambukovica
Pambukovica
29.09.2019 15:00
Mladost (V)
0 : 1
Pambukovica
OFK Paljuvi
Paljuvi
3 : 2
Zvizdar 2012
Zvizdar
29.09.2019 15:00
OFK Paljuvi
3 : 2
Zvizdar 2012
Polet (T)
Takovo
5 : 0
Rudar 1945
Radljevo
29.09.2019 15:00
Polet (T)
5 : 0
Rudar 1945
Stubal
Stubal
2 : 0
Braća Vuković
Lađevci
29.09.2019 15:30
Stubal
2 : 0
Braća Vuković
Jedinstvo (G)
Godačica
1 : 1
Zvezda
Čukojevac
29.09.2019 15:30
Jedinstvo (G)
1 : 1
Zvezda
Borac (A)
Adrani
1 : 1
Jedinstvo 2017
Tutin
29.09.2019 15:30
Borac (A)
1 : 1
Jedinstvo 2017
Lazac
Lazac
2 : 2
Mlada krila
Metikoši
29.09.2019 15:30
Lazac
2 : 2
Mlada krila
Miločajac
Miločaj
3 : 5
Progorelica
Progorelica
29.09.2019 11:00
Miločajac
3 : 5
Progorelica
Mineral 2015
Rudno
3 : 0
Mladost 1981
Štulac
29.09.2019 15:30
Mineral 2015
3 : 0
Mladost 1981
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
1 : 3
Jovo Kursula
Cvetke
29.09.2019 15:30
Jedinstvo (D)
1 : 3
Jovo Kursula
Lipar
Lipar
6 : 0
Mladost
Kruščić
29.09.2019 15:30
Lipar
6 : 0
Mladost
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
3 : 2
Polet
Sivac
29.09.2019
Aleksa Šantić
3 : 2
Polet
OFK Odžaci
Odžaci
1 : 2
Partizan
Kupusina
29.09.2019
OFK Odžaci
1 : 2
Partizan
Dunav
Bački Monoštor
2 : 5
Terekveš
Svilojevo
29.09.2019
Dunav
2 : 5
Terekveš
Jedinstvo
Ribarevo
1 : 2
SU Stanišić 1920
Stanišić
29.09.2019
Jedinstvo
1 : 2
SU Stanišić 1920
Omladinac
Deronje
2 : 2
Hajduk
Stapar
29.09.2019
Omladinac
2 : 2
Hajduk
Fruška Gora
Ruma
7 : 2
Sloga (Č)
Čalma
29.09.2019 10:00
Fruška Gora
7 : 2
Sloga (Č)
Fruškogorac
Manđelos
7 : 0
Jednota
Šid
29.09.2019 16:00
Fruškogorac
7 : 0
Jednota
Graničar 1924
Adaševci
0 : 2
BSK
Bešenovo
29.09.2019 16:00
Graničar 1924
0 : 2
BSK
OFK Bikić
Bikić Do
5 : 3
Trgovački
Sremska Mitrovica
29.09.2019 16:00
OFK Bikić
5 : 3
Trgovački
Sremac
Berkasovo
4 : 0
Sloboda
Šašinci
29.09.2019 16:00
Sremac
4 : 0
Sloboda
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
2 : 0
Sloga (V)
Voganj
29.09.2019 16:00
OFK Zeka Buljubaša
2 : 0
Sloga (V)
Obilić
Vilovo
3 : 7
Miletić
Mošorin
29.09.2019 15:30
Obilić
3 : 7
Miletić
Jedinstvo (G)
Gospođinci
2 : 0
Proleter
Banoštor
29.09.2019 15:30
Jedinstvo (G)
2 : 0
Proleter
Susek
Susek
7 : 0
Čenej
Čenej
29.09.2019 15:30
Susek
7 : 0
Čenej
Dinamo
Budisava
1 : 1
Vinogradar
Ledinci
29.09.2019 15:30
Dinamo
1 : 1
Vinogradar
Titel
Titel
0 : 6
Hajduk
Gardinovci
29.09.2019 15:30
Titel
0 : 6
Hajduk
Borac
Rakovac
10 : 0
Sloga
Lok
29.09.2019 15:30
Borac
10 : 0
Sloga
Jedinstvo 2014
Ečka
3 : 1
OFK Gradnulica
Zrenjanin
29.09.2019 15:30
Jedinstvo 2014
3 : 1
OFK Gradnulica
Zlatica
Zlatica
0 : 7
Tisa 1933
Taraš
29.09.2019 15:30
Zlatica
0 : 7
Tisa 1933
ASK
Aradac
3 : 1
Zadrugar
Lazarevo
29.09.2019 15:30
ASK
3 : 1
Zadrugar
Mladost
Belo Blato
4 : 5
Naftagas
Boka
29.09.2019 15:30
Mladost
4 : 5
Naftagas
MSK
Mihajlovo
2 : 1
OFK Stajićevo
Stajićevo
29.09.2019 15:30
MSK
2 : 1
OFK Stajićevo
Borac (VS)
Veliko Središte
1 : 3
Vulturul
Grebenac
29.09.2019 15:30
Borac (VS)
1 : 3
Vulturul
Karaš (K)
Kuštilj
2 : 2
Banat (D)
Dupljaja
29.09.2019 15:30
Karaš (K)
2 : 2
Banat (D)
Polet
Izbište
1 : 3
Ratar
Kruščica
29.09.2019 15:30
Polet
1 : 3
Ratar
Partizan (K)
Kajtasovo
2 : 1
Karaš (J)
Jasenovo
29.09.2019 15:30
Partizan (K)
2 : 1
Karaš (J)
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
0 : 4
Banat (I)
Ilandža
29.09.2019 15:30
Vojvodina (CC)
0 : 4
Banat (I)
Ševac
Kusić
0 : 2
Dunav
Banatska Palanka
29.09.2019 15:30
Ševac
0 : 2
Dunav
Mladost (B)
Batulovce
2 : 0
Gradac
Konopnica
29.09.2019 15:30
Mladost (B)
2 : 0
Gradac
Marjan MB
Mala Biljanica
2 : 1
Navalin
Navalin
29.09.2019 15:30
Marjan MB
2 : 1
Navalin
Sloboda
Donje Brijanje
1 : 1
Milanovo
Milanovo
29.09.2019 15:30
Sloboda
1 : 1
Milanovo
Lemind 1953
Leskovac
1 : 2
OFK Brza
Brza
29.09.2019 11:00
Lemind 1953
1 : 2
OFK Brza
Donja Lomnica
Donja Lomnica
4 : 2
Badince
Badince
29.09.2019 15:30
Donja Lomnica
4 : 2
Badince
Poljoprivrednik
Počekovina
0 : 2
Polet 57
Milutovac
29.09.2019 15:30
Poljoprivrednik
0 : 2
Polet 57
Velika Drenova
Velika Drenova
1 : 0
Vinogradar
Riljac
29.09.2019 15:30
Velika Drenova
1 : 0
Vinogradar
Kamenorezac 76
Dublje
0 : 2
Mladost
Toljevac
29.09.2019 15:30
Kamenorezac 76
0 : 2
Mladost
Omladinac
Pojate
1 : 4
Rubin
Donji Stupanj
29.09.2019 15:30
Omladinac
1 : 4
Rubin
Istok 63
Plana
1 : 2
Radnički
Tekija
29.09.2019 15:00
Istok 63
1 : 2
Radnički
15. Avgust 1950
Lomnica
3 : 1
Mladost (GM)
Gornja Mutnica
29.09.2019 15:00
15. Avgust 1950
3 : 1
Mladost (GM)
OFK Juhor 2016
Potočac
6 : 0
Mladost (S)
Sikirica
29.09.2019 15:00
OFK Juhor 2016
6 : 0
Mladost (S)
Pomoravlje
Ostrikovac
2 : 0
Rudar (P)
Plazane
29.09.2019 15:00
Pomoravlje
2 : 0
Rudar (P)
Ursule
Ursule
1 : 0
Mladost
Tečić
29.09.2019 15:00
Ursule
1 : 0
Mladost
Vinorača
Vinorača
0 : 1
Sloga
Voljavče
29.09.2019 15:00
Vinorača
0 : 1
Sloga
Mladost
Gložane
3 : 1
Kupinovac
Kupinovac
29.09.2019 15:00
Mladost
3 : 1
Kupinovac
GFK Tabane
Jagodina
2 : 0
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
29.09.2019 15:00
GFK Tabane
2 : 0
Jedinstvo
Šumadinac
Dragovo
2 : 3
Osaonica
Bagrdan
29.09.2019 15:00
Šumadinac
2 : 3
Osaonica
Belo Polje
Belo Polje
3 : 2
Jedinstvo
Dren
29.09.2019 15:30
Belo Polje
3 : 2
Jedinstvo
Sloga
Ratari
0 : 10
Borac
Ušće
29.09.2019 11:00
Sloga
0 : 10
Borac
Proleter
Jasenak
0 : 2
Rvati
Obrenovac
29.09.2019 15:30
Proleter
0 : 2
Rvati
Ljubinić
Ljubinić
1 : 3
Trstenica
Trstenica
29.09.2019 15:30
Ljubinić
1 : 3
Trstenica
Pobednik
Piroman
1 : 1
Krtinska
Krtinska
29.09.2019 11:00
Pobednik
1 : 1
Krtinska
Polet
Grabovac
3 : 1
Skela
Skela
29.09.2019 11:00
Polet
3 : 1
Skela
Vranić
Vranić
5 : 1
Veliki Borak
Veliki Borak
29.09.2019 15:30
Vranić
5 : 1
Veliki Borak
Velika Moštanica
Velika Moštanica
3 : 6
DIF
Beograd
29.09.2019 15:30
Velika Moštanica
3 : 6
DIF
Sparta Železnik
Beograd
3 : 2
Šećeranac Ada
Beograd
29.09.2019 18:00
Sparta Železnik
3 : 2
Šećeranac Ada
Umka
Umka
4 : 0
BUSK
Novi Beograd
29.09.2019 15:30
Umka
4 : 0
BUSK
Mladi proleter
Beograd
1 : 0
Busije
Busije
29.09.2019 11:00
Mladi proleter
1 : 0
Busije
Rekreativo 011
Beograd
1 : 0
Novi Beograd
Novi Beograd
29.09.2019 10:00
Rekreativo 011
1 : 0
Novi Beograd
Dedinje
Beograd
1 : 3
Zmaj 1953
Zemun
29.09.2019 12:00
Dedinje
1 : 3
Zmaj 1953
Napredak
Žarkovac
2 : 0
Polet
Novi Karlovci
29.09.2019 16:00
Napredak
2 : 0
Polet
Šumar
Ogar
0 : 2
Srem
Sremski Mihaljevci
29.09.2019 16:00
Šumar
0 : 2
Srem
Krušedol
Krušedol
1 : 4
Dunav
Novi Slankamen
29.09.2019 16:00
Krušedol
1 : 4
Dunav
Mladost
Buđanovci
0 : 2
Sremac Deč
Deč
29.09.2019 16:00
Mladost
0 : 2
Sremac Deč
Radnički
Irig
2 : 0
Sremac (Dob)
Dobrinci
29.09.2019 16:00
Radnički
2 : 0
Sremac (Dob)
Graničar
Obrež
3 : 0
OFK Brestač
Brestač
29.09.2019 16:00
Graničar
3 : 0
OFK Brestač
Hrtkovci
Hrtkovci
2 : 1
ČSK
Čortanovci
29.09.2019 16:00
Hrtkovci
2 : 1
ČSK
Šampion
Orom
5 : 3
Tisa
Padej
29.09.2019 15:30
Šampion
5 : 3
Tisa
Slavija
Banatsko Aranđelovo
0 : 1
Hajduk
Podlokanj
29.09.2019 15:30
Slavija
0 : 1
Hajduk
Bačka
Mol
1 : 2
Tornjoš
Tornjoš
29.09.2019 15:30
Bačka
1 : 2
Tornjoš
Graničar
Đala
0 : 3
AFK
Ada
29.09.2019 15:30
Graničar
0 : 3
AFK
Jadran
Sanad
1 : 1
Horgoš 1911
Horgoš
29.09.2019 15:30
Jadran
1 : 1
Horgoš 1911
Jedinstvo
Srpski Krstur
4 : 1
Čoka
Čoka
29.09.2019 15:30
Jedinstvo
4 : 1
Čoka
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
2 : 0
OFK Šabac
Šabac
29.09.2019 15:00
Zadrugar
2 : 0
OFK Šabac
Premijer
Badovinci
4 : 1
Omladinac (BO)
Bogatic
29.09.2019 15:00
Premijer
4 : 1
Omladinac (BO)
Budućnost 1929 (ZM)
Zminjak
1 : 1
Gorki
Glušci
29.09.2019 15:00
Budućnost 1929 (ZM)
1 : 1
Gorki
Napredak
Mačvanski Belotić
1 : 3
Milicionar
Bogatić
29.09.2019 15:00
Napredak
1 : 3
Milicionar
Omladinac 2013 (SL)
Slepčević
2 : 0
Budućnost (DO)
Pocerski Dobrić
29.09.2019 15:00
Omladinac 2013 (SL)
2 : 0
Budućnost (DO)
Lipolist
Lipolist
3 : 1
Sloboda
Salaš Crnobarski
29.09.2019 15:00
Lipolist
3 : 1
Sloboda
OFK Rogača
Rogača
6 : 3
Stojnik
Stojnik
29.09.2019 15:30
OFK Rogača
6 : 3
Stojnik
Mladost G.
Guberevac
1 : 4
Popović
Popovići
29.09.2019 15:30
Mladost G.
1 : 4
Popović
Nemenikuće
Nemenikuće
0 : 3
Djurinci
Đurinci
29.09.2019 13:00
Nemenikuće
0 : 3
Djurinci
Rudar 2012
Babe
0 : 3
Vojvoda
Dučina
29.09.2019 15:30
Rudar 2012
0 : 3
Vojvoda
Mladost M.I.
Mala Ivanča
3 : 0
Mali Požarevac
Mali Požarevac
29.09.2019 13:00
Mladost M.I.
3 : 0
Mali Požarevac
Jezero
Amajić
1 : 4
7. Juli
Bela Crkva
29.09.2019 11:00
Jezero
1 : 4
7. Juli
Hajduk
Ribarica
2 : 3
Rudar
Brasina
29.09.2019 15:00
Hajduk
2 : 3
Rudar
Jadar 1961
Gornji Dobrić
4 : 1
Sloga
Straža
29.09.2019 15:00
Jadar 1961
4 : 1
Sloga
Borac
Kozjak
2 : 2
Studenac
Gornja Koviljača
29.09.2019 15:00
Borac
2 : 2
Studenac
Antimon
Zajača
2 : 0
Gučevo 1929
Banja Koviljača
29.09.2019 15:00
Antimon
2 : 0
Gučevo 1929
Pričinović
Pocerski Pričinović
4 : 1
Radnički
Koceljeva
29.09.2019 15:00
Pričinović
4 : 1
Radnički
Trešnjevka
Trbusac
2 : 3
Mrovska
Mrovska
29.09.2019 15:00
Trešnjevka
2 : 3
Mrovska
PSK
Provo
0 : 2
Šipurske livade
Šabac
29.09.2019 15:00
PSK
0 : 2
Šipurske livade
Dobrava
Vukošić
2 : 1
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
29.09.2019 15:00
Dobrava
2 : 1
Vojvoda Stepa Stepanović
OFK Jelen
Jelenča
2 : 6
Vlašić
Donje Crniljevo
29.09.2019 15:00
OFK Jelen
2 : 6
Vlašić
Sloga
Krnić
2 : 0
Cerić
Miokus
29.09.2019 15:00
Sloga
2 : 0
Cerić
PKB (PS)
Padinska skela
6 : 1
Lepušnica
Glogonjski rit
29.09.2019 15:30
PKB (PS)
6 : 1
Lepušnica
Minel
Ripanj
0 : 2
OFK Crvenka
Borča
29.09.2019 15:30
Minel
0 : 2
OFK Crvenka
Pionir
Besni Fok
1 : 1
Boka Seniors
Beograd
29.09.2019 15:30
Pionir
1 : 1
Boka Seniors
Resnik
Resnik
4 : 1
Pinosava
Pinosava
29.09.2019 15:30
Resnik
4 : 1
Pinosava
Proleter
Karađorđevo
2 : 3
Soko
Nova Gajdobra
29.09.2019 15:30
Proleter
2 : 3
Soko
Sloga
Plavna
0 : 1
Mladost
Mali Bač
29.09.2019 15:30
Sloga
0 : 1
Mladost
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
5 : 1
Krivanj
Selenča
29.09.2019 15:30
Bački Hajduk
5 : 1
Krivanj
Neštin
Neštin
4 : 4
Orlovi
Bačka Palanka
29.09.2019 15:30
Neštin
4 : 4
Orlovi
Budućnost
Gložan
9 : 0
Borac
Vizić
29.09.2019 15:30
Budućnost
9 : 0
Borac
Karađorđe 2013 (Viš)
Viševac
2 : 0
Mladi radnik (D)
Dragušica
29.09.2019 15:00
Karađorđe 2013 (Viš)
2 : 0
Mladi radnik (D)
Sloga (Z)
Zabojnica
3 : 2
Feniks
Rača
29.09.2019 15:00
Sloga (Z)
3 : 2
Feniks
Kruševica 1980
Kneževac
2 : 1
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
29.09.2019 15:00
Kruševica 1980
2 : 1
Partizan (BB)
Napredak (MK)
Malo Krčmare
0 : 2
BSK
Borač
29.09.2019 15:00
Napredak (MK)
0 : 2
BSK
Mladost (R)
Rašković
1 : 2
Badnjevac
Badnjevac
29.09.2019 15:00
Mladost (R)
1 : 2
Badnjevac
Karađorđe (V)
Vučić
3 : 3
Jedinstvo (O)
Oplanić
29.09.2019 11:00
Karađorđe (V)
3 : 3
Jedinstvo (O)
Jedinstvo (K)
Kamenovo
1 : 3
Mladost (R)
Ranovac
29.09.2019 15:30
Jedinstvo (K)
1 : 3
Mladost (R)
Omladinac (B)
Busur
0 : 0
Bata Bulić
Bistrica
29.09.2019 15:30
Omladinac (B)
0 : 0
Bata Bulić
Radnički (K)
Knežica
3 : 1
Sloga 1952
Veliki Popovac
29.09.2019 15:30
Radnički (K)
3 : 1
Sloga 1952
Jasenovac
Krepoljin
2 : 0
Zadrugar 1947
Tabanovac
29.09.2019 15:30
Jasenovac
2 : 0
Zadrugar 1947
Krilaš
Ćovdin
4 : 1
Manastirica
Manastirica
29.09.2019 15:30
Krilaš
4 : 1
Manastirica
Napredak (P)
Poljana
2 : 0
Žika Marković Uča
Miljević
29.09.2019 15:30
Napredak (P)
2 : 0
Žika Marković Uča
Sloga (M)
Mustapić
3 : 1
Stig 1955
Beranje
29.09.2019 15:30
Sloga (M)
3 : 1
Stig 1955
Mladost (B)
Biskuplje
0 : 0
Dizel
Bare
29.09.2019 15:30
Mladost (B)
0 : 0
Dizel
Barič
Barič
2 : 0
Vihor
Маljurevac
29.09.2019 15:30
Barič
2 : 0
Vihor
Ljubičevo
Ljubičevo
4 : 0
Desine
Desine
29.09.2019 15:30
Ljubičevo
4 : 0
Desine
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
2 : 3
B 2000
Aranđelovac
29.09.2019 15:00
Trešnjevica
2 : 3
B 2000
Mladi rudar
Bukovik
4 : 3
Brezovac
Brezovac
29.09.2019 10:00
Mladi rudar
4 : 3
Brezovac
Vrbica
Aranđelovac
0 : 2
Mladost
Jelenac
29.09.2019 15:00
Vrbica
0 : 2
Mladost
Borac
Kloka
1 : 0
Radoje Domanović
Ovsište
29.09.2019 15:00
Borac
1 : 0
Radoje Domanović
Budućnost
Blaznava
0 : 1
Šamot
Aranđelovac
29.09.2019 15:00
Budućnost
0 : 1
Šamot
Morava
Katrga
5 : 3
Orlovac 1932
Mrčajevci
29.09.2019 14:30
Morava
5 : 3
Orlovac 1932
Budućnost
Stančići
4 : 1
Rakova
Rakova
29.09.2019 14:30
Budućnost
4 : 1
Rakova
Malba
Žaočani
2 : 2
Čačak 94
Čačak
29.09.2019 14:30
Malba
2 : 2
Čačak 94
Kej
Čačak
10 : 2
Gavrilo Princip
Vranići
29.09.2019 14:30
Kej
10 : 2
Gavrilo Princip
Mršinci
Mršinci
1 : 0
Vujan
Prislonica
29.09.2019 14:30
Mršinci
1 : 0
Vujan
Lugovi
Čačak
0 : 2
Planinac
Vujetinci
29.09.2019 14:30
Lugovi
0 : 2
Planinac
Ćava
Grošnica
0 : 2
Divostin
Kragujevac
29.09.2019 16:00
Ćava
0 : 2
Divostin
OFK Žeželj
Donja Sabanta
3 : 0
Vinogradi DB
Kragujevac
29.09.2019 16:00
OFK Žeželj
3 : 0
Vinogradi DB
21. oktobar
Kragujevac
1 : 0
Bratstvo 1975
Erdeč
29.09.2019 16:00
21. oktobar
1 : 0
Bratstvo 1975
Sloga Lužnice 2016
Lužnice
9 : 1
Dobrača
Dobrača
29.09.2019 16:00
Sloga Lužnice 2016
9 : 1
Dobrača
Slavija
Kragujevac
4 : 1
Jadran
Kragujevac
29.09.2019 16:00
Slavija
4 : 1
Jadran
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
4 : 1
Čantavir
Čantavir
29.09.2019 16:00
OFK Mala Bosna 2015
4 : 1
Čantavir
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
8 : 4
Solid
Subotica
29.09.2019 16:00
Udarnik Višnjevac
8 : 4
Solid
Vinogradar
Hajdukovo
3 : 4
Hajduk
Bačko Dušanovo
29.09.2019 16:00
Vinogradar
3 : 4
Hajduk
Palić
Palić
0 : 1
Lokomotiva
Subotica
29.09.2019 16:00
Palić
0 : 1
Lokomotiva
Bikovo
Bikovo
1 : 3
Elektrovojvodina
Subotica
29.09.2019 16:00
Bikovo
1 : 3
Elektrovojvodina
Glogonj
Glogonj
0 : 2
Mundial
Pančevo
29.09.2019 15:30
Glogonj
0 : 2
Mundial
Vojlovica 2018
Vojlovica
5 : 2
Slavia
Kovačica
29.09.2019 15:30
Vojlovica 2018
5 : 2
Slavia
Pobeda
Samoš
2 : 0
Tempo
Sefkerin
29.09.2019 15:30
Pobeda
2 : 0
Tempo
Stari Tamiš
Stari Tamiš
2 : 1
Mladost
Vojlovica
29.09.2019 15:30
Stari Tamiš
2 : 1
Mladost
Budućnost
Banatski Brestovac
1 : 3
BSK
Bavanište
29.09.2019 15:30
Budućnost
1 : 3
BSK
Borac
Pločica
2 : 1
Jedinstvo
Dubovac
29.09.2019 15:30
Borac
2 : 1
Jedinstvo
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
0 : 0
Naupare
Naupare
29.09.2019 15:30
Gornji Stepoš
0 : 0
Naupare
Kapidžija
Kapidžija
3 : 0
Borac
Bivolje
29.09.2019 15:30
Kapidžija
3 : 0
Borac
Zdravinje
Zdravinje
29.09.2019
15:30
Makrešane
Makrešane
29.09.2019 15:30
Zdravinje
:
Makrešane
Rasina
Vitanovac
6 : 5
Bukovica
Bukovica
29.09.2019 15:30
Rasina
6 : 5
Bukovica
Modrica
Modrica
5 : 0
Globoder
Globoder
29.09.2019 11:00
Modrica
5 : 0
Globoder
Čarapan
Kruševac
0 : 5
Parunovac
Parunovac
29.09.2019 11:00
Čarapan
0 : 5
Parunovac
Konjuh
Konjuh
3 : 3
Polet
Šavrane
29.09.2019 11:00
Konjuh
3 : 3
Polet
Slavija
Novo Orahovo
3 : 1
Pobeda
Pobeda
29.09.2019 15:30
Slavija
3 : 1
Pobeda
Mladost (R)
Radičević
0 : 7
Mladost Radost
Srbobran
29.09.2019 15:30
Mladost (R)
0 : 7
Mladost Radost
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
0 : 7
Eđšeg
Mali Iđoš
29.09.2019 15:30
Jedinstvo
0 : 7
Eđšeg
Rtanj
Vrmdža
3 : 4
Palilulac
Šarbanovac
29.09.2019 16:00
Rtanj
3 : 4
Palilulac
Jedinstvo
Mužinac
0 : 3
Slemen
Milušinac
29.09.2019 16:00
Jedinstvo
0 : 3
Slemen
Podunavac
Ritopek
0 : 3
Pudarci
Pudarci
29.09.2019 15:30
Podunavac
0 : 3
Pudarci
Umčari
Umčari
2 : 1
Hajduk
Kamendol
29.09.2019 15:30
Umčari
2 : 1
Hajduk
Budućnost
Mala Krsna
11 : 0
OFK Slavija
Smederevo
29.09.2019 15:30
Budućnost
11 : 0
OFK Slavija
Hajduk Veljko 1934
Dobri Do
5 : 6
Proleter 1947
Vranovo
29.09.2019 15:30
Hajduk Veljko 1934
5 : 6
Proleter 1947
Skobalj
Skobalj
0 : 2
Stari Hrast 2018
Kulič-Šalinac
29.09.2019 15:30
Skobalj
0 : 2
Stari Hrast 2018
7. Juli
Vodanj
3 : 2
Landol
Landol
29.09.2019 15:30
7. Juli
3 : 2
Landol
Lunjevac
Lunjevac
29.09.2019
15:30
Drugovac
Drugovac
29.09.2019 15:30
Lunjevac
:
Drugovac
Vučak
Vučak
3 : 4
Petrijevac
Petrijevo
29.09.2019 15:30
Vučak
3 : 4
Petrijevac
AF Đokić
Velika Plana
0 : 6
Mladost 1948
Donja Livadica
29.09.2019
AF Đokić
0 : 6
Mladost 1948
Jedinstvo
Krnjevo
1 : 1
Karadjordje
Radovanje
29.09.2019
Jedinstvo
1 : 1
Karadjordje
Jasenica
Kruševo
1 : 3
Omladinac
Rakinac
29.09.2019
Jasenica
1 : 3
Omladinac
Ratar
Gornja Peščanica
0 : 1
Polet (R)
Radevac
29.09.2019 11:00
Ratar
0 : 1
Polet (R)
Škriljac
Bradarac
4 : 0
Vukašinovac
Vukašinovac
29.09.2019 11:00
Škriljac
4 : 0
Vukašinovac
Tempo
Mozgovo
3 : 4
Polet (V)
Vitoševac
29.09.2019 15:30
Tempo
3 : 4
Polet (V)
Udarnik
Baničina
1 : 1
Palanka
Smederevska Palanka
29.09.2019
Udarnik
1 : 1
Palanka
Budućnost 1948
Ratari
3 : 2
Glavaš
Glibovac
29.09.2019
Budućnost 1948
3 : 2
Glavaš
Beli Orlovi
Pridvorice
0 : 0
Bačinac
Bačinac
29.09.2019
Beli Orlovi
0 : 0
Bačinac
Čegar 1946
Donji Matejevac
4 : 2
Supovac
Supovac
29.09.2019 15:30
Čegar 1946
4 : 2 </