XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 791 utakmica za dan
Nedelja, 6 Oktobar 2019


Fudbal

Inđija
Inđija
0 : 2
Mladost
Lučani
06.10.2019 15:00
Inđija
0 : 2
Mladost
Partizan
Beograd
1 : 2
Voždovac
Beograd
06.10.2019 18:00
Partizan
1 : 2
Voždovac
Napredak
Kruševac
0 : 1
Crvena zvezda
Beograd
06.10.2019 16:00
Napredak
0 : 1
Crvena zvezda
Jošanica
Novi Pazar
1 : 1
Sušica
Kragujevac
06.10.2019 15:00
Jošanica
1 : 1
Sušica
Vojvodina 1928
Perlez
0 : 4
Dinamo 1945
Pančevo
06.10.2019 15:30
Vojvodina 1928
0 : 4
Dinamo 1945
Dunav
Stari Banovci
0 : 4
Bratstvo 1946
Prigrevica
06.10.2019 15:30
Dunav
0 : 4
Bratstvo 1946
Timočanin
Knjaževac
1 : 1
Trstenik PPT
Trstenik
06.10.2019 15:00
Timočanin
1 : 1
Trstenik PPT
Temnić 1924
Varvarin
0 : 2
Rembas
Resavica
06.10.2019 15:00
Temnić 1924
0 : 2
Rembas
Vlasina
Vlasotince
0 : 0
Budućnost
Popovac
06.10.2019 15:00
Vlasina
0 : 0
Budućnost
SFS Borac
Paraćin
0 : 0
GFK Jagodina
Jagodina
06.10.2019 11:00
SFS Borac
0 : 0
GFK Jagodina
Car Konstantin
Niš
0 : 2
OFK Topličanin
Prokuplje
06.10.2019 11:00
Car Konstantin
0 : 2
OFK Topličanin
Radan
Lebane
1 : 0
Dunav
Prahovo
06.10.2019 15:00
Radan
1 : 0
Dunav
Zvezdara
Beograd
2 : 0
OFK Beograd
Beograd
06.10.2019 14:30
Zvezdara
2 : 0
OFK Beograd
Stepojevac Vaga
Stepojevac
3 : 1
TEK Sloga
Veliki Crljeni
06.10.2019 14:30
Stepojevac Vaga
3 : 1
TEK Sloga
Zvižd
Kučevo
2 : 1
VGSK
Veliko Gradište
06.10.2019 15:00
Zvižd
2 : 1
VGSK
Rudar
Stamnica
3 : 6
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
06.10.2019 15:00
Rudar
3 : 6
OFK Aranđelovac 1979
Udarnik
Lozovik
2 : 3
Borac 1932
Ralja
06.10.2019 15:00
Udarnik
2 : 3
Borac 1932
Partizan 1945
Darosava
0 : 3
Petar Dobrnjac
Dobrnje
06.10.2019 15:00
Partizan 1945
0 : 3
Petar Dobrnjac
Sloboda
Lipe
0 : 0
OFK Napredak
Markovac
06.10.2019 15:00
Sloboda
0 : 0
OFK Napredak
Morava
Velika Plana
0 : 1
Pomoravlje
Vlaški Do
06.10.2019 15:00
Morava
0 : 1
Pomoravlje
Železničar
Lajkovac
3 : 0
Radnički Stobeks
Klupci
06.10.2019 15:00
Železničar
3 : 0
Radnički Stobeks
Borac
Lešnica
2 : 1
Radnički (V)
Valjevo
06.10.2019 15:00
Borac
2 : 1
Radnički (V)
OFK Divci
Divci
2 : 0
Mladost (P)
Prnjavor
06.10.2019 15:00
OFK Divci
2 : 0
Mladost (P)
Sloga
Bogosavac
1 : 0
Zadrugar
Lajkovac
06.10.2019 15:00
Sloga
1 : 0
Zadrugar
Vrelo Sport
Vrelo
3 : 0
Brezovica
Brezovica
06.10.2019 15:00
Vrelo Sport
3 : 0
Brezovica
Polet
Ratina
3 : 0
Radnik
Ušće
06.10.2019 15:00
Polet
3 : 0
Radnik
Real
Podunavci
1 : 1
Bane 1931
Raška
06.10.2019 15:00
Real
1 : 1
Bane 1931
OFK Ras
Novi Pazar
2 : 0
Zvečan
Zvečan
06.10.2019 15:00
OFK Ras
2 : 0
Zvečan
Goč
Vrnjačka Banja
0 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
06.10.2019 15:00
Goč
0 : 1
Šumadija 1903
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
3 : 4
Gruža
Gruža
06.10.2019 15:00
Novi Pazar 1928
3 : 4
Gruža
Šumadija
Toponica
2 : 1
Korićani
Korićani
06.10.2019 15:00
Šumadija
2 : 1
Korićani
Sloboda (Č)
Čačak
3 : 1
Jasen
Brodarevo
06.10.2019 15:00
Sloboda (Č)
3 : 1
Jasen
Polet (T)
Trbušani
1 : 3
Budućnost
Arilje
06.10.2019 15:00
Polet (T)
1 : 3
Budućnost
Zlatar
Nova Varoš
0 : 3
Sevojno
Sevojno
06.10.2019 15:00
Zlatar
0 : 3
Sevojno
Polimlje
Prijepolje
0 : 2
Sloga (BB)
Bajina Bašta
06.10.2019 15:00
Polimlje
0 : 2
Sloga (BB)
Polet (Lj)
Ljubić
0 : 0
Sloga (S)
Sjenica
06.10.2019 11:00
Polet (Lj)
0 : 0
Sloga (S)
Bačka
Pačir
3 : 3
Radnički
Sombor
06.10.2019 15:30
Bačka
3 : 3
Radnički
Vojvodina
Bačko Gradište
2 : 2
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
06.10.2019 15:30
Vojvodina
2 : 2
OFK Stari Grad
Mladost (BP)
Bački Petrovac
2 : 1
Krila Krajine
Bačka Palanka
06.10.2019 15:30
Mladost (BP)
2 : 1
Krila Krajine
Tisa
Adorjan
0 : 1
Tavankut
Tavankut
06.10.2019 15:30
Tisa
0 : 1
Tavankut
Jugović
Kać
1 : 4
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
06.10.2019 15:30
Jugović
1 : 4
Podrinje
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
3 : 0
Sloboda
Donji Tovarnik
06.10.2019 15:30
Jedinstvo (SP)
3 : 0
Sloboda
Hajduk (D)
Divoš
2 : 0
Podunavac
Belegiš
06.10.2019 15:30
Hajduk (D)
2 : 0
Podunavac
Jadran
Golubinci
0 : 1
Borac
Šajkaš
06.10.2019 15:30
Jadran
0 : 1
Borac
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
4 : 2
Banat (Č)
Čenta
06.10.2019 15:30
Crvena zvezda (VS)
4 : 2
Banat (Č)
ŽAK
Kikinda
0 : 2
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
06.10.2019 15:30
ŽAK
0 : 2
Jedinstvo (NB)
Borac (St)
Starčevo
0 : 1
Krajina
Krajišnik
06.10.2019 15:30
Borac (St)
0 : 1
Krajina
Akademija 10
Prokuplje
3 : 1
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
06.10.2019 11:00
Akademija 10
3 : 1
Jedinstvo (GS)
Vranjska Banja
Vranjska Banja
5 : 2
OFK Kosanica
Kuršumlija
06.10.2019 15:00
Vranjska Banja
5 : 2
OFK Kosanica
Svetlost Badnjevac
Badnjevac kod Žitorađe
1 : 2
Žitorađa
Žitorađa
06.10.2019 11:00
Svetlost Badnjevac
1 : 2
Žitorađa
Jedinstvo (P)
Pirot
4 : 2
Brodoremont
Kladovo
06.10.2019 15:00
Jedinstvo (P)
4 : 2
Brodoremont
Lužnica
Babušnica
0 : 2
Tanasko Rajić
Pirot
06.10.2019 15:00
Lužnica
0 : 2
Tanasko Rajić
Kablovi
Zaječar
4 : 1
BSK
Bogovina
06.10.2019 15:00
Kablovi
4 : 1
BSK
Meševo
Meševo
0 : 0
Jedinstvo 1936
Kruševac
06.10.2019 15:00
Meševo
0 : 0
Jedinstvo 1936
Mačkovac
Mačkovac
2 : 2
Blagotin
Poljna
06.10.2019 15:00
Mačkovac
2 : 2
Blagotin
Levač
Rekovac
0 : 3
Bošnjane
Bošnjane
06.10.2019 15:00
Levač
0 : 3
Bošnjane
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
0 : 3
Radnički (S)
Svilajnac
06.10.2019 15:00
Jastrebac
0 : 3
Radnički (S)
Kušiljevo
Kušiljevo
3 : 1
OFK Lugomir
Rakitovo
06.10.2019 15:00
Kušiljevo
3 : 1
OFK Lugomir
Juhor
Obrež
0 : 6
Župa
Aleksandrovac
06.10.2019 15:00
Juhor
0 : 6
Župa
Rudar
Jelašnica
1 : 4
Moravica
Subotinac
06.10.2019 15:00
Rudar
1 : 4
Moravica
Pukovac
Pukovac
1 : 2
Svrljig
Svrljig
06.10.2019 15:00
Pukovac
1 : 2
Svrljig
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
0 : 2
Mladost (M)
Medoševac
06.10.2019 15:00
Jedinstvo (GM)
0 : 2
Mladost (M)
Malošište
Malošište
6 : 1
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
06.10.2019 15:00
Malošište
6 : 1
OFK Brzi Brod
Bukovik
Razanj
3 : 3
Naša krila 1936
Belotinac
06.10.2019 15:00
Bukovik
3 : 3
Naša krila 1936
Morava
Žitkovac
4 : 1
Zemljoradnik
Balajnac
06.10.2019 15:00
Morava
4 : 1
Zemljoradnik
OFK Niš
Niš
1 : 1
Orljane
Orljane
06.10.2019 15:00
OFK Niš
1 : 1
Orljane
Dunav
Veliko Selo
0 : 3
Napredak
Medoševac
06.10.2019 14:30
Dunav
0 : 3
Napredak
Vrčin
Vrčin
6 : 0
Mladost
Cvetovac
06.10.2019 14:30
Vrčin
6 : 0
Mladost
Prva Iskra
Barič
0 : 0
Studenski Grad
Novi Beograd
06.10.2019 11:00
Prva Iskra
0 : 0
Studenski Grad
BSK Batajnica
Batajnica
2 : 0
BSK 1926
Baćevac
06.10.2019 14:30
BSK Batajnica
2 : 0
BSK 1926
Budućnost
Zvečka
0 : 0
Torlak
Beograd
06.10.2019 14:30
Budućnost
0 : 0
Torlak
Leštane
Leštane
1 : 1
BASK
Beograd
06.10.2019 14:30
Leštane
1 : 1
BASK
Budućnost (V)
Vezičevo
3 : 1
Sirakovo
Sirakovo
06.10.2019 15:30
Budućnost (V)
3 : 1
Sirakovo
Mlava (ML)
Malo Laole
2 : 3
Đerdap
Golubac
06.10.2019 15:30
Mlava (ML)
2 : 3
Đerdap
Sloga (L)
Lučica
0 : 0
Napredak Simićevo
Simićevo
06.10.2019 15:30
Sloga (L)
0 : 0
Napredak Simićevo
Sloga (B)
Burovac
2 : 0
Integral
Batuša
06.10.2019 15:30
Sloga (B)
2 : 0
Integral
Borac (Ž)
Žabari
3 : 1
Trgovački
Petrovac na Mlavi
06.10.2019 15:30
Borac (Ž)
3 : 1
Trgovački
Omladinac (Š)
Šetonje
2 : 0
Rudar (Kr)
Krepoljin
06.10.2019 15:30
Omladinac (Š)
2 : 0
Rudar (Kr)
Obilić
Živica
2 : 0
Železničar
Požarevac
06.10.2019 15:30
Obilić
2 : 0
Železničar
Sloga (L)
Lugavčina
1 : 0
Cerovac 2013
Cerovac
06.10.2019 15:00
Sloga (L)
1 : 0
Cerovac 2013
Mladi radnik 1940
Radinac
0 : 0
Podunavac
Udovice
06.10.2019 15:00
Mladi radnik 1940
0 : 0
Podunavac
Osipaonica
Osipaonica
5 : 0
Omladinac
Seone
06.10.2019 15:00
Osipaonica
5 : 0
Omladinac
Železničar Kusadak
Kusadak
1 : 0
Radnik
Smederevska Palanka
06.10.2019 15:00
Železničar Kusadak
1 : 0
Radnik
SASK
Saraorci
3 : 2
Bresje Superior
Velika Plana
06.10.2019 15:00
SASK
3 : 2
Bresje Superior
Obilić
Staro Selo
0 : 0
Crvena zvezda
Suvodol
06.10.2019 15:00
Obilić
0 : 0
Crvena zvezda
ZSK
Valjevo
1 : 3
Rubribreza
Rubribreza
06.10.2019 15:00
ZSK
1 : 3
Rubribreza
Tulari
Tulari
2 : 0
OFK Jabučje
Jabučje
06.10.2019 15:00
Tulari
2 : 0
OFK Jabučje
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
1 : 0
Junior Novo Naselje
Valjevo
06.10.2019 15:00
Pepeljevac
1 : 0
Junior Novo Naselje
Tvrdojevac
Tvrdojevac
2 : 4
Kolubara 2
Valjevo
06.10.2019 15:00
Tvrdojevac
2 : 4
Kolubara 2
Dimitrije Tucović
Ćelije
0 : 0
Banjani
Banjani
06.10.2019 15:00
Dimitrije Tucović
0 : 0
Banjani
Iskra
Donja Bukovica
2 : 0
Trlić
Trlić
06.10.2019 15:00
Iskra
2 : 0
Trlić
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
2 : 2
Drina
Badovinci
06.10.2019 15:00
Mladost (PP)
2 : 2
Drina
Hajduk Stanko
Crna Bara
1 : 0
Milan Orlić
Novo Selo
06.10.2019 15:00
Hajduk Stanko
1 : 0
Milan Orlić
Karađorđe
Mišar
0 : 1
Mladost (DD)
Donji Dobrić
06.10.2019 15:00
Karađorđe
0 : 1
Mladost (DD)
Jedinstvo (ŠT)
Štitar
3 : 2
Cer
Jadranska Lešnica
06.10.2019 15:00
Jedinstvo (ŠT)
3 : 2
Cer
Podrinje
Lozničko Polje
3 : 2
Mladi borac
Dublje
06.10.2019 15:00
Podrinje
3 : 2
Mladi borac
Sloga
Lipnički Šor
1 : 2
Vidojevica
Lešnica
06.10.2019 15:00
Sloga
1 : 2
Vidojevica
Duško
Klenje
4 : 2
Sinđelić
Lipnica
06.10.2019 15:00
Duško
4 : 2
Sinđelić
Mataruge
Mataruge
1 : 0
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
06.10.2019 15:30
Mataruge
1 : 0
Kraljevo Hajduk
Budućnost
Konarevo
1 : 2
Gruža
Vitanovac
06.10.2019 15:30
Budućnost
1 : 2
Gruža
Tavnik
Tavnik
3 : 0
Karađorđe
Ribnica
06.10.2019 15:30
Tavnik
3 : 0
Karađorđe
Granit
Jošanička banja
3 : 4
Napredak
Gračac
06.10.2019 15:30
Granit
3 : 4
Napredak
Borac (V)
Vraneši
0 : 1
Proleter
Pečenog
06.10.2019 15:30
Borac (V)
0 : 1
Proleter
Napredak
Svračkovci
1 : 1
Donja Vrbava
Donja Vrbava
06.10.2019 15:30
Napredak
1 : 1
Donja Vrbava
Ozrem
Ozrem
2 : 1
Rudar
Bresnica
06.10.2019 15:30
Ozrem
2 : 1
Rudar
Jedinstvo (K)
Konjevići
2 : 1
Mladost (P)
Preljina
06.10.2019 15:30
Jedinstvo (K)
2 : 1
Mladost (P)
Zadrugar
Donja Trepča
6 : 1
Dedinje Junajted
Guča
06.10.2019 15:30
Zadrugar
6 : 1
Dedinje Junajted
Omladinac (Z)
Zablaće
1 : 0
Mladost (A)
Atenica
06.10.2019 15:30
Omladinac (Z)
1 : 0
Mladost (A)
Jedinstvo (P)
Puhovo
2 : 2
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
06.10.2019 15:30
Jedinstvo (P)
2 : 2
Jedinstvo (GG)
Budućnost (M)
Mladenovo
5 : 0
Budućnost (P)
Parage
06.10.2019 15:30
Budućnost (M)
5 : 0
Budućnost (P)
Hercegovac
Gajdobra
10 : 1
Kulpin
Kulpin
06.10.2019 15:30
Hercegovac
10 : 1
Kulpin
BSK
Bački Brestovac
5 : 1
ŽAK
Sombor
06.10.2019 15:30
BSK
5 : 1
ŽAK
Slavija
Pivnice
3 : 0
Maglić
Bački Maglić
06.10.2019 15:30
Slavija
3 : 0
Maglić
Radnički 1918
Ratkovo
5 : 2
Rusin
Ruski Krstur
06.10.2019 15:30
Radnički 1918
5 : 2
Rusin
Omladinac
Bukovac
1 : 1
Kordun
Kljajićevo
06.10.2019 15:30
Omladinac
1 : 1
Kordun
Đurđin
Đurđin
1 : 1
Jadran
Feketić
06.10.2019 15:30
Đurđin
1 : 1
Jadran
Obilić (Z)
Zmajevo
1 : 0
Iskra
Kucura
06.10.2019 15:30
Obilić (Z)
1 : 0
Iskra
Mitros
Sremska Mitrovica
3 : 2
LSK Laćarak
Laćarak
06.10.2019 16:00
Mitros
3 : 2
LSK Laćarak
Borac (M)
Martinci
0 : 1
Rudar
Vrdnik
06.10.2019 16:00
Borac (M)
0 : 1
Rudar
Borac (K)
Klenak
4 : 0
Hajduk (B)
Beška
06.10.2019 16:00
Borac (K)
4 : 0
Hajduk (B)
Železničar
Inđija
0 : 0
PSK Putinci
Putinci
06.10.2019 16:00
Železničar
0 : 0
PSK Putinci
Ljukovo
Ljukovo
1 : 1
Napredak
Popinci
06.10.2019 16:00
Ljukovo
1 : 1
Napredak
Donji Srem 2015
Pećinci
1 : 0
Donji Petrovci
Donji Petrovci
06.10.2019 16:00
Donji Srem 2015
1 : 0
Donji Petrovci
Tatra
Kisač
0 : 1
ŽSK
Žabalj
06.10.2019 15:30
Tatra
0 : 1
ŽSK
Bačka (B)
Begeč
0 : 4
Fruškogorski partizan
Bukovac
06.10.2019 15:30
Bačka (B)
0 : 4
Fruškogorski partizan
Bačka (Đ)
Đurđevo
3 : 2
Šajkaš 1908
Kovilj
06.10.2019 15:30
Bačka (Đ)
3 : 2
Šajkaš 1908
OFK Sirig
Sirig
1 : 1
Slavija
Novi Sad
06.10.2019 15:30
OFK Sirig
1 : 1
Slavija
Index
Novi Sad
9 : 0
Hajduk
Čurug
06.10.2019 10:00
Index
9 : 0
Hajduk
Petrovaradin
Petrovaradin
2 : 1
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
06.10.2019 15:30
Petrovaradin
2 : 1
RFK Novi Sad 1921
Jedinstvo
Rumenka
5 : 0
Fruškogorac
Sremska Kamenica
06.10.2019 15:30
Jedinstvo
5 : 0
Fruškogorac
TSK
Temerin
3 : 0
OFK Futog
Futog
06.10.2019 15:30
TSK
3 : 0
OFK Futog
Potisje
Knićanin
3 : 2
Polet
Nakovo
06.10.2019 15:30
Potisje
3 : 2
Polet
Omladinac FAM
Botoš
5 : 2
Borac
Aleksandrovo
06.10.2019 15:30
Omladinac FAM
5 : 2
Borac
2. Oktobar
Kumane
2 : 5
Mladost (L)
Lukićevo
06.10.2019 15:30
2. Oktobar
2 : 5
Mladost (L)
Tamiš
Farkaždin
0 : 1
Crvena zvezda
Rusko Selo
06.10.2019 15:30
Tamiš
0 : 1
Crvena zvezda
Vojvodina
Novo Miloševo
4 : 1
Radnički 1911
Jaša Tomić
06.10.2019 15:30
Vojvodina
4 : 1
Radnički 1911
Lehel
Mužlja
1 : 0
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
06.10.2019 15:30
Lehel
1 : 0
Mladost (BD)
Jedinstvo
Bočar
0 : 1
Rusanda
Melenci
06.10.2019 15:30
Jedinstvo
0 : 1
Rusanda
Dolina
Padina
0 : 3
Strela
Ivanovo
06.10.2019 15:30
Dolina
0 : 3
Strela
Spartak 1911
Debeljača
2 : 1
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
06.10.2019 15:30
Spartak 1911
2 : 1
Sloga (BNS)
Polet (Id)
Idvor
0 : 2
Radnički (K)
Kovin
06.10.2019 15:30
Polet (Id)
0 : 2
Radnički (K)
Potporanj
Potporanj
2 : 0
Hajdučica
Hajdučica
06.10.2019 15:30
Potporanj
2 : 0
Hajdučica
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
2 : 0
Budućnost (A)
Alibunar
06.10.2019 15:30
Jedinstvo (V)
2 : 0
Budućnost (A)
Jugoslavija
Jabuka
3 : 1
Partizan (G)
Gaj
06.10.2019 15:30
Jugoslavija
3 : 1
Partizan (G)
Vučje
Vučje
9 : 0
Kumarevo 65
Kumarevo
06.10.2019 15:00
Vučje
9 : 0
Kumarevo 65
Umac
Miroševce
0 : 2
Zloćudovo
Zloćudovo
06.10.2019 15:00
Umac
0 : 2
Zloćudovo
Šumadija
Razgojna
2 : 2
Železničar
Brestovac
06.10.2019 15:00
Šumadija
2 : 2
Železničar
Progres
Ladovica
0 : 0
Polet
Stajkovce
06.10.2019 15:00
Progres
0 : 0
Polet
Sloga
Lipovica
1 : 5
Moravac
Pečenjevce
06.10.2019 15:00
Sloga
1 : 5
Moravac
Real
Donja Jajina
3 : 1
Mladi borac
Živkovo
06.10.2019 15:00
Real
3 : 1
Mladi borac
Jedinstvo
Grdelica
3 : 0
BSK
Belanovce
06.10.2019 15:00
Jedinstvo
3 : 0
BSK
Ključ
Podvrška
1 : 4
Rudna Glava
Rudna Glava
06.10.2019 11:00
Ključ
1 : 4
Rudna Glava
Radnički
Klokočevac
0 : 2
Poreč
Donji milanovac
06.10.2019 15:30
Radnički
0 : 2
Poreč
Nemetali
Donja Bela Reka
4 : 1
Urovica
Urovica
06.10.2019 15:30
Nemetali
4 : 1
Urovica
Polet
Jabukovac
3 : 0
Krivelj
Krivelj
06.10.2019 15:30
Polet
3 : 0
Krivelj
Osnić
Osnić
3 : 0
Rudar Vrška Čuka
Grljan
06.10.2019 15:30
Osnić
3 : 0
Rudar Vrška Čuka
Velika Jasikova
Velika Jasikova
0 : 6
Radnički 1946
Lubnica
06.10.2019 15:30
Velika Jasikova
0 : 6
Radnički 1946
Kosovo
Zvezdan
1 : 1
PRO Rudar
Podvis
06.10.2019 15:30
Kosovo
1 : 1
PRO Rudar
Omladinac
Grezna
2 : 0
OFK Rtanj
Boljevac
06.10.2019 15:30
Omladinac
2 : 0
OFK Rtanj
Graničar
Veliki Izvor
2 : 0
Midžor
Kalna
06.10.2019 15:30
Graničar
2 : 0
Midžor
Sloga (Ć)
Ćićevac
0 : 1
Kupci
Kupci
06.10.2019 15:00
Sloga (Ć)
0 : 1
Kupci
13. April
Lomnica
7 : 2
Čitluk
Čitluk
06.10.2019 15:00
13. April
7 : 2
Čitluk
Sloga (M)
Majdevo
1 : 0
Žabare
Žabare
06.10.2019 15:00
Sloga (M)
1 : 0
Žabare
Gradina
Pejovac
3 : 0
Šanac
Šanac
06.10.2019 15:00
Gradina
3 : 0
Šanac
Vinogradar
Zleginje
2 : 0
Varvarin
Varvarin
06.10.2019 15:00
Vinogradar
2 : 0
Varvarin
Mladost
Donji Katun
2 : 0
Donji Kopaonik
Razbojna
06.10.2019 15:00
Mladost
2 : 0
Donji Kopaonik
Sebečevac
Sebečevac
5 : 2
Ribnik
Gornji Ribnik
06.10.2019 15:00
Sebečevac
5 : 2
Ribnik
FUD
Brus
6 : 2
Trudbenik
Stalać
06.10.2019 15:00
FUD
6 : 2
Trudbenik
OFK Batinac
Batinac
1 : 1
Bratstvo
Međureč
06.10.2019 15:00
OFK Batinac
1 : 1
Bratstvo
Kolare
Kolare
2 : 0
Mladost (D)
Dublje
06.10.2019 15:00
Kolare
2 : 0
Mladost (D)
OFK Bratstvo
Medveđa
0 : 2
Orlovi
Jasenovo
06.10.2019 15:00
OFK Bratstvo
0 : 2
Orlovi
Mladost (K)
Koncarevo
3 : 3
Napredak (D)
Drenovac
06.10.2019 15:00
Mladost (K)
3 : 3
Napredak (D)
Dragocvet
Dragocvet
3 : 2
Resavac
Subotica
06.10.2019 15:00
Dragocvet
3 : 2
Resavac
Mladost (J)
Jovac
5 : 0
Morava (R)
Ribare
06.10.2019 15:00
Mladost (J)
5 : 0
Morava (R)
Juhor
Glavinci
0 : 1
Moravac 2015
Krušar
06.10.2019 15:00
Juhor
0 : 1
Moravac 2015
Javor
Sladaja
5 : 2
Morava (KS)
Kočino Selo
06.10.2019 15:00
Javor
5 : 2
Morava (KS)
Srem
Jakovo
5 : 1
Sinđelić 2012
Ugrinovci
06.10.2019 14:30
Srem
5 : 1
Sinđelić 2012
Institut
Zemun Polje
1 : 1
Balkan Mirijevo
Beograd
06.10.2019 14:30
Institut
1 : 1
Balkan Mirijevo
PKB Kovilovo
Kovilovo
1 : 1
Hajduk
Beograd
06.10.2019 14:30
PKB Kovilovo
1 : 1
Hajduk
011
Beograd
2 : 2
Poštar Zvezdara
Beograd
06.10.2019 17:00
011
2 : 2
Poštar Zvezdara
Heroj Polet
Jajinci
5 : 0
Borac (O)
Ostružnica
06.10.2019 14:30
Heroj Polet
5 : 0
Borac (O)
Borac (P)
Progar
3 : 1
Šumadinac
Bečmen
06.10.2019 14:30
Borac (P)
3 : 1
Šumadinac
Barajevo
Barajevo
1 : 3
Posavina
Stubline
06.10.2019 14:30
Barajevo
1 : 3
Posavina
Duboko
Mala Moštanica
2 : 1
Lisović
Lisović
06.10.2019 14:30
Duboko
2 : 1
Lisović
Omladinac
Veliko Polje
1 : 1
Zvezda
Konatice
06.10.2019 14:30
Omladinac
1 : 1
Zvezda
Rojkovac
Obrenovac
0 : 2
Borac (L)
Lazarevac
06.10.2019 14:30
Rojkovac
0 : 2
Borac (L)
OFK Borac
Arnajevo
2 : 2
Strelac
Mislođin
06.10.2019 14:30
OFK Borac
2 : 2
Strelac
Rabrovac
Rabrovac
0 : 2
Boleč
Grocka
06.10.2019 14:30
Rabrovac
0 : 2
Boleč
Kosmajac
Koraćica
2 : 0
Velika Krsna
Velika Krsna
06.10.2019 14:30
Kosmajac
2 : 0
Velika Krsna
Dunavac
Grocka
3 : 0
Šepšin
Šepšin
06.10.2019 14:30
Dunavac
3 : 0
Šepšin
Zaklopača
Zaklopača
0 : 2
Kaluđerica 1969
Kaluđerica
06.10.2019 14:30
Zaklopača
0 : 2
Kaluđerica 1969
Rasovača
Rasovača
1 : 2
Doljevac
Doljevac
06.10.2019 15:00
Rasovača
1 : 2
Doljevac
Elid
Donji Dušnik
1 : 3
Pobeda
Rusna
06.10.2019 15:00
Elid
1 : 3
Pobeda
Zaplanjac
Gadžin Han
0 : 0
Palilula
Aleksinac
06.10.2019 15:00
Zaplanjac
0 : 0
Palilula
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
4 : 0
Baličevac
Baličevac
06.10.2019 15:00
Rudar Alpos
4 : 0
Baličevac
Moravac (Č)
Čečina
2 : 3
Padina
Padina
06.10.2019 15:00
Moravac (Č)
2 : 3
Padina
Sloga
Korman
0 : 4
Radnički 1924
Kočane
06.10.2019 15:00
Sloga
0 : 4
Radnički 1924
Radnički 1947
Čapljinac
3 : 2
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
06.10.2019 15:00
Radnički 1947
3 : 2
Moravac (ZT)
ŽSK
Žirovnica
1 : 2
Banja
Banja
06.10.2019 15:00
ŽSK
1 : 2
Banja
Omladinac (DR)
Donja Rača
0 : 1
Lokomotiva
Lapovo
06.10.2019 15:00
Omladinac (DR)
0 : 1
Lokomotiva
BSK
Belosavci
0 : 3
Vinča
Vinča (Topola)
06.10.2019 15:00
BSK
0 : 3
Vinča
Jasenica
Božurnja
2 : 2
Borac
Pajsijevići
06.10.2019 15:00
Jasenica
2 : 2
Borac
Trnava
Donja Trnava
5 : 1
Plaskovac
Plaskovac
06.10.2019 15:00
Trnava
5 : 1
Plaskovac
Sloga
Milatovac
2 : 0
Marjan
Knić
06.10.2019 15:00
Sloga
2 : 0
Marjan
Šumadinac (N)
Natalinci
4 : 1
Šumadinac (S)
Stojnik
06.10.2019 15:00
Šumadinac (N)
4 : 1
Šumadinac (S)
Prvi srpski ustanak
Orašac
3 : 2
Mladost MG
Saranovo
06.10.2019 15:00
Prvi srpski ustanak
3 : 2
Mladost MG
Mladost
Poljska Ržana
0 : 2
Gnjilan
Gnjilan
06.10.2019 15:30
Mladost
0 : 2
Gnjilan
Padež
Petrovac
2 : 3
Vladimir Durković
Berilovac
06.10.2019 15:30
Padež
2 : 3
Vladimir Durković
Spartak
Pirot
2 : 0
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
06.10.2019 15:30
Spartak
2 : 0
Sloga
Bakionica
Bakionica
0 : 2
Sečica
Seča reka
06.10.2019 15:00
Bakionica
0 : 2
Sečica
Čajetina
Čajetina
2 : 1
Prvi partizan
Užice
06.10.2019 15:00
Čajetina
2 : 1
Prvi partizan
Savinac
Visibaba
2 : 0
Omladinac
Zdravčići
06.10.2019 15:00
Savinac
2 : 0
Omladinac
Jedinstvo
Kalenić
2 : 3
Ježevica
Ježevica
06.10.2019 15:00
Jedinstvo
2 : 3
Ježevica
Lazarica
Prilipac
3 : 2
Polet
Rasna
06.10.2019 15:00
Lazarica
3 : 2
Polet
Ariljska rampa
Požega
4 : 0
Kotroman
Mokra Gora
06.10.2019 11:00
Ariljska rampa
4 : 0
Kotroman
Perućac
Perućac
1 : 0
Višesava
Bajina Bašta
06.10.2019 15:00
Perućac
1 : 0
Višesava
Šumadinac KG
Kragujevac
2 : 0
Sloga (D)
Desimirovac
06.10.2019 15:00
Šumadinac KG
2 : 0
Sloga (D)
Kolonija
Kragujevac
0 : 3
Maršić
Maršić
06.10.2019 15:00
Kolonija
0 : 3
Maršić
Borac (D)
Drenovac
4 : 0
Srbija
Ilićevo
06.10.2019 15:00
Borac (D)
4 : 0
Srbija
Sloboda (G)
Grbice
3 : 2
Kutlovo
Kutlovo
06.10.2019 15:00
Sloboda (G)
3 : 2
Kutlovo
Mladost (P)
Pajazitovo
3 : 2
OFK Bagremar
Kragujevac
06.10.2019 15:00
Mladost (P)
3 : 2
OFK Bagremar
Jedinstvo (P)
Petrovac
1 : 0
Zastava
Kragujevac
06.10.2019 15:00
Jedinstvo (P)
1 : 0
Zastava
Šumadija 1934
Drača
1 : 2
Pobeda 1926
Beloševac
06.10.2019 15:00
Šumadija 1934
1 : 2
Pobeda 1926
Palilulac
Niš
0 : 1
Mladost (DK)
Donji Komren
06.10.2019 15:00
Palilulac
0 : 1
Mladost (DK)
Sloboda
Gornja Vrežina
4 : 7
Čegar 2013
Kamenica
06.10.2019 15:00
Sloboda
4 : 7
Čegar 2013
Crvena zastava
Hum
0 : 1
Radnički 1936
Trupale
06.10.2019 15:00
Crvena zastava
0 : 1
Radnički 1936
Proleter
Donja Vrežina
2 : 4
Mladost (L)
Lalinac
06.10.2019 15:00
Proleter
2 : 4
Mladost (L)
Morava
Krušce
4 : 0
Vulkan 1963
Brenica
06.10.2019 15:00
Morava
4 : 0
Vulkan 1963
Stevan Nešticki
Leskovik
0 : 4
Delijski Vis
Niš
06.10.2019 15:00
Stevan Nešticki
0 : 4
Delijski Vis
FSU Južna pruga
Stubal (Vladičin Han)
1 : 5
Ternoci
Trnovac
06.10.2019 14:30
FSU Južna pruga
1 : 5
Ternoci
Mineralac
Vranjska Banja
1 : 7
Lugina
Preševo
06.10.2019 14:30
Mineralac
1 : 7
Lugina
OFK Alakince
Alakince
3 : 1
Pavlovac
Pavlovac
06.10.2019 14:30
OFK Alakince
3 : 1
Pavlovac
Levosoje
Levosoje
0 : 3
Čelik
Belo polje
06.10.2019 14:30
Levosoje
0 : 3
Čelik
Dobrič
Pejkovac
2 : 0
Jug Bogdan
Đakus
06.10.2019 15:00
Dobrič
2 : 0
Jug Bogdan
Jastreb
Blace
2 : 1
Dundjerski
Voljčinac
06.10.2019 15:00
Jastreb
2 : 1
Dundjerski
Kaćuša
Kuršumlija
3 : 0
Trbunje
Trbunje
06.10.2019 15:00
Kaćuša
3 : 0
Trbunje
Žabari
Žabari (Valjevo)
0 : 0
Rajac
Kadina Luka
06.10.2019 11:00
Žabari
0 : 0
Rajac
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
2 : 3
Tešnjar
Valjevo
06.10.2019 11:00
Milenko Pavlović
2 : 3
Tešnjar
Ribnikar
Pecka
1 : 2
Polet
Popučke
06.10.2019 11:00
Ribnikar
1 : 2
Polet
Popadić
Popadić
4 : 0
Jadar 2013
Valjevo
06.10.2019 15:00
Popadić
4 : 0
Jadar 2013
Rakac Stave
Stave
0 : 2
Dračić 2018
Dračić
06.10.2019 11:00
Rakac Stave
0 : 2
Dračić 2018
OFK Senjak
Valjevo
0 : 0
Joks Junajted
Mionica
06.10.2019 15:00
OFK Senjak
0 : 0
Joks Junajted
Stari drugari
Kadina Luka
4 : 6
Mladost
Latković
06.10.2019 11:00
Stari drugari
4 : 6
Mladost
Pambukovica
Pambukovica
0 : 0
OFK Paljuvi
Paljuvi
06.10.2019 15:00
Pambukovica
0 : 0
OFK Paljuvi
Kolubara (J)
Jabučje
1 : 0
Crvena Jabuka
Ub
06.10.2019 15:00
Kolubara (J)
1 : 0
Crvena Jabuka
Čučuge
Čučuge
2 : 1
Šarbane
Šarbane
06.10.2019 15:00
Čučuge
2 : 1
Šarbane
Joševa
Joševa
2 : 0
Polet (DL)
Donji Lajkovac
06.10.2019 15:00
Joševa
2 : 0
Polet (DL)
Jovo Kursula
Cvetke
4 : 0
Bogutovačka Banja
Bogutovac
06.10.2019 15:30
Jovo Kursula
4 : 0
Bogutovačka Banja
Mladost 1981
Štulac
0 : 0
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
06.10.2019 15:30
Mladost 1981
0 : 0
Jedinstvo (D)
Zvezda
Čukojevac
3 : 0
Borac (A)
Adrani
06.10.2019 15:30
Zvezda
3 : 0
Borac (A)
Braća Vuković
Lađevci
1 : 0
Jedinstvo (G)
Godačica
06.10.2019 15:30
Braća Vuković
1 : 0
Jedinstvo (G)
Mladost
Kruščić
3 : 1
Hajduk
Stapar
06.10.2019 15:30
Mladost
3 : 1
Hajduk
SU Stanišić 1920
Stanišić
2 : 3
Omladinac
Deronje
06.10.2019 15:30
SU Stanišić 1920
2 : 3
Omladinac
Terekveš
Svilojevo
3 : 1
Jedinstvo
Ribarevo
06.10.2019 15:30
Terekveš
3 : 1
Jedinstvo
Kula
Kula
4 : 0
OFK Odžaci
Odžaci
06.10.2019 15:30
Kula
4 : 0
OFK Odžaci
Polet
Sivac
3 : 2
Lider
Odžaci
06.10.2019 15:30
Polet
3 : 2
Lider
Zadrugar
Srpski Miletić
7 : 0
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
06.10.2019 15:30
Zadrugar
7 : 0
Aleksa Šantić
Lipar
Lipar
3 : 1
Borac
Bački Gračac
06.10.2019 15:30
Lipar
3 : 1
Borac
Sloga (V)
Voganj
1 : 0
Fruška Gora
Ruma
06.10.2019 16:00
Sloga (V)
1 : 0
Fruška Gora
Sloboda
Šašinci
1 : 4
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
06.10.2019 16:00
Sloboda
1 : 4
OFK Zeka Buljubaša
Trgovački
Sremska Mitrovica
0 : 2
Sremac
Berkasovo
06.10.2019 16:00
Trgovački
0 : 2
Sremac
BSK
Bešenovo
3 : 2
OFK Bikić
Bikić Do
06.10.2019 16:00
BSK
3 : 2
OFK Bikić
Obilić 1993
Kukujevci
2 : 0
Graničar 1924
Adaševci
06.10.2019 16:00
Obilić 1993
2 : 0
Graničar 1924
Sloga (Č)
Čalma
1 : 2
Fruškogorac
Manđelos
06.10.2019 16:00
Sloga (Č)
1 : 2
Fruškogorac
Sloga
Lok
0 : 7
Obilić
Vilovo
06.10.2019 15:30
Sloga
0 : 7
Obilić
Hajduk
Gardinovci
0 : 2
Železničar
Novi Sad
06.10.2019 15:30
Hajduk
0 : 2
Železničar
Čenej
Čenej
1 : 0
Dinamo
Budisava
06.10.2019 15:30
Čenej
1 : 0
Dinamo
Moskva
Budisava
0 : 3
Susek
Susek
06.10.2019 15:30
Moskva
0 : 3
Susek
Proleter
Banoštor
15 : 0
Slanobarac
Novi Sad
06.10.2019 15:30
Proleter
15 : 0
Slanobarac
Miletić
Mošorin
1 : 5
Jedinstvo (G)
Gospođinci
06.10.2019 15:30
Miletić
1 : 5
Jedinstvo (G)
Naftagas
Boka
0 : 4
MSK
Mihajlovo
06.10.2019 15:30
Naftagas
0 : 4
MSK
Zadrugar
Lazarevo
9 : 0
Mladost
Belo Blato
06.10.2019 15:30
Zadrugar
9 : 0
Mladost
Tisa 1933
Taraš
0 : 1
ASK
Aradac
06.10.2019 15:30
Tisa 1933
0 : 1
ASK
OFK Gradnulica
Zrenjanin
5 : 0
Zlatica
Zlatica
06.10.2019 15:30
OFK Gradnulica
5 : 0
Zlatica
Bilećanin
Sečanj
0 : 2
Jedinstvo 2014
Ečka
06.10.2019 15:30
Bilećanin
0 : 2
Jedinstvo 2014
Banat (I)
Ilandža
3 : 0
Ševac
Kusić
06.10.2019 15:30
Banat (I)
3 : 0
Ševac
Karaš (J)
Jasenovo
3 : 0
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
06.10.2019 15:30
Karaš (J)
3 : 0
Vojvodina (CC)
Ratar
Kruščica
5 : 3
Partizan (K)
Kajtasovo
06.10.2019 15:30
Ratar
5 : 3
Partizan (K)
Banat (D)
Dupljaja
0 : 0
Polet
Izbište
06.10.2019 15:30
Banat (D)
0 : 0
Polet
Borac (VG)
Vračev Gaj
0 : 3
Karaš (K)
Kuštilj
06.10.2019 15:30
Borac (VG)
0 : 3
Karaš (K)
Todorovce
Todorovce
3 : 4
Badince
Badince
06.10.2019 15:00
Todorovce
3 : 4
Badince
Bratstvo
Bratmilovce
1 : 1
Lemind 1953
Leskovac
06.10.2019 11:00
Bratstvo
1 : 1
Lemind 1953
Plantaža
Donje Stopanje
1 : 0
Radnički (P)
Pertate
06.10.2019 15:00
Plantaža
1 : 0
Radnički (P)
Milanovo
Milanovo
4 : 0
Jedinstvo (Š)
Šišava
06.10.2019 15:00
Milanovo
4 : 0
Jedinstvo (Š)
Gradac
Konopnica
1 : 0
Marjan MB
Mala Biljanica
06.10.2019 11:00
Gradac
1 : 0
Marjan MB
14. Oktobar
Izbenica
2 : 4
Rubin
Donji Stupanj
06.10.2019 15:00
14. Oktobar
2 : 4
Rubin
Mladost
Toljevac
7 : 0
Omladinac
Pojate
06.10.2019 15:00
Mladost
7 : 0
Omladinac
Garevina
Garevina
0 : 0
Kamenorezac 76
Dublje
06.10.2019 15:00
Garevina
0 : 0
Kamenorezac 76
Vinogradar
Riljac
3 : 1
Sloga (L)
Lozna
06.10.2019 15:00
Vinogradar
3 : 1
Sloga (L)
Napredak (Sv)
Svojnovo
4 : 3
Rudar (P)
Plazane
06.10.2019 15:00
Napredak (Sv)
4 : 3
Rudar (P)
Napredak (St)
Stubica
2 : 0
Pomoravlje
Ostrikovac
06.10.2019 15:00
Napredak (St)
2 : 0
Pomoravlje
Šumadija
Trešnjevica
1 : 1
Beljanica
Strmosten
06.10.2019 15:00
Šumadija
1 : 1
Beljanica
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
4 : 3
Šumadinac
Dragovo
06.10.2019 15:00
Jedinstvo
4 : 3
Šumadinac
Šantarovac
Šantarovac
2 : 1
GFK Tabane
Jagodina
06.10.2019 15:00
Šantarovac
2 : 1
GFK Tabane
Partizan
Glogovac
3 : 0
Zenit
Oparić
06.10.2019 15:00
Partizan
3 : 0
Zenit
Sloga
Voljavče
2 : 1
Budućnost
Đurinac
06.10.2019 15:00
Sloga
2 : 1
Budućnost
Ursule
Ursule
1 : 4
Vinorača
Vinorača
06.10.2019 15:00
Ursule
1 : 4
Vinorača
Jedinstvo
Dren
4 : 0
Skela
Skela
06.10.2019 15:30
Jedinstvo
4 : 0
Skela
Krtinska
Krtinska
6 : 2
Partizan
Draževac
06.10.2019 15:30
Krtinska
6 : 2
Partizan
Trstenica
Trstenica
0 : 0
Pobednik
Piroman
06.10.2019 11:00
Trstenica
0 : 0
Pobednik
Rvati
Obrenovac
5 : 2
Ljubinić
Ljubinić
06.10.2019 15:30
Rvati
5 : 2
Ljubinić
Borac
Ušće
5 : 0
Proleter
Jasenak
06.10.2019 11:00
Borac
5 : 0
Proleter
Belo Polje
Belo Polje
8 : 3
Sloga
Ratari
06.10.2019 15:30
Belo Polje
8 : 3
Sloga
Vranić
Vranić
2 : 2
Beljina
Beljina
06.10.2019 14:30
Vranić
2 : 2
Beljina
13. maj
Zemun
6 : 1
Dedinje
Beograd
06.10.2019 11:00
13. maj
6 : 1
Dedinje
Novi Beograd
Novi Beograd
2 : 0
Mladi proleter
Beograd
06.10.2019 14:30
Novi Beograd
2 : 0
Mladi proleter
Busije
Busije
1 : 2
Umka
Umka
06.10.2019 14:30
Busije
1 : 2
Umka
BUSK
Novi Beograd
2 : 0
Sparta Železnik
Beograd
06.10.2019 14:30
BUSK
2 : 0
Sparta Železnik
Šećeranac Ada
Beograd
2 : 4
Velika Moštanica
Velika Moštanica
06.10.2019 10:00
Šećeranac Ada
2 : 4
Velika Moštanica
Zmaj 1953
Zemun
0 : 3
Rekreativo 011
Beograd
06.10.2019 14:30
Zmaj 1953
0 : 3
Rekreativo 011
ČSK
Čortanovci
1 : 1
Napredak
Žarkovac
06.10.2019 16:00
ČSK
1 : 1
Napredak
OFK Brestač
Brestač
5 : 1
Hrtkovci
Hrtkovci
06.10.2019 16:00
OFK Brestač
5 : 1
Hrtkovci
Sremac (Dob)
Dobrinci
3 : 2
Graničar
Obrež
06.10.2019 16:00
Sremac (Dob)
3 : 2
Graničar
Sremac Deč
Deč
0 : 1
Radnički
Irig
06.10.2019 16:00
Sremac Deč
0 : 1
Radnički
Dunav
Novi Slankamen
6 : 0
Mladost
Buđanovci
06.10.2019 16:00
Dunav
6 : 0
Mladost
Srem
Sremski Mihaljevci
0 : 0
Krušedol
Krušedol
06.10.2019 16:00
Srem
0 : 0
Krušedol
Polet
Novi Karlovci
4 : 1
Šumar
Ogar
06.10.2019 16:00
Polet
4 : 1
Šumar
Tisa
Padej
5 : 1
Čoka
Čoka
06.10.2019 15:30
Tisa
5 : 1
Čoka
Horgoš 1911
Horgoš
2 : 0
Jedinstvo
Srpski Krstur
06.10.2019 15:30
Horgoš 1911
2 : 0
Jedinstvo
Hajduk
Podlokanj
1 : 0
Bačka
Mol
06.10.2019 15:30
Hajduk
1 : 0
Bačka
Tromedja
Majdan
6 : 1
Slavija
Banatsko Aranđelovo
06.10.2019 15:30
Tromedja
6 : 1
Slavija
Šampion
Orom
1 : 5
Potisje
Kanjiža
06.10.2019 15:30
Šampion
1 : 5
Potisje
Sloboda
Salaš Crnobarski
5 : 0
Torpedo 1924
Tabanović
06.10.2019 15:00
Sloboda
5 : 0
Torpedo 1924
Budućnost (DO)
Pocerski Dobrić
0 : 1
Lipolist
Lipolist
06.10.2019 15:00
Budućnost (DO)
0 : 1
Lipolist
Gorki
Glušci
1 : 0
Napredak
Mačvanski Belotić
06.10.2019 15:00
Gorki
1 : 0
Napredak
Omladinac (BO)
Bogatic
1 : 1
Budućnost 1929 (ZM)
Zminjak
06.10.2019 15:00
Omladinac (BO)
1 : 1
Budućnost 1929 (ZM)
Mali Požarevac
Mali Požarevac
2 : 1
OFK Rogača
Rogača
06.10.2019 15:30
Mali Požarevac
2 : 1
OFK Rogača
Vojvoda
Dučina
0 : 2
Mladost M.I.
Mala Ivanča
06.10.2019 15:30
Vojvoda
0 : 2
Mladost M.I.
Sibnica
Sibnica
1 : 3
Rudar 2012
Babe
06.10.2019 13:00
Sibnica
1 : 3
Rudar 2012
Popović
Popovići
5 : 0
Nemenikuće
Nemenikuće
06.10.2019 13:00
Popović
5 : 0
Nemenikuće
Stojnik
Stojnik
0 : 0
Vis
Parcani
06.10.2019 15:30
Stojnik
0 : 0
Vis
Sloga
Straža
1 : 1
Borac
Kozjak
06.10.2019 15:00
Sloga
1 : 1
Borac
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
0 : 1
Jadar 1961
Gornji Dobrić
06.10.2019 15:00
Jedinstvo (MZ)
0 : 1
Jadar 1961
Rudar
Brasina
3 : 1
Jedinstvo (ZA)
Zavlaka
06.10.2019 15:00
Rudar
3 : 1
Jedinstvo (ZA)
7. Juli
Bela Crkva
3 : 1
Hajduk
Ribarica
06.10.2019 15:00
7. Juli
3 : 1
Hajduk
Prva Iskra
Runjani
5 : 3
Jezero
Amajić
06.10.2019 15:00
Prva Iskra
5 : 3
Jezero
Cerić
Miokus
6 : 4
Pričinović
Pocerski Pričinović
06.10.2019 15:00
Cerić
6 : 4
Pričinović
Vlašić
Donje Crniljevo
1 : 2
Sloga
Krnić
06.10.2019 15:00
Vlašić
1 : 2
Sloga
Rankovac
Nakučani
4 : 0
OFK Jelen
Jelenča
06.10.2019 15:00
Rankovac
4 : 0
OFK Jelen
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
2 : 0
Jevremovac
Jevremovac
06.10.2019 15:00
Vojvoda Stepa Stepanović
2 : 0
Jevremovac
Šipurske livade
Šabac
0 : 2
Dobrava
Vukošić
06.10.2019 15:00
Šipurske livade
0 : 2
Dobrava
Mrovska
Mrovska
2 : 4
PSK
Provo
06.10.2019 15:00
Mrovska
2 : 4
PSK
Radnički
Koceljeva
1 : 3
Trešnjevka
Trbusac
06.10.2019 15:00
Radnički
1 : 3
Trešnjevka
Sveti Stefan
Slanci
0 : 3
PKB (PS)
Padinska skela
06.10.2019 14:30
Sveti Stefan
0 : 3
PKB (PS)
Pinosava
Pinosava
0 : 4
Poštar 1930
Beograd
06.10.2019 14:30
Pinosava
0 : 4
Poštar 1930
Boka Seniors
Beograd
1 : 2
Palilulac
Krnjača
06.10.2019 16:00
Boka Seniors
1 : 2
Palilulac
Siti Sport Klub
Beograd
2 : 2
Pionir
Besni Fok
06.10.2019 11:00
Siti Sport Klub
2 : 2
Pionir
OFK Crvenka
Borča
4 : 0
Avala 1939
Beli Potok
06.10.2019 14:30
OFK Crvenka
4 : 0
Avala 1939
Lepušnica
Glogonjski rit
2 : 4
Minel
Ripanj
06.10.2019 14:30
Lepušnica
2 : 4
Minel
Borac
Vizić
4 : 2
Proleter
Karađorđevo
06.10.2019 15:30
Borac
4 : 2
Proleter
Krivanj
Selenča
3 : 0
Neštin
Neštin
06.10.2019 15:30
Krivanj
3 : 0
Neštin
Bačka
Despotovo
3 : 2
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
06.10.2019 15:30
Bačka
3 : 2
Bački Hajduk
Mladost
Mali Bač
2 : 4
Bačka 1945
Bačka Palanka
06.10.2019 15:30
Mladost
2 : 4
Bačka 1945
Soko
Nova Gajdobra
0 : 3
Sloga
Plavna
06.10.2019 15:30
Soko
0 : 3
Sloga
Mladi radnik (D)
Dragušica
1 : 2
Jedinstvo (O)
Oplanić
06.10.2019 15:00
Mladi radnik (D)
1 : 2
Jedinstvo (O)
Badnjevac
Badnjevac
2 : 0
Omladinac-Šumadinac (V)
Vučkovica
06.10.2019 15:00
Badnjevac
2 : 0
Omladinac-Šumadinac (V)
BSK
Borač
0 : 3
Mladost (R)
Rašković
06.10.2019 15:00
BSK
0 : 3
Mladost (R)
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
4 : 0
Napredak (MK)
Malo Krčmare
06.10.2019 15:00
Partizan (BB)
4 : 0
Napredak (MK)
Karađorđe 2013 (Viš)
Viševac
1 : 3
Sloga (Z)
Zabojnica
06.10.2019 15:00
Karađorđe 2013 (Viš)
1 : 3
Sloga (Z)
Napredak 1936
Veliko Crniće
1 : 0
Jedinstvo (K)
Kamenovo
06.10.2019 15:30
Napredak 1936
1 : 0
Jedinstvo (K)
Borac (V)
Vukovac
5 : 2
Polet S.D.
Suvi Do
06.10.2019 15:30
Borac (V)
5 : 2
Polet S.D.
Manastirica
Manastirica
3 : 2
Rade Milošević
Dubočka
06.10.2019 15:30
Manastirica
3 : 2
Rade Milošević
Zadrugar 1947
Tabanovac
1 : 4
Krilaš
Ćovdin
06.10.2019 15:30
Zadrugar 1947
1 : 4
Krilaš
Sloga 1952
Veliki Popovac
2 : 0
Jasenovac
Krepoljin
06.10.2019 15:30
Sloga 1952
2 : 0
Jasenovac
Mladost (R)
Ranovac
2 : 1
Omladinac (B)
Busur
06.10.2019 15:30
Mladost (R)
2 : 1
Omladinac (B)
Desine
Desine
1 : 4
Napredak (P)
Poljana
06.10.2019 15:30
Desine
1 : 4
Napredak (P)
Vihor
Маljurevac
2 : 1
Baštovan 2015
Carevac
06.10.2019 15:30
Vihor
2 : 1
Baštovan 2015
Mlava (B)
Bratinac
3 : 0
Barič
Barič
06.10.2019 15:30
Mlava (B)
3 : 0
Barič
Dizel
Bare
1 : 0
Žitkovica 2017
Žitkovica
06.10.2019 15:30
Dizel
1 : 0
Žitkovica 2017
Stig 1955
Beranje
2 : 2
Mladost (B)
Biskuplje
06.10.2019 15:30
Stig 1955
2 : 2
Mladost (B)
Žika Marković Uča
Miljević
4 : 0
Sloga (M)
Mustapić
06.10.2019 15:30
Žika Marković Uča
4 : 0
Sloga (M)
B 2000
Aranđelovac
2 : 0
Šamot
Aranđelovac
06.10.2019 10:00
B 2000
2 : 0
Šamot
Radoje Domanović
Ovsište
3 : 1
Budućnost
Blaznava
06.10.2019 10:00
Radoje Domanović
3 : 1
Budućnost
Mladost
Jelenac
3 : 1
Borac
Kloka
06.10.2019 15:00
Mladost
3 : 1
Borac
Sloga
Zagorica
2 : 0
Vrbica
Aranđelovac
06.10.2019 15:00
Sloga
2 : 0
Vrbica
Brezovac
Brezovac
2 : 0
Venčani
Venčani
06.10.2019 10:00
Brezovac
2 : 0
Venčani
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
1 : 2
Mladi rudar
Bukovik
06.10.2019 15:00
Trešnjevica
1 : 2
Mladi rudar
Vujan
Prislonica
1 : 0
Lugovi
Čačak
06.10.2019 14:30
Vujan
1 : 0
Lugovi
Gavrilo Princip
Vranići
0 : 3
Mršinci
Mršinci
06.10.2019 14:30
Gavrilo Princip
0 : 3
Mršinci
Čačak 94
Čačak
1 : 5
Kej
Čačak
06.10.2019 14:30
Čačak 94
1 : 5
Kej
Rakova
Rakova
4 : 0
Malba
Žaočani
06.10.2019 11:00
Rakova
4 : 0
Malba
Orlovac 1932
Mrčajevci
4 : 0
Budućnost
Stančići
06.10.2019 15:30
Orlovac 1932
4 : 0
Budućnost
Prijatelji
Čačak
0 : 1
Morava
Katrga
06.10.2019 11:00
Prijatelji
0 : 1
Morava
Dobrača
Dobrača
2 : 4
Slavija
Kragujevac
06.10.2019 15:00
Dobrača
2 : 4
Slavija
Vinogradi DB
Kragujevac
1 : 9
21. oktobar
Kragujevac
06.10.2019 15:00
Vinogradi DB
1 : 9
21. oktobar
Divostin
Kragujevac
1 : 2
OFK Žeželj
Donja Sabanta
06.10.2019 15:00
Divostin
1 : 2
OFK Žeželj
Košutnjak
Kragujevac
0 : 1
Ćava
Grošnica
06.10.2019 15:00
Košutnjak
0 : 1
Ćava
Lokomotiva
Subotica
2 : 0
Bikovo
Bikovo
06.10.2019 16:00
Lokomotiva
2 : 0
Bikovo
Hajduk
Bačko Dušanovo
3 : 0
Palić
Palić
06.10.2019 16:00
Hajduk
3 : 0
Palić
Solid
Subotica
1 : 4
Vinogradar
Hajdukovo
06.10.2019 16:00
Solid
1 : 4
Vinogradar
Čantavir
Čantavir
1 : 0
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
06.10.2019 16:00
Čantavir
1 : 0
Udarnik Višnjevac
Žednik
Stari Žednik
3 : 2
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
06.10.2019 16:00
Žednik
3 : 2
OFK Mala Bosna 2015
Mundial
Pančevo
3 : 2
Omladinac 1927
Opovo
06.10.2019 15:30
Mundial
3 : 2
Omladinac 1927
Tempo
Sefkerin
2 : 3
Jedinstvo Stević
Kačarevo
06.10.2019 15:30
Tempo
2 : 3
Jedinstvo Stević
Slavia
Kovačica
0 : 0
Pobeda
Samoš
06.10.2019 15:30
Slavia
0 : 0
Pobeda
Unirea
Uzdin
4 : 1
Vojlovica 2018
Vojlovica
06.10.2019 15:30
Unirea
4 : 1
Vojlovica 2018
Jedinstvo
Dubovac
3 : 1
Dolovo
Dolovo
06.10.2019 15:30
Jedinstvo
3 : 1
Dolovo
BSK
Bavanište
5 : 0
Borac
Pločica
06.10.2019 15:30
BSK
5 : 0
Borac
Omladinac
Deliblato
0 : 3
Budućnost
Banatski Brestovac
06.10.2019 15:30
Omladinac
0 : 3
Budućnost
Stari Tamiš
Stari Tamiš
4 : 0
Proleter
Mramorak
06.10.2019 15:30
Stari Tamiš
4 : 0
Proleter
Naupare
Naupare
2 : 1
Polet
Šavrane
06.10.2019 15:00
Naupare
2 : 1
Polet
Parunovac
Parunovac
5 : 0
Konjuh
Konjuh
06.10.2019 15:00
Parunovac
5 : 0
Konjuh
Mudrakovac
Mudrakovac
6 : 0
Čarapan
Kruševac
06.10.2019 15:00
Mudrakovac
6 : 0
Čarapan
Globoder
Globoder
0 : 0
Gaglovo
Gaglovo
06.10.2019 15:00
Globoder
0 : 0
Gaglovo
Mladost Radost
Srbobran
8 : 0
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
06.10.2019 15:00
Mladost Radost
8 : 0
Jedinstvo
Tomislavci
Tomislavci
1 : 0
Mladost (R)
Radičević
06.10.2019 15:00
Tomislavci
1 : 0
Mladost (R)
Pobeda
Pobeda
1 : 4
Sloboda
Stara Moravica
06.10.2019 15:00
Pobeda
1 : 4
Sloboda
Budućnost
Savino Selo
2 : 0
Slavija
Novo Orahovo
06.10.2019 15:00
Budućnost
2 : 0
Slavija
Sloga
Žučkovac
2 : 0
Slemen
Milušinac
06.10.2019 15:30
Sloga
2 : 0
Slemen
Palilulac
Šarbanovac
8 : 0
Jedinstvo
Mužinac
06.10.2019 15:30
Palilulac
8 : 0
Jedinstvo
Hajduk
Kamendol
0 : 1
Pudarci
Pudarci
06.10.2019 14:30
Hajduk
0 : 1
Pudarci
Umčari
Umčari
4 : 1
Podunavac
Ritopek
06.10.2019 14:30
Umčari
4 : 1
Podunavac
Proleter 1947
Vranovo
0 : 2
Skobalj
Skobalj
06.10.2019 15:00
Proleter 1947
0 : 2
Skobalj
OFK Slavija
Smederevo
0 : 3
Hajduk Veljko 1934
Dobri Do
06.10.2019 15:00
OFK Slavija
0 : 3
Hajduk Veljko 1934
Jezava
Smederevo
2 : 1
Budućnost
Mala Krsna
06.10.2019 15:00
Jezava
2 : 1
Budućnost
Vrbovac
Vrbovac
2 : 1
Zeppelin 026
Smederevo
06.10.2019 15:00
Vrbovac
2 : 1
Zeppelin 026
Landol
Landol
4 : 2
Petrijevac
Petrijevo
06.10.2019 15:00
Landol
4 : 2
Petrijevac
Drugovac
Drugovac
0 : 0
Badljevica
Badljevica
06.10.2019 15:00
Drugovac
0 : 0
Badljevica
7. Juli
Vodanj
7 : 0
Lunjevac
Lunjevac
06.10.2019 15:00
7. Juli
7 : 0
Lunjevac
Mladost 1948
Donja Livadica
3 : 1
Omladinac
Rakinac
06.10.2019 15:00
Mladost 1948
3 : 1
Omladinac
Karadjordje
Radovanje
9 : 2
Jasenica
Kruševo
06.10.2019 15:00
Karadjordje
9 : 2
Jasenica
AF Đokić
Velika Plana
1 : 8
Jedinstvo
Krnjevo
06.10.2019
AF Đokić
1 : 8
Jedinstvo
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
5 : 0
Ratar
Gornja Peščanica
06.10.2019 11:00
Crvena zvezda
5 : 0
Ratar
Polet (V)
Vitoševac
2 : 5
OFK Sloga
Dobrujevac
06.10.2019 11:00
Polet (V)
2 : 5
OFK Sloga
Borac
Trnjane
0 : 1
Škriljac
Bradarac
06.10.2019 15:00
Borac
0 : 1
Škriljac
Polet (R)
Radevac
0 : 1
Jastrebac
Tešica
06.10.2019 11:00
Polet (R)
0 : 1
Jastrebac
Šumadija
Azanja
3 : 2
Udarnik
Baničina
06.10.2019
Šumadija
3 : 2
Udarnik
Glavaš
Glibovac
0 : 3
Beli Orlovi
Pridvorice
06.10.2019
Glavaš
0 : 3
Beli Orlovi
Palanka
Smederevska Palanka
1 : 2
Budućnost 1948
Ratari
06.10.2019
Palanka
1 : 2
Budućnost 1948
Sloga 1948
Malča
0 : 3
Čegar 1946
Donji Matejevac
06.10.2019 15:00
Sloga 1948
0 : 3
Čegar 1946
Jasenovik 2018
Jasenovik
3 : 0
Rujnik
Rujnik
06.10.2019 15:00