11.10
15:00
Dynamik
Bujumbura City
2
1
|
11.10.2019 15:00 | Dynamik | 2 : 1 | Bujumbura City |
11.10
15:00
Mladost (L)
Voja GaÄiÄ
6
0
|
11.10.2019 15:00 | Mladost (L) | 6 : 0 | Voja GaÄiÄ |
11.10
15:30
AF Duljaj
VGSK
3
0
|
11.10.2019 15:30 | AF Duljaj | 3 : 0 | VGSK |
11.10
20:00
FMP
Mega Bemax
98
79
|
11.10.2019 20:00 | FMP | 98 : 79 | Mega Bemax |
11.10
17:30
ÄaÄak 94
Plana
80
75
|
11.10.2019 17:30 | ÄaÄak 94 | 80 : 75 | Plana |
11.10
19:30
Topola
Hajduk
80
92
|
11.10.2019 19:30 | Topola | 80 : 92 | Hajduk |
11.10
18:00
Jablanica
OKK Junior
89
70
|
11.10.2019 18:00 | Jablanica | 89 : 70 | OKK Junior | |||||
11.10
19:00
Mladost Vesna
Jastrebac
69
61
|
11.10.2019 19:00 | Mladost Vesna | 69 : 61 | Jastrebac |
11.10
19:15
Sloven
Podrinje
79
91
|
11.10.2019 19:15 | Sloven | 79 : 91 | Podrinje |
11.10
19:00
Zenit Petersburg
Barcelona
63
87
|
11.10.2019 19:00 | Zenit Petersburg | 63 : 87 | Barcelona | |||||
11.10
19:00
Khimki
Baskonia
79
76
|
11.10.2019 19:00 | Khimki | 79 : 76 | Baskonia | |||||
11.10
19:30
Anadolu Efes
Alba Berlin
106
105
|
11.10.2019 19:30 | Anadolu Efes | 106 : 105 | Alba Berlin | |||||
11.10
20:30
Olympiacos
Valencia
89
63
|
11.10.2019 20:30 | Olympiacos | 89 : 63 | Valencia | |||||
11.10
20:45
Milano
Žalgiris Kaunas
85
81
|
11.10.2019 20:45 | Milano | 85 : 81 | Žalgiris Kaunas |
11.10
19:30
Sveti ÄorÄe
KKK RadniÄki
82
115
|
11.10.2019 19:30 | Sveti ÄorÄe | 82 : 115 | KKK RadniÄki |
11.10
19:00
Spartak (Su)
Vojvodina NS Seme
3
1
|
11.10.2019 19:00 | Spartak (Su) | 3 : 1 | Vojvodina NS Seme |
11.10
18:00
Partizan
Jedinstvo (SP)
2
3
|
11.10.2019 18:00 | Partizan | 2 : 3 | Jedinstvo (SP) | |||||
11.10
20:00
Klek-Zrenjanin
Vizura
3
0
|
11.10.2019 20:00 | Klek-Zrenjanin | 3 : 0 | Vizura |
11.10
20:00
KruŔevac
KaraÄorÄe
36
25
|
11.10.2019 20:00 | KruÅ”evac | 36 : 25 | KaraÄorÄe | |||||
11.10
19:30
Metalac
Bane
30
28
|
11.10.2019 19:30 | Metalac | 30 : 28 | Bane |
11.10
18:00
Rusin
Sivac 69/2
31
20
|
11.10.2019 18:00 | Rusin | 31 : 20 | Sivac 69/2 |
11.10
20:00
Kikinda Grindex
Spartak Vojput
23
23
|
11.10.2019 20:00 | Kikinda Grindex | 23 : 23 | Spartak Vojput |
11.10
18:30
Apatin
Deronje
32
25
|
11.10.2019 18:30 | Apatin | 32 : 25 | Deronje |
11.10
21:00
Vlasotince
ŽitoraÄa
22
29
|
11.10.2019 21:00 | Vlasotince | 22 : 29 | ŽitoraÄa |
11.10
19:00
BVK Crvena zvezda
Mornar BS
14
7
|
11.10.2019 19:00 | BVK Crvena zvezda | 14 : 7 | Mornar BS |
11.10
20:00
SFU LeposaviÄ
Župski rubin
4
4
|
11.10.2019 20:00 | SFU LeposaviÄ | 4 : 4 | Župski rubin |
11.10
20:00
Forum
Kikinda
10
3
|
11.10.2019 20:00 | Forum | 10 : 3 | Kikinda |
11.10
22:00
MB Namenska
KosjeriÄ
1
3
|
11.10.2019 22:00 | MB Namenska | 1 : 3 | KosjeriÄ |
11.10
20:00
Zemun Samo pravo
Vinter sport
2
7
|
11.10.2019 20:00 | Zemun Samo pravo | 2 : 7 | Vinter sport |
11.10
20:30
Smederevo
BeÄej
3
4
|
11.10.2019 20:30 | Smederevo | 3 : 4 | BeÄej | |||||
11.10
17:30
Konjarnik
RadniÄki 2010
10
1
|
11.10.2019 17:30 | Konjarnik | 10 : 1 | RadniÄki 2010 |