XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 412 utakmica za dan
Subota, 12 Oktobar 2019

Fudbal

12.10.2019 14:30 Takovo : Budućnost Krušik 2014
12.10.2019 14:30 Jedinstvo : Tutin
12.10.2019 14:30 Loznica : Šumadija (A)
12.10.2019 14:30 Mačva 1929 : Borac 1926
12.10.2019 14:30 Sloga (P) : Proleter Mihajlovac
12.10.2019 14:30 Sloga (K) : Mladi radnik 1926
12.10.2019 14:30 Trepča : Jošanica
12.10.2019 15:00 Radnički (Zr) : Radnički 1912
12.10.2019 15:00 1. Maj Ruma : Radnički (SM)
12.10.2019 15:00 Bratstvo 1946 : Hajduk 1912
12.10.2019 15:00 Kozara : Dunav
12.10.2019 15:00 Dinamo 1945 : OFK Vršac
12.10.2019 15:00 Bečej 1918 : Vojvodina 1928
12.10.2019 15:00 Dunav : Moravac Orion
12.10.2019 15:00 OFK Topličanin : Radan
12.10.2019 15:00 Jagodina Tabane : Car Konstantin
12.10.2019 15:00 GFK Dubočica : SFS Borac
12.10.2019 15:00 Trstenik PPT : Temnić 1924
12.10.2019 15:00 OFK Sinđelić : Timočanin
12.10.2019 10:00 Teleoptik : Stepojevac Vaga
12.10.2019 11:00 GSP Polet Dorćol : IMT
12.10.2019 14:30 OFK Beograd : Brodarac
12.10.2019 14:30 BSK Borča : OFK Mladenovac
12.10.2019 14:30 Mladi borac : Morava
12.10.2019 14:30 VGSK : Karađorđe
12.10.2019 14:30 Zadrugar : Spartak
12.10.2019 14:30 Radnički (V) : OFK Divci
12.10.2019 14:30 Radnički Šabački : Borac
12.10.2019 14:30 Gruža : Šumadija
12.10.2019 14:30 Šumadija 1903 : Vodojaža
12.10.2019 14:30 Sloga (BB) : Polet (Lj)
12.10.2019 14:30 Sevojno : GFK Sloboda
12.10.2019 14:30 Budućnost : Zlatar
12.10.2019 15:00 Krila Krajine : OFK Mladost APA
12.10.2019 15:00 Crvenka : Vojvodina
12.10.2019 15:00 Radnički : Sloga
12.10.2019 15:00 Mladost (BJ) : Jadran
12.10.2019 15:00 Cement : Hajduk (D)
12.10.2019 15:00 Mladost (NS) : Sloga (T)
12.10.2019 15:00 Podrinje : Jedinstvo (SP)
12.10.2019 15:00 Kikinda 1909 : Crvena zvezda (VS)
12.10.2019 15:00 Krajina : Naftagas
12.10.2019 15:00 Jedinstvo (NB) : Borac (St)
12.10.2019 15:00 Sloga : Proleter (BK)
12.10.2019 15:00 Begej : Budućnost
12.10.2019 15:00 Sloga : Čekmin
12.10.2019 15:00 Budućnost : Svetlost Badnjevac
12.10.2019 15:00 OFK Kosanica : Polet 1980
12.10.2019 15:00 Pčinja : Vranjska Banja
12.10.2019 15:00 BSK : Đerdap
12.10.2019 15:00 Balkanski : Lužnica
12.10.2019 15:00 Brodoremont : Bor 1919
12.10.2019 15:00 Morava 1918 : Meševo
12.10.2019 15:00 Blagotin : Levač
12.10.2019 15:00 Jedinstvo 1936 : Mačkovac
12.10.2019 15:00 Svrljig : Jedinstvo (GM)
12.10.2019 10:00 BASK : Dunav
12.10.2019 14:30 Turbina : Leštane
12.10.2019 14:30 Studenski Grad : Milutinac
12.10.2019 14:30 Napredak : Vrčin
12.10.2019 15:00 Trgovački : Omladinac (Š)
12.10.2019 15:00 Đerdap : Sloga (L)
12.10.2019 14:30 OFK Brđanac : Iskra
12.10.2019 14:30 Rubribreza : Radnik (Ub)
12.10.2019 15:00 Sinđelić : Mladost (PP)
12.10.2019 15:30 Parmenac : Omladinac (Z)
12.10.2019 15:00 Kordun : Budućnost (M)
12.10.2019 15:00 ŽAK : Slavija
12.10.2019 15:00 Tvrđava : BSK
12.10.2019 15:00 Panonija IM Topola : Radnički 1905
12.10.2019 15:00 Napredak : Obilić (Z)
12.10.2019 15:00 Obilić (NK) : Njegoš
12.10.2019 15:00 Rudar : Borac (K)
12.10.2019 15:00 OFK Futog : Omladinac
12.10.2019 15:00 RFK Novi Sad 1921 : Jedinstvo
12.10.2019 15:00 Slavija : Index
12.10.2019 15:00 Fruškogorski partizan : Bačka (Đ)
12.10.2019 15:00 Mladost (L) : Tamiš
12.10.2019 15:00 Radnički (K) : Potporanj
12.10.2019 15:00 Strela : Spartak 1911
12.10.2019 15:00 Krivelj : Šarbanovac
12.10.2019 15:00 Poreč : Brestovac
12.10.2019 15:00 Rudna Glava : Radnički
12.10.2019 15:00 Midžor : Osnić
12.10.2019 15:00 OFK Knjaz : Hajduk
12.10.2019 15:00 Radnički 1946 : Slobodno kolo
12.10.2019 15:00 Rudar Vrška Čuka : Velika Jasikova
12.10.2019 15:00 Varvarin : Mladost
12.10.2019 15:00 Čitluk : Sloga (M)
12.10.2019 14:30 Ropočevo : Vinča
12.10.2019 14:30 Padina : Sloga
12.10.2019 14:30 Doljevac : Napredak 2012
12.10.2019 15:00 Vladimir Durković : Zvezda
12.10.2019 15:00 Senjak : Mladost
12.10.2019 15:00 Sloga (D) : Pobeda 1926
12.10.2019 14:30 Crvena Jabuka : Čučuge
12.10.2019 14:30 Rudar 1945 : Zvizdar 2012
12.10.2019 15:00 Bogutovačka Banja : Stubal
12.10.2019 Borac : Mladost
12.10.2019 Lider : Zadrugar
12.10.2019 15:00 Sloven : Sloga (Č)
12.10.2019 15:00 Obilić : Jedinstvo (G)
12.10.2019 15:00 Slanobarac : Miletić
12.10.2019 15:00 Susek : Proleter
12.10.2019 15:00 Dinamo : Moskva
12.10.2019 15:00 Titel : Čenej
12.10.2019 15:00 Železničar : Vinogradar
12.10.2019 15:00 Borac : Hajduk
12.10.2019 15:00 Dunav : Banat (I)
12.10.2019 15:00 Jedinstvo (Š) : Navalin
12.10.2019 15:00 Radnički (P) : Milanovo
12.10.2019 15:00 Mladi radnik : Stari Trstenik
12.10.2019 15:00 Poljoprivrednik : Sloga (D)
12.10.2019 15:00 Kamenorezac 76 : Vinogradar
12.10.2019 14:30 Rudar (SR) : Napredak (Sv)
12.10.2019 14:30 15. Avgust 1950 : Budućnost
12.10.2019 14:30 OFK Juhor 2016 : Radnički
12.10.2019 14:30 Rudar (St) : Mladost (GM)
12.10.2019 14:30 Beljanica : Mladost (S)
12.10.2019 14:30 Pomoravlje : Šumadija
12.10.2019 14:30 Rudar (P) : Napredak (St)
12.10.2019 14:30 Budućnost : Ursule
12.10.2019 14:30 Sinđelić 1934 : Sloboda
12.10.2019 14:30 Zenit : Kupinovac
12.10.2019 Beljina : OFK Guncati
12.10.2019 Veliki Borak : Rušanj
12.10.2019 Bežanija : Dedinje
12.10.2019 Sparta Železnik : Busije
12.10.2019 DIF : Šećeranac Ada
12.10.2019 Velika Moštanica : BUSK
12.10.2019 Rekreativo 011 : 13. maj
12.10.2019 Umka : Novi Beograd
12.10.2019 Mladi proleter : Zmaj 1953
12.10.2019 15:00 Potisje : Tisa
12.10.2019 15:00 Torpedo 1924 : Budućnost (DO)
12.10.2019 15:00 Cer : Sloboda
12.10.2019 15:00 Velika Reka : Jezero
12.10.2019 15:00 Jedinstvo (ZA) : 7. Juli
12.10.2019 15:00 Gučevo 1929 : Studenac
12.10.2019 15:00 Jevremovac : Šipurske livade
12.10.2019 PKB (PS) : Minel
12.10.2019 Avala 1939 : Lepušnica
12.10.2019 Pionir : OFK Crvenka
12.10.2019 Palilulac : Siti Sport Klub
12.10.2019 Resnik : Boka Seniors
12.10.2019 Sveti Stefan : Pinosava
12.10.2019 15:00 Bačka 1945 : Soko
12.10.2019 15:00 Vojvodina : Roham
12.10.2019 15:00 Napredak (Č) : Omladinac
12.10.2019 15:00 Terekves : Proleter
12.10.2019 15:00 Napredak (BT) : 1. Oktobar
12.10.2019 14:30 Sloga (Z) : Mladi radnik (D)
12.10.2019 14:30 Omladinac-Šumadinac (V) : BSK
12.10.2019 15:00 Rade Milošević : Zadrugar 1947
12.10.2019 15:00 Polet S.D. : Manastirica
12.10.2019 15:00 Žitkovica 2017 : Stig 1955
12.10.2019 14:30 Venčani : Trešnjevica
12.10.2019 14:30 Kralj Petar I : Brezovac
12.10.2019 15:00 Jedinstvo Stević : Slavia
12.10.2019 15:00 Proleter : Mladost
12.10.2019 15:00 Gaglovo : Bukovica
12.10.2019 15:00 Sloboda : Budućnost
12.10.2019 15:00 Sokograd : Sloga
12.10.2019 15:00 Rtanj : Mladost
12.10.2019 Vrelo : Gorušica
12.10.2019 Bratstvo : Brezova
12.10.2019 Dragačevo : Bjelica
12.10.2019 Radnički : Voćar
12.10.2019 Sloga : Jelica
12.10.2019 15:00 Badljevica : 7. Juli
12.10.2019 15:00 Ratar : Jastrebac
12.10.2019 15:00 OFK Sloga : Vukašinovac
12.10.2019 15:00 Jedinstvo : Polet (V)
12.10.2019 15:00 BSK : Dimitrije Tucović
12.10.2019 15:00 Petka : Vreoci
12.10.2019 15:00 Mladi radnik : Mladost
12.10.2019 15:00 Borac : Strmovo
12.10.2019 Pobeda : Nišavac
12.10.2019 Sloboda : Mladost
12.10.2019 15:00 Šljivar : Borac
12.10.2019 Bratstvo 2019 : Dinamo 1923
12.10.2019 Graničar : Telečka
12.10.2019 Rastina 1918 : Sport
12.10.2019 Panonija : Dinamo
12.10.2019 15:00 ŽFK Banat Bagljas : KSK Konak 1926
12.10.2019 15:00 Partizan : Sloga
12.10.2019 15:00 Proleter : Borac
12.10.2019 15:00 Milakovac 2018 : Koštam Polje
12.10.2019 15:00 Budućnost (S) : Studen Vitez
12.10.2019 14:30 Popovac : Razvitak
12.10.2019 14:30 Borac 1950 : Donja Mutnica
12.10.2019 Vrelo : Jedinstvo (M)
12.10.2019 Brgule : Vukona
12.10.2019 15:00 Belpos : Sloga 1949
12.10.2019 15:00 OFK Napredak 1933 : Napredak (U)
12.10.2019 14:30 Mladost : Turekovac
12.10.2019 14:30 Napredak : FSU Borac 2018
12.10.2019 14:30 Gornje Krajince : Radnik 2013
12.10.2019 14:30 Veliko Trnjane : Veternica
12.10.2019 14:30 ŠFU Derbi 2016 : Jašunja
12.10.2019 15:00 Pepeljevac 1947 : Kruševica
12.10.2019 15:00 Lomnica : Mladost 2015
12.10.2019 15:00 Zmajevac : Padež
12.10.2019 14:30 Mladi radnik : Dobra Voda
12.10.2019 14:30 GFK Strelište : OFK Dragoševac
12.10.2019 Soko : Radnik
12.10.2019 Burovac : Vukan
12.10.2019 Napredak : Rudar 1947
12.10.2019 Melnica : Udarnik 2015
12.10.2019 Zabrđe 1936 : Dobrnje
12.10.2019 Planinac : Poletarac
12.10.2019 Sremac : Borac (VR)
12.10.2019 Zmaj : Srem (SM)
12.10.2019 Srem (SR) : Borac (R)
12.10.2019 15:00 Vladimirovac : Graničar
12.10.2019 15:00 Gaj : Solunac
12.10.2019 15:00 Dobrica : Sloga (M)
12.10.2019 15:00 Mladost : Naša Krajina
12.10.2019 15:00 Dunav : Napredak
12.10.2019 15:00 Dunavac : BSK
12.10.2019 15:00 Metaloplastika : POFK Letnjikovac
12.10.2019 15:00 Petlovača : Sloga
12.10.2019 14:30 Šumadinac : Mladost
12.10.2019 15:00 OFK Letnjikovac 1983 : Rudar
12.10.2019 15:00 Sloga : Jadar
12.10.2019 15:00 Mladost (DB) : Luk
12.10.2019 15:00 TE Gučevo : Mladost (G)
12.10.2019 15:00 Mladost (B) : Granit
12.10.2019 15:00 Napredak 1927 : Sloga 1945
12.10.2019 14:30 Sloga : Nepričava
12.10.2019 14:30 Ratkovac : Proleter
12.10.2019 15:00 Pobeda 1953 : Mladost (K)
12.10.2019 15:00 Laznica : Selište
12.10.2019 15:00 Budućnost (M) : Vrelo 1971
12.10.2019 15:00 Kozara : Alfa Modriča
12.10.2019 15:00 Slavija : Podrinje
12.10.2019 15:00 Jedinstvo : Rudar Prijedor
12.10.2019 15:00 Željezničar Sport Team : Krupa
12.10.2019 Mašinac Trejs PZP : Sloga
12.10.2019 Radnički 1923 : Spartak
12.10.2019 Požarevac : Vojvodina
12.10.2019 Crvena zvezda : Zemun
12.10.2019 TSC : Crvena zvezda B 2018
12.10.2019 ŽGFK Lavice Dubočica : Napredak Junior 2018
12.10.2019 Spartak DOO : Radnički 2012
12.10.2019 Rad : Mačva
12.10.2019 Kolubara : Majdanpek
12.10.2019 14:00 Karađorđe : Požega
12.10.2019 14:00 Šabac : Loznica
12.10.2019 14:00 Jedinstvo : Una Fortuna
12.10.2019 14:00 Slatke male : Radnički 1923 (2)
12.10.2019 Jedinstvo 2014 : Topličanin
12.10.2019 Vučice : Jagodina
12.10.2019 Levač : Knjaževac 2015
12.10.2019 Kolibri : Morava
12.10.2019 13:30 Novi Pazar : Šumadija 1903
12.10.2019 13:30 Javor : Radnički 1923
12.10.2019 13:30 Metalac (GM) : Borac 1926
12.10.2019 13:30 Radnički (V) : Sloboda (U)
12.10.2019 13:30 Budućnost Krušik 2014 : Šumadija (A)
12.10.2019 13:30 Jedinstvo (Ub) : Mačva
12.10.2019 13:30 Sloga (K) : Smederevo 1924
12.10.2019 13:30 Loznica : Sloboda (Č)
12.10.2019 13:30 Sloga (P) : Karađorđe
12.10.2019 Dinamo : Radnički (P)
12.10.2019 Jagodina Tabane : Timok 1919
12.10.2019 Borac : Omladinac 1927
12.10.2019 Dolina : Polet
12.10.2019 Jugoslavija : Jedinstvo Stević
12.10.2019 Sloga : Mundial
12.10.2019 Borac : Strela
12.10.2019 Dunav : Dolovo
12.10.2019 Vulturul : Budućnost
12.10.2019 Partizan : Mladost
12.10.2019 Korićani : Jedinstvo Putevi
12.10.2019 Takovo : Zlatibor
12.10.2019 Tutin : BIP
12.10.2019 10:00 Tavankut : Senta
12.10.2019 10:30 Jedinstvo : Tisa
12.10.2019 10:00 Tornjoš : AFK
12.10.2019 00:08 Kiker : Partizan
12.10.2019 00:08 Radnički (N) : Čukarički
12.10.2019 00:08 Mačva : Vojvodina
12.10.2019 00:08 RFK Grafičar : Teleoptik
12.10.2019 00:08 Rad : Spartak ŽK
12.10.2019 00:08 Zemun : Crvena zvezda
12.10.2019 00:08 Brodarac : Real Niš
12.10.2019 00:08 Apolon 4 : OFK Vršac
12.10.2019 11:00 Novi Pazar : Šumadija 1903
12.10.2019 11:00 Javor : Radnički 1923
12.10.2019 11:00 Metalac (GM) : Borac 1926
12.10.2019 11:00 Mladi radnik 1926 : Sloboda (U)
12.10.2019 11:00 Budućnost Krušik 2014 : Šumadija (A)
12.10.2019 11:00 Jedinstvo (Ub) : Savacijum
12.10.2019 11:00 Mladost (L) : Smederevo 1924
12.10.2019 11:00 Sloga (P) : Apolon
12.10.2019 14:00 OPK Rudar 1933 : Mladi borac
12.10.2019 11:00 OFK Aranđelovac 1979 : Sloga 33
12.10.2019 11:00 Napredak : Rudar
12.10.2019 11:00 Karađorđe : Sušica
12.10.2019 11:00 Partizan 1945 : Radnički 1923
12.10.2019 Jedinstvo : Proleter
12.10.2019 Radnički : Borac
12.10.2019 Voja Gačić : Omladinac
12.10.2019 Dinamo 1945 : Mladost
12.10.2019 11:00 Srbobran : Radnički 1905
12.10.2019 10:00 Bačka 1901 : Čantavir
12.10.2019 11:00 Obilić : Bajša
12.10.2019 11:00 OFK Ras : Jošanica
12.10.2019 13:00 Apolon 2018 : Bane 1931
12.10.2019 10:00 OFK Vršac : Železničar
12.10.2019 10:00 Radnički (Z) : Kikinda 1909
12.10.2019 10:00 Dinamo 1945 : Coerver junior FA
12.10.2019 10:00 ŽAK : Mladost (L)
12.10.2019 10:00 Bečkerek 023 : Proleter 2006
12.10.2019 10:00 Radnički (Š) : Petrika
12.10.2019 10:00 Vojvodina : Inđija
12.10.2019 10:00 Petar Puača : Index
12.10.2019 10:00 RFK Novi Sad 1921 : Prof. Bolesnikov
12.10.2019 10:00 GFK Sloven : Radnički (SM)
12.10.2019 10:00 Kabel : Radnički (S)
12.10.2019 Mladost : Kristal 2018
12.10.2019 Banat : OFK Plandište
12.10.2019 Ševac : Budućnost
12.10.2019 Hajdučica : Crvena zvezda
12.10.2019 Radnički : Stari Tamiš
12.10.2019 Glogonj : Unirea
12.10.2019 Borac : Tempo
12.10.2019 Dolina : Vojvodina
12.10.2019 Kolonija : Mladost
12.10.2019 Dinamo 1945 : Borac
12.10.2019 Voja Gačić : Sloga
12.10.2019 Omladinac 1927 : Spartak 1911
12.10.2019 09:00 Spartak '07 : Spartak '06
12.10.2019 15:00 Vinogradar : Bačka
12.10.2019 12:00 Radnički 1905 : Bajša
12.10.2019 10:00 Bresje Superior : Budućnost
12.10.2019 10:00 Udarnik : Mladi radnik 1940
12.10.2019 12:00 Sloboda : Osipaonica
12.10.2019 10:00 Sloga : Podunavac
12.10.2019 09:00 Proleter Mihajlovac : Cerovac 2013
12.10.2019 10:00 Njerš Ištvan : Sloga
12.10.2019 10:00 Jedinstvo : AFK
12.10.2019 10:00 Šabac : Železničar
12.10.2019 10:00 Loznica : Senjak
12.10.2019 10:00 Budućnost-Krušik 2014 : Mačva 1929
12.10.2019 10:00 Omladinac 2014 : Mačva
12.10.2019 10:00 Sun Rise : Jedinstvo
12.10.2019 10:00 Drina : Radnički
12.10.2019 11:00 Budućnost : Takovo
12.10.2019 11:00 Metalac : FAP
12.10.2019 10:00 Javor Matis : Mladost
12.10.2019 10:00 Sloga (P) : Gaučosi
12.10.2019 11:00 Železničar : Petlić SD 2006
12.10.2019 10:00 Mladi radnik 1926 : Pomoravlje 1946
12.10.2019 Požarevac : Sloga 036
12.10.2019 Plana : Loznica
12.10.2019 Karađorđe : Mačva
12.10.2019 Jedinstvo (Ub) : Šampion
12.10.2019 Kraljica Marija : Požega
12.10.2019 Vašarište : Radnički 1923
12.10.2019 Kolibri : Topličanin
12.10.2019 Levač : Jagodina
12.10.2019 Mašinac : Lavice Dubočica
12.10.2019 Majdanpek : Napredak junior 2018
12.10.2019 Vučice : Radnički 2012
12.10.2019 Preševo : Jedinstvo 2014
12.10.2019 Spartak D.O.O : Mladost
12.10.2019 Stajićevo 2017 : Voja Gačić
12.10.2019 Spartak : Banat
12.10.2019 Vojvodina : TSC
12.10.2019 Polet : Nova Kolonija
12.10.2019 Bačka : Voša AS
12.10.2019 10:00 Subotica '08 : Arena SU
12.10.2019 14:00 Bajša : TSC
12.10.2019 10:00 Radnički 1905 : Subotica '07

Košarka

12.10.2019 Tamiš : Kolubara LA 2003
12.10.2019 OKK Beograd : Vršac
12.10.2019 OKK Novi Pazar : Napredak
12.10.2019 Vojvodina : Zlatibor
12.10.2019 Metalac : Dunav
12.10.2019 Dynamic : Borac
12.10.2019 Sloboda : Mladost
12.10.2019 Pirot : Železničar
12.10.2019 Sloga : Proleter Naftagas
12.10.2019 Beovuk 72 : Mladost (SP)
12.10.2019 Sveti Đorđe : KKK Radnički
12.10.2019 Zdravlje Leskovac : Spartak
12.10.2019 Konstantin : Zemun Fitofarmacija
12.10.2019 Fair Play : BKK Radnički
12.10.2019 15:00 Svrljig : Bagdala
12.10.2019 15:00 Student 2 : Sistem 2000
12.10.2019 15:00 Gimnazijalac : Dubočica
12.10.2019 15:00 Paraćin : Hisar
12.10.2019 15:00 Trstenik : Bor

Rukomet

12.10.2019 Lavovi BP : Kolubara
12.10.2019 Jedinstvo : Morava
12.10.2019 Jugović : Požarevac
12.10.2019 Smederevo : Sivac 69
12.10.2019 SC Voždovac 2012 : Mačva (B)
12.10.2019 Vrbas Petrol : Crvenka
12.10.2019 Mokra Gora : Jagodina
12.10.2019 Topličanin : Priboj
12.10.2019 Radnički : Žitorađa
12.10.2019 Zlatar : Hajduk Veljko
12.10.2019 Bela Palanka : Prva Petoletka
12.10.2019 Vranje 1957 : Kuršumlija
12.10.2019 Medicinar : Vojvodina
12.10.2019 Železničar : Mladost NP
12.10.2019 Voždovac 1955 : Jagodina
12.10.2019 Naisa : Vrbas
12.10.2019 Bekament BB : Zaječar 1949
Zvezda... A lepo su ljudi Milojevicu savetovali da u Minhen povede i Igora Stoiljkovica.
mika98 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Pedja 11 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Pedja 11 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Pedja 11 je tipovao utakmicu
Pedja 11 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu