XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 794 utakmica za dan
Nedelja, 13 Oktobar 2019


Fudbal

Dinamo
Vranje
2 : 1
Radnički (P)
Pirot
13.10.2019 15:00
Dinamo
2 : 1
Radnički (P)
OFK Bačka
Bačka Palanka
1 : 0
Zemun
Zemun
13.10.2019 15:00
OFK Bačka
1 : 0
Zemun
Radnički 1923
Kragujevac
0 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
13.10.2019 15:00
Radnički 1923
0 : 1
Novi Pazar
Metalac
Gornji Milanovac
0 : 0
RFK Grafičar
Beograd
13.10.2019 16:00
Metalac
0 : 0
RFK Grafičar
Zlatibor
Čajetina
1 : 0
Kolubara
Lazarevac
13.10.2019 15:00
Zlatibor
1 : 0
Kolubara
OFK Žarkovo
Beograd
1 : 1
Trayal
Kruševac
13.10.2019 15:00
OFK Žarkovo
1 : 1
Trayal
RSK
Rabrovo
2 : 1
Mokra Gora
Zubin Potok
13.10.2019 14:30
RSK
2 : 1
Mokra Gora
Sušica
Kragujevac
2 : 0
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
13.10.2019 14:30
Sušica
2 : 0
Sloga 33
Trepča
Kosovska Mitrovica
1 : 0
Jošanica
Novi Pazar
13.10.2019 14:30
Trepča
1 : 0
Jošanica
Borac
Sakule
2 : 2
Omladinac
Novi Banovci
13.10.2019 15:00
Borac
2 : 2
Omladinac
1. Maj Ruma
Ruma
1 : 0
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
13.10.2019 15:00
1. Maj Ruma
1 : 0
Radnički (SM)
Železničar
Pančevo
1 : 1
Bačka 1901
Subotica
13.10.2019 15:00
Železničar
1 : 1
Bačka 1901
Budućnost
Popovac
2 : 0
Jedinstvo
Bošnjace
13.10.2019 15:00
Budućnost
2 : 0
Jedinstvo
Rembas
Resavica
1 : 1
Vlasina
Vlasotince
13.10.2019 15:00
Rembas
1 : 1
Vlasina
TEK Sloga
Veliki Crljeni
0 : 0
Radnički (O)
Obrenovac
13.10.2019 14:30
TEK Sloga
0 : 0
Radnički (O)
Teleoptik
Zemun
1 : 1
Stepojevac Vaga
Stepojevac
13.10.2019 11:00
Teleoptik
1 : 1
Stepojevac Vaga
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
2 : 2
Zvezdara
Beograd
13.10.2019 14:30
Crvena zvezda
2 : 2
Zvezdara
Jedinstvo
Surčin
0 : 1
Radnički (NB)
Novi Beograd
13.10.2019 14:30
Jedinstvo
0 : 1
Radnički (NB)
Pomoravlje
Vlaški Do
3 : 0
Zvižd
Kučevo
13.10.2019 14:30
Pomoravlje
3 : 0
Zvižd
OFK Napredak
Markovac
3 : 2
Sloga 1924
Batočina
13.10.2019 14:30
OFK Napredak
3 : 2
Sloga 1924
Petar Dobrnjac
Dobrnje
2 : 1
Sloboda
Lipe
13.10.2019 14:30
Petar Dobrnjac
2 : 1
Sloboda
Borac 1932
Ralja
6 : 1
Partizan 1945
Darosava
13.10.2019 14:30
Borac 1932
6 : 1
Partizan 1945
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
5 : 0
Udarnik
Lozovik
13.10.2019 14:30
OFK Aranđelovac 1979
5 : 0
Udarnik
Polet
Trnovče
0 : 1
Rudar
Stamnica
13.10.2019 14:30
Polet
0 : 1
Rudar
Brezovica
Brezovica
1 : 0
Ribnica
Mionica
13.10.2019 14:30
Brezovica
1 : 0
Ribnica
Drina
Ljubovija
0 : 0
Vrelo Sport
Vrelo
13.10.2019 14:30
Drina
0 : 0
Vrelo Sport
Mladost (P)
Prnjavor
1 : 2
Sloga
Bogosavac
13.10.2019 14:30
Mladost (P)
1 : 2
Sloga
Radnički Stobeks
Klupci
1 : 5
Rađevac
Krupanj
13.10.2019 14:30
Radnički Stobeks
1 : 5
Rađevac
Korićani
Korićani
4 : 0
Polet
Ratina
13.10.2019 14:30
Korićani
4 : 0
Polet
Apolon 2018
Kovači
0 : 1
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
13.10.2019 14:30
Apolon 2018
0 : 1
Novi Pazar 1928
Zvečan
Zvečan
1 : 2
Goč
Vrnjačka Banja
13.10.2019 14:30
Zvečan
1 : 2
Goč
Budućnost
Resnik
2 : 1
Real
Podunavci
13.10.2019 14:30
Budućnost
2 : 1
Real
Radnik
Ušće
4 : 0
Omladinac
Novo Selo
13.10.2019 14:30
Radnik
4 : 0
Omladinac
Prijevor
Prijevor
6 : 2
Polimlje
Prijepolje
13.10.2019 13:00
Prijevor
6 : 2
Polimlje
Jedinstvo Putevi
Užice
0 : 0
Polet (T)
Trbušani
13.10.2019 11:00
Jedinstvo Putevi
0 : 0
Polet (T)
Jasen
Brodarevo
3 : 0
Crnokosa
Kosjerić
13.10.2019 14:30
Jasen
3 : 0
Crnokosa
Lunjevica
Lunjevica
4 : 0
Sloboda (Č)
Čačak
13.10.2019 13:00
Lunjevica
4 : 0
Sloboda (Č)
Mladost (T)
Turija
0 : 2
Bačka
Pačir
13.10.2019 15:00
Mladost (T)
0 : 2
Bačka
Tavankut
Tavankut
0 : 3
ČSK Pivara
Čelarevo
13.10.2019 15:00
Tavankut
0 : 3
ČSK Pivara
Bajša
Bajša
2 : 1
Tisa
Adorjan
13.10.2019 15:00
Bajša
2 : 1
Tisa
Tekstilac
Odžaci
1 : 1
Mladost (BP)
Bački Petrovac
13.10.2019 15:00
Tekstilac
1 : 1
Mladost (BP)
Sremac
Vojka
1 : 1
Jugović
Kać
13.10.2019 15:00
Sremac
1 : 1
Jugović
Borac
Šajkaš
3 : 0
Crvena zvezda
Novi Sad
13.10.2019 15:00
Borac
3 : 0
Crvena zvezda
Podunavac
Belegiš
1 : 0
Sloga (E)
Erdevik
13.10.2019 15:00
Podunavac
1 : 0
Sloga (E)
Sloboda
Donji Tovarnik
1 : 1
Radnički (NP)
Nova Pazova
13.10.2019 15:00
Sloboda
1 : 1
Radnički (NP)
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
4 : 0
ŽAK
Kikinda
13.10.2019 15:00
Jedinstvo (BK)
4 : 0
ŽAK
Mladost (O)
Omoljica
5 : 2
Radnički (S)
Sutjeska
13.10.2019 15:00
Mladost (O)
5 : 2
Radnički (S)
Banat (Č)
Čenta
1 : 2
Sloboda
Novi Kozarci
13.10.2019 15:00
Banat (Č)
1 : 2
Sloboda
Bobište
Bobište
2 : 3
Pusta Reka
Bojnik
13.10.2019 15:00
Bobište
2 : 3
Pusta Reka
Žitorađa
Žitorađa
1 : 1
Morava
Vladičin Han
13.10.2019 15:00
Žitorađa
1 : 1
Morava
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
4 : 2
Jablanica
Medveđa
13.10.2019 15:00
Jedinstvo (GS)
4 : 2
Jablanica
Jastrebac
Blace
4 : 3
Akademija 10
Prokuplje
13.10.2019 15:00
Jastrebac
4 : 3
Akademija 10
Hajduk Veljko
Negotin
3 : 0
Jedinstvo (P)
Pirot
13.10.2019 15:00
Hajduk Veljko
3 : 0
Jedinstvo (P)
OFK Slatina
Bor
2 : 4
Kablovi
Zaječar
13.10.2019 15:00
OFK Slatina
2 : 4
Kablovi
Tanasko Rajić
Pirot
1 : 0
Timok 1919
Zaječar
13.10.2019 11:00
Tanasko Rajić
1 : 0
Timok 1919
Majdanpek
Majdanpek
2 : 1
Rajko Mitić
Bela Palanka
13.10.2019 15:00
Majdanpek
2 : 1
Rajko Mitić
OFK 019
Zaječar
2 : 3
Rtanj
Boljevac
13.10.2019 15:00
OFK 019
2 : 3
Rtanj
Župa
Aleksandrovac
0 : 3
Jedinstvo (P)
Paraćin
13.10.2019 15:00
Župa
0 : 3
Jedinstvo (P)
Jedinstvo (M)
Mijatovac
3 : 1
Juhor
Obrež
13.10.2019 15:00
Jedinstvo (M)
3 : 1
Juhor
OFK Lugomir
Rakitovo
2 : 2
Sloga
Despotovac
13.10.2019 15:00
OFK Lugomir
2 : 2
Sloga
Radnički (S)
Svilajnac
3 : 0
Kušiljevo
Kušiljevo
13.10.2019 11:00
Radnički (S)
3 : 0
Kušiljevo
Bošnjane
Bošnjane
2 : 1
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
13.10.2019 15:00
Bošnjane
2 : 1
Jastrebac
Orljane
Orljane
6 : 1
Rudar
Jelašnica
13.10.2019 15:00
Orljane
6 : 1
Rudar
Zemljoradnik
Balajnac
7 : 1
OFK Niš
Niš
13.10.2019 15:00
Zemljoradnik
7 : 1
OFK Niš
Naša krila 1936
Belotinac
2 : 0
Morava
Žitkovac
13.10.2019 15:00
Naša krila 1936
2 : 0
Morava
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
4 : 3
Bukovik
Razanj
13.10.2019 15:00
OFK Brzi Brod
4 : 3
Bukovik
Vrtište
Vrtište
2 : 3
Malošište
Malošište
13.10.2019 15:00
Vrtište
2 : 3
Malošište
Mladost (M)
Medoševac
5 : 0
OFK Napredak 1929
Aleksinac
13.10.2019 15:00
Mladost (M)
5 : 0
OFK Napredak 1929
Moravica
Subotinac
4 : 0
Pukovac
Pukovac
13.10.2019 15:00
Moravica
4 : 0
Pukovac
Torlak
Beograd
1 : 1
Šumadija
Šopić
13.10.2019 10:00
Torlak
1 : 1
Šumadija
BSK 1926
Baćevac
5 : 0
Budućnost
Zvečka
13.10.2019 14:30
BSK 1926
5 : 0
Budućnost
Komgrap
Beograd
0 : 5
BSK Batajnica
Batajnica
13.10.2019 14:30
Komgrap
0 : 5
BSK Batajnica
Mladost
Cvetovac
0 : 2
Prva Iskra
Barič
13.10.2019 14:30
Mladost
0 : 2
Prva Iskra
Sirakovo
Sirakovo
1 : 0
Železničar
Požarevac
13.10.2019 15:00
Sirakovo
1 : 0
Železničar
Rudar (Kr)
Krepoljin
3 : 2
Obilić
Živica
13.10.2019 15:00
Rudar (Kr)
3 : 2
Obilić
Integral
Batuša
6 : 0
Borac (Ž)
Žabari
13.10.2019 15:00
Integral
6 : 0
Borac (Ž)
Borac (K)
Klenovnik
3 : 1
Sloga (B)
Burovac
13.10.2019 15:00
Borac (K)
3 : 1
Sloga (B)
Napredak Simićevo
Simićevo
2 : 3
Rudar 2001
Kostolac
13.10.2019 15:00
Napredak Simićevo
2 : 3
Rudar 2001
Budućnost (V)
Vezičevo
3 : 0
Mlava (ML)
Malo Laole
13.10.2019 15:00
Budućnost (V)
3 : 0
Mlava (ML)
Crvena zvezda
Suvodol
4 : 0
Sloga (L)
Lugavčina
13.10.2019 14:30
Crvena zvezda
4 : 0
Sloga (L)
Bresje Superior
Velika Plana
0 : 7
Obilić
Staro Selo
13.10.2019 14:30
Bresje Superior
0 : 7
Obilić
Radnik
Smederevska Palanka
5 : 1
SASK
Saraorci
13.10.2019 14:30
Radnik
5 : 1
SASK
Pobeda
Golobok
1 : 0
Železničar Kusadak
Kusadak
13.10.2019 14:30
Pobeda
1 : 0
Železničar Kusadak
Podunavac
Udovice
0 : 1
Osipaonica
Osipaonica
13.10.2019 14:30
Podunavac
0 : 1
Osipaonica
Sloga (M)
Miloševac
0 : 3
Mladi radnik 1940
Radinac
13.10.2019 14:30
Sloga (M)
0 : 3
Mladi radnik 1940
Cerovac 2013
Cerovac
1 : 1
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
13.10.2019 14:30
Cerovac 2013
1 : 1
Jasenica 2017
Trlić
Trlić
2 : 0
ZSK
Valjevo
13.10.2019 14:30
Trlić
2 : 0
ZSK
Kolubara 2
Valjevo
1 : 0
Dimitrije Tucović
Ćelije
13.10.2019 14:30
Kolubara 2
1 : 0
Dimitrije Tucović
Junior Novo Naselje
Valjevo
1 : 1
Tvrdojevac
Tvrdojevac
13.10.2019 14:30
Junior Novo Naselje
1 : 1
Tvrdojevac
OFK Jabučje
Jabučje
1 : 0
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
13.10.2019 14:30
OFK Jabučje
1 : 0
Pepeljevac
OFK Osečina
Osečina
3 : 1
Tulari
Tulari
13.10.2019 14:30
OFK Osečina
3 : 1
Tulari
Vidojevica
Lešnica
3 : 0
Duško
Klenje
13.10.2019 11:00
Vidojevica
3 : 0
Duško
Mladi borac
Dublje
0 : 1
Sloga
Lipnički Šor
13.10.2019 15:00
Mladi borac
0 : 1
Sloga
Majur
Majur
4 : 1
Podrinje
Lozničko Polje
13.10.2019 15:00
Majur
4 : 1
Podrinje
Cer
Jadranska Lešnica
2 : 0
Jedinstvo 1924 (VL)
Vladimirci
13.10.2019 15:00
Cer
2 : 0
Jedinstvo 1924 (VL)
Mladost (DD)
Donji Dobrić
3 : 2
Jedinstvo (ŠT)
Štitar
13.10.2019 15:00
Mladost (DD)
3 : 2
Jedinstvo (ŠT)
Milan Orlić
Novo Selo
2 : 3
Karađorđe
Mišar
13.10.2019 15:00
Milan Orlić
2 : 3
Karađorđe
Drina
Badovinci
2 : 1
Hajduk Stanko
Crna Bara
13.10.2019 15:00
Drina
2 : 1
Hajduk Stanko
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
3 : 2
Ibar
Mataruška Banja
13.10.2019 15:00
Kraljevo Hajduk
3 : 2
Ibar
Proleter
Pečenog
2 : 0
Rudar
Baljevac
13.10.2019 11:00
Proleter
2 : 0
Rudar
Popovići Vrnjci
Vrnjci
2 : 0
Borac (V)
Vraneši
13.10.2019 15:00
Popovići Vrnjci
2 : 0
Borac (V)
Napredak
Gračac
0 : 0
Mladost
Vrdila
13.10.2019 15:00
Napredak
0 : 0
Mladost
Karađorđe
Ribnica
6 : 2
Granit
Jošanička banja
13.10.2019 15:00
Karađorđe
6 : 2
Granit
Ribnica
Jovac
0 : 3
Tavnik
Tavnik
13.10.2019 15:00
Ribnica
0 : 3
Tavnik
Gruža
Vitanovac
1 : 0
Mladi radnik 1925
Grdica
13.10.2019 15:00
Gruža
1 : 0
Mladi radnik 1925
Mataruge
Mataruge
1 : 1
Budućnost
Konarevo
13.10.2019 15:00
Mataruge
1 : 1
Budućnost
Slatina
Slatina
3 : 2
Napredak
Svračkovci
13.10.2019 15:30
Slatina
3 : 2
Napredak
Mladost (A)
Atenica
1 : 6
Jedinstvo (P)
Puhovo
13.10.2019 15:30
Mladost (A)
1 : 6
Jedinstvo (P)
Dedinje Junajted
Guča
2 : 6
Ovčar
Markovica
13.10.2019 15:30
Dedinje Junajted
2 : 6
Ovčar
Mladost (P)
Preljina
3 : 1
Zadrugar
Donja Trepča
13.10.2019 15:30
Mladost (P)
3 : 1
Zadrugar
Rudar
Bresnica
1 : 3
Jedinstvo (K)
Konjevići
13.10.2019 15:30
Rudar
1 : 3
Jedinstvo (K)
Donja Vrbava
Donja Vrbava
0 : 5
Ozrem
Ozrem
13.10.2019 15:30
Donja Vrbava
0 : 5
Ozrem
Rusin
Ruski Krstur
5 : 0
Omladinac
Bukovac
13.10.2019 15:00
Rusin
5 : 0
Omladinac
Maglić
Bački Maglić
0 : 1
Radnički 1918
Ratkovo
13.10.2019 15:00
Maglić
0 : 1
Radnički 1918
Kulpin
Kulpin
1 : 4
Vojvodina
Tovariševo
13.10.2019 15:00
Kulpin
1 : 4
Vojvodina
Borac 46
Obrovac
3 : 2
Hercegovac
Gajdobra
13.10.2019 15:00
Borac 46
3 : 2
Hercegovac
Budućnost (P)
Parage
1 : 1
Polet
Karavukovo
13.10.2019 15:00
Budućnost (P)
1 : 1
Polet
Preporod
Novi Žednik
3 : 0
Sloga
Ostojićevo
13.10.2019 15:00
Preporod
3 : 0
Sloga
Iskra
Kucura
1 : 3
Senta
Senta
13.10.2019 15:00
Iskra
1 : 3
Senta
Jadran
Feketić
4 : 3
Srbobran
Srbobran
13.10.2019 15:00
Jadran
4 : 3
Srbobran
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
0 : 1
Đurđin
Đurđin
13.10.2019 15:00
Sutjeska
0 : 1
Đurđin
Proleter (Nj)
Njegoševo
2 : 3
Proleter (RS)
Ravno Selo
13.10.2019 15:00
Proleter (Nj)
2 : 3
Proleter (RS)
Donji Petrovci
Donji Petrovci
1 : 4
Mitros
Sremska Mitrovica
13.10.2019 15:00
Donji Petrovci
1 : 4
Mitros
Budućnost
Salaš Noćajski
0 : 1
Donji Srem 2015
Pećinci
13.10.2019 15:00
Budućnost
0 : 1
Donji Srem 2015
Napredak
Popinci
1 : 0
Partizan
Vitojevci
13.10.2019 15:00
Napredak
1 : 0
Partizan
Hajduk (V)
Višnjićevo
1 : 2
Ljukovo
Ljukovo
13.10.2019 15:00
Hajduk (V)
1 : 2
Ljukovo
PSK Putinci
Putinci
1 : 0
Radnički
Šid
13.10.2019 15:00
PSK Putinci
1 : 0
Radnički
Hajduk (B)
Beška
4 : 1
Železničar
Inđija
13.10.2019 15:00
Hajduk (B)
4 : 1
Železničar
LSK Laćarak
Laćarak
0 : 2
Borac (M)
Martinci
13.10.2019 15:00
LSK Laćarak
0 : 2
Borac (M)
Fruškogorac
Sremska Kamenica
1 : 3
TSK
Temerin
13.10.2019 15:00
Fruškogorac
1 : 3
TSK
Hajduk
Čurug
1 : 4
Petrovaradin
Petrovaradin
13.10.2019 15:00
Hajduk
1 : 4
Petrovaradin
Šajkaš 1908
Kovilj
3 : 0
OFK Sirig
Sirig
13.10.2019 15:00
Šajkaš 1908
3 : 0
OFK Sirig
ŽSK
Žabalj
5 : 1
Bačka (B)
Begeč
13.10.2019 15:00
ŽSK
5 : 1
Bačka (B)
Veternik
Veternik
3 : 0
Tatra
Kisač
13.10.2019 15:00
Veternik
3 : 0
Tatra
Rusanda
Melenci
4 : 2
Delija
Mokrin
13.10.2019 15:00
Rusanda
4 : 2
Delija
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
3 : 2
Jedinstvo
Bočar
13.10.2019 15:00
Mladost (BD)
3 : 2
Jedinstvo
Radnički 1911
Jaša Tomić
0 : 12
Lehel
Mužlja
13.10.2019 15:00
Radnički 1911
0 : 12
Lehel
Crvena zvezda
Rusko Selo
1 : 1
Vojvodina
Novo Miloševo
13.10.2019 15:00
Crvena zvezda
1 : 1
Vojvodina
Borac
Aleksandrovo
6 : 0
2. Oktobar
Kumane
13.10.2019 15:00
Borac
6 : 0
2. Oktobar
Polet
Nakovo
1 : 2
Omladinac FAM
Botoš
13.10.2019 15:00
Polet
1 : 2
Omladinac FAM
OFK Klek
Klek
1 : 1
Potisje
Knićanin
13.10.2019 15:00
OFK Klek
1 : 1
Potisje
Crvena zvezda
Pavliš
1 : 2
Dolina
Padina
13.10.2019 15:00
Crvena zvezda
1 : 2
Dolina
Partizan (G)
Gaj
0 : 2
BAK
Bela Crkva
13.10.2019 15:00
Partizan (G)
0 : 2
BAK
Radnički (B)
Baranda
1 : 2
Jugoslavija
Jabuka
13.10.2019 15:00
Radnički (B)
1 : 2
Jugoslavija
Budućnost (A)
Alibunar
1 : 1
Partizan (U)
Uljma
13.10.2019 15:00
Budućnost (A)
1 : 1
Partizan (U)
Hajdučica
Hajdučica
1 : 2
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
13.10.2019 15:00
Hajdučica
1 : 2
Jedinstvo (V)
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
3 : 0
Polet (Id)
Idvor
13.10.2019 15:00
Sloga (BNS)
3 : 0
Polet (Id)
Strela
Ivanovo
3 : 0
Spartak 1911
Debeljača
13.10.2019 15:00
Strela
3 : 0
Spartak 1911
OFK Morava
Leskovac
1 : 4
Vučje
Vučje
13.10.2019 15:00
OFK Morava
1 : 4
Vučje
BSK
Belanovce
3 : 2
Mladost 1959
Vinarce
13.10.2019 15:00
BSK
3 : 2
Mladost 1959
Mladi borac
Živkovo
1 : 2
Jedinstvo
Grdelica
13.10.2019 15:00
Mladi borac
1 : 2
Jedinstvo
Moravac
Pečenjevce
2 : 0
Real
Donja Jajina
13.10.2019 15:00
Moravac
2 : 0
Real
Polet
Stajkovce
0 : 1
Sloga
Lipovica
13.10.2019 15:00
Polet
0 : 1
Sloga
Železničar
Brestovac
2 : 0
Progres
Ladovica
13.10.2019 15:00
Železničar
2 : 0
Progres
Zloćudovo
Zloćudovo
2 : 0
Šumadija
Razgojna
13.10.2019 15:00
Zloćudovo
2 : 0
Šumadija
Kumarevo 65
Kumarevo
1 : 3
Umac
Miroševce
13.10.2019 15:00
Kumarevo 65
1 : 3
Umac
Blizna
Blizna
6 : 1
Ključ
Podvrška
13.10.2019 15:00
Blizna
6 : 1
Ključ
Branik
Štubik
3 : 2
BSK
Bukovče
13.10.2019 15:00
Branik
3 : 2
BSK
Sloga
Kobišnica
6 : 0
Polet
Jabukovac
13.10.2019 11:00
Sloga
6 : 0
Polet
Urovica
Urovica
2 : 2
Zlot
Zlot
13.10.2019 15:00
Urovica
2 : 2
Zlot
Polom
Leskovo
3 : 0
Nemetali
Donja Bela Reka
13.10.2019 15:00
Polom
3 : 0
Nemetali
OFK Rtanj
Boljevac
1 : 3
Graničar
Veliki Izvor
13.10.2019 15:00
OFK Rtanj
1 : 3
Graničar
Sloga (M)
Minićevo
1 : 3
Omladinac
Grezna
13.10.2019 15:00
Sloga (M)
1 : 3
Omladinac
PRO Rudar
Podvis
0 : 4
Ozren
Sokobanja
13.10.2019 15:00
PRO Rudar
0 : 4
Ozren
Trebič
Sokobanja
5 : 1
Kosovo
Zvezdan
13.10.2019 15:00
Trebič
5 : 1
Kosovo
Trudbenik
Stalać
0 : 0
Sloga (Ć)
Ćićevac
13.10.2019 15:00
Trudbenik
0 : 0
Sloga (Ć)
Ribnik
Gornji Ribnik
2 : 1
FUD
Brus
13.10.2019 15:00
Ribnik
2 : 1
FUD
Donji Kopaonik
Razbojna
0 : 3
Sebečevac
Sebečevac
13.10.2019 15:00
Donji Kopaonik
0 : 3
Sebečevac
Šanac
Šanac
0 : 1
Vinogradar
Zleginje
13.10.2019 15:00
Šanac
0 : 1
Vinogradar
Žabare
Žabare
2 : 6
Gradina
Pejovac
13.10.2019 15:00
Žabare
2 : 6
Gradina
Kupci
Kupci
1 : 1
13. April
Lomnica
13.10.2019 15:00
Kupci
1 : 1
13. April
Bratstvo
Međureč
2 : 1
Morava (KS)
Kočino Selo
13.10.2019 14:30
Bratstvo
2 : 1
Morava (KS)
Moravac 2015
Krušar
3 : 2
Javor
Sladaja
13.10.2019 14:30
Moravac 2015
3 : 2
Javor
Morava (R)
Ribare
2 : 1
Partizan (M)
Majur
13.10.2019 14:30
Morava (R)
2 : 1
Partizan (M)
Resavac
Subotica
4 : 1
Mladost (J)
Jovac
13.10.2019 14:30
Resavac
4 : 1
Mladost (J)
Napredak (D)
Drenovac
4 : 0
Dragocvet
Dragocvet
13.10.2019 14:30
Napredak (D)
4 : 0
Dragocvet
Orlovi
Jasenovo
3 : 2
Mladost (K)
Koncarevo
13.10.2019 14:30
Orlovi
3 : 2
Mladost (K)
Mladost (D)
Dublje
0 : 3
OFK Bratstvo
Medveđa
13.10.2019 14:30
Mladost (D)
0 : 3
OFK Bratstvo
OFK Batinac
Batinac
2 : 1
Kolare
Kolare
13.10.2019 14:30
OFK Batinac
2 : 1
Kolare
Sinđelić 2012
Ugrinovci
1 : 1
Posavac Tišma
Boljevci
13.10.2019 14:30
Sinđelić 2012
1 : 1
Posavac Tišma
Šumadinac
Bečmen
1 : 2
Rakovica
Beogra
13.10.2019 14:30
Šumadinac
1 : 2
Rakovica
Poštar Zvezdara
Beograd
5 : 2
Heroj Polet
Jajinci
13.10.2019 14:30
Poštar Zvezdara
5 : 2
Heroj Polet
Hajduk
Beograd
5 : 3
011
Beograd
13.10.2019 11:00
Hajduk
5 : 3
011
Balkan Mirijevo
Beograd
0 : 1
PKB Kovilovo
Kovilovo
13.10.2019 14:30
Balkan Mirijevo
0 : 1
PKB Kovilovo
Srem
Jakovo
2 : 1
Institut
Zemun Polje
13.10.2019 14:30
Srem
2 : 1
Institut
Posavina
Stubline
5 : 1
Strelac
Mislođin
13.10.2019 14:30
Posavina
5 : 1
Strelac
Borac (L)
Lazarevac
2 : 0
OFK Borac
Arnajevo
13.10.2019 10:00
Borac (L)
2 : 0
OFK Borac
Radnički
Rudovci
1 : 1
Omladinac
Veliko Polje
13.10.2019 10:00
Radnički
1 : 1
Omladinac
OFK Zabrežje
Zabrežje
0 : 3
Mladost
Čibutkovica
13.10.2019 14:30
OFK Zabrežje
0 : 3
Mladost
Lisović
Lisović
4 : 0
Budućnost
Dudovica
13.10.2019 14:30
Lisović
4 : 0
Budućnost
Barajevo
Barajevo
0 : 4
Duboko
Mala Moštanica
13.10.2019 14:30
Barajevo
0 : 4
Duboko
Boleč
Grocka
2 : 2
Kaluđerica 1969
Kaluđerica
13.10.2019 14:30
Boleč
2 : 2
Kaluđerica 1969
Šepšin
Šepšin
0 : 4
Zaklopača
Zaklopača
13.10.2019 14:30
Šepšin
0 : 4
Zaklopača
Velika Krsna
Velika Krsna
2 : 3
Dunavac
Grocka
13.10.2019 14:30
Velika Krsna
2 : 3
Dunavac
Zuce 2019
Zuce
4 : 0
Kosmajac
Koraćica
13.10.2019 14:30
Zuce 2019
4 : 0
Kosmajac
Rabrovac
Rabrovac
1 : 3
Kosmaj
Ralja
13.10.2019 14:30
Rabrovac
1 : 3
Kosmaj
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
4 : 2
Rasovača
Rasovača
13.10.2019 14:30
Moravac (ZT)
4 : 2
Rasovača
Radnički 1924
Kočane
2 : 0
Radnički 1947
Čapljinac
13.10.2019 14:30
Radnički 1924
2 : 0
Radnički 1947
Baličevac
Baličevac
3 : 2
Moravac (Č)
Čečina
13.10.2019 14:30
Baličevac
3 : 2
Moravac (Č)
OFK Rutevac 1908
Rutevac
3 : 0
Zaplanjac
Gadžin Han
13.10.2019 14:30
OFK Rutevac 1908
3 : 0
Zaplanjac
Pobeda
Rusna
2 : 5
Mladost (B)
Batušinac
13.10.2019 14:30
Pobeda
2 : 5
Mladost (B)
Naisus 1977
Rožina
3 : 0
Elid
Donji Dušnik
13.10.2019 14:30
Naisus 1977
3 : 0
Elid
Šumadinac (S)
Stojnik
2 : 0
Prvi srpski ustanak
Orašac
13.10.2019 14:30
Šumadinac (S)
2 : 0
Prvi srpski ustanak
Marjan
Knić
1 : 3
Šumadinac (N)
Natalinci
13.10.2019 14:30
Marjan
1 : 3
Šumadinac (N)
Plaskovac
Plaskovac
0 : 4
Sloga
Milatovac
13.10.2019 14:30
Plaskovac
0 : 4
Sloga
Borac
Pajsijevići
3 : 3
Trnava
Donja Trnava
13.10.2019 14:30
Borac
3 : 3
Trnava
Vinča
Vinča (Topola)
3 : 3
Jasenica
Božurnja
13.10.2019 14:30
Vinča
3 : 3
Jasenica
Lokomotiva
Lapovo
0 : 0
BSK
Belosavci
13.10.2019 14:30
Lokomotiva
0 : 0
BSK
Banja
Banja
1 : 1
Omladinac (DR)
Donja Rača
13.10.2019 14:30
Banja
1 : 1
Omladinac (DR)
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
1 : 0
Napredak
Izvor
13.10.2019 15:00
Sloga
1 : 0
Napredak
Željuša
Željuša
1 : 1
Spartak
Pirot
13.10.2019 15:00
Željuša
1 : 1
Spartak
Dragoš
Pirot
3 : 0
Zadrugar
Krupac
13.10.2019 15:00
Dragoš
3 : 0
Zadrugar
Višesava
Bajina Bašta
5 : 3
Bakionica
Bakionica
13.10.2019 14:30
Višesava
5 : 3
Bakionica
Kotroman
Mokra Gora
3 : 7
Perućac
Perućac
13.10.2019 14:30
Kotroman
3 : 7
Perućac
Polet
Rasna
0 : 1
Ariljska rampa
Požega
13.10.2019 14:30
Polet
0 : 1
Ariljska rampa
Ježevica
Ježevica
1 : 3
Lazarica
Prilipac
13.10.2019 14:30
Ježevica
1 : 3
Lazarica
Omladinac
Zdravčići
5 : 2
Jedinstvo
Kalenić
13.10.2019 14:30
Omladinac
5 : 2
Jedinstvo
Prvi partizan
Užice
1 : 2
Savinac
Visibaba
13.10.2019 14:30
Prvi partizan
1 : 2
Savinac
Sečica
Seča reka
1 : 2
Čajetina
Čajetina
13.10.2019 14:30
Sečica
1 : 2
Čajetina
Zastava
Kragujevac
1 : 0
Šumadija 1934
Drača
13.10.2019 15:00
Zastava
1 : 0
Šumadija 1934
OFK Bagremar
Kragujevac
0 : 1
Jedinstvo (P)
Petrovac
13.10.2019 15:00
OFK Bagremar
0 : 1
Jedinstvo (P)
Kutlovo
Kutlovo
3 : 0
Mladost (P)
Pajazitovo
13.10.2019 15:00
Kutlovo
3 : 0
Mladost (P)
Srbija
Ilićevo
1 : 1
Sloboda (G)
Grbice
13.10.2019 15:00
Srbija
1 : 1
Sloboda (G)
Maršić
Maršić
3 : 4
Borac (D)
Drenovac
13.10.2019 15:00
Maršić
3 : 4
Borac (D)
Šumadinac KG
Kragujevac
3 : 3
Kolonija
Kragujevac
13.10.2019 15:00
Šumadinac KG
3 : 3
Kolonija
Mladost (DK)
Donji Komren
1 : 1
Delijski Vis
Niš
13.10.2019 15:00
Mladost (DK)
1 : 1
Delijski Vis
Omladinac
Gornji Komren
3 : 1
Stevan Nešticki
Leskovik
13.10.2019 15:00
Omladinac
3 : 1
Stevan Nešticki
Vulkan 1963
Brenica
2 : 0
Aluminjum
Niš
13.10.2019 15:00
Vulkan 1963
2 : 0
Aluminjum
Mladost (L)
Lalinac
3 : 1
Morava
Krušce
13.10.2019 15:00
Mladost (L)
3 : 1
Morava
Radnički 1936
Trupale
5 : 1
Proleter
Donja Vrežina
13.10.2019 15:00
Radnički 1936
5 : 1
Proleter
Čegar 2013
Kamenica
2 : 2
Crvena zastava
Hum
13.10.2019 15:00
Čegar 2013
2 : 2
Crvena zastava
Palilulac
Niš
2 : 1
Sloboda
Gornja Vrežina
13.10.2019 15:00
Palilulac
2 : 1
Sloboda
Čelik
Belo polje
5 : 2
Mladost (S)
Suvojnica
13.10.2019 14:30
Čelik
5 : 2
Mladost (S)
Pavlovac
Pavlovac
5 : 0
Levosoje
Levosoje
13.10.2019 14:30
Pavlovac
5 : 0
Levosoje
Lugina
Preševo
2 : 2
OFK Alakince
Alakince
13.10.2019 14:30
Lugina
2 : 2
OFK Alakince
Mladost (B)
Bosilegrad
3 : 0
BSK Bujanovac
Bujanovac
13.10.2019 14:30
Mladost (B)
3 : 0
BSK Bujanovac
Vihor
Žbevac
4 : 2
FSU Južna pruga
Stubal (Vladičin Han)
13.10.2019 14:30
Vihor
4 : 2
FSU Južna pruga
Čaglavica
Čaglavica
2 : 3
Radnički
Velika Hoča
13.10.2019
Čaglavica
2 : 3
Radnički
Dundjerski
Voljčinac
3 : 0
Kaćuša
Kuršumlija
13.10.2019 15:00
Dundjerski
3 : 0
Kaćuša
Dobrič
Pejkovac
3 : 0
Jastreb
Blace
13.10.2019 15:00
Dobrič
3 : 0
Jastreb
Jug Bogdan
Đakus
3 : 0
Trbunje
Trbunje
13.10.2019 15:00
Jug Bogdan
3 : 0
Trbunje
Mladost
Latković
2 : 1
Žabari
Žabari (Valjevo)
13.10.2019 11:00
Mladost
2 : 1
Žabari
Joks Junajted
Mionica
2 : 0
Stari drugari
Kadina Luka
13.10.2019 11:00
Joks Junajted
2 : 0
Stari drugari
Dračić 2018
Dračić
4 : 3
OFK Senjak
Valjevo
13.10.2019 11:00
Dračić 2018
4 : 3
OFK Senjak
Jadar 2013
Valjevo
2 : 1
Rakac Stave
Stave
13.10.2019 11:00
Jadar 2013
2 : 1
Rakac Stave
Komanice
Komanice
2 : 1
Popadić
Popadić
13.10.2019 14:30
Komanice
2 : 1
Popadić
Polet
Popučke
5 : 1
Lukavac
Lukavac
13.10.2019 11:00
Polet
5 : 1
Lukavac
Tešnjar
Valjevo
3 : 0
Ribnikar
Pecka
13.10.2019 14:30
Tešnjar
3 : 0
Ribnikar
Rajac
Kadina Luka
3 : 4
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
13.10.2019 11:00
Rajac
3 : 4
Milenko Pavlović
Polet (DL)
Donji Lajkovac
0 : 3
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
13.10.2019 14:30
Polet (DL)
0 : 3
Strmovo 1968
Šarbane
Šarbane
3 : 0
Joševa
Joševa
13.10.2019 14:30
Šarbane
3 : 0
Joševa
Mladost (V)
Vračević
1 : 0
Kolubara (J)
Jabučje
13.10.2019 14:30
Mladost (V)
1 : 0
Kolubara (J)
OFK Paljuvi
Paljuvi
4 : 2
Kalenić
Kalenić
13.10.2019 14:30
OFK Paljuvi
4 : 2
Kalenić
Polet (T)
Takovo
4 : 2
Pambukovica
Pambukovica
13.10.2019 14:30
Polet (T)
4 : 2
Pambukovica
Borac (A)
Adrani
1 : 2
Braća Vuković
Lađevci
13.10.2019 15:00
Borac (A)
1 : 2
Braća Vuković
Lazac
Lazac
2 : 0
Zvezda
Čukojevac
13.10.2019 15:00
Lazac
2 : 0
Zvezda
Miločajac
Miločaj
3 : 2
Jedinstvo 2017
Tutin
13.10.2019 11:00
Miločajac
3 : 2
Jedinstvo 2017
Mineral 2015
Rudno
1 : 1
Mlada krila
Metikoši
13.10.2019 15:00
Mineral 2015
1 : 1
Mlada krila
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
0 : 0
Progorelica
Progorelica
13.10.2019 15:00
Jedinstvo (D)
0 : 0
Progorelica
Jovo Kursula
Cvetke
2 : 1
Mladost 1981
Štulac
13.10.2019 15:00
Jovo Kursula
2 : 1
Mladost 1981
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
2 : 6
Lipar
Lipar
13.10.2019
Aleksa Šantić
2 : 6
Lipar
OFK Odžaci
Odžaci
0 : 1
Polet
Sivac
13.10.2019
OFK Odžaci
0 : 1
Polet
Dunav
Bački Monoštor
5 : 3
Kula
Kula
13.10.2019
Dunav
5 : 3
Kula
Jedinstvo
Ribarevo
4 : 4
Partizan
Kupusina
13.10.2019
Jedinstvo
4 : 4
Partizan
Omladinac
Deronje
6 : 1
Terekveš
Svilojevo
13.10.2019
Omladinac
6 : 1
Terekveš
Hajduk
Stapar
1 : 2
SU Stanišić 1920
Stanišić
13.10.2019
Hajduk
1 : 2
SU Stanišić 1920
Fruška Gora
Ruma
2 : 1
Fruškogorac
Manđelos
13.10.2019 10:00
Fruška Gora
2 : 1
Fruškogorac
Graničar 1924
Adaševci
3 : 2
Jednota
Šid
13.10.2019 15:00
Graničar 1924
3 : 2
Jednota
OFK Bikić
Bikić Do
2 : 2
Obilić 1993
Kukujevci
13.10.2019 15:00
OFK Bikić
2 : 2
Obilić 1993
Sremac
Berkasovo
2 : 2
BSK
Bešenovo
13.10.2019 15:00
Sremac
2 : 2
BSK
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
2 : 2
Trgovački
Sremska Mitrovica
13.10.2019 15:00
OFK Zeka Buljubaša
2 : 2
Trgovački
Sloga (V)
Voganj
0 : 1
Sloboda
Šašinci
13.10.2019 15:00
Sloga (V)
0 : 1
Sloboda
Obilić
Vilovo
0 : 3
Jedinstvo (G)
Gospođinci
13.10.2019 15:00
Obilić
0 : 3
Jedinstvo (G)
Susek
Susek
1 : 1
Proleter
Banoštor
13.10.2019 15:00
Susek
1 : 1
Proleter
Dinamo
Budisava
6 : 2
Moskva
Budisava
13.10.2019 15:00
Dinamo
6 : 2
Moskva
Titel
Titel
4 : 0
Čenej
Čenej
13.10.2019 15:00
Titel
4 : 0
Čenej
Borac
Rakovac
1 : 0
Hajduk
Gardinovci
13.10.2019 15:00
Borac
1 : 0
Hajduk
Zlatica
Zlatica
1 : 4
Bilećanin
Sečanj
13.10.2019 15:00
Zlatica
1 : 4
Bilećanin
ASK
Aradac
4 : 0
OFK Gradnulica
Zrenjanin
13.10.2019 15:00
ASK
4 : 0
OFK Gradnulica
Mladost
Belo Blato
2 : 3
Tisa 1933
Taraš
13.10.2019 15:00
Mladost
2 : 3
Tisa 1933
MSK
Mihajlovo
0 : 0
Zadrugar
Lazarevo
13.10.2019 15:00
MSK
0 : 0
Zadrugar
OFK Stajićevo
Stajićevo
4 : 0
Naftagas
Boka
13.10.2019 15:00
OFK Stajićevo
4 : 0
Naftagas
Karaš (K)
Kuštilj
1 : 3
Vulturul
Grebenac
13.10.2019 15:00
Karaš (K)
1 : 3
Vulturul
Polet
Izbište
2 : 6
Borac (VG)
Vračev Gaj
13.10.2019 15:00
Polet
2 : 6
Borac (VG)
Partizan (K)
Kajtasovo
0 : 2
Banat (D)
Dupljaja
13.10.2019 15:00
Partizan (K)
0 : 2
Banat (D)
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
2 : 1
Ratar
Kruščica
13.10.2019 15:00
Vojvodina (CC)
2 : 1
Ratar
Ševac
Kusić
2 : 0
Karaš (J)
Jasenovo
13.10.2019 15:00
Ševac
2 : 0
Karaš (J)
Mladost (B)
Batulovce
5 : 3
Todorovce
Todorovce
13.10.2019 15:00
Mladost (B)
5 : 3
Todorovce
Marjan MB
Mala Biljanica
3 : 1
Radnik Sušica 2012
Kukulovce
13.10.2019 15:00
Marjan MB
3 : 1
Radnik Sušica 2012
Sloboda
Donje Brijanje
2 : 2
Gradac
Konopnica
13.10.2019 15:00
Sloboda
2 : 2
Gradac
Lemind 1953
Leskovac
1 : 5
Plantaža
Donje Stopanje
13.10.2019 11:00
Lemind 1953
1 : 5
Plantaža
Donja Lomnica
Donja Lomnica
1 : 0
Bratstvo
Bratmilovce
13.10.2019 15:00
Donja Lomnica
1 : 0
Bratstvo
Badince
Badince
4 : 4
OFK Brza
Brza
13.10.2019 15:00
Badince
4 : 4
OFK Brza
Borac
Gornji Katun
0 : 1
14. Oktobar
Izbenica
13.10.2019 15:00
Borac
0 : 1
14. Oktobar
Sloga (L)
Lozna
2 : 0
Polet 57
Milutovac
13.10.2019 15:00
Sloga (L)
2 : 0
Polet 57
Omladinac
Pojate
1 : 0
Garevina
Garevina
13.10.2019 15:00
Omladinac
1 : 0
Garevina
Rubin
Donji Stupanj
1 : 3
Mladost
Toljevac
13.10.2019 15:00
Rubin
1 : 3
Mladost
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
7 : 0
Napredak (Sv)
Svojnovo
13.10.2019 14:30
Rudar (SR)
7 : 0
Napredak (Sv)
15. Avgust 1950
Lomnica
1 : 0
Budućnost
Miliva
13.10.2019 14:30
15. Avgust 1950
1 : 0
Budućnost
OFK Juhor 2016
Potočac
5 : 2
Radnički
Tekija
13.10.2019 14:30
OFK Juhor 2016
5 : 2
Radnički
Beljanica
Strmosten
3 : 0
Mladost (S)
Sikirica
13.10.2019 14:30
Beljanica
3 : 0
Mladost (S)
Pomoravlje
Ostrikovac
2 : 0
Šumadija
Trešnjevica
13.10.2019 14:30
Pomoravlje
2 : 0
Šumadija
Rudar (P)
Plazane
3 : 0
Napredak (St)
Stubica
13.10.2019 14:30
Rudar (P)
3 : 0
Napredak (St)
Vinorača
Vinorača
1 : 0
Mladost
Tečić
13.10.2019 14:30
Vinorača
1 : 0
Mladost
Mladost
Gložane
1 : 2
Sloga
Voljavče
13.10.2019 14:30
Mladost
1 : 2
Sloga
GFK Tabane
Jagodina
3 : 2
Partizan
Glogovac
13.10.2019 14:30
GFK Tabane
3 : 2
Partizan
Šumadinac
Dragovo
3 : 2
Šantarovac
Šantarovac
13.10.2019 14:30
Šumadinac
3 : 2
Šantarovac
Osaonica
Bagrdan
0 : 1
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
13.10.2019 14:30
Osaonica
0 : 1
Jedinstvo
Sloga
Ratari
3 : 3
Jedinstvo
Dren
13.10.2019 11:00
Sloga
3 : 3
Jedinstvo
Proleter
Jasenak
0 : 3
Belo Polje
Belo Polje
13.10.2019 15:00
Proleter
0 : 3
Belo Polje
Ljubinić
Ljubinić
1 : 5
Borac
Ušće
13.10.2019 15:00
Ljubinić
1 : 5
Borac
Pobednik
Piroman
1 : 1
Rvati
Obrenovac
13.10.2019 11:00
Pobednik
1 : 1
Rvati
Partizan
Draževac
5 : 2
Trstenica
Trstenica
13.10.2019 15:00
Partizan
5 : 2
Trstenica
Polet
Grabovac
2 : 0
Krtinska
Krtinska
13.10.2019 11:00
Polet
2 : 0
Krtinska
Rušanj
Rušanj
1 : 4
Beljina
Beljina
13.10.2019 14:30
Rušanj
1 : 4
Beljina
Veliki Borak
Veliki Borak
0 : 2
Vranić
Vranić
13.10.2019 14:30
Veliki Borak
0 : 2
Vranić
Sparta Železnik
Beograd
2 : 1
Busije
Busije
13.10.2019 18:00
Sparta Železnik
2 : 1
Busije
DIF
Beograd
2 : 1
Šećeranac Ada
Beograd
13.10.2019 14:30
DIF
2 : 1
Šećeranac Ada
Velika Moštanica
Velika Moštanica
4 : 0
BUSK
Novi Beograd
13.10.2019 14:30
Velika Moštanica
4 : 0
BUSK
Rekreativo 011
Beograd
3 : 1
13. maj
Zemun
13.10.2019 10:00
Rekreativo 011
3 : 1
13. maj
Umka
Umka
2 : 1
Novi Beograd
Novi Beograd
13.10.2019 14:30
Umka
2 : 1
Novi Beograd
Mladi proleter
Beograd
2 : 3
Zmaj 1953
Zemun
13.10.2019 11:00
Mladi proleter
2 : 3
Zmaj 1953
Napredak
Žarkovac
1 : 0
Šumar
Ogar
13.10.2019 15:00
Napredak
1 : 0
Šumar
Krušedol
Krušedol
5 : 2
Polet
Novi Karlovci
13.10.2019 15:00
Krušedol
5 : 2
Polet
Mladost
Buđanovci
1 : 2
Srem
Sremski Mihaljevci
13.10.2019 15:00
Mladost
1 : 2
Srem
Radnički
Irig
3 : 1
Dunav
Novi Slankamen
13.10.2019 15:00
Radnički
3 : 1
Dunav
Graničar
Obrež
5 : 3
Sremac Deč
Deč
13.10.2019 15:00
Graničar
5 : 3
Sremac Deč
Hrtkovci
Hrtkovci
0 : 2
Sremac (Dob)
Dobrinci
13.10.2019 15:00
Hrtkovci
0 : 2
Sremac (Dob)
ČSK
Čortanovci
3 : 1
OFK Brestač
Brestač
13.10.2019 15:00
ČSK
3 : 1
OFK Brestač
Slavija
Banatsko Aranđelovo
4 : 1
Šampion
Orom
13.10.2019 15:00
Slavija
4 : 1
Šampion
Bačka
Mol
7 : 0
Tromedja
Majdan
13.10.2019 15:00
Bačka
7 : 0
Tromedja
Graničar
Đala
1 : 2
Hajduk
Podlokanj
13.10.2019 15:00
Graničar
1 : 2
Hajduk
Jadran
Sanad
1 : 4
Tornjoš
Tornjoš
13.10.2019 15:00
Jadran
1 : 4
Tornjoš
Jedinstvo
Srpski Krstur
3 : 3
AFK
Ada
13.10.2019 15:00
Jedinstvo
3 : 3
AFK
Čoka
Čoka
3 : 3
Horgoš 1911
Horgoš
13.10.2019 15:00
Čoka
3 : 3
Horgoš 1911
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
2 : 2
Premijer
Badovinci
13.10.2019 15:00
Zadrugar
2 : 2
Premijer
Budućnost 1929 (ZM)
Zminjak
5 : 3
OFK Šabac
Šabac
13.10.2019 15:00
Budućnost 1929 (ZM)
5 : 3
OFK Šabac
Napredak
Mačvanski Belotić
1 : 2
Omladinac (BO)
Bogatic
13.10.2019 15:00
Napredak
1 : 2
Omladinac (BO)
Omladinac 2013 (SL)
Slepčević
4 : 2
Gorki
Glušci
13.10.2019 15:00
Omladinac 2013 (SL)
4 : 2
Gorki
Lipolist
Lipolist
3 : 1
Milicionar
Bogatić
13.10.2019 15:00
Lipolist
3 : 1
Milicionar
OFK Rogača
Rogača
3 : 3
Vis
Parcani
13.10.2019 12:00
OFK Rogača
3 : 3
Vis
Mladost G.
Guberevac
1 : 5
Stojnik
Stojnik
13.10.2019 14:30
Mladost G.
1 : 5
Stojnik
Rudar 2012
Babe
1 : 5
Djurinci
Đurinci
13.10.2019 14:30
Rudar 2012
1 : 5
Djurinci
Mladost M.I.
Mala Ivanča
10 : 1
Sibnica
Sibnica
13.10.2019 12:00
Mladost M.I.
10 : 1
Sibnica
Mali Požarevac
Mali Požarevac
2 : 1
Vojvoda
Dučina
13.10.2019 14:30
Mali Požarevac
2 : 1
Vojvoda
Hajduk
Ribarica
2 : 3
Prva Iskra
Runjani
13.10.2019 15:00
Hajduk
2 : 3
Prva Iskra
Jadar 1961
Gornji Dobrić
1 : 0
Rudar
Brasina
13.10.2019 15:00
Jadar 1961
1 : 0
Rudar
Borac
Kozjak
2 : 1
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
13.10.2019 15:00
Borac
2 : 1
Jedinstvo (MZ)
Antimon
Zajača
4 : 2
Sloga
Straža
13.10.2019 15:00
Antimon
4 : 2
Sloga
PSK
Provo
5 : 0
Radnički
Koceljeva
13.10.2019 15:00
PSK
5 : 0
Radnički
Dobrava
Vukošić
2 : 1
Mrovska
Mrovska
13.10.2019 15:00
Dobrava
2 : 1
Mrovska
OFK Jelen
Jelenča
3 : 1
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
13.10.2019 15:00
OFK Jelen
3 : 1
Vojvoda Stepa Stepanović
Sloga
Krnić
4 : 1
Rankovac
Nakučani
13.10.2019 15:00
Sloga
4 : 1
Rankovac
Cerić
Miokus
2 : 3
Vlašić
Donje Crniljevo
13.10.2019 15:00
Cerić
2 : 3
Vlašić
PKB (PS)
Padinska skela
4 : 0
Minel
Ripanj
13.10.2019 14:30
PKB (PS)
4 : 0
Minel
Pionir
Besni Fok
1 : 2
OFK Crvenka
Borča
13.10.2019 14:30
Pionir
1 : 2
OFK Crvenka
Palilulac
Krnjača
1 : 1
Siti Sport Klub
Beograd
13.10.2019 15:00
Palilulac
1 : 1
Siti Sport Klub
Resnik
Resnik
0 : 0
Boka Seniors
Beograd
13.10.2019 14:30
Resnik
0 : 0
Boka Seniors
Sveti Stefan
Slanci
3 : 4
Pinosava
Pinosava
13.10.2019 14:30
Sveti Stefan
3 : 4
Pinosava
Proleter
Karađorđevo
2 : 1
Sloga
Plavna
13.10.2019 15:00
Proleter
2 : 1
Sloga
Bačka 1945
Bačka Palanka
3 : 1
Soko
Nova Gajdobra
13.10.2019 15:00
Bačka 1945
3 : 1
Soko
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
2 : 1
Naša Zvezda
Silbaš
13.10.2019 15:00
Bački Hajduk
2 : 1
Naša Zvezda
Neštin
Neštin
2 : 1
Bačka
Despotovo
13.10.2019 15:00
Neštin
2 : 1
Bačka
Budućnost
Gložan
2 : 2
Krivanj
Selenča
13.10.2019 15:00
Budućnost
2 : 2
Krivanj
Borac
Vizić
0 : 4
Orlovi
Bačka Palanka
13.10.2019 15:00
Borac
0 : 4
Orlovi
Sloga (Z)
Zabojnica
1 : 1
Mladi radnik (D)
Dragušica
13.10.2019 14:30
Sloga (Z)
1 : 1
Mladi radnik (D)
Kruševica 1980
Kneževac
5 : 0
Karađorđe 2013 (Viš)
Viševac
13.10.2019 14:30
Kruševica 1980
5 : 0
Karađorđe 2013 (Viš)
Napredak (MK)
Malo Krčmare
1 : 2
Feniks
Rača
13.10.2019 14:30
Napredak (MK)
1 : 2
Feniks
Mladost (R)
Rašković
1 : 1
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
13.10.2019 14:30
Mladost (R)
1 : 1
Partizan (BB)
Karađorđe (V)
Vučić
2 : 1
Badnjevac
Badnjevac
13.10.2019 14:30
Karađorđe (V)
2 : 1
Badnjevac
Jedinstvo (K)
Kamenovo
0 : 0
Omladinac (B)
Busur
13.10.2019 15:00
Jedinstvo (K)
0 : 0
Omladinac (B)
Radnički (K)
Knežica
2 : 0
Mladost (R)
Ranovac
13.10.2019 15:00
Radnički (K)
2 : 0
Mladost (R)
Jasenovac
Krepoljin
5 : 0
Bata Bulić
Bistrica
13.10.2019 15:00
Jasenovac
5 : 0
Bata Bulić
Krilaš
Ćovdin
3 : 0
Sloga 1952
Veliki Popovac
13.10.2019 15:00
Krilaš
3 : 0
Sloga 1952
Napredak 1936
Veliko Crniće
2 : 1
Borac (V)
Vukovac
13.10.2019 15:00
Napredak 1936
2 : 1
Borac (V)
Napredak (P)
Poljana
0 : 0
Sloga (M)
Mustapić
13.10.2019 15:00
Napredak (P)
0 : 0
Sloga (M)
Mladost (B)
Biskuplje
3 : 0
Žika Marković Uča
Miljević
13.10.2019 15:00
Mladost (B)
3 : 0
Žika Marković Uča
Barič
Barič
3 : 2
Dizel
Bare
13.10.2019 15:00
Barič
3 : 2
Dizel
Baštovan 2015
Carevac
0 : 1
Mlava (B)
Bratinac
13.10.2019 15:00
Baštovan 2015
0 : 1
Mlava (B)
Ljubičevo
Ljubičevo
2 : 5
Vihor
Маljurevac
13.10.2019 15:00
Ljubičevo
2 : 5
Vihor
Mladi rudar
Bukovik
3 : 0
B 2000
Aranđelovac
13.10.2019 14:30
Mladi rudar
3 : 0
B 2000
Vrbica
Aranđelovac
1 : 0
Kopljari
Kopljari
13.10.2019 10:00
Vrbica
1 : 0
Kopljari
Borac
Kloka
1 : 3
Sloga
Zagorica
13.10.2019 14:30
Borac
1 : 3
Sloga
Budućnost
Blaznava
1 : 3
Mladost
Jelenac
13.10.2019 14:30
Budućnost
1 : 3
Mladost
Šamot
Aranđelovac
1 : 2
Radoje Domanović
Ovsište
13.10.2019 14:30
Šamot
1 : 2
Radoje Domanović
Budućnost
Stančići
3 : 6
Prijatelji
Čačak
13.10.2019 14:00
Budućnost
3 : 6
Prijatelji
Malba
Žaočani
0 : 3
Orlovac 1932
Mrčajevci
13.10.2019 14:00
Malba
0 : 3
Orlovac 1932
Kej
Čačak
1 : 2
Rakova
Rakova
13.10.2019 14:00
Kej
1 : 2
Rakova
Čačak 94
Čačak
0 : 3
Mršinci
Mršinci
13.10.2019 14:00
Čačak 94
0 : 3
Mršinci
Lugovi
Čačak
1 : 0
Gavrilo Princip
Vranići
13.10.2019 14:00
Lugovi
1 : 0
Gavrilo Princip
Planinac
Vujetinci
3 : 0
Vujan
Prislonica
13.10.2019 14:00
Planinac
3 : 0
Vujan
OFK Žeželj
Donja Sabanta
3 : 0
Košutnjak
Kragujevac
13.10.2019 15:00
OFK Žeželj
3 : 0
Košutnjak
21. oktobar
Kragujevac
3 : 0
Divostin
Kragujevac
13.10.2019 15:00
21. oktobar
3 : 0
Divostin
Sloga Lužnice 2016
Lužnice
7 : 0
Vinogradi DB
Kragujevac
13.10.2019 15:00
Sloga Lužnice 2016
7 : 0
Vinogradi DB
Slavija
Kragujevac
0 : 0
Bratstvo 1975
Erdeč
13.10.2019 15:00
Slavija
0 : 0
Bratstvo 1975
Jadran
Kragujevac
0 : 2
Dobrača
Dobrača
13.10.2019 15:00
Jadran
0 : 2
Dobrača
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
1 : 4
Žednik
Stari Žednik
13.10.2019 15:30
Udarnik Višnjevac
1 : 4
Žednik
Vinogradar
Hajdukovo
2 : 1
Čantavir
Čantavir
13.10.2019 15:30
Vinogradar
2 : 1
Čantavir
Palić
Palić
3 : 0
Solid
Subotica
13.10.2019 15:30
Palić
3 : 0
Solid
Bikovo
Bikovo
1 : 2
Hajduk
Bačko Dušanovo
13.10.2019 15:30
Bikovo
1 : 2
Hajduk
Elektrovojvodina
Subotica
3 : 3
Lokomotiva
Subotica
13.10.2019 15:30
Elektrovojvodina
3 : 3
Lokomotiva
Vojlovica 2018
Vojlovica
0 : 3
Glogonj
Glogonj
13.10.2019 15:00
Vojlovica 2018
0 : 3
Glogonj
Pobeda
Samoš
2 : 3
Unirea
Uzdin
13.10.2019 15:00
Pobeda
2 : 3
Unirea
Omladinac 1927
Opovo
1 : 0
Tempo
Sefkerin
13.10.2019 15:00
Omladinac 1927
1 : 0
Tempo
Budućnost
Banatski Brestovac
0 : 2
Stari Tamiš
Stari Tamiš
13.10.2019 15:00
Budućnost
0 : 2
Stari Tamiš
Borac
Pločica
3 : 1
Omladinac
Deliblato
13.10.2019 15:00
Borac
3 : 1
Omladinac
Dolovo
Dolovo
4 : 2
BSK
Bavanište
13.10.2019 15:00
Dolovo
4 : 2
BSK
Kapidžija
Kapidžija
3 : 2
Naupare
Naupare
13.10.2019 15:00
Kapidžija
3 : 2
Naupare
Zdravinje
Zdravinje
13.10.2019
15:00
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
13.10.2019 15:00
Zdravinje
:
Gornji Stepoš
Rasina
Vitanovac
5 : 1
Borac
Bivolje
13.10.2019 15:00
Rasina
5 : 1
Borac
Modrica
Modrica
1 : 3
Makrešane
Makrešane
13.10.2019 11:00
Modrica
1 : 3
Makrešane
Čarapan
Kruševac
1 : 4
Globoder
Globoder
13.10.2019 11:00
Čarapan
1 : 4
Globoder
Konjuh
Konjuh
7 : 0
Mudrakovac
Mudrakovac
13.10.2019 11:00
Konjuh
7 : 0
Mudrakovac
Polet
Šavrane
1 : 2
Parunovac
Parunovac
13.10.2019 11:00
Polet
1 : 2
Parunovac
Mladost (R)
Radičević
4 : 1
Pobeda
Pobeda
13.10.2019 15:00
Mladost (R)
4 : 1
Pobeda
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
0 : 7
Tomislavci
Tomislavci
13.10.2019 15:00
Jedinstvo
0 : 7
Tomislavci
Eđšeg
Mali Iđoš
3 : 2
Mladost Radost
Srbobran
13.10.2019 15:00
Eđšeg
3 : 2
Mladost Radost
Slemen
Milušinac
0 : 1
Palilulac
Šarbanovac
13.10.2019 12:30
Slemen
0 : 1
Palilulac
Pudarci
Pudarci
1 : 1
Umčari
Umčari
13.10.2019 14:30
Pudarci
1 : 1
Umčari
Podunavac
Ritopek
4 : 4
Hajduk
Kamendol
13.10.2019 14:30
Podunavac
4 : 4
Hajduk
Budućnost
Mala Krsna
1 : 0
Vrbovac
Vrbovac
13.10.2019 15:00
Budućnost
1 : 0
Vrbovac
Hajduk Veljko 1934
Dobri Do
4 : 2
Jezava
Smederevo
13.10.2019 15:00
Hajduk Veljko 1934
4 : 2
Jezava
Skobalj
Skobalj
7 : 0
OFK Slavija
Smederevo
13.10.2019 15:00
Skobalj
7 : 0
OFK Slavija
Stari Hrast 2018
Kulič-Šalinac
1 : 2
Proleter 1947
Vranovo
13.10.2019 15:00
Stari Hrast 2018
1 : 2
Proleter 1947
Lunjevac
Lunjevac
3 : 2
Landol
Landol
13.10.2019 15:00
Lunjevac
3 : 2
Landol
Vučak
Vučak
3 : 2
Drugovac
Drugovac
13.10.2019 15:00
Vučak
3 : 2
Drugovac
Petrijevac
Petrijevo
1 : 5
Petlić SD 026
Smederevo
13.10.2019 15:00
Petrijevac
1 : 5
Petlić SD 026
Jedinstvo
Krnjevo
0 : 0
Mladost 1948
Donja Livadica
13.10.2019 14:30
Jedinstvo
0 : 0
Mladost 1948
Jasenica
Kruševo
1 : 4
AF Đokić
Velika Plana
13.10.2019
Jasenica
1 : 4
AF Đokić
Omladinac
Rakinac
4 : 1
Karadjordje
Radovanje
13.10.2019
Omladinac
4 : 1
Karadjordje
Škriljac
Bradarac
2 : 3
Polet (R)
Radevac
13.10.2019 11:00
Škriljac
2 : 3
Polet (R)
Tempo
Mozgovo
3 : 3
Borac
Trnjane
13.10.2019 15:00
Tempo
3 : 3