XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
605 utakmica za dan Subota, 19 Oktobar 2019


Fudbal

19.10
14:30
Budućnost Krušik 2014
Jošanica
2
0
19.10.2019 14:30 2 : 0
19.10
14:30
Sloga 33
Trep─Źa
2
1
19.10.2019 14:30 2 : 1
19.10
14:30
Mladi radnik 1926
Sušica
2
0
19.10.2019 14:30 2 : 0
19.10
16:00
Borac 1926
Sloga (P)
3
1
19.10.2019 16:00 3 : 1
19.10
14:30
Šumadija (A)
Ma─Źva 1929
2
1
19.10.2019 14:30 2 : 1
19.10
14:30
Tutin
Loznica
2
0
19.10.2019 14:30 2 : 0
19.10
14:30
Mokra Gora
Jedinstvo
1
0
19.10.2019 14:30 1 : 0
19.10
14:30
Takovo
RSK
0
4
19.10.2019 14:30 0 : 4
RSK
19.10
15:00
Omladinac
Vojvodina 1928
0
0
19.10.2019 15:00 0 : 0
19.10
15:00
OFK Vršac
Be─Źej 1918
3
0
19.10.2019 15:00 3 : 0
19.10
15:00
Hajduk 1912
Kozara
2
0
19.10.2019 15:00 2 : 0
19.10
15:00
Ba─Źka 1901
Bratstvo 1946
3
1
19.10.2019 15:00 3 : 1
19.10
15:00
Radni─Źki (SM)
┼Żelezni─Źar
1
3
19.10.2019 15:00 1 : 3
19.10
15:00
Radni─Źki 1912
1. Maj Ruma
3
0
19.10.2019 15:00 3 : 0
19.10
15:00
Moravac Orion
Timo─Źanin
1
1
19.10.2019 15:00 1 : 1
19.10
15:00
Jedinstvo
Rembas
1
4
19.10.2019 15:00 1 : 4
19.10
15:00
Dunav
OFK Topli─Źanin
1
1
19.10.2019 15:00 1 : 1
19.10
13:30
Radni─Źki (O)
OFK Mladenovac
1
1
19.10.2019 13:30 1 : 1
19.10
13:30
Radni─Źki (NB)
BSK Bor─Źa
0
2
19.10.2019 13:30 0 : 2
19.10
13:30
Lokomotiva
Jedinstvo
1
1
19.10.2019 13:30 1 : 1
19.10
13:30
IMT
OFK Beograd
2
0
19.10.2019 13:30
IMT
2 : 0
19.10
13:30
TEK Sloga
Teleoptik
2
1
19.10.2019 13:30 2 : 1
19.10
14:30
Sloga 1924
Petar Dobrnjac
3
2
19.10.2019 14:30 3 : 2
19.10
14:30
Spartak
Mladost (P)
1
0
19.10.2019 14:30 1 : 0
19.10
14:30
Ribnica
Drina
0
0
19.10.2019 14:30 0 : 0
19.10
14:30
Mladost (D)
Brezovica
4
1
19.10.2019 14:30 4 : 1
19.10
14:30
FAP
Sloboda (─î)
3
2
19.10.2019 14:30
FAP
3 : 2
19.10
14:30
Crnokosa
Lunjevica
1
0
19.10.2019 14:30 1 : 0
19.10
18:00
GFK Sloboda
Budu─çnost
2
2
19.10.2019 18:00 2 : 2
19.10
15:00
OFK Vrbas
Crvenka
7
0
19.10.2019 15:00 7 : 0
19.10
15:00
Mladost APA
Tekstilac
6
0
19.10.2019 15:00 6 : 0
19.10
15:00
─îSK Pivara
Bajša
1
0
19.10.2019 15:00 1 : 0
19.10
15:00
Radni─Źki (NP)
Podrinje
1
2
19.10.2019 15:00 1 : 2
19.10
15:00
Sloga (T)
Sloboda
1
0
19.10.2019 15:00 1 : 0
19.10
15:00
Sloga (E)
Cement
3
0
19.10.2019 15:00 3 : 0
19.10
15:00
Crvena zvezda
Mladost (BJ)
0
2
19.10.2019 15:00 0 : 2
19.10
15:00
Radni─Źki (S)
Banat (─î)
3
0
19.10.2019 15:00 3 : 0
19.10
15:00
Budu─çnost
Mladost (O)
2
3
19.10.2019 15:00 2 : 3
19.10
15:00
Proleter (BK)
Begej
3
0
19.10.2019 15:00 3 : 0
19.10
15:00
Naftagas
Jedinstvo (NB)
2
0
19.10.2019 15:00 2 : 0
19.10
15:00
Kikinda 1909
Krajina
2
0
19.10.2019 15:00 2 : 0
19.10
15:00
Svetlost Badnjevac
OFK Kosanica
0
2
19.10.2019 15:00 0 : 2
19.10
15:00
Morava
Budu─çnost
2
0
19.10.2019 15:00 2 : 0
19.10
15:00
Pusta Reka
┼Żitora─Ĺa
5
1
19.10.2019 15:00 5 : 1
19.10
15:00
Rtanj
Brodoremont
5
3
19.10.2019 15:00 5 : 3
19.10
15:00
Rajko Miti─ç
OFK 019
3
1
19.10.2019 15:00 3 : 1
19.10
15:00
Timok 1919
Balkanski
2
0
19.10.2019 15:00 2 : 0
19.10
15:00
─Éerdap
OFK Slatina
3
2
19.10.2019 15:00 3 : 2
19.10
15:00
Sloga
Radni─Źki (S)
0
2
19.10.2019 15:00 0 : 2
19.10
15:00
Jedinstvo (P)
Jedinstvo (M)
6
0
19.10.2019 15:00 6 : 0
19.10
15:00
Morava 1918
┼Żupa
0
2
19.10.2019 15:00 0 : 2
19.10
15:00
OFK Napredak 1929
Svrljig
4
1
19.10.2019 15:00 4 : 1
19.10
11:00
Milutinac
Mladost
1
0
19.10.2019 11:00 1 : 0
19.10
13:30
Šumadija
BSK 1926
1
1
19.10.2019 13:30 1 : 1
19.10
10:00
BASK
Turbina
2
1
19.10.2019 10:00 2 : 1
19.10
15:00
Rudar 2001
─Éerdap
0
0
19.10.2019 15:00 0 : 0
19.10
15:00
Jedinstvo 1924 (VL)
Mladost (DD)
2
2
19.10.2019 15:00 2 : 2
19.10
15:00
Sin─Ĺeli─ç
Vidojevica
3
1
19.10.2019 15:00 3 : 1
19.10
15:00
Mladi radnik 1925
Mataruge
0
0
19.10.2019 15:00 0 : 0
19.10
15:00
Mladost
Kara─Ĺor─Ĺe
1
0
19.10.2019 15:00 1 : 0
19.10
15:00
Rudar
Popovi─çi Vrnjci
3
0
19.10.2019 15:00 3 : 0
19.10
15:00
Ov─Źar
Mladost (P)
5
0
19.10.2019 15:00 5 : 0
19.10
15:00
Vojvodina
Borac 46
2
1
19.10.2019 15:00 2 : 1
19.10
15:00
Njegoš
Preporod
6
2
19.10.2019 15:00 6 : 2
19.10
15:00
Proleter (RS)
Obili─ç (NK)
1
1
19.10.2019 15:00 1 : 1
19.10
15:00
Srbobran
Sutjeska
4
2
19.10.2019 15:00 4 : 2
19.10
15:00
Radni─Źki 1905
Iskra
1
0
19.10.2019 15:00 1 : 0
19.10
15:00
Sloga
Panonija IM Topola
1
3
19.10.2019 15:00 1 : 3
19.10
15:00
Radni─Źki
Hajduk (B)
2
0
19.10.2019 15:00 2 : 0
19.10
15:00
Partizan
Hajduk (V)
2
0
19.10.2019 15:00 2 : 0
19.10
14:30
Omladinac
Tatra
2
2
19.10.2019 14:30 2 : 2
19.10
14:30
OFK Futog
Fruškogorac
1
2
19.10.2019 14:30 1 : 2
19.10
15:00
Delija
Potisje
2
1
19.10.2019 15:00 2 : 1
19.10
15:00
Partizan (U)
Hajdu─Źica
0
2
19.10.2019 15:00 0 : 2
19.10
15:00
BAK
Radni─Źki (B)
2
0
19.10.2019 15:00
BAK
2 : 0
19.10
15:00
Brestovac
Rudna Glava
4
3
19.10.2019 15:00 4 : 3
19.10
15:00
Zlot
Polom
0
1
19.10.2019 15:00 0 : 1
19.10
15:00
Šarbanovac
Sloga
4
2
19.10.2019 15:00 4 : 2
19.10
15:00
BSK
Krivelj
9
0
19.10.2019 15:00
BSK
9 : 0
19.10
15:00
Ozren
Trebi─Ź
1
5
19.10.2019 15:00 1 : 5
19.10
15:00
Hajduk
PRO Rudar
2
1
19.10.2019 15:00 2 : 1
19.10
15:00
Mid┼żor
OFK Rtanj
3
0
19.10.2019 15:00 3 : 0
19.10
10:30
Rakovica
Borac (O)
4
1
19.10.2019 10:30 4 : 1
19.10
13:30
Mladost
Lisovi─ç
0
2
19.10.2019 13:30 0 : 2
19.10
14:00
Elid
Doljevac
2
1
19.10.2019 14:00 2 : 1
19.10
14:00
Rudar Alpos
OFK Rutevac 1908
1
2
19.10.2019 14:00 1 : 2
19.10
14:30
Napredak
Zadrugar
0
1
19.10.2019 14:30 0 : 1
19.10
14:30
Mladost
Dragoš
3
4
19.10.2019 14:30 3 : 4
19.10
14:30
Zvezda
Gnjilan
0
1
19.10.2019 14:30 0 : 1
19.10
15:00
Aluminjum
Mladost (L)
3
2
19.10.2019 15:00 3 : 2
19.10
14:00
Mladost (S)
FSU Ju┼żna pruga
2
1
19.10.2019 14:00 2 : 1
19.10
15:00
Rudar
Radnik
9
1
19.10.2019 15:00 9 : 1
19.10
─îaglavica
Sitnica
4
1
19.10.2019 4 : 1
19.10
Ropotovo
Morava
4
1
19.10.2019 4 : 1
19.10
Moravac
Mineralac
2
2
19.10.2019 2 : 2
19.10
Oskar
Sloga
3
2
19.10.2019 3 : 2
19.10
Kusce
Rudar
2
1
19.10.2019 2 : 1
19.10
14:30
Lukavac
Tešnjar
0
2
19.10.2019 14:30 0 : 2
19.10
14:30
Strmovo 1968
Zvizdar 2012
6
1
19.10.2019 14:30 6 : 1
19.10
14:30
Kaleni─ç
Polet (T)
0
4
19.10.2019 14:30 0 : 4
19.10
15:00
Progorelica
Jovo Kursula
3
1
19.10.2019 15:00 3 : 1
19.10
15:00
Mlada krila
Jedinstvo (D)
2
1
19.10.2019 15:00 2 : 1
19.10
15:00
Jedinstvo 2017
Mineral 2015
1
1
19.10.2019 15:00 1 : 1
19.10
15:00
Partizan
Omladinac
3
0
19.10.2019 15:00 3 : 0
19.10
15:00
Borac
Aleksa Šantić
1
0
19.10.2019 15:00 1 : 0
19.10
15:00
Jednota
OFK Biki─ç
1
1
19.10.2019 15:00 1 : 1
19.10
14:30
Vinogradar
Borac
2
1
19.10.2019 14:30 2 : 1
19.10
15:00
Navalin
Radni─Źki (P)
8
1
19.10.2019 15:00 8 : 1
19.10
15:00
Radnik Sušica 2012
Sloboda
2
2
19.10.2019 15:00 2 : 2
19.10
15:00
Kopaonik
Sloga (L)
2
0
19.10.2019 15:00 2 : 0
19.10
15:00
Stari Trstenik
Poljoprivrednik
0
0
19.10.2019 15:00 0 : 0
19.10
14:00
Šumadija
Rudar (P)
0
2
19.10.2019 14:00 0 : 2
19.10
14:00
Budu─çnost
OFK Juhor 2016
5
1
19.10.2019 14:00 5 : 1
19.10
14:00
Mladost
Jedinstvo
5
1
19.10.2019 14:00 5 : 1
19.10
14:00
Kupinovac
GFK Tabane
0
1
19.10.2019 14:00 0 : 1
19.10
14:00
Sloga
Sin─Ĺeli─ç 1934
2
1
19.10.2019 14:00 2 : 1
19.10
15:00
AFK
─îoka
3
0
19.10.2019 15:00
AFK
3 : 0
19.10
15:00
Tornjoš
Jedinstvo
1
0
19.10.2019 15:00 1 : 0
19.10
15:00
Potisje
Slavija
6
0
19.10.2019 15:00 6 : 0
19.10
15:00
Milicionar
Torpedo 1924
6
2
19.10.2019 15:00 6 : 2
19.10
15:00
OFK Šabac
Napredak
5
4
19.10.2019 15:00 5 : 4
19.10
15:00
Studenac
Velika Reka
2
1
19.10.2019 15:00 2 : 1
19.10
15:00
Orlovi
Proleter
0
0
19.10.2019 15:00 0 : 0
19.10
15:00
Proleter
Napredak (BT)
5
3
19.10.2019 15:00 5 : 3
19.10
15:00
Omladinac
Terekves
5
3
19.10.2019 15:00 5 : 3
19.10
15:00
Roham
Napredak (─î)
2
3
19.10.2019 15:00 2 : 3
19.10
15:00
Bega
Vojvodina
0
4
19.10.2019 15:00 0 : 4
19.10
14:30
Feniks
Mladost (R)
0
2
19.10.2019 14:30 0 : 2
19.10
15:00
Bata Buli─ç
Krilaš
0
0
19.10.2019 15:00 0 : 0
19.10
15:00
Bratstvo 1975
Jadran
19.10.2019 15:00
19.10
15:00
Proleter
Budu─çnost
3
3
19.10.2019 15:00 3 : 3
19.10
15:00
Bukovica
─îarapan
2
3
19.10.2019 15:00 2 : 3
19.10
15:00
Makrešane
Gaglovo
3
1
19.10.2019 15:00 3 : 1
19.10
15:00
Borac
Modrica
5
2
19.10.2019 15:00 5 : 2
19.10
15:00
Gornji Stepoš
Rasina
3
1
19.10.2019 15:00 3 : 1
19.10
15:00
Mladost
Jedinstvo
3
3
19.10.2019 15:00 3 : 3
19.10
Jelica
Prilike
2
1
19.10.2019 2 : 1
19.10
Vo─çar
Sloga
6
2
19.10.2019 6 : 2
19.10
Brezova
Draga─Źevo
3
1
19.10.2019 3 : 1
19.10
Vrelo
Bratstvo
2
2
19.10.2019 2 : 2
19.10
14:30
Zeppelin 026
Budu─çnost
0
4
19.10.2019 14:30 0 : 4
19.10
15:00
Jastrebac
Škriljac
3
1
19.10.2019 15:00 3 : 1
19.10
14:30
Strmovo
Bistrica
1
2
19.10.2019 14:30 1 : 2
19.10
15:00
Kastrum
Borac
4
2
19.10.2019 15:00 4 : 2
19.10
15:00
Šljivar
Lovac
7
3
19.10.2019 15:00 7 : 3
19.10
14:00
Borac
Arbanasce
4
0
19.10.2019 14:00 4 : 0
19.10
15:00
Sport
Panonija
1
1
19.10.2019 15:00 1 : 1
19.10
15:00
KSK Konak 1926
Proleter
1
2
19.10.2019 15:00 1 : 2
19.10
15:00
Borac
Partizan
2
1
19.10.2019 15:00 2 : 1
19.10
15:00
Sloga
┼ŻFK Banat Bagljas
0
5
19.10.2019 15:00 0 : 5
19.10
14:00
Radnik
Popovac
1
1
19.10.2019 14:00 1 : 1
19.10
15:00
Sparta
Mladost (Z)
3
0
19.10.2019 15:00 3 : 0
19.10
14:30
Gornje Sinkovce
Jašunja
4
4
19.10.2019 14:30 4 : 4
19.10
14:30
Veternica
ŠFU Derbi 2016
0
5
19.10.2019 14:30 0 : 5
19.10
14:00
Trnava
Doma─çin
2
0
19.10.2019 14:00 2 : 0
19.10
15:00
Radnik
Dobrnje
0
2
19.10.2019 15:00 0 : 2
19.10
15:00
Rudar 1947
Melnica
2
2
19.10.2019 15:00 2 : 2
19.10
15:00
Vukan
Napredak
4
2
19.10.2019 15:00 4 : 2
19.10
15:00
Soko
BSK
3
0
19.10.2019 15:00 3 : 0
BSK
19.10
Srem (SM)
Srem (SR)
4
3
19.10.2019 4 : 3
19.10
Borac (VR)
Zmaj
1
4
19.10.2019 1 : 4
19.10
Poletarac
Sremac
2
1
19.10.2019 2 : 1
19.10
Grani─Źar
Planinac
2
0
19.10.2019 2 : 0
19.10
15:00
Grani─Źar
Naša Krajina
5
1
19.10.2019 15:00 5 : 1
19.10
15:00
Sloga (M)
Mladost
3
1
19.10.2019 15:00 3 : 1
19.10
15:00
Janošik
Dobrica
7
1
19.10.2019 15:00 7 : 1
19.10
15:00
Vladimirovac
Gaj
3
0
19.10.2019 15:00 3 : 0
Gaj
19.10
15:00
Boji─ç
Jedinstvo
2
1
19.10.2019 15:00 2 : 1
19.10
14:30
ZT Gorovi─Ź
Šume
0
3
19.10.2019 14:30 0 : 3
19.10
14:30
Junkovac
Jarmenovci
2
0
19.10.2019 14:30 2 : 0
19.10
15:00
OFK Letnjikovac 1983
Korman
4
0
19.10.2019 15:00 4 : 0
19.10
15:00
Mladost (G)
Mladost (B)
2
3
19.10.2019 15:00 2 : 3
19.10
15:00
Luk
TE Gu─Źevo
3
2
19.10.2019 15:00
Luk
3 : 2
19.10
15:00
Jadar
Mladost (DB)
0
4
19.10.2019 15:00 0 : 4
19.10
15:00
Jelav
Sloga
2
1
19.10.2019 15:00 2 : 1
19.10
15:00
Napredak 1927
Jedinstvo (S)
0
0
19.10.2019 15:00 0 : 0
19.10
14:30
Planinac
Vinogradar
5
4
19.10.2019 14:30 5 : 4
19.10
14:30
Nepri─Źava
Ratkovac
1
5
19.10.2019 14:30 1 : 5
19.10
15:30
Proleter
Sloga
3
0
19.10.2019 15:30 3 : 0
19.10
15:00
Selište
Mlava (R)
6
4
19.10.2019 15:00 6 : 4
19.10
15:00
Mladost (K)
Laznica
3
2
19.10.2019 15:00 3 : 2
19.10
Grivac
Polet
2
1
19.10.2019 2 : 1
19.10
Mladost
─îestin
1
1
19.10.2019 1 : 1
19.10
Borac
Šumadinac
1
3
19.10.2019 1 : 3
19.10
Šumadija
Mladost
19.10.2019 :
19.10
15:00
Budu─çnost
Proleter
4
0
19.10.2019 15:00 4 : 0
19.10
15:00
BSK
Udarnik
2
3
19.10.2019 15:00
BSK
2 : 3
19.10
15:00
Polet
Jedinstvo
1
0
19.10.2019 15:00 1 : 0
19.10
15:00
Tuzla Siti
Radnik
0
3
19.10.2019 15:00 0 : 3
19.10
15:00
Zvijezda 09
Borac
0
2
19.10.2019 15:00 0 : 2
19.10
18:00
┼Żeljezni─Źar
Mladost
2
1
19.10.2019 18:00 2 : 1
19.10
15:00
Vele┼ż
Zrinjski
1
0
19.10.2019 15:00 1 : 0
19.10
14:30
Tekstilac
Kozara
1
2
19.10.2019 14:30 1 : 2
19.10
14:30
Krupa
Jedinstvo
4
0
19.10.2019 14:30 4 : 0
19.10
14:30
Rudar Prijedor
Slavija
2
1
19.10.2019 14:30 2 : 1
19.10
14:30
Podrinje
Alfa Modri─Źa
2
0
19.10.2019 14:30 2 : 0
19.10
13:30
Zeta
OFK Petrovac
1
1
19.10.2019 13:30 1 : 1
19.10
13:30
Kom
Budu─çnost
2
3
19.10.2019 13:30
Kom
2 : 3
19.10
17:00
Podgorica
Grbalj
1
1
19.10.2019 17:00 1 : 1
19.10
13:30
Rudar
OFK Titograd
3
1
19.10.2019 13:30 3 : 1
19.10
14:30
Iskra
Sutjeska
2
0
19.10.2019 14:30 2 : 0
19.10
13:30
Everton
West Ham
2
0
19.10.2019 13:30 2 : 0
19.10
16:00
Bournemouth
Norwich City
0
0
19.10.2019 16:00 0 : 0
19.10
16:00
Aston Villa
Brighton
2
1
19.10.2019 16:00 2 : 1
19.10
16:00
Chelsea
Newcastle United
1
0
19.10.2019 16:00 1 : 0
19.10
16:00
Leicester City
Burnley
2
1
19.10.2019 16:00 2 : 1
19.10
16:00
Tottenham
Watford
1
1
19.10.2019 16:00 1 : 1
19.10
16:00
Wolverhampton
Southampton
1
1
19.10.2019 16:00 1 : 1
19.10
18:30
Crystal Palace
Manchester City
0
2
19.10.2019 18:30 0 : 2
19.10
16:00
Atl├ętico Madrid
Valencia
1
1
19.10.2019 16:00 1 : 1
19.10
13:00
Eibar
Barcelona
0
3
19.10.2019 13:00 0 : 3
19.10
18:30
Getafe
Legan├ęs
2
0
19.10.2019 18:30 2 : 0
19.10
21:00
Mallorca
Real Madrid
1
0
19.10.2019 21:00 1 : 0
19.10
18:30
Borussia Dortmund
Borussia M'gladbach
1
0
19.10.2019 18:30 1 : 0
19.10
15:30
RB Leipzig
Wolfsburg
1
1
19.10.2019 15:30 1 : 1
19.10
15:30
Werder Bremen
Hertha BSC
1
1
19.10.2019 15:30 1 : 1
19.10
15:30
Fortuna
Mainz 05
1
0
19.10.2019 15:30 1 : 0
19.10
15:30
Augsburg
Bayern M├╝nchen
2
2
19.10.2019 15:30 2 : 2
19.10
K├Âln
Paderborn
3
0
19.10.2019 3 : 0
19.10
15:30
Union Berlin
Freiburg
2
0
19.10.2019 15:30 2 : 0
19.10
20:45
Juventus
Bologna
2
1
19.10.2019 20:45 2 : 1
19.10
15:00
Lazio
Atalanta
3
3
19.10.2019 15:00 3 : 3
19.10
18:00
Napoli
Verona
2
0
19.10.2019 18:00 2 : 0
19.10
20:00
Reims
Montpellier
1
0
19.10.2019 20:00 1 : 0
19.10
20:00
Angers
Brest
0
1
19.10.2019 20:00 0 : 1
19.10
20:00
Metz
Nantes
1
0
19.10.2019 20:00 1 : 0
19.10
20:00
Toulouse
Lille
2
1
19.10.2019 20:00 2 : 1
19.10
Bordeaux
Saint-Étienne
0
1
19.10.2019 0 : 1
19.10
20:00
Nîmes
Amiens SC
1
1
19.10.2019 20:00 1 : 1
19.10
17:30
Olympique Lyonnais
Dijon
0
0
19.10.2019 17:30 0 : 0
19.10
18:00
Javor Matis
TSC
3
2
19.10.2019 18:00 3 : 2
TSC
19.10
18:00
Proleter
Radnik
2
1
19.10.2019 18:00 2 : 1
19.10
18:00
Radni─Źki (N)
Napredak
4
1
19.10.2019 18:00 4 : 1
19.10
18:00
Vo┼żdovac
Ma─Źva
2
0
19.10.2019 18:00 2 : 0
19.10
15:00
Mladost
Partizan
1
0
19.10.2019 15:00 1 : 0
19.10
18:00
Spartak ┼ŻK
In─Ĺija
3
0
19.10.2019 18:00 3 : 0
19.10
15:00
Budu─çnost
Zlatibor
1
2
19.10.2019 15:00 1 : 2
19.10
15:00
RFK Grafi─Źar
Sin─Ĺeli─ç
1
0
19.10.2019 15:00 1 : 0
19.10
15:00
Zemun
Radni─Źki 1923
0
0
19.10.2019 15:00 0 : 0
19.10
15:00
Radni─Źki (P)
OFK Ba─Źka
3
0
19.10.2019 15:00 3 : 0
19.10
12:00
Ma─Źva
Kolubara
1
3
19.10.2019 12:00 1 : 3
19.10
14:00
Po┼żega
Radni─Źki 1923(ODUSTAO)
19.10.2019 14:00 :
19.10
14:00
Una Fortuna
Slatke male
0
3
19.10.2019 14:00 0 : 3
19.10
15:30
Loznica
Jedinstvo
7
1
19.10.2019 15:30 7 : 1
19.10
14:00
Kara─Ĺor─Ĺe
Šabac
3
0
19.10.2019 14:00 3 : 0
19.10
Topli─Źanin
Morava
1
5
19.10.2019 1 : 5
19.10
13:00
Rad
Spartak ┼ŻK
2
2
19.10.2019 13:00
Rad
2 : 2
19.10
15:00
Internacional
Trajal
5
0
19.10.2019 15:00 5 : 0
19.10
13:30
Šumadija 1903
Kara─Ĺor─Ĺe
4
0
19.10.2019 13:30 4 : 0
19.10
13:30
Sloboda (─î)
Sloga (P)
1
0
19.10.2019 13:30 1 : 0
19.10
13:30
Smederevo 1924
Loznica
2
3
19.10.2019 13:30 2 : 3
19.10
13:30
Ma─Źva
Sloga (K)
9
0
19.10.2019 13:30 9 : 0
19.10
13:30
Šumadija (A)
Jedinstvo (Ub)
1
2
19.10.2019 13:30 1 : 2
19.10
13:30
Sloboda (U)
Budućnost Krušik 2014
5
2
19.10.2019 13:30 5 : 2
19.10
13:30
Borac 1926
Radni─Źki (V)
2
1
19.10.2019 13:30 2 : 1
19.10
13:30
Radni─Źki 1923
Metalac (GM)
2
1
19.10.2019 13:30 2 : 1
19.10
13:30
Novi Pazar
Javor
1
2
19.10.2019 13:30 1 : 2
19.10
10:00
Index
┼Żelezni─Źar
0
2
19.10.2019 10:00 0 : 2
19.10
Kopernikus ┼Żele┼żni─Źar
Sin─Ĺeli─ç
2
0
19.10.2019 2 : 0
19.10
10:00
Spartak ┼ŻK
Kabel
5
0
19.10.2019 10:00 5 : 0
19.10
10:00
Njerš Ištvan
Proleter (NS)
3
1
19.10.2019 10:00 3 : 1
19.10
Mundial
Borac
2
2
19.10.2019 2 : 2
19.10
Jedinstvo Stevi─ç
Sloga
6
2
19.10.2019 6 : 2
19.10
Polet
Jugoslavija
0
5
19.10.2019 0 : 5
19.10
Omladinac 1927
Dolina
6
0
19.10.2019 6 : 0
19.10
Mladost
Borac
5
3
19.10.2019 5 : 3
19.10
Budu─çnost
Partizan
7
0
19.10.2019 7 : 0
19.10
Dolovo
Vulturul
2
2
19.10.2019 2 : 2
19.10
Strela
Dunav
1
4
19.10.2019 1 : 4
19.10
11:00
Tisa
Senta
1
7
19.10.2019 11:00 1 : 7
19.10
13:30
Polet
Morava
0
3
19.10.2019 13:30 0 : 3
19.10
13:30
Sušica
Borac 1932
3
0
19.10.2019 13:30 3 : 0
19.10
11:10
Zvi┼żd
RSK
4
4
19.10.2019 11:10 4 : 4
RSK
19.10
Ma─Źva 2
Brezovica
13
0
19.10.2019 13 : 0
19.10
OFK Divci
Savacijum
0
8
19.10.2019 0 : 8
19.10
Šabac
Radni─Źki ┼áaba─Źki
11
0
19.10.2019 11 : 0
19.10
Ma─Źva 1929
Mladost
7
0
19.10.2019 7 : 0
19.10
Brodarac 2
Kolubara
4
0
19.10.2019 4 : 0
19.10
BSK Bor─Źa
OFK ┼Żarkovo
4
1
19.10.2019 4 : 1
19.10
IMT
BASK
5
1
19.10.2019
IMT
5 : 1
19.10
Sin─Ĺeli─ç
011
1
0
19.10.2019 1 : 0
011
19.10
BSK 1925
Radni─Źki (NB)
1
3
19.10.2019 1 : 3
19.10
Be┼żanija
DIF
5
3
19.10.2019 5 : 3
DIF
19.10
Zemun
Lokomotiva
5
0
19.10.2019 5 : 0
19.10
Mladenovac
Prva Iskra
2
1
19.10.2019 2 : 1
19.10
Crvena zvezda
Siti Sport Klub
0
2
19.10.2019 0 : 2
19.10
Budu─çnost
Zvezdara
1
2
19.10.2019 1 : 2
19.10
Novi Beograd
GSP Polet
3
2
19.10.2019 3 : 2
19.10
Palilulac
Poštar 1930
4
3
19.10.2019 4 : 3
19.10
Torlak
Jedinstvo
4
0
19.10.2019 4 : 0
19.10
TEK Sloga
Sopot
0
4
19.10.2019 0 : 4
19.10
Lestane
Dunav
4
0
19.10.2019 4 : 0
19.10
14:30
Slavija
Omladinac
2
6
19.10.2019 14:30 2 : 6
19.10
14:30
┼Żelezni─Źar Kusadak
Proleter Mihajlovac
3
0
19.10.2019 14:30 3 : 0
19.10
14:30
Pobeda
SASK
5
1
19.10.2019 14:30 5 : 1
19.10
10:30
Mladi radnik 1940
Sloboda
1
1
19.10.2019 10:30 1 : 1
19.10
14:30
Vu─Źak
Udarnik
3
0
19.10.2019 14:30 3 : 0
19.10
Grafi─Źar
IMT
0
0
19.10.2019 0 : 0
IMT
19.10
Brodarac
Partizan
0
1