XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 838 utakmica za dan
Nedelja, 20 Oktobar 2019


Fudbal

Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
1 : 3
Sloga (K)
Kraljevo
20.10.2019 14:30
Proleter Mihajlovac
1 : 3
Sloga (K)
Dunav
Stari Banovci
1 : 1
Dinamo 1945
Pančevo
20.10.2019 15:00
Dunav
1 : 1
Dinamo 1945
Borac
Sakule
0 : 3
Radnički (Zr)
Zrenjanin
20.10.2019 15:00
Borac
0 : 3
Radnički (Zr)
Temnić 1924
Varvarin
0 : 2
OFK Sinđelić
Niš
20.10.2019 15:00
Temnić 1924
0 : 2
OFK Sinđelić
Vlasina
Vlasotince
4 : 2
Trstenik PPT
Trstenik
20.10.2019 15:00
Vlasina
4 : 2
Trstenik PPT
SFS Borac
Paraćin
0 : 0
Budućnost
Popovac
20.10.2019 11:00
SFS Borac
0 : 0
Budućnost
Car Konstantin
Niš
0 : 0
GFK Dubočica
Leskovac
20.10.2019 11:00
Car Konstantin
0 : 0
GFK Dubočica
Radan
Lebane
1 : 2
GFK Jagodina
Jagodina
20.10.2019 15:00
Radan
1 : 2
GFK Jagodina
Zvezdara
Beograd
2 : 1
Sremčica
Sremčica
20.10.2019 13:30
Zvezdara
2 : 1
Sremčica
Brodarac
Novi Beograd
3 : 2
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
20.10.2019 13:30
Brodarac
3 : 2
Crvena zvezda
Stepojevac Vaga
Stepojevac
2 : 0
GSP Polet Dorćol
Beograd
20.10.2019 13:30
Stepojevac Vaga
2 : 0
GSP Polet Dorćol
Zvižd
Kučevo
1 : 1
Karađorđe
Topola
20.10.2019 14:30
Zvižd
1 : 1
Karađorđe
Rudar
Stamnica
4 : 0
VGSK
Veliko Gradište
20.10.2019 14:30
Rudar
4 : 0
VGSK
Udarnik
Lozovik
2 : 1
Polet
Trnovče
20.10.2019 14:30
Udarnik
2 : 1
Polet
Partizan 1945
Darosava
1 : 5
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
20.10.2019 14:30
Partizan 1945
1 : 5
OFK Aranđelovac 1979
Sloboda
Lipe
2 : 0
Borac 1932
Ralja
20.10.2019 14:30
Sloboda
2 : 0
Borac 1932
Morava
Velika Plana
0 : 1
OFK Napredak
Markovac
20.10.2019 14:30
Morava
0 : 1
OFK Napredak
Pomoravlje
Vlaški Do
3 : 0
Mladi borac
Veliko Orašje
20.10.2019 14:30
Pomoravlje
3 : 0
Mladi borac
Železničar
Lajkovac
6 : 0
Rađevac
Krupanj
20.10.2019 14:30
Železničar
6 : 0
Rađevac
Borac
Lešnica
2 : 1
Radnički Stobeks
Klupci
20.10.2019 14:30
Borac
2 : 1
Radnički Stobeks
Sloga
Bogosavac
4 : 1
Radnički (V)
Valjevo
20.10.2019 14:30
Sloga
4 : 1
Radnički (V)
Vrelo Sport
Vrelo
3 : 1
Zadrugar
Lajkovac
20.10.2019 14:30
Vrelo Sport
3 : 1
Zadrugar
Polet
Ratina
1 : 1
Omladinac
Novo Selo
20.10.2019 14:30
Polet
1 : 1
Omladinac
Real
Podunavci
3 : 0
Radnik
Ušće
20.10.2019 14:30
Real
3 : 0
Radnik
OFK Ras
Novi Pazar
3 : 0
Budućnost
Resnik
20.10.2019 14:30
OFK Ras
3 : 0
Budućnost
Goč
Vrnjačka Banja
2 : 3
Bane 1931
Raška
20.10.2019 14:30
Goč
2 : 3
Bane 1931
Vodojaža
Grošnica
2 : 0
Zvečan
Zvečan
20.10.2019 14:30
Vodojaža
2 : 0
Zvečan
Šumadija
Toponica
0 : 1
Apolon 2018
Kovači
20.10.2019 14:30
Šumadija
0 : 1
Apolon 2018
Korićani
Korićani
1 : 4
Gruža
Gruža
20.10.2019 14:30
Korićani
1 : 4
Gruža
Polet (T)
Trbušani
2 : 2
Jasen
Brodarevo
20.10.2019 14:30
Polet (T)
2 : 2
Jasen
Zlatar
Nova Varoš
1 : 3
Jedinstvo Putevi
Užice
20.10.2019 14:30
Zlatar
1 : 3
Jedinstvo Putevi
Polimlje
Prijepolje
1 : 2
Sevojno
Sevojno
20.10.2019 14:30
Polimlje
1 : 2
Sevojno
Polet (Lj)
Ljubić
1 : 1
Prijevor
Prijevor
20.10.2019 11:00
Polet (Lj)
1 : 1
Prijevor
Sloga (S)
Sjenica
2 : 1
Sloga (BB)
Bajina Bašta
20.10.2019 14:30
Sloga (S)
2 : 1
Sloga (BB)
Bačka
Pačir
0 : 1
Sloga
Čonoplja
20.10.2019 15:00
Bačka
0 : 1
Sloga
Vojvodina
Bačko Gradište
6 : 0
Radnički
Sombor
20.10.2019 15:00
Vojvodina
6 : 0
Radnički
Mladost (BP)
Bački Petrovac
3 : 1
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
20.10.2019 15:00
Mladost (BP)
3 : 1
OFK Stari Grad
Tisa
Adorjan
1 : 1
Krila Krajine
Bačka Palanka
20.10.2019 15:00
Tisa
1 : 1
Krila Krajine
Mladost (T)
Turija
0 : 2
Tavankut
Tavankut
20.10.2019 15:00
Mladost (T)
0 : 2
Tavankut
Jugović
Kać
1 : 3
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
20.10.2019 15:00
Jugović
1 : 3
Jedinstvo (SP)
Hajduk (D)
Divoš
1 : 0
Mladost (NS)
Novi Sad
20.10.2019 15:00
Hajduk (D)
1 : 0
Mladost (NS)
Jadran
Golubinci
2 : 4
Podunavac
Belegiš
20.10.2019 15:00
Jadran
2 : 4
Podunavac
Sremac
Vojka
0 : 4
Borac
Šajkaš
20.10.2019 15:00
Sremac
0 : 4
Borac
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
0 : 3
Sloboda
Novi Kozarci
20.10.2019 15:00
Crvena zvezda (VS)
0 : 3
Sloboda
ŽAK
Kikinda
1 : 1
Sloga
Plandište
20.10.2019 15:00
ŽAK
1 : 1
Sloga
Borac (St)
Starčevo
1 : 0
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
20.10.2019 15:00
Borac (St)
1 : 0
Jedinstvo (BK)
Akademija 10
Prokuplje
0 : 1
Nebeski Andjeli
Vranje
20.10.2019 11:00
Akademija 10
0 : 1
Nebeski Andjeli
Jablanica
Medveđa
2 : 1
Jastrebac
Blace
20.10.2019 15:00
Jablanica
2 : 1
Jastrebac
Vranjska Banja
Vranjska Banja
2 : 1
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
20.10.2019 15:00
Vranjska Banja
2 : 1
Jedinstvo (GS)
Polet 1980
Laplje Selo
1 : 4
Pčinja
Trgovište
20.10.2019 15:00
Polet 1980
1 : 4
Pčinja
Čekmin
Čekmin
0 : 3
Bobište
Bobište
20.10.2019 15:00
Čekmin
0 : 3
Bobište
Jedinstvo (P)
Pirot
2 : 0
Bor 1919
Bor
20.10.2019 11:00
Jedinstvo (P)
2 : 0
Bor 1919
Lužnica
Babušnica
1 : 0
Majdanpek
Majdanpek
20.10.2019 15:00
Lužnica
1 : 0
Majdanpek
Kablovi
Zaječar
2 : 0
Tanasko Rajić
Pirot
20.10.2019 15:00
Kablovi
2 : 0
Tanasko Rajić
Hajduk Veljko
Negotin
4 : 0
BSK
Bogovina
20.10.2019 15:00
Hajduk Veljko
4 : 0
BSK
Meševo
Meševo
4 : 2
Mačkovac
Mačkovac
20.10.2019 15:00
Meševo
4 : 2
Mačkovac
Levač
Rekovac
3 : 3
Jedinstvo 1936
Kruševac
20.10.2019 15:00
Levač
3 : 3
Jedinstvo 1936
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
4 : 1
Blagotin
Poljna
20.10.2019 15:00
Jastrebac
4 : 1
Blagotin
Kušiljevo
Kušiljevo
2 : 0
Bošnjane
Bošnjane
20.10.2019 15:00
Kušiljevo
2 : 0
Bošnjane
Juhor
Obrež
0 : 0
OFK Lugomir
Rakitovo
20.10.2019 15:00
Juhor
0 : 0
OFK Lugomir
Rudar
Jelašnica
2 : 1
Pukovac
Pukovac
20.10.2019 15:00
Rudar
2 : 1
Pukovac
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
5 : 2
Moravica
Subotinac
20.10.2019 15:00
Jedinstvo (GM)
5 : 2
Moravica
Malošište
Malošište
0 : 1
Mladost (M)
Medoševac
20.10.2019 15:00
Malošište
0 : 1
Mladost (M)
Bukovik
Razanj
5 : 1
Vrtište
Vrtište
20.10.2019 15:00
Bukovik
5 : 1
Vrtište
Morava
Žitkovac
3 : 1
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
20.10.2019 15:00
Morava
3 : 1
OFK Brzi Brod
OFK Niš
Niš
2 : 0
Naša krila 1936
Belotinac
20.10.2019 15:00
OFK Niš
2 : 0
Naša krila 1936
Orljane
Orljane
2 : 1
Zemljoradnik
Balajnac
20.10.2019 15:00
Orljane
2 : 1
Zemljoradnik
Dunav
Veliko Selo
6 : 1
Vrčin
Vrčin
20.10.2019 13:30
Dunav
6 : 1
Vrčin
Prva Iskra
Barič
2 : 0
Napredak
Medoševac
20.10.2019 11:00
Prva Iskra
2 : 0
Napredak
BSK Batajnica
Batajnica
3 : 1
Studenski Grad
Novi Beograd
20.10.2019 13:30
BSK Batajnica
3 : 1
Studenski Grad
Budućnost
Zvečka
1 : 2
Komgrap
Beograd
20.10.2019 13:30
Budućnost
1 : 2
Komgrap
Leštane
Leštane
1 : 0
Torlak
Beograd
20.10.2019 13:30
Leštane
1 : 0
Torlak
Mlava (ML)
Malo Laole
0 : 0
Sirakovo
Sirakovo
20.10.2019 15:00
Mlava (ML)
0 : 0
Sirakovo
Sloga (L)
Lučica
0 : 3
Budućnost (V)
Vezičevo
20.10.2019 15:00
Sloga (L)
0 : 3
Budućnost (V)
Sloga (B)
Burovac
2 : 1
Napredak Simićevo
Simićevo
20.10.2019 15:00
Sloga (B)
2 : 1
Napredak Simićevo
Borac (Ž)
Žabari
2 : 0
Borac (K)
Klenovnik
20.10.2019 15:00
Borac (Ž)
2 : 0
Borac (K)
Omladinac (Š)
Šetonje
3 : 0
Integral
Batuša
20.10.2019 15:00
Omladinac (Š)
3 : 0
Integral
Obilić
Živica
0 : 1
Trgovački
Petrovac na Mlavi
20.10.2019 15:00
Obilić
0 : 1
Trgovački
Železničar
Požarevac
1 : 1
Rudar (Kr)
Krepoljin
20.10.2019 15:00
Železničar
1 : 1
Rudar (Kr)
Sloga (L)
Lugavčina
1 : 2
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
20.10.2019 14:30
Sloga (L)
1 : 2
Jasenica 2017
Mladi radnik 1940
Radinac
0 : 1
Cerovac 2013
Cerovac
20.10.2019 14:30
Mladi radnik 1940
0 : 1
Cerovac 2013
Osipaonica
Osipaonica
3 : 1
Sloga (M)
Miloševac
20.10.2019 14:30
Osipaonica
3 : 1
Sloga (M)
Železničar Kusadak
Kusadak
3 : 0
Omladinac
Seone
20.10.2019 14:30
Železničar Kusadak
3 : 0
Omladinac
SASK
Saraorci
1 : 0
Pobeda
Golobok
20.10.2019 14:30
SASK
1 : 0
Pobeda
Obilić
Staro Selo
5 : 1
Radnik
Smederevska Palanka
20.10.2019 14:30
Obilić
5 : 1
Radnik
Crvena zvezda
Suvodol
9 : 1
Bresje Superior
Velika Plana
20.10.2019 14:30
Crvena zvezda
9 : 1
Bresje Superior
ZSK
Valjevo
1 : 1
Radnik (Ub)
Ub
20.10.2019 14:30
ZSK
1 : 1
Radnik (Ub)
Tulari
Tulari
1 : 3
Rubribreza
Rubribreza
20.10.2019 14:30
Tulari
1 : 3
Rubribreza
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
3 : 1
OFK Osečina
Osečina
20.10.2019 14:30
Pepeljevac
3 : 1
OFK Osečina
Tvrdojevac
Tvrdojevac
4 : 1
OFK Jabučje
Jabučje
20.10.2019 14:30
Tvrdojevac
4 : 1
OFK Jabučje
Dimitrije Tucović
Ćelije
2 : 1
Junior Novo Naselje
Valjevo
20.10.2019 14:30
Dimitrije Tucović
2 : 1
Junior Novo Naselje
Iskra
Donja Bukovica
2 : 1
Banjani
Banjani
20.10.2019 14:30
Iskra
2 : 1
Banjani
Trlić
Trlić
1 : 2
OFK Brđanac
Valjevo
20.10.2019 14:30
Trlić
1 : 2
OFK Brđanac
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
4 : 3
Hajduk Stanko
Crna Bara
20.10.2019 15:00
Mladost (PP)
4 : 3
Hajduk Stanko
Karađorđe
Mišar
4 : 3
Drina
Badovinci
20.10.2019 15:00
Karađorđe
4 : 3
Drina
Jedinstvo (ŠT)
Štitar
7 : 0
Milan Orlić
Novo Selo
20.10.2019 15:00
Jedinstvo (ŠT)
7 : 0
Milan Orlić
Podrinje
Lozničko Polje
4 : 1
Cer
Jadranska Lešnica
20.10.2019 15:00
Podrinje
4 : 1
Cer
Sloga
Lipnički Šor
4 : 2
Majur
Majur
20.10.2019 15:00
Sloga
4 : 2
Majur
Duško
Klenje
3 : 1
Mladi borac
Dublje
20.10.2019 15:00
Duško
3 : 1
Mladi borac
Budućnost
Konarevo
4 : 1
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
20.10.2019 15:00
Budućnost
4 : 1
Kraljevo Hajduk
Tavnik
Tavnik
0 : 1
Gruža
Vitanovac
20.10.2019 15:00
Tavnik
0 : 1
Gruža
Granit
Jošanička banja
0 : 3
Ribnica
Jovac
20.10.2019 15:00
Granit
0 : 3
Ribnica
Borac (V)
Vraneši
0 : 4
Napredak
Gračac
20.10.2019 15:00
Borac (V)
0 : 4
Napredak
Ibar
Mataruška Banja
1 : 2
Proleter
Pečenog
20.10.2019 15:00
Ibar
1 : 2
Proleter
Napredak
Svračkovci
1 : 1
Ozrem
Ozrem
20.10.2019 15:00
Napredak
1 : 1
Ozrem
Jedinstvo (K)
Konjevići
10 : 3
Donja Vrbava
Donja Vrbava
20.10.2019 15:00
Jedinstvo (K)
10 : 3
Donja Vrbava
Zadrugar
Donja Trepča
4 : 3
Rudar
Bresnica
20.10.2019 15:00
Zadrugar
4 : 3
Rudar
Omladinac (Z)
Zablaće
6 : 1
Dedinje Junajted
Guča
20.10.2019 15:00
Omladinac (Z)
6 : 1
Dedinje Junajted
Jedinstvo (P)
Puhovo
2 : 2
Parmenac
Parmenac
20.10.2019 15:00
Jedinstvo (P)
2 : 2
Parmenac
Slatina
Slatina
1 : 3
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
20.10.2019 15:00
Slatina
1 : 3
Jedinstvo (GG)
Budućnost (M)
Mladenovo
4 : 0
Polet
Karavukovo
20.10.2019 15:00
Budućnost (M)
4 : 0
Polet
Hercegovac
Gajdobra
2 : 0
Budućnost (P)
Parage
20.10.2019 15:00
Hercegovac
2 : 0
Budućnost (P)
BSK
Bački Brestovac
7 : 1
Kulpin
Kulpin
20.10.2019 15:00
BSK
7 : 1
Kulpin
Slavija
Pivnice
3 : 2
Tvrđava
Bač
20.10.2019 15:00
Slavija
3 : 2
Tvrđava
Radnički 1918
Ratkovo
6 : 1
ŽAK
Sombor
20.10.2019 15:00
Radnički 1918
6 : 1
ŽAK
Omladinac
Bukovac
6 : 2
Maglić
Bački Maglić
20.10.2019 15:00
Omladinac
6 : 2
Maglić
Kordun
Kljajićevo
6 : 1
Rusin
Ruski Krstur
20.10.2019 15:00
Kordun
6 : 1
Rusin
Đurđin
Đurđin
3 : 1
Proleter (Nj)
Njegoševo
20.10.2019 15:00
Đurđin
3 : 1
Proleter (Nj)
Obilić (Z)
Zmajevo
1 : 0
Jadran
Feketić
20.10.2019 15:00
Obilić (Z)
1 : 0
Jadran
Senta
Senta
2 : 1
Napredak
Nadalj
20.10.2019 15:00
Senta
2 : 1
Napredak
Mitros
Sremska Mitrovica
1 : 0
Borac (M)
Martinci
20.10.2019 15:00
Mitros
1 : 0
Borac (M)
Borac (K)
Klenak
1 : 2
LSK Laćarak
Laćarak
20.10.2019 15:00
Borac (K)
1 : 2
LSK Laćarak
Železničar
Inđija
3 : 1
Rudar
Vrdnik
20.10.2019 15:00
Železničar
3 : 1
Rudar
Ljukovo
Ljukovo
4 : 0
PSK Putinci
Putinci
20.10.2019 15:00
Ljukovo
4 : 0
PSK Putinci
Donji Srem 2015
Pećinci
3 : 1
Napredak
Popinci
20.10.2019 15:00
Donji Srem 2015
3 : 1
Napredak
Donji Petrovci
Donji Petrovci
3 : 3
Budućnost
Salaš Noćajski
20.10.2019 15:00
Donji Petrovci
3 : 3
Budućnost
Bačka (B)
Begeč
2 : 1
Veternik
Veternik
20.10.2019 14:30
Bačka (B)
2 : 1
Veternik
Bačka (Đ)
Đurđevo
2 : 1
ŽSK
Žabalj
20.10.2019 14:30
Bačka (Đ)
2 : 1
ŽSK
OFK Sirig
Sirig
1 : 0
Fruškogorski partizan
Bukovac
20.10.2019 14:30
OFK Sirig
1 : 0
Fruškogorski partizan
Index
Novi Sad
1 : 0
Šajkaš 1908
Kovilj
20.10.2019 10:00
Index
1 : 0
Šajkaš 1908
Petrovaradin
Petrovaradin
0 : 0
Slavija
Novi Sad
20.10.2019 14:30
Petrovaradin
0 : 0
Slavija
Jedinstvo
Rumenka
7 : 0
Hajduk
Čurug
20.10.2019 14:30
Jedinstvo
7 : 0
Hajduk
TSK
Temerin
1 : 1
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
20.10.2019 14:30
TSK
1 : 1
RFK Novi Sad 1921
Omladinac FAM
Botoš
7 : 2
OFK Klek
Klek
20.10.2019 15:00
Omladinac FAM
7 : 2
OFK Klek
2. Oktobar
Kumane
2 : 1
Polet
Nakovo
20.10.2019 15:00
2. Oktobar
2 : 1
Polet
Tamiš
Farkaždin
1 : 3
Borac
Aleksandrovo
20.10.2019 15:00
Tamiš
1 : 3
Borac
Vojvodina
Novo Miloševo
2 : 3
Mladost (L)
Lukićevo
20.10.2019 15:00
Vojvodina
2 : 3
Mladost (L)
Lehel
Mužlja
1 : 1
Crvena zvezda
Rusko Selo
20.10.2019 15:00
Lehel
1 : 1
Crvena zvezda
Jedinstvo
Bočar
8 : 0
Radnički 1911
Jaša Tomić
20.10.2019 15:00
Jedinstvo
8 : 0
Radnički 1911
Rusanda
Melenci
3 : 1
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
20.10.2019 15:00
Rusanda
3 : 1
Mladost (BD)
Dolina
Padina
2 : 0
Spartak 1911
Debeljača
20.10.2019 15:00
Dolina
2 : 0
Spartak 1911
Polet (Id)
Idvor
0 : 4
Strela
Ivanovo
20.10.2019 15:00
Polet (Id)
0 : 4
Strela
Potporanj
Potporanj
1 : 1
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
20.10.2019 15:00
Potporanj
1 : 1
Sloga (BNS)
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
1 : 0
Radnički (K)
Kovin
20.10.2019 15:00
Jedinstvo (V)
1 : 0
Radnički (K)
Jugoslavija
Jabuka
2 : 2
Budućnost (A)
Alibunar
20.10.2019 15:00
Jugoslavija
2 : 2
Budućnost (A)
Crvena zvezda
Pavliš
3 : 2
Partizan (G)
Gaj
20.10.2019 15:00
Crvena zvezda
3 : 2
Partizan (G)
Vučje
Vučje
0 : 1
Umac
Miroševce
20.10.2019 15:00
Vučje
0 : 1
Umac
Šumadija
Razgojna
8 : 0
Kumarevo 65
Kumarevo
20.10.2019 15:00
Šumadija
8 : 0
Kumarevo 65
Progres
Ladovica
5 : 1
Zloćudovo
Zloćudovo
20.10.2019 15:00
Progres
5 : 1
Zloćudovo
Sloga
Lipovica
2 : 1
Železničar
Brestovac
20.10.2019 15:00
Sloga
2 : 1
Železničar
Real
Donja Jajina
2 : 1
Polet
Stajkovce
20.10.2019 15:00
Real
2 : 1
Polet
Jedinstvo
Grdelica
2 : 1
Moravac
Pečenjevce
20.10.2019 15:00
Jedinstvo
2 : 1
Moravac
Mladost 1959
Vinarce
2 : 1
Mladi borac
Živkovo
20.10.2019 15:00
Mladost 1959
2 : 1
Mladi borac
OFK Morava
Leskovac
3 : 3
BSK
Belanovce
20.10.2019 15:00
OFK Morava
3 : 3
BSK
Ključ
Podvrška
0 : 3
Radnički
Klokočevac
20.10.2019 11:00
Ključ
0 : 3
Radnički
Nemetali
Donja Bela Reka
1 : 1
Poreč
Donji milanovac
20.10.2019 15:00
Nemetali
1 : 1
Poreč
Polet
Jabukovac
1 : 7
Urovica
Urovica
20.10.2019 15:00
Polet
1 : 7
Urovica
Blizna
Blizna
1 : 1
Branik
Štubik
20.10.2019 15:00
Blizna
1 : 1
Branik
Osnić
Osnić
5 : 0
Velika Jasikova
Velika Jasikova
20.10.2019 15:00
Osnić
5 : 0
Velika Jasikova
Kosovo
Zvezdan
0 : 2
Radnički 1946
Lubnica
20.10.2019 15:00
Kosovo
0 : 2
Radnički 1946
Omladinac
Grezna
0 : 1
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
20.10.2019 15:00
Omladinac
0 : 1
OFK Knjaz
Graničar
Veliki Izvor
5 : 0
Sloga (M)
Minićevo
20.10.2019 15:00
Graničar
5 : 0
Sloga (M)
Sloga (Ć)
Ćićevac
2 : 1
13. April
Lomnica
20.10.2019 15:00
Sloga (Ć)
2 : 1
13. April
Sloga (M)
Majdevo
0 : 0
Kupci
Kupci
20.10.2019 15:00
Sloga (M)
0 : 0
Kupci
Gradina
Pejovac
2 : 1
Čitluk
Čitluk
20.10.2019 15:00
Gradina
2 : 1
Čitluk
Vinogradar
Zleginje
4 : 0
Žabare
Žabare
20.10.2019 15:00
Vinogradar
4 : 0
Žabare
Mladost
Donji Katun
6 : 1
Šanac
Šanac
20.10.2019 15:00
Mladost
6 : 1
Šanac
Sebečevac
Sebečevac
6 : 0
Varvarin
Varvarin
20.10.2019 15:00
Sebečevac
6 : 0
Varvarin
FUD
Brus
1 : 2
Donji Kopaonik
Razbojna
20.10.2019 15:00
FUD
1 : 2
Donji Kopaonik
Trudbenik
Stalać
4 : 2
Ribnik
Gornji Ribnik
20.10.2019 15:00
Trudbenik
4 : 2
Ribnik
Bratstvo
Međureč
2 : 0
Kolare
Kolare
20.10.2019 14:00
Bratstvo
2 : 0
Kolare
OFK Bratstvo
Medveđa
1 : 0
OFK Batinac
Batinac
20.10.2019 14:00
OFK Bratstvo
1 : 0
OFK Batinac
Mladost (K)
Koncarevo
4 : 3
Mladost (D)
Dublje
20.10.2019 14:00
Mladost (K)
4 : 3
Mladost (D)
Dragocvet
Dragocvet
3 : 1
Orlovi
Jasenovo
20.10.2019 14:00
Dragocvet
3 : 1
Orlovi
Mladost (J)
Jovac
2 : 0
Napredak (D)
Drenovac
20.10.2019 14:00
Mladost (J)
2 : 0
Napredak (D)
Partizan (M)
Majur
1 : 0
Resavac
Subotica
20.10.2019 14:00
Partizan (M)
1 : 0
Resavac
Juhor
Glavinci
2 : 0
Morava (R)
Ribare
20.10.2019 14:00
Juhor
2 : 0
Morava (R)
Morava (KS)
Kočino Selo
2 : 3
Moravac 2015
Krušar
20.10.2019 14:00
Morava (KS)
2 : 3
Moravac 2015
Institut
Zemun Polje
1 : 2
Sinđelić 2012
Ugrinovci
20.10.2019 13:30
Institut
1 : 2
Sinđelić 2012
PKB Kovilovo
Kovilovo
4 : 2
Srem
Jakovo
20.10.2019 13:30
PKB Kovilovo
4 : 2
Srem
011
Beograd
3 : 1
Balkan Mirijevo
Beograd
20.10.2019 12:30
011
3 : 1
Balkan Mirijevo
Heroj Polet
Jajinci
2 : 1
Hajduk
Beograd
20.10.2019 13:30
Heroj Polet
2 : 1
Hajduk
Borac (P)
Progar
1 : 3
Poštar Zvezdara
Beograd
20.10.2019 13:30
Borac (P)
1 : 3
Poštar Zvezdara
Posavac Tišma
Boljevci
3 : 1
Šumadinac
Bečmen
20.10.2019 13:30
Posavac Tišma
3 : 1
Šumadinac
Duboko
Mala Moštanica
1 : 5
Posavina
Stubline
20.10.2019 13:30
Duboko
1 : 5
Posavina
Budućnost
Dudovica
7 : 0
Barajevo
Barajevo
20.10.2019 13:30
Budućnost
7 : 0
Barajevo
Omladinac
Veliko Polje
1 : 0
OFK Zabrežje
Zabrežje
20.10.2019 13:30
Omladinac
1 : 0
OFK Zabrežje
Rojkovac
Obrenovac
1 : 2
Radnički
Rudovci
20.10.2019 13:30
Rojkovac
1 : 2
Radnički
OFK Borac
Arnajevo
1 : 2
Zvezda
Konatice
20.10.2019 13:30
OFK Borac
1 : 2
Zvezda
Strelac
Mislođin
0 : 4
Borac (L)
Lazarevac
20.10.2019 13:30
Strelac
0 : 4
Borac (L)
Kosmaj
Ralja
3 : 1
Boleč
Grocka
20.10.2019 13:30
Kosmaj
3 : 1
Boleč
Šumadija 1962
Jagnjilo
5 : 0
Rabrovac
Rabrovac
20.10.2019 13:30
Šumadija 1962
5 : 0
Rabrovac
Dunavac
Grocka
2 : 0
Zuce 2019
Zuce
20.10.2019 13:30
Dunavac
2 : 0
Zuce 2019
Zaklopača
Zaklopača
2 : 1
Velika Krsna
Velika Krsna
20.10.2019 13:30
Zaklopača
2 : 1
Velika Krsna
Kaluđerica 1969
Kaluđerica
4 : 0
Šepšin
Šepšin
20.10.2019 13:30
Kaluđerica 1969
4 : 0
Šepšin
Rasovača
Rasovača
5 : 3
Napredak 2012
Krušje
20.10.2019 14:00
Rasovača
5 : 3
Napredak 2012
Mladost (B)
Batušinac
1 : 2
Naisus 1977
Rožina
20.10.2019 14:00
Mladost (B)
1 : 2
Naisus 1977
Zaplanjac
Gadžin Han
1 : 3
Pobeda
Rusna
20.10.2019 14:00
Zaplanjac
1 : 3
Pobeda
Moravac (Č)
Čečina
4 : 0
Palilula
Aleksinac
20.10.2019 14:00
Moravac (Č)
4 : 0
Palilula
Sloga
Korman
3 : 0
Baličevac
Baličevac
20.10.2019 14:00
Sloga
3 : 0
Baličevac
Radnički 1947
Čapljinac
6 : 0
Padina
Padina
20.10.2019 14:00
Radnički 1947
6 : 0
Padina
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
1 : 5
Radnički 1924
Kočane
20.10.2019 14:00
Moravac (ZT)
1 : 5
Radnički 1924
ŽSK
Žirovnica
5 : 1
Omladinac (DR)
Donja Rača
20.10.2019 14:30
ŽSK
5 : 1
Omladinac (DR)
BSK
Belosavci
4 : 0
Banja
Banja
20.10.2019 14:30
BSK
4 : 0
Banja
Jasenica
Božurnja
3 : 0
Lokomotiva
Lapovo
20.10.2019 14:30
Jasenica
3 : 0
Lokomotiva
Trnava
Donja Trnava
2 : 1
Vinča
Vinča (Topola)
20.10.2019 14:30
Trnava
2 : 1
Vinča
Sloga
Milatovac
3 : 1
Borac
Pajsijevići
20.10.2019 14:30
Sloga
3 : 1
Borac
Šumadinac (N)
Natalinci
3 : 0
Plaskovac
Plaskovac
20.10.2019 14:30
Šumadinac (N)
3 : 0
Plaskovac
Prvi srpski ustanak
Orašac
2 : 1
Marjan
Knić
20.10.2019 14:30
Prvi srpski ustanak
2 : 1
Marjan
Mladost MG
Saranovo
4 : 4
Šumadinac (S)
Stojnik
20.10.2019 14:30
Mladost MG
4 : 4
Šumadinac (S)
Padež
Petrovac
0 : 6
Senjak
Pirot
20.10.2019 14:30
Padež
0 : 6
Senjak
Spartak
Pirot
4 : 3
Vladimir Durković
Berilovac
20.10.2019 14:30
Spartak
4 : 3
Vladimir Durković
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
0 : 5
Željuša
Željuša
20.10.2019 14:30
Sloga
0 : 5
Željuša
Bakionica
Bakionica
2 : 5
Čajetina
Čajetina
20.10.2019 14:30
Bakionica
2 : 5
Čajetina
Savinac
Visibaba
1 : 1
Sečica
Seča reka
20.10.2019 14:30
Savinac
1 : 1
Sečica
Jedinstvo
Kalenić
3 : 2
Prvi partizan
Užice
20.10.2019 14:30
Jedinstvo
3 : 2
Prvi partizan
Lazarica
Prilipac
1 : 2
Omladinac
Zdravčići
20.10.2019 14:30
Lazarica
1 : 2
Omladinac
Ariljska rampa
Požega
2 : 0
Ježevica
Ježevica
20.10.2019 11:00
Ariljska rampa
2 : 0
Ježevica
Perućac
Perućac
3 : 1
Polet
Rasna
20.10.2019 14:30
Perućac
3 : 1
Polet
Višesava
Bajina Bašta
4 : 0
Kotroman
Mokra Gora
20.10.2019 14:30
Višesava
4 : 0
Kotroman
Kolonija
Kragujevac
0 : 2
Sloga (D)
Desimirovac
20.10.2019 15:00
Kolonija
0 : 2
Sloga (D)
Borac (D)
Drenovac
1 : 0
Šumadinac KG
Kragujevac
20.10.2019 15:00
Borac (D)
1 : 0
Šumadinac KG
Sloboda (G)
Grbice
2 : 4
Maršić
Maršić
20.10.2019 15:00
Sloboda (G)
2 : 4
Maršić
Mladost (P)
Pajazitovo
1 : 2
Srbija
Ilićevo
20.10.2019 15:00
Mladost (P)
1 : 2
Srbija
Jedinstvo (P)
Petrovac
5 : 4
Kutlovo
Kutlovo
20.10.2019 15:00
Jedinstvo (P)
5 : 4
Kutlovo
Šumadija 1934
Drača
1 : 2
OFK Bagremar
Kragujevac
20.10.2019 15:00
Šumadija 1934
1 : 2
OFK Bagremar
Pobeda 1926
Beloševac
4 : 1
Zastava
Kragujevac
20.10.2019 15:00
Pobeda 1926
4 : 1
Zastava
Sloboda
Gornja Vrežina
2 : 3
Mladost (DK)
Donji Komren
20.10.2019 15:00
Sloboda
2 : 3
Mladost (DK)
Crvena zastava
Hum
0 : 2
Palilulac
Niš
20.10.2019 15:00
Crvena zastava
0 : 2
Palilulac
Proleter
Donja Vrežina
1 : 3
Čegar 2013
Kamenica
20.10.2019 15:00
Proleter
1 : 3
Čegar 2013
Morava
Krušce
5 : 2
Radnički 1936
Trupale
20.10.2019 15:00
Morava
5 : 2
Radnički 1936
Stevan Nešticki
Leskovik
2 : 5
Vulkan 1963
Brenica
20.10.2019 15:00
Stevan Nešticki
2 : 5
Vulkan 1963
Delijski Vis
Niš
4 : 2
Omladinac
Gornji Komren
20.10.2019 15:00
Delijski Vis
4 : 2
Omladinac
BSK Bujanovac
Bujanovac
0 : 5
Ternoci
Trnovac
20.10.2019 14:00
BSK Bujanovac
0 : 5
Ternoci
Mineralac
Vranjska Banja
4 : 3
Mladost (B)
Bosilegrad
20.10.2019 14:00
Mineralac
4 : 3
Mladost (B)
Levosoje
Levosoje
0 : 2
Lugina
Preševo
20.10.2019 14:00
Levosoje
0 : 2
Lugina
Čelik
Belo polje
0 : 0
Pavlovac
Pavlovac
20.10.2019 14:00
Čelik
0 : 0
Pavlovac
Trepča B
Kosovska Mitrovica
0 : 2
Ibar
Leposavić
20.10.2019 14:30
Trepča B
0 : 2
Ibar
Radnički
Velika Hoča
2 : 2
Gračanica
Gračanica
20.10.2019
Radnički
2 : 2
Gračanica
Gracko
Staro Gracko
3 : 0
Ugljare
Ugljare
20.10.2019
Gracko
3 : 0
Ugljare
Jastreb
Blace
1 : 1
Jug Bogdan
Đakus
20.10.2019 15:00
Jastreb
1 : 1
Jug Bogdan
Kaćuša
Kuršumlija
1 : 0
Dobrič
Pejkovac
20.10.2019 15:00
Kaćuša
1 : 0
Dobrič
Omladinac
Podina
2 : 1
Dundjerski
Voljčinac
20.10.2019 15:00
Omladinac
2 : 1
Dundjerski
Žabari
Žabari (Valjevo)
2 : 1
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
20.10.2019 11:00
Žabari
2 : 1
Milenko Pavlović
Ribnikar
Pecka
1 : 4
Rajac
Kadina Luka
20.10.2019 11:00
Ribnikar
1 : 4
Rajac
Popadić
Popadić
2 : 0
Polet
Popučke
20.10.2019 14:30
Popadić
2 : 0
Polet
Rakac Stave
Stave
2 : 2
Komanice
Komanice
20.10.2019 11:00
Rakac Stave
2 : 2
Komanice
OFK Senjak
Valjevo
3 : 0
Jadar 2013
Valjevo
20.10.2019 14:30
OFK Senjak
3 : 0
Jadar 2013
Stari drugari
Kadina Luka
0 : 2
Dračić 2018
Dračić
20.10.2019 11:00
Stari drugari
0 : 2
Dračić 2018
Mladost
Latković
2 : 1
Joks Junajted
Mionica
20.10.2019 11:00
Mladost
2 : 1
Joks Junajted
Pambukovica
Pambukovica
7 : 1
Rudar 1945
Radljevo
20.10.2019 14:30
Pambukovica
7 : 1
Rudar 1945
Kolubara (J)
Jabučje
0 : 1
OFK Paljuvi
Paljuvi
20.10.2019 14:30
Kolubara (J)
0 : 1
OFK Paljuvi
Čučuge
Čučuge
1 : 2
Mladost (V)
Vračević
20.10.2019 14:30
Čučuge
1 : 2
Mladost (V)
Joševa
Joševa
6 : 1
Crvena Jabuka
Ub
20.10.2019 14:30
Joševa
6 : 1
Crvena Jabuka
Polet (DL)
Donji Lajkovac
4 : 2
Šarbane
Šarbane
20.10.2019 14:30
Polet (DL)
4 : 2
Šarbane
Mladost 1981
Štulac
6 : 1
Bogutovačka Banja
Bogutovac
20.10.2019 15:00
Mladost 1981
6 : 1
Bogutovačka Banja
Zvezda
Čukojevac
2 : 0
Miločajac
Miločaj
20.10.2019 15:00
Zvezda
2 : 0
Miločajac
Braća Vuković
Lađevci
1 : 0
Lazac
Lazac
20.10.2019 15:00
Braća Vuković
1 : 0
Lazac
Stubal
Stubal
1 : 1
Jedinstvo (G)
Godačica
20.10.2019 15:00
Stubal
1 : 1
Jedinstvo (G)
Mladost
Kruščić
0 : 3
SU Stanišić 1920
Stanišić
20.10.2019 15:00
Mladost
0 : 3
SU Stanišić 1920
Terekveš
Svilojevo
1 : 1
Hajduk
Stapar
20.10.2019 15:00
Terekveš
1 : 1
Hajduk
Kula
Kula
1 : 0
Jedinstvo
Ribarevo
20.10.2019 15:00
Kula
1 : 0
Jedinstvo
Polet
Sivac
3 : 0
Dunav
Bački Monoštor
20.10.2019 15:00
Polet
3 : 0
Dunav
Zadrugar
Srpski Miletić
4 : 0
OFK Odžaci
Odžaci
20.10.2019 15:00
Zadrugar
4 : 0
OFK Odžaci
Lipar
Lipar
4 : 0
Lider
Odžaci
20.10.2019 15:00
Lipar
4 : 0
Lider
Sloboda
Šašinci
0 : 3
Fruška Gora
Ruma
20.10.2019 15:00
Sloboda
0 : 3
Fruška Gora
Trgovački
Sremska Mitrovica
1 : 2
Sloga (V)
Voganj
20.10.2019 15:00
Trgovački
1 : 2
Sloga (V)
BSK
Bešenovo
3 : 0
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
20.10.2019 15:00
BSK
3 : 0
OFK Zeka Buljubaša
Obilić 1993
Kukujevci
0 : 1
Sremac
Berkasovo
20.10.2019 15:00
Obilić 1993
0 : 1
Sremac
Sloga (Č)
Čalma
2 : 1
Graničar 1924
Adaševci
20.10.2019 15:00
Sloga (Č)
2 : 1
Graničar 1924
Fruškogorac
Manđelos
1 : 0
Sloven
Ruma
20.10.2019 15:00
Fruškogorac
1 : 0
Sloven
Hajduk
Gardinovci
7 : 0
Sloga
Lok
20.10.2019 14:30
Hajduk
7 : 0
Sloga
Čenej
Čenej
1 : 1
Železničar
Novi Sad
20.10.2019 14:30
Čenej
1 : 1
Železničar
Moskva
Budisava
5 : 2
Titel
Titel
20.10.2019 14:30
Moskva
5 : 2
Titel
Proleter
Banoštor
5 : 3
Dinamo
Budisava
20.10.2019 14:30
Proleter
5 : 3
Dinamo
Miletić
Mošorin
1 : 1
Susek
Susek
20.10.2019 14:30
Miletić
1 : 1
Susek
Jedinstvo (G)
Gospođinci
8 : 2
Slanobarac
Novi Sad
20.10.2019 14:30
Jedinstvo (G)
8 : 2
Slanobarac
Zadrugar
Lazarevo
7 : 1
OFK Stajićevo
Stajićevo
20.10.2019 15:00
Zadrugar
7 : 1
OFK Stajićevo
Tisa 1933
Taraš
3 : 2
MSK
Mihajlovo
20.10.2019 15:00
Tisa 1933
3 : 2
MSK
OFK Gradnulica
Zrenjanin
3 : 2
Mladost
Belo Blato
20.10.2019 15:00
OFK Gradnulica
3 : 2
Mladost
Bilećanin
Sečanj
1 : 5
ASK
Aradac
20.10.2019 15:00
Bilećanin
1 : 5
ASK
Jedinstvo 2014
Ečka
8 : 1
Zlatica
Zlatica
20.10.2019 15:00
Jedinstvo 2014
8 : 1
Zlatica
Banat (I)
Ilandža
3 : 2
Borac (VS)
Veliko Središte
20.10.2019 15:00
Banat (I)
3 : 2
Borac (VS)
Karaš (J)
Jasenovo
3 : 3
Dunav
Banatska Palanka
20.10.2019 15:00
Karaš (J)
3 : 3
Dunav
Ratar
Kruščica
1 : 1
Ševac
Kusić
20.10.2019 15:00
Ratar
1 : 1
Ševac
Banat (D)
Dupljaja
5 : 0
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
20.10.2019 15:00
Banat (D)
5 : 0
Vojvodina (CC)
Borac (VG)
Vračev Gaj
2 : 1
Partizan (K)
Kajtasovo
20.10.2019 15:00
Borac (VG)
2 : 1
Partizan (K)
Vulturul
Grebenac
5 : 1
Polet
Izbište
20.10.2019 15:00
Vulturul
5 : 1
Polet
Todorovce
Todorovce
0 : 3
OFK Brza
Brza
20.10.2019 15:00
Todorovce
0 : 3
OFK Brza
Bratstvo
Bratmilovce
3 : 1
Badince
Badince
20.10.2019 11:00
Bratstvo
3 : 1
Badince
Plantaža
Donje Stopanje
2 : 0
Donja Lomnica
Donja Lomnica
20.10.2019 15:00
Plantaža
2 : 0
Donja Lomnica
Milanovo
Milanovo
7 : 1
Lemind 1953
Leskovac
20.10.2019 15:00
Milanovo
7 : 1
Lemind 1953
Gradac
Konopnica
2 : 3
Jedinstvo (Š)
Šišava
20.10.2019 11:00
Gradac
2 : 3
Jedinstvo (Š)
Mladost (B)
Batulovce
4 : 1
Marjan MB
Mala Biljanica
20.10.2019 15:00
Mladost (B)
4 : 1
Marjan MB
Garevina
Garevina
1 : 1
Rubin
Donji Stupanj
20.10.2019 15:00
Garevina
1 : 1
Rubin
Vinogradar
Riljac
4 : 1
Omladinac
Pojate
20.10.2019 15:00
Vinogradar
4 : 1
Omladinac
Polet 57
Milutovac
4 : 2
Kamenorezac 76
Dublje
20.10.2019 15:00
Polet 57
4 : 2
Kamenorezac 76
Sloga (D)
Dašnica
3 : 1
Velika Drenova
Velika Drenova
20.10.2019 15:00
Sloga (D)
3 : 1
Velika Drenova
Napredak (Sv)
Svojnovo
2 : 1
Napredak (St)
Stubica
20.10.2019 14:00
Napredak (Sv)
2 : 1
Napredak (St)
Mladost (S)
Sikirica
4 : 0
Pomoravlje
Ostrikovac
20.10.2019 14:00
Mladost (S)
4 : 0
Pomoravlje
Mladost (GM)
Gornja Mutnica
2 : 1
Beljanica
Strmosten
20.10.2019 14:00
Mladost (GM)
2 : 1
Beljanica
Radnički
Tekija
3 : 2
Rudar (St)
Stenjevac
20.10.2019 14:00
Radnički
3 : 2
Rudar (St)
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
6 : 1
Istok 63
Plana
20.10.2019 14:00
Rudar (SR)
6 : 1
Istok 63
Šantarovac
Šantarovac
1 : 2
Osaonica
Bagrdan
20.10.2019 14:00
Šantarovac
1 : 2
Osaonica
Partizan
Glogovac
4 : 1
Šumadinac
Dragovo
20.10.2019 14:00
Partizan
4 : 1
Šumadinac
Sloboda
Šuljkovac
2 : 0
Zenit
Oparić
20.10.2019 14:00
Sloboda
2 : 0
Zenit
Ursule
Ursule
4 : 4
Mladost
Gložane
20.10.2019 14:00
Ursule
4 : 4
Mladost
Vinorača
Vinorača
0 : 3
Budućnost
Đurinac
20.10.2019 14:00
Vinorača
0 : 3
Budućnost
Krtinska
Krtinska
0 : 1
Skela
Skela
20.10.2019 15:00
Krtinska
0 : 1
Skela
Trstenica
Trstenica
0 : 5
Polet
Grabovac
20.10.2019 11:00
Trstenica
0 : 5
Polet
Rvati
Obrenovac
3 : 0
Partizan
Draževac
20.10.2019 15:00
Rvati
3 : 0
Partizan
Borac
Ušće
3 : 0
Pobednik
Piroman
20.10.2019 11:00
Borac
3 : 0
Pobednik
Belo Polje
Belo Polje
2 : 1
Ljubinić
Ljubinić
20.10.2019 15:00
Belo Polje
2 : 1
Ljubinić
Sloga
Ratari
3 : 1
Proleter
Jasenak
20.10.2019 11:00
Sloga
3 : 1
Proleter
Vranić
Vranić
6 : 1
Rušanj
Rušanj
20.10.2019 13:30
Vranić
6 : 1
Rušanj
Beljina
Beljina
9 : 0
Veliki Borak
Veliki Borak
20.10.2019 13:30
Beljina
9 : 0
Veliki Borak
Šećeranac Ada
Beograd
4 : 6
Bežanija
Novi Beograd
20.10.2019 10:00
Šećeranac Ada
4 : 6
Bežanija
Busije
Busije
1 : 2
Velika Moštanica
Velika Moštanica
20.10.2019 13:30
Busije
1 : 2
Velika Moštanica
Zmaj 1953
Zemun
1 : 0
Umka
Umka
20.10.2019 13:30
Zmaj 1953
1 : 0
Umka
Dedinje
Beograd
0 : 4
Rekreativo 011
Beograd
20.10.2019 12:00
Dedinje
0 : 4
Rekreativo 011
13. maj
Zemun
1 : 1
Mladi proleter
Beograd
20.10.2019 11:00
13. maj
1 : 1
Mladi proleter
BUSK
Novi Beograd
0 : 3
DIF
Beograd
20.10.2019 13:30
BUSK
0 : 3
DIF
Novi Beograd
Novi Beograd
3 : 2
Sparta Železnik
Beograd
20.10.2019 13:30
Novi Beograd
3 : 2
Sparta Železnik
OFK Brestač
Brestač
0 : 0
Napredak
Žarkovac
20.10.2019 15:00
OFK Brestač
0 : 0
Napredak
Sremac (Dob)
Dobrinci
2 : 1
ČSK
Čortanovci
20.10.2019 15:00
Sremac (Dob)
2 : 1
ČSK
Sremac Deč
Deč
1 : 1
Hrtkovci
Hrtkovci
20.10.2019 15:00
Sremac Deč
1 : 1
Hrtkovci
Dunav
Novi Slankamen
0 : 0
Graničar
Obrež
20.10.2019 15:00
Dunav
0 : 0
Graničar
Srem
Sremski Mihaljevci
0 : 0
Radnički
Irig
20.10.2019 15:00
Srem
0 : 0
Radnički
Polet
Novi Karlovci
4 : 1
Mladost
Buđanovci
20.10.2019 15:00
Polet
4 : 1
Mladost
Šumar
Ogar
1 : 0
Krušedol
Krušedol
20.10.2019 15:00
Šumar
1 : 0
Krušedol
Tisa
Padej
1 : 1
Horgoš 1911
Horgoš
20.10.2019 15:00
Tisa
1 : 1
Horgoš 1911
Hajduk
Podlokanj
0 : 3
Jadran
Sanad
20.10.2019 15:00
Hajduk
0 : 3
Jadran
Tromedja
Majdan
2 : 1
Graničar
Đala
20.10.2019 15:00
Tromedja
2 : 1
Graničar
Šampion
Orom
0 : 4
Bačka
Mol
20.10.2019 15:00
Šampion
0 : 4
Bačka
Sloboda
Salaš Crnobarski
4 : 2
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
20.10.2019 15:00
Sloboda
4 : 2
Zadrugar
Budućnost (DO)
Pocerski Dobrić
1 : 4
Cer
Petkovica
20.10.2019 15:00
Budućnost (DO)
1 : 4
Cer
Gorki
Glušci
2 : 2
Lipolist
Lipolist
20.10.2019 15:00
Gorki
2 : 2
Lipolist
Omladinac (BO)
Bogatic
1 : 1
Omladinac 2013 (SL)
Slepčević
20.10.2019 15:00
Omladinac (BO)
1 : 1
Omladinac 2013 (SL)
Premijer
Badovinci
1 : 1
Budućnost 1929 (ZM)
Zminjak
20.10.2019 15:00
Premijer
1 : 1
Budućnost 1929 (ZM)
Vojvoda
Dučina
0 : 3
OFK Rogača
Rogača
20.10.2019 14:30
Vojvoda
0 : 3
OFK Rogača
Sibnica
Sibnica
1 : 1
Mali Požarevac
Mali Požarevac
20.10.2019 12:00
Sibnica
1 : 1
Mali Požarevac
Djurinci
Đurinci
7 : 5
Mladost M.I.
Mala Ivanča
20.10.2019 14:30
Djurinci
7 : 5
Mladost M.I.
Popović
Popovići
4 : 0
Rudar 2012
Babe
20.10.2019 12:00
Popović
4 : 0
Rudar 2012
Stojnik
Stojnik
3 : 0
Nemenikuće
Nemenikuće
20.10.2019 12:00
Stojnik
3 : 0
Nemenikuće
Vis
Parcani
7 : 2
Mladost G.
Guberevac
20.10.2019 14:30
Vis
7 : 2
Mladost G.
Sloga
Straža
2 : 4
Gučevo 1929
Banja Koviljača
20.10.2019 15:00
Sloga
2 : 4
Gučevo 1929
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
1 : 1
Antimon
Zajača
20.10.2019 15:00
Jedinstvo (MZ)
1 : 1
Antimon
Rudar
Brasina
2 : 0
Borac
Kozjak
20.10.2019 15:00
Rudar
2 : 0
Borac
7. Juli
Bela Crkva
3 : 2
Jadar 1961
Gornji Dobrić
20.10.2019 15:00
7. Juli
3 : 2
Jadar 1961
Prva Iskra
Runjani
2 : 1
Jedinstvo (ZA)
Zavlaka
20.10.2019 15:00
Prva Iskra
2 : 1
Jedinstvo (ZA)
Jezero
Amajić
3 : 3
Hajduk
Ribarica
20.10.2019 11:00
Jezero
3 : 3
Hajduk
Vlašić
Donje Crniljevo
1 : 3
Pričinović
Pocerski Pričinović
20.10.2019 15:00
Vlašić
1 : 3
Pričinović
Rankovac
Nakučani
9 : 1
Cerić
Miokus
20.10.2019 15:00
Rankovac
9 : 1
Cerić
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
0 : 1
Sloga
Krnić
20.10.2019 15:00
Vojvoda Stepa Stepanović
0 : 1
Sloga
Šipurske livade
Šabac
0 : 3
OFK Jelen
Jelenča
20.10.2019 15:00
Šipurske livade
0 : 3
OFK Jelen
Mrovska
Mrovska
0 : 1
Jevremovac
Jevremovac
20.10.2019 15:00
Mrovska
0 : 1
Jevremovac
Radnički
Koceljeva
1 : 0
Dobrava
Vukošić
20.10.2019 15:00
Radnički
1 : 0
Dobrava
Trešnjevka
Trbusac
3 : 0
PSK
Provo
20.10.2019 15:00
Trešnjevka
3 : 0
PSK
Pinosava
Pinosava
1 : 5
PKB (PS)
Padinska skela
20.10.2019 13:30
Pinosava
1 : 5
PKB (PS)
Boka Seniors
Beograd
0 : 2
Poštar 1930
Beograd
20.10.2019 10:00
Boka Seniors
0 : 2
Poštar 1930
Siti Sport Klub
Beograd
2 : 0
Resnik
Resnik
20.10.2019 10:00
Siti Sport Klub
2 : 0
Resnik
OFK Crvenka
Borča
3 : 1
Palilulac
Krnjača
20.10.2019 13:30
OFK Crvenka
3 : 1
Palilulac
Lepušnica
Glogonjski rit
2 : 4
Pionir
Besni Fok
20.10.2019 13:30
Lepušnica
2 : 4
Pionir
Minel
Ripanj
2 : 3
Avala 1939
Beli Potok
20.10.2019 13:30
Minel
2 : 3
Avala 1939
Krivanj
Selenča
2 : 1
Borac
Vizić
20.10.2019 15:00
Krivanj
2 : 1
Borac
Bačka
Despotovo
1 : 1
Budućnost
Gložan
20.10.2019 15:00
Bačka
1 : 1
Budućnost
Naša Zvezda
Silbaš
9 : 2
Neštin
Neštin
20.10.2019 15:00
Naša Zvezda
9 : 2
Neštin
Mladost
Mali Bač
4 : 0
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
20.10.2019 15:00
Mladost
4 : 0
Bački Hajduk
Sloga
Plavna
1 : 7
Bačka 1945
Bačka Palanka
20.10.2019 15:00
Sloga
1 : 7
Bačka 1945
Badnjevac
Badnjevac
0 : 0
Jedinstvo (O)
Oplanić
20.10.2019 14:30
Badnjevac
0 : 0
Jedinstvo (O)
BSK
Borač
3 : 2
Karađorđe (V)
Vučić
20.10.2019 14:30
BSK
3 : 2
Karađorđe (V)
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
2 : 0
Omladinac-Šumadinac (V)
Vučkovica
20.10.2019 14:30
Partizan (BB)
2 : 0
Omladinac-Šumadinac (V)
Karađorđe 2013 (Viš)
Viševac
2 : 3
Napredak (MK)
Malo Krčmare
20.10.2019 14:30
Karađorđe 2013 (Viš)
2 : 3
Napredak (MK)
Sloga (Z)
Zabojnica
1 : 0
Kruševica 1980
Kneževac
20.10.2019 14:30
Sloga (Z)
1 : 0
Kruševica 1980
Borac (V)
Vukovac
2 : 0
Jedinstvo (K)
Kamenovo
20.10.2019 15:00
Borac (V)
2 : 0
Jedinstvo (K)
Manastirica
Manastirica
2 : 2
Napredak 1936
Veliko Crniće
20.10.2019 15:00
Manastirica
2 : 2
Napredak 1936
Zadrugar 1947
Tabanovac
5 : 1
Polet S.D.
Suvi Do
20.10.2019 15:00
Zadrugar 1947
5 : 1
Polet S.D.
Sloga 1952
Veliki Popovac
0 : 2
Rade Milošević
Dubočka
20.10.2019 15:00
Sloga 1952
0 : 2
Rade Milošević
Mladost (R)
Ranovac
2 : 0
Jasenovac
Krepoljin
20.10.2019 15:00
Mladost (R)
2 : 0
Jasenovac
Omladinac (B)
Busur
2 : 4
Radnički (K)
Knežica
20.10.2019 15:00
Omladinac (B)
2 : 4
Radnički (K)
Vihor
Маljurevac
3 : 0
Desine
Desine
20.10.2019 15:00
Vihor
3 : 0
Desine
Mlava (B)
Bratinac
2 : 0
Ljubičevo
Ljubičevo
20.10.2019 15:00
Mlava (B)
2 : 0
Ljubičevo
Dizel
Bare
1 : 0
Baštovan 2015
Carevac
20.10.2019 15:00
Dizel
1 : 0
Baštovan 2015
Stig 1955
Beranje
2 : 1
Barič
Barič
20.10.2019 15:00
Stig 1955
2 : 1
Barič
Žika Marković Uča
Miljević
4 : 2
Žitkovica 2017
Žitkovica
20.10.2019 15:00
Žika Marković Uča
4 : 2
Žitkovica 2017
Sloga (M)
Mustapić
2 : 3
Mladost (B)
Biskuplje
20.10.2019 15:00
Sloga (M)
2 : 3
Mladost (B)
B 2000
Aranđelovac
6 : 0
Radoje Domanović
Ovsište
20.10.2019 10:00
B 2000
6 : 0
Radoje Domanović
Mladost
Jelenac
1 : 0
Šamot
Aranđelovac
20.10.2019 14:30
Mladost
1 : 0
Šamot
Sloga
Zagorica
5 : 0
Budućnost
Blaznava
20.10.2019 14:30
Sloga
5 : 0
Budućnost
Kopljari
Kopljari
2 : 2
Borac
Kloka
20.10.2019 10:00
Kopljari
2 : 2
Borac
Brezovac
Brezovac
1 : 3
Vrbica
Aranđelovac
20.10.2019 14:30
Brezovac
1 : 3
Vrbica
Mladi rudar
Bukovik
5 : 2
Venčani
Venčani
20.10.2019 14:30
Mladi rudar
5 : 2
Venčani
Gavrilo Princip
Vranići
0 : 7
Planinac
Vujetinci
20.10.2019 13:30
Gavrilo Princip
0 : 7
Planinac
Čačak 94
Čačak
3 : 6
Lugovi
Čačak
20.10.2019 13:30
Čačak 94
3 : 6
Lugovi
Rakova
Rakova
0 : 6
Mršinci
Mršinci
20.10.2019 11:00
Rakova
0 : 6
Mršinci
Orlovac 1932
Mrčajevci
0 : 4
Kej
Čačak
20.10.2019 13:30
Orlovac 1932
0 : 4
Kej
Prijatelji
Čačak
9 : 0
Malba
Žaočani
20.10.2019 11:00
Prijatelji
9 : 0
Malba
Morava
Katrga
4 : 3
Budućnost
Stančići
20.10.2019 13:30
Morava
4 : 3
Budućnost
Vinogradi DB
Kragujevac
2 : 7
Slavija
Kragujevac
20.10.2019 15:00
Vinogradi DB
2 : 7
Slavija
Divostin
Kragujevac
1 : 3
Sloga Lužnice 2016
Lužnice
20.10.2019 15:00
Divostin
1 : 3
Sloga Lužnice 2016
Košutnjak
Kragujevac
2 : 0
21. oktobar
Kragujevac
20.10.2019 15:00
Košutnjak
2 : 0
21. oktobar
Ćava
Grošnica
20.10.2019
15:00
OFK Žeželj
Donja Sabanta
20.10.2019 15:00
Ćava
:
OFK Žeželj
Hajduk
Bačko Dušanovo
4 : 1
Elektrovojvodina
Subotica
20.10.2019 15:30
Hajduk
4 : 1
Elektrovojvodina
Solid
Subotica
1 : 3
Bikovo
Bikovo
20.10.2019 15:30
Solid
1 : 3
Bikovo
Čantavir
Čantavir
3 : 0
Palić
Palić
20.10.2019 15:30
Čantavir
3 : 0
Palić
Žednik
Stari Žednik
1 : 3
Vinogradar
Hajdukovo
20.10.2019 15:30
Žednik
1 : 3
Vinogradar
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
1 : 4
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
20.10.2019 15:30
OFK Mala Bosna 2015
1 : 4
Udarnik Višnjevac
Mundial
Pančevo
3 : 0
Tempo
Sefkerin
20.10.2019 15:00
Mundial
3 : 0
Tempo
Slavia
Kovačica
1 : 0
Omladinac 1927
Opovo
20.10.2019 15:00
Slavia
1 : 0
Omladinac 1927
Unirea
Uzdin
2 : 1
Jedinstvo Stević
Kačarevo
20.10.2019 15:00
Unirea
2 : 1
Jedinstvo Stević
Glogonj
Glogonj
2 : 2
Pobeda
Samoš
20.10.2019 15:00
Glogonj
2 : 2
Pobeda
Mladost
Vojlovica
3 : 1
Jedinstvo
Dubovac
20.10.2019 15:00
Mladost
3 : 1
Jedinstvo
Omladinac
Deliblato
2 : 1
Dolovo
Dolovo
20.10.2019 15:00
Omladinac
2 : 1
Dolovo
Stari Tamiš
Stari Tamiš
4 : 0
Borac
Pločica
20.10.2019 15:00
Stari Tamiš
4 : 0
Borac
Naupare
Naupare
1 : 0
Parunovac
Parunovac
20.10.2019 15:00
Naupare
1 : 0
Parunovac
Mudrakovac
Mudrakovac
6 : 2
Polet
Šavrane
20.10.2019 15:00
Mudrakovac
6 : 2
Polet
Globoder
Globoder
4 : 1
Konjuh
Konjuh
20.10.2019 15:00
Globoder
4 : 1
Konjuh
Kapidžija
Kapidžija
20.10.2019
15:00
Zdravinje
Zdravinje
20.10.2019 15:00
Kapidžija
:
Zdravinje
Tomislavci
Tomislavci
3 : 0
Eđšeg
Mali Iđoš
20.10.2019 15:00
Tomislavci
3 : 0
Eđšeg
Pobeda
Pobeda
0 : 0
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
20.10.2019 15:00
Pobeda
0 : 0
Jedinstvo
Budućnost
Savino Selo
4 : 1
Mladost (R)
Radičević
20.10.2019 15:00
Budućnost
4 : 1
Mladost (R)
Slavija
Novo Orahovo
3 : 1
Sloboda
Stara Moravica
20.10.2019 15:00
Slavija
3 : 1
Sloboda
Sloga
Žučkovac
1 : 5
Palilulac
Šarbanovac
20.10.2019 15:00
Sloga
1 : 5
Palilulac
Sokograd
Sokobanja
6 : 1
Rtanj
Vrmdža
20.10.2019 12:30
Sokograd
6 : 1
Rtanj
OFK Slavija
Smederevo
0 : 15
Stari Hrast 2018
Kulič-Šalinac
20.10.2019 14:30
OFK Slavija
0 : 15
Stari Hrast 2018
Jezava
Smederevo
4 : 1
Skobalj
Skobalj
20.10.2019 14:30
Jezava
4 : 1
Skobalj
Vrbovac
Vrbovac
4 : 0
Hajduk Veljko 1934
Dobri Do
20.10.2019 14:30
Vrbovac
4 : 0
Hajduk Veljko 1934
Landol
Landol
2 : 1
Petlić SD 026
Smederevo
20.10.2019 14:30
Landol
2 : 1
Petlić SD 026
Drugovac
Drugovac
3 : 0
Petrijevac
Petrijevo
20.10.2019 14:30
Drugovac
3 : 0
Petrijevac
7. Juli
Vodanj
1 : 3
Vučak
Vučak
20.10.2019 14:30
7. Juli
1 : 3
Vučak
Lunjevac
Lunjevac
2 :