XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 541 utakmica za dan
Subota, 26 Oktobar 2019

Fudbal

26.10.2019 Vojvodina : Javor Matis
26.10.2019 Inđija : Čukarički
26.10.2019 Partizan : Spartak ŽK
26.10.2019 Mačva : Mladost
26.10.2019 Napredak : Voždovac
26.10.2019 Rad : Radnički (N)
26.10.2019 Radnik : Crvena zvezda
26.10.2019 TSC : Proleter
26.10.2019 13:30 Smederevo 1924 : Dinamo
26.10.2019 13:30 Radnički (P) : Radnički 1923
26.10.2019 13:30 Budućnost : OFK Žarkovo
26.10.2019 13:30 Jedinstvo : Takovo
26.10.2019 13:30 Loznica : Mokra Gora
26.10.2019 13:30 Mačva 1929 : Tutin
26.10.2019 13:30 Sloga (P) : Šumadija (A)
26.10.2019 13:30 Sloga (K) : Borac 1926
26.10.2019 13:30 Trepča : Mladi radnik 1926
26.10.2019 14:00 Radnički (Zr) : Omladinac
26.10.2019 14:00 1. Maj Ruma : Borac
26.10.2019 14:00 Bratstvo 1946 : Radnički (SM)
26.10.2019 14:00 Kozara : Bačka 1901
26.10.2019 14:00 Dinamo 1945 : Hajduk 1912
26.10.2019 14:00 Bečej 1918 : Dunav
26.10.2019 14:00 OFK Topličanin : Moravac Orion
26.10.2019 14:00 Jagodina Tabane : Dunav
26.10.2019 14:00 GFK Dubočica : Radan
26.10.2019 14:00 Trstenik PPT : Jedinstvo
26.10.2019 14:00 OFK Sinđelić : Vlasina
26.10.2019 10:00 Teleoptik : Radnički (O)
26.10.2019 11:00 GSP Polet Dorćol : TEK Sloga
26.10.2019 13:30 OFK Beograd : Stepojevac Vaga
26.10.2019 13:30 BSK Borča : Lokomotiva
26.10.2019 13:30 OFK Mladenovac : Radnički (NB)
26.10.2019 13:30 Mladi borac : Zvižd
26.10.2019 13:30 VGSK : Udarnik
26.10.2019 13:30 Karađorđe : Rudar
26.10.2019 13:30 Zadrugar : Ribnica
26.10.2019 13:30 Radnički (V) : Spartak
26.10.2019 13:30 Radnički Šabački : Sloga
26.10.2019 13:30 Gruža : Polet
26.10.2019 13:30 Šumadija 1903 : Šumadija
26.10.2019 13:30 Omladinac : Real
26.10.2019 13:30 Sloga (BB) : FAP
26.10.2019 13:30 Sevojno : Polet (Lj)
26.10.2019 13:30 Budućnost : Polimlje
26.10.2019 14:00 Krila Krajine : ČSK Pivara
26.10.2019 14:00 Crvenka : Mladost (BP)
26.10.2019 14:00 Radnički : OFK Vrbas
26.10.2019 14:00 Sloga : Vojvodina
26.10.2019 14:00 Mladost (BJ) : Sremac
26.10.2019 14:00 Cement : Jadran
26.10.2019 14:00 Mladost (NS) : Sloga (E)
26.10.2019 14:00 Podrinje : Sloga (T)
26.10.2019 14:00 Krajina : Crvena zvezda (VS)
26.10.2019 14:00 Jedinstvo (NB) : Kikinda 1909
26.10.2019 14:00 Sloga : Borac (St)
26.10.2019 14:00 Begej : ŽAK
26.10.2019 14:00 Sloboda : Radnički (S)
26.10.2019 14:00 Morava : Pčinja
26.10.2019 14:00 Pusta Reka : OFK Kosanica
26.10.2019 15:00 BSK : Jedinstvo (P)
26.10.2019 15:00 Balkanski : Kablovi
26.10.2019 15:00 Brodoremont : Rajko Mitić
26.10.2019 15:00 Bor 1919 : Rtanj
26.10.2019 14:00 Blagotin : Kušiljevo
26.10.2019 14:00 Jedinstvo 1936 : Jastrebac
26.10.2019 14:00 Svrljig : Malošište
26.10.2019 13:30 Turbina : Dunav
26.10.2019 13:30 Studenski Grad : Budućnost
26.10.2019 13:30 Napredak : Milutinac
26.10.2019 13:30 Trgovački : Železničar
26.10.2019 13:30 Đerdap : Sloga (B)
26.10.2019 13:30 Jasenica 2017 : Mladi radnik 1940
26.10.2019 13:30 OFK Brđanac : ZSK
26.10.2019 13:30 Rubribreza : Pepeljevac
26.10.2019 13:30 Radnik (Ub) : Tulari
26.10.2019 14:00 ŽAK : Omladinac
26.10.2019 14:00 Tvrđava : Radnički 1918
26.10.2019 14:00 Polet : Hercegovac
26.10.2019 14:30 Napredak : Radnički 1905
26.10.2019 14:30 Obilić (NK) : Đurđin
26.10.2019 14:30 Njegoš : Proleter (RS)
26.10.2019 14:00 Rudar : Radnički
26.10.2019 14:00 RFK Novi Sad 1921 : OFK Futog
26.10.2019 14:00 Slavija : Jedinstvo
26.10.2019 14:00 Fruškogorski partizan : Index
26.10.2019 14:00 Mladost (L) : Lehel
26.10.2019 14:00 Radnički (K) : Partizan (U)
26.10.2019 14:00 Krivelj : Blizna
26.10.2019 14:00 Poreč : Zlot
26.10.2019 14:00 Rudna Glava : Nemetali
26.10.2019 14:30 OFK Knjaz : Graničar
26.10.2019 14:30 Radnički 1946 : Ozren
26.10.2019 14:30 Rudar Vrška Čuka : Kosovo
26.10.2019 14:00 Varvarin : FUD
26.10.2019 14:00 Čitluk : Vinogradar
26.10.2019 13:30 Ropočevo : Dunavac
26.10.2019 13:30 Padina : Moravac (ZT)
26.10.2019 13:30 Napredak 2012 : Elid
26.10.2019 14:00 Vladimir Durković : Sloga
26.10.2019 14:00 Senjak : Zvezda
26.10.2019 14:00 Zadrugar : Mladost
26.10.2019 14:00 Sloga (D) : Zastava
26.10.2019 13:30 OFK Dif : Radnik
26.10.2019 13:30 Trepča B : Rudar
26.10.2019 13:30 Ibar : Kopaonik
26.10.2019 Sitnica : Radnički
26.10.2019 Gračanica : Gracko
26.10.2019 13:30 Crvena Jabuka : Polet (DL)
26.10.2019 13:30 Rudar 1945 : Kalenić
26.10.2019 13:30 Zvizdar 2012 : Pambukovica
26.10.2019 14:00 Bogutovačka Banja : Jedinstvo (G)
26.10.2019 Lider : Borac
26.10.2019 14:00 Obilić : Slanobarac
26.10.2019 14:00 Susek : Jedinstvo (G)
26.10.2019 14:00 Dinamo : Miletić
26.10.2019 14:00 Titel : Proleter
26.10.2019 14:00 Železničar : Moskva
26.10.2019 14:00 Borac : Čenej
26.10.2019 14:00 Sloga : Vinogradar
26.10.2019 14:00 Dunav : Ratar
26.10.2019 14:00 Jedinstvo (Š) : Radnik Sušica 2012
26.10.2019 14:00 Radnički (P) : Gradac
26.10.2019 14:00 OFK Brza : Bratstvo
26.10.2019 14:00 Mladi radnik : 14. Oktobar
26.10.2019 14:00 Velika Drenova : Stari Trstenik
26.10.2019 14:00 Mladost : Garevina
26.10.2019 13:30 Rudar (St) : Budućnost
26.10.2019 13:30 Beljanica : Radnički
26.10.2019 13:30 Pomoravlje : Mladost (GM)
26.10.2019 13:30 Budućnost : Mladost
26.10.2019 13:30 Sinđelić 1934 : Ursule
26.10.2019 13:30 Zenit : Sloga
26.10.2019 Vranić : Rušanj
26.10.2019 Bežanija : Rekreativo 011
26.10.2019 Umka : 13. maj
26.10.2019 Mladi proleter : Dedinje
26.10.2019 Sparta Železnik : Zmaj 1953
26.10.2019 Šećeranac Ada : BUSK
26.10.2019 DIF : Busije
26.10.2019 Velika Moštanica : Novi Beograd
26.10.2019 15:00 Torpedo 1924 : Gorki
26.10.2019 15:00 Cer : Milicionar
26.10.2019 15:00 Velika Reka : Hajduk
26.10.2019 15:00 Jedinstvo (ZA) : Jezero
26.10.2019 15:00 Gučevo 1929 : Jedinstvo (MZ)
26.10.2019 15:00 Studenac : Sloga
26.10.2019 15:00 Jevremovac : Radnički
26.10.2019 PKB (PS) : Avala 1939
26.10.2019 Pionir : Minel
26.10.2019 Palilulac : Lepušnica
26.10.2019 Resnik : OFK Crvenka
26.10.2019 Poštar 1930 : Siti Sport Klub
26.10.2019 Sveti Stefan : Boka Seniors
26.10.2019 13:30 Orlovi : Krivanj
26.10.2019 14:00 Napredak (Č) : Bega
26.10.2019 14:00 Terekves : Roham
26.10.2019 14:00 Napredak (BT) : Omladinac
26.10.2019 14:00 1. Oktobar : Proleter
26.10.2019 13:30 Omladinac-Šumadinac (V) : Feniks
26.10.2019 13:30 Rade Milošević : Bata Bulić
26.10.2019 13:30 Polet S.D. : Sloga 1952
26.10.2019 13:30 Žitkovica 2017 : Sloga (M)
26.10.2019 13:30 Venčani : B 2000
26.10.2019 14:00 Jedinstvo Stević : Glogonj
26.10.2019 14:00 Gaglovo : Borac
26.10.2019 14:30 Rtanj : Sloga
26.10.2019 14:30 Slemen : Mladost
26.10.2019 Dragačevo : Vrelo
26.10.2019 14:30 Badljevica : Landol
26.10.2019 13:00 Petlić SD 026 : Drugovac
26.10.2019 14:00 OFK Sloga : Polet (R)
26.10.2019 14:00 Crvena zvezda : Vukašinovac
26.10.2019 14:00 Rutevac : Polet (V)
26.10.2019 14:30 Šljivar : Kastrum
26.10.2019 13:30 Lepaja 2018 : Jugovići
26.10.2019 13:30 Dobrič : Borac
26.10.2019 GP Zlatibor : Tara
26.10.2019 Kriva Reka : Raketa
26.10.2019 Zlatibor 2 : Kapedunum
26.10.2019 Bratstvo 2019 : Jedinstvo Lemeš
26.10.2019 Rastina 1918 : Dinamo 1923
26.10.2019 Panonija : Telečka
26.10.2019 Dinamo : Sport
26.10.2019 14:00 Sloga : KSK Konak 1926
26.10.2019 14:00 ŽFK Banat Bagljas : Borac
26.10.2019 14:00 Partizan : Proleter
26.10.2019 14:00 Milakovac 2018 : Magnohrom
26.10.2019 14:00 Budućnost (S) : Partizan (V)
26.10.2019 13:30 Popovac : Polet
26.10.2019 13:30 Borac 1950 : Radnik
26.10.2019 Vrelo : Omladinac (K)
26.10.2019 Brgule : Jedinstvo (M)
26.10.2019 14:00 Mladost : Gornje Sinkovce
26.10.2019 14:00 Napredak : Rudar 1973
26.10.2019 14:00 ŠFU Derbi 2016 : Radnik 2013
26.10.2019 14:00 Pepeljevac 1947 : Mladost VPD
26.10.2019 14:00 Lomnica : Dvorane
26.10.2019 14:00 Zmajevac : Kruševica
26.10.2019 14:00 Omladinac : Dobra Voda
26.10.2019 14:00 GFK Strelište : Crni Vrh
26.10.2019 Burovac : Soko
26.10.2019 Napredak : Borac
26.10.2019 Melnica : Vukan
26.10.2019 Zabrđe 1936 : Rudar 1947
26.10.2019 Dobrnje : Udarnik 2015
26.10.2019 Sremac : Graničar
26.10.2019 Zmaj : Poletarac
26.10.2019 Srem (SR) : Borac (VR)
26.10.2019 Borac (R) : Srem (SM)
26.10.2019 14:00 Gaj : Graničar
26.10.2019 14:00 Dobrica : Solunac
26.10.2019 14:00 Mladost : Janošik
26.10.2019 14:00 Naša Krajina : Sloga (M)
26.10.2019 13:30 Dunav : Sloga 1932
26.10.2019 13:30 Dunavac : Mip Majdan
26.10.2019 14:30 Metaloplastika : Culjković
26.10.2019 14:30 Petlovača : Partizan
26.10.2019 14:30 Sloga : POFK Letnjikovac
26.10.2019 13:30 Šumadinac : Budućnost MI
26.10.2019 14:00 Mladost (DB) : Jelav
26.10.2019 14:00 TE Gučevo : Jadar
26.10.2019 14:00 Mladost (B) : Luk
26.10.2019 14:00 Granit : Mladost (G)
26.10.2019 13:30 Pobeda 1953 : Homoljac
26.10.2019 13:30 Laznica : Zvezda
26.10.2019 13:30 Budućnost (M) : Selište
26.10.2019 13:30 Vrelo 1971 : Bliznak-Medveđica
26.10.2019 Kotlenik : Mladost
26.10.2019 Mladost : Borac
26.10.2019 Šumadinac : Šumadija
26.10.2019 13:30 Jedinstvo : Budućnost
26.10.2019 13:30 Udarnik : Polet
26.10.2019 13:30 Proleter : BSK
26.10.2019 14:30 Radnik : Široki Brijeg
26.10.2019 14:30 Sloboda : Sarajevo
26.10.2019 18:00 Zrinjski : Željezničar
26.10.2019 17:00 Borac : Tuzla Siti
26.10.2019 14:30 Kozara : Podrinje
26.10.2019 14:30 Alfa Modriča : Rudar Prijedor
26.10.2019 14:30 Slavija : Krupa
26.10.2019 14:30 Željezničar Sport Team : Tekstilac
26.10.2019 13:30 Iskra : Zeta
26.10.2019 13:30 Sutjeska : Rudar
26.10.2019 13:30 OFK Titograd : Podgorica
26.10.2019 13:30 Grbalj : Kom
26.10.2019 13:30 Budućnost : OFK Petrovac
26.10.2019 13:30 Manchester City : Aston Villa
26.10.2019 16:00 Brighton : Everton
26.10.2019 16:00 Watford : Bournemouth
26.10.2019 16:00 West Ham : Sheffield United
26.10.2019 18:30 Burnley : Chelsea
26.10.2019 15:30 Bayern München : Union Berlin
26.10.2019 18:30 Bayer Leverkusen : Werder Bremen
26.10.2019 15:30 Hertha BSC : Hoffenheim
26.10.2019 00:00 Mainz 05 : Köln
26.10.2019 15:30 Freiburg : RB Leipzig
26.10.2019 15:30 Schalke 04 : Borussia Dortmund
26.10.2019 15:30 Paderborn : Fortuna
26.10.2019 20:45 Genoa : Brescia
26.10.2019 18:00 Internazionale : Parma
26.10.2019 15:00 Lecce : Juventus
26.10.2019 20:00 Strasbourg : Nice
26.10.2019 00:00 Saint-Étienne : Amiens SC
26.10.2019 20:00 Brest : Dijon
26.10.2019 20:00 Olympique Lyonnais : Metz
26.10.2019 20:00 Reims : Nîmes
26.10.2019 20:00 Montpellier : Angers
26.10.2019 17:30 Lille : Bordeaux
26.10.2019 TSC : ŽGFK Lavice Dubočica
26.10.2019 Spartak DOO : Crvena zvezda B 2018
26.10.2019 Rad : Napredak Junior 2018
26.10.2019 Kolubara : Radnički 2012
26.10.2019 Majdanpek : Mačva
26.10.2019 13:30 Šabac : Požega
26.10.2019 13:30 Jedinstvo : Karađorđe
26.10.2019 13:30 Slatke male : Loznica
26.10.2019 13:30 Radnički 1923 (2) : Una Fortuna
26.10.2019 Vučice : Topličanin
26.10.2019 Levač : Jedinstvo 2014
26.10.2019 Kolibri : Jagodina
26.10.2019 Morava : Knjaževac 2015
26.10.2019 00:10 Partizan : Trajal
26.10.2019 00:10 OFK Beograd : Internacional
26.10.2019 00:10 Crvena zvezda : Brodarac
26.10.2019 00:10 Spartak ŽK : Voždovac
26.10.2019 00:10 TSC : Rad
26.10.2019 00:10 Vojvodina : Grafičar
26.10.2019 00:10 Čukarički : Mladost (L)
26.10.2019 00:10 Napredak : Radnički (N)
26.10.2019 13:30 Javor : Šumadija 1903
26.10.2019 13:30 Metalac (GM) : Novi Pazar
26.10.2019 13:30 Radnički (V) : Radnički 1923
26.10.2019 13:30 Budućnost Krušik 2014 : Borac 1926
26.10.2019 13:30 Jedinstvo (Ub) : Sloboda (U)
26.10.2019 13:30 Sloga (K) : Šumadija (A)
26.10.2019 13:30 Loznica : Mačva
26.10.2019 13:30 Sloga (P) : Smederevo 1924
26.10.2019 13:30 Karađorđe : Sloboda (Č)
26.10.2019 Dinamo : Trstenik PPT
26.10.2019 Jagodina Tabane : Radnički (P)
26.10.2019 Korićani : Zlatibor
26.10.2019 Jedinstvo Putevi : BIP
26.10.2019 Takovo : Tutin
26.10.2019 10:00 Tavankut : Tisa
26.10.2019 11:00 Senta : AFK
26.10.2019 10:00 Jedinstvo : Tornjoš
26.10.2019 11:00 Javor : Šumadija 1903
26.10.2019 11:00 Metalac (GM) : Novi Pazar
26.10.2019 11:00 Mladi radnik 1926 : Radnički 1923
26.10.2019 11:00 Budućnost Krušik 2014 : Borac 1926
26.10.2019 11:00 Jedinstvo (Ub) : Sloboda (U)
26.10.2019 11:00 Mladost (L) : Šumadija (A)
26.10.2019 11:00 Loznica : Savacijum
26.10.2019 11:00 Sloga (P) : Smederevo 1924
26.10.2019 13:30 OPK Rudar 1933 : OFK Aranđelovac 1979
26.10.2019 11:00 Napredak : Mladi borac
26.10.2019 12:00 Jasenica 2017 : Sloga 33
26.10.2019 10:00 RSK : Rudar
26.10.2019 11:00 Radnički 1923 : Sušica
26.10.2019 10:00 Bačka 1901 : Preporod
26.10.2019 11:00 Obilić : Njerš Ištvan
26.10.2019 15:00 Jadar : Podrinje
26.10.2019 15:00 Sloga : Borac
26.10.2019 15:00 Loznica B : Radnički
26.10.2019 13:00 Apolon 2018 : Pazar Juniors
26.10.2019 12:00 AF AS Novi Pazar : Bane 1931
26.10.2019 Crvena zvezda : Voždovac
26.10.2019 Internacional : Zemun
26.10.2019 Brodarac : Čukarički
26.10.2019 OFK Beograd : Radnički (O)
26.10.2019 10:00 OFK Vršac : Radnički (Z)
26.10.2019 10:00 Dinamo 1945 : Železničar
26.10.2019 10:00 ŽAK : Coerver junior FA
26.10.2019 10:00 Bečkerek 023 : Voja Gačić
26.10.2019 10:00 Proleter 2006 : Mladost (L)
26.10.2019 10:00 Petar Puača : Petrika
26.10.2019 10:00 RFK Novi Sad 1921 : Inđija
26.10.2019 10:00 GFK Sloven : Index
26.10.2019 10:00 Radnički (SM) : Prof. Bolesnikov
26.10.2019 10:00 Kabel : Spartak ŽK
26.10.2019 Banat : BAK
26.10.2019 Ševac : Kristal 2018
26.10.2019 Hajdučica : OFK Plandište
26.10.2019 Crvena zvezda : Budućnost
26.10.2019 Glogonj : BSK
26.10.2019 Borac : Stari Tamiš
26.10.2019 Dolina : Unirea
26.10.2019 Vojvodina : Tempo
26.10.2019 14:30 Vinogradar : Preporod
26.10.2019 12:00 Radnički 1905 : TSC
26.10.2019 10:00 Udarnik : Budućnost
26.10.2019 12:00 Sloboda : Bresje Superior
26.10.2019 10:00 Sloga : Mladi radnik 1940
26.10.2019 09:00 Proleter Mihajlovac : Osipaonica
26.10.2019 11:00 Cerovac 2013 : Podunavac
26.10.2019 09:00 Senta : Njerš Ištvan
26.10.2019 10:00 Loznica : Železničar
26.10.2019 10:00 Budućnost-Krušik 2014 : Senjak
26.10.2019 10:00 Omladinac 2014 : Savacijum
26.10.2019 10:00 Sun Rise : Mačva 1929
26.10.2019 10:00 Drina : Jedinstvo
26.10.2019 11:00 Metalac : Borac 1926
26.10.2019 10:00 Javor Matis : Sloboda (Č)
26.10.2019 10:00 Sloga (P) : Mladost
26.10.2019 13:30 Gaučosi : Kinder
26.10.2019 11:00 Železničar : Sloga 33
26.10.2019 10:00 Mladi radnik 1926 : Petlić SD 2006
26.10.2019 13:30 AF Duljaj : Soko 2015
26.10.2019 Požarevac : Savac
26.10.2019 Karađorđe : Sloga 036
26.10.2019 Jedinstvo (Ub) : Loznica
26.10.2019 Kraljica Marija : Mačva
26.10.2019 Vašarište : Šampion
26.10.2019 Radnički 1923 : Požega
26.10.2019 Kolibri : Levač
26.10.2019 Mašinac : Topličanin
26.10.2019 Majdanpek : Jagodina
26.10.2019 Vučice : Napredak junior 2018
26.10.2019 Spartak D.O.O : Stajićevo 2017
26.10.2019 Spartak : Mladost
26.10.2019 Vojvodina : Voja Gačić
26.10.2019 Polet : Banat
26.10.2019 Bačka : TSC
26.10.2019 Voša AS : Nova Kolonija
26.10.2019 14:00 Bajša : CFK
26.10.2019 10:00 Čantavir : Bečej 1918
26.10.2019 10:00 Radnički 1905 : TSC
26.10.2019 11:00 Subotica '07 : AFK
26.10.2019 13:00 Akademija fudbala : Radnički
26.10.2019 11:00 Sloboda : Šumadija
26.10.2019 11:00 Ženski FK : Loznica
26.10.2019 11:00 Jadar 07 : Podrinje
26.10.2019 11:00 Radnički Stobex : Respekt
26.10.2019 11:00 Rađ : Jedinstvo

Košarka

26.10.2019 Tamiš : OKK Beograd
26.10.2019 OKK Novi Pazar : Kolubara LA 2003
26.10.2019 Vojvodina : Vršac
26.10.2019 Metalac : Napredak
26.10.2019 Dynamic : Zlatibor
26.10.2019 Sloboda : Dunav
26.10.2019 Mladost : Borac
26.10.2019 Pirot : Sloga
26.10.2019 Beovuk 72 : Železničar
26.10.2019 Sveti Đorđe : Proleter Naftagas
26.10.2019 Konstantin : KKK Radnički
26.10.2019 Fair Play : Spartak
26.10.2019 BKK Radnički : Zemun Fitofarmacija
26.10.2019 Zeta : Sutjeska
26.10.2019 Ibar : Lovćen 1947 Bemax
26.10.2019 Jedinstvo 1950 : Teodo
26.10.2019 Primorje 1945 : Danilovgrad
26.10.2019 All Star : Studentski centar
26.10.2019 17:00 Zekas 75 : Student BB
26.10.2019 17:00 Požarevac : Priboj
26.10.2019 17:00 Čačak 94 : Crnokosa
26.10.2019 17:00 Jagodina : Klik
26.10.2019 17:00 Radnički 1950 : Plana
26.10.2019 17:00 Napredak Junior : Loznica
26.10.2019 17:00 Zlatar : Svilajnac
26.10.2019 17:00 Star Beočin : Topola
26.10.2019 17:00 Železničar : Nova Pazova
26.10.2019 17:00 Vrbas : Hajduk
26.10.2019 17:00 Mladost Veternik : Omladinac
26.10.2019 17:00 Sloboda (NS) : Stara Pazova
26.10.2019 17:00 Jedinstvo (NB) : Srem
26.10.2019 17:00 Torlak : LA Basket
26.10.2019 17:00 Slodes : Beko
26.10.2019 17:00 Borac : Borča
26.10.2019 17:00 Eko Sport : Žarkovo
26.10.2019 17:00 Vizura : Radnički (O)
26.10.2019 17:00 Žitko Basket : Barajevo
26.10.2019 17:00 Rtanj : OKK Junior
26.10.2019 17:00 Mladost Vesna : Jablanica
26.10.2019 17:00 Topličanin : Niš
26.10.2019 17:00 Marinos : Jastrebac
26.10.2019 17:00 Bor RTB : Radnik
26.10.2019 17:00 Dimitrovgrad : Morava
26.10.2019 17:00 Šabac : Student 014
26.10.2019 17:00 Mix : Osečina
26.10.2019 17:00 Mladost 2014 : M015
26.10.2019 17:00 Železničar : Radnički (V)
26.10.2019 17:00 Mileševac : Morava
26.10.2019 17:00 Mladost : Užice
26.10.2019 17:00 Play off : Ivanjica
26.10.2019 17:00 Okanik 20 : 0 Kopaonik
26.10.2019 17:00 Prva Petoletka : Stari Ras
26.10.2019 17:00 Trepča : Sloga Elite
26.10.2019 17:00 Goč : Bane
26.10.2019 17:00 Šumadija 2017 : Zicer 2014
26.10.2019 17:00 Kruševac : Sloga (PM)
26.10.2019 17:00 Sloga (D) : Smederevo
26.10.2019 17:00 Paraćin : Sloga (B)
26.10.2019 17:00 Dunav 2014 : Beočin
26.10.2019 17:00 Joker : Petrovgrad
26.10.2019 17:00 Srbobran : Basketball Stars
26.10.2019 17:00 Sivac : OKK Spartak
26.10.2019 17:00 Bagljaš : Karađorđevo
26.10.2019 17:00 Senta : Akademik
26.10.2019 17:00 Hercegovac : Proleter
26.10.2019 17:00 I Came To Play : Apatin
26.10.2019 17:00 Dinamo : Jedinstvo
26.10.2019 17:00 Virtus Basket : BNS
26.10.2019 17:00 Pink : Partizan
26.10.2019 17:00 Jadran : Podrinje
26.10.2019 17:00 Ru koš : Šimanovci
26.10.2019 17:00 Mondo Basket : Umka Džez
26.10.2019 17:00 Cerak : Astra
26.10.2019 17:00 Barajevo Bambi : Mladenovac
26.10.2019 17:00 Rivers BM : Viva
26.10.2019 17:00 Pobednik 011 : Ras
26.10.2019 17:00 ABBA : Veba Basket
26.10.2019 17:00 BASK : AS Basket
26.10.2019 17:00 Sava BTC : Zvezdara
26.10.2019 17:00 Vlasotince : Kuršumlija
26.10.2019 17:00 Actavis Academy : Pusta Reka
26.10.2019 17:00 Panteri : Hisar
26.10.2019 17:00 Zone Boys : Zicer
26.10.2019 17:00 OKK Sokobanja : Mladost
26.10.2019 17:00 Trijumf : Hajduk Veljko
26.10.2019 16:45 Student Radnički : Radivoj Korać
26.10.2019 18:00 Novosadska ŽKA : Partizan
26.10.2019 00:00 Kraljevo : 021
26.10.2019 00:00 Proleter : Crvena zvezda
26.10.2019 00:00 Radnički (K) : Vrbas Medela
26.10.2019 00:00 Duga : Srbobran
26.10.2019 00:00 Radnički (B) : Vršac
26.10.2019 00:00 Spartak : Mileševka
26.10.2019 00:00 Ljubovija : Radnički 2016
26.10.2019 00:00 Karaburma : Art Basket
26.10.2019 17:00 Železničar : Užice
26.10.2019 17:00 Play Off : Sloga
26.10.2019 17:00 Lim : Zvečan
26.10.2019 17:00 Student 2 : Bagdala
26.10.2019 17:00 Gimnazijalac : Svrljig
26.10.2019 17:00 Paraćin : Sistem 2000
26.10.2019 17:00 Trstenik : Dubočica
26.10.2019 17:00 Bor : Hisar
26.10.2019 17:00 Sivac : Proleter
26.10.2019 17:00 Topolčanka : Čelarevo
26.10.2019 17:00 Sloga : Karađorđevo
26.10.2019 17:00 Girl Basket : Kikinda

Odbojka

26.10.2019 Ozren : Hajduk Veljko 2
26.10.2019 Dunav Stars : Timok
26.10.2019 Đerdap : Timok
26.10.2019 Viner : Pirot
26.10.2019 Knjaževac : Hajduk Veljko
26.10.2019 Avala : Kolubara
26.10.2019 AS : Obrenovac
26.10.2019 Obilić : Blok Aut
26.10.2019 Dunav : Crnjanski

Rukomet

26.10.2019 Medicinar : Vrbas
26.10.2019 Železničar : Jagodina
26.10.2019 Mladost NP : Vojvodina
26.10.2019 Voždovac 1955 : Zaječar 1949
26.10.2019 Bekament BB : Naisa

Vaterpolo

26.10.2019 Taš : Spartak Prozivka
26.10.2019 Stari Grad : Bečej
26.10.2019 Banjica : Valjevo
26.10.2019 Beograd : Novi Beograd 11. april
26.10.2019 NBG Vukovi : ŽAK
26.10.2019 Valis : Singidunum
26.10.2019 TENT : Dorćol
26.10.2019 Mladost : Banja Luka
26.10.2019 Rasina : Proleter
26.10.2019 Palilula : Wind Sport

Futsal

26.10.2019 SFU Leposavić : Zlatar 033
26.10.2019 Olimp : Raška
26.10.2019 Oplenac : Župski rubin
26.10.2019 Požarevac : Kragujevac Wild Boars
26.10.2019 Miners : Bele crkve
26.10.2019 Leskovac : Prokuplje
26.10.2019 Pirot : Akademac
26.10.2019 Aleksinac 2015 : Pirgos
26.10.2019 Timok 2013 : BSK
26.10.2019 Seničani : Flash
26.10.2019 Bezbednost 192 : Aranđelovac
26.10.2019 Karanovac : Karađorđe 2015
26.10.2019 MB Namenska : Zlatibor
26.10.2019 Šljivići : PP 192
26.10.2019 Sjenica : Kosjerić