XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 624 utakmica za dan
Nedelja, 27 Oktobar 2019

Fudbal

27.10.2019 13:30 Kabel : OFK Bačka
27.10.2019 18:00 Novi Pazar : Sinđelić
27.10.2019 17:00 Kolubara : Trayal
27.10.2019 13:30 RSK : Budućnost Krušik 2014
27.10.2019 13:30 Sušica : Proleter Mihajlovac
27.10.2019 13:30 Jošanica : Sloga 33
27.10.2019 14:00 Železničar : Radnički 1912
27.10.2019 14:00 Vojvodina 1928 : OFK Vršac
27.10.2019 14:00 Budućnost : Car Konstantin
27.10.2019 14:00 Rembas : SFS Borac
27.10.2019 14:00 Timočanin : Temnić 1924
27.10.2019 13:30 Crvena zvezda : IMT
27.10.2019 13:30 Sremčica : Brodarac
27.10.2019 13:30 Jedinstvo : Zvezdara
27.10.2019 13:30 OFK Napredak : Pomoravlje
27.10.2019 13:30 Petar Dobrnjac : Morava
27.10.2019 13:30 Borac 1932 : Sloga 1924
27.10.2019 13:30 OFK Aranđelovac 1979 : Sloboda
27.10.2019 13:30 Polet : Partizan 1945
27.10.2019 13:30 Brezovica : Železničar
27.10.2019 13:30 Drina : Mladost (D)
27.10.2019 13:30 Mladost (P) : Vrelo Sport
27.10.2019 13:30 Radnički Stobeks : OFK Divci
27.10.2019 13:30 Rađevac : Borac
27.10.2019 13:30 Apolon 2018 : Korićani
27.10.2019 13:30 Zvečan : Novi Pazar 1928
27.10.2019 13:30 Bane 1931 : Vodojaža
27.10.2019 13:30 Budućnost : Goč
27.10.2019 13:30 Radnik : OFK Ras
27.10.2019 13:30 Prijevor : Sloga (S)
27.10.2019 11:00 Jedinstvo Putevi : GFK Sloboda
27.10.2019 13:30 Jasen : Zlatar
27.10.2019 13:30 Lunjevica : Polet (T)
27.10.2019 13:30 Sloboda (Č) : Crnokosa
27.10.2019 14:00 Tavankut : Bačka
27.10.2019 14:00 Bajša : Mladost (T)
27.10.2019 14:00 Tekstilac : Tisa
27.10.2019 14:00 OFK Stari Grad : OFK Mladost APA
27.10.2019 14:00 Borac : Jugović
27.10.2019 14:00 Podunavac : Crvena zvezda
27.10.2019 14:00 Sloboda : Hajduk (D)
27.10.2019 14:00 Jedinstvo (SP) : Radnički (NP)
27.10.2019 14:00 Jedinstvo (BK) : Naftagas
27.10.2019 14:00 Mladost (O) : Proleter (BK)
27.10.2019 14:00 Banat (Č) : Budućnost
27.10.2019 14:00 Akademija 10 : Sloga
27.10.2019 14:00 Vranjska Banja : Nebeski Andjeli
27.10.2019 14:00 Polet 1980 : Jastrebac
27.10.2019 11:00 Svetlost Badnjevac : Jedinstvo (GS)
27.10.2019 14:00 Čekmin : Budućnost
27.10.2019 14:00 Bobište : Žitorađa
27.10.2019 14:00 OFK Slatina : Hajduk Veljko
27.10.2019 11:00 Tanasko Rajić : Đerdap
27.10.2019 15:00 Majdanpek : Timok 1919
27.10.2019 15:00 OFK 019 : Lužnica
27.10.2019 14:00 Župa : Meševo
27.10.2019 14:00 Jedinstvo (M) : Morava 1918
27.10.2019 14:00 OFK Lugomir : Jedinstvo (P)
27.10.2019 11:00 Radnički (S) : Juhor
27.10.2019 14:00 Bošnjane : Sloga
27.10.2019 14:00 Mačkovac : Levač
27.10.2019 14:00 Zemljoradnik : Rudar
27.10.2019 14:00 Naša krila 1936 : Orljane
27.10.2019 14:00 OFK Brzi Brod : OFK Niš
27.10.2019 14:00 Vrtište : Morava
27.10.2019 14:00 Mladost (M) : Bukovik
27.10.2019 14:00 Moravica : OFK Napredak 1929
27.10.2019 14:00 Pukovac : Jedinstvo (GM)
27.10.2019 10:00 Torlak : BASK
27.10.2019 13:30 BSK 1926 : Leštane
27.10.2019 13:30 Komgrap : Šumadija
27.10.2019 13:30 Mladost : BSK Batajnica
27.10.2019 13:30 Vrčin : Prva Iskra
27.10.2019 13:30 Sirakovo : Rudar (Kr)
27.10.2019 13:30 Integral : Obilić
27.10.2019 13:30 Borac (K) : Omladinac (Š)
27.10.2019 13:30 Napredak Simićevo : Borac (Ž)
27.10.2019 13:30 Budućnost (V) : Rudar 2001
27.10.2019 13:30 Mlava (ML) : Sloga (L)
27.10.2019 13:30 Bresje Superior : Sloga (L)
27.10.2019 13:30 Radnik : Crvena zvezda
27.10.2019 13:30 Pobeda : Obilić
27.10.2019 13:30 Omladinac : SASK
27.10.2019 13:30 Podunavac : Železničar Kusadak
27.10.2019 13:30 Cerovac 2013 : Osipaonica
27.10.2019 13:30 Banjani : Trlić
27.10.2019 13:30 Kolubara 2 : Iskra
27.10.2019 13:30 Junior Novo Naselje : Sovljak
27.10.2019 13:30 OFK Jabučje : Dimitrije Tucović
27.10.2019 13:30 OFK Osečina : Tvrdojevac
27.10.2019 11:00 Vidojevica : Mladost (PP)
27.10.2019 14:00 Mladi borac : Sinđelić
27.10.2019 14:00 Majur : Duško
27.10.2019 14:00 Cer : Sloga
27.10.2019 14:00 Mladost (DD) : Podrinje
27.10.2019 14:00 Milan Orlić : Jedinstvo 1924 (VL)
27.10.2019 14:00 Drina : Jedinstvo (ŠT)
27.10.2019 14:00 Hajduk Stanko : Karađorđe
27.10.2019 14:00 Kraljevo Hajduk : Proleter
27.10.2019 14:00 Popovići Vrnjci : Ibar
27.10.2019 14:00 Napredak : Rudar
27.10.2019 14:00 Karađorđe : Borac (V)
27.10.2019 14:00 Ribnica : Mladost
27.10.2019 14:00 Gruža : Granit
27.10.2019 14:00 Mataruge : Tavnik
27.10.2019 14:00 Budućnost : Mladi radnik 1925
27.10.2019 15:00 Jedinstvo (GG) : Napredak
27.10.2019 15:00 Mladost (A) : Slatina
27.10.2019 15:00 Dedinje Junajted : Jedinstvo (P)
27.10.2019 15:00 Mladost (P) : Omladinac (Z)
27.10.2019 15:00 Rudar : Ovčar
27.10.2019 15:00 Donja Vrbava : Zadrugar
27.10.2019 15:00 Ozrem : Jedinstvo (K)
27.10.2019 14:00 Rusin : Budućnost (M)
27.10.2019 14:00 Maglić : Kordun
27.10.2019 14:00 Kulpin : Slavija
27.10.2019 14:00 Borac 46 : BSK
27.10.2019 14:00 Budućnost (P) : Vojvodina
27.10.2019 13:30 Preporod : Panonija IM Topola
27.10.2019 13:30 Iskra : Sloga
27.10.2019 13:30 Jadran : Senta
27.10.2019 13:30 Sutjeska : Obilić (Z)
27.10.2019 13:30 Proleter (Nj) : Srbobran
27.10.2019 14:00 Budućnost : Mitros
27.10.2019 14:00 Napredak : Donji Petrovci
27.10.2019 14:00 Hajduk (V) : Donji Srem 2015
27.10.2019 14:00 PSK Putinci : Partizan
27.10.2019 14:00 Hajduk (B) : Ljukovo
27.10.2019 14:00 LSK Laćarak : Železničar
27.10.2019 14:00 Borac (M) : Borac (K)
27.10.2019 14:00 Fruškogorac : Omladinac
27.10.2019 14:00 Hajduk : TSK
27.10.2019 14:00 Šajkaš 1908 : Petrovaradin
27.10.2019 14:00 ŽSK : OFK Sirig
27.10.2019 14:00 Veternik : Bačka (Đ)
27.10.2019 14:00 Tatra : Bačka (B)
27.10.2019 14:00 Mladost (BD) : Delija
27.10.2019 14:00 Radnički 1911 : Rusanda
27.10.2019 14:00 Crvena zvezda : Jedinstvo
27.10.2019 14:00 Borac : Vojvodina
27.10.2019 14:00 Polet : Tamiš
27.10.2019 14:00 OFK Klek : 2. Oktobar
27.10.2019 14:00 Potisje : Omladinac FAM
27.10.2019 14:00 Partizan (G) : Dolina
27.10.2019 14:00 Radnički (B) : Crvena zvezda
27.10.2019 14:00 Budućnost (A) : BAK
27.10.2019 14:00 Hajdučica : Jugoslavija
27.10.2019 14:00 Sloga (BNS) : Jedinstvo (V)
27.10.2019 14:00 Strela : Potporanj
27.10.2019 14:00 Spartak 1911 : Polet (Id)
27.10.2019 14:00 BSK : Vučje
27.10.2019 14:00 Mladi borac : OFK Morava
27.10.2019 14:00 Moravac : Mladost 1959
27.10.2019 14:00 Polet : Jedinstvo
27.10.2019 14:00 Železničar : Real
27.10.2019 14:00 Zloćudovo : Sloga
27.10.2019 14:00 Kumarevo 65 : Progres
27.10.2019 14:00 Umac : Šumadija
27.10.2019 14:00 Branik : Ključ
27.10.2019 11:00 Sloga : BSK
27.10.2019 14:00 Urovica : Šarbanovac
27.10.2019 14:00 Polom : Polet
27.10.2019 14:00 Radnički : Brestovac
27.10.2019 14:30 OFK Rtanj : Osnić
27.10.2019 14:30 Sloga (M) : Midžor
27.10.2019 14:30 PRO Rudar : Omladinac
27.10.2019 14:30 Trebič : Hajduk
27.10.2019 14:00 Ribnik : Sloga (Ć)
27.10.2019 14:00 Donji Kopaonik : Trudbenik
27.10.2019 14:00 Šanac : Sebečevac
27.10.2019 14:00 Žabare : Mladost
27.10.2019 14:00 Kupci : Gradina
27.10.2019 14:00 13. April : Sloga (M)
27.10.2019 13:30 Bratstvo : Moravac 2015
27.10.2019 13:30 Hajduk : Morava (KS)
27.10.2019 13:30 Morava (R) : Javor
27.10.2019 13:30 Resavac : Juhor
27.10.2019 13:30 Napredak (D) : Partizan (M)
27.10.2019 13:30 Orlovi : Mladost (J)
27.10.2019 13:30 Mladost (D) : Dragocvet
27.10.2019 13:30 OFK Batinac : Mladost (K)
27.10.2019 13:30 Kolare : OFK Bratstvo
27.10.2019 13:30 Posavina : Borac (L)
27.10.2019 13:30 Zvezda : Strelac
27.10.2019 10:00 Radnički : OFK Borac
27.10.2019 13:30 OFK Zabrežje : Rojkovac
27.10.2019 13:30 Lisović : Omladinac
27.10.2019 13:30 Barajevo : Mladost
27.10.2019 13:30 Duboko : Budućnost
27.10.2019 13:30 Boleč : Šepšin
27.10.2019 13:30 Velika Krsna : Kaluđerica 1969
27.10.2019 13:30 Zuce 2019 : Zaklopača
27.10.2019 13:30 OFK Student : Kosmajac
27.10.2019 13:30 Rabrovac : Vinča
27.10.2019 13:30 Kosmaj : Šumadija 1962
27.10.2019 13:30 Radnički 1924 : Rasovača
27.10.2019 13:30 Baličevac : Radnički 1947
27.10.2019 13:30 Palilula : Sloga
27.10.2019 13:30 OFK Rutevac 1908 : Moravac (Č)
27.10.2019 13:30 Pobeda : Rudar Alpos
27.10.2019 13:30 Naisus 1977 : Zaplanjac
27.10.2019 13:30 Doljevac : Mladost (B)
27.10.2019 13:30 Šumadinac (S) : ŽSK
27.10.2019 13:30 Marjan : Mladost MG
27.10.2019 13:30 Plaskovac : Prvi srpski ustanak
27.10.2019 13:30 Borac : Šumadinac (N)
27.10.2019 13:30 Vinča : Sloga
27.10.2019 13:30 Lokomotiva : Trnava
27.10.2019 13:30 Banja : Jasenica
27.10.2019 13:30 Omladinac (DR) : BSK
27.10.2019 14:00 Željuša : Napredak
27.10.2019 14:00 Gnjilan : Spartak
27.10.2019 14:00 Dragoš : Padež
27.10.2019 13:30 Kotroman : Bakionica
27.10.2019 13:30 Polet : Višesava
27.10.2019 13:30 Ježevica : Perućac
27.10.2019 13:30 Omladinac : Ariljska rampa
27.10.2019 13:30 Prvi partizan : Lazarica
27.10.2019 13:30 Sečica : Jedinstvo
27.10.2019 13:30 Čajetina : Savinac
27.10.2019 14:00 OFK Bagremar : Pobeda 1926
27.10.2019 14:00 Kutlovo : Šumadija 1934
27.10.2019 14:00 Srbija : Jedinstvo (P)
27.10.2019 14:00 Maršić : Mladost (P)
27.10.2019 14:00 Šumadinac KG : Sloboda (G)
27.10.2019 14:00 Kolonija : Borac (D)
27.10.2019 14:00 Mladost (DK) : Omladinac
27.10.2019 14:00 Vulkan 1963 : Delijski Vis
27.10.2019 14:00 Mladost (L) : Stevan Nešticki
27.10.2019 14:00 Radnički 1936 : Aluminjum
27.10.2019 14:00 Čegar 2013 : Morava
27.10.2019 14:00 Palilulac : Proleter
27.10.2019 14:00 Sloboda : Crvena zastava
27.10.2019 13:30 Pavlovac : Mladost (S)
27.10.2019 13:30 Lugina : Čelik
27.10.2019 13:30 Mladost (B) : OFK Alakince
27.10.2019 13:30 Ternoci : Mineralac
27.10.2019 13:30 Vihor : BSK Bujanovac
27.10.2019 Ugljare : Čaglavica
27.10.2019 13:30 Joks Junajted : Žabari
27.10.2019 13:30 Dračić 2018 : Mladost
27.10.2019 11:00 Jadar 2013 : Stari drugari
27.10.2019 13:30 Komanice : OFK Senjak
27.10.2019 13:30 Polet : Rakac Stave
27.10.2019 13:30 Tešnjar : Popadić
27.10.2019 13:30 Rajac : Lukavac
27.10.2019 13:30 Milenko Pavlović : Ribnikar
27.10.2019 13:30 Šarbane : Strmovo 1968
27.10.2019 13:30 Mladost (V) : Joševa
27.10.2019 13:30 OFK Paljuvi : Čučuge
27.10.2019 13:30 Polet (T) : Kolubara (J)
27.10.2019 14:00 Borac (A) : Stubal
27.10.2019 11:00 Miločajac : Braća Vuković
27.10.2019 14:00 Mineral 2015 : Zvezda
27.10.2019 14:00 Jedinstvo (D) : Jedinstvo 2017
27.10.2019 14:00 Jovo Kursula : Mlada krila
27.10.2019 14:00 Mladost 1981 : Progorelica
27.10.2019 Aleksa Šantić : Mladost
27.10.2019 OFK Odžaci : Lipar
27.10.2019 Dunav : Zadrugar
27.10.2019 Jedinstvo : Polet
27.10.2019 Omladinac : Kula
27.10.2019 Hajduk : Partizan
27.10.2019 Stanišić 1920 : Terekveš
27.10.2019 10:00 Fruška Gora : Sloven
27.10.2019 14:00 Graničar 1924 : Fruškogorac
27.10.2019 14:00 OFK Bikić : Sloga (Č)
27.10.2019 14:00 Sremac : Jednota
27.10.2019 14:00 OFK Zeka Buljubaša : Obilić 1993
27.10.2019 14:00 Sloga (V) : BSK
27.10.2019 14:00 Sloboda : Trgovački
27.10.2019 14:00 ASK : Jedinstvo 2014
27.10.2019 14:00 Mladost : Bilećanin
27.10.2019 14:00 MSK : OFK Gradnulica
27.10.2019 14:00 OFK Stajićevo : Tisa 1933
27.10.2019 14:00 Naftagas : Zadrugar
27.10.2019 14:00 Borac (VS) : Karaš (K)
27.10.2019 14:00 Partizan (K) : Vulturul
27.10.2019 14:00 Vojvodina (CC) : Borac (VG)
27.10.2019 14:00 Ševac : Banat (D)
27.10.2019 14:00 Banat (I) : Karaš (J)
27.10.2019 14:00 Marjan MB : Todorovce
27.10.2019 14:00 Sloboda : Mladost (B)
27.10.2019 11:00 Lemind 1953 : Navalin
27.10.2019 14:00 Donja Lomnica : Milanovo
27.10.2019 14:00 Badince : Plantaža
27.10.2019 14:00 Poljoprivrednik : Borac
27.10.2019 14:00 Sloga (L) : Sloga (D)
27.10.2019 14:00 Kamenorezac 76 : Kopaonik
27.10.2019 14:00 Omladinac : Polet 57
27.10.2019 14:00 Rubin : Vinogradar
27.10.2019 13:30 Istok 63 : Napredak (Sv)
27.10.2019 13:30 15. Avgust 1950 : Rudar (SR)
27.10.2019 13:30 Rudar (P) : Mladost (S)
27.10.2019 13:30 Napredak (St) : Šumadija
27.10.2019 13:30 Mladost : Vinorača
27.10.2019 13:30 GFK Tabane : Sloboda
27.10.2019 13:30 Šumadinac : Kupinovac
27.10.2019 13:30 Osaonica : Partizan
27.10.2019 13:30 Jedinstvo : Šantarovac
27.10.2019 14:00 Proleter : Jedinstvo
27.10.2019 14:00 Ljubinić : Sloga
27.10.2019 11:00 Pobednik : Belo Polje
27.10.2019 14:00 Partizan : Borac
27.10.2019 11:00 Polet : Rvati
27.10.2019 14:00 Skela : Trstenica
27.10.2019 14:00 Napredak : Krušedol
27.10.2019 14:00 Mladost : Šumar
27.10.2019 14:00 Radnički : Polet
27.10.2019 14:00 Graničar : Srem
27.10.2019 14:00 Hrtkovci : Dunav
27.10.2019 14:00 ČSK : Sremac Deč
27.10.2019 14:00 OFK Brestač : Sremac (Dob)
27.10.2019 16:30 Slavija : Tisa
27.10.2019 16:30 Bačka : Potisje
27.10.2019 16:30 Graničar : Šampion
27.10.2019 16:30 Jadran : Tromedja
27.10.2019 16:30 Jedinstvo : Hajduk
27.10.2019 16:30 Čoka : Tornjoš
27.10.2019 16:30 Horgoš 1911 : AFK
27.10.2019 14:00 Zadrugar : Budućnost 1929 (ZM)
27.10.2019 14:00 Napredak : Premijer
27.10.2019 14:00 Omladinac 2013 (SL) : OFK Šabac
27.10.2019 14:00 Lipolist : Omladinac (BO)
27.10.2019 14:00 Sloboda : Budućnost (DO)
27.10.2019 14:00 Jadar 1961 : Prva Iskra
27.10.2019 14:00 Borac : 7. Juli
27.10.2019 14:00 Antimon : Rudar
27.10.2019 14:00 Pričinović : PSK
27.10.2019 14:00 Dobrava : Trešnjevka
27.10.2019 14:00 OFK Jelen : Mrovska
27.10.2019 14:00 Sloga : Šipurske livade
27.10.2019 14:00 Cerić : Vojvoda Stepa Stepanović
27.10.2019 14:00 Vlašić : Rankovac
27.10.2019 13:30 Proleter : Bačka 1945
27.10.2019 13:30 Bački Hajduk : Soko
27.10.2019 13:30 Neštin : Mladost
27.10.2019 13:30 Budućnost : Naša Zvezda
27.10.2019 13:30 Borac : Bačka
27.10.2019 13:30 Kruševica 1980 : Mladi radnik (D)
27.10.2019 13:30 Napredak (MK) : Sloga (Z)
27.10.2019 13:30 Mladost (R) : Karađorđe 2013 (Viš)
27.10.2019 13:30 Karađorđe (V) : Partizan (BB)
27.10.2019 13:30 Jedinstvo (O) : BSK
27.10.2019 13:30 Jedinstvo (K) : Radnički (K)
27.10.2019 13:30 Jasenovac : Omladinac (B)
27.10.2019 13:30 Krilaš : Mladost (R)
27.10.2019 13:30 Napredak 1936 : Zadrugar 1947
27.10.2019 13:30 Borac (V) : Manastirica
27.10.2019 13:30 Napredak (P) : Mladost (B)
27.10.2019 13:30 Barič : Žika Marković Uča
27.10.2019 13:30 Baštovan 2015 : Stig 1955
27.10.2019 13:30 Ljubičevo : Dizel
27.10.2019 13:30 Desine : Mlava (B)
27.10.2019 13:30 Vrbica : Trešnjevica
27.10.2019 10:00 Borac : Brezovac
27.10.2019 13:30 Budućnost : Kopljari
27.10.2019 13:30 Šamot : Sloga
27.10.2019 13:30 Radoje Domanović : Mladost
27.10.2019 13:30 Malba : Morava
27.10.2019 13:30 Kej : Prijatelji
27.10.2019 13:30 Mršinci : Orlovac 1932
27.10.2019 13:30 Lugovi : Rakova
27.10.2019 13:30 Planinac : Čačak 94
27.10.2019 13:30 Vujan : Gavrilo Princip
27.10.2019 14:00 21. oktobar : Ćava
27.10.2019 14:00 Sloga Lužnice 2016 : Košutnjak
27.10.2019 14:00 Slavija : Divostin
27.10.2019 14:00 Jadran : Vinogradi DB
27.10.2019 14:00 Dobrača : Bratstvo 1975
27.10.2019 14:00 Vinogradar : OFK Mala Bosna 2015
27.10.2019 14:00 Palić : Žednik
27.10.2019 14:00 Bikovo : Čantavir
27.10.2019 14:00 Elektrovojvodina : Solid
27.10.2019 14:00 Lokomotiva : Hajduk
27.10.2019 14:00 Vojlovica 2018 : Mundial
27.10.2019 14:00 Omladinac 1927 : Unirea
27.10.2019 14:00 Tempo : Slavia
27.10.2019 14:00 Budućnost : Mladost
27.10.2019 14:00 Borac : Proleter
27.10.2019 14:00 Dolovo : Stari Tamiš
27.10.2019 14:00 Jedinstvo : BSK
27.10.2019 14:00 Zdravinje : Naupare
27.10.2019 14:00 Rasina : Kapidžija
27.10.2019 11:00 Modrica : Gornji Stepoš
27.10.2019 11:00 Čarapan : Makrešane
27.10.2019 11:00 Konjuh : Bukovica
27.10.2019 11:00 Polet : Globoder
27.10.2019 14:00 Parunovac : Mudrakovac
27.10.2019 14:30 Mladost (R) : Slavija
27.10.2019 14:30 Jedinstvo : Budućnost
27.10.2019 14:30 Eđšeg : Pobeda
27.10.2019 14:30 Mladost Radost : Tomislavci
27.10.2019 14:30 Jedinstvo : Sokograd
27.10.2019 14:30 Palilulac : Napredak
27.10.2019 Bratstvo : Gorušica
27.10.2019 11:00 Prilike : Voćar
27.10.2019 Sloga : Bjelica
27.10.2019 Radnički : Brezova
27.10.2019 14:30 Hajduk Veljko 1934 : Zeppelin 026
27.10.2019 14:30 Skobalj : Vrbovac
27.10.2019 14:30 Stari Hrast 2018 : Jezava
27.10.2019 14:30 Proleter 1947 : OFK Slavija
27.10.2019 14:30 Vučak : Lunjevac
27.10.2019 14:30 Petrijevac : 7. Juli
27.10.2019 11:00 Ratar : Škriljac
27.10.2019 14:00 Tempo : Jastrebac
27.10.2019 11:00 Jedinstvo : Borac
27.10.2019 Udarnik : Beli Orlovi
27.10.2019 Šumadija : Palanka
27.10.2019 Bačinac : Glavaš
27.10.2019 10:30 Knjaz : Glumač
27.10.2019 14:00 Napredak : Avijatičar Vranjani
27.10.2019 11:30 Blagaja : Gorobilje
27.10.2019 11:00 Trešnjica : Dobrinjac
27.10.2019 14:00 Plavi Tok : Duškovci
27.10.2019 Takovski Ustanak : Jablanica
27.10.2019 Backovac Junajted : Omladinac
27.10.2019 Šumadija : Velereč 94
27.10.2019 Stella Rossa : Brezak
27.10.2019 Ozremica : Šilopaj
27.10.2019 11:00 Omladinac : Egeta
27.10.2019 14:00 Mala Vrbica : Pontes
27.10.2019 14:00 Kladušnica : Lokomotiva
27.10.2019 14:00 Milutinovac : Koča Andjelković
27.10.2019 14:30 Lovac : Borac
27.10.2019 11:00 10. februar : Toplica
27.10.2019 13:30 Klisura : Grkinja
27.10.2019 11:00 Taskovići : Marina Kutina
27.10.2019 11:00 Knežica : Mekiš
27.10.2019 10:00 Arbanasce : Koprijan
27.10.2019 10:00 Balajnac : Sloga
27.10.2019 14:00 Morava (M) : BSK 2014
27.10.2019 14:00 Šumadija : Koštam Polje
27.10.2019 14:00 Omladinac : Studen Vitez
27.10.2019 14:00 Zgodačica : Sloga Obrva
27.10.2019 14:00 Stara Čaršija : Mladost 1925
27.10.2019 13:30 Železničar : Jedinstvo
27.10.2019 13:30 Omladinski : Heroj
27.10.2019 13:30 Sloga : Razvitak
27.10.2019 13:30 ISK Izvor : Donja Mutnica
27.10.2019 13:30 BSK Buljane : Budućnost
27.10.2019 11:00 Gunjevac : Murgaš 2012
27.10.2019 11:00 Budućnost 1995 : Kolubara (LP)
27.10.2019 11:00 OFK Takovo : Sloga (V)
27.10.2019 11:00 Vukona : Dokmir
27.10.2019 15:00 Graničar : Jedinstvo (M)
27.10.2019 15:00 Jedinstvo (Lj) : Omladinac
27.10.2019 15:00 Borac : Sinđelić
27.10.2019 15:00 Napredak : OFK Bačinci
27.10.2019 15:00 Erdevik 2017 : OFK Bingula
27.10.2019 11:00 Mladost 2013 : Hajduk
27.10.2019 11:00 Verko : Sloga 1949
27.10.2019 11:00 Torpedo : Petrovac 74
27.10.2019 11:00 Skupljen 2013 : Jedinstvo 2014
27.10.2019 14:00 Polet : Sparta
27.10.2019 11:00 Bair : Mladost (MM)
27.10.2019 11:00 Stojan Lazarac : OFK Napredak 1933
27.10.2019 11:00 Radnik : Napredak (U)
27.10.2019 14:00 Bukorovac : Hajduk 1936
27.10.2019 11:00 Seljak (C) : Partizan (C)
27.10.2019 10:30 Jašunja : Veternica
27.10.2019 14:00 Polet : Vratare
27.10.2019 14:00 Grkljane : Dedina
27.10.2019 11:00 Padež : Mladost 2015
27.10.2019 14:00 Domaćin : Mladi radnik
27.10.2019 14:00 Napredak : Trnava
27.10.2019 14:00 Mladost : Dražmirovac
27.10.2019 14:00 OFK Dragoševac : Belica
27.10.2019 14:00 Bujačić : OFK Povlen
27.10.2019 14:00 Kotešica : Mali korak
27.10.2019 11:00 Omladinac : Beloševac
27.10.2019 14:00 Mladost (VK) : Sloga Gorić
27.10.2019 BSK : Radnik
27.10.2019 11:00 Zablaće : OFK Varna
27.10.2019 11:00 Metlić : Mladost
27.10.2019 11:00 Jedinstvo : Dumača
27.10.2019 11:00 Pocerina : Bojić
27.10.2019 13:30 Sopot : Moravac 1933
27.10.2019 13:30 Morava 1932 : Proleter 1932
27.10.2019 13:30 BSK 1931 : Batovac
27.10.2019 13:30 Napredak 1934 : Sloga 1936
27.10.2019 13:30 Sloga (D) : Pobeda
27.10.2019 13:30 Vojvoda Milenko : Zemljoradnik 1932
27.10.2019 13:30 Beli Orao : Napredak (B)
27.10.2019 11:00 Roma-Odžino selo : Napredak
27.10.2019 10:00 Krćevac 04 : Maskar
27.10.2019 10:00 Jarmenovci : Gornja Trnava 1938
27.10.2019 10:00 Kalipolje : Junkovac
27.10.2019 10:00 Mladost : ZT Gorovič
27.10.2019 11:00 Korman : Rudar
27.10.2019 11:00 Sava : OFK Letnjikovac 1983
27.10.2019 11:00 Galeb : Borac BTG
27.10.2019 11:00 Mladost : Žabar
27.10.2019 14:00 Vršac : Vitorul
27.10.2019 14:00 Pobeda : Banat
27.10.2019 14:00 Vinogradar : Omladinac
27.10.2019 11:00 Jedinstvo (S) : Stig (MC)
27.10.2019 11:00 Sloga 1945 : BSK 1924
27.10.2019 13:30 Mirko Tomić : Stiški Kurjak
27.10.2019 13:30 Ram : Dunavac 1929
27.10.2019 13:30 Mladi Borac : Sloga-Top
27.10.2019 13:30 Kumane : Pek
27.10.2019 13:30 Mladi Radnik : Resava
27.10.2019 13:30 Vinogradar : Mladi Borac (S)
27.10.2019 13:30 Sinđelić : Planinac
27.10.2019 10:00 Vukovac 98 : Best Sige
27.10.2019 10:00 Mlava (R) : Mladost (K)
27.10.2019 13:30 Mladost : Borac 2016
27.10.2019 13:30 Mrčkovac : Polet
27.10.2019 Beli Orlovi : Grivac
27.10.2019 Čestin : Polet
27.10.2019 13:30 Misača : Ranilović
27.10.2019 13:30 Tulež : Gorski Car
27.10.2019 14:30 Mladost : Zvijezda 09
27.10.2019 13:30 Bokelj : Dečić
27.10.2019 13:30 Drezga : Mornar
27.10.2019 13:30 Lovćen : Arsenal
27.10.2019 13:30 Otrant Olympic : Jezero
27.10.2019 13:30 Ibar : Jedinstvo (BP)
27.10.2019 15:00 Newcastle United : Wolverhampton
27.10.2019 17:30 Arsenal : Crystal Palace
27.10.2019 17:30 Liverpool : Tottenham
27.10.2019 17:30 Norwich City : Manchester United
27.10.2019 00:00 Atlético Madrid : Athletic Club
27.10.2019 00:00 Barcelona : Real Madrid
27.10.2019 00:00 Celta de Vigo : Real Sociedad
27.10.2019 00:00 Granada : Real Betis
27.10.2019 00:00 Leganés : Mallorca
27.10.2019 00:00 Levante : Espanyol
27.10.2019 00:00 Osasuna : Valencia
27.10.2019 00:00 Sevilla : Getafe
27.10.2019 00:00 Villarreal : Deportivo Alavés
27.10.2019 00:00 Real Valladolid : Eibar
27.10.2019 18:00 Borussia M'gladbach : Eintracht
27.10.2019 15:30 Wolfsburg : Augsburg
27.10.2019 15:00 Atalanta : Udinese
27.10.2019 12:30 Bologna : Sampdoria
27.10.2019 20:45 Fiorentina : Lazio
27.10.2019 18:00 Roma : Milan
27.10.2019 15:00 SPAL : Napoli
27.10.2019 15:00 Torino : Cagliari
27.10.2019 15:00 Rennes : Toulouse
27.10.2019 21:00 PSG : Olympique Marseille
27.10.2019 Sloga : Zemun
27.10.2019 Crvena zvezda : Vojvodina
27.10.2019 Požarevac : Spartak
27.10.2019 Radnički 1923 : Mašinac Trejs PZP
27.10.2019 Moravac Orion : Kopernikus Želežničar
27.10.2019 Topličanin : Bor 1919
27.10.2019 Real : Radnik
27.10.2019 Timok 1919 : Jedinstvo (P)
27.10.2019 10:00 Hajduk 1912 : Spartak ŽK
27.10.2019 10:00 Proleter (NS) : Bačka 1901
27.10.2019 10:00 OFK Bačka : Njerš Ištvan
27.10.2019 10:00 RFK Novi Sad 1921 : Radnički 1912
27.10.2019 10:00 TSC : Borac (NS)
27.10.2019 10:00 Kabel : Tekstilac
27.10.2019 12:00 Hajduk 1912 : Spartak ŽK
27.10.2019 12:00 Proleter : Bačka 1901
27.10.2019 12:00 OFK Bačka : Proleter 2006
27.10.2019 12:00 RFK Novi Sad 1921 : Radnički (S)
27.10.2019 12:00 TSC : Borac
27.10.2019 12:00 Kabel : Petrika
27.10.2019 Polet : Dobrica
27.10.2019 Jedinstvo : Budućnost
27.10.2019 Potporanj : Proleter
27.10.2019 Partizan : Coerver junior
27.10.2019 Sloga : Karaš
27.10.2019 12:00 OFK Vrbas : Radnički 1905
27.10.2019 12:00 Bečej 1918 : Čantavir
27.10.2019 11:00 Novi Pazar : Jošanica
27.10.2019 11:00 Šumadija 1903 : OFK Ras
27.10.2019 11:00 Apolon 4 : Bubamara
27.10.2019 13:00 Radnički 1923 : Sport Klub 99
27.10.2019 11:00 Kiker : Kosmet
27.10.2019 Radnički (NB) : Partizan
27.10.2019 Rad : Teleoptik
27.10.2019 10:00 Radnički (K) : Kikinda 1909
27.10.2019 10:00 Jedinstvo (SP) : Radnički (Š)
27.10.2019 10:00 ODR : Radnički (S)
27.10.2019 10:00 CFK : Crvenka
27.10.2019 10:00 GDM 021 : OFK Bačka
27.10.2019 10:00 Radnički 1912 : TSC
27.10.2019 10:00 Arena Su : Bečej 1918
27.10.2019 11:00 Spartak '06 : CFK
27.10.2019 12:00 Bajša : Spartak '07
27.10.2019 10:00 Bačka : Kevi
27.10.2019 10:00 Tisa : Jedinstvo
27.10.2019 10:00 Sloga : AFK
27.10.2019 10:00 Zadrugar : Šabac
27.10.2019 12:00 Zlatibor : Takovo
27.10.2019 10:00 Sloga (BB) : Budućnost
27.10.2019 11:00 GFK Sloboda : Čačak 94
27.10.2019 11:00 Jedinstvo Putevi : FAP
27.10.2019 10:00 VGSK : OPK Rudar 1933
27.10.2019 10:00 RSK : Šumadija
27.10.2019 10:00 Cepelin 026 : Bačinac
27.10.2019 10:00 Plana : Pomoravlje 1946
27.10.2019 10:00 Jasenica 2017 : Smederevo 1924
27.10.2019 Rosulja 2014 : Lavice Dubočica
27.10.2019 Morava : Radnički 2012
27.10.2019 Ozren : Jedinstvo 2014
27.10.2019 09:30 Spartak : Arena SU
27.10.2019 09:30 Vinogradar : Subotica '08
27.10.2019 11:00 Mladost (B) : Mladost (C)
27.10.2019 11:00 Budućnost : Stepojevac Vaga
27.10.2019 10:00 Borac (L) : Srećno stopalo
27.10.2019 10:00 Jedinstvo : Omladinac
27.10.2019 10:00 Tešnjar : Budućnost Krušik 1
27.10.2019 10:00 Senjak 2 : Senjak 1
27.10.2019 10:00 Budućnost Krušik 2 : Radnički
27.10.2019 10:00 Vojvode : Železničar
27.10.2019 11:30 Kolubara 1 : ŽFK Borac
27.10.2019 10:45 TEK Sloga : Sloboda
27.10.2019 08:30 Kolubara 2 : Turbina
27.10.2019 09:15 Šumadija : Kalimero
27.10.2019 10:00 Železničar : Akademija fudbala
27.10.2019 11:30 Napredak : Omladinac
27.10.2019 10:45 Omladinac : Real 2
27.10.2019 10:00 Kalimero 1 : Akademija fudbala 1
27.10.2019 09:15 Mladost (C) : Real 1
27.10.2019 08:30 Kalimero 2 : Akademija fudbala 2

Odbojka

27.10.2019 18:00 Viner 0 : 3 Knjaževac