XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 590 utakmica za dan
Subota, 2 Novembar 2019


Fudbal

Partizan
Beograd
4 : 0
Vojvodina
Novi Sad
02.11.2019 14:00
Partizan
4 : 0
Vojvodina
Proleter
Novi Sad
0 : 2
Crvena zvezda
Beograd
02.11.2019 16:00
Proleter
0 : 2
Crvena zvezda
Trayal
Kruševac
2 : 1
Budućnost
Dobanovci
02.11.2019 13:30
Trayal
2 : 1
Budućnost
Sinđelić
Beograd
2 : 1
Zemun
Zemun
02.11.2019 13:30
Sinđelić
2 : 1
Zemun
Metalac
Gornji Milanovac
1 : 0
Radnički (P)
Pirot
02.11.2019 15:30
Metalac
1 : 0
Radnički (P)
Radnički 1923
Kragujevac
0 : 1
Kabel
Novi Sad
02.11.2019 13:30
Radnički 1923
0 : 1
Kabel
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
1 : 2
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
02.11.2019 13:30
Budućnost Krušik 2014
1 : 2
Sloga 33
Mladi radnik 1926
Požarevac
4 : 2
Jošanica
Novi Pazar
02.11.2019 13:30
Mladi radnik 1926
4 : 2
Jošanica
Borac 1926
Čačak
3 : 1
Sušica
Kragujevac
02.11.2019 13:30
Borac 1926
3 : 1
Sušica
Šumadija (A)
Aranđelovac
1 : 1
Sloga (K)
Kraljevo
02.11.2019 13:30
Šumadija (A)
1 : 1
Sloga (K)
Tutin
Tutin
1 : 0
Sloga (P)
Požega
02.11.2019 13:30
Tutin
1 : 0
Sloga (P)
Mokra Gora
Zubin Potok
0 : 0
Mačva 1929
Bogatić
02.11.2019 13:30
Mokra Gora
0 : 0
Mačva 1929
Takovo
Gornji Milanovac
1 : 2
Loznica
Loznica
02.11.2019 13:30
Takovo
1 : 2
Loznica
Omladinac
Novi Banovci
3 : 1
OFK Vršac
Vršac
02.11.2019 13:30
Omladinac
3 : 1
OFK Vršac
Hajduk 1912
Kula
0 : 2
Bečej 1918
Bečej
02.11.2019 13:30
Hajduk 1912
0 : 2
Bečej 1918
Bačka 1901
Subotica
3 : 1
Dinamo 1945
Pančevo
02.11.2019 13:30
Bačka 1901
3 : 1
Dinamo 1945
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
1 : 0
Kozara
Banatsko Veliko Selo
02.11.2019 13:30
Radnički (SM)
1 : 0
Kozara
Radnički 1912
Sombor
1 : 1
Bratstvo 1946
Prigrevica
02.11.2019 13:30
Radnički 1912
1 : 1
Bratstvo 1946
Borac
Sakule
0 : 2
Železničar
Pančevo
02.11.2019 13:30
Borac
0 : 2
Železničar
Radnički (Zr)
Zrenjanin
2 : 1
1. Maj Ruma
Ruma
02.11.2019 13:30
Radnički (Zr)
2 : 1
1. Maj Ruma
Moravac Orion
Mrštane
5 : 0
Temnić 1924
Varvarin
02.11.2019 13:30
Moravac Orion
5 : 0
Temnić 1924
Jedinstvo
Bošnjace
2 : 1
OFK Sinđelić
Niš
02.11.2019 13:30
Jedinstvo
2 : 1
OFK Sinđelić
Dunav
Prahovo
2 : 2
GFK Dubočica
Leskovac
02.11.2019 13:30
Dunav
2 : 2
GFK Dubočica
OFK Topličanin
Prokuplje
1 : 1
GFK Jagodina
Jagodina
02.11.2019 13:30
OFK Topličanin
1 : 1
GFK Jagodina
Radnički (O)
Obrenovac
1 : 0
Radnički (NB)
Novi Beograd
02.11.2019 13:30
Radnički (O)
1 : 0
Radnički (NB)
Lokomotiva
Beograd
1 : 2
OFK Mladenovac
Mladenovac
02.11.2019 13:30
Lokomotiva
1 : 2
OFK Mladenovac
IMT
Beograd
4 : 1
Sremčica
Sremčica
02.11.2019 13:30
IMT
4 : 1
Sremčica
TEK Sloga
Veliki Crljeni
1 : 1
OFK Beograd
Beograd
02.11.2019 13:30
TEK Sloga
1 : 1
OFK Beograd
Teleoptik
Zemun
2 : 1
GSP Polet Dorćol
Beograd
02.11.2019 11:00
Teleoptik
2 : 1
GSP Polet Dorćol
Sloga 1924
Batočina
2 : 0
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
02.11.2019 13:30
Sloga 1924
2 : 0
OFK Aranđelovac 1979
Mladi borac
Veliko Orašje
1 : 2
OFK Napredak
Markovac
02.11.2019 13:30
Mladi borac
1 : 2
OFK Napredak
Ribnica
Mionica
1 : 1
Mladost (P)
Prnjavor
02.11.2019 13:30
Ribnica
1 : 1
Mladost (P)
Mladost (D)
Dračić
2 : 1
Zadrugar
Lajkovac
02.11.2019 13:30
Mladost (D)
2 : 1
Zadrugar
Gruža
Gruža
5 : 0
Apolon 2018
Kovači
02.11.2019 13:30
Gruža
5 : 0
Apolon 2018
FAP
Priboj
4 : 1
Crnokosa
Kosjerić
02.11.2019 13:30
FAP
4 : 1
Crnokosa
GFK Sloboda
Užice
4 : 1
Jasen
Brodarevo
02.11.2019 13:30
GFK Sloboda
4 : 1
Jasen
Sloga (BB)
Bajina Bašta
2 : 0
Prijevor
Prijevor
02.11.2019 13:30
Sloga (BB)
2 : 0
Prijevor
OFK Vrbas
Vrbas
0 : 3
Sloga
Čonoplja
02.11.2019 13:30
OFK Vrbas
0 : 3
Sloga
Mladost APA
Apatin
3 : 0
Crvenka
Crvenka
02.11.2019 13:30
Mladost APA
3 : 0
Crvenka
ČSK Pivara
Čelarevo
4 : 1
Tekstilac
Odžaci
02.11.2019 13:30
ČSK Pivara
4 : 1
Tekstilac
Sloga (T)
Temerin
3 : 1
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
02.11.2019 13:30
Sloga (T)
3 : 1
Jedinstvo (SP)
Sloga (E)
Erdevik
4 : 0
Sloboda
Donji Tovarnik
02.11.2019 13:30
Sloga (E)
4 : 0
Sloboda
Crvena zvezda
Novi Sad
1 : 2
Cement
Beočin
02.11.2019 13:30
Crvena zvezda
1 : 2
Cement
Budućnost
Srpska Crnja
1 : 0
Sloboda
Novi Kozarci
02.11.2019 13:30
Budućnost
1 : 0
Sloboda
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
2 : 0
Banat (Č)
Čenta
02.11.2019 13:30
Proleter (BK)
2 : 0
Banat (Č)
Naftagas
Elemir
2 : 2
Sloga
Plandište
02.11.2019 13:30
Naftagas
2 : 2
Sloga
Kikinda 1909
Kikinda
1 : 1
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
02.11.2019 13:30
Kikinda 1909
1 : 1
Jedinstvo (BK)
Krajina
Krajišnik
4 : 1
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
02.11.2019 13:30
Krajina
4 : 1
Jedinstvo (NB)
Sloga
Leskovac
2 : 0
Žitorađa
Žitorađa
02.11.2019 13:30
Sloga
2 : 0
Žitorađa
Budućnost
Orašje
4 : 0
Bobište
Bobište
02.11.2019 13:30
Budućnost
4 : 0
Bobište
OFK Kosanica
Kuršumlija
3 : 0
Čekmin
Čekmin
02.11.2019 13:30
OFK Kosanica
3 : 0
Čekmin
Pčinja
Trgovište
1 : 0
Pusta Reka
Bojnik
02.11.2019 13:30
Pčinja
1 : 0
Pusta Reka
Nebeski Andjeli
Vranje
5 : 0
Polet 1980
Laplje Selo
02.11.2019 13:30
Nebeski Andjeli
5 : 0
Polet 1980
Rajko Mitić
Bela Palanka
4 : 2
Bor 1919
Bor
02.11.2019 13:30
Rajko Mitić
4 : 2
Bor 1919
Lužnica
Babušnica
1 : 0
Brodoremont
Kladovo
02.11.2019 13:30
Lužnica
1 : 0
Brodoremont
Timok 1919
Zaječar
2 : 0
OFK 019
Zaječar
02.11.2019 13:30
Timok 1919
2 : 0
OFK 019
Đerdap
Kladovo
3 : 0
Balkanski
Dimitrovgrad
02.11.2019 13:30
Đerdap
3 : 0
Balkanski
BSK
Bogovina
2 : 1
OFK Slatina
Bor
02.11.2019 13:30
BSK
2 : 1
OFK Slatina
Sloga
Despotovac
5 : 0
Blagotin
Poljna
02.11.2019 13:30
Sloga
5 : 0
Blagotin
Jedinstvo (P)
Paraćin
0 : 0
Radnički (S)
Svilajnac
02.11.2019 13:30
Jedinstvo (P)
0 : 0
Radnički (S)
Morava 1918
Ćuprija
4 : 1
OFK Lugomir
Rakitovo
02.11.2019 13:30
Morava 1918
4 : 1
OFK Lugomir
OFK Napredak 1929
Aleksinac
1 : 3
Pukovac
Pukovac
02.11.2019 13:30
OFK Napredak 1929
1 : 3
Pukovac
Milutinac
Zemun
2 : 0
Vrčin
Vrčin
02.11.2019 11:00
Milutinac
2 : 0
Vrčin
Šumadija
Šopić
0 : 5
Studenski Grad
Novi Beograd
02.11.2019 13:30
Šumadija
0 : 5
Studenski Grad
BASK
Beograd
3 : 1
BSK 1926
Baćevac
02.11.2019 10:00
BASK
3 : 1
BSK 1926
Turbina
Vreoci
0 : 1
Torlak
Beograd
02.11.2019 13:30
Turbina
0 : 1
Torlak
Rudar 2001
Kostolac
8 : 0
Mlava (ML)
Malo Laole
02.11.2019 13:30
Rudar 2001
8 : 0
Mlava (ML)
Rudar (Kr)
Krepoljin
1 : 0
Trgovački
Petrovac na Mlavi
02.11.2019 13:30
Rudar (Kr)
1 : 0
Trgovački
OFK Brđanac
Valjevo
2 : 2
Banjani
Banjani
02.11.2019 13:30
OFK Brđanac
2 : 2
Banjani
Jedinstvo 1924 (VL)
Vladimirci
5 : 0
Drina
Badovinci
02.11.2019 13:30
Jedinstvo 1924 (VL)
5 : 0
Drina
Sinđelić
Lipnica
2 : 1
Majur
Majur
02.11.2019 13:30
Sinđelić
2 : 1
Majur
Mladi radnik 1925
Grdica
1 : 0
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
02.11.2019 14:00
Mladi radnik 1925
1 : 0
Kraljevo Hajduk
Mladost
Vrdila
4 : 0
Gruža
Vitanovac
02.11.2019 14:00
Mladost
4 : 0
Gruža
Rudar
Baljevac
1 : 0
Karađorđe
Ribnica
02.11.2019 14:00
Rudar
1 : 0
Karađorđe
Ovčar
Markovica
9 : 0
Donja Vrbava
Donja Vrbava
02.11.2019 14:00
Ovčar
9 : 0
Donja Vrbava
Vojvodina
Tovariševo
2 : 1
Polet
Karavukovo
02.11.2019 13:30
Vojvodina
2 : 1
Polet
Kordun
Kljajićevo
5 : 0
ŽAK
Sombor
02.11.2019 13:30
Kordun
5 : 0
ŽAK
Proleter (RS)
Ravno Selo
3 : 3
Preporod
Novi Žednik
02.11.2019 13:30
Proleter (RS)
3 : 3
Preporod
Srbobran
Srbobran
6 : 1
Obilić (NK)
Novi Kneževac
02.11.2019 13:30
Srbobran
6 : 1
Obilić (NK)
Radnički 1905
Bajmok
2 : 1
Jadran
Feketić
02.11.2019 13:30
Radnički 1905
2 : 1
Jadran
Panonija IM Topola
Panonija
2 : 1
Iskra
Kucura
02.11.2019 13:30
Panonija IM Topola
2 : 1
Iskra
Radnički
Šid
1 : 0
LSK Laćarak
Laćarak
02.11.2019 13:30
Radnički
1 : 0
LSK Laćarak
Partizan
Vitojevci
4 : 0
Hajduk (B)
Beška
02.11.2019 13:30
Partizan
4 : 0
Hajduk (B)
Omladinac
Stepanovićevo
1 : 2
Bačka (B)
Begeč
02.11.2019 13:30
Omladinac
1 : 2
Bačka (B)
OFK Futog
Futog
8 : 0
Hajduk
Čurug
02.11.2019 13:30
OFK Futog
8 : 0
Hajduk
Delija
Mokrin
1 : 3
Omladinac FAM
Botoš
02.11.2019 13:30
Delija
1 : 3
Omladinac FAM
Partizan (U)
Uljma
0 : 1
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
02.11.2019 13:30
Partizan (U)
0 : 1
Sloga (BNS)
BAK
Bela Crkva
2 : 0
Hajdučica
Hajdučica
02.11.2019 13:30
BAK
2 : 0
Hajdučica
Zlot
Zlot
3 : 2
Rudna Glava
Rudna Glava
02.11.2019 13:30
Zlot
3 : 2
Rudna Glava
Šarbanovac
Šarbanovac
4 : 5
Polom
Leskovo
02.11.2019 13:30
Šarbanovac
4 : 5
Polom
BSK
Bukovče
2 : 0
Urovica
Urovica
02.11.2019 13:30
BSK
2 : 0
Urovica
Ozren
Sokobanja
6 : 3
Rudar Vrška Čuka
Grljan
02.11.2019 14:00
Ozren
6 : 3
Rudar Vrška Čuka
Hajduk
Rujevica
2 : 2
Radnički 1946
Lubnica
02.11.2019 14:00
Hajduk
2 : 2
Radnički 1946
Midžor
Kalna
1 : 2
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
02.11.2019 14:00
Midžor
1 : 2
OFK Knjaz
011
Beograd
5 : 0
Institut
Zemun Polje
02.11.2019 11:00
011
5 : 0
Institut
Rakovica
Beogra
3 : 1
Hajduk
Beograd
02.11.2019 11:00
Rakovica
3 : 1
Hajduk
Mladost
Čibutkovica
0 : 1
Duboko
Mala Moštanica
02.11.2019 13:30
Mladost
0 : 1
Duboko
Vinča
Vinča (Grocka)
2 : 0
Kosmaj
Ralja
02.11.2019 13:30
Vinča
2 : 0
Kosmaj
Padina
Padina
3 : 5
Rasovača
Rasovača
02.11.2019 13:30
Padina
3 : 5
Rasovača
Napredak 2012
Krušje
3 : 2
Zaplanjac
Gadžin Han
02.11.2019 13:30
Napredak 2012
3 : 2
Zaplanjac
Napredak
Izvor
0 : 2
Mladost
Poljska Ržana
02.11.2019 13:30
Napredak
0 : 2
Mladost
Padež
Petrovac
5 : 8
Zadrugar
Krupac
02.11.2019 13:30
Padež
5 : 8
Zadrugar
Zvezda
Blato
1 : 1
Dragoš
Pirot
02.11.2019 13:30
Zvezda
1 : 1
Dragoš
Aluminjum
Niš
4 : 0
Čegar 2013
Kamenica
02.11.2019 13:30
Aluminjum
4 : 0
Čegar 2013
OFK Alakince
Alakince
4 : 3
Ternoci
Trnovac
02.11.2019 13:30
OFK Alakince
4 : 3
Ternoci
Radnik
Prilužje
02.11.2019
13:30
Ibar
Leposavić
02.11.2019 13:30
Radnik
:
Ibar
Gračanica
Gračanica
1 : 3
Gracko
Staro Gracko
02.11.2019
Gračanica
1 : 3
Gracko
Trbunje
Trbunje
1 : 6
Dundjerski
Voljčinac
02.11.2019 13:30
Trbunje
1 : 6
Dundjerski
Lukavac
Lukavac
2 : 2
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
02.11.2019 13:30
Lukavac
2 : 2
Milenko Pavlović
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
6 : 1
Pambukovica
Pambukovica
02.11.2019 13:30
Strmovo 1968
6 : 1
Pambukovica
Kalenić
Kalenić
0 : 3
Zvizdar 2012
Zvizdar
02.11.2019 13:30
Kalenić
0 : 3
Zvizdar 2012
Progorelica
Progorelica
3 : 4
Bogutovačka Banja
Bogutovac
02.11.2019 14:00
Progorelica
3 : 4
Bogutovačka Banja
Mlada krila
Metikoši
6 : 0
Mladost 1981
Štulac
02.11.2019 14:00
Mlada krila
6 : 0
Mladost 1981
Jedinstvo 2017
Tutin
0 : 0
Jovo Kursula
Cvetke
02.11.2019 14:00
Jedinstvo 2017
0 : 0
Jovo Kursula
Borac
Bački Gračac
3 : 0
OFK Odžaci
Odžaci
02.11.2019 13:30
Borac
3 : 0
OFK Odžaci
Jednota
Šid
0 : 2
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
02.11.2019 13:30
Jednota
0 : 2
OFK Zeka Buljubaša
Sloven
Ruma
1 : 1
Graničar 1924
Adaševci
02.11.2019 13:30
Sloven
1 : 1
Graničar 1924
Slanobarac
Novi Sad
3 : 8
Susek
Susek
02.11.2019 13:30
Slanobarac
3 : 8
Susek
Navalin
Navalin
0 : 3
Donja Lomnica
Donja Lomnica
02.11.2019 11:00
Navalin
0 : 3
Donja Lomnica
Radnik Sušica 2012
Kukulovce
3 : 2
Radnički (P)
Pertate
02.11.2019 13:30
Radnik Sušica 2012
3 : 2
Radnički (P)
14. Oktobar
Izbenica
5 : 1
Garevina
Garevina
02.11.2019 13:30
14. Oktobar
5 : 1
Garevina
Polet 57
Milutovac
1 : 6
Rubin
Donji Stupanj
02.11.2019 13:30
Polet 57
1 : 6
Rubin
Kopaonik
Brus
10 : 0
Omladinac
Pojate
02.11.2019 13:30
Kopaonik
10 : 0
Omladinac
Sloga (D)
Dašnica
3 : 1
Kamenorezac 76
Dublje
02.11.2019 13:30
Sloga (D)
3 : 1
Kamenorezac 76
Stari Trstenik
Stari Trstenik
0 : 0
Sloga (L)
Lozna
02.11.2019 13:30
Stari Trstenik
0 : 0
Sloga (L)
Napredak (Sv)
Svojnovo
2 : 1
Šumadija
Trešnjevica
02.11.2019 13:30
Napredak (Sv)
2 : 1
Šumadija
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
4 : 2
OFK Juhor 2016
Potočac
02.11.2019 13:30
Rudar (SR)
4 : 2
OFK Juhor 2016
Istok 63
Plana
3 : 0
15. Avgust 1950
Lomnica
02.11.2019 13:30
Istok 63
3 : 0
15. Avgust 1950
Sloboda
Šuljkovac
1 : 0
Šumadinac
Dragovo
02.11.2019 13:30
Sloboda
1 : 0
Šumadinac
Vinorača
Vinorača
2 : 0
Sinđelić 1934
Vojska
02.11.2019 13:30
Vinorača
2 : 0
Sinđelić 1934
Budućnost
Đurinac
1 : 0
Mladost
Gložane
02.11.2019 13:30
Budućnost
1 : 0
Mladost
Tornjoš
Tornjoš
2 : 1
Horgoš 1911
Horgoš
02.11.2019 13:30
Tornjoš
2 : 1
Horgoš 1911
Potisje
Kanjiža
1 : 0
Graničar
Đala
02.11.2019 13:30
Potisje
1 : 0
Graničar
Milicionar
Bogatić
5 : 1
Sloboda
Salaš Crnobarski
02.11.2019 13:30
Milicionar
5 : 1
Sloboda
OFK Šabac
Šabac
3 : 2
Lipolist
Lipolist
02.11.2019 13:30
OFK Šabac
3 : 2
Lipolist
Boka Seniors
Beograd
1 : 0
Pinosava
Pinosava
02.11.2019 11:00
Boka Seniors
1 : 0
Pinosava
Siti Sport Klub
Beograd
3 : 0
Sveti Stefan
Slanci
02.11.2019 11:00
Siti Sport Klub
3 : 0
Sveti Stefan
Avala 1939
Beli Potok
3 : 0
Pionir
Besni Fok
02.11.2019 13:30
Avala 1939
3 : 0
Pionir
Feniks
Rača
1 : 2
Karađorđe (V)
Vučić
02.11.2019 13:30
Feniks
1 : 2
Karađorđe (V)
Bata Bulić
Bistrica
3 : 2
Polet S.D.
Suvi Do
02.11.2019 13:30
Bata Bulić
3 : 2
Polet S.D.
Proleter
Mramorak
5 : 0
Jedinstvo
Dubovac
02.11.2019 16:00
Proleter
5 : 0
Jedinstvo
Bukovica
Bukovica
3 : 0
Polet
Šavrane
02.11.2019 13:30
Bukovica
3 : 0
Polet
Makrešane
Makrešane
3 : 4
Konjuh
Konjuh
02.11.2019 13:30
Makrešane
3 : 4
Konjuh
Borac
Bivolje
3 : 2
Čarapan
Kruševac
02.11.2019 13:30
Borac
3 : 2
Čarapan
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
2 : 0
Gaglovo
Gaglovo
02.11.2019 13:30
Gornji Stepoš
2 : 0
Gaglovo
Sloboda
Stara Moravica
0 : 5
Mladost (R)
Radičević
02.11.2019 14:30
Sloboda
0 : 5
Mladost (R)
Bjelica
Milatovići
2 : 3
Prilike
Prilike
02.11.2019
Bjelica
2 : 3
Prilike
Bratstvo
Dljin
3 : 3
Dragačevo
Guča
02.11.2019
Bratstvo
3 : 3
Dragačevo
Zeppelin 026
Smederevo
3 : 0
Skobalj
Skobalj
02.11.2019 13:30
Zeppelin 026
3 : 0
Skobalj
Petlić SD 026
Smederevo
3 : 0
7. Juli
Vodanj
02.11.2019 13:00
Petlić SD 026
3 : 0
7. Juli
Jastrebac
Tešica
2 : 3
OFK Sloga
Dobrujevac
02.11.2019 13:30
Jastrebac
2 : 3
OFK Sloga
Škriljac
Bradarac
10 : 0
Tempo
Mozgovo
02.11.2019 13:30
Škriljac
10 : 0
Tempo
Kastrum
Gamzigrad
3 : 0
Lovac
Mali Izvor
02.11.2019 11:00
Kastrum
3 : 0
Lovac
Jugovići
Jug Bogdanovac
2 : 4
Sloga
Jovanovac
02.11.2019 13:30
Jugovići
2 : 4
Sloga
Tara
Kremna
02.11.2019
Zlatibor 2
Čajetina
02.11.2019
Tara
:
Zlatibor 2
Kapedunum
Užice
02.11.2019
Kriva Reka
Kriva Reka
02.11.2019
Kapedunum
:
Kriva Reka
Raketa
Užice
02.11.2019
Višesava 2
Bajina Bašta
02.11.2019
Raketa
:
Višesava 2
KSK Konak 1926
Konak
2 : 2
Partizan
Tomaševac
02.11.2019 13:30
KSK Konak 1926
2 : 2
Partizan
Proleter
Neuzina
2 : 2
ŽFK Banat Bagljas
Zrenjanin
02.11.2019 13:30
Proleter
2 : 2
ŽFK Banat Bagljas
Borac
Zrenjanin
2 : 1
Sloga
Jarkovac
02.11.2019 13:30
Borac
2 : 1
Sloga
Radnik
Davidovac
1 : 0
Sloga
Donje Vidovo
02.11.2019 13:30
Radnik
1 : 0
Sloga
Belpos
Belotić
3 : 0
Mladost 2013
Jazovnik
02.11.2019 13:30
Belpos
3 : 0
Mladost 2013
Napredak (U)
Uzveće
4 : 0
Stojan Lazarac
Sovljak
02.11.2019 13:30
Napredak (U)
4 : 0
Stojan Lazarac
OFK Napredak 1933
Banovo Polje
3 : 0
Bair
Bogatić
02.11.2019 13:30
OFK Napredak 1933
3 : 0
Bair
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
0 : 0
Veternica
Leskovac
02.11.2019 14:00
Gornje Sinkovce
0 : 0
Veternica
Mladost
Donja Lokošnica
2 : 1
Napredak
Bogojevce
02.11.2019 14:00
Mladost
2 : 1
Napredak
Trnava
Trnava
1 : 2
Mladost
Bukovče
02.11.2019 13:30
Trnava
1 : 2
Mladost
Omladinac
Bunar
3 : 2
Domaćin
Kovačevac (Jagodina)
02.11.2019 13:30
Omladinac
3 : 2
Domaćin
Radnik
Pankovo
3 : 0
Udarnik 2015
Ćovdin
02.11.2019
Radnik
3 : 0
Udarnik 2015
Rudar 1947
Stamnica
3 : 2
Dobrnje
Dobrnje
02.11.2019
Rudar 1947
3 : 2
Dobrnje
Vukan
Ždrelo
1 : 1
Zabrđe 1936
Zabrđe
02.11.2019
Vukan
1 : 1
Zabrđe 1936
Soko
Krvije
5 : 1
Napredak
Trnovče
02.11.2019
Soko
5 : 1
Napredak
Junkovac
Junkovac
4 : 1
Šume
Šume
02.11.2019 13:30
Junkovac
4 : 1
Šume
Luk
Voćnjak
5 : 0
Granit
Radalj
02.11.2019 13:30
Luk
5 : 0
Granit
Jadar
Stupnica
2 : 5
Mladost (B)
Brezjak
02.11.2019 13:30
Jadar
2 : 5
Mladost (B)
Jelav
Jelav
3 : 2
TE Gučevo
Trbušnica
02.11.2019 13:30
Jelav
3 : 2
TE Gučevo
Sloga
Korenita
2 : 7
Mladost (DB)
Donja Borina
02.11.2019 13:30
Sloga
2 : 7
Mladost (DB)
Selište
Selište
0 : 3
Vrelo 1971
Milanovac
02.11.2019 13:30
Selište
0 : 3
Vrelo 1971
Mladost (K)
Krupaja
5 : 2
Budućnost (M)
Milatovac (Žagubica)
02.11.2019 13:30
Mladost (K)
5 : 2
Budućnost (M)
Tuzla Siti
Simin Han-Tuzla
1 : 0
Mladost
Doboj-Kakanj
02.11.2019 13:30
Tuzla Siti
1 : 0
Mladost
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
2 : 0
Zrinjski
Mostar
02.11.2019 13:30
Zvijezda 09
2 : 0
Zrinjski
Velež
Mostar
2 : 2
Sloboda
Tuzla
02.11.2019 13:30
Velež
2 : 2
Sloboda
Sarajevo
Sarajevo
3 : 0
Široki Brijeg
Široki Brijeg
02.11.2019 17:00
Sarajevo
3 : 0
Široki Brijeg
Željezničar Sport Team
Banja Luka
2 : 0
Kozara
Gradiška
02.11.2019 14:00
Željezničar Sport Team
2 : 0
Kozara
Tekstilac
Derventa
4 : 1
Jedinstvo
Brčko
02.11.2019 14:00
Tekstilac
4 : 1
Jedinstvo
Krupa
Krupa na Vrbasu
2 : 0
Alfa Modriča
Modriča
02.11.2019 14:00
Krupa
2 : 0
Alfa Modriča
Rudar Prijedor
Prijedor
2 : 0
Podrinje
Janja
02.11.2019 14:00
Rudar Prijedor
2 : 0
Podrinje
Zeta
Golubovci
2 : 1
Budućnost
Podgorica
02.11.2019 13:30
Zeta
2 : 1
Budućnost
OFK Petrovac
Petrovac
2 : 0
Grbalj
Radanovići
02.11.2019 13:30
OFK Petrovac
2 : 0
Grbalj
Kom
Podgorica
1 : 2
OFK Titograd
Podgorica
02.11.2019 13:30
Kom
1 : 2
OFK Titograd
Podgorica
Podgorica
2 : 2
Sutjeska
Nikšić
02.11.2019 15:30
Podgorica
2 : 2
Sutjeska
Rudar
Pljevlja
1 : 1
Iskra
Danilovgrad
02.11.2019 13:30
Rudar
1 : 1
Iskra
Bournemouth
Bournemouth
1 : 0
Manchester United
Manchester
02.11.2019 13:30
Bournemouth
1 : 0
Manchester United
Arsenal
London
1 : 1
Wolverhampton
Wolverhampton
02.11.2019 16:00
Arsenal
1 : 1
Wolverhampton
Aston Villa
Birmingem
1 : 2
Liverpool
Liverpool
02.11.2019 16:00
Aston Villa
1 : 2
Liverpool
Brighton
Brighton, East Sussex
2 : 0
Norwich City
Norwich
02.11.2019 16:00
Brighton
2 : 0
Norwich City
Manchester City
Manchester
2 : 1
Southampton
Southampton
02.11.2019 16:00
Manchester City
2 : 1
Southampton
Sheffield United
Sheffield
3 : 0
Burnley
Burnley
02.11.2019 16:00
Sheffield United
3 : 0
Burnley
Watford
Watford
1 : 2
Chelsea
London
02.11.2019 18:30
Watford
1 : 2
Chelsea
West Ham
London
2 : 3
Newcastle United
Newcastle upon Tyne
02.11.2019 16:00
West Ham
2 : 3
Newcastle United
Espanyol
Barcelona
1 : 2
Valencia
Valencia
02.11.2019 13:00
Espanyol
1 : 2
Valencia
Levante
Valencia
3 : 1
Barcelona
Barcelona
02.11.2019 16:00
Levante
3 : 1
Barcelona
Real Madrid
Madrid
0 : 0
Real Betis
Sevilla
02.11.2019 21:00
Real Madrid
0 : 0
Real Betis
Sevilla
Sevilla
1 : 1
Atlético Madrid
Madrid
02.11.2019 18:00
Sevilla
1 : 1
Atlético Madrid
Borussia Dortmund
Dortmund
3 : 0
Wolfsburg
Wolfsburg
02.11.2019 15:30
Borussia Dortmund
3 : 0
Wolfsburg
RB Leipzig
Leipzig
8 : 0
Mainz 05
Mainz
02.11.2019 15:30
RB Leipzig
8 : 0
Mainz 05
Bayer Leverkusen
Leverkusen
1 : 2
Borussia M'gladbach
Mönchengladbach
02.11.2019 15:30
Bayer Leverkusen
1 : 2
Borussia M'gladbach
Eintracht
Frankfurt am Main
5 : 1
Bayern München
München
02.11.2019 15:30
Eintracht
5 : 1
Bayern München
Werder Bremen
Bremen
2 : 2
Freiburg
Freiburg im Breisgau
02.11.2019 15:30
Werder Bremen
2 : 2
Freiburg
Union Berlin
Berlin
1 : 0
Hertha BSC
Berlin
02.11.2019 18:30
Union Berlin
1 : 0
Hertha BSC
Bologna
Bologna
1 : 2
Internazionale
Milano
02.11.2019 18:00
Bologna
1 : 2
Internazionale
Roma
Roma
2 : 1
Napoli
Napoli
02.11.2019 15:00
Roma
2 : 1
Napoli
Torino
Torino
0 : 1
Juventus
Torino
02.11.2019 20:45
Torino
0 : 1
Juventus
Olympique Marseille
Marseille
2 : 1
Lille
Villeneuve d'Ascq
02.11.2019 17:30
Olympique Marseille
2 : 1
Lille
Metz
Longeville-lès-Metz
2 : 2
Montpellier
Montpellier
02.11.2019 20:00
Metz
2 : 2
Montpellier
Toulouse
Toulouse
2 : 3
Olympique Lyonnais
Lyon
02.11.2019 20:00
Toulouse
2 : 3
Olympique Lyonnais
Angers
Angers
1 : 0
Strasbourg
Strasbourg
02.11.2019 20:00
Angers
1 : 0
Strasbourg
Amiens SC
Amiens
1 : 0
Brest
Brest
02.11.2019 20:00
Amiens SC
1 : 0
Brest
Rukinzo
Bujumbura
0 : 3
Le Messager Ngozi
Bujumbura
02.11.2019 12:30
Rukinzo
0 : 3
Le Messager Ngozi
Olympic Star
Muyinga
1 : 2
Bujumbura City
Bujumbura
02.11.2019 14:00
Olympic Star
1 : 2
Bujumbura City
Aigle Noir
Makamba
1 : 1
Athlético Olympic
Bujumbura
02.11.2019 14:00
Aigle Noir
1 : 1
Athlético Olympic
Les Lierres
Bujumbura
2 : 1
Dynamik
Bujumbura
02.11.2019 15:00
Les Lierres
2 : 1
Dynamik
Mašinac Trejs PZP
Niš
6 : 1
Požarevac
Požarevac
02.11.2019 14:30
Mašinac Trejs PZP
6 : 1
Požarevac
Spartak
Subotica
1 : 0
Crvena zvezda
Beograd
02.11.2019 14:00
Spartak
1 : 0
Crvena zvezda
Mačva
Šabac
0 : 10
TSC
Kanjiža
02.11.2019 14:00
Mačva
0 : 10
TSC
Radnički 2012
Niš
3 : 3
Majdanpek
Majdanpek
02.11.2019 14:00
Radnički 2012
3 : 3
Majdanpek
Napredak Junior 2018
Kruševac
2 : 5
Kolubara
Lazarevac
02.11.2019 14:30
Napredak Junior 2018
2 : 5
Kolubara
Topličanin
Prokuplje
1 : 3
Knjaževac 2015
Knjaževac
02.11.2019
Topličanin
1 : 3
Knjaževac 2015
Kolibri
Kuršumlija
1 : 1
Jedinstvo 2014
Pirot
02.11.2019 11:00
Kolibri
1 : 1
Jedinstvo 2014
Mladost (L)
Lučani
3 : 1
Napredak
Kruševac
02.11.2019 13:00
Mladost (L)
3 : 1
Napredak
Grafičar
Beograd
1 : 2
Čukarički
Beograd
02.11.2019 12:00
Grafičar
1 : 2
Čukarički
Rad
Beograd
1 : 0
Vojvodina
Novi Sad
02.11.2019 11:00
Rad
1 : 0
Vojvodina
Internacional
Beograd
1 : 3
Crvena zvezda
Beograd
02.11.2019 13:30
Internacional
1 : 3
Crvena zvezda
Šumadija 1903
Kragujevac
4 : 0
Sloboda (Č)
Čačak
02.11.2019 13:30
Šumadija 1903
4 : 0
Sloboda (Č)
Smederevo 1924
Smederevo
7 : 0
Karađorđe
Topola
02.11.2019 13:30
Smederevo 1924
7 : 0
Karađorđe
Mačva
Šabac
6 : 0
Sloga (P)
Požega
02.11.2019 13:30
Mačva
6 : 0
Sloga (P)
Šumadija (A)
Aranđelovac
1 : 1
Loznica
Loznica
02.11.2019 13:30
Šumadija (A)
1 : 1
Loznica
Sloboda (U)
Užice
0 : 1
Sloga (K)
Kraljevo
02.11.2019 13:30
Sloboda (U)
0 : 1
Sloga (K)
Borac 1926
Čačak
3 : 4
Jedinstvo (Ub)
Ub
02.11.2019 13:30
Borac 1926
3 : 4
Jedinstvo (Ub)
Radnički 1923
Kragujevac
6 : 2
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
02.11.2019 13:30
Radnički 1923
6 : 2
Budućnost Krušik 2014
Novi Pazar
Novi Pazar
5 : 1
Radnički (V)
Valjevo
02.11.2019 13:30
Novi Pazar
5 : 1
Radnički (V)
Javor
Ivanjica
4 : 1
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
02.11.2019 13:30
Javor
4 : 1
Metalac (GM)
Kopernikus Želežničar
Niš
4 : 1
Topličanin
Prokuplje
02.11.2019
Kopernikus Želežničar
4 : 1
Topličanin
Spartak ŽK
Subotica
6 : 0
Tekstilac
Odžaci
02.11.2019 12:00
Spartak ŽK
6 : 0
Tekstilac
Tutin
Tutin
1 : 0
Takovo
Gornji Milanovac
02.11.2019
Tutin
1 : 0
Takovo
BIP
Čačak
1 : 0
Jedinstvo Putevi
Užice
02.11.2019
BIP
1 : 0
Jedinstvo Putevi
Korićani
Kragujevac
0 : 3
Zlatibor
Čajetina
02.11.2019
Korićani
0 : 3
Zlatibor
Jedinstvo
Bačko Petrovo selo
1 : 2
Tavankut
Tavankut
02.11.2019 10:00
Jedinstvo
1 : 2
Tavankut
AFK
Ada
5 : 2
Tisa
Adorjan
02.11.2019 10:00
AFK
5 : 2
Tisa
BSK Borča
Borča
1 : 0
011
Beograd
02.11.2019
BSK Borča
1 : 0
011
BSK 1925
Beograd
0 : 0
Kolubara
Lazarevac
02.11.2019
BSK 1925
0 : 0
Kolubara
IMT
Beograd
9 : 2
Bežanija
Beograd
02.11.2019
IMT
9 : 2
Bežanija
Radnički (NB)
Novi Beograd
2 : 1
OFK Žarkovo
Beograd
02.11.2019
Radnički (NB)
2 : 1
OFK Žarkovo
Zemun
Zemun
8 : 0
BASK
Beograd
02.11.2019
Zemun
8 : 0
BASK
Studentski Grad
Beograd
1 : 0
DIF
Beograd
02.11.2019
Studentski Grad
1 : 0
DIF
Sinđelić
Beograd
1 : 0
Lokomotiva
Beograd
02.11.2019
Sinđelić
1 : 0
Lokomotiva
Novi Beograd
Novi Beograd
0 : 2
Zvezdara
Beograd
02.11.2019
Novi Beograd
0 : 2
Zvezdara
Palilulac
Beograd
1 : 4
Siti Sport Klub
Beograd
02.11.2019
Palilulac
1 : 4
Siti Sport Klub
Mladenovac
Mladenovac
2 : 1
Jedinstvo
Surčin
02.11.2019
Mladenovac
2 : 1
Jedinstvo
GSP Polet
Beograd
2 : 3
Prva Iskra
Barič
02.11.2019
GSP Polet
2 : 3
Prva Iskra
IM Rakovica
Rakovica
7 : 3
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
02.11.2019
IM Rakovica
7 : 3
Crvena zvezda
Torlak
Beograd
1 : 0
Poštar 1930
Beograd
02.11.2019
Torlak
1 : 0
Poštar 1930
Sremčica
Sremčica
3 : 2
Sopot
Sopot
02.11.2019
Sremčica
3 : 2
Sopot
TEK Sloga
Veliki Crljeni
10 : 1
Dunav
Veliko Selo
02.11.2019
TEK Sloga
10 : 1
Dunav
Sinđelić
Beograd
3 : 2
IMT
Beograd
02.11.2019
Sinđelić
3 : 2
IMT
Brodarac
Beograd
0 : 0
Radnički (NB)
Novi Beograd
02.11.2019
Brodarac
0 : 0
Radnički (NB)
Grafičar
Beograd
1 : 1
BSK Borča
Borča
02.11.2019
Grafičar
1 : 1
BSK Borča
Voždovac
Beograd
1 : 4
Zemun
Zemun
02.11.2019
Voždovac
1 : 4
Zemun
Internacional
Beograd
0 : 2
Partizan
Beograd
02.11.2019
Internacional
0 : 2
Partizan
OFK Beograd
Beograd
2 : 1
Rad
Beograd
02.11.2019
OFK Beograd
2 : 1
Rad
Šumadija
Šopić
5 : 0
Borac
Ostružnica
02.11.2019
Šumadija
5 : 0
Borac
OFK Žarkovo
Beograd
2 : 0
Poštar 1930
Beograd
02.11.2019
OFK Žarkovo
2 : 0
Poštar 1930
Zmaj 1953
Zemun
0 : 4
Budućnost
Dobanovci
02.11.2019
Zmaj 1953
0 : 4
Budućnost
Sinđelić 2
Beograd
2 : 5
Radnički (NB) 2
Novi Beograd
02.11.2019
Sinđelić 2
2 : 5
Radnički (NB) 2
Rojkovac
Obrenovac
1 : 3
Sinđelić
Ugrinovci
02.11.2019
Rojkovac
1 : 3
Sinđelić
OFK Beograd 2
Beograd
4 : 0
Dunavac
Grocka
02.11.2019
OFK Beograd 2
4 : 0
Dunavac
Mačva
Šabac
1 : 0
Kiker
Kraljevo
02.11.2019 13:00
Mačva
1 : 0
Kiker
Rad
Beograd
0 : 0
Vojvodina
Novi Sad
02.11.2019 13:30
Rad
0 : 0
Vojvodina
Apolon 4
Kragujevac
0 : 2
Crvena zvezda
Beograd
02.11.2019 13:00
Apolon 4
0 : 2
Crvena zvezda
OFK Vršac
Vršac
0 : 1
Real Niš
Niš
02.11.2019 14:30
OFK Vršac
0 : 1
Real Niš
Smederevo 1924
Smederevo
1 : 1
Apolon
Kraljevo
02.11.2019 11:00
Smederevo 1924
1 : 1
Apolon
Savacijum
Šabac
0 : 3
Sloga (P)
Požega
02.11.2019 11:00
Savacijum
0 : 3
Sloga (P)
Šumadija (A)
Aranđelovac
1 : 2
Loznica
Loznica
02.11.2019 11:00
Šumadija (A)
1 : 2
Loznica
Sloboda (U)
Užice
0 : 3
Mladost (L)
Lučani
02.11.2019 11:00
Sloboda (U)
0 : 3
Mladost (L)
Borac 1926
Čačak
5 : 0
Jedinstvo (Ub)
Ub
02.11.2019 11:00
Borac 1926
5 : 0
Jedinstvo (Ub)
Radnički 1923
Kragujevac
8 : 1
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
02.11.2019 11:00
Radnički 1923
8 : 1
Budućnost Krušik 2014
Novi Pazar
Novi Pazar
0 : 0
Mladi radnik 1926
Požarevac
02.11.2019 11:00
Novi Pazar
0 : 0
Mladi radnik 1926
Javor
Ivanjica
2 : 1
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
02.11.2019 11:00
Javor
2 : 1
Metalac (GM)
Kolubara
Lazarevac
0 : 0
Lokomotiva
Beograd
02.11.2019 12:00
Kolubara
0 : 0
Lokomotiva
BSK Borča
Borča
1 : 0
Sinđelić
Beograd
02.11.2019 09:00
BSK Borča
1 : 0
Sinđelić
Bežanija
Beograd
1 : 8
Internacional
Beograd
02.11.2019 11:00
Bežanija
1 : 8
Internacional
BSK 1925
Beograd
0 : 0
011
Beograd
02.11.2019 09:00
BSK 1925
0 : 0
011
Napredak
Kruševac
6 : 1
Dinamo
Vranje
02.11.2019
Napredak
6 : 1
Dinamo
Real 2
Niš
4 : 2
Timočanin
Knjaževac
02.11.2019
Real 2
4 : 2
Timočanin
Jagodina Tabane
Jagodina
5 : 0
Timok 1919
Zaječar
02.11.2019 11:00
Jagodina Tabane
5 : 0
Timok 1919
Trajal
Kruševac
2 : 0
Vlasina
Vlasotince
02.11.2019
Trajal
2 : 0
Vlasina
Kopernikus Želežničar
Niš
1 : 0
Radnički 2
Niš
02.11.2019
Kopernikus Želežničar
1 : 0
Radnički 2
Bor 1919
Bor
5 : 1
Radnik
Surdulica
02.11.2019
Bor 1919
5 : 1
Radnik
OFK Radnički
Niš
2 : 0
GFK Dubočic
Leskovac
02.11.2019
OFK Radnički
2 : 0
GFK Dubočic
Spartak ŽK
Subotica
2 : 0
Petrika
Novi Sad
02.11.2019 10:00
Spartak ŽK
2 : 0
Petrika
Sušica
Kragujevac
0 : 0
OPK Rudar 1933
Kostolac
02.11.2019 10:00
Sušica
0 : 0
OPK Rudar 1933
Rudar
Stamnica
4 : 1
Karađorđe
Topola
02.11.2019 10:00
Rudar
4 : 1
Karađorđe
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
1 : 4
RSK
Rabrovo
02.11.2019 10:00
Sloga 33
1 : 4
RSK
Mladi borac
Veliko Orašje
0 : 2
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
02.11.2019 11:00
Mladi borac
0 : 2
Jasenica 2017
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
2 : 3
Napredak
Markovac
02.11.2019 11:00
OFK Aranđelovac 1979
2 : 3
Napredak
Njerš Ištvan
Totovo Selo
5 : 3
Bajša
Bajša
02.11.2019 10:00
Njerš Ištvan
5 : 3
Bajša
Čantavir
Čantavir
0 : 4
Obilić
Novi Kneževac
02.11.2019 12:00
Čantavir
0 : 4
Obilić
Preporod
Novi Žednik
0 : 3
OFK Vrbas
Vrbas
02.11.2019 10:30
Preporod
0 : 3
OFK Vrbas
Srbobran
Srbobran
2 : 4
Bačka 1901
Subotica
02.11.2019 11:00
Srbobran
2 : 4
Bačka 1901
Župa
Aleksandrovac
4 : 5
SFS Borac
Paraćin
02.11.2019
Župa
4 : 5
SFS Borac
Sloga
Despotovac
0 : 2
OFK Sinđelić
Niš
02.11.2019
Sloga
0 : 2
OFK Sinđelić
Morava (R)
Ribare
2 : 1
Mali Bor
Bor
02.11.2019
Morava (R)
2 : 1
Mali Bor
Topličanin
Prokuplje
1 : 0
OFK Lugomir
Rakitovo
02.11.2019
Topličanin
1 : 0
OFK Lugomir
Lider MGM
Leskovac
3 : 0
Radnički (S)
Svilajnac
02.11.2019
Lider MGM
3 : 0
Radnički (S)
Blizna
Rudna Glava
1 : 2
Morava 1918
Ćuprija
02.11.2019
Blizna
1 : 2
Morava 1918
Trayal Knez Lazar
Kruševac
4 : 0
Temnić 1924
Varvarin
02.11.2019
Trayal Knez Lazar
4 : 0
Temnić 1924
Pazar Juniors
Novi Pazar
0 : 2
Kiker
Kraljevo
02.11.2019 10:00
Pazar Juniors
0 : 2
Kiker
Sport Klub 99
Novi Pazar
0 : 2
Apolon 2018
Kraljevo
02.11.2019 14:00
Sport Klub 99
0 : 2
Apolon 2018
Sloga (K)
Kraljevo
1 : 1
Apolon 4
Kragujevac
02.11.2019 11:00
Sloga (K)
1 : 1
Apolon 4
OFK Ras(ODUSTAO)
Novi Pazar
02.11.2019
11:00
Mokra Gora(ODUSTAO)
Zubin Potok
02.11.2019 11:00
OFK Ras(ODUSTAO)
:
Mokra Gora(ODUSTAO)
Novi Pazar
Novi Pazar
6 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
02.11.2019 11:00
Novi Pazar
6 : 0
Šumadija 1903
Čukarički
Beograd
1 : 1
OFK Beograd
Beograd
02.11.2019
Čukarički
1 : 1
OFK Beograd
Voja Gačić
Pančevo
3 : 2
Proleter 2006
Zrenjanin
02.11.2019 10:00
Voja Gačić
3 : 2
Proleter 2006
Coerver junior FA
Vršac
3 : 1
Bečkerek 023
Zrenjanin
02.11.2019 10:00
Coerver junior FA
3 : 1
Bečkerek 023
Železničar
Pančevo
1 : 0
Radnički (K)
Kovin
02.11.2019 10:00
Železničar
1 : 0
Radnički (K)
Radnički (Z)
Zrenjanin
4 : 0
Dinamo 1945
Pančevo
02.11.2019 10:00
Radnički (Z)
4 : 0
Dinamo 1945
Prof. Bolesnikov
Novi Sad
1 : 2
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
02.11.2019 12:00
Prof. Bolesnikov
1 : 2
Jedinstvo (SP)
Inđija
Inđija
4 : 0
GFK Sloven
Ruma
02.11.2019 10:00
Inđija
4 : 0
GFK Sloven
Radnički (Š)
Šid
0 : 12
Vojvodina
Novi Sad
02.11.2019 10:00
Radnički (Š)
0 : 12
Vojvodina
TSC
Bačka Topola
9 : 0
Arena Su
Subotica
02.11.2019 10:00
TSC
9 : 0
Arena Su
Radnički (S)
Sombor
2 : 4
CFK
Vrbas
02.11.2019 10:00
Radnički (S)
2 : 4
CFK
Budućnost
Alibunar
5 : 0
Ratar
Kruščica
02.11.2019
Budućnost
5 : 0
Ratar
OFK Plandište
Plandište
1 : 0
Crvena zvezda
Pavliš
02.11.2019
OFK Plandište
1 : 0
Crvena zvezda
Kristal 2018
Vršac
10 : 1
Hajdučica
Hajdučica
02.11.2019 10:00
Kristal 2018
10 : 1
Hajdučica
BAK
Bela Crkva
16 : 1
Ševac
Kusić
02.11.2019
BAK
16 : 1
Ševac
Mladost
Velika Greda
12 : 0
Banat
Ilandža
02.11.2019
Mladost
12 : 0
Banat
Stari Tamiš
Stari Tamiš
0 : 5
Dolina
Padina
02.11.2019
Stari Tamiš
0 : 5
Dolina
BSK
Bavanište
5 : 1
Borac
Sakule
02.11.2019
BSK
5 : 1
Borac
Radnički
Baranda
7 : 4
Glogonj
Glogonj
02.11.2019
Radnički
7 : 4
Glogonj
Bačka
Pačir
3 : 1
Radnički 1905
Bajmok
02.11.2019 10:00
Bačka
3 : 1
Radnički 1905
Jedinstvo
Ub
3 : 0
Radnički
Valjevo
02.11.2019 10:00
Jedinstvo
3 : 0
Radnički
Savacijum
Šabac
5 : 2
Sun Rise
Šabac
02.11.2019 10:00
Savacijum
5 : 2
Sun Rise
Senjak
Valjevo
3 : 0
Omladinac 2014
Ljig
02.11.2019 10:00
Senjak
3 : 0
Omladinac 2014
Šabac
Šabac
1 : 2
Budućnost-Krušik 2014
Valjevo
02.11.2019 10:00
Šabac
1 : 2
Budućnost-Krušik 2014
Loznica
Loznica
10 : 1
Zadrugar
Lajkovac
02.11.2019 10:00
Loznica
10 : 1
Zadrugar
Takovo
Gornji Milanovac
2 : 2
Kinder
Čačak
02.11.2019 10:00
Takovo
2 : 2
Kinder
Sloboda (Č)
Čačak
4 : 2
Jedinstvo Putevi
Užice
02.11.2019 12:00
Sloboda (Č)
4 : 2
Jedinstvo Putevi
Čačak 94
Čačak
0 : 3
Metalac
Gornji Milanovac
02.11.2019 10:00
Čačak 94
0 : 3
Metalac
Budućnost
Arilje
0 : 2
GFK Sloboda
Užice
02.11.2019 11:00
Budućnost
0 : 2
GFK Sloboda
Železničar
Požarevac
3 : 1
Šumadija
Aranđelovac
02.11.2019 10:00
Železničar
3 : 1
Šumadija
Soko 2015
Saraoci
1 : 1
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
02.11.2019 10:00
Soko 2015
1 : 1
Sloga 33
Petlić SD 2006
Smederevo
3 : 2
Cepelin 026
Smederevo
02.11.2019 10:00
Petlić SD 2006
3 : 2
Cepelin 026
AF Duljaj
Topola
1 : 5
Plana
Velika Plana
02.11.2019 10:00
AF Duljaj
1 : 5
Plana
Kosmet
Leposavić
12 : 0
Zvečan
Zvečan
02.11.2019 13:00
Kosmet
12 : 0
Zvečan
Trepča
Kosovska Mitrovica
3 : 0
Mokra Gora
Zubin Potok
02.11.2019 11:00
Trepča
3 : 0
Mokra Gora
OFK Žarkovo
Beograd
3 : 2
TEK Sloga
Veliki Crljeni
02.11.2019 09:30
OFK Žarkovo
3 : 2
TEK Sloga
Institut
Zemun
3 : 0
Budućnost
Dobanovci
02.11.2019 10:00
Institut
3 : 0
Budućnost
Rakovica
Beograd
3 : 1
Jedinstvo
Surčin
02.11.2019 15:30
Rakovica
3 : 1
Jedinstvo
Bežanija
Beograd
0 : 1
Prva Iskra
Barič
02.11.2019 13:15
Bežanija
0 : 1
Prva Iskra
Heroj Polet
Jajinci
0 : 4
Karioke
Beograd
02.11.2019 10:00
Heroj Polet
0 : 4
Karioke
Kaluđerica
Kaluđerica
0 : 5
Banja
Palilula
02.11.2019 14:00
Kaluđerica
0 : 5
Banja
Savac(ODUSTAO)
Šabac
02.11.2019
Požega
Požega
02.11.2019
Savac(ODUSTAO)
:
Požega
Loznica
Loznica
8 : 1
Kraljica Marija
Novo Selo
02.11.2019 14:00
Loznica
8 : 1
Kraljica Marija
Jedinstvo 2014
Pirot
4 : 2
Kolibri
Kuršumlija
02.11.2019
Jedinstvo 2014
4 : 2
Kolibri
Napredak junior 2018
Kruševac
5 : 2
Preševo
Preševo
02.11.2019
Napredak junior 2018
5 : 2
Preševo
Lavice Dubočica
Leskovac
1 : 1
Vučice
Vučje
02.11.2019
Lavice Dubočica
1 : 1
Vučice
Jagodina
Jagodina
3 : 6
Rosulja 2014
Vlasotince
02.11.2019
Jagodina
3 : 6
Rosulja 2014
Topličanin
Prokuplje
1 : 1
Majdanpek
Majdanpek
02.11.2019
Topličanin
1 : 1
Majdanpek
Levač
Rekovac
0 : 3
Mašinac
Niš
02.11.2019
Levač
0 : 3
Mašinac
Nova Kolonija
Kovin
0 : 4
Spartak D.O.O
Subotica
02.11.2019
Nova Kolonija
0 : 4
Spartak D.O.O
TSC
Kanjiža
5 : 1
Voša AS
Novi Sad
02.11.2019
TSC
5 : 1
Voša AS
Banat
Vršac
3 : 0
Bačka
Bačka Palanka
02.11.2019
Banat
3 : 0
Bačka
Voja Gačić
Pančevo
5 : 0
Polet
Sivac
02.11.2019
Voja Gačić
5 : 0
Polet
Mladost(NAPUSTILA TAKMIČENJE)
Srbobran
02.11.2019
Vojvodina
Novi Sad
02.11.2019
Mladost(NAPUSTILA TAKMIČENJE)
:
Vojvodina
Stajićevo 2017
Stajićevo
0 : 11
Spartak
Subotica
02.11.2019
Stajićevo 2017
0 : 11
Spartak
Arena SU
Subotica
3 : 0
AFK
Ada
02.11.2019 11:00
Arena SU
3 : 0
AFK
TSC
Bačka Topola
6 : 0
Subotica '07
Subotica
02.11.2019 12:00
TSC
6 : 0
Subotica '07
Subotica '08
Subotica
1 : 3
Bajša
Bajša
02.11.2019 10:30
Subotica '08
1 : 3
Bajša
Srećno stopalo
Lajkovac
1 : 1
Akademija fudbala
Lazarevac
02.11.2019 10:00
Srećno stopalo
1 : 1
Akademija fudbala
Stepojevac Vaga
Stepojevac
3 : 11
Borac (L)
Lazarevac
02.11.2019 10:00
Stepojevac Vaga
3 : 11
Borac (L)
Mladost (C)
Cvetovac
0 : 7
Budućnost
Dudovica
02.11.2019 10:00
Mladost (C)
0 : 7
Budućnost
Šumadija
Šopić
1 : 3
Kolubara
Lazarevac
02.11.2019 10:00
Šumadija
1 : 3
Kolubara
Radnički
Rudovci
0 : 5
Sloboda
Stubica
02.11.2019 10:00
Radnički
0 : 5
Sloboda
Kosmet
Leposavić
3 : 0
Kopaonik
Lešak
02.11.2019 12:00
Kosmet
3 : 0
Kopaonik
Zvečan
Zvečan
4 : 1
Radnik
Prilužje
02.11.2019 09:30
Zvečan
4 : 1
Radnik
Trepča
Kosovska Mitrovica
1 : 0
Rudar
Kosovska Mitrovica
02.11.2019 12:30
Trepča
1 : 0
Rudar
Respekt
Loznica
5 : 0
Ženski FK
Loznica
02.11.2019 11:00
Respekt
5 : 0
Ženski FK
Podrinje
Lozničko Polje
3 : 3
Rađ
Krupanj
02.11.2019 11:00
Podrinje
3 : 3
Rađ
Loznica
Loznica
3 : 0
Jadar 07
Loznica
02.11.2019 11:00
Loznica
3 : 0
Jadar 07
Jedinstvo
Mali Zvornik
5 : 0
Radnički Stobex
Klupci
02.11.2019 11:00
Jedinstvo
5 : 0
Radnički Stobex

Košarka

Zlatibor
Čajetina
94 : 85
Sloboda
Užice
02.11.2019 18:00
Zlatibor
94 : 85
Sloboda
Napredak
Aleksinac
71 : 62
Dynamic
Beograd
02.11.2019 19:00
Napredak
71 : 62
Dynamic
Vršac
Vršac
79 : 71
Metalac
Valjevo
02.11.2019 18:00
Vršac
79 : 71
Metalac
Kolubara LA 2003
Lazarevac
94 : 91
Vojvodina
Novi Sad
02.11.2019 19:30
Kolubara LA 2003
94 : 91
Vojvodina
OKK Beograd
Beograd
79 : 80
OKK Novi Pazar
Novi Pazar
02.11.2019 17:00
OKK Beograd
79 : 80
OKK Novi Pazar
Zemun Fitofarmacija
Zemun
85 : 63
Pirot
Pirot
02.11.2019 16:45
Zemun Fitofarmacija
85 : 63
Pirot
KKK Radnički
Kragujevac
109 : 73
Fair Play
Niš
02.11.2019 19:00
KKK Radnički
109 : 73
Fair Play
Mladost (SP)
Smederevska Palanka
77 : 54
Konstantin
Niš
02.11.2019 19:00
Mladost (SP)
77 : 54
Konstantin
Proleter Naftagas
Zrenjanin
67 : 85
Zdravlje Leskovac
Leskovac
02.11.2019 19:00
Proleter Naftagas
67 : 85
Zdravlje Leskovac
Železničar
Čačak
74 : 87
Sveti Đorđe
Žitište
02.11.2019 20:30
Železničar
74 : 87
Sveti Đorđe
Sloga
Kraljevo
91 : 74
Beovuk 72
Beograd
02.11.2019 19:30
Sloga
91 : 74
Beovuk 72
Lovćen 1947 Bemax
Cetinje
102 : 69
Jedinstvo 1950
Bijelo Polje
02.11.2019 19:00
Lovćen 1947 Bemax
102 : 69
Jedinstvo 1950
Svilajnac
Svilajnac
71 : 81
Zekas 75
Rača
02.11.2019 19:00
Svilajnac
71 : 81
Zekas 75
Loznica
Loznica
73 : 86
Zlatar
Nova Varoš
02.11.2019 18:00
Loznica
73 : 86
Zlatar
Plana
Velika Plana
70 : 82
Napredak Junior
Kruševac
02.11.2019 17:00
Plana
70 : 82
Napredak Junior
Crnokosa
Kosjerić
83 : 104
Jagodina
Jagodina
02.11.2019 19:00
Crnokosa
83 : 104
Jagodina
Hajduk
Kula
20 : 0
Mladost Veternik
Veternik
02.11.2019 19:00
Hajduk
20 : 0
Mladost Veternik
Radnički (O)
Obrenovac
91 : 88
Žitko Basket
Beograd
02.11.2019 21:00
Radnički (O)
91 : 88
Žitko Basket
Borča
Beograd
75 : 46
Eko Sport
Beograd
02.11.2019 20:30
Borča
75 : 46
Eko Sport
OKK Junior
Niš
64 : 73
Morava
Vladičin Han
02.11.2019 16:30
OKK Junior
64 : 73
Morava
Radnik
Surdulica
94 : 84
Dimitrovgrad
Dimitrovgrad
02.11.2019 18:00
Radnik
94 : 84
Dimitrovgrad