XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 584 utakmica za dan
Nedelja, 3 Novembar 2019

Fudbal

03.11.2019 Inđija : Javor Matis
03.11.2019 Partizan : Vojvodina
03.11.2019 Mačva : Čukarički
03.11.2019 Napredak : Spartak ŽK
03.11.2019 Rad : Mladost
03.11.2019 Radnik : Voždovac
03.11.2019 TSC : Radnički (N)
03.11.2019 Proleter : Crvena zvezda
03.11.2019 13:30 Kolubara : Smederevo 1924
03.11.2019 13:30 Trayal : Budućnost
03.11.2019 13:30 OFK Žarkovo : RFK Grafičar
03.11.2019 13:30 Zlatibor : Novi Pazar
03.11.2019 13:30 Sinđelić : Zemun
03.11.2019 13:30 Metalac : Radnički (P)
03.11.2019 13:30 Radnički 1923 : Kabel
03.11.2019 13:30 OFK Bačka : Dinamo
03.11.2019 13:30 Proleter Mihajlovac : Trepča
03.11.2019 13:30 RSK : Jedinstvo
03.11.2019 13:30 Dunav : Vojvodina 1928
03.11.2019 13:30 Borac : Železničar
03.11.2019 13:30 Vlasina : Timočanin
03.11.2019 11:00 SFS Borac : Trstenik PPT
03.11.2019 11:00 Car Konstantin : Rembas
03.11.2019 13:30 Radan : Budućnost
03.11.2019 13:30 Zvezdara : BSK Borča
03.11.2019 13:30 Stepojevac Vaga : Crvena zvezda
03.11.2019 13:30 TEK Sloga : OFK Beograd
03.11.2019 13:30 Zvižd : Rudar
03.11.2019 13:30 Udarnik : Karađorđe
03.11.2019 13:30 Partizan 1945 : VGSK
03.11.2019 13:30 Sloboda : Polet
03.11.2019 13:30 Morava : Borac 1932
03.11.2019 13:30 Pomoravlje : Petar Dobrnjac
03.11.2019 13:30 Železničar : Borac
03.11.2019 13:30 OFK Divci : Rađevac
03.11.2019 13:30 Sloga : Radnički Stobeks
03.11.2019 13:30 Vrelo Sport : Radnički (V)
03.11.2019 13:30 Mladost (D) : Zadrugar
03.11.2019 13:30 Brezovica : Drina
03.11.2019 13:30 Polet : Real
03.11.2019 13:30 OFK Ras : Omladinac
03.11.2019 13:30 Vodojaža : Budućnost
03.11.2019 13:30 Novi Pazar 1928 : Bane 1931
03.11.2019 13:30 Šumadija : Zvečan
03.11.2019 13:30 Korićani : Šumadija 1903
03.11.2019 13:30 Polet (T) : Sloboda (Č)
03.11.2019 13:30 Zlatar : Lunjevica
03.11.2019 13:30 Polimlje : Jedinstvo Putevi
03.11.2019 11:00 Polet (Lj) : Budućnost
03.11.2019 13:30 Sloga (S) : Sevojno
03.11.2019 13:30 Bačka : Vojvodina
03.11.2019 13:30 Mladost (BP) : Radnički
03.11.2019 13:30 Tisa : OFK Stari Grad
03.11.2019 13:30 Mladost (T) : Krila Krajine
03.11.2019 13:30 Tavankut : Bajša
03.11.2019 13:30 Jugović : Radnički (NP)
03.11.2019 13:30 Hajduk (D) : Podrinje
03.11.2019 13:30 Jadran : Mladost (NS)
03.11.2019 13:30 Sremac : Podunavac
03.11.2019 13:30 Borac : Mladost (BJ)
03.11.2019 13:30 Crvena zvezda (VS) : Radnički (S)
03.11.2019 13:30 ŽAK : Mladost (O)
03.11.2019 13:30 Borac (St) : Begej
03.11.2019 13:30 Jedinstvo (GS) : Morava
03.11.2019 13:30 Jastrebac : Svetlost Badnjevac
03.11.2019 13:30 Akademija 10 : Jablanica
03.11.2019 11:00 Jedinstvo (P) : Rtanj
03.11.2019 13:30 Lužnica : Brodoremont
03.11.2019 13:30 Kablovi : Majdanpek
03.11.2019 13:30 Hajduk Veljko : Tanasko Rajić
03.11.2019 13:30 Meševo : Levač
03.11.2019 13:30 Jastrebac : Mačkovac
03.11.2019 13:30 Kušiljevo : Jedinstvo 1936
03.11.2019 13:30 Juhor : Bošnjane
03.11.2019 13:30 Župa : Jedinstvo (M)
03.11.2019 13:30 Rudar : Jedinstvo (GM)
03.11.2019 13:30 Malošište : Moravica
03.11.2019 13:30 Bukovik : Svrljig
03.11.2019 13:30 Morava : Mladost (M)
03.11.2019 13:30 OFK Niš : Vrtište
03.11.2019 13:30 Orljane : OFK Brzi Brod
03.11.2019 13:30 Zemljoradnik : Naša krila 1936
03.11.2019 13:30 Dunav : Prva Iskra
03.11.2019 13:30 BSK Batajnica : Napredak
03.11.2019 13:30 Budućnost : Mladost
03.11.2019 13:30 Leštane : Komgrap
03.11.2019 13:30 Sloga (L) : Sirakovo
03.11.2019 13:30 Sloga (B) : Budućnost (V)
03.11.2019 13:30 Borac (Ž) : Đerdap
03.11.2019 13:30 Omladinac (Š) : Napredak Simićevo
03.11.2019 13:30 Obilić : Borac (K)
03.11.2019 13:30 Železničar : Integral
03.11.2019 13:30 Rudar (Kr) : Trgovački
03.11.2019 13:30 Sloga (L) : Mladi radnik 1940
03.11.2019 13:30 Osipaonica : Jasenica 2017
03.11.2019 13:30 Železničar Kusadak : Sloga (M)
03.11.2019 13:30 SASK : Podunavac
03.11.2019 13:30 Obilić : Omladinac
03.11.2019 13:30 Crvena zvezda : Pobeda
03.11.2019 13:30 Bresje Superior : Radnik
03.11.2019 13:30 ZSK : Tulari
03.11.2019 13:30 Pepeljevac : Radnik (Ub)
03.11.2019 13:30 Tvrdojevac : Rubribreza
03.11.2019 13:30 Dimitrije Tucović : OFK Osečina
03.11.2019 13:30 Sovljak : OFK Jabučje
03.11.2019 13:30 Iskra : Junior Novo Naselje
03.11.2019 13:30 Trlić : Kolubara 2
03.11.2019 13:30 Mladost (PP) : Karađorđe
03.11.2019 13:30 Jedinstvo (ŠT) : Hajduk Stanko
03.11.2019 13:30 Podrinje : Milan Orlić
03.11.2019 13:30 Sloga : Mladost (DD)
03.11.2019 13:30 Duško : Cer
03.11.2019 11:00 Vidojevica : Mladi borac
03.11.2019 14:00 Tavnik : Budućnost
03.11.2019 14:00 Granit : Mataruge
03.11.2019 14:00 Borac (V) : Ribnica
03.11.2019 14:00 Ibar : Napredak
03.11.2019 11:00 Proleter : Popovići Vrnjci
03.11.2019 14:00 Napredak : Jedinstvo (K)
03.11.2019 14:00 Zadrugar : Ozrem
03.11.2019 14:00 Omladinac (Z) : Rudar
03.11.2019 14:00 Jedinstvo (P) : Mladost (P)
03.11.2019 14:00 Spartak : Dedinje Junajted
03.11.2019 14:00 Slatina : Parmenac
03.11.2019 14:00 Jedinstvo (GG) : Mladost (A)
03.11.2019 13:30 Budućnost (M) : Hercegovac
03.11.2019 13:30 BSK : Budućnost (P)
03.11.2019 13:30 Slavija : Borac 46
03.11.2019 13:30 Radnički 1918 : Kulpin
03.11.2019 13:30 Omladinac : Tvrđava
03.11.2019 13:30 Rusin : Maglić
03.11.2019 13:30 Đurđin : Njegoš
03.11.2019 13:30 Obilić (Z) : Proleter (Nj)
03.11.2019 13:30 Senta : Sutjeska
03.11.2019 13:30 Mitros : Borac (K)
03.11.2019 13:30 Železničar : Borac (M)
03.11.2019 13:30 Ljukovo : Rudar
03.11.2019 13:30 Donji Srem 2015 : PSK Putinci
03.11.2019 13:30 Donji Petrovci : Hajduk (V)
03.11.2019 13:30 Budućnost : Napredak
03.11.2019 13:30 Bačka (Đ) : Tatra
03.11.2019 13:30 OFK Sirig : Veternik
03.11.2019 10:00 Index : ŽSK
03.11.2019 13:30 Petrovaradin : Fruškogorski partizan
03.11.2019 13:30 Jedinstvo : Šajkaš 1908
03.11.2019 13:30 TSK : Slavija
03.11.2019 13:30 Fruškogorac : RFK Novi Sad 1921
03.11.2019 13:30 2. Oktobar : Potisje
03.11.2019 13:30 Tamiš : OFK Klek
03.11.2019 13:30 Vojvodina : Polet
03.11.2019 13:30 Lehel : Borac (A)
03.11.2019 13:30 Jedinstvo (B) : Mladost (L)
03.11.2019 13:30 Rusanda : Crvena zvezda
03.11.2019 13:30 Mladost BD : Radnički 1911
03.11.2019 13:30 Dolina : Polet (Id)
03.11.2019 13:30 Potporanj : Spartak 1911
03.11.2019 13:30 Jedinstvo (V) : Strela
03.11.2019 13:30 Jugoslavija : Radnički (K)
03.11.2019 13:30 Crvena zvezda : Budućnost (A)
03.11.2019 13:30 Vučje : Šumadija
03.11.2019 13:30 Progres : Umac
03.11.2019 13:30 Sloga : Kumarevo 65
03.11.2019 13:30 Real : Zloćudovo
03.11.2019 13:30 Jedinstvo : Železničar
03.11.2019 13:30 Mladost 1959 : Polet
03.11.2019 13:30 OFK Morava : Moravac
03.11.2019 13:30 BSK : Mladi borac
03.11.2019 11:00 Ključ : Brestovac
03.11.2019 13:30 Nemetali : Radnički
03.11.2019 13:30 Polet : Poreč
03.11.2019 13:30 Blizna : Sloga
03.11.2019 13:30 Branik : Krivelj
03.11.2019 14:00 Osnić : Slobodno kolo
03.11.2019 14:00 Kosovo : Velika Jasikova
03.11.2019 14:00 Omladinac : Trebič
03.11.2019 14:00 Graničar : PRO Rudar
03.11.2019 14:00 OFK Rtanj : Sloga (M)
03.11.2019 13:30 Sloga (Ć) : Sloga (M)
03.11.2019 13:30 Gradina : 13. April
03.11.2019 13:30 Vinogradar : Kupci
03.11.2019 13:30 Mladost : Čitluk
03.11.2019 13:30 Sebečevac : Žabare
03.11.2019 13:30 FUD : Šanac
03.11.2019 13:30 Trudbenik : Varvarin
03.11.2019 13:30 Ribnik : Donji Kopaonik
03.11.2019 13:30 OFK Bratstvo : Bratstvo
03.11.2019 13:30 Mladost (K) : Kolare
03.11.2019 13:30 Dragocvet : OFK Batinac
03.11.2019 13:30 Mladost (J) : Mladost (D)
03.11.2019 13:30 Partizan (M) : Orlovi
03.11.2019 13:30 Juhor : Napredak (D)
03.11.2019 13:30 Javor : Resavac
03.11.2019 13:30 Morava (KS) : Morava (R)
03.11.2019 13:30 Moravac 2015 : Hajduk
03.11.2019 13:30 Budućnost : Posavina
03.11.2019 13:30 Omladinac : Barajevo
03.11.2019 13:30 Rojkovac : Lisović
03.11.2019 13:30 OFK Borac : OFK Zabrežje
03.11.2019 13:30 Strelac : Radnički
03.11.2019 10:00 Borac (L) : Zvezda
03.11.2019 13:30 Šumadija 1962 : Boleč
03.11.2019 13:30 Kosmajac : Rabrovac
03.11.2019 13:30 Dunavac : OFK Student
03.11.2019 13:30 Zaklopača : Ropočevo
03.11.2019 13:30 Kaluđerica 1969 : Zuce 2019
03.11.2019 13:30 Šepšin : Velika Krsna
03.11.2019 13:30 Baličevac : Radnički 1924
03.11.2019 13:30 Palilula : Moravac (ZT)
03.11.2019 13:30 OFK Rutevac 1908 : Radnički 1947
03.11.2019 13:30 Pobeda : Sloga
03.11.2019 13:30 Naisus 1977 : Moravac (Č)
03.11.2019 13:30 Elid : Mladost (B)
03.11.2019 13:30 ŽSK : BSK
03.11.2019 13:30 Jasenica : Omladinac (DR)
03.11.2019 13:30 Trnava : Banja
03.11.2019 13:30 Sloga : Lokomotiva
03.11.2019 13:30 Šumadinac (N) : Vinča
03.11.2019 13:30 Prvi srpski ustanak : Borac
03.11.2019 13:30 Mladost MG : Plaskovac
03.11.2019 13:30 Šumadinac (S) : Marjan
03.11.2019 13:30 Padež : Zadrugar
03.11.2019 13:30 Spartak : Senjak
03.11.2019 13:30 Sloga : Gnjilan
03.11.2019 13:30 Željuša : Vladimir Durković
03.11.2019 14:00 Borac (D) : Sloga (D)
03.11.2019 14:00 Sloboda (G) : Kolonija
03.11.2019 14:00 Mladost (P) : Šumadinac KG
03.11.2019 14:00 Jedinstvo (P) : Maršić
03.11.2019 14:00 Šumadija 1934 : Srbija
03.11.2019 14:00 Pobeda 1926 : Kutlovo
03.11.2019 14:00 Zastava : OFK Bagremar
03.11.2019 13:30 Crvena zastava : Mladost (DK)
03.11.2019 13:30 Proleter : Sloboda
03.11.2019 13:30 Morava : Palilulac
03.11.2019 13:30 Stevan Nešticki : Radnički 1936
03.11.2019 13:30 Delijski Vis : Mladost (L)
03.11.2019 13:30 Omladinac : Vulkan 1963
03.11.2019 13:30 BSK Bujanovac : FSU Južna pruga
03.11.2019 13:30 Mineralac : Vihor
03.11.2019 13:30 OFK Alakince : Ternoci
03.11.2019 13:30 Levosoje : Mladost (B)
03.11.2019 13:30 Pavlovac : Lugina
03.11.2019 13:30 Žabari : Ribnikar
03.11.2019 13:30 Lukavac : Milenko Pavlović
03.11.2019 13:30 Popadić : Rajac
03.11.2019 13:30 Rakac Stave : Tešnjar
03.11.2019 13:30 OFK Senjak : Polet
03.11.2019 13:30 Stari drugari : Komanice
03.11.2019 13:30 Mladost : Jadar 2013
03.11.2019 13:30 Joks Junajted : Dračić 2018
03.11.2019 13:30 Kolubara (J) : Rudar 1945
03.11.2019 13:30 Čučuge : Polet (T)
03.11.2019 13:30 Joševa : OFK Paljuvi
03.11.2019 13:30 Polet (DL) : Mladost (V)
03.11.2019 13:30 Šarbane : Crvena Jabuka
03.11.2019 14:00 Zvezda : Jedinstvo (D)
03.11.2019 14:00 Braća Vuković : Mineral 2015
03.11.2019 14:00 Stubal : Lazac
03.11.2019 14:00 Jedinstvo (G) : Borac (A)
03.11.2019 Mladost : Terekveš
03.11.2019 Kula : Hajduk
03.11.2019 Polet : Omladinac
03.11.2019 Zadrugar : Jedinstvo
03.11.2019 Lipar : Dunav
03.11.2019 Aleksa Šantić : Lider
03.11.2019 13:30 Trgovački : Fruška Gora
03.11.2019 13:30 BSK : Sloboda
03.11.2019 13:30 Obilić 1993 : Sloga (V)
03.11.2019 13:30 Sloga (Č) : Sremac
03.11.2019 13:30 Fruškogorac : OFK Bikić
03.11.2019 13:30 Tisa 1933 : Naftagas
03.11.2019 13:30 OFK Gradnulica : OFK Stajićevo
03.11.2019 13:30 Bilećanin : MSK
03.11.2019 13:30 Jedinstvo 2014 : Mladost
03.11.2019 13:30 Zlatica : ASK
03.11.2019 13:30 Karaš (J) : Borac (VS)
03.11.2019 13:30 Ratar : Banat (I)
03.11.2019 13:30 Banat (D) : Dunav
03.11.2019 13:30 Borac (VG) : Ševac
03.11.2019 13:30 Vulturul : Vojvodina (CC)
03.11.2019 13:30 Karaš (K) : Polet
03.11.2019 13:30 Todorovce : Bratstvo
03.11.2019 13:30 Plantaža : OFK Brza
03.11.2019 13:30 Milanovo : Badince
03.11.2019 11:00 Gradac : Lemind 1953
03.11.2019 13:30 Mladost (B) : Jedinstvo (Š)
03.11.2019 13:30 Marjan MB : Sloboda
03.11.2019 13:30 14. Oktobar : Garevina
03.11.2019 13:30 Vinogradar : Mladost
03.11.2019 13:30 Polet 57 : Rubin
03.11.2019 13:30 Borac : Velika Drenova
03.11.2019 13:30 Mladi radnik : Poljoprivrednik
03.11.2019 13:30 Mladost : Šantarovac
03.11.2019 13:30 Partizan : Jedinstvo
03.11.2019 13:30 Kupinovac : Osaonica
03.11.2019 13:30 Sloga : GFK Tabane
03.11.2019 13:30 Ursule : Zenit
03.11.2019 14:00 Jedinstvo : Krtinska
03.11.2019 11:00 Trstenica : Crvena Zastava
03.11.2019 14:00 Rvati : Skela
03.11.2019 11:00 Borac : Polet
03.11.2019 14:00 Belo Polje : Partizan
03.11.2019 11:00 Sloga : Pobednik
03.11.2019 14:00 Proleter : Ljubinić
03.11.2019 13:30 Sremac (Dob) : Napredak
03.11.2019 13:30 Sremac Deč : OFK Brestač
03.11.2019 13:30 Dunav : ČSK
03.11.2019 13:30 Srem : Hrtkovci
03.11.2019 13:30 Polet : Graničar
03.11.2019 13:30 Šumar : Radnički
03.11.2019 13:30 Krušedol : Mladost
03.11.2019 13:30 Tisa : AFK
03.11.2019 13:30 Hajduk : Čoka
03.11.2019 13:30 Tromedja : Jedinstvo
03.11.2019 13:30 Šampion : Jadran
03.11.2019 13:30 Slavija : Bačka
03.11.2019 13:30 Budućnost (DO) : Zadrugar
03.11.2019 13:30 Gorki : Cer
03.11.2019 13:30 Omladinac (BO) : Torpedo 1924
03.11.2019 13:30 Premijer : Omladinac 2013 (SL)
03.11.2019 13:30 Budućnost 1929 (ZM) : Napredak
03.11.2019 13:30 Sloga : Velika Reka
03.11.2019 13:30 Jedinstvo (MZ) : Studenac
03.11.2019 13:30 Rudar : Gučevo 1929
03.11.2019 13:30 7. Juli : Antimon
03.11.2019 13:30 Prva Iskra : Borac
03.11.2019 13:30 Jezero : Jadar 1961
03.11.2019 13:30 Hajduk : Jedinstvo (ZA)
03.11.2019 13:30 Rankovac : Pričinović
03.11.2019 13:30 Vojvoda Stepa Stepanović : Vlašić
03.11.2019 13:30 Šipurske livade : Cerić
03.11.2019 13:30 Mrovska : Sloga
03.11.2019 13:30 Radnički : OFK Jelen
03.11.2019 13:30 Trešnjevka : Jevremovac
03.11.2019 13:30 PSK : Dobrava
03.11.2019 13:30 Krivanj : Proleter
03.11.2019 13:30 Bačka : Orlovi
03.11.2019 13:30 Naša Zvezda : Borac
03.11.2019 13:30 Mladost : Budućnost
03.11.2019 13:30 Soko : Neštin
03.11.2019 13:30 Sloga : Bački Hajduk
03.11.2019 13:30 Mladi radnik (D) : Badnjevac
03.11.2019 13:30 BSK : Udarnik
03.11.2019 13:30 Partizan (BB) : Jedinstvo (O)
03.11.2019 13:30 Karađorđe 2013 (Viš) : Omladinac-Šumadinac (V)
03.11.2019 13:30 Kruševica 1980 : Napredak (MK)
03.11.2019 13:30 Manastirica : Jedinstvo (K)
03.11.2019 13:30 Zadrugar 1947 : Borac (V)
03.11.2019 13:30 Sloga 1952 : Napredak 1936
03.11.2019 13:30 Mladost (R) : Rade Milošević
03.11.2019 13:30 Omladinac (B) : Krilaš
03.11.2019 13:30 Radnički (K) : Jasenovac
03.11.2019 13:30 Vihor : Napredak (P)
03.11.2019 13:30 Dizel : Desine
03.11.2019 13:30 Stig 1955 : Ljubičevo
03.11.2019 13:30 Žika Marković Uča : Baštovan 2015
03.11.2019 13:30 Sloga (M) : Barič
03.11.2019 13:30 Mladost (B) : Žitkovica 2017
03.11.2019 13:30 B 2000 : Mladost
03.11.2019 10:00 Sloga : Radoje Domanović
03.11.2019 13:30 Kopljari : Šamot
03.11.2019 13:30 Brezovac : Budućnost
03.11.2019 13:30 Trešnjevica : Borac
03.11.2019 10:00 Mladi rudar : Vrbica
03.11.2019 13:30 Čačak 94 : Vujan
03.11.2019 11:00 Rakova : Planinac
03.11.2019 13:30 Orlovac 1932 : Lugovi
03.11.2019 11:00 Prijatelji : Mršinci
03.11.2019 13:30 Morava : Kej
03.11.2019 13:30 Budućnost : Malba
03.11.2019 14:00 Vinogradi DB : Dobrača
03.11.2019 14:00 Divostin : Jadran
03.11.2019 14:00 Košutnjak : Slavija
03.11.2019 14:00 Ćava : Sloga Lužnice 2016
03.11.2019 14:00 OFK Žeželj : 21. oktobar
03.11.2019 14:00 Solid : Lokomotiva
03.11.2019 14:00 Čantavir : Elektrovojvodina
03.11.2019 14:00 Žednik : Bikovo
03.11.2019 14:00 OFK Mala Bosna 2015 : Palić
03.11.2019 14:00 Udarnik Višnjevac : Vinogradar
03.11.2019 13:30 Naupare : Mudrakovac
03.11.2019 13:30 Globoder : Parunovac
03.11.2019 13:30 Kapidžija : Modrica
03.11.2019 13:30 Zdravinje : Rasina
03.11.2019 14:30 Pobeda : Mladost Radost
03.11.2019 14:30 Budućnost : Eđšeg
03.11.2019 14:30 Slavija : Jedinstvo
03.11.2019 13:30 Jezava : Proleter 1947
03.11.2019 13:30 Vrbovac : Stari Hrast 2018
03.11.2019 13:30 Budućnost : Hajduk Veljko 1934
03.11.2019 13:30 Landol : Drugovac
03.11.2019 13:30 Petrijevac : Lunjevac
03.11.2019 13:30 Vučak : Badljevica
03.11.2019 13:30 Polet (V) : Ratar
03.11.2019 11:00 Vukašinovac : Rutevac
03.11.2019 11:00 Borac : Crvena zvezda
03.11.2019 11:00 Polet (R) : Jedinstvo
03.11.2019 Glavaš : Udarnik
03.11.2019 Palanka : Bačinac
03.11.2019 Budućnost 1948 : Šumadija
03.11.2019 13:30 Dimitrije Tucović : Sloboda
03.11.2019 13:30 OFK Burovo : Mladi Borac
03.11.2019 13:30 Sloga : Petka
03.11.2019 13:30 OFK Radnički : BSK
03.11.2019 11:00 Duškovci : Knjaz
03.11.2019 14:00 Dobrinjac : Plavi Tok
03.11.2019 11:00 Gorobilje : Trešnjica
03.11.2019 14:00 Avijatičar Vranjani : Blagaja
03.11.2019 14:00 Glumač : Napredak
03.11.2019 Šilopaj : Takovski Ustanak
03.11.2019 Brezak : Ozremica
03.11.2019 Velereč 94 : Stella Rossa
03.11.2019 Omladinac : Šumadija
03.11.2019 Jablanica : Backovac Junajted
03.11.2019 11:00 Egeta : Milutinovac
03.11.2019 13:30 Pontes : Koča Andjelković
03.11.2019 13:30 Mala Vrbica : Rtkovo
03.11.2019 13:30 Lokomotiva : Omladinac
03.11.2019 14:30 Kastrum : Lovac
03.11.2019 14:00 BSK 2014 : Mladost 1925
03.11.2019 14:00 Sloga Obrva : Stara Čaršija
03.11.2019 11:00 Studen Vitez : Zgodačica
03.11.2019 14:00 Koštam Polje : Omladinac
03.11.2019 14:00 Partizan (V) : Šumadija
03.11.2019 14:00 Magnohrom : Budućnost (S)
03.11.2019 14:00 Morava (M) : Milakovac 2018
03.11.2019 13:30 Budućnost : Železničar
03.11.2019 13:30 Donja Mutnica : BSK Buljane
03.11.2019 13:30 Razvitak : ISK Izvor
03.11.2019 13:30 Polet : Borac 1950
03.11.2019 13:30 Heroj : Popovac
03.11.2019 13:30 Jedinstvo : Omladinski
03.11.2019 11:00 Jedinstvo (M) : Vukona
03.11.2019 11:00 Sloga (V) : Brgule
03.11.2019 11:00 Omladinac (K) : OFK Takovo
03.11.2019 11:00 Kolubara (LP) : Vrelo
03.11.2019 11:00 Murgaš 2012 : Budućnost 1995
03.11.2019 11:00 OFK Stublenica : Gunjevac
03.11.2019 10:00 Dragojevac : Polet
03.11.2019 10:00 Jedinstvo 2014 : Mladost (Z)
03.11.2019 10:00 Petrovac 74 : Skupljen 2013
03.11.2019 10:00 Sloga 1949 : Torpedo
03.11.2019 10:00 Hajduk : Verko
03.11.2019 11:00 Mladost (MM) : Mladost (O)
03.11.2019 11:00 Seljak (C) : Bukorovac
03.11.2019 14:00 Kremenac : Hajduk 1936
03.11.2019 11:00 FSU Borac 2018 : ŠFU Derbi 2016
03.11.2019 11:00 Turekovac : Veliko Trnjane
03.11.2019 11:00 Rudar 1973 : Gornje Krajince
03.11.2019 11:00 Mladost 2015 : Polet
03.11.2019 13:30 Kruševica : Padež
03.11.2019 11:00 Dvorane : Zmajevac
03.11.2019 11:00 Mladost VPD : Lomnica
03.11.2019 13:30 Dedina : Pepeljevac 1947
03.11.2019 13:30 Vratare : Grkljane
03.11.2019 13:30 Dobra Voda : Belica
03.11.2019 13:30 Crni Vrh : OFK Dragoševac
03.11.2019 13:30 Dražmirovac : GFK Strelište
03.11.2019 13:30 Mladi radnik : Napredak
03.11.2019 11:00 Beloševac : Mladost (VK)
03.11.2019 14:00 Mali korak : Omladinac
03.11.2019 14:00 OFK Povlen : Kotešica
03.11.2019 14:00 Zadrugar : Bujačić
03.11.2019 Borac : Melnica
03.11.2019 BSK : Burovac
03.11.2019 13:30 Napredak : Sopot
03.11.2019 13:30 Sloga 1932 : Dunavac
03.11.2019 13:30 Proleter 1932 : Dunav
03.11.2019 13:30 Moravac 1933 : Morava 1932
03.11.2019 13:30 Zemljoradnik : Beli Orao
03.11.2019 13:30 Pobeda : Vojvoda Milenko
03.11.2019 13:30 Sloga : Sloga
03.11.2019 13:30 Metalac : Napredak
03.11.2019 11:00 Partizan : Sloga
03.11.2019 11:00 Culjković : Petlovača
03.11.2019 11:00 Napredak : Metaloplastika
03.11.2019 11:00 Proleter : Roma-Odžino selo
03.11.2019 10:00 Maskar : ZT Gorovič
03.11.2019 10:00 Budućnost MI : Mladost
03.11.2019 10:00 Gornja Trnava 1938 : Kalipolje
03.11.2019 10:00 Krćevac 04 : Jarmenovci
03.11.2019 13:30 Banat : Vinogradar
03.11.2019 13:30 Vitorul : Pobeda
03.11.2019 13:30 Hajduk : Vršac
03.11.2019 11:00 BSK 1924 : Jedinstvo (S)
03.11.2019 11:00 Stig (MC) : Napredak 1927
03.11.2019 13:30 Pek : Mirko Tomić
03.11.2019 13:30 Sloga-Top : Kumane
03.11.2019 13:30 Dunavac 1929 : Mladi Borac
03.11.2019 13:30 Stiški Kurjak : Ram
03.11.2019 13:30 Jasenovo : Mladi Radnik
03.11.2019 13:30 Mladi Borac (S) : Sinđelić
03.11.2019 13:30 Resava : Vinogradar
03.11.2019 16:30 Željezničar : Čelik
03.11.2019 13:30 Velež : Sloboda
03.11.2019 13:30 Ibar : Bokelj
03.11.2019 13:30 Jedinstvo (BP) : Otrant Olympic
03.11.2019 13:30 Jezero : Lovćen
03.11.2019 13:30 Arsenal : Drezga
03.11.2019 13:30 Mornar : Dečić
03.11.2019 00:00 Celta de Vigo : Getafe
03.11.2019 00:00 Espanyol : Valencia
03.11.2019 00:00 Granada : Real Sociedad
03.11.2019 00:00 Leganés : Eibar
03.11.2019 00:00 Levante : Barcelona
03.11.2019 00:00 Osasuna : Deportivo Alavés
03.11.2019 00:00 Real Madrid : Real Betis
03.11.2019 00:00 Sevilla : Atlético Madrid
03.11.2019 00:00 Villarreal : Athletic Club
03.11.2019 00:00 Real Valladolid : Mallorca
03.11.2019 00:00 Atalanta : Cagliari
03.11.2019 00:00 Bologna : Internazionale
03.11.2019 00:00 Fiorentina : Parma
03.11.2019 00:00 Genoa : Udinese
03.11.2019 00:00 Verona : Brescia
03.11.2019 00:00 Lecce : Sassuolo
03.11.2019 00:00 Milan : Lazio
03.11.2019 00:00 Roma : Napoli
03.11.2019 00:00 SPAL : Sampdoria
03.11.2019 00:00 Torino : Juventus
03.11.2019 Radnički (P) : Timok 1919
03.11.2019 Radnik : Jagodina Tabane
03.11.2019 Trstenik PPT : Real
03.11.2019 Bor 1919 : Dinamo
03.11.2019 Sinđelić : Moravac Orion
03.11.2019 10:00 Tornjoš : Senta
03.11.2019 00:11 Radnički (N) : Partizan
03.11.2019 00:11 Mačva : Kiker
03.11.2019 00:11 RFK Grafičar : Čukarički
03.11.2019 00:11 Rad : Vojvodina
03.11.2019 00:11 Zemun : Teleoptik
03.11.2019 00:11 Brodarac : Spartak ŽK
03.11.2019 00:11 Apolon 4 : Crvena zvezda
03.11.2019 00:11 OFK Vršac : Real Niš
03.11.2019 Karaš : Polet
03.11.2019 Coerver junior : Sloga
03.11.2019 Proleter : Partizan
03.11.2019 Budućnost : Potporanj
03.11.2019 Dobrica : Jedinstvo
03.11.2019 11:00 Njerš Ištvan : Bajša
03.11.2019 11:30 Čantavir : Obilić
03.11.2019 10:00 Radnički 1905 : Bečej 1918
03.11.2019 10:00 Jošanica : Bane 1931
03.11.2019 14:00 Sport Klub 99 : Apolon 2018
03.11.2019 13:00 Bubamara : Radnički 1923
03.11.2019 11:00 Novi Pazar : Šumadija 1903
03.11.2019 10:00 Mladost (L) : OFK Vršac
03.11.2019 10:00 Kikinda 1909 : ŽAK
03.11.2019 12:00 Prof. Bolesnikov : Jedinstvo (SP)
03.11.2019 13:00 Index : Radnički (SM)
03.11.2019 10:00 Petrika : RFK Novi Sad 1921
03.11.2019 10:00 Bečej 1918 : Kabel
03.11.2019 10:00 OFK Bačka : Radnički 1912
03.11.2019 10:00 Crvenka : GDM 021
03.11.2019 10:00 Spartak ŽK : ODR
03.11.2019 13:30 CFK : Spartak '07
03.11.2019 11:00 Spartak '06 : Vinogradar
03.11.2019 10:00 Mačva : Drina
03.11.2019 10:00 Mladost : Gaučosi
03.11.2019 10:00 FAP : Sloga (P)
03.11.2019 10:00 Borac 1926 : Javor Matis
03.11.2019 12:00 Zlatibor : Sloga (BB)
03.11.2019 10:00 OPK Rudar 1933 : Soko 2015
03.11.2019 10:00 Bačinac : Plana
03.11.2019 10:00 Sloga 33 : RSK
03.11.2019 10:00 VGSK : Železničar
03.11.2019 Radnički 2012 : Ozren
03.11.2019 12:00 Bečej 1918 : Radnički 1905
03.11.2019 09:30 Spartak : Vinogradar
03.11.2019 10:00 Radnički : Vojvode
03.11.2019 10:00 Senjak 1 : Budućnost Krušik 2
03.11.2019 10:00 Budućnost Krušik 1 : Senjak 2
03.11.2019 10:00 Omladinac : Tešnjar
03.11.2019 10:00 OFK Osečina : Jedinstvo
03.11.2019 Omladinac : Kolubara 1
03.11.2019 Akademija fudbala : Napredak
03.11.2019 Kalimero : Železničar
03.11.2019 Turbina : Šumadija
03.11.2019 Sloboda : Kolubara 2
03.11.2019 ŽFK Borac : TEK Sloga
03.11.2019 Real 1 : Kalimero 2
03.11.2019 Akademija fudbala 1 : Mladost (C)
03.11.2019 Real 2 : Kalimero 1
03.11.2019 Mladost (Č) : Omladinac
Zvezda... A lepo su ljudi Milojevicu savetovali da u Minhen povede i Igora Stoiljkovica.
mika98 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Pedja 11 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Pedja 11 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Pedja 11 je tipovao utakmicu
Pedja 11 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu