XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 522 utakmica za dan
Subota, 9 Novembar 2019


Fudbal

Jedinstvo
Ub
0 : 1
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
09.11.2019 13:00
Jedinstvo
0 : 1
Budućnost Krušik 2014
Loznica
Loznica
1 : 0
RSK
Rabrovo
09.11.2019 13:00
Loznica
1 : 0
RSK
Mačva 1929
Bogatić
3 : 0
Takovo
Gornji Milanovac
09.11.2019 13:00
Mačva 1929
3 : 0
Takovo
Sloga (P)
Požega
3 : 0
Mokra Gora
Zubin Potok
09.11.2019 13:00
Sloga (P)
3 : 0
Mokra Gora
Sloga (K)
Kraljevo
2 : 0
Tutin
Tutin
09.11.2019 13:00
Sloga (K)
2 : 0
Tutin
Trepča
Kosovska Mitrovica
1 : 2
Borac 1926
Čačak
09.11.2019 13:00
Trepča
1 : 2
Borac 1926
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
1 : 1
Mladi radnik 1926
Požarevac
09.11.2019 13:00
Sloga 33
1 : 1
Mladi radnik 1926
1. Maj Ruma
Ruma
0 : 1
Omladinac
Novi Banovci
09.11.2019 13:00
1. Maj Ruma
0 : 1
Omladinac
Bratstvo 1946
Prigrevica
3 : 0
Borac
Sakule
09.11.2019 13:00
Bratstvo 1946
3 : 0
Borac
Kozara
Banatsko Veliko Selo
2 : 1
Radnički 1912
Sombor
09.11.2019 13:00
Kozara
2 : 1
Radnički 1912
Dinamo 1945
Pančevo
3 : 0
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
09.11.2019 13:00
Dinamo 1945
3 : 0
Radnički (SM)
Bečej 1918
Bečej
1 : 1
Bačka 1901
Subotica
09.11.2019 13:00
Bečej 1918
1 : 1
Bačka 1901
OFK Vršac
Vršac
6 : 1
Dunav
Stari Banovci
09.11.2019 13:00
OFK Vršac
6 : 1
Dunav
GFK Jagodina
Jagodina
1 : 2
Moravac Orion
Mrštane
09.11.2019 13:30
GFK Jagodina
1 : 2
Moravac Orion
GFK Dubočica
Leskovac
2 : 0
OFK Topličanin
Prokuplje
09.11.2019 13:30
GFK Dubočica
2 : 0
OFK Topličanin
Trstenik PPT
Trstenik
3 : 4
Car Konstantin
Niš
09.11.2019 13:30
Trstenik PPT
3 : 4
Car Konstantin
OFK Sinđelić
Niš
3 : 0
SFS Borac
Paraćin
09.11.2019 13:30
OFK Sinđelić
3 : 0
SFS Borac
GSP Polet Dorćol
Beograd
2 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
09.11.2019 11:00
GSP Polet Dorćol
2 : 1
Radnički (O)
OFK Beograd
Beograd
0 : 0
Teleoptik
Zemun
09.11.2019 13:00
OFK Beograd
0 : 0
Teleoptik
BSK Borča
Borča
0 : 3
Brodarac
Novi Beograd
09.11.2019 13:00
BSK Borča
0 : 3
Brodarac
OFK Mladenovac
Mladenovac
1 : 3
Zvezdara
Beograd
09.11.2019 13:00
OFK Mladenovac
1 : 3
Zvezdara
Radnički (NB)
Novi Beograd
0 : 1
Lokomotiva
Beograd
09.11.2019 13:00
Radnički (NB)
0 : 1
Lokomotiva
VGSK
Veliko Gradište
2 : 4
Sloboda
Lipe
09.11.2019 13:00
VGSK
2 : 4
Sloboda
Karađorđe
Topola
5 : 1
Partizan 1945
Darosava
09.11.2019 13:00
Karađorđe
5 : 1
Partizan 1945
Zadrugar
Lajkovac
3 : 0
Brezovica
Brezovica
09.11.2019 13:00
Zadrugar
3 : 0
Brezovica
Radnički (V)
Valjevo
2 : 0
Ribnica
Mionica
09.11.2019 13:00
Radnički (V)
2 : 0
Ribnica
Šumadija 1903
Kragujevac
1 : 3
Gruža
Gruža
09.11.2019 13:00
Šumadija 1903
1 : 3
Gruža
Omladinac
Novo Selo
4 : 0
Goč
Vrnjačka Banja
09.11.2019 13:00
Omladinac
4 : 0
Goč
Sevojno
Sevojno
1 : 1
Sloga (BB)
Bajina Bašta
09.11.2019 13:00
Sevojno
1 : 1
Sloga (BB)
Budućnost
Arilje
1 : 1
Sloga (S)
Sjenica
09.11.2019 13:00
Budućnost
1 : 1
Sloga (S)
Lunjevica
Lunjevica
1 : 4
GFK Sloboda
Užice
09.11.2019 13:30
Lunjevica
1 : 4
GFK Sloboda
Crnokosa
Kosjerić
1 : 0
Polet (T)
Trbušani
09.11.2019 13:00
Crnokosa
1 : 0
Polet (T)
Krila Krajine
Bačka Palanka
1 : 1
Tavankut
Tavankut
09.11.2019 13:00
Krila Krajine
1 : 1
Tavankut
Crvenka
Crvenka
0 : 2
Tisa
Adorjan
09.11.2019 13:00
Crvenka
0 : 2
Tisa
Radnički
Sombor
0 : 2
Mladost APA
Apatin
09.11.2019 13:00
Radnički
0 : 2
Mladost APA
Sloga
Čonoplja
3 : 0
Mladost (BP)
Bački Petrovac
09.11.2019 13:00
Sloga
3 : 0
Mladost (BP)
Vojvodina
Bačko Gradište
1 : 2
OFK Vrbas
Vrbas
09.11.2019 13:00
Vojvodina
1 : 2
OFK Vrbas
Mladost (BJ)
Bački Jarak
4 : 3
Jugović
Kać
09.11.2019 13:00
Mladost (BJ)
4 : 3
Jugović
Cement
Beočin
2 : 0
Sremac
Vojka
09.11.2019 13:00
Cement
2 : 0
Sremac
Mladost (NS)
Novi Sad
2 : 0
Crvena zvezda
Novi Sad
09.11.2019 13:00
Mladost (NS)
2 : 0
Crvena zvezda
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
1 : 1
Sloga (E)
Erdevik
09.11.2019 13:00
Podrinje
1 : 1
Sloga (E)
Radnički (NP)
Nova Pazova
2 : 1
Sloga (T)
Temerin
09.11.2019 13:00
Radnički (NP)
2 : 1
Sloga (T)
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
1 : 2
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
09.11.2019 13:00
Jedinstvo (NB)
1 : 2
Crvena zvezda (VS)
Sloga
Plandište
2 : 0
Kikinda 1909
Kikinda
09.11.2019 13:00
Sloga
2 : 0
Kikinda 1909
Begej
Žitište
0 : 2
Naftagas
Elemir
09.11.2019 13:00
Begej
0 : 2
Naftagas
Sloboda
Novi Kozarci
6 : 3
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
09.11.2019 13:00
Sloboda
6 : 3
Proleter (BK)
Radnički (S)
Sutjeska
2 : 4
Budućnost
Srpska Crnja
09.11.2019 13:00
Radnički (S)
2 : 4
Budućnost
Morava
Vladičin Han
2 : 1
Jastrebac
Blace
09.11.2019 13:30
Morava
2 : 1
Jastrebac
Brodoremont
Kladovo
0 : 1
Timok 1919
Zaječar
09.11.2019 13:30
Brodoremont
0 : 1
Timok 1919
Bor 1919
Bor
4 : 0
Lužnica
Babušnica
09.11.2019 13:30
Bor 1919
4 : 0
Lužnica
Rtanj
Boljevac
0 : 1
Rajko Mitić
Bela Palanka
09.11.2019 13:30
Rtanj
0 : 1
Rajko Mitić
Blagotin
Poljna
4 : 0
Juhor
Obrež
09.11.2019 13:30
Blagotin
4 : 0
Juhor
Jedinstvo 1936
Kruševac
2 : 2
Sloga
Despotovac
09.11.2019 13:30
Jedinstvo 1936
2 : 2
Sloga
Svrljig
Svrljig
2 : 2
Morava
Žitkovac
09.11.2019 13:30
Svrljig
2 : 2
Morava
Pukovac
Pukovac
5 : 3
Malošište
Malošište
09.11.2019 13:30
Pukovac
5 : 3
Malošište
Napredak
Medoševac
1 : 0
Budućnost
Zvečka
09.11.2019 13:00
Napredak
1 : 0
Budućnost
Đerdap
Golubac
3 : 0
Omladinac (Š)
Šetonje
09.11.2019 13:00
Đerdap
3 : 0
Omladinac (Š)
Rubribreza
Rubribreza
3 : 2
Dimitrije Tucović
Ćelije
09.11.2019 13:00
Rubribreza
3 : 2
Dimitrije Tucović
Radnik (Ub)
Ub
1 : 2
Tvrdojevac
Tvrdojevac
09.11.2019 13:00
Radnik (Ub)
1 : 2
Tvrdojevac
Mladi radnik 1925
Grdica
0 : 1
Tavnik
Tavnik
09.11.2019 13:30
Mladi radnik 1925
0 : 1
Tavnik
Parmenac
Parmenac
4 : 2
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
09.11.2019 14:00
Parmenac
4 : 2
Jedinstvo (GG)
ŽAK
Sombor
2 : 7
Rusin
Ruski Krstur
09.11.2019 13:00
ŽAK
2 : 7
Rusin
Tvrđava
Bač
4 : 1
Kordun
Kljajićevo
09.11.2019 13:00
Tvrđava
4 : 1
Kordun
Polet
Karavukovo
3 : 2
BSK
Bački Brestovac
09.11.2019 13:00
Polet
3 : 2
BSK
Napredak
Nadalj
2 : 2
Panonija IM Topola
Panonija
09.11.2019 13:00
Napredak
2 : 2
Panonija IM Topola
Obilić (NK)
Novi Kneževac
1 : 0
Obilić (Z)
Zmajevo
09.11.2019 13:00
Obilić (NK)
1 : 0
Obilić (Z)
Njegoš
Lovćenac
2 : 0
Srbobran
Srbobran
09.11.2019 13:00
Njegoš
2 : 0
Srbobran
Rudar
Vrdnik
1 : 3
Partizan
Vitojevci
09.11.2019 13:30
Rudar
1 : 3
Partizan
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
2 : 0
Omladinac
Stepanovićevo
09.11.2019 13:30
RFK Novi Sad 1921
2 : 0
Omladinac
Slavija
Novi Sad
0 : 0
OFK Futog
Futog
09.11.2019 13:30
Slavija
0 : 0
OFK Futog
Fruškogorski partizan
Bukovac
1 : 3
Jedinstvo
Rumenka
09.11.2019 13:30
Fruškogorski partizan
1 : 3
Jedinstvo
Mladost (L)
Lukićevo
1 : 0
Rusanda
Melenci
09.11.2019 13:00
Mladost (L)
1 : 0
Rusanda
Radnički (K)
Kovin
2 : 2
BAK
Bela Crkva
09.11.2019 13:30
Radnički (K)
2 : 2
BAK
Krivelj
Krivelj
2 : 4
Ključ
Podvrška
09.11.2019 13:30
Krivelj
2 : 4
Ključ
Polom
Leskovo
3 : 2
BSK
Bukovče
09.11.2019 13:30
Polom
3 : 2
BSK
Poreč
Donji milanovac
4 : 2
Šarbanovac
Šarbanovac
09.11.2019 13:30
Poreč
4 : 2
Šarbanovac
Rudna Glava
Rudna Glava
2 : 1
Polet
Jabukovac
09.11.2019 13:30
Rudna Glava
2 : 1
Polet
Brestovac
Borski Brestovac
5 : 1
Nemetali
Donja Bela Reka
09.11.2019 13:30
Brestovac
5 : 1
Nemetali
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
4 : 0
OFK Rtanj
Boljevac
09.11.2019 13:30
OFK Knjaz
4 : 0
OFK Rtanj
Radnički 1946
Lubnica
5 : 1
Omladinac
Grezna
09.11.2019 13:30
Radnički 1946
5 : 1
Omladinac
Rudar Vrška Čuka
Grljan
3 : 1
Hajduk
Rujevica
09.11.2019 13:30
Rudar Vrška Čuka
3 : 1
Hajduk
Varvarin
Varvarin
2 : 0
Ribnik
Gornji Ribnik
09.11.2019 13:30
Varvarin
2 : 0
Ribnik
Čitluk
Čitluk
1 : 0
Sebečevac
Sebečevac
09.11.2019 13:30
Čitluk
1 : 0
Sebečevac
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
4 : 1
Napredak 2012
Krušje
09.11.2019 13:00
Rudar Alpos
4 : 1
Napredak 2012
Padina
Padina
3 : 2
Baličevac
Baličevac
09.11.2019 13:00
Padina
3 : 2
Baličevac
Vladimir Durković
Berilovac
0 : 3
Napredak
Izvor
09.11.2019 13:30
Vladimir Durković
0 : 3
Napredak
Senjak
Pirot
2 : 0
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
09.11.2019 13:30
Senjak
2 : 0
Sloga
Zadrugar
Krupac
5 : 1
Zvezda
Blato
09.11.2019 13:30
Zadrugar
5 : 1
Zvezda
Sloga (D)
Desimirovac
2 : 0
OFK Bagremar
Kragujevac
09.11.2019 13:00
Sloga (D)
2 : 0
OFK Bagremar
Rajac
Kadina Luka
1 : 1
Rakac Stave
Stave
09.11.2019 13:00
Rajac
1 : 1
Rakac Stave
Crvena Jabuka
Ub
3 : 3
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
09.11.2019 13:30
Crvena Jabuka
3 : 3
Strmovo 1968
Rudar 1945
Radljevo
0 : 4
Čučuge
Čučuge
09.11.2019 13:30
Rudar 1945
0 : 4
Čučuge
Zvizdar 2012
Zvizdar
1 : 1
Kolubara (J)
Jabučje
09.11.2019 13:30
Zvizdar 2012
1 : 1
Kolubara (J)
Progorelica
Progorelica
1 : 3
Mlada krila
Metikoši
09.11.2019 13:30
Progorelica
1 : 3
Mlada krila
Lider
Odžaci
0 : 0
Mladost
Kruščić
09.11.2019 13:00
Lider
0 : 0
Mladost
Dinamo
Budisava
8 : 0
Slanobarac
Novi Sad
09.11.2019 13:30
Dinamo
8 : 0
Slanobarac
Železničar
Novi Sad
2 : 2
Miletić
Mošorin
09.11.2019 13:30
Železničar
2 : 2
Miletić
Dunav
Banatska Palanka
3 : 0
Borac (VG)
Vračev Gaj
09.11.2019 13:30
Dunav
3 : 0
Borac (VG)
Jedinstvo (Š)
Šišava
5 : 0
Marjan MB
Mala Biljanica
09.11.2019 13:30
Jedinstvo (Š)
5 : 0
Marjan MB
Radnički (P)
Pertate
5 : 1
Mladost (B)
Batulovce
09.11.2019 13:30
Radnički (P)
5 : 1
Mladost (B)
OFK Brza
Brza
0 : 4
Milanovo
Milanovo
09.11.2019 13:30
OFK Brza
0 : 4
Milanovo
Rudar (St)
Stenjevac
1 : 3
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
09.11.2019 13:30
Rudar (St)
1 : 3
Rudar (SR)
Rudar (P)
Plazane
2 : 2
Radnički
Tekija
09.11.2019 13:30
Rudar (P)
2 : 2
Radnički
Sinđelić 1934
Vojska
2 : 2
Budućnost
Đurinac
09.11.2019 13:30
Sinđelić 1934
2 : 2
Budućnost
Zenit
Oparić
5 : 1
Vinorača
Vinorača
09.11.2019 13:30
Zenit
5 : 1
Vinorača
Šumadinac
Dragovo
3 : 2
Sloga
Voljavče
09.11.2019 13:30
Šumadinac
3 : 2
Sloga
AFK
Ada
4 : 1
Tornjoš
Tornjoš
09.11.2019 13:00
AFK
4 : 1
Tornjoš
Torpedo 1924
Tabanović
4 : 5
OFK Šabac
Šabac
09.11.2019 13:00
Torpedo 1924
4 : 5
OFK Šabac
Cer
Petkovica
6 : 0
Omladinac (BO)
Bogatic
09.11.2019 13:00
Cer
6 : 0
Omladinac (BO)
Velika Reka
Velika Reka
3 : 3
Jedinstvo (ZA)
Zavlaka
09.11.2019 13:00
Velika Reka
3 : 3
Jedinstvo (ZA)
Gučevo 1929
Banja Koviljača
1 : 0
7. Juli
Bela Crkva
09.11.2019 13:00
Gučevo 1929
1 : 0
7. Juli
Studenac
Gornja Koviljača
0 : 1
Rudar
Brasina
09.11.2019 13:00
Studenac
0 : 1
Rudar
Jevremovac
Jevremovac
3 : 0
PSK
Provo
09.11.2019 13:00
Jevremovac
3 : 0
PSK
Poštar 1930
Beograd
6 : 1
Lepušnica
Glogonjski rit
09.11.2019 13:30
Poštar 1930
6 : 1
Lepušnica
Orlovi
Bačka Palanka
1 : 2
Naša Zvezda
Silbaš
09.11.2019 13:30
Orlovi
1 : 2
Naša Zvezda
Omladinac-Šumadinac (V)
Vučkovica
1 : 1
Sloga (Z)
Zabojnica
09.11.2019 13:00
Omladinac-Šumadinac (V)
1 : 1
Sloga (Z)
Rade Milošević
Dubočka
1 : 0
Omladinac (B)
Busur
09.11.2019 13:00
Rade Milošević
1 : 0
Omladinac (B)
Polet S.D.
Suvi Do
0 : 6
Mladost (R)
Ranovac
09.11.2019 13:00
Polet S.D.
0 : 6
Mladost (R)
Bratstvo 1975
Erdeč
3 : 0
Vinogradi DB
Kragujevac
09.11.2019 13:00
Bratstvo 1975
3 : 0
Vinogradi DB
Gaglovo
Gaglovo
2 : 2
Kapidžija
Kapidžija
09.11.2019 13:30
Gaglovo
2 : 2
Kapidžija
Sloboda
Stara Moravica
2 : 1
Budućnost
Savino Selo
09.11.2019 14:30
Sloboda
2 : 1
Budućnost
Dragačevo
Guča
5 : 1
Gorušica
Viča
09.11.2019
Dragačevo
5 : 1
Gorušica
Badljevica
Badljevica
4 : 0
Petrijevac
Petrijevo
09.11.2019 13:30
Badljevica
4 : 0
Petrijevac
OFK Sloga
Dobrujevac
1 : 2
Škriljac
Bradarac
09.11.2019 13:30
OFK Sloga
1 : 2
Škriljac
Jedinstvo
Bobovište
0 : 2
Jastrebac
Tešica
09.11.2019 13:30
Jedinstvo
0 : 2
Jastrebac
OFK Radnički
Dren
4 : 1
OFK Burovo
Burovo
09.11.2019 13:30
OFK Radnički
4 : 1
OFK Burovo
Dobrič
Brest
3 : 0
Lepaja 2018
Lepaja
09.11.2019 13:00
Dobrič
3 : 0
Lepaja 2018
Sloga
Jovanovac
0 : 7
Borac
Azbresnica
09.11.2019 13:00
Sloga
0 : 7
Borac
GP Zlatibor
Užice
09.11.2019
Raketa
Užice
09.11.2019
GP Zlatibor
:
Raketa
Kriva Reka
Kriva Reka
09.11.2019
Višesava 2
Bajina Bašta
09.11.2019
Kriva Reka
:
Višesava 2
Kapedunum
Užice
09.11.2019
Tara
Kremna
09.11.2019
Kapedunum
:
Tara
Milakovac 2018
Milakovac
4 : 0
BSK 2014
Bukovica
09.11.2019 13:30
Milakovac 2018
4 : 0
BSK 2014
Budućnost (S)
Samaila
5 : 1
Morava (M)
Mrsać
09.11.2019 13:30
Budućnost (S)
5 : 1
Morava (M)
Vrelo
Vrelo
0 : 0
Murgaš 2012
Murgaš
09.11.2019 13:30
Vrelo
0 : 0
Murgaš 2012
Brgule
Brgule
0 : 1
Omladinac (K)
Kalinovac
09.11.2019 13:30
Brgule
0 : 1
Omladinac (K)
Napredak
Bogojevce
1 : 1
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
09.11.2019 13:30
Napredak
1 : 1
Gornje Sinkovce
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
3 : 4
Rudar 1973
Rudare
09.11.2019 13:30
Veliko Trnjane
3 : 4
Rudar 1973
ŠFU Derbi 2016
Vlase
7 : 3
Turekovac
Turekovac
09.11.2019 13:30
ŠFU Derbi 2016
7 : 3
Turekovac
Veternica
Leskovac
10 : 0
Radnik 2013
Šišince
09.11.2019 13:30
Veternica
10 : 0
Radnik 2013
Napredak
Staro Lanište
1 : 1
Omladinac
Bunar
09.11.2019 13:30
Napredak
1 : 1
Omladinac
GFK Strelište
Jagodina
2 : 4
Trnava
Trnava
09.11.2019 13:30
GFK Strelište
2 : 4
Trnava
Burovac
Burovac
3 : 0
Radnik
Pankovo
09.11.2019
Burovac
3 : 0
Radnik
Napredak
Trnovče
6 : 0
BSK
Bošnjak
09.11.2019
Napredak
6 : 0
BSK
Melnica
Melnica
1 : 4
Soko
Krvije
09.11.2019
Melnica
1 : 4
Soko
Zabrđe 1936
Zabrđe
0 : 1
Borac
Veliko Laole
09.11.2019
Zabrđe 1936
0 : 1
Borac
Dobrnje
Dobrnje
1 : 4
Vukan
Ždrelo
09.11.2019
Dobrnje
1 : 4
Vukan
POFK Metaloplastika 2006
Šabac
09.11.2019
13:00
Proleter
Šabac
09.11.2019 13:00
POFK Metaloplastika 2006
:
Proleter
Petlovača
Petlovača
5 : 0
Napredak
Ševarice
09.11.2019 13:00
Petlovača
5 : 0
Napredak
Sloga
Duvanište
3 : 3
Culjković
Culjković
09.11.2019 13:00
Sloga
3 : 3
Culjković
Šume
Šume
0 : 3
Gornja Trnava 1938
Gornja Trnava
09.11.2019 13:00
Šume
0 : 3
Gornja Trnava 1938
ZT Gorovič
Gorovič
2 : 5
Budućnost MI
Donja Trnava
09.11.2019 13:00
ZT Gorovič
2 : 5
Budućnost MI
TE Gučevo
Trbušnica
4 : 0
Sloga
Korenita
09.11.2019 13:00
TE Gučevo
4 : 0
Sloga
Mladost (B)
Brezjak
2 : 1
Jelav
Jelav
09.11.2019 13:00
Mladost (B)
2 : 1
Jelav
Granit
Radalj
3 : 2
Jadar
Stupnica
09.11.2019 13:00
Granit
3 : 2
Jadar
Mladost (G)
Gradilište
2 : 4
Luk
Voćnjak
09.11.2019 13:00
Mladost (G)
2 : 4
Luk
Napredak 1927
Toponica
3 : 0
BSK 1924
Boževac
09.11.2019 13:00
Napredak 1927
3 : 0
BSK 1924
Pobeda 1953
Osanica
5 : 0
Sloga (J)
Jošanica
09.11.2019 13:00
Pobeda 1953
5 : 0
Sloga (J)
Laznica
Laznica
7 : 1
Best Sige
Sige
09.11.2019 13:00
Laznica
7 : 1
Best Sige
Budućnost (M)
Milatovac (Žagubica)
3 : 3
Zvezda
Izvarica
09.11.2019 13:00
Budućnost (M)
3 : 3
Zvezda
Vrelo 1971
Milanovac
2 : 2
Mladost (K)
Krupaja
09.11.2019 13:00
Vrelo 1971
2 : 2
Mladost (K)
Radnik
Bijeljina
1 : 1
Sarajevo
Sarajevo
09.11.2019 13:30
Radnik
1 : 1
Sarajevo
Sloboda
Tuzla
0 : 4
Željezničar
Sarajevo
09.11.2019 16:30
Sloboda
0 : 4
Željezničar
Čelik
Zenica
2 : 1
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
09.11.2019 13:30
Čelik
2 : 1
Zvijezda 09
Zrinjski
Mostar
4 : 0
Tuzla Siti
Simin Han-Tuzla
09.11.2019 16:00
Zrinjski
4 : 0
Tuzla Siti
Kozara
Gradiška
2 : 1
Rudar Prijedor
Prijedor
09.11.2019 13:30
Kozara
2 : 1
Rudar Prijedor
Podrinje
Janja
0 : 2
Krupa
Krupa na Vrbasu
09.11.2019 13:30
Podrinje
0 : 2
Krupa
Slavija
Istočno Sarajevo
1 : 1
Tekstilac
Derventa
09.11.2019 13:30
Slavija
1 : 1
Tekstilac
Jedinstvo
Brčko
1 : 2
Željezničar Sport Team
Banja Luka
09.11.2019 13:30
Jedinstvo
1 : 2
Željezničar Sport Team
Rudar
Pljevlja
1 : 1
Zeta
Golubovci
09.11.2019 13:00
Rudar
1 : 1
Zeta
Iskra
Danilovgrad
2 : 1
Podgorica
Podgorica
09.11.2019 13:00
Iskra
2 : 1
Podgorica
OFK Titograd
Podgorica
1 : 2
OFK Petrovac
Petrovac
09.11.2019 15:00
OFK Titograd
1 : 2
OFK Petrovac
Burnley
Burnley
3 : 0
West Ham
London
09.11.2019 16:00
Burnley
3 : 0
West Ham
Chelsea
London
2 : 0
Crystal Palace
London
09.11.2019 13:30
Chelsea
2 : 0
Crystal Palace
Leicester City
Leicester
2 : 0
Arsenal
London
09.11.2019 18:30
Leicester City
2 : 0
Arsenal
Newcastle United
Newcastle upon Tyne
2 : 1
Bournemouth
Bournemouth
09.11.2019 16:00
Newcastle United
2 : 1
Bournemouth
Southampton
Southampton
1 : 2
Everton
Liverpool
09.11.2019 16:00
Southampton
1 : 2
Everton
Tottenham
London
1 : 1
Sheffield United
Sheffield
09.11.2019 16:00
Tottenham
1 : 1
Sheffield United
Deportivo Alavés
Vitoria-Gasteiz
3 : 0
Real Valladolid
Valladolid
09.11.2019 13:00
Deportivo Alavés
3 : 0
Real Valladolid
Barcelona
Barcelona
4 : 1
Celta de Vigo
Vigo
09.11.2019 21:00
Barcelona
4 : 1
Celta de Vigo
Eibar
Eibar
0 : 4
Real Madrid
Madrid
09.11.2019 18:30
Eibar
0 : 4
Real Madrid
Valencia
Valencia
2 : 0
Granada
Granada
09.11.2019 16:00
Valencia
2 : 0
Granada
Bayern München
München
4 : 0
Borussia Dortmund
Dortmund
09.11.2019 18:30
Bayern München
4 : 0
Borussia Dortmund
Hertha BSC
Berlin
2 : 4
RB Leipzig
Leipzig
09.11.2019 15:30
Hertha BSC
2 : 4
RB Leipzig
Mainz 05
Mainz
2 : 3
Union Berlin
Berlin
09.11.2019 15:30
Mainz 05
2 : 3
Union Berlin
Schalke 04
Gelsenkirchen
3 : 3
Fortuna
Düsseldorf
09.11.2019 15:30
Schalke 04
3 : 3
Fortuna
Paderborn
Paderborn
0 : 1
Augsburg
Augsburg
09.11.2019 15:30
Paderborn
0 : 1
Augsburg
Brescia
Brescia
0 : 4
Torino
Torino
09.11.2019 15:00
Brescia
0 : 4
Torino
Internazionale
Milano
2 : 1
Verona
Verona
09.11.2019 18:00
Internazionale
2 : 1
Verona
Napoli
Napoli
0 : 0
Genoa
Genova
09.11.2019 20:45
Napoli
0 : 0
Genoa
Monaco
Monaco
1 : 0
Dijon
Dijon
09.11.2019 20:00
Monaco
1 : 0
Dijon
Lille
Villeneuve d'Ascq
0 : 0
Metz
Longeville-lès-Metz
09.11.2019 20:00
Lille
0 : 0
Metz
Brest
Brest
1 : 2
PSG
Paris
09.11.2019 17:30
Brest
1 : 2
PSG
Reims
Reims
0 : 0
Angers
Angers
09.11.2019 20:00
Reims
0 : 0
Angers
Strasbourg
Strasbourg
4 : 1
Nîmes
Nîmes
09.11.2019 20:00
Strasbourg
4 : 1
Nîmes
Ngozi City
Ngozi
1 : 3
Aigle Noir
Makamba
09.11.2019 14:00
Ngozi City
1 : 3
Aigle Noir
Olympic Star
Muyinga
3 : 1
Kayanza United
Kayanza
09.11.2019 14:00
Olympic Star
3 : 1
Kayanza United
Vital'O
Bujumbura
3 : 0
Flambeau du Centre
Gitega
09.11.2019 14:00
Vital'O
3 : 0
Flambeau du Centre
Radnik
Surdulica
0 : 1
Mladost
Lučani
09.11.2019 16:00
Radnik
0 : 1
Mladost
Rad
Beograd
2 : 0
Spartak ŽK
Subotica
09.11.2019 16:00
Rad
2 : 0
Spartak ŽK
Napredak
Kruševac
3 : 1
Čukarički
Beograd
09.11.2019 16:00
Napredak
3 : 1
Čukarički
Mačva
Šabac
0 : 1
Vojvodina
Novi Sad
09.11.2019 18:00
Mačva
0 : 1
Vojvodina
Smederevo 1924
Smederevo
0 : 1
OFK Bačka
Bačka Palanka
09.11.2019 13:30
Smederevo 1924
0 : 1
OFK Bačka
Dinamo
Vranje
1 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
09.11.2019 13:30
Dinamo
1 : 0
Radnički 1923
Kabel
Novi Sad
3 : 1
Metalac
Gornji Milanovac
09.11.2019 13:30
Kabel
3 : 1
Metalac
Zemun
Zemun
1 : 1
Zlatibor
Čajetina
09.11.2019 13:30
Zemun
1 : 1
Zlatibor
Novi Pazar
Novi Pazar
2 : 4
OFK Žarkovo
Beograd
09.11.2019 13:30
Novi Pazar
2 : 4
OFK Žarkovo
RFK Grafičar
Beograd
3 : 1
Trayal
Kruševac
09.11.2019 13:30
RFK Grafičar
3 : 1
Trayal
Budućnost
Dobanovci
0 : 0
Kolubara
Lazarevac
09.11.2019 13:30
Budućnost
0 : 0
Kolubara
Zemun
Zemun
5 : 0
Požarevac
Požarevac
09.11.2019 14:00
Zemun
5 : 0
Požarevac
Levač
Rekovac
3 : 0
Topličanin
Prokuplje
09.11.2019
Levač
3 : 0
Topličanin
Jedinstvo 2014
Pirot
8 : 0
Morava
Žitkovac
09.11.2019
Jedinstvo 2014
8 : 0
Morava
Partizan
Beograd
4 : 0
OFK Beograd
Beograd
09.11.2019 10:00
Partizan
4 : 0
OFK Beograd
Čukarički
Beograd
1 : 0
Rad
Beograd
09.11.2019 13:30
Čukarički
1 : 0
Rad
Napredak
Kruševac
3 : 1
Grafičar
Beograd
09.11.2019 11:00
Napredak
3 : 1
Grafičar
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
2 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
09.11.2019 13:30
Metalac (GM)
2 : 1
Šumadija 1903
Radnički (V)
Valjevo
3 : 1
Javor
Ivanjica
09.11.2019 13:30
Radnički (V)
3 : 1
Javor
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
1 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
09.11.2019 13:30
Budućnost Krušik 2014
1 : 1
Novi Pazar
Jedinstvo (Ub)
Ub
1 : 6
Radnički 1923
Kragujevac
09.11.2019 13:30
Jedinstvo (Ub)
1 : 6
Radnički 1923
Sloga (K)
Kraljevo
3 : 2
Borac 1926
Čačak
09.11.2019 13:30
Sloga (K)
3 : 2
Borac 1926
Loznica
Loznica
1 : 1
Sloboda (U)
Užice
09.11.2019 13:30
Loznica
1 : 1
Sloboda (U)
Sloga (P)
Požega
3 : 0
Šumadija (A)
Aranđelovac
09.11.2019 13:30
Sloga (P)
3 : 0
Šumadija (A)
Karađorđe
Topola
2 : 3
Mačva
Šabac
09.11.2019 13:30
Karađorđe
2 : 3
Mačva
Sloboda (Č)
Čačak
4 : 1
Smederevo 1924
Smederevo
09.11.2019 13:30
Sloboda (Č)
4 : 1
Smederevo 1924
Železničar
Pančevo
3 : 1
Omladinac
Novi Banovci
09.11.2019 10:00
Železničar
3 : 1
Omladinac
Index
Novi Sad
2 : 0
Inđija
Inđija
09.11.2019 10:00
Index
2 : 0
Inđija
Dinamo
Vranje
2 : 3
Kopernikus Želežničar
Niš
09.11.2019
Dinamo
2 : 3
Kopernikus Želežničar
Jagodina Tabane
Jagodina
3 : 0
Trstenik PPT
Trstenik
09.11.2019
Jagodina Tabane
3 : 0
Trstenik PPT
Hajduk 1912
Kula
1 : 2
OFK Bačka
Bačka Palanka
09.11.2019 10:00
Hajduk 1912
1 : 2
OFK Bačka
Takovo
Gornji Milanovac
0 : 2
BIP
Čačak
09.11.2019
Takovo
0 : 2
BIP
Zlatibor
Čajetina
5 : 1
Tutin
Tutin
09.11.2019
Zlatibor
5 : 1
Tutin
Jedinstvo Putevi
Užice
0 : 0
Korićani
Kragujevac
09.11.2019
Jedinstvo Putevi
0 : 0
Korićani
DIF
Beograd
0 : 2
Sinđelić
Beograd
09.11.2019
DIF
0 : 2
Sinđelić
BASK
Beograd
2 : 3
Studentski Grad
Beograd
09.11.2019
BASK
2 : 3
Studentski Grad
OFK Žarkovo
Beograd
1 : 2
IMT
Beograd
09.11.2019
OFK Žarkovo
1 : 2
IMT
Lokomotiva
Beograd
0 : 0
Brodarac 2
Beograd
09.11.2019
Lokomotiva
0 : 0
Brodarac 2
Bežanija
Beograd
3 : 3
Zemun
Zemun
09.11.2019
Bežanija
3 : 3
Zemun
Kolubara
Lazarevac
0 : 2
Radnički (NB)
Novi Beograd
09.11.2019
Kolubara
0 : 2
Radnički (NB)
011
Beograd
2 : 0
BSK 1925
Beograd
09.11.2019
011
2 : 0
BSK 1925
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
1 : 6
Torlak
Beograd
09.11.2019
Crvena zvezda
1 : 6
Torlak
Siti Sport Klub
Beograd
8 : 1
Prva Iskra
Barič
09.11.2019
Siti Sport Klub
8 : 1
Prva Iskra
Palilulac
Beograd
2 : 3
IM Rakovica
Rakovica
09.11.2019
Palilulac
2 : 3
IM Rakovica
Zvezdara
Beograd
3 : 1
GSP Polet
Beograd
09.11.2019
Zvezdara
3 : 1
GSP Polet
Jedinstvo
Surčin
3 : 2
Novi Beograd
Novi Beograd
09.11.2019
Jedinstvo
3 : 2
Novi Beograd
Poštar 1930
Beograd
3 : 4
Budućnost
Dobanovci
09.11.2019
Poštar 1930
3 : 4
Budućnost
Dunav
Veliko Selo
1 : 9
Sremčica
Sremčica
09.11.2019
Dunav
1 : 9
Sremčica
Lestane
Lestane
5 : 3
TEK Sloga
Veliki Crljeni
09.11.2019
Lestane
5 : 3
TEK Sloga
Partizan
Beograd
8 : 0
011
Beograd
09.11.2019
Partizan
8 : 0
011
Zemun
Zemun
1 : 1
Brodarac
Beograd
09.11.2019
Zemun
1 : 1
Brodarac
Rad
Beograd
3 : 2
Grafičar
Beograd
09.11.2019
Rad
3 : 2
Grafičar
Radnički (NB)
Novi Beograd
3 : 2
Internacional
Beograd
09.11.2019
Radnički (NB)
3 : 2
Internacional
IMT
Beograd
2 : 5
Voždovac
Beograd
09.11.2019
IMT
2 : 5
Voždovac
Lokomotiva
Beograd
0 : 2
Sinđelić
Beograd
09.11.2019
Lokomotiva
0 : 2
Sinđelić
Sinđelić
Ugrinovci
9 : 1
Zvezdara
Beograd
09.11.2019
Sinđelić
9 : 1
Zvezdara
Poštar 1930
Beograd
3 : 3
Radnički (NB) 2
Novi Beograd
09.11.2019
Poštar 1930
3 : 3
Radnički (NB) 2
OFK Žarkovo
Beograd
4 : 1
Rojkovac
Obrenovac
09.11.2019
OFK Žarkovo
4 : 1
Rojkovac
Borac
Ostružnica
0 : 2
Sinđelić 2
Beograd
09.11.2019
Borac
0 : 2
Sinđelić 2
Dunavac
Grocka
3 : 1
Zmaj 1953
Zemun
09.11.2019
Dunavac
3 : 1
Zmaj 1953
Budućnost
Dobanovci
4 : 0
Šumadija
Šopić
09.11.2019
Budućnost
4 : 0
Šumadija
Partizan
Beograd
6 : 0
Real Niš
Niš
09.11.2019 12:30
Partizan
6 : 0
Real Niš
Crvena zvezda
Beograd
7 : 1
OFK Vršac
Vršac
09.11.2019 15:30
Crvena zvezda
7 : 1
OFK Vršac
Čukarički
Beograd
2 : 0
Rad
Beograd
09.11.2019 11:00
Čukarički
2 : 0
Rad
Kiker
Kraljevo
2 : 0
RFK Grafičar
Beograd
09.11.2019 13:00
Kiker
2 : 0
RFK Grafičar
Radnički (N)
Niš
4 : 0
Mačva
Šabac
09.11.2019 13:00
Radnički (N)
4 : 0
Mačva
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
2 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
09.11.2019 11:00
Metalac (GM)
2 : 0
Šumadija 1903
Mladi radnik 1926
Požarevac
1 : 0
Javor
Ivanjica
09.11.2019 11:00
Mladi radnik 1926
1 : 0
Javor
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
0 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
09.11.2019 11:00
Budućnost Krušik 2014
0 : 0
Novi Pazar
Jedinstvo (Ub)
Ub
0 : 2
Radnički 1923
Kragujevac
09.11.2019 11:00
Jedinstvo (Ub)
0 : 2
Radnički 1923
Mladost (L)
Lučani
3 : 2
Borac 1926
Čačak
09.11.2019 11:00
Mladost (L)
3 : 2
Borac 1926
Loznica
Loznica
1 : 0
Sloboda (U)
Užice
09.11.2019 11:00
Loznica
1 : 0
Sloboda (U)
Sloga (P)
Požega
1 : 0
Šumadija (A)
Aranđelovac
09.11.2019 11:00
Sloga (P)
1 : 0
Šumadija (A)
Apolon
Kraljevo
1 : 5
Savacijum
Šabac
09.11.2019 11:00
Apolon
1 : 5
Savacijum
OLE
Zemun
2 : 3
011
Beograd
09.11.2019 10:30
OLE
2 : 3
011
Internacional
Beograd
1 : 0
BSK 1925
Beograd
09.11.2019 08:30
Internacional
1 : 0
BSK 1925
Voždovac
Beograd
3 : 1
BSK Borča
Borča
09.11.2019 10:00
Voždovac
3 : 1
BSK Borča
OFK Beograd
Beograd
3 : 1
Studenski grad
Novi Beograd
09.11.2019 09:30
OFK Beograd
3 : 1
Studenski grad
Hajduk 1912
Kula
0 : 4
OFK Bačka
Bačka Palanka
09.11.2019 12:00
Hajduk 1912
0 : 4
OFK Bačka
Proleter 2006
Zrenjanin
1 : 4
TSC
Bačka Topola
09.11.2019 11:00
Proleter 2006
1 : 4
TSC
Železničar
Pančevo
5 : 0
Omladinac
Novi Banovci
09.11.2019 12:00
Železničar
5 : 0
Omladinac
Index
Novi sad
2 : 0
Inđija
Inđija
09.11.2019 12:00
Index
2 : 0
Inđija
OPK Rudar 1933
Kostolac
1 : 0
Napredak
Markovac
09.11.2019 13:00
OPK Rudar 1933
1 : 0
Napredak
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
8 : 1
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
09.11.2019 12:00
Jasenica 2017
8 : 1
OFK Aranđelovac 1979
RSK
Rabrovo
3 : 0
Mladi borac
Veliko Orašje
09.11.2019 10:00
RSK
3 : 0
Mladi borac
Karađorđe
Topola
0 : 0
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
09.11.2019 11:00
Karađorđe
0 : 0
Sloga 33
Partizan 1945
Darosava
1 : 2
Rudar
Stamnica
09.11.2019 11:00
Partizan 1945
1 : 2
Rudar
Obilić
Novi Kneževac
2 : 1
Radnički 1905
Bajmok
09.11.2019 10:30
Obilić
2 : 1
Radnički 1905
Bajša
Bajša
9 : 0
Čantavir
Čantavir
09.11.2019 11:00
Bajša
9 : 0
Čantavir
SFS Borac
Paraćin
3 : 2
Temnić 1924
Varvarin
09.11.2019
SFS Borac
3 : 2
Temnić 1924
Morava 1918
Ćuprija
0 : 8
Trayal Knez Lazar
Kruševac
09.11.2019
Morava 1918
0 : 8
Trayal Knez Lazar
Radnički (S)
Svilajnac
10 : 2
Blizna
Rudna Glava
09.11.2019
Radnički (S)
10 : 2
Blizna
OFK Lugomir
Rakitovo
3 : 0
Lider MGM
Leskovac
09.11.2019
OFK Lugomir
3 : 0
Lider MGM
Mali Bor
Bor
0 : 2
Topličanin
Prokuplje
09.11.2019
Mali Bor
0 : 2
Topličanin
OFK Sinđelić
Niš
3 : 1
Morava (R)
Ribare
09.11.2019
OFK Sinđelić
3 : 1
Morava (R)
Župa
Aleksandrovac
1 : 0
Sloga
Despotovac
09.11.2019
Župa
1 : 0
Sloga
Apolon 2018
Kraljevo
10 : 0
Bubamara
Kraljevo
09.11.2019 13:00
Apolon 2018
10 : 0
Bubamara
AF AS Novi Pazar
Novi Pazar
0 : 1
Pazar Juniors
Novi Pazar
09.11.2019 12:00
AF AS Novi Pazar
0 : 1
Pazar Juniors
Bane 1931
Raška
0 : 1
Kosmet
Leposavić
09.11.2019 11:00
Bane 1931
0 : 1
Kosmet
Internacional
Beograd
0 : 5
Partizan
Beograd
09.11.2019 11:00
Internacional
0 : 5
Partizan
Brodarac
Novi Beograd
0 : 1
Zemun
Zemun
09.11.2019
Brodarac
0 : 1
Zemun
OFK Beograd
Beograd
2 : 1
Teleoptik
Zemun
09.11.2019
OFK Beograd
2 : 1
Teleoptik
Železničar
Pančevo
1 : 0
ŽAK
Kikinda
09.11.2019 14:00
Železničar
1 : 0
ŽAK
AFK
Ada
2 : 0
Sloga
Ostojićevo
09.11.2019 09:30
AFK
2 : 0
Sloga
Budućnost-Krušik 2014
Valjevo
2 : 1
Loznica
Loznica
09.11.2019 10:00
Budućnost-Krušik 2014
2 : 1
Loznica
Omladinac 2014
Ljig
2 : 4
Šabac
Šabac
09.11.2019 10:00
Omladinac 2014
2 : 4
Šabac
Sun Rise
Šabac
1 : 1
Senjak
Valjevo
09.11.2019 10:00
Sun Rise
1 : 1
Senjak
Drina
Ljubovija
0 : 1
Mačva 1929
Bogatić
09.11.2019 10:00
Drina
0 : 1
Mačva 1929
Metalac
Gornji Milanovac
12 : 0
Budućnost
Arilje
09.11.2019 11:00
Metalac
12 : 0
Budućnost
Javor Matis
Ivanjica
7 : 1
Čačak 94
Čačak
09.11.2019 10:00
Javor Matis
7 : 1
Čačak 94
Sloga (P)
Požega
9 : 0
Sloboda (Č)
Čačak
09.11.2019 10:00
Sloga (P)
9 : 0
Sloboda (Č)
Gaučosi
Čačak
3 : 0
FAP
Priboj
09.11.2019 13:00
Gaučosi
3 : 0
FAP
Kinder
Čačak
0 : 3
Mladost
Lučani
09.11.2019 13:00
Kinder
0 : 3
Mladost
Plana
Velika Plana
3 : 1
OPK Rudar 1933
Kostolac
09.11.2019 11:00
Plana
3 : 1
OPK Rudar 1933
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
8 : 3
Pomoravlje 1946
Vlaski Do
09.11.2019 10:00
Jasenica 2017
8 : 3
Pomoravlje 1946
Šumadija
Aranđelovac
3 : 1
Soko 2015
Saraoci
09.11.2019 13:00
Šumadija
3 : 1
Soko 2015
Smederevo 1924
Smederevo
15 : 1
Železničar
Požarevac
09.11.2019 13:00
Smederevo 1924
15 : 1
Železničar
Rudar
Kosovska Mitrovica
3 : 0
Tutin
Tutin
09.11.2019 10:00
Rudar
3 : 0
Tutin
TEK Sloga
Veliki Crljeni
3 : 6
PFK Žarkovo 2000
Beograd
09.11.2019 10:00
TEK Sloga
3 : 6
PFK Žarkovo 2000
Jedinstvo
Surčin
2 : 0
Bežanija
Beograd
09.11.2019 11:00
Jedinstvo
2 : 0
Bežanija
Karioke
Beograd
6 : 0
Banja
Palilula
09.11.2019 15:30
Karioke
6 : 0
Banja
Karađorđe
Topola
7 : 2
Požarevac
Požarevac
09.11.2019
Karađorđe
7 : 2
Požarevac
Vašarište
Kragujevac
2 : 3
Loznica
Loznica
09.11.2019 13:30
Vašarište
2 : 3
Loznica
Požega
Požega
0 : 6
Šampion
Gornji Milanovac
09.11.2019
Požega
0 : 6
Šampion
Kolibri
Kuršumlija
1 : 6
Mašinac
Niš
09.11.2019
Kolibri
1 : 6
Mašinac
Majdanpek
Majdanpek
2 : 0
Levač
Rekovac
09.11.2019
Majdanpek
2 : 0
Levač
Vučice
Vučje
5 : 0
Jagodina
Jagodina
09.11.2019
Vučice
5 : 0
Jagodina
Preševo
Preševo
1 : 3
Lavice Dubočica
Leskovac
09.11.2019
Preševo
1 : 3
Lavice Dubočica
Jedinstvo 2014
Pirot
1 : 3
Radnički 2012
Niš
09.11.2019
Jedinstvo 2014
1 : 3
Radnički 2012
Spartak D.O.O
Subotica
1 : 18
Spartak
Subotica
09.11.2019
Spartak D.O.O
1 : 18
Spartak
Vojvodina
Novi Sad
12 : 0
Stajićevo 2017
Stajićevo
09.11.2019
Vojvodina
12 : 0
Stajićevo 2017
Polet
Sivac
09.11.2019
Mladost(NAPUSTILA TAKMIČENJE)
Srbobran
09.11.2019
Polet
:
Mladost(NAPUSTILA TAKMIČENJE)
Bačka
Bačka Palanka
6 : 2
Voja Gačić
Pančevo
09.11.2019
Bačka
6 : 2
Voja Gačić
Voša AS
Novi Sad
0 : 2
Banat
Vršac
09.11.2019
Voša AS
0 : 2
Banat
Nova Kolonija
Kovin
0 : 5
TSC
Kanjiža
09.11.2019
Nova Kolonija
0 : 5
TSC
Bajša
Bajša
2 : 5
Spartak
Subotica
09.11.2019 10:00
Bajša
2 : 5
Spartak
Čantavir
Čantavir
1 : 4
Subotica '08
Subotica
09.11.2019 10:00
Čantavir
1 : 4
Subotica '08
Subotica '07
Subotica
4 : 1
Bečej 1918
Bečej
09.11.2019 09:00
Subotica '07
4 : 1
Bečej 1918
Kolubara
Lazarevac
11 : 0
Radnički
Rudovci
09.11.2019 10:00
Kolubara
11 : 0
Radnički
Trepča
Kosovska Mitrovica
0 : 1
Kolašin
Zubin Potok
09.11.2019 10:30
Trepča
0 : 1
Kolašin

Košarka

Zadar
Zadar
57 : 72
Partizan NIS
Beograd
09.11.2019 18:00
Zadar
57 : 72
Partizan NIS
Budućnost VOLI
Podgorica
87 : 64
Cibona
Zagreb
09.11.2019 20:00
Budućnost VOLI
87 : 64
Cibona
Čačak 94
Čačak
104 : 62
Student BB
Bajina Bašta
09.11.2019 17:30
Čačak 94
104 : 62
Student BB
Napredak Junior
Kruševac
72 : 74
Klik
Arilje
09.11.2019 18:00
Napredak Junior
72 : 74
Klik
Zlatar
Nova Varoš
86 : 88
Plana
Velika Plana
09.11.2019 20:15
Zlatar
86 : 88
Plana
Svilajnac
Svilajnac
71 : 92
Loznica
Loznica
09.11.2019 20:00
Svilajnac
71 : 92
Loznica
Vrbas
Vrbas
88 : 54
Topola
Bačka Topola
09.11.2019 18:00
Vrbas
88 : 54
Topola
Sloboda (NS)
Novi Sad
85 : 70
Hajduk
Kula
09.11.2019 14:30
Sloboda (NS)
85 : 70
Hajduk
Srem
Sremska Mitrovica
66 : 60
Stara Pazova
Stara Pazova
09.11.2019 21:00
Srem
66 : 60
Stara Pazova
Slodes
Beograd
98 : 73
LA Basket
Beograd
09.11.2019 12:00
Slodes
98 : 73
LA Basket
Borac
Zemun
96 : 59
Torlak
Beograd
09.11.2019 13:30
Borac
96 : 59
Torlak
Eko Sport
Beograd
58 : 91
Beko
Beograd
09.11.2019 14:00
Eko Sport
58 : 91
Beko
Marinos
Niš
71 : 78
Jablanica
Medveđa
09.11.2019 20:30
Marinos
71 : 78
Jablanica
Šabac
Šabac
77 : 73
Mix
Majur
09.11.2019 18:00
Šabac
77 : 73
Mix
Mladost 2014
Ub
74 : 93
Student 014
Valjevo
09.11.2019 20:00
Mladost 2014
74 : 93
Student 014
Mileševac
Prijepolje
92 : 64
Mladost
Čačak
09.11.2019 17:00
Mileševac
92 : 64
Mladost
Trepča
Kosovska Mitrovica
20 : 0
Kopaonik
Brus
09.11.2019 17:00
Trepča
20 : 0
Kopaonik
Goč
Vrnjačka Banja
87 : 73
Stari Ras
Novi Pazar
09.11.2019 17:00
Goč
87 : 73
Stari Ras
Bane
Raška
57 : 68
Sloga Elite
Kraljevo
09.11.2019 18:00
Bane
57 : 68
Sloga Elite
Sloga (B)
Batočina
72 : 67
Smederevo
Smederevo
09.11.2019 19:00
Sloga (B)
72 : 67
Smederevo
Joker
Sombor
85 : 63
Kikinda
Kikinda
09.11.2019 17:30
Joker
85 : 63
Kikinda
Srbobran
Srbobran
78 : 65
Beočin
Beočin
09.11.2019 18:30
Srbobran
78 : 65
Beočin
Futog
Futog
77 : 55
Karađorđevo
Banatsko Karađorđevo
09.11.2019 17:00
Futog
77 : 55
Karađorđevo
Apatin
Apatin
84 : 58
Proleter
Ravno Selo
09.11.2019 19:00
Apatin
84 : 58
Proleter
Radnički
Kovin
98 : 93
Jedinstvo
Kačarevo
09.11.2019 19:00
Radnički
98 : 93
Jedinstvo
Virtus Basket
Pančevo
64 : 58
Kris Kros
Pančevo
09.11.2019 18:00
Virtus Basket
64 : 58
Kris Kros
Ru koš
Ruma
68 : 69
Partizan
Šid
09.11.2019 20:00
Ru koš
68 : 69
Partizan
BASK
Beograd
64 : 89
Pobednik 011
Beograd
09.11.2019 17:15
BASK
64 : 89
Pobednik 011
Zvezdara
Beograd
83 : 63
AS Basket
Beograd
09.11.2019 17:20
Zvezdara
83 : 63
AS Basket
Hisar
Leskovac
0 : 20
Kuršumlija
Kuršumlija
09.11.2019 17:00
Hisar
0 : 20
Kuršumlija
Actavis Academy
Leskovac
77 : 86
Vlasotince
Vlasotince
09.11.2019 12:15
Actavis Academy
77 : 86
Vlasotince
OKK Sokobanja
Sokobanja
84 : 85
Zicer
Bor
09.11.2019 18:00
OKK Sokobanja
84 : 85
Zicer
Tamiš
Pančevo
79 : 78
OKK Novi Pazar
Novi Pazar
09.11.2019 20:00
Tamiš
79 : 78
OKK Novi Pazar
Dynamic
Beograd
91 : 80
Vršac
Vršac
09.11.2019 20:30
Dynamic
91 : 80
Vršac
Sloboda
Užice
103 : 101
Napredak
Aleksinac
09.11.2019 19:00
Sloboda
103 : 101
Napredak
Sveti Đorđe
Žitište
68 : 83
Sloga
Kraljevo
09.11.2019 19:00
Sveti Đorđe
68 : 83
Sloga
Zdravlje Leskovac
Leskovac
96 : 74
Železničar
Čačak
09.11.2019 20:00
Zdravlje Leskovac
96 : 74
Železničar
Konstantin
Niš
63 : 78
Proleter Naftagas
Zrenjanin
09.11.2019 20:30
Konstantin
63 : 78
Proleter Naftagas
BKK Radnički
Beograd
82 : 80
KKK Radnički
Kragujevac
09.11.2019 19:00
BKK Radnički
82 : 80
KKK Radnički
Zemun Fitofarmacija
Zemun
92 : 81
Spartak
Subotica
09.11.2019 16:45
Zemun Fitofarmacija
92 : 81
Spartak
Ibar
Rozaje
71 : 80
Sutjeska
Nikšić
09.11.2019 17:00
Ibar
71 : 80
Sutjeska
Jedinstvo 1950
Bijelo Polje
75 : 70
Zeta
Podgorica
09.11.2019 19:00
Jedinstvo 1950
75 : 70
Zeta
Primorje 1945
Herceg Novi
79 : 104
Lovćen 1947 Bemax
Cetinje
09.11.2019 18:00
Primorje 1945
79 : 104
Lovćen 1947 Bemax
All Star
Podgorica
71 : 70
Teodo
Tivat
09.11.2019 18:00
All Star
71 : 70
Teodo
Gimnazijalac
Pirot
83 : 50
Bagdala
Kruševac
09.11.2019 14:30
Gimnazijalac
83 : 50
Bagdala
Sivac
Sivac
97 : 58
Delfin
Bačka Palanka
09.11.2019 14:00
Sivac
97 : 58
Delfin
Topolčanka
Bačka Topola
84 : 49
Proleter
Zrenjanin
09.11.2019 17:30
Topolčanka
84 : 49
Proleter
Stara Pazova
Stara Pazova
82 : 59
Srem
Sremska Mitrovica
09.11.2019 18:00
Stara Pazova
82 : 59
Srem
Duga
Šabac
48 : 68
Radnički (B)
Beograd
09.11.2019 20:30
Duga
48 : 68
Radnički (B)
Ljubovija
Ljubovija
91 : 96
Vršac
Vršac
09.11.2019 17:00
Ljubovija
91 : 96
Vršac
Art Basket
Beograd
88 : 60
Radnički 2016
Kragujevac
09.11.2019 14:30
Art Basket
88 : 60
Radnički 2016
Partizan NIS
Beograd
90 : 43
Sloga
Kraljevo
09.11.2019 15:30
Partizan NIS
90 : 43
Sloga
Konstantin
Niš
87 : 77
Mladost Veternik NS Basket 07
Novi Sad
09.11.2019 16:30
Konstantin
87 : 77
Mladost Veternik NS Basket 07
Dynamic VIP PAY
Beograd
76 : 66
Star
Novi Sad
09.11.2019 15:00
Dynamic VIP PAY
76 : 66
Star
Ivanjica
Ivanjica
56 : 60
Art Basket
Beograd
09.11.2019 15:00
Ivanjica
56 : 60
Art Basket
Gimnazijalac Tigar
Pirot
52 : 65
Novosadska ŽKA
Novi Sad
09.11.2019 15:00
Gimnazijalac Tigar
52 : 65
Novosadska ŽKA
Paraćin
Paraćin
47 : 77
Crvena zvezda Kombank
Beograd
09.11.2019 17:00
Paraćin
47 : 77
Crvena zvezda Kombank

Odbojka

As
Beograd
0 : 3
Lucky Star
Beograd
09.11.2019 20:00
As
0 : 3
Lucky Star
Šumadija
Aranđelovac
3 : 0
Rudar
Kostolac
09.11.2019 20:00
Šumadija
3 : 0
Rudar
Hajduk Veljko
Negotin
3 : 0
Pirot
Pirot
09.11.2019 19:00
Hajduk Veljko
3 : 0
Pirot
Niš 2
Niš
3 : 0
Morava
Vladičin Han
09.11.2019 13:00
Niš 2
3 : 0
Morava
Srem Eaton
Sremska Mitrovica
1 : 3
Bečej
Bečej
09.11.2019 19:00
Srem Eaton
1 : 3
Bečej
Mladost (NP)
Nova Pazova
0 : 3
Proleter
Zrenjanin
09.11.2019 17:00
Mladost (NP)
0 : 3
Proleter
Kulpin
Kulpin
3 : 0
Partizan
Bač
09.11.2019 19:00
Kulpin
3 : 0
Partizan