10.11
13:00
SuŔica
Å umadija (A)
2
0
|
10.11.2019 13:00 | SuŔica | 2 : 0 | Šumadija (A) | |||||
10.11
13:00
JoŔanica
Proleter Mihajlovac
2
1
|
10.11.2019 13:00 | JoŔanica | 2 : 1 | Proleter Mihajlovac |
10.11
13:00
ŽelezniÄar
RadniÄki (Zr)
3
2
|
10.11.2019 13:00 | ŽelezniÄar | 3 : 2 | RadniÄki (Zr) | |||||
10.11
13:00
Vojvodina 1928
Hajduk 1912
3
1
|
10.11.2019 13:00 | Vojvodina 1928 | 3 : 1 | Hajduk 1912 |
10.11
13:30
BuduÄnost
Dunav
1
0
|
10.11.2019 13:30 | BuduÄnost | 1 : 0 | Dunav | |||||
10.11
13:30
Rembas
Radan
2
2
|
10.11.2019 13:30 | Rembas | 2 : 2 | Radan | |||||
10.11
13:30
TimoÄanin
Jedinstvo
3
0
|
10.11.2019 13:30 | TimoÄanin | 3 : 0 | Jedinstvo | |||||
10.11
13:30
TemniÄ 1924
Vlasina
1
4
|
10.11.2019 13:30 | TemniÄ 1924 | 1 : 4 | Vlasina |
10.11
13:00
Crvena zvezda
TEK Sloga
2
0
|
10.11.2019 13:00 | Crvena zvezda | 2 : 0 | TEK Sloga | |||||
10.11
13:00
SremÄica
Stepojevac Vaga
1
1
|
10.11.2019 13:00 | SremÄica | 1 : 1 | Stepojevac Vaga |
10.11
13:00
OFK Napredak
Zvižd
2
0
|
10.11.2019 13:00 | OFK Napredak | 2 : 0 | Zvižd | |||||
10.11
13:00
Petar Dobrnjac
Mladi borac
3
2
|
10.11.2019 13:00 | Petar Dobrnjac | 3 : 2 | Mladi borac | |||||
10.11
13:00
Borac 1932
Pomoravlje
0
0
|
10.11.2019 13:00 | Borac 1932 | 0 : 0 | Pomoravlje | |||||
10.11
13:00
OFK AranÄelovac 1979
Morava
2
1
|
10.11.2019 13:00 | OFK AranÄelovac 1979 | 2 : 1 | Morava | |||||
10.11
13:00
Polet
Sloga 1924
2
1
|
10.11.2019 13:00 | Polet | 2 : 1 | Sloga 1924 | |||||
10.11
13:00
Rudar
Udarnik
7
0
|
10.11.2019 13:00 | Rudar | 7 : 0 | Udarnik |
10.11
13:00
Drina
ŽelezniÄar
3
0
|
10.11.2019 13:00 | Drina | 3 : 0 | ŽelezniÄar | |||||
10.11
13:00
Mladost (P)
Mladost (D)
4
0
|
10.11.2019 13:00 | Mladost (P) | 4 : 0 | Mladost (D) | |||||
10.11
13:00
RadniÄki Stobeks
Spartak
3
1
|
10.11.2019 13:00 | RadniÄki Stobeks | 3 : 1 | Spartak | |||||
10.11
13:00
RaÄevac
Sloga
2
0
|
10.11.2019 13:00 | RaÄevac | 2 : 0 | Sloga | |||||
10.11
13:00
Borac
OFK Divci
0
1
|
10.11.2019 13:00 | Borac | 0 : 1 | OFK Divci |
10.11
13:00
Apolon 2018
Polet
3
1
|
10.11.2019 13:00 | Apolon 2018 | 3 : 1 | Polet | |||||
10.11
13:00
ZveÄan
KoriÄani
1
1
|
10.11.2019 13:00 | ZveÄan | 1 : 1 | KoriÄani | |||||
10.11
13:00
Bane 1931
Å umadija
1
1
|
10.11.2019 13:00 | Bane 1931 | 1 : 1 | Å umadija | |||||
10.11
13:00
BuduÄnost
Novi Pazar 1928
2
1
|
10.11.2019 13:00 | BuduÄnost | 2 : 1 | Novi Pazar 1928 | |||||
10.11
13:00
Radnik
Vodojaža
3
2
|
10.11.2019 13:00 | Radnik | 3 : 2 | Vodojaža | |||||
10.11
13:00
Real
OFK Ras
4
2
|
10.11.2019 13:00 | Real | 4 : 2 | OFK Ras |
10.11
13:00
Prijevor
FAP
1
1
|
10.11.2019 13:00 | Prijevor | 1 : 1 | FAP | |||||
10.11
11:00
Jedinstvo Putevi
Polet (Lj)
4
1
|
10.11.2019 11:00 | Jedinstvo Putevi | 4 : 1 | Polet (Lj) | |||||
10.11
13:00
Jasen
Polimlje
2
0
|
10.11.2019 13:00 | Jasen | 2 : 0 | Polimlje | |||||
10.11
13:00
Sloboda (Ä)
Zlatar
1
0
|
10.11.2019 13:00 | Sloboda (Ä) | 1 : 0 | Zlatar |
10.11
13:00
BajŔa
BaÄka
1
3
|
10.11.2019 13:00 | BajÅ”a | 1 : 3 | BaÄka | |||||
10.11
13:00
Tekstilac
Mladost (T)
2
1
|
10.11.2019 13:00 | Tekstilac | 2 : 1 | Mladost (T) | |||||
10.11
13:00
OFK Stari Grad
ÄSK Pivara
2
0
|
10.11.2019 13:00 | OFK Stari Grad | 2 : 0 | ÄSK Pivara |
10.11
13:00
Podunavac
Borac
1
1
|
10.11.2019 13:00 | Podunavac | 1 : 1 | Borac | |||||
10.11
13:00
Sloboda
Jadran
3
3
|
10.11.2019 13:00 | Sloboda | 3 : 3 | Jadran | |||||
10.11
13:00
Jedinstvo (SP)
Hajduk (D)
3
1
|
10.11.2019 13:00 | Jedinstvo (SP) | 3 : 1 | Hajduk (D) |
10.11
13:00
Jedinstvo (BK)
Krajina
5
2
|
10.11.2019 13:00 | Jedinstvo (BK) | 5 : 2 | Krajina | |||||
10.11
13:00
Mladost (O)
Borac (St)
3
2
|
10.11.2019 13:00 | Mladost (O) | 3 : 2 | Borac (St) | |||||
10.11
13:00
Banat (Ä)
ŽAK
0
3
|
10.11.2019 13:00 | Banat (Ä) | 0 : 3 | ŽAK |
10.11
13:30
Jablanica
Sloga
0
4
|
10.11.2019 13:30 | Jablanica | 0 : 4 | Sloga | |||||
10.11
13:30
Vranjska Banja
Akademija 10
4
1
|
10.11.2019 13:30 | Vranjska Banja | 4 : 1 | Akademija 10 | |||||
10.11
13:30
Svetlost Badnjevac
Nebeski Andjeli
0
4
|
10.11.2019 13:30 | Svetlost Badnjevac | 0 : 4 | Nebeski Andjeli | |||||
10.11
13:30
Pusta Reka
Jedinstvo (GS)
4
3
|
10.11.2019 13:30 | Pusta Reka | 4 : 3 | Jedinstvo (GS) | |||||
10.11
13:30
Äekmin
PÄinja
2
3
|
10.11.2019 13:30 | Äekmin | 2 : 3 | PÄinja | |||||
10.11
13:30
BobiŔte
OFK Kosanica
2
5
|
10.11.2019 13:30 | BobiŔte | 2 : 5 | OFK Kosanica | |||||
10.11
13:30
ŽitoraÄa
BuduÄnost
1
1
|
10.11.2019 13:30 | ŽitoraÄa | 1 : 1 | BuduÄnost |
10.11
13:30
OFK Slatina
Jedinstvo (P)
1
0
|
10.11.2019 13:30 | OFK Slatina | 1 : 0 | Jedinstvo (P) | |||||
10.11
13:30
Tanasko RajiÄ
BSK
5
1
|
10.11.2019 13:30 | Tanasko RajiÄ | 5 : 1 | BSK | |||||
10.11
13:30
Balkanski
Hajduk Veljko
1
2
|
10.11.2019 13:30 | Balkanski | 1 : 2 | Hajduk Veljko | |||||
10.11
13:30
Majdanpek
Äerdap
2
0
|
10.11.2019 13:30 | Majdanpek | 2 : 0 | Äerdap | |||||
10.11
13:30
OFK 019
Kablovi
0
2
|
10.11.2019 13:30 | OFK 019 | 0 : 2 | Kablovi |
10.11
13:30
Jedinstvo (M)
MeŔevo
2
2
|
10.11.2019 13:30 | Jedinstvo (M) | 2 : 2 | MeŔevo | |||||
10.11
13:30
OFK Lugomir
Župa
1
4
|
10.11.2019 13:30 | OFK Lugomir | 1 : 4 | Župa | |||||
10.11
11:00
RadniÄki (S)
Morava 1918
2
0
|
10.11.2019 11:00 | RadniÄki (S) | 2 : 0 | Morava 1918 | |||||
10.11
13:30
BoŔnjane
Jedinstvo (P)
0
4
|
10.11.2019 13:30 | BoŔnjane | 0 : 4 | Jedinstvo (P) | |||||
10.11
13:30
MaÄkovac
KuŔiljevo
2
2
|
10.11.2019 13:30 | MaÄkovac | 2 : 2 | KuÅ”iljevo | |||||
10.11
13:30
LevaÄ
Jastrebac
4
1
|
10.11.2019 13:30 | LevaÄ | 4 : 1 | Jastrebac |
10.11
13:30
NaŔa krila 1936
Rudar
9
0
|
10.11.2019 13:30 | NaŔa krila 1936 | 9 : 0 | Rudar | |||||
10.11
13:30
OFK Brzi Brod
Zemljoradnik
3
0
|
10.11.2019 13:30 | OFK Brzi Brod | 3 : 0 | Zemljoradnik | |||||
10.11
13:30
VrtiŔte
Orljane
3
1
|
10.11.2019 13:30 | VrtiŔte | 3 : 1 | Orljane | |||||
10.11
13:30
Mladost (M)
OFK NiÅ”
3
2
|
10.11.2019 13:30 | Mladost (M) | 3 : 2 | OFK NiÅ” | |||||
10.11
13:30
Moravica
Bukovik
1
0
|
10.11.2019 13:30 | Moravica | 1 : 0 | Bukovik | |||||
10.11
13:30
Jedinstvo (GM)
OFK Napredak 1929
9
0
|
10.11.2019 13:30 | Jedinstvo (GM) | 9 : 0 | OFK Napredak 1929 |
10.11
10:00
Torlak
Dunav
6
2
|
10.11.2019 10:00 | Torlak | 6 : 2 | Dunav | |||||
10.11
13:00
BSK 1926
Turbina
0
2
|
10.11.2019 13:00 | BSK 1926 | 0 : 2 | Turbina | |||||
10.11
13:00
Komgrap
BASK
3
2
|
10.11.2019 13:00 | Komgrap | 3 : 2 | BASK | |||||
10.11
13:00
Studenski Grad
LeŔtane
0
0
|
10.11.2019 13:00 | Studenski Grad | 0 : 0 | LeŔtane | |||||
10.11
13:00
Mladost
Å umadija
0
2
|
10.11.2019 13:00 | Mladost | 0 : 2 | Å umadija | |||||
10.11
13:00
VrÄin
BSK Batajnica
1
6
|
10.11.2019 13:00 | VrÄin | 1 : 6 | BSK Batajnica | |||||
10.11
11:00
Prva Iskra
Milutinac
3
1
|
10.11.2019 11:00 | Prva Iskra | 3 : 1 | Milutinac |
10.11
13:00
Sirakovo
TrgovaÄki
2
1
|
10.11.2019 13:00 | Sirakovo | 2 : 1 | TrgovaÄki | |||||
10.11
13:00
Integral
Rudar (Kr)
4
2
|
10.11.2019 13:00 | Integral | 4 : 2 | Rudar (Kr) | |||||
10.11
13:00
Borac (K)
ŽelezniÄar
3
2
|
10.11.2019 13:00 | Borac (K) | 3 : 2 | ŽelezniÄar | |||||
10.11
13:00
Napredak SimiÄevo
ObiliÄ
2
1
|
10.11.2019 13:00 | Napredak SimiÄevo | 2 : 1 | ObiliÄ | |||||
10.11
13:00
BuduÄnost (V)
Borac (Ž)
1
2
|
10.11.2019 13:00 | BuduÄnost (V) | 1 : 2 | Borac (Ž) | |||||
10.11
13:00
Mlava (ML)
Sloga (B)
1
1
|
10.11.2019 13:00 | Mlava (ML) | 1 : 1 | Sloga (B) | |||||
10.11
13:00
Sloga (L)
Rudar 2001
1
3
|
10.11.2019 13:00 | Sloga (L) | 1 : 3 | Rudar 2001 |
10.11
13:00
Radnik
Sloga (L)
2
1
|
10.11.2019 13:00 | Radnik | 2 : 1 | Sloga (L) | |||||
10.11
13:00
Pobeda
Bresje Superior
5
0
|
10.11.2019 13:00 | Pobeda | 5 : 0 | Bresje Superior | |||||
10.11
13:00
Omladinac
Crvena zvezda
0
3
|
10.11.2019 13:00 | Omladinac | 0 : 3 | Crvena zvezda | |||||
10.11
13:00
Podunavac
ObiliÄ
3
1
|
10.11.2019 13:00 | Podunavac | 3 : 1 | ObiliÄ | |||||
10.11
13:00
Sloga (M)
SASK
3
2
|
10.11.2019 13:00 | Sloga (M) | 3 : 2 | SASK | |||||
10.11
13:00
Cerovac 2013
ŽelezniÄar Kusadak
3
0
|
10.11.2019 13:00 | Cerovac 2013 | 3 : 0 | ŽelezniÄar Kusadak | |||||
10.11
13:00
Mladi radnik 1940
Osipaonica
4
1
|
10.11.2019 13:00 | Mladi radnik 1940 | 4 : 1 | Osipaonica |
10.11
13:00
Banjani
ZSK
3
2
|
10.11.2019 13:00 | Banjani | 3 : 2 | ZSK | |||||
10.11
13:00
Kolubara 2
OFK BrÄanac
0
1
|
10.11.2019 13:00 | Kolubara 2 | 0 : 1 | OFK BrÄanac | |||||
10.11
13:00
Junior Novo Naselje
TrliÄ
2
1
|
10.11.2019 13:00 | Junior Novo Naselje | 2 : 1 | TrliÄ | |||||
10.11
13:00
OFK JabuÄje
Iskra
7
0
|
10.11.2019 13:00 | OFK JabuÄje | 7 : 0 | Iskra | |||||
10.11
13:00
Tulari
Pepeljevac
3
1
|
10.11.2019 13:00 | Tulari | 3 : 1 | Pepeljevac |
10.11
13:00
Mladi borac
Mladost (PP)
2
1
|
10.11.2019 13:00 | Mladi borac | 2 : 1 | Mladost (PP) | |||||
10.11
13:00
Majur
Vidojevica
6
3
|
10.11.2019 13:00 | Majur | 6 : 3 | Vidojevica | |||||
10.11
13:00
Cer
SinÄeliÄ
3
1
|
10.11.2019 13:00 | Cer | 3 : 1 | SinÄeliÄ | |||||
10.11
13:00
Mladost (DD)
DuŔko
2
1
|
10.11.2019 13:00 | Mladost (DD) | 2 : 1 | DuŔko | |||||
10.11
13:00
Milan OrliÄ
Sloga
2
1
|
10.11.2019 13:00 | Milan OrliÄ | 2 : 1 | Sloga | |||||
10.11
13:00
Drina
Podrinje
1
2
|
10.11.2019 13:00 | Drina | 1 : 2 | Podrinje | |||||
10.11
13:00
Hajduk Stanko
Jedinstvo 1924 (VL)
0
2
|
10.11.2019 13:00 | Hajduk Stanko | 0 : 2 | Jedinstvo 1924 (VL) | |||||
10.11
13:00
KaraÄorÄe
Jedinstvo (Å T)
4
0
|
10.11.2019 13:00 | KaraÄorÄe | 4 : 0 | Jedinstvo (Å T) |
10.11
13:30
Kraljevo Hajduk
PopoviÄi Vrnjci
3
2
|
10.11.2019 13:30 | Kraljevo Hajduk | 3 : 2 | PopoviÄi Vrnjci | |||||
10.11
13:30
Napredak
Proleter
0
3
|
10.11.2019 13:30 | Napredak | 0 : 3 | Proleter | |||||
10.11
13:30
KaraÄorÄe
Ibar
0
0
|
10.11.2019 13:30 | KaraÄorÄe | 0 : 0 | Ibar | |||||
10.11
13:30
Ribnica
Rudar
0
0
|
10.11.2019 13:30 | Ribnica | 0 : 0 | Rudar | |||||
10.11
13:30
Gruža
Borac (V)
1
0
|
10.11.2019 13:30 | Gruža | 1 : 0 | Borac (V) | |||||
10.11
13:30
Mataruge
Mladost
1
0
|
10.11.2019 13:30 | Mataruge | 1 : 0 | Mladost | |||||
10.11
13:30
BuduÄnost
Granit
4
0
|
10.11.2019 13:30 | BuduÄnost | 4 : 0 | Granit |
10.11
14:00
Mladost (A)
Napredak
2
3
|
10.11.2019 14:00 | Mladost (A) | 2 : 3 | Napredak | |||||
10.11
14:00
Dedinje Junajted
Slatina
4
1
|
10.11.2019 14:00 | Dedinje Junajted | 4 : 1 | Slatina | |||||
10.11
14:00
Rudar
Jedinstvo (P)
1
1
|
10.11.2019 14:00 | Rudar | 1 : 1 | Jedinstvo (P) | |||||
10.11
14:00
Donja Vrbava
Omladinac (Z)
0
4
|
10.11.2019 14:00 | Donja Vrbava | 0 : 4 | Omladinac (Z) | |||||
10.11
14:00
Ozrem
OvÄar
0
2
|
10.11.2019 14:00 | Ozrem | 0 : 2 | OvÄar | |||||
10.11
14:00
Jedinstvo (K)
Zadrugar
3
2
|
10.11.2019 14:00 | Jedinstvo (K) | 3 : 2 | Zadrugar |
10.11
13:00
MagliÄ
BuduÄnost (M)
0
0
|
10.11.2019 13:00 | MagliÄ | 0 : 0 | BuduÄnost (M) | |||||
10.11
13:00
Kulpin
Omladinac
1
0
|
10.11.2019 13:00 | Kulpin | 1 : 0 | Omladinac | |||||
10.11
13:00
Borac 46
RadniÄki 1918
2
1
|
10.11.2019 13:00 | Borac 46 | 2 : 1 | RadniÄki 1918 | |||||
10.11
13:00
BuduÄnost (P)
Slavija
2
0
|
10.11.2019 13:00 | BuduÄnost (P) | 2 : 0 | Slavija | |||||
10.11
13:00
Hercegovac
Vojvodina
3
1
|
10.11.2019 13:00 | Hercegovac | 3 : 1 | Vojvodina |
10.11
13:00
Iskra
Preporod
3
1
|
10.11.2019 13:00 | Iskra | 3 : 1 | Preporod | |||||
10.11
13:00
Jadran
Sloga
7
0
|
10.11.2019 13:00 | Jadran | 7 : 0 | Sloga | |||||
10.11
13:00
Sutjeska
RadniÄki 1905
4
1
|
10.11.2019 13:00 | Sutjeska | 4 : 1 | RadniÄki 1905 | |||||
10.11
13:00
Proleter (Nj)
Senta
2
1
|
10.11.2019 13:00 | Proleter (Nj) | 2 : 1 | Senta | |||||
10.11
13:00
ÄurÄin
Proleter (RS)
7
0
|
10.11.2019 13:00 | ÄurÄin | 7 : 0 | Proleter (RS) |
10.11
13:30
Napredak
Mitros
2
2
|
10.11.2019 13:30 | Napredak | 2 : 2 | Mitros | |||||
10.11
13:30
Hajduk (V)
BuduÄnost
0
1
|
10.11.2019 13:30 | Hajduk (V) | 0 : 1 | BuduÄnost | |||||
10.11
13:30
PSK Putinci
Donji Petrovci
1
0
|
10.11.2019 13:30 | PSK Putinci | 1 : 0 | Donji Petrovci | |||||
10.11
13:30
Hajduk (B)
Donji Srem 2015
0
0
|
10.11.2019 13:30 | Hajduk (B) | 0 : 0 | Donji Srem 2015 | |||||
10.11
13:30
LSK LaÄarak
Ljukovo
0
1
|
10.11.2019 13:30 | LSK LaÄarak | 0 : 1 | Ljukovo | |||||
10.11
13:30
Borac (M)
RadniÄki
0
3
|
10.11.2019 13:30 | Borac (M) | 0 : 3 | RadniÄki | |||||
10.11
13:30
Borac (K)
ŽelezniÄar
3
2
|
10.11.2019 13:30 | Borac (K) | 3 : 2 | ŽelezniÄar |
10.11
13:30
Hajduk
FruŔkogorac
1
0
|
10.11.2019 13:30 | Hajduk | 1 : 0 | FruŔkogorac | |||||
10.11
13:30
Å ajkaÅ” 1908
TSK
3
0
|
10.11.2019 13:30 | Å ajkaÅ” 1908 | 3 : 0 | TSK | |||||
10.11
13:30
ŽSK
Petrovaradin
2
0
|
10.11.2019 13:30 | ŽSK | 2 : 0 | Petrovaradin | |||||
10.11
13:30
Veternik
Index
1
2
|
10.11.2019 13:30 | Veternik | 1 : 2 | Index | |||||
10.11
13:30
Tatra
OFK Sirig
4
4
|
10.11.2019 13:30 | Tatra | 4 : 4 | OFK Sirig | |||||
10.11
13:30
BaÄka (B)
BaÄka (Ä)
2
0
|
10.11.2019 13:30 | BaÄka (B) | 2 : 0 | BaÄka (Ä) |
10.11
13:00
RadniÄki 1911
Delija
2
3
|
10.11.2019 13:00 | RadniÄki 1911 | 2 : 3 | Delija | |||||
10.11
13:00
Crvena zvezda
Mladost (BD)
2
1
|
10.11.2019 13:00 | Crvena zvezda | 2 : 1 | Mladost (BD) | |||||
10.11
13:00
Borac
Jedinstvo
4
0
|
10.11.2019 13:00 | Borac | 4 : 0 | Jedinstvo | |||||
10.11
13:00
Polet
Lehel
2
2
|
10.11.2019 13:00 | Polet | 2 : 2 | Lehel | |||||
10.11
13:00
OFK Klek
Vojvodina
3
2
|
10.11.2019 13:00 | OFK Klek | 3 : 2 | Vojvodina | |||||
10.11
13:00
Potisje
TamiÅ”
4
0
|
10.11.2019 13:00 | Potisje | 4 : 0 | TamiÅ” | |||||
10.11
13:00
Omladinac FAM
2. Oktobar
5
0
|
10.11.2019 13:00 | Omladinac FAM | 5 : 0 | 2. Oktobar |
10.11
13:30
RadniÄki (B)
Dolina
0
1
|
10.11.2019 13:30 | RadniÄki (B) | 0 : 1 | Dolina | |||||
10.11
13:30
BuduÄnost (A)
Partizan (G)
4
5
|
10.11.2019 13:30 | BuduÄnost (A) | 4 : 5 | Partizan (G) | |||||
10.11
13:30
HajduÄica
Crvena zvezda
3
2
|
10.11.2019 13:30 | HajduÄica | 3 : 2 | Crvena zvezda | |||||
10.11
13:30
Sloga (BNS)
Jugoslavija
0
1
|
10.11.2019 13:30 | Sloga (BNS) | 0 : 1 | Jugoslavija | |||||
10.11
13:30
Strela
Partizan (U)
2
0
|
10.11.2019 13:30 | Strela | 2 : 0 | Partizan (U) | |||||
10.11
13:30
Spartak 1911
Jedinstvo (V)
3
2
|
10.11.2019 13:30 | Spartak 1911 | 3 : 2 | Jedinstvo (V) | |||||
10.11
13:30
Polet (Id)
Potporanj
1
1
|
10.11.2019 13:30 | Polet (Id) | 1 : 1 | Potporanj |
10.11
13:30
Mladi borac
VuÄje
1
3
|
10.11.2019 13:30 | Mladi borac | 1 : 3 | VuÄje | |||||
10.11
13:30
Moravac
BSK
0
3
|
10.11.2019 13:30 | Moravac | 0 : 3 | BSK | |||||
10.11
13:30
Polet
OFK Morava
5
1
|
10.11.2019 13:30 | Polet | 5 : 1 | OFK Morava | |||||
10.11
13:30
ŽelezniÄar
Mladost 1959
2
1
|
10.11.2019 13:30 | ŽelezniÄar | 2 : 1 | Mladost 1959 | |||||
10.11
13:30
ZloÄudovo
Jedinstvo
1
1
|
10.11.2019 13:30 | ZloÄudovo | 1 : 1 | Jedinstvo | |||||
10.11
13:30
Kumarevo 65
Real
1
5
|
10.11.2019 13:30 | Kumarevo 65 | 1 : 5 | Real | |||||
10.11
13:30
Umac
Sloga
3
2
|
10.11.2019 13:30 | Umac | 3 : 2 | Sloga | |||||
10.11
13:30
Å umadija
Progres
2
1
|
10.11.2019 13:30 | Å umadija | 2 : 1 | Progres |
10.11
11:00
Sloga
Branik
1
0
|
10.11.2019 11:00 | Sloga | 1 : 0 | Branik | |||||
10.11
13:30
Urovica
Blizna
3
1
|
10.11.2019 13:30 | Urovica | 3 : 1 | Blizna | |||||
10.11
13:30
RadniÄki
Zlot
0
3
|
10.11.2019 13:30 | RadniÄki | 0 : 3 | Zlot |
10.11
13:30
Sloga (M)
OsniÄ
3
0
|
10.11.2019 13:30 | Sloga (M) | 3 : 0 | OsniÄ | |||||
10.11
13:30
PRO Rudar
Midžor
1
2
|
10.11.2019 13:30 | PRO Rudar | 1 : 2 | Midžor | |||||
10.11
13:30
TrebiÄ
GraniÄar
1
0
|
10.11.2019 13:30 | TrebiÄ | 1 : 0 | GraniÄar | |||||
10.11
13:30
Velika Jasikova
Ozren
3
0
|
10.11.2019 13:30 | Velika Jasikova | 3 : 0 | Ozren |
10.11
13:30
Donji Kopaonik
Sloga (Ä)
1
5
|
10.11.2019 13:30 | Donji Kopaonik | 1 : 5 | Sloga (Ä) | |||||
10.11
13:30
Å anac
Trudbenik
2
1
|
10.11.2019 13:30 | Å anac | 2 : 1 | Trudbenik | |||||
10.11
13:30
Žabare
FUD
1
1
|
10.11.2019 13:30 | Žabare | 1 : 1 | FUD | |||||
10.11
13:30
Kupci
Mladost
4
3
|
10.11.2019 13:30 | Kupci | 4 : 3 | Mladost | |||||
10.11
13:30
13. April
Vinogradar
1
1
|
10.11.2019 13:30 | 13. April | 1 : 1 | Vinogradar | |||||
10.11
13:30
Sloga (M)
Gradina
4
0
|
10.11.2019 13:30 | Sloga (M) | 4 : 0 | Gradina |
10.11
13:30
Morava (R)
Moravac 2015
2
4
|
10.11.2019 13:30 | Morava (R) | 2 : 4 | Moravac 2015 | |||||
10.11
13:30
Resavac
Morava (KS)
3
0
|
10.11.2019 13:30 | Resavac | 3 : 0 | Morava (KS) | |||||
10.11
13:30
Napredak (D)
Javor
2
1
|
10.11.2019 13:30 | Napredak (D) | 2 : 1 | Javor | |||||
10.11
13:30
Orlovi
Juhor
4
3
|
10.11.2019 13:30 | Orlovi | 4 : 3 | Juhor | |||||
10.11
13:30
Mladost (D)
Partizan (M)
1
3
|
10.11.2019 13:30 | Mladost (D) | 1 : 3 | Partizan (M) | |||||
10.11
13:30
OFK Batinac
Mladost (J)
2
0
|
10.11.2019 13:30 | OFK Batinac | 2 : 0 | Mladost (J) | |||||
10.11
13:30
Kolare
Dragocvet
5
3
|
10.11.2019 13:30 | Kolare | 5 : 3 | Dragocvet | |||||
10.11
13:30
OFK Bratstvo
Mladost (K)
2
0
|
10.11.2019 13:30 | OFK Bratstvo | 2 : 0 | Mladost (K) |
10.11
13:00
SinÄeliÄ 2012
Borac (O)
4
3
|
10.11.2019 13:00 | SinÄeliÄ 2012 | 4 : 3 | Borac (O) | |||||
10.11
13:00
PoŔtar Zvezdara
Å umadinac
2
1
|
10.11.2019 13:00 | PoŔtar Zvezdara | 2 : 1 | Šumadinac | |||||
10.11
11:00
Hajduk
Posavac TiŔma
3
0
|
10.11.2019 11:00 | Hajduk | 3 : 0 | Posavac TiŔma | |||||
10.11
13:00
Balkan Mirijevo
Rakovica
1
3
|
10.11.2019 13:00 | Balkan Mirijevo | 1 : 3 | Rakovica | |||||
10.11
13:00
Srem
Borac (P)
0
2
|
10.11.2019 13:00 | Srem | 0 : 2 | Borac (P) | |||||
10.11
13:00
Institut
Heroj Polet
1
1
|
10.11.2019 13:00 | Institut | 1 : 1 | Heroj Polet | |||||
10.11
13:00
PKB Kovilovo
011
3
2
|
10.11.2019 13:00 | PKB Kovilovo | 3 : 2 | 011 |
10.11
13:00
Posavina
Zvezda
1
0
|
10.11.2019 13:00 | Posavina | 1 : 0 | Zvezda | |||||
10.11
10:00
RadniÄki
Borac (L)
2
0
|
10.11.2019 10:00 | RadniÄki | 2 : 0 | Borac (L) | |||||
10.11
13:00
OFK Zabrežje
Strelac
1
0
|
10.11.2019 13:00 | OFK Zabrežje | 1 : 0 | Strelac | |||||
10.11
13:00
LisoviÄ
OFK Borac
0
2
|
10.11.2019 13:00 | LisoviÄ | 0 : 2 | OFK Borac | |||||
10.11
13:00
Barajevo
Rojkovac
1
2
|
10.11.2019 13:00 | Barajevo | 1 : 2 | Rojkovac | |||||
10.11
13:00
Duboko
Omladinac
1
4
|
10.11.2019 13:00 | Duboko | 1 : 4 | Omladinac | |||||
10.11
13:00
BuduÄnost
Mladost
4
1
|
10.11.2019 13:00 | BuduÄnost | 4 : 1 | Mladost |
10.11
13:00
BoleÄ
Velika Krsna
4
0
|
10.11.2019 13:00 | BoleÄ | 4 : 0 | Velika Krsna | |||||
10.11
13:00
Zuce 2019
ŠepŔin
6
0
|
10.11.2019 13:00 | Zuce 2019 | 6 : 0 | ŠepŔin | |||||
10.11
13:00
Rabrovac
Dunavac
1
5
|
10.11.2019 13:00 | Rabrovac | 1 : 5 | Dunavac | |||||
10.11
13:00
Kosmaj
Kosmajac
5
0
|
10.11.2019 13:00 | Kosmaj | 5 : 0 | Kosmajac | |||||
10.11
13:00
Å umadija 1962
VinÄa
1
3
|
10.11.2019 13:00 | Å umadija 1962 | 1 : 3 | VinÄa |
10.11
13:00
RasovaÄa
Mladost (B)
4
2
|
10.11.2019 13:00 | RasovaÄa | 4 : 2 | Mladost (B) | |||||
10.11
13:00
Zaplanjac
Elid
2
2
|
10.11.2019 13:00 | Zaplanjac | 2 : 2 | Elid | |||||
10.11
13:00
Moravac (Ä)
Doljevac
2
2
|
10.11.2019 13:00 | Moravac (Ä) | 2 : 2 | Doljevac | |||||
10.11
13:00
Sloga
Naisus 1977
4
2
|
10.11.2019 13:00 | Sloga | 4 : 2 | Naisus 1977 | |||||
10.11
13:00
RadniÄki 1947
Pobeda
0
0
|
10.11.2019 13:00 | RadniÄki 1947 | 0 : 0 | Pobeda | |||||
10.11
13:00
Moravac (ZT)
OFK Rutevac 1908
4
2
|
10.11.2019 13:00 | Moravac (ZT) | 4 : 2 | OFK Rutevac 1908 | |||||
10.11
13:00
RadniÄki 1924
Palilula
5
2
|
10.11.2019 13:00 | RadniÄki 1924 | 5 : 2 | Palilula |
10.11
13:00
Marjan
ŽSK
2
2
|
10.11.2019 13:00 | Marjan | 2 : 2 | ŽSK | |||||
10.11
13:00
Plaskovac
Å umadinac (S)
4
1
|
10.11.2019 13:00 | Plaskovac | 4 : 1 | Å umadinac (S) | |||||
10.11
13:00
Borac
Mladost MG
0
0
|
10.11.2019 13:00 | Borac | 0 : 0 | Mladost MG | |||||
10.11
13:00
VinÄa
Prvi srpski ustanak
1
3
|
10.11.2019 13:00 | VinÄa | 1 : 3 | Prvi srpski ustanak | |||||
10.11
13:00
Lokomotiva
Å umadinac (N)
1
2
|
10.11.2019 13:00 | Lokomotiva | 1 : 2 | Å umadinac (N) | |||||
10.11
13:00
Banja
Sloga
0
2
|
10.11.2019 13:00 | Banja | 0 : 2 | Sloga | |||||
10.11
13:00
Omladinac (DR)
Trnava
0
2
|
10.11.2019 13:00 | Omladinac (DR) | 0 : 2 | Trnava | |||||
10.11
13:00
BSK
Jasenica
2
0
|
10.11.2019 13:00 | BSK | 2 : 0 | Jasenica |
10.11
13:30
Gnjilan
ŽeljuŔa
1
1
|
10.11.2019 13:30 | Gnjilan | 1 : 1 | ŽeljuŔa | |||||
10.11
13:30
DragoÅ”
Spartak
6
2
|
10.11.2019 13:30 | DragoÅ” | 6 : 2 | Spartak | |||||
10.11
13:30
Mladost
Padež
4
0
|
10.11.2019 13:30 | Mladost | 4 : 0 | Padež |
10.11
13:00
Polet
Bakionica
4
0
|
10.11.2019 13:00 | Polet | 4 : 0 | Bakionica | |||||
10.11
13:00
Ježevica
Kotroman
2
0
|
10.11.2019 13:00 | Ježevica | 2 : 0 | Kotroman | |||||
10.11
13:00
Omladinac
ViŔesava
3
0
|
10.11.2019 13:00 | Omladinac | 3 : 0 | ViŔesava | |||||
10.11
13:00
Prvi partizan
PeruÄac
1
1
|
10.11.2019 13:00 | Prvi partizan | 1 : 1 | PeruÄac | |||||
10.11
13:00
SeÄica
Ariljska rampa
1
0
|
10.11.2019 13:00 | SeÄica | 1 : 0 | Ariljska rampa | |||||
10.11
13:00
Äajetina
Lazarica
0
0
|
10.11.2019 13:00 | Äajetina | 0 : 0 | Lazarica | |||||
10.11
13:00
Savinac
Jedinstvo
2
1
|
10.11.2019 13:00 | Savinac | 2 : 1 | Jedinstvo |
10.11
13:00
Kutlovo
Zastava
0
0
|
10.11.2019 13:00 | Kutlovo | 0 : 0 | Zastava | |||||
10.11
13:00
Srbija
Pobeda 1926
2
0
|
10.11.2019 13:00 | Srbija | 2 : 0 | Pobeda 1926 | |||||
10.11
13:00
MarÅ”iÄ
Å umadija 1934
5
1
|
10.11.2019 13:00 | MarÅ”iÄ | 5 : 1 | Å umadija 1934 | |||||
10.11
13:00
Å umadinac KG
Jedinstvo (P)
4
2
|
10.11.2019 13:00 | Å umadinac KG | 4 : 2 | Jedinstvo (P) | |||||
10.11
13:00
Kolonija
Mladost (P)
5
1
|
10.11.2019 13:00 | Kolonija | 5 : 1 | Mladost (P) | |||||
10.11
13:00
Borac (D)
Sloboda (G)
1
1
|
10.11.2019 13:00 | Borac (D) | 1 : 1 | Sloboda (G) |
10.11
13:30
Mladost (DK)
Vulkan 1963
2
0
|
10.11.2019 13:30 | Mladost (DK) | 2 : 0 | Vulkan 1963 | |||||
10.11
13:30
Mladost (L)
Omladinac
2
1
|
10.11.2019 13:30 | Mladost (L) | 2 : 1 | Omladinac | |||||
10.11
13:30
RadniÄki 1936
Delijski Vis
2
5
|
10.11.2019 13:30 | RadniÄki 1936 | 2 : 5 | Delijski Vis | |||||
10.11
13:30
Äegar 2013
Stevan NeŔticki
3
0
|
10.11.2019 13:30 | Äegar 2013 | 3 : 0 | Stevan NeÅ”ticki | |||||
10.11
13:30
Palilulac
Aluminjum
2
0
|
10.11.2019 13:30 | Palilulac | 2 : 0 | Aluminjum | |||||
10.11
13:30
Sloboda
Morava
3
1
|
10.11.2019 13:30 | Sloboda | 3 : 1 | Morava | |||||
10.11
13:30
Crvena zastava
Proleter
5
1
|
10.11.2019 13:30 | Crvena zastava | 5 : 1 | Proleter |
10.11
13:00
Lugina
Mladost (S)
3
0
|
10.11.2019 13:00 | Lugina | 3 : 0 | Mladost (S) | |||||
10.11
13:00
Mladost (B)
Äelik
3
5
|
10.11.2019 13:00 | Mladost (B) | 3 : 5 | Äelik | |||||
10.11
13:00
Ternoci
Levosoje
5
3
|
10.11.2019 13:00 | Ternoci | 5 : 3 | Levosoje | |||||
10.11
13:00
Vihor
OFK Alakince
1
1
|
10.11.2019 13:00 | Vihor | 1 : 1 | OFK Alakince | |||||
10.11
13:00
FSU Južna pruga
Mineralac
|
10.11.2019 13:00 | FSU Južna pruga | : | Mineralac |
10.11
13:00
Ibar
Kopaonik
0
2
|
10.11.2019 13:00 | Ibar | 0 : 2 | Kopaonik |
10.11
13:30
KaÄuÅ”a
Omladinac
5
1
|
10.11.2019 13:30 | KaÄuÅ”a | 5 : 1 | Omladinac |
10.11
11:00
DraÄiÄ 2018
Žabari
1
1
|
10.11.2019 11:00 | DraÄiÄ 2018 | 1 : 1 | Žabari | |||||
10.11
11:00
Jadar 2013
Joks Junajted
4
4
|
10.11.2019 11:00 | Jadar 2013 | 4 : 4 | Joks Junajted | |||||
10.11
13:00
Komanice
Mladost
0
0
|
10.11.2019 13:00 | Komanice | 0 : 0 | Mladost | |||||
10.11
11:00
Polet
Stari drugari
1
3
|
10.11.2019 11:00 | Polet | 1 : 3 | Stari drugari | |||||
10.11
13:00
TeŔnjar
OFK Senjak
1
2
|
10.11.2019 13:00 | TeŔnjar | 1 : 2 | OFK Senjak | |||||
10.11
11:00
Milenko PavloviÄ
PopadiÄ
3
0
|
10.11.2019 11:00 | Milenko PavloviÄ | 3 : 0 | PopadiÄ | |||||
10.11
11:00
Ribnikar
Lukavac
1
4
|
10.11.2019 11:00 | Ribnikar | 1 : 4 | Lukavac |
10.11
13:30
Mladost (V)
Å arbane
2
1
|
10.11.2019 13:30 | Mladost (V) | 2 : 1 | Å arbane | |||||
10.11
13:30
OFK Paljuvi
Polet (DL)
0
1
|
10.11.2019 13:30 | OFK Paljuvi | 0 : 1 | Polet (DL) | |||||
10.11
13:30
Polet (T)
JoŔeva
2
1
|
10.11.2019 13:30 | Polet (T) | 2 : 1 | JoŔeva | |||||
10.11
13:30
Pambukovica
KaleniÄ
3
0
|
10.11.2019 13:30 | Pambukovica | 3 : 0 | KaleniÄ |
10.11
13:30
BogutovaÄka Banja
Borac (A)
4
1
|
10.11.2019 13:30 | BogutovaÄka Banja | 4 : 1 | Borac (A) | |||||
10.11
13:30
Lazac
Jedinstvo (G)
4
2
|
10.11.2019 13:30 | Lazac | 4 : 2 | Jedinstvo (G) | |||||
10.11
11:00
MiloÄajac
Stubal
2
5
|
10.11.2019 11:00 | MiloÄajac | 2 : 5 | Stubal | |||||
10.11
13:30
Jedinstvo (D)
BraÄa VukoviÄ
1
2
|
10.11.2019 13:30 | Jedinstvo (D) | 1 : 2 | BraÄa VukoviÄ | |||||
10.11
13:30
Jovo Kursula
Zvezda
3
2
|
10.11.2019 13:30 | Jovo Kursula | 3 : 2 | Zvezda | |||||
10.11
13:30
Mladost 1981
Jedinstvo 2017
0
2
|
10.11.2019 13:30 | Mladost 1981 | 0 : 2 | Jedinstvo 2017 |
10.11
13:00
OFK Odžaci
Aleksa Å antiÄ
0
2
|
10.11.2019 13:00 | OFK Odžaci | 0 : 2 | Aleksa Å antiÄ | |||||
10.11
13:00
Dunav
Borac
2
5
|
10.11.2019 13:00 | Dunav | 2 : 5 | Borac | |||||
10.11
13:00
Jedinstvo
Lipar
0
6
|
10.11.2019 13:00 | Jedinstvo | 0 : 6 | Lipar | |||||
10.11
13:00
Omladinac
Zadrugar
1
1
|
10.11.2019 13:00 | Omladinac | 1 : 1 | Zadrugar | |||||
10.11
13:00
Hajduk
Polet
0
1
|
10.11.2019 13:00 | Hajduk | 0 : 1 | Polet | |||||
10.11
13:00
SU StaniÅ”iÄ 1920
Kula
3
2
|
10.11.2019 13:00 | SU StaniÅ”iÄ 1920 | 3 : 2 | Kula | |||||
10.11
13:00
TerekveÅ”
Partizan
3
0
|
10.11.2019 13:00 | TerekveÅ” | 3 : 0 | Partizan |
10.11
10:00
FruŔka Gora
GraniÄar 1924
3
0
|
10.11.2019 10:00 | FruÅ”ka Gora | 3 : 0 | GraniÄar 1924 | |||||
10.11
13:30
OFK BikiÄ
Sloven
1
1
|
10.11.2019 13:30 | OFK BikiÄ | 1 : 1 | Sloven | |||||
10.11
13:30
Sremac
FruŔkogorac
4
0
|
10.11.2019 13:30 | Sremac | 4 : 0 | FruŔkogorac | |||||
10.11
13:30
OFK Zeka BuljubaŔa
Sloga (Ä)
3
0
|
10.11.2019 13:30 | OFK Zeka BuljubaÅ”a | 3 : 0 | Sloga (Ä) | |||||
10.11
13:30
Sloga (V)
Jednota
2
0
|
10.11.2019 13:30 | Sloga (V) | 2 : 0 | Jednota | |||||
10.11
13:30
Sloboda
ObiliÄ 1993
1
4
|
10.11.2019 13:30 | Sloboda | 1 : 4 | ObiliÄ 1993 | |||||
10.11
13:30
TrgovaÄki
BSK
1
4
|
10.11.2019 13:30 | TrgovaÄki | 1 : 4 | BSK |
10.11
13:30
ObiliÄ
Susek
2
4
|
10.11.2019 13:30 | ObiliÄ | 2 : 4 | Susek | |||||
10.11
13:30
Titel
Jedinstvo (G)
0
2
|
10.11.2019 13:30 | Titel | 0 : 2 | Jedinstvo (G) | |||||
10.11
13:30
Borac
Proleter
1
0
|
10.11.2019 13:30 | Borac | 1 : 0 | Proleter | |||||
10.11
13:30
Sloga
Moskva
1
1
|
10.11.2019 13:30 | Sloga | 1 : 1 | Moskva | |||||
10.11
13:30
Hajduk
Vinogradar
0
1
|
10.11.2019 13:30 | Hajduk | 0 : 1 | Vinogradar |
10.11
13:30
Borac (VS)
Polet
4
0
|
10.11.2019 13:30 | Borac (VS) | 4 : 0 | Polet | |||||
10.11
13:30
Partizan (K)
KaraÅ” (K)
1
0
|
10.11.2019 13:30 | Partizan (K) | 1 : 0 | KaraÅ” (K) | |||||
10.11
13:30
Å evac
Vulturul
0
0
|
10.11.2019 13:30 | Å evac | 0 : 0 | Vulturul | |||||
10.11
13:30
Banat (I)
Banat (D)
3
0
|
10.11.2019 13:30 | Banat (I) | 3 : 0 | Banat (D) | |||||
10.11
13:30
KaraÅ” (J)
Ratar
1
0
|
10.11.2019 13:30 | KaraÅ” (J) | 1 : 0 | Ratar |
10.11
13:30
Sloboda
Todorovce
3
2
|
10.11.2019 13:30 | Sloboda | 3 : 2 | Todorovce | |||||
10.11
11:00
Lemind 1953
Radnik SuŔica 2012
4
1
|
10.11.2019 11:00 | Lemind 1953 | 4 : 1 | Radnik SuŔica 2012 | |||||
10.11
13:30
Donja Lomnica
Gradac
2
2
|
10.11.2019 13:30 | Donja Lomnica | 2 : 2 | Gradac | |||||
10.11
13:30
Badince
Navalin
3
0
|
10.11.2019 13:30 | Badince | 3 : 0 | Navalin | |||||
10.11
11:00
Bratstvo
Plantaža
2
0
|
10.11.2019 11:00 | Bratstvo | 2 : 0 | Plantaža |
10.11
13:30
Poljoprivrednik
14. Oktobar
0
2
|
10.11.2019 13:30 | Poljoprivrednik | 0 : 2 | 14. Oktobar | |||||
10.11
13:30
Sloga (L)
Borac
4
1
|
10.11.2019 13:30 | Sloga (L) | 4 : 1 | Borac | |||||
10.11
13:30
Kamenorezac 76
Stari Trstenik
0
4
|
10.11.2019 13:30 | Kamenorezac 76 | 0 : 4 | Stari Trstenik | |||||
10.11
13:30
Omladinac
Sloga (D)
2
4
|
10.11.2019 13:30 | Omladinac | 2 : 4 | Sloga (D) | |||||
10.11
13:30
Rubin
Kopaonik
3
2
|
10.11.2019 13:30 | Rubin | 3 : 2 | Kopaonik | |||||
10.11
13:30
Mladost
Polet 57
7
1
|
10.11.2019 13:30 | Mladost | 7 : 1 | Polet 57 | |||||
10.11
13:30
Garevina
Vinogradar
2
2
|
10.11.2019 13:30 | Garevina | 2 : 2 | Vinogradar |
10.11
13:30
15. Avgust 1950
Napredak (Sv)
3
2
|
10.11.2019 13:30 | 15. Avgust 1950 | 3 : 2 | Napredak (Sv) | |||||
10.11
13:30
OFK Juhor 2016
Istok 63
2
1
|
10.11.2019 13:30 | OFK Juhor 2016 | 2 : 1 | Istok 63 | |||||
10.11
13:30
Pomoravlje
BuduÄnost
1
2
|
10.11.2019 13:30 | Pomoravlje | 1 : 2 | BuduÄnost | |||||
10.11
13:30
Napredak (St)
Mladost (GM)
6
1
|
10.11.2019 13:30 | Napredak (St) | 6 : 1 | Mladost (GM) | |||||
10.11
13:30
Å umadija
Mladost (S)
2
3
|
10.11.2019 13:30 | Å umadija | 2 : 3 | Mladost (S) |
10.11
13:30
Mladost
Mladost
2
0
|
10.11.2019 13:30 | Mladost | 2 : 0 | Mladost | |||||
10.11
13:30
GFK Tabane
Ursule
6
1
|
10.11.2019 13:30 | GFK Tabane | 6 : 1 | Ursule | |||||
10.11
13:30
Osaonica
Sloboda
1
2
|
10.11.2019 13:30 | Osaonica | 1 : 2 | Sloboda | |||||
10.11
13:30
Jedinstvo
Kupinovac
0
3
|
10.11.2019 13:30 | Jedinstvo | 0 : 3 | Kupinovac | |||||
10.11
13:30
Å antarovac
Partizan
1
1
|
10.11.2019 13:30 | Å antarovac | 1 : 1 | Partizan |
10.11
13:30
LjubiniÄ
Jedinstvo
0
1
|
10.11.2019 13:30 | LjubiniÄ | 0 : 1 | Jedinstvo | |||||
10.11
11:00
Pobednik
Proleter
4
1
|
10.11.2019 11:00 | Pobednik | 4 : 1 | Proleter | |||||
10.11
13:30
Partizan
Sloga
4
4
|
10.11.2019 13:30 | Partizan | 4 : 4 | Sloga | |||||
10.11
11:00
Polet
Belo Polje
2
0
|
10.11.2019 11:00 | Polet | 2 : 0 | Belo Polje | |||||
10.11
13:30
Skela
Borac
1
2
|
10.11.2019 13:30 | Skela | 1 : 2 | Borac | |||||
10.11
13:30
Krtinska
Trstenica
9
1
|
10.11.2019 13:30 | Krtinska | 9 : 1 | Trstenica |
10.11
17:00
Sparta Železnik
Dedinje
3
1
|
10.11.2019 17:00 | Sparta Železnik | 3 : 1 | Dedinje | |||||
10.11
13:00
Umka
Rekreativo 011
0
1
|
10.11.2019 13:00 | Umka | 0 : 1 | Rekreativo 011 | |||||
10.11
13:00
DIF
Zmaj 1953
1
0
|
10.11.2019 13:00 | DIF | 1 : 0 | Zmaj 1953 | |||||
10.11
13:00
Velika MoŔtanica
13. maj
1
2
|
10.11.2019 13:00 | Velika MoŔtanica | 1 : 2 | 13. maj | |||||
10.11
13:00
BUSK
Busije
1
0
|
10.11.2019 13:00 | BUSK | 1 : 0 | Busije | |||||
10.11
10:00
Å eÄeranac Ada
Novi Beograd
1
1
|
10.11.2019 10:00 | Å eÄeranac Ada | 1 : 1 | Novi Beograd |
10.11
13:30
Napredak
Mladost
4
2
|
10.11.2019 13:30 | Napredak | 4 : 2 | Mladost | |||||
10.11
13:30
RadniÄki
KruŔedol
5
0
|
10.11.2019 13:30 | RadniÄki | 5 : 0 | KruÅ”edol | |||||
10.11
13:30
GraniÄar
Å umar
4
2
|
10.11.2019 13:30 | GraniÄar | 4 : 2 | Å umar | |||||
10.11
13:30
Hrtkovci
Polet
1
1
|
10.11.2019 13:30 | Hrtkovci | 1 : 1 | Polet | |||||
10.11
13:30
ÄSK
Srem
1
2
|
10.11.2019 13:30 | ÄSK | 1 : 2 | Srem | |||||
10.11
13:30
OFK BrestaÄ
Dunav
3
0
|
10.11.2019 13:30 | OFK BrestaÄ | 3 : 0 | Dunav | |||||
10.11
13:30
Sremac (Dob)
Sremac DeÄ
2
1
|
10.11.2019 13:30 | Sremac (Dob) | 2 : 1 | Sremac DeÄ |
10.11
13:00
BaÄka
Tisa
5
0
|
10.11.2019 13:00 | BaÄka | 5 : 0 | Tisa | |||||
10.11
13:00
GraniÄar
Slavija
0
1
|
10.11.2019 13:00 | GraniÄar | 0 : 1 | Slavija | |||||
10.11
13:00
Jadran
Potisje
0
2
|
10.11.2019 13:00 | Jadran | 0 : 2 | Potisje | |||||
10.11
13:00
Jedinstvo
Å ampion
4
0
|
10.11.2019 13:00 | Jedinstvo | 4 : 0 | Å ampion | |||||
10.11
13:00
Äoka
Tromedja
2
4
|
10.11.2019 13:00 | Äoka | 2 : 4 | Tromedja | |||||
10.11
13:00
HorgoÅ” 1911
Hajduk
2
0
|
10.11.2019 13:00 | HorgoÅ” 1911 | 2 : 0 | Hajduk |
10.11
13:00
Zadrugar
Napredak
3
2
|
10.11.2019 13:00 | Zadrugar | 3 : 2 | Napredak | |||||
10.11
13:00
Omladinac 2013 (SL)
BuduÄnost 1929 (ZM)
1
1
|
10.11.2019 13:00 | Omladinac 2013 (SL) | 1 : 1 | BuduÄnost 1929 (ZM) | |||||
10.11
13:00
Lipolist
Premijer
4
2
|
10.11.2019 13:00 | Lipolist | 4 : 2 | Premijer | |||||
10.11
13:00
Sloboda
Gorki
3
4
|
10.11.2019 13:00 | Sloboda | 3 : 4 | Gorki | |||||
10.11
13:00
BuduÄnost (DO)
Milicionar
3
0
|
10.11.2019 13:00 | BuduÄnost (DO) | 3 : 0 | Milicionar |
10.11
14:00
OFK RogaÄa
NemenikuÄe
5
1
|
10.11.2019 14:00 | OFK RogaÄa | 5 : 1 | NemenikuÄe | |||||
10.11
14:00
Mladost M.I.
Stojnik
3
1
|
10.11.2019 14:00 | Mladost M.I. | 3 : 1 | Stojnik | |||||
10.11
11:00
Vojvoda
PopoviÄ
1
0
|
10.11.2019 11:00 | Vojvoda | 1 : 0 | PopoviÄ | |||||
10.11
14:00
Sibnica
Djurinci
0
3
|
10.11.2019 14:00 | Sibnica | 0 : 3 | Djurinci |
10.11
13:00
Jadar 1961
Hajduk
3
1
|
10.11.2019 13:00 | Jadar 1961 | 3 : 1 | Hajduk | |||||
10.11
13:00
Borac
Jezero
7
0
|
10.11.2019 13:00 | Borac | 7 : 0 | Jezero | |||||
10.11
13:00
Antimon
Prva Iskra
3
0
|
10.11.2019 13:00 | Antimon | 3 : 0 | Prva Iskra | |||||
10.11
13:00
Sloga
Jedinstvo (MZ)
2
0
|
10.11.2019 13:00 | Sloga | 2 : 0 | Jedinstvo (MZ) |
10.11
13:00
PriÄinoviÄ
Dobrava
3
2
|
10.11.2019 13:00 | PriÄinoviÄ | 3 : 2 | Dobrava | |||||
10.11
13:00
OFK Jelen
TreŔnjevka
3
4
|
10.11.2019 13:00 | OFK Jelen | 3 : 4 | TreŔnjevka | |||||
10.11
13:00
Sloga
RadniÄki
3
1
|
10.11.2019 13:00 | Sloga | 3 : 1 | RadniÄki | |||||
10.11
13:00
CeriÄ
Mrovska
3
1
|
10.11.2019 13:00 | CeriÄ | 3 : 1 | Mrovska | |||||
10.11
13:00
VlaÅ”iÄ
Å ipurske livade
5
3
|
10.11.2019 13:00 | VlaÅ”iÄ | 5 : 3 | Å ipurske livade | |||||
10.11
13:00
Rankovac
Vojvoda Stepa StepanoviÄ
3
0
|
10.11.2019 13:00 | Rankovac | 3 : 0 | Vojvoda Stepa StepanoviÄ |
10.11
13:00
PKB (PS)
Pionir
4
0
|
10.11.2019 13:00 | PKB (PS) | 4 : 0 | Pionir | |||||
10.11
13:00
Palilulac
Avala 1939
0
2
|
10.11.2019 13:00 | Palilulac | 0 : 2 | Avala 1939 | |||||
10.11
13:00
Resnik
Minel
5
2
|
10.11.2019 13:00 | Resnik | 5 : 2 | Minel | |||||
10.11
13:30
Sveti Stefan
OFK Crvenka
1
2
|
10.11.2019 13:30 | Sveti Stefan | 1 : 2 | OFK Crvenka | |||||
10.11
13:00
Pinosava
Siti Sport Klub
0
0
|
10.11.2019 13:00 | Pinosava | 0 : 0 | Siti Sport Klub |
10.11
13:30
BaÄki Hajduk
BaÄka 1945
1
1
|
10.11.2019 13:30 | BaÄki Hajduk | 1 : 1 | BaÄka 1945 | |||||
10.11
13:30
NeŔtin
Sloga
3
0
|
10.11.2019 13:30 | NeŔtin | 3 : 0 | Sloga | |||||
10.11
13:30
BuduÄnost
Soko
1
0
|
10.11.2019 13:30 | BuduÄnost | 1 : 0 | Soko | |||||
10.11
13:30
Borac
Mladost
0
3
|
10.11.2019 13:30 | Borac | 0 : 3 | Mladost | |||||
10.11
13:30
Krivanj
BaÄka
0
2
|
10.11.2019 13:30 | Krivanj | 0 : 2 | BaÄka |
10.11
13:00
Napredak (MK)
Mladi radnik (D)
0
1
|
10.11.2019 13:00 | Napredak (MK) | 0 : 1 | Mladi radnik (D) | |||||
10.11
13:00
Mladost (R)
KruŔevica 1980
1
1
|
10.11.2019 13:00 | Mladost (R) | 1 : 1 | KruŔevica 1980 | |||||
10.11
11:00
KaraÄorÄe (V)
KaraÄorÄe 2013 (ViÅ”)
1
0
|
10.11.2019 11:00 | KaraÄorÄe (V) | 1 : 0 | KaraÄorÄe 2013 (ViÅ”) | |||||
10.11
13:00
Jedinstvo (O)
Feniks
5
1
|
10.11.2019 13:00 | Jedinstvo (O) | 5 : 1 | Feniks | |||||
10.11
13:00
Badnjevac
BSK
3
2
|
10.11.2019 13:00 | Badnjevac | 3 : 2 | BSK |
10.11
13:00
Jedinstvo (K)
Jasenovac
0
1
|
10.11.2019 13:00 | Jedinstvo (K) | 0 : 1 | Jasenovac | |||||
10.11
13:00
KrilaÅ”
RadniÄki (K)
6
0
|
10.11.2019 13:00 | KrilaÅ” | 6 : 0 | RadniÄki (K) | |||||
10.11
13:00
Napredak 1936
Bata BuliÄ
5
2
|
10.11.2019 13:00 | Napredak 1936 | 5 : 2 | Bata BuliÄ | |||||
10.11
13:00
Borac (V)
Sloga 1952
3
2
|
10.11.2019 13:00 | Borac (V) | 3 : 2 | Sloga 1952 | |||||
10.11
13:00
Manastirica
Zadrugar 1947
1
0
|
10.11.2019 13:00 | Manastirica | 1 : 0 | Zadrugar 1947 |
10.11
13:00
Napredak (P)
Žitkovica 2017
2
4
|
10.11.2019 13:00 | Napredak (P) | 2 : 4 | Žitkovica 2017 | |||||
10.11
13:00
BariÄ
Mladost (B)
1
0
|
10.11.2019 13:00 | BariÄ | 1 : 0 | Mladost (B) | |||||
10.11
13:00
BaŔtovan 2015
Sloga (M)
1
6
|
10.11.2019 13:00 | BaŔtovan 2015 | 1 : 6 | Sloga (M) | |||||
10.11
13:00
LjubiÄevo
Žika MarkoviÄ UÄa
1
1
|
10.11.2019 13:00 | LjubiÄevo | 1 : 1 | Žika MarkoviÄ UÄa | |||||
10.11
13:00
Desine
Stig 1955
1
2
|
10.11.2019 13:00 | Desine | 1 : 2 | Stig 1955 | |||||
10.11
13:00
Vihor
Mlava (B)
1
0
|
10.11.2019 13:00 | Vihor | 1 : 0 | Mlava (B) |
10.11
13:00
Vrbica
VenÄani
2
0
|
10.11.2019 13:00 | Vrbica | 2 : 0 | VenÄani | |||||
10.11
13:00
Borac
Mladi rudar
0
2
|
10.11.2019 13:00 | Borac | 0 : 2 | Mladi rudar | |||||
10.11
10:00
BuduÄnost
TreŔnjevica
0
3
|
10.11.2019 10:00 | BuduÄnost | 0 : 3 | TreÅ”njevica | |||||
10.11
13:00
Å amot
Brezovac
0
2
|
10.11.2019 13:00 | Å amot | 0 : 2 | Brezovac | |||||
10.11
13:00
Radoje DomanoviÄ
Kopljari
0
6
|
10.11.2019 13:00 | Radoje DomanoviÄ | 0 : 6 | Kopljari | |||||
10.11
10:00
Mladost
Sloga
0
1
|
10.11.2019 10:00 | Mladost | 0 : 1 | Sloga |
10.11
13:30
Kej
BuduÄnost
3
0
|
10.11.2019 13:30 | Kej | 3 : 0 | BuduÄnost | |||||
10.11
13:30
MrŔinci
Morava
2
3
|
10.11.2019 13:30 | MrŔinci | 2 : 3 | Morava | |||||
10.11
13:30
Lugovi
Prijatelji
1
3
|
10.11.2019 13:30 | Lugovi | 1 : 3 | Prijatelji | |||||
10.11
13:30
Planinac
Orlovac 1932
1
4
|
10.11.2019 13:30 | Planinac | 1 : 4 | Orlovac 1932 | |||||
10.11
13:30
Vujan
Rakova
0
1
|
10.11.2019 13:30 | Vujan | 0 : 1 | Rakova | |||||
10.11
13:30
Gavrilo Princip
ÄaÄak 94
3
7
|
10.11.2019 13:30 | Gavrilo Princip | 3 : 7 | ÄaÄak 94 |
10.11
13:00
Sloga Lužnice 2016
OFK Žeželj
4
2
|
10.11.2019 13:00 | Sloga Lužnice 2016 | 4 : 2 | OFK Žeželj | |||||
10.11
13:00
Slavija
Äava
4
0
|
10.11.2019 13:00 | Slavija | 4 : 0 | Äava | |||||
10.11
13:00
Jadran
KoŔutnjak
0
4
|
10.11.2019 13:00 | Jadran | 0 : 4 | KoŔutnjak | |||||
10.11
13:00
DobraÄa
Divostin
0
1
|
10.11.2019 13:00 | DobraÄa | 0 : 1 | Divostin |
10.11
13:30
Udarnik ViŔnjevac
PaliÄ
8
3
|
10.11.2019 13:30 | Udarnik ViÅ”njevac | 8 : 3 | PaliÄ | |||||
10.11
13:30
OFK Mala Bosna 2015
Bikovo
2
3
|
10.11.2019 13:30 | OFK Mala Bosna 2015 | 2 : 3 | Bikovo | |||||
10.11
13:30
Žednik
Elektrovojvodina
0
1
|
10.11.2019 13:30 | Žednik | 0 : 1 | Elektrovojvodina | |||||
10.11
13:30
Äantavir
Lokomotiva
0
1
|
10.11.2019 13:30 | Äantavir | 0 : 1 | Lokomotiva | |||||
10.11
13:30
Solid
Hajduk
5
9
|
10.11.2019 13:30 | Solid | 5 : 9 | Hajduk |
10.11
13:30
Rasina
Naupare
2
2
|
10.11.2019 13:30 | Rasina | 2 : 2 | Naupare | |||||
10.11
11:00
Modrica
Zdravinje
|
10.11.2019 11:00 | Modrica | : | Zdravinje | |||||
10.11
11:00
Äarapan
Gornji StepoÅ”
0
2
|
10.11.2019 11:00 | Äarapan | 0 : 2 | Gornji StepoÅ” | |||||
10.11
11:00
Konjuh
Borac
3
0
|
10.11.2019 11:00 | Konjuh | 3 : 0 | Borac | |||||
10.11
11:00
Polet
MakreŔane
3
0
|
10.11.2019 11:00 | Polet | 3 : 0 | MakreŔane | |||||
10.11
13:30
Parunovac
Bukovica
1
1
|
10.11.2019 13:30 | Parunovac | 1 : 1 | Bukovica | |||||
10.11
13:30
Mudrakovac
Globoder
0
2
|
10.11.2019 13:30 | Mudrakovac | 0 : 2 | Globoder |
10.11
Jelica
VoÄar
1
3
|
10.11.2019 | Jelica | 1 : 3 | VoÄar | |||||
10.11
11:00
Prilike
Brezova
2
2
|
10.11.2019 11:00 | Prilike | 2 : 2 | Brezova | |||||
10.11
Sloga
Vrelo
1
1
|
10.11.2019 | Sloga | 1 : 1 | Vrelo | |||||
10.11
RadniÄki
Bratstvo
0
3
|
10.11.2019 | RadniÄki | 0 : 3 | Bratstvo |
10.11
13:00
Skobalj
BuduÄnost
0
3
|
10.11.2019 13:00 | Skobalj | 0 : 3 | BuduÄnost | |||||
10.11
13:00
Stari Hrast 2018
Zeppelin 026
4
1
|
10.11.2019 13:00 | Stari Hrast 2018 | 4 : 1 | Zeppelin 026 | |||||
10.11
13:00
Proleter 1947
Vrbovac
0
6
|
10.11.2019 13:00 | Proleter 1947 | 0 : 6 | Vrbovac | |||||
10.11
13:00
OFK Slavija
Jezava
0
16
|
10.11.2019 13:00 | OFK Slavija | 0 : 16 | Jezava |
10.11
13:30
VuÄak
Landol
0
1
|
10.11.2019 13:30 | VuÄak | 0 : 1 | Landol | |||||
10.11
13:30
Lunjevac
PetliÄ SD 026
0
1
|
10.11.2019 13:30 | Lunjevac | 0 : 1 | PetliÄ SD 026 | |||||
10.11
13:30
7. Juli
Drugovac
4
0
|
10.11.2019 13:30 | 7. Juli | 4 : 0 | Drugovac |
10.11
13:30
Ratar
Tempo
6
1
|
10.11.2019 13:30 | Ratar | 6 : 1 | Tempo | |||||
10.11
11:00
Crvena zvezda
Polet (R)
3
4
|
10.11.2019 11:00 | Crvena zvezda | 3 : 4 | Polet (R) | |||||
10.11
11:00
Rutevac
Borac
2
5
|
10.11.2019 11:00 | Rutevac | 2 : 5 | Borac | |||||
10.11
11:00
Polet (V)
VukaŔinovac
7
0
|
10.11.2019 11:00 | Polet (V) | 7 : 0 | VukaŔinovac |
10.11
13:00
Sloga
Selo Mladenovac
1
1
|
10.11.2019 13:00 | Sloga | 1 : 1 | Selo Mladenovac |
10.11
11:00
KoÄa AndjelkoviÄ
Egeta
0
3
|
10.11.2019 11:00 | KoÄa AndjelkoviÄ | 0 : 3 | Egeta | |||||
10.11
11:00
Rtkovo
Pontes
3
1
|
10.11.2019 11:00 | Rtkovo | 3 : 1 | Pontes | |||||
10.11
13:30
KladuŔnica
Mala Vrbica
0
2
|
10.11.2019 13:30 | KladuŔnica | 0 : 2 | Mala Vrbica | |||||
10.11
13:30
Milutinovac
Lokomotiva
1
4
|
10.11.2019 13:30 | Milutinovac | 1 : 4 | Lokomotiva |
10.11
10:00
Arbanasce
JugoviÄi
5
0
|
10.11.2019 10:00 | Arbanasce | 5 : 0 | JugoviÄi |
10.11
13:30
Å umadija
Magnohrom
1
5
|
10.11.2019 13:30 | Å umadija | 1 : 5 | Magnohrom | |||||
10.11
13:30
Omladinac
Partizan (V)
4
0
|
10.11.2019 13:30 | Omladinac | 4 : 0 | Partizan (V) | |||||
10.11
13:30
ZgodaÄica
KoŔtam Polje
2
6
|
10.11.2019 13:30 | ZgodaÄica | 2 : 6 | KoÅ”tam Polje | |||||
10.11
13:30
Stara ÄarÅ”ija
Studen Vitez
1
0
|
10.11.2019 13:30 | Stara ÄarÅ”ija | 1 : 0 | Studen Vitez | |||||
10.11
13:30
Mladost 1925
Sloga Obrva
4
1
|
10.11.2019 13:30 | Mladost 1925 | 4 : 1 | Sloga Obrva |
10.11
13:30
ŽelezniÄar
Omladinski
1
2
|
10.11.2019 13:30 | ŽelezniÄar | 1 : 2 | Omladinski | |||||
10.11
13:30
Popovac
Jedinstvo
2
1
|
10.11.2019 13:30 | Popovac | 2 : 1 | Jedinstvo | |||||
10.11
13:30
Heroj
Borac 1950
2
6
|
10.11.2019 13:30 | Heroj | 2 : 6 | Borac 1950 | |||||
10.11
13:30
Sloga
Polet
6
1
|
10.11.2019 13:30 | Sloga | 6 : 1 | Polet | |||||
10.11
13:30
ISK Izvor
Radnik
0
0
|
10.11.2019 13:30 | ISK Izvor | 0 : 0 | Radnik | |||||
10.11
13:30
BSK Buljane
Razvitak
6
0
|
10.11.2019 13:30 | BSK Buljane | 6 : 0 | Razvitak | |||||
10.11
13:30
BuduÄnost
Donja Mutnica
2
0
|
10.11.2019 13:30 | BuduÄnost | 2 : 0 | Donja Mutnica |
10.11
10:00
BuduÄnost 1995
OFK Stublenica
0
4
|
10.11.2019 10:00 | BuduÄnost 1995 | 0 : 4 | OFK Stublenica | |||||
10.11
10:00
OFK Takovo
Kolubara (LP)
1
5
|
10.11.2019 10:00 | OFK Takovo | 1 : 5 | Kolubara (LP) | |||||
10.11
10:00
Vukona
Sloga (V)
4
1
|
10.11.2019 10:00 | Vukona | 4 : 1 | Sloga (V) | |||||
10.11
10:00
Dokmir
Jedinstvo (M)
3
1
|
10.11.2019 10:00 | Dokmir | 3 : 1 | Jedinstvo (M) |
10.11
10:00
Verko
Belpos
4
0
|
10.11.2019 10:00 | Verko | 4 : 0 | Belpos | |||||
10.11
10:00
Torpedo
Hajduk
3
1
|
10.11.2019 10:00 | Torpedo | 3 : 1 | Hajduk | |||||
10.11
10:00
Skupljen 2013
Sloga 1949
2
4
|
10.11.2019 10:00 | Skupljen 2013 | 2 : 4 | Sloga 1949 | |||||
10.11
10:00
Mladost (Z)
Petrovac 74
2
4
|
10.11.2019 10:00 | Mladost (Z) | 2 : 4 | Petrovac 74 | |||||
10.11
10:00
Polet
Jedinstvo 2014
2
1
|
10.11.2019 10:00 | Polet | 2 : 1 | Jedinstvo 2014 |
10.11
13:00
Bukorovac
Kremenac
6
1
|
10.11.2019 13:00 | Bukorovac | 6 : 1 | Kremenac | |||||
10.11
13:00
Hajduk 1936
Partizan (C)
1
2
|
10.11.2019 13:00 | Hajduk 1936 | 1 : 2 | Partizan (C) |
10.11
13:30
DomaÄin
Dobra Voda
0
0
|
10.11.2019 13:30 | DomaÄin | 0 : 0 | Dobra Voda | |||||
10.11
13:30
Mladost
Mladi radnik
1
0
|
10.11.2019 13:30 | Mladost | 1 : 0 | Mladi radnik | |||||
10.11
13:30
OFK DragoŔevac
Dražmirovac
0
3
|
10.11.2019 13:30 | OFK DragoŔevac | 0 : 3 | Dražmirovac | |||||
10.11
13:30
Belica
Crni Vrh
2
5
|
10.11.2019 13:30 | Belica | 2 : 5 | Crni Vrh |
10.11
Udarnik 2015
Rudar 1947
2
0
|
10.11.2019 | Udarnik 2015 | 2 : 0 | Rudar 1947 |
10.11
13:00
POFK Letnjikovac
Partizan
1
7
|
10.11.2019 13:00 | POFK Letnjikovac | 1 : 7 | Partizan |
10.11
10:00
Jarmenovci
Maskar
2
3
|
10.11.2019 10:00 | Jarmenovci | 2 : 3 | Maskar | |||||
10.11
10:00
Kalipolje
KrÄevac 04
2
1
|
10.11.2019 10:00 | Kalipolje | 2 : 1 | KrÄevac 04 | |||||
10.11
10:00
Mladost
Junkovac
3
2
|
10.11.2019 10:00 | Mladost | 3 : 2 | Junkovac |
10.11
13:30
Jedinstvo
GraniÄar
2
0
|
10.11.2019 13:30 | Jedinstvo | 2 : 0 | GraniÄar | |||||
10.11
13:30
Polet
Borac
1
5
|
10.11.2019 13:30 | Polet | 1 : 5 | Borac | |||||
10.11
13:30
Jedinstvo (P)
FruŔkogorac
6
2
|
10.11.2019 13:30 | Jedinstvo (P) | 6 : 2 | FruŔkogorac |
10.11
11:00
Jedinstvo (S)
Sloga 1945
0
2
|
10.11.2019 11:00 | Jedinstvo (S) | 0 : 2 | Sloga 1945 |
10.11
13:00
SinÄeliÄ
Resava
3
0
|
10.11.2019 13:00 | SinÄeliÄ | 3 : 0 | Resava |
10.11
10:00
Mlava (R)
Homoljac
5
2
|
10.11.2019 10:00 | Mlava (R) | 5 : 2 | Homoljac |
10.11
13:00
Tulež
MisaÄa
0
1
|
10.11.2019 13:00 | Tulež | 0 : 1 | MisaÄa |
10.11
16:30
Å iroki Brijeg
Velež
1
0
|
10.11.2019 16:30 | Široki Brijeg | 1 : 0 | Velež | |||||
10.11
13:30
Mladost
Borac
1
1
|
10.11.2019 13:30 | Mladost | 1 : 1 | Borac |
10.11
13:00
Sutjeska
Kom
2
0
|
10.11.2019 13:00 | Sutjeska | 2 : 0 | Kom |
10.11
13:00
DeÄiÄ
Arsenal
4
1
|
10.11.2019 13:00 | DeÄiÄ | 4 : 1 | Arsenal |
10.11
Igalo
Cetinje
4
0
|
10.11.2019 | Igalo | 4 : 0 | Cetinje | |||||
10.11
Orjen
ObiliÄ
1
1
|
10.11.2019 | Orjen | 1 : 1 | ObiliÄ |
10.11
17:30
Liverpool
Manchester City
3
1
|
10.11.2019 17:30 | Liverpool | 3 : 1 | Manchester City | |||||
10.11
15:00
Manchester United
Brighton
3
1
|
10.11.2019 15:00 | Manchester United | 3 : 1 | Brighton | |||||
10.11
15:00
Wolverhampton
Aston Villa
2
1
|
10.11.2019 15:00 | Wolverhampton | 2 : 1 | Aston Villa |
10.11
14:00
Athletic Club
Levante
2
1
|
10.11.2019 14:00 | Athletic Club | 2 : 1 | Levante | |||||
10.11
16:00
AtlƩtico Madrid
Espanyol
3
1
|
10.11.2019 16:00 | AtlƩtico Madrid | 3 : 1 | Espanyol | |||||
10.11
21:00
Real Betis
Sevilla
1
2
|
10.11.2019 21:00 | Real Betis | 1 : 2 | Sevilla | |||||
10.11
18:30
Getafe
Osasuna
0
0
|
10.11.2019 18:30 | Getafe | 0 : 0 | Osasuna | |||||
10.11
12:00
Mallorca
Villarreal
3
1
|
10.11.2019 12:00 | Mallorca | 3 : 1 | Villarreal |
10.11
13:30
Borussia M'gladbach
Werder Bremen
3
1
|
10.11.2019 13:30 | Borussia M'gladbach | 3 : 1 | Werder Bremen | |||||
10.11
15:30
Wolfsburg
Bayer Leverkusen
0
2
|
10.11.2019 15:30 | Wolfsburg | 0 : 2 | Bayer Leverkusen | |||||
10.11
18:00
Freiburg
Eintracht
1
0
|
10.11.2019 18:00 | Freiburg | 1 : 0 | Eintracht |
10.11
12:30
Cagliari
Fiorentina
5
2
|
10.11.2019 12:30 | Cagliari | 5 : 2 | Fiorentina | |||||
10.11
20:45
Juventus
Milan
1
0
|
10.11.2019 20:45 | Juventus | 1 : 0 | Milan | |||||
10.11
15:00
Lazio
Lecce
4
2
|
10.11.2019 15:00 | Lazio | 4 : 2 | Lecce | |||||
10.11
18:00
Parma
Roma
2
0
|
10.11.2019 18:00 | Parma | 2 : 0 | Roma | |||||
10.11
15:00
Sampdoria
Atalanta
0
0
|
10.11.2019 15:00 | Sampdoria | 0 : 0 | Atalanta | |||||
10.11
15:00
Udinese
SPAL
0
0
|
10.11.2019 15:00 | Udinese | 0 : 0 | SPAL |
10.11
21:00
Olympique Marseille
Olympique Lyonnais
2
1
|
10.11.2019 21:00 | Olympique Marseille | 2 : 1 | Olympique Lyonnais | |||||
10.11
17:00
Montpellier
Toulouse
3
0
|
10.11.2019 17:00 | Montpellier | 3 : 0 | Toulouse | |||||
10.11
15:00
Rennes
Amiens SC
3
1
|
10.11.2019 15:00 | Rennes | 3 : 1 | Amiens SC | |||||
10.11
17:05
Nantes
Saint-Ćtienne
2
3
|
10.11.2019 17:05 | Nantes | 2 : 3 | Saint-Ćtienne |
10.11
12:30
AthlƩtico Olympic
Les Lierres
2
0
|
10.11.2019 12:30 | AthlƩtico Olympic | 2 : 0 | Les Lierres | |||||
10.11
14:00
Musongati
Bumamuru
0
0
|
10.11.2019 14:00 | Musongati | 0 : 0 | Bumamuru | |||||
10.11
14:00
Lydia Ludic
Le Messager Ngozi
0
1
|
10.11.2019 14:00 | Lydia Ludic | 0 : 1 | Le Messager Ngozi | |||||
10.11
15:00
Bujumbura City
Inter Star
0
0
|
10.11.2019 15:00 | Bujumbura City | 0 : 0 | Inter Star |
10.11
14:30
Javor Matis
Crvena zvezda
1
1
|
10.11.2019 14:30 | Javor Matis | 1 : 1 | Crvena zvezda | |||||
10.11
14:30
TSC
Voždovac
2
2
|
10.11.2019 14:30 | TSC | 2 : 2 | Voždovac | |||||
10.11
16:30
Partizan
InÄija
3
0
|
10.11.2019 16:30 | Partizan | 3 : 0 | InÄija |
10.11
13:00
Napredak Junior 2018
Spartak DOO
3
1
|
10.11.2019 13:00 | Napredak Junior 2018 | 3 : 1 | Spartak DOO | |||||
10.11
12:30
ŽFU Zvezda B 2018
ŽGFK Lavice DuboÄica
4
1
|
10.11.2019 12:30 | ŽFU Zvezda B 2018 | 4 : 1 | ŽGFK Lavice DuboÄica |
10.11
11:00
Vojvodina
Voždovac
0
2
|
10.11.2019 11:00 | Vojvodina | 0 : 2 | Voždovac |
10.11
10:00
RadniÄki (SM)
RadniÄki (Z)
1
1
|
10.11.2019 10:00 | RadniÄki (SM) | 1 : 1 | RadniÄki (Z) | |||||
10.11
10:00
RadniÄki (NP)
OFK VrŔac
7
0
|
10.11.2019 10:00 | RadniÄki (NP) | 7 : 0 | OFK VrÅ”ac | |||||
10.11
10:00
Podrinje
Dinamo 1945
1
2
|
10.11.2019 10:00 | Podrinje | 1 : 2 | Dinamo 1945 | |||||
10.11
10:00
Petar PuaÄa
Vojvodina
0
2
|
10.11.2019 10:00 | Petar PuaÄa | 0 : 2 | Vojvodina |
10.11
TopliÄanin
SinÄeliÄ
2
1
|
10.11.2019 | TopliÄanin | 2 : 1 | SinÄeliÄ | |||||
10.11
Real
Bor 1919
4
0
|
10.11.2019 | Real | 4 : 0 | Bor 1919 | |||||
10.11
Timok 1919
Radnik
1
2
|
10.11.2019 | Timok 1919 | 1 : 2 | Radnik | |||||
10.11
Jedinstvo (P)
RadniÄki (P)
2
2
|
10.11.2019 | Jedinstvo (P) | 2 : 2 | RadniÄki (P) |
10.11
10:00
BaÄka 1901
RFK Novi Sad 1921
1
3
|
10.11.2019 10:00 | BaÄka 1901 | 1 : 3 | RFK Novi Sad 1921 | |||||
10.11
10:00
NjerŔ IŔtvan
TSC
3
1
|
10.11.2019 10:00 | NjerŔ IŔtvan | 3 : 1 | TSC | |||||
10.11
12:00
RadniÄki 1912
Kabel
5
0
|
10.11.2019 12:00 | RadniÄki 1912 | 5 : 0 | Kabel |
10.11
10:00
AFK
TornjoÅ”
2
1
|
10.11.2019 10:00 | AFK | 2 : 1 | TornjoÅ” |
10.11
11:00
Teleoptik
Brodarac
1
3
|
10.11.2019 11:00 | Teleoptik | 1 : 3 | Brodarac | |||||
10.11
13:00
Vojvodina
Zemun
1
2
|
10.11.2019 13:00 | Vojvodina | 1 : 2 | Zemun |
10.11
09:00
Lokomotiva
IMT
3
3
|
10.11.2019 09:00 | Lokomotiva | 3 : 3 | IMT | |||||
10.11
13:45
RadniÄki (NB)
Kolubara
2
1
|
10.11.2019 13:45 | RadniÄki (NB) | 2 : 1 | Kolubara |
10.11
GFK DuboÄic
Napredak
0
4
|
10.11.2019 | GFK DuboÄic | 0 : 4 | Napredak | |||||
10.11
Radnik
OFK RadniÄki
1
4
|
10.11.2019 | Radnik | 1 : 4 | OFK RadniÄki | |||||
10.11
RadniÄki 2
Bor 1919
3
1
|
10.11.2019 | RadniÄki 2 | 3 : 1 | Bor 1919 | |||||
10.11
Timok 1919
Trajal
1
0
|
10.11.2019 | Timok 1919 | 1 : 0 | Trajal | |||||
10.11
TimoÄanin
Jagodina Tabane
0
1
|
10.11.2019 | TimoÄanin | 0 : 1 | Jagodina Tabane | |||||
10.11
13:00
Dinamo
Real 2
4
2
|
10.11.2019 13:00 | Dinamo | 4 : 2 | Real 2 |
10.11
12:00
BaÄka 1901
RFK Novi Sad 1921
1
3
|
10.11.2019 12:00 | BaÄka 1901 | 1 : 3 | RFK Novi Sad 1921 | |||||
10.11
12:00
RadniÄki (S)
Kabel
1
7
|
10.11.2019 12:00 | RadniÄki (S) | 1 : 7 | Kabel | |||||
10.11
12:00
Borac
Petrika
2
6
|
10.11.2019 12:00 | Borac | 2 : 6 | Petrika |
10.11
12:00
RadniÄki (SM)
RadniÄki (Zr)
0
5
|
10.11.2019 12:00 | RadniÄki (SM) | 0 : 5 | RadniÄki (Zr) | |||||
10.11
12:00
Podrinje
Dinamo 1945
2
2
|
10.11.2019 12:00 | Podrinje | 2 : 2 | Dinamo 1945 |
10.11
12:00
OFK Vrbas
Srbobran
4
0
|
10.11.2019 12:00 | OFK Vrbas | 4 : 0 | Srbobran |
10.11
11:00
Å umadija 1903
JoŔanica
1
0
|
10.11.2019 11:00 | Šumadija 1903 | 1 : 0 | JoŔanica | |||||
10.11
11:00
Apolon 4
OFK Ras(ODUSTAO)
|
10.11.2019 11:00 | Apolon 4 | : | OFK Ras(ODUSTAO) | |||||
10.11
13:00
RadniÄki 1923
Sloga (K)
3
2
|
10.11.2019 13:00 | RadniÄki 1923 | 3 : 2 | Sloga (K) | |||||
10.11
11:00
Kiker
Sport Klub 99
4
1
|
10.11.2019 11:00 | Kiker | 4 : 1 | Sport Klub 99 |
10.11
RadniÄki (NB)
Crvena zvezda
0
8
|
10.11.2019 | RadniÄki (NB) | 0 : 8 | Crvena zvezda | |||||
10.11
09:00
Rad
Voždovac
5
5
|
10.11.2019 09:00 | Rad | 5 : 5 | Voždovac | |||||
10.11
12:00
RadniÄki (O)
ÄukariÄki
2
5
|
10.11.2019 12:00 | RadniÄki (O) | 2 : 5 | ÄukariÄki |
10.11
10:00
OFK VrŔac
Dinamo 1945
2
1
|
10.11.2019 10:00 | OFK VrŔac | 2 : 1 | Dinamo 1945 | |||||
10.11
10:00
RadniÄki (Z)
RadniÄki (K)
2
1
|
10.11.2019 10:00 | RadniÄki (Z) | 2 : 1 | RadniÄki (K) | |||||
10.11
10:00
Voja GaÄiÄ
Mladost (L)
1
7
|
10.11.2019 10:00 | Voja GaÄiÄ | 1 : 7 | Mladost (L) |
10.11
Jedinstvo (SP)
Vojvodina
0
13
|
10.11.2019 | Jedinstvo (SP) | 0 : 13 | Vojvodina | |||||
10.11
10:00
RadniÄki (Å )
Petar PuaÄa
1
3
|
10.11.2019 10:00 | RadniÄki (Å ) | 1 : 3 | Petar PuaÄa | |||||
10.11
10:00
Petrika
GFK Sloven
3
0
|
10.11.2019 10:00 | Petrika | 3 : 0 | GFK Sloven | |||||
10.11
10:00
InÄija
RadniÄki (SM)
1
3
|
10.11.2019 10:00 | InÄija | 1 : 3 | RadniÄki (SM) | |||||
10.11
10:00
Index
Prof. Bolesnikov
1
1
|
10.11.2019 10:00 | Index | 1 : 1 | Prof. Bolesnikov |
10.11
10:00
Crvenka
RadniÄki 1912
0
3
|
10.11.2019 10:00 | Crvenka | 0 : 3 | RadniÄki 1912 | |||||
10.11
10:00
OFK BaÄka
Arena Su
3
0
|
10.11.2019 10:00 | OFK BaÄka | 3 : 0 | Arena Su | |||||
10.11
09:00
TSC
BeÄej 1918
6
0
|
10.11.2019 09:00 | TSC | 6 : 0 | BeÄej 1918 |
10.11
12:00
BajŔa
BaÄka
6
2
|
10.11.2019 12:00 | BajÅ”a | 6 : 2 | BaÄka | |||||
10.11
09:30
Spartak '07
TSC
0
3
|
10.11.2019 09:30 | Spartak '07 | 0 : 3 | TSC |
10.11
10:00
Kevi
AFK
0
2
|
10.11.2019 10:00 | Kevi | 0 : 2 | AFK |
10.11
10:00
Zadrugar
ŽelezniÄar
0
7
|
10.11.2019 10:00 | Zadrugar | 0 : 7 | ŽelezniÄar | |||||
10.11
10:00
RadniÄki
MaÄva
0
3
|
10.11.2019 10:00 | RadniÄki | 0 : 3 | MaÄva |
10.11
10:00
Sloga (BB)
Takovo
5
0
|
10.11.2019 10:00 | Sloga (BB) | 5 : 0 | Takovo | |||||
10.11
11:00
GFK Sloboda
Zlatibor
1
0
|
10.11.2019 11:00 | GFK Sloboda | 1 : 0 | Zlatibor | |||||
10.11
11:00
Jedinstvo Putevi
Borac 1926
0
5
|
10.11.2019 11:00 | Jedinstvo Putevi | 0 : 5 | Borac 1926 |
10.11
10:00
RSK
AF Duljaj
5
1
|
10.11.2019 10:00 | RSK | 5 : 1 | AF Duljaj | |||||
10.11
10:00
BaÄinac
VGSK
3
0
|
10.11.2019 10:00 | BaÄinac | 3 : 0 | VGSK | |||||
10.11
10:00
Cepelin 026
Mladi radnik 1926
1
3
|
10.11.2019 10:00 | Cepelin 026 | 1 : 3 | Mladi radnik 1926 | |||||
10.11
10:00
Sloga 33
PetliÄ SD 2006
4
2
|
10.11.2019 10:00 | Sloga 33 | 4 : 2 | PetliÄ SD 2006 |
10.11
14:30
Prva Iskra
Crveni Orao
3
2
|
10.11.2019 14:30 | Prva Iskra | 3 : 2 | Crveni Orao | |||||
10.11
10:30
OFK Žarkovo
Rakovica
1
8
|
10.11.2019 10:30 | OFK Žarkovo | 1 : 8 | Rakovica | |||||
10.11
11:00
BuduÄnost
Turbina
5
2
|
10.11.2019 11:00 | BuduÄnost | 5 : 2 | Turbina | |||||
10.11
10:00
Milutinac
Institut
1
0
|
10.11.2019 10:00 | Milutinac | 1 : 0 | Institut |
10.11
09:00
Barajevo
KaluÄerica
3
0
|
10.11.2019 09:00 | Barajevo | 3 : 0 | KaluÄerica | |||||
10.11
14:00
Å umadinac
BoleÄ
2
1
|
10.11.2019 14:00 | Å umadinac | 2 : 1 | BoleÄ | |||||
10.11
11:00
Trudbenik
Kosmaj
2
1
|
10.11.2019 11:00 | Trudbenik | 2 : 1 | Kosmaj | |||||
10.11
09:30
VrÄin
Å eÄeranac Ada
3
0
|
10.11.2019 09:30 | VrÄin | 3 : 0 | Å eÄeranac Ada | |||||
10.11
14:00
Heroj Polet
PKB
1
0
|
10.11.2019 14:00 | Heroj Polet | 1 : 0 | PKB |
10.11
Plana
Savac(ODUSTAO)
|
10.11.2019 | Plana | : | Savac(ODUSTAO) | |||||
10.11
Kraljica Marija
Sloga 036
0
1
|
10.11.2019 | Kraljica Marija | 0 : 1 | Sloga 036 | |||||
10.11
RadniÄki 1923
MaÄva
0
1
|
10.11.2019 | RadniÄki 1923 | 0 : 1 | MaÄva |
10.11
Rosulja 2014
TopliÄanin
1
1
|
10.11.2019 | Rosulja 2014 | 1 : 1 | TopliÄanin | |||||
10.11
Morava
Napredak junior 2018
0
4
|
10.11.2019 | Morava | 0 : 4 | Napredak junior 2018 |
10.11
09:30
Vinogradar
Arena SU
0
3
|
10.11.2019 09:30 | Vinogradar | 0 : 3 | Arena SU |
10.11
11:00
Mladost (B)
Å umadija
6
1
|
10.11.2019 11:00 | Mladost (B) | 6 : 1 | Å umadija | |||||
10.11
10:00
BuduÄnost
OFK Borac
10
0
|
10.11.2019 10:00 | BuduÄnost | 10 : 0 | OFK Borac | |||||
10.11
10:00
Borac (L)
Mladost (C)
4
1
|
10.11.2019 10:00 | Borac (L) | 4 : 1 | Mladost (C) | |||||
10.11
12:00
SreÄno stopalo
Stepojevac Vaga
8
5
|
10.11.2019 12:00 | SreÄno stopalo | 8 : 5 | Stepojevac Vaga |
10.11
10:00
TeŔnjar
OFK OseÄina
3
0
|
10.11.2019 10:00 | TeÅ”njar | 3 : 0 | OFK OseÄina | |||||
10.11
10:00
Senjak 2
Omladinac
4
0
|
10.11.2019 10:00 | Senjak 2 | 4 : 0 | Omladinac | |||||
10.11
10:00
BuduÄnost KruÅ”ik 2
BuduÄnost KruÅ”ik 1
|
10.11.2019 10:00 | BuduÄnost KruÅ”ik 2 | : | BuduÄnost KruÅ”ik 1 | |||||
10.11
10:00
Vojvode
Senjak 1
4
2
|
10.11.2019 10:00 | Vojvode | 4 : 2 | Senjak 1 | |||||
10.11
10:00
ŽelezniÄar
RadniÄki
2
2
|
10.11.2019 10:00 | ŽelezniÄar | 2 : 2 | RadniÄki |
10.11
11:00
Kosmet
SoÄanica
3
0
|
10.11.2019 11:00 | Kosmet | 3 : 0 | SoÄanica | |||||
10.11
10:30
ZveÄan
Kopaonik
2
1
|
10.11.2019 10:30 | ZveÄan | 2 : 1 | Kopaonik | |||||
10.11
15:00
Rudar
Radnik
10
1
|
10.11.2019 15:00 | Rudar | 10 : 1 | Radnik |
10.11
10:00
Kolubara 1
TEK Sloga
11
0
|
10.11.2019 10:00 | Kolubara 1 | 11 : 0 | TEK Sloga | |||||
10.11
09:15
Kolubara 2
ŽFK Borac
6
2
|
10.11.2019 09:15 | Kolubara 2 | 6 : 2 | ŽFK Borac | |||||
10.11
08:30
Å umadija
Sloboda
1
8
|
10.11.2019 08:30 | Å umadija | 1 : 8 | Sloboda | |||||
10.11
09:15
ŽelezniÄar
Turbina
5
0
|
10.11.2019 09:15 | ŽelezniÄar | 5 : 0 | Turbina | |||||
10.11
08:30
Napredak
Kalimero
0
7
|
10.11.2019 08:30 | Napredak | 0 : 7 | Kalimero | |||||
10.11
10:00
Omladinac
Akademija fudbala
3
0
|
10.11.2019 10:00 | Omladinac | 3 : 0 | Akademija fudbala | |||||
10.11
12:15
Akademija fudbala
Kolubara 1
0
4
|
10.11.2019 12:15 | Akademija fudbala | 0 : 4 | Kolubara 1 | |||||
10.11
12:15
Kalimero
Omladinac
2
4
|
10.11.2019 12:15 | Kalimero | 2 : 4 | Omladinac | |||||
10.11
10:45
Turbina
Napredak
3
0
|
10.11.2019 10:45 | Turbina | 3 : 0 | Napredak | |||||
10.11
11:30
Sloboda
ŽelezniÄar
0
5
|
10.11.2019 11:30 | Sloboda | 0 : 5 | ŽelezniÄar | |||||
10.11
10:45
ŽFK Borac
Å umadija
|
10.11.2019 10:45 | ŽFK Borac | : | Šumadija | |||||
10.11
11:30
TEK Sloga
Kolubara 2
1
7
|
10.11.2019 11:30 | TEK Sloga | 1 : 7 | Kolubara 2 |
10.11
20:00
Koper Primorska
Cedevita Olimpija
67
90
|
10.11.2019 20:00 | Koper Primorska | 67 : 90 | Cedevita Olimpija |
10.11
16:30
Mladost Veternik
Nova Pazova
0
20
|
10.11.2019 16:30 | Mladost Veternik | 0 : 20 | Nova Pazova | |||||
10.11
15:30
Star BeoÄin
ŽelezniÄar
86
54
|
10.11.2019 15:30 | Star BeoÄin | 86 : 54 | ŽelezniÄar |
10.11
18:00
TopliÄanin
Rtanj
97
81
|
10.11.2019 18:00 | TopliÄanin | 97 : 81 | Rtanj | |||||
10.11
18:00
Bor RTB
NiÅ”
92
62
|
10.11.2019 18:00 | Bor RTB | 92 : 62 | NiÅ” |
10.11
19:00
ŽelezniÄar
OseÄina
81
86
|
10.11.2019 19:00 | ŽelezniÄar | 81 : 86 | OseÄina |
10.11
20:00
Sloga
Morava
78
84
|
10.11.2019 20:00 | Sloga | 78 : 84 | Morava | |||||
10.11
18:00
Play off
Užice
79
94
|
10.11.2019 18:00 | Play off | 79 : 94 | Užice |
10.11
16:30
Å umadija 2017
KruŔevac
87
65
|
10.11.2019 16:30 | Šumadija 2017 | 87 : 65 | KruŔevac | |||||
10.11
17:00
Sloga (D)
Zicer 2014
81
87
|
10.11.2019 17:00 | Sloga (D) | 81 : 87 | Zicer 2014 |
10.11
13:00
Sivac
Petrovgrad
82
70
|
10.11.2019 13:00 | Sivac | 82 : 70 | Petrovgrad | |||||
10.11
16:30
OKK Spartak
Basketball Stars
57
43
|
10.11.2019 16:30 | OKK Spartak | 57 : 43 | Basketball Stars |
10.11
15:00
BagljaÅ”
Senta
74
63
|
10.11.2019 15:00 | BagljaÅ” | 74 : 63 | Senta | |||||
10.11
18:00
Hercegovac
Akademik
108
54
|
10.11.2019 18:00 | Hercegovac | 108 : 54 | Akademik |
10.11
19:30
Jadran
Sloven
95
84
|
10.11.2019 19:30 | Jadran | 95 : 84 | Sloven |
10.11
18:20
Cerak
Umka Džez
66
88
|
10.11.2019 18:20 | Cerak | 66 : 88 | Umka Džez | |||||
10.11
21:20
Barajevo Bambi
Mondo Basket
46
75
|
10.11.2019 21:20 | Barajevo Bambi | 46 : 75 | Mondo Basket | |||||
10.11
20:10
Viva
Mladenovac
87
77
|
10.11.2019 20:10 | Viva | 87 : 77 | Mladenovac |
10.11
21:30
ABBA
Ras
48
62
|
10.11.2019 21:30 | ABBA | 48 : 62 | Ras |
10.11
16:00
Panteri
Radan
103
59
|
10.11.2019 16:00 | Panteri | 103 : 59 | Radan |
10.11
18:30
Trijumf
Zone Boys
76
79
|
10.11.2019 18:30 | Trijumf | 76 : 79 | Zone Boys | |||||
10.11
18:00
Hajduk Veljko
Mladost
89
60
|
10.11.2019 18:00 | Hajduk Veljko | 89 : 60 | Mladost |
10.11
12:00
Vojvodina
OKK Beograd
85
78
|
10.11.2019 12:00 | Vojvodina | 85 : 78 | OKK Beograd | |||||
10.11
18:00
Borac
Dunav
85
67
|
10.11.2019 18:00 | Borac | 85 : 67 | Dunav |
10.11
12:00
Lim
ŽelezniÄar
49
80
|
10.11.2019 12:00 | Lim | 49 : 80 | ŽelezniÄar | |||||
10.11
11:30
ZveÄan
Sloga
49
82
|
10.11.2019 11:30 | ZveÄan | 49 : 82 | Sloga |
10.11
13:00
ParaÄin
Student 2
70
72
|
10.11.2019 13:00 | ParaÄin | 70 : 72 | Student 2 | |||||
10.11
Trstenik
Svrljig
63
49
|
10.11.2019 | Trstenik | 63 : 49 | Svrljig | |||||
10.11
Hisar
DuboÄica
69
53
|
10.11.2019 | Hisar | 69 : 53 | DuboÄica |
10.11
16:30
Girl Basket
KaraÄorÄevo
118
24
|
10.11.2019 16:30 | Girl Basket | 118 : 24 | KaraÄorÄevo |
10.11
18:00
Spartak
Srbobran
76
51
|
10.11.2019 18:00 | Spartak | 76 : 51 | Srbobran | |||||
10.11
16:00
Karaburma
MileŔevka
65
75
|
10.11.2019 16:00 | Karaburma | 65 : 75 | MileŔevka |
10.11
13:00
Borac
Dinamik VIP PAY
70
78
|
10.11.2019 13:00 | Borac | 70 : 78 | Dinamik VIP PAY | |||||
10.11
13:00
Marinos
Mega Bemax
83
87
|
10.11.2019 13:00 | Marinos | 83 : 87 | Mega Bemax | |||||
10.11
16:00
Sloboda (U)
RadniÄki 1950
72
55
|
10.11.2019 16:00 | Sloboda (U) | 72 : 55 | RadniÄki 1950 |
10.11
11:30
RadniÄki
Duga
71
72
|
10.11.2019 11:30 | RadniÄki | 71 : 72 | Duga |
10.11
17:00
Kolubara
Roda
3
0
|
10.11.2019 17:00 | Kolubara | 3 : 0 | Roda | |||||
10.11
13:00
Mladi radnik 2
Crnjanski
3
0
|
10.11.2019 13:00 | Mladi radnik 2 | 3 : 0 | Crnjanski |
10.11
18:00
Bukovica Putevi
TehniÄar (Kv)
3
0
|
10.11.2019 18:00 | Bukovica Putevi | 3 : 0 | TehniÄar (Kv) | |||||
10.11
16:00
Partizan Lipljan
FAP Livnica
3
0
|
10.11.2019 16:00 | Partizan Lipljan | 3 : 0 | FAP Livnica | |||||
10.11
13:00
Tutin 020
Antena
3
2
|
10.11.2019 13:00 | Tutin 020 | 3 : 2 | Antena | |||||
10.11
17:30
Ribnica 2
GraÄac
2
3
|
10.11.2019 17:30 | Ribnica 2 | 2 : 3 | GraÄac |
10.11
17:00
Desetka
MOK TopliÄanin 97
3
2
|
10.11.2019 17:00 | Desetka | 3 : 2 | MOK TopliÄanin 97 | |||||
10.11
16:00
Jagodina
TopliÄki Vitezovi
2
3
|
10.11.2019 16:00 | Jagodina | 2 : 3 | TopliÄki Vitezovi |
10.11
18:00
Mladost (BP)
Vojvodina NS Seme 2
0
3
|
10.11.2019 18:00 | Mladost (BP) | 0 : 3 | Vojvodina NS Seme 2 | |||||
10.11
13:00
Dunav Volley
Sombor
3
0
|
10.11.2019 13:00 | Dunav Volley | 3 : 0 | Sombor |
10.11
18:00
Dunav Stars
Hajduk Veljko 2
3
0
|
10.11.2019 18:00 | Dunav Stars | 3 : 0 | Hajduk Veljko 2 |
10.11
17:00
Jedinstvo 2
Sloven
3
1
|
10.11.2019 17:00 | Jedinstvo 2 | 3 : 1 | Sloven | |||||
10.11
17:00
Klek SrbijaŔume 2
Vest
1
3
|
10.11.2019 17:00 | Klek SrbijaŔume 2 | 1 : 3 | Vest |
10.11
14:00
Kikinda
Hajduk
3
0
|
10.11.2019 14:00 | Kikinda | 3 : 0 | Hajduk |
10.11
19:00
ŽelezniÄar
Novi Sad
3
2
|
10.11.2019 19:00 | ŽelezniÄar | 3 : 2 | Novi Sad |
10.11
16:00
Borac
Banat
3
0
|
10.11.2019 16:00 | Borac | 3 : 0 | Banat |
10.11
17:00
Bor
Milenijum
2
3
|
10.11.2019 17:00 | Bor | 2 : 3 | Milenijum | |||||
10.11
14:00
Desetka
TopliÄanin
3
0
|
10.11.2019 14:00 | Desetka | 3 : 0 | TopliÄanin | |||||
10.11
12:00
Stampedo
KurŔumlija
0
3
|
10.11.2019 12:00 | Stampedo | 0 : 3 | KurŔumlija | |||||
10.11
13:00
ZajeÄar
Leskovac 98
3
1
|
10.11.2019 13:00 | ZajeÄar | 3 : 1 | Leskovac 98 |
10.11
17:30
Lucky Star
Srbijanka 014 - 2
3
1
|
10.11.2019 17:30 | Lucky Star | 3 : 1 | Srbijanka 014 - 2 | |||||
10.11
16:00
RadniÄki (Kg)
As Batajnica
0
3
|
10.11.2019 16:00 | RadniÄki (Kg) | 0 : 3 | As Batajnica | |||||
10.11
19:00
Fortuna plus
Volleyland
0
3
|
10.11.2019 19:00 | Fortuna plus | 0 : 3 | Volleyland |
10.11
13:00
Star
Partizan (SK)
2
3
|
10.11.2019 13:00 | Star | 2 : 3 | Partizan (SK) | |||||
10.11
20:00
BagljaÅ” 023
Lavice 07
3
1
|
10.11.2019 20:00 | BagljaÅ” 023 | 3 : 1 | Lavice 07 |
10.11
14:00
Mokra Gora
Borac (Äa)
3
1
|
10.11.2019 14:00 | Mokra Gora | 3 : 1 | Borac (Äa) | |||||
10.11
16:00
Tutin
Sloboda S
1
3
|
10.11.2019 16:00 | Tutin | 1 : 3 | Sloboda S | |||||
10.11
13:00
Napredak 037
Novi Pazar
1
3
|
10.11.2019 13:00 | Napredak 037 | 1 : 3 | Novi Pazar |
10.11
18:30
Mladost 1979
Dunav Volej
1
3
|
10.11.2019 18:30 | Mladost 1979 | 1 : 3 | Dunav Volej | |||||
10.11
20:15
Å trand Volej
Jadran
3
0
|
10.11.2019 20:15 | Å trand Volej | 3 : 0 | Jadran | |||||
10.11
20:00
Dunav
NS Tim
3
1
|
10.11.2019 20:00 | Dunav | 3 : 1 | NS Tim |
10.11
18:00
BeoÄin
Novi Sad 2
0
3
|
10.11.2019 18:00 | BeoÄin | 0 : 3 | Novi Sad 2 | |||||
10.11
17:00
GrbiÄ
Libero
3
0
|
10.11.2019 17:00 | GrbiÄ | 3 : 0 | Libero |
10.11
16:00
Odbojka 013
Proleter
3
2
|
10.11.2019 16:00 | Odbojka 013 | 3 : 2 | Proleter | |||||
10.11
15:00
Kikinda
KI 0230
3
0
|
10.11.2019 15:00 | Kikinda | 3 : 0 | KI 0230 |
10.11
18:00
Apatin
Bum Volej
3
0
|
10.11.2019 18:00 | Apatin | 3 : 0 | Bum Volej |
10.11
13:00
Vojvodina
Beijing Sport University
37
25
|
10.11.2019 13:00 | Vojvodina | 37 : 25 | Beijing Sport University |
10.11
19:00
Jagodina
Vranje 1957
24
27
|
10.11.2019 19:00 | Jagodina | 24 : 27 | Vranje 1957 | |||||
10.11
16:00
Bela Palanka
Priboj
33
31
|
10.11.2019 16:00 | Bela Palanka | 33 : 31 | Priboj |
10.11
20:00
Crvena Zvezda
Nova Pazova
27
26
|
10.11.2019 20:00 | Crvena Zvezda | 27 : 26 | Nova Pazova | |||||
10.11
16:00
Dolovo
InÄija
28
28
|
10.11.2019 16:00 | Dolovo | 28 : 28 | InÄija |
10.11
20:00
Metaloplastika 2
Novi Beograd
35
29
|
10.11.2019 20:00 | Metaloplastika 2 | 35 : 29 | Novi Beograd | |||||
10.11
19:00
Crvena zvezda 2
Loznica
44
21
|
10.11.2019 19:00 | Crvena zvezda 2 | 44 : 21 | Loznica | |||||
10.11
20:00
Ub
RadniÄki (O)
28
29
|
10.11.2019 20:00 | Ub | 28 : 29 | RadniÄki (O) | |||||
10.11
20:15
Sloga (PM)
PKB
26
22
|
10.11.2019 20:15 | Sloga (PM) | 26 : 22 | PKB | |||||
10.11
18:30
Partizan 2
Rakovica
29
34
|
10.11.2019 18:30 | Partizan 2 | 29 : 34 | Rakovica | |||||
10.11
16:30
Rekreativo
Metalac
31
21
|
10.11.2019 16:30 | Rekreativo | 31 : 21 | Metalac |
10.11
16:00
Sloga
TrepÄa
31
34
|
10.11.2019 16:00 | Sloga | 31 : 34 | TrepÄa | |||||
10.11
18:00
Mladost
KaraÄorÄe
33
22
|
10.11.2019 18:00 | Mladost | 33 : 22 | KaraÄorÄe | |||||
10.11
14:30
Å amot 65 2
Župa 54
25
35
|
10.11.2019 14:30 | Šamot 65 2 | 25 : 35 | Župa 54 | |||||
10.11
19:00
Metalac
KruŔevac
31
28
|
10.11.2019 19:00 | Metalac | 31 : 28 | KruŔevac |
10.11
17:00
Jastrebac
Hajduk Veljko 2
27
23
|
10.11.2019 17:00 | Jastrebac | 27 : 23 | Hajduk Veljko 2 | |||||
10.11
19:00
Vlasotince
Bor
43
30
|
10.11.2019 19:00 | Vlasotince | 43 : 30 | Bor | |||||
10.11
19:00
Knjaz 1957
Aleksinac
28
33
|
10.11.2019 19:00 | Knjaz 1957 | 28 : 33 | Aleksinac |
10.11
20:00
BuduÄnost
PIK Prigrevica
28
28
|
10.11.2019 20:00 | BuduÄnost | 28 : 28 | PIK Prigrevica | |||||
10.11
19:30
Sombor
Metalac
22
28
|
10.11.2019 19:30 | Sombor | 22 : 28 | Metalac | |||||
10.11
15:00
Dalmatinac
Naftagas
34
29
|
10.11.2019 15:00 | Dalmatinac | 34 : 29 | Naftagas |
10.11
17:00
Jedinstvo 1974
Osipaonica
29
24
|
10.11.2019 17:00 | Jedinstvo 1974 | 29 : 24 | Osipaonica | |||||
10.11
16:00
Smederevo 2
UmÄari
21
20
|
10.11.2019 16:00 | Smederevo 2 | 21 : 20 | UmÄari |
10.11
14:30
RK SC Voždovac 2012 - 2
Studentski grad
27
31
|
10.11.2019 14:30 | RK SC Voždovac 2012 - 2 | 27 : 31 | Studentski grad | |||||
10.11
16:00
GuÄevo
RSU Akademija LeÄiÄ
19
27
|
10.11.2019 16:00 | GuÄevo | 19 : 27 | RSU Akademija LeÄiÄ | |||||
10.11
17:00
MaÄva 2
BASK SOKO
13
35
|
10.11.2019 17:00 | MaÄva 2 | 13 : 35 | BASK SOKO |
10.11
18:00
Pirot
Majdanpek
33
33
|
10.11.2019 18:00 | Pirot | 33 : 33 | Majdanpek |
10.11
18:00
NiŔka Banja
NiŔava
28
23
|
10.11.2019 18:00 | NiŔka Banja | 28 : 23 | NiŔava |
10.11
19:00
Omladinac
SU Pazar
31
29
|
10.11.2019 19:00 | Omladinac | 31 : 29 | SU Pazar | |||||
10.11
20:00
Arilje
Beli andjeo
24
27
|
10.11.2019 20:00 | Arilje | 24 : 27 | Beli andjeo | |||||
10.11
14:00
Užice
Mokra Gora 2
34
29
|
10.11.2019 14:00 | Užice | 34 : 29 | Mokra Gora 2 |
10.11
17:30
Hajduk
LSK
44
10
|
10.11.2019 17:30 | Hajduk | 44 : 10 | LSK | |||||
10.11
19:00
RadniÄki
ŽSK
36
41
|
10.11.2019 19:00 | RadniÄki | 36 : 41 | ŽSK |
10.11
20:00
Mladost
Mokrin
39
34
|
10.11.2019 20:00 | Mladost | 39 : 34 | Mokrin |
10.11
19:30
RadniÄki (O)
Loznica grad
34
33
|
10.11.2019 19:30 | RadniÄki (O) | 34 : 33 | Loznica grad | |||||
10.11
17:00
Kosmaj
SU Hazena
27
28
|
10.11.2019 17:00 | Kosmaj | 27 : 28 | SU Hazena |
10.11
15:00
KoŔutnjak
Prijepolje 2019
29
24
|
10.11.2019 15:00 | KoŔutnjak | 29 : 24 | Prijepolje 2019 | |||||
10.11
15:30
Pazar 2003
RadniÄki 1964 - 2
18
35
|
10.11.2019 15:30 | Pazar 2003 | 18 : 35 | RadniÄki 1964 - 2 |
10.11
13:30
Vranje
Pirot
22
33
|
10.11.2019 13:30 | Vranje | 22 : 33 | Pirot | |||||
10.11
16:00
Bor - RTB 2
ŽitoraÄa
27
30
|
10.11.2019 16:00 | Bor - RTB 2 | 27 : 30 | ŽitoraÄa | |||||
10.11
12:30
Jagodina 2
Vlasotince
30
18
|
10.11.2019 12:30 | Jagodina 2 | 30 : 18 | Vlasotince |
10.11
14:00
Munje
Mladost
20
44
|
10.11.2019 14:00 | Munje | 20 : 44 | Mladost |
10.11
17:00
Medicinar
Naisa
25
32
|
10.11.2019 17:00 | Medicinar | 25 : 32 | Naisa |
10.11
13:00
Mladi radnik
KuÄevo
36
31
|
10.11.2019 13:00 | Mladi radnik | 36 : 31 | KuÄevo | |||||
10.11
18:00
Sloga
Beograd
42
30
|
10.11.2019 18:00 | Sloga | 42 : 30 | Beograd | |||||
10.11
18:30
Kikinda
PanÄevo
21
27
|
10.11.2019 18:30 | Kikinda | 21 : 27 | PanÄevo | |||||
10.11
14:30
Junior
TopliÄanin
23
28
|
10.11.2019 14:30 | Junior | 23 : 28 | TopliÄanin |
10.11
10:30
Beograd
Spartak Prozivka
11
9
|
10.11.2019 10:30 | Beograd | 11 : 9 | Spartak Prozivka |
10.11
19:00
Valis
ŽAK
24
5
|
10.11.2019 19:00 | Valis | 24 : 5 | ŽAK | |||||
10.11
11:00
Wind Sport
Proleter
9
18
|
10.11.2019 11:00 | Wind Sport | 9 : 18 | Proleter |
10.11
10:30
Crvena zvezda
TaÅ” 2000
19
3
|
10.11.2019 10:30 | Crvena zvezda | 19 : 3 | TaÅ” 2000 | |||||
10.11
11:30
Palilula
Senta
21
2
|
10.11.2019 11:30 | Palilula | 21 : 2 | Senta | |||||
10.11
17:30
Vojvodina
Senta
18
3
|
10.11.2019 17:30 | Vojvodina | 18 : 3 | Senta | |||||
10.11
18:45
Crvena zvezda
Palilula
7
11
|
10.11.2019 18:45 | Crvena zvezda | 7 : 11 | Palilula |
10.11
20:15
Kragujevac Wild Boars
Partenon
9
0
|
10.11.2019 20:15 | Kragujevac Wild Boars | 9 : 0 | Partenon |
10.11
18:30
BSK
Pirgos
7
1
|
10.11.2019 18:30 | BSK | 7 : 1 | Pirgos |
10.11
21:00
Kikinda
Indians
5
1
|
10.11.2019 21:00 | Kikinda | 5 : 1 | Indians | |||||
10.11
20:00
KraljeviÄevo
Dinamo
3
8
|
10.11.2019 20:00 | KraljeviÄevo | 3 : 8 | Dinamo |
10.11
16:15
Intelektualac
Student
0
0
|
10.11.2019 16:15 | Intelektualac | 0 : 0 | Student |
10.11
17:00
Sjenica
MB Namenska
4
0
|
10.11.2019 17:00 | Sjenica | 4 : 0 | MB Namenska |
10.11
20:00
BabuŔnica 2011
BrÄanka
3
6
|
10.11.2019 20:00 | BabuÅ”nica 2011 | 3 : 6 | BrÄanka |
10.11
20:00
Dolap
Rosulja
3
7
|
10.11.2019 20:00 | Dolap | 3 : 7 | Rosulja |
10.11
19:30
Vinter sport
FON
2
1
|
10.11.2019 19:30 | Vinter sport | 2 : 1 | FON |
10.11
20:30
Zufo
BeÄej
3
2
|
10.11.2019 20:30 | Zufo | 3 : 2 | BeÄej | |||||
10.11
18:00
RB
Sopot
3
4
|
10.11.2019 18:00 | RB | 3 : 4 | Sopot |
10.11
13:00
BRK Crvena Zvezda
Vojvodina
31
12
|
10.11.2019 13:00 | BRK Crvena Zvezda | 31 : 12 | Vojvodina |
10.11
15:30
Triglav
Crvena zvezda
5
4
|
10.11.2019 15:30 | Triglav | 5 : 4 | Crvena zvezda |